PDA

Pogledaj Full Version : Kakav je vaš lifestyle?

Humphrey
06-05-2013, 16:05
Jeste li urbani ili seljaci, provodite li vrijeme po kavicama ili u vrtu, idete li u kazalište ili gledate televiziju?

Bavite li se kakvim športom ili radite na trbuhu? Jeste li modno osviješteni ili nosite ono što prvo ugledate u ormaru?

Jeste li konformisti ili ste avangarda? Kakve razgovore vodite sa osobama oko sebe, jesu li to razgovori o filozofiji, politici, okolišu, budućnosti kapitalizma i mogućnosti da marksizam opet zaživi ili razmjenjujete recepte, pričate o tome što je već niknulo u vrtu,a što nije, tko je trenutno najbolji nogometaš i ima li Hajduk šanse osvojiti prvenstvo?

p.s. molim bez vrijednosnih ocjena, znam da čim spomeneš "urbano" zamislimo šovinističku bagru sa ljevice,ali tema nije politička, sve je nevino i za zabavu:D

caporegime
06-05-2013, 16:36
moralno propadam sve više. sve se manje bavim sportom, žene me više i ne zanimaju, izgled mi je sve oronuliji a počeo sam i sam piti vino iako je vino za mene uvijek bilo stvar društva.
sve mi je više svejedno kako sam odjeven a večeri najčešće provodim pred televizorom.
postoji opasnost da se nakon NG, discoverya, Cinemax, i sličnih kanala počne prebacivati na rtl, ljubav na selu, larin izbor i slično.
nije dobro i trebam pomoć.

ogledalce
06-05-2013, 16:46
hebga seljanka se rodila i seljanka ću umriti,
modiram se samo kad negdi pođem,a kod kuće po seljački trenirka, kava kod kuće, kava kod susjeda,kava sa prijateljima podigod,

tv niti gledam više,što me zanima vidim na netu,
a zanima sve i svašta,

a u teretanu povirim kad odem u Grude,inače liniju održavam kopanjem vrtla,ne što moram radi kilaže,nego moram radi trave :)
a zimi mi nije ni potreba,majka priroda je za to zaslužna i hvala joj,,

Stiliana
06-05-2013, 21:50
Jeste li urbani ili seljaci, provodite li vrijeme po kavicama ili u vrtu, idete li u kazalište ili gledate televiziju?

Bavite li se kakvim športom ili radite na trbuhu? Jeste li modno osviješteni ili nosite ono što prvo ugledate u ormaru?

Jeste li konformisti ili ste avangarda? Kakve razgovore vodite sa osobama oko sebe, jesu li to razgovori o filozofiji, politici, okolišu, budućnosti kapitalizma i mogućnosti da marksizam opet zaživi ili razmjenjujete recepte, pričate o tome što je već niknulo u vrtu,a što nije, tko je trenutno najbolji nogometaš i ima li Hajduk šanse osvojiti prvenstvo?

p.s. molim bez vrijednosnih ocjena, znam da čim spomeneš "urbano" zamislimo šovinističku bagru sa ljevice,ali tema nije politička, sve je nevino i za zabavu:D

Ni urbana ni seljanka, valjda normala neka, iako preferiram selo. Sve mi je na selu bolje osim činjenice da kod nas ništa nema, pa ni mjesto gdje možeš kupit kruh i mlijeko :cry
Mislim inače da me u Zagrebu doživljavaju kao (tešku) seljanku zbog naglaska i to me ne smeta :love

Vrijeme provodim najčešće ispunjavajući obaveze, čisteći i kufajući, pa onda čitajući i vježbajući. Za kave nemam vremena, iako tu i tamo padne koja s frendovima koje sve rjeđe viđam. Nisam neki gurman i jedem sve redom, a najviše volim junk food i slatko. Sad se pokušavam popravit ali mi baš i ne ide... :zubo

Modno osviještena mislim da jesam. Dosta dizajnera mogu prepoznat na prvi pogled, mada sama ne nosim ništa dizajnersko niti imam para za to, sem za stvari kao npr, sunčane naočale i sl. Pozornost oblačenju posvećujem kako kad... rano ujutro me fakat ništa ne zanima, a ako je zima onda još manje... kako dan prolazi tako mi rastu i standardi :D
Frku izbjegavam tako što najviše kupujem akromatsku robu i onu iz hladne/neutralne palete za koju mislim da mi najbolje stoji, pa mi se baš i ne događa da obućem gaće na rige, košulju na cvjetove i žuti šešir.

Patim na kozmetiku, eto to... to mi je više kao neki hobi, da skupljam lakove za nokte i obavezno isprobam sve novo/zanimljivo/čudno što vidim.

Razgovaram o svemu jer o svemu imam nekakvo mišljenje. Za ništa nisam stručnjak :raspa

Sve u svemu, ništa posebno... ne bih rekla da imam neki lajfstajl, više ono daj što daš i ono što naleti. I baš ne razmišljam o tome, nije mi stalo da se uklopim u bilo čije poimanje nekih kategorija i ladica.

ljuta trava
06-05-2013, 22:05
Zapravo pitam se ---postoji li uopće lifestyle u Hrvatskoj .....

d celjski
06-05-2013, 22:40
Zapravo pitam se ---postoji li uopće lifestyle u Hrvatskoj .....
meni bi prvo trebali prihodi oko 3000€ mjesečno, da bi isfurao svoj željeni lifestyle.....ovako se nešto trsim, al sve je to blijeda opija onoga što bi zbilja želio:facepalm

volim sve što vole mladi, mada sam poprilično daleko od toga po godinama, ali dok mi figura dopušta, zašto ne:de
obleka me dosta definirala navijačkim casual stilom, al su prave stvari jebeno skupe, pa se teško s tim ide u korak...
jedem sve i svašta ali su bitne razlike u količinama nekad i sad....metabolizam zateže ručnu polako.....malo treninga, ništa ozbiljno, tek za preznojavanje...
a o urbanosti u gradu od 50k teško je pričati :nezna putovanja i tekme nisu dovoljno...

pdv
07-05-2013, 11:40

Ja san urbani seljak :pink

Provođenje slobodnog vremena obično ovisi o količini tog vremena i o trenutnom raspoloženju. Volim otići na kavu s frendicama, a jako volim i kazalište koje posjećujem barem jednom mjesečno. Televiziju u zadnje vrijeme sve manje gledam jer uglavnom previše vremena provedem na netu i tu nađem potrebne informacije kao i filmove ili serije koje me zanimaju. Također, volim i rad u vrtu. To na neki način oslobađa i čovjek se poslije toga osjeća odlično pogotovo ako se radi o nekim stvarima koje baš voli uzgajati.

Športom se bavim, uglavnom, kada se udebljam :zubo Iako volim rekreaciju zimi obično nekako upadnem u neko sivilo i teško me potaknuti na neku aktivnost ali zato me proljeće i ljeto vuku vani i tada najčešće prakticiram trčanje, brzo hodanja i plivanje. Što se tiče mode...pa ne znam da li sam modno osviještena s obzirom da nosim uglavnom ono što mi dobro stoji i u čemu se ja dobro osjećam. Ne patim na modne trendove i ne nosim nešto samo zato što je in. Mora zadovoljiti moje kriterije da sam zadovoljna u tome pa ako je još i moderno još bolje :D Za sebe volim klasiku ali modu jako volim pratiti u smislu gledanja dizajnerskih novotarija, modnih blogova, red carpet obleke i slično. Rijetko kada ću obući nešto što vidim prvo u ormaru jer uvijek točno znam što imam u ormaru i što ću obući. Navečer pripremim te stvari za ujutro...valjda mi je to ostalo iz osnovne škole i spremanje knjiga za ujutro :zubo Ne volim kalkulirati s izgledom i osloniti se na jutarnje brzo traženje po ormaru s obzirom da mi je bitno da mi je roba uvijek čista, pripremljena i po potrebi ispeglana.

Mislim da sam konformist. Volim konfor u svakom smislu i ne mogu zamislit da odem npr. na putovanje, a da ne znam gdje idem ili da ne znam što pruža hotel u koji ću odsjest. Da ne pričam kako nikad ne bi mogla na putovanje kao backpacker. Meni takvo nešto ne pruža odmor već strašan umor.

S različitim ljudima vodim različite razgovore. Sve ovisi kakvo se društvo poklopi. No, s prijateljicama najčešće pričam o nekim osobnim stvarima, problemima, receptima ili se opuštamo uz neko zezanje. O sportu gotovo nikad ne pričam osim ako ne spominjemo koji nam je sportaš zgodan,a koji nije :D

Eto :cheer

Marta
07-05-2013, 11:54
meni bi prvo trebali prihodi oko 3000€ mjesečno, da bi isfurao svoj željeni lifestyle.....ovako se nešto trsim, al sve je to blijeda opija onoga što bi zbilja želio:facepalm

volim sve što vole mladi, mada sam poprilično daleko od toga po godinama, ali dok mi figura dopušta, zašto ne:de
obleka me dosta definirala navijačkim casual stilom, al su prave stvari jebeno skupe, pa se teško s tim ide u korak...
jedem sve i svašta ali su bitne razlike u količinama nekad i sad....metabolizam zateže ručnu polako.....malo treninga, ništa ozbiljno, tek za preznojavanje...
a o urbanosti u gradu od 50k teško je pričati :nezna putovanja i tekme nisu dovoljno...

meni je i 3000 € malo za zeljeni lifestyle al nisam ni ovako nezadovoljna .... samo nije to ono sto covjek bas zeli .... al znamo od malena da su zelje jedno a stvarnost drugo ...

Svarog
07-05-2013, 21:46
Kita lifestyle. Nema života, a ni stila u feudalnom kapitalizmu.
Auto-obdanište-posao-obdanište-auto-stan. To je moj lajfstajl.
Hronični nedostatak vremena i novca (ovo prvo me više boli).

pdv
08-05-2013, 15:43
Dakle, radiš od 8 do 22 i onda dođeš doma i ideš na spavanje? ;)

Svarog
08-05-2013, 15:47
Heh, pa skoro :)
Izađem iz kuće oko sedmice, a vratim se oko 18. U 22 sam već koma mozga.

pdv
08-05-2013, 15:48
I nikakve slobodne vikende nemaš ili slično kada bi se mogao malo opustiti? Ne virujen da je baš sve tako crno samo treba malo volje :D

Svarog
08-05-2013, 15:52
I nikakve slobodne vikende nemaš ili slično kada bi se mogao malo opustiti? Ne virujen da je baš sve tako crno samo treba malo volje :D
U pravu si, i ja kenjam. Nije sve tako crno (još je gore). Šalim se, naravno da bude vremena i za odmor i vreme sa porodicom, ali nekad mi danima izgleda kao da živim u onom filmu "Dan mrmota" ili kako se već zove. Sve jedno isto, automatizam i zombizam do bola.
Nekad uspem da zbrišem na utakmicu, kad me žena pusti (eto, nadam se odlasku na finale Kupa večeras) :D

pdv
08-05-2013, 16:18
Vidiš i ti imaš svoj lifestyle...zove se žena :pink :rofl

Zezam se malo ali što ćeš treba prehranit obitelj. Nije prije ni onima šta su lovili bizone bilo lakše :D

caporegime
08-05-2013, 20:27
Športom se bavim, uglavnom, kada se udebljam
a zato si tako rijetko online.......
koliko trčiš dnevno? 5-6 sati?

pdv
08-05-2013, 22:19
a zato si tako rijetko online.......
koliko trčiš dnevno? 5-6 sati?

:rofl

Da toliko trčin mogla bi se zaposlit u Victoria's Secret ;)

Oko 5-8 km ;) ali ne baš svaki dan :zubo

Humphrey
08-05-2013, 22:29

Za taj posao nije potrebno trčati,samo izbjegavati hranu pod svaku cijenu. :D

pdv
08-05-2013, 22:35
Za taj posao nije potrebno trčati,samo izbjegavati hranu pod svaku cijenu. :D

Je, baš su one onakve samo zbog izbjegavanja hrane. Na svakom onom tijelu se radi samo tako, sve su utrenirane i mišićave ;)

La Kruskha
08-05-2013, 22:39
A zašto fali "A" u KAKAV? :tuzni

pdv
08-05-2013, 22:48
A zašto fali "A" u KAKAV? :tuzni

Zato što Humphrey muca, a ne želi poraditi na toj mani jer smatra da je tako samo više sexi :cheer

La Kruskha
08-05-2013, 22:50

Zato što Humphrey muca, a ne želi poraditi na toj mani jer smatra da je tako samo više sexi :cheer

To je njegov style?

Onda v redu :cheer

Stiliana
09-05-2013, 10:06
štrokav naslov riješen :D

Humphrey
09-05-2013, 12:26
štrokav naslov riješen :D

I time si uništila šarmantan naslov koji je osvajao sve svojom sitnom manom.

Stiliana
09-05-2013, 12:35
I time si uništila šarmantan naslov koji je osvajao sve svojom sitnom manom.

štrokavost nije sitna mana :de

Stiliana
09-05-2013, 12:36
Ne patim na modne trendove i ne nosim nešto samo zato što je in. Mora zadovoljiti moje kriterije da sam zadovoljna u tome pa ako je još i moderno još bolje :D Za sebe volim klasiku ali modu jako volim pratiti u smislu gledanja dizajnerskih novotarija, modnih blogova, red carpet obleke i slično. Rijetko kada ću obući nešto što vidim prvo u ormaru jer uvijek točno znam što imam u ormaru i što ću obući. Navečer pripremim te stvari za ujutro...

ovo je baš dobar savjet za nas aljkavce....

caporegime
09-05-2013, 13:31

ne pretjeruj.
međutim, nastaviš li tim tempom još nekoliko mjeseci, i uz obavezno sunčanje, možda te napokon prestanu gnjaviti svi oni silni turisti koji pokušavaju uslikat svoju djecu s tobom misleći da se radi o michellinovoj maskoti uslijed neke reklamne kampanje.

galija
09-05-2013, 22:12

Životni stil mi je da neman nikakvo pravilo u vezi ničega
puno stvari volin a puno i mrzin
volin imat vrt a mrzin kopat
mrzin kuvat a volin ist:muka
Slobodnog vrimena i neman baš previše i obično mi prođe u kuvanju,spremanju,peglanju i ostalim kućnim zajebancijama koje toliko dopi.de da mi na trenutke poligamija izgleda skroz ok:zubo
Volin..zapravo obožavan čitat,vozit i spavat...trudin se da mi se te tri strasti ne dogode istovremeno..to bi moglo bit zajebato:cheer
Čitam skoro sve na šta naletin,osim feministički i komunistički ludosti..strogo izbjegavam čisto iz vjerski razloga...same naznake mi izazovu nagon za upotrebom priviše epiteta koji u sebi sadrže slovo Č i to ono tvrdo č,a onda se moran ić ispovidit(iako mi je jedan svećenik reka da to i nije grij...grij bi bio na te stvari šutit..tako on kaže:pop)
Modu ne pratin uopće,nosin sve šta mi stoji lipo...
U sportskim aktivnostima su mi aktivni samo musculus orbicularis oculi:(
Tipični seljački životni stil:cerek
i povremeno me uvati manija pisanja na ikavici:zubo

pdv
09-05-2013, 22:59
ne pretjeruj.
međutim, nastaviš li tim tempom još nekoliko mjeseci, i uz obavezno sunčanje, možda te napokon prestanu gnjaviti svi oni silni turisti koji pokušavaju uslikat svoju djecu s tobom misleći da se radi o michellinovoj maskoti uslijed neke reklamne kampanje.

Imaš pravo, prestat ću...na ovo nisan ni mislila :cry

caporegime
10-05-2013, 07:58
ne, poreziću. ja te zapravo hrabrim da nastaviš.
ponekad mi se čini kao da ne čitaš što je napisano i da odgovaraš reda radi.