PDA

Pogledaj Full Version : Lako uvredljive frajle

Humphrey
08-07-2013, 20:56
Može li se danas nešto napisati,reći,a da se netko ne nađe uvrijeđen?

Danas je najlakše nekoga uvrijediti, samo moraš nešto reći,a ljudi će već naći nešto oko čega će izigravati frajlice i zahtjevati ispriku.

Svatko ima nešto "sveto" u što ne smiješ dirati.

zaba1111
08-07-2013, 22:19
A sve što ne spada u one s kojima sam odrasto meni počesto izgledaju nenormalni, uglavnom s tim ljudima se možeš zajebavat, prozivat, spuštat... i to se i očekuje i nitko se ne ljluti jer se zna da nije zlonamjerno, a meni jedino ti ljudi i izgledaju kao realni bez fantazija i iluzija , pošteni , iskreni i direktni, nema glume, nema kompleksa...
S nama se već nekoliko godina druže i dvojica koji nisu od djetinjstva s nama i vidi se razlika, pogotovo u tome, ovaj lik je frajla na kvadrat, ja ga i zovem stara cura, ali ne pred njim jer bi se naravno naljutio.

NorthStand
09-07-2013, 22:39
baš to, svi dignu nos u roku odmah. ne znam zašto, ali ni ne trudim se više shvatit to.

pdv
09-07-2013, 23:18
Ja ne nailazim baš na tako uvredljive ljude. Ili iman sreće ili ste vi naprasiti u komunikaciji ;)

moonlight
10-07-2013, 01:13
Ja ne nailazim baš na tako uvredljive ljude. Ili iman sreće ili ste vi naprasiti u komunikaciji ;)

:muka

vrvi od naprasitosti....

:014

pdv
10-07-2013, 19:58
Šta ja znan kako se vi ponašate među ljudima. Možda ste samo na forumu simpatični i dobri ;)

gerilac
10-07-2013, 20:19
Ja sam kao i ovdje .Onda znate kakav sam.I ljutite me ali ljutim i ja vas .Nekada namjerno .

Baš sam ono zloban kao i ovdje.Znam likovati .Ma svašta ja znam.Ali se opet odljutim ako neko nije baš uporan u sranjima.Ustvari odljutim se brzo.

Jebem ti ne znam što sam htio reći sada .A ja ja nekada ženu namjerno naljutim .Onda ona vrišti zna i zaplakati i sva se zacrveni i uši joj crvene budu.Ne smijem njenu sliku staviti da sami vidite .

Poslije mi bude žao.Do sljedeće prilike :) :)

gerilac
10-07-2013, 20:23
A ja da ne zaboravim.

Najviše me naljuti kada mi neko kaže da sam bošnjak -katolik ili pokatoličeni Srbin.

Ej uživo da mi kaže ja bi bez sustezanja pucao u tu osobu ili je lopatom ,bocom ,kriglom.Mislim da me ne bi ništa zaustavilo.Pa ja se sav nakostriješim i na forumu kada mi to neko kaže .

NorthStand
10-07-2013, 20:55
Šta ja znan kako se vi ponašate među ljudima. Možda ste samo na forumu simpatični i dobri ;)

a čuj, ne mogu svi uživot biti lijepi i simpatični ko ti. :D

netko to može, samo virtualno. :rofl

sagitarius
13-07-2013, 12:16
Zaboli ljudska uskogrudost..., a ta osobina se nevjerovatno lako uočava u VL, što na određen način determinira ponašanje i karakteristike te osobe i u RL-u.
Jednako tako i zloba koja se kad-kad da iščitati u nekom postu, kao i sklonost "spuštanju"...
E, a da li se može danas nešto napisati pa da se nitko ne nađe uvrijeđen, pogođen ili taknut, o da, to je bar jednostavno da ne može biti jednostavnije...mada postoje čitave studije o načinu ophođenja u javnosti i načinu izražavanja govorom jezika empatije i isticanja ljudskih vrlina....

Ne treba biti u tom smislu naročito obrazovan da bi smo se mogli početi uzajamno ophoditi sa uvažavanjem i stanovitim štovanjem, jer se u biti i ne poznajemo i po automatizmu neki negdje forum ili jedan njegov dio postaje na taj način prijatno mjesto gdje znate da će te biti uvaženi, da na vas neće biti osuta paljba nekakve primitivčine, jezikuše ili frustrirane i neispunjene anonimne osobnosti skrivene iza nekakvog, avatara sa iskazom o samom sebi da je prgav ili nabrijan ili na bilo koji drugi način "zajeban" lik, te da ga se kao takvog "opasnog" paze svi oni koji mu nisu istomišljenici ili koji ga pokušaju načepiti ili u kakvom verbalnom duelu dobiti...

Srž dobre komunikacije među ljudima bi mogla biti zasebna tema, koju osobno ne bih otvarao, kako ne bih stvarao kontrapunkt ovoj temi, ne samo što osobno veoma štujem autora ove teme, da bih na taj način možda učinio nešto kao da mu pariram, nego i radi opasnosti da bi se upisi duplirali obzirom da je eufemizam za lako uvredljive frajle - osobnost koja nije spremna da otrpi "lake" uvrede ili takvu diskusiju koja se na koncu pretvara u osobni duel, mada bi se sve to definitivno dalo zaobići sa elementarnom kulturom dijaloga, na koju svi uvijek nismo spremni...

ogledalce
13-07-2013, 12:30
svak sebi je Kraljević Marko,,

moj životni moto:

https://fbcdn-sphotos-c-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn2/969343_461619833933667_346100040_n.jpg

sagitarius
13-07-2013, 12:54
U krajnjem i je tako..., jer ljubav može učiniti ono što ne može ni jedna druga ljudska emocija.

Stiliana
13-07-2013, 13:04
Zaboli ljudska uskogrudost..., a ta osobina se nevjerovatno lako uočava u VL, što na određen način determinira ponašanje i karakteristike te osobe i u RL-u.
Jednako tako i zloba koja se kad-kad da iščitati u nekom postu, kao i sklonost "spuštanju"...
E, a da li se može danas nešto napisati pa da se nitko ne nađe uvrijeđen, pogođen ili taknut, o da, to je bar jednostavno da ne može biti jednostavnije...mada postoje čitave studije o načinu ophođenja u javnosti i načinu izražavanja govorom jezika empatije i isticanja ljudskih vrlina....

Ne treba biti u tom smislu naročito obrazovan da bi smo se mogli početi uzajamno ophoditi sa uvažavanjem i stanovitim štovanjem, jer se u biti i ne poznajemo i po automatizmu neki negdje forum ili jedan njegov dio postaje na taj način prijatno mjesto gdje znate da će te biti uvaženi, da na vas neće biti osuta paljba nekakve primitivčine, jezikuše ili frustrirane i neispunjene anonimne osobnosti skrivene iza nekakvog, avatara sa iskazom o samom sebi da je prgav ili nabrijan ili na bilo koji drugi način "zajeban" lik, te da ga se kao takvog "opasnog" paze svi oni koji mu nisu istomišljenici ili koji ga pokušaju načepiti ili u kakvom verbalnom duelu dobiti...

Srž dobre komunikacije među ljudima bi mogla biti zasebna tema, koju osobno ne bih otvarao, kako ne bih stvarao kontrapunkt ovoj temi, ne samo što osobno veoma štujem autora ove teme, da bih na taj način možda učinio nešto kao da mu pariram, nego i radi opasnosti da bi se upisi duplirali obzirom da je eufemizam za lako uvredljive frajle - osobnost koja nije spremna da otrpi "lake" uvrede ili takvu diskusiju koja se na koncu pretvara u osobni duel, mada bi se sve to definitivno dalo zaobići sa elementarnom kulturom dijaloga, na koju svi uvijek nismo spremni...

nemoj tako, north stand je dobar dečko :slajo

ogledalce
13-07-2013, 13:06
je je sagi,, al drž se one što te ne ubije neka te još više ojača,,

sagitarius
13-07-2013, 13:21
nemoj tako, north stand je dobar dečko :slajo

Ne znam gdje si prepoznala Northa u mom univerzalno i općenito napisanom postu... u kojem se možda nalazimo svi mi pomalo.

Humphrey
26-03-2014, 14:44
S obzirom na sve mislim da je ova tema i dalje aktualna.

Rodica
26-03-2014, 14:47
netko te uvrijedio, francis?

Rodica
26-03-2014, 14:51
brže odgovaraj. ova tema ima potencijala za još jedan topic prostoprošitenih rečenica.

http://data1.whicdn.com/images/107215950/thumb.gif

Humphrey
26-03-2014, 19:54
netko te uvrijedio, francis?

Osim tebe ovim pitanjem na ovoj temi,ama baš nitko.

Jednsotavno smatram kako je tema aktualna.

Rodica
26-03-2014, 23:32
Osim tebe ovim pitanjem na ovoj temi,ama baš nitko.

Jednsotavno smatram kako je tema aktualna.

a sad je dobila i smisao :)

Humphrey
27-03-2014, 11:14
a sad je dobila i smisao :)

Sve što ja kažem,uradim ima smisla.

Nego,sad kad si me uvrijedila, smijem li te izvrijeđati? Možemo li ja i ti biti u zavadi?

Znam da te ne poznajem dovoljno dugo i dovoljno dobro,ali hoćeš li mi ukazati tu čast i biti moja najveća neprijateljica?

Rodica
27-03-2014, 12:39
http://persephonemagazine.com/wp-content/uploads/2014/02/claire-house-of-cards.gif

čast da ti budem neprijateljica? počeo s komplimentima, a misliš ratovati sa mnom... niš' od toga, presimpatična sam ti za tu vrstu relaksacije.
osuđeni smo pisati po ozbiljnim temema bez svađa. za sad.

Humphrey
27-03-2014, 12:54
http://25.media.tumblr.com/ea006950041ed9427791393a088411f8/tumblr_mqis408lmS1qc00tuo1_250.gif