PDA

Pogledaj Full Version : Peticija za hrvatskog branitelja Veljka Marića

caporegime
09-06-2011, 22:36
http://www.gopetition.com/petitions/oslobodite-veljka-marica-iz-srpskog-zatvora-free-veljko.html

od sutra, u Zagrebu na Trgu Kralja Tomislava.
Svi koji na ovaj način žele dati svoj glas za slobodu Hrvatskog branitelja Veljka Marića koji se nalazi zatočen u zatvoru u Srbiji, neka potpišu peticiju.

zaba1111
09-06-2011, 23:17
Već sam jednom pitao, znali netko zašto je Marićev slučaj zapostavljen i od medija i od branitelja, pogotovo u odnosu na Purdu?

NorthStand
10-06-2011, 03:39
A tko će to znat, ja znam da se već godinu dana čudim da država ništa ne radi da izvuče tog čovjeka iz srpskog zatvora. Pa jebote išo čovjek poslom u bugarsku koliko sam skužio, i ovi ga uhapsili radi kao nekog zločina. Dno dna, vjerojatno isto nekakva sprdačina od optužnice kao i za purdu al eno ga godinu ili više dana ne znam točno u srbiji. U svakom slučaju, treba potpisat ovu peticiju!

Borna Bekijski
11-06-2011, 11:43
Prvi put čujem za ovaj slučaj.Sramota HR medija,što drugo reći.

NorthStand
12-06-2011, 17:45
Ma ja već godinu dana o njemu slušam, i ne mogu vjerovat da nitko ništa ne poduzima. Mjeseci prolaze, a čovjek i dalje tamo čami. Na prosto nevjerojatno do kud su ovi gmizavci državu doveli, da nisu u stanju obavjestit ljude da ne idu u srbiju jer ih srbijica goni za ratne zločine. Već naši ljudi to moraju saznat, tek kad ih "brko" uhapsi.