PDA

Pogledaj Full Version : Članak: Darijev kantun-KANPANJA

caporegime
29-04-2013, 15:34
Članak možete pročitati na sljedećoj poveznici

http://www.hrhb.info/content.php?r=3116-Darijev-kantun-KANPANJA

caporegime
29-04-2013, 15:38
hehe ,upravo dok čitram na radiju opet o kerumu. svi ga pljuju a kad zapravo malo boje promisliš, nitko (od pametnih novinara) ne bi znao izreći ni dvije rečenice s nekim pravim razlozima gdje je to kerum zajebao.
pa to je valjda jedini čovjek koji nakon mandata ima manje para u džepu nego prije.

Inkvizitor
29-04-2013, 16:03
Kerum je neobrazovan čovjek, ne zna se izražavat a ne zna mu mu ni sestra, ono je teror nad ušima kad pričaju..i Split zaslužuje boilje, to se mogu složiti.

No onda pročitaš da je zapadna obala , daleko kompliciranija za napravit, gdje je trebalo nasipat..koštala kažu ako se dobro sjećam duplo manje od uređenja Rive, onda se čovjek zapita..tko je tu ustvari lopov.

I jel uljuđeniji mogu više krast samo zato jer su uljuđeni i obrazovani.

pdv
29-04-2013, 19:28
Da, Kerum i njemu slični služe samo da bi se vršila daljnja generalizacija kako su ljudi iz ruralnih krajeva mahom neobrazovani, zatucani i nekulturni. Uz to ih se odmah svrsta na desnicu i nastavlja se ona dobra stara priča o retardiranoj desnoj opciji. Prava istina je da je Kerum kao i ostali političari i da se njegov mandat svodi na slične uspješne/neuspješne projekte. No, glavno da su za probleme Splita i Zagreba krivi seljački korijeni njihovih gradonačelnika jer se podrazumijeva da su ljudi iz tih krajeva lopovi dok se kod školovanih i uglađenih njihovo porijeklo ne poteže kao razlog neuspješnosti.

galija
29-04-2013, 22:16
nek si napisa koje slovo nakon misec dana:zubo
a Kerum..ja sam isto kao i ostali glupani
nekako mi sve draži..još kad bi bio nijem bio bi idealan:zubo