PDA

Pogledaj Full Version : Članak: HDZ i SDP trljaju ruke: Raspada se Stožer za obranu hrvatskog Vukovara

pdv
08-05-2013, 12:50
Članak možete pročitati na sljedećoj poveznici

http://www.hrhb.info/content.php?r=3138-HDZ-i-SDP-trljaju-ruke-Raspada-se-Sto%C2%9Eer-za-obranu-hrvatskog-Vukovara

Humphrey
08-05-2013, 14:21
Ako je ovo istina,onda više stvarno nemam što za reći.Nek se svi lijepo jebu,oni i njihove stranke.Koji su kurac zajebavali toliki narod,mogli su svima uštedit vremena, živaca i novca.

Nažalost Vukovar će biti Bykobap,a zasluge nek si slobodno uzmu i ovi iz stožera.

Može ih sve biti sramota.:facepalm

ogledalce
08-05-2013, 16:46
čovik da ne poviruje,koje stoke,:o

Humphrey
08-05-2013, 21:49
Još jednom ovaj narod pokazuje koliko je jadan. Nema za njega budućnosti, ništa bolje od ćirilice nismo ni zaslužili.

Komari
08-05-2013, 23:18
To naprosto nije točno. Drugo je što mediji pod kontrolom raznoraznih strana i politika željeli i što su u službi zakajlavanja..

Naime:

Propcenje-Stozera-za-obranu-hrvatskog-Vukovara (http://www.braniteljski-portal.hr/Novosti/Hrvatska/NOVO-Propcenje-Stozera-za-obranu-hrvatskog-Vukovara)

:kava

Komari
08-05-2013, 23:19
A činimise da je i dnevno.hr
u nečijoj službi, vrime će pokazati čijoj točno

:kava:

pdv
08-05-2013, 23:47
Nisam primjetila da nekoga šteda, a po nekom pljuju. Čini mi se da su poprilično ok ali opet nikad ne znaš.

Komari
09-05-2013, 00:10
Meni su sumnjivi od jučer zbog ovog konkretnog slučaja.
Sad ih pozorno pratim, do jučer sam ih nekako uzimala reklibismo zdravozagotovo

Inkvizitor
09-05-2013, 11:38
Kakav je to blesavi naslov. Raspad stožera jer je neki HDSSB.ovac to rekao. A tko je on?

Dnevno hr se nedavno prosuo sa onom teorijom da je hapšenje Budimira, jednog notornog izdajnika hrvatskog naroda u Bih a izgled ai kriminalca, igra srbijanskog KOS-a. Od tada ih smatram neozbiljnima ali nije sad da nemaju dobrih tekstova. Ali ako misle bit relevantni ovakvi im se podmećuću teksotvi ne smiju pojavljivat jer ovo je čista diverzija nad kojom sad likuju EPH glodavci