PDA

Pogledaj Full Version : Igre koje igramo na kompu (ili bi htjeli igrati)

Grunf
25-06-2013, 14:32
North me potaknuo na otvaranje ove teme. Ovdje ćemo pričati o igricama za kompjutor i konzole. Evo jedna recenzija Diabla 3 pa ak je tko voljan komentirati kakva mu je igrica, ja je nisam igrao. :)

http://www.youtube.com/watch?v=xoZMVKI7VTI

mirr.or
25-06-2013, 14:42
ja igram solitaire i minesweeper. :cheer

Grunf
25-06-2013, 14:46
ja igram solitaire i minesweeper. :cheer

Rekordi, dojmovi, mane, prednosti? :kava

mirr.or
25-06-2013, 14:53
Rekordi, dojmovi, mane, prednosti? :kava

ne znam, sjebe mi se statistika svaki put kad pokušavam radit još nešto dok igram, a to je gotovo uvijek, pa mi rekordi nisu realni. dojmovi: šta znam, više volim tipkat na forumu nego igrat te igrice, ali kad svi noću spavate, dobar je i minesweeper. mane: svaki put kad nagazim minu skočim ko da je stvarno i zbediram se. prednosti: kad god oborim neki rekord veselim se ko da sam izvukla premiju i bude mi lijep dan. :cheer

Grunf
25-06-2013, 14:54
Video svjetskog rekorda Minesweepera:

http://www.youtube.com/watch?v=GrZCWx0fnfc

mirr.or
25-06-2013, 14:56
auh, sad imam cilj. :naklon

Grunf
25-06-2013, 14:59
Ja uopće ne kužim taj minesweeper. Samo klikam polja bezveze i mislim si da dobijam ocjene za klikanje. Jedan put je 4, drugi put 5, a treći put i 2. :D

mirr.or
25-06-2013, 15:01
Ja uopće ne kužim taj minesweeper. Samo klikam polja bezveze i mislim si da dobijam ocjene za klikanje. Jedan put je 4, drugi put 5, a treći put i 2. :D

je, komplicirana je igrica jako. :D

Grunf
25-06-2013, 19:38
Ja ću predstaviti jednu od mojih najomiljenijih igrica uz koje sam proveo pola života, a to je vjerojatno najbolja strategija svih vremena, serijal Civilization od Sida Meiera. Zadnje sam igrao Civilization IV, a pikirao sam si Civilization V za kupnju. Kolko vidim cijena se spustila na 90 kuna tak da ću je vjerojatno odmah sutra kupiti, jedini problem mi je dal će mi laptop uspjeti to pokrenuti. :D

Prvo ću staviti odličnu pjesmu s Warlords ekspanzije:

http://www.youtube.com/watch?v=__29A8qWkrc

Grunf
25-06-2013, 19:46
Ovak bitke izgledaju u početku razvoja civilizacija kad narodi većinom posjeduju mačeve, katapulte i ostala zaostala oruđa:

http://www.youtube.com/watch?v=a9YeC1z4aUM

A ovak to izgleda kad luđak dobije atomske bombe i odluči zbrisati jednu civilizaciju, ako možemo biti toliko hrabri i nazvati Francusku civilizacijom. :D

http://www.youtube.com/watch?v=_7zx17fFQ7o

Grunf
25-06-2013, 20:00
Evo foršpan da vam malo bude jasnije o čemu se radi iako vjerujem da je većina ljudi čula za tu igricu:

http://www.youtube.com/watch?v=EuiM7Ycbm-k

Grunf
25-06-2013, 20:04
A ovo ću kupiti :pink

http://www.youtube.com/watch?v=MTGNd-so4Rk

zlatna ribica
25-06-2013, 20:08
Igram biljar :pink

Ovdje:

http://www.miniclip.com/games/8-ball-pool-multiplayer/en/

Opsjednuta sam s ovom igricom... :D

gerilac
25-06-2013, 20:18
Ma imao sam na fejsu samo osammnaest prijatelja .Nisam ni pisao nešto.A sada odjednom imam valjda sto prijatelja .Ma ne znam točno.I onda hajde ona "vražija" lotta stalno zahtjev za igricu.Nekakvi baloni.Okrugli. E onda je krenulo.Sada neki kolači ,neka panda ,neke tabletice šarene.Onaj Zenzo mi spremio i nekakav nogomet.Ali majke ti zahtjeva za igrama i životima imam još tristo.I većinom od ženskinja .Stalno daj igraj ili daj upomoć.

A na kompu sam imao Toocu jebi ga izbrisao j super je bila auti dosta dobri.Imao sam neku pucačinu u Vijetnamu odlična zaboravio sam kako se zove i to sam sjebao.

Eto igram te sada na fejsu one šarene tablete .Popizdim nekada ali sam otvorio još tri fejs profila i noću sam sebi živote šaljem .Hehehehehe ne treba mi niko.

Kad mi treba život delogiram se.I lijepo sve sam zaporke ostavio da pamti komp a ne ja i sada je lako .

Grunf
25-06-2013, 21:13
Igram biljar :pink

Ovdje:

http://www.miniclip.com/games/8-ball-pool-multiplayer/en/

Opsjednuta sam s ovom igricom... :D

Dobra je igrica, jedno vrijeme sam i ja igrao i naravno bio najbolji. Nisam znal da je to još aktualno. :)

Grunf
25-06-2013, 21:16
Ma imao sam na fejsu samo osammnaest prijatelja .Nisam ni pisao nešto.A sada odjednom imam valjda sto prijatelja .Ma ne znam točno.I onda hajde ona "vražija" lotta stalno zahtjev za igricu.Nekakvi baloni.Okrugli. E onda je krenulo.Sada neki kolači ,neka panda ,neke tabletice šarene.Onaj Zenzo mi spremio i nekakav nogomet.Ali majke ti zahtjeva za igrama i životima imam još tristo.I većinom od ženskinja .Stalno daj igraj ili daj upomoć.

A na kompu sam imao Toocu jebi ga izbrisao j super je bila auti dosta dobri.Imao sam neku pucačinu u Vijetnamu odlična zaboravio sam kako se zove i to sam sjebao.

Eto igram te sada na fejsu one šarene tablete .Popizdim nekada ali sam otvorio još tri fejs profila i noću sam sebi živote šaljem .Hehehehehe ne treba mi niko.

Kad mi treba život delogiram se.I lijepo sve sam zaporke ostavio da pamti komp a ne ja i sada je lako .

Koja priča. :naklon :rofl

I ja sam igral Tocu na plejki, to je valjda bila prva u serijalu tam negdje 1999. godine. :)

NorthStand
25-06-2013, 21:29
A ovo ću kupiti :pink

http://www.youtube.com/watch?v=MTGNd-so4Rk

haha koji smijeh. :rofl

NorthStand
25-06-2013, 21:31
ja igram još Skyrim, igram Borderlands 2 igram Napoleon Total War, igram Footbal Manager 2012, igram Starcraft 2 i tako, volim te pucačine strategije i od sporta najviše taj FManager iako tu samo slažeš ekipu i to, ali to mi je gušt jer glumiim Morinja, ono slažem si taktiku za mečeve kupujem najbolje igrače koji postoje na svijetu i tak. :D

Grunf
25-06-2013, 21:46

Je, dobro se roka. :D Nisi nikad igral tu igru? :)

gerilac
25-06-2013, 21:58
A i ja igram nekakav galakticos fudbal 2012 .E tu mi je Zenzo poslao.Pojma nemam šta treba jebote malo ono nekada stisnem što znam.Uglavnom treće sam mjesto ahahahah.Ima valjda i kupovati igrače .Ma ništa ja to stiskam bez veze po nekada .A izgleda mi da i sami igraju bez mene onda što ću im ja .Evo prilike da jebem titi sve po spisku na ruskom i francuskom.Koji će mi turac francuski i njega sam zaboravio skroz.

Znam samo bon jour valjda je tako .Ma pucačine su najbolje igrao sam nekog Helikoptera super je bio ali sam izgubio tu stranicu.Ode baš sada vidjeti kako mi Ultras Zrinski stoje .Hehehehehehe.

A joj kada sam ja donio kući ima 30 i više godina igricu.Pa priključiš na tv jebote.Kablova milion hihihihihihi.I onda ona bjela loptica hoda kao u tenisu a ti imaš samo bjelu crtu.Pa je lovi po ekranu

Ja,stari i brat popili malo pa onoga opalili ono sve činilo bip bip bip .

Ha i kasno bilo nas trojica ono na pobjede.Hahahahaha.Kad stara ustade i kaže gasite taj fliper više i na spavanje barabe jedne .

Heheheheh.Poslije su došle bolje malo.

gerilac
25-06-2013, 22:09

Pa čovječe ovo je nuklearni holokaust .Hihihihihihihihih.

Svarog
25-06-2013, 22:50
ja igram još Skyrim, igram Borderlands 2 igram Napoleon Total War, igram Footbal Manager 2012, igram Starcraft 2 i tako, volim te pucačine strategije i od sporta najviše taj FManager iako tu samo slažeš ekipu i to, ali to mi je gušt jer glumiim Morinja, ono slažem si taktiku za mečeve kupujem najbolje igrače koji postoje na svijetu i tak. :D

Moj čovek!
Ja sam pasionirani igrač Football Managera još od 1999. godine. Godinama ponosni član FM Serbian Community (SI Affiliate). Svojevremeno sam umlatio dosta prazne slame na raznim manager forumima, sad slabije, ali i dalje redovno igram. Trenutno pikam FM 2013 i mučim se sa endžinom. Dvanaestici sam dušu izvadio, bio prvak Srbije sa Đavolima iz Kragujevca i došao do četvrtfinala Lige Evrope.
Uglavnom sam tokom godina razvio praksu da vodim srpske klubove (zavisno od inspiracije-Radnički Kragujevac ili Niš, Voša, Rad, Napredak, Spartak, čak i OFK Kikinda, nije mi nekako gušt da igram sa Zvezdom) ili lower league Engleze/Škote (dane sam proveo uz Blyth Spartans i East Stirlingshire, najgori klub u Škotskoj).
Ima nekog šmeka u igranju sa konobarima i vatrogascima :D

Football Manager, igra svih igara!

Osim toga, jako volim Civilizaciju III i Heroje, takođe III. Krš grafika, ali sati zabave zagarantovani. :)

pdv
25-06-2013, 23:25

Ni ja uopće ovo ne kužin. Koji je cilj ove igrice i šta triba zbrajat ili oduzimat. Kad igram obično zatvorim oči pa tipkan. Ne razumin.

Što se tiče igrica jako volin igrati one igrice Hidden Objects :D Jedno vrime sam igrala i GTA San Andreas i super mi je bila ta igrica. Iako bi mi dečko prešao one misije s aviJonom jer to nikako nisan uspjevala i baš bi se iznervirala oko toga. To mi je super igrica i priča i misije i sve :D

Volim igrati i igrice tipa Diner Dash, Cake Mania i Farmu :zubo :D I super mi je bila igrica Mysterious Island o jednoj curi koja ostane zatočena na pustom otoku i onda jadna traži izlaz iz te situacije.

Prije par miseci sam počela igrat Secret Files: Tunguska ali jako sporo mi ide jer ne stižem, a igrica je isto super i zanimljiva. Istraživačka ;)

Eto :013

Stiliana
26-06-2013, 10:08
Ni ja uopće ovo ne kužin. Koji je cilj ove igrice i šta triba zbrajat ili oduzimat. Kad igram obično zatvorim oči pa tipkan. Ne razumin.

Što se tiče igrica jako volin igrati one igrice Hidden Objects :D Jedno vrime sam igrala i GTA San Andreas i super mi je bila ta igrica. Iako bi mi dečko prešao one misije s aviJonom jer to nikako nisan uspjevala i baš bi se iznervirala oko toga. To mi je super igrica i priča i misije i sve :D

Volim igrati i igrice tipa Diner Dash, Cake Mania i Farmu :zubo :D I super mi je bila igrica Mysterious Island o jednoj curi koja ostane zatočena na pustom otoku i onda jadna traži izlaz iz te situacije.

Prije par miseci sam počela igrat Secret Files: Tunguska ali jako sporo mi ide jer ne stižem, a igrica je isto super i zanimljiva. Istraživačka ;)

I ja Hidden Objects volim, pogotovo creepy Ravenhurst i slične tematike.

Sem toga volim Heroes of might and magic III, najdraži grad Necropolis, najdraži heroj Sir Mullich jer mu je specijalnost brzina, najdraži artefakt Boots of speed i Equestrian gloves (ok, skužili ste, volim pičit po karti nabrže što mogu), najdraži skillovi Logistics i Luck :cerek

GTA sam igrala, ali ja mislim Miami... okej je igrica, zabavna full, al malo preveć nasilna za moj ukus.

Htjela sam igrat Dear Esther i skinula nešto što nisam mogla pokrenut...

zlatna ribica
26-06-2013, 20:17

Broj označava kolko u poljima ima zastavica. Npr. ako otvoriš polje s brojem 2, od osam polja oko njega, samo su dvije zastavice, a na ostalih šest ili bombe ili neki drugi broj ili prazna polja.

Nije tak teško, već dugo nisam to igrala... Al nema šanse da bih završila za 31 sekundu :D

Grunf
26-06-2013, 21:27
I ja Hidden Objects volim, pogotovo creepy Ravenhurst i slične tematike.

Sem toga volim Heroes of might and magic III, najdraži grad Necropolis, najdraži heroj Sir Mullich jer mu je specijalnost brzina, najdraži artefakt Boots of speed i Equestrian gloves (ok, skužili ste, volim pičit po karti nabrže što mogu), najdraži skillovi Logistics i Luck :cerek

GTA sam igrala, ali ja mislim Miami... okej je igrica, zabavna full, al malo preveć nasilna za moj ukus.

Htjela sam igrat Dear Esther i skinula nešto što nisam mogla pokrenut...

Heroes of might and magic III. :naklon Sad sam se sjetio zašto si mi draga. :hug :D Top 3 igrica svih vremena. :naklon

Ova glazba mi je urezana u mozak. :D

http://www.youtube.com/watch?v=qhJCpJE97ck

Grunf
26-06-2013, 21:29
Broj označava kolko u poljima ima zastavica. Npr. ako otvoriš polje s brojem 2, od osam polja oko njega, samo su dvije zastavice, a na ostalih šest ili bombe ili neki drugi broj ili prazna polja.

Nije tak teško, već dugo nisam to igrala... Al nema šanse da bih završila za 31 sekundu :D

Ali ima puno brojeva, teško je to sve pohvatati. :D

Grunf
26-06-2013, 21:42

I meni su dobre igre s puno zagonetki. Ovo je recimo epska igra puna zagonetki, igra moje mladosti, horor koji i dan danas plaši malu djecu. Po toj igri je snimljen film, a onda znaš da je igra odlična. :) Samo Japanci mogu izmisliti ovak ludog negativca. :D

http://www.youtube.com/watch?v=cgNtRshd3lw

NorthStand
26-06-2013, 23:29
Je, dobro se roka. :D Nisi nikad igral tu igru? :)

nisam prijatel, ali čini mi se ok za razbibrigu ali sumnjam da bi baš nešto pretjerano igrao ali ono par sati u tjedan dana bi se moglo stući. :D

NorthStand
26-06-2013, 23:31
Pa čovječe ovo je nuklearni holokaust .Hihihihihihihihih.

ionako je previše ljudi na svijetu. :D

Moj čovek!
Ja sam pasionirani igrač Football Managera još od 1999. godine. Godinama ponosni član FM Serbian Community (SI Affiliate). Svojevremeno sam umlatio dosta prazne slame na raznim manager forumima, sad slabije, ali i dalje redovno igram. Trenutno pikam FM 2013 i mučim se sa endžinom. Dvanaestici sam dušu izvadio, bio prvak Srbije sa Đavolima iz Kragujevca i došao do četvrtfinala Lige Evrope.
Uglavnom sam tokom godina razvio praksu da vodim srpske klubove (zavisno od inspiracije-Radnički Kragujevac ili Niš, Voša, Rad, Napredak, Spartak, čak i OFK Kikinda, nije mi nekako gušt da igram sa Zvezdom) ili lower league Engleze/Škote (dane sam proveo uz Blyth Spartans i East Stirlingshire, najgori klub u Škotskoj).
Ima nekog šmeka u igranju sa konobarima i vatrogascima :D

Football Manager, igra svih igara!

Osim toga, jako volim Civilizaciju III i Heroje, takođe III. Krš grafika, ali sati zabave zagarantovani. :)

ma ima danas dobrih igara, samo što ja više volim ove akcijske strategijske nego nekakve pretjerane mozgalice u kojima moraš puno razmišljat, da bi došo do riješenja. to je više za one, koji su baš za navijanje vijuga do maksimuma. a ja nisam, FManager mi je prva liga, baš ono imam motiva igrat, s Manchester Unitedom sam već 9 puta osvojio ligu prvaka, i stadion mi ima 160.000 mjesta. :rofl

Grunf
26-06-2013, 23:52
nisam prijatel, ali čini mi se ok za razbibrigu ali sumnjam da bi baš nešto pretjerano igrao ali ono par sati u tjedan dana bi se moglo stući. :D

Nemreš to igrati par sati, ako počneš to se igra cijeli dan po par mjeseci. :D

Svarog
26-06-2013, 23:54
FManager mi je prva liga, baš ono imam motiva igrat, s Manchester Unitedom sam već 9 puta osvojio ligu prvaka, i stadion mi ima 160.000 mjesta. :rofl

Pričaš o ovom Football Manageru?!
http://files.softicons.com/download/game-icons/pc-game-icons-55-by-jeno-cyber/png/256x256/Football-Manager-2013.png

Grunf
26-06-2013, 23:57
FM je droga, imao sam i tu faze kad sam po tjedan dana igrao bez prestanka ili po par mjeseci. S Varteksom sam bio osvojio Kup Uefa i to u prvoj godini igre, vjerojatno najjači rezultat od svih igrača FM-a u povijesti. :D

U svakom izdanju ima neki igrač koji igra lijeve lige, malo košta, a ima brutalne ocjene. Njega svi odmah kupe. Sjećam se da je Todorov u jednom izdanju bio taj. Završnica i napad 99. Brzina 99. :D

SarajkaDjevojka
26-06-2013, 23:58
http://www.pcgameshardware.de/Assassins-Creed-4-Black-Flag-PC-256660/News/Assassins-Creed-4-Spielzeit-und-Gameplay-Features-1075701/

Najbolja !

Svarog
27-06-2013, 00:06
FM je droga, imao sam i tu faze kad sam po tjedan dana igrao bez prestanka ili po par mjeseci. S Varteksom sam bio osvojio Kup Uefa i to u prvoj godini igre, vjerojatno najjači rezultat od svih igrača FM-a u povijesti. :D

U svakom izdanju ima neki igrač koji igra lijeve lige, malo košta, a ima brutalne ocjene. Njega svi odmah kupe. Sjećam se da je Todorov u jednom izdanju bio taj. Završnica i napad 99. Brzina 99. :D

Jao, Todorov.:facepalm Bravo, gde se njega seti?!
Bilo je tih bagovitih igrača koji se dovode za sitne novce.
Posle su izmislili regene. :)

Grunf
27-06-2013, 00:10
Jao, Todorov.:facepalm Bravo, gde se njega seti?!
Bilo je tih bagovitih igrača koji se dovode za sitne novce.
Posle su izmislili regene. :)

Tad sam negdje rasturao taj FM, a poslije me pustilo to malo. Zadnji sam igrao iz 2010. ili tak nekaj, uzeo sam Everton, kupio Modrića i krenuo sa 7 pobjeda u prvih 7 tekmi u prvenstvo. Nakon toga sam se oprostio kao Sir Aleks Ferguson. :D

NorthStand
27-06-2013, 13:13
Pričaš o ovom Football Manageru?!
http://files.softicons.com/download/game-icons/pc-game-icons-55-by-jeno-cyber/png/256x256/Football-Manager-2013.png

http://3.bp.blogspot.com/-HFHNBhSCyjY/Ttxw4IunIbI/AAAAAAAAARM/A7dWyjXLgCU/s1600/Football-Manager-2012.jpg

na ovu sam mislio.

NorthStand
27-06-2013, 13:15
Nemreš to igrati par sati, ako počneš to se igra cijeli dan po par mjeseci. :D

frend mi ju igra, ali iskreno nisam baš od takvog tipa igre, iako ju većina hvali. :D možda jednog dana, za sad se držim ovih RPG-RTS naslova pucačina itd, gdje god ima dima ima i akcije. :evil

Stiliana
05-11-2013, 16:19
U životu često obeležavamo bitne trenutke: prvi kec iz mate, upišavanje u gaće u sedmom osnovne, skidanje junfera, a jedan od najbitnijih trenutaka svakako mora biti i susret sa Herojima moći i magije 3. Od krucijalne važnosti je da se poslednja stavka desi nakon pretposlednje jer u suprotnom, velika je verovatnoća da ćeš pičke videti tačno onoliko koliko je gledaju Dragan Šormaz ili Jovan Ćirilov jer ne zove se kolokvijalno ova igrica HeroiN moći i magije bez razloga. Besane noći, propušteni junski ispitni rokovi, zaboravljen babin leš mesec dana u fotelji su neke od dodatnih konsekvenci masovne zaraze ovim virusom. Ali jebiga, volimo ga, šta da se radi. I da sad ovo ne bi bio neki hvalospev Herojima, jer za tako nešto treba napisati roman il uopšte ne počinjati, ovde ću da stanem i klasifikujem igrače po tipu gradova koji biraju.

Castle

Ti si član Dveri. Možebiti i DSS-a, isti kurac. Uglavnom gajiš simpatije prema kleru. Šta simpatije, kad god prođeš pored crkve, prekstiš se pa onanišeš. Na desktopu Beli anđeo, na mobu prolećni dan i Hram u pozadini, a u duši Ostrog u koji se kuneš kad stavljaš do znanja da si rekao istinu: “Milice, nisam ti jebao sestru, Ostroga mi! A jebote, šta računaš to u dupe, to nije prevara”. Ceniš rad Jovana Deretića i pronalaziš smisao u teoriji da su Srbi stvorili Boga, veliki prasak, prostor, vreme i materiju. Malo se zbuniš na potpitanje “A ko je stvorio Srbe?”, ali uvek doakaš protivniku smislenim odgovorom “E nemoti jebem mater, dokaži da nije tako.” Omiljeno stvorenje u igrici – zilot. Omiljeni fiktivni lik – Aranđel Golubović.

Rampart

Ti si aktivista nevladinih organizacija. Tvoj dan je ispunjen. Ujutru uz makijato pregledaš sajtove lgbt organizacija, Žena u crnom i Helsinškog odbora. Onda sa drugarima iz Orke smaraš ljude po ulicama pitanjima da li žele da usvoje 17 godina matoru džumaru koja nema oko i dve šape. Zatim malo deliš flajere za decu iz Tiršove pa trkom hitaš da protestuješ ispred Vlade za prava mladice breze koju deca u Petom parku koriste kao stativu kad igraju fudbal. Nakon toga pomažeš matorcima da prelaze ulicu i lutaš gradom ne bi li naleteo da fotkaš nepropisno parkiranog pauka, pa da je brže-bolje pošalješ Radi hronici pod nazivom “primerrekurzijehehe.jpg”. Onda malo predahneš, napuniš baterije pa stokuješ profil Predraga Azdejkovića. Hm, hm, ček… zlatni zmajevi, jednorozi, pegazi… Ti si peder, matori.

Tower

Ti si “taksista”. Ne onaj klasičan već gospodar frend zone. Ne znam zašto, al imam osećaj da su svi ljudi koji vole tauer nesrećno zaljubljeni u naj ortakinju, pa onda lamentiraju nad zlehudom sudbinom i sa Solmirom jezde zaleđenim prostranstvima nekog dalekog severa, a onaj vetar huči i stvara neku sjeb atmosferu. Za to vreme drugarica odrađuje blajv svom dečku, sitnom dileru lošeg skanka iz Kaluđerice. Naravno, pre toga ti je dala zadatak da joj poskidaš torente za nove epizode Ameriken horor stori i Voking deda, a kad dođe gajbi zvaće te telefonom da joj čitaš Hobita, da se lakše uspava. Nesrećni džini, ima brzinu, napadne prvi al uvek strada zbog lošeg helta. Tako i ti. Tauer je kul ali ne jebe.

Dungeon

Ti si neodoljiv-neumoljiv. Imaš sve odlike epohalnog bačjea: opak i snažan kao crni zmaj, nemilosrdni sabijač kao minotaur king, mantikorski otrovan, emiter jebozova iz daljine poput meduze i ivl aja, ubodeš pa odeš u stilu harpije i na kraju slep sa sve ženske patnje kao troglodit. U prevodu asimptotski težiš Ivanu Baueru. Dobro, zajebavam se, level Piter o Tul. Na gajbi imaš Durexov kondomat i sedmično ti šleperom dovoze kontigent lateks robe. Pristalica si sigurnog seksa, što je i normalno jer partnerke menjaš ko Mrkonjić mišljenje kad na slavi sukcesivno počnu da iznose prasetinu, jagnjetinu pa jaretinu. Na vhs-u čuvaš kolekciju emisija Noleta Seksomana i puštaš u retkim pauzama od jebačine. Budi ubeđen da te buduća tašta mrzeti. Iz prostog razloga jer je varaš sa njenom ćerkom.

Inferno

Ti si dobroćudni meda. Inače imaš dva pet, sto tries kila bez glave, tetoviran si kao Keri King i poseduješ dubinu glasa voditelja rumunskog radija. Verovatno na pragu tridesete i dalje spavaš sa upaljenim svetlom i grliš plišanu igračku da oteraš strah. Kad uletiš u neki fićka, gazda se sprema da zove policiju, hitnu pomoć, sveštenika i ekipu da počisti prosute vitalne organe sa inventara, a onda ti napraviš neki komičan osmeh bez gornje leve trojke i naručiš piće za sve. Zato i biraš inferno, šatro nadrkan grad prepun zlih bića a u suštini neviđena kuloća. Đavo sa šeretskom facom koji pokazuje prstom, demon koji deluje kao da pojma nema šta radi i imp koji skakuće kretenski i mlati prednjim esktremitetima kao da nosi 8 brojeva veći gornji deo pidžame. Tri bambija za tebe, lafe.

Fortress

Ti si šaljivdžija. I to okrutan. Poput močvare koja je spremna da uništi protivnika tako što mu osakati korak na “u pičku materinu, ko me tero da idem po pandorinu kutiju, em je bila prazna, em mi treba 2 nedelje nazad do džade”, tako i ti misliš da je kul da ljude oko sebe dovodiš u bizarne situacije. Još uvek se valjaš od smeha kad se setiš ribe koja te šutnula jer si joj za rođendan poklonio kutiju Manolo blanik, u kojoj je umesto cipela od 1000 evra bila mrtva mačka sa urezanim pentagramom na čmaru. Vredelo je pedale, zaista, jer ionako se uvek trudiš da imaš po 3 tri ribe koje istovremeno opslužuješ kao Hidra. Omiljeni klub – Detroit Pistonsi. Odbrana je majka fortessa. +1D.

Necropolis

Ti si jednostavno loš čovek. Iako su vampiri, veštice i zombiji kul bića, u igrici su pod okriljem previše jakog grada i to im oduzima svu kuloću. Ali ti ne haješ, svesno biraš nadmoć, obavezno nekog nekromansera sa nekromansijom kao specijalnošću, ganjaš 3 nekromenserska artefakta i skupljaš skeletone ko Era maloletnice. Pobićeš se u trećem mesecu sa 100 impova jer jebiga, još malo skeletona nije na odmet. Kriješ se po mapi ko pička i negde u osmom mesecu skupiš jaja da sa 140 000 pauer ličeva kreneš na protivnika koji se odavno smorio a moguće se i samoubio. Usput naravno ostaviš jedan stek prazan, jer nikad se ne zna, možda naletiš na 3 peznta, a svakako te neće mrzeti da se vratiš pola mape ne bi li još osnažio vojsku koja bi pregazila Staljingrad. U stvarnom životu, jebeš ribu najboljem ortaku, imaš platu 120 soma i onda od njega tražiš 500 kinti na zajam za dureks plej.

Conflux

Ti si onaj što bira Barselonu u PES-u. Među Herojašima važi nepisano pravilo da ovaj grad uzimaju samo nubovi, žene zbog raskošnih boja kreatura i ljudi koji bi detetu prosjaku oteli kiflu, četres dinara i ubacili ga u Dunav. Jer, konflaks nije deo originalne postavke Heroja trojke već je ubačen u jednoj od verzija i to takav da je a priori najjači pa ćeš krajem prvog meseca, na kraljica levelu pičiti po mapi sa 10 Feniksa i magijama petog nivoa, dok se nesrećni barberijen zaglavio u nekoj pustinji tražeći još 3 kristala da konačno kupi proklete kiklope. Zaslužuješ prezir i dogi stajl sa Doris Bizetić, pri čemu ona ima strap-on dildo.

Stronghold

Ti si Tarzan. Keva te rodila u katunima na 1500 metara nadmorske visine i umrla na porođaju jer si imao 12 kila i buzdovan u ruci. Preživeo si jer si sisao kozu i paso travu. Strog si i pravičan, umeš dudariš a bogami i dubiješ. Žene u tvom životu imaju posebno mesto… u kuhinji, okovane lancima, na soli i lebu. Ne jebeš često, al kad se to desi, mali Kinez u provinciji Vuhan uplašeno pogleda u nebo i obeća poslodavcu da će ubrzati štancovanje patika. Inače si dobar i častan čovek i higijena zauzima visoku poziciju u hijerarhiji bitnih stvari tvog života. Kupaš se ređe od Piksija iz Kneza, a gaće i čarape menjaš tek kad srastu sa telom pa ih otklanjaš špaklom, dletom ili poluosovinom od golfa dvojke. Radiš u seoskoj pilani na mestu mašine za obradu drveta, a u slobodno vreme čekaš Vojvodu. Barberijen -atak 45, nolidž 2.

Pročitaj još na http://www.tarzanija.com/sta-grad-koji-biras-u-herojima-3-govori-o-tebi/

Stiliana
05-11-2013, 16:19
U životu često obeležavamo bitne trenutke: prvi kec iz mate, upišavanje u gaće u sedmom osnovne, skidanje junfera, a jedan od najbitnijih trenutaka svakako mora biti i susret sa Herojima moći i magije 3. Od krucijalne važnosti je da se poslednja stavka desi nakon pretposlednje jer u suprotnom, velika je verovatnoća da ćeš pičke videti tačno onoliko koliko je gledaju Dragan Šormaz ili Jovan Ćirilov jer ne zove se kolokvijalno ova igrica HeroiN moći i magije bez razloga. Besane noći, propušteni junski ispitni rokovi, zaboravljen babin leš mesec dana u fotelji su neke od dodatnih konsekvenci masovne zaraze ovim virusom. Ali jebiga, volimo ga, šta da se radi. I da sad ovo ne bi bio neki hvalospev Herojima, jer za tako nešto treba napisati roman il uopšte ne počinjati, ovde ću da stanem i klasifikujem igrače po tipu gradova koji biraju.

Castle

Ti si član Dveri. Možebiti i DSS-a, isti kurac. Uglavnom gajiš simpatije prema kleru. Šta simpatije, kad god prođeš pored crkve, prekstiš se pa onanišeš. Na desktopu Beli anđeo, na mobu prolećni dan i Hram u pozadini, a u duši Ostrog u koji se kuneš kad stavljaš do znanja da si rekao istinu: “Milice, nisam ti jebao sestru, Ostroga mi! A jebote, šta računaš to u dupe, to nije prevara”. Ceniš rad Jovana Deretića i pronalaziš smisao u teoriji da su Srbi stvorili Boga, veliki prasak, prostor, vreme i materiju. Malo se zbuniš na potpitanje “A ko je stvorio Srbe?”, ali uvek doakaš protivniku smislenim odgovorom “E nemoti jebem mater, dokaži da nije tako.” Omiljeno stvorenje u igrici – zilot. Omiljeni fiktivni lik – Aranđel Golubović.

Rampart

Ti si aktivista nevladinih organizacija. Tvoj dan je ispunjen. Ujutru uz makijato pregledaš sajtove lgbt organizacija, Žena u crnom i Helsinškog odbora. Onda sa drugarima iz Orke smaraš ljude po ulicama pitanjima da li žele da usvoje 17 godina matoru džumaru koja nema oko i dve šape. Zatim malo deliš flajere za decu iz Tiršove pa trkom hitaš da protestuješ ispred Vlade za prava mladice breze koju deca u Petom parku koriste kao stativu kad igraju fudbal. Nakon toga pomažeš matorcima da prelaze ulicu i lutaš gradom ne bi li naleteo da fotkaš nepropisno parkiranog pauka, pa da je brže-bolje pošalješ Radi hronici pod nazivom “primerrekurzijehehe.jpg”. Onda malo predahneš, napuniš baterije pa stokuješ profil Predraga Azdejkovića. Hm, hm, ček… zlatni zmajevi, jednorozi, pegazi… Ti si peder, matori.

Tower

Ti si “taksista”. Ne onaj klasičan već gospodar frend zone. Ne znam zašto, al imam osećaj da su svi ljudi koji vole tauer nesrećno zaljubljeni u naj ortakinju, pa onda lamentiraju nad zlehudom sudbinom i sa Solmirom jezde zaleđenim prostranstvima nekog dalekog severa, a onaj vetar huči i stvara neku sjeb atmosferu. Za to vreme drugarica odrađuje blajv svom dečku, sitnom dileru lošeg skanka iz Kaluđerice. Naravno, pre toga ti je dala zadatak da joj poskidaš torente za nove epizode Ameriken horor stori i Voking deda, a kad dođe gajbi zvaće te telefonom da joj čitaš Hobita, da se lakše uspava. Nesrećni džini, ima brzinu, napadne prvi al uvek strada zbog lošeg helta. Tako i ti. Tauer je kul ali ne jebe.

Dungeon

Ti si neodoljiv-neumoljiv. Imaš sve odlike epohalnog bačjea: opak i snažan kao crni zmaj, nemilosrdni sabijač kao minotaur king, mantikorski otrovan, emiter jebozova iz daljine poput meduze i ivl aja, ubodeš pa odeš u stilu harpije i na kraju slep sa sve ženske patnje kao troglodit. U prevodu asimptotski težiš Ivanu Baueru. Dobro, zajebavam se, level Piter o Tul. Na gajbi imaš Durexov kondomat i sedmično ti šleperom dovoze kontigent lateks robe. Pristalica si sigurnog seksa, što je i normalno jer partnerke menjaš ko Mrkonjić mišljenje kad na slavi sukcesivno počnu da iznose prasetinu, jagnjetinu pa jaretinu. Na vhs-u čuvaš kolekciju emisija Noleta Seksomana i puštaš u retkim pauzama od jebačine. Budi ubeđen da te buduća tašta mrzeti. Iz prostog razloga jer je varaš sa njenom ćerkom.

Inferno

Ti si dobroćudni meda. Inače imaš dva pet, sto tries kila bez glave, tetoviran si kao Keri King i poseduješ dubinu glasa voditelja rumunskog radija. Verovatno na pragu tridesete i dalje spavaš sa upaljenim svetlom i grliš plišanu igračku da oteraš strah. Kad uletiš u neki fićka, gazda se sprema da zove policiju, hitnu pomoć, sveštenika i ekipu da počisti prosute vitalne organe sa inventara, a onda ti napraviš neki komičan osmeh bez gornje leve trojke i naručiš piće za sve. Zato i biraš inferno, šatro nadrkan grad prepun zlih bića a u suštini neviđena kuloća. Đavo sa šeretskom facom koji pokazuje prstom, demon koji deluje kao da pojma nema šta radi i imp koji skakuće kretenski i mlati prednjim esktremitetima kao da nosi 8 brojeva veći gornji deo pidžame. Tri bambija za tebe, lafe.

Fortress

Ti si šaljivdžija. I to okrutan. Poput močvare koja je spremna da uništi protivnika tako što mu osakati korak na “u pičku materinu, ko me tero da idem po pandorinu kutiju, em je bila prazna, em mi treba 2 nedelje nazad do džade”, tako i ti misliš da je kul da ljude oko sebe dovodiš u bizarne situacije. Još uvek se valjaš od smeha kad se setiš ribe koja te šutnula jer si joj za rođendan poklonio kutiju Manolo blanik, u kojoj je umesto cipela od 1000 evra bila mrtva mačka sa urezanim pentagramom na čmaru. Vredelo je pedale, zaista, jer ionako se uvek trudiš da imaš po 3 tri ribe koje istovremeno opslužuješ kao Hidra. Omiljeni klub – Detroit Pistonsi. Odbrana je majka fortessa. +1D.

Necropolis

Ti si jednostavno loš čovek. Iako su vampiri, veštice i zombiji kul bića, u igrici su pod okriljem previše jakog grada i to im oduzima svu kuloću. Ali ti ne haješ, svesno biraš nadmoć, obavezno nekog nekromansera sa nekromansijom kao specijalnošću, ganjaš 3 nekromenserska artefakta i skupljaš skeletone ko Era maloletnice. Pobićeš se u trećem mesecu sa 100 impova jer jebiga, još malo skeletona nije na odmet. Kriješ se po mapi ko pička i negde u osmom mesecu skupiš jaja da sa 140 000 pauer ličeva kreneš na protivnika koji se odavno smorio a moguće se i samoubio. Usput naravno ostaviš jedan stek prazan, jer nikad se ne zna, možda naletiš na 3 peznta, a svakako te neće mrzeti da se vratiš pola mape ne bi li još osnažio vojsku koja bi pregazila Staljingrad. U stvarnom životu, jebeš ribu najboljem ortaku, imaš platu 120 soma i onda od njega tražiš 500 kinti na zajam za dureks plej.

Conflux

Ti si onaj što bira Barselonu u PES-u. Među Herojašima važi nepisano pravilo da ovaj grad uzimaju samo nubovi, žene zbog raskošnih boja kreatura i ljudi koji bi detetu prosjaku oteli kiflu, četres dinara i ubacili ga u Dunav. Jer, konflaks nije deo originalne postavke Heroja trojke već je ubačen u jednoj od verzija i to takav da je a priori najjači pa ćeš krajem prvog meseca, na kraljica levelu pičiti po mapi sa 10 Feniksa i magijama petog nivoa, dok se nesrećni barberijen zaglavio u nekoj pustinji tražeći još 3 kristala da konačno kupi proklete kiklope. Zaslužuješ prezir i dogi stajl sa Doris Bizetić, pri čemu ona ima strap-on dildo.

Stronghold

Ti si Tarzan. Keva te rodila u katunima na 1500 metara nadmorske visine i umrla na porođaju jer si imao 12 kila i buzdovan u ruci. Preživeo si jer si sisao kozu i paso travu. Strog si i pravičan, umeš dudariš a bogami i dubiješ. Žene u tvom životu imaju posebno mesto… u kuhinji, okovane lancima, na soli i lebu. Ne jebeš često, al kad se to desi, mali Kinez u provinciji Vuhan uplašeno pogleda u nebo i obeća poslodavcu da će ubrzati štancovanje patika. Inače si dobar i častan čovek i higijena zauzima visoku poziciju u hijerarhiji bitnih stvari tvog života. Kupaš se ređe od Piksija iz Kneza, a gaće i čarape menjaš tek kad srastu sa telom pa ih otklanjaš špaklom, dletom ili poluosovinom od golfa dvojke. Radiš u seoskoj pilani na mestu mašine za obradu drveta, a u slobodno vreme čekaš Vojvodu. Barberijen -atak 45, nolidž 2.

Pročitaj još na http://www.tarzanija.com/sta-grad-koji-biras-u-herojima-3-govori-o-tebi/

sagitarius
05-11-2013, 19:20
Pored gotovo svakodnevne "sesije" Spider solitaire, obožavam se opuštati uz igru obaranja loptica Bubble shoter, kad imam vremena tu je i Zuma, a povremeno kad sam raspoložen za pucačinu onda to činim uz Serious Sema...
Na mobitelu imam pravu Alibabinu pečinu sa igricama na memorijskoj kartici i to od šaha, kojeg igram na dugim putovanjima, pa do blesavih divljih utrki za koje imam desetine kojekakvih igrica s kojim uživam sa slušalicama, jer oko mene ljudi bi poludili od tog tonskog rašomona...

ZGabriel
05-11-2013, 19:29
Heroes 3 već godinama. :naklon

duža ljubav me veže samo za Nenu i Depeche mode. :zubo

mislim da je dosad već izašla i šestica, ali trojka je bez premca.

jednom sam susjeda koji rastura F1 nagovorila da igra. rasturila ga k'o beba zvečku. i danas mi to spominje. :rofl kako sam mu s arkanđelima mogla tako brzo pobit 500 skeleta. :rofl
amater. :kava

i druga/e koju igram odnedavno su oni rudnici dijamanata, to odmara mozak samo tako. :D

Grunf
05-11-2013, 22:12
Skeleti su topovska hrana. Oni su tu kao pijuni i njih pobiješ začas. :kava

ZGabriel
05-11-2013, 22:51
Skeleti su topovska hrana. Oni su tu kao pijuni i njih pobiješ začas. :kava

naravno. samo što on to nije znao. :zubo

skater
07-11-2013, 21:22
North me potaknuo na otvaranje ove teme. Ovdje ćemo pričati o igricama za kompjutor i konzole. Evo jedna recenzija Diabla 3 pa ak je tko voljan komentirati kakva mu je igrica, ja je nisam igrao. :)

Zarazna hack&slash igra kao i prethodne dvije, ali igra koju sam prinuđen masno platiti i ne mogu je igrati offline (izgovor je "anti-piratstvo", gdje se pljačkaju brodovi?)? Ne hvala.

skater
07-11-2013, 22:38
Vidim da ovdje većina voli strategije i fantaziju, evo par igri takve tematike:

Strategije:

RTS:

Supreme Commander (dvojka nije do gležnja jedinici) + proširenje Forged Alliance. Igra s podrškom za 2 monitora, na jednom bitka na drugom mapa sa strateškim pregledom.

Commandos: Behind Enemy Lines i njegovi nastavci (igra "partizana i švaba", "12 žigosanih", "halt halt, ratatata u zrak" i te spike, vodite grupu britanskih komandosa protiv mrskih "ze nazis", nažalost ne možete birati stranu). Odlična ali teška igra, akcije se odvijaju u realnom vremenu, treba ih dobro isplanirati, glasovna gluma (npr. škotski naglasak) je odlična.

Desperados: Wanted Dead or Alive (Commandos: Behind Enemy Lines u western okruženju)

TBS:

Jagged Alliance 2 (strategija na poteze TBS, vodite grupu plaćenika,)

Strategija za prave vojskovođe i one koji žele takvima postati:

The Operational Art of War

FRP/RPG:

Baldurs Gate I i II + proširenja (AD&D pravila i svijet Forgotten Realmsa iz pera Eda Greenwooda prebačena na računalo.)

Icewind Dale I i II (također svijet Forgotten Realmsa ali više akcijski orijentiran od prije spomenutog BG-a)

Planescape Torment (igra sa kvalitetnim dijalozima, jedna od rijetkih u kojoj se može razgovorom doći do rješenja a ne samo ognjem i mačem)

Fallout 1 i 2 (SPECIAL sistem inspiriran GURPS-om, borba se odvija na poteze, post-apokaliptični svijet, Mad Max scenografija, nema svrstavanja (alignment) u "dobre" i "loše" kao u strogim AD&D pravilima. Igra koju svaki put možete odigrati na drugi način, svaki igrač je odigra i proživi na svoj način jer nema strogih pravila kako se određeni zadatak (quest) mora odigrati, remek djelo od igre. Možete biti idiot (koji se jedva sporazumijeva, dijalozi su urnebesni u tom slučaju) ili genijalac (što omogućuje više dostupnih questova i mogućnosti) ali se igra može završiti, vrlo fleksibilno. Jedino za današnje pojmove "zastarjela" grafika može nekima predstavljati problem.

Fallout 1 i 2 vs Fallout 3:

Vrhunski dijalozi i zastarjela grafika vs retardirani (suhoparni, neinventivni, nemaštoviti) dijalozi i odlična grafika.

ZGabriel
07-11-2013, 22:48
Baldurs Gate I i II + proširenja (AD&D pravila i svijet Forgotten Realmsa iz pera Eda Greenwooda prebačena na računalo.)

ovo sam jednom probala. :facepalm teža zbunjola. i ne možeš se odlogirati dok ne završiš level.
igrala sam i DAOC (Dark age of Camelot). ajme. :rofl tih 12 sati još pamtim.

Heroes rules. :amen

skater
07-11-2013, 23:43
ovo sam jednom probala. :facepalm teža zbunjola. i ne možeš se odlogirati dok ne završiš level.
igrala sam i DAOC (Dark age of Camelot). ajme. :rofl tih 12 sati još pamtim.

Heroes rules. :amen

Težina igre ne govori koliko je igra kvalitetna ili loša.
Baldurs Gate je zahtjevan u nekim dijelovima, borba se pauzira ali se odvija u realnom vremenu i treba se unaprijed znati što učiniti, odabrati prikladnu magiju i ostalo, što nekima predstavlja problem, i meni je predstavljalo jer nisam imao volje previše duboko ulaziti u igru. Igrao sam je davno, ako ne znaš AD&D pravila, može biti teška, igrao sam je uz malu pomoć putem prohoda i savjeta, znam da nije u redu ali tako je bilo i sada mi nije drago zbog toga. Postoje klase koje su bolje za početnika i one za malo iskusnije. Zapravo ne može se pogriješiti ako se uzme fighter klasa zbog jednostavnosti. Ja sam uzeo paladina što za sobom vuče određene probleme i otežava igru, moraš biti lawful good i tako odlučivati, ako pogriješiš u odluci, postaješ "fallen paladin", itd. Uzmeš fightera i dereš sve pred sobom, samo trebaš dobro znati odabrati kojem oružju je tvoj fighter najbolje vičan (weapon proficiency) a onda problem dolazi koje oružje radi bolje oštećenje (damage) itd. Igra zahtijeva određeno predznanje radi lakšeg igranja.

i ne možeš se odlogirati dok ne završiš level

Ne znam na što točno misliš jer sam davno igrao, ali quicksave je pravilo u toj igri.

ZGabriel
08-11-2013, 08:29
Ja sam uzeo paladina što za sobom vuče određene probleme i otežava igru, moraš biti lawful good

ma mene je frendica napuntala, ona je luda za igricama. :rofl ja se držim Heroesa, premda se i tu izgubim na karti. :rofl

lawful good :naklon toga se sjećam. i ja sam igrala paladina, čini mi se, ali nakon izlaska iz grada se više nisam mogla snaći pa sam odustala. meni igra služi za odmorit mozak a ne za živciranje. :rofl

čini mi se da baš u Baldur's Gateu izgubiš iteme i skillove ako prekineš igru usred levela. moraš se vratiti na početak i sve iznova.

skater
08-11-2013, 20:57
lawful good toga se sjećam. i ja sam igrala paladina, čini mi se, ali nakon izlaska iz grada se više nisam mogla snaći pa sam odustala

Paladin u ovoj klasičnoj i kompleksnoj AD&D igri je kompliciran za igrati jer nije to Diablo, moraš biti pravedan i pošten u svojim odlukama, kod njega je sve crno-bijeli svijet. Zato je najlakše igrati Fightera jer možeš biti u sivoj zoni i lakše je rješavati questove, naravno ako odabereš chaotic ili neutral alignment, nebitno u kojoj kombinaciji sa good, evil, lawful.
Planescape Torment je puno fleksibilniji, na početku igre si true neutral, sve ostale akcije i odluke koje učiniš tijekom igre, mijenjaju tvoj alignment.

Zapravo igrao sam fightera u BG I (chaotic good) jer za tu klasu imaš najveći izbor oružja, a paladina u BG II jer se govorilo kako paladin ima bonus protiv zmajeva. Nekad je bolje igrati prema vlastitoj intuiciji nego slušati savjete.
Ono što me posebno smeta je što likovi u igri ne mogu trčati, potrebno je koristiti haste magiju ili Boots of Speed.
Za magičare (Sorcerer, Wizard) treba znati odabrati magije, i takve klase u nekim igrama mogu biti zahvalne i moćne ali draže mi je vitlati mačem.

BG II ima unaprijeđenu grafiku, igrivost, nove klase itd. Isplati se probati ali nije za svakoga.

ali nakon izlaska iz grada se više nisam mogla snaći pa sam odustala

To je igra starog kova, ne vodi te za rukicu. Ovaj slikopis zorno pokazuje što sam želio reči, mada se odnosi na FPS-ove.

http://www.youtube.com/watch?v=W1ZtBCpo0eU

meni igra služi za odmorit mozak a ne za živciranje

Onda igraj Farmville. :)

čini mi se da baš u Baldur's Gateu izgubiš iteme i skillove ako prekineš igru usred levela. moraš se vratiti na početak i sve iznova.

Ne znam o kakvim levelima pričaš jer BG nema levele nego povezane mape i ako otiđeš na drugu mapu i vratiš se natrag na prethodnu, stanje te mape se resetira, pri tome mislim na drop-ane iteme, postoje tehnički razlozi zašto su razvijatelji igre tako postupili, iteme možeš spremati u sanduke (containers), i ne će nestati. Zato velim da je korištenje quick save-a (standardno tipka Q) obvezno u toj igri i to je naglašeno u samom priručniku igre.
Skillove ne znam kako možeš izgubiti ako ih stekneš kod leveliranja.

ZGabriel
08-11-2013, 21:01
Onda igraj Farmville. :)

:rofl bezobrazniče jedan.

:rofl

Grunf
21-11-2014, 12:39
U današnje vrijeme foršpani za igre, a i same igre su popularnije od filmova.

http://www.youtube.com/watch?v=sFu5qXMuaJU

Skywalker
21-11-2014, 23:02
Ja samo Counter Strike kad stignem u toku dana.

Grunf
21-11-2014, 23:43
To sam nekad davno igral, pogotovo u mreži s bratom. :D

sagitarius
25-11-2014, 20:06
O da, zaboravih reći da još uvijek volim Super Maria i da znam ponekad ostaviti i po dva tri sata na ovoj igri...:D

zlatna ribica
01-12-2014, 21:23
Criminal case na FB :D

Grunf
01-12-2014, 21:24
Moram ti poslati energiju. :D

Grunf
01-12-2014, 21:29
Rečeno, učinjeno. :raspa

Tko je najbolji supermoderator? :mirko

NorthStand
02-12-2014, 23:26
Borderlands 2 igra tko tu pucačinu, ja igram. a imam još Torchlight 2 Diablo 3 i tako Starcraft 2 ima tko kakvu dobru strategiju za preporučit ili RPG? to volim te strategijske i akcijske ili ove RPG.

sagitarius
03-12-2014, 13:57

Grunfek, zar sumnjaš tko je najbolji pa provjeravaš pitajući..., moraš biti više siguran u sebe i odmah će ljudi da pitaju.... a tko je ženski moderator...:D

zlatna ribica
09-12-2014, 15:31

Ti si :ples

skater
09-12-2014, 16:19
Borderlands 2 igra tko tu pucačinu, ja igram. a imam još Torchlight 2 Diablo 3 i tako Starcraft 2 ima tko kakvu dobru strategiju za preporučit ili RPG? to volim te strategijske i akcijske ili ove RPG.

Borderlands, "cell shading" animacija, imaš jednu stariju igru, sličnog dizajna XIII. Diablo 3 mi je previše "grinding", Starcraft 2 je u redu, ali draži mi je prvi. Blizzard mi se ogadio jer moram biti online ukoliko mislim igrati njihove igre, poput Starcrafta 2.

Od strategija, mnogi hvale Company of Heroes.

Akcijske, Project I.G.I., ali ne dvojka zbog užasnog AI-a, dobar i realističan detalj, kada pucaš kroz drvene kutije, metak prolazi i pogađa protivnika.
Soldier of Fortune, prvi, drugi je bezvezan.
Deus Ex - Human Revolutions, akcijski FPS/RPG, Deus Ex 1, Deus Ex 2 je sranje.

Wasteland 2 - post-apocalyptic RPG

Grunf
09-12-2014, 22:57
Diablo 2 je puno bolji od trojke. Savršena igra. :naklon

skater
10-12-2014, 21:51

Diablo 1 ima odličnu glazbu.

Grunf
10-12-2014, 22:18
Diablo 1 ima odličnu glazbu.

Nisam igral, ali i Diablo 2 ima odličnu glazbu. Onu tamburu bisernicu sam bil sanjal. :D Bar mi je tak ostalo u sjećanju da je bisernica bila u igri.

skater
10-12-2014, 23:59
Nisam igral, ali i Diablo 2 ima odličnu glazbu. Onu tamburu bisernicu sam bil sanjal. :D Bar mi je tak ostalo u sjećanju da je bisernica bila u igri.

Meni je ovo ostalo u sjećanju:

http://www.youtube.com/watch?v=YT-bqWvBovo
Inače, Diablo mi je previše "grinderski" (http://en.wikipedia.org/wiki/Grinding_%28video_gaming%29) orijentiran, ali je zarazan.

DzoniBG
11-12-2014, 12:36

Moj cale koji sad ima 69 godina, i nikad nije voleo da se zeza sa compovima, kao i vecina stare garde... od 2002. godine, slucajno sam mu pokazao Diablo 2, koji sam tad igrao, i od tada, vec evo 12 godina, svako malo igra tu igru...i samo tu, nista pre ili posle toga, nikakva promena, samo Diablo :)

Isprobao je sve heroje, sa svakim stigao do Hell-a... i dalje igra...

Pitao sam ga skoro...daj da promenimo malo, da probas trojku... ma jok...nema volje da ista menja...

DzoniBG
11-12-2014, 12:46
Slabo igram igre vec duze vremena...

Kao mali sam obozavao... prvi comp mi je bio Spectrum 1987 godina... secam se par igara odatle, Rally Driver, Roler Coster...onda je dosao velikan... Commodore 64, sa neprebrojivo mnogo dobrih igrica, od sportskih Dekatlon, One on One, Mini Golf, Soccer...pa Green Beret, Beach Head, razne pucacine...

Onda 90-ih dolaze Pentiumi... tu smo krljali prva izdanja Settlersa, Warcrafta, Fifa, Command&Conquer, SWOS... od 1999. smo igrali Counter Strike...tek se pojavio, igrali smo 5 na 5 svaku nedelju uvece par godina...

Posle toga sam igrao Civilization, Rome Total War... i zadnja igra koja mi je privukla paznju je Dota2... jebeno dobra igra...mislim da je sad najpopularnija na svetu...

skater
11-12-2014, 19:19
Pitao sam ga skoro...daj da promenimo malo, da probas trojku... ma jok...nema volje da ista menja...

U Južnoj Koreji do danas igraju prvi Starcraft.

Grunf
11-12-2014, 23:55
Ne da igraju nego imaju turnire s publikom i komentatorima kao da se igra nogomet. :D

http://www.youtube.com/watch?v=J9_4iJpWBXI

skater
12-12-2014, 17:40
Ne da igraju nego imaju turnire s publikom i komentatorima kao da se igra nogomet. :D

http://www.youtube.com/watch?v=J9_4iJpWBXI

Znam. I prvi Starcraft je puno bolji od drugog, siroviji i manje politički korektan.

http://i196.photobucket.com/albums/aa126/puff_ng/Evolution.jpg

Grunf
12-12-2014, 19:38
Hehe, Koreja je najbolja. :D

NorthStand
20-12-2014, 04:31
http://www.youtube.com/watch?v=zUDCg9bHzVg

napoelon je zarazan, igram ga.

sagitarius
06-01-2015, 13:33

Imali kakav link za učitati free bez nekih folova i koliko je "teška" igra u MB..., ako nije problem?

skater
06-01-2015, 15:16
Imali kakav link za učitati free bez nekih folova i koliko je "teška" igra u MB..., ako nije problem?

Umjesto gnavljenja sa crackovima (koji u sebi mogu sadržavati viruse) i skidanja 15 000 MB-a (igra dolazi na dva DVD-R DL) s Interneta ukoliko nađeš valjanu poveznicu jer vidim kako se izdavač pobrinuo blokirati torrent distribuciju, bolje ti je kupiti "original" za 119 kuna ili jeftinije (60-ak kuna) ako je nađeš u nekoj trgovini gdje se prodaju video igre, Metro, Algoritam itd.

skater
06-01-2015, 15:22

Iz Total War serijala mi je najdraži Shogun (glazba je vrhunska), koji je započeo taj serijal, ostale nisam igrao a niti Shoguna nisam nikada do kraja završio.

http://www.youtube.com/watch?v=UZA-gqJL9Is

sagitarius
22-01-2015, 15:30
Ma definitivno okrećem se igricama na mom mobitelu...:D
Za računalo više i nemam toliko vremena...:)

skater
22-01-2015, 16:44

Flappy bird (u prijevodu, mlohava ćuna), Angry birds i slično.

NorthStand
23-01-2015, 02:09

puno GB ima, mislim preko 20GB, mislim da nema free linkova igra je dosta zahtjevna i često se dogodi ako igraš bez šifre da ostaneš bez novca i onda te sataru, pogotovo ako igraš na određenoj težini igru.

ja sam se začudio da ima tako puno GB, npr Skyrim kojeg igraš pun racku ima svega 7GB a meni se čini da ima puno više tu se za igrat, nikad mi nije bilo jasno šta te igre imaju kad im toliko GB treba podataka da bi šljakale. ja se sjećam kad su igre sadržavale, svega par stotina MB pa su se igrale bez problema, a sada bez 5-6GB praktički ni nema igre.

NorthStand
23-01-2015, 02:12

metro 2033, metro 2034 ili ti ga last light upraov igram, odlična grafika misije su stvarno dobre, last light kažu da je još malo bolji, budem probao tek sam prešao 2033 sad moram na last light. a što se tiče ovih novijih naslova, mislim da nema nigdje ništa džabe, ja kupujem preko g2play internet stranice, preko PayeSafeCard opcije, na Petrol pumpi si kupiš taj payesafecard, imaš bonove od 100,200,500 kn čak mislim i 50 kn i onda ukucaš 16znamenkasti pin dok ne potrošiš sve pare možeš kupovat igre, a i druge stvari preko neta, ja uglavnom kupujem igre, pošto mi se nikad nije dalo radit visa ili mastercard karticu a niti sam za to imao potrebe, jer ionako ne kupujem ništa preko neta osim igara, tako da čim je došla ova opcija payesafecard prije dvije godine čini mi se, meni je sjekira pala u med, uvijek sam se brinuo ako preko starine vise budem kupovo da će mi netko provalit u njenu karticu pa kad ostane bez para, zna se ko bi jebo ježa na kraju. :rofl

NorthStand
23-01-2015, 02:16
Iz Total War serijala mi je najdraži Shogun (glazba je vrhunska), koji je započeo taj serijal, ostale nisam igrao a niti Shoguna nisam nikada do kraja završio.

http://www.youtube.com/watch?v=UZA-gqJL9Is

shogun je odlična serija, sve total war igre su super, volim taj tip igara. strategije pucačine i RPG ko Skyerim i Diablo 3 imam, ali sve manje igram jer nemam volje toliko grindat ko neki, jebote stotine sati farmaš da bi ti palo pare legendary itema, zato sad igram Skyrim u kojem nema tih problema, kako ideš kroz igru tako napreduješ i skupljaš sve bolji gear i ostalo, mislim uvijek je Diablo bio grind, ali ovo sad su otišli u jedan ekstrem za koji ja nemam volje, ko će igrat 500 sati igru da bi si skupio kvalitetan gear? nemam ja volje za to.

Picaferaj
24-01-2015, 20:59
Dopizdila mi pucačina i jurnjava u bijesnim kolicima. Ovih dana igram samo ovo

http://pc-programi.bloger.index.hr/post/btm-pro-net-hrvatska-igra-briskula-tresete-i-trijumf/5333344.aspx

NorthStand
26-01-2015, 22:04
Dopizdila mi pucačina i jurnjava u bijesnim kolicima. Ovih dana igram samo ovo

http://pc-programi.bloger.index.hr/post/btm-pro-net-hrvatska-igra-briskula-tresete-i-trijumf/5333344.aspx

imam odličan prijedlog igre za tebe i mene, još je nisam kupio ni igrao ali planiram, možeš i zamislit zbog čega tematika igre je u našem stilu. :D

http://www.youtube.com/watch?v=N0PwAr9w904

smeđokošuljaši are back in town. :de

NorthStand
26-01-2015, 22:06
http://www.youtube.com/watch?v=l27_CoxHkV8

http://www.wolfenstein.com/en-gb/

skater
26-01-2015, 22:10
imam odličan prijedlog igre za tebe i mene, još je nisam kupio ni igrao ali planiram, možeš i zamislit zbog čega tematika igre je u našem stilu. :D

http://www.youtube.com/watch?v=N0PwAr9w904

smeđokošuljaši are back in town. :de

Da, ali ne igraš na pravoj strani. :de

NorthStand
26-01-2015, 22:28
Da, ali ne igraš na pravoj strani. :de

a jbg, uvijek je lijepo vidjet naciste pa makar bili prikazani i negativno. :de

http://content.bethsoft.com/bsw_cms_asset/40444_1_2.jpg

mjerenje kukuruza na mjesecu. :D

NorthStand
26-01-2015, 22:29
http://www.youtube.com/watch?v=lkJErwqI-2A

Washington DC, konačno sloboda, free at last free at last. :de

skater
27-01-2015, 17:12
a jbg, uvijek je lijepo vidjet naciste pa makar bili prikazani i negativno. :de

http://content.bethsoft.com/bsw_cms_asset/40444_1_2.jpg

mjerenje kukuruza na mjesecu. :D

Je li to slika iz onog židovskog promidžbenog multikulti "anti" "naci" filmskog smeća, Iron Sky? Još malo pranja mozga goyimima.

http://www.youtube.com/watch?v=Py_IndUbcxc

Da nije bilo nacionalsocijalista, nebi ni Amerikanci ni Rusi imali svemirski program, odnosno puno teže bi došli do nekih rješenja. Neka im token/magic crnci koje guraju kroz filmove kao doktore i znanstvenike, spasitelje svijeta, a u stvarnosti su na razini statističke grješke u znanosti i kao piloti ali prednjačke po kriminalu, razvijaju svemirski program pogonjen afirmativnom akcijom. Ismijavaju "master race" a bez "master race-a" nebi imali svemirski program, bagra antibjelačka, antirasistička, antifašistička, multikulturalna kulturno marksistička.

This movie stands shoulder to shoulder with Inglourious Basterds in the continuation of war against Germany's proud past, sucking in all the usual distortions and lies about Germany's motives for going to war (“to wipe out subhumans” it alludes), engineering a powerful guilt-inducing piece of propaganda. We are used to Hollywoodism but this film, however, is a Finnish-German-Australian effort and is not limited to the past, but is focused on the future, allowing new forms of propaganda to be added to your stereotypical Hollywood scripts - even beating them I dare say, for the following is central to this debauchery called “sci-fi comedy”:

The main hero of the “good guys” is a Negro, something that WNs who watched the first trailers didn't see in the apparently all-White cast, misleading them to believe the movie is “somehow good and worth watching” given the crap that have been produced during all these years concerning NS Germany. I too was fooled by my first impressions.

But having a Negro helping save the world from the bigoted Nazis was not enough for the producers. The main female role Renate Richter is on the side of the Germans in the course of the film, when the love for “other races” is discovered

On the moon she teaches classes to Aryan kids. Her laudatory views on Hitler were formed via a heavily edited copy of Charlie Chaplin's The Great Dictator, which she deems “one of world's greatest short films”.

She will flip sides once she sees the uncut Chaplin movie in a New York theater. This is what the filthy Jew Chaplin preaches to the unsuspecting goyim in The Great Dictator.

(Interestingly, the rat wrote the script as well! But where else would these ideas be conceived, if not in the brain of a kike? Trotsky, Lenin, Marx and all their Jewish lackeys spewed the same delusional lines to the gentile masses of Russia and boy, did it “work”! Jews are masters in selling ludicrous philosophies to mankind, packed with beautiful words. A truly cunning, deceitful people if there is one!)

After seeing it she becomes torn between Otto, a fellow German, and Kirby, the Negro who helps save the world from “Nazi hatred” -- i.e. what the Allies, Marxists and Jews call the courageous Germany who rejected the humiliation imposed by the Versailles Treaty and decided to take back the former territories inhabited by Germans that were unjustly given away to neighboring countries after WWI. The righteous attempt failed and after WWII more than 12 million ethnic Germans were expelled from these territories where most have lived for CENTURIES, and further land was lost to the enemies. This is “Nazi hatred” in the eyes of our genocidal opponents, not a fight by an outraged Germany for a just cause.

A disgusting movie indeed. I feel sick for knowing that basically the whole German youth is going to watch it. Nazi-themed movies are allowed, as long as they spit on, make fun of, dilacerate Germany's dignity.

skater
27-01-2015, 17:16
http://www.youtube.com/watch?v=lkJErwqI-2A

Washington DC, konačno sloboda, free at last free at last. :de

http://www.youtube.com/watch?v=29Mg6Gfh9Co

skater
27-01-2015, 17:25
shogun je odlična serija, sve total war igre su super, volim taj tip igara. strategije pucačine i RPG ko Skyerim i Diablo 3 imam, ali sve manje igram jer nemam volje toliko grindat ko neki, jebote stotine sati farmaš da bi ti palo pare legendary itema, zato sad igram Skyrim u kojem nema tih problema, kako ideš kroz igru tako napreduješ i skupljaš sve bolji gear i ostalo, mislim uvijek je Diablo bio grind, ali ovo sad su otišli u jedan ekstrem za koji ja nemam volje, ko će igrat 500 sati igru da bi si skupio kvalitetan gear? nemam ja volje za to.

Ne želim igrati igre za koje moram biti spojen na Internet, ne zanimaju me razlozi, ako igram single player nema opravdanja za online. Blizzard se previše razbahatio i postao politički korektan u nekim dijelovima. Srećom, tu su stari njihovi naslovi koji su i danas dobri za igranje. Diablo je oduvijek bio bezumno grindanje.
Bethesdu ne podnašam jer su upropastili Fallout franšizu.

NorthStand
29-01-2015, 12:16
Je li to slika iz onog židovskog promidžbenog multikulti "anti" "naci" filmskog smeća, Iron Sky? Još malo pranja mozga goyimima.

Da nije bilo nacionalsocijalista, nebi ni Amerikanci ni Rusi imali svemirski program, odnosno puno teže bi došli do nekih rješenja. Neka im token/magic crnci koje guraju kroz filmove kao doktore i znanstvenike, spasitelje svijeta, a u stvarnosti su na razini statističke grješke u znanosti i kao piloti ali prednjačke po kriminalu, razvijaju svemirski program pogonjen afirmativnom akcijom. Ismijavaju "master race" a bez "master race-a" nebi imali svemirski program, bagra antibjelačka, antirasistička, antifašistička, multikulturalna kulturno marksistička.

toga sam svijestan, ameri nikad na mjesec ne bi sletili to je sigurno. nacisti su bili u mnogo čemu šik, i isprijed svog vremena, njihova genijalnost s vremenom će doći do izražaja. u budućnosti svi će se trudit biti bar malo nalik na njih, živ bio pa vidio. :D

NorthStand
29-01-2015, 12:19
Ne želim igrati igre za koje moram biti spojen na Internet, ne zanimaju me razlozi, ako igram single player nema opravdanja za online. Blizzard se previše razbahatio i postao politički korektan u nekim dijelovima. Srećom, tu su stari njihovi naslovi koji su i danas dobri za igranje. Diablo je oduvijek bio bezumno grindanje.
Bethesdu ne podnašam jer su upropastili Fallout franšizu.

ni ja, ne volim te igre koje moraš igrat on.line volim biti off line, i glupo mi je što nemaju off line opciju, npr D3 nema off line opciju i stvarno mi je to glupost totalna.

blizard je postao previše pohlepan, i po meni nije to više ni približna kvaliteta ko prije. stvarno totalno bezumno grindanje, bez ikakvog smisla i cilja.

skater
29-01-2015, 19:57
ni ja, ne volim te igre koje moraš igrat on.line volim biti off line, i glupo mi je što nemaju off line opciju, npr D3 nema off line opciju i stvarno mi je to glupost totalna.

blizard je postao previše pohlepan, i po meni nije to više ni približna kvaliteta ko prije. stvarno totalno bezumno grindanje, bez ikakvog smisla i cilja.

To su mjere protiv neovlaštenog kopiranja, svejedno, ako igru uredno i masno platim što je slučaj kod AAA naslova, želim je igrati bez ograničenja.

Jedino bih igrao Starcraft 2 ali nije ni on ono što je bio Starcraft. J. Koreanci do dana današnjega još igraju Starcraft, mada je Starcraft 2 preuzeo primat kao noviji naslov za natjecanje.

NorthStand
30-01-2015, 07:47
To su mjere protiv neovlaštenog kopiranja, svejedno, ako igru uredno i masno platim što je slučaj kod AAA naslova, želim je igrati bez ograničenja.

Jedino bih igrao Starcraft 2 ali nije ni on ono što je bio Starcraft. J. Koreanci do dana današnjega još igraju Starcraft, mada je Starcraft 2 preuzeo primat kao noviji naslov za natjecanje.

starcraft 2 i ja imam i igram ponekad, ali što kažeš nekako mi se čini da su sve te igre danas sve više komercijalizirane i da bez obzira na veći sadržaj nemaju onu kvalitetu igrivosti kao prije.

skater
18-02-2015, 20:18
starcraft 2 i ja imam i igram ponekad, ali što kažeš nekako mi se čini da su sve te igre danas sve više komercijalizirane i da bez obzira na veći sadržaj nemaju onu kvalitetu igrivosti kao prije.

Katastrofa su napravili neke jedinice i njihove glasove. Siege tank je jedna od rijetkih jedinica gdje su bili glasovno dosljedni originalu.

Ono što nikako ne mogu probaviti i oprostiti je kako su unakazili Goliatha u SC2. Portret jedinice je valjda interna šala, radi se o Blizzardovom zaposleniku, ali mogli su to staviti kao "easter egg", ovako se ne mogu uživiti u igru kada vidim tako glupo dizajniranu jedinicu s idiotskim portretom.

Komentari igrača sve govore:

The goliath is debatably the best brood war terran unit. It's a !@@!in sweet, sleek BMW-style mech with the coolest voice and a badass lookin pilot.

Then SC2 shat all over him. Now it's some fat guy in goggles. The mech itself has turned from a curvy BMW to a Boxy Buick and there's no way that fat guy is just making that computerized voice without some kind of mask altering it. If I was Tac-Com I'd close that channel the moment he finished producing....in single player (I understand for balance reasons but still disappointing to have campaign-only units and leave out some of the coolest ones)

Is anyone else bothered by this? You don't have to care I'm just looking for acknowledgement that the Goliath got pooped on.

Go ahead Fat-Com

Voice doesn't match the model/avatar. He should sound like a whiney fat dude instead.

Ili za Vulture-a:

Looks like the vulture went from crack to marijuana. I like the crack addict one better

:kez

Slika i zvuk govore više od riječi:

http://www.youtube.com/watch?v=g1TIckYZLKM

http://www.youtube.com/watch?v=X_Uh78j-S1M

http://www.youtube.com/watch?v=RUML1cQiyVc

http://www.youtube.com/watch?v=FSw9DsM9slM

SC = Rednecks in space, sirovo.

SC2 izgleda sterilno, konfekcijski.

caporegime
19-02-2015, 18:23
jel itko igrao far cry 2? trebam pomoć

skater
19-02-2015, 21:33
jel itko igrao far cry 2? trebam pomoć

Igrao sam vrlo malo jer me razočarala inteligencija (AI) protivnika. Osim naziva ne dijeli ništa sa kvalitetnim i slavnim prethodnikom, original je razvijao Crytek, odgovoran za Crysis, ostale nastavke je razvijao Ubisoft Montreal.