PDA

Pogledaj Full Version : Dan pobede nad fasizmom!

mladi.lav
09-05-2013, 12:37
Pozdrav svima sa Danom pobede nad fasizmom!
Всех русских друзей с Днём Победы!

http://www.youtube.com/watch?v=3RLHZybNmy0

NorthStand
10-05-2013, 01:14
http://www.dnevno.hr/vijesti/komentari/86399-zagreb-su-provaljali-frisko-obrijani-cetnici-prve-i-druge-armije-pekine-i-kocine.html

evo malo o toj famoznoj "pobedi", i o ovim debilima u hr koji slave tu "pobedu".

moonlight
10-05-2013, 01:19
Rusi ovaj dan jedini slave s razlogom.

NorthStand
13-05-2013, 00:27
ma slave s razlogom i francuzi, i englezi i amerikanci, ipak su oni na neki način oslobađali svoje zemlje od nepotrebnog njemačko utjecaja. dok mi, koji prije nijemaca nismo imali ni državu meni je to stvarno smiješno. ok, neka ljudi slave ako misle da imaju šta slavit. ali ja stvarno mislim, da mi hrvati nemamo šta slavit te antifa blagdane jer nam realno nisu ništa dobroga donjeli. da jesu, ja bi se tako osjećao i slavio bi ih poput svih ovih komunjara koje ga slave. ali realno, te antifa obljetnice u hr slave samo zadrti jugoslaveni i komunisti. zato mi se to sve gadi, jer to nema veze s ničim nacionalnim i hrvatskim niti ima takvu konotaciju niti se tako prezentira javnosti. već se samo otrcano natuca, kako smo i mi bili na "pobjedničkoj strani". a to što smo na kraju rata, ušli u diktaturu još goru od one fašističke i što smo bili mljeveno meso za srbe i ostale koji su htjeli obračun s hrvatima nema veze. drug s Patovčaka nas uvjerava, kako je to divan dan za sve hrvate i hrvatice. možda je za one, koji su se nakon te pobjede dobro situirali u gradovima i osigurali si status zvijezde u jugoslaviji. ali svi ostali, koji nisu bili dio te antifašističke a zapravo komunističke borbe su krv pišali i skupo to platili. debela većina naroda, je propadal u toj jugoslaviji i da nismo imali tu priliku da nam djedovi i roditelji odu radit u njemačku skoro bi svi kruha gladni bili. komunizam je trul sistem, a njega je iznjedrila upravo ta pobjeda saveznika i partizana u 2 svijetskom ratu. zato smatram, da to nema smisla slavit i da se od takvih i tome sličnih obljetnica mi ko narod moramo ogradit i prepustit slavlje onima koji su se istinski usrećili tom pobjedom saveznika. mi nismo bili te sreće, upravo zato jer smo ušli u truli komunistički sustav.

a i realno dobar dio europe, svi znamo da europa barem (jugo)istočna nije bila slobodna do 1991!