PDA

Pogledaj Full Version : Članak: Drugovi, gdje je kompas

Inkvizitor
22-05-2013, 18:00
Članak možete pročitati na sljedećoj poveznici

http://www.hrhb.info/content.php?r=3162-Drugovi-gdje-je-kompas

caporegime
23-05-2013, 11:15
izgubljeni papak koji pred svjetlima kamera i svojom javnošću glumi mangupa a koji bi šutio kao riba da mora proći tako traumatično iskustvo hodanja u 22 navečer po perifieriji.
ojunačio se odkad je dobio vlast ko jedan mali debeli s naočalama pred aquariusom prije neki 12-13 godina koji je iz siguranosti skupine od kojih 20ak momaka bi najglasniji u vrijeđanju redara koji ih nisu htjeli pustiti unutra.
da udaljenost nije bila više od 50 metara i da nije bio u grupi nekako mi se ne čini da bi održao pokazanu količinu hrabrosti.

zoki je papak koji je u zrelim shvatio da je papak i da je živio kao mali tatin papak i kji želi sprati taj gorak okus činjenice da je papak.

Eugen Savojski
23-05-2013, 13:04
Nakon rezultata lokalnih izbora Karamarko reče kako je Hrvatska ponovo " poplavila" , mogu misliti kako su tek oka dva garava Sanje Musić Milanović doslovno poplavila nakon ručnog rada njenog budalastog Zokija. :zubo

Inkvizitor
23-05-2013, 13:10
On ne udara, on se hrve grčko-rimskim stajlom.

pdv
23-05-2013, 13:44
:rofl :rofl

Eugen Savojski
23-05-2013, 14:43
Koji će kurac drugovima kompas , kad se ionako orijentiraju pomoću zvijezda peterokrakih na trorogim kapama.

ljuta trava
23-05-2013, 21:44
Nakon rezultata lokalnih izbora Karamarko reče kako je Hrvatska ponovo " poplavila" , mogu misliti kako su tek oka dva garava Sanje Musić Milanović doslovno poplavila nakon ručnog rada njenog budalastog Zokija. :zubo

HAHAHAHAHAHAHAHHAHAH

LEGENDO !!!!!!!!!!!!!!!!!!:smijeh:smijeh:smijeh:smijeh:smi jeh:smijeh:smijeh

stinatvrda
24-05-2013, 00:21
Kad sam sve ovo pročitao sjetio sam se jednog znanstvenog rada koji je opisivao egocentričnost i polukretenizam. Kad sam to čitao mislio sam da takvih osoba uopće i ne postoji. Milanović me je uvjerio u to da takva osoba ipak postoji.

ljuta trava
24-05-2013, 01:50
Drugovi su potpuno izgubili kompas , a ne može im pomoći više ni navigacija ...

Kakva li panika tek vlada u YUtarnjem , dovoljno je pročitati njihov najnoviji uradak ...

,,,OTKRIVAMO Ovo je crkveni kralj društvenih mreža koji je pokrenuo boj protiv Vlade,,,

John Vice Batarelo, povratnik iz Australije i laik, šef je Ureda za pastoral obitelji u Zagrebu

http://www.jutarnji.hr/crkveni-kralj-drustvenih-mreza-pokrenuo-boj-protiv-vlade/1104437/