PDA

Pogledaj Full Version : Članak: Damir Hadžić - čovjek iz sjene

sagitarius
26-06-2013, 21:39
Članak možete pročitati na sljedećoj poveznici

http://www.hrhb.info/content.php?r=3244-Damir-Had%C2%9Ei%C4%87-%C4%8Dovjek-iz-sjene

SarajkaDjevojka
27-06-2013, 00:07
Definitivno bosanskohercegovačka politička scena treba " osvjezenja"...Ne zelim pisati hvalospijeve ni o kome, pa neću ni o Damiru, čovjek sa manama i vrlinama.Pod lupom javnosti što je i razumljivo obzirom na " posao " kojim se bavi.Ono što ja definitivno zagovaran je na smjena generacija kod vodećih stranaka u BiH.I to ne samo bošnjačkih, nego i srpskih i hrvatskih.Mišljenja sam da bi vladajuće partije smjenom istrošenih i dezorijentiranih političara dobile na kvaliteti.Već dvadesetak godina gledamo stare crno - bijele nijeme " filmove "Tihića, Lagumdzije, Bakira, Dodika i Čovića..Vrijeme bi bilo da predjemo makar na " filmove "u boji i sa zvukom.Svijet je daleko dogurao što se tiče filmske industrije i općenito tehnologije.Jedino smo mi u nekim povojima, kad je " Film " još bio mlad.

zaba1111
27-06-2013, 00:25
Smjena generacija, mladi, neistoršeni, nekorumpirani... od toga dosita nema većih frazetina i jeftinih parola u politici, oduvjek je za politiku bila potrebna mudrost i iskustvo, a pogotovo je to jasno danas kad u regiji i imamo novopečene mlade snage od kojih se ne zna koji je gori od kojega.
Kad pogledamo u HR političare iz devedestih i ovo što imamo danas je sve od reda da se uhvatiš za glavu, inače ne vidim ni jednog razloga da mijenjamo Čovića niti se na vidiku uopće nazire itko ko bi ga zamjenio, evo sad je nažalaost otišao Ljubić i što imamo, jednog kojemu ni majka ne vjeruje i drugi iz ove grupe što se zbog njih za glavau hvataš.
A tek ovo mlađe po manjim strnakma, npr HSPu, sve od reda Bože sačuvaj.

SarajkaDjevojka
27-06-2013, 00:33
Pa šta su konkretno sa svojim iskustvom ponudili ovi dosad ?Ja pomaka ne vidim.Definitivno smo najsiromašnija zemlja.Crna rupa Evrope ..
Krali su godinama..Prvo pokojni Alija sad Bakir Junior..Je li prosječnom Bošnjaku bolje ?Hrvatu ?Srbinu ?
Nije.Niti će biti.Ako već ne postoji opcija da se pojavi neka stranka po mjeri SVA tri naroda i donese boljitak, neka makar ove već ustoličene naprave smjenu generacija.Neka se zabokrečina zatalasa.
Šta fali čovjeku poput Raspudića ?Ne bi bilo dobro pruziti mu priliku ?
Još čovjeka poput njega dovesti..do stadija da podjednako bude u sluzbi BiH a ne samo hrvatskog naroda.I još da mu Srbi i Bošnjaci takodje ukazu povjerenje ?
Ako si ti na " jaslama " neke stranke kao kadar, to ne znači da ja ne moram zeljeti drugačije i bolje za sebe.Ovo nije normalno.Puna mala bara krvozednih krokodila.

zaba1111
27-06-2013, 00:42
U ponor nas vode Bošnjaci, ali čisto sumnjam da bi mlađi nešto promjenili, naprotiv.
Jedini u vas normalan i koji nešto konta je Tihić, sve ostalo ...
Kod nas u HB je situacija takva da mi jedini u regiji imamo ogromno povećanje radnih mjesta u odnosu na broj prije rata, dok ju vas situacija obrnuta i tu ste broj jedan,... ovo je šira tema , ali eto tek kao odgovor na još jednu otrcanu frazu " šta su napravili do sad, nisu napravili ništa" , u HB je napravljeno jako puno.

Raspudiću ne fali ništa, izvrstan analitičar društvenopolitičkih pojavnosti u HR, ali za politike nije jer se u nju ne razumijeme, što je pokazao s nekoliko katastrofalnih procjena koje bi nas skupo stajale da je on imao priliku odlučivati.

SarajkaDjevojka
27-06-2013, 00:51
Tihić konta ?Jedino što taj idiot konta je kako prodati nacionalne interese zarad uhljebljavanja sopstvenog političkog kadra.Razumijem da moze odgovarati Srbima i Hrvatima kao političar jer je poltron i beskičmenjak stvoren da bude hamal ( sluga ) drugima.
Ja medjutim ne zelim da takvi pretvore moj narod u sluganački.Ne moramo dominirati u odnosu na ostale narode u BiH, ali svakako nećemo slijediti ni Tihićevu pogubnu politiku.
Šta je on konkretno preduzeo za boljitak Bošnjaka ?Ništa..
U tom retardiranom SDA imaju dvije struje.Bakirova i Tihićeva.Tihić pliva tek toliko da se odrzi na političkoj sceni.A Bakira dio stranke podrzava radi oca.Uglavnomi jedan i drugi su nesposobni idioti koji idu drugim na ruku zanemarujući interese bošnjačkog naroda.Naravno svoj interes osobni ne dovode u pitanje.

gerilac
27-06-2013, 02:05
Smjena generacija, mladi, neistoršeni, nekorumpirani... od toga dosita nema većih frazetina i jeftinih parola u politici, oduvjek je za politiku bila potrebna mudrost i iskustvo, a pogotovo je to jasno danas kad u regiji i imamo novopečene mlade snage od kojih se ne zna koji je gori od kojega.
Kad pogledamo u HR političare iz devedestih i ovo što imamo danas je sve od reda da se uhvatiš za glavu, inače ne vidim ni jednog razloga da mijenjamo Čovića niti se na vidiku uopće nazire itko ko bi ga zamjenio, evo sad je nažalaost otišao Ljubić i što imamo, jednog kojemu ni majka ne vjeruje i drugi iz ove grupe što se zbog njih za glavau hvataš.
A tek ovo mlađe po manjim strnakma, npr HSPu, sve od reda Bože sačuvaj.

:bravo:bravo:bravo

gerilac
27-06-2013, 02:14
Mlado neistrošeno a već je ruka u tuđem đepu.

I k tome trebam ja razmišljati je li muslimanu valja Tihić ili Lagumdžija .

Nasilno su Hrvati utjerani u Federaciju i sustavno im se oduzima sve.

Neće ovo na dobro jer muslimani ne odustaju od toga da oni trebaju odlučivati ovdje o svemu.

Neće na dobro više ne vrijedi ni slova trošiti s njima nikako.

"Opra" ga Sagi da valja .

galija
28-06-2013, 11:43
Pa šta su konkretno sa svojim iskustvom ponudili ovi dosad ?Ja pomaka ne vidim.Definitivno smo najsiromašnija zemlja.Crna rupa Evrope ..
Krali su godinama..Prvo pokojni Alija sad Bakir Junior..Je li prosječnom Bošnjaku bolje ?Hrvatu ?Srbinu ?
Nije.Niti će biti.Ako već ne postoji opcija da se pojavi neka stranka po mjeri SVA tri naroda i donese boljitak, neka makar ove već ustoličene naprave smjenu generacija.Neka se zabokrečina zatalasa.
Šta fali čovjeku poput Raspudića ?Ne bi bilo dobro pruziti mu priliku ?
Još čovjeka poput njega dovesti..do stadija da podjednako bude u sluzbi BiH a ne samo hrvatskog naroda.I još da mu Srbi i Bošnjaci takodje ukazu povjerenje ?
Ako si ti na " jaslama " neke stranke kao kadar, to ne znači da ja ne moram zeljeti drugačije i bolje za sebe.Ovo nije normalno.Puna mala bara krvozednih krokodila.

kako ne postoji...pa imaš radom za boljitak..trude se bit po mjeri sva tri naroda...kako se namisti u taj čas:facepalm

bilo tko ko se dovede do stadija da je "podjednako u službi BIH a ne samo hrvatskog naroda" je točno po mjeri čaršije...tako da....

Marta
28-06-2013, 11:57
balijsko prezime, takva cofa, sve poznato ....

ogledalce
28-06-2013, 12:21
jel mu ono na zidu na slici babo:o
nebi se čudila da i je,
naš nije ,jedino može biti ruskosrpski potomak

gerilac
29-06-2013, 12:25
balijsko prezime, takva cofa, sve poznato ....

Nu je živa hahahahahah.
Đes Martaaaaaaaaa pozdrav iz stolnog grada Hrvata Mostara .
Naravno ima i bošnjaka koji mirno žive niko ih ne maltretira .:skartoc:skartoc

ljuta trava
30-06-2013, 12:52
BiH JE PROŠLO SVRŠENO VRIJEME .

ljuta trava
30-06-2013, 12:54
Nema nam druge , odmah kandidirati Srajku kao predstavnika svih naraoda i narodnosti te Himze Polovine i njegove žene , a Sejdić i Finci mogu i posebno .

gerilac
30-06-2013, 13:36
Nema nam druge , odmah kandidirati Srajku kao predstavnika svih naraoda i narodnosti te Himze Polovine i njegove žene , a Sejdić i Finci mogu i posebno .

:rofl:rofl:rofl:rofl:rofl:rofl

Marta
01-07-2013, 17:27
Nu je živa hahahahahah.
Đes Martaaaaaaaaa pozdrav iz stolnog grada Hrvata Mostara .
Naravno ima i bošnjaka koji mirno žive niko ih ne maltretira .:skartoc:skartoc

Zar je to moguce, da ih nitko ne proganja ... :liza:liza:raspa:shock:shock

Kako je danas stanje? Ta mrska Hrvatske je ipak u toj nekoj EU ... :kokice1