PDA

Pogledaj Full Version : Hrvatska nogometna reprezentacija

Stranice : [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

caporegime
14-12-2010, 19:22
http://www.vecernji.hr/sport/nogomet/zrinjski-daje-golgetera-hrvatsku-reprezentaciju-19-godina-clanak-228304

zlatni rudnik hrvatske nogometne repke opet daje svoje zlato.

Graničar Jozo
15-12-2010, 15:20
Malo povijesti i nekih činjenica kao i upitnika.

http://www.tomislavjonjic.iz.hr/V_19_povijest.html

Graničar Jozo
10-02-2011, 15:28
Evo čitam članak da nitko ne zna tko je taj Petar Filipović. Teško je bilo na googlu skrolat do pola stranice i otići na službenu stranicu kluba i vidit kako taj mladić izgleda.

http://sportske.jutarnji.hr/tko-je-petar-filipovic-/924410/

http://republikstpauli.com/staticsite/staticsite.php?menuid=1922&topmenu=73

caporegime
03-06-2011, 19:52
ajmo ljudi. prognoze?

west
03-06-2011, 21:23
ovo se ne da gledat :(

west
03-06-2011, 21:57
jedva :) !!!!!!!

Graničar Jozo
04-06-2011, 10:02
dobro je.

Iđemo daljeeee!!!

Graničar Jozo
04-06-2011, 10:07
http://www.youtube.com/watch?v=IA0Mfqoqa7o&feature=related

zlatni_ljiljan
04-06-2011, 12:03
dobro je.

Iđemo daljeeee!!!

"dobro je" protiv jedne Gruzije?

Dje ona Hrvatska sto je Engleze potopila na Wembley-u,sto je Talijane razvalila,Njemacku potopila kao nikad niko?Ovo je sad trahana i jos bi navijaci trebali biti kao zadovoljni za 2:1 na jedvite jade protiv nekakve Gruzije...a svasta

caporegime
04-06-2011, 16:45
istina, ali pobjeda je pobjeda to kad dođe u osobito čemernim trenucima, bez nekakvog naboja, bez ushita.....
obzirom na opće raspoloženje i u repki i oko nnje, izvlačenje sa dva gola u 2 minute je dar s neba.
sve su to manje više isti igrači ali nisu igrači strojevi. nekad su u zanosu a nekad u kurcu.
ja se nadam da se iz kurca polako vadimo.

TheBronxBomber
04-06-2011, 20:34
Bilic je pogodio zamjenama - i dobro je ispalo. Tribalo im je 70 i vise minuta shvatiti da zracna igra ne ide te da je Gruzijski vratar odlican u zracnim intervencijama...

Cim su proigrali po zemlji, pali su golovi. Popravili su se. :D

Eduardo Da Silva -kojeg narod iz milja zove Dudustasom - kao toliko puta prije, izvukao je Hrvatsku iz govana. Bog ga blagoslovio...

Graničar Jozo
06-06-2011, 08:48
nemojmo zaboraviti 3 stative.

Ovo što je napisao bomber se moglo vidit iz aviona. pa pored onih igrača i golmana nabacivanje nije prolazilo. Čim su odigrali dva direktna pasa pala su dva gola. doduše i njihov golman je mogao malo bolje reagirati, ali sve je to OK. što kaže capo, nakon svih sranja oko reprezentacije ovo je kao dar s neba.

Inkvizitor
06-06-2011, 09:10
Pobjeda je pobjeda ali to je postalo teška muka. Kad je Bilić kovan u zvijezde rekao sam da je Red Carpet izbornik. I sad mislim d aje najveći kočničar razvoja hrvatske reprezentacije i da nema pojma o nogometu. Nakon one dvije blamaže nakon Engleske trebao je otići.

Igrači igraju preko neke stvari, Modrić se sakriva po terenu, lopta se beskonačno i lijeno vuče, igra se nogomet od prije 70 godina.

Bilić mora ići ća. Davno je trebao ići ća.

TheBronxBomber
06-06-2011, 16:38
nemojmo zaboraviti 3 stative.

Gruzijski golman je obranio Modricev udarac a potom se odbila od stative.

Srna je pogodio sami kut grede i stative - s vanjske strane. Nikakva sansa.

Eduardo je pogodio gredu. Ova zadnja je jedina stvarna nesreca.

Iz aviona, velis. Naravno. Svi smo to vidjeli, samo strucni stozer nije. :014

Nisam nikakav strucnjak, ali svatko zna da se bunker razbija dobrim nabacivanjem s krila (nije islo) te kombinatorikom (tu su pogodili kad su se napokon sjetili). Klasnic je odigrao dupli pas i eto ti prvog gola...

Reprezentacija je u losem stanju te je svedena do toga da mi hvalimo najobicnije i najosnovnije nogometne akcije (dupli passovi, ubacaji itd.)...

Bilic je, ko sto kaze Inkvi, triba ic ca nakon onih sramotnih poraza protiv Engleza (Englezi su kurcev tim)... Moze se govoriti: "E, ali taj isti Bilic je porazio te Engleze, pa i Nijemce." Super...

Ali omjer u golovima u zadnjem ciklusu protiv Engleza je 9:2 u dvije utakmice. Ne bi da smo Malta, jebateirud...

TheBronxBomber
06-06-2011, 16:42
Triba isto reci da Hr. ima kapetana kojemu se cili svit divi. :D :D

TheBronxBomber
06-06-2011, 16:46
Igrači igraju preko neke stvari, Modrić se sakriva po terenu, lopta se beskonačno i lijeno vuče, igra se nogomet od prije 70 godina.

Modric je igrac koji zablista na trenutke; on ima taj lucidni pass, ali rijetko se vidi... On je igrac/trkac - ali kad to ne radi, sto onda? Solidan je on igrac, nema govora. Ali nece mi nikada biti jasni ovi koji ga spominju u istoj recenici s jednim Xavijem. To je nogometna hereza.

Iniesta i Xavi su dva najbolja igraca na svijetu, i cili svit se ima sramiti pred njima.

Geronimo
07-06-2011, 10:01
Triba isto reci da Hr. ima kapetana kojemu se cili svit divi. :D :D

možeš li ovo malo pojasniti? ne razumijem ti cinizam?

Inkvizitor
07-06-2011, 11:07
Ni ja nisam skužio šta je Ljuti htio reć..koji kapetan..Srna?????

TheBronxBomber
07-06-2011, 23:33
možeš li ovo malo pojasniti? ne razumijem ti cinizam?

On nije kapetan. Ne ponasa se ko kapetan - i nije nikad triba biti imenovan kapetanom. Nemam nista osobno protiv njega ni ko igraca ni ko covjeka, ali on jednostavno nije za to. Schluss.

Graničar Jozo
08-06-2011, 10:02
On nije kapetan. Ne ponasa se ko kapetan - i nije nikad triba biti imenovan kapetanom. Nemam nista osobno protiv njega ni ko igraca ni ko covjeka, ali on jednostavno nije za to. Schluss.

baš sam o ovome razmišljao dok sam gledao utakmicu. i zaključio isto kao i ti. nije on za kapetana, jednostavno nije, iako je možda u kvalifikacijama za euro 08 možda najviše doprinijeo. Sada dolazi do izražaja jedna veličina kao što je bio N. Kovač (i njegov brat Robert također :D ). Koliko to ima utjecaja na sveukupnu igru reprezentacije ne znam. Ali možda je Srna Bilićev najveći kiks, a ne Englezi.

caporegime
07-09-2011, 09:28
jebo ti ja sve kad ne možeš đuze razvalit odmah u prvom poluvremenu s dva razlike

Graničar Jozo
07-09-2011, 09:38
"Nismo zaslužili da nam u 18. minuti utakmice počnu zviždati i skandirati svakakve pogrde. Ja sam sve to prošao, od zviždanja pa do puno gorih stvari i mene to ne dira toliko, ali ostalim igračima nije lako. Nekako mi se čini da ima onih koji jedva čekaju da se Hrvatska ne plasira na Euro pa zato ovu pobjedu posvećujem njima i poručujem im da ćemo ići na Europsko prvenstvo, željeli oni to ili ne"

IZjava nike kranjčara

Inkvizitor
07-09-2011, 09:51
Niko je sinoć odigrao najbolje odkad ga ja gledam a o njemu nemam visoko mišljenje. je da je promašio šansu i par puta sjebao akciju ali imao je par driblinga i pare dobrih lopti, to je za njega previše.

A zvižduke su zaslužili, odavno ne igraju ništa. Šta bi oni htjeli

NorthStand
07-09-2011, 17:06
Nepotrebno se stvara negativna atmosfera, na žalost sve mi se više čini da ljudi ne dolaze na tribine uživat, već širit vlastitu frustraciju iz svog privatnog života. I s time se ama baš ništa ne postiže, već se samo dodatno pogoršava nešto što bi trebalo svima pružat razbibrigu i zadovoljstvo. Razumjem Bilića, i mislim da su napadi na njega i dečke neopravdani!

Perverzni članak, koji govori upravo o tom problemu koji je kod nas u zadnje vrijeme, sve više i više prisutan. (http://www.hrsport.net/kolumne/424197/packe/karakter-i-zajednistvo-za-ponos)

Graničar Jozo
07-09-2011, 20:22
Nepotrebno se stvara negativna atmosfera, na žalost sve mi se više čini da ljudi ne dolaze na tribine uživat, već širit vlastitu frustraciju iz svog privatnog života. I s time se ama baš ništa ne postiže, već se samo dodatno pogoršava nešto što bi trebalo svima pružat razbibrigu i zadovoljstvo. Razumjem Bilića, i mislim da su napadi na njega i dečke neopravdani!

:cool::cool::cool:

caporegime
07-09-2011, 22:44

Perverzni članak, koji govori upravo o tom problemu koji je kod nas u zadnje vrijeme, sve više i više prisutan. (http://www.hrsport.net/kolumne/424197/packe/karakter-i-zajednistvo-za-ponos)

samo bih dodao, da bi bilić imao puno više kredita kod određenih medija i da bi se odjednom javili stručnjaci koji bi isticali njegovo nogometno znanje, da umjesto thomspona igračima pušta partizanske pjesme i da hodočasti u svibnju na rođendan jednonoge svinje.

ljevičarska medijska bagra je tako razapinjala i kostelića i červara a oni su donijeli medalja i naslova koliko će malo tko.
jasno, da su i oni hodočastili bravarskom krmetu bili bi dizani u nebesa pa sve da su postolja gledali iz daljine veće nego što se iz irkutska može vidjeti new york

Inkvizitor
08-09-2011, 12:41
sve to stoji ali činjenica je da u repki neke stvari ne štimaju a ja mislim da je Bilić dosta kriv što se nismo plasirali na zadnje svjetsko..a i što se mučimo u ovoj bogomdanoj grupi..

u zadnje vrijeme ajde nekako ali u jednom periodu je iskakao iz paštete i bio prva tema Red Carpeta

caporegime
08-09-2011, 12:44
u bilićeve nogometne sposobnosti neću ulaziti jer ja i nisam nešto relevantan za nogometna znanja.
samo sam htio skrenuti pažnju na čudne kriterije po kojima se vode određeni "znalci" kad govore o nečijoj stručnosti, barem što se tiče lijevih medija.
a da je repka upala u prosječnost, to je istina. on je na čelu pa stoga i snosi veliki dio odgovornosti

Vepar
08-09-2011, 12:53
Pustimo sad razloge zbog kojih ga kritiziraju Zvonko Alač i slični. Meni se čini da je Bilić imao više kredita od svih njegovih prethodnika. Nelogično mi je da su svi oni morali otići, iako su ispunili zadatak i kvalificirali se na veliko natjecanje, a on to nije uspio pa je ostao. Uz to, mislim da se nikome od njih ne bi dogodila ona sramota s Engleskom (osim Bariću, možda), bez obzira što bi vjerojatno izgubili. Pa onda njegove izjave, držanje, odnos s igračima, taktika - ništa mi ne odaje dojam vrhunskog trenera, iako ponekad zna pogoditi. Isto tako, slažem se s onima koji tvrde da igračima nije toliko stalo do reprezentacije jer je nemoguće drugačije objasniti činjenicu da su konstantno bolji u svojim klubovima nego u reprezentaciji. Ipak, Hrvatska će uvijek imati moju podršku, pa tako i sada, ne mogu razumijeti one koji navijaju protiv i također mislim da su u pitanju osobne frustracije.

NorthStand
08-09-2011, 16:19
Ja Biliću zamjeram to, što je očito da kad dođe ključna tekma, da nekako ko da se ukaka ko da je nesiguran u ono što radi. To se moglo vidjet protiv Engleske, kad smo stvarno razbijeni na proste faktore, i to defitivno i je njegova najveća krivica, al ne toliko gore u londonu koliko u zagrebu, u zagrebu je baš došlo do izražaja da je zakazao taktički, iako nema sumnje da ga je i gore Capello išamaro ko malog majmuna, što se tiče taktike, on nije vrhunski trenere to je jasno, al je ok po meni za hrvatske prilike solidan. Naravno sad svi pljuju po njemu, al ja sam siguran da ni puno bolji treneri od njega, ne bi mogli od ove reprezentacije napravit nešto bolje. Iako je očito da u posljednje vrijeme igramo slabije, al ne bih ja baš reko da je to krivnja Bilića, koliko ovih naših zvijezdica na terenu koje svako malo njemu i navijačima zabiju nož u leđa. Kažem, nekad treba i zviždat i vrijeđat, al po meni u 20 minuti ić skandidirat igrajte pederi pri rezultatu nula nula nema ama baš nikakvog smisla, a i onaj gol izraelci su zabili više sretno nego spretno, tako da ja nisam zviždao jer nisam vidio razloga za takvo nešto.

U svakom slučaju, jasno je da nakon ovog ciklusa, treba se zahvalit Biliću na svemu što je do sad napravio, a i siguran sam da će za njega i njegovu karijeru bit puno bolje da si nađe angažman u nekom klubu. U svakom slučaju, dok god HRV pobjeđuje, ne prihvaćam kritike, ni na čiji račun. Ne igramo ko Barcelona, al boga mi bodovi se bilježe iz tekme u tekmu i nema potrebe onda srat po Biliću i igračima. Skupina možda nije nešto jako teška, al danas stvarno nema lakih protivnika, jedna latvija uzme dva važna boda grčkoj, mislim da to sve govori. Trebamo bit više realni, a ne se postavljat ko da smo mi španjolska pa da možemo svakog deklasirat. Na kraju krajeva, Bilić je jedan izrale osrednju ekipu pobjedio četri puta, dakle nije baš da je totalni baksuz kako neki tvrde. Vidjet ćemo sad u grčkoj, jedno je sigurno neka pobjedi dolje svim kritičarima će začepit usta, i ja navijam upravo za takav scenarij, jer mi je pun kurac seronja koji samo čekaju priliku da seru po nekome.

TheBronxBomber
08-09-2011, 16:40
Bilic nakon odlaska bros. Kovac nije isti covjek. Goroj situaciji je sam pridonio kada je jednog Srnu imenovao kapetanom umjesto da je ta cast pripala Joe Simunicu. Ubr., svaka cast gentleman-u i Hrvatu - Niki Kranjcaru - koji je tako lijepo rekao za Joe (suzne oci tijekom himne) i stao ga braniti.

U kvalifikacijama za Euro 2008 je Hrvatska bila neporazena zbog dobre igre prvenstveno starog Eduarda (on nas je i ovaj put spasio) i Modrica. Braca Kovac su braca Kovac - i tu se sve znade. Dodaj ludjacki trud nogometnog retarda, Ivice Olica, i imao si jednu zanimljivu ekipu. Gledati ih je bila prava poslastica, jer su igrali srcem i bili su zabavni.

Svjetsko prvenstveno je Bilic izgubio jer jednostavno nije htio razbit Ukrajince (pogotovo u gostima) koji su pitali da im se supcina razvali.

Masakri od Engleza (koji su kurac od ekipe) je nesto neoprostivo, i da je Bilic imao obraza - otisao bi. Ako ne znas postaviti ekipu... onda se povlaci u svoj 16erac i barem ne daj da te osramote omjerom od 9:2.

Bilic nema sto zamjeriti "hrvatskim" medijima. Oni su od njega napravili kult licnost (nezasluzeno, jasno) i to se poklopilo s fantasticnom igrom koja je prethodila tragediju protiv Turske. Sad ga razapinju. Opet nezasluzeno. Jer takvi ionako nemaju kredibiliteta.

U mojim ocima ce Bilic uvijek imati olakotnu okolnost - znam da je bolji Hrvat (domoljub) od onih koji bi ga mogli naslijediti.

Vepar
08-09-2011, 17:10
U mojim ocima ce Bilic uvijek imati olakotnu okolnost - znam da je bolji Hrvat (domoljub) od onih koji bi ga mogli naslijediti.

A tko su ti "lošiji Hrvati" koji bi ga mogli naslijediti? Prosinečki, Osim? Mislim da među našim trenerima nema nekih antihrvata, a većina se, na sreću, i ne eksponira politički.

NorthStand
09-09-2011, 00:49
Cico Kranjčar bi opet mogo upast u reprezentaciju, zašto to mislim? Zato što je dobar s Mamićem, a znamo tko zapravo vodi ne samo dinamo već i HNS, prema tome lako moguće da nakon ovog ciklusa opet gledamo Cicu na klupi. Nije on loš trener, al boga mi nije ni dobar, ja sam definitivno da konačno uzmemo nekog provjerenog stranca, normalno uvijek je bolje kad neki hrvat vodi našu reprezentaciju, al jednostavno ne vidim tko bi mogo nasljedit Biliča a da valja? U trenereskom smislu naravno, zato bolje uzet nekog stranca, ja sam za Hidinka, mislim da je on odličan trener i da bi od naših igrača napravio pravu ekipu, i stroj za postizanje golova. Svaku reprezentaciju koju je on preuzeo, je zadesio začuđujući val dobrih rezultata! Al vidjet ćemo, ima još do toga, u svakom slučaju očito je da je Biliću odzvonilo na klupi naše reprezentacije. Em što ga većina navijača ne voli, em što mu istječe ugovor. U svakom slučaju ja sam bio i onda za njega, i sada sam, al smatram da nakon EP treba otić, čisto zato jer smatram da reprezentaciju svake 4 godine treba osvježenje po pitanju trenera, jer na žalost teško je očekivat autoritet jednog Fergusona da će opstat u HR, kako kod igrača tako i kod medija kao što Fergusonu polazi za rukom u Manchesteru. A taj kult tj respekt kako medija tako i igrača te navijača prema treneru, je po meni presudan da se dođe do dobrih rezultata.

Inkvizitor
09-09-2011, 09:32
Bilic nakon odlaska bros. Kovac nije isti covjek. Goroj situaciji je sam pridonio kada je jednog Srnu imenovao kapetanom umjesto da je ta cast pripala Joe Simunicu. Ubr., svaka cast gentleman-u i Hrvatu - Niki Kranjcaru - koji je tako lijepo rekao za Joe (suzne oci tijekom himne) i stao ga braniti.

U kvalifikacijama za Euro 2008 je Hrvatska bila neporazena zbog dobre igre prvenstveno starog Eduarda (on nas je i ovaj put spasio) i Modrica. Braca Kovac su braca Kovac - i tu se sve znade. Dodaj ludjacki trud nogometnog retarda, Ivice Olica, i imao si jednu zanimljivu ekipu. Gledati ih je bila prava poslastica, jer su igrali srcem i bili su zabavni.

Svjetsko prvenstveno je Bilic izgubio jer jednostavno nije htio razbit Ukrajince (pogotovo u gostima) koji su pitali da im se supcina razvali.

Masakri od Engleza (koji su kurac od ekipe) je nesto neoprostivo, i da je Bilic imao obraza - otisao bi. Ako ne znas postaviti ekipu... onda se povlaci u svoj 16erac i barem ne daj da te osramote omjerom od 9:2.

Bilic nema sto zamjeriti "hrvatskim" medijima. Oni su od njega napravili kult licnost (nezasluzeno, jasno) i to se poklopilo s fantasticnom igrom koja je prethodila tragediju protiv Turske. Sad ga razapinju. Opet nezasluzeno. Jer takvi ionako nemaju kredibiliteta.

Sve dobro rečeno, samo što bi i ja nekad Šimuniću vrpcu a sad mu ne bi dao ni dres.

Tko nema svoje riječi taj za mene nema kredibilitet.

Bilić je nikakav trener i mediji su ga pumpali jer su u njemu vidili urbanog rokera koji svira gitaru i mislili su da naginje lijevo.

onda kad je rekao da pušta Thompsona igračima tada im je postao crvena krpa.

Zna se da u njima to izaziva ekstatično ludilo koje se manifestira na razne načine.

Hahaha..kad je Ljuti spoemnuo sjećam se Bilićevih izjava kad su ga Englezi osramotili, da je rekao..ha čujte..i vrtio glavom..pobijedili su nas budući prvacvi svijeta...dobro gradio si je alibi..ali svi novinari su to pisali..oni jesu u ta dva susreta izgledali ko treća dimenztija u odnosu na Hrvatsku..sjećam se rasprave na forumu hr..većina je tada govrila ovo su budući prvaci svijeta..pa kad sam ja rekao da neće proć četvrtfinale i da to što su razguzili jednu traljavu Hrvatsku ništa ne znači i da je to luzerska ekipa koja se muči s jednom Slovenijom..

I tako i bi.

Židak je pisao da su to budući prvaci svijeta..a on najviše zna.

moš mislit kakvi su ostali..

Inkvizitor
09-09-2011, 09:32
A tko su ti "lošiji Hrvati" koji bi ga mogli naslijediti? Prosinečki, Osim? Mislim da među našim trenerima nema nekih antihrvata, a većina se, na sreću, i ne eksponira politički.

Pa dobro neki su gurali onu jugoslavenčinu Osima a zamisli da ti troprstaš Prosinečki vodi repku.

Vepar
09-09-2011, 19:04
Bilic nakon odlaska bros. Kovac nije isti covjek.

Ma isti je on čovjek, i prije je bio antitalent, ali više nema nikokoga da ga pokriva, zamijenjuje, ispravlja njegove greške.

Vepar
09-09-2011, 19:15
Cico Kranjčar bi opet mogo upast u reprezentaciju, zašto to mislim? Zato što je dobar s Mamićem, a znamo tko zapravo vodi ne samo dinamo već i HNS, prema tome lako moguće da nakon ovog ciklusa opet gledamo Cicu na klupi. Nije on loš trener, al boga mi nije ni dobar, ja sam definitivno da konačno uzmemo nekog provjerenog stranca, normalno uvijek je bolje kad neki hrvat vodi našu reprezentaciju, al jednostavno ne vidim tko bi mogo nasljedit Biliča a da valja? U trenereskom smislu naravno, zato bolje uzet nekog stranca, ja sam za Hidinka, mislim da je on odličan trener i da bi od naših igrača napravio pravu ekipu, i stroj za postizanje golova. Svaku reprezentaciju koju je on preuzeo, je zadesio začuđujući val dobrih rezultata! Al vidjet ćemo, ima još do toga, u svakom slučaju očito je da je Biliću odzvonilo na klupi naše reprezentacije. Em što ga većina navijača ne voli, em što mu istječe ugovor. U svakom slučaju ja sam bio i onda za njega, i sada sam, al smatram da nakon EP treba otić, čisto zato jer smatram da reprezentaciju svake 4 godine treba osvježenje po pitanju trenera, jer na žalost teško je očekivat autoritet jednog Fergusona da će opstat u HR, kako kod igrača tako i kod medija kao što Fergusonu polazi za rukom u Manchesteru. A taj kult tj respekt kako medija tako i igrača te navijača prema treneru, je po meni presudan da se dođe do dobrih rezultata.

Pa, po mom mišljenju je Cico trenutno možda naš najbolji trener i ne bih imao ništa protiv da se vrati. Stranac ima svoje mane jer ne pozna tako dobro igrače, jezični problemi, period prilagodbe itd. A teško da će doći dobar, prije neki isluženi koji živi na staroj slavi. Hiddink je nesumnjivo vrlo dobar trener, iako to neki, mislim, preuveličavaju, imao je on i puno sreće; s Korejom su mu pomogli suci, 2008. ne bi ni išli na EP da nije bilo nas, na zadnje SP se nije uspio ni kvalificirati. I ja mislim da je osvježenje potrebno, i to ne samo na mjestu trenera, nego i u igračkom kadru.

Inkvizitor
10-09-2011, 09:40
Pa, po mom mišljenju je Cico trenutno možda naš najbolji trener i ne bih imao ništa protiv da se vrati. Stranac ima svoje mane jer ne pozna tako dobro igrače, jezični problemi, period prilagodbe itd. A teško da će doći dobar, prije neki isluženi koji živi na staroj slavi. Hiddink je nesumnjivo vrlo dobar trener, iako to neki, mislim, preuveličavaju, imao je on i puno sreće; s Korejom su mu pomogli suci, 2008. ne bi ni išli na EP da nije bilo nas, na zadnje SP se nije uspio ni kvalificirati. I ja mislim da je osvježenje potrebno, i to ne samo na mjestu trenera, nego i u igračkom kadru.

ma koji Cico, dovoljno se sjetiti blamaže na svjetskom u Njemačkoj.

samo stranac i samo stranac, ništa ovi domaći pozeri.

TheBronxBomber
28-09-2011, 15:04
Cuo sam da Petric dobro igra u HSV-u, a ovaj ga je prekrizio.... je li to istina?

Inkvizitor
28-09-2011, 15:39
Petrića i treba prekrižiti, uvijek mi se i činilo da igra preko nek stvari za repku..

TheBronxBomber
28-09-2011, 16:39
Petrića i treba prekrižiti, uvijek mi se i činilo da igra preko nek stvari za repku..

Moze biti, ali covik zna tuc loptu. Sto Hrvatskoj inace triba. A di mogu Mandzukici i Kalinici biti pozvani prije jednog Petrica?

Graničar Jozo
28-09-2011, 16:46
petrić je lepršav igrač i meni se njegov nogomet sviđa. ne bi se složio za mandžukića koji je očito postao svjestan svojih nedostataka koje pokušava nadoknaditi trkom po terenu kao olić, ali kalinić mi je obična sikira.

petrić je profinjen igrač kao i niko kranjčar.

Inkvizitor
29-09-2011, 09:20
Mandžukić dobro igra u repki. za razliku od Petrića koji ima isti sindrom ko i Klasnić. U klubu odličan u repki ništa.

TheBronxBomber
29-09-2011, 16:43
Mandžukić dobro igra u repki. za razliku od Petrića koji ima isti sindrom ko i Klasnić. U klubu odličan u repki ništa.

Mandzukic se trudi, i to je dobro. Skidam kapu. No, radi se o razlici u kvaliteti. Mandzukici i Kalinici niti u istu recenicu ne idu s Petricem.

Naravno da postujem misljenje kako onog koji se trudi uvijek triba staviti prije onih koji se ne trude.

Ipak, Petric je doktor nogometa za spomenutu dvojicu.

I Petric i Klasnic su obojica zabili kljucne golove za reprezentaciju. I Mandzukic je zabio. Protiv Gruzije u Splitu. I protiv Engleske u porazu na Maksimira 2008. S tim da su Petricevi i Klasnicevi golovi bili malo vece tezine.

Inkvizitor
29-09-2011, 16:46
ja osim onog gola Petrića Engleskoj na Wembley-u ne pamtim ijedan drugi potez Petrića . Može on bit najbolji na svijetu, može bit Pele u klubu ali ako za repku ne daje..nema šta tu tražit.

imam dojam da za repku igra preko neke stvari..ko i Klasnić..sad je li to zato što im se j.. ili zato jer se nisu uklopili..to ne znam..ali da u repki nisu dali 20% što su u klubovima..to bome nisu..

TheBronxBomber
29-09-2011, 16:56
Mislim da se nisu uklopili kako triba. Ali Bilic mi je nejasan s tim (ne)pozivanjima. Ponasanje prema Pranjicu je isto stetno.

NorthStand
29-09-2011, 17:23
ja osim onog gola Petrića Engleskoj na Wembley-u ne pamtim ijedan drugi potez Petrića . Može on bit najbolji na svijetu, može bit Pele u klubu ali ako za repku ne daje..nema šta tu tražit.

imam dojam da za repku igra preko neke stvari..ko i Klasnić..sad je li to zato što im se j.. ili zato jer se nisu uklopili..to ne znam..ali da u repki nisu dali 20% što su u klubovima..to bome nisu..

Potpis, premalo daje i mislim da za napad moramo imat nekog ubitačnog killera koji će u svakom ciklusu ugurat 10tak golova. Ako netko to nije u stanju, onda nema ni šta tražit u napadu, ne igra se za reprezentaciju zbog ljepote, već zbog rezultata. Ako rezultati nisu na nivou, i nešto ne štima, onda to treba mjenjat, bez obzira o čemu i kome je riječ. Inače, većina igrača više nema dobar pristup prema reprezentaciji, zato i jesmo kiksali u prošlom ciklusu, jedino Modrić stvarno grize i daje sebe, i Eduardo ovi ostali jako upitno. Al šta je tu je, ako ih Bilić ne stavi u red, uskoro će doć netko tko hoće, i tko će tražit 1oo postotni angažman svih na terenu.

NorthStand
29-09-2011, 17:24
Mislim da se nisu uklopili kako triba. Ali Bilic mi je nejasan s tim (ne)pozivanjima. Ponasanje prema Pranjicu je isto stetno.

Iskreno meni Pranjić nije kapacitet za udarnu 11, klupa da al u udarnih 11 nema šta tražit, vidjelo se protiv Engleske da na onoj obrambenoj poziciji nema šta tražit, propuh teški.

TheBronxBomber
29-09-2011, 17:33
Iskreno meni Pranjić nije kapacitet za udarnu 11, klupa da al u udarnih 11 nema šta tražit, vidjelo se protiv Engleske da na onoj obrambenoj poziciji nema šta tražit, propuh teški.

Istina. Ali sto mu trener ne nadje prikladno misto u sastavu?

Graničar Jozo
29-09-2011, 18:58
šta mislite o ibanhezu? meni se učinio kao jako dobar bek...

NorthStand
07-10-2011, 23:37
Solidan je Ibanhez, al ne želim ga u reprezentaciji, ne samo njega nego bilo kakvog stranca, dosta je bilo Eduardo i to je to, neka on bude iznimka a ne pravilo.

Inače što se tiče grka, mislim da je krajnje vrijeme da se nešto promjeni u pristupu igrača, a i vrijeme je da trener ode....Mislim da Bilić mora preuzet odgovornost na sebe, bez obzira što ga očito neki igrači ne šmirglaju previše, al to je njegov poso ko trenera da natjera cijelu ekipu da ga sluša ko Boga, i da se bez pogovora ono što on zamisli i realizira na terenu, očito je da već neko vrijeme nije tako, i mislim da bi bilo pošteno od njega da sam da ostavku nakon utakmice protiv Latvije. Tako da u dodatne kvalifikacije, odemo s novim trenerom, po mogućnosti nekim pravim stranim stručnjakom, iako sumnjam da će do toga doć kad vidimo tko nam je na čelu saveza, njima ne odgovara da dođe netko svojeglav i samostalan na kormilo reprezentacije, već netko podložan, netko tko će uvažavat njihovo mišljenje, i njemu podilazit. Bilo kako bilo, nadam se promjenama, i to čim dubljim nakon ovog ciklusa, jer ova grčka je presmiješna i žalosno je da nam takvi propaliteti uguraju dva gola iz ničega, a u zagrebu smo ih realno trebali pojest za doručak. Al ne, moramo mi zakomplicirat sve, tipično za nas.

Inkvizitor
11-10-2011, 12:07
zamisli ti..oni Kranjčara guraju za trenera..a Bilić je smjenio koga nakon debakla u Njemačkoj..pa Kranjčara.

očekuje se da Bilić opet smjeni Kranjčara kao pravo rješenje.

ček jel ovo skrivena kamera..

Marta
11-10-2011, 12:25
Ja bi ukinula te komedije oko nogometa. Trenerima ko i igracima treba dati placu od najvise 3 000 €, od nje nek zive kao i svi ostali ljudi na ovom svjetu, s tim da im opremu i putne troskove vezane za posao treba placati klub.

caporegime
11-10-2011, 13:09
zamisli ti..oni Kranjčara guraju za trenera..a Bilić je smjenio koga nakon debakla u Njemačkoj..pa Kranjčara.

ma rajka magića za izbornika. ili vjerana simunića.

Pessimus dux
11-10-2011, 13:12
ma rajka magića za izbornika. ili vjerana simunića.
Davora Mladinu!:obama

caporegime
11-10-2011, 13:22
ma dražen besek rješava sve

Graničar Jozo
11-10-2011, 13:27
ivicu osima

garantirano bi bili prvaci... :rofl:rofl:rofl

mardar
11-10-2011, 13:33
Ma ko??? Samo Ćiru kralja niko to nikada neće voditi kao ono "spadalo" ali meni simpatično spadalo.Meni osobno.Prema njemu niko nije ravnodušan.Il je peder ili kralj.Ćiro i niko više-doživotni selektor.I ne pokušavajte mi replicirati neću se više javljati na ovoj temi :):):)

Ćiro legendo :):)

Inkvizitor
11-10-2011, 13:40
Ćiro je obični cirkusant..

mardar
11-10-2011, 13:53

Ma ok ali zar to nije sada ispao Bilić.Sve osim nogometa .I snimanje pjesama svirke.A rezultati.Daj Inkvi zar nisu katastrofa .Ako ćemo cirkus pa onda neka je pravi cirkus.

zaba1111
11-10-2011, 14:03

Nema debakla na svjetskom prvenstvu, a pogotovo nije debakl ako se u zadnjoj utakmici odlučuje o prolazu za osminu.
Cico je u kvalifikacijama napravio izvrstan rezultat, igra je bila dobra, a i s CG je napravio dobar posao,a trenutno nemamo boljeg.

Inkvizitor
11-10-2011, 14:57
Biliću sam ja od prvog dana rekao da je cirkusant dok su drugi govorili da je najbolji trener na svijetu.

Inkvizitor
11-10-2011, 15:01
Nema debakla na svjetskom prvenstvu, a pogotovo nije debakl ako se u zadnjoj utakmici odlučuje o prolazu za osminu.
Cico je u kvalifikacijama napravio izvrstan rezultat, igra je bila dobra, a i s CG je napravio dobar posao,a trenutno nemamo boljeg.

Ono je bio totalni debakl..ne bi da se igra sto utakmica..skoro uvijek zadnja odlučuje.

što je najgore..igra je bila nikakva..i svi su tražili da ode.

nije pokazao ni najmanje samokritike..

i sad odjednom se on nudi kao neko rješenje..

a Bilić će se valjda nuditi kao najbolje rješenje kad on opet usere.

to je ko u onom filmu..beskrajni dan"..kad se tipu uvijek iste scene odigravaju..

ne moš virovat..

ako nema domaćeg..a ja odavno tvrdim da domaćeg trenra nema..dovedi stranca i plati ga..

kakvi Kranjčari kavi bakrači..

a ne da ovi mafijaši Mamići i Markovići vode HNS ko svoju prćiju..

zaba1111
11-10-2011, 15:03
Ja sam bio protiv Bilića zbog debakla u Hajduku, čovjek ništa nije bio napravio ,a postao izbornik reprezentacije, osim što se isfurao kao načitan, fin i osatlo, u Hajduku je čak glumio da je došao igrati iz ljubavi uz sveopće hvalospjeve u medijima, kad ono jedna utakmica i doviđenja i ode ne mjesto trenera.
Međutim demantirao me na EP. Sad je svoje adute potrošio i treba otići, grška je što nije i prije, ali eto.

zaba1111
11-10-2011, 15:08
Neuspjeh je ako se ne ode na veliko natjecanje, sve ostalo je uspjeh. U skupini s Brazilom, i solidnom Austrlijom se možda moglo i bolje, ali debakl nije bio.
Meni je kao trnener bio dobar, igra u kvalifikacijama je bila dobra, a na prvenstvu se nikad ne zna, reko uspjeh je kad se ode na prvenstvo.

Inkvizitor
11-10-2011, 15:13
Ako je uspjeh što je onda smijenjen.

prvo si rekao da je uspjeh ako se odlučuje u zadnjoj utakmici a sad je uspjeh samo otići.

Ako će otići samo da odu..bolje da ne idu.

to je odlika luzerskih momčadi i luzerskih mentaliteta..

Kranjčar, Bilić to je sve ista škvadra totalnih nogometnih analfabeta i medijskih proizvoda bez pokrića..koji savršeno pašu mafijašima poput Markovića i Mamića da im repreznatecija samo služi kao izlog za prodaju igrača.

Onaj mafijaš ne silazi sa novinskih stupaca..te Bilić će biti smijenjen, te trebao je biti noćas, te pita Srnu bi li igrači prihvatili Štimca..a sad govori nemamo boljeg od Bilića.

jesam li ja nešto propustio ili je on postao predsjednik HNS-a.

šta je sa mumijom iz Bugojna..

TheBronxBomber
11-10-2011, 15:22
Slaven Bilic je postao izbornik bez ikakvih valjanih referenca i kvalifikacija. Isto bi bilo da to postane i Igor Stimac.

U Hrvatskoj svak moze biti sto mu se prohtije, samo triba potplatit prave ljude i prave novinare.

Onda se cudom cude kako nogomet kurca ne vridi.

Dr. Vito Dugonoga
11-10-2011, 15:35

A sta je nogomet nego cirkus!!
Posebno kvale i prvenstva!

Tu samo triba pravi poglavica!!

Ciri u tome nema ravna!!
Pa on je od Muslimana napravio momcad!!!!

Alooooooooo, oni su sad na razini Vatreni
jos da im je on osto, sad bi posto beg
kad Muslimani ne bi bili balie..

Al to je druga prica, sad je jasno:
Moraju na terapiu kod Cire!!

mardar
11-10-2011, 19:23
Gruzijaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa:):)

Graničar Jozo
11-10-2011, 20:22
duuuuuduuuuuu!!!!!!

mardar
11-10-2011, 20:27
Mandžoooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo:):): )

Graničar Jozo
11-10-2011, 21:31
pirova pobjeda na kraju.

NorthStand
12-10-2011, 01:42
A šta reć, ako Bilić zajebe u dodatnim, onda stvarno ne znam koja bi ga budala ostavila na izborničkoj funkciji. Jedini spas mu je, te dodatne kvalifikacije, i prolaz. Iako da se mene pita, bio bi bivši već sada, prije ovih duela za odlazak na EP.

TheBronxBomber
12-10-2011, 01:57
Sve da dodje na Euro, nakon turnira mora ic ca. Pa, tko je on - Tito?

Dosta je dosta.

Inkvizitor
12-10-2011, 08:49
Smiješno je i nitko to javno ne govori, ko da imaju posla sa Staljinom pa se plaše Gulaga kako je famiglia Mamitch nakon Dinama preuzela i HNS.

Znači hrvatskom nogometu se dobro ne piše.

nakon što je Dinamo pretvorio u privatnu prćiju svoje famiglie i koji mu služi samo kao poligon za obrtna sredstva i prodaju igrača koje kapari dok su labilni zajedno iskoriuštavajući pohlepu roditelja ista stvar će biti definitivno sa HNS-om.

Dakle , to je sad potpuno jasno o čemu se radi.

zato će Bilić ostati ili će doći Cico jer ih ovaj kontrolira i drži u šaci. I zato neće nikad doći stranac ili trener sa autoritetom koji neće biti njegova marioneta. Dakle kakvog smisla ima navijati za privatnu reprezentaciju famiglie Mamitch.

Mislim navijat će se a on će se kesiti i dirigirati.

Dr. Vito Dugonoga
12-10-2011, 10:09
Mamic i Bilic su uspili izvrsit devatrenizaciu nogometne vrste!!
Posebno Bilic, koi je najveca ljiga i najveci izdajnik- veci od Mesica!

Perisic je jucer pokazo kako se igra i kako se bori
a Kranjcar j epokazo kako s eto ne radi
i nie zasluzio bit u prvi 11!

Bilic je tifusar!

bandira
12-10-2011, 12:42
Cico može predložit jedino netko tko se ne razumi u nogomet.

Svatko tko predloži Cicu neka pregleda snimku utakmice sa Australijom i način vođenja ekipe.
Kako trener Australije sudjeluje u igri ,mijenja igrače i diktira tempo utakmice,dok Cico utakmicu promatra kao i mi na televiziji.Kad mi damo gol kako Australija odmah pravi izmjenu,kako mi kad primimo gol pri kraju,Klasnić ulazi tek nakon 7 minuta.O povlačenju u svoj 16-erac i stajanju na terenu kad smo samo čekali primit gol,vamn pameti je raspravljat.

Najbolja slika vam je kvalifikaciska utakmica Australija-Urugvaj gdje uruh'gvajci dolaze sa prednošću 1-0 iz prve utakmice.Uzvrat u australiji Urugvaj ih prvih 20 minuti razbija.Hidink odmah pravi izmjenu,ne čeka legendarnu 60 minutu kad obično prtave izmjenu naši treneri i to mijenjaju onoga šta su jučer odlučili prominit bez obzira na stanje na terenu.
Nakon te zamjene u 20 min, stanje na terenu potpuno drugačije.Australija daje gol i prolazi na penale.Da bi nas izbacila posli u Njemačkoj.Jedino su bili bolji od nas u izborniku.I to je presudilo.Igrački smo mi bili jači bar 40%.Ko to ne vidi,neka se uvati baleta.

Najbolji vam je primjer Červar.Kako taj čovik sudjeluje u utakmici.Uvik kad startomo sa gubitkom utakmice,Lino ne spava , sudjeluje u igri, mijenja način obrane 6-0,5-1,3-2-1...traži najbolju mogućnost i zato i je najbolji.
A Cico gleda utakmicu ka ja i ti za televizijom,pa što se dogodi.

Graničar Jozo
12-10-2011, 12:53
znači, i bilićev i cicin problem je što ne znau vodit utakmicu?

i nije sve u pripremi utakmice već u vođenju.

zaba1111
12-10-2011, 13:02
Svatko tko predloži Cicu neka pregleda snimku utakmice sa Australijom i način vođenja ekipe.
Kako trener Australije sudjeluje u igri ,mijenja igrače i diktira tempo utakmice,dok Cico utakmicu promatra kao i mi na televiziji.Kad mi damo gol kako Australija odmah pravi izmjenu,kako mi kad primimo gol pri kraju,Klasnić ulazi tek nakon 7 minuta.O povlačenju u svoj 16-erac i stajanju na terenu kad smo samo čekali primit gol,vamn pameti je raspravljat.

Mogao si reći , a kako to tek radi Murinjo ili Guardiola. Di ćeš Cicu upoređivat s Hidinkom.
Ovdje Cicu mjerimo prema Biliću, Ivankoviću, Kataliniću(meni uvijek bio drag i dobar), Skoriji, Karačiću, Vuliću...
Červarov primjer pokazuje da nam je pored stučnosti potreban i motivator jer nismo mi divlja rep. koju treba tek naučiti osnovama i posložiti, zato bih ja prednost dao domaćem treneru. Nprvrhunski Capelo nije nepravio rezultat s Engleskom, ne vjerujem da bi i kod nas neki osrednji trener u EU razmjerima napravio puno, a one najbolje sumnjam da možemo dobiti.

NorthStand
12-10-2011, 13:59
Smiješno je i nitko to javno ne govori, ko da imaju posla sa Staljinom pa se plaše Gulaga kako je famiglia Mamitch nakon Dinama preuzela i HNS.

Znači hrvatskom nogometu se dobro ne piše.

nakon što je Dinamo pretvorio u privatnu prćiju svoje famiglie i koji mu služi samo kao poligon za obrtna sredstva i prodaju igrača koje kapari dok su labilni zajedno iskoriuštavajući pohlepu roditelja ista stvar će biti definitivno sa HNS-om.

Dakle , to je sad potpuno jasno o čemu se radi.

zato će Bilić ostati ili će doći Cico jer ih ovaj kontrolira i drži u šaci. I zato neće nikad doći stranac ili trener sa autoritetom koji neće biti njegova marioneta. Dakle kakvog smisla ima navijati za privatnu reprezentaciju famiglie Mamitch.

Mislim navijat će se a on će se kesiti i dirigirati.

Ovo ja riječima ne mogu opisat, šta ovaj cigan Mamić radi od našeg nogometa, i još ga dobar dio javnosti podržava u tome. Sramota i bruka, al takav smo narod i ne kužimo kurca. Dok nam bagra ne uništi nogomet, mi se nećemo opametit. A što se tiče reprezentaciju, nad njome je preuzeo kontrolu samo zato da bi tamo lakše mogo progurat "damira" i njemu slične bahate dinamovce, koji kurca ne vrijede al kojima će on nabit cijenu i fino ih utržit na račun naših kockica na dresu. Što se tiče ostalih naših trenera, nisam više za nijednog, jer mi nemamo trenera od Ćire Blaževića, može netko pričat da je on komedijaš da je ovo da je ono, al čovjek je napravio rezultat koji će se još dugo pamtit. Po meni, uz Ivića naš najbolji trener ikada. Al baš zato što imamo tako malo kvalitetnih trenera, ne želim da nam reprezentaciju ponovo preuzme neki amater kalibra Bilića, već pravi profesionalni stručnjak. Al svi znamo da takvog nema u Hrvatskoj, prema tome treba ga tražit vani i dovest ga vamo, ja sam davno reko da bi Hidinka od stranih stručnjaka najrađe pozvo, samo što je on sada u Turskoj, a Turska nam je jedna od opcija za prolaz na EP. Sve u svemu, ne vidim kako će ovi proć te dodatne, jedino ako Estonija naleti što sumnjam, sve ostalo nije nimalo lako. Crnogorci su u euforiji, mlada država. Turci imaju Hidinka, BiH ima Safeta, a Hrvatska ima Bilića buahahahhaha

Inkvizitor
12-10-2011, 14:06
zato ja odavno govorim..samo stranac i nije istina da ne bi došli najbolji..došli bi za pare..ako su se mogli potucati po Koreji i Turskoj došli bi i tu.

pogotovo jer je naša repka potentna..to je izazov za trenera..mala zemlja a potencijal..

ali će stranac doći na nigdarjevo..kako bi onda famiglia Mamitch imala kontrolu..

Kad je bilo Katanec ili Bilić..viknuo sam daj Kataneca..čovjek je od Slovenije napravio skroz dobru repku..iz ničega.

mislim da se tad Marković htio po zadnji put odhrvati Mamiću.

sad je obična njegova privatna stara budala..a ako dođe Šuker..

Pa Šuker Mamiću jede iz ruke..onda će tek bit kazačok.

jebali smo ježa u leđa..

Dr. Vito Dugonoga
12-10-2011, 14:21
Otto Rehhagel bi nam najbolje odgovaro!

Marta
12-10-2011, 14:27
Sukera su neki dan osudili da je lapio neke zlatne kovanice u zrakoplovu :rofl

e taj nam treba, daj nek nas vodi :rofl

TheBronxBomber
12-10-2011, 14:54
Sukera su neki dan osudili da je lapio neke zlatne kovanice u zrakoplovu :rofl

e taj nam treba, daj nek nas vodi :rofl

Suker je najbolji igrac kojeg smo ikad imali u povijesti (broj njegovih golova to pokazuje) ali taj covjek je ogranicen u mozgu - to se vidi iz aviona. Ima lose ponasanje, (malo-gradjansko) usto je skrt.

Mene inace ne zanima kakav je tko u privatnom zivotu, ali tom liku se nedostatci i cudnovat karakter odzvanjaju gdje god dodje. Bio u Zagrebu, Madridu, Munchenu ili New Yorku, uvijek znas "s kime imas posla."

Izrazito anti-patican lik sklon spletkama i raznim pizdarijama.

Inkvizitor
12-10-2011, 15:04
i uz sve to..Mamiću je u džepu..to znam sigurno..

Marta
12-10-2011, 15:08
Suker je najbolji igrac kojeg smo ikad imali u povijesti (broj njegovih golova to pokazuje) ali taj covjek je ogranicen u mozgu - to se vidi iz aviona. Ima lose ponasanje, (malo-gradjansko) usto je skrt.

Mene inace ne zanima kakav je tko u privatnom zivotu, ali tom liku se nedostatci i cudnovat karakter odzvanjaju gdje god dodje. Bio u Zagrebu, Madridu, Munchenu ili New Yorku, uvijek znas "s kime imas posla."

Izrazito anti-patican lik sklon spletkama i raznim pizdarijama.

Kao sto si rekao, njegovi sportski uspjesi na jednu a njegovu narav na drugu stranu.

Mozda je divan i krasan, al mislim da ovo sto si naveo nisu samo predrasude.

Ajd molim te kojem pametnom covjeku, njegovog statusa, ide pasti na pamet iz zrakoplova otudjiti zlatne kovanice? :lupa:lupa

Uz to je jos jedna stvar cudna, kockari inace nusi skrti ljudi, a on je skrt, to je jos jedan pokazatelj za to da je on cudak!

TheBronxBomber
12-10-2011, 15:27
Meni se ogadio u interviewima i gostovanjima na HTV-u (Otvoreno, cini mi se), kada je o sebi govorio u trecem licu.

Svakako i jest istina da je Suker nedovoljno uvazavan u Hrvatskoj, ali to mu ne da za pravo to reci. Neka to neki drugi recu. Ispa je budala samo takva.

"Suker je brend," Suker ce o sebi. :D:D:x

bandira
12-10-2011, 17:30
Mogao si reći , a kako to tek radi Murinjo ili Guardiola. Di ćeš Cicu upoređivat s Hidinkom.
Ovdje Cicu mjerimo prema Biliću, Ivankoviću, Kataliniću(meni uvijek bio drag i dobar), Skoriji, Karačiću, Vuliću...
Červarov primjer pokazuje da nam je pored stučnosti potreban i motivator jer nismo mi divlja rep. koju treba tek naučiti osnovama i posložiti, zato bih ja prednost dao domaćem treneru. Nprvrhunski Capelo nije nepravio rezultat s Engleskom, ne vjerujem da bi i kod nas neki osrednji trener u EU razmjerima napravio puno, a one najbolje sumnjam da možemo dobiti.

Ali mi ne pričamo o vođenju Cibalie,osijeka,hajduka,dinama i ostalih smišnih ekipa danas u svijetu nogometa.
Mi govorimo o 10 reprezentaciji na svitu na svitu danas.
Ako ćeš Cicu usporedit sa Bilićem pa ćeš reć da je dobar,onda usporedi i mene.Zar je neki problem biti bolji od Bilića? Iako ih u stožeru ima ohho, nekad velikih igraća,a danas me podsjećaju na dječicu u igraonici.Samo šta je ta igraonica nacionalna nogometna reprezentacija.
Nije samo problem nogometa,nego cijelog hrvatskog sporta.Nemamo struku.Di se struka pojavi,
tu smo vrhunski.Već spominjani Červar sa igračima koji su natjecanje prije bili 14 pa se Patrik Čavar nije tija odazvat pozivu.Nemoj mislit kako je červar samo motivator.Červar cilu utakmicu traži najbolju igru.
U vaterpolu smo imali Rudića kojeg je vrime pomalo prišlo,Antu Kostelića,Ivića i Ćiru...i to je negdi to.

Ako nemamo vrhunskog trenera za ovu razinu takmičenja,triba ga kupit.A kako bi se onda Lovren prodava priko "repke"? Ili Buljat iz Hajduka?
I zašto ne Murinjo i Gvardiola.Pa jesmo li mi top reprezentacija? Nositelji u skoro svakom takmičenju?
Druga opcija je Bilić,Cico...i nastavak trgovačkog društva na račun stare slave.

A koje to Kapelo ima vrhunske igrače u Engleskoj pa bi triba imat neki bolji rezultat nego što ima? Dovea je Englesku taman di joj je misto po kvaliteti.Plasirat se i proć grupu.Tako su i igrali cilu svoju povijest osim kad su bili domaćini.
ps taj Kapelo je da Biliću u 2 utakmice da 7 istih golova.Priko livog beka.Za nevirovat.

NorthStand
12-10-2011, 17:55
Capello je totalno al totalno taktički kao trener jedne ekipe, taktički ponizio trenera druge ekipe tj. Hrvatske tj. Bilića! Ja od kad pratim nogomet, dugo nisam vidio da je netko nekoga tako išamaro ko malog majmuna, tu se najbolje vidjelo koliko je Bilić nezreo kao trener, i sad ovo protiv grčke, pa i ono protiv turske ispada krajnje naivan da ne kažem glup, iako se folira i glumi nekog top stručnjaka. A realno još je prezelen, da bi se tako ponašao, i da bi si mogo dozvolit takvo ponašanje. Mislim meni osobno je uvijek bilo draže da hrvatsku vodi hrvat, kao što mi je draže da za hrvatsku igra 11 hrvata nego 11 brazilaca, al mišljenja sam da je vrijeme da uzmemo nekog stranog stručnjaka jer ovi naši pojma nemaju. Njihovo neznanje najbolje izlazi na vidjelo, kad je tekma biti ili ne biti, kao što je bila ova protiv grčke. Jednostavno, bruka i sramota, uz dužno poštovanje grcima smatram da imamo kadar igrača koji je lako mogo doć do 0-2 u grčkoj, dakle totalno drugačiji rezultat koji smo doživjeli dolje. A sve zbog, naših dragih stručnjaka, a i ovi naši igrači su pičke to moram otvoreno reć, jer šta reć o ljudima koji vide da nešto ne štima i onda šute ko pičke na to? A dobro znaju, da Bilić i kompanija nisu na razini na kojoj trebaju bit, za vođenje ove reprezentacije. Al ono, nek su oni frendovi zajedno, i neka ne padaju teške tj. ružne riječi. Ah, svega ima.

Bio sam za Bilića jer je Hrvat, al ono što mi je ovako radikalno promjenilo mišljenje o njemu je ova tekma u grčkoj, i ponašanje nakon nje. Gdje dozvoljava da bude čovjek, od Mamićevog povjerenja, a ne od povjerenja nas navijača i ljudi u HR. Zbog toga sam za njegov odlazak, jer se jasno svrstao na stranu nogometne mafije, dakle djelom i sam podržava ovaj kriminal koji se događa u našem dvorištu, a ja osobno to ne mogu tolerirat ni da je najbolji i najljepši na svijetu, a svi znamo da je daleko od toga.

NorthStand
13-10-2011, 13:11
Počinje ždrijeb...

NorthStand
13-10-2011, 13:13
ahahahahahaha Turci, ne možemo mi bez njih, al što neko reče Turska nam je dušu uzela, Turska će nam dušu i vratiti!

Graničar Jozo
13-10-2011, 13:31
kad se sjetim one pjesme: daj nam turke da se igramo, da se igramo...

kako nam je prisjela.

NorthStand
13-10-2011, 13:50
Ovaj put neće, grist će naši! DO KONAČNE POBJEDE, NEMA PREDAJE!

Inače u Beču nam je prisjelo, samo zato jer smo se previše uzbudili nakon gola, dok bi recimo jedni Talijani nakon svakog kontakta turaka, valjali se po pola minute i više na travnjaku, i tako ukrali vrijeme. I to nije nimalo nesportski, to bi napravile sve ostale ekipe da su bile u našoj poziciji odnosno koži. A mi se idemo nadigravat, Olić ide u glupi šprint gdje moram reć majmunu oduzmu loptu, ovaj padne i nudi neki prekršaj umjesto da je pod svaku cijenu zadržo loptu u svom posjedu ili je napuco u ault zbog vremena koje je teklo u našu koris. On ide solirat, izgubi loptu i u tom napadu primimo gol ko zadnje budale. Naravno da se nakon takvog šoka, većina ljudi ne može sabrat, i ispadnemo na penale. Al vjeruj mi, koliko god znao kakva je ova turska, i ja sam željan osvete i da se namirimo na njihov račun, kao što su oni na naš. Samo je pitanje dal ova generacija, ima muda i srca odigrat dvije tekme na razini svojih najboljih dana? Ako ima, prolazimo dalje sto posto, ipak je ovdje riječ o dvije tekme, ako u jednoj kiksamo u drugoj na svom terenu imamo priliku za popravni! Prema tome, DO KONAČNE POBJEDE, NEMA PREDAJE!

Inkvizitor
14-10-2011, 12:41
Znači ipak Turci. Od kojih smo nedvojbeno jači jer je Turska repka katastrofa po svemu sudeći..ni blizu one repke koja nas je pobijedila na Euru.

jedvba su se dotaljigali do tog drugog ,jesta u grupi.

Po svemu bi trebali proći..ali..

Dr. Vito Dugonoga
19-10-2011, 14:42
Znači ipak Turci. Od kojih smo nedvojbeno jači jer je Turska repka katastrofa po svemu sudeći..ni blizu one repke koja nas je pobijedila na Euru.

jedvba su se dotaljigali do tog drugog ,jesta u grupi.

Po svemu bi trebali proći..ali..

Di ti vidis tu "nedvojbenu jacinu" valjda ti ni samom nie jasno..

Uglavnom- fala Allahu sto se nismo napenalili Muslimanima!

NorthStand
20-10-2011, 00:12
Nema dvojbe oko toga da su naši kvalitetniji, ali bili su i u Beču praktički na domaćem terenu, hrpa naših ljudi na tribini pa ćorak. Ako ove dvije tekme ne izvuku maksimum iz njih, onda neka se slobodno ostave reprezentacije, i neka presele u svoje klubove a sveti kockasti dres neka gledaju na televiziji ili tribini, kao i većina nas običnih smrtnika.

Mislim da će ovo bit prelomnica ove generacije, ako prođu mogli bi napravit dar mar na europskom, al ako kiksaju mislim da će to bit to od njih, i da ćemo se svi skupa trebat okrenut budućnosti i budućim naraštajima igrača. Po meni ne treba širit nikakvu paniku, taman i da ispadnu imamo mi dovoljno kvalitetnih mladih talentiranih igrača koji su nam jamstvo da budućnost neće biti siva!

Inkvizitor
20-10-2011, 10:00
Imamo mi igrače ali nemamo trenera i da se plasiraju na Euro..to će bitri igra trlj mrlj..vrti se oko svoje osi..beskrajno dosadno..nema tu modernog nogometa.

I ono u Beču je bilo trlj mrlj..

Dr. Vito Dugonoga
20-10-2011, 11:21
Imamo mi igrače ali nemamo trenera i da se plasiraju na Euro..to će bitri igra trlj mrlj..vrti se oko svoje osi..beskrajno dosadno..nema tu modernog nogometa.

I ono u Beču je bilo trlj mrlj..

E, ovo je vec bolje!!

S Bilicem nismo ni od koga jaci!!

I s Mamicem..

zlatni_ljiljan
22-10-2011, 22:07
Moje skromno misljenje je da je Hrvatska trenutno puno kvalitetnija od Turske i vjerujem da moze pobjediti Tursku ako se dobro pripreme mentalno,Turci su fanatici a to je prednost,no ako Hrvatska odigra hladne glave prolazi bez problema...

caporegime
11-11-2011, 22:01
e sad mogu ić van cugat ko čovjek

Mrav
11-11-2011, 22:10
ajde, nalij se ko bačva

TURSKA - HRVATSKA 0-3 (Olić 2, Mandžukić 32, Ćorluka 51):bravo

Inkvizitor
11-11-2011, 22:12
malo je nerealan rezultat al dobro..:bravo

mardar
11-11-2011, 22:44
e sad mogu ić van cugat ko čovjek

http://www.hdlu.hr/wp-content/uploads/2010/01/clip_image001.jpg

Hoće li biti ovako Capoooooooooooooooooooo :):):)

Dr. Vito Dugonoga
12-11-2011, 11:41
Nema nama kruva bez Bundeslige!!

Triba donit zakon koi nalaze prodaju
nasi nogometasa samo u Bundesligu!
Kako bi Modric igro u Dortmundu il Bremenu..

Marta
12-11-2011, 12:30
ne znam kako je jutros Turcima, al nama je lipo osvanilo ....

NorthStand
16-11-2011, 17:43
Čestitke Biliću, zaslužio je EP zbog one taktike u Istanbulu. A igračkima kapa do poda, kad je bilo najteže najozbiljnije su odigrali. Iako jučer po meni i malo preoprezno, što ponekad zna bit kobno, mišljenja sam da turcima treba prepustit incijativu al ne baš u onolikoj mjeri kakva je bila jučer u prvom djelu prvog poluvremena, jer takav pristup nam se lako može odbit od glavu. Idući puta, naravno. Sve u svemu, bit će 2012 još jedno "dugo toplo ljeto", i zbog toga sam ko i većina hrvata izuzetno sretan. Jer sam poprilično siguran koga god izvukli, imamo velike šanse da prođemo dalje i napravimo dar mar na euru. A Bilić, kad ga se već nije smjenilo prije turske, ne može ga se ni sad jer je jednostavno zaslužio vodit reprezentaciju na EP. ALI nakon njega, mislim da bi bilo dobro da se povuče, jer realno treba nam "novo lice" na kormilu reprezentacije.

Dr. Vito Dugonoga
16-11-2011, 20:08
Sva sto smo postigi od kad je bilic trener
postigli smo USPRKOS njemu!!!!

Srica njegova pa nisu mogli igrat Strinic, Kranjcar i Vukojevic..
pa je moro stavit one koje NIKAD ne bi stavio!!

Zato ljiga nad ljigama i kaze kako smo nezasluzeno pobidili 3:0
jer je on tamo mislio izvuc neriseno, al ga momcad iznenadila!

Iznenadili ga oni koi su trcali i borili se, s loptom u nogama..
No, sve je on to ispravio s Vukojevicem i Pranjicem na LZ..

Majmun radi sta majmun vidi, pa bi bio bolji od Bilica!

NorthStand
17-11-2011, 03:03
17.10.1990 Hrvatska-SAD(prijateljska)... (http://vinovo.magnify.net/video/Croatia-vs-USA-21-Friendly-ma)povijesna prva utakmica hrvatske nogometne reprezentacije, tada je sve počelo od tada Hrvati žare i pale svijetskom europskom nogometnom pozornicom, i nadam se zbog svih nas da će tako i u budućnosti nastavit!

Graničar Jozo
17-11-2011, 08:22
http://www.tportal.hr/sport/nogomet/96749/Danas-NIJE-20-obljetnica-utakmice-Hrvatske-i-SAD-a.html

Inkvizitor
17-11-2011, 10:21
Bome ja sam tek 5 minuta do kraja bio siguran da prolaze. Tako su nesigurno djelovali, da mi se činilo da prime jedan gol, da bi pobjegli s terena..

NorthStand
17-11-2011, 12:43
Bome, nisu baš djelovali presigurno, ali to ti je onaj psihički faktor. Kad znaš da imaš ogromnu prednost, i ne želiš je uprskat s bilo čime, ili uopće dovest u pitanje tu ogromnu prednost. Zato i jesu igrali onako malo opreznije, iako po meni da su zaigrali onako samouvjereno kao u Istanbulu možda ne bi bilo par golova u mreži turske, al bi bila pobjeda jer smo i ovako u par navrata dobro priprjetili golmanu turske. Jedino što su Turci napravili hvale vrijedno je onaj početni pritisak od nekih 10ak minuta, i dvije vratnice, sve ostalo čisti prosjek kad se uzme u obzir o kakvoj je reprezentaciji riječ.

Mi smo po meni u obadva susreta pokazali više, i zasluženo idemo na EP.

caporegime
22-01-2012, 20:21
U tu pomalo nevjerojatnu priču bilo je teško povjerovati dok nismo u Frankfurtu razgovarali, najprije s nogometaševom suprugom Janinom i njezinim ocem Petrom Hudarinom, a potom i sa samim Marcom Russom, koji je u to doba bio na pripremama s momčadi u Dubaiju.

Supruga napola Hrvatica

Ideja da 26-godišnji njemački nogometaš, koji je odigrao 169 utakmica u Bundesligi (159 za Eintracht i 10 za Wolfsburg) te postigao 13 pogodaka, traži hrvatsko državljanstvo, rođena je u njegovoj glavi nakon što je sa suprugom odlučio kupiti obiteljsku kuću u Cavtatu ili Dubrovniku.

– Ja sam po ocu Hrvatica, a po majci Njemica. Rođena sam u Njemačkoj, ali sam kao dijete svako ljeto bila kod rodbine u Cavtatu. Hrvatsku sam tada i zavoljela. I kasnije kad sam odrasla, uvijek sam se rado vraćala u Cavtat i Dubrovnik. U posljednjih deset godina, koliko sam u vezi s Marcom, nekoliko puta išli smo zajedno u Cavtat. On otprije također dobro poznaje i voli Hrvatsku, jer je s roditeljima često putovao na odmor u našu zemlju. Kad sam mu nedavno rekla da bih voljela da kupimo kuću u Cavtatu, podržao me rekavši da bi onda mogao zatražiti i hrvatsko državljanstvo te igrati za Hrvatsku. Dodao je da se ionako cijeli život druži i najbolje razumije s Hrvatima – u jednom dahu ispričala nam je Janine.

Pritom je dodala da je s Hrvatskom Marco sada i rodbinski povezan jer u venama njihove dvogodišnje kćeri Moses-Shia (Božji dar) teče i hrvatska krv.

– Budući da ćemo ionako nakon završetka Marcove karijere živjeti malo u okolici Frankfurta, a malo u okolici Dubrovnika, rekla sam mu da je to odlična ideja. Njegovu zamisao svesrdno je podržao i moj otac, koji je također bio nogometaš i do čijeg mišljenja Marco iznimno drži – priča dalje Janine koja je za mjesto prvog razgovora s Maxovim novinarom odredila poznati hrvatski restoran “Damiro West Seite” u Frankfurtu.

Razlog je bio više nego jasan: u tom restoranu priredili su svadbu nakon što su se vjenčali u katoličkoj misiji u njegovu rodnom Hanauu kod Frankfurta.

U Magathovim planovima

Kolika je važnost dana objavljivanju odluke da će Marco Russ zatražiti hrvatsko državljanstvo te će potom, ako ga hrvatska reprezentacija želi i treba, biti na raspolaganju izborniku Slavenu Biliću, vidjelo se i po tome što je na razgovor došla s njim i njegova supruga te njezini roditelji. Njezin otac Marko Hudarin, podrijetlom iz okolice Bijeljine u BiH, kojeg u Frankfurtu mnogi znaju po nadimku Oblak, rekao nam je da ga je Marco zamolio da njegovu želju najprije obznani nama.

Pritom će mu, kako ističe, biti važna reakcija hrvatske javnosti jednako kao i hrvatskih igrača i prijatelja iz Njemačke. Nakon toga će otići u hrvatsko veleposlanstvo u Berlin na razgovor kod veleposlanika, kako bi podnijeli zahtjev i poduzeli ostale korake potrebne za stjecanje hrvatskog državljanstva.

– Znam unaprijed da to neće biti lako. Za redoviti put trebat će i vremena i puno preporuka. Ali nadamo se da će proces biti ubrzan, pri čemu bi mogla prevagnuti želja Hrvatskog nogometnog saveza i hrvatskog izbornika za izvanrednim obrambenim nogometašem kakav je Marco – kaže Hudarin.

e ja bi mu dao državljanstvo odmah.
ponajviše kad sam vidio kolikom lakoćom su ga dobili penis bešlagić ili slični, za ništa .......

Vepar
22-01-2012, 22:39
Nekak mi se čini da taj prije svega želi izvući korist od igranja za Hrvatsku. Ako je on na osnovi navedenog zaslužio državljanstvo, onda su to još više zaslužili Sammir, Ibanez i ostali. A Penisu su valjda nana i đedo bili Hrvati, pa je dobio državljanstvo na temelju svog hrvatskog podrijetla. Krv nije voda.

caporegime
22-01-2012, 22:55
pa ako je dobar obrambeni iz njemačke lige.......

Vepar
22-01-2012, 23:02
Svejedno nisam za. Ali ako bilo koji od tih stranaca počne nastupati za Hrvatsku, imat će moju podršku kao naš reprezentativac.

NorthStand
23-01-2012, 02:26
e ja bi mu dao državljanstvo odmah.
ponajviše kad sam vidio kolikom lakoćom su ga dobili penis bešlagić ili slični, za ništa .......

Bitno da je bar netko hrvat u obitelji, što se mene tiče može već sutra zaigrat, a i izrazio je želju to puno više vrijedi od onog šupka samira koji ima samo jednu želju, bogato se prodat na zapad.

Humphrey
01-03-2012, 14:25
Vidim nitko ne komentira briljantnu igru bilić boysa, tih virtuoza nogometne igre.

U ovoj državi izgleda nema alternative samo EU i Biliću.

Graničar Jozo
01-03-2012, 14:27
gledao prvo poluvrijeme. okrenuo na neki film kasnije

u biti, kako su oni igrali tako će vjerojatno još netko napisati preko one stvari komentar.

Paus Krushke
01-03-2012, 15:22
gledao prvo poluvrijeme. okrenuo na neki film kasnije

u pravu si.. evo preko one stvari komentar!:
u biti, kako su oni igrali tako će vjerojatno još netko napisati preko one stvari komentar.

ja sam slušao na hrvatskom radiju, nisam gledao, ali je komentator lijepo opisao stanje! gadljivo je to bilo slušat! bolje bi moja baba odigrala od onog Kranjčara! vjerojatno ga hebe to sto ne zivi sa zenom više!

eeee Biliću! bezze

TheBronxBomber
01-03-2012, 17:17
Jucerasnja losa predstava opet ide na ruku Srbima i jugoslavenima koji ciljaju u HNS i Markovica. Ima tu i zavedenih budala koji ne znaju o cemu se tu zapravo radi (rekao bi pokojni Tudjman).

A Zagrepcani se mogu sramiti svojim iskazom "podrske." Tu si Markovic i co. stvarno zabijaju auto-golove sto reprezentaciju ne daju drugim gradovima.

Inkvizitor
01-03-2012, 18:02
Kakve veze ima Marković sa hrvatstvom Ili Srebrić tajnik jugoslovenskog nogometnog saveza nekad.

Još će mi netko i onog redikula Blaževića poturat ko Hrvatinu.

Ili Mamića.

TheBronxBomber
01-03-2012, 18:16
Kakve veze ima Marković sa hrvatstvom Ili Srebrić tajnik jugoslovenskog nogometnog saveza nekad.

Još će mi netko i onog redikula Blaževića poturat ko Hrvatinu.

Ili Mamića.

Kao nekoliko puta prije: Nisu problem Markovic i Srebric, problem su oni koji bi ih htjeli zamjeniti. A ti zasigurno nisu Hrvati.

Samo dva velika propustena prvenstva od samostalnosti. Nije los posao.

Inkvizitor
01-03-2012, 18:22
ne znam tko bi ih zamjenio ali znam da za vodstvom HNS-a suzu ne bi pustio..

crni bombarder
01-03-2012, 18:39
Bronx pao na Mamiceve kvazidomoljubne tirade.

Igra ocajna... ali po meni sve je to logican slijed stanja u hrvatskom drustvu. Nekada je bila cast nositi kockasti dres, danas mu smanjuju broj kockica, bjeze od onog originalnog, dresovi sve slicniji onim estonskim trenerkama, detudjmanizacija u punom zamahu.

Unistiti hrvatski nogomet, a onda kao spas, regionalna liga sa Spartakom iz Subotice i Slobodom iz Cacka.

Inkvizitor
01-03-2012, 18:41

Igra ocajna... ali po meni sve je to logican slijed stanja u hrvatskom drustvu. Nekada je bila cast nositi kockasti dres, danas mu smanjuju broj kockica, bjeze od onog originalnog, dresovi sve slicniji onim estonskim trenerkama, detudjmanizacija u punom zamahu.

Unistiti hrvatski nogomet, a onda kao spas, regionalna liga sa Spartakom iz Subotice i Slobodom iz Cacka.

Davno smo govorili da će se hrvatski sport srozat čim domoljublje postane primitivno.

Aj što su smanjili kockice, nego je to stanje uma.

Inkvizitor
01-03-2012, 18:46
Inače onaj Ibrahimović je djelovao kao brzi i to brzi teretni vlak naspram Ćire.

Smiješno su izgledali..ne vidim u ovoj repki špirita..spori su ko blato, bez ideje, onaj Modrić se jedva vuče, daje neke alibi lopte..Srna je pročitana knjiga odavno..Olić sve sumanutiji..onaj Jelavić ima potencijal..Rakitić još igra dječiji nogomet..Perišić ko da je pao s Marsa..Šimunić postao prespor za ozbiljnu igru

TheBronxBomber
01-03-2012, 19:44

Citaj topik od pocetka i ne izletavaj se, Vanjusko.

TheBronxBomber
01-03-2012, 20:04

Pa, paradoksalno ili ne, sudeci prema njihovom druzenju u virtualnom svijetu - mnogi ultrasi protiv takvo sto nista ne bi imali! Kako bi oni inace dokazivali "tko je jaci;" i kako bi inace doslo do sukoba i izgreda?

No, hvala Bogu... ima ultrasa koji su protiv svakog povezivanja. Ti su medju mislecima.

T@nja
01-03-2012, 20:31
Jucerasnja losa predstava opet ide na ruku Srbima i jugoslavenima koji ciljaju u HNS i Markovica. Ima tu i zavedenih budala koji ne znaju o cemu se tu zapravo radi (rekao bi pokojni Tudjman).

Ne smatram se zavedena, ali ne znam na kaj ciljas, mozes pojasnit?

A Zagrepcani se mogu sramiti svojim iskazom "podrske." Tu si Markovic i co. stvarno zabijaju auto-golove sto reprezentaciju ne daju drugim gradovima.
A kaj bi trebali? Jos ih je previse i doslo.

TheBronxBomber
01-03-2012, 20:44
Ne smatram se zavedena, ali ne znam na kaj ciljas, mozes pojasnit?

Lipo cu ti pojasnit. Ono sto se dogadja drzavi s preuzimanjem vlasti kukuriku koalicije ce se dogoditi i HNS-u. U ovom slucaju, Markovic & Srebric su detudjmanizirani HDZ za kojim nitko ne place, ali opet su bolji od kukavelji. Kao sto sada imate i prilike i vidjeti i osjetiti.

A kaj bi trebali? Jos ih je previse i doslo.

Sramotno za jedan grad, ("milijunski") koji ne moze stadion napuniti za nacionalnu vrstu koja je, kakva takva, izborila EURO (opet).

Ipak, mozda su svi na skijanju jer je benzin poskupio.

T@nja
01-03-2012, 20:55
Lipo cu ti pojasnit. Ono sto se dogadja drzavi s preuzimanjem vlasti kukuriku koalicije ce se dogoditi i HNS-u. U ovom slucaju, Markovic & Srebric su detudjmanizirani HDZ za kojim nitko ne place, ali opet su bolji od kukavelji. Kao sto sada imate i prilike i vidjeti i osjetiti.

Sramotno za jedan grad, ("milijunski") koji ne moze stadion napuniti za nacionalnu vrstu koja je, kakva takva, izborila EURO (opet).

Ipak, mozda su svi na skijanju jer je benzin poskupio.

Zaboravio si vrlo vaznog covjeka. Najvaznijeg. Ime mu je Zdravko Mamic. Koji s HDZ-om (zajedno s onom dvojicom) ima veze ko ja s njemackim ekspresionizmom.
Jovanovic jest Srbin, ali prvi koji barem zeli razgovarati o tom mulju u HNS-u i koji ce nadam se, uspjeti maknuti svetu trojku.
Sve je bolje od postojeceg.
A tu ti negdje i lezi razlog slabe posjecenosti sinoc u Zagrebu.

TheBronxBomber
01-03-2012, 21:14
Zaboravio si vrlo vaznog covjeka. Najvaznijeg. Ime mu je Zdravko Mamic. Koji s HDZ-om (zajedno s onom dvojicom) ima veze ko ja s njemackim ekspresionizmom.
Jovanovic jest Srbin, ali prvi koji barem zeli razgovarati o tom mulju u HNS-u i koji ce nadam se, uspjeti maknuti svetu trojku.
Sve je bolje od postojeceg.

Ispricajem se, ali ne zelim dalje raspravljati o ovome. Povlacim se nakon sto ti za ZG odgovorim.

A tu ti negdje i lezi razlog slabe posjecenosti sinoc u Zagrebu.

Slaba posjecenost na utakmicama u ZG-u nema nikakve veze s HNS-om, Markovicem, Srebricem, Mamicem, Jovanovicem i cijelim tim medijskim ratom protiv trenutne garniture u HNS-u. To mozete prodati nekome drugome.

Ili vi mislite da samo Zagrepcani prate "stanje u nogometu" i da su zrtve ispiranja mozga tipa INDEX-a, Jutarnjeg i slicnih?

Da je hrvatska reprezentacija sinoc igrala u bilo kojem drugom vecem gradu u Europi ili Americi i Kanadi, posjecenost Hrvata bi bila veca. A kamoli ne u drugim hrvatskim gradovima -- unatoc pranju mozga.

Slaba posjecenost u ZG-u doslovno nije od jucerasnje utakmice. To je trend koji traje. I to je takva sredina.

crni bombarder
01-03-2012, 21:19
Tanjice, taj Jovanovic je ujebao RK Zamet, o njemu sportski djelatnici imaju samo lose rijeci. I to ne neki debilcici, vec uvazeni i stovani bivsi reprezentativci iz Rijeke.

Ink, kockice su mi samo zapale za oko, opcenito je postalo sramota biti domoljub. Odmah si fasist.

To su i htjeli detudjmanizatori. Hrvatski sport je dugo godina, pa i danas jeste, jedan od najboljih ambasadora Hrvatske u svijetu. I naravno da je cilj unistiti svaku pozitivu u Hrvatskoj, jer kako se drugacije opet spandzati sa Beogradom, nego pod krinkom nuznosti i potrebe.

A Mamic i slicna bagra, oni su kakti zastitnici nacionalnih interesa... da puknes od smijeha.

T@nja
01-03-2012, 21:25
Ispricajem se, ali ne zelim dalje raspravljati o ovome. Povlacim se nakon sto ti za ZG odgovorim.

Slaba posjecenost na utakmicama u ZG-u nema nikakve veze s HNS-om, Markovicem, Srebricem, Mamicem, Jovanovicem i cijelim tim medijskim ratom protiv trenutne garniture u HNS-u. To mozete prodati nekome drugome.

Ili vi mislite da samo Zagrepcani prate "stanje u nogometu" i da su zrtve ispiranja mozga tipa INDEX-a, Jutarnjeg i slicnih?

Da je hrvatska reprezentacija sinoc igrala u bilo kojem drugom vecem gradu u Europi ili Americi i Kanadi, posjecenost Hrvata bi bila veca. A kamoli ne u drugim hrvatskim gradovima.

Slaba posjecenost u ZG-u doslovno nije od jucerasnje utakmice. To je trend koji traje. I to je takva sredina.

Ma ne pizdi. Ljudima je pun kurac nase lige, naseg sljama u nogometu, i kolko god je repka ostala jedina svijetla tocka, nemremo vise zatvarat oci i pravit se blesavi kako je to ona THE repka. Da je Bilic otisao kad je trebao, mozda bi se nesto promijenilo. Ovako mi je otuzno gledati na kaj te preplacene pickice slice na terenu. Modrica gledam skoro svaki vikend u Spursima i nemrem se nacudit da je to isti igrac. Ne sjecam se kad sam ga zadnji put gledala da je nesto odigrao za reprezentaciju. Jebiga, mora cuvat skupe nogice.
Gle, ja sam na Maksimir isla na svaku tekmu do prije godinu, dvije. Sad nema sanse da odem.
Na EU bih otisla. To je zaista dogadjaj. Nadam se samo da se necemo osramotit.

A to kaj bi u nekom drugom gradu bila veca posjecenost, cisto sumnjam. Uostalom, zakaj Zagrepcane krivis, pa tu zivi vise Dalmatinaca, Hercegovaca i ostalih nego u svojim krajevima. Dakle, imao je ko napuniti stadion.

TheBronxBomber
01-03-2012, 21:29
Meni je Modric skoro pa isti i za Tottenham i za Hrvatsku. :zbunjen: Bez zajebancije.

Nema opravdanja za stadion koji zjapi prazan. I to u glavnom gradu. I to nakon izbacivanja Turske u play-offu. To je bila lijepa dobro-doslica.

Svi koji zive u ZG-u su zagrepcani. Ne briga me za njihovo regionalno podrijetlo.

T@nja
01-03-2012, 21:32
Tanjice, taj Jovanovic je ujebao RK Zamet, o njemu sportski djelatnici imaju samo lose rijeci. I to ne neki debilcici, vec uvazeni i stovani bivsi reprezentativci iz Rijeke.

Ink, kockice su mi samo zapale za oko, opcenito je postalo sramota biti domoljub. Odmah si fasist.

To su i htjeli detudjmanizatori. Hrvatski sport je dugo godina, pa i danas jeste, jedan od najboljih ambasadora Hrvatske u svijetu. I naravno da je cilj unistiti svaku pozitivu u Hrvatskoj, jer kako se drugacije opet spandzati sa Beogradom, nego pod krinkom nuznosti i potrebe.

A Mamic i slicna bagra, oni su kakti zastitnici nacionalnih interesa... da puknes od smijeha.
Dobro ja znam tko je Jovanovic. Isao je ZZD s njim na pregovore, imali su neki dan i dost dobro odradjenu tribinu. Bar se nekaj pokrece.
Dosadasnji nisu kurcem mrdnuli. Dve godine ZZD trubi o sukobu interesa Mamica, Markovica i ostale zgadije, Fuchs je govorio da on tu nemre niš. A M & M su nam se smijali u lice. :rigo:
E dosta je vise. Dok Mamica ne vidim u apsu (a prije toga u Vrapcu) nis se ne bu promijenilo. I svatko, bio on srbin, bit ce bolji od tog bolesnog idiota.

Glede kockica. Jucer su igrali u gostujucim dresovima, oni domaci imaju kockice, ne brini. Uostalom sve repke imaju cudnovate (poneki i anacionalne) gostujuce dresove. Pa pogle samo Engleze...

T@nja
01-03-2012, 21:37
Meni je Modric skoro pa isti i za Tottenham i za Hrvatsku. :zbunjen: Bez zajebancije.

Nema opravdanja za stadion koji zjapi prazan. I to u glavnom gradu. I to nakon izbacivanja Turske u play-offu. To je bila lijepa dobro-doslica.

Svi koji zive u ZG-u su zagrepcani. Ne briga me za njihovo regionalno podrijetlo.

Aha, dakle svi Zagrepcani (ukljucujuci i dosljake) su ispranog mozga i zato nisu isli sinoc na tekmu.
Da je bilo u Splitu, Poljud bi bio pun. Jer Dalmatinci u Splitu vise vole i postuju repku nego Dalmatinci u Zagrebu (kojih je btw vise nego u Splitu).

TheBronxBomber
01-03-2012, 21:44
Aha, dakle svi Zagrepcani (ukljucujuci i dosljake) su ispranog mozga i zato nisu isli sinoc na tekmu.

Ne, ja govorim upravo suprotno. Procitaj moj upis ponovno. Svi su izlozeni medijskom ispiranju mozga. Samo sto su Zagrepcani jedini koji ostaju doma (ponajvise iz drugih razloga).

Da je bilo u Splitu, Poljud bi bio pun. Jer Dalmatinci u Splitu vise vole i postuju repku nego Dalmatinci u Zagrebu (kojih je btw vise nego u Splitu).

Ne bi bio pun. Ali bilo bi vise ljudi nego sinoc u Zagrebu. Garant. Bilo gdje, samo ne u Zagrebu.

crni bombarder
01-03-2012, 22:29
Ma znam ja da domaci imaju kockice, ali sinoc je Hrvatska bila domacin :D

Nebi da ispadnem banalan, ali meni je degutantno to sto se radi, to sa kockicama samo uzimam kao primjer.

Imam dojam da su igraci totalno nezainteresirani, a i sto bi bili, vise nije u trendu biti domoljub, oni nemaju nacionalnog zanosa. Vise je Ibrahimovic Sved, nego svi nasi zajedno Hrvati.

Nekada su nogometasi pisali peticije za generale (mozda je malo pateticna gesta, smrdi mi na Cirinu kuhinju, ali bar su na neki nacin pokazali da su jebeni hrvatski reprezentativci), ovi danas... zalosno. Gomila cajkarosa i glumaca.

Komari
01-03-2012, 22:30
Dakle hrvatska nogometna reprezentacija je u Zagrebu gost.

Vrlo zanimljivo.

Doduše i PDV je sad ko u Švedskoj, i ja možda od jutros jesam Šveđanka.. :nezna:

UBR .. dres je u najmanju ruku ružan, da ne govorim da lagano uz najnoviji gostujući dres gubi nacionalni identitet obzirom koga sve braća Mamić žele uvalit unutra i to preko svojih potrčkala Markovića i Srebrića.

I činjenica jest da se to sve triba rastrčat, ali se neće jer Jovo more samo dovest do suspenzije,

kao što je ostavi zlostavljačicu za ravnateljicu škole a hrvatskog domoljuba šupirao iz škole.

Dakle tom liku namjere nisu čiste. Taj lik je Linićev čovik, a to mi sve govori o njegovim "poštenim" namjerama.

T@nja
01-03-2012, 22:34
Ma znam ja da domaci imaju kockice, ali sinoc je Hrvatska bila domacin :D

Zato jer po Uefinim pravilima ako gostujuci tim ima dres slican domacinovim, onda domacin mora obuci gostujuci. Tak nekak ide to pravilo.

Imam dojam da su igraci totalno nezainteresirani, a i sto bi bili, vise nije u trendu biti domoljub, oni nemaju nacionalnog zanosa. Vise je Ibrahimovic Sved, nego svi nasi zajedno Hrvati.

Nekada su nogometasi pisali peticije za generale (mozda je malo pateticna gesta, smrdi mi na Cirinu kuhinju, ali bar su na neki nacin pokazali da su jebeni hrvatski reprezentativci), ovi danas... zalosno. Gomila cajkarosa i glumaca.
Slazem se.
Pa vise su Prsa i Rapajic bili Hrvati nego svi ovi sinoc zajedno. I onda me se proziva kaj ne idem na tekmu. Tuga jebote, tuga!

patriot
03-03-2012, 14:02
Ne znam na koji nacin da se covjek identificira sa ovakvom repkom..izgubili su odavno svaki kredibilitet,narocito ko zna kakve se stvari odvijale ispod povrsine..
dodje im okupljanje ko mini maturalac,a tekma onako usput..ko da se skupili pa bacili neobavezni hakl..gledam svicarsku protiv argentine i milina ti je za gledati..
ono u srijedu je bio cisti napoj od igre..sramotno nesto..i to kontra nikakve svedske..
a i ekipa koja se skuplja na repki je boze oslobodi..ko da tribine privlace najvece debile kad repka igra..ne govorim uopce da svi trebaju kuziti neke ultra sheme,kurci i palci,ali ono je strasno..
doduse,zadnji put sam bio na sjeveru protiv bugara za kvale u portugalu..to je dijametralno suportni svijet od onoga kakav bio nekad ranije..

TheBronxBomber
15-03-2012, 18:36
http://www.vecernji.hr/sport/nogomet/jovanovic-trebali-bi-prestati-igrati-kad-cuju-rasisticke-povike-clanak-387677

Vepar
03-04-2012, 17:39
Ovaj Osim je žešće ishlapio, a i nisam siguran koliko stvarno poznaje situaciju u našem nogometu:

http://www.index.hr/sport/clanak/ivica-osim-porucuje-hrvatima-ne-razumijem-zasto-unistavate-sve-ono-dobro-sto-imate-u-nogometu-/607686.aspx

Sve štima, sve pet.:rolleyes:

Inkvizitor
03-04-2012, 20:40
jel tko gleda in medias res i promenadu kokošiju u studiju

zaba1111
03-04-2012, 23:30
jel tko gleda in medias res i promenadu kokošiju u studiju

Zašto kokošiju, koliko sam shvatio žena radi u Dinamu i podržava sadašnju upravu, kao i ostali zaposelnici, budući da su očito upravom zadovoljni logično je da podižu svoj glas protiv političke, medijske i sve ostale neargumentirene sotonizacije uprave kluba.
Meni je smetalo što se krvnik hr lige Štimac sa svojim promašenim projektom Liga 16 poziva da nakon svega uopće išta komentira, a posebno je bolo uši njegovo prozivanje zbog toleriranja najmiroljubivijeg pozdrava afirmiranog u domovinskom ratu "Za dom -spremni"!

Inkvizitor
03-04-2012, 23:40
Zašto kokošiju, koliko sam shvatio žena radi u Dinamu i podržava sadašnju upravu, kao i ostali zaposelnici, budući da su očito upravom zadovoljni logično je da podižu svoj glas protiv političke, medijske i sve ostale neargumentirene sotonizacije uprave kluba.
Meni je smetalo što se krvnik hr lige Štimac sa svojim promašenim projektom Liga 16 poziva da nakon svega uopće išta komentira, a posebno je bolo uši njegovo prozivanje zbog toleriranja najmiroljubivijeg pozdrava afirmiranog u domovinskom ratu "Za dom -spremni"!

isto kao i Mamić kojemu taj pozdrav isto smeta..

tuka je zato jer je tuka..da ima mrvu mozga u tintari ne bi spominjala vrijeđanje koje ona više ne može slušat pored Mamića..:rofl

iz očiju joj se zrcali inteligencija.

pogotov kad je rekla da obitelji s djecom ne dolaze na stadion zbog huligana pa je ovaj iz BBB-a logično pita..pa mi smo bojkotirali 13 mjeseci pa gdje su vam bili ti što ne dolaze zbog nas..imali ste 700 gledatelja po utakmici.

a tuka neće odgovorit na to pitanje, nego veze kako ona nije protiv navijača..

pa ko te to pita..odgovori na pitanje.

jebate šta sve ne obnaša funkcije..užas..

zaba1111
03-04-2012, 23:52
Dobro sve je to slojevitto, ne znam je li ikad dosad(odkad ja pratim nije) Maksimir bio 5 puta rasporodan u jednoj polusezoni kao što je bio sad u jesneskom dijelu, a HNL se ne prati upravo radi toga jer je dosadan, a dosadan je zbog neadekvatne lige 16 i zbog toga što osim Dinama u toj ligi nema nijednog ozbiljnog i organiziranog kluba, pa onda Dinamo redovite bježi po 30 bodova.

dalton
03-04-2012, 23:54
mislis sve po kunu ili sta,,,

dalton
03-04-2012, 23:55
smetanje navijaca za nedolazak djece sa roditeljima je najveca laz ....

Inkvizitor
03-04-2012, 23:56
Dobro sve je to slojevitto, ne znam je li ikad dosad(odkad ja pratim nije) Maksimir bio 5 puta rasporodan u jednoj polusezoni kao što je bio sad u jesneskom dijelu, a HNL se ne prati upravo radi toga jer je dosadan, a dosadan je zbog neadekvatne lige 16 i zbog toga što osim Dinama u toj ligi nema nijednog ozbiljnog i organiziranog kluba, pa onda Dinamo redovite bježi po 30 bodova.

ono kad se džabe ulazilo..:rofl

ajajaj..

zaba1111
03-04-2012, 23:58
Sve po kunu, nije važno, važno je da postoji interes, netko je drugi kriv što je narodu puno odvojiti 30, 50 ili više kuna.

zaba1111
04-04-2012, 00:15
smetanje navijaca za nedolazak djece sa roditeljima je najveca laz ....

Ko zna, vjerovatno ima dio ljudi koji zbog nereda ne dolaze na stadion.
NPr. ja sam lani bio dva puta na Poljudu i ponovo doći na Poljud ima smisla samo radi Torcide čiji nastup na tribinama i organizacija navijačkog dekora su danas glavni razlog za otići na utakmicu mnogima, a i ja sam primjetio da se poslije utkmice o tome priča, a o nazovi nogometu se slabo priča ili uglavnom u negativnom kontekstu, za BBB ne znam,mene ne privlače na stadion.

dalton
04-04-2012, 00:47
na sjeveru poljuda ima dice masu i to dice od 6-7 godina doli u dnu ograde...nedavno njih 3 doveli dicu,,dica se igraju sa fosforom ,sumporom u dnu a oni gore na mahove gledaju juniore sta nadolaze i pivaju ko u najboljim danima,zene doma vrte svoju sprehu...di ces bolje od toga ...dobro njima dobro dici naucice kemiju i dobro zenama..svima dobro zivija sjever ,,,a oni kazu nemos dovest dicu..cista laz

Inkvizitor
04-04-2012, 09:07
Sve po kunu, nije važno, važno je da postoji interes, netko je drugi kriv što je narodu puno odvojiti 30, 50 ili više kuna.

Naravno da je netko kriv. Mamić i slični koji klubove gledaju kao poligone za prodaju para i zgrtanje osobnog bogatstva. Kome se da ići gledati kako privatni robovi famiglie Mamić trčkaraju po travi.

Čuj nije bitno za kunu ili ne..pa što onda svi klubovi na svijetu ne puste džabe ulaz, pogotovo na europske utakmice gdje se ne ide gledat..u ovom slučaju domaćina nego zvučnog gosta

Inkvizitor
04-04-2012, 09:09
na sjeveru poljuda ima dice masu i to dice od 6-7 godina doli u dnu ograde...nedavno njih 3 doveli dicu,,dica se igraju sa fosforom ,sumporom u dnu a oni gore na mahove gledaju juniore sta nadolaze i pivaju ko u najboljim danima,zene doma vrte svoju sprehu...di ces bolje od toga ...dobro njima dobro dici naucice kemiju i dobro zenama..svima dobro zivija sjever ,,,a oni kazu nemos dovest dicu..cista laz

Samo totalni idiot, poput Mamićeve koke može reći da se na utakmice ne dolazi zbog huligana. Koji je to blesavi alibi. I svi ga guslaju bez obzira što je u životu demantiran. Pa Boysi su bojkotirali 13 mjeseci pa je posjeta bila nikad jadnija ako izuzmemo one tri-4 europske utakmice gdje se dolazilo vidit Reala, Ajaxa i Lyona.

zaba1111
04-04-2012, 09:34
Samo totalni idiot, poput Mamićeve koke može reći da se na utakmice ne dolazi zbog huligana. Koji je to blesavi alibi. I svi ga guslaju bez obzira što je u životu demantiran. Pa Boysi su bojkotirali 13 mjeseci pa je posjeta bila nikad jadnija ako izuzmemo one tri-4 europske utakmice gdje se dolazilo vidit Reala, Ajaxa i Lyona.

Činjenica je da je u tome razdoblju u jednoj polusezoni Maksimir 6 puta ispunjen i da je postojao interes za Dinamo i na utakmicama protiv Nefčija, Helsinkija i Malmea po cijeni koju si ljudi mogu priuštiti, za europseke velikane se odvajalo i po 500, 800 i 1000 kn.
Dakle interes za Dinamo postoji, bez obzira na medijsku sotonizaciju najuspješnijeg hr kluba, kada je s druge strane zanimljiv protivnik ili kada postoji rezultatska i sportska neizvjesnost i zanimljivost , a u hr ligi zbog propalog projekta lige 16 to ne postoji .

Inkvizitor
04-04-2012, 09:36
Činjenica je da je u tome razdoblju u jednoj polusezoni Maksimir 6 puta ispunjen i da je postojao interes za Dinamo i na utakmicama protiv Nefčija, Helsinkija i Malmea po cijeni koju si ljudi mogu priuštiti, za europseke velikane se odvajalo i po 500, 800 i 1000 kn.
Dakle interes za Dinamo postoji, bez obzira na medijsku sotonizaciju najuspješnijeg hr kluba, kada je s druge strane zanimljiv protivnik ili kada postoji rezultatska i sportska neizvjesnost i zanimljivost , a u hr ligi zbog propalog projekta lige 16 to ne postoji .

koji car..:rofl..

zaba1111
04-04-2012, 09:37
Naravno da je netko kriv. Mamić i slični koji klubove gledaju kao poligone za prodaju para i zgrtanje osobnog bogatstva. Kome se da ići gledati kako privatni robovi famiglie Mamić trčkaraju po travi.

Čuj nije bitno za kunu ili ne..pa što onda svi klubovi na svijetu ne puste džabe ulaz, pogotovo na europske utakmice gdje se ne ide gledat..u ovom slučaju domaćina nego zvučnog gosta

Robovi, plaćenici, močvara, komarci... Inkvizitor i Jovanče imaju slične argumente.

Inkvizitor
04-04-2012, 09:37
Inače su prije lige 16 stadioni u Hrvatskoj bili nabrekli od posjete..

Inkvizitor
04-04-2012, 09:38
Robovi, plaćenici, močvara, komarci... Inkvizitor i Jovanče imaju slične argumente.

ne , ja sam rekao smao robovi. A Jovanče i Maminjo imaju isti vokabular prema navijačima..samo ih neke druge sitnice razdavaju.

Inače totalni saveznici..kao i Štimac...Jovanoviću smeta Za Dom spremni, Štimcu smeta, Mamiću smeta.

zaba1111
04-04-2012, 09:41
Dosta bolje nego sad, da je odavno usvojene Mamićev prijedlog o ligi 10, danas bi imali solidnu ligu, zanimljivu i sponzorima i gledateljima.

Inkvizitor
04-04-2012, 10:11
Šta to znači dosta bolje nego sad. Neke referenca, link, dokaz neki.

zaba1111
04-04-2012, 10:25
Ako pratiš nogomet nije ti potrebno dokazivati da je posjećenost bila puno bolja, da su utakmice bile gledanije na TVu i da je hr liga bila zanimljivija većem broju ljudi i da je HNL bio aktualna tema. I to ne samo sad , nego uvijek od 92. kad je god bila liga 16 ili 18 to je bila katastrofa u svakom pogledu, a kad je bila 12 , pogotovo onaj sustav Play of, play out da je bila zanimljiva.
I nakon što je to već sve više puta dokazano, da ljudi koji prate nogomet opet podržavaju ligu 16, je meni neshvatljivo.

Inkvizitor
04-04-2012, 10:35
Ako pratiš nogomet nije ti potrebno dokazivati da je posjećenost bila puno bolja, da su utakmice bile gledanije na TVu i da je hr liga bila zanimljivija većem broju ljudi i da je HNL bio aktualna tema. I to ne samo sad , nego uvijek od 92. kad je god bila liga 16 ili 18 to je bila katastrofa u svakom pogledu, a kad je bila 12 , pogotovo onaj sustav Play of, play out da je bila zanimljiva.
I nakon što je to već sve više puta dokazano, da ljudi koji prate nogomet opet podržavaju ligu 16, je meni neshvatljivo.

To mi nije nikakav argument. Ne sjećam se, pogotovo ne tako nečega.

Apsurd je da sami broj klubova može tako srozati ligu. To je stupidarij. Obični stupidarij. To nigdje nije razlog posjećenosti ili neposjećenosti Ako je liga kvalitetna može imati i 10 i 30 klubova svejedno.

zaba1111
04-04-2012, 11:04
Da su igrači, sponzori, gledadatelji, mediji i sve ostalo skoncentrirano u 10 umjesto u 16 po logici stvari bi to bila kvalitetnija liga , mislim ne treba filozofirati, sustavi su mijenjani puno puta i to je sve pokazalo, a postoje primjeri i iz drugih država usporedivih sa HR.

Graničar Jozo
04-04-2012, 11:17

dobro je dok ti ne napiše da se pogledaš u ogledalo... :D:D:D

NorthStand
11-04-2012, 00:39

Mamić se toliko uvjerio u svoje laži, da mu jednostavno više nije nikakav problem sazivat presice iz dana u dan i srat o tome kako su huligani najveći problem hrvatskog nogometa. Klasični spin, kojeg naš glupavi narod prihvaća zdravo za gotovo.

Gledo večeras RTL2, T.P. očito bukvicu vrbanoviću i onom idiotu čičku, imamo jak trojac po meni T.B. D.H. i T.P. trebaju izlazit u javnost tj. medije, vidi se da imaju stila i da znaju pametno argumentirano raspravljat. I što je još važnije, demantirat nebuloze koje se iznose u studiju! I mogu reć da se slažem s većinom da treba izlazit u medije, uvijek sam bio mišljenja koji će kurac navijači ko neke tetkice izlazit s priopćenjima i javno raspravljat s debilima, al ako oni tebe svaki dan gaze preko istih tih medija a s naše ajmo reć navijačke strane nema nikoga, onda te laži i obijede postaju istina i njihov jaki argument protiv nas koji se borimo protiv njih! Dakle, treba izlazit javno, čim više tim bolje. Jer u protivnom Mamićeva laž, postaje istina!

NorthStand
11-04-2012, 02:26
Sutra ćete vjerojatno na ovom linku moć pogledat emisiju u cijelosti, tko je zainteresiran neka pogleda. Pošto ih dosta nije stiglo gledat emisiju, jer su odabrali blesavi termin u 23:15h, mnogi već spavaju a i mnogi nisu kod kuće u to vrijeme. Tako da, evo vam link ovdje. (http://www.studio45.rtl2.hr/)

PS-uglavnom T. pomeo pod s gostima, a meni osobno uvijek bio neopisiv gušt za gledat te emisije u kojem jedan navijač uspije demantirat cijelu ekipu "dežurnih moralista" u studiju.

Inkvizitor
11-04-2012, 12:01
koji gmaz je ovaj Vrbanović, koji lažljivac, koji manipulator..nevjerovatno.

Tomo ih ja rastavio na proste faktore..svaka mu čast..

patriot
11-04-2012, 14:04
clanak 13,clanak 13,clanak 13 :rofl

kakav gospodin pravnik..nakon bezbrojnih citiranja spomenutog clanka zakona o sportu,covjek i dalje zahtjeva da mu se kaze na sto se to tocno odnosi..i onda vrijedja i etiketira tomu ,time da je pravni neznalica i da se treba bolje informirati..

Inkvizitor
11-04-2012, 14:20
ovaj Vrbanović je čista karikatura od čovjeka

kaže pokazali smo u Ligi prvaka da ima ljudi koje ne zanimaju sukobi i vrijeđanja i nije bitno jel bilo kunu ili petnaest.

a kunu il 200 kuna jel to bitno..

žao mi je 'to Tomo nije više insistiroa na tome gdje su im bili navijači u prvenstvu onih 13 mjeseci kad su tribine Maksimira izgledale ko površina mjeseca..

al i to bi bilo džabe..

jebale ih baklje da ih jebale..

NorthStand
11-04-2012, 15:50
Gotovi su oni, al sad ih treba gazit na najjače bez milosti! Što nam je ono smeće napravilo od kluba, i do kud nam je dovelo cijeli nogomet zbog privatnih interesa, pa da je moguće prijeki sud izvršit ja bi išo među prvima. Smeća prokleta, samo se nadam da ćemo ovaj put bit pametniji nego kad se vraćalo ime, pa se klub prepustilo ovom ciganu. Sada treba tri puta razmislit, koga izabrat na njegovo mjesto kad govno ode. Da nam ga ne bi isti, ako ne i gori zamjenio!

A T. naklon do poda, takvog čovjeka prozivat agentom i plaćenikom stvarno krajnji debilizam, a mislim da je on bezbroj puta do sad pokazo tko je i što je! Al to su te unutarnje borbe, koje neki započnu ko i Mamić iz nekih svojih pobuda, pa se nabacuju blatom ko da su oni bez grijeha i čisti ko sunce.

Evo na youtube se stavila, emisija tko nije gledo vrijedi za pogledati!

http://www.youtube.com/watch?v=YrXjK6SzoWI&feature=g-u-u&context=G2ab5871FUAAAAAAAAAA

NorthStand
11-04-2012, 15:51
ovaj Vrbanović je čista karikatura od čovjeka

kaže pokazali smo u Ligi prvaka da ima ljudi koje ne zanimaju sukobi i vrijeđanja i nije bitno jel bilo kunu ili petnaest.

a kunu il 200 kuna jel to bitno..

žao mi je 'to Tomo nije više insistiroa na tome gdje su im bili navijači u prvenstvu onih 13 mjeseci kad su tribine Maksimira izgledale ko površina mjeseca..

al i to bi bilo džabe..

jebale ih baklje da ih jebale..

Od baklje su napravili smrtonosno oružje, da nije tragično bilo bi smiješno, za šta se oni sve hvataju.

Vepar
11-04-2012, 22:37
Sutra ćete vjerojatno na ovom linku moć pogledat emisiju u cijelosti, tko je zainteresiran neka pogleda. Pošto ih dosta nije stiglo gledat emisiju, jer su odabrali blesavi termin u 23:15h, mnogi već spavaju a i mnogi nisu kod kuće u to vrijeme. Tako da, evo vam link ovdje. (http://www.studio45.rtl2.hr/)

PS-uglavnom T. pomeo pod s gostima, a meni osobno uvijek bio neopisiv gušt za gledat te emisije u kojem jedan navijač uspije demantirat cijelu ekipu "dežurnih moralista" u studiju.

Baš gledam, dobro ih je odradio.:)

NorthStand
18-04-2012, 12:42
HRVATSKI NOGOMET-POČIVAJ U MIRU BOŽJEM. (http://www.youtube.com/watch?v=PTNOMKavdkk&feature=youtube_gdata_player)

gorand556
02-06-2012, 21:07
Norveška-Hrvatska 1-1 ,prijateljska utakmica,isprobavanje igrača, sve to stoji, ali mišljenja sam da ozbiljne reprezentacije nebi smjele raditi ovakve početničke greške kao danas naša obrana.Na kraju je to i koštalo gola, što je još gore u nadoknadi.Blijeda igra cijelu utakmicu, igrači dosta nervozni, vezni red loš, napadači nevidljivi ,obrana loša na čelu sa Šimunićem,Vidom,Strinićem (za kojeg mislim da nije kapacitet za reprezentaciju) , previše rasprava sa sucima..Napravili smo jednu pravu akciju i tu smo i zabili gol, Eduardo je pokazao da je ubojiti strijelac.

Nadam se da će na EP sve biti bolje, jer ako nastavimo sa ovakom bezidejnom igrom ispadamo u grupi.

Inkvizitor
02-06-2012, 22:22
ma uvijrk su te pripremne utakmice pogotov zadnja..bile šrot..tu najbitnije da se tko ne ozljedi..ja ne znam i čemu služe..samo se riskira ozljeda..da je onaj još malo produžio nogu i spuco Eduarda prilokom gola..šta si onda dobio..

da, Strinić nije kapacitet za reprezentaciju..

gorand556
02-06-2012, 23:42
ma uvijrk su te pripremne utakmice pogotov zadnja..bile šrot..tu najbitnije da se tko ne ozljedi..ja ne znam i čemu služe..samo se riskira ozljeda..da je onaj još malo produžio nogu i spuco Eduarda prilokom gola..šta si onda dobio..

da, Strinić nije kapacitet za reprezentaciju..

Slažem se, ni sam ne vidim smisla u tim utakmicama,posebno sa ovako neugodnim protivnicima kao što je Norveška,dosta su i grubi bili danas.Da se pita mene,ja bi kao Nizozemci zadnja pripremna sa Sj.Irskom i utrpaju 6 komada ,pucački trening i ništa više :)

Srebrenčanin
03-06-2012, 21:37
Želim vatrenima uspjeh na predstojećem europskom prvenstvu!

gorand556
03-06-2012, 23:31
Želim vatrenima uspjeh na predstojećem europskom prvenstvu!

Svaka čast :) Nadam se da ćemo napraviti dobar rezultat :)

gorand556
04-06-2012, 15:00
Veliki udarac za naše :(

http://sportske.jutarnji.hr/pregled-u-m-nchenu-pokazao--ivica-olic-ipak-nece-na-euro--bilic-reaktivirao-poziv-nikoli-kalinicu/1032416/

MidnighT
04-06-2012, 18:31
Veliki udarac za naše :(

http://sportske.jutarnji.hr/pregled-u-m-nchenu-pokazao--ivica-olic-ipak-nece-na-euro--bilic-reaktivirao-poziv-nikoli-kalinicu/1032416/

slazem se,odlican igrac,dovoljno mu je jedan sekund da se najde u situaciji za gol i to je to,smatram da ce tesko biti nadoknaditi njegov neodlazak ali imate odlicnih igraca u svakom segmentu,a i modric ce mozda morati malo vise da se cima sto njemu nije problem,u svakom slucaju jeste nedostatak ali odlicna ste ekipa tako da ne bi trebali da sad zbog jednog pa makar bio i olic padnete psihicki,u svakom slucaju iskreno mislim da cete proci grupu....sto bi ja rekao jebes ekipu koja nije ekipa ako joj jedan igrac nedoistaje,igraj pa sta bude....

bandira
04-06-2012, 19:31
Strinić nije kapacitet za reprezentaciju ali boljeg od njega na livom beku nemamo.

Nije mi jasno zašto Srna ne igra drugog beka,kao što već godinama igra u klubu.
Ovako nemamo ni desnog beka ,niti imamo sredinu terena jer Srna to nije.

gorand556
04-06-2012, 20:26
slazem se,odlican igrac,dovoljno mu je jedan sekund da se najde u situaciji za gol i to je to,smatram da ce tesko biti nadoknaditi njegov neodlazak ali imate odlicnih igraca u svakom segmentu,a i modric ce mozda morati malo vise da se cima sto njemu nije problem,u svakom slucaju jeste nedostatak ali odlicna ste ekipa tako da ne bi trebali da sad zbog jednog pa makar bio i olic padnete psihicki,u svakom slucaju iskreno mislim da cete proci grupu....sto bi ja rekao jebes ekipu koja nije ekipa ako joj jedan igrac nedoistaje,igraj pa sta bude....

Slažem se ,nadam se da nećemo pasti psihički.Baš to što kažeš Oliću ne treba puno za gol, kad se najmanje očekuje on se pojavi i zabije..A da ne pričam o njegovoj požrtvovnosti i upornosti,zbog čega ga u Njemačkoj obožavaju.Mišljenja sam da bi Eduardo trebao biti u prvih 11,napadač koji ima nos za gol u tandemu sa Jelavićem koji je drugi tip igrača,tako da bi se dobro mogli nadopunjavati.

gorand556
04-06-2012, 20:29
Strinić nije kapacitet za reprezentaciju ali boljeg od njega na livom beku nemamo.

Nije mi jasno zašto Srna ne igra drugog beka,kao što već godinama igra u klubu.
Ovako nemamo ni desnog beka ,niti imamo sredinu terena jer Srna to nije.

Po meni je Pranjić bolji od njega,ali problem je naravno što je malo (skoro ništa) igrao ove sezone.Strinić mi je sad protiv Norveške izgledao dosta izgubljen,bojim se da bi mogao podleći pritisku na EP.

bandira
09-06-2012, 14:07
Po meni je Pranjić bolji od njega,ali problem je naravno što je malo (skoro ništa) igrao ove sezone.Strinić mi je sad protiv Norveške izgledao dosta izgubljen,bojim se da bi mogao podleći pritisku na EP.

Ma koji Pranjić,a kako vidim i tupavi izbornik je shvatio da mu Srna mora igrat beka.
Možda mu neko šapne da mu Čorluka igra livog beka,onda mu centralne obrambene igrače može igrat koga stavi,ionako su svi za -3 tako da ne može ni falit ni pogodit.

Također,ne vidim kako nekome možemo dati gol.Jedina nam srića šta će Irci i Talijani (kao i uvijek) igrat da ne izgube pa je sve moguće.

gorand556
09-06-2012, 16:06
Ne znam,sve ćemo vidjeti sutra.Irci će biti tvrd orah,jako teško ćemo protiv njih.Da bar budem u krivu :) Samo da se ne osramotimo protiv Irske,grupu ćemo svakako teško proći.

Stiliana
09-06-2012, 20:52
http://euro2012.net.hr/hrvatska-na-euru/hrvati-stigla-u-poznanj-slavenu-se-pridruzila-ivana

Hrvati i Irci se lijepo druže u Poljskoj :cerek
Btw, čula sam da je neka ekipica boysa otisnula majice sa zastavom Poljske i Vatikana na vrhu, ispod irska, naša, španjolska i talijanska - s natpisom Catholic Championship :rofl i to planiraju gore prodavat i financirat sebi boravak...

gorand556
09-06-2012, 21:42
http://euro2012.net.hr/hrvatska-na-euru/hrvati-stigla-u-poznanj-slavenu-se-pridruzila-ivana

Hrvati i Irci se lijepo druže u Poljskoj :cerek
Btw, čula sam da je neka ekipica boysa otisnula majice sa zastavom Poljske i Vatikana na vrhu, ispod irska, naša, španjolska i talijanska - s natpisom Catholic Championship :rofl i to planiraju gore prodavat i financirat sebi boravak...

Mislim da sam neki dan vidio tu majicu :) Momci se snalaze kako znaju, ideja je dobra :D

Stiliana
09-06-2012, 21:53
Mislim da sam neki dan vidio tu majicu :) Momci se snalaze kako znaju, ideja je dobra :D

Pa je, sretno im bilo... i ja bi tu majicu :cerek

Inkvizitor
09-06-2012, 21:53
Pa je, sretno im bilo... i ja bi tu majicu :cerek

i Aleksa bi sigurno :cerek:

Stiliana
09-06-2012, 21:57
i Aleksa bi sigurno :cerek:

Hahahhaha... pa možemo mu nabavit. I poželjet da u skupini na sljedećem EP dobiju Grčku, Rusiju i Rumunjsku :cerek

NorthStand
25-06-2012, 21:31
http://www.jutarnji.hr/srpski-nactionalisti-hakirali-stranicu-hns-a---ustaski-zlocini-nad-srbima-nikada-nece-biti-zaboravljeni-/1037302/

A gle ove pacijente, čime se oni bave, i onda nama spočitavaju nekakve komplekse. Prvo pogledajte u sebe komšije, i šta radite i kako su vam "šahovničari" trn u oku ma gdje se nalazili, pa onda upiririte prstom u hrvate i prozivajte ustaše. U svakom slučaju, drago mi je da nećete ništa zaboravit, jer svakako da ni ja vama neću ništa zaboravit i oprostit. Kod mene, nema zaborava nema oprosta! ;)

Inkvizitor
25-06-2012, 21:43
zar ih toliko boli učešće Hrvatske na EP

zlatna ribica
06-07-2012, 18:05
Nitko nije komentirao novog izbornika :kava

Inkvizitor
06-07-2012, 19:00
ajde ti prva ribili..pa ćemo mi ondak..

Humphrey
06-07-2012, 19:40
Nitko nije komentirao novog izbornika :kava

Prošao je dan pod novom vlašću i hrvatski nogomet još nije propao. Malo sam manje sumnjičav prema tim našim brendovima i bossovima.

Inkvizitor
06-07-2012, 20:02
što se mog mišljenja tiče..ja mislim a to sam rekao i prije, da će Štimac biti bolji od Bilića. Veći je fajter od njega i mislim da će to biti dobro.

zlatna ribica
06-07-2012, 21:09
Ha ne znam... jak je na riječima, a vidjet ćemo kako će ih pretočit u djela...

Ja mu u svakom slučaju želim sreću.

moonlight
07-07-2012, 12:32
Ljudi koji su doveli do ovakvog stanja hrvatski nogomet i ligu podjelili su uloge između sebe.
Izbornik Štimac, shvatio je da ruka ruku mije, iako mislim da su sve njihove prepirke prije bile predstave za ovce(Mamić i Štimac).
Čuj Damir Vrbanović je zamjenik Šukeru, a zna se kako je Šuker postavljen na čelo.
Gdje se to dokazao Štimac da bi mogao voditi repku, a ne za početak, Donji Mračaj ili Neretvu iz Metkovića.
Cijeli je smisao bio da se fotelje između njih podjele prije novog zakona o športu, prešutno će im očito i glavonje gore ići na ruku, očito.
Čuj idemo sa Štimcem na Srbiju u kvalama, pa za te dvije utakmice treba nam samo Vladimir Gruden.
Od cijele te priče i slagalice u hrvatskom sportu ne postoji ništa bolesnije.

Inkvizitor
07-07-2012, 12:46
A gle..ima iste reference čak možda i bolje nego ih je imao Slaven Bilić..

Da je tamo sve ruka ruku mije..to se slažem..ekipa se poziciniorala i ne da mrdat..ona sirovina Mamić ih očito sve ima u šaci.

I Štimac je pognuo šiju pred njim..iako to nikad ne bih rekao..i nisam mislio da su glumili.

ovo je Štimčev poraz..ovaj mu je bacio izborničku funkciju ko psu kost..

moonlight
07-07-2012, 12:51
A po čemu ima bolje reference od Bilića?
Bilić je vodio mladu repku prije seniorske i razbucao ona Kranjčarova "predmnijevam" filozofiranja, dao mlađoj generaciji šansu, tako da je danas kostur repke poznat.
Ne bih o Štimcu dalje, jednostavno o njemu kao treneru se nema kaj reć, prazan papir.

Inkvizitor
07-07-2012, 13:29
A po čemu ima bolje reference od Bilića?
Bilić je vodio mladu repku prije seniorske i razbucao ona Kranjčarova "predmnijevam" filozofiranja, dao mlađoj generaciji šansu, tako da je danas kostur repke poznat.
Ne bih o Štimcu dalje, jednostavno o njemu kao treneru se nema kaj reć, prazan papir.

Ja sam pitao po čemu je Bilić imao bolje reference od Štimca.

nije ih imao. Vodio je Hajduka tri kola i mladu repku ..što znači ništa.

ništa on nije razbuco..on je igro ko i Kranjčar..

smjena genercaija je normalna..pa neće Metuzalemi igrat..

za mene je Bilić teški promašaj..ali svatko ima pravo na svoje mišljenje.

Štimac gori ne može bit.

moonlight
07-07-2012, 14:09
Ja sam pitao po čemu je Bilić imao bolje reference od Štimca.

nije ih imao. Vodio je Hajduka tri kola i mladu repku ..što znači ništa.

ništa on nije razbuco..on je igro ko i Kranjčar..

smjena genercaija je normalna..pa neće Metuzalemi igrat..

za mene je Bilić teški promašaj..ali svatko ima pravo na svoje mišljenje.

Štimac gori ne može bit.

Zašto tu smjenu nije već Kranjčar napravio, a trebao je?
Naravno, svatko ima svoje mišljenje o Biliću, ja mu zamjeram one kvale za SP, uspavali su se, ali s ovim suknom koji je imao, krojio je dobro po meni.
Mislim, ne bih volio da nas u to što pričam sad uvjerava Štimac, pa da dođem na štih...ali ako su ono reference Bilića, koje su to jednake ili bolje Štimčeve?
Tko je on uopće u trenerskom smislu?
Nije bitno što mi je kao osoba antipatičan, nekakav lakmus mi je i njegova uloga sukomentatora na ovom EP, vidjelo se jasno u njegovim komentarima koliko je kompetentan, pogotovo u njegovom "čitanju" igre repki i bezbrojnim ispravljanjima nakon toga.
Pomozi nam Bože s njim.

Inkvizitor
07-07-2012, 14:44
Zašto tu smjenu nije već Kranjčar napravio, a trebao je?
Naravno, svatko ima svoje mišljenje o Biliću, ja mu zamjeram one kvale za SP, uspavali su se, ali s ovim suknom koji je imao, krojio je dobro po meni.
Mislim, ne bih volio da nas u to što pričam sad uvjerava Štimac, pa da dođem na štih...ali ako su ono reference Bilića, koje su to jednake ili bolje Štimčeve?
Tko je on uopće u trenerskom smislu?
Nije bitno što mi je kao osoba antipatičan, nekakav lakmus mi je i njegova uloga sukomentatora na ovom EP, vidjelo se jasno u njegovim komentarima koliko je kompetentan, pogotovo u njegovom "čitanju" igre repki i bezbrojnim ispravljanjima nakon toga.
Pomozi nam Bože s njim.

nisu kompetentni ni jedan ni drugi po tim kriterijima iskustva i vođenja klubova.

Ali nisu ni neki izuzeci po tome.

Štimac je fajter i zato mislim da će biti bolji.

ovaj je bio zakurac ko igrač bio je zakurac ko trener.

Ziheraš.

zajebo je kvale za SP koje je bilo teško zajebat. ispušio je epski dvi utakmice sa raspadnutom Engleskom..tako da smo izgledali ko zalutali u nogomet..sramota..

pa se vadio time da su nas razmontirali budući svjetski prvaci a njih za dlaku Slovenci nisu izbacili iz grupe na SP..

i ove kvalifikacije je odigrao nikako i kukavički.kao što je kvalifikacije za SP uvijek igrao kukavički na nulu..pogotovo sa Ukrajinom..

slučajno mu se potrefila jedna dobra utakmica sa Turskom koja ilo je bila taka loša il je bio trenutak inspiracije..i to ga izvadilo.

uzvrat je opet odigrao kukavički kako on jedino zna..i tako sjebo šešire za EP pa smo upali u treći i ostalo je povijest..

sjebo je obje utakmice sa Ita i Špa igrajući tako da ispadne..bez želje da prođe..gradeći sebi alibi da nas eto nitkoi nije baš nadigrao..a to što nije bilo šanse proći..to nema veze.

o njegovom egu taštini i nepriznavanju grešaka neću..kao i o sramoti da sebi dodjeljuje neke petice.

Rad carpet izbornik je otišao..nadam se boljim vremenima za hr nogomet.

bio je najveća prevara hrvatskog nogometa.

Humphrey
07-07-2012, 14:59
Ni Bilić ni Štimac nemaju nikakve reference, to je moj problem sa Štimcem, on je novi Bilić, on neće reprezentaciju dignuti na veću razinu od Bilića. Biliću priznajem samo uvođenje maldih igrača, a to nije malo kod nas gdje si mladi talent do 28 godine.

Štimac ne nudi ništa novo, po meni sad je vrijeme da se dovede neki strani stručnjak, plati ga koliko treba, koji će sve o dignuti na višu razinu.

Naravno, ako Štimac ima neke ideje kako to učiniti onda super.

Inkvizitor
07-07-2012, 15:11
Ja sam bio za stranca uvijek. kad je bio Katanec bio sam za Kataneca. On je od Slovenaca napravio respektabilnu ekipu i igrali su ljepše od nas.

Ali ako bi birao izumeđu Bilića i Štimca uvijek bi izabrao Štimca.

Ovaj mi je uvijek bio ni uzmi ni podaj..pogotovo njegovo filozofiranje oko poraza kad sebe vadi od očitih grešaka i ne priznaje.

uveo je Modrića i da Silvu..pa zato nije trebala neka velika pamet.

moonlight
07-07-2012, 15:57
Čekajte o čemu pričamo, kakav stranac, stvar je gotova za najmanje četiri godine.
Nije uveo samo Modrića i Da Silvu, uveo je Ćorluku na bok, ustalio je obranu i vezni red sa tada sigurnim Nikom Kovačom...
Možemo mi o Biliću svašta, red carpet, gitare, tetovaže, naušnice ali to je prvi izbornik koji ostavlja repku s kosturom, a ne rasulo...
Štimac nema ništa, ima jezik i background kakav ima, sve su se klike dogovorile pa eto nije niti bitno tko će i kakav će biti izbornik, bitno je da mi podjelimo fotelje i svima pokažemo da nam mogu kolektivno po..., svi.
Pljuju nam u facu, likovi koji bi se svakoj prosječno uređenoj zemlji vidjeli skupa samo ako bi im to dozvolila uprava kaznionice, na partiji bele u zatvorskom krugu.

Inkvizitor
07-07-2012, 16:17
Uopće ne kužim što to znači da ostavlja repku s kosturom.

To je mogao reći i Cico kad je odlazio. To je frazetina.

Njima je i Bilić služio..ovima iz zadnje rečenice. što se tu promjenilo. Ništa.

zaba1111
07-07-2012, 16:34
što se mog mišljenja tiče..ja mislim a to sam rekao i prije, da će Štimac biti bolji od Bilića. Veći je fajter od njega i mislim da će to biti dobro.

Štimac je fajter iz nižeg ranga, sav njegov fajt je pokušaj da uđe u "društvo" , ali mu nikako ne uspjeva jer tu ne pripada ma koliko se trudio. Sve što je započeo je je sjebo, od ugostiteljestva, preko kladionica, HNLa, projekta "Volim nogomet"... Štimac je sposoban biti vođa u drugorazrednima organozacijama poput Derby County, međutim on nije kapacitet , ma koliko se trudio iskočiti, za vrhunske organizacije .
Tako da me Maimć ovaj put razočarao, popustiti takvom mediokritetu i seljačini to Mamiču nikako ne služi na čast.

Inkvizitor
07-07-2012, 16:47
Štimac je fajter iz nižeg ranga, sav njegov fajt je pokušaj da uđe u "društvo" , ali mu nikako ne uspjeva jer tu ne pripada ma koliko se trudio. Sve što je započeo je je sjebo, od ugostiteljestva, preko kladionica, HNLa, projekta "Volim nogomet"... Štimac je sposoban biti vođa u drugorazrednima organozacijama poput Derby County, međutim on nije kapacitet , ma koliko se trudio iskočiti, za vrhunske organizacije .
Tako da me Maimć ovaj put razočarao, popustiti takvom mediokritetu i seljačini to Mamiču nikako ne služi na čast.

Štimac je za Mamića gospodin ako gledamo na ophođenje i vokabular, manire i slično.

Mamić je kromanjonac i sramota za ljudski rod.

Ali što se tiče sposobnosti, kod nas je mafijaštvo odlika sposobnosti tako da i nije neki crimen biti kod nas nesposoban. Kod nas mogu biti "sposbni" samo Mamići i slični.

Bukowski
08-07-2012, 11:41
zaba kažeš Mamić te razočarao :rofl
Mene Mamić ne može razočarat ni da oće,mene razočarava samo društvo koje takvom neandertalcu dozvoljava da bude tu di je,i da ima to šta ima.A o Štimcu se slažem sa Inkvizitorom,mada ne mislim da će bit bolji od Bilića.Bit će isti.Jedino što mislim je da će u startu donest osjetan polet.Oba su nedokazana,Bilić je napravio šta je napravio zbog karaktera,jer je,jelte,"moralan",u svom oku naravno,pa je shvatio funkciju kao veliku odgovornost,te je shodno svojem karakteru napravio sve što može da se potkuje znanjem,odnosno uložio je vrijeme i cijelog sebe u to.Štimac će napraviti šta će napraviti iz istog razloga,zbog karaktera.Mada totalno suprotnim metodama.
Ono što ja mislim,je da imamo odličnu reprezentaciju.I da smo je imali uvijek,osim onu godinu dvije tamo oko Eura u Portugalu.Štimac bi,da se razumijemo,mogao postići i puno više rezultatski od Bilića,kao i puno manje,to ovisi o raznim okolnostima,od sreće,ozljeda,svega pomalo.Sudaca.Ono što sam zicer,je da bi Štimac da je bio na ovom Euru napravio bolji posao od Bilića.Serem se u fraze o favoritima,igra 11 ljudi,nema tu velikih i malih,osim kod sudaca tj.UEFE možda.Dok se god budemo postavljali da igramo protiv prvaka,favorita,Iniesta,ili "velikih nogometnih nacija" nećemo daleko.Što se toga tiče,mislim da svi mogu učiti od Ćire.Najbolji smo i amen.Tu će Štimac,siguran sam,biti daleko najbolji uz Ćiru.
Da me se krivo ne shvati,s ovim nisam mislio reć da je trebalo protiv Španjolske ili bilo koga igrat va banque,ali mora se imat gard.Mi u ovih 20 godina imamo bolji skor sa Njemcima i Talijanima npr.I u 20 godina imamo jednu svjetsku broncu.A Njemci par naslova,par finala.Talijani isto.To je stvar garda.Kakve veze ima što Talijani imaju 50 milijona ljudi,a mi 4?Ili što imaju nogometaša više nego mi stanovnika?11 ih je na terenu,isto kao i nas.I tamo ne igra ni Milan,ni infrastruktura,ni Berlusconi,ni Ferrari.Ni Barilla :rofl.Samo jako,nema tu priznavanja nikome ništa.A sa Bilićem to nismo imali.Kad je dobio na Wembleyu,onda je bio visoko u pm.Pa kenjo Englezima kako nije krivo ni ovo ni ono,nego smo mi jednostavno bolji.Tako treba razmišljat i učit igrače.Bolji si,i amen.Ako izgubiš-neuspjeh.Nebitno je li to Andora,Ukrajina,ili Španjolska.Ako dobiješ-uspjeh.Ako ne prođeš skupinu-neuspjeh.Jer ne igra se na dojam,i na ljepotu,nego na prolaz.I ništa veći neuspjeh nije ne proć u skupini sa Grčkom,Andorom,i Češkom nego u skupini sa Španjolskom,Argentinom i Njemačkom.Neuspjeh je POTPUNO isti.KAO I USPJEH.
Kada tako počnemo razmišljat,straha nema.
Ali kako ja imam dojam,sve smo bliži mentalitetu naših susjeda,i slavimo poraze.Odnosno tražimo opravdanja za poraze,što je nužno,ali u totalno drugom kontekstu.Ovako,tražeći razlog u tome što je protivnik bio taj i taj,to je žalosno.
Sve u svemu,mislim da reprezentacija ide dalje u potpuno istom tonu,uvijek ćemo biti dobri,pri vrhu,ali nikad onoliko dobri koliko možemo biti.A promjena izbornika je dobra stvar,imamo zajebanu skupinu,a samo iz razloga što su Srbi s nama,mislim da je izbor Igora Štimca dobra potez.
A sada,ajmo svi skupa:
Markoviću,Markoviću po-po-po
Markoviću,Markoviću po-po-pokislo ti perje!
Davor Šuker,Davor Šuker bo-bo-bo,
Davor Šuker,Davor Šuker bo-bo-bolji biti neće!

1981
08-07-2012, 13:21
Potpisujen sve ovo šta je Bukowski napisa.Točno u glavu sve pogođeno.
P.S
Štimcu želin svu sriču i želin mu uspjeh u vođenju reprezentacije jer to znači da čemo izbacit Srbiju i da čemo se plasirat na SP u Brazilu.
Možda i zadnje SP di če se balun osjetit i na terenu i na tribini.Svin srcen želin da se plasiramo i iz razloga šta če se ić u Brazil vidit to navijačko ludilo južno amerike.

NorthStand
08-07-2012, 13:42
Štimac je za Mamića gospodin ako gledamo na ophođenje i vokabular, manire i slično.

Mamić je kromanjonac i sramota za ljudski rod.

Ali što se tiče sposobnosti, kod nas je mafijaštvo odlika sposobnosti tako da i nije neki crimen biti kod nas nesposoban. Kod nas mogu biti "sposbni" samo Mamići i slični.

Dobro, ti si deklarirani hajdukovac, pa tebe ne možemo uzet za realnog u ovom slučaju. :D Pazi Štico i Bokšić, dvije hajdukove legende preuzimaju vođenje reprezentacije, i sad da ti budeš protiv njih ma nema šanse rođo. :rofl

A sad malo ozbiljno, drago mi je da se Bokšića angažiralo, i koliko god nekome smetao Štico, ipak je on bio igrač naše reprezentacije i koliko god bio mutan tip, na ovoj poziciji trenera reprezentacije mi ne smeta ni približno koliko bi mi smeto npr na mjestu predsjednika HNS-a ili one Udruge prvoligaša što je već obnašao. Tako da, treba mu dat priliku kao i svim ostalim našim vatrenima iz 1998 kad je vođenje reprezentacije u pitanju, ipak su igrali za nju, znaju koliko je to važan posao, znaju koliko su velika očekivanja javnosti u svezi plasiranja na veliko natjecanje, znaju mentalitet naših igrača što je jako važno. Jer da dođe neki stranac, nema teorije da bi nas odmah mogo u red stavit, ovako ipak kad vodi netko iz domaćih redova ne treba se bojat nekakvih nenormalnih situacija i kršenja pravila ponašanja unutar reprezentacije. A to je jako važno, ma što neki mislili o tome.

Na kraju krajeva, Štimac je posto izbornik zbog Mamića, Mamić si time kupuje dvije godine mira. Praktički ga nitko neće dirat, Šuker je predsjednik, ovaj je izbornik, Jovanović je zadovoljan raspletom situacije i bez obzira što se decidirano u novom zakonu o športu tvrdi da menadžeri niti njihovi rođaci i obitelj ne smiju radit u klubovima, Mamića vjerojatno ta odredba neće ni okrznut kao što ga nije okrznula ni sve ove godine. On je uvijek našao načina, čitaj parama i eurima podmitit koga treba i na taj način sebi kupit mir. Siguran sam da je kapnuo pare, pandurima sucima ovima iz politike da ne govorim, javnost nema pojma koje se tu pare vrte, da ne govorim da je odlazak Markovića u "prijevremenu mirovinu" opet trebalo platit 1,2 miliona eura. Lud je onaj koji misli, da je Marković sad odjednom doživio prosvijetljenje, i kao odlučio se umirovit jer mu je glas s neba reko da će
živjet još par mjeseci. Marković je lik, koji bi obnašao dužnost koju je obnašao do smrti, da mu nije Mamića i njegovih eura. Svi su oni jedna velika i složna, nogometna mafija i savršeno funkcioniraju u banana državi kakva smo mi. Al kad gledamo UEFU i FIFU, i koliki oni akcenat stavljaju na pare, jel nas treba čudit što se kod nas događa ovo što se događa? Ja mislim da ne, sve je to jedna organizirana sprdačina na račun ljudi koji prate ovu prelijepu igru zvanu nogomet. I ne treba se nadat nekakvim radikalnim promjenama u budućnosti, jer svijet se odavno okreće samo oko para, i parama se stvarno može srušit sve zidove i barijere.

Inkvizitor
08-07-2012, 13:56
Sve si dobro napisao. Uefa i FIFA su još veće mafijaške organizacijske nego HNS zato su i Marković i Mamić toliko dugo plivali. Skužili su način, lobiraj, podplati, vrti lovu, prodaj, vrti lovu, lobiraj, podplati..i to je sva priča.

Čuj i Bilić je Hajdukovac, nema rto veze..to ako se tiče repke za mene nema nikavog utjecaja..

samo bi gore odgovorio Bukowskom..kakav Ćiro..Ćiro je nula od trenera..on je neki galamdžija i motivator..ko zna šta je taj sve isprodava dok je vodio repku..

pdv
08-07-2012, 15:21
Na kraju krajeva, Štimac je posto izbornik zbog Mamića, Mamić si time kupuje dvije godine mira. Praktički ga nitko neće dirat, Šuker je predsjednik, ovaj je izbornik, Jovanović je zadovoljan raspletom situacije i bez obzira što se decidirano u novom zakonu o športu tvrdi da menadžeri niti njihovi rođaci i obitelj ne smiju radit u klubovima, Mamića vjerojatno ta odredba neće ni okrznut kao što ga nije okrznula ni sve ove godine. On je uvijek našao načina, čitaj parama i eurima podmitit koga treba i na taj način sebi kupit mir. Siguran sam da je kapnuo pare, pandurima sucima ovima iz politike da ne govorim, javnost nema pojma koje se tu pare vrte, da ne govorim da je odlazak Markovića u "prijevremenu mirovinu" opet trebalo platit 1,2 miliona eura. Lud je onaj koji misli, da je Marković sad odjednom doživio prosvijetljenje, i kao odlučio se umirovit jer mu je glas s neba reko da će
živjet još par mjeseci. Marković je lik, koji bi obnašao dužnost koju je obnašao do smrti, da mu nije Mamića i njegovih eura. Svi su oni jedna velika i složna, nogometna mafija i savršeno funkcioniraju u banana državi kakva smo mi. Al kad gledamo UEFU i FIFU, i koliki oni akcenat stavljaju na pare, jel nas treba čudit što se kod nas događa ovo što se događa? Ja mislim da ne, sve je to jedna organizirana sprdačina na račun ljudi koji prate ovu prelijepu igru zvanu nogomet. I ne treba se nadat nekakvim radikalnim promjenama u budućnosti, jer svijet se odavno okreće samo oko para, i parama se stvarno može srušit sve zidove i barijere.

Nešto slično i ja razmišljam. Ne treba očekivati nikakve promjene jer je očito da ista klapa vodi Savez samo na malo drugačiji način. Jednom sam gledala Šukera u Otvorenom i bilo mi je dovoljno deset minuta da zaključim kako je on nečiji čovjek. Ne namjeravm poricati njegove zasluge na nogometnom terenu i u promociji RH ali on jednostavno nije sposoban voditi ni manji klub,a kamoli cjelokupan Savez. Stekla sam dojam da nema kapaciteta za takvo nešto kako u stručnom tako i u intelektualnom smislu. Ne ide mu na čast ni doza egoizma koju je pokazao prozivajući sebe brandom. Što nije netočno ali brand u jednoj djelatnosti ne znači sposobnost u drugoj.

Nadalje, odabir Štimca kao izbornika samo ukazuje o kakvim promjenama se radi. Još donedavno se Štimac sprdao sa Šukerom i cinično mu spočitavao kako je nesposoban, a danas ga prihvaća za šefa. Ovo postavljanje Štimca samo pokazuje kako su određene egositične face smještene na određena mjesta kako bi nastao mir u hrvatskom nogometu i da bar na neko vrijeme nestanu afere. Iza svega je vjerojatno Mamić, a ne bi me čudilo i Marković s obzirom da je Srebrić ostavljen kako neki nadzornik i promatrač,a ispada mi kao jedan od Markovićevih poslušnika. Da ova nova garnitura zaista želi promjene onda bi za izbornika postavila trenera koji ima rezultate iza sebe jer ipak govorimo o reprezentaciji koja nije 160 na svijetu. Štimac dolazi na ovo mjesto isto kao i Bilić. Po nekim vezama i samo zato što je netko tako odlučio,a njihova stručnost nije uopće bitna prilikom zapošljavanja. No, slažem se da će Štimac biti bolji od Bilića jer je teško biti gori. Bilić nije fajter nego obična tetkica koja se fura na neku cool spiku pa mu se u svoj toj cool atmosferi dogodi ispadanje od Turaka u zadnjoj minuti. I to mu sudci ne žele ubaciti zamjenu,a on sa suzom u oku promatra. Iskusnom i sposobnom treneru se to ne smije događati. Kome uopće treba takav luzer? Djeci iz vrtića bi bio dobra teta.

Ukratko, sve isto u hrvatskom nogometu. Opet ćemo slušati malo o kampu, o ulaganju u klubove....a, za par godina HNL će biti na istom mjestu, a kamp će i dalje imati samo kamen temeljac.

pdv
08-07-2012, 15:29
Još bi se samo osvrnula na UEFU i FIFU, jedne od jačih kriminalnih organizacija. Upočetku je trebalo toliko vremena da uopće priznaju, na očigled svih normalnih ljudi, kako sudci očito nisu sposobni na praćenje regularnosti u utakmicama. Što je na neki način i razumljivo s obzirom na današnje igrače i brzinu kojom se igra. S jedne strane imamo FIFU koja maže oči javnosti i žele uvjesti tehnologiju za gol crtu jer je očito da više ne mogu lagati,a zašto onda i ne uvode tehnologiju za jedanaesterce i zaleđa tj. da postave nešto slično onom oku u tenisu?! S druge strane, UEFA ne želi čuti ni za ovo prvo, pitanje je zašto?! Iako svi vjerojatno znamo odgovor na ovo.

1981
08-07-2012, 15:36
Bogami dobra si za ženu.:bravo

Inkvizitor
08-07-2012, 15:44
pedevuša rastura...

pdv
08-07-2012, 15:53
Nemojte me hvalit da se ne pretvorim u Bilića :D

Ali zašto navijači i općenito muškarci ne bojkotiraju na neki način ta natjecanja? Nije mi jasno zašto dopuštaju takvu manipulaciju i mogu reći da ste na neki način samo krivi. Ali onda se sjetim nekih ženama bitnih stvari pa vidim kako se i mi slično ponašamo kada je npr. moda ili izgled u pitanju. Valjda se teško uigranoj industriji oduprijeti :D

1981
08-07-2012, 19:29
Nemojte me hvalit da se ne pretvorim u Bilića :D

Ali zašto navijači i općenito muškarci ne bojkotiraju na neki način ta natjecanja? Nije mi jasno zašto dopuštaju takvu manipulaciju i mogu reći da ste na neki način samo krivi. Ali onda se sjetim nekih ženama bitnih stvari pa vidim kako se i mi slično ponašamo kada je npr. moda ili izgled u pitanju. Valjda se teško uigranoj industriji oduprijeti :D

Ma Bilić je jedan skroman čovjek i selektor.
Ocjenija je sebe samo sa čiston peticon.:rofl

NorthStand
14-07-2012, 19:48
http://www.kurir-info.rs/igor-stimac-idemo-u-rat-protiv-zlih-srba-clanak-318985

Ajde Srbi šta ste se uzjogunili oko Štimca, ipak je on sin antifašiste! :D Nego čudna mi ova histerija oko Štimca, i još čudnije kad su Srbi protiv ratne propagande! Pa oni su to, uz naciste patentirali. :rofl Jedino zašto mi je drago da je Štimac trener, je to što ima dovoljno hrabrosti i na marakani i jna, odgovorit na provokacije. A sigurno da provokacija neće nedostajat, kad vidimo šta već sada rade novinari i ostala bagra, prva tekma je tek u trećem mjesecu 2013 a oni već kokodaču i dižu tenzije na veliko. Ne znam zašto Štimac ima kod srba tako negativnu "ustašku" dimenziju, jer on to stvarno nije čak je bezbroj puta osudio ustaško skandidiranje, ako sam dobro informiran stari mu je bio u partizanima dakle stvarno ne kužim zašto Srbi imaju potrebu na svakog hrvata gledat kao na ustašu. Pa nismo mi oni, da nam je cijela država homogena i jedinstvena, pogotovo ne po političkim pitanjima. Puno veća homogenost srba je prema četništvu, nego hrvata prema ustaštvu. Tako da stvarno ne vidim razlog, za stalno potenciranje tih nekakvih političkih a ne nogometnih tenzija. A na kraju krajeva i ovaj sukob Štimac-Mihajlović je prenapuhan, malo se počupali momci na finalu kupa na marakani i sad priča o tome ne staje 20+ godina! Nigdje veze, osim kod onih koji vole napuhavat događaje. A Štimac i da hoće potegnut Mihajlovića za kosu, kao na tom finalu kupa ne može, jer ovaj više nije duge kose. :D

Grunf
14-07-2012, 21:50
Pa Kuriru je u opisu posla dizanje i održavanje tenzija prema Hrvatima. U tu svrhu lažu cijelo vrijeme, a za čiji račun to rade ne znam. Nemoj to uopće otvarati

Inkvizitor
15-07-2012, 19:17
Kod Štimca mi se ne sviđa što je postao mediokritet i počeo galamiti i ukazivati na navodni problem hrvatskog huliganizma zbog kojeg eto kao ispašta HNS i cijelo društvo.

jel ga to Mamić brifirao..

Grunf
15-07-2012, 19:24
A kak je postal izbornik, ak nije sklopil pakt s Mamićem? Dam ti izborničko mjesto, a ti smanji kritike prema meni i pojačaj moju retoriku.

Inkvizitor
15-07-2012, 19:30
A kak je postal izbornik, ak nije sklopil pakt s Mamićem? Dam ti izborničko mjesto, a ti smanji kritike prema meni i pojačaj moju retoriku.

pa odavno je jasno da je kapituliral pred Mamićem

NorthStand
16-07-2012, 14:45
Kod Štimca mi se ne sviđa što je postao mediokritet i počeo galamiti i ukazivati na navodni problem hrvatskog huliganizma zbog kojeg eto kao ispašta HNS i cijelo društvo.

jel ga to Mamić brifirao..

Prijatelju moj, pa ne možeš ti s vragom tikve sadit, a da i ti sam ne poprimiš njegove karakteristike!

Jasno je da je Štimac malo manji kriminalac i mafijaš od Mamića, al oni su nedvojbeno hrvatska nogometna mafija, i naravno da im smeta "huliganizam", kad jedino "huligani" u ovoj državi imaju muda i pameti ukazat na pravi problem hrvatskog nogometa. A to su upravo Šuker-brand, Štimac fajter koji se mlati po kafićima i pali baklje u svečanoj loži, a poslje za iste te baklje i fizičko nasilje osuđuje "huligane". I naravno Mamić, kreten koji misli da će živjet i vladat hrvatskim nogometom najmanje 100 godina! Sve podređuje svojim interesima, i svojoj mafijaškoj agenciji za prodaju igrača, i onda neka neko kaže da ovo nema veze s temom reprezentacija, ako ovo nema ne znam šta ima. Nogometna mafija nam je preuzela glavnu ulogu moralnih kredibiliteta, i glavni su koji osuđuju nasilje, pa da nije žalosno bilo bi smiješno. Mamić je Štimca brifirao, još u Poljskoj kad sam čuo da su zajedno na sastanku, sve mi je bilo jasno. Sve su to govna inkvi, samo što jedno malo jače smrdi, a drugo malo slabije.

Štimcu je ovo zadnja šansa da nešto napravi, iako on je definitivno malo preambiciozan pa se često u toj silnoj ambiciji sjebe, vidjet ćemo dal je i sad to slučaj s vođenjem reprezentacije. Kao što sam reko, na ovoj funkciji mi najmanje smeta, al kad sam čuo idiota jučer da govori kako huligane treba odstranit iz društva, prva misao mi je bila kako sebe ne doživljava kao huligana? Kad već proziva navijačko nasilje, zašto prešućuje vlastito, zašto glumi nevinašce i anđela kad to nije? Serem se ja takvim licemjerima u usta, najgori su oni koji vlastito dvorište nisu u stanju počistit, a komentiraju i kritiziraju tuđe. To su ti, Mamić Štimac i brand Šuker.

Inkvizitor
16-07-2012, 16:04
Prijatelju moj, pa ne možeš ti s vragom tikve sadit, a da i ti sam ne poprimiš njegove karakteristike!

Jasno je da je Štimac malo manji kriminalac i mafijaš od Mamića, al oni su nedvojbeno hrvatska nogometna mafija, i naravno da im smeta "huliganizam", kad jedino "huligani" u ovoj državi imaju muda i pameti ukazat na pravi problem hrvatskog nogometa. A to su upravo Šuker-brand, Štimac fajter koji se mlati po kafićima i pali baklje u svečanoj loži, a poslje za iste te baklje i fizičko nasilje osuđuje "huligane". I naravno Mamić, kreten koji misli da će živjet i vladat hrvatskim nogometom najmanje 100 godina! Sve podređuje svojim interesima, i svojoj mafijaškoj agenciji za prodaju igrača, i onda neka neko kaže da ovo nema veze s temom reprezentacija, ako ovo nema ne znam šta ima. Nogometna mafija nam je preuzela glavnu ulogu moralnih kredibiliteta, i glavni su koji osuđuju nasilje, pa da nije žalosno bilo bi smiješno. Mamić je Štimca brifirao, još u Poljskoj kad sam čuo da su zajedno na sastanku, sve mi je bilo jasno. Sve su to govna inkvi, samo što jedno malo jače smrdi, a drugo malo slabije.

Štimcu je ovo zadnja šansa da nešto napravi, iako on je definitivno malo preambiciozan pa se često u toj silnoj ambiciji sjebe, vidjet ćemo dal je i sad to slučaj s vođenjem reprezentacije. Kao što sam reko, na ovoj funkciji mi najmanje smeta, al kad sam čuo idiota jučer da govori kako huligane treba odstranit iz društva, prva misao mi je bila kako sebe ne doživljava kao huligana? Kad već proziva navijačko nasilje, zašto prešućuje vlastito, zašto glumi nevinašce i anđela kad to nije? Serem se ja takvim licemjerima u usta, najgori su oni koji vlastito dvorište nisu u stanju počistit, a komentiraju i kritiziraju tuđe. To su ti, Mamić Štimac i brand Šuker.

U pravu si sve od A do Ž. Poslije ove njegove medikritetske i sramotne izjave jasno je da je od "najvećeg" Mamićevog protivnika postao obična Mamićeva marioneta pogotovo kad se raspričao kako se jedan klub (Dinamo) uništava tim huliganizmom. Očito su sklopili pakt jer i jednom i drugom smetaju navijači koji jedini govore ono što i je..da nam je nogomet posto prćija par menadžera..

Vepar
16-07-2012, 18:07
Pao je Marković, prvi u nizu.:kokice1

zaba1111
16-07-2012, 20:56
Marković nije otišao dobrovoljno , nego jer mu je Mamić poručio, nakon što je Marković rekao da želi još uvijek ostati na poziciji predsjednika, da je teren pripremljen za njegov odlazak i da može samo birati hoće li otić "dobrovoljno", odnsono dostojanstveno ili će biti maknut.

Ko je mafija, ko je pošten ne bih ulazio, postoje nadležni za to.
Štimac na mjesti izbornika mi se ne sviđa jer je dokazao da je nesposoban , a on je i napravio najveću štetu hr nogometu ikada sa svojim diletatntskim i promašenim projektima .

Mamić je preuzeo kontrolu nad savezom pa ostaje vidjeti kuda će ti ići, treba pustiti ljude određeno vrijeme, a i Mamić je jedini u HR koji ima nekakav rezultat.

Šuker je naravno nogometni brand i njegovo ime u svijetu nogometa znači i otvara sva vrata, ne znam u čemu je problem sa Šukerom, tek je počeo i nema nijednog razloga da ga se dočekuje na nož u startu.

Inkvizitor
16-07-2012, 21:16
Šuker je obična Mamićeva marioneta to se znalo odavno. Kao što je to bio i Marković kojega je Mamić držao dok mu nije našao "bolju" zamjenu. Šuker je samo dokaz Mamićeve moći, on će biti Mamićeva lutka na koncu to je jasno i to se znalo.

Mamić je prije one skupštine govorio kako će Štimcu sredit mjesto izbornika ako se povuče iz utrke za predsjednika. Očito da je kapitulirao pred Mamićem pa sad kad Štimac priča, to Mamić progovora.

Vepar
16-07-2012, 23:34
Marković nije otišao dobrovoljno , nego jer mu je Mamić poručio,

Naravno da nije otišao dobrovoljno, treba čekati da se ta "gospoda" među sobom potuku kad već pravna država ne funkcionira. Marković je bio prvi, što misliš, tko će biti sljedeći? Osobno tipujem na Srebrića.:kokice1

bandira
17-07-2012, 11:17
zajašila gora mafija od one koja je bila

NorthStand
20-07-2012, 02:07
U pravu si sve od A do Ž. Poslije ove njegove medikritetske i sramotne izjave jasno je da je od "najvećeg" Mamićevog protivnika postao obična Mamićeva marioneta pogotovo kad se raspričao kako se jedan klub (Dinamo) uništava tim huliganizmom. Očito su sklopili pakt jer i jednom i drugom smetaju navijači koji jedini govore ono što i je..da nam je nogomet posto prćija par menadžera..

Huligani su njima samo alibi, za ono što oni rade hrvatskom nogometu! Osim Hajduka, nijedan klub nema publiku. Liga nam je u prosijeku najslabije praćena od kad je HNL, i o tome nitko ne priča. Zašto nema navijača na stadionu, zar su za sve krivi "huligani"? Teško mi je u to povjerovat, zdrav razum mi nalaže da u nekom drugom grmu leži zec. Al javnost ko javnost, zaglupljena bombastičnim naslovnicama od huligana, koji su uglavnom plaćeni od mamića i te mafijaške gamadi puši te priče. Kad su BBB pozvali na bojkot, to je bio poziv za privremeni odjeb mamiću i njegovim klošarima. Naravno, umjesto da javnost shvati tko je tu čist, i tko ima dobre namjere ona je prihvatila mamića i njegov projekt "za jednu kunu". I u jednom tako zatucanom društvu, ne može se borit protiv mafije uspješno, kad upravo to društvo i javnost ne daje potporu plemenitim idejama. Možemo mi na forumima laprdat koliko hoćemo, al dok javnost ne odjebe ovu gamad, uvijek ćemo bit na početnim pozicijama i tapkat u mraku. Kriminalci, bilo nogometni, bilo politički uništavat će nam sve ono što nam je vrijedno, i do čega nam je stalo. Al to je duboki socijološki problem, koji se sigurno neće riješit preko noći, već će trebat jako puno vremena dok se ljudi ne otrijezne i konačno shvate neke stvari. Mamića se podržava, samo zato jer ima rezultat, ne govorim za BBB nego za većinu koja ga puši upravo zbog tih rezultata. A on je do tih rezultata došo, upravo tako da je sjebo glavnog konkurenta Hajduk, i sve ostale klubove podredio sebi odnosno dinamu tako da lakše može vladat hrvatskim nogometom, praktički svi u hrvatskom nogometu služe njemu. I onda imaš idiote od novinara, koji mrtvi hladni prate kako im prijeti kolegi da će ga prebit. I isti ti debili će se čudit, kad netko od navijača formira slovo U na tribini ili kukasti križ, a očito nasilje nad svojim kolegama nisu u stanju spriječit. Tko god napiše nešto protiv zdravkeca, gadno mu prijeti otkaz, a svi znamo da se danas ljudi opravdano boje za vlastitu egzistenciju a samim time i svoje obitelji. Tako da, jasno je da živimo u jednom začaranom krugu, gdje će se jako teško pronaći riješenje za ovakve poput mamića. Nije on jedini, da je jedini ne bi ovako suvereno vladao hrvatskim nogometom. Njega previše ljudi podržava, što zbog straha što zbog vlastitih interesa i samo zato on ovako neupitno vlada i odlučuje u hrvatskom nogometu.

Inkvizitor
30-07-2012, 13:07
Štimac pozvao u repku Maloču i Vukušića. Obojica imaju obje live noge.

E svašta. Izgleda da će biti Bilić nakon Bilića.

Pa nije on džabe polizao Mamićevo dupe.

Tomahawk
31-07-2012, 16:12
Jedva cekam tekmu sa Svicarskom da vidim sto je skriveno u nasem novom izborniku, velikom jebacu.

NorthStand
01-08-2012, 04:36
Inkvi, tvoj miljenik fajter zvani Štico, brzo će ti se zgadit. Jer kako čujem, ni noge mu se ne vide iz mamićevog šupka. :D

Inkvizitor
01-08-2012, 14:33
Štimac ima pomalo redikulozne čak rekao bih retardirane poteze u početku.

Da Maloča :facepalm..da Vukušić.:facepalm

NorthStand
02-08-2012, 16:21
Inkvi, ja sam siguran dok ti ne postaneš hrvatski izbornik, nećemo proć skupinu. Ni na EP, ni na SP, tako da obavezno se moraš kandidirat da ovakve ko Štimac izbacimo na ulicu. :D

Humphrey
02-08-2012, 17:55
Kad danas bili tići razbiju Inter dolazi do velikih promjena u repki, smjena generacije. :)

NorthStand
03-08-2012, 14:39
Evo čujem, razbili ih 3-0, podlegli atmosferi na ljepotici. :D

Humphrey
03-08-2012, 14:47
Na Poljudu se samo skupljalo novac, prava bitka će se odvijati u Milanu. Nije još gotovo, sad kad su financijske brige rješene, nogometna renesansa može početi.

NorthStand
03-08-2012, 20:01
haha baš tako, al treba bit realan, inter je preozbiljna ekipa za bilo koji klub s ovih prostora. teško da bi i dinamo prošo bolje, sjetimo se onog famoznog Lyona.

bandira
15-08-2012, 21:40
ovu repku bi hajduk razbia

gorand556
15-08-2012, 22:07
Užas ,kako nam zabijaju švicarci kao na treningu..

NorthStand
16-08-2012, 19:20
Sramota kako odigrali, nadam se da će se sabrat u ovih manje od mjesec dana, jer u protivnom makedonci će im se krvi napit.

gorand556
07-09-2012, 12:20
http://www.dnevno.hr/sport/nogomet/hns_u_strahu_od_praznih_tribina_konzumu_poklonio_p et_tisuca_ulaznica/1027826.html

Inkvizitor
12-09-2012, 10:50
I? Nitko ne komentira repku. Nikoga ne zanima..što li..?

gorand556
12-09-2012, 12:39
Bod kao kuća s obzirom na igru...

Belgija jaka sve to stoji , ali nije se trebalo povlačiti nakon gola , prepuštati igru njima i čekati da zabiju. Imam dojam da možemo puno bolje.

Šteta što Vida ne zabi ono na kraju