PDA

Pogledaj Full Version : Finale lige prvaka 2013! FC Bayern München - Borussia Dortmund.

NorthStand
25-05-2013, 20:50
ja tipujem na bavarce, Mandžo je tu, nadam se barem jednom njegovom golu. ipak su bavarci katolici, ko će normalana navijat za protestante iz dortmunda? :belj1

vaše prognoze, očekivanja, hoće li mandžo biti igrač odluke? :pop

NorthStand
25-05-2013, 21:04
uvertira, pred konačni obračun! :D

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=IgWvCmBxfwQ#!

teenager
25-05-2013, 21:19
A ono, Bayern je kvalitetom za klasu iznad BvB to potvrđuje i tablica Bundeslige. Ali ovo im je 3. finale u 4 sezone, već sad im ova generacija ima gubitnička obilježja, iako su u finalu 2010. bili objektivno lošiji, a 2012. nisu imali sreće, u njihovoj momčadi mislim da ni jedan igrač nema neki od tri najveća trofeja. Ima jedino onaj Martinez kao rezerva španjolske reprezentacije. Dakle mislim da je sav pritisak na njima, pogotovo nakon ovako savršene sezone, i treba imat jaku glavu da taj pritisak pretvoriš u nešto pozitivno. A s druge strane BvB ima odličnog motivatora za trenera plus što nemaju skoro nikakav pritisak, jer je i sam ulazak u finale za njih najveći uspjeh u zadnjih 15 godina. Bayern je na papiru apsolutni favorit, ali nikad nebi stavio navce da oni večeras pobjeđuju, pogotovo ako ne padne gol u prvih pola sata.

Inkvizitor
25-05-2013, 22:40
Bolja Borusija. Mandžukić falio teškog zicera samo da je spustio loptu lagano u drugi kut di je golman već debelo odlazio u drugu stranu.

Roben se polako pretvara u šeprtlju..

Komari
25-05-2013, 23:05
Mario MANDŽUKIĆ :love:

Cijena mu se penje vrtoglavo.. Odličan

Robben .. sebičnost je koštala Bayena 2 gola u prvom.

AJJMOOOO BAYERN
:lux:

baj1992
25-05-2013, 23:44
uvertira, pred konačni obračun! :D

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=IgWvCmBxfwQ#!

snimak dana

NorthStand
26-05-2013, 01:07
Bolja Borusija. Mandžukić falio teškog zicera samo da je spustio loptu lagano u drugi kut di je golman već debelo odlazio u drugu stranu.

Roben se polako pretvara u šeprtlju..

slažem se, bila je trkački bolja, ali Roben je debil kakvog nema. može on biti igrač odluke, zbog gola i asistencije ali lani je bio glavni krivac za pušing u finalu. a i ove godine, zamalo je bio glavni tenkre jer je fulo par zicera i sebičan je do bola. da je bilo tko drugi, na njegovoj poziciji daleko bi to bilo bolje. Bayern bi se laganini odlijepio na dva gola razlike, a onda nema nazad. da sam ja trener Bayerna, njega bi se prvog riješio. precijenjen igrač. trčat zna zabit zna, ali zna i cijelu momčad posrat vrhunski u odlučujućim tekmama. tako da, kod mene ne bi imao mjesta u prvih 11. rađe Gomeza stavit na njegovo mjesto, ili nekog drugog bilo bi sigurno manje lopti u bunaru a i konkretnih asistencija.

mandžo zabio, je da nije imo neku veliku muku s onom loptom koja mu je došla ko naručena ali neka piše se gol. što se tiče "zicera" ne bih se baš složio da je loše pucao, solidno je pucao ali onaj golman borusije je brutalan. po meni bolje branio od Neuyera, koji je isto izvrsno branio. bolji dojam po meni ostavila borusija, ali pišu se golovi i ne mogu reći da mi je krivo zbog pobjede Bayerna dapače ipak tamo igra naš igrač. a što se tiče Subotića, ne bi spasio onaj gol da je tenkre Roben u-trčao na loptu na vrijeme. nije se ni kretao, a kad je krenuo već je bilo kasno jer je subotić bio na njoj i mirno je ispucao. taj Roben je teško govno, ja mu ne bi volio biti ni suigrač ni trener. ali bitno da se raskurčio poslje, a realno da je Bayern izgubio finale drugu godinu za redom zbog njega mogo bi se komotno ubit nakon utakmice.

moonlight
26-05-2013, 02:00
Napadač se mora uvijek nalaziti i pratiti akciju izaq lopte, Mandžo to radi Šukerovski...izvrstan, u konačnici.
Roben?
Sve što zaje...vrati, u utakmicama Bayerna, do sada i danas, sebičan, ali na kraju ipak presudi da su mu golovi odlučujući.
Borussia bolja momčadski, individualno Bayern daleko ispred, to je presudilo, ono kaj je napravio Ribery kod drugog gola , to Borussia nema.
Svaka čast đilkošu na utakmici, ali ovaj zadnji intervju mu je za šamaranje, iz pedagoških razloga, debil.

Komari
26-05-2013, 02:48
:zbunjen: :zbunjen:

http://www.youtube.com/watch?v=Bd3RB_G-mA4

Made in China
:down :smijeh

Ribery :pink

Bzzzzzz
27-05-2013, 03:04
Zao mi Dortmunda!