PDA

Pogledaj Full Version : Razgovor ugodni naroda slovinskoga (i ostalih)

mirr.or
14-05-2013, 03:08
i za kraj da sam srbin, ubio bi se.

:rofl

ako naprasno nestanem, poslušala sam northa. :kez

farcry
14-05-2013, 03:22

Ne moras to da uradis sama nac cemo te mi u Beogradu :zubo

farcry
14-05-2013, 03:24
Ti da si Srbin, pricao bi da je to neobuzdani napad izdajnika na nasu svetu crkvu... bio bi radikal, slika Mladica bi ti bila iznad kreveta, jebo bi majku ustasama i balijama...

Ni ne primecujes koliko svojim stavovima licis na takve, samo sto si sa druge strane rostilja, pa koristis druge motive i likove...

North Stand da je Srbin bio bi hard core nacionalista takav bi nam dobrodosao :D

mirr.or
14-05-2013, 03:24
Ne moras to da uradis sama nac cemo te mi u Beogradu :zubo

ih, ne trebate me tražit, lako se dogovorimo. :zubo

mirr.or
14-05-2013, 03:26
North Stand da je Srbin bio bi hard core nacionalista takav bi nam dobrodosao :D

a sad vam je lijepo objasnio. još samo da krene crtati. :D

NorthStand
14-05-2013, 03:33

ma ne slušaj ti mene, slušaj sebe i što ti glas unutarnji kaže to napravi. ali ako ja mogu primjetit, bilo bi šteta da si presudiš. :D

farcry
14-05-2013, 03:34
a sad vam je lijepo objasnio. još samo da krene crtati. :D

Nije on nista objasnio njega citam kada su mu postovi kraci a kada razveze celu stranu preskocim, pratim ove forume ali nikada nisam video da neko pise tako dugacke postove sunce ti :503

mirr.or
14-05-2013, 03:38
ma ne slušaj ti mene, slušaj sebe i što ti glas unutarnji kaže to napravi. ali ako ja mogu primjetit, bilo bi šteta da si presudiš. :D

ma šalim se, samo sam mislila reći da se slažem s ostatkom tog tvog posta, al mi je ovaj dio malo zapao za oko. :rofl

Nije on nista objasnio njega citam kada su mu postovi kraci a kada razveze celu stranu preskocim, pratim ove forume ali nikada nisam video da neko pise tako dugacke postove sunce ti :503

pa eto, zato ga i ne razumiješ, jer ti je lijeno čitati. :kez

NorthStand
14-05-2013, 03:38

da, ali imate vi već dovoljno hard core Srba. u hrvatskoj je manjak hard core hrvata, dakle zaključak je da sam potrebniji hrvatskoj nego srbiji. :D

NorthStand
14-05-2013, 03:40

aj ne pretjeruj, ima ih još hrpe koji pišu kobasetine(ne mislim samo na ovaj forum). a ko neće čitat, ne mora. još najbolje da neće pisat romane, zato jer nitko ne voli čitat romane. ja volim, i zato ih i pišem.

NorthStand
14-05-2013, 03:48
ma šalim se, samo sam mislila reći da se slažem s ostatkom tog tvog posta, al mi je ovaj dio malo zapao za oko. :rofl

pa eto, zato ga i ne razumiješ, jer ti je lijeno čitati. :kez

ma nemaš beda, izaziva me ovaj đoni stalno a kad god me razjebe ja dodam malo gasa i ..... znaš već. :D

mirr.or
14-05-2013, 03:51
ma nemaš beda, izaziva me ovaj đoni stalno a kad god me razjebe ja dodam malo gasa i ..... znaš već. :D

ma znam. i njemu je teško pročitat što si napisao. od cijelog upisa, mi srbi ćemo vidjet samo onaj dio: "bi se ubio" (eto, čak nisam izuzetak:rofl), a onda sve po tebi.

nego, ovaj farcry me ode tražit s ekipom, a mogao se fino dogovorit. :zubo

NorthStand
14-05-2013, 03:55
ma ja to iz ljubavi govorim, tako to morate shvatit. :rofl

a farcray je opasni uligan, sigurno je pripadnik "severne armije" stadion marakana. obavezno jednu palicu ispod jastuka spremi, za svaki slučaj. :toljaga

mirr.or
14-05-2013, 04:01
ma ja to iz ljubavi govorim, tako to morate shvatit. :rofl

a farcray je opasni uligan, sigurno je pripadnik "severne armije" stadion marakana. obavezno jednu palicu ispod jastuka spremi, za svaki slučaj. :toljaga

:smijeh ako noćas ne umrem od smijeha, ništa nisi uradio. :rofl

kad si kod "severne armije" s marakane, jučer nam je bila godišnjica. :kez

http://www.6yka.com/img/s/656x350/upload/images/boban_zvezda_dinamo_b_570S1.jpg

NorthStand
14-05-2013, 04:13
znam, bobanov high kick i dermek na i oko stadiona. sve u svemu, lijepa godišnjica. :D

a gdje uteče ovaj farcray, napiso dvije poruke i uteko. ebo takvog diskutanta.

mirr.or
14-05-2013, 04:15
znam, bobanov high kick i dermek na i oko stadiona. sve u svemu, lijepa godišnjica. :D

a gdje uteče ovaj farcray, napiso dvije poruke i uteko. ebo takvog diskutanta.

jesi bio ti rođen tada? :kez

zaspo je. :( bili smo dosadni. :tuzni ne valja kad pišemo dugačke upise, ne valja kad pišemo kratke. :nezna

NorthStand
14-05-2013, 04:21
jesam, 1986 sam rođen, ali dok su se ovi gore kefali ja sam još u gaće piškio. :D

ma krivi smo pod svim točkama optužnice, dojma sam da je najbolje da vi ostali ništa ne pišete a da ja u maniri Adolfa preuzmem ovdje palicu. dakle, ja pišem govorim a vi slušate i čitate! :rofl

mirr.or
14-05-2013, 04:29
jesam, 1986 sam rođen, ali dok su se ovi gore kefali ja sam još u gaće piškio. :D

ma krivi smo pod svim točkama optužnice, dojma sam da je najbolje da vi ostali ništa ne pišete a da ja u maniri Adolfa preuzmem ovdje palicu. dakle, ja pišem govorim a vi slušate i čitate! :rofl

ajd dobro, da ne kažem heil. :kez

NorthStand
14-05-2013, 04:32
ma samo reci....

My name is München. Bayern München 007. :cerek

baranjac
14-05-2013, 19:18

i kličemo na svaku riječ, te gromoglasno odobravamo i plješćemo kad nam dopustiš :D

farcry
15-05-2013, 02:51
Miror s obzirom da si zensko a iz Beograda si a ja sam djentlmen covek javi se na pp zasto voditi rat kada mozemo ljubav :cerek

https://www.youtube.com/watch?v=jJ98qac2UIM

mirr.or
18-05-2013, 13:19
Jedna chat tema za ovaj pdf, da imate gdje chatati, i da imamo gdje prebacivati kad rasprava na temi ode u neki pretjerani offtopic, ko ono neki dan kad sam ja zatrolala s farcry i North-om.

:kez

gerilac
18-05-2013, 18:54
Jedna chat tema za ovaj pdf, da imate gdje chatati, i da imamo gdje prebacivati kad rasprava na temi ode u neki pretjerani offtopic, ko ono neki dan kad sam ja zatrolala s farcry i North-om.

:kez

Niš ne kužim ali nema veze podrška :rofl:rofl:rofl:rofl

gerilac
18-05-2013, 18:55
A gdje si to trolala aaaaaaaaaaaaaaaa ???

:evil:evil:toljaga:toljaga:toljaga:mad::mad:

mirr.or
18-05-2013, 23:00
A gdje si to trolala aaaaaaaaaaaaaaaa ???

:evil:evil:toljaga:toljaga:toljaga:mad::mad:

kako gdje sam trolala, tu na ex yu neki topic, mislim kako diše srbija. :kez

al ja ti inače vazda trolam kad nemam što radit. ili kad imam što radit, al mi se ne radi. tad najviše trolam ustvari. :cerek

mirr.or
18-05-2013, 23:04
evo sam iskopirala tu to zachatavanje teme, da imate primjer kako se chata, ako niste znali. :zubo