PDA

Pogledaj Full Version : Članak: Baldasar najavio obnovu antifašističkih spomenika u Splitu

pdv
21-06-2013, 19:56
Članak možete pročitati na sljedećoj poveznici

http://www.hrhb.info/content.php?r=3230-Baldasar-najavio-obnovu-antifa%C2%9Aisti%C4%8Dkih-spomenika-u-Splitu

Humphrey
21-06-2013, 20:33
Crveni se Split, crvenim se ja zbog Splita.:D

teenager
21-06-2013, 23:41
Zanimljivo kako ovi "antifašisti" vole pričati o tim ratovima, borbi i borcima, neznanim junacima i raznim bitkama, a kad im je 1991. napadalo rodni grad, oni otiđoše u inozemstvo na rad :rofl

gerilac
22-06-2013, 01:17
- Fašizam je jedno od najvećih zala čovječanstva. Bez obzira na naciju ili vjeru naši su se mladići, jedni od prvih u Europi, uključili u borbu protiv fašizma, postavili su temelje ne samo za razvoj tadašnje države već i za stvaranje nezavisne Hrvatske - istaknuo je gradonačelnik.

Naravno.Jedno od najvećih .Ali najveće zlo je komunistički "antifašizam" .I to onaj poratni .

mholjevac
24-06-2013, 10:04
Naravno.Jedno od najvećih .Ali najveće zlo je komunistički "antifašizam" .I to onaj poratni .

Recimo to ovako, fašizam je jedno veliko zlo, a antifašizam je njegov najgori nusproizvod.

Fala bogu pa su se švabe dohvatile ovih naših antifašista, milo mi je gledat ih kako kmeče, najradije bi rekli "jao opet hitlerovci banda oće da nas hapse" samo ne smiju jer bi bilo po ušima...

:de

gerilac
24-06-2013, 12:26
Recimo to ovako, fašizam je jedno veliko zlo, a antifašizam je njegov najgori nusproizvod.

Fala bogu pa su se švabe dohvatile ovih naših antifašista, milo mi je gledat ih kako kmeče, najradije bi rekli "jao opet hitlerovci banda oće da nas hapse" samo ne smiju jer bi bilo po ušima...

:de

Hej ono ti je na fizzitu sjajno čovječe.Sjajnoooooooooo.:bravo:bravo: