PDA

Pogledaj Full Version : Hrvatska nogometna reprezentacija

Stranice : 1 2 3 4 5 [6] 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Bukowski
17-11-2014, 22:22
Je,apsolutna je legenda,igračka.I Niko također.
Ali i jednog i drugog je postavio Mamić.Pa kako misliš da ti možeš imat utjecaj pored šefa koji te zaposlio?

A o "dokazanim stručnjacima".Hahahaha.
Di se Niko dokazao?Na tri utakmice mlade reprezentacije,i na dvije kao pomoćni u Austriji?A možda se dokazao kumstvom.....
A Šuker tek?Di je on pokazao svoje organizacijske,i rukovoditeljske sposobnosti pak?Suker soccer academy??ahahahaa

bandira
17-11-2014, 22:23
Ja sam pozvao pa i zamolio tebe da objasniš, jer me jako interesiraju ti fenomeni o kojima govorim, ja vjerujem u stručni stožer koji je sastavljen od dokazanih ljudi, ti daj svoje vidjenje zašto je samir bio u brazilu i zašto se Halilovića poziva, o tome si pisao ,a nisi do kraja razjasnio.

Stožer dokazanih ljudi koji nikad nikoga nije trenira.
I takvima, koji nikad nikoga nisu trenirali, daj 5.reprezentaciju po kvaliteti igrača na svitu da se uče ili izvršavaju naloge velikoga Tatte.

Inkvizitor
17-11-2014, 22:24
Nije bila nikakva perfidnost, ja o tome često pišem , a taj upis je bio dobar i dobro se uklapao u kontekst.
Ja se sa bandirom često slažem, kad god govori o stvarima koje poznaje, npr povijest i politika, ali kad se upušta u domenu ekonomije, gdje mu je znanje tanko, tu se ne slažem, tako da nisi u pravu.

sve u svemu je ispao kuršlus jer si čovjeka zabunom doveo u sukob s bandirom a nih dva nisu ni raspravljala

poslužio si se bandirim citatom tko zna od kad i tko zna odakle da bi ponetirao tuđim riječima jer svojih valjda nemaš osim papagajskog ponavljanja o hrvatskim legendama koje se progoni samo zato jer su legende nekad bile.

NorthStand
17-11-2014, 22:24
http://fc08.deviantart.net/images/i/2003/46/6/6/No_One_Likes_Us__We_Don__t_Care.jpg

Inkvizitor
17-11-2014, 22:26
kako je Čop upa u reprezantaciju.

prvo na širu listu pa onda mic po mic po opravdanom receptu.

Bio je najgori i najnevidljiviji u B ekipi s Argentinom.

Što on radi u A reprezentaciji.

bandira
17-11-2014, 22:27
nije bilo tebi upućeno, ti si kolateralna žrtva zabine perfidnosti

Mogao je biti bilo tko

Obrati se zabi koji provocira tvojim citatima a inače se ni u čemu ne slaže s tobom.

Ovo ti koleteralna žrtva,ovo nije bilo meni upućeno? Zajebajite vi koga drugoga.

skater
skater je odsutan
Super ugledni član skater avatar

Datum registracije
Sep 2013

Citiraj Prvotno napisano od zaba1111 Vidi poruku
Ponadao sam se bio da će me dočekati pp, ali ništa.
Uglavnom već sam puno puta pisao o jednom od najvećih problema našeg društva pa se neću ponavljati, kao prilog toj temi, a u isto vrijeme i ovoj temi u naslovu stavit ću jedan citat s ovoga foruma:
Bandira:

Pridruži se skupa s njim dostojanstveno u kolonu s Josipovićem i Kukuriku ološem.

zaba1111
17-11-2014, 22:27
Stožer dokazanih ljudi koji nikad nikoga nije trenira.
I takvima, koji nikad nikoga nisu trenirali, daj 5.reprezentaciju po kvaliteti igrača na svitu da se uče ili izvršavaju naloge velikoga Tatte.

A znači Samir je Brazilu bio po nalogu velikog tate, a Halilović se zove takodjer po nalogu, onda mora da je Mamić razvio posao pa je već i španjolska liga postala njegova filijala.

A do nedavno je i Bilić bio učenik i izvršitelj naloga, ali kao što rekoh demantira vas tržište.

Inkvizitor
17-11-2014, 22:32
Ovo ti koleteralna žrtva,ovo nije bilo meni upućeno? Zajebajite vi koga drugoga.

skater
skater je odsutan
Super ugledni član skater avatar

Datum registracije
Sep 2013

Citiraj Prvotno napisano od zaba1111 Vidi poruku
Ponadao sam se bio da će me dočekati pp, ali ništa.
Uglavnom već sam puno puta pisao o jednom od najvećih problema našeg društva pa se neću ponavljati, kao prilog toj temi, a u isto vrijeme i ovoj temi u naslovu stavit ću jedan citat s ovoga foruma:
Bandira:

Pridruži se skupa s njim dostojanstveno u kolonu s Josipovićem i Kukuriku ološem.

Pa eto sam si stavio dokaz..samo fali tvoj citat kojeg je zaba zloupotrjebio

pa kome je skater odgovara. Tebi ili zabi

ne znam šta ti tu nije jasno.

Čovik je mislio da ste ti i zaba istomišljenici pa vas je svrsta.

što se ne obratiš zabi da te ne upliće u svoje stvari.

zaba1111
17-11-2014, 22:33
sve u svemu je ispao kuršlus jer si čovjeka zabunom doveo u sukob s bandirom a nih dva nisu ni raspravljala

poslužio si se bandirim citatom tko zna od kad i tko zna odakle da bi ponetirao tuđim riječima jer svojih valjda nemaš osim papagajskog ponavljanja o hrvatskim legendama koje se progoni samo zato jer su legende nekad bile.
Eh sad, ko će tako, moraš čitati cijele postove, ja o mnogočemu pišem, nikako se ne može reći da ponavljam "legende", a da imaš malo više žice mogao si nešto, odnosno puno i naučiti kad ti se pružila prilika, ... i sad da postavim onaj bandirin post ti bi opet brisao, a opet bi se dobro uklopio.

Inkvizitor
17-11-2014, 22:36
Eh sad, ko će tako, moraš čitati cijele postove, ja o mnogočemu pišem, nikako se ne može reći da ponavljam "legende", a da imaš malo više žice mogao si nešto, odnosno puno i naučiti kad ti se pružila prilika, ... i sad da postavim onaj bandirin post ti bi opet brisao, a opet bi se dobro uklopio.

Fala ali u ovom kontekstu se od tebe ne može ništa naučiti, samo izvrtanju činjenica a za time baš ne žudim.

Ajd sad o legendama.

Inkvizitor
17-11-2014, 23:04
skater i ostali ako ne možete komunicirati ko ljudi suzdržite se jer će vam ionako biti brisano..koji vam je

NorthStand
18-11-2014, 00:52
http://www.youtube.com/watch?v=LjP5bmOUkPo

:skartoc

moonlight
18-11-2014, 01:04
Tipičan primjer uzroka i posljedice...

Vlast je u rukama onih koji uzrokuju, i način borbe kod onih koji to žele spriječiti...
Sustav nakaradan, protuhe i ratni profiteri, okruženi svojim pantovčačkim zidinama...Matoševa slika države...
Da, baklja... metak, metak..
Al za to su okviri prazni...

Žao mi je onih 16 ljudi i iživljavanja koja će uslijediti, kao i onih iz Radićeve onda koji su dobili svaki po par godina...

NorthStand
18-11-2014, 03:42
Perasović: Ne možemo se praviti blesavi i zatvarati oči pred sve većom frustracijom mladih ljudi

"Što se jučer u Milanu zapravo dogodilo? Jako dobro pitanje na koje nema jednoznačnog odgovora. Po mom mišljenju to se može gledati iz različitih perspektiva. Ako je riječ o bakljama, a baklje su te koje su uzrokovale prekid, one su desetljećima dio sastavni dio navijačke kulture. Nisu se pojavile prvi puta, a nisu ni posljednji.

Međutim, ono što treba u ovom slučaju apostrofirati je činjenica da danas prevladava mišljenje da ono što se sinoć dogodilo u Milanu nema veze s nogometom. To nije točno, itekako ima veze. Jednako kao što i na kazališnoj pozornici imate scenu koja je u prvom planu, također imate i kostimografe, scenografe, šaptače, dakle sve one koji nisu uvijek u prvom planu. Ista stvar je i u nogometu. Dakle, sad uzimati kao izoliran slučaj samo ono što se vidjelo i samo ono što je nekome stalo prikazati posve je pogrešno. Takav pristup, barem meni kao sociologu nije dostatan. Ja želim znati što se događa iza scene i što se nalazi ispod površine.

Upravo to što se krije iza površine je to, pravi razlog. Evo vama analogija: uzmimo neke skupe tenisice, Nike ili Reebok i zamislimo da imamo neku potrošačku feštu gdje će se slaviti ti proizvodi. I onda netko na tu feštu dovede žene ili djecu koja su u neljudskim uvjetima, negdje u Indiji za kruh i vodi proizvodili te tenisice. Tada će se netko dignuti i reći: ''Pa kako ste to mogli napraviti? To je bio svečani domjenak. Kakve veze ta djeca imaju s tim tenisicama?''. Da kakve??? Pa oni ih proizvode.

Ne mogu zbog baklji sa San Sira pristati na amnestiju hrvatskog nogometa kojim upravlja mafija

Nama se može nešto sviđati ili ne sviđati, ali ti ljudi, ti navijači koji prate HNL baš svako kolo, pa oni također imaju nešto za reći. Oni su isto sastavni dio hrvatskog nogometa. Nije on samo reprezentacija, zlatna i blještava. To što ti navijači svoj revolt izražavaju na neprihvatljiv i politički nekorektan način, to je druga stvar. Ne možemo mi zbog tih baklji amnestirati kompletno stanje u hrvatskom nogometu.

Afere poput one s Širićem i Djedovićem, Šuprahom i sličnima, ne mogu se i ne smiju negirati. Ne možemo se mi praviti blesavi i zatvarati oči pred sve većom frustracijom mladih ljudi, koja očito više ne može trpjeti neviđenu samovolju i bahatost kojom gazda hrvatskog nogometa vodi taj nogomet.

Jednostavno, ja kao sociolog ne mogu pristati na izdvajanje tih baklji iz cjelokupnog konteksta hrvatskog nogometa kojim upravlja mafija".

ima stvarno dobrih komentara po internetu, tko bi rekao da će i narod bar malo oči otvorit, izgleda da je sve veće sranje u državi kumovalo i određenim otriježnjenjem, ne kod svih ali jedan dobar dio ljudi polako "otvara oči".

Damir Maretić: "Istina je da nije lijepo vidjeti ovakve scene na gostovanjima. Englezi su radili gore stvari i iza sebe ostavljali pustoš, ali brate mili ruku na srce, ali bez himne, dosta je terora nogometnog saveza i njemu podobnih. Oni od nas rade majmune i red je brate da se misle što je sljedeće. Neopravdavam, ali brate mili i ne osuđujem ove momke. Na sebe su navukli policiju, prijave i novčane kazne, a bogami i zabrane na utakmice. Triba imati muda za to."

Luka HouseMatik Karacic: "U državi gdje je više od 300 000 ljudi bez posla i više od 150 000 ljudi radi bez plaće, u državi u kojoj se 20 godina krade na svim razinama vlasti, u državi u kojoj su heroji zadnja rupa na sviralu i već tjednima traže svoja prava na ulici, u državi u kojoj dva polu pismena idiota vode nogomet najveći su problem navijači... ZANIMLJIVO!!!"

Marko Mikić: "Hrvati nisu takav narod. 1% ih nije spremno popustiti mafijašima i represiji, 1% ih je spremno poginuti dok drugi kradu od vlastitog naroda. 1% se nikad neće pomiriti s takvom Hrvatskom. 1% nikad neće kleknut pred Mamića i samo 1% će javno ustati protiv kriminala i korupcije i taj 1% će robijati za 99% bijednika koji su se pokorili takvim izrodima koji se šminkaju po Milanu i Londonu, a za Sofiju imaju hrabrosti isto koliko se borit za svoja prava. Jel' mi žao? Pa nogometaša malo i je, a jel' vama žao preko 2000 ljudi po nekim crnim listama bez suda i pravde?! E toliko je i meni ako se utakmica prekine."

Josip Babić: "Samo bacaj, žao mi je igrača, ali volio bih da nas izbace (na) dvije godine... Ovo im je odraz rada i treniranje strogoće prema Hajduku i kažnjavanja nemoćnoga zbog dvije baklje. Ovako im vraćaju milo za drago, sad znaju kako je biti nemoćan i kad vam drugi kroji sudbinu i prave štetu, sad znaju kako je nama i svima koji volimo Hajduk, jer da nam je normalna situacija doma ovoga ne bi bilo!!"

NorthStand
18-11-2014, 04:22
http://www.index.hr/images2/indexanketa_ssindex.jpg

Grunf
18-11-2014, 08:15
Evo i Bilić objektivno Englezima prenio stanje u Hrvatskoj. :D

Kao izbornik nikada nisam išao na navijačke tribine za vrijeme hrvatskog derbija. Tamo je preopasno, čovjek se ne osjeća sigurno.

http://www.index.hr/sport/clanak/bilic-objasnio-englezima-thatcher-je-rijesila-vase-probleme-s-huliganima/784663.aspx

Inkvizitor
18-11-2014, 09:38
http://www.hrhb.info/content.php?r=3635-Udri-Milicijo-moja

Grunf
18-11-2014, 10:03
Zašto su navijači kontra HNS-a:

Je li to možda zato što je HNS postao uska klijenetelistička skupina kojoj hrvatski nogomet služi za osobno bogaćenje. Je li reprezentacija njima služi samo kao sredstvo za realiziranje svojih poslova, trpanje para u džepove u razno raznim mendažeriskim kombinacijama koje sve koordinira ON, stvarni vladar hrvatskog nogometa sa svojim moćnim zaštitinicima iz sjene mahom stasalih u doba bivšeg sustava. Ili je to možda zato jer je jednim navijačima ukraden klub i pretvoren u obični obiteljski obrt. Je li to zato što je stadion njihovog bivšeg kluba pretvoren u logor gdje se ljude uhićuje jer sjede na krivom mjestu na tribinama a navijačim se zabranjuje ulaz na stadion jer su na predhodnoj nešto vikali. Je li to možda zato što postoji liga u kojoj igraju dva kluba istog vlasnika, što je zabranjeno svim pravilima i koji nema primjera u svijetu, je li to zato što osim prve filijale postoji još i par podfilijala. Je li to zato što jedan klub, otet od vlastitih navijača u svakom trenutku starta sa 16 ili 20 bodova prednosti. Je li to zato što ne možeš ispasti iz lige ako si filijala gazde hrvatskog nogometa jer ćeš u furioznom finišu, u Barceloninom stilu tući sve gazdine filajale pa i gazdin obrt iako se prije nisi mogao sastaviti s loptom. Ili je to zato jer se jedan klub poput Hajduka konstatno šikanria, kažnjava ga se između osatlog i zbog toga jer njegov stadion nije prazan pa je gazda ljubomoran jer njegovu lijepu priču na sablasno pustom stadionu gledaju samo zaštitari i par likova u jeftinim dresovima. Je li to za to jer je organe represije u Hrvatskoj pretvorio u svoju osobnu pretorijansku gardu

I tko je zapravo pravi problem društva?

Živimo za dan kad će Hrvatska postati uljuđeno i demokratsko društvo gdje himbeno i lažno, navijači neće biti najveći problem ovog društva jer oni to i nisu po nijednim parametrima, dapače oni su uvijek prvi glasnici slobode, oni su onaj pijetao koji prvi zakukuriče pa završi u loncu. Doći će i to. Svaka sila za vremena. I narod malo po malo progledava i kuži tko ga svih ovih godina drži u lažima i medijskoj , Goebelsovskoj propagandi. Jer kako kaže stara izreka : možeš sve ljude varati neko vrijeme, možeš i neke ljude varati svo vrijeme ali ne možeš sve ljude varati svo vrijeme".

I ovaj dio je dobar:

Oni koji traže fašizam kod hrvatskih navijača sve te "antifašističke" lijige koji da ponovimo, vide fašizam i u početnom bijelom polju na hrvatskom grbu, sav taj neobrazovani polusvijet, stasao u inkubatorima službe državne bezbednosti i koji ne može prežaliti propast bivše države i stvaranje Hrvatske dobro zna da to nema nikakve veze sa fašizmom nego je to samo revolt, prkos i krik mladih i bijesnih ljudi koji ne mogu mirno gledati kako se Hrvatska na svakom polju ponižava i kako se sve hravtsko proglašava lošim, štetnim zločinačkim. To je samo inat. Zašto tih povika nije bilo 90-tih. jer za njima nije bilo potrebe, jer se nije gazio svaki hrvatski simbol i nije se krivotvorila nedavna povijest.

Grunf
18-11-2014, 10:31
Vrbanović ima presicu u 12 sati, to bu "zanimljivo". Evo HNS pohvalio navijače, ali osudio huligane:

Huligani koji su bakljama, dimnim bombama, rasističkim i fašističkim skandiranjem, mržnjom, netrpeljivošću, destrukcijom i zlonamjernošću izazvali privremeni prekid utakmice, ugrozili sigurnost igrača i gledatelja te zgrozili cijelu nogometnu Europu zaslužuju jedino i isključivo osudu svih segmenata društva.

Kap je prelila čašu. :kava

Pozivamo i sve druge segmente hrvatskog društva, počevši od Vlade Republike Hrvatske i svih institucija RH, da ove incidente koji su osramotili hrvatsku državu i hrvatski nogomet shvate kao "kap koja je prelila čašu" i koja će potaknuti sve koji imaju moć utjecati na rješavanje problema na energičnu i odlučnu reakciju. Ovakvi incidenti očito su posljedica propusta da se to učini puno ranije, a izostanak reakcije otvorio bi prostor za slične incidente u budućnosti. Takvi bi, osim sramote hrvatskoj državi, donijeli i nesagledive posljedice hrvatskom nogometu i hrvatskoj nogometnoj reprezentaciji.

HNS nema moći, ali će pomoći državi da stane na kraj huliganima. :kava

Za razliku od HNS-a, država ima mehanizme i moć za iskorjenjivanje huliganizma, nasilja i protupravnog ponašanja na stadionima, a Savez je i više nego željan pomoći u toj borbi na svaki način koji mu je na raspolaganju.

zaba1111
18-11-2014, 10:57
Hrvatski nogomet je uništen, zaključuju antidržavni mediji, a po starom običaju prihvaćaju izmanipulirani hrvatski desničari, baš oni o kojima piše bandira, ali je post zabranjen.
Hrvatski nogomet je uništen tako što reprezentacija ima gol razliku 10:1 , što je dobila Bugare u gostima i što je zamalo dobila i razorila Italiju u gostima, a repku je u gostima pratilo 10 000 navijača, u tom trenutku se javljaju navodjeni incidenti, utakmica je skoro prekinuta, svi mediji na sav glas pričaju o navodnoj mafiji, a zna se kakva je to mafija jer eno su preuzeli i špqnjolsku ligu i uvaljuju igrače i od tamo, i gdje će oni dozvoliti da se to razvije u nešto pozitivno.
Znaju oni da to treba sasjeći u korijenu i zato se upregla sva raspoloživa sredstva, jer 10 000 navijača u gostima, fascinantno stanje na tablici doista je prijetnja, a da ne spominjem da se i domoljubni zanos počeo ponovo koncentrično širiti oko reprezentacije, ali ponavljam zato je ovo bila velika pobjeda, ali kako se čini rat će još trajati, ako dobijemo i sljedeću utakmicu nacionalni ponos i kult reprezentacije bi mogao toliko eskalirati da bi ove antidržavne podvale mogle ladno poslužiti kao tariguz, zato se trenutno najviše plašim huligana koji bi mogli izbaciti reprezentaciju i otjerati ljude sa stadiona, stvoriti negativnu atmosferu kao kad igra Dinamo , i onda se teško iz te psihoze izvući, a sve to znaju i oni i to puno bolje od mene.

Grunf
18-11-2014, 11:07
U kojem si ti filmu da mi je znati? :D Baš svi mediji suprotno pričaju, reprezentativni i klupski nogomet cvate, a "huligani" ih ometaju u njihovom procvatu pa ih treba skršiti. Onda će svi prolijevati krokodilske suze kao što Mamić radi da di su navijači, a potjerao ih sa stadiona jer grizu malu djecu, žene i starce. :jao

zaba1111
18-11-2014, 11:57
Grunf u pravu si, to ipak nisu hrvatski mediji, naprotiv to su antihrvatski mediji, analitičari, udruge, političari, a nesvjesno i mnogi drugi.

http://www.index.hr/sport/clanak/gazdama-hrvatskog-nogometa-odgovara-kaos-jer-tako-lakse-love-u-mutnom/784691.aspx

Bukowski
18-11-2014, 14:20
http://www.index.hr/images2/indexanketa_ssindex.jpg

do prije možda i samo pet godina,na ovo pitanje "podržavam" bi bilo 2%.
Ljudi bi praktički jednoglasno osudili huligane.
Polako,vide ljudi,ne svi,ali ja iz osobnog iskustva znam da ljudi sve više vide.Njih troje je kad je bakljada počela pričala,ne sa odobravanjem,ali nisu ni kenjali "sve na goli otok".Pričali su tako da se vidilo da ljudi kuže zašto i kako,da ovo nije bio bezumni čin huliganstva.Troje ljudi koji veze nemaju s navijanjem.
Polako,sazrijeva klima da glavati ode.Kad onima koji ga drže dođe trenutak izbora,bacit će ga i potegnut vodu za njim samo tako.
Ne može on podmazat koliko im znače pozicije.

Grunf
18-11-2014, 14:39
U HNS-u su imali konferenciju za novinare. Opet će nas domaći "dušebrižnici" pokopati, naravno da se javio i Fare, srpski šnjofač hrvatskog fašizma i mržnje. :rofl

Šteta će biti velika, Uefa nam je poslala izvješće na 15-ak stranica. Javio se i Fare, ponudio je slike s kukastim križevima", naglasio je Vrbanović, dodajući da je "pojedincima na tribni takav izričaj očito simpatičan.

NorthStand
18-11-2014, 15:01
http://www.youtube.com/watch?v=ktwHOW6qSzY

Nećeš nikad ti, meni baklju zabraniti, nek ti ona pokaže kako gorjet ćeš vraže, sam u paklu ti!

http://www.youtube.com/watch?v=K1dbX2Idgb4

NorthStand
18-11-2014, 15:05
U HNS-u su imali konferenciju za novinare. Opet će nas domaći "dušebrižnici" pokopati, naravno da se javio i Fare, srpski šnjofač hrvatskog fašizma i mržnje. :rofl

isti onaj "fare" što je zabranio tranasparent posvećen vukovaru, kako se zaigrala ta stoka, na kraju će stvarno stvorit fašiste od hrvata. neka neka, svaki debilizam kad tad dođe na naplatu, a njima polako dolazi njihov. jasno je i zadnjim budalama u ovoj državi da je ustaštvo kukasti desnice u zrak, izraz nezadovoljstva ne samo prema mamiću već općenito državnoj politici koja je u samoj svojoj srži antihrvatska i antidržavnička, protuhe i budale nam vladaju državom, klasična peta kolona i rezultate vidimo. narod to sve vidi, i odgovor im stiže na jedini način na koji oni to mogu razumjet, iako se prave glupi i sastanče i moraliziraju do iznemoglosti, jako dobro oni znaju da su sve ovo zlo oni stvorili, i sad kad su ga stvorili neka se nose s njime kako god znaju i umiju, jebe se meni šta će ta bagra mislit o bilo čemu, a kamoli o ustašama ndh navijačima.

skater
18-11-2014, 17:10
http://www.dnevno.hr/sport/nogomet/137751-presica-hns-a-bio-je-to-atentat-na-hrvatski-nogomet-talijani-su-napravili-puno-da-utakmica-ode-u-nezeljenom-smjeru.html

Voditelj za sprječavanje nasilja u MUP-u Dubravko Perec potvrdio je kako su Talijani u Ljubljani prodali 1400 ulaznica, a na tom popisu je bilo 200 "rizičnih" navijača.

zaba1111
18-11-2014, 17:44
Već sam rekao da su mi i ovdje najinteresantniji, ali i najvažniji specifični fenomeni koji vode državu u velike probleme, imamo ovdje tipičan primjer hr desničara koji se gadno uvrijedio jer mu je dečko u razvoju rekao da ide u nekakvu kolonu s Josipovićem, mislim nidje veze, ali to je teška uvreda, a već sljedeću poruku tipični hrvatski čovjek desne provinijencije vrijedja bez ikakvog pokrića i povoda čovjeka koji mu je davno pomagao da razbije vlastite zablude o nekim stvarima...
Dalje je interesantno kako udruženi zločinqčki antidržavni aparat plasira neistine, a ovi gutaju sve što oni požele, npr Brozović nipošto ne smije igrati u reprezentaciji jer je to kriminal i pogodovanje pojedincu, dokaz zato je to što je on bio u repki prije nedovoljno spremnog Badelja , koji je inače prodan za 4, a Brozoviću se sprema 6.2, ali nema sumnje to je kriminal i pogodovanje, kako je to moguće, pa tako što svi to znaju, kako to znaju pa bilo je u svim medijima koji su pod kontrolom Mamića i koji, kako kaže Grunf, ponovo podržavaju upravu i HNS, ali ni takav primjer nemamo, nemamo niti takav link jer to ni ne treba jer i to ionako svi znaju.

Kaže čovjek hrvatska reprezentacija je uništena, a ono 10:1 za hrvatsku, ali nije on jedini, neki su čak pokušali i prekinuti utqkmicu jer je rep uništena,... ali moram priznati čovjek je pisao i neke odlične postove, posebno bih izdvojio onaj o karcinomu.

"Engleski prvoligaš Arsenal spreman je ponuditi Dinamu 6,2 milijuna eura za veznjaka Marcela Brozovića (21), objavili su u utorak britanski mediji"

Grunf
18-11-2014, 18:51
Zaba, ti si skroz pobenavio s branjenjem HNS-a i Mamica. :D Jednostavno odbijam vjerovati da to radis iz nacela, moras imati neke interese u tome. Moras jer ova prva opcija je :jao

zaba1111
18-11-2014, 19:33
Čovječe Božiji jesi ti čist ili šta, ja ne branim ni HNS , a pogotovo Mamića, ja branim hrvatske interese, odnosno hrvatske nogometne promotore u svijetu od udruženog , zločinačkog , antidržavnog napada.
Ovo je pokušaj destbilizacije jedne od najboljih reprezentacijq dosad kojoj se smiješe veliki uspjesi.

Ajde kad si tu , daj link onih primjera o kojima si govorio, kako mediji podržavaju HNS.
Da nije to ovo kad su napisali da Brozović ide u Arsenal i tako pomoggli Mamiću da zataška da ga je ugurao u repku i zajednički zajebu Arsenal?

Ili je to ono kad napišu kako je kao 10:1 dobar rezltat, a svi zanmo da je trebalo biti barem 20:1 ?

Grunf
18-11-2014, 19:40
Znači ti želiš da se sve pogura pod tepih i da se zažmiri na oba oka te da se priča kako je sve divno i krasno unatoč tome kaj nije? Jel to rješenje?

Jel ti znaš kak Mamić djeluje? Jel tebi čudno da određeni sportski novinari bombardiraju javnost o prijelazima igrača u velike klubove Europe prije nego je neki igrač odigral službenu tekmu za Dinamo? I jel normalno da taj samoproglašeni talent odjednom zaigra preko reda za repku i tako si digne cijenu? Jel reprezentacija služi tome da se jednom čovjeku prodaju igrači po Europi?

zaba1111
18-11-2014, 20:07
Ne služi, a ako ti misliš da je veća šansa da je Mamić zajebao Arsenal, Barcelonu i svo ostale najorganiziranije klubove u europi , nego da su neoudbaški mediji, pola stoljeća specijalizirani samo za to, zajebali tebe, onda ti imaš visoko mišllenje o sebi.

A pri tome ne navodiš primjere svojih tvrdnji, samo ponqvljaš ono što oni, takodjer bez argumenata tvrde.

Grunf
18-11-2014, 23:19
Da, neoudbaški mediji su me prevarili i uvjerili da je Samir zaslužio igrati za reprezentaciju prije Kovačića koji igra u Interu. Nekim čudom Samir je baš ušao u udarnih 11 u trenutku kad ga nitko nije htio kupiti i Mamić ga nikome nije mogao prodati zbog svojih ekscesa i pada forme. Nakon toga ga je prodao Getafeu, a Samir više ne igra za reprezentaciju. To su mi sve podvalili neoudbaški mediji, a ja naivan nasjeo na to. Istina je naravno potpuna drugačija od tih podvala neodubaških medija.

zaba1111
19-11-2014, 00:07
Jesi ti retardiran, Samir je igrao jer ga je uveo Štimac, koji je neposredno nakon toga odletio, znači Mamić prisiljava šest godina da se uvede Samir i kad napokon dobije izbornika koji ga posluša, taj isti Mamić mu odmah da otkaz , nevjerovatno, a taj isti Samir je bio i na sp, nakon što je protjeran iz Dinama, ali to govori samo to da Mamić drži i Getafe, ne?

Ovo je stvarno ludilo, daj primjer podrške HNSu i Šukeru u medijima , kao što si rekao, a ja opet ponavljam, ako itko postavi link u zadnjih 5 godina gdje se Mamić podržava ja nikad više neću napisati riječ na ovu temi, a mogao sam staviti i "ikad" , a ti i , kao i ostali, i falje nastavi bulazniti da mediji podržavaju Mamića.

zaba1111
19-11-2014, 00:15
U kolovozu 2012. godine, Kovačić je dobio svoj prvi poziv u seniorsku reprezentaciju, za utakmicu protiv Švicarske, ali zbog ozljede nije zaigrao.[23]

Svoj reprezentativni debi Mateo je imao u utakmici sa Srbijom koju je Hrvatska dobila sa 2-0, igravši u veznom redu sa Lukom Modrićem. U intervjuu poslije utakmice selektor Hrvatske reprezentacije Igor Štimac ocijenio je nastup Kovačića sa "10", a suigrač Niko Kranjčar nazvao ga je "profesorom nogometa".

Ovo je.samo radi istine, a s druge strane tada su takvi kao ti pisali identične stvari kao što ih sada pišete za Brozovića, dokazi su na forumu, a što pokazuje kako niste dorasli takvim prosudbama , kao i da ste subjektivni zbog već opisanog , pogubnog utjecaja neprijateljske propagande.

Grunf
19-11-2014, 00:17
Gubiš se Zaba, valjda zato jer je kasno. :D Krenimo ispočetka. :kava

Štimac je postavljen za trenera preko reda jer se kao najveći kritičar močvare zvane HNS morao ušutkati pa je za nagradu dobio mjesto izbornika. Naravno zauzvrat što nema potrebne kvalifikacije za to mjesto i što je uletio preko reda će udovoljavati šefu na njegove prohtjeve. Tako je na preporuku Mamića Samir preko reda upao u repku da se proda iz Dinama. Nakon debakla repke, vrh HNS-a je skužil da će im šarlatan na klupi repke sjebati sve, od prodaje igrača do njihovih pozicija pa su brže bolje stavili legendarnog kapetana da pridobiju opet javnost za sebe. Budući da je i Kovač išao preko reda, on isto mora udovoljavati prohtjevima Mamića i tu i tamo staviti pokojeg igrača spremnog za prodaju. Sva sreća kaj je Kovač ipak ambiciozniji i stručniji od Štimca pa repka igra dobro, zakaj onda ne pogurati nekoga, neće se ni osjetiti. Zato će sad Broske ići u Arsenal. Naravno, nitko ne veli da Broske nije dobar igrač, ali je išao preko reda kao nedokazan da bi ga prodali. :)

Grunf
19-11-2014, 00:20
U kolovozu 2012. godine, Kovačić je dobio svoj prvi poziv u seniorsku reprezentaciju, za utakmicu protiv Švicarske, ali zbog ozljede nije zaigrao.[23]

Svoj reprezentativni debi Mateo je imao u utakmici sa Srbijom koju je Hrvatska dobila sa 2-0, igravši u veznom redu sa Lukom Modrićem. U intervjuu poslije utakmice selektor Hrvatske reprezentacije Igor Štimac ocijenio je nastup Kovačića sa "10", a suigrač Niko Kranjčar nazvao ga je "profesorom nogometa".

Ovo je.samo radi istine, a s druge strane tada su takvi kao ti pisali identične stvari kao što ih sada pišete za Brozovića, dokazi su na forumu, a što pokazuje kako niste dorasli takvim prosudbama , kao i da ste subjektivni zbog već opisanog , pogubnog utjecaja neprijateljske propagande.

A sori, ali svi mi pratimo nogomet, a i igramo godinama. Iz aviona se je vidjelo da je Kovačić klasa od igrača. On je dominirao u HNL-u i zaslužio je kao mlada nada poziv i ubacivanje u repku. Broskeu se to ne vidi ni danas da dominira u HNL-u. Dobar je igrač, ali u ovom trenutku nije bolji od Badelja npr. koji sjedi na klupi. Bilo bu zanimljivo kad Broske potpiše za nekoga vani kolko će igrati dalje za repku. :D

Skywalker
19-11-2014, 09:39
Evo i Bilić objektivno Englezima prenio stanje u Hrvatskoj. :D

http://www.index.hr/sport/clanak/bilic-objasnio-englezima-thatcher-je-rijesila-vase-probleme-s-huliganima/784663.aspx
Englezi su najveci ljigavci sto postoje,i koriste svoj politicki uticaj u svakim kvalifikacijama koje igraju...Tako su nas ocrnili posle Krusevca i mlade reprezentacije...a onda vidis sledece nedelje da se isto desava u Engleskoj,bacaju banane crncima npr...Ali za svaku medjunarodnu utakmicu znaju da pokrenu citavu masineriju,novine,politicari,bivsi igraci,selektori koji kao daju misljenje o toj utakmici...i tako vrse pritisak na Uefu.

Predstavljaju se za najkulturniju naciju,a kad ih vidis u bilo kom gradu van Engleske,jasno ti je da su obicni divljaci...da se ne razlikuju mnogo od nas odavde.

teenager
19-11-2014, 12:30
Ja odgovorno tvrdim da reprezentacija nije talac Mamića, danas ništa više nego za vrijeme Bilića ili Štimca...
Poziv Čopu je najnormalnija stvar, naime kada je neki igrač prvi strijelac domaće lige, njega se zove bez obzira na sve, primjer je onaj talijan Immobile, lik pojma nema, rezerva teška u Borussiji koja je u zoni ispadanja, a u repki standardan...

Drugi slučajevi poput poziva Kovačiću, Haliloviću, Brozoviću i sličnima nemaju nikakve posebne anomalije, jer su u isto to vrijeme u repki igrali i MARIJO MALOČA, ANTE VUKUŠIĆ, dva nogometna invalida , Josip Radošević sa dvije profesionalne utakmice u karijeri, Lovre Kalinić nakon 5 profesionalnih utakmica u prvoj HNL, i to sa 22 godine!!!

Grunfek, argumenti ti nažalost ovaj put nisu na mjestu.
Za Badelja sam već rekao, čovjek je bio poluozljeđen i van forme, a ni u jednoj šugavoj Fiorentini nije trenutno prvotimac.
Broske ono što je odigrao je bilo sasvim solindo, u usporedbi sa recimo Vukojevićem ili tko već bi tu igrao da vi sastavljate repkinu formaciju...

AMEN

NorthStand
19-11-2014, 15:20
svatko ima pravo na svoje mišljenje, ali nitko na ovome svijetu pa ni ti, me neće uvjerit da bi Brozović igrao kod zalizanka Kovača, da nije na liniji s mamićem. tako da, pričaj ti što hoćeš ali ja glup nisam, a i neću se pravit slijep pored zdravih očiju.

odavno pratim što se događa, i mamić je rak rana našeg nogometa, da tog kretena nema vjerojatno bi se borili za polufinala i četvrtfinala SP-EP. ovako glupavi treneri, i mamić ko bonus svaki put sjebu potencijalni iskorak. zapitajte se malo, zašto momčad koja vrijedi najmanje za četvrtfinale EP-SP gotovo nikad ne prođe skupine. izuzetak je jedino 2008 u austriji.

a na poziciji brozovića ima i boljih igrača, Badelj je sigurno bolji igrač od njega, pogotovo kad je zdrav i u formi.

NorthStand
19-11-2014, 15:45
isto tako Kramarić ulazi tek u 70minuti, a Olić je bio ko duh na terenu, ne kažem da je javio zalizanku da ga drži na klupi, ali dobro se zna kakav odnos kramarić ima prema mamiću zato je i završio u rijeci.

i zato ko trenutno naš najbolji HNL napadač grije klupu, a Čop igra u ekipi koja je daleko bolja kvalitetnija, a ima duplo manje golova.

KRAMARIĆ ANDREJ 21

DUJE ČOP 9

i on drži onog senilnog starog Olića, koji jedva može trčat po terenu do 70 i neke minute. dajte me nemojte nasmijavat, a krama u top formi i grije klupu, odavno mi idu neopisivo na kurac naši mutavi treneri i još mutaviji lideri nogometnog saveza, i pogotovo ovo smeće bahato mamić koji si je stvarno umislio da je adolf hitler, i da će svojom samovoljom vladat "tisućljetnim nogometnim rajhom zvanim Hrvatska". samo ima mali problem, što je poprilično sigurno da on neće živjet tisuću godina, a vjerojatno kao ni Hitler za njegovog mandata nećemo doživjet taj tisućljetni nogometni rajh, jer kao što ni dinamo nije doživio "europsko proljeće" neće ga doživjet ni reprezentacija, iako ima sve adute i potencijale da to doživi. a sve zbog našmrkane seljačine iz hercegovine, koja glumata nedodirljivog, a gdje je sad pizdurina, šalje cvrka i vrbanovića u eter a šta on pizdurina ne dođe i ne kaže novinarima da su to oni što u crnim majicama rade nerede? kako je svojevremeno ispalio da u udruzi navijača dinama nema plavih majica, već samo crnih, govno jedno jugoslavensko ali nema mu više zajebancije, piši zakone zovi svoje mupovce kretenu ali ćeš se i naplaćat kazni i nagledat prekida, stoko jedna pokvarena. a onom cvrku debelom prascu, ću zaljepit šamar samo da ga sretnem negdje u gradu. treba ih maltretirat na najjače, kako god oni nas jebu tako i mi njih moramo. pa kakve god kazne i represiju nam lupali, šta nam uostalom preostaje? da se pomirimo da rade kretene od svih nas, i da nas ugase bez ispaljenog metka? ako već to imaju namjeru a imaju, onda ćemo pasti u velikom stilu, boreći se za svoja prava za svoju reprezentaciju klubove i nogomet. odavno su oni nas naumili uništit, ovo cigansko smeće mamić je već 2004 bio kreator zakona protiv navijača, i svejedno je imao obraza dolazit na dinamove proslave i glumatat odanog saveznika navijača, da bi naravno krajem 2006 pogotovo 2007 pokazao tko je i što je, a u godinama nakon toga je postao posebno bahat i beskrupulozan, i to će mu na kraju presudit. on ovaj rat protiv navijača nikad neće dobit, jedan dio će past u ruke zakona i države, ali veći dio ostat će tamo gdje im je i mjesto na tribinama, a on sigurno neće biti dio ni dinama ni HNS uskoro. sve ovo zlo koje je napravio, osjetit će na svojoj koži. nitko se nikad nije izvukao pokraj tolikog sranja, bez kazne. neće biti direktno kažnjen od navijača, ali ima onih važnijih i utjecajnijih od njega koji će ga biti spremni žrtvovat da bi namirili zadovoljštinu bijesne javnosti. i to i je cilj ovoga što se dogodilo u milanu, i što će se događat u budućnosti. nema više popusta prema toj sitonozuboj stoki, da su ikad razmišljali glavom a ne novčanikom, do ovoga nikada ponavljam nikada ne bi ni došlo. i s njima se više nema šta pričat, nudilo im se sve i svašta, i svaki put su navijače izigrali. i onda ispada kao da navijači ne žele dogovor, ne ne želi ga nogometna mafija kojoj je tatta Zdravko Mamić, velika glava nos i vilica. baš kako i doliči, narko bosovima i onima koji odluče glumatat velikane podzemlja. mislim da ni Joca Amsterdam ne bi bio na njegovoj razini da je na njegovom mjestu, jer ova seljačina ne preza od ničega, baš je ono mutavo govno i smeće prve klase. uvreda je za jocu, usporedit ga s Zdravkom Mamićem, jer ni joca nije tako beskrupulozan bahat i uporan u zlu kao on.

zato će oblik borbe biti radikalan, jer navijačima realno pored takvog degenerika ništa drugo ni ne preostaje. a Šuker koji je također samo produžena ruka mamića, je klasični tenkre koji ne zna tri rečenice sastavit. zato je i doveden na tu poziciju, a nije recimo Boban koji nikad ne bi pristao s vragom tikve sadit.

Bukowski
19-11-2014, 17:23
Čovječe Božiji jesi ti čist ili šta, ja ne branim ni HNS , a pogotovo Mamića, ja branim hrvatske interese, odnosno hrvatske nogometne promotore u svijetu od udruženog , zločinačkog , antidržavnog napada.
Ovo je pokušaj destbilizacije jedne od najboljih reprezentacijq dosad kojoj se smiješe veliki uspjesi.

Ajde kad si tu , daj link onih primjera o kojima si govorio, kako mediji podržavaju HNS.
Da nije to ovo kad su napisali da Brozović ide u Arsenal i tako pomoggli Mamiću da zataška da ga je ugurao u repku i zajednički zajebu Arsenal?

Ili je to ono kad napišu kako je kao 10:1 dobar rezltat, a svi zanmo da je trebalo biti barem 20:1 ?

Je,ne braniš ti ništa,tebe zanimaju sociološki fenomeni :)

Daj,kome prodaješ to,pa znam te dozvat ko Aladin onoga duha,znam ti broj pagera,ako te trebam ne trebam pisat "zaba šta misliš...." nego napišem "Mamić je nesposoban" i ti ko duh iz svjetiljke iskačeš :smijeh

Al tebe fenomeni zanimaju.

A oko uspjeha repKe,srrava uspjeh,tukli San marina,čuda,i Bugare,EEEEEJJJJJ velike Bugare u gostima!Bugare koji dva dodavanja spojit ne znaju.

Smiješni su.Pa danas na Europsko ide ko oće praktički,jedino su Srbi iznimka (koja potvrđuje pravilo).
Konkurencija strava,Norveška i Italija.Italija kojoj je najpoznatiji igrač na terenu golman (i koji nam pokloni bod,kad smo kod toga),vidićemo s Norvežanima.Ja predviđam isto ko i s Italijom,milijun nepotrebnih dodavanja,posjed,a rezultatski ili remi ili pobjeda/gubljenje golom razlike.Na čitavoj utakmici ćemo imat dve šanse.

NorthStand
19-11-2014, 17:59
http://www.b92.net/sport/fudbal/vesti.php?yyyy=2014&mm=11&dd=19&nav_id=925705

kretenčino, reakcije na ustaštvo u hrvatskoj ima svaki jebeni dan u 365 dana u godini ali zato nema na partizanstvo komunisarenje po srbu i brezovici i kumrovcu itd, a to što si ti govno balijsko(sarajlija) poturčeno oženjeno za muslimanku koje posjećuje titinu pećinu na visu, dakle jugoslavenčina to me slatko zaboli kurac.

i šta će ovakvi majmuni mislit o ustašama, me stvarno ne zanima, ne znam zašto misle da će njihovo mišljenje i zgražanje na spram ustaštva nekoga natjerat na to da ne ustašuje? stvarno su optimsti, ali ajde još malo cmoljite i patetično cvilite, kme kme kme ustaše na tribinama kme kme kmme ridam suze, jasenovac i gradiška stara nema više maršala da nas zagurava u jame kme kme cro fašisti opet u naletu kme kme kme ajmo ustaše odjekivalo s trbina kme kme kme govno mi se zasmrdi od toga što misli jugoslavenčad i ostali euro kozmopoliti koji vire iz američkih guzica.

Inkvizitor
19-11-2014, 18:22
Brozović i nekako ali onaj Čop..to je smijeh..

Doduše još nije u užem izboru ali čim se on šulja na popisu....

zaba1111
19-11-2014, 18:28
North stand, neki dan si stavljao i opisivao Stnićeve prosere kao izvrsne, a u stvari se radi o tome da čovjek ima nekakv dar za pisanje u odnosi na ostale nogometaše, fali mu pažnje i čovjek je shvatio koji recept, pisati ono što oni žele, protiv provjerenih neprijatelja poput Mamića ili bulazniti o sveprisutnim ustašama, vjerovatno mu ništa osim toga nije ni objqvljeno, i to je bukovski taj obrazac kojim mediji manipuliraju, a posljedica je fenomen koji mene frustrira, zato i pišem o tome.

Teen, da i je , a nije , pogodovano ijednom igraču, to bi ustvari bilo nešto uobičajno, kad se daje šansa mladjim , domaćim igračima, medjutim to je u slučaju Brozovića ili nedavno Kovačića( pogledati upise o tom slučaju na forumu) toliko nategnuto da nema smisla ništa više od usputno komentirati takvu mogućnost, pogotovo kad imamo izvrstan rezultat, a što mi imamo, to da ljudi pričaju kako je repka uništena, kako je sve kriminal, pogodovanje, vjeruju da je herojsko djelo prekid utakmice i kazna za repku... nevjrovatne gluposti, ali doista nevjerovatne, kaže čovjek reprezentacija je uništena, Brozović je ubačen, ( sutra će u Arsenal)Samir je bio na Sp jer Mamić ima filijale u Španjolskoj...
Grunf Štimac je najveći Mamićev neprijatelj, a izbornik je postao jer je imao apsolutnu podršku mamićevih neprijatelja, politike, medija i gradjana,...

I kako objasniti takvo masovno ludilo, jedino sustavnim ispiranjem mozga i taj sustav je naš najveći problem.

Inkvizitor
19-11-2014, 18:36
http://www.index.hr/images2/stimac_mamic_reklama-sopta22_cropix.jpg

zaba1111
19-11-2014, 18:41
ZASTUPNICIMA zagrebačke Gradske skupštine predstavljen je u srijedu urbanističko-arhitektonsko rješenje za Hrvatski atletsko-nogometni centar Svetice, za koji je UEFA već osigurala sedam milijuna eura, pa Grad Zagreb neće stajati niti kune.

Još jedan razlog zašto imamo ovakve organizirane, sveopće napade na najbolji hrvatski brand i najvažnijeg hrvatskog promotora, pored toga što bodovno razaramo, pored toga što imamom10 000 navijača u gostima i izgledno je vraćanje nacionalnog ponosa vezanog za repku ...

Hrvatska nogometna priča je lijepa, uspješna i značajna priča za Hrvatsku i zato neprijatelj pokušava tu priču zaustaviti i pri tome ne bira sredstva.

NorthStand
19-11-2014, 18:43
stavljo sam pametnjakviću samo kad je pisao kontra mamića, jer nije loše pisao o tome, ali očito je on još jedan biser u kolekciji koju imaju Hrvati, sarajlija oženjen s talibankom koji posjećuje titinu pećinu i štab na visu, sve u svemu još jedan u plejadi hrvatskih "antifašista". sigurno i on mrzi Šimunića, jer je skviknuo za dom spremni. jbg, to ti je tako kad dozvoliš da ti komunistička govna pola stoljeća vode državu, i truju narod s propagandom da je dobro mrzit svoje i dičit se tuđim.

za njih je povijest hrvata i hrvatske države, na žalost počela i završila komunističkim ustankom u brezovici. a ne protiv nekakvih fašista, jer su eto fašisti bili i Hrvati, već protiv NDH. mene ne čudi da ovakvi ko Stanić imaju puno i previše prigovara na tu državu, jer njihova država je Jugoslavija, bila i ostala. pametnom dosta.

i citirat ću ga opet, ako nešto dobro kaže, kao što ću ga i prvi kritizira i izvrijeđat na pasja kola kad nešto loše kaže. ili kad krene prodavat demagogiju o tome kako je problem hrvatske države ustaštvo, a ne nepotizam klijentelizam i lopovluk svih političkih stranaka, i toleriranje nogometnih i ostalih mafija u društvu, koje onda za posljedicu imaju ovako ekstremne i radikalne navijače. zar ne, jel to neka logika? ali on to nije spomenuo, on je išao prodavat maglu ovom napaćenom narodu, svima tima poručujem ovo....

http://www.youtube.com/watch?v=2sn5KqH0JIc

zaba1111
19-11-2014, 18:52
Kao što je to lucidno objasnio Inkvizitor, iz ovog primjera se najbolje vidi da su Šuker i Mamić njihovi igrači:
"U HNS-u vlada neka mala mafija", rekao je još prije četiri godine predsjednik Hrvatske Ivo Josipović, koji je danas prokomentirao nerede hrvatskih navijača u Milanu.

Josipović smatra da je navijačko ponašanje u skladu s politikom kakvu vodi HNS.

"Svatko odgovara za svoje postupke, i ono što se dogodilo na stadionu je sramota. Treba učiniti sve da se takvi događaji spriječe. No takvo ponašanje je u jednoj korelaciji politike kakvu vodi naš nogometni savez", rekao je Josipović za Soundset.

Inkvizitor
19-11-2014, 19:03
Mario Stanić je budala. Mislim se da nešto napišem o tome.

Pošto zadnja kolumna ima dosad u dan i po preko 1700 čitanja.

Mogli bi se i drugi uključit.

Bukowski npr može pisat o Tuđmanovoj krivnji za propast Hajduka..to doduše nećemo objavit :D ili ćemo cenzurirat.

zaba može biti PR Mamića i davati izvještaje o Mamićevom tulumarenju po Beogradu.

To isto nećemo objavit :kez

teenager
19-11-2014, 19:04
Brozović i nekako ali onaj Čop..to je smijeh..

Doduše još nije u užem izboru ali čim se on šulja na popisu....

Inkvi, nemoj da ti ponavljam. Najbolji strijelac nacionalne lige MORA biti pozvan!

Imaš tih primjera koliko hoćeš, već sam spomenuo jednog Immobilea...

Da se Čopa forsira kao svojevremeno Hajdukovog levata Vukušića, koji nije ni bio najbolji stijelac HNL-a, ja bi razumio kritike, ali ovako, mislim da nisu opravdane...

Slažem se da je Čop kriminalan u zadnjih mjesec ipo, ali kada je bio u top formi prošle sezone, apsolutno zasluženo je bio pozivan ispred Kramarića recimo.

Inkvizitor
19-11-2014, 19:15
Inkvi, nemoj da ti ponavljam. Najbolji strijelac nacionalne lige MORA biti pozvan!

Imaš tih primjera koliko hoćeš, već sam spomenuo jednog Immobilea...

Da se Čopa forsira kao svojevremeno Hajdukovog levata Vukušića, koji nije ni bio najbolji stijelac HNL-a, ja bi razumio kritike, ali ovako, mislim da nisu opravdane...

Slažem se da je Čop kriminalan u zadnjih mjesec ipo, ali kada je bio u top formi prošle sezone, apsolutno zasluženo je bio pozivan ispred Kramarića recimo.

Ti mora da se šališ.

Biti prvi strijelac lige gdje imaš svoje filijale i podfilijale gdje ti se igrači razmiču da daš gol.

Koliki je on igrač vidi se po golovima u Europi.

teenager
19-11-2014, 20:05
U svakom slučaju puno opravdanije je sada pozvati Čopa, nego onomad Antu Vukušića ili Marija Maloču

Te vaše tvrdnje ništa ne dokazuju :D

Inkvizitor
19-11-2014, 20:27
Sva trojica su levati i nemaju šta radit u reprezentaciji...

Grunf
20-11-2014, 11:22
Ja odgovorno tvrdim da reprezentacija nije talac Mamića, danas ništa više nego za vrijeme Bilića ili Štimca...
Poziv Čopu je najnormalnija stvar, naime kada je neki igrač prvi strijelac domaće lige, njega se zove bez obzira na sve, primjer je onaj talijan Immobile, lik pojma nema, rezerva teška u Borussiji koja je u zoni ispadanja, a u repki standardan...

Drugi slučajevi poput poziva Kovačiću, Haliloviću, Brozoviću i sličnima nemaju nikakve posebne anomalije, jer su u isto to vrijeme u repki igrali i MARIJO MALOČA, ANTE VUKUŠIĆ, dva nogometna invalida , Josip Radošević sa dvije profesionalne utakmice u karijeri, Lovre Kalinić nakon 5 profesionalnih utakmica u prvoj HNL, i to sa 22 godine!!!

Grunfek, argumenti ti nažalost ovaj put nisu na mjestu.
Za Badelja sam već rekao, čovjek je bio poluozljeđen i van forme, a ni u jednoj šugavoj Fiorentini nije trenutno prvotimac.
Broske ono što je odigrao je bilo sasvim solindo, u usporedbi sa recimo Vukojevićem ili tko već bi tu igrao da vi sastavljate repkinu formaciju...

AMEN

Danas je reprezentacija svakako više pod Mamićevom šapom nego u vrijeme Bilića. Ne samo reprezentacija nego i HNS. Dok je još Marković bio predsjednik barem se nešto i njega pitalo. Marković nije bio Mamićeva marioneta, bili su suradnici, a danas je Šuker Mamićeva marioneta.

Ok, slažem se da treba pozivati najbolje napadače lige, ali jedno je pozivati ih, a drugo gurati. Ako ti nije sporan Čop, zašto su ti sporni Maloča i Vukušić koji su bili pozvani kad je Hajduk odlično igrao u Europi? Ili Radošević koji je bio u vezi kad je Hajduk razbio Intera u Milanu?

Radošević kontra Belgije, to su svi kritizirali jer je upao preko reda, ali imalo je nekog rezona. Mlad igrač, dominira u HNL-u i razbio Interovu veznu liniju u Milanu. Nije trebao igrati, ali eto, Štimac se odvažio. Nije se sigurno išlo na dizanje cijene kad su lika već prije toga tražili brojni klubovi u Europi jer je bil mlad i talentiran.

Dakle, pozivanje Čopa nije čudno kao ni Vukušića, ali guranje nauštrb boljih igrača je čudno. Nama Kalinić već ne igra stoljećima za repku, a glavni je napadač drugog kluba u Ukrajini, ligi koja je puno jača od HNL-a i klubu koji je puno jači od Dinama. Isto tako pozivanje Brozovića nije čudno, ali njegovo uporno guranje iako je Badelj bolji igrač je čudno. Ti veliš da je bil poluozlijeđen, ali zašto ga se onda zvalo u Brazil? Tko ima poluzlijeđene igrače na klupi na Sp-u? :nezna

Inkvizitor
20-11-2014, 12:26
I Radošević više nikad nije pozvan nakon utakmice s Belgijom.

Maloča je možda nekad bio u širem krugu. Vukušić , ne znam, možda je ušao koju minutu u prijateljskoj utakmici.

No i on i Maloča su trube od igrača.

Čop :rofl

Uvijek se nasmijem kad vidim tog picopevca na terenu. Antitalent samo takav.

teenager
20-11-2014, 14:15
Dobro, dobro shvatili smo, Čop je smijurina od igrača... Slažem se da nije na razini koja je potrebna da bude A reprezentativac, ali koga vi vidite na njegovom mjestu?
Nikolu Kalinića, kojeg su svi novinari popljuvali kada je zadnjih par puta bio pozivan?
Antu Rebića koji je rezerva u 2. bundesligi???
Antu Vukušića što nije moga igrat u Pescari kada su ispali u Serie B?

Shvatite jednom za svagda, statistika je na strani Duje Čopa, a kao napadaču, broj zabijenih golova je bitniji od toga sviđa li se njegova igra Grunfu ili Inkviju...
Još da je Čop forsiran kao prvotima ja bi razumio, kad ono Čop samo jedan na popisu uz Anas Sharbinija i Marka Roga...

http://www.youtube.com/watch?v=q37TV-WS5yM

Usput da spomenem da je recimo i mladoženja Franko Andrijašević zaigrao za repku dok je bio u Hajduku...

I to da je na svjetsko prvenstvo u Brazilu Kovač vodio i Ivana Močinića...

Inkvizitor
20-11-2014, 14:22
Pa i mi smo rekli da je na popisu reprezentativaca ali čim je tamo.

Ante Rebić je za njega avion..fali mi Rebić u repki kad onako krene na gol ko tenk

je da mora još poraditi na taktici..ali silina, lažnjak i dribling Ante Rebića je dragulj kojeg treba brusit.

Rebić i Krama u napadu..to sanjam..

I onaj Livaja mi se svidio ..gledao sam ga u mladoj repki kontra Engleske..jak igrač..samo da glavu sredi.

Livaja i Rebić su za Čopa izmislili nogomet

Grunf
20-11-2014, 14:47
Dobro Teen, statistika je na strani Čopa. Kaj je bilo na strani Samira osim prekomjernih kilograma, noćnog bančenje i nemogućnosti šprinta? :D Kaj je sad na strani Brozovića da je ekspresno ušel u prvi sastav?

Sharbini je zabil gol svjetskim viceprvacima. :kava

Grunf
20-11-2014, 14:57
Evo jedna iscrpna analiza tekme s Talijanima: http://www.nogometplus.net/nogometplusnet/tekst/TabId/98/ArtMID/508/ArticleID/1249/Analiza-utakmice-Italija-Hrvatska-11.aspx#.VG2NtmduRSB

Još uvijek se dio igrača (a prvi Olić) stavlja u kontekst u kojem ne može dati maksimum. Ne mora se ovo tvrdo shvatiti, on može počinjati utakmicu na krilu, ali onda ostale okolnosti treba podrediti tome da se on dovede u situacije i zone u kojima je najbolji. Za Mandžu, zapravo, vrijedi ista stvar. Jako različite role i zahtjeve imaju njih dvojica u klubu i reprezentaciji. Vida je odigrao najbolju utakmicu u reprezentativnom dresu, Rakitić vrlo dobar u teškim uvjetima.

NorthStand
20-11-2014, 16:23
slažem se, Livaju i pogotovo Rebića bi rađe vidio u napadu od Čopa. Čop je klasični napuhanko, i tattin sin(zm).

TheBronxBomber
24-11-2014, 23:24
http://www.hrsvijet.net/index.php/kolumne/76-gost-kolumne/34657-josip-jovic-navijacki-huliganizam

Grunf
26-11-2014, 22:27
Mandžo zabio hat-trick u Ligi prvaka. :cheer

NorthStand
27-11-2014, 17:13

http://www.vecernji.hr/nogomet/mandzo-uz-bok-messiju-ispred-ronalda-miljama-ispred-lewandowskog-975920

i sad neka netko i dalje priča da nije dobar napadač, mandžo je trenutno sigurno jedan od najboljih napadača u svijetu. a kad je u pitanja "igra glavom", vjerojatno i najbolji trenutno napadač, ne znam koji napadač može s ovakvom lakoćom zabijat glavom? trezege je mogao kad je bio u najboljim danima, sada ne vidim ni njega niti bilo koga drugog, mandžo zabija više golova glavom nego nogom. odličan je defanzivno, i zato svi koji seru po njemu nemaju pojma o nogometu, on je netipični napadač i zato je poseban. i treba mu kreirat akcije i tražit ga na terenu, dat mu korisnu loptu i onda će je on s lakoćom spremit golmanu iza leđa, očito da u reprezentaciji nema suigrače za takvo nešto i zato nije zabio ni gola u kvalifikacijama, ne kreira se igra za njega već svi nešto soliraju i prave se pametni, a u napadu nam jedan od najboljih napadača današnjice. tu je krivnja i Kovača, on je taj koji mora reći njegovim suigračima da ga traže na terenu, i da mu centriraju upotrebljive lopte, a ne da on više odrađuje zadatak u obrani nego u napadu, jer on nije obrambeni igrač iako često ispada da je, već napadač i trebaju nam njegovi golovi.

Lewandovski je kurac od ovce, i to samo govori koliko je onaj pep guardiola egoističan kad je mandžu išao mjenjat s njime. jer je mandžo prgavog karaktera i svojeglav, a ovaj to očito nije mogao "progutati", ali neka mandži ide opet dobro a njegov Bayern popio tri komada od Sergia Aguera u manchesteru protiv citya. http://i44.tinypic.com/5jtbhe.gif

NorthStand
02-12-2014, 01:39

http://sportski.net.hr/nogomet/nasi-u-svijetu/ovo-je-neobjasnjivo-kakav-samar-mandzukicu-od-kolega

nek oni seru šta hoće, ali mandžo je trenutno sigurno u prvih 15 napada svijeta po statistici, a to što oni ipak favoriziraju neke druge je drugi par rukava.

http://www.youtube.com/watch?v=_zk8N5Ikd1w

uostalom ovaj video ih najljepše blamira, tu se vidi sva raskoš i talent jednog robusnog napadača kakav je mandžo, on nije aguero da će predriblat dvojicu trojicu, i zabit gol, ali će zato u defanzivnom smislu napravit daleko više od svih ostalih napadača zajedno. a u napadu iskoristit svaku i najmanju šansu, u kojoj mu se lopta nađe blizu noge ili glave, što bi uostalmo trebao radit napadač nego upravo to? a to što mu neki zamjeraju što nije ibrahimović da dribla protrčava i šta sve ne, jbg nije ni ibrahimović obrambeno ni u pola ko on pa mu to nitko ne predbacuje i ne uzima ko minus, dok mandži zamjeraju najviše to što mu se mora stvorit šansa jer ju on sam ne zna i ne želi stvorit jer je tip napadača kojem se treba kreirat igra, i kojeg suigrači moraju "hranit" upotrebljivim loptama, i tad cijela njegova raskoš i talent dolazi do izražaja. kažem, pogledajte video jasno je da je ovu godinu bio među top 15 napada u svijetu po statistici, a to što se nekome više sviđa lewandowski costa ili aguero je drugi par rukava.

NorthStand
06-12-2014, 20:13
http://www.dailymotion.com/video/x2bwyhp_mario-mandzukic-goal-elche-0-2-atl-madrid-06-12-2014-la-liga_sport?start=1

ako ovo nije top 15 napadač svijeta trenutno, onda ne znam. ko broj jedan igra u klubu koji je trenutno samo jedan bod iza osvajača lige prvaka, i koji je prošlogodišnji finalist iste. i trpa nemilice, vidjelo se da mu treba vremena da se navikne na sugirače kao i oni na njega, i mislim da sad nema zime, tek najbolji dio sezone je pred njim i mislim da bi s njime mogli osvojit LP i lani su po meni zaslužili više nego REAL ali oni produžeci odnosno sudačka nadoknada regularnog djela je bila kobna. ali su definitivno klub koji zaslužuje respekt, a reći da napadač njihovog kluba koji je na samom vrhu tablice jedne od najjačih liga europe ne vrijedi top 15 je ruganje inteligenciji, koji kurac onda igra u tom klubu? po meni mandžo im je najljepše odgovorio hat tricom u LP, i sad ovim pogotkom koji je jedan od ljepših od kad je obukao dres atletica. pati stoko.

teenager
06-12-2014, 20:17
http://www.dailymotion.com/video/x2bwyhp_mario-mandzukic-goal-elche-0-2-atl-madrid-06-12-2014-la-liga_sport?start=1

ako ovo nije top 15 napadač svijeta trenutno, onda ne znam. ko broj jedan igra u klubu koji je trenutno samo jedan bod iza osvajača lige prvaka, i koji je prošlogodišnji finalist iste. i trpa nemilice, vidjelo se da mu treba vremena da se navikne na sugirače kao i oni na njega, i mislim da sad nema zime, tek najbolji dio sezone je pred njim i mislim da bi s njime mogli osvojit LP i lani su po meni zaslužili više nego REAL ali oni produžeci odnosno sudačka nadoknada regularnog djela je bila kobna. ali su definitivno klub koji zaslužuje respekt, a reći da napadač njihovog kluba koji je na samom vrhu tablice jedne od najjačih liga europe ne vrijedi top 15 je ruganje inteligenciji, koji kurac onda igra u tom klubu? po meni mandžo im je najljepše odgovorio hat tricom u LP, i sad ovim pogotkom koji je jedan od ljepših od kad je obukao dres atletica. pati stoko.

Northe, jesi li ti svjestan da na toj listi 15 najboljih napadača prošle sezone nema Carlosa Teveza?

EOD

NorthStand
06-12-2014, 20:19
jesam, zato jer ni on nije bolji od mandžukića. ko mu je kriv što ne igra u ovakvom klubu, i što ne zabija tako često ko mandžukić. po meni trenutno ima možda pet napadača koje bi stavio isprijed mandže, slovima PET. a oni nek seru šta god hoće.

teenager
06-12-2014, 20:21
jesam, zato jer ni on nije bolji od mandžukića. ko mu je kriv što ne igra u ovakvom klubu, i što ne zabija tako često ko mandžukić. po meni trenutno ima možda pet napadača koje bi stavio isprijed mandže, slovima PET. a oni nek seru šta god hoće.

On zabija više od Mandžukića.
I bolji je igrač u svakom pogledu.

EOD

NorthStand
07-12-2014, 19:43
On zabija više od Mandžukića.
I bolji je igrač u svakom pogledu.

EOD

ne zabija više, i nije oblji igrač u nijednom pogledu od mandžukića. EOD.

http://www.vecernji.hr/nogomet/pogledajte-kako-je-mandzukic-ponovno-zabio-za-atletico-977689

gledaj i patti. tatta. :kez

NorthStand
07-12-2014, 19:48
od 2013 je zabio 10 golova ne znam jel tu i ova sezona u statistici ali mislim da je, a mandžo u pola godine 2014 za Atletico 12.

reprezentacija u 62 nastupa, 13 golova tevez, mandžo u 55 nastupa 17.

sve kritičare mandžukića uvijek razjebe njegova briljantna statistika, zbog kojeg je i doveden po meni u trenutno najsrčaniji i naborbeniji klub u španjolskoj a vjerojatno i europi Atletico Madrid.

patti, tatta. bit će ratatatatatata, tatatata. :hrv KUNG FU MANDŽO. vozi miško, da te moje oči ne vide. :rofl

NorthStand
10-12-2014, 15:17
"Juventus je imao igrača manje, s obzirom na to kako je Mandžukić zatvorio Andreu Pirla. Mario mu nije dao disati."

svi koji kritiziraju mandžukića da si ne zna sam stvorit šanse u napadu, moraju shvatit da je on tip napadača koji nije samo napadač već i defanzivno jako dobro djeluje za momčad koju igra. dakle taj nedostatak, nadoknadi u obrani, ono što Costa i taj Tevez nemaju, nemaju tako dobru defanzivnu igru, mandžukića će se često vidjet u jednom momentu u 16ercu a u drugom odmah kako vodi loptu u napadu, malo je napadača koji kao on rade toliko puno za defanzivnu igru svoje momčadi, nije da ih nema ali ih ima jako jako malo. od ovih većih klubova, nemam pojma koji napadač toliko dobro defanzivno pokriva svoju ekipu ko on. protiv meksika su ga ovi naši panjevi potrošili više u obrani nego u napadu, nisu mu dali jednu upotrebljivu loptu i onda se čude kako mandžo nije zabio, pa nije mandžo "one man show" da će sam riješit tekmu u korist ekipe za koju igra, takav tip igrača i napadača nikad nije bio i to nitko ne treba ni očekivat od njega, zato i vrijedi 20 milja eura a ne 40 ko neki razvikaniji napadači od njega, ali ništa puno efikasniji i bolji. Simeone nije glup, i dobro on zna kakvog je napadača dobio, i prilagodio ga je potrebama svoje momčadi. to što se to nekima ne sviđa je drugi par rukava, meni osobno on je vrlo dobar igrač pouzdan i najvažnije cijela momčad se može oslonit na njegov doprinos. nije da nešto solo brije i glumata, tako da rađe bi imao takvog igrača u momčadi nego ibrahimovića koji se često ponaša ko da je on sam cijela momčad. i umjesto da se on prilagodi momčadi za koju igra, momčad se mora prilagođavat njemu.

teenager
10-12-2014, 16:06
Northe, sad će tebi tvoj Teen objasnit jednu jednostavnu matematiku:

Ako je Pirlo bio igrač manje zato što ga je Mandžukić zatvorio, što je onda bio Mandžukić koji je imao loptu u nogama 6 puta manje nego Pirlo (9,2%:1,5%)?

Odgovor je jednostavan, igrač manje...

PS, Pirlo je imao 2 udarca, Mandžo 0 :smijeh

Grunf
10-12-2014, 17:25
Pa zrtvovali su Mandzu da onesposobe Juve i u tome su uspjeli. Trebal im je bod i to su dobili.

NorthStand
10-12-2014, 23:17
Northe, sad će tebi tvoj Teen objasnit jednu jednostavnu matematiku:

Ako je Pirlo bio igrač manje zato što ga je Mandžukić zatvorio, što je onda bio Mandžukić koji je imao loptu u nogama 6 puta manje nego Pirlo (9,2%:1,5%)?

Odgovor je jednostavan, igrač manje...

PS, Pirlo je imao 2 udarca, Mandžo 0 :smijeh

Pirlo je vezni igrač i na njega idu gotovo sve lopte juvea, on im je i ovako penzioniran jedan od ključnih igrača momčadi. kao i za italiju, koja je izgledala dosta smiješno u veznom redu bez njega, a sjetimo se 2012 kako nam je baš on uprdio onaj gol iz slobodanjaka i to pletikosi koji je kao bio u top formi tada. sve u svemu, Mandžo je slušao svog trenera to mu je i zadatak, nije on u momčadi da bi se pravio pametan i solirao. već da radi ono što od njega njegov trener traži, i on je to kod svih radio super osim kad je onaj mutavi guardiola došo u bayern i brže bolje ga odmah istjero iz kluba a zašto? pa zato jer mu se ne sviđa karakterno, kako drugačije objasnit takvo ponašanje, prema čovjeku koji je zabio gol u finalu lige prvaka. smiješno, i uopće neću s njima više pričat o mandžukiću, jer je i više nego dobar napadač.

a opet ponavljam, da mu je naredio da se više kreće u napadu i da mu suigrači stvore koju šansu zabio bi vjerojatno i gol, ovako ispada da ne zna zabit gol, a lijepo se vidjelo na prošlim tekmama kad mu se otvori prostor i krene centrirat lopte mandžo trpa ko na traci. stvar je samo taktike trenera, očito je simeone zaključio da mu je u ovoj tekmi puno potrebniji u obrani nego u napadu, samo se o tome radi.

Grunf
12-12-2014, 19:44
Stigla je kazna, UEFA je bila rigorozna. 80.000 eura kazne ili franaka i zatvaranje dijela tribine na slijedećoj tekmi. :shock

Grunf
13-12-2014, 21:40
Al pazi ti ove naše iz EPH-a, dno dna. :facepalm Pa jel to normalno?

http://narod.hr/wp-content/uploads/2014/12/sportske-novossti-580x367.jpg?2b1148

U zemlji postoji dio onih koji se vesele svakoj hrvatskoj šteti i k tome drže još fine pozicije da mogu likovati nad svakom takvom štetom ili se žaliti ako šteta po našu domovinu nije drastična.

narod.hr

NorthStand
13-12-2014, 23:46
a šta se čudiš, pa koji je zadatak antifašista u hr, nego iskenjat se po svome? dal ti idioti s petokrakicama na glavi, imaju drugačiju svrhu? kako tumače to da su saveznici dvije godine podržavali četnike, i dražu pa onda dali podršku titu i partizanima? eto, i takvi su ti urednici tog lista, nemaš se šta čudit to je sve jugo srbočetnički klatež koji mrzi hrvatsku, to demonstriraju vidiš s ovakvim naslovnicama jako lijepo i jasno. to su ti "antifašisti", pored kojih mi se i četnici čine ko osloboditelji i spasitelji.

inače, i ja bih volio da je kazna drastičnija, ali ne iz razloga koje ima ova stoka, njihovi razlozi su ustaštvo a moji razlozi su kriminalci i mafija u hr nogometu. ali zna se dobro, da oni nisu protiv mafije kao ni protiv zločina, jer da jesu ne bi bili za tita i partizane, tako da nema tu stari moj jedinstva niti će ga ikad biti, ne može biti jedinstva s takvim ljudima koji mrze svoje i svoj narod, to samo čovjek koji nema trunke nacionalnog ponosa u sebi može s takvim ljudima sjedit za istim stolom i pričat o nekakvoj zajedničkoj budućnosti. s njima na čelu, ova država nema budućnosti, to je jasno. a narod je taj koji može i mora toj gamadi reći dosta, i opalit im vritnjak u guzicu jer ovo kako su oni podivljali ovih par zadnjih godina, to je ravno ludilu koje su dobili kad su 1945 dobili vlast, i kad im se tito onako opušten krenuo obračunavat s "fašistima" i ustašama koji često nisu imali nikakve veze s ničim, a ne fašistima i ustašama. tako da, to je ta vrsta hegemonije ništa bolja ni civiliziranija od one fašističke na koju se dotični jako zgražaju, i srceparajuće zazivaju pravdu za žrtve. a koliko je njima stalo do žrtava, pokazuju često s ovakvim naslovnicama.

pa tko je žrtva ako ne ti navijači, koji moraju trpit teror nogometne mafije na svojim leđima?

zaba1111
14-12-2014, 09:55
inače, i ja bih volio da je kazna drastičnija

pa tko je žrtva ako ne ti navijači, koji moraju trpit teror nogometne mafije na svojim leđima?

Godinama se priča o problemu ovakvih na stadionima , godinama se raspravljalo kako ovakve maknuti sa stadiona da prestanu štetiti i ugledu države i da materijalno oštećuju državu i sad kad im se napokon počelo stajati u kraj, kad se počelo nešto konkretno raditi protiv ovakvih na stadionima, kad se mogao napokon ovaj dugogodišnji problem riještiti, javi se predsjednik, ustanu svi mediji, dogodi se Hajduk i sve se vrati na početak.

Jednostavno previše je antidržavnih elemenata u strukturama moći koje sabotiraju svaki uspješan projekt koji nije pod njihovom kontrolom.

NorthStand
20-12-2014, 13:36
http://www.vecernji.hr/nogomet/pogledajte-novi-gol-mandzukica-za-atletico-980108

ne valja mandžo, ma ne valja samo je u vrhu liste strijelaca ove sezone. mandžo samo trpaj, i ne daj mira dušmanima. :)

nađite mi jednog napadača, koji ovoliko golova zabije s glavom, svaki drugi gol mu je glavom, po meni nema boljeg za glavomet od njega trenutno u europi. :bravo

NorthStand
20-12-2014, 15:59
http://www.index.hr/images2/mandzukichat3kgetty.jpg

muchos gracias, habla espanol? :kez

Grunf
22-12-2014, 13:53
Parla Taliano? :D

http://www.youtube.com/watch?v=wCGoRCQyOTE

teenager
22-12-2014, 14:42
ne idu tebe deklinacije danas Grunfek? :D

Grunf
22-12-2014, 14:55
Ma kakvi, sklanjanje mi je vrhunsko kao i uvijek. :D

NorthStand
22-12-2014, 15:29
Parla Taliano? :D

http://www.youtube.com/watch?v=wCGoRCQyOTE

:naklon

tako se to radi, parla on italiano ko veliki. :kez

kova je definitivno zaslužio, moj jubilarni 10.000 post. :)

teenager
22-12-2014, 17:25
:naklon

tako se to radi, parla on italiano ko veliki. :kez

kova je definitivno zaslužio, moj jubilarni 10.000 post. :)

Barem pola zasluga za gol ide Marchettiju :D

Ma kakvi, sklanjanje mi je vrhunsko kao i uvijek. :D

E to ti pak vjerujem :kez

NorthStand
23-12-2014, 04:56
ti teenagare pod svaku cijenu moraš osporit izniman talent, i nogometnu raskoš naših nogometaša i sportaša, slab si mi ti navijač. :hrv

stalno tražiš neke zamjerke, nećemo tako nikad naprijed, pokraj ovih crvenih i "desničara" koji stalno traže dlaku u jajetu, crna sudbina nas čeka. :shlag

NorthStand
28-12-2014, 17:12
najgenijalniji napadač današnjice, mario man džukić zvan džuka prelazi uskoro u manchester city za "sitnih" 42 miliona eura. kažem sitnih, jer kod šeika se samo na jedan party potroši otprilike toliko, kupuju se mobiteli od dragulja pa šta ne bi i kupili jednog dragulja zvanog Man džukući Man City zvan Džuka trpalica golova koja jednostavno ne zna za "post". :de

Grunf
28-12-2014, 18:56
Pa tek je prešao u Atletico, kaj bu sad odmah išel dalje? :nezna I kaj nemaju oni Džeku? :nezna

NorthStand
29-12-2014, 02:27
i ja sam se to mislio, ali ova ponuda je paprena mislim da ni atletico ni mandžo neće moći odolit, ali i ja bih ga nekako rađe gledao u atleticu tu mu je LP i odličan trener, dok M.City pitanje je šta će gore biti s time da ima aguera džeku i onog srbina za konkurenciju. ja bih rađe ostao u atleticu, ali pare su pare, pare vrte gdje ni burgija neće.

NorthStand
25-01-2015, 14:50
http://www.youtube.com/watch?x-yt-cl=84503534&v=zbEfTCMWvQY&x-yt-ts=1421914688

NorthStand
07-02-2015, 22:43
http://www.youtube.com/watch?v=Qp1cijFuSMQ

mandžo prije meča s realom, natjero navijače atletica da naprave koreografiju njemu u čast.

http://v.cdn.vine.co/r/videos/A4811EA6C41175887420533919744_3675a7c5596.1.5.1702 166483241830447.mp4?versionId=tu.96Bq6axr3KHPJ_QEl h6J29Nbl5x2W

i odužio se na najljepši mogući način.

http://v.cdn.vine.co/r/videos/A8C5F8449A1175867371395670016_31330cb4b9e.1.5.2423 210517629499784.mp4?versionId=cAEOCX9h0oAnXjFmOojv 2VyenvQ9KQUr

malo "Ibro style", sve u svemu tko kaže da je Mandžo loš i ko kaže da nije top 10 napadača svijeta trenutno, dobit će plesku od mene.

Grunf
08-02-2015, 00:46
Kako ih je Atletico rasturio, nevjerojatno. :naklon Bravo Mandžo. :bravo

semaG16
08-02-2015, 09:25
http://www.youtube.com/watch?v=Qp1cijFuSMQ

mandžo prije meča s realom, natjero navijače atletica da naprave koreografiju njemu u čast.

http://v.cdn.vine.co/r/videos/A4811EA6C41175887420533919744_3675a7c5596.1.5.1702 166483241830447.mp4?versionId=tu.96Bq6axr3KHPJ_QEl h6J29Nbl5x2W

i odužio se na najljepši mogući način.

http://v.cdn.vine.co/r/videos/A8C5F8449A1175867371395670016_31330cb4b9e.1.5.2423 210517629499784.mp4?versionId=cAEOCX9h0oAnXjFmOojv 2VyenvQ9KQUr

malo "Ibro style", sve u svemu tko kaže da je Mandžo loš i ko kaže da nije top 10 napadača svijeta trenutno, dobit će plesku od mene.

Mando NIJE top 10 napadaca svijeta trenutno..

NorthStand
08-02-2015, 10:38
Mando NIJE top 10 napadaca svijeta trenutno..

meni je, a šta će kritičari mandže kenjat me stvarno ni najmanje ne zanima. rađe bi njega imo u momčadi, nego 10 ibrahimovića.

njega se od prvih dana omalovažava nenormalno, a tip zabija ko na traci, srali su da je Lewandowski tri puta bolji, sad je isti na 9 golova a mandžo na 19.

srali su da bez robena i riberya neće biti ni približno dobar, a on u atleticu koji ima problema samo s barcom u primeri, glavni strijelac.

sve u svemu, mandžo je prvorazredni napadač, a sad dal je top 10 ili top 20 je manje bitno. meni je top 10 trenutno po svemu, tevez i slični mi nikad neće ići u istu rečenicu s njime jer nisu defanzivno dobri ni približno ko on. svi zaboravljaju koliki posao za ekipu mandžo odrađuje i u obrani, zato je netipičan napadač jer rijetko koji napadač ima toliku moć u defanzivi.

Humphrey
08-02-2015, 18:39
Mandžo je trenutno među 20 najboljih napadača na svijetu,ali u srcu svakog Hrvata on zauzima svih 20 mjesta.

Grunf
08-02-2015, 19:03
Mandžo nije u top 10 napadača nego u top 3. :kava

NorthStand
08-02-2015, 19:14

tko zna zna. :bravo

NorthStand
08-02-2015, 20:28

http://www.index.hr/images2/rakitic-mandzukic-gettyimages625.jpg

mandžo je zadovoljan tvojim komplimentom.

NorthStand
09-02-2015, 16:36
http://www.vecernji.hr/nogomet/mandzukic-je-zabio-vise-od-coste-lewandowskog-unistio-a-nadmasio-je-i-sukera-988851

ko kaže da mandžo nije najbolji napadač svih vremena, dobit će plesku od mene! :D

http://www.goal.com/hr/news/7168/galerije/2015/02/09/8755462/mand%C5%BEuki%C4%87-je-nadma%C5%A1io-i-%C5%A1ukera/mario-mandzukic-fernando-torres-atletico-madrid-real-madrid#photo

http://www.vecernji.hr/media/cache/53/7d/537db1242461ca00abd0997214bf194a.jpg

mandžova prva reakcija, nakon što je saznao da je Josipović izgubio izbore. :rofl

Grunf
09-02-2015, 17:43
Haha. Fakat rastura. :naklon

Humphrey
09-02-2015, 18:59
Mandžo budući predsjednik HNS-a??

NorthStand
10-02-2015, 14:23
http://www.index.hr/images2/mmmlll.jpg

http://www.index.hr/images2/adsfasfasd24.jpg

http://www.index.hr/images2/mandzooo123.jpg

NorthStand
10-02-2015, 14:25
Mandžo budući predsjednik HNS-a??

bolje on, nego šuker.

Grunf
11-02-2015, 10:03
Kramarićev prvijenac u engleskoj ligi. :bravo

http://www.youtube.com/watch?v=bCz4uMDtjmM

NorthStand
11-02-2015, 10:33
Krama je budući Mandžo, taman kad Mandžo ode u penziju, on će nam biti udarna igla u napadu. :bravo

mislim može mu već sad biti kolega u napadu, ali govorim kad se mandžo umirovi imamo zamjenu za njega, i to vrhunsku.

NorthStand
11-02-2015, 19:07
Doista se ne sjećamo kada je neki napadač u momčadi pretrčao najviše na utakmici, što dovoljno govori o kvalitetama Mandžukića. S obzirom na ukupno pretrčanu kilometražu Atletica Mandžukić je vjerojatno pretrčao oko 11 i pol kilometara što zvuči nestvarno za napadača.

Grunf
15-02-2015, 20:33
Krama trpa :bravo

http://www.youtube.com/watch?v=NPLekQXm8iI

teenager
15-02-2015, 21:38
Doista se ne sjećamo kada je neki napadač u momčadi pretrčao najviše na utakmici, što dovoljno govori o kvalitetama Mandžukića. S obzirom na ukupno pretrčanu kilometražu Atletica Mandžukić je vjerojatno pretrčao oko 11 i pol kilometara što zvuči nestvarno za napadača.

Možda mu Atletiko daje plaću po kilometru :D

Grunf
17-03-2015, 14:34
Suba je najbolji golman Lige prvaka. :naklon

http://www.index.hr/images2/suba4442g.jpg

NorthStand
17-03-2015, 15:20
imamo dostojnu zamjenu za Pletikosu, i treba njega držat u prvoj momčadi. pogotovo kad je u formi.

Grunf
19-03-2015, 09:18
Raketa zabio jedini gol u pobjedi protiv Citija. :cheer

http://www.youtube.com/watch?v=vczMJJ8aqmo

NorthStand
22-03-2015, 16:22
http://www.vecernji.hr/nogomet/kvalifikacije-za-ep-u-17-hrvatska-dobila-portugal-10-i-plasirala-se-na-ep-996412

Izabranici Darija Bašića nastavili su pobjedonosni niz, pa nakon pobjeda nad Azerbajdžanom (4:0) i Srbijom (3:0) danas u Bakuu svladali (1:0) Portugal nakon što je u 42. minuti zabio Nikola Moro. A time sa stopostotnim učinkom u Elitnom kolu dohvatili nastup na Europskom prvenstvu! :cheer

Srbi dobili tricu. :D

Inkvizitor
24-03-2015, 19:45
Šuker veli da se približio izvoru novca izborom u izvršnom odboru Uefe.

Znači da kockarnice trljaju ruke.

Inkvizitor
26-03-2015, 18:19
gnjida ponovo u elementu..

http://www.jutarnji.hr/ciro-porucio-srbima--suker-se-za----sto-se-slikao-na-pavelicevom-grobu--a-dorica-ljubim-u-cetnicko-celo-/1320422/

Humphrey
26-03-2015, 18:31
ćiro ponosan na sina

RockyMarciano
26-03-2015, 20:04
gnjida ponovo u elementu..

http://www.jutarnji.hr/ciro-porucio-srbima--suker-se-za----sto-se-slikao-na-pavelicevom-grobu--a-dorica-ljubim-u-cetnicko-celo-/1320422/

Ćiro po meni spada u istu kategoriju balkanskih prevrtljivaca kao i Mamić (samo što nije kriminalac kao ovaj); malo je ustaša, malo partizan/jugoslaven, pa malo četnik itd...sve po potrebi. I svaki put mu se to tolerira. Jebiga, on je autentični balkanac, to su duboke emocije i vatreni temperament koji uštogljeni hrvatski malograđani ne kuže, jebeš zdrav razum, logiku i osjećaj za realnost (i pristojnost).

Inkvizitor
26-03-2015, 20:13
Ćiro po meni spada u istu kategoriju balkanskih prevrtljivaca kao i Mamić (samo što nije kriminalac kao ovaj); malo je ustaša, malo partizan/jugoslaven, pa malo četnik itd...sve po potrebi. I svaki put mu se to tolerira. Jebiga, on je autentični balkanac, to su duboke emocije i vatreni temperament koji uštogljeni hrvatski malograđani ne kuže, jebeš zdrav razum, logiku i osjećaj za realnost (i pristojnost).

Mamić je Ćirin proizvod.

Sve što Mamić zna naučila ga je gnjida iz Travnika.

Kao što to biva takvi ljudi se samo mogu svadit oko plijena.

Humphrey
26-03-2015, 21:47

Nema ništa duboko kod ćire.

interceptor
28-03-2015, 18:04
Nisam ovaj put iša u Zg i žao mi je puno.Imam osjećaj da ćemo pobijedit i to uvjerljivo. Kad je Kolinda tu i drugačija je atmosfera. Ona prava domoljubna.

Grunf
28-03-2015, 19:48
4:1 :naklon :naklon

interceptor
28-03-2015, 22:12
4:1 :naklon :naklon

Pardon 5:1 :mmig

Inkvizitor
28-03-2015, 22:18
Ajde se i ja jednom složim s Kovačem. Igra loša, rezultat odličan, dva lijepa gola, vrlo dobar Modrić, Rakitić po običaju očajan i raspad jebote nakon izlaska Ćorluke, raspad linija, moglo je doć i do panike, srića zabi Schifo.

interceptor
28-03-2015, 22:27
Ajde se i ja jednom složim s Kovačem. Igra loša, rezultat odličan, dva lijepa gola, vrlo dobar Modrić, Rakitić po običaju očajan i raspad jebote nakon izlaska Ćorluke, raspad linija, moglo je doć i do panike, srića zabi Schifo.

Zašto tako gledati? Kao da uvijek moramo vidit samo ono šta ne valja.To kao da se bavimo pitanjem jel čaša poluprazna ili polupuna. Ja sam se napio od tog sadržaja.

interceptor
28-03-2015, 22:32
btw- Baš mi je Ćorluka bio danas nekako indisponiraniji u odnosu na ostatak ekipe.Tu se ogleda kvalitet momčadi kad ostaneš bez igrača. Momci su bili oprezni,dobro su odradili obrambene zadatke i u napadu su bili efikasni. Kvalitetniji smo od Norvežana i to je moralo doći do izražaja i kad igra nije bila nešto posebno.

Inkvizitor
28-03-2015, 22:45
Ćorluka je stup. Jesi vidio panike kad je on iziša a neki ga pljuju.

Dok je on bio nisu došli do udarca a penal je smiješan...jedan od onih šta su se Dinamu sudili ako zatreba. U HNL-u naravno.

Grunf
28-03-2015, 22:47
Penal je čist ko suza, Ćorluka je ponekad nonšalantan. Isto tak je dobil crveni jer je prespor, ali inače je stup obrane.

Grunf
28-03-2015, 22:50
Zašto tako gledati? Kao da uvijek moramo vidit samo ono šta ne valja.To kao da se bavimo pitanjem jel čaša poluprazna ili polupuna. Ja sam se napio od tog sadržaja.

Ma nemrem vjerovati da izbornik tak nekaj more izjaviti nakon petarde. Nismo briljirali u igri, ali smo zabili 5 golova. Nakon toga moreš samo reći čestitam ekipi. Kaj bi on da dominiramo, zabijemo 5 golova i još svaki igrač napravi svojemu sombrero. :rolleyes:

Inkvizitor
28-03-2015, 22:57
Penal je čist ko suza, Ćorluka je ponekad nonšalantan. Isto tak je dobil crveni jer je prespor, ali inače je stup obrane.

Ono ne bi svirao pod penal ni napušen. Lik uopće ne može do lopte, neki mrljavi kontakt postoji, da se to sudi pa bjela točka bi se izlizala.

Kovač je u pravu. Do prvog gola izgledali smo ko hrpa rekreativaca.

ima takvih utakmica gdje ti sve ulazi ali nije bilo igre. Rakitića preventivno izbacit iz repke. Lik je komičan. Lukica iznenađujuće dobar. Olu isto van kao i Pranjića i Srnu.

Grunf
28-03-2015, 23:07
Ono ne bi svirao pod penal ni napušen. Lik uopće ne može do lopte, neki mrljavi kontakt postoji, da se to sudi pa bjela točka bi se izlizala.

ima takvih utakmica gdje ti sve ulazi ali nije bilo igre. Rakitića preventivno izbacit iz repke. Lik je komičan. Lukica iznenađujuće dobar. Olu isto van kao i Pranjića i Srnu.

Nije to mrljavi kontakt nego čisto i nepotrebno guranje rukama čovjeka u skoku u šesnaestercu. Faul i penal ko kuća. Razvalili smo Norvežane, treba uživati u tome, a ne bičevati se odmah i kao Kovač izjavljivati da ne želi više gledati ovakvu Hrvatsku. To je nerazumno i nezahvalno. To je naš mentalitet koji u svemu traži negativno, čak i u onome blistavome. Užas...

Grunf
28-03-2015, 23:23

Da je bil Kovačić ne bi igral Ola. Oli svaka čast za borbenost, ali se vidi da je na zalasku. Pranja ne bi igral da je Strinić zdrav, bar tak mislim.

moonlight
28-03-2015, 23:30
Da takav penal sviraju uvijek, bio bi vaterpolo rezultat, igra ništa posebno, spori smo, kužim Kovača večeras, tražio je presing, a Norvežani su nam do prvog gola sakrili loptu, Vida odličan, Modrić na razini, Rakitić standardno u praznini, imamo napokon kompletnog golmana, brinem za Manđu, on je i inače nervozan tip, sad će se to i pojačat, ono što je nama najveća mana mi nemamo bokove, nikakve, stari Srna, Pranjić, pa ono je za plakat da niti jednom ne probije, k tome ne može niti jedan centaršut dignut, prestrašno.
Takvi ćemo u Francuskoj imati velike probleme, samo da se ne sjeti onog krivog Kukoča, samo nam još taj kreten treba u repki.
5-1, tekma za zaborav, par individualnih poteza, dobra akcija kod drugog gola, Modrićevih par lopti za izbacivanje špica u gol šansu...to je to, zabili sve što smo puknuli.

semaG16
29-03-2015, 06:11
Domovinu volim,repku mrzim,zagreb volim i postujem,to je moj glavni grad,ali sta nam rade to je stvarno gadljivo...jesmo li mi sTVArno iz nekemale provincije zvana Dalmacija...upuceni ce znat ..

Grunf
29-03-2015, 11:52
A zakaj repku mrzis, ak te Mamic i Suker zafrkavaju? :nezna

Humphrey
29-03-2015, 12:23
Imamo golmana koji je na svjetskoj razini,a osttak je dovoljan za kvalifikacije, neki rezultat na Euru nije realan.

Inkvizitor
29-03-2015, 12:35
Možemo ako se uvedu mlađi igrači..potencijal je tu..Jedvaj, Pjaca, treba pomalo i uvodit malog Balića, Čorića u priču. Srni, Pranjiću, Oliću se zahvalit, Čarliju nikako kako neki predlažu..Vrsaljko unutra. Kovačić ako preraste svoje dječje bolesti koje "predugo" traju.

Iam tu potencijala. posebno me veseli dobar Modrić, rastrčan i sa idejama. Rakitića preventivno izbacit repke jer je igrač manje.

Inače ljigavi Drago ćosić je prozivao za neprimjereno navijanje..kako je ono nazvao...ako se promjeni vlast i njega se ratosiljat..samo tko će prenosit kad su im svima mozgovi isprani.

sramotno navijanje ..Za Dom spremni..što je sramotno u spremnosti za dom.

lude li nacije..samo nešto mi je slabo vikano to..slabo se orilo..

NorthStand
29-03-2015, 13:27
suvišno je s tim idiotima išta pričat na temu ZDS, ako je njima ZDS isto što i Sieg Heil tu rasprave nema i ne treba je ni biti, neka pričaju sami sa sobom radit kompromise toj gamadi je kao da piliš gradu na kojoj sjediš. neka oni pile svoju, mi nećemo svoju ma koliko oni galamili da trebamo i da je to sramotno što je ne pilimo.

što se tiče tekme i nije bila loša, atmosfera je mlaka već godinama, jednostavno enma nabrijanosti već dugo kad igra reprezentacija, mislim da je ova situacija u državi depresija i mafija nogometna otupila euforiju, i to nikoga ne treba čudit to je prirodna reakcija na sve što se događa. nema više one nervoze koja te držala danima prije neke važnije tekme, to se sve možemo zahvalit ovim udbašima na vlasti, progoniteljima ZDS, mafijašu mamiću koji je napravio monopol u hr nogometu.

što se tiče igre naših, nije loša, ali može to i bolje, protiv Italije mogu do pobjede ali moraju odigrat bolje. Ćorluka je svojom gluposti sam sebe sjebo, srećom nije ekipu i krajnji rezultat.

uglavnom, ni mene više ne drži euforija kao prije, Ćiro je idiot ove njegove izjave za srpske novine i čmarenje njima oko pavelića ne bih komentirao, ovakve idiote ko on samo ovi prostori mogu okotit.

NorthStand
29-03-2015, 13:29
A zakaj repku mrzis, ak te Mamic i Suker zafrkavaju? :nezna

repku mrze splićani, jer je privatizirana, a nije normalno da u 20 godina niti jedna važnija tekma nije odigrana u splitu stvarno je to ruganje, iako po meni treba "repka" odigrat i u rijeci i osijeku koju tekmu, pogotovo sad kad se uredi novi stadion u rijeci, i osijek ima sve kapacitete da ugosti reprezentaciju, prema tome nema potrebe da se ignorira ostatak hrvatske zbog "repke" koja se "ugnjezdila" u zagrebu. Srna je opet rekao da se nada da će se igrat u Splitu protiv Italije, i po meni dolje bi bilo najbolje da se igra, ako itko bi znao napravit dobru atmosferu kontra talijana onda su to splićani, nema većih antifašista od njih. :D

Grunf
29-03-2015, 21:26
Imamo golmana koji je na svjetskoj razini,a osttak je dovoljan za kvalifikacije, neki rezultat na Euru nije realan.

Prosinecki je rekel da smo jaci nego '98. Iako malo pretjeruje, nije ni daleko od istine.

Imamo 3 igraca u 3 najjaca kluba najjace europske lige. I to sva trojica su bitni igraci. Imamo statisticki najboljeg golmana lige prvaka. Uz to jos imamo 2 igraca u Interu i jednog u Liverpoolu. Realno, jaki smo ko zemlja.

NorthStand
30-03-2015, 16:42
možda i jesmo jači nego 1998, iako mislim da nismo, ali nemamo zanos i nacionalni naboj kao 1998, što je često presudno za ostvarenja rezultata. netko je spomenuo meksikance, mislim inkvizitor, to je jedna od rijetkih ekipa koja ima nacionalni naboj na visokoj razini, i zato s njima ne možemo igrat na tu kartu. a i vidjelo se kako naši tupo pjevaju himnu, a meksikanci ko navijeni. kažem njih ne možemo dobit na patriotizam, jer su i oni tu poprilično nabrijani, već taktički. a taktički smo ispušili po meni i prije tekme, kad se znalo da njima odgovara remi a nama igra samo pobjeda. tako da, treba realno razmišljat, i ne treba se zanosit nekakvim urnebesnim europskim nastupom, jer smo do sad pokazali koliko smo precijenjeni kad nikako da skupinu prođemo, 2008 smo prošli i nesretno ispali od turaka, ali kažem ekipu imamo ali za neki bolji rezultat treba tu i sreće i malo više nacionalnog zanosa kojeg po meni naši ne pokazuju već neko vrijeme, jer je mamić i kompanija sve to poprilično otupila. zato da bi se napravio rezultat treba puno stvari biti poklopljeno, a i pitanje je koliko je Kovač tu dobar trener, naredni euro će sve pokazat, po meni nije on toliko ni loš, ali igrači ga još uvijek ne upijaju dobro, iako su dobili norvežane sve ono što je on pričao prije tekme i nije se baš moglo vidjet na terenu, golijada je pala ali igra je ono što ne djeluje kao nešto pretjerano dobro, iako smo na samom vrhu tablice i možemo mirno koračat prema tom 1 mjestu, nadam se da ćemo talijane zbombat i onda još tu norvešku u gostima proć bez poraza, i imamo 1 mjesto gotovo sigurno. ali kažem, igra još nije na razini da bi se moglo reći evo ovi će biti jedni od favorita na euru, godinama se priča ista priča, a uvijek ispadnemo u grupnoj fazi, zato treba manje pričat i posvetit se više nogometu, Rakitić priča o tome da se nadaju velikim stvarima, a on redovno najslabije igre u reprezentaciji, barem je to moj dojam. dakle, manje priče više dela, pa će i biti nešto na kraju od njih.

Grunf
30-03-2015, 16:48
Rakitic je veliki duznik u reprezentaciji. Vise je u jednoj tekmi za Sevillu pokazal talenta nego na svim tekmama repke do sad. On je nogometni Tomic (kosarkas). :D

interceptor
30-03-2015, 20:01
Rakitic je veliki duznik u reprezentaciji. Vise je u jednoj tekmi za Sevillu pokazal talenta nego na svim tekmama repke do sad. On je nogometni Tomic (kosarkas). :D

Nije da on ne bi htio dati svoj obol dobre igre al jednostavno ga ne ide. On je dragulj i treba ga čuvat,nikad se ne zna kad će proigrat i svojim potezima biti igrač odluke kad to najviše treba.Ova usporedba s košarkašem Tomićem zasad stoji,mada se ja ovog Tomića ne sjećam da je odigrao i jednu pravu partiju za reprezentaciju kako Bog zapovida,a Rakitić je.

Inkvizitor
30-03-2015, 20:11
On zna nešto i nije bez osjećaja za nogomet ali kako on mrljavo igra za reprezentaciju to je užas...stalno smo krivili ovog onog izbornika da ga stavlja na kriva mjesta ali čini mise da on igra za reprezentaciju preko neke stvari.

Poštenije je da to kaže ako je tako..

NorthStand
07-04-2015, 01:34
http://www.jutarnji.hr/multimedia/archive/00265/mamic_poljud_milin_265401S1.jpg

samo upoznajem one koji ne znaju, očito je da D.Milinović nema samo taj krimen što je iz partizanske familije, već ima i taj krimen da je mamićofil. dakle, definitivno postoji opasnost da HDZ nakon izbora nastavi ignorirat problem zvani ZM i hrvatska nogometna mafija. ova slika lijepo sve dočarava, dvije seljačine na okupu.

Grunf
08-04-2015, 22:03
Evo onaj cetnik iz Pharea je konacno uspio u svojoj misiji podrivanja hrvatske reprezentacije. UEFA nas je kaznila, pazite sad, zbog rasizma. :rofl Prije su cetnici proglasavali nase domoljublje fasizmom, a sad je eto i rasizam. UEFA je ziva komedija.

Grunf
08-04-2015, 22:08
Naravno, najvise krivice imamo mi sami koji se sramimo domoljublja. Da smo cvrstih stavova badava bi cetnicima bilo cinkanje UEFI.

Inkvizitor
08-04-2015, 22:11
Ako je Šuker za ovo znao pa uvalio domaćinstvo Splitu..

A jel postoji taj Fare u Srbiji npr.

Nitko ovome nije kriv do sami Hrvati..

Komari
08-04-2015, 22:18
Ne vjeruj Šukeru ni kad darove nosi.

Gotovo sam sigurna da je i lobirao za ovakvu kaznu.

.

Grunf
08-04-2015, 22:36
Ne vjeruj Šukeru ni kad darove nosi.

Gotovo sam sigurna da je i lobirao za ovakvu kaznu.

.

Kreten ce sad dati izjavu kako se HNS ne moze sam izboriti protiv huligana i da treba poostriti zakone i da ga je sram zbog rasizma. :jao

NorthStand
08-04-2015, 23:26
dugogodišnji rad petokolonaša stiže na naplatu, sve u svemu, neka nas jebu kad dozvoljavam četnicima da nam upravljaju državom, dok ta gamad ne bude xxxx neće se ovo istjerat na čistac.

sumnjam da je lobirao za ovakvu kaznu, ali siguran sam da sve ovo nekako ima smisla u ovoj izjebanoj državi i to najviše od domaćih hijena koje ne prestaju lešinarit nad vlastitim narodom i državom.

crni bombarder
09-04-2015, 00:02
Sad ocekujem da Kolinda osudi navijace i rasizam na tribinama.

I dodijeli Stevanovicu neki orden, jebem i nju i njega i svu hrvatsku konjusarsku stoku sitnog zuba.

NorthStand
09-04-2015, 00:05
HNS je dobio drastičnu kaznu Uefe - zbog navijačkih izgreda protiv Norveške,

ovo kad čovjek pročita, rekao bi da se na stadionu sve živo spalilo polomilo napalo suce i igrače oba tima, i naravno pri tom hukalo bjesomučno cijel utakmicu HUHUHUHU, ali iskreno se nadam da navijači neće odusta u biti znam da neće i idući puta treba cijelu tekmu urlikat samo i jedino ZDS, neka nas izbace pas im mater jebo jugoslavensku, valjda vi stoko navijate za hrvatsku, jebem li vam majku udbašku u usta svima. vi da možete, spepelili bi i hrvatsku i hrvate, a pogotovo Šimunića i sve njegove istomišljenike, drug maršal vas je tako naučio, tako da stoko prepuna zadojene mržnje

crni bombarder
09-04-2015, 00:05
A jel postoji taj Fare u Srbiji npr.

Nitko ovome nije kriv do sami Hrvati..

Naravno da postoji, samo sto srbijanski Fare ne vodi neki Franjo vec Stanojko koji lobira za Srbiju, pa tako srbadija za nerede sa Albancima ne dobije drakonsku kaznu ali Hrvatska za par povika dobije jer u Hrvatskoj te i takve organizacije predvode Srbi koji rade protiv Hrvatske.

Hrvatski Fare, ehm ovaj "hrvatski", organizira jugonostalgicne turnire po Srbiji, sto je nonsens... sto je najsmjesnije, imaju punu podrsku Sukera, Mamica, Cicka i ostale gamadi.

Grunf
09-04-2015, 08:19
Jasno je samo da će ovakvim idiotarijama samo više razdražiti narod i da će sad cijelu tekmu vikati ZDS, valjda sve do ozdravljenja ovog bolesnog društva u kojem su četnici koji mrze sve hrvatsko moralne vertikale društva i u kojem državne institucije služe kao ispomoć takvim patološkim slučajevima.

Inkvizitor
09-04-2015, 08:20
Naravno da postoji, samo sto srbijanski Fare ne vodi neki Franjo vec Stanojko koji lobira za Srbiju, pa tako srbadija za nerede sa Albancima ne dobije drakonsku kaznu ali Hrvatska za par povika dobije jer u Hrvatskoj te i takve organizacije predvode Srbi koji rade protiv Hrvatske.

Hrvatski Fare, ehm ovaj "hrvatski", organizira jugonostalgicne turnire po Srbiji, sto je nonsens... sto je najsmjesnije, imaju punu podrsku Sukera, Mamica, Cicka i ostale gamadi.

Onda je to udružena zločinačka organizacija. Nemamo o čemu pričat..

Grunf
09-04-2015, 08:40
Imamo itekak, treba smijeniti cijeli HNS i tog Stevanovića označiti kao personu non gratu. Uskratiti mu financiranje njegove hrvatomrzilačke organizacije. U kakvoj mi državi živimo. :jao I onda se ljudi pitaju zakaj gospodarstvo pada zadnjih 5 godina? Pa zato jer nam cijelo društvo propada i nazaduje, moralne vrijednosti su nikakve.

Inkvizitor
09-04-2015, 08:53
Ne možeš se ti tu postavit tvrdo kad pola države gušta u ovome i pozdravlja akciju UEFE da uništi fašizam. takav smo narod, naši policajci hapse i skidaju transaprente zbgo prvog bijelog polja na zastavi. Što znaju oni u UEFI što znači pozdrav "za dom spremni" i kakve veze to ima s rasizmom, reče čak i Ćiro. Stvarno što bi oni o tome znali da ih domaći momci i cure nisu naučile, i taj Fare i taj Stevanović, to je sve jedna velika groteska, davno smo napisali da se ne ponavljam, sve je ovo skuhano u Hrvatskoj..

Delegat ocijeni utakmicu odlično organiziranom i onda dobiješ ovo..to je već ruganje..zbog par petardi, čak ni baklji nije bilo..i zbog rasističkih povika, iživljavanje na najjače ali tako nam je u svemu, nije smao u nogometu.

Možda nam zaba za par mjeseci kad navrati objasni kako smo to sad kažnjeni zbog veličanstvene atmosfere gdje nije bilo huligana da kvare ugođaj.

Al mene zanima jesu li u HNS-u znali za ovo pa se htjeli dodatno narugat Splitu. To bi već bilo dno dna i teška patologija.

RockyMarciano
09-04-2015, 12:57
Ja sam uvjeren da su znali i da je ovo sve planirano. Zašto bi inače, nakon toliko odbijanja odjednom iz vedra neba dopustili da se utakmica igra u Splitu? Ovako su poslali jasnu poruku - eto vam Split, ali bez publike. Dobro su im ga uvalili. Inače me ne zanima previše nogomet, ali ovu situaciju oko reprezentacije i HNS redovito pratim jer me fascinira količina bolesti i mržnje kod Mamića i ekipe. Ovog Brbića i nesposobne redikule oko njega ne uzimam za ozbiljno.

Inkvizitor
09-04-2015, 13:02
Al opet nisu ništa dobili jer je Split odbio organizaciju utakmice bez gledatelja, tako da ako je to bilo to, prilično je blesavo i naivno.

RockyMarciano
09-04-2015, 13:06
Provociraju i podjebavaju, to im je jedini cilj. To je ekipa kriminalaca na mentalnoj razini Šešelja.

crni bombarder
09-04-2015, 13:41
Fare je samo djelic puzzle, imas Dragu Cosica kojem sada i "Lijepa li si" smeta, naravno po instrukcijama sa Radmanovizije, sad im smeta i ta pjesma i neprimjerena je stadionima.

To je citava klika, tu slobodno uracunajte smece od Sukera, ili onog laznog Hrvata Mamica, pa taj kreten hoda po Srbiji, glorificira Jugoslaviju, skace po Breninom koncertu, voli Srbe, to govno ce rodjenu mater prodati. suker upao u UEFA ili FIFA di li vec, a Hrvatska dobije kaznu... to je smijesno, do jucer se uslikavao na Pavelicevom grobu a danas je pudlica Mamica i raznoraznih Stevanovica. Jasno, Mamicu ovo odgovara iz njegovih osobnih razloga, a Stevanovicu zato sto je mucko jugoslovensko djubre.

Hrvatska je jedna velika septicka jama, i to je prosto... nepopravljivo. Narod koji, ponavljam se po stoti put, ne zasluzuje drzavu. Ovakvom narodu treba oteti drzavu i dati konjusarima da ciste becke konjusnice, za bolje i nisu. A onaj zdrav dio naroda, neka trpi kako je i naucio trpiti.

Inkvizitor
09-04-2015, 14:42
Iz ovog proizilazi da je znao..

http://www.vecernji.hr/nogomet/davor-suker-izvrsni-dobor-hrvatskog-nogometnog-saveza-odlucio-je-da-ce-se-s-italijom-igrati-u-splitu-999437

prvo kaže ovo..

- Mi smo htjeli da se utakmica odigra u Splitu, nismo ničime mogli znati da se Uefa sprema na tako drakonsku odluku. Danas smo izglasali da se i Italija i Bugarska igraju u Splitu. Zašto i dalje na Poljudu? Pa zamislite da nam prođe žalba i da bude ublažena, a mi preselimo utakmicu s Poljuda na neki drugi stadion - rekao je Šuker, prenosi Goal.com.

da bi onda uslijedilo ovo..

Šuker je dodao da sumnja da će Uefa uvažiti žalbu Hrvatske pa naglasio:

- Ovo je milijunski gubitak za naš turizam, Grad Split, cjelokupni nogomet, naš savez. Izgubili smo i pola milijuna eura dobiti od ulaznica. Želimo pronaći te ljude i procesuirati ih, naći navijače koji su se protupravno ponašali, moramo pronaći tko su tih 400 ljudi sa sjevera i 400 sa istoka zbog kojih smo tako kažnjeni.

Kontradiktornost..dakle on sumnja da će Uefa popustit al ne bi mjenjao domaćinstvo jer što ako Uefa ublaži.

Očito da je šupčina znala..sve navodi na to..a to kad je stigao faks..nebitno je.

Postoji li mogućnost da grad Split odbije igranje reprezentacije i ne da Poljud u svrhe ovog ruganja i bolesne patološke manipulacije ljudima, navijačima, gradu, regiji cijelom jugu Hrvatske i cijeloj Hrvatskoj, onoj domoljubnoj na kraju krajeva..

crni bombarder
09-04-2015, 14:53
I ja mislim da je znao, njima je ovo doslo kao kec na deset.

Mamic je tu dirigent, a to cajkasko djubre ne zeli reprezentaciju u Splitu jer ce dobiti samarcinu od navijaca.

On je krajnji gubitnik svakako, ali usput ce izgubiti i hrvatski nogomet i hrvatski navijaci. Na zalost, to tako ide.

Inkvizitor
09-04-2015, 14:56
Al pazi on bi našao 400 ljudi sa sjeverne tribine i 400 ljudi sa istočne tribine.

odkud zna da je 400 a ne npr 300 ili 500.

On bi procesuirao 800 ljudi..??'dokle može ići to ludilo, megalomanija, nezasitnost, sebičnost i sebeljublje..

Uglavnom nije bez šanse ona priča da je on i lobirao za ovu kaznu da se naruga Splitu i Hajduku a sve pod ravnanjem cajkaroša. On je ionako samo lutka na koncu..

crni bombarder
09-04-2015, 15:04
vjerovatno je odokativno procijenio koliko navijaca treba kazniti :D

Ali pazi, nije on rekao da to nije rasizam, sta zna jebena UEFA sta je Za dom spremni uopce, boli njih k za takve povike, nego koriste Stevu iz Rijeke za obracun sa navijacima.

Velike pare su u igri, neda Mamic svoje carstvo.

Tragikomedija zaista. Sad ce otvoriti lov na navijace, a u Splitu ce se igrati pred praznim tribinama, win win situacija za Mamica.

Inkvizitor
09-04-2015, 15:09
Ne da UDBA svoje carstvo. Mamić je tu samo šegrt a Šuker je šegrtov šegrt.

Jer koji bi Hrvat a da nije udbaš ovo radio svojoj zemlji i reprezentaciji, svom narodu i još se pri tome se služio nekim Srbinom ( da ne vrijeđam časne Srbe koji vrijede više od ovakvih Hrvata, nego ovoga klauna Stevanovića)

zaba1111
09-04-2015, 15:43
Ne možeš se ti tu postavit tvrdo kad pola države gušta u ovome i pozdravlja akciju UEFE da uništi fašizam. takav smo narod, naši policajci hapse i skidaju transaprente zbgo prvog bijelog polja na zastavi. Što znaju oni u UEFI što znači pozdrav "za dom spremni" i kakve veze to ima s rasizmom, reče čak i Ćiro. Stvarno što bi oni o tome znali da ih domaći momci i cure nisu naučile, i taj Fare i taj Stevanović, to je sve jedna velika groteska, davno smo napisali da se ne ponavljam, sve je ovo skuhano u Hrvatskoj..

Delegat ocijeni utakmicu odlično organiziranom i onda dobiješ ovo..to je već ruganje..zbog par petardi, čak ni baklji nije bilo..i zbog rasističkih povika, iživljavanje na najjače ali tako nam je u svemu, nije smao u nogometu.

Možda nam zaba za par mjeseci kad navrati objasni kako smo to sad kažnjeni zbog veličanstvene atmosfere gdje nije bilo huligana da kvare ugođaj.

Al mene zanima jesu li u HNS-u znali za ovo pa se htjeli dodatno narugat Splitu. To bi već bilo dno dna i teška patologija.

Pa nema se tu što objašnjavati, stvar je jasna i neki dan smo o njoj govorili, naši navijači su na crnoj listi, mi smo recidivisti u izgredima i samo se čeka povod da se kazni reprezentacija.
Sad se dogodilo to da im je dojavljeno kako su se na stadionu uzvikivali fašistički povici što je njima i više nego dovoljan razlog za kažnjavanje reprezentacije sa crne liste, je li ZDS fašistički pozdrav smo ovdje sto puta raspravljali, oni smatraju da je, bilo je više pokušaja od strane funkcionara HNSa da se to prikaže kao stari povijesni pozdrav, ali to očito ne prolazi jer kako smo na ovom forumu saznali smislio ga je i uveo u upotrebu poglavnik osobno i to je valjda njima dovoljan argument ... uglavnom očekujem žalbu i ublažavanje kazne jer kazna je zaista teška, medjutim Šimunić je doživio isto i pao na njihovom sudu tako da je to otegotna okolnost.

zaba1111
09-04-2015, 15:52
Ne da UDBA svoje carstvo. Mamić je tu samo šegrt a Šuker je šegrtov šegrt.

Jer koji bi Hrvat a da nije udbaš ovo radio svojoj zemlji i reprezentaciji, svom narodu i još se pri tome se služio nekim Srbinom ( da ne vrijeđam časne Srbe koji vrijede više od ovakvih Hrvata, nego ovoga klauna Stevanovića)

Aha, Šuker i Mamić stoje iza izbacivanja, logično njima je to najviše u interesu, Mamić vjerovatno nema više igrača da ih uvali i sad je ljubomoran, a i udbaš je, a Šuker se uvalio u UEfu i sad vjerovatno želi ostaviti rasulo svom nasljedniku, a huligane u Italiji su oni potpolatili, sad je jasno i zašto... tako da je u ovoj tragičnosuludoj situaciji smješno jedino to kako je Inkvizitor , kad je podržavao huligane da prekinu utakmicu, ustvari podržavo Šukera i Mamića.

Inkvizitor
09-04-2015, 15:57
Pa nema se tu što objašnjavati, stvar je jasna i neki dan smo o njoj govorili, naši navijači su na crnoj listi, mi smo recidivisti u izgredima i samo se čeka povod da se kazni reprezentacija.
Sad se dogodilo to da im je dojavljeno kako su se na stadionu uzvikivali fašistički povici što je njima i više nego dovoljan razlog za kažnjavanje reprezentacije sa crne liste, je li ZDS fašistički pozdrav smo ovdje sto puta raspravljali, oni smatraju da je, bilo je više pokušaja od strane funkcionara HNSa da se to prikaže kao stari povijesni pozdrav, ali to očito ne prolazi jer kako smo na ovom forumu saznali smislio ga je i uveo u upotrebu poglavnik osobno i to je valjda njima dovoljan argument ... uglavnom očekujem žalbu i ublažavanje kazne jer kazna je zaista teška, medjutim Šimunić je doživio isto i pao na njihovom sudu tako da je to otegotna okolnost.

Ali "naših navijača nije bilo", sam si rekao i hvalio kraaaasnu atmosferu bez huligana koji bi nas izbacili iz Europe...a to je govorio i "brend"..pa kako to da sad bez tih huligana reprezentacija dobije najrigorozniju kaznu.???

Alo logiko đe si..??

I što ti misliš je li "brend" lobirao u UEFI sad kad je tamo neka šarža, za ovakvu kaznu, jer su faksovi o pristanku mjenjaja domaćinstava od strane UEFE i kažnjavanja o praznom stadionu letjeli jedan za drugim, je li "brend" za račun svog gazde Mamića spreman ponižavati Split, Dalmaciju i sve hrvatske navijače samo da bi se rješio navijača svih fela koji mu smetaju i usput se narugao Splitu i Hajduku..jer vidimo da njima ništa nije problem..ako je cilj dugoročno zadržat kontrolu nad nogometom neka reprezetacija igra pred praznim tribinama..briga njih..

Možda je scenarij išao ovako..šta ti misliš..Kolinda i Karamarko naredili Mamiću i Šukeru jer ih oni navodno kontroliraju, takva je priča, da se napokon igra u Splitu..jer nije ovima odjednom palo napamet..jučer ne dolazi u obzir da se igra u Splitu ..to su njihove izjave..ima na netu..kao, tko je toliko lud da igra u Splitu utakmicu kontra Italije,( radi navijača i izgreda valjda )..a onda odjednom salto mortale..Split postaje poželjan i više nije ludo igrat se u Splitu, nema straha od navijača i izgreda.

Sve to u kratkom razmaku.

I kad je cajkaroš vidio a i njegov šegrt da moraju to uradit ( možda im je priprjećeno jednom pravom inspekcijom ako HDZ dođe na vlast) i normalno nije im drago doći pred puni stadion u Splitu, to ih užasava, onda "brend" ide lobirati u UEFU da se HNS kazni utakmicom pred praznim tribinama.

Koji potez..koji potez..udovoljiš HDZ-eu a usput se narugaš Splitu i Hajduku i svim hrvatskim navijačima.

http://www.dnevno.hr/wp-content/uploads/2015/04/UEFA-ina-kazna.jpg

Inkvizitor
09-04-2015, 16:00
Aha, Šuker i Mamić stoje iza izbacivanja, logično njima je to najviše u interesu, Mamić vjerovatno nema više igrača da ih uvali i sad je ljubomoran, a i udbaš je, a Šuker se uvalio u UEfu i sad vjerovatno želi ostaviti rasulo svom nasljedniku, a huligane u Italiji su oni potpolatili, sad je jasno i zašto... tako da je u ovoj tragičnosuludoj situaciji smješno jedino to kako je Inkvizitor , kad je podržavao huligane da prekinu utakmicu, ustvari podržavo Šukera i Mamića.

Ovaj nesuvisli tekst nisam razumio i ne priča nitko o izbacivanju, nego utakmicom bez gledatelja, malo se skoncentriraj pa probaj napisati nešto suvislije.

zaba1111
09-04-2015, 16:03
Radi se o izbacivanju gledatelja sa stadiona.

crni bombarder
09-04-2015, 16:11
Znaci, zaba je Mamicevac.

zaba1111
09-04-2015, 16:14
A što se tiče tvog scenarija, prilično je vjerovatan, mislim to da je politika naredila da se igra u Splitu, medjutim da je Šuker lobirao za kažnjavanje utakmicom bez navijača je glupost, što će potvrsiti i žalba i vjerovatno ublažavanje kazne, a zašto je ST bio u prvi mah zaobidjen je jasno, tamo su neprijatelji države i hrvatske reprezentacije stvorili takvu atmisferu da je rizik za igranje u Splitu bio prevelik, s obzirom na status koji reprezentacija ima, a to je ovaj da nam prijete najrigoriznije kazne i za najmanji incident i HNS je dosita sve učinio da toga ne dodje, u ZG nije bilo nikakvih izgreda, medjutim neprijatelj nikad ne spava, stalno ruje i stalno nastojiti načiniti štetu, uglavnom ovo je neprihvatlhiva kazna i nadam se ublažavanju.

NorthStand
09-04-2015, 16:32
http://www.forum.hr/showthread.php?p=53849995#post53849995

značenje mog nicka je heil hitler, ali nemojte me drukat tamo. :D

sve u svemu, smijurija u kojem mi odvratnom svijetu živimo, nije to ljudi moji samo specifično za ovu našu gamad, cijeli svijet je prepun licemjera i gamadi koja će sigurno dovest do uništenja civilizacije kakvu poznajemo. ovo je uzelo maha, i neće dobro završit.

crni bombarder
09-04-2015, 16:59
Mamic je od hrvatskog nogometa napravio privatnu prciju, skrivajuci se iza imena Dinamo i iza Hrvatske, sto mnoge naivcine ne vide pa svaki napad na Mamica smatraju napadom na Dinamo i Hrvatsku.

Koliki je taj covjek Hrvat, najbolje govore njegove izjave i ponasanje cim predje SH granicu. On voli Srbe, on pati za Jugoslavijom, on skici na koljenima pred Lepom Brenom, a ni u Zagrebu nije nista bolji, na HDZ-ovim skupovima divlja uz trubace. Ne kuzim zasto mu dopustaju da od njihovih kongresa i skupova pravi sabacki vasar, ali to je njihov problem.

Ne voli on nista, osim svog djepa. Ciro Blazevic karakter, i taj "veliki Hrvat" uspio je do sada biti i Bosanac i Iranac a u zadnje vrijeme se namece Srbima kao novi izbornik.

To su ljudi bez ikakvog karaktera.

a Hrvati kao Hrvati, sta vise reci o Hrvatima... svaka shusha moze popljuvati Hrvatsku, a Hrvati umjesto da uzvrate istom mjerom, ponizno pocnu raspravljati kako nam eto to i nije trebalo, moramo cistiti u svom dvoristu, to je fasizam bla bla..

Prosto je tragikomicno gledati i slusati kako se Suker Grobnica od zlata Davor savrseno slaze u izjavama sa "antifa" bagrom u Hrvata. Sve sto je bilo gdje drugo nemoguce, dodji u Hrvatsku i vidjeces.

Ne da je najavio uhicenja navijaca, vec kao ima snimke nadzornih kamera pa ce svi koji uzvikuju Za Dom, biti uhiceni. Na sveopcu radost Stevanovica i Jovanovica.

Tocno cu poceti u nogometu navijati za Burundi.

NorthStand
09-04-2015, 18:52
ja bih volio da nas izbace, ali majke mi, baš mi je puko film, izbaci nas stoko izbaci jebem vam mater više svima. hoćete nas izbacit, zbog fašizma rasizma ustaštva, izbaci nas jebe mi se živo više za vas i vašu repkazentaciju.

za mamića šukera, za srnu za rakitića za modrića, ako šute ko pičke neka djele sudbinu koju će im napisat ovi "beskičmenjaci" partizanski po hrvatskoj. stoka sitnozuba, lijepo ihe je Tuđman nazvao jednom, treba to češće koristit takve nazive i termine za te strane plaćenike i papučare.

dobivali su i englezi 5 godina zabrane zbog "huliganizma", pa neka i nas kazne jebe mi se mogu i s 20 godina, igrat ćemo s Kosovom i RS prijateljske i to je dovoljno. i s Rusijom i s svima koji su na kontra strani od "civilizacije" s zapada.

s sirijom, s iranom, s pakistanom s kinom, s svima pa čak i s sjevernom korejom, samo van Fife i van Uefe, jebem ja vas i vaš rasizam i fašizam više ste se popeli svakom normalnom čovjeku na vrh glave.

NorthStand
09-04-2015, 18:57
http://www.youtube.com/watch?v=BbqXukY7WkI

ZA DOM, SPREMNI!

nema popusta, nema uzmaka, praznite tribine, zatvarajte hapsite, ali uzmaka nema više. dosta je bilo vaše Jugoslavije vaše Fife Uefe Stevanovića Šukera Mamića i ostale stoke.

Inkvizitor
09-04-2015, 19:28
Zašto ja sumnjam da Šuker ( Mamić) ima prste u ovoj UEFinoj kazni.

Samo me zanima jedno, jel to uradio sa znanjem vrha HDZ-ea ili im je šuknuo iza leđa.

Scenarij bi otprilike bio ovakav

Karamarko/Kolinda: Slušajte ti Mamiću, cijenimo tvoje donacije i sve ali idu izbori. Svađaš nas sa našom najvjernijom bazom , Dalmacijom, nekako i možemo trpiti da nam sabore pretvaraš u Guču, što si najveći jugoslaven, što tepaš Srbima, što priređuješ prijeme po Beogradu, nije nam drago al ajde, ali se imaš 24 sata izmiriti sa Dalmacijom, Hajdukom, Splitom i uopće nas ne zanima tvoja priča i reci onom svom dignutopalčanom brendu da se ne zajebaje

Mamić: Ali ti ljudi mene mrze, oni mrze sve moje uspjehe, mrze sve moje filijale, ja ne znam kako

Karamarko/Kolinda.: Ma uopće nas ne zanima kako. Idu izbori i ako nam sjebeš stvar, poslat ćemo ti, ne ko Jovanović 137 kofol inspekcija, nego jednu pravu

Mamić: ..dobro dobro..evo zovem slugu, ovaj brenda, ne, ovaaj hoću reći Šukera.

Mamić: ..alo mali, moramo utakmicu prebacit u Split.

Šuker:...ne čujem alo...koju utakmicu..

Mamić: Sa Italijom..jebiga

Šuker: Sa Italijom..odkud to..pa ne možemo tamo..tamo je opasno, tamo nas ne vole,

Mamić: jebiga znam...naredili šefovi.

Šuker: šefovi naredili..e jebiga.

Mamić: smisli nešto jebiga.

Šuker: Znam što ću...mi ćemo kao reć da radi izmirenja ide u Split utakmica sa Italijom..

Mamić: da.da..

Šuker: a ja ću onda lobirati da se igra bez gledatelja.

Mamić: ..to bi bilo odlično. Jel bi mogo to..

Šuker: mislim da da, bez gledatelja i boli nas ona stvar..a razlog imamo..

Mamić.: pa normalno..

Šuker.: ..narugamo se Splitu, tovarima, Hajduku a ispunimo zadatak

Mamić: može li bolje.

Šuker: ne može hihi.

Mamić: a poslije možemo i utakmicu s Bugarskom probacit u Zagreb nać ćemo već razlog, kao strah nas od bijesa splićana, možemo što hoćemo. boli nas kurac

Šuker: ma normalno..smislit ćemo nešto..

Otprilke bi tako tekao razgovor dvojica sebičnjaka i uopće nije nemoguć..od te dvojice i cijelog tog HNS-ea se svašta može očekivat. Pitanje je samo jesu to uradili sa znanjem Karamarka/Kolinde ili su to uradili njima iza leđa. A i to će se brzo vidit.

Ako ovi u HDz-eu ne vide da HNS i ovaj dvojac rade ono što nisu uspjeli Mlečani, talijanaši, orjunaši, mađaroni i kako se sve ta bagra nije zvala koja je radila na razbijanju hrvatskog nacionalnog bića jašući na antagonizmu Sjever -Jug, Dalmacija-ostatak onda su stvarno budale. Ako ne vide koju im ovi štetu rade. Iako ovo nije prvenstveno sukob sjever-jug jer se cajkaroš bori i protiv vlastitih navijača godinama, taj sukob se ne smije zanemariti jer u niskom startu čekaju razni Pavičići, Dežulovići, i njihovi pandani sa sjevera. Dojam da brend u svemu ima svoje prste je njegovo priglupo brojanje i poziv za procesuiranjem navijača koji su vikali poklič ZDS, a još više od svega govori njegov govor na presici HNS-ea gdje je govoreći o kazni UEFA, jedva susprezao smijeh a izraz lica je odavao likovanje. Ni truna zabrinutosti i barem glumljene nelagode. Toliko su se osilili. Ako u HDZ-eu ne znaju za psihologiju mase, onda se trebaju okanit politike a HNS i ovaj dvojac im radi više štete nego svi politički protivnici zajedno. A usput rade štetu svima koji vole Hrvatsku i zanima ih samo HNS kao njihov leno i njihova privatna krava muzara. I ako su oni HDZ-ovi igrači pitanje jel se HDZ isčupao iz kandži UDBE koja nadzire hrvatski nogomet. Slično kao i susjedstvu gdje je nogomet pretvoren u čisti profit sumnjivih tipova i gdje je uništen u startu kult reprezentacije. U Srbiji. Gdje je više ubijeno menadžera, predsjednika klubova, čak i predsjednik saveza a sve u predotorskoj borbi za dobit iz transfera. Tamo je to kao i u svemu šarenije, više krokodila u maloj bari kako je i rečeno davno, upadaju slobodni igrači pa se sve crveni od krvi. Reprezentacija skoro da ne postoji, nema nikakav ugled a liga je nikakva, klubovi pred gašenjem. Sprema li se isti scenarij u Hrvatskoj skoro da više nije upitno. Ogaditi navijačima reprezenataciju, jedino što je ostalo još od nogometa ako izuzmemo neizmjernu ljubav prema Hajduku, igrački nepotkrijepljenu. Ovdje je sve ipak pod kontrolom jednog centra pa nema krvi. Alu uništavanje nogometa galopira. I ovaj igrokaz HNS-a prema Splitu i možebitno lobiranje iz HNS-a da vlastitu reprezentaciju ostave bez gledatelja uopće nije paranoična budalaština teoretičara zavjere.

Inkvizitor
09-04-2015, 19:37
Sad vidim izjavu Baldasara da on pozdravlja inicijativu da se igra i u Splitu ako bude i bez gledatelja jer bi HNS kao pokazao dobru volju i oni su kao iznenađeni razvojem situacije.

jel on blesav ili se čini blesav.

I već je brend najvaio ono što sam sumnjao..već se plaši što će biti na utakmici sa Bugarskom..tako da će vrlo vjerovatno tu utakmicu prebacit iz Splita kad sve prođe jer je to kao manje opasno..iako je "kazna" (namjerno je stavljam u navodnike jer je smatram njegovim maslom pogotovo nakon onog posrprdnog smiješka na presici,) dobijena u Maksimiru ne na Poljudu.

Grad je vlasnik stadiona i džaba ja Hajduk rekoa da neće organizirati utakmicu, onaj kmet Vrbanović je već najavio da će oni organizirati a pošto je grad vlasnik ako im Split dopusti to će biti to iako ih treba odjebat ..

Sekstant
09-04-2015, 20:20
Ti si zabac jedno najobicnije sralo placenicko ! Pošto post u korist gazde ? Evo vec 18 godina se rovari protiv repke i države. Pazi ovo, države :facepalm

Humphrey
09-04-2015, 20:26
Ako moram birati između pozdrava ZDS i ove reprezentacije,to iskreno i nije teški izbor.

NorthStand
09-04-2015, 20:35
http://www.youtube.com/watch?v=BbqXukY7WkI

ZA DOM, SPREMNI!

nema popusta, nema uzmaka, praznite tribine, zatvarajte hapsite, ali uzmaka nema više. dosta je bilo vaše Jugoslavije vaše Fife Uefe Stevanovića Šukera Mamića i ostale stoke.

http://www.index.hr/images2/zadomspremni_navijacii_uefa.jpg

bandira
09-04-2015, 20:46
Evo kako se odlučuje unutar HNS-a ili tko je donio odluku o promjeni domaćinstva
Autor: nogometplus.net/9. travnja 2015./Kategorije: HNS

Danas su članovi Izvršnog odbora HNS-a odlučivali o domaćinstvu susreta s Italijom, barem su to mislili, jer je odluka donesena još u utorak. Naime, ne bi li se iz HNS-a opravdali kako nisu unaprijed znali za UEFA-inu kaznu i kako ovo nije bio pokušaj ruganja Hajduku i njegovim čelnicima, nehotice su pokazali javnosti kako se točno donose odluke unutar te organizacije. Priložili su korespondenciju s UEFA-om u kojoj se vidi da je zahtjev za promjenom domaćinstva poslan još u utorak 7. travnja u 16:30 direktoru natjecanja Giorgiju Marchettiju, a da je sve odobreno u srijedu 8. travnja u 18:07. Kazna o susretu bez gledatelja stigla je nakon 18 minuta, u 18:25.

Ono što je zanimljivo u cijelom slučaju je tko je točno donio odluku o promjeni lokacije utakmice? Koje tijelo HNS-a?
Naime odluku da se igra u Zagrebu donio je Odbor za hitnost još u veljači, a odluku o promjeni da se igra u Splitu trebalo je donijeti na Izvršnom odboru koji se danas, dakle u četvrtak 9. travnja, održava na Plitvicama. Kako je moguće da su iz HNS-a tražili izmjenu domaćinstva još u utorak? Na osnovu čije odluke? Do objave članka iz HNS-a nismo dobili odgovor.

Guba je znala koja će biti kazna,inače ne bi žurili sa odlukom o domaćinstvu utakmice u Splitu,nego bi tu odluku donili danas na Plitvicama.

Sekstant
09-04-2015, 20:49
Ovima sa fejsa će Brendon poslati prijave :D

Grunf
09-04-2015, 22:25
Kome ce ih tuzakati? Upravi vodpvoda? E, moj Brendone na kaj si spao...

NorthStand
09-04-2015, 23:36
sramota su oni svi skupa, nadam se da nakon ovoga više ništa neće biti isto, mislim da je krajnje vrijeme da sve navijačke gurpe sjednu za stol ali ne kurtoazno već da se poput ove gamadi stvarno planira zajedničke poteze kontra gamadi. na identičan način, kako oni pakuju kukuruz pod noge i u dupe navijačima.

mislim da je vrijeme za takvo nešto sazrijelo, ako ovo nije svima otvorilo oči, onda ni ništa drugo neće.

a ako je istina da HDZ stoji iza ovih parazita, što je lako moguće kad vidiš da se mamić i ekipa skupljaju u stožeru HDZ-a, onda mogu samo reći da si je HDZ već sad napravio smrtni lijes.

zaba1111
11-04-2015, 16:22
A što se tiče komentiranog i prenošenog teksta, urnebesno. Da nam sociolog Ben pojasni što je hr nogomet, a ne predstavnik nogometnog saveza, član uprave Hajduka, predstavnik policije, nogometni novinar i ovaj što nas tužaka i zbog čega smo zasad bez gledatelja.
Uglavnom pokazatelj kako je moć medija velika i da ne treba odmah i naglo suditi svima onima koji ne razumiju političku zbilju jer kako vidimo i od najzadrtijih integralista oni mogu načiniti pomagače rušiteljima hr nogometa i posredno i države, onda kad mu izvrsno ide i dobro je reko Pavasović, edukacija... znači bez vlastitih medija mi smo nemoćni, a oni mogu sve, čak i desnicu uvjeriti da treba rušiti državne institucije kad im ide izvrsno, a vjerujući, jer su im tako rekli, da su ovi ostavili spaljenu zemlju i tako ima 15 godina, sve spaljeno i uporno gori.

Picaferaj
11-04-2015, 18:08
A što se tiče komentiranog i prenošenog teksta, urnebesno. Da nam sociolog Ben pojasni što je hr nogomet, a ne predstavnik nogometnog saveza, član uprave Hajduka, predstavnik policije, nogometni novinar i ovaj što nas tužaka i zbog čega smo zasad bez gledatelja.
Uglavnom pokazatelj kako je moć medija velika i da ne treba odmah i naglo suditi svima onima koji ne razumiju političku zbilju jer kako vidimo i od najzadrtijih integralista oni mogu načiniti pomagače rušiteljima hr nogometa i posredno i države, onda kad mu izvrsno ide i dobro je reko Pavasović, edukacija... znači bez vlastitih medija mi smo nemoćni, a oni mogu sve, čak i desnicu uvjeriti da treba rušiti državne institucije kad im ide izvrsno, a vjerujući, jer su im tako rekli, da su ovi ostavili spaljenu zemlju i tako ima 15 godina, sve spaljeno i uporno gori.

Nogometni savez nam je totalno u kurcu, Hajduk nikad gori, policija je zaštitarska firma za mafijaše i udbu a mediji totalnije u kurcu od HNSa a ti bi da ti predstavnici takvih "institucija" objašnjavaju što je što i ko je ko?
jedino bi se mogao slagati sa tebom u vezi Bena Perasovića kojeg sam poznava prilično dobro u mladosti i koji je bio teška komunjara i jugoslaven, nešto kao Lalić..samo malo simpatičniji ka osoba. U stvari, puno simpatičniji.

Grunf
11-04-2015, 19:14

Tko veli da treba rusiti institucije? Treba potjerati mafijasku kliku iz HNS-a, nista vise.

zaba1111
11-04-2015, 19:27
Ajmo po stoti put pitati i po stoti put pobjeći, dakle kako znate da su Šuker i Mamić mafija? Zar je problem reći npr. osobno sam vidio kršenje zakona, neko puzdan mi je rekao, pročitao sam na tom i tom mediju, rekao je javno misnistar sporta i bivši predsjednik, bilo šta, uporno ponavljati mafija, mafija bez ikakvog objašnjenja, osim onog urnebesnog kako je Mamić na poluvremenu, kad je vidio da Ajax gubi, na brzinu dogovorio sedam golova u vlastitoj mreži, mislim ako ćemo ozbiljno razgovarati trebalo bi nešto konkretnije od razvlačenja informacija sa opskurnih portala i jeftinih medija pod kontrolom ljudi koji otvoreno štete državi.
Ali i to bi bilo poštenije, npr reći , to sam pročitao na Indexu, nego svaki put dati petama vjetra kad se postavi takvo pitanje.

Picaferaj
11-04-2015, 20:55
Ajmo po stoti put pitati i po stoti put pobjeći, dakle kako znate da su Šuker i Mamić mafija? Zar je problem reći npr. osobno sam vidio kršenje zakona, neko puzdan mi je rekao, pročitao sam na tom i tom mediju, rekao je javno misnistar sporta i bivši predsjednik, bilo šta, uporno ponavljati mafija, mafija bez ikakvog objašnjenja, osim onog urnebesnog kako je Mamić na poluvremenu, kad je vidio da Ajax gubi, na brzinu dogovorio sedam golova u vlastitoj mreži, mislim ako ćemo ozbiljno razgovarati trebalo bi nešto konkretnije od razvlačenja informacija sa opskurnih portala i jeftinih medija pod kontrolom ljudi koji otvoreno štete državi.
Ali i to bi bilo poštenije, npr reći , to sam pročitao na Indexu, nego svaki put dati petama vjetra kad se postavi takvo pitanje.

Kome ti to govoriš? Meni? Ako meni govoriš, ako mene pitaš..onda me citiraj. Pa ću ti reć sve što te zanima. Ovako ...ovaj upis je "bježanje" na koje se ne isplati bilo što konkretno komentirati ili odgovoriti

zaba1111
11-04-2015, 20:58
Bilo kome ko zna nešto o mafiji u HNSu pa naravno i tebi.

NorthStand
11-04-2015, 21:06
koji je ovaj zaba komedijaš, to nije normalno. pa kako ti ne dosadi čovječe božji, stalno branit neobranjivog mamića i šukera ?

skater
11-04-2015, 21:50
probali smo i to..ali oni baš to prate i stavljaju vijesti..nemaju forum ni vlastite kolumne..nego samo piče vijesti i kolumne drugih..mislim bez puno truda, pametnije i bolje..a mi ovako a jebiga..drugačije je zamišljeno..ali nije bilo kako smo zamislili i štaš..

Dnevno.hr je na samim počecima imao forum, ne znam zašto su odustali od toga. Forum je bio fino uklopljen u portal, komentari su bili povezani s forumom i vizualno se poklapao s tadašnjim dizajnom portala. Ovo je sranje, kada vidim komentiranje putem facebooka, smuči mi se.

skater
11-04-2015, 21:53
Malo mi počinje ić na kurac ova mudrovanja i hajka na Stevanovića. Sinoć u Otvorenom svi gosti su podržali ili podržavali Stevanovića. Viskoviću, kojeg danas Index citira na naslovnici, "da se razumijemo ZDS nije stari hrvatski pozdrav", onoj dvojici Mamićevih hemoroida Cvrku i Borovecu ZDS je "neprimjereno skandiranje" dok se Gugo i prije izjasnio o skandiranju ZDS kao o nečemu nepoželjnom i neprimjerenim. da nema takvih budala ne bi bilo ni Stevanovića

http://www.hrt.hr/enz/otvoreno/

Đu-bre Stevanović nosi svoj dio odgovornosti i ništa ga ne može opravdati. Ali da imamo državnike i institucije koje vode brigu o svojim športašima onda niti Stevanović nebi mogao ništa.

Inkvizitor
11-04-2015, 21:59
Đu-bre Stevanović nosi svoj dio odgovornosti i ništa ga ne može opravdati. Ali da imamo državnike i institucije koje vode brigu o svojim športašima onda niti Stevanović nebi mogao ništa.

Oni svi, od policije preko čelnika HNS-a pa sve do političara govore da je ZDS neprimjeren, rasustički, fašistili pa je malo jadno i nepošteno da se proziva taj Stevanović kao dežurni Pedro.

Jesi kako što je Drago Ćosić izkomentirao ZDS kad je čuo.

HNS šalje "ljutio pismo" Stevanoviću a o pokliču imaju isti stav kao i on. Pa koji je to cirkus, jel oni misle da su ljudi kreteni.

Grunf
11-04-2015, 22:13
http://www.24sata.hr/image/mamic-opet-sazvao-izvanrednu-presicu-u-podne-u-maksimiru-504x335-20130730-20130730130358-20143454e760355102609d7155efd1fa.jpg

skater
11-04-2015, 22:25
Oni svi, od policije preko čelnika HNS-a pa sve do političara govore da je ZDS neprimjeren, rasustički, fašistili pa je malo jadno i nepošteno da se proziva taj Stevanović kao dežurni Pedro.

Jesi kako što je Drago Ćosić izkomentirao ZDS kad je čuo.

HNS šalje "ljutio pismo" Stevanoviću a o pokliču imaju isti stav kao i on. Pa koji je to cirkus, jel oni misle da su ljudi kreteni.

Sada će ekipa iz prkosa klicati "Za dom spremni".

Antifašistima, ljevičarima je neprimjereno "Lijepa li si", "U boj u boj", hrvatski grb s prvim bijelim poljem, domaći etnomazohisti i jugokomunisti nastavljaju tamo gdje su Srbi stali nakon Domovinskog rata, ovoga puta uz međunarodnu podršku.

skater
11-04-2015, 22:29
http://www.24sata.hr/image/mamic-opet-sazvao-izvanrednu-presicu-u-podne-u-maksimiru-504x335-20130730-20130730130358-20143454e760355102609d7155efd1fa.jpg

Priroda je rasistička, svaka ptica svome jatu leti. Neki snalažljiviji među Ciganima su našli unosan posao na krilima bjelačkog etnomazohizma i patološkog altruizma.

Picaferaj
11-04-2015, 23:33
Dnevno.hr je na samim počecima imao forum, ne znam zašto su odustali od toga. Forum je bio fino uklopljen u portal, komentari su bili povezani s forumom i vizualno se poklapao s tadašnjim dizajnom portala. Ovo je sranje, kada vidim komentiranje putem facebooka, smuči mi se.

Recept za dobar i, važnije, dobro posjećeni domoljubni portal je forum poput ovoga i neka vrsta križanca Dnevno.hr-a i Narod.hr-a.
Koliko teško i skupo je tako nešto napraviti?

ljutatrava
12-04-2015, 00:30
Recept za dobar i, važnije, dobro posjećeni domoljubni portal je forum poput ovoga i neka vrsta križanca Dnevno.hr-a i Narod.hr-a.
S tehničke strane, dobar informatičar složi portal i forum za tjedan dana.
Skupa stvar su ljudi koji će puniti portal sadržajem.

hkv.hr i hrsvijet.net guraju već godinama, dnevno.hr kraće, narod.hr, direktno.hr i sloboda.hr su među najnovijim portalima domoljubne orijentacije.

Treba dva ili tri urednika, 4-10 novinara, pretplata HINI.
Portal možeš pokrenuti sa 100 ili 200 kuna mjesečno, koliko recimo košta najjeftiniji goli hardver, ali portal koji objavljuje više od 10 vijesti dnevno ne košta manje od 10-ak tisuća kn mjesečno ako nemaš hrpu volontera koji će to raditi iz ljubavi. Ljudi obično rado volontiraju dok studiraju a roditelji ih hrane, kad diplomiraju treba ih platiti.

Da budem on topic :D baš me zanima hoće li se Zoki udostojati i doći Predsjednici u posjet zajedno s drugim čelnicima hrvatskih parlamentarnih stranaka. Što mu je veće, pamet ili prčevitost? Krajnje je neizvjesno. :rofl

interceptor
12-04-2015, 01:00
Da budem on topic baš me zanima hoće li se Zoki udostojati i doći Predsjednici u posjet zajedno s drugim čelnicima hrvatskih parlamentarnih stranaka. Što mu je veće, pamet ili prčevitost? Krajnje je neizvjesno.

Taština, još k tome ona ljevičarska,balkanska zadrta. Nema šamse :)

philly
12-04-2015, 01:27
Nogometni savez nam je totalno u kurcu, Hajduk nikad gori, policija je zaštitarska firma za mafijaše i udbu a mediji totalnije u kurcu od HNSa a ti bi da ti predstavnici takvih "institucija" objašnjavaju što je što i ko je ko?
jedino bi se mogao slagati sa tebom u vezi Bena Perasovića kojeg sam poznava prilično dobro u mladosti i koji je bio teška komunjara i jugoslaven, nešto kao Lalić..samo malo simpatičniji ka osoba. U stvari, puno simpatičniji.

a ja mislia ben neki dobar lik,a on sinpatičniji lalić :D
doduše,možda je čovik s vrimenon prominia stavove,al opet ako je bia teški jugoslaven,teško :(

teenager
12-04-2015, 01:37
doduše,možda je čovik s vrimenon prominia stavove,al opet ako je bia teški jugoslaven,teško :(

Nisi ni prvi ni zadnji kojeg su zajebali ti orjunaši skriveni iza maske "ljubavi a ne đira" :D

Ja sam zato uvijek na oprezu, meni su svi oni orjunaši, čak sam presta navijat za Hajduka, iz opreza :D

Moj novi klub je Cibalija :hrv

philly
12-04-2015, 01:44
ima san blagu prepirku s jednin čovikon koji mi je crnia sve te likove šta se motaju oko hajduka jer san ja tvrdia da je ben ispravan lik,da nije jugo,da on samo brani navijače itd....kad ono :silud
uuu za cibaliju nemoj da te ko sa brda čuje,mada je ultrase gušt čut kad se zaori "isus i marija,ustaše cibalija!" :P

NorthStand
12-04-2015, 01:45
ili ti ga vink U lja. :D

PRILIČNO je nezgodno kada pripadnici visoke politike iz redova nogometnog saveza moraju komentirati sociološko-povijesni kontekst nogometa i istu onu politiku koja godinama ne zna gdje bi smjestila poklič Za dom spremni. No, neki će se poput Ante Kulušića spremno uhvatiti u koštac s tom nezgodnom situacijom. Kulušić je na lokalnom šibenskom radiju, iz perspektive dopredsjednika Davora Šukera, člana Izvršnog odbora i jednog od moćnijih ljudi sudačke organizacije, ali i šefa šibensko-kninskog HDZ-a te stranačkog saborskog zastupnika upozorio na antihrvatsku histeriju i pozvao predsjednicu Kolindu da konačno razriješi pitanje "starog hrvatskog pozdrava".

Emisija je započela zgražanjem voditelja i njegovog gosta nad sinoćnjom emisijom Otvoreno u kojoj je gostovao i Zoran Stevanović, voditelj hrvatske podružnice FARE-a, udruge koja se pod Uefinim pokroviteljstvom bori protiv rasizma i diskriminacije.

"Zahvaljujući pojedinim ljudima u Hrvatskoj ne bismo smjeli koristiti pozdrav star preko 300 godina. Nekima će uskoro izgleda smetati i slovo h na hidrantu. Ako jedna grupa ljudi, jedna udruga, prima novce kako bi žene i muškarci mogli zajedno igrati nogomet, ako se od toga u Hrvatskoj može dobro živjeti, stvarno ne znam...", etički je upitnu izjavu plasirao je Ante Kulušić, govoreći o aktivnostima udruge FARE.

Koncentrirao se većinom na Stevanovića.

"Svi znamo da je taj Fare na jednoj utakmici tražio da se ukloni transparent Zapamtite Vukovar. Tragedija je to zbog čega su deseci tisuća ljudi dali živote ili ostali bez ruku, nogu ili očiju, zar da bismo danas živjeli u ovakvoj zemlji? Nadam se, odnosno siguran sam da u hrvatskoj postoje intelektualci i povjesničari koji će konačno dokazati da taj pozdrav nije fašistički", rekao je Kulušić, ali je tijekom emisije izgovarao pozdrav u njegovom skraćenoj varijanti.

Voditelj je potom primijetio da možda ne bismo trebali dopuštati ni Wagnera jer je njegovu glazbu volio Hitler (?!), a Kulušić se nadovezao:

"Tragedija je da u Hrvatskoj postoji toliko hrvatomrzaca. Kad problema nema, pojedinci ga izmisle na štetu hrvatskog naroda. I onda ljudi u Mađarskoj ili Francuskoj čitaju o nekakvom rasizmu u Hrvatskoj. Misle da ovdje vrijeđamo crnce ili Indijance. Naša predsjednica i povjesničari moraju jednom za sva vremena otkloniti ove dileme. Izgleda je da taj Stevanović najveći povjesničar u Hrvatskoj."

zaba1111
12-04-2015, 10:54

Ako je potrebno citarati evo i citat, dakle Picaferaj kako znaš da je Šuker , predsjednik nogometnog saveza, dakle ključna figura hrvatskog nogometa, mafija i UDBA?
A eto da ne ispadne da nešto izbjegavam, odkud znaš da je Mamić mafija i udba, ja ništaž ne tvrdim niti znam, ali meni sve upućuje na suprtono jer , ako se slažemo da su mediji udbaški, upravo ti mediji su vršili najveću sotonizaciju hr nogometa, a posebno Mamića, odkad postoji Hr, nema pojedinca ni institucije koja je toliko od njih progonjena.
Budući da nova predsjednica daje indirektnu podršku hrvatskom nogometu, što je i prirodno i logično, znači li to da je i ona udbin podmladak?
Evo pitanja nije puno i nadam se da neće nastupiti bežanija kao inače.

Inkvizitor
12-04-2015, 11:12

Ne treba puno ako imaš ljude i volju a ako nemaš piši propalo.

Dnevno hr ima previše paranoje i prilično kretenskih teorija zavjere ali i par dobrih kolumnista . Od Holjevca do Dujmovića. Uz Raspudića i Ivkošića. Hodak onako.

narod. hr sam otvorio par puta, oni su ozbiljniji možda malo i preozbiljni, moraš na portalu imati i dozu humora. S tim humorom su nas ljevičari dobili u ovih zadnjih 20 godina.

Inkvizitor
12-04-2015, 11:17

Ben Perasović je možda bio ljevičar i Jugoslaven ali lik se kuži u navijačku subkulturu. Osim toga jedini je odbio komentirati na HTV-eu kad su svi davili sa ZDS ( Lalić bi npr o tome pričao danima), samo je rekao da je suvišno o tome pričati jer to izlazi van navijačkog fenomena i na onom protestu u Splitu nije kao što bit o iskoristili npr Pavičić i Dežulović raspirivao mržnju između Hrvata nego je baš govorio suprotno..ovo nije sukob Sjever-Jug i radi toga svega ima moj respect.

Picaferaj
12-04-2015, 11:46
Ako je potrebno citarati evo i citat, dakle Picaferaj kako znaš da je Šuker , predsjednik nogometnog saveza, dakle ključna figura hrvatskog nogometa, mafija i UDBA?
A eto da ne ispadne da nešto izbjegavam, odkud znaš da je Mamić mafija i udba, ja ništaž ne tvrdim niti znam, ali meni sve upućuje na suprtono jer , ako se slažemo da su mediji udbaški, upravo ti mediji su vršili najveću sotonizaciju hr nogometa, a posebno Mamića, odkad postoji Hr, nema pojedinca ni institucije koja je toliko od njih progonjena.
Budući da nova predsjednica daje indirektnu podršku hrvatskom nogometu, što je i prirodno i logično, znači li to da je i ona udbin podmladak?

Ako pogledaš moje upise na tu temu vidjet ćeš da ja nigdje nisam rekao to što mi imputiraš da sam rekao. Nego sam rekao ono što znam..ono što je preočito i zadnjoj budali a to je: "Nogometni savez nam je totalno u kurcu, Hajduk nikad gori, policija je zaštitarska firma za mafijaše i udbu a mediji totalnije u kurcu od HNS-a"
Ti nisi ozbiljni diskutant nego neki cirkusant koji muti prezamućenu vodu

zaba1111
12-04-2015, 12:07
Aha, ja sam mislio da si ti u kontekstu priče o HNSu, koji se nalazi i u istoj tvojoj rečenici sa udbom i mafijom, mislio na mafiju i udbu iz HNSa, a u prilog tome ide i činjenica da si prenosio tekst i hvalio autora koji doslovno to piše, da je HNS mafija i udba i to ne jednom , nego 50 puta najmanje je o tome govorio prenošeni autor, a i na ovoj temi samo na jednoj stranici se mogu naći najmanje tri diskutanta koji o tome govore.
Ali očigledno sam ja ipak krivo povezao stvari i ti isto smatraš poput mene, a za razliku od svih ostalih, da je problem Hajduk, da je još veći problem , odnosno problem našeg društva , to što se problem nameće kao uzor, a da za udbu i mafiju u HNSu ipak nemamo dovoljno uporišta, jedino se , čini se, ne slažemo da je nogomet u kurcu, naime ja smatram da reprezentacija stoji izvrsno, što potvrdjuje tablica, da liga ide naprijed sa novim vodstvom, što potvrdjuju uefine rankig liste, a da nam problem stvaraju politika i mediji koji žele destabilizirati reprezentaciju i načiniti joj štetu sada kada nam se otvaraju najveći uspjesi.
Uglavnom malo mi je ovo sve čudno od tebe, ali bitno da smo se na kraju razumjeli.

Picaferaj
12-04-2015, 12:13
Aha, ja sam mislio da si ti u kontekstu priče o HNSu, koji se nalazi i u istoj tvojoj rečenici sa udbom i mafijom, mislio na mafiju i udbu iz HNSa, a u prilog tome ide i činjenica da si prenosio tekst i hvalio autora koji doslovno to piše, da je HNS mafija i udba i to ne jednom , nego 50 puta najmanje je o tome govorio prenošeni autor, a i na ovoj temi samo na jednoj stranici se mogu naći najmanje tri diskutanta koji o tome govore.
Ali očigledno sam ja ipak krivo povezao stvari i ti isto smatraš poput mene, a za razliku od svih ostalih, da je problem Hajduk, da je još veći problem , odnosno problem našeg društva , to što se problem nameće kao uzor, a da za udbu i mafiju u HNSu ipak nemamo dovoljno uporišta, jedino se , čini se, ne slažemo da je nogomet u kurcu, naime ja smatram da reprezentacija stoji izvrsno, što potvrdjuje tablica, da liga ide naprijed sa novim vodstvom, što potvrdjuju uefine rankig liste, a da nam problem stvaraju politika i mediji koji žele destabilizirati reprezentaciju i načiniti joj štetu sada kada nam se otvaraju najveći uspjesi.
Uglavnom malo mi je ovo sve čudno od tebe, ali bitno da smo se na kraju razumjeli.

naravno da za tezu da ima udbe i mafije u HNS nema dovoljno uporišta. Jer su sve druge institucije u državi besprijekorno funkcionalne bez bilo kakvih naznaka da u njima djeluju udba i mafija. Pa je glupo i pomislit da se udba i mafija ugnjezdila samo u HNS-u :)

Ajde ti lipo pituravat nekog drugoga...negdi drugdi

zaba1111
12-04-2015, 12:20
Uopće nije bila nikakva neprimjerena namjera, samo sam se ponadao da bi netko napokon mogao ozboljno odgovoriti na pitanja koje godinama postavljam,budući da si rekao nedvosmisleno da te citiram i da ću dobiti odgovore na sva pitanja, a što je i učinjeno, medjutim i ovaj , kao i svaki put dosad, ćorak.

skater
12-04-2015, 12:20
ima san blagu prepirku s jednin čovikon koji mi je crnia sve te likove šta se motaju oko hajduka jer san ja tvrdia da je ben ispravan lik,da nije jugo,da on samo brani navijače itd....kad ono :silud
uuu za cibaliju nemoj da te ko sa brda čuje,mada je ultrase gušt čut kad se zaori "isus i marija,ustaše cibalija!" :P

http://www.youtube.com/watch?v=jbPTHXoYFmg

na upit srpske voditeljice da kako se osječa nakon što je cijeli stadion u beogradu vikao "USTAŠE, USTAŠE, USTEŠE..."

on je odgovorio: "pa kako bi se osječao, cijeli stadion je navijao za nas"

Pitam se kako bi sada Ćosa komentirao Spajića. Evo kako smo daleko dogurali, da nakon Domovinskog rata, više nas ne blate Srbi i Crnogorci, nego domaći izrodi i političari. Ali tako je to kada nastupi vrijeme mira, pa onda poneki misle kako u svijetu caruje drugarstvo, a mir je samo razdoblje između dva rata, i stalna na tom svijetu samo borba jest i sukob između ljudi na rasnom, etničkom, religijskom i ostalom polju i to se nikada ne će promijeniti, što prije to shvate ljevičari, liberali, globalisti, možda će biti manje sukoba nego inače i ne će se posljedično provoditi prisilni multikulturalizam, "različitost" i "kulurno obogaćivanje" kako bi se sukobi produbili.

Zato odjebite s pričom o "borbi protiv rasizma" jer je to isto sranje kao i "borba protiv terorizma", priziv na emocije i nikada se ne će iskorijeniti, prvi iz razloga jer su rase biološki uvjetovane (nisu "društveni konstrukt"), ljudi nisu jednaki i nikada ne će biti, različita društvena dinamika različitih rasnih i etničkih skupina, a drugi jer se ideje ne mogu uništiti oružjem i ako netko ima namjeru počiniti neki teroristički čin, ne će ga u tome spriječiti nikakva vojska i obavještajne službe, niti brdo Orwelijanskih kamera koje su u tom slučaju nemoćne.

Onda iz svojih rupa izgmižu etnomazohisti, balavi ljevičari, nopasaranovci, tifusari koji prodaju kozmopolitsku spiku, patološki altruizam, veći mirotvorci od Majke Tereze, moralne vertikale, dežurni moralisti, SJWankeri, protiv nacionalizma i ultradesničarenja, ali im ultraljevičarenje nije strano i protiv njega ne dižu glas.

skater
12-04-2015, 12:23
S tehničke strane, dobar informatičar složi portal i forum za tjedan dana.
Skupa stvar su ljudi koji će puniti portal sadržajem.

hkv.hr i hrsvijet.net guraju već godinama, dnevno.hr kraće, narod.hr, direktno.hr i sloboda.hr su među najnovijim portalima domoljubne orijentacije.

Treba dva ili tri urednika, 4-10 novinara, pretplata HINI.
Portal možeš pokrenuti sa 100 ili 200 kuna mjesečno, koliko recimo košta najjeftiniji goli hardver, ali portal koji objavljuje više od 10 vijesti dnevno ne košta manje od 10-ak tisuća kn mjesečno ako nemaš hrpu volontera koji će to raditi iz ljubavi. Ljudi obično rado volontiraju dok studiraju a roditelji ih hrane, kad diplomiraju treba ih platiti.

Da budem on topic :D baš me zanima hoće li se Zoki udostojati i doći Predsjednici u posjet zajedno s drugim čelnicima hrvatskih parlamentarnih stranaka. Što mu je veće, pamet ili prčevitost? Krajnje je neizvjesno. :rofl

I maxportal.

skater
12-04-2015, 12:29
Ben Perasović je možda bio ljevičar i Jugoslaven ali lik se kuži u navijačku subkulturu. Osim toga jedini je odbio komentirati na HTV-eu kad su svi davili sa ZDS ( Lalić bi npr o tome pričao danima), samo je rekao da je suvišno o tome pričati jer to izlazi van navijačkog fenomena i na onom protestu u Splitu nije kao što bit o iskoristili npr Pavičić i Dežulović raspirivao mržnju između Hrvata nego je baš govorio suprotno..ovo nije sukob Sjever-Jug i radi toga svega ima moj respect.

Benjamina Perasovića s onim dreklok repom koji mu visi sa stražnjeg dijela glave znam po tome što je obilazio Rave partye i branio tu glazbenu supkulturu.

U emisijama je imao onaj neki bahati nastup, poput Matije Babića, ali ne toliko iritantan kao Babićev koji jednostavno traži da ga se izmlati.

Picaferaj
12-04-2015, 12:44
Uopće nije bila nikakva neprimjerena namjera, samo sam se ponadao da bi netko napokon mogao ozboljno odgovoriti na pitanja koje godinama postavljam,budući da si rekao nedvosmisleno da te citiram i da ću dobiti odgovore na sva pitanja, a što je i učinjeno, medjutim i ovaj , kao i svaki put dosad, ćorak.

Dobio si odgovore na sva tvoja pitanja postavljena meni. To što neuvljerljivo glumiš da nisi ili da ih nisi razumio nije moj problem.

Picaferaj
12-04-2015, 12:49
Benjamina Perasovića s onim dreklok repom koji mu visi sa stražnjeg dijela glave znam po tome što je obilazio Rave partye i branio tu glazbenu supkulturu.

U emisijama je imao onaj neki bahati nastup, poput Matije Babića, ali ne toliko iritantan kao Babićev koji jednostavno traži da ga se izmlati.

Čovika od pet banki kojemu je glavna preokupaciju u životu "subkultura" ( navijačka ili neka druga) se ne more uzimati ozbiljno. Nastranu što problemi hrvatskog nogometa sežu debelo iznad i izvan sfere interesa navijača i njihove "subkulture".
Postoji veoma dobar razlog zašto je Ben bio tako čest gost na Radmanviziji.

skater
12-04-2015, 12:49

Šuker je protuhrvatsko govno, zašto nije stao uz Josipa Šimunića? Da je HNS stao uz hrvatskog nogometaša što radi svaki normalan savez iz zemalja koje drže do sebe, sva ova histerija oko pozdrava "Za dom spremni" bi bila umanjena, mogli bi ljevičari kmečati, ali sve bi to bilo uzaludno. Mrziteljima hrvatske države i hrvatskog naroda se dao vjetar u leđa.

Humphrey
12-04-2015, 13:20
na upit srpske voditeljice da kako se osječa nakon što je cijeli stadion u beogradu vikao "USTAŠE, USTAŠE, USTEŠE..."

on je odgovorio: "pa kako bi se osječao, cijeli stadion je navijao za nas"

Upravo ovako se odgovara na takva pitanja.

Učite od pokojnoj Spajića.

Inkvizitor
12-04-2015, 13:29
Čovika od pet banki kojemu je glavna preokupaciju u životu "subkultura" ( navijačka ili neka druga) se ne more uzimati ozbiljno. Nastranu što problemi hrvatskog nogometa sežu debelo iznad i izvan sfere interesa navijača i njihove "subkulture".

Pa i nije baš čest gost. Jednom u deset godina za razliku od Lalića koj je pa skoro inventar na HTV-eu.

moonlight
12-04-2015, 14:27

Pa možda zato što mu je to profesionalna preokupacija, a što se tiče sfera interesa nitko bolje od njega o tom problemu oko navijača i nogometa u Hrvatskoj nije progovorio.

https://tkojetko.irb.hr/znanstvenikDetalji.php?sifznan=4672

skater
12-04-2015, 14:47
Pa i nije baš čest gost. Jednom u deset godina za razliku od Lalića koj je pa skoro inventar na HTV-eu.

Bio je 90-ih.

Picaferaj
12-04-2015, 15:28
Pa možda zato što mu je to profesionalna preokupacija, a što se tiče sfera interesa nitko bolje od njega o tom problemu oko navijača i nogometa u Hrvatskoj nije progovorio.

https://tkojetko.irb.hr/znanstvenikDetalji.php?sifznan=4672

nemoj me jebat sa tim društvenim "znanostima" sa socijalističko-samousranih fakulteta. Naravno da su i "neki drugi", koji poznaju problematiku milijun puta bolje, progovorili. Samo što nisu progovorili na HRT-u..i sličnim medijima jer su to ipak "pozornice" za "odabrane" likove. Da "profesionalna preokupacija", lol.

Picaferaj
12-04-2015, 15:37

Pa ne znam. Ja sam u Hrvatskoj sad malo manje od deset godina a vidia sam ga za to vrime na TV-u barem 5-6 puta. A uopće ne gledam TV.
A Lalić, e to je posebno bolesna sorta. Nisam moga virovat nakon pustih godina da, umisto da se izliječio, je posta još pun kurac bolesniji. Ali Ben "boluje" od iste "bolesti" samo što zna maskirat/kamuflirat simptome dok Lalić....on ih uopće i ne pokuašava sakriti nego misli da je to neka vrsta vrline/mentalnog zdravlja :)

zaba1111
12-04-2015, 17:46
Šuker je protuhrvatsko govno, zašto nije stao uz Josipa Šimunića? Da je HNS stao uz hrvatskog nogometaša što radi svaki normalan savez iz zemalja koje drže do sebe, sva ova histerija oko pozdrava "Za dom spremni" bi bila umanjena, mogli bi ljevičari kmečati, ali sve bi to bilo uzaludno. Mrziteljima hrvatske države i hrvatskog naroda se dao vjetar u leđa.

Naravno, jedan od najvećih promotora Hrvatske u svijetu, legenda hrvatskog nogometa, svjetski brend je antihrvatsko govno jer si ti tako zamislio, samo još nije jasno i je li i udba i mafija jer npr Picaferaj hvali autore koji kažu da je, ali on sam , izgleda, kaže da nije, pa s tim još nismo na čisto, što ti kažeš?

."Šokirani smo odlukom Fife o kazni Šimuniću, koja bi i nekom drugom igraču ugrozila reprezentativnu karijeru. Mi ćemo dati punu podršku našem reprezentativcu u vjerojatnoj žalbi na ovu odluku izjavio je izvršni predsjednik HNS-a Damir Vrbanović.
"Neugodno sam iznenađen, šokiran i razočaran Fifinom kaznom za Josipa Šimunića. Prvenstveno mi je žao Josipa, koji će propustiti Svjetsko prvenstvo, znam ga dugo kao igrača i kao čovjeka i apsolutno sam siguran da ni na koji način nije želio bilo koga povrijediti, rekao je hrvatski izbornik Niko Kovač.
http://hns-cff.hr/news/2261/fifa-drasticno-kaznila-josipa-simunica/

zaba1111
12-04-2015, 17:53
Dobio si odgovore na sva tvoja pitanja postavljena meni. To što neuvljerljivo glumiš da nisi ili da ih nisi razumio nije moj problem.

Mile mi matere meni nije jasno smatraš li ti Šukera za udbaša , mafijaša i neprijatelja ili ne. Zašto je sad odjednom teško odgovoriti na to pitanje ako si se sam ponudio da ćeš dati odgovore, recimo da si i dao, ali eto ja nisam shvatio, reci još jednom, koda si jednom odgovarao na ista pitanja po forumima, mislim nije da te nešto forsiram i da sam ja uopće netko tko zaslužuje tvoj odgovor, ali eto kad si se već ponudio takav je forumski red, ako ništa da netko ne bi pomislio kako si i ti pobjegulja.

ljutatrava
12-04-2015, 19:10
Mile mi matere meni nije jasno smatraš li ti Šukera za udbaša , mafijaša i neprijatelja ili ne. Zašto je sad odjednom teško odgovoriti na to pitanje ako si se sam ponudio da ćeš dati odgovore, recimo da si i dao, ali eto ja nisam shvatio, reci još jednom, koda si jednom odgovarao na ista pitanja po forumima, mislim nije da te nešto forsiram i da sam ja uopće netko tko zaslužuje tvoj odgovor, ali eto kad si se već ponudio takav je forumski red, ako ništa da netko ne bi pomislio kako si i ti pobjegulja.
Ne pita se mene, ali kako od Šukera očekivati da brani hrvatske interese kad ih predsjednici RH zadnjih 15 godina nisu branili?
Ako su u državi truli predsjednik i premijer (Mesić i Sanader, kasnije Josipović i Milanović), kako išta u takvoj situaciji može biti normalno?

Pozdrav je tu najmanji problem, pitanje je sankcionirati li preživjele partizanske i udbaške zločince ili ne, ili samo napokon popisati i istražiti sva grobišta, da možemo napokon tu temu ostaviti iza sebe.

Kad sve žrtve i svi zločinci dobiju isti tretman, onda više neće biti prostora za manipulacije te će novovalni antifašisti vrlo brzo ispariti.
Ministarstvo Freda Matića je zaduženo za istraživanje grobišta iz 2ww, što mislite, koliko je taj posao napredovao zadnjih godinu dana? :bang

Picaferaj
12-04-2015, 19:15

Ajmo probat ovako. :)
Jel' ti misliš da HNS dobro i pošteno funkcionira? Ako je tvoj odgovor potvrdan, onda nemamo o čemu razgovarati. Ako je tvoj odgovor negativan pitaj sam sebe može li se za čovjeka na čelu institucije koja ne funkionira dobro i pošteno reći da je dobar, da dobro obavlja svoj posao i da je pošten?

zaba1111
12-04-2015, 19:42
Šuker je branio hrvatske interese na vrhunskoj razini tako što je izvrsno obavljao svoj posao nogometaša, čime je donio nemjerljivu promociju države , a što ima posebnu važnost u Hr budući da je turistička država kojoj je afirmacija i promocija u svijetu bila prioritet možda i broj jedan.
Danas taj isti Šuker sjedi na čelu saveza kojega vodi dobro,, što pokazuju financijski rezultati, početak izgradnje dugoočekivaog kampa, rezultati reprezentacije i napredak lige, ne znam kako se bolje mogu braniti interesi države osim da svatko , a pogotovo funkcioneri, obavlja svoj posao izvrsno .

Za razliku od neprijatelja države, svih ovih koje si nabrojao, od mesića, preko jovanovića do josipovića koji su svoj posao radili katastrofalno i da stvar bude gora progonili sve ove što rade izvrsno , a najsnažniji napadi od njih i njihovih medija su bili na hr nogomet koji još uvijek izvrsno odradjuje svoju svrhu, da promovira državu u svijetu i da promovira sport u Hr, medjutim antikampanja je nevidjena i velike su štete nanesene, iako se nogomet još uvijek jako dobro drži,
i sve je to i razumljivo jer logično da neprijatelj želi načinit štetu , od uspješnih napraviti neuspješne, od zaslužnih i onih kojima treba odati priznanje načiniti lopove da ne bi djelovali poticajno na ostale... ali zašto hr desnica staje na njihovu stranu je jedan endemski fenomen koji tek treba kvalitetno istražiti.

Srećom imamo predsjednicu koja prepoznaje neprijateljsko dejstvo i očekujem velike promjene po pitanju mentalnog sklopa nacije jer će doći do otpora ovima koji sustavno i planski zatucaju narod.

Inkvizitor
12-04-2015, 19:45
Pa ne znam. Ja sam u Hrvatskoj sad malo manje od deset godina a vidia sam ga za to vrime na TV-u barem 5-6 puta. A uopće ne gledam TV.
A Lalić, e to je posebno bolesna sorta. Nisam moga virovat nakon pustih godina da, umisto da se izliječio, je posta još pun kurac bolesniji. Ali Ben "boluje" od iste "bolesti" samo što zna maskirat/kamuflirat simptome dok Lalić....on ih uopće i ne pokuašava sakriti nego misli da je to neka vrsta vrline/mentalnog zdravlja :)

ja sigurno gledam Tv više od tebe a vidio sam ga samo jednom. čak sam bio zaboravio da postoji od 90-tih..dok se nije pojavio na Tv poslije one neodigrane utakmice Dinamo-Hajduk a volio bi ga malo više puta čuti..

Picaferaj
12-04-2015, 19:48
Šukeru svaka čast za ono što je napravio na terenu dok je bio igrač. Al' to ne znači ništa kad se govori o njegovim aktivnostima van terena i nakon završetka igračke karijere..pa njegove dostignuća kao igrač nisu nikakvi argumenti za bilo što vezano uz temu.

Naravno, ostaje pitanje jel' on na terenu igrao zbog Hrvatske ili za sebe, za svoj osobni interes.

zaba1111
12-04-2015, 19:50
Ajmo probat ovako. :)
Jel' ti misliš da HNS dobro i pošteno funkcionira? Ako je tvoj odgovor potvrdan, onda nemamo o čemu razgovarati. Ako je tvoj odgovor negativan pitaj sam sebe može li se za čovjeka na čelu institucije koja ne funkionira dobro i pošteno reći da je dobar, da dobro obavlja svoj posao i da je pošten?

Pobogu kako bih ja znao tko je pošten, ja mogu samo reći ono što vidim,, a to je da vlast progoni hr nogomet,, a da ne nalaze nepravilnosti, dakle ja ne znam, ali izgleda kako se posao odradjuje dobro, zato te i pitam odkud tebi informacije o mafiji da bih i ja bio bolje informiran.

Picaferaj
12-04-2015, 19:56
ja sigurno gledam Tv više od tebe a vidio sam ga samo jednom. čak sam bio zaboravio da postoji od 90-tih..dok se nije pojavio na Tv poslije one neodigrane utakmice Dinamo-Hajduk a volio bi ga malo više puta čuti..

Bio je čak i "na rubu znanosti" jebote. Nekoliko puta u "Otvorenom. Zadnji put sam ga vidio nakon te neodigrane utakmice.
Uvik je on meni bia simpatičan, kao i otac mu koji ga je vodio po utamicama kad sam ga upozna, ali smatrati ga za nekog stručnjaka, za nekog znalca ne samo o navijačima nego o bilo čemu drugome je pretjerivanje plus. On je jednostavno lik koji je , kao i svi mi moje generacije, nabio godina ali nije odrastao.

Picaferaj
12-04-2015, 20:02
Pobogu kako bih ja znao tko je pošten, ja mogu samo reći ono što vidim,, a to je da vlast progoni hr nogomet,, a da ne nalaze nepravilnosti, dakle ja ne znam, ali izgleda kako se posao odradjuje dobro, zato te i pitam odkud tebi informacije o mafiji da bih i ja bio bolje informiran.

Nemam ja nikakve informacije. Osim reprezentacije skoro i da ne pratim (hrvatski) nogomet. Ali vidim što se događa. I dosad najbolje potencijalno objašnjenje za ovakvo stanje u nogometu sam vidio u članku od Vulgarisa. Naravno da konkretnih dokaza nema ali ima i previše indicija da su stvari onakve ili slične kakvo ij Inkvi opisao u članku. Naravno, riječ je o mom subjektivnom dojmu kad je riječ o spomenutom članku ali da nam je domaći nogomet u banani, da mutni likovi kolo vode, to je već činjenica a ne samo moj dojam.

Inkvizitor
12-04-2015, 20:14
Nemam ja nikakve informacije. Osim reprezentacije skoro i da ne pratim (hrvatski) nogomet. Ali vidim što se događa. I dosad najbolje potencijalno objašnjenje za ovakvo stanje u nogometu sam vidio u članku od Vulgarisa. Naravno da konkretnih dokaza nema ali ima i previše indicija da su stvari onakve ili slične kakvo ij Inkvi opisao u članku. Naravno, riječ je o mom subjektivnom dojmu kad je riječ o spomenutom članku ali da nam je domaći nogomet u banani, da mutni likovi kolo vode, to je već činjenica a ne samo moj dojam.

Gospodin zaba je mentalni terorist i s njim je polemika sipanje vode u rešeto.

taj nije znao zbrojiti koliko treba Lyon dati golova Dinamu da bi prošao nego je zbrajao gol razliku nakon utakmice :zubo:

preporučam izbjegavanje polemike s dotičnom ako se ne žele želučane tegobe.

Šuker je smrad. Više puta dokazano. Taj se gmaz, u jeku rata, umjesto da bude sretan što igra za svoju domovinu dok njegova Slavonija gori i krvari i dok ljudi žale mrtve, čeprkaju po zgarištima kuća , cjenkao za premije. Obični plaćenik. I unatoč tome cjenjen jer Hrvati vole i takve.

No sad se posrao i popišao na sve. Mamićev psić na lancu.

I ne bi trebali ovo pretvarati o topic o Šukeru i HNS-u. Ima dole tema na nogometu..ovdje se samo može postaviti pitanje je li Kolinda znala da joj Mamić sa svojim psićem radi iza leđa i lobira da se u Splitu igra bez gledatelja.

Topic je o Kolindi.

teenager
12-04-2015, 21:45
Inkvi, govori ti šta oćeš, ali Šuker je brand, koji je namjerno ili slučajno napravio više za promociju Hrvatske u svitu nego sva naša ministarstva turizma unazad 20 godina, molim lijepo :D

philly
12-04-2015, 22:38
glupe su mi te šeme "xy sportaš" je napravia to i to za hrvatsku....ma koju hrvatsku,radili su za sebe,za pare.to šta je hrvat pa je eto sad neko sazna za hrvatsku jer je taj uspješan sportaš,nije njegova zasluga.
više je za hrvatsku napravia tokar u škveru ili profesor u školi šta je odgojia generacije djece...
šta sad da je neki sportaš trash-talker,bahat,nepristojan,tribalo bi mu nabijat na nos da sramoti hrvatsku???valjda sve šta radi i govori čini u svoje ime,a ne u ime države.

zaba1111
12-04-2015, 23:12

Dobro, imamo samo indicije, a Vulgarisova teza je da je nogomet uništen od strane vodstva saveza koji je udbaška mafija i on o tome godinama sa mnom raspravlja, ali samo do trenutka kada postane jasno da su mu teze neodržive i tada me proglasi mentalnim teroristom i pobjegne i kažem tako godinama, zato sam se i bio ponadao da se u tvom liku, kad si rekao da ćeš odgovoriti na sva pitanja, našao netko spremam raspraviti temu do kraja bez bežanije kad zagusti, mislim nema tu što zagustiti onome kome je cilj doći do održivih zaključaka bez obzira bili oni uskladjenim sa onom tezom od koje se krenulo, znači ponavljam, ja ništa ne tvrdim, imam samo indicije kao i ti, medjutim moje indicije govore suprotno od tvojih, ali ja sam svoje iznosio stotine puta i iznio bih ih opet ako bi se pojavio zainteresiran sugovornik, dok s druge strane se to uporno izbjegava i dalje ostaje nejasno zašto, odnosno imamo samo indicije zašto se uvijek uteče kad se upita kako znate ili barem koje su to indicije koje bi govorile da je Šuker udba i mafija.

moonlight
12-04-2015, 23:19
nemoj me jebat sa tim društvenim "znanostima" sa socijalističko-samousranih fakulteta. Naravno da su i "neki drugi", koji poznaju problematiku milijun puta bolje, progovorili. Samo što nisu progovorili na HRT-u..i sličnim medijima jer su to ipak "pozornice" za "odabrane" likove. Da "profesionalna preokupacija", lol.

Koji su to progovorili bolje i upućenije?

Sam Perasović je svoj sociološki pogled i istraživanje navijačkog svijeta dao empirijski, i sam je bio dio tog pokreta.
Ne radi se o fakultetu nego o institutu Ivo Pilar.
Uglavnom kada se u budućnosti bude govorilo javno, na HRT o navijačima, Ben je najpozvaniji da ga zovu.

zaba1111
12-04-2015, 23:32
glupe su mi te šeme "xy sportaš" je napravia to i to za hrvatsku....ma koju hrvatsku,radili su za sebe,za pare.to šta je hrvat pa je eto sad neko sazna za hrvatsku jer je taj uspješan sportaš,nije njegova zasluga.
više je za hrvatsku napravia tokar u škveru ili profesor u školi šta je odgojia generacije djece...
šta sad da je neki sportaš trash-talker,bahat,nepristojan,tribalo bi mu nabijat na nos da sramoti hrvatsku???valjda sve šta radi i govori čini u svoje ime,a ne u ime države.

Evo čovjek je uvjeren da je tokar u škveru napravio više za hrvatsku od Šukera, ne samo više nego Šuker nije napravio ništa, nego je i naštetio. I to je tipična posljedica medijske manipulacije koja ima jasnu namjeru, štetiti državi, da se svaki uspjeh omalovažava, da se svaki uspješan čovjek opanjkava, a koji je cilj, pa taj da se svaki novi potencijalni uspjeh ne potiče, nego sputava, da se stvara zatucano i društvo nesposobno za napredak, a sa onom otrcanom pričom tipa, znam ga ja, šta će on, sve je on to za pare, ma je on to , ali je šupak... ili tek što je smješno, odnosno apsurdno, tj umjesto da se uspjeh potiče on se propituje na iskonskoj razini je li on to što je učinio za sve nas učinio ipak samo zbog sebe i svoje koristi pa ako postoji mogućnost ovog drugog treba to dobro ispitati vidjeti i reći bobu bob... što bi se npr Mjaka Terezija kitila čovjekoljubljem i dobročinstvima kad je ona to radila samo da zadovolji svoju vlastitu potrebu da se približi Bogu i da u biti ona bude sretnija, a vamo ko fol ona pomaže, brine se, da, da kako ne, trebalo joj nju dovesti u Hr pa da vidimo ko je i šta je.

Inkvizitor
12-04-2015, 23:39
Dobro, imamo samo indicije, a Vulgarisova teza je da je nogomet uništen od strane vodstva saveza koji je udbaška mafija i on o tome godinama sa mnom raspravlja, ali samo do trenutka kada postane jasno da su mu teze neodržive i tada me proglasi mentalnim teroristom i pobjegne i kažem tako godinama, zato sam se i bio ponadao da se u tvom liku, kad si rekao da ćeš odgovoriti na sva pitanja, našao netko spremam raspraviti temu do kraja bez bežanije kad zagusti, mislim nema tu što zagustiti onome kome je cilj doći do održivih zaključaka bez obzira bili oni uskladjenim sa onom tezom od koje se krenulo, znači ponavljam, ja ništa ne tvrdim, imam samo indicije kao i ti, medjutim moje indicije govore suprotno od tvojih, ali ja sam svoje iznosio stotine puta i iznio bih ih opet ako bi se pojavio zainteresiran sugovornik, dok s druge strane se to uporno izbjegava i dalje ostaje nejasno zašto, odnosno imamo samo indicije zašto se uvijek uteče kad se upita kako znate ili barem koje su to indicije koje bi govorile da je Šuker udba i mafija.

ej kume..od tebe bi i žohari pobjegli...

Dosadan si ko proljev. I neopisivo glup.

I uspoređuješ Šukera s majkom Terezom. Jel se i ona cjenkala za premije u Calcuti.

Fimo si nas zaobilazio. Što nisi nastavio.

philly
12-04-2015, 23:39
Evo čovjek je uvjeren da je tokar u škveru napravio više za hrvatsku od Šukera, ne samo više nego Šuker nije napravio ništa, nego je i naštetio. I to je tipična posljedica medijske manipulacije koja ima jasnu namjeru, štetiti državi, da se svaki uspjeh omalovažava, da se svaki uspješan čovjek opanjkava, a koji je cilj, pa taj da se svaki novi potencijalni uspjeh ne potiče, nego sputava, da se stvara zatucano i društvo nesposobno za napredak, a sa onom otrcanom pričom tipa, znam ga ja, šta će on, sve je on to za pare, ma je on to , ali je šupak... ili tek što je smješno, odnosno apsurdno, tj umjesto da se uspjeh potiče on se propituje na iskonskoj razini je li on to što je učinio za sve nas učinio ipak samo zbog sebe i svoje koristi pa ako postoji mogućnost ovog drugog treba to dobro ispitati vidjeti i reći bobu bob... što bi se npr Mjaka Terezija kitila čovjekoljubljem i dobročinstvima kad je ona to radila samo da zadovolji svoju vlastitu potrebu da se približi Bogu i da u biti ona bude sretnija, a vamo ko fol ona pomaže, brine se, da, da kako ne, trebalo joj nju dovesti u Hr pa da vidimo ko je i šta je.
sigurno je šuker igra balun jer je veliki domoljub...
da je on domoljub uzea bi pušku u ruke 90ih,a ne bi igra po europi za milijune.zato me poštedi tih klišeja "šuker je napravia toliko za hrvatsku"....napravia je on za sebe.
tokar radi za par iljada kn nešto korisno za državu,sigurno ni on ne radi to iz ljubavi,a šuker zabija golove i pomaže državi???za ne virovat...
e da,sad je neki francuz čua za hrvatsku radi šukera,wow koji doprinos,sigurno će doć odma u hrvatsku ostavit odma milju eura...

Inkvizitor
12-04-2015, 23:42
sigurno je šuker igra balun jer je veliki domoljub...
da je on domoljub uzea bi pušku u ruke 90ih,a ne bi igra po europi za milijune.zato me poštedi tih klišeja "šuker je napravia toliko za hrvatsku"....napravia je on za sebe.
tokar radi za par iljada kn nešto korisno za državu,sigurno ni on ne radi to iz ljubavi,a šuker zabija golove i pomaže državi???za ne virovat...

Ma dobro svatko radi svoj posa i neće se jednako čut za tokara i špic igrača.

Fora je u tome da je on sebični smrad koji se cjenkao za premije dok je Hrvatska gorila. I onda i danas bila mu je samo biznis. Posao.

I nije jedini u tome.

zaba1111
12-04-2015, 23:44
ej kume..od tebe bi i žohari pobjegli...

Dosadan si ko proljev. I neopisivo glup.

I uspoređuješ Šukera s majkom Terezom. Jel se i ona cjenkala za premije u Calcuti.

Fimo si nas zaobilazio. Što nisi nastavio.

Kako dosadan, a sa mnom se godinama prepireš sve do odredjenog momenta koji je već postao toliko predvidljiv da ga ja uvijek i najavim.
Šukera nitko nije poredio sa Majkom Terezom, to je mogao samo zaključiti netko poglup, radilo se o prokazivanju apsurdnosti zatucanog memtaliteta.

Picaferaj
12-04-2015, 23:46
Koji su to progovorili bolje i upućenije?

Sam Perasović je svoj sociološki pogled i istraživanje navijačkog svijeta dao empirijski, i sam je bio dio tog pokreta.
Ne radi se o fakultetu nego o institutu Ivo Pilar.
Uglavnom kada se u budućnosti bude govorilo javno, na HRT o navijačima, Ben je najpozvaniji da ga zovu.

Yeah, well...ti si najpozvaniji da ga slušaš. Institut, fakultet..koja je razlika? Ova?
http://www.tportal.hr/vijesti/hrvatska/343821/Institut-Ivo-Pilar-postavio-je-nekorektno-pitanje-o-cirilici.html

Prle, naprimjer, je jedan od onih koji su "progovorili". Moja malenkost također. Odavno sam ispa iz navijačkog đira al mi nešto govori da u svakom broju "Torcida" magazina naprimjer neko drugi "progovori". A Torca nije jedina navijačka grupa.

philly
12-04-2015, 23:47
Ma dobro svatko radi svoj posa i neće se jednako čut za tokara i špic igrača.

Fora je u tome da je on sebični smrad koji se cjenkao za premije dok je Hrvatska gorila. I onda i danas bila mu je samo biznis. Posao.

I nije jedini u tome.

ma slažen se s tebon,izuzetno cijenin sportaše jer osin talenta postoji veliko odricanje i trud za to napravit,al su mi jadna ova opravdavanja nekoga sa klišejima kao da je on zadužia državu ili napravia toliko toga,mislin wtf,čovik igra balun,tenis,košarku itd. jer to voli i odlična je lova,s tin da ima talent za to...pari da oni idu u sport da bi reklamirali zemlju po svitu.to je čista nuspojava njihovog uspjeha i nije njihova neka osobna zasluga da bi se mogli kitit s tin.
i plus šta ako je neko sportaš uspješni i usto javno bahat,bezobrazan,neugodan itd.,šta bi onda triba bit proglašen državnin neprijateljon jer crni zemlju po svitu?

moonlight
12-04-2015, 23:58
Yeah, well...ti si najpozvaniji da ga slušaš. Institut, fakultet..koja je razlika? Ova?
http://www.tportal.hr/vijesti/hrvatska/343821/Institut-Ivo-Pilar-postavio-je-nekorektno-pitanje-o-cirilici.html

Prle, naprimjer, je jedan od onih koji su "progovorili". Moja malenkost također. Odavno sam ispa iz navijačkog đira al mi nešto govori da u svakom broju "Torcida" magazina naprimjer neko drugi "progovori". A Torca nije jedina navijačka grupa.

Pa Prle je na ovom forumu, pa neka sam veli o Benu.

Picaferaj
13-04-2015, 00:03

OK, sve osim nogometa je uništeno od strane udbaške mafije. Nogomet nam nikad bolji, posjeta na stadionima nikad veća, natjecanje je pravedno i pošteno da pravednije i poštenije ne more bit. Infrastruktura vrh vrhova, nema namištanja utakmica, kladare ne igraju nikakvu ulogu, ne potpisuju se lihvarski ugovori sa igračima, sucima se ne plaća za "pošteno" suđenje, nema nikih i nečijih filijala, na teren po pravilu istrčavaju najbolji bez da trebaju napravit ovo ili ono treneru/menađeru itd itd.

Ti imaš svoje teza, ja svoje dojmove. Let's leave it at that

Picaferaj
13-04-2015, 00:13
Pa Prle je na ovom forumu, pa neka sam veli o Benu.

Pa neka kaže. Prle je dolazia na scenu kad sam ja odlazia pa ne znam kako dobro on poznaje Bena. Al' ka šta kažeš, nek kaže šta zna.
Inače, ja sam mislia da bi tribalo "progovorit" o navijačkom "pokretu" a ne o Benu. Ja sam ga spomenija samo zato jer je meni osobno bilo čudno za popizdit da se baš njega našlo da bude neki "autoritet" o navijačima i o nogometu. I to više zbog toga jer je "društveni znanstvenik" a ne jer je bio dio "pokreta". Da "pokreta" jebote.. :)