PDA

Pogledaj Full Version : Članak: Ovo nije priča o Kužeu, ali svi kuže o čemu se radi. I nikom niš. Kužiš?

caporegime
20-06-2013, 23:24
Članak možete pročitati na sljedećoj poveznici

http://www.hrhb.info/content.php?r=3228-Ovo-nije-pri%C4%8Da-o-Ku%C2%9Eeu-ali-svi-ku%C2%9Ee-o-%C4%8Demu-se-radi.-I-nikom-ni%C2%9A.-Ku%C2%9Ei%C2%9A

zaba1111
21-06-2013, 00:17
Čovjek za liberalni kapitalizam kao rješenje svih problema , ali je i zato da policija ne bude opremljena , nego da država financira zdravstvo, on je za liberalni kapitalizam, ali je i za to da narod izađe na ulice i sve porazbija kad propane neka tvornica jer ju država nije zaštitila, čovjek je zaljubljenik u Zagreb, osim onda kad ne misle kao on i kada njih 70% panjeva po peti put izabere svog gradonačelnika .
Kaže da se ne želi nikome svidjeti, a na forumu traži likeove, i na kraju zaključi da je to nenormalna blog, s čime se jedino slažem,ali evo kad sam već tu, a nemam pravo pisati na navijačkom forumu, a to me stvarno zanima odkad je TB napisao da na utkmice ide da bi se zajebavao i navijao za svoj klube, a ne se tukao i priznajem tako zaradio velike poene u mojim očima, dakle zanima me me jel to prema pravilima "pravih navijača" spada u alealeštinu ili u panjeve, bez zajebeancije ovo pitam jer takva je atmosfera na navijačkom forumu, a ovo gore prije je većim dijelom zajebancija buduči da je i blog nenormalan.

Inkvizitor
21-06-2013, 00:31
katalibani..valjda je mislio katolitalibani ili kako već ide ta kovanica.

da u zemlji postoje takvi ne bi Katolička crkva postala predmet najveće mržnje, poruge i napada. Nego bi cvikali.

Autor balansira i želi se malo svidjet svakome..da ispadne buntovnik ali sa rezervnim položajem.

Obećao Matiji Babiću tekst..jel to neka zajebancija ili što..

Im autor šlifa za pisanje, samo malo manje pretencioznosti..