PDA

Pogledaj Full Version : Most u Vukovaru

gerilac
02-05-2013, 20:41
Priajtelji.Vi koji mi to zaista jeste jedna zamolba .Postavit ću link na kojemu imate pravo dati svoj glas za naziv mosta u Vukovaru.Ne sporeći ni jedan predloženi naziv smatram da Jean Michael Nicollier zaslužuje da mu se poslije svega oda počast i na ovaj način.Francuski dragovoljac HOS-a je svoj život dao za Hrvatsku i Vukovar sjetite se samo njega u Vukovarskoj bolnici.Na listi je stajao nisko ali stvari se mjenjaju zahvaljujući Facebooku a nadam se i vama .Minut vremena i kliknite ukoliko mislite kao i ja .

http://www.vukovar.hr/grad-vukovar/upravni-odjeli/opci-poslovi/6180-otvoreno-glasovanje-za-ime-mosta-preko-rijeke-vuke

http://www.youtube.com/watch?v=1LTZLp4gwTU

ljuta trava
02-05-2013, 22:52
Moj glas je priložen .

Humphrey
02-05-2013, 23:13
I moj. Nisam ni znao za ovo.:skartoc

ogledalce
03-05-2013, 00:03
i moj glas je priložen,

NorthStand
03-05-2013, 02:55
glasao sam za Jean-a, počivao u miru.

Inkvizitor
03-05-2013, 09:02
Za Jeana- to je najmanje što se treba učiniti.

Antika
03-05-2013, 09:43
Dobro stoji, nakon mog glasa; 44,8%!

gerilac
05-05-2013, 00:57
USPJELI SMO!
Most na rijeci Vuki imenovan je Herojem Vukovara Francuzom Jean Michel Nicollier!!!! :)

Hvala svima onima koji su odvojili vrijeme

http://www.youtube.com/watch?v=YwKX1B_zpKY

1074

ogledalce
07-05-2013, 13:20
https://fbcdn-sphotos-a-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/p480x480/941822_460610524020050_903439165_n.jpg

NorthStand
07-05-2013, 14:25
http://www.youtube.com/watch?v=mYl1HjlZmLE

pa neka i dalje bagra četnička živi u Vukovaru(namjerno nisam reko srpska, već četnička prepoznat će se oni!), ali s ćirilicom i bez nje živjet ćete u hrvatskom gradu i u gradu koji će imat mostove i ulice po hrvatskim povijesnim i ratnim velikanima. pa slobodno mrzite, i pjevajte velikosrpske pjesme. ali nemojte nama, pričat o kompleksima. narod koji onako krvnički napadne svoje sugrađane, i onda još ima obraza pričat o kompleksu. da niste kompleksaši najgore vrste, dal bi se Vukovaru dogodilo ono što se dogodilo? naravno da ne bi, ali eto hrvati su kompleksaši ali bitno da su Srbi u svojim glavama nevinašca i da nemaju nikakve komplekse.

izuzetno mi je drago da je ovaj francuz dobio svoj most, i nadam se da neće biti jedini stranac koji će dobit takvo priznanje za polaganje života za hrvatsku. on i njemu slični, su najbolja opomena šešelju i ostalim četničkim kretenima da im se nijedna agresija neće isplatit. i da nema nikakve šanse, da u takvom ratu mogu pobjedit. pa neka onda poslje kukaju, i prozivaju hrvate za kompleks i srpske žrtve rata. krvave su vam ruke svima, pa to morate umanjit tako da se nabacujete blatom na ovakve časne ljude. ali to više govori o vama, nego o nama.

idući puta kad krenete na silu mjenjat nečije granice, budite duboko svijesni činjenice da nas ne možete sve pobit i porazit. barem ne žive!

http://www.youtube.com/watch?v=8NZ0N7ymATg

Humphrey
09-05-2013, 21:13
Trebao sam i znati, neće Teolog nešto takvo dopustiti i to još most kojeg je darovala Rijeka.

www.panorama-vukovar.com/2012-11-11-08-58-16/top-teme/item/602-most-se-ipak-ne-zove-po-francuskom-dragovoljcu

Humphrey
10-05-2013, 14:17
I dobili smo i službeno ime mosta,a to je most prijateljstva.

Sad drugovi i četnici mogu proslaviti otvaranje mosta uz Hanku Paldum,iako se meni čini da bi lepa brena bila primjerenija.

blam
10-05-2013, 15:54
most u cast cijem prijateljstvu?
Koje grubo pljuvanje u facu od strane gradskih vlasti..
izabrali su predlog sa 8% dobijenih glasova protiv 52.5 % koliko su glasali za Jean-a.
kod nas bi sigurno fejkirali glasanje kako bi pobedio predlog povoljan vlastima, ali i to mi izgleda bolje nego ovo kod vas..
grad poziva na glasanje preko sluzbene strane, ljudi se odazivaju pozivu, glasaju, i na kraju vlast kaze "ma salili smo se, imamo mi naziv za most, samo smo hteli da proverimo kolko ljudi posecuju nasu sluzbenu stranu"
srecan da nam bude dan evropskih vrednosti..

galija
11-05-2013, 11:35
most prijateljstva:smijeh:smijeh:smijeh:facepalm
koji idioti..

interceptor
11-05-2013, 14:56
Koja je ovo prevara i sramota onih koji uvijek odlučuju "u ime naroda...", a na taj način i ruganje samom narodu. Time poručuju: "možete vi misliti i želiti što god hoćete,ali bit će onako kako mi odlučimo..." VUKOVARCI izađite masovno na izbore i pometite tu žgadiju. Valjda će domoljubna alternativa ispraviti tu nepravdu...Jel tko pomislio što sad misle i osjećaju Jeanovi majka i brat. Vjerojatno su im rekli prije nekoliko dana da je nazvan po njihovom Jeanu most u gradu za koji je on dao svoj mladi život i na taj način bi to bila jedna mala satisfakcija za njih,a ovo...Ne,ovo ne smije proći...

interceptor
11-05-2013, 14:59
Komunist-demokrat.Malo morgen! Može vuk dlaku promijenit ali ćud ostaje ista...

NorthStand
12-05-2013, 02:35
Kako ih sram nije, govna jedna odvratna.

Kad vidim tko u hrvatskoj predstavlja demokraciju, antifašizam, i sve ono što predstavlja civilizirani svijet riga mi se.

Ta komunistička govna, su najveće zlo koje je ovaj svijet proizveo. A svejedno, u hr imaju status endemske vrste. Da su radili mitraljezi 1995, kao što su radili 1945 na bleiburgu danas ne bi o ovome pričali. Pun mi je k. ovih što zazivaju toleranciju prema ovakvim izrodima, da im se pošteno stane džonom na glavu nikad im ne bi palo na pamet ovako se poigravat s žrtvama d.rata!

Ps. Svima koji prosvijeduju zbog nečega, jebali vas mirni prosvijedi, ova stoka će se usrat samo kad im letve i kamenje bude letjelo pored glave na markovu trgu, do tada će nas ovako bezbrižno prcat u svakom pogledu.

I ovo je još jedan dokaz kroničnog kompleksa, kretena koji vladaju ovom zemljom. Ali nije ni naš narod puno bolji, kad takve bira na izborima. Samo mi žao majke od Nicoliera, njegov život nije trebao pasti zbog ovakvih smradova. A njegova majka, i bolje da ne zna za kakve je kompleksaše i beskičmenjake položio svoj život.

Počivao u miru Nicolier, suborci i domoljubi te nikad zaboravit neće! U našim srcima si zavijek, a gamad neka širi drugarstvo i neka daje nazive mostova i ulica u čast "drugova". To im jedino preostaje, pošto život u samostalnoj Hr teško podnose.

bandira
13-05-2013, 23:03
ovo je nešto najsramotnije šta sam pročita

NorthStand
19-05-2013, 00:19
http://www.dnevno.hr/vijesti/hrvatska/86834-sabo-prljavom-rabotom-jos-jednom-si-ubio-dragovoljca-jean-michela-nicolliera.html

puj bagro, najbolje bi bilo da si jedan metak prosvirate kroz glavu, i poštedite hrvatsku ovakvih muka ubuduće. a da hrvatske niste dostojni, to odavno znamo samo što vašem bezobrazluku očito nema kraja.

Inkvizitor
19-05-2013, 15:47
kad bolje promislim bolje da nisu dali taj neugledni most po Jeanovom imenu. On zaslužuje neku bitnu ulicu u Vukovaru, jednom kad se za to stvore uvjeti.

NorthStand
07-11-2013, 16:20
zaslužuje on i bitnu ulicu, i ovaj most, a to što ova jugo kopilad zaziva neko prijateljstvo to ne treba ni komentirat, znamo gdje nas je prošli puta dovelo njihovo "prijateljstvo".