PDA

Pogledaj Full Version : Vojvođanska vlada objavila svoja prava

Kontrarevolucionar Kaleb
21-05-2013, 21:02
Vojvođanska vlast objavila je Deklaraciju kojom zaštićuje svoja prava.
http://www.vojvodina.gov.rs/index.php?option=com_content&task=view&id=7777&Itemid=1

Sada treba izdržati pritistak od središnje države i nastaviti istim putem kao i dosad..
Sretno!

Skywalker
22-05-2013, 01:55
Shvatite,sve je to stranacki...
Pajtic iz DS bocka Republicku Vladu koju predvodi SNS...i kupi jeftine politicke poene.Samo ne znam kod koga ???

Cisto stranacke igrarije :
Istovremeno, masovno se vrše smene rukovodećih ljudi i članova upravnih odbora u značajnim državnim institucijama pre isteka mandata, bez zakonske osnove i bilo kakvog obrazloženja. Imenuju se stranački podobni kadrovi uz nepoštovanje mišljenja pokrajinske i lokalne administracije, eksperata odgovarajućih struka i sindikalnih organizacija.

Dok je Tadic bio predsednik,Pajticu nije padalo na pamet ovako nesto.Nijedna nacionalna manjina nije ugrozena ili diskriminisana.Znam,javice se NorthStand da napise kako su Hrvati u Vojvodini ugrozeni...ali to nije tacno.
Smesno je i komentarisati ovako nesto.

gerilac
22-05-2013, 18:57
Shvatite,sve je to stranacki...
Pajtic iz DS bocka Republicku Vladu koju predvodi SNS...i kupi jeftine politicke poene.Samo ne znam kod koga ???

Cisto stranacke igrarije :
Istovremeno, masovno se vrše smene rukovodećih ljudi i članova upravnih odbora u značajnim državnim institucijama pre isteka mandata, bez zakonske osnove i bilo kakvog obrazloženja. Imenuju se stranački podobni kadrovi uz nepoštovanje mišljenja pokrajinske i lokalne administracije, eksperata odgovarajućih struka i sindikalnih organizacija.

Dok je Tadic bio predsednik,Pajticu nije padalo na pamet ovako nesto.Nijedna nacionalna manjina nije ugrozena ili diskriminisana.Znam,javice se NorthStand da napise kako su Hrvati u Vojvodini ugrozeni...ali to nije tacno.
Smesno je i komentarisati ovako nesto.

Kako će i biti ugroženi kada ste ih sveli na statistički broj.Koja to prava imaju .Valjda poput vas u Hrvatskoj.Ma ni blizu.