PDA

Pogledaj Full Version : Članak: Sanitarno-prekršajni sud u Hagu osudio Hrvate iz BiH za escajgno nečišćenje

Inkvizitor
29-05-2013, 14:10
Članak možete pročitati na sljedećoj poveznici

http://www.hrhb.info/content.php?r=3175-Sanitarno-prekr%C2%9Aajni-sud-osudio-Hrvate-iz-BiH-za-escajgno-ne%C4%8Di%C2%9A%C4%87enje

caporegime
29-05-2013, 14:25
ja sam u okolici ljubuškog vidio kako je jedan muslimanski zarobljenik koji je bi na kamionu na kojemu su vozili zarobljenike, od prolaznika pitao cigaretu ali je nije ni od koga dobio.
sud je morao i ovu odlučnu činjenicu unijeti kao dokaz kako su se hrvati i time ogriješili o ratno i humanitarno pravo.

Stiliana
29-05-2013, 14:32
kad prije tekst... :D

eh... što reći, a da nije već rečeno. ti si to na kraju zavrtio s humorom, ali dobro, mislim da se svi nadamo pravednijoj drugostupanjskoj presudi. I Thor Milanović je izjavio nešto u tom stilu, pa eto...

pdv
29-05-2013, 14:40
Tekst pokazuje suštinu ove lakrdije od suđenja. Nisam mogla vjerovat kada su počeli spominjati prljavo posuđe i hladan pod. No, što Stilka kaže trebamo se nadati pravednoj drugostupanjskoj presudi jer vjerujem da ima nade za to s obzirom na glupost od dokaza.

Humphrey
29-05-2013, 17:05
Uz sve ove strašne zločine, treba dodati i to kako je "HVO napao neke zgrade".

ogledalce
29-05-2013, 23:13
triba Haag zapaliti,:mad:

gerilac
31-05-2013, 16:06
Osjećam takav bjes i nemoć da je to nevjerojatno.

Sam se pitam jesam li ja lud ako sam svjedokom bio izvlačenja najelitnijih Alijinih strvinara iz Sarajeva i dolazak na područje gdje nikakovog sukoba prije nije bilo.

I baš na tom području se u krugu od 30 km dogode teški zločini za koje niko nije odgovarao.

Osjećam bijes jer znam da se potpuno isto dogodilo u Srednjoj Bosni samo su ulogu zločinaca imali _Alijini mudžahedini.Rezultat su ponovo nekažnjeni zločini u Križančevu selu ,Buhinim kućama itd itd.

Osjećam bijes do neba znajući da su logori u kojima su držani Hrvati i u kojima su im vadili krv ,tjerali ih da jedu molitvenike jednostavno prebrisani i zaboravljeni.

Osjećam i bijes znajući da su moji četrnaest mjeseci u okruženju bili i maltretirani a kada god bi do brata otputovao u Vinkovce gledao bošnjačke izbjeglice po hotelima .Ni pismo mi nisu obitelji uručili jer sam bio "ustaša" .Svih četrnaest mjeseci.

Osječam bijes jer sam dovlačio lijekove i Slavonskog Broda i dao ih liječniku muslimanu računajući da će pomoći svima a isti je odbio pustiti baš moje djete na operaciju a sva odobrenja je imala.Jer je bio tada vlast sa Ćibom.

Osjećam bijes jer nikada u povijesti jedna država nije skrbila o toliko izbjeglica a istovremeno proglašena agresorom na zemlju iz koje su izbjeglice došle.

Osjećam bijes jer sam budala kakova jesam eto učestvovao i u akcijama deblokade Bihaća da im se ne ponovi Srebrenica .A sada smo od "dobrih bošnjaka " zaslužili likovanje i prijezir.

Osjećam i bijes jer su suci su se Haaskog suda osim ruganja istini narugali svojoj pameti i svima nama.

Osjećam jednak bijes jer je selo Ravno bilo tudji rat.

Osjećam bijes jer znam da je Alija bas Tudjmanu na pitanje naoruzava li se, odgovorio

''branit će nas nasa JNA''.

Osjećam bijes jer Srbi stoljećima pamte "izdajnika" Vuka Brankovića a mi ih imamo na stotine od vrha i vlasti do dna Hrvatske .

Pa što sam trebao da ne budem kao i svaki Hrvat dio zločinačkog pothvata .Pobjeći i izdaleka gledati kako mi ubija kuma ,rođaka ,prijatelja rodbinu.

Ma bolje da me nema .