PDA

Pogledaj Full Version : Kako ćete vi obilježiti,proslaviti ulazak RH u EU?

Humphrey
13-06-2013, 16:25
Bliži nam se dan na kojeg čekamo još otkako smo ugledali ovu predivnu zemlju i rekli sebi "ovo je naš novi dom".

Od stoljeća sedmog Hrvati čekaju ulazak u europsko društvo,sve je vodilo do tog sudbonosnog dana.

Televizijske kuće već pripremaju program za taj dan,ne sumnjam da nam novine pripremaju neko iznenađenje, možda poster Angele Merkel,a i država se sigurno priprema.

Pozivnice su poslane,dolaze svi,od Tome Grobara do Merkelice(nju Grci isto zovu grobaricom),i nema sumnje kako će to biti proslava dostojna ove države.

Ali kako se ja nažalost krećem među običnim pukom moram priznati kako proleterijat ne pokazuje neko uzbuđenje. Nema živosti među njima, a pred njima je ostvarenje i njihove želje. Narodu je teško ugoditi,sve više imam razumijevanja za političare.

Zato je tu internet, pa eto saznajmo ovdje kako se planira obilježiti taj dan među forumašima i njihovim prijateljima.

Hoćete li dan provesti na trgovima, pred tv ekranima ili sa najbližima uz pjesmu i roštilj?

gerilac
13-06-2013, 18:40
Humphrey imam osjećaj da smo prodani.Čak ne vidim prednosti neke velike zbog načina ulaska ,zbog naših političara,zahtjeva EU itd.itd .Nekada bi slavio ali sada ne .

Stalno mislim je li postojao neki drugi put ???

gerilac
13-06-2013, 19:54
U stvari Humprey ja sam je potpisao

http://www.gopetition.com/petitions/stop-rh-u-eu.html

Humphrey
13-06-2013, 20:11
Ja sam svoje rekao na referendumu, sada je kasno.

To njihovo muljanje sa referendumom je kriminalno,ali da se Hrvatima dalo ustati i otići do birališta moglo im je ići i u korist. Samo, po običaju ovce ne vole razmišljati.A i rezultat po meni odgovara stavovima većine, čak i da je izlaznost bila 100% isto bi završilo.

Lakše je nešto uništiti nego stvoriti, krvavo se ova država gradila,a prodana je ubacivanjem listića u kutiju.

Meni je osmijeh izmamilo to što će ti koji su rekli da EU slaviti svoj uspjeh sa četnikom. Nema prikladnijeg gosta.

mirv
13-06-2013, 20:15
Slaviti sigurno ne ću a ako će biti nekakvog obilježavanja onda je najprikladniji onakav protokol kakav imamo pri odlasku na groblje.

Humphrey
13-06-2013, 22:21
www.tinolovka-news.com/vijesti-hrvatska/48089-vlada-otkrila-detalje-proslave-ovako-ce-se-slaviti-ulazak-u-eu

Do 16.00 sati – Dolasci stranih delegacija u Zagreb (Zračna luka) – pristup će imati samo akreditirani novinari, fotoreporteri i snimatelji

19.00 sati – Dolasci delegacija u Banske dvore (Trg sv. Marka) – snimanje i fotografiranje bit će omogućeno samo akreditiranim novinarima, fotoreporterima i snimateljima

19.00 sati – Okupljanje u atriju Banskih dvora; - u Banskim dvorima bit će samo službeni fotografi i snimatelj HTV-a; fotografije će biti moguće preuzeti preko Službe za odnose s javnošću Vlade Republike Hrvatske, a live-snimku od HTV-a (bez naknade)

20.00 sati – Zajednička fotografija uzvanika (Trg sv. Marka) - samo akreditirani fotoreporteri i snimatelji imat će pristup lokaciji

20.15 sati – Kretanje uzvanika prema lokaciji za službenu večeru - samo službeni fotografi i kamera HTV-a (fotografije će biti moguće preuzeti preko Službe za odnose s javnošću Vlade Republike Hrvatske)

20.15 sati – Pozicije za moguća live TV javljanja (Katarinin trg)

20.30 sati – Službena večera za uzvanike (Klovićevi dvori, Jezuitski trg 4) – samo službenim fotografima i snimatelju HTV-a omogućeno je snimanje i fotografiranje svečane zdravice; fotografije će biti moguće preuzeti preko Službe za odnose s javnošću Vlade Republike Hrvatske, a live snimku od HTV-a (bez naknade)

20.30 sati – Početak programa na Trgu bana Jelačića (za građane)

22.45 sati – Dolazak uzvanika na Trg bana Jelačića

23.00 sati – Središnji dio svečanosti (Trg bana Jelačića); samo akreditirani fotoreporteri i snimatelji imat će pristup lokaciji u neposrednoj blizini tribine za uzvanike i pozornice za govornike (označen prostor).

Pozdravno obraćanje: Predsjednik Vlade Republike Hrvatske Zoran Milanović

Završno obraćanje: Predsjednik Republike Hrvatske Ivo Josipović

00.15 sati - Završetak programa

Eto program za sve vas sretnike koji živite u Zagrebu pa ćete biti u mogućnosti proslaviti ulazak u društvo tomice i ostalih lidera iz regiona.

www.slobodnadalmacija.hr/Hrvatska/tabid/66/articleType/ArticleView/articleId/211109/Default.aspx

Niti majka priroda se ne bi usudila poremetiti taj veliki dan.Kad je EU u pitanju RH nikad nije imala plan B. EU ili propast.

Ne može nam nitko ništa jači smo i od sudbine.

Na pitanje što ako padne kiša novinarima je odgovoreno kako ne postoji plan B u tom slučaju i da su odlučili riskirati - u suprotnom se pouzdaju u šestinske kišobrane.

Humphrey
13-06-2013, 22:25
I zvijezde RTL-a se pripremaju za ulazak RH u EU.

www.rtl.hr/vijesti/novosti/782265/zvijezde-rtl-a-pozdravljaju-europljane/

baj1992
14-06-2013, 00:12
obilježit ću ga odlaskom na posao i povratkom u kasnim popodnevnim satima,ako bude sve ok s vremenom malo sa detetom u park, pa kupanac i bebu na spavanje oko 9 pol 10, taman oko cenera sam gotov s tušom,još malo provjerim mailove s joba, otvorim pivu i dođem na forum

i to ti je to :-)

kakvo obilježavanje? čega ? kad mi pošalju 10000 ojra kaj sam ušel ja ću ispalit ovo raketa kaj imam doma za nedajbože neki vimbeldon da osvojimo,ili mala sruši rekord u visu svjetski,ili ona NE BAŠ MALA u kladivu il kaj već hiće,ili mamić ak opadne pod tramvaj npr

Stiliana
14-06-2013, 10:14
bit ću doma, kao i inače... no ne sumnjam da će masa pohrlit puštat balone i bauljat po gradu. svjetina je svjetina, bili bi isti i da je povod objava rata a kamoli ovo...

Domobran
14-06-2013, 11:11
Vec dan prije idem u EU, do Svedske, u posjetu sugradanima.
Mozda ponesem i kakav transparent, otprilike: CRKNITE BALKANCI!

Humphrey
14-06-2013, 22:20
Reci ti njima Domobran, meni su šveđani uvijek bili balkanci skandinavije.

I Nova TV će obilježiti ulazak RH u EU, uz sponzorstvo Konzuma EU dolazi i u naše gradove.

Mi smo nova zvijezda europe.

Humphrey
14-06-2013, 22:25
www.vecernji.hr/vijesti/kako-cemo-proslaviti-ulazak-eu-slampavo-kao-dan-drzavnosti-clanak-544896

Večernjem se ne sviđa kako ćemo proslaviti ulazak u EU. Imaju li pravo,je li sve to pomalo šlampavo? Vidjeli smo kako su britanci otvorili Olimpijske igre, a ovo je puno bitnije od Olimpijskih igara.

Domobran
14-06-2013, 22:26
Mi smo pocetak povijesti, suvremene.

Humphrey
14-06-2013, 22:40
Mi smo žalosni kraj jednog naroda,generacija koju ni najgori neprijatelji Hrvata ne bi mogli zamisliti.

Domobran
14-06-2013, 22:53
Tko ste to vi? Ozeni se..

Humphrey
14-06-2013, 23:06
Mi smo pocetak povijesti, suvremene.

Tko ste to vi?

Domobran
15-06-2013, 00:53
Proeuropski Hrvati.

A vi? (zna se komu se ponavlja pitanje)

Humphrey
15-06-2013, 11:27
Po čemu se vi proeuropski Hrvati razlikujete od onih projugoslavenskih Hrvata?

Mi smo samo Hrvati,nama je Hrvatska dovoljna.

Domobran
15-06-2013, 12:10

Po postivanju zakona, napretku, civilizaciji.. Jadni ste vi Hrvati kad ne vidite razliku.
Je li vi "samo Hrvati" odbacujte sve sto je nehrvatsko i tezite Kubizmu? :D

Humphrey
15-06-2013, 12:15
http://www.jutarnji.hr/multimedia/archive/00455/vesna_455008S1.jpg

Lice proeuropske Hrvatske.

Domobran
15-06-2013, 12:24
Trebam li ja stavit sad sliku Mesica kao lice "samo Hrvatske"?

Humphrey
15-06-2013, 14:05
Trebam li ja stavit sad sliku Mesica kao lice "samo Hrvatske"?

Stipica je proeuropski hrvat.

Inkvizitor
15-06-2013, 14:09
:rofl

Imaš pravo Hrvati je uvijek nedovoljna vlastita država, osjećaju poriv da se drugima dokažu, da drugima pokažu, tijesna im država..tako je bilo i 1918-te

Domobran
15-06-2013, 16:31
Stipica je proeuropski hrvat.

Nije, on je probizantski, bliskoazijatski..
U Europu nije ni isao, ali je na Kubu i kod Gaddafifija. Ante Gotovina je proeuropljanin.

Domobran
15-06-2013, 16:32
:rofl

Imaš pravo Hrvati je uvijek nedovoljna vlastita država, osjećaju poriv da se drugima dokažu, da drugima pokažu, tijesna im država..tako je bilo i 1918-te

Takvi su svi napredni narodi.

Humphrey
15-06-2013, 19:37
Takvi su svi napredni narodi.

"Napredni",proeuropski hrvati su danas paradirali metropolom.

Domobran
15-06-2013, 19:40
"Napredni",proeuropski hrvati su danas paradirali metropolom.

Slazem se s navodnicima.

Babalu...
16-06-2013, 09:49
Patetika,vlašo balkanski način razmišljanja,tako i Srbi slave “boj na kosovu“,bespotrebno trošenje novca,ima ljudi koji umiru od tumora, jednostavno nemaju sredstava za operaciju,sprdnja i sramota.

gerilac
16-06-2013, 22:08

:naklon:naklon:naklon:rofl:rofl:rofl

Uroš
17-06-2013, 19:19
Skromno i u krugu porodice. Ako me ono baš ponesu emocije onda možda zovnem kuma da otvorimo konačno onu tečinu prepečenicu i ispijemo koju u čast tog grandioznog dana za Hrvatsku.

NorthStand
18-06-2013, 03:37
http://www.youtube.com/watch?v=WIfbKYGu2PM

tako da ću zapjevat ovaj super hit, EUnijo, ma jebem tebe i sve tvoje žute zvijezdice. :D

milky way
18-06-2013, 04:07
Zahvalit cu bratskim strankama,strankama ekstremnog centra HDZ-u i SDP-u sto vise necu biti ilegalni imigrant i moci cu cesce putovati. :)

Humphrey
18-06-2013, 20:57
Evo kako ulazak RH ne bi bio samo ples i pjesma ova narodna vlast će uraditi i nešto konkretno,naime udbaška deca će svojim očevima osigurati mirnu starost bez interpolovih tjeralica i izručenja.

Baš je zanimljiv taj ciklus koji su udbaši prošli,prvo su tiho ugušili RH,pa svojoj deci osigurali vlast,a sad će i ova tkz.RH službeno postati dio EU,a njihova vlast zacementirana zauvijek. Ta stara ekipa može mirno umrijeti jer budućnost pripada njihovim potomcima.

A Hrvati po starom, glupi i slijepi glavinjaju kao guske. Ništa novog pod nebeskim svodom.

Grunf
18-06-2013, 21:09
Vi ste ironični, ali meni se ulazak u EU sve više i više sviđa. Čul sam da će na tržište ući strani dobavljači struje i sniziti cijene više od 10% za kućanstva. :naklon

Nek još tak bude za plin i mi smo na konju. Viva EU. :naklon

NorthStand
19-06-2013, 00:07
i meni se sve više sviđa, Perkovića i ostale udbaše čekaju njemačke optužnice. mljac.

NorthStand
19-06-2013, 00:10
Evo kako ulazak RH ne bi bio samo ples i pjesma ova narodna vlast će uraditi i nešto konkretno,naime udbaška deca će svojim očevima osigurati mirnu starost bez interpolovih tjeralica i izručenja.

Baš je zanimljiv taj ciklus koji su udbaši prošli,prvo su tiho ugušili RH,pa svojoj deci osigurali vlast,a sad će i ova tkz.RH službeno postati dio EU,a njihova vlast zacementirana zauvijek. Ta stara ekipa može mirno umrijeti jer budućnost pripada njihovim potomcima.

A Hrvati po starom, glupi i slijepi glavinjaju kao guske. Ništa novog pod nebeskim svodom.

Hrvati su ti narod, koji ništa ne zna naučit na tuđim greškama. To ti je naš glavni problem, mi mislimo ako drugi nešto rade da je to automatski i za nas dobro. A naravno da to niej tako, naravno da mi ne možemo kopirat druge i očekivat da će i nama biti tako dobro jer je i njima dobro. Nije sve baš tako jednostavno, kako to Hrvati misle. Mi mislimo da kad uđemo u EU, da će nam pečene patke i euri padat na stol sami od sebe. Ali... mnogi će se iznenadit, i to vrlo brzo samo biti će kasno za sve. Poslje jebanja, nema kajanja!

Humphrey
22-06-2013, 12:43
Nakon kratkotrajne neizvjesnosti čini se kako Vojvoda ipak dolazi u RH .

http://www.tportal.hr/ResourceManager/GetImage.aspx?imgId=387441&fmtId=131

Humphrey
22-06-2013, 12:47
Evo i program za vas splićane,misli talijan na vas.

www.slobodnadalmacija.hr/Dalmacija/Split/tabid/72/articleType/ArticleView/articleId/213678/Default.aspx

Sve počinje s “Doručkom u Đardinu”: od 9 do 11 sati građanima će se dijeliti kava i pecivo, a oni potom mogu – u hladovini, na travi – uživati u zvucima klasike. Splitski gudački kvartet, Splitski gitaristički kvartet i Mandolinski kvartet “Da Capo” izvodit će programe Szordikowskyog, Manonica, Sunka, Dvoraka, Mozarta...

Od 11 do podne pred Zlatnim vratima, na Peškariji, Vestibulu, Pjaci i na Voćnom trgu čekat će vas predivni glasovi naših klapa: “Kamen”, “Šufit”, “Ježinac”, “Žrnovnica” i “Šušur”. Klape po kalama i ulicama staroga grada imaju za cilj podići šušur, zabaviti narod, uveseliti naše goste... Ne sumnjamo da će u tome i uspjeti.

Laseri punih jedara

Posebna će se fešta dogoditi točno u 11 sati u akvatoriju Gradske luke. Pod nazivom “Punim jedrima u Europu” čak 270 laser jedrilica istovremenoće uploviti u porat! Bit će to slika za pamćenje. Naime, od 25. lipnja do 1. srpnja u našem se gradu održava Europsko prvenstvo mladeži u jedrenju za samce. Natjecatelji stižu iz 32 zemlje i svi će razviti svoje zastave na jarbolu.

Centralni je događaj, složit ćete se, u 11.30. Tada s Matejuške, uz pratnju mažoretkinja i limene glazbe, mladi dobitnici “Oscara znanja” preuzimaju zastavu Europske unije od juniorskog osmerca HVK “Gusar” i s njom kreću preko Rive, kroz Podrume do štandarca na Pjaci. Tamo će ih dočekati poteštat, koji će u podne uz pomoć najstarijeg nam olimpijca, Duje Bonačića, i mlade džudašice Barbare Matić – podići europski barjak.

Klape i pašte

Popodne je pižolot, a nastavak je u 20 sati. U gradu će se dijeliti domaći proizvodi i suveniri, a Podrumima kreće program “Bogatstvo u različitosti”. U suradnji sa SKMER-om, “splitske” nacionalne manjine dijelit će kolače po receptima iz svojih pradomovina. Po čak 28 recepata bit će izrađeno 4000 kolača.

S početkom u 21 sat na Rivi će se izmjenjivati KUD “Filip Dević”, KUD “Brodosplit”, mješovito društvo “Mirta”, mješovita klapa “Zvončac”, klape “Marjan”, “Ježinac”, “Štorija”, “Žrnovnica”, “Mirakul”, “Sinj”, “Šušur” i “Cambi”. U ponoć je “Oda radosti”, vatromet i čestitka gradonačelnika.

Naravno opet su vam ga purgeri metnuli pa Vojvoda neće kod vas.

Humphrey
22-06-2013, 12:54
Naravno nisu zaboravljeni ni jug i istok RH. Nova TV i Konzum proslavljaju ulazak u EU koncertima regionske kraljice Severine u Dubrovniku i Colonije i Prljavaca u Vukovaru.

dnevnik.hr/showbuzz/celebrity/spektakl-na-novoj-tv-uzivo-koncerti-severine-prljavog-kazalista-i-colonije---291037.html

Orgasmatron
22-06-2013, 16:29
nisam glasao za ulazak u EU pa nemam što slaviti

TheBronxBomber
22-06-2013, 22:19
Interesi velikih i veliki interesi presudjuju. Tako da RH ulazi u EU. Nekom drago, nekom nemilo.

Gledajuci iz cisto ljudske perspektive, bez politiziranja i ideologiziranja, samo je blesav narod mogao dopustiti da se ponisti ono zbog cega su izgubljeni mladi zivoti i zbog cega je proliveno more krvi tek prije nesto od 15ak godina.

Zalosno da zalosnije ne moze ni biti.

NorthStand
23-06-2013, 14:38
jebiga, to ti je sudbina "crnokošuljaša" kad treba ginut, onda smo prvi kad treba odlučit o ulasku u EU i slične umotvorine, onda smo zadnji. kad treba izručit Perkovića, o tome odlučuje Josipović kojemu je sin od Perkovića pobočnik. majku ti ljubim, gdje mi živimo?

NorthStand
23-06-2013, 14:41
Nakon kratkotrajne neizvjesnosti čini se kako Vojvoda ipak dolazi u RH .

http://www.tportal.hr/ResourceManager/GetImage.aspx?imgId=387441&fmtId=131

to im je bio prioritet, pusićki i ovoj jugo kopiladi da pošto poto njega dovuku na tu "svečanost". jer kakva bi to svečanost u hr bila, bez četničkog vojvode to ne bi bilo to. prema tome, sve se mora napravit da nam on i njemu slični uveličaju taj "svečani trenutak". :rofl

ali iskreno, kad vidim da nama Josipović predsjednik i Milanović premijer, iskreno govoreći meni bi i on bio prihvatljiviji na tim funkcijama. bolje i četnički vojvoda u gostima, nego ovi domaći paraziti jugoslavenski koji bi sve dali da se još jednom oformi Jugoslavija, pod rednim naslovom "treće sreća".

Humphrey
23-06-2013, 22:03
Vojvoda kao veliki čovek i državnik pozdravlja skori ulazak RH u EU i čestita svim njenim građanim.

dalje.com/hr-hrvatska/srbijanski-predsjednik-nikolic-se-raduje-ulasku-hrvatske-u-eu/473155

"Moja poruka je da se Srbija raduje uspjehu svakog svog susjeda, da Srbija nikada nije sprječavala nikoga da živi bolje, da Srbija nije zaustavljala put Hrvatske u EU željom da se ispune neki dogovori Hrvatske i Srbije", rekao je Nikolić novinarima u Trebinju gdje je primio povelju počasnog građanina toga grada.

Dodao je da je ulazak u EU vrlo značajan za građane Hrvatske.

"Ja čestitam i želim hrvatskom narodu da živi bolje, i da će se uklapanjem u europska pravila pokazati da danas drukčije razmišljaju o susjedima i o državama", rekao je Nikolić dodajući da očekuje da će se Srbija uskoro naći u istome društvu.

Humphrey
23-06-2013, 22:13
Evo i detalji programa koji neće probiti proračun za više od 15%.

dnevnik.hr/vijesti/hrvatska/vlada-otkriva-detalje-velike-proslave-ulaska-hrvatske-u-eu---291624.html

Raspored događanja

Što se tiče rasporeda događaja, u 10 sati će se polagati vijenci na Mirogoju u čast poginulim braniteljima, a izaslanstvo Vlade predvodit će premijer Zoran Milanović. U 18.30 sati gosti će se okupiti u Banskim dvorima. U 20.30 počinje pretprogram na Trgu bana Jelačića, a u 23.00 Središnji dio svečanosti. Na Trgu Petra Preradovića, tj. na Cvjetnom trgu, braniteljske zadruge predstavljat će svoje proizvode, a na Zrinjevcu će se nalaziti štandovi s otočkim proizvodima.

Redateljica Ruždjak Podolski navela je da će u pretprogramu sudjelovati Puhački orkestar ZET-a, Marko Tolja i Jazz orkestar HRT-a s domaćim i stranim šlagerima, grupe Jinx i TBF,a zatim će glazbu puštati DJ Švec. Redatelj izravnog prijenosa je Ivan Miladinov, scenograf je Dragutin Broz, kostimografinje Danica Dedijer, Antonija Jakšić Dorotić i Linda Bilan, koreografkinja je Petra Hrašćanec, a producentica Nina Čalopek. U čitavom programu sudjeluje ukupno 681 izvođač.

Redateljica Ruždjak Podolski: 'Programom želimo veličati čovjeka i njegov rad'

Humphrey
25-06-2013, 21:35
Dora Ruždjak Podolski ima čast režiranja predstave koja će uvesti RH u EU i izmamiti suzu na oko voljenog vojvode Nikolića.

www.vecernji.hr/vijesti/dora-ruzdjak-podolski-rezira-svecanost-ulaska-hr

Nisam stručnjak,ali vojvoda će čini mi se uživati u predstavi,a to je najvažnije.

Grunf
25-06-2013, 22:10
Jel to rodbina od Vladimira Ruždjaka?

NorthStand
25-06-2013, 22:34
vojvoda će biti oduševljen, a najjače mi je kako to prezentiraju javnosti, ko da on dolazi u zagreb zbog ulaska hrvatske u EU. dolazi prije svega, da bi isposlovo dobivanje datuma za srbiju! pošto će na "svečanosti", biti svi kljućni ljudi europejšn junion pa mu eto prilike da ih malo "obradi". jer kako sada stvari stoje, do siječnja ništa od pregovora za srbiju. ali možda nakon zagreba, neke stvari krenu drugim smjerom, pogotovo kad ga drugovi iz KPH-SKH izprofiliraju ko pravog europejca a ne čoveka iz šumadije s mitraljezom i bombama za pojasom. :D

NorthStand
28-06-2013, 16:11
http://www.mojnet.com/video-zapalit-cu-svijecu/25ee6a1bd3891f0fce4c

Stiliana
28-06-2013, 18:15
vojvoda će biti oduševljen, a najjače mi je kako to prezentiraju javnosti, ko da on dolazi u zagreb zbog ulaska hrvatske u EU. dolazi prije svega, da bi isposlovo dobivanje datuma za srbiju! pošto će na "svečanosti", biti svi kljućni ljudi europejšn junion pa mu eto prilike da ih malo "obradi". jer kako sada stvari stoje, do siječnja ništa od pregovora za srbiju. ali možda nakon zagreba, neke stvari krenu drugim smjerom, pogotovo kad ga drugovi iz KPH-SKH izprofiliraju ko pravog europejca a ne čoveka iz šumadije s mitraljezom i bombama za pojasom. :D

tako i jest... još se donedavno čudio da kako mi toliko prije njih ulazimo u EU tj. da mi to ne zaslužujemo ...

ne znam onda što sad dolazi na ovaj NWO bal vampira

Grunf
28-06-2013, 18:26
Dobili smo i novu zvijezdu. :cheer

Alenka Predic https://www.facebook.com/photo.php?f...type=3&theater
https://fbcdn-sphotos-b-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash4/1044853_477083965707693_1897324729_n.jpg

Humphrey
28-06-2013, 19:22

https://fbcdn-sphotos-b-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash4/1044853_477083965707693_1897324729_n.jpg

Fale samo majmuni koji lupaju okolo sa kostima.

http://t1.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcTVGuFpE881gCXmalB9i1aya0Aq0EUr-8hMLoz5Df9prMXIutzWYA

Stiliana
28-06-2013, 19:30
@Humphrey :rofl :rofl :smijeh

Inkvizitor
28-06-2013, 19:47
http://www.youtube.com/watch?v=U2iiPpcwfCA

NorthStand
28-06-2013, 19:54
tako i jest... još se donedavno čudio da kako mi toliko prije njih ulazimo u EU tj. da mi to ne zaslužujemo ...

ne znam onda što sad dolazi na ovaj NWO bal vampira

a što dolazi, pa što ne bi dolazio kad je našim kretenima važnije da bude prisutan on nego npr jedna Merkel. važnija im je abolicija Perkovića, od stotine hrvatskih branitelja i generala! tobože se sad pozivaju na iste, da to rade za iste ali zar stvarno postoje toliki kreteni u ovoj našoj maloj državi da im vjeruju da je zakon od 2002 po pitanju EUNaloga tako tumačen, da bi se zaštitilo hrvatske branitelje? ova naša vlast, je duboko anacionalna i antihrvatska. ja znam da neki ljudi kjoi su glasali za njih, toga nisu bili svijesni, ali to ih ne opravdava niti najmanje. tko god ima želudac glasat za SDP, odnosno kukuriku koaliciji po meni nije baš najbistriji u glavi. i ne shvaća, kakvu politiku su oni jedino u stanju vodit. duboko antidržavnu, temeljenu na manipulacijama koje redovno idu na našu štetu, i koje nam nabijaju veći račun u slikovitom opisu.

zato mi je smiješno za pratit sve ovo što se događa u ovoj našoj zemlji, bez bijesna gorčine i ljutnje, ne znam kako itko kome je stalo do našeg naroda i države može biti miran ovih dana kad vidi kakvi kreteni upravljaju ovom državom. ulazimo u EU, a oni nama panično brane bivše komuniste i udbaše! divota, koja divna poruka za budućnost unutar europske unije, pa nije čudno što nam šeću po cijeloj državi s zvijezdama petokrakama i pričaju kako je to antifašizam u 2013. a u isto vrijeme, nisu osudili komunizam koji je Europa odavno osudila, mnoge zemlje iste te EU su osudile komunističke zločine ne samo javno, već i poimence svakog tko je klao bilo koga za svog vremena samo mi čekamo da bagra iz tih struktura i njihova djeca pokrepavaju da bi se to moglo napravit i posmrnot ih obilježit ko zločince.

četnički vojvoda je bio glavni motiv hrvatske diplomacije, da nije žalosno bilo bi smiješno. Merkel koja je sigurno najvažnija osoboa europe trenutno, za Milanovića i njegove drugove očito je sporedna. nedavno su bili u Londonu, pa u Beogradu, jel još netko ima obraza pričat o "teorijama zavijere"? zar netko stvarno misli, da su to samo "teorije"? smiju nam se cijelo vrijeme u lice, i prave blesavi i to je ono što najviše iritira. ali neka, bit će debili pometeni na idućim izborima kao što su bili Račan i ona njegova žgadija. sve dođe na svoje prije ili kasnije, samo što će ovi antihrvati puno zla napravit prije nego što siđu s vlasti, i to je ono što smeta barem mene.

BANDO CRVENA, nisu svi u ovoj zemlji glupi da ne vide kud nas vodi vaš "antifašizam" i vaša "demokracija".

http://www.dnevno.hr/vijesti/hrvatska/90205-jutarnji-vrijeda-inteligenciju-hrvatskog-covjeka-smeta-im-sto-se-gradani-bore-protiv-jednoumlja.html

ovo će mu ipak presudit, neće ćirilica u vukovaru ali ovo sigurno hoće. a znao sam ako pobjede na izborima, da sljedi niz antihrvatskih i može slobodno reći komunističkih poteza SDP-a koji će svaki put na ovakav način vladat hrvatskom. zato mi se i gadi ta stoka, jer se predstavljaju ko neke napredne uljudne snage, a onda štite notorne zločince i komuniste, jer eto ipak su to njihovi pa se to može tolerirat. dok o Ustašama i paveliću i dan danas broje stavke, licemjerni paraziti takvih je prepuna hrvatska i to je ono što je naš krucijalni problem. zato što se s njima nije razračunalo 1990ih, bit će još puno turbulencija dok se Hrvatska ne umiri po ovom i sličnim pitanjima.

http://www.dnevno.hr/vijesti/komentari/90210-divljanje-udbasa-i-ubojica-na-ulasku-u-eu.html

EU nakon svega viđenog od ove boljševičke vlasti, dolazi ko neka vrsta satisfakcije. u kom smislu, u smislu da ipak neće oni moći mjenjat sve i prilagođavat sebi. tako su navikli za vrijeme komunizam, i maršala Tita ali to je ulaskom u EU gotova priča. neće im ni ovaj zakon zaštite Perkovića i udbaša proći, neće to europska komisija tolerirat i nametnut će nam riješenje kao što su i drugim zemljama koje su prkosile dogovorima EU-K. mene veseli samo to, što se oni svakim danom sve više razotkrivaju. svakim danom pokazuju, koliko im je teško što nema više Jugoslavije, što nema više njihovog Kim Jong Ila aka Tite da ih vodi preko vode do slobode. tako da, samo neka oni ovako nastave, gubitak vlasti na idućim izborima im je zagarantiran. :)

NorthStand
28-06-2013, 19:55
http://www.youtube.com/watch?v=U2iiPpcwfCA

kraj je najjači. :rofl

Inkvizitor
28-06-2013, 20:12
Imponira ti ...a :zubo

tako bi ti moderiro :rofl

NorthStand
29-06-2013, 00:42
sve bi ih streljao, sve do jednoga. :D

ko bata životinja u partizanskim filmovima, kada pobije cijelu četu nijemaca sam samcat. :rofl

http://www.youtube.com/watch?v=RPSJMWBG9o0

bilo bi dima, i juriša.............. juuurišššš, preko vode do slobode. :rofl

Rizični
29-06-2013, 01:32

Ajmo po pare da ce ovo mjesto imati veci promet urina,nego onaj javni wc nedaleko.
Ja cu ako Bog da slavit na Poljudu.:)

Grunf
29-06-2013, 14:12
:love

Damir Karavlah https://www.facebook.com/photo.php?f...type=3&theater
https://fbcdn-sphotos-g-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash4/1172_524584784261637_1531605419_n.jpg

NorthStand
30-06-2013, 01:34
http://www.youtube.com/watch?v=vVklBX4f4Z0

pa nek se srbi i dalje sprdaju, kako smo mi kukali europi i "danke deutchland", a gdje vi sad drugari putujete ako ne prema tim centrima?

ali koga to može čudit, licemjerni narod do bola. drugima ćete izvlačit mast na slamku, ali ako netko vas počeše po glavi a kamoli ne nešto teže kukat ćete po svim centrima svijeta o grubosti. najbojli primjer, kako reagirate na proslavu Oluje svake godine.

sprdačite se, sprdačite, ali nemojte se čudit kad i vama netko počne mast vadit i na isti način ismijavat vaše težnje u smislu euro integracija i svega ostalog čemu težite, a velikom većinom ismijavate hrvate po tom pitanju.

a što se tiče rata, da ste vi imali onakvu vojsku ko mi 1991, ovakvih bi pjesama naštancali najmanje 100 i puštali ih po svim eterima u zemlji i svjietu, samo da vas netko spasi od najezde agresora. ali ko da se vi možete stavi u kožu drugih ljudi, ipak ste vi Srbi samo svoju bol i probleme osjećate i vidite, drugi vas ne zanimaju previše i ma koliko se trudili ostaviti drugačiji dojam, ne možete ne polazi vam za rukom stoga manite se ćoravog posla. svi znaju kakvi ste, a je eto i ovu temu posvećujem srbima jer cijeli svijet mora znati kakva cnina, vlada u vašim dušama.

još jednu poruku ću vam napisat na onoj tamo temi, kad ste već ovdje nije s gorega da malo i naučite nešto o svom bezobrazluku.

NorthStand
30-06-2013, 01:39
Imponira ti ...a :zubo

tako bi ti moderiro :rofl

Ajmooo rođo.... :D

http://www.youtube.com/watch?v=fsCqB45gpvw

Grunf
30-06-2013, 12:25
Osovina Berlin-Zagreb za nove pohode na Rusiju. :kava

https://fbcdn-sphotos-h-a.akamaihd.net/hphotos-ak-frc3/971493_10151532370033437_1190858456_n.jpg

Humphrey
30-06-2013, 13:34
I Zagrepčani,tko ide na trg?

NorthStand
30-06-2013, 14:57
Osovina Berlin-Zagreb za nove pohode na Rusiju. :kava

https://fbcdn-sphotos-h-a.akamaihd.net/hphotos-ak-frc3/971493_10151532370033437_1190858456_n.jpg

ovaj puta, nadam se pobjednički. :D

NorthStand
30-06-2013, 14:59
I Zagrepčani,tko ide na trg?

ja ne idem sigurno. tko još slavi, vlastite poraze osim srba? :D

Humphrey
30-06-2013, 15:05
ja ne idem sigurno. tko još slavi, vlastite poraze osim srba? :D

O biti će njih,Hrvati će slaviti sa srpskim zločincem,a sve će ih paziti policija RH.

mirv
30-06-2013, 15:09
1102. - pušiona

1527. - teško sranje

1918. - septička jama

1945. - malo topliji gulag

2013. - birokratska GMO tamnica

A jesmo glupi u pičku materinu.

http://i39.tinypic.com/2reu0lg.png

Humphrey
30-06-2013, 17:07
Vojvoda je stigao...

http://t3.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcTsAkulGIXy9HdQFsI4LV_ZT1vytCuZF dpsYF9FpBGhZhBK-lQWnw

...a svi na HRT i mnogi pored malih ekrana su kolektivno svršili.

NorthStand
30-06-2013, 17:53
http://www.dnevno.hr/vijesti/hrvatska/90303-foto-politicari-pristizu-sletio-i-srbijanski-predsjednik-tomislav-nikolic.html

kakva bi to fešta bila, bez vojvode? :D

NorthStand
30-06-2013, 17:54
http://www.dnevno.hr/slike/Hrvatska/clanci/90303/1_PXL_300613_6359102.jpg

:rukoljub

NorthStand
30-06-2013, 17:57
O biti će njih,Hrvati će slaviti sa srpskim zločincem,a sve će ih paziti policija RH.

a šta ćeš, takva ti je naša sudbina. ja sam se več ohladio na to, jednostavno sam se pomirio da su Hrvati narod koji sve može tolerirat. a pogotovo ono, što ide na našu štetu i one koji nama stalno rade svinjarije, njih ko da najviše volimo. ja ne, ali govorim općenito kako to Hrvati prakticiraju. jer da je suprotno, Pusić Milanović Josipović nema teorije da bi bili ikada na vlasti, niti itko i 5 posto nalik njima. dok ovaj narod ne promjeni sklop u glavi, to će sve biti normalno. ali čuj, bitno da se fašiste i ustaše traži po hr u 2013. to je očito vječna inspiracija, dok oko ovakvih stvari svi šute i misle da je to sporedna tema. toliko su prozirni u svom kretenizmu, da me više ne mogu ni iznervirat. ubuduće ću se manje nervirat, njihovim sranjima ionako sada sve odlučuje EU.