PDA

Pogledaj Full Version : Hrvatska nogometna reprezentacija

Stranice : 1 2 3 [4] 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Inkvizitor
21-11-2013, 11:11
Pa nije valjda to rade..to je ko iz vica.

I što imaju od toga. Rebić stasava u jačeg napadača nego što je Mandžo.

Mislim ako je istina..smijurija..

Hrvatska ipak ide..džaba im sve..

I u Brazilu će se oriti Za- Dom..:yess

Eugen Savojski
21-11-2013, 11:16
Možda bi FIFA doživotno suspendirala Josipa Šimunića da u čelništvu
te nogometne organizacije sjede, Jovanović, Pupovac, Jašarević,
Jadranka Kosor- Vlaisavljević, i slični njima.

Humphrey
21-11-2013, 12:40
Joe se ispričao jovanoviću.

http://s22.postimg.org/bqz0r37zl/joe.jpg

NorthStand
21-11-2013, 16:54
Nazalost, ljevicarska govna su medijskom harangom isposlovali da se FIFA pozabavi ovim, i Simunic ce vjerojatno biti kaznjen sa nekoliko utakmica neigranja.

Ne moze stoka podnijeti da je Hrvatska dobra u necemu, mamu im jebem krvavu.

ne mogu, toliko ih žalosti hrvatska sreća, da moraju nekako to potkopat. ali jebat ga, živje u hrvatskoj državi moraju, i ne smiju je i ne mogu ukinuti to je ono što njih zapravo svrbi!

https://www.facebook.com/pages/Potpora-Josipu-%C5%A0imuni%C4%87u/399308413506006

Joe ne daj se, svi smo uz tebe, i svi za tebe Ustaše. :D

NorthStand
21-11-2013, 16:56
https://fbcdn-sphotos-a-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn2/s261x260/1451569_667541049957871_1418955146_n.jpg

SPREMNI! :cerek

NorthStand
21-11-2013, 17:05
http://www.fizzit.net/vijesti-i-politika/komentari-i-kolumne/4673-ludi-joe-i-cenzurirani-osjecaji

Inkvizitor
21-11-2013, 17:59
Srbadija je isto popizdila...prvo u vijestima a tribine im nakrcane mržnjom koja bi pretvorena u energiju kako reče Tesla osvjetljavala gradove..

gerilac
21-11-2013, 18:11
Ako ekipa ne stane iza njega što se mene tiče u Brazilu mogu i ostati.Za mene više neće postojati nogometna reprezentacija RH.

Ako ne stane iza njega i Kovač i ekipa zaboli me k..ac hoće li i otići u Brazil i kako će proći u Brazilu.
Pa što je ovo više sa povampirenim kerovima.

DzoniBG
21-11-2013, 19:15
A gdje vi idete sa svojom pričom. Nož-žica-Srebrenica, veličanje četništva..rehabilitacija Draže.

I to je sve tebi milo..mislim ovo zadnje, dosta ti je komunističke istine.

A u Hrvatskoj bi zacementirao jugo tj srpsku istinu.

Što vas briga što ćemo mi vikat. Stvarno, koji je razlog?

Ne moras da izmisljas sad...

Vrlo dobro znas sta mislim i o parolama o Srebrenici, i o cetnicima... pisao sam o tome... nikakvo velicanje cetnika, vec samo istina koju su komunisti skrivali.

Dal sam nesto posebno iznenadjen ovim skandiranjem... nisam, jer sam licno bio na tribinama Maksimira 2007. kad ste protiv Makedonaca vikali Srbe na vrbe, Jure i Boban, i ostalo iz tog arsenala...

Na tribinama ima svakavih faca, i ostalo bi relativno neprimeceno, da jedan od glavnih, i najiskusnijih fudbalera, nicim izazvan nije posegnuo za ustaskim pozdravom... a odgovor sa tribina bio jednoglasan...

Za tebe i ostalu ekipu to je herojski cin... ok, samo nemojte posle da ocekujete razumevanje za price o zlim cetnicima... nema se pokrice za to kad se ovakav papanluk Simunica podrzava. To je deo istog mentalnog sklopa, samo su likovi promenjeni... a ustvari jedna te ista druzina...

Inkvizitor
21-11-2013, 19:25

Vrlo dobro znas sta mislim i o parolama o Srebrenici, i o cetnicima... pisao sam o tome... nikakvo velicanje cetnika, vec samo istina koju su komunisti skrivali.

Dal sam nesto posebno iznenadjen ovim skandiranjem... nisam, jer sam licno bio na tribinama Maksimira 2007. kad ste protiv Makedonaca vikali Srbe na vrbe, Jure i Boban, i ostalo iz tog arsenala...

Na tribinama ima svakavih faca, i ostalo bi relativno neprimeceno, da jedan od glavnih, i najiskusnijih fudbalera, nicim izazvan nije posegnuo za ustaskim pozdravom... a odgovor sa tribina bio jednoglasan...

Za tebe i ostalu ekipu to je herojski cin... ok, samo nemojte posle da ocekujete razumevanje za price o zlim cetnicima... nema se pokrice za to kad se ovakav papanluk Simunica podrzava. To je deo istog mentalnog sklopa, samo su likovi promenjeni... a ustvari jedna te ista druzina...

Istina.!!!!!!!!!

Ma što ste vi skrivali. Tko je vama skrivao ikakvu "istinu".

Baš me briga što vi vičete na tribinama pogotovo kad me igrate s nama.

Ne bi ni vas trebalo biti briga što mi vičemo.

DzoniBG
21-11-2013, 19:38
Istina.!!!!!!!!!

Ma što ste vi skrivali. Tko je vama skrivao ikakvu "istinu".

Baš me briga što vi vičete na tribinama pogotovo kad me igrate s nama.

Ne bi ni vas trebalo biti briga što mi vičemo.

Briga me...

Zato sto je to otrov koji curi i zagadjuje ionako bolesne odnose koje imamo.

Nisam od onih koji optuzuje druge da bi prikrio svoje djubre. Bila je i utakmica na Marakani, srpski Vukovar, salata... jel sam rekao da je to ok... ne, rekao sam da je to svinjac...

Kome to treba... jel moze nekad tim likovima da dodje u glavu da je dosta bilo tog primitivizma po tribinama... izgleda da ne moze... na stadionima je i pocelo sranje 90-ih, i jos ne prestaje.

Ocekujem od svakog odgovornog coveka da osudi to... na sta to lici... i Srbe na vrbe, i Noz, zica, Srebrenica, za dom spremni, cetnicke i ustaske pesme... to je bolesno...

A ne ovako, kad gledamo kod komsija je uzasno, a kad je kod nas... nestasna omladina, odgovor komunistima i jugosima... i sijaset budalastih izgovora.

Heroji treba da vam budu ostali igraci koji su odradili dobar posao na tereni, i ljudski posle proslavili... a ne ovaj... ovaj vam je ruglo, ako mene pitas...

galija
21-11-2013, 19:43
Briga me...

Nisam od onih koji optuzuje druge da bi prikrio svoje djubre. Bila je i utakmica na Marakani, srpski Vukovar, salata... jel sam rekao da je to ok... ne, rekao sam da je to svinjac...

Kome to treba... jel moze nekad tim likovima da dodje u glavu da je dosta bilo tog primitivizma po tribinama... izgleda da ne moze... na stadionima je i pocelo sranje 90-ih, i jos ne prestaje.

Ocekujem od svakog odgovornog coveka da osudi to... na sta to lici... i Srbe na vrbe, i Noz, zica, Srebrenica, za dom spremni, cetnicke i ustaske pesme... to je bolesno...

A ne ovako, kad gledamo kod komsija je uzasno, a kad je kod nas... nestasna omladina, odgovor komunistima i jugosima... i sijaset budalastih izgovora.

Heroji treba da vam budu ostali igraci koji su odradili dobar posao na tereni, i ljudski posle proslavili... a ne ovaj... ovaj vam je ruglo, ako mene pitas...

uf,uf malo smo se zaigrali...baš je počelo zbog primitivizma:facepalm

Inkvizitor
21-11-2013, 19:47
Briga me...

A ne pitam te.

Okreni svom dvorištu. Imaš čemu i ne soli pamet nama.

Ne pamtim da si se ikad osvrnio na svinjarije na vašim tribinama a i briga me za to.

zaba1111
21-11-2013, 19:48
Zna li netko od ustasologa je li zds ustaski pozdrav, na wiki pise da je to stari hr pozdrav, dok ustaski bio "za poglavnika i dom spremni" ?

Inkvizitor
21-11-2013, 19:51
Mislim da je ustaška inačica..i jedan i drugi su ustaške.

ne vadim se da je to pozdrav iz vremena Zrinskog..poklič je dobar i samo se šuše nešto pravdaju i srame..kako bi rekli ćirilicofili..pozdrav ne ubija...

DzoniBG
21-11-2013, 19:52
uf,uf malo smo se zaigrali...baš je počelo zbog primitivizma:facepalm

Naravno, sve je pocelo od primitivizma... od politickih struktura, preko naroda...a najociglednije je bilo na tribinama.

Ja ne pricam iz fotelje, pamtim dobro stanje na stadionima od malena... bilo je krajem 80-ih - delije ajmo svi u glas, Slobodan Milosevic navija za nas... pa je dosao Arkan za vodju navijaca, pa je regrutovao ekipu koja je isla na front posle... pa ona tuca u Maksimiru 90-te...

Pitam sta mora da je u glavi coveka koji ode u utakmicu i peva o klanju, vesanju na vrbe, nekakvim Drazama, Jurama i Bobanima... gde je tu mozak...

Na svakome od nas je ili da kaze - cekaj, ako neki moji zemljaci su takvi...ja necu da budem deo toga... reci cu glasno da je to sranje... ili da se utopi u to... ali nema posle prava da proziva iste takve sa druge strane plota...

Nije mi bilo tesko ni da odem u grotlo Maksimira, da uzivo osetim gde to gori iznutra... na relativno nebitnoj utakmici... bio sam jedini Srbin na tribinama, i nije mi to bio motiv da kazem da su svi Hrvati ustase... problem je obostran, jako duboka rana koju ne treba jos vise otvarati tako sto kazemo - ma nije to vazno...ili - ma neka im je rekao...

gerilac
21-11-2013, 19:55
Naravno, sve je pocelo od primitivizma... od politickih struktura, preko naroda...a najociglednije je bilo na tribinama.

Ja ne pricam iz fotelje, pamtim dobro stanje na stadionima od malena... bilo je krajem 80-ih - delije ajmo svi u glas, Slobodan Milosevic navija za nas... pa je dosao Arkan za vodju navijaca, pa je regrutovao ekipu koja je isla na front posle... pa ona tuca u Maksimiru 90-te...

Pitam sta mora da je u glavi coveka koji ode u utakmicu i peva o klanju, vesanju na vrbe, nekakvim Drazama, Jurama i Bobanima... gde je tu mozak...

Na svakome od nas je ili da kaze - cekaj, ako neki moji zemljaci su takvi...ja necu da budem deo toga... reci cu glasno da je to sranje... ili da se utopi u to... ali nema posle prava da proziva iste takve sa druge strane plota...

Nije mi bilo tesko ni da odem u grotlo Maksimira, da uzivo osetim gde to gori iznutra... na relativno nebitnoj utakmici... bio sam jedini Srbin na tribinama, i nije mi to bio motiv da kazem da su svi Hrvati ustase... problem je obostran, jako duboka rana koju ne treba jos vise otvarati tako sto kazemo - ma nije to vazno...ili - ma neka im je rekao...

Naravno da je sve počelo od primitivizma.Srpskog primitivizma.

DzoniBG
21-11-2013, 19:56
A ne pitam te.

Okreni svom dvorištu. Imaš čemu i ne soli pamet nama.

Ne pamtim da si se ikad osvrnio na svinjarije na vašim tribinama a i briga me za to.

Mislio sam da si bar ti bolji covek...

Nema frke, ne moram ja da pisem ovde... ionako je svaka druga replika - sta ti nama ovde...

Sto bi vam kvario idilu...

Pozdrav svima.

gerilac
21-11-2013, 19:56
Zna li netko od ustasologa je li zds ustaski pozdrav, na wiki pise da je to stari hr pozdrav, dok ustaski bio "za poglavnika i dom spremni" ?

Ma Zaba pa imaš pojašnjenja koliko hoćeš.Važnije je da je taj pozdrav stariji od ustaša.Ima i ona presuda onome prodavaču suvenira .

galija
21-11-2013, 20:00

što si išao na Maksimir kad puno jače i bezobraznije i bezobzirnije "gorenje iznutra" možeš osjetit u Srbiji
I nemoj mi molim te s tim prekrivenim izjednačavanjem krivnje...mal mal pomirljivi ton "mi smo isti,sve je to primitivizam,nemojmo bre braćo"
e pa nismo isti

Inkvizitor
21-11-2013, 20:01
Mislio sam da si bar ti bolji covek...

Nema frke, ne moram ja da pisem ovde... ionako je svaka druga replika - sta ti nama ovde...

Sto bi vam kvario idilu...

Pozdrav svima.

ne glumataj..takve replike se odnose samo na ovo konkretno...

gerilac
21-11-2013, 20:02

Proteklih smo dana puno pisali o povijesnoj dimenziji pozdrava, no evo i dokaza da je on legalan i reguliran zakonom:
Geslo HOS-a “Za dom spremni” regulirano je Zakonom o hrvatskim braniteljima i stoga je to geslo zakonito isticati.

Hrvatski centar za istraživanje zločina komunizma u priopćenju ističe kako geslo Hrvatskih obrambenih snaga (HOS) iz Domovinskog rata “Za dom spremni” nije ustaško, nego geslo HOS-a, koji se borio protiv velikosrpskog fašizma.

Geslo HOS-a “Za dom spremni” regulirano je Zakonom o hrvatskim braniteljima i stoga je to geslo zakonito isticati. Ni jedan sud u Hrvatskoj ne može zakonito osuditi ni sankcionirati nikoga tko se poziva na geslo HOS-a.

HOS je reguliran i zakonom o pravima hrvatskih branitelja i članova njihovih obitelji te sve udruge HOS-a su legalno registrirane i uredno im izdano rješenje kao i UDHOS ZAGREB.

REPUBLIKA HRVATSKA
GRAD ZAGREB
GRADSKI URED ZA OPĆU UPRAVU
KLASA: UP/I-230-02/98-01/1788
URBROJ: 251-02-02-98-2
Zagreb, 7. prosinca 1998.
vidi više:
http://www.udhos-zagreb.hr/o-nama/hos-za-dom-spremni

gerilac
21-11-2013, 20:08

Netolerantni Hrvati

Željko Jovanović -SRBIN - znanost obrazovanje šport
Rajko Ostojić -SRBIN -zdravstvo
Milanka Opačić -LIČKA SRBKINJA- socijalna politika i mladi
Predrag Matić -POLUSRBIN - branitelji
Veljko Ostojić -SRBIN- turizam
Siniša Hajdaš Dončić -POLUSRBIN- pomorstvo promet infrastruktura Branko Grčić -SRBIN -regionalni razvoji i fondovi eu
Arsen Bauk - SRBIN -uprava
Vesna Pusić -ČETNIČKI KORJENI Anđelinović- vanjski poslovi

Inkvizitor
21-11-2013, 20:16
Ostojići nisu Srbi a ni taj Bauk izgleda..dajte ljudi..

zaba1111
21-11-2013, 20:26
Ne razumijem ovu kaznu od 25000 kn, kaze da mu je drzavno odvjetnistvo propisalo kaznu, zar nije potreban sud za odredjivanje kazne, pogotovo u tolikom iznosu?

A ustvari bi bilo dobro da stvar zavrsi na sudu gdje je vec jednom dokazano da zds nije ustaski pozdrav i da ne sadrzi nikake elemente mrznje jer steta bi bila da se tako miroljubiv i sadrzajno krscanski pozdrav izbaci iz uporabe.

gerilac
21-11-2013, 20:30
Ostojići nisu Srbi a ni taj Bauk izgleda..dajte ljudi..

Ma eto izbaci one koji nisu Srbi iz Vlade .A posve ti je jasno zašto sam ovako replicirao.Da su dva Srbina samo.A u Saboru Pupovac i Stanimirović.
I kakovoj je ugroženosti Srba u Hrvatskoj opet riiječ.Nije li baš 90-ih tako krenulo Inkvi navodnom ugroženošću.

Pa nema tu mržnje činjenice.O čemu Srbi više pričaju ???
Trebao bi mi poseban portal da svu njihovu mitomaniju i laži s argumentimna i sa dokumentima postavim ovdje.A posebice sve njihove laži o navodnim genocidima nad njima.

gerilac
21-11-2013, 20:33
Ne razumijem ovu kaznu od 25000 kn, kaze da mu je drzavno odvjetnistvo propisalo kaznu, zar nije potreban sud za odredjivanje kazne, pogotovo u tolikom iznosu?

A ustvari bi bilo dobro da stvar zavrsi na sudu gdje je vec jednom dokazano da zds nije ustaski pozdrav i da ne sadrzi nikake elemente mrznje jer steta bi bila da se tako miroljubiv i sadrzajno krscanski pozdrav izbaci iz uporabe.

Pa to meni nije jasno nikako baš nikako.Pa evo u znakovlju HOS-a stoji Za Dom spremni.Trebao bi narod valjda i HOS iz 90-ih proglasiti za ustaše i sve ih progoniti.Onda čitavu IX bojnu HOS-a.Sve branitelje koji su bili u HOS-u.

NorthStand
21-11-2013, 20:37

ni ti ni jovanović, a pogotovo ne oni čiju s očevi i djedovi s zvijezdurinom na glavi kasapili i ubijali hrvate, i još je nisu ni osudili a kamoli zabranili meni nećete zabranit skandidiranje ZA DOM SPREMNI. jer sam ja Hrvat i ponosan sam na to, kao što je i Šimunić, to što ste vi retardirani pa želite hrvatima tumačiti njihovu povijest na sebi svojstven način vam neće proći, jer 45 godina SRBOSLAVIJE je iza nas, hvala bogu mrtva je upravo zbog nas koji smo bili ZA DOM SPREMNI. a ti kukaj i plači, s svojom srbadijom i ovim moralnim nakazama koje niti jednom riječju nisu osudili SFRJ i diktatorksi režim Tita, ali su im puna usta Pavelića i Ustaša. što se mene tiče, svima bi vam govno stisnuo na facu, samo da mi dođete u lice drobit o fašističkom za dom spremni.

ovi naši jadnici partizanski po hrvatskoj, će kad tad platit ovo kotrljame svojih glava, pazite što sam vam reko jednom će nekom prekipjet doćee pred te debile i napit će im se krvi ko vampir. a onda će sazivat presice, i srceparajuće upozoravat na fašizam pa gdje to ti debili vide fašiste i ustaše u hr danas? jesmo mi ustaše zato jer se ustaški pozdravljamo? kakve ja mogu imat veze s ustašama, zato jer skandidiram ajmo ajmo ustaše? nisam znao da se skandidiranjem ustaških poskočica, postaje ustaša. možda ustašonostalgičar, ali nikako ne mogu biti ustaša i fašista što oni redovno stavljaju na naša leđa, a tko to radi Boris Dežulović i ostala partizanija majku ti isusovu ljubim šta su ti debili napravili u smjeru osude njima omiljenog partizanskog totalitarizma za vremena SFRJ???? ljudi moji mi živimo 23 godina u demokraicji tobože, a nemamo još uvijek osudi zločinačkog komunističkog režima niti zvijezdica petokraka koje su nas ubijali i u Vukovaru 1991. kakav smo mi narod, to sve govori o nama. da su Srbi u pitanju, davno bi to bilo riješeno, jer zvijezdica nije tamanila srbe kako je tamanila hrvate toga smo valjda svi debelo svijesni.

normalno sve se to gura pod tepih, problem je poglavnik problem je pavelić, a realno nakon ove histerije bit će još više mladih s ustaškim obilježjima jer su mlad buntovni i prkose sili. kao što su joj prkosili 1980ih na stadionima jugoslavije, a ovdje blentavi đoni plaće za tim vremenom i kao to je loše, hvala bogu da su navijači bili ti koji su prvi rekli zbogom Jugoslavijo! i drugi puta ćemo ako bog da, jer za nju se nitko nacionalno svijestan i odgovoran nije ni borio! pametnom dosta, a vi nastavite drvit o ustašama, realno možete ga samo popušit i Joeu i svim ustašama koje vam se ukazuju pred očima, nije RH SRH iako su neki umilili da je ovo mala jugoslavija, a prava je istina da će biti mala jugoslavija dok ne dođe do smjene ove boljševičke gamadi i njihove masonske bezbožničke politike kojoj je najveći problem Križ i Nacionalnost. ovo je rat protiv hrvata, a ne protiv ustaša i vjerujte mi tko god krene na hrvate ovako otvoreno mora biti svijestan da će i vrlo otvoreno popit nokaut, pa i drugi put krećite i udarajte po nama misleći da vam nećemo uzvratit i da ćemo mirno pratit vaše iseravanje po našem ponosu i državi.

vi Srbi nemate šta komentirat ovo, jer se vas ova utakmica ne tiče, a i da se tiče sve što Hrvati naprave odmah vi sinkroniziro u paktu partizani i četnici ko 1945 krenete na ustašiju, tko vas ne zna skupo bi vas platio, jel vas opet neki maršal okupio_? ako i je, moram vas razočarat, ovaj puta nećete imati sreće ko i davne 1945, nema međunarodnih sila koje će stati na vašu stranu, a s nama na kraj sami ipak ne možete. da možete već bi 1991 bili biviš, toliko o vama i vašoj propagandi kako je nešto loše. loše je i vaše partizanstvo i četništvo, pa se vi time dičite i ne vidite u tome nikakvih problema, što znači da ste licemjerna govna i dvolična banda koja se obračunava s svojim političkim neistomišljenicima, a ne "civilizacijskim narušavanjima". jer tako bi mogli i te svoje opjevane junačine, izjednačit s ustašama ali niti su hrvati komunisti to napravili niti ste vi srbi od četnika napravili fašiste ko ovi naši divni antifašist od ustaša. ali neka sve vam je uzalud, ionako trubite u prazno jer znate da što više budete srali po nama biti će veći revolt i veća srdžba prema vama, a onda ćete ga fino na kraju popušiti, mene iskreno raduje ovakav rasplet situacije jer mi vas je i jednih i drugih pun kurac, i vaše lažne moralnosti i glumatanja nekakvih dobrica, a koliko ste samo nevinih hrvatskih života ugasili i poklali to samo Bog zna. toliko o tome, odjeb vam je lansiran, a Šimunić će se samo nasmijat na ovo sve što mu radite, poznavajući njega i da ga izbace s SP učinit ćete mu uslugu.

joe je normalan čovjek, i nije nikome niti jednu ružnu riječ uputio to što ste vi retardirani nije njegov problem. a to vam je lijepo i naglasio nakon utakmice.

dakle ako su ustaše koristile taj pozdrav, to je automatski fašizam jer su svi koji koriste taj pozdrav "fašisti" jebote kakva divna logika, vidi se da je neki partizan i srbobran Jovanović u tome imao svoju logiku i prste.

a ovo ako ga još kazni FIFA, napravit će heroja nacije od njega, sumnjam da su to jugoslavenčine planirale ali neka budu sigurni da nakon toga mogu svirat kući propalo a biti će divno za pratit kada ih se počne mest s vlasti, jer je očito da su privatizirali državu i da se ponašaju ko da mi ostali ne postojimo, a mi smo tu i ustaše i domoljubi i liberali i svi ostali koji se ne kite lijepim kapama paritzankama koje odašilju poruku ljubavi i mira, ej to izjavi naš predsjednik i ne dobije ni 1000 kuna kazne, jer za to ne postoji kazna. A Šimunić zbog ZA DOM SPREMNI, 25 000 i vjerojatno 3 utakmice ili više zabrane igranja na SP, to samo dokazuje kakvi su kriteriji i zato im svima jebem mater, jer su pokvaren smrdljiva govna koja nisu u stanju u svom oku vidjet brvno a u tuđem vide slamku!

problem ovih balkanskih prostora je taj, što ovdje živi takva amoralna stoka da to svijet još nije vidio, i dovoljno je za prati samo "hrvatske" medije u ovom konkretnom slučaju i onom najvećem kretenu je jasno šta ti debili rade i na koji način se oni zapravo obračunavaju s svojim političkim neistomišljenikom, ali drago mi je da se stoka razgolitila tako da konačno imamo te dvije hrvatske, onu koja to nije i ona koja je ko Joe ipak svijesna onoga gdje pripada i gdje je dom i za što se treba borit, kratko rečeno onu hrvatsku koja nije izgubila svoje nacionalne i kršćanske vrijednosti, što dotična banda priželjkuje. ali neće vam to proći, još će napraviti hordu malih neoustaša i čega sve ne, i imat će pune ruke posla a to što će mjenjat zakone, pa debili jendni promjenili ste ih već 100 puta i nikad ništa niste postigli, baš zato jer idete džonom na ljude a ne razgovorom i dijalogom riješavat ovakve probleme. ali ko da oni znaju za dijalog, znamo kakav je bio 1945, a nije se puno promjenio od tada.

NorthStand
21-11-2013, 20:43

drug Bajić je dobio direketni poziv od "destiliranog" premijera, i stvar je riješena u trenu. ko kad je maršal 1945 partizanima na Bleiburgu rekao, "streljaj" !

i nagradno pitanje za sve, gdje je Joe Šimunić vrijeđao pripadnike drugih rasa i nacija? nisam znao da ZA DOM SPREMNI, vrijeđa bilo koju rasu i naciju, ali evo po DORH-u druga Bajića kojem je danas telefonom od Zokija javljeno da se pravo partizasnki obračuna s "neprijateljem naroda" očito je i ZA DOM SPREMNI, prevelik teret u njihovim napaćenim ušima, ipak su se nadali da Hrvatske nikada biti neće, a ona je tu i živi usprkos činjenici što je njima teško i što se nikako ne mogu pomirit da je hrvatstvo opet in. e drugovi drugovi, da smo se mi vodili vašom "humanom" politikom sada bi vi pjevali borbene na onome svijetu. ali drugovi ko drugovi, problem je što se bandi nije stukla glava dok je bila prilika za to, sada možemo samo pratit ovako iz fotelje šta stoka radi, a ne radi ništa što ovaj narod može dovesti igdje osim u neku novu Jugoslaviju i neke nove političke unije koje će nas kasapit, i pretvarat u ovce i roblje. to njmia i je cilj, oni su plaćeni da narod pretvore u roblje i oružje zvano manipulacija im služi odlično, tako i vladaju ovom državom.

gerilac
21-11-2013, 20:47
ni ti ni jovanović, a pogotovo ne oni čiju s očevi i djedovi s zvijezdurinom na glavi kasapili i ubijali hrvate, i još je nisu ni osudili a kamoli zabranili meni nećete zabranit skandidiranje ZA DOM SPREMNI. jer sam ja Hrvat i ponosan sam na to, kao što je i Šimunić, to što ste vi retardirani pa želite hrvatima tumačiti njihovu povijest na sebi svojstven način vam neće proći, jer 45 godina SRBOSLAVIJE je iza nas, hvala bogu mrtva je upravo zbog nas koji smo bili ZA DOM SPREMNI. a ti kukaj i plači, s svojom srbadijom i ovim moralnim nakazama koje niti jednom riječju nisu osudili SFRJ i diktatorksi režim Tita, ali su im puna usta Pavelića i Ustaša. što se mene tiče, svima bi vam govno stisnuo na facu, samo da mi dođete u lice drobit o fašističkom za dom spremni.

ovi naši jadnici partizanski po hrvatskoj, će kad tad platit ovo kotrljame svojih glava, pazite što sam vam reko jednom će nekom prekipjet doćee pred te debile i napit će im se krvi ko vampir. a onda će sazivat presice, i srceparajuće upozoravat na fašizam pa gdje to ti debili vide fašiste i ustaše u hr danas? jesmo mi ustaše zato jer se ustaški pozdravljamo? kakve ja mogu imat veze s ustašama, zato jer skandidiram ajmo ajmo ustaše? nisam znao da se skandidiranjem ustaških poskočica, postaje ustaša. možda ustašonostalgičar, ali nikako ne mogu biti ustaša i fašista što oni redovno stavljaju na naša leđa, a tko to radi Boris Dežulović i ostala partizanija majku ti isusovu ljubim šta su ti debili napravili u smjeru osude njima omiljenog partizanskog totalitarizma za vremena SFRJ???? ljudi moji mi živimo 23 godina u demokraicji tobože, a nemamo još uvijek osudi zločinačkog komunističkog režima niti zvijezdica petokraka koje su nas ubijali i u Vukovaru 1991. kakav smo mi narod, to sve govori o nama. da su Srbi u pitanju, davno bi to bilo riješeno, jer zvijezdica nije tamanila srbe kako je tamanila hrvate toga smo valjda svi debelo svijesni.

normalno sve se to gura pod tepih, problem je poglavnik problem je pavelić, a realno nakon ove histerije bit će još više mladih s ustaškim obilježjima jer su mlad buntovni i prkose sili. kao što su joj prkosili 1980ih na stadionima jugoslavije, a ovdje blentavi đoni plaće za tim vremenom i kao to je loše, hvala bogu da su navijači bili ti koji su prvi rekli zbogom Jugoslavijo! i drugi puta ćemo ako bog da, jer za nju se nitko nacionalno svijestan i odgovoran nije ni borio! pametnom dosta, a vi nastavite drvit o ustašama, realno možete ga samo popušit i Joeu i svim ustašama koje vam se ukazuju pred očima, nije RH SRH iako su neki umilili da je ovo mala jugoslavija, a prava je istina da će biti mala jugoslavija dok ne dođe do smjene ove boljševičke gamadi i njihove masonske bezbožničke politike kojoj je najveći problem Križ i Nacionalnost. ovo je rat protiv hrvata, a ne protiv ustaša i vjerujte mi tko god krene na hrvate ovako otvoreno mora biti svijestan da će i vrlo otvoreno popit nokaut, pa i drugi put krećite i udarajte po nama misleći da vam nećemo uzvratit i da ćemo mirno pratit vaše iseravanje po našem ponosu i državi.

vi Srbi nemate šta komentirat ovo, jer se vas ova utakmica ne tiče, a i da se tiče sve što Hrvati naprave odmah vi sinkroniziro u paktu partizani i četnici ko 1945 krenete na ustašiju, tko vas ne zna skupo bi vas platio, jel vas opet neki maršal okupio_? ako i je, moram vas razočarat, ovaj puta nećete imati sreće ko i davne 1945, nema međunarodnih sila koje će stati na vašu stranu, a s nama na kraj sami ipak ne možete. da možete već bi 1991 bili biviš, toliko o vama i vašoj propagandi kako je nešto loše. loše je i vaše partizanstvo i četništvo, pa se vi time dičite i ne vidite u tome nikakvih problema, što znači da ste licemjerna govna i dvolična banda koja se obračunava s svojim političkim neistomišljenicima, a ne "civilizacijskim narušavanjima". jer tako bi mogli i te svoje opjevane junačine, izjednačit s ustašama ali niti su hrvati komunisti to napravili niti ste vi srbi od četnika napravili fašiste ko ovi naši divni antifašist od ustaša. ali neka sve vam je uzalud, ionako trubite u prazno jer znate da što više budete srali po nama biti će veći revolt i veća srdžba prema vama, a onda ćete ga fino na kraju popušiti, mene iskreno raduje ovakav rasplet situacije jer mi vas je i jednih i drugih pun kurac, i vaše lažne moralnosti i glumatanja nekakvih dobrica, a koliko ste samo nevinih hrvatskih života ugasili i poklali to samo Bog zna. toliko o tome, odjeb vam je lansiran, a Šimunić će se samo nasmijat na ovo sve što mu radite, poznavajući njega i da ga izbace s SP učinit ćete mu uslugu.

joe je normalan čovjek, i nije nikome niti jednu ružnu riječ uputio to što ste vi retardirani nije njegov problem. a to vam je lijepo i naglasio nakon utakmice.

dakle ako su ustaše koristile taj pozdrav, to je automatski fašizam jer su svi koji koriste taj pozdrav "fašisti" jebote kakva divna logika, vidi se da je neki partizan i srbobran Jovanović u tome imao svoju logiku i prste.

a ovo ako ga još kazni FIFA, napravit će heroja nacije od njega, sumnjam da su to jugoslavenčine planirale ali neka budu sigurni da nakon toga mogu svirat kući propalo a biti će divno za pratit kada ih se počne mest s vlasti, jer je očito da su privatizirali državu i da se ponašaju ko da mi ostali ne postojimo, a mi smo tu i ustaše i domoljubi i liberali i svi ostali koji se ne kite lijepim kapama paritzankama koje odašilju poruku ljubavi i mira, ej to izjavi naš predsjednik i ne dobije ni 1000 kuna kazne, jer za to ne postoji kazna. A Šimunić zbog ZA DOM SPREMNI, 25 000 i vjerojatno 3 utakmice ili više zabrane igranja na SP, to samo dokazuje kakvi su kriteriji i zato im svima jebem mater, jer su pokvaren smrdljiva govna koja nisu u stanju u svom oku vidjet brvno a u tuđem vide slamku!

problem ovih balkanskih prostora je taj, što ovdje živi takva amoralna stoka da to svijet još nije vidio, i dovoljno je za prati samo "hrvatske" medije u ovom konkretnom slučaju i onom najvećem kretenu je jasno šta ti debili rade i na koji način se oni zapravo obračunavaju s svojim političkim neistomišljenikom, ali drago mi je da se stoka razgolitila tako da konačno imamo te dvije hrvatske, onu koja to nije i ona koja je ko Joe ipak svijesna onoga gdje pripada i gdje je dom i za što se treba borit, kratko rečeno onu hrvatsku koja nije izgubila svoje nacionalne i kršćanske vrijednosti, što dotična banda priželjkuje. ali neće vam to proći, još će napraviti hordu malih neoustaša i čega sve ne, i imat će pune ruke posla a to što će mjenjat zakone, pa debili jendni promjenili ste ih već 100 puta i nikad ništa niste postigli, baš zato jer idete džonom na ljude a ne razgovorom i dijalogom riješavat ovakve probleme. ali ko da oni znaju za dijalog, znamo kakav je bio 1945, a nije se puno promjenio od tada.

Ma utrkuju se svuda ko će se više Srbima pravdati.
Za što da se pravdam ???

Za što više da se Hrvati pravdaju nakon onoliko pokolja nevinih poradi Jasenovca .I on mi došao iz Beograda srati o netolerantnim Hrvatima a Nikolić deklarirani četnik im na čelu države i to je sasvim normalno.Vučić isto četnik samo mu trenutno to ne odgovara .Sutra da ustreba opet bi bio.
Tu se Hrvati ne miješajte.Pa oni bi nama uređivali ponovo i Ustav i državu.

gerilac
21-11-2013, 21:19
Idemo glasovati hehehehehehe

Na sred Jutarnjeg katastrofa za vladajuće ahahahahaha

http://www.jutarnji.hr/anketa/1141437/

NorthStand
21-11-2013, 21:44
http://www.vecernji.hr/balkan/vucic-kod-nas-nema-fasizma-kao-u-rh-mi-smo-izvoznik-stabilnosti-u-regiji-904261

kad si spomenuo Vučića, ne znam dal da se smijem ili plačem! :facepalm

Jedino kod nas nema nemira i nereda na nacionalnoj i bilo kojoj drugoj osnovi, nema tih fašističkih ispada kakvih ima u Hrvatskoj – rekao je Vučić dodajući da Srbija nije pokušavala ni to "dosoljavati" Hrvatskoj. :facepalm

sad će meni ovakvi, pričati o ustašama ndh i jasenovcu. majku ti ljubim, kakvih sve parazita ima na ovom balkanu.

Inkvizitor
21-11-2013, 21:57
Srpski obraz..što reći...

od kevlara...

TheBronxBomber
22-11-2013, 00:17
To vam je pripadnik nebeskog naroda. Bezgrjesni. Najveci koljaci Balkana. Turska kopilad. Ali opet, bez grija...

crni bombarder
22-11-2013, 12:16
Sad su se i Mujage digli da smijene onu Martinu Barbaric, jer je podrzala Simunica.

NorthStand
22-11-2013, 13:02
sve je to ista kopilad, Srbi Muslimani i hrvatski Partizani, svima im je zajednička mržnja prema hrvatskom narodu i državi. a često su im puna usta, osude upravo te i takve mržnje. oni su prvi kada treba baciti kamen na drugoga, ali kada treba donesti kruh i vode nema ih nigdje, licemjerna kopilad. za mene je ta stoka prekrižena za sva vremena, ja s tom bandom više ništa ne radim osim ratujem u pravom smislu te riječi.

Srpski potpredsjednik saveza, gle čuda "Milanović" je rekao da će se žaliti Fifi za "ispad" Šimunića. naravno nisam ni sumnjao da će se cijela svita "antifašista" ovih dana dignutni na noge, i baš mi je drago da je tako,

šta belosvijetski majmuni i komunisti, znaju o idealima i nacionalnom ponosu? ništa, zato im je to i neshvatljivo i neprihvatljivo. to su najobičnij debili, kojih se ja ko čovjek kršćanin i prije svega Hrvat iskreno stidim.

Bukowski
22-11-2013, 14:38
Dajte ljudi ne budite smješni,nit je Šimunić uzvikivanjem "Za dom" mislio na Ustaše,a još je manje mislio na Nikolu Zrinskoga,Siget i Turke.On je to uzviknio jer se to viče po stadionima.I svako kome se to ne sviđa,neka ne viče.A provala kad je izvalio da pročitaju povist dobro se nisan izvrnija sa stolice.Jaja svoja na panj stavin ako je Šimunić pročita tri knjige o povisti.Evo,smanjit ću,ako je pročita JEDNU knjigu.On je,kad je shvatija šta je napravija,lipo upalija mob,malo progugla,i lipo mu izbacilo onu sudsku presudu onom prodavaču suvenira,te ona tri reda na wikipediji.
Meni osobno je Ustaški pokret bio predivan u svojoj ideji,ali mu izvedba i nije neka.Šta bi bilo kad bi bilo glupo je pričat,na sam izgled i događaje u NDH je utjecalo puno vanjskih stvari,o kojima Pavelić i nije mogao puno odlučivat.Jer je NDH bila sve,samo ne N.
Poklik "Za dom-spremni" je jedan predivan poklik,sadržajan,kratak i jasan,i pošto se sastoji iz dva dijela kao stvoren za tribine i navijanje,tj.skandiranje.
Moj dida je bija u Ustašama,a mrzija je Pavelića iz dna duše.Mrzija ga je radi uvođenja rasnih zakona,radi predaje Dalmacije Talijanima,radi davanja hrvatske krune Talijanu.Radi slučaja Francetić.
Nije život crno-bil.Povist pišu pobjednici.Nit su Hitler i švabe bili babaroge,nit su ovi drugi bili nekakvi "vitezovi na bilin konjima".Crvena armija je od sviju najviše silovala,palila,i zločine radila di je god mogla.
Postoje na hiljade dokumenata gdje se osuđuju njemački (i hrvatski!) vojnici koji su napravili zločin.Pa i na smrt.Pa i čuvari u konc-logorima.Eeeeej,u tzv."tvornicama smrti" di su šatro postojale plinske komore njemački vojnik osuđen na smrt jer je ubio zatvorenika.Zamisli molin te....

Ja ću za dom spremni vikat kad god mi se viče,i ako nekog zanima,ja to ne vežem s Ustašama,a još manje ću se opravdavat sa nekim Zrinskim ili banom Jelačićem.Meni taj poklik predstavlja jednostavno i upravo to,da sam za dom spreman.Patriotizam 1 kroz 1.

NorthStand
22-11-2013, 14:52
pa to nitko ne negira Bukowski, problem je u ovim "naprednim snagama" koje pod krinkom antifašizma i zaštite srba židova cigana koga sve ne, zapravo zatiru hrvate u vlastitoj državi. ja ne znam jel sam ja lud, ili to samo ja primjećujem?

ko brani koncentracijske logore, taj je bolesnik, Pavelić je budala što je uvodio rasne zakone, što je pristao na rimske ugovore što je provodio teror nad nekim nevinim ljudima, ali isto tako što se tiče komunista osobno sam mišljenja da ih je sve trebao potamanit dok je za to imao priliku, jer vidimo do kud nas je to dovelo nakon pobjede dotičnih.

Hitler je zločinac, ja ne branim Hitlera, iako sam reko da mi je "simpatičan" simpatičan mi je ko "konzervativac" i "nacionalist" a ne ko ratni zločinac i kreator "rasnih zakona" ali ajde ti to reci javno, i odmah će ti Mirko i Slavko opalit metak!

u ovoj državi postoji fašizam, ali njega provode oni koji se najviše zgražaju istom tom fašizmu. zar netko stvarno misli, da smo mi koji skandidiramo ZA DOM SPREMNI, za fašiste? tko normalna podržava talijane i njihov fašizam koji je okupirao istru i dalmaciju? to je jedina stvar što otvoren čestitam partizanima što su talijena otjerali tamo gdje im je i mjesto, s ove strane jadrana sigurno nije! ali ne možemo ljudi žmirit na sve ono negativno što je upravo taj divni tito i njegova takozvana "antifa" borba napravila hrvatskom narodu, a to rade vladajući. kad ste vidjeli ovakvu strku zbog veličanja komunizma u hr, ajde recite molim vas! jebali ih fašisti sve redom u usta licemjerna.

čičak smrad što daje proglase za mamića, kaže da je za dom spremni isto što i sieg heil, ljudi moji šta mi ne vidimo u šta se pretvara ova država? ovo je komunističko leglo, zadnji smo bastion komunizma u europi i nitko ništa ne poduzima protiv te bagre! umjesto da budu kuš, što 1991 nisu streljani svi do jednoga ko ustaše 1945, oni još imaju obraza javno moralizirat i glumit moralne vertikale, malo je reći da mi se gade, zbog njih Sieg Heil i Za dom spremni i odzvanja našim stadionima, da nisu to što jesu toga ne bi ni bilo. znaju oni to sve, samo se prave ludi, ali to nam nikad neće zabranit zapamtite to. a ova najezda poturica četnika i komunista, koja je krenula na hrvate zbog ovog benignog pozdrava je nešto najljepše što se moglo dogodit hrvatima. tko to ne kuži je glup, razotkrila se stoka do kraja, i sada im nema nazad. sami su zakotrljali lavinu, i sada neka se s njome nose kako god znaju i umiju!

NorthStand
22-11-2013, 15:46
je dugačaka tekst, ali vrijedi pročitati.

http://www.dnevno.hr/vijesti/hrvatska/105529-istrazili-smo-stari-hrvatski-pozdrav-za-dom-spremni.html

ovaj dio mi se posebno sviđa, pa ću ga i citirati. samo za druga Jovu i njegove komuniste, srpske "antifašiste" četnike, i naše drage "građane" iz "građanske" i jedine i nedjeljive Bejha bošnjake. vidim puni su ih hrvatski portali zbog "fašizma" Šimunića, pa neka nešto pročitaju i nauče iz povijesti hrvata uz put kada su nam već došli u goste. ima jedna uzrečica, dragi "gosti" čuvajte kosti. :rofl

Hrvati i papa Agaton

Kada su Hrvati prestali biti barbari i prihvatili kršćanstvo u sedmom stoljeću, oni su to vrlo ozbiljno shvatili. Toliko su Hrvati ozbiljno shvatili svoje kršćanstvo da su papi Agatonu obećali da nikada neće voditi osvajačke ratove nego će se uvijek i samo uvijek braniti. Fora, jel da? Neki to znaju, a oni koji to prvi puta čuju neka dobro zapamte. Time bi Hrvati, zapravo trebali biti uzor "uljuđenoj" Europi čiji narodi vole tuđe teritorije. No, kao što se može pretjerati u kreposti, tako su i neki Hrvati počeli pretjerivati, pa su to nenapadanje shvatili kao alibi za predaju. U biti, tako su oni koji vole Hrvatski teritorij proglašavati svojim, uvjerili dio Hrvata kako je obrana vlastitoga doma zla i naopaka stvar.

Ne treba biti pretjerano pametan, nego je dovoljno uzeti kartu Hrvatske i vidjeti njen oblik pa da bude jasno kako se Hrvati kroz stoljeća sve više uvlače u sebe i povlače se pred nasilnicima koji im žele oglođati meso do kosti.

To obećanje papi Agatonu je postalo dio našeg identiteta. To je toliko prisutno i snažno da nikada nisam sreo nekog Hrvata koji ima pretenzije prema talijanskoj obali, dok sam jako dobro upoznat kako ima Talijana koji sanjaju da je Dalmacija njihova. Isto vrijedi gdje god se čovjek okrene. Nikada nisam sreo nekog Hrvata koji bi imao i najmanju misao da bi išao osvajati i uzimati neki dio Mađarske, dok Mađara koji bi uzimali Slavoniju i Baranju ima koliko te volja. Naravno, Hrvati se moraju svim silama truditi da bi dokazali da je njihovo more na koje Slovenci tvrde da polažu pravo. Nema veze što nigdje ne postoji (makar ja nisam čuo) da netko ima kopno, ali da je more uz to kopno tuđe?! Također ne poznam niti jednog Hrvata koji tvrdi kako postoje Hrvatske zemlje istočno od Dunava pa da bi tvrdio Srbima koji tamo obitavaju kako su oni, zapravo, Hrvati pravoslavne vjere. S druge strane, poznato je jako puno Srba koji i danas sanjaju o Velikoj Srbiji i granicama Karlobag. Karlovac, Virovitica... Neki Srbi u Srbiji idu toliko daleko da Hrvatima uzimaju čak i pravo na nacionalnost pa tvrde kako su Hrvati zapravo, Srbi koji su katolici. Ne znam kako vama, ali meni to sliči na šovinizam.

Eto, ti takvi "krvožedni" Hrvati žele uvijek samo svoje. Ne maštaju o tuđem i za razliku od drugih naroda nisu vezani uz riječi kao što su "otadžbina" nego uz riječi kao što su "dom". To konkretno znači da su Hrvati vezani uz prostor na kojem obitavaju. I što je najbolje, za taj dom koji je njihov dom spremni su i umrijeti.

Humphrey
22-11-2013, 17:09
Ako ova mafijaška gamad kazni Šimunića,a Kovač i igrači ne Ustanu u njegovu obranu i zahtijevaju ukidanje kazne, znam za koga neću navijati u Brazilu.

TheBronxBomber
22-11-2013, 17:39
Ako ova mafijaška gamad kazni Šimunića,a Kovač i igrači ne Ustanu u njegovu obranu i zahtijevaju ukidanje kazne, znam za koga neću navijati u Brazilu.

Ne nadaj se ikakvom zahtjevu ili obrani.

Humphrey
22-11-2013, 17:43
Ne nadaj se ikakvom zahtjevu ili obrani.

Onda ta ekipa nije reprezentacija Hrvatske,nego mafijaško-jugoslavenski isprdak čijem ću se svakom porazu radovati kao severina tajkunskom kurcu.

Inkvizitor
22-11-2013, 17:48

Tko ako ga kazni....

NorthStand
22-11-2013, 17:49

slažem se, nema kompromisa ni odstupanja ni za pedlja, neka zna crvena banda da ni izbacivanje hrvatske s SP neće promjenit mišljenje o ZA DOM SPREMNI, jer to je njima cilj. nema prilagodbe, njihovim "antifašističkim" masonskim vrijednostima, bez kršćanstva i bez hrvata, samo ateizam i komunistička partija to je valjda njima cilj, kada ljude pitaju u šta vjeruju da kažu da vjeruju u pedere, a kada ih pitaju što su po nacionalnosti da odgovore komunista.

srećom, Hrvati su prkosan i ponosan narod, i neće to dozvolit nikome, a najmanje komunistima i masonima koji ovdje vedre i oblače i maltretiraju sve normalne ljude još od davne 1918 kada su oformili njima vrlo dragu Kraljevinu Jugoslaviju.

http://www.novilist.hr/Sport/Nogomet/Zoran-Stevanovic-Rusanova-izvor-nekulture-hrvatskih-stadiona

ovaj majmun je zatražio uklanjanje ovog transparenta.....

http://image.dnevnik.hr/media/images/644x322/Nov2013/60881717-vukovar-transparent.jpg

naravno nisam ni sumnjao, "Zoran Stevanović" iz Rijeka. imali armada možda saznanja kakva o ovom "gospodinu", pa da mu uputi par sočnih ispod prozora čisto da tek toliko osjeti gdje živi, i da mu ovo nije Srbija.

NorthStand
22-11-2013, 18:56
http://www.kurir-info.rs/fifa-ne-prasta-simunic-zbog-ustaskog-pozdrava-ne-ide-na-sp-clanak-1098751

navijaju "antifašisti" kako s one strane Drine, tako i s ove da Šimunić propusti SP. to ti je, kada ti je džon ko obraz od cipele. bez brige, kada Srbendare tamo prijete klanjem hrvata, kada Vukovar šaraju na ćirilici, kada sviraju "Marš na Drinu", kada gore hrvatske zastave na marakani nema našeg "dragog" Stevanovića da ukaže na "nepravilnosti" i devijacije publike i igrača koji pjevaju "jebi ustaše". dakle sve je u redu i sve ti je dopušteno, ako kojim slučajem nisi Hrvat.

problem svijeta je oduvijek bio taj, što je jednima "privilegiranima" dozvoljeno sve, a nekome nije dozvoljeno "bez pitanja" ni na wc. Srbi su zaštićeni od masonske gamadi, jer su oni njihova najveća centrala u ovom djelu europe, masoni imaju najjaču "ćeliju" u Beogradu. imaju i u hr, ali u Beogradu je najsilnija. isto tako, nama britanci ne opraštaju pakt s nacistima, nemojte ni to smetnut s uma, pa sada neka netko mudar kaže da je sve to teorija zavijere, ja vidim da se uživo to sve događa i da nema govora o nikakvoj teoriji, već je to kontinuirana praksa koja se provodi u djelo po zamislima onih koji očito mrze hrvatski narod, i ono što on predstavlja u ovom djelu europe i kakva politička rezoniranja ima o temama drugog svijetskog rata. ne vidim da se Poljake gazi ovako ko nas, a imaju možda i najjači neonacistički pokret-e u europi. nije da meni smetaju "ultra desničari", samo govorim o "privilegiraniima" i onima koji to nisu, u ovom slučaju mi hrvati daleko smo od privilegija koje krase neke druge velike nacije.

zašto nitko ne priča o zabrani ovog transparenta ZAPAMTITE VUKOVAR, koga on vrijeđa, o kakvoj je tu rasnoj i nacionalnoj netrpeljivosti riječ?

NorthStand
22-11-2013, 20:12
Idemo glasovati hehehehehehe

Na sred Jutarnjeg katastrofa za vladajuće ahahahahaha

http://www.jutarnji.hr/anketa/1141437/

ne bih ništa imao protiv, i da na referendumu za obitelji i protiv ćirilice bude sličan "rezultat".

60-40, "crni" prevladali nad crvenim jutarnjim, auuuuu smak svijeta je blizu. :rofl

NorthStand
24-11-2013, 04:35
http://www.youtube.com/watch?v=-EkrqByEnKM

franjevac
24-11-2013, 16:27
http://www.change.org/petitions/fifa-support-for-josip-%C5%A1imuni%C4%87

za onog ko hoće može potpisati peticiju za potporu josipa šimunića

franjevac
24-11-2013, 16:31
potpisi i peticija bit će prosljeđeni predsjedniku fifa-e josephu blatteru

NorthStand
25-11-2013, 00:04
potpisao sam još prije dva dana, ali dajte ljudi potpišite vidite da ova banda crvena mobilizira svoju gamad. pa kad hoće rat, treba da i mi koji rafal ispucamo, svim sredstvima na gamad, svim. i demokratskim i onim manjem demokratskim, neće meni svoju oktobarsku revoluciju ovdje više provodit. komunizam je satro ovaj narod do neprepoznatljivosti, a oni bi opet ratovali protiv fašista, neće ići gospodo, došlo je ne samo vrijeme da prekinu s svojim sotonizranjem ustaštva kako to rade konstantno od 1945. već da oni osobno čiju su roditelji sudjelovali u partizaniam i komunistima, osude to sve kako smo mi morali osudit ustaštvo i fašizam, u protivnom neće biti pomaka iz rova ni za mm. slavit će se ustaštvo na stadionu, a oni će boga mi biti najmanje mjerodavni da se čude tome, pošto im ni danas nije strano slavit lijepe kape partizanke i komuniste. Tito da ne govorim, ko idejni tvorac njihovog zla nikad nije dobio osudu, nitko nikada u hr nije platio 25.000 kuna kazne jer je veličao Titu, ali je zato naš Šimunić dobio takvu novčanu kaznu, jer je rekao ZA DOM, a publika mu uzvratila s SPREMNI. gdje tu zločin, i gdje tu te naprdne idiotske snage vide mržnju i rasizam? ja ću vam reći, vide oni sve nacionalno ko ustaško, to su ljudi koji ionako nemaju nacionalnog identiteta jer da ga imaju ne bi ni bili ono što jesu komunisti. a to što su etnički hrvati, to im jako malo vrijedi jer kao što vidimo po primjeru Šimunića njima je sve Hrvatsko, Ustaško! prema tome, manimo se ćoravog posla, i nemojmo ponovo dozvolit gamadi da nas strelja ko na bleiburgu 1945, bez oružja u rukama. ako hoće rat, rat će i dobit, samo ovaj puta nećemo odložit oružje pa će sukob biti puno neizvijesniji od onoga što oni priželjkuju, da padnemo bez ispaljenog metka.

Šimunić je normalni čovjek, i žalosno je da ga Srbin Pantelić mora branit od pomahnitalih novinara i ovih kvazi antifašista, a zapravo komunista! svi vide što su, samo ih nitko javno ne kvalificira etiketama koje im itekako stoje.

http://www.alo.rs/sport/fudbal/simunica-nije-imao-ko-da-nauci-ko-su-bile-ustase/37741

ovim putem se moram zahvalit Panteliću, jer kao što svi znamo najveći neprijatelj naših naroda i narodnosti, nisu nacionalisti niti ustaše i četnici, već zadrti komunisti koji na svaki spomen nacionalnog povampire svoja jadna lica i u zamahu ludila najrađe bi nas sve postreljali i poklali, ali ne mogu i ne smiju jer im ovo više nije SFRJ. kao što sam reko, to su ljudi kojima nacionalno smeta, a ne nekakvi nacisti fašisti i diktatori. jer da je to slučaj, smetala bi im i SFRJ i Tito i partizani. a to nije slučaj, kod dotične bagre koja glumi moralnu osviještenost, a upravo im morala kronično nedostaje.

Inkvizitor
25-11-2013, 10:32
Sad se hajka sa Šimunića preselila na Poljud, jer su navijači vele složno i sa sjevera i istoka vikali Za Dom Spremni.

Mogli su znat da će ova hajka na Šimunića izazvati revolt ljudi.

Bukowski
25-11-2013, 14:24
@north
Ćunu je Tito idejni tvorac toga zla,di je Tito bija kad se to zlo rađalo,skaka ćaći iz jaja u jaje.Ja ne mogu nikako razumit da neko o Titu ima pozitivno mišljenje,kao čoviku mislin,kao političaru mi je donekle i jasno.Kolko je to bio amoralan tip,svi političari su oportunisti,ali Joža Broz je kategorija za sebe.Jebo mater svoju taj bi mamu rođenu proda za vlast,i još bi u dotu da sve najbliže ljude.Šurova sa najvećin neprijateljen da uništi trećega,koliko je bilo tih poteza to je za nevirovat.Govnar onaj mrtvi,svoj vlastiti narod pobit praktički,da bi svoju vlastitu viziju iznija na život.

Govno mrtvo,ono najmrtvije,taj Tito mi se gadi od sviju političara,neću reć najviše,ali je u samom vrhu.Hitler mala beba za njega.

Nego,tija san se osvrnit na ovaj inkvizitorov post,iznimno glup potez Torcide.Na više razina.

Inkvizitor
25-11-2013, 14:41
De pobroj te razine ako ti nije problem..

NorthStand
25-11-2013, 14:52
Sad se hajka sa Šimunića preselila na Poljud, jer su navijači vele složno i sa sjevera i istoka vikali Za Dom Spremni.

Mogli su znat da će ova hajka na Šimunića izazvati revolt ljudi.

tako je što budu više pilali s fašizmom i ustaštvom, to će ga više biti pa neka oni vide koliko im se isplati radit ovo medijsku harangu i praktički reklamirat poglavnika NDH i Ustaše. pokraj njih, reklama dotičnima ne treba, oni je rade umjesto njih.

NorthStand
25-11-2013, 15:03
@north
Ćunu je Tito idejni tvorac toga zla,di je Tito bija kad se to zlo rađalo,skaka ćaći iz jaja u jaje.Ja ne mogu nikako razumit da neko o Titu ima pozitivno mišljenje,kao čoviku mislin,kao političaru mi je donekle i jasno.Kolko je to bio amoralan tip,svi političari su oportunisti,ali Joža Broz je kategorija za sebe.Jebo mater svoju taj bi mamu rođenu proda za vlast,i još bi u dotu da sve najbliže ljude.Šurova sa najvećin neprijateljen da uništi trećega,koliko je bilo tih poteza to je za nevirovat.Govnar onaj mrtvi,svoj vlastiti narod pobit praktički,da bi svoju vlastitu viziju iznija na život.

Govno mrtvo,ono najmrtvije,taj Tito mi se gadi od sviju političara,neću reć najviše,ali je u samom vrhu.Hitler mala beba za njega.

Nego,tija san se osvrnit na ovaj inkvizitorov post,iznimno glup potez Torcide.Na više razina.

pa to se i slažem, cijela antifašistička borba na ovim prostorima zapravo se odvijala samo zbog jednog čovjeka. Josipa Broza Tita. svi što su izginuli, izginuli su ne zbog jugoslavije ili zbog činjenice da žele vratit svoj teritorij od talijana, već zbog toga da bi on mogao sjediti na vlasti 35 godina! jer kako kažu, Tito Tito je naše Sunce, Tito Tito je naše srce. eto, pametnom dosta. ko da ovaj svijet nije postojao prije tita, pa će ako on umre kao što je umro prestati postojat. neki su tog Tita upravo tako shvatili, ko da je on tu zbog naroda a ne zbog sebe i svog egoizma. patološka ličnost, i morbidna pojava koja je toliko zla napravila našem hrvatskom narodu da je suvišno pričat, a šta je s ostalima neka oni kažu u svoje ime, ali siguran sam da nijedan ex-yu narod nije prošo bez njegovog iživljavanja, samo što je činjenica da su Hrvati ipak imali najgori tretman od komunističkih vlasti i Tita, jer smo mi i imali najviše onih što se bune protiv njega i njegove politike. kako tokom rata, tako i nakon njega.

sve u svemu, nebitno jel hitler mala beba, hitler je napravio više zla, ali da je on bio na njegovom mjestu slažem se Hitler bi bio mala beba. hitler je svoju represiju, najviše provodio na židovima koje je iz nekih svojih bolesnih razloga smatrao najvećim zlom svijeta nakon komunista. ali to ti je tako u poltiici, nikad se ljudi oko politike i neće slagat u svemu, a i ne moramo kako to misle ovi na vlasti i raznim novinarskim glasilima. zašto bi svi nešto percirpirali negativno, jer eto oni to doživljavaju tako?

smiješno, neka svatko koristi svoju glavu, i neka sam procijeni šta je dobro a što loše. pa nismo više u komunizmu, boga mu ljubim.

Torcida je i za vrijeme Jugoslavije bila nacionalistička grupa, i nema šta ona kome pisat ispričnice u svezi svojih skandiranja. ko im jebe mater, sijali su mržnju i dobili su je. neka se sada nose s njome, debili pokvareni.

Inkvizitor
25-11-2013, 22:24
Jasno je da publika u Splitu i Torcida nisu vikali ono jer misle da je dobro što je Pavelić prodao Dalmaciju i sl.

Ljudi jednostavno reagiraju na totalitarizam i protive se tome da nas se debilizira do u beskraj.

A pošto su organizirani navijači jedini neokontrolirani dio društva, i jedini koji se ne plaše represije, ljudi s mudima koji se bore za svoje ideale ne samo riječima kao mi mnogi..sasvim je razumljiva njihova reakcija.

Komari
26-11-2013, 01:57
1 Jesu li postrojbe HOSa sastavni dio Hrvatske vojske za vrijeme Domovinskog rata?
- Jesu
2. Jesu li postrojbe HOSa branile Vukovar i Škabrnju?
- Jesu
3. Je li na službenoj i priznatoj zastavi HOSa i oznakama na odorama uredno piše ZA DOM SPREMNI?
- Je

Dakle ne kužim uopće ikakvo objašnjavanje i pravdanje i to onima za koje su
kape i odore pod kojima je rušena Hrvatska i ubijeni toliki ljudi "LIJEPE KAPE PUNE LJUBAVI"

Ja se ne dam navuć na njihove fore.

:prvakava

NorthStand
26-11-2013, 15:23
Jasno je da publika u Splitu i Torcida nisu vikali ono jer misle da je dobro što je Pavelić prodao Dalmaciju i sl.

Ljudi jednostavno reagiraju na totalitarizam i protive se tome da nas se debilizira do u beskraj.

A pošto su organizirani navijači jedini neokontrolirani dio društva, i jedini koji se ne plaše represije, ljudi s mudima koji se bore za svoje ideale ne samo riječima kao mi mnogi..sasvim je razumljiva njihova reakcija.

FIFA JE PRIZNALA NDH, KRAJ PRIČE NA OVU TEMU, JEBEM IM SVIMA m LICEMJERNU.

15 UTAKMICA JE NDH ODIGRALA, POD OKRILJEM FIFE!

isto tako treba poručit četnicima i komunistima, da su oni i više nego dovoljno zločina napravili nad hrvatskim narodom, da bi nekoga prozivali za te i takve zločine. da su uništavali hrvatsku državu, kad god im se za to pružila prilika a sada nama djele moralne lekcije oko toga jesmo li ili nismo mi fašisti i nacisti. ma gospodo draga, zovite vi nas kako god hoćete, možete i genocidni hrvati jebe se meni šta vi mislite o nama. da iti malo gledate svoja posla, ne bi ni bili u tolikom kurcu u svojim retardiranim glavama. ne bi vam Srbija bili u takvom stanju, niti bi RH pod okriljem ovih neokomunista postala jedina bivša republika SFRJ koja u gotovo svemu nalikuje na SFRJ. prema tome, okanite se vi nas, i rađe vodite računa o tome što će biti kada vam cijela ova haranga dođe na naplatu. a doći će gotovo sigurno, jer ja ovakvo udaranje i pljuvanje po hrvatskoj i hrvatima nikome neću zaboraviti niti oprostiti, nećete se vi nama svetit a da se mi vama ne svetimo. imate moju riječ za to, kao što i albanci imaju svoju besu.

i nadam se da će ih Šimunić tužit, i inzistirat na tome da to nije fašistički pozdrav jer nije, gospodo draga ustaše ko broj jedan nisu bili fašisti već saveznici i suradnici fašista. to nije isto! možda njima je, ali nama nije. nismo mi išli harat europom, i osvajat europu za fašiste, to su radili oni. naša jedina jedinica koja je bila na strani tih pokreta protiv nekoga na stranom bojištu, je ona u Staljingradu i ona se pokazala ko vrlo efikasna i praktički je cijela izginula u bitkama za taj grad. ali Hrvati zasigurno zbog toga što su nas nijemci unovačili u svoje borbe, nisu nacisti a boga mi niti fašisti. svaki narod ima pravo uspostavit svoju državu, svi oni koji su negirali pravo hrvata da žive u svojoj državi, krivi su za to što se dobar dio hrvata borio na strani sila osovine u drugom svijetskom ratu. da su SAD RUSIJA FRANCUSKA I VB, ikada htjeli ovdje pomoći hrvatima u svezi uspostave naše nacionalne države, mi zasigurno ne bi surađivali s Hitlerom i Musolnijem već bi bili na njihovoj strani. ne zato jer su pobjednici, već zato što bi nas dotični podržali u politčkom cilju da imamo svoju državu. sve je tu jasno, a kome nije, kako reče Šimunić knjigu u ruke i malo se maje pravite glupi i retardirani, samo zato jer se netko borio protiv vas i vaših interesa u ratu.

NorthStand
26-11-2013, 20:42
Dvostruka mjerila Fife: NDH im nije smetala kad je igrala za njih
Nisu ni provjerili informaciju da sporni uzvik zapravo dolazi iz vremena kada nije postojala NDH, a bogme ni Fifa. Ali očito kad su u pitanju novci, Fifa ima dvostruka mjerila.

Na skandiranje Josipa Šimunića "Za dom" pri čemu je publika odgovorila sa "Spremni" nakon kvalifikacijske utakmice između reprezentacija Hrvatske i Islanda reagirala je i Međunarodna nogometna federacija (Fifa) koja je pokrenula istragu o spornoj proslavi pobjede nad Islandom koju je započeo hrvatski nogometaš Josip Šimunić.

Ta vrsta skandiranja često se dovodi u vezu s Nezavisnom državom Hrvatskom što je izazvalo bijes raznih udruga, članova Vlade te na kraju i Fife. Međutim, ne spominje se podatak da je ta ista NDH u vrijeme postojanja, dakle od 1941. do 1945. godine, bila punopravna članica krovne nogometne organizacije te u tom razdoblju odigrala 15 službenih utakmica.

Zanimljivo da im NDH nije smetala davne 1945., ali sada bez problema istražuju nogometaša koji je iskreno priznao da mu nije bio cilj promicati mržnju već istaknuti ljubav i ponos koji osjeća za svoju domovinu. Nisu ni provjerili informaciju da sporni uzvik zapravo dolazi iz vremena kada nije postojala NDH, a bogme ni Fifa. Ali očito kad su u pitanju novci, Fifa ima dvostruka mjerila.

Jedino logično što možemo zaključiti da bi onda i Fifa trebala sama protiv sebe pokrenuti istragu te se očitovati o činjenici da su dopustili da NDH ima članstvo u njihovoj organizaciji.

eto, pa neka komunisti i čede trube u trubu iz dragačeva koliko god hoće, a mi ćemo usprkos njihovim pritužbama-željama i dalje biti ZA DOM, SPREMNI!

NorthStand
26-11-2013, 23:09
http://www.youtube.com/watch?v=tCn3YH7VCAA

samo za pičkicu Dežulovića, načuli uši smrade!

NorthStand
27-11-2013, 23:12
http://www.rts.rs/page/sport/sr/story/36/Fudbal/1455270/Peticija+protiv+%C5%A0imuni%C4%87a+i+Hrvatske.html

Ustaški režim je pod ozloglašenim pozdravom "Za dom spremni" počinio nečuvene zločine nad Srbima, Jevrejima, Romima i Hrvatima antifašistima tokom Drugog svetskog rata, kada je u koncentracionim logorima u Hrvatskoj pobijeno na stotine hiljada nedužnih žrtava. :facepalm:facepalm:facepalm

http://www.youtube.com/watch?v=u1YGSCPy4hs

bitno da nitko ne priča o ovom biseru, treba partizanska kopilad virit iz četničkog šupka. na čelu s maršalom Dežulovićem, i ostalom žgadijom.

NorthStand
30-11-2013, 23:22
https://fbcdn-sphotos-b-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn2/1465165_632469180152421_1576346385_n.jpg

došao je tiho, i ušao u legendu. :D

zlatna ribica
06-12-2013, 10:36
Danas ždrijeb skupina za svjetsko prvenstvo! :cheer

Nadam se da nećemo dobit neku pretešku grupu..

Npr. Švicarska-Alžir-Iran-Hrvatska bi bila neki moj izbor :D

Inkvizitor
06-12-2013, 13:27
Ne bi ja te slabe ekipe. Uostalom Švicarska nas je sašila. Bolje neke ne prejake tipa Španjolska il Italija ko na prošlom EU Ili Nizozemska...srednja klasa nama najbolje stoji

ove slabe ekipe previše podcijene.

zlatna ribica
06-12-2013, 13:40
Kako misliš ne prejake, pa onda veliš Španjolska :D Tko je jak ako nisu oni.

Inkvizitor
06-12-2013, 14:35
Kako misliš ne prejake, pa onda veliš Španjolska :D Tko je jak ako nisu oni.

Bolje ne prejake ekipe..njih ne..:rolleyes:

zlatna ribica
06-12-2013, 15:16
Bolje ne prejake ekipe..njih ne..:rolleyes:

E pa nisi tak napisao :D

franjevac
06-12-2013, 15:42
kovač bi trebao zvati gregorija sertića
u posljednja dva kola dva gola i dvije asistencije
jedan od bolje ocjenjenih igrača u franc.prvenstvu a igra poziciju koja nam fali def.vezni
+ posjeduje ono što većina naših igrača nema izrađen šut

Inkvizitor
06-12-2013, 16:01
A ne on žali za Tin Svenom Sušićem koji je eksplozivan ko kip bana Jelačića

franjevac
06-12-2013, 17:00
vjerujem da je tu htio ispast pristojan kao i ono da ne želi bosnu moš mislit nogometne sile

Inkvizitor
06-12-2013, 17:04
što bi tu ispadao pristojan...ajd ovo drugo..

mislim bilo bi žalosno ako traži takve igrače..nije da on ne zna igrat ali to je svileni glumac..

franjevac
06-12-2013, 17:05
dobra ova izvlačica kuglica :D

franjevac
06-12-2013, 17:10
pa neće reći koji će mi klinac svilenko sušić nego onako jao šteta da takva igračina ode
jer da ga je on tražio zvao bi ga još u mladu a ne da to gračan čini

Inkvizitor
06-12-2013, 17:11
pa neće reći koji će mi klinac svilenko sušić nego onako jao šteta da takva igračina ode
jer da ga je on tražio zvao bi ga još u mladu a ne da to gračan čini

A što bi ga uopće spominjao...

franjevac
06-12-2013, 17:13
sigurno da je upitan

Inkvizitor
06-12-2013, 17:20
To bi se moglo zaključiti da ga je komentirao kao igrača a ne rekao..žao mi je što neće igrati za Hrvatsku, baš bi mi trebao.

no nebitno..

Humphrey
06-12-2013, 18:13
Jedino mi nudimo spektakl koji je potreban za otvaranje prvenstva pa smo zato u skupini A.

Dajte te nogometne patuljke da se igramo.

franjevac
06-12-2013, 18:19
a tako sam htio u grupu sa alžirom i korejom
al dobro skupina a se može proći mada nam ne odgovaraju južnoameričke ekipe

Inkvizitor
06-12-2013, 18:19
Otvaramo prvenstvo s Brazilom.:zubo

Teška teška grupa..

Humphrey
06-12-2013, 18:22
Otvaramo prvenstvo s Brazilom.:zubo

Teška teška grupa..

Istina,nikome neće biti lako sa nama.

TheBronxBomber
06-12-2013, 18:23
Festival nogometa!

Inkvizitor
06-12-2013, 18:24
Istina,nikome neće biti lako sa nama.

:rofl.......

Humphrey
06-12-2013, 18:25
Festival nogometa!

Brazilski Brazil protiv europskog Brazila. Samba!!!!

franjevac
06-12-2013, 18:26
jel im igra eto bio je neko vrijeme suspendiran

Inkvizitor
06-12-2013, 18:27
Camerun. Nekad najjača afrička ekipa...i uvijek zajebani Meksiko..

Stiliana
06-12-2013, 18:28
naježili smo... :love

ali otvaranje SP-a :naklon :naklon

:juhu

:formula:formula:formula

franjevac
06-12-2013, 18:29
meksiko je u baraž uveo sad pobjedom protiv neke leve ekipe
vidit ćemo

Humphrey
06-12-2013, 18:29

Tko zna,možda skupina i nije neprolazna.

Inkvizitor
06-12-2013, 18:41
Otvorit ćemo svjetsko u Brazilu s Brazilom i baš nas briga :D

franjevac
06-12-2013, 18:48
http://www.youtube.com/watch?v=y5VieYYdnRM

da se podsjetimo kako je to bilo prije već 8 godina

TheBronxBomber
06-12-2013, 19:00
Eduardo Da Silva u prvih 11 protiv rodnog Brazila! Zabije gol i klice - ZA DOM!!!

TheBronxBomber
06-12-2013, 19:00
Luuudilo! :s :s

Inkvizitor
06-12-2013, 19:03
a jel se to naša grupa križa sa grupom gdje su Nizozemska i Španjolska :eek:

TheBronxBomber
06-12-2013, 19:18
Odgovor je: da.

Inkvizitor
06-12-2013, 19:25
jebate..nije moglo gore...lako za grupu..

Grunf
06-12-2013, 19:43

Bar ćemo kasnije imati lakše protivnike. :D

Grunf
06-12-2013, 19:43
Kaj se tiče naše grupe. Meksiko je opasan, a Brazil i Kamerun nemaju kaj tražiti ovdje. :kava Pregazili bumo grupu kao plitak potok. :kava

Inkvizitor
06-12-2013, 19:51
dobili smo dvi najjače europske reprezentacije u eventualnom drugom krugu..pa biraj

Al dobro..do vrha ionako moramo sve dobit :kava

Stiliana
06-12-2013, 19:56

na muci se poznaju junaci.

tješi me činjenica što naši najbolje igraju protiv nogometnih divova, a gube od totalnih trubadurčića...

Inkvizitor
06-12-2013, 19:59
Al otvarat svjetsko u Brazilu..

Koja reklama jbt..:cheer

Stiliana
06-12-2013, 20:08

da, cijeli će nas svijet gledat :shock

zlatna ribica
06-12-2013, 20:49
Meni se sviđa grupa :pink

DzoniBG
06-12-2013, 22:56
Grozna vam je grupa...skoro da gora i ne moze... jos vam je jebenije ukrstanje posle...

Al nikad se ne zna, Brazilci nisu mocni kao pre, Mexico je u krizi rezultata... oni kafeni iz Afrike su uvek grob u zitu.

Bosancerosi su isto dobili kosku... jos debitanti...

Svetsko je praznik, jos nema stresa jer ne igraju ove nase drvosece... sledece leto dolce vita...

NorthStand
07-12-2013, 05:24
Meni se sviđa grupa :pink

i meni. http://i1269.photobucket.com/albums/jj587/ZGabriela/pink.gif

Brazil ćemo isprašit odmah na otvaranju, Mexicu ćemo zapaprit papreno jače nego što oni papre svoju hranu, a Kamerun ćemo pretrčat brže nego gepard. sve u svemu, do osmine finala šetnja. :D

NorthStand
07-12-2013, 05:24

pogotova ako bude remi, što priželjkujem. http://i44.tinypic.com/5jtbhe.gif

franjevac
08-12-2013, 16:48
grgo sertić ponovo asistent u pobjedi bordeauxa nad lilleom
drugoplasiranom ekipom francuskog prvenstva
šteta što niko nije aktivan kao igor na društvenim mrežama
da mu šaljemo prijedloge za sastave

Humphrey
08-12-2013, 17:33
Biti će zanimljivo gledati utakmice kasno noću:D

Inkvizitor
08-12-2013, 17:47
Biti će zanimljivo gledati utakmice kasno noću:D

Tko je oženjen ili ima đevojku imat će oduševljenje partnerica..:D

NorthStand
09-12-2013, 06:45
ma kakav sex, tih dana malo koja žena će dobit porciju sexa, ali to će biti šansa za sve one koji iz ko zna kakvih razloga nemaju sreće s ženama dobiju šansu za uspjeh. tako da će Fifa world cup, ipak većinu ljudi na ovom svijetu usrećiti bez obzira na apstinencije od sexa većeg djela muške populacije. :D

Bismarck
10-12-2013, 11:10
Grozna vam je grupa...skoro da gora i ne moze... jos vam je jebenije ukrstanje posle...

Al nikad se ne zna, Brazilci nisu mocni kao pre, Mexico je u krizi rezultata... oni kafeni iz Afrike su uvek grob u zitu.

Bosancerosi su isto dobili kosku... jos debitanti...

Svetsko je praznik, jos nema stresa jer ne igraju ove nase drvosece... sledece leto dolce vita...

Aj Džoni, rec ti nama pravo i pošteno, iako čak ne vjerujem da si ti od tih, oće l u Srbiji mnogima pasti mrak na oči :bang : Otvraranje svjeckog u Brazilu, otvara Brazil sa Hrvatskom. Ono iskreno, na stranu ovo šta znaju napisati nekad, bravo komšije ne virujem baš u te priče.

Evo ja ću bit iskren i reći, za razliku od mnogih u Hrvatskoj, da za Srbe ne navijam nikada, pa ni za Đokovića iako je momak simpatičan za popizdit a igra ko zmaj. Ne navijam ne zbog onoga do 95, to bi se zaboravilo, nego zbog toga što je isto i danas, popili bi nas u čaši vode da možete...

Bismarck
10-12-2013, 11:14
ma kakav sex, tih dana malo koja žena će dobit porciju sexa, ali to će biti šansa za sve one koji iz ko zna kakvih razloga nemaju sreće s ženama dobiju šansu za uspjeh. tako da će Fifa world cup, ipak većinu ljudi na ovom svijetu usrećiti bez obzira na apstinencije od sexa većeg djela muške populacije. :D

Ma šta bolan. Ja sam za nogomet i gledat i igrat uvijek , al p....a je p....a. Neka se naše forumašice na uvrijede na vokabularu :kez

Pa neš skakat po ženi po vazdan, šta se mora mora se:mardar

DzoniBG
10-12-2013, 12:32
Aj Džoni, rec ti nama pravo i pošteno, iako čak ne vjerujem da si ti od tih, oće l u Srbiji mnogima pasti mrak na oči :bang : Otvraranje svjeckog u Brazilu, otvara Brazil sa Hrvatskom. Ono iskreno, na stranu ovo šta znaju napisati nekad, bravo komšije ne virujem baš u te priče.

Evo ja ću bit iskren i reći, za razliku od mnogih u Hrvatskoj, da za Srbe ne navijam nikada, pa ni za Đokovića iako je momak simpatičan za popizdit a igra ko zmaj. Ne navijam ne zbog onoga do 95, to bi se zaboravilo, nego zbog toga što je isto i danas, popili bi nas u čaši vode da možete...

Ovde pisem ono sto mislim, nema razloga da se dodvoravam ikome...

Mi smo bili na proslom prvenstvu, ovo smo popusili, ali svetsko je takav dogadjaj da ce svi pratiti, to se ne propusta, kao olimpijada...

Sto se tice odnosa prema hrvatskoj reprezentaciji... nema tu padanja mraka na oci. Da nije bilo ovih zadnjih stvari sa cirilicom, mislim da bi negde 15-20% Srba cak i navijalo za vas, kao sto je bilo dok je Bilic vodio repku 2008, tad ste i po komentarima, i u javnosti gledani blagonaklono... iako naravno velika vecina ce uvek navijati protiv Hrvatske, kao sto vi navijate protiv Srbije... i to je po meni normalno... ne sa nekim niskim strastima, ali normalan rivalitet, kao Cesi i Slovaci, Poljaci i Nemci, Nemci i Italijani... bude malo i vise od toga jer su sukobi bili relativno skoro, ali nece sigurno biti izleta kao u Sarajevu da se mase zastavama tudje zemlje...

Ja necu navijati za vas... ako budete igrali dobro, pobracete odredjene simpatije, ako ne, kao i svaka losa repka na svetskom, navijacu da sto pre ispadnete.

DzoniBG
10-12-2013, 12:38
Interesantno je npr da ce mozda i vise od polovine Srba navijati za Bosnu... mislim Srba u Srbiji, oni u Bosni ce ocekivano biti ostro protiv...

Pobrali su simpatije, igrali su dobro u kvalama, a i Srbijanci na Muslimane ne gledaju kao na zaklete neprijatelje, vise ih nekako zale, pa se sazale i navijaju za njih... i ne znaju koliko mrznje kod Muslimana izaziva sam pomen Srbije i Srba... dal opravdano ili ne, druga je tema...

Uglavnom, paznja javnosti ce biti prema Susicu, imace dosta navijaca... Hrvati ocekivano ne...

Bismarck
10-12-2013, 14:35
Ovde pisem ono sto mislim, nema razloga da se dodvoravam ikome...

Mi smo bili na proslom prvenstvu, ovo smo popusili, ali svetsko je takav dogadjaj da ce svi pratiti, to se ne propusta, kao olimpijada...

Sto se tice odnosa prema hrvatskoj reprezentaciji... nema tu padanja mraka na oci. Da nije bilo ovih zadnjih stvari sa cirilicom, mislim da bi negde 15-20% Srba cak i navijalo za vas, kao sto je bilo dok je Bilic vodio repku 2008, tad ste i po komentarima, i u javnosti gledani blagonaklono... iako naravno velika vecina ce uvek navijati protiv Hrvatske, kao sto vi navijate protiv Srbije... i to je po meni normalno... ne sa nekim niskim strastima, ali normalan rivalitet, kao Cesi i Slovaci, Poljaci i Nemci, Nemci i Italijani... bude malo i vise od toga jer su sukobi bili relativno skoro, ali nece sigurno biti izleta kao u Sarajevu da se mase zastavama tudje zemlje...

Ja necu navijati za vas... ako budete igrali dobro, pobracete odredjene simpatije, ako ne, kao i svaka losa repka na svetskom, navijacu da sto pre ispadnete.

Pošteno.
Ja vas ne volim jer ste četnici al vas zato i poštujem. Čini mi se da ste manji lizatori europskih guzica od ovih naših, a vidjet ćemo do kada. Zbog ćirilice u Vukovaru veliš. Pa bar bi ti mogao probati razumiti nas šta je Vukovar. Svoj nacionalistički softver prebaci amo i skontat ćeš. Al teško vi kontate...
Pokojni did, ustaša iz redova Crne Legije, ( nije koljač bio ako pitaš) je nekim čudom preživio 1945 pa 1946. završio u Beogradu, partizani ga odveli pa je ko zna kako živio tamo godinu mislim. Nikada nije rekao riječ protiv Srba, pogotovo onih iz Srbije. Dapače, hvalio ih je kao gostoljubive i prijateljske ljude. A mi Imoćani znamo šta je gostoljubivost...

Bismarck
10-12-2013, 15:13

Po meni vrlo teška grupa. Na papiru i nije. Al nema Talijana, Nijemaca, to nama ne valja :kez. Brazil je Brazil, ali otvaranje, teško da će nas nadigrati. Kamerun, Afrikanci nikada s njima nismo igrali ali mogli bi biti dobro jerbo su naivni a takvi nama pašu. Ne valja što se igra u prašumi na vlazi, njima je to prirodno okruženje. Mexico nam nikako ne valja al kažu da loše igraju, jedva se plasirali pored Paname kojoj su Ameri utrpali dva u 90-oj minuti.
Daklem, može biti svašta ali sam optimista.
A tamo Španjolska ili Nizozemska. Ufff. Ne vjerujem da bi nam se Španjolci razveselili ali od njih valja uteći bikoz of sudije. Daklem valja uzet u grupi 9 bodova, pa na Nizozemsku:kez

Ali otvorenje svjetskog prvenstva u Brazilu ; Brazil- Hrvatska. Neprocjenjivo:rofl

NorthStand
12-12-2013, 12:09
Ma šta bolan. Ja sam za nogomet i gledat i igrat uvijek , al p....a je p....a. Neka se naše forumašice na uvrijede na vokabularu :kez

Pa neš skakat po ženi po vazdan, šta se mora mora se:mardar

i to što kažeš, bit će i za j.... vremena. :D

Humphrey
12-12-2013, 12:12
i to što kažeš, bit će i za j.... vremena. :D

Koji muškarac ne može u poluvremenu odvojiti 5 minuta za ženicu?

TheBronxBomber
12-12-2013, 17:23
ki Al Bundy :D

NorthStand
13-12-2013, 15:39
ja ne znam šta glume ovi debili iz fife, i zašto nisu jučer objavili kaznu za Šimunića i Mandžukića?

kakva je to uhljebljena gamad, ko i ovi naši političari ovdje, teški vašar.

TheBronxBomber
13-12-2013, 22:43
http://www.youtube.com/watch?v=Twz52jzFYfY&app=desktop

NorthStand
14-12-2013, 00:07
:naklon :naklon

TheBronxBomber
14-12-2013, 20:04
https://www.youtube.com/watch?v=OgGWXlz25wE

franjevac
16-12-2013, 19:01
joe šimunić kažnjen sa 10 utakmica neigranja
praktički ga umirovljavaju
hajka i peticije srba urodile plodom
izgleda taj narod ne propušta da nam ga zavuče

Inkvizitor
16-12-2013, 19:15
joe šimunić kažnjen sa 10 utakmica neigranja
praktički ga umirovljavaju
hajka i peticije srba urodile plodom
izgleda taj narod ne propušta da nam ga zavuče

Nikakvi Srbi s tim nemaju veze ili imaju vrlo malo. Jedino ako su mediji u Hrvatskoj Srbi i ako je hrvatska vlada, srpska,

TheBronxBomber
16-12-2013, 19:17
Meni je komentar ispario. Tehnička greška?

franjevac
16-12-2013, 19:34
@inkvizitor
misliš da srbi nemaju svoje ljude u fifi
i da se nisu angažirali da kazna bude ovoliko brutalna
taj narod živi da nam napakosti(i sami kažu da komšiji crkne krava)
dovoljno ti je pogledati komentare na b92 sajtu kažu jedan od normalnijih srpskih sajtova
slave kao da su se plasirali na mundijal
zlobni su do karikaturalnosti

Inkvizitor
16-12-2013, 19:44
Da i. ?

To što oni guštaju to je z očaja. Guštanje od jada i zavisti.

Možda se i vjerovatno jesu angažirali ali tko je pokrenio hajku protiv Šimunića,

odakle je krenilo ludilo.

Iz Hrvatske..

Humphrey
16-12-2013, 19:49
Ni svjetsko prvenstvo više ne mogu gledati,ali barem mogu navijati za dečke iz favela da daju svoj doprinost.

Inkvizitor
16-12-2013, 19:52
Žao mi je Šimunića jer dečko je uvijek igrao srcem ali ima i druga stvar. Ostat će zapamćen kao velikan, samo da se ne krene posipat pepelom., karijera mu je ionako pri kraju pa će dobit kompenzaciju u očima svakog pravog Hrvata.

Treba mu priredit oproštajnu utakmicu a onda pun ko šipak stadion skandira Za Dom spremni a on opet povede navijanje. :cerek

I mogu mu puvat u guzicu svi iz Fife i Uefe.

Humphrey
16-12-2013, 19:56
Kad se nije dosad posipao pepelom neće valjda sada početi.:D

franjevac
16-12-2013, 20:00
ne bi ja srbe toliko pravdao i njihov angažman minimizirao
čitao sam i čitam njihove medije
i točno si mogao vidjeti da guraju da nam zabibere
od kolumni pa do intervjua(wizenthal )
ne znam jel se ti sjećaš
kada je goran morao zbog prijave srba radi psovki plaćati kazne(melbourne čini mi se)
tako da ovo nije ništa novo samo nastavak njihove propagande i cinkarenja

Inkvizitor
16-12-2013, 20:02
ne znam jel se ti sjećaš
kada je goran morao zbog prijave srba radi psovki plaćati kazne(melbourne čini mi se)

Ama čovječe ne otkrivaš toplu vodu s time.

Dobro, ti misliš da je to srpska čorba, ja mislim da je više govnara iz Hrvatske..uostalom nek svatko misli što hoće.

Inkvizitor
16-12-2013, 20:04
Kad se nije dosad posipao pepelom neće valjda sada početi.:D

Zato jer je svjetsko u Brazilu ogromna stvar za svakog nogometaša .

Ali ako kazna ostane otići će sa stilom.. u legendu..

franjevac
16-12-2013, 20:05
kad bi bio ciničan reko bi da nam je fifa učinila uslugu
šimunić je teška kiksara

Humphrey
16-12-2013, 20:12
kad bi bio ciničan reko bi da nam je fifa učinila uslugu
šimunić je teška kiksara

Pa sad, ako ćemo biti cinični trebali su onda kazniti još nekoliko igrača,poput recimo Srne,Olića,Strinića,Pranjića...:D

NorthStand
16-12-2013, 23:03
Fifa je jedna kriminalna i uhljebljena organizacija, i sada takva organizacija kao bori se protiv "ustaštva" a smisao njenog postojanja je samo lova!

ovo se prije svega možemo ovim našim partizančinama u hr zahvalit, neka se ta stoka moli bogu da više nikad ne bude rata jer ću im se ja svima prvi napit krvi.

bagra smrdljiva pokvarena, i licemjerna, to su ti antifašisti i partizanska govna komunistička, koliko je ta stoka napravila zla ovom narodu i dalje u miru operiraju i rade sranja ko da je još uvijek SFRJ.

ali ja im se kunem u svoje ime, da bez obzira na zabrane i drastične kazne, nikad mi nitko neće zabranit ZA DOM SPREMNI, nikad nitko. mogu samo pokušavat da me spriječe, ali nakon ovoga bit će im još gore, još više ćemo ustašovat po stadionu i radit sranja, dobit će oni svoju porciju koju si i tražili. smradovi šugavi, jebem im svima mater, pogotovo ovom novinarskom šljamu svima im jebem mater, svima. ti novinari nisu vrjiedni ničega, nego da im Mamić jebe mater na svakoj presici, oni su i napravili ovu hajku đubrad jugoslavenska.

NorthStand
16-12-2013, 23:05
ne znam jel se ti sjećaš

Srbi za cijeli slučaj ne bi ni saznali, da o tome nisu jutarnji novi list i ostala stoka jugoslavenska iz hrvatske napravila proglase i na sva zvona barufu, a onda su normalno kao i obično Partizani i Četnici ruku pod ruku počeli klat Ustaše i hrvate, jer to je njihov zanat ako smo zaboravili od 1941! a srat će stoka o jasenovcu, srat će o jadovnu, ma dobro ste prošli govnjari jedni, da se mene pita ne bi vi više hrvatski kisik udisali, ni komunisti ni četnici. ali neka, ratova je uvijek bilo i bit će, a komunistima jamčim u svoje ime da će proći gore nego četnici 1995 ako do njega ikada dođe, nama treba brutalni obračun s ovom domaćom stokom orjunaškom i komunističkom. da smo ih riješili za vrijeme rata, sada ovih problema ne bi ni bilo.

Skywalker
16-12-2013, 23:18
@inkvizitor
misliš da srbi nemaju svoje ljude u fifi
i da se nisu angažirali da kazna bude ovoliko brutalna
taj narod živi da nam napakosti(i sami kažu da komšiji crkne krava)
dovoljno ti je pogledati komentare na b92 sajtu kažu jedan od normalnijih srpskih sajtova
slave kao da su se plasirali na mundijal
zlobni su do karikaturalnosti

Taj B92 sajt i forum su bili normalni pre 10 godina,medjutim kako su se onda proculi kao mesto dobrih diskusija,i slobodnog iznosenja misljenja,tako su navrnuli svi zivi...isto kao i stranacki pisani komentari po raznim portalima.Ako vam je za utehu,bar su na TV B92 pustali emisije o Srebrenici,Vukovaru,o doprinosu svrgavanja Milosevica je izlisno i govoriti.
Sto se tice Simunica,vec sam napisao i ranije..Moje misljenje da su mediji malo na silu pumpali taj incident,samo u inat zbog vaseg zabranjivanja cirilice u Vukovaru.I to je sve.Pa najjace da ce bilo ko od navijaca u Srbiji da se zacudi sto je Simunic to pevao.

NorthStand
16-12-2013, 23:50
Skywalker nakon ovoga, vjeruj ti meni puno stvari vi Srbi nećete imati u hrvatskoj, ćirilica će vam biti najmanja briga. a i komunisti će svoje operacije protiv hrvata skupo platit, jer grdno se varaju ako misle da će nakon dvije godine Karamarko ponovit sanaderov mandat, on i da je udbaški igrač neće moći da ih ostavi na pozicijama jer će u tom slučaju završit ko i Sanader, a sumnjam da je toliko glup da će dozvolit sam sebi da djeli njegovu sudbinu. dakle, dvije godine će proći relativno brzo, a puno stvari po srbe i komuniste i ove novinare koji su ovo sve i režirali neće biti isto, sadašnja situacija gdje im se čini da sve imaju pod kontrolom ih tjera na ovakva provociranja, a lijepo im je narod rekao na referendumu o Obitelji, šta misli o tom novinarsko političarskom šljamu što konstantno tobože u ime hrvatske uništava hrvatske vrijednosti i nacionalni identitet, ovo protiv Šimunića je samo nastavak tog specijalnog rata protiv nas. a ja im se kunem u svoje ime, da je bolje po njih da do rata više nikad ne dođe, jer nijednom tom smradu neće progledati kroz prste, kakva milost za stoku. ta stoka je spremna ponovo hrvatski narod utopit u nekakve regionalne saveze iz kojih ćemo opet izlaziti krvavima ratom, zato njima smeta ZA DOM SPREMNI, i sve ostalo što hrvate odvaja od tog regionalnog povezivanja, jer dok god hrvati ustašuju i desničare ništa od toga.

ali oni će opet ko i 1991, biti ti koji će na kraju cijele balade biti poraženi, jer su preglupi i jer ne shvaćaju da protiv volje naroda ne možeš i ne smiješ ratovat. oni misle da zato što britanski kreteni stoje iza njih, da su moćni da mogu promjenit stanje na terenu, ali ne mogu i neće, Šimunić je samo dokaz tome svemu. narod koji se odriče svog identiteta, ne vrijedi ni jedne jedine kune. više vrijedi čast i obraz, nego odlazak na SP u Brazil, zato je Šimunić već sad po meni ušao u legendu. ova kazna, samo će ga dodatno profilirat ko čovjeka i domoljuba a ne fašistu, to što oni smatraju da je fašizam za dom biti spreman umrijeti, najbolje govori o kakvim se tu ljudima radi, ko onaj idiot Kajin kada sieg heil izjednačava s za dom spremni, je baš je Za dom spremni palio i žario po europi kako je to radio Sieg Heil, baš to jedno s drugim ima velike veze, jedina veza je ta da su Ustaše bili saveznici nacista i ništa više, ali to ne znači da neki obični naiconali i domoljubni pozdrav zato jer su ga rabili saveznici nacista može biti kompromitiran, eto estonci su lijepo pokazali svijetu šta misle o njihovom izjednačavanju njihovih "nacista" s nacistima. kome da se oni pravdaju, Fifi i Uefi, pa ta fifa je puna britansko francuskog i ostalog šljama koji je davno prije nacista harao europom, u ime raznih svojih vladara, pa nije Hitler jedini vodio osvajački rat u povijesti, o čemu mi pričamo da se to sada zabranjuje, te zabrane nikada ništa dobroga nisu donjele, jer što netko više nešto brani zapravo radi kontraefekt, i vidjet ćete tek sad svog boga s ovim ZA DOM SPREMNI, to vam se ja kunem u svoje ime, mast ću vam vadit na svakoj utakmici, a novinarskom šljamu u hrvatskoj obećavam da će skupo platit ovu antihrvatsu rabotu, i da im ovo nikad neću zaboravit.

NorthStand
17-12-2013, 00:47
t portal, oprašta li se šimunić kao budala, jedine budale i šljam odnarođeni ste vi kreteni koji fašizam vidite u domoljublju i nacionalizmu, jebo vas Tito kojem se kunete i dan danas bagro jugoslavenska bez identiteta i časti, dobro ćemo vam ovo zapamtiti što ste napravili Šimuniću, i prvom prilikom pošteno naplatiti. smeća jugofašistička.

a u međuvremenu, načulite svoja partizanska srbofilna osjetila, jebem vam svima mater.

http://www.youtube.com/watch?v=Nd6AkUTrUTc

NorthStand
17-12-2013, 06:14
http://www.jutarnji.hr/di-caniu-zabrana-nastupa-i-10-tisuca-eura-kazne/7966/

toliko o ovom šljamu s zapada, Fifa i Uefa, da se mene pita ne bi više ni jednu utakmicu zaigrali za te šupke. šljam prokleti, iskompleksirani su nacistima jer su im se propisno najebali majke zato rade ovakvu strku oko istih, ali dobro im je reko Di Canio šta god netko mislio o fašistima i njemu osobno.

Pozdravio sam svoje ljude na način koji je za mene simbol pripadnosti grupi koja cijeni prave vrijednosti. Ponosan sam na takve ljude i nastavit ću ih pozdravljati na taj način.

NorthStand
17-12-2013, 13:00
bivši suigrač Boris Živković, nije mogao vjerovati kada je čuo o kakvoj se kazni radi: "To je upravo nevjerojatno, ne znam što da kažem, osim da je strašno i upravo gadljivo to što su mu napravili. Poručujem im neka se srame i stide zbog ovakve kazne jednom uzornom nogometašu".

kud ovaj svijet ide, kad Srbi moraju branit "Ustaše", a velike hrvatine i dični antifašisti su se natjecali kako da ga što dublje zavuku Šimuniću.

nema te pete kolone puno, ali uz gamad izvana vašare i osjećaju se silno jer imaju potporu u srbima britancima zapadnom šljamu, i kim sve ne, oni znaju da sva ta gamad jedva čeka da se obračuna s hrvatima iako su se hrvati praktički u povijesti borili sa svima njima rame uz rame, čak i sa srbima na kosovu polju i solunskom frontu. borili smo se i za francuze, i za koga sve ne, i tada nismo bili fašisti, a sada smo pretvoreni u fašiste prve kategorije, ko da je fašistička i nacistička ideologija začeta u hrvatskoj, tako naši novinarski portali pišu o ovome slučaju. ko da je Zagreb bio okidač fašizma, a prava je istina da je Tito jedini koji je ovdje bio istinski predstavnik strane ideologije komunizma, jer Ustaše nisu imali klasični oblik fašističke i nacističke diktature, već su prakticirali svoj oblik dok je Tito bio vjerna kopija komunističkog truleža iz moskve i sjeverne koreje i kine. prema tome, komunizam je taj koji je harao ovim područjem pedantnije nego fašizam, ali nas hrvate uvijek uče lažnoj povijesti a boje se banditi crveni da ovaj narod ne sazna pravu istinu, i da se ne otuđi konačno od njihovog jednoumlja, zato i galmae straše narod, otimamo im se s lanca ne mogu nas više kontrolirat, ali gotovo je, nema tite da nas šalje na goli otok. nema više onih milicionera što te mogu upucat ko pasa, jer si zapjevo vilu velebita.

naučila govnjarija da se silom nameće, a imaju svoju stoku na vlasti i to ti je to. imaju medije vladu i policiju na svojoj strani, zato se i kurče, sve ovisi o HDZ-u i kako će se on postavit prema tom šljamu kada preuzme vlast za dvije godine, a siguran sam da će ih razmontirat na parlamentarnim izborima. samo kao što sam reko, od Karamarka ne očekujem ništa dobroga, ali ono nadam se zbog dobrobiti zemlje da će povuć neke poteze koji bi mogli ovu krajnje iskompleksiranu državicu konačno stavit u neke normalne okvire.

krajnje je vrijeme da se prekine ova histerija o hrvatima fašistima, jer to je malo je reći degutantno za slušat kada dolazi od dječice razno raznih partizana i udbaša dokazanih komunističkih zločinaca koji su pobili tolike hrvate bez suda. oni su našli nekome pričat o fašizmu, pa stvarno mi se sere od njihovog glumatanja i licemjerja, i ne znam kako ih više nije sram non stop hrvate i hrvatsku državu vezat uz naciste i fašiste. samo zato jer smo praktički bili prisiljeni borit se uz njih 1940ih, da bi imali svoju državu.

NorthStand
18-12-2013, 14:05
http://www.vecernji.hr/kosarka/dao-sam-podrsku-joeu-neki-mi-govore-da-sam-fasist-ali-znam-povijest-909877

Taj povik "za dom" Hrvati koriste od 16. stoljeća. Točno je da su ga koristili i fašisti, ali bilo je to izolirano razdoblje. Pa što će sad, ako neka radikalna grupa "kako si" pretvori u svoj službeni slogan, to biti zabranjeno svima?! Kazna nije fer prema Šimuniću. Osjetljivo je, ali ja nemam dvojbe da je to govorio kao ponosan Hrvat koji se plasirao na SP, a ne da diskriminira Srbe, Židove ili nekog drugoga, to je smiješno. Uostalom, onaj nacistički "za dom spremni" ima još 3-4 riječi koje dolaze nakon tih. Iskazao sam Joeu podršku na Twitteru, neki mi govore da je fašist, ali znam povijest i da je to dio hrvatske povijesti. Pa ako ne možeš biti ponosan na povijest svoje domovine, što smiješ? – rekao je Bogut te odgovorio na pitanje može li se od njega čuti povik "za dom spremni".

Ne bih jer znam kako to ide, pogotovo ovdje u SAD-u. Ali ja sam ponosan na hrvatsku krv i uvijek ću biti. Moja obitelj imala je iste probleme kao mnoge hrvatske obitelji u bivšoj Jugoslaviji 60-ih i 70-ih, ali nisu današnji ljudi u Srbiji ili Americi odgovorni. Nije ispravno nekomu kaznom od deset utakmica oduzeti karijeru, trebao bi educirati ljude o tom poviku i što on znači Hrvatima, još od 16. stoljeća. Uostalom, i kad ga prevedeš, svi vide da nema ničega opasnoga. Ne čudi me da je u Hrvatskoj to ispolitizirano kad vidim tko sjedi u hrvatskoj Vladi. No, politika i taj ulazak u EU druga su tema... Razočaran sam pritiskom na Šimunića hrvatske politike, medija... Osjetljiva je stvar, ali povijest je povijest, vrijeme je da se krene naprijed.

NorthStand
19-12-2013, 05:26
Stipe Pletikosa:
Povezivat Joea sa fašizmom i ustaštvom meni je to apsolutna glupost! On je sam rekao da to nema veze sa nikakvim fašizmom. On je rekao da ga to podsjeća na toplinu i dom. Na žalost mi živimo u vremenima gdje neki još žive u dobu ustaša i partizana. Mislim da ti u FIFI i UEFI nemaju pojma što znači 'Za Dom Spremni'! Meni je jako žao što se mi Hrvati moramo za nešto ispričavati...Kada kažeš da si Hrvat, da voliš svoju državu da si onda ne znam što...Ja ne znam zašto je takvo vrijeme došlo...Meni je žao i što je udruga FARE Joea prikazala kao jednog fašistu, a onaj koji zna Joea zna da to nema veze sa pameti, sa zdravom glavom.

https://fbcdn-sphotos-a-a.akamaihd.net/hphotos-ak-frc1/1486812_408588095911371_1782777335_n.jpg

NorthStand
07-01-2014, 04:19
http://www.youtube.com/watch?v=caYdeTLSW-o

:naklon

legendarni povijesničar Joe, i nakon dva žuta odoljeva nepravdi i ostaje na terenu dok i zadnjeg neprijatelja ne spremi na pod. :019

NorthStand
11-02-2014, 09:21
http://dnevno.hr/sport/nogomet/114487-kovac-objavio-popis-bez-dinamovih-igraca-hoce-li-mamic-traziti-njegovu-smjenu.html

http://www.youtube.com/watch?v=PgntU49XVJY

NorthStand
23-02-2014, 13:34
http://www.index.hr/images2/skupine_euro2016.jpg

dajte paštare da se igramo, igramo igramo... :cerek

šalu na stranu skupina je dobra, draži su mi talijani nego portugalci, ne ko nacija već nogometno gledano, s talijanima se možemo nadigravat dok nas portugalci uvijek dobiju na smicalice, tako da bolje da oni odoše Srbima a nama Talijani. ta zadnja skupina, dobro je da smo je izbjegli, tu je samo 5 reprezentacija i mislim da se nešto drugačije obračunavaju bodovi jer fali jedan, u ovoj našoj od 6 skupina sve je regularno. dakle, polomit pičku talijanima ko onomad u Palermu, nemamo Ivića ali imamo Kovača zlatne sreće. :D a doma, nitko nije favorit protiv nas, bugare treba riješit u gostima, ne smijemo tamo prosut bodove, a doma ćemo ih dobit iako ni oni nisu reprezentacija za podcijenjivanje, ovi ostali uz dužno poštovanje ne idu u istu rečenicu s nama i talijanima bugarima, eventualno norvežani ali i oni su prosijek nisu gornji rang kvalitete tako da možemo bit drugi bez beda, ali se nadam prvom mjestu jer sam uvjeren da možemo proći talijane u dvije tekme bez poraza, sve će ovisit o ovim ostalim utakmicama, ako netko kiksa negdje gdje nije trebao to će ga kao i obično skupo koštat.

http://www.uefa.com/uefaeuro/finals/video/videoid=2060873.html?autoplay=true

NorthStand
23-02-2014, 13:36
Bosna već drugi put za redom dobiva skupinu, praktički najlakšu zato će se vjerojatno opet plasirat, samo sumnjam da će bit isprijed Belgije.

Sekstant
23-02-2014, 15:28
bah, i nije se neki problem kvalificirati s obziron da prva dva idu sigurno, a treci u dodatne ... nabijen na kurac i uefu i platinija

Inkvizitor
23-02-2014, 15:43
Dobili smo po meni vrlo jaku skupinu. Osim Italije tu su Bugarska i Norveška..ekipe koje mogu svakog iznenadit..Azerbejdžan isto nije prelaka ekipa a s Maltom smo se mučili, čak jednom i izgubili dva boda ako se dobro sjećam..

BIh daleko najlakša skupina..mad ai tu može bit svakakvih iznenađenja..

dalton
23-02-2014, 17:45
šugavi grci su opet dobili najlaksu skupinu,,,nevjerovatno ,,sere ih nonstop...ali prolazimo mi to ako ne glatko onda ko treči najbolji ha ha,,,sva sriča mnismo u grupi koja je bila zadnja tako da sam ipak zadovoljan,,,,danska,srbija,albanija,portugal,,,,s amo smo mi falili da bude teski kupus,,,veselimo se derbiju susjeda i oče li bit gostujučih navijača?????bit če interesantno ,,,do tada idemo brazilu bod a kamerunce i mexico izmest talijanski,,1-0

NorthStand
23-02-2014, 18:20
bah, i nije se neki problem kvalificirati s obziron da prva dva idu sigurno, a treci u dodatne ... nabijen na kurac i uefu i platinija

ma to je ok, bolje da idu dva nego jedan, glupe su mi one dodatne kvalifikacije samo dodatno kompliciraju situaciju. uveo bi i za SP, da prva dva idu automatski, jer uvijek dobiješ barem jednu super jaku ekipu, i onda se s njom moraš odigrat na pobjedu ako želiš ići direktno, a meni je to glupo. 6 ekipa, prva dva automatski ostali ciao ragazzi. nikakve dodatne, za trećeplasirane ne bih ja uvodio, prva dva odlaze ostali pa pa.

ma u ovoj skupini, nam je najveća prijetnja italija, i taj azerbajdžan ali ako nismo u stanju stat takvim patuljcima na kraj onda u kurac, još najbolje da ću se talijanskih pičkica koje bodu noževia bojat, samo neka dođu sve ćemo ih ogulit ko limune. :D balotelia na gradele, kod torcide na sjever nek se prži ispod južnjačke zastave. :rofl

franjevac
23-02-2014, 19:14
odlična grupa kakva je mogla da ispadne
sa portugalom,srbijom,armenijom ne bi imali niti jednu utakmicu da garantiramo bodove
ovako će to biti puno jednsotavnije
čak nam i nositelj italija paše
pobijedili su nas mislim samo jednom

NorthStand
24-02-2014, 14:11
ma ovo je idealna skupina, nije prelaka da se previše ne opustimo, a nije ni preteška, s talijanima će biti čupavo tamo, doma mislim da ih imamo velike šanse pobjedit. oni igraju nogomet, koji paše nama, nadigravaju se i otvaraju prostora za naše prodore i klasne napadače. Portugal nam recimo nikako ne leži, igraju stil nogomet koji nama najmanje odgovara. Portugal je europski Brazil, po stilu igranja. Portugalci su i kolonizirali Brazil, prema tome sve je jasno, a i trenutno su vjerojatno i najjača euro ekipa u svakom slučaju su u samom vrhu igraju odlično. drago mi je da smo izbjeli španjolce nijemce engleze i nizozemce, to su sve reprezentacije koje bi nama manje pasale od talijana.

tako da, italija bugarska i norveška, ako to riješimo kako treba, možemo biti i prvi u skupini.

NorthStand
24-02-2014, 14:12
sa portugalom,srbijom,armenijom ne bi imali niti jednu utakmicu da garantiramo bodove

u kvalifikacijama i natjecateljskim tekmama, nikad nas nisu dobili a igrali smo 4-5 puta, dakle i imamo pobjede protiv njih. mi smo reprezntacija koja njima ne leži, obavezno na gostovanje ponest transparent TRST JE NAŠ! :cerek

Bismarck
24-02-2014, 14:15

Jesu možda NDH...

Ja sam ipak priželjkivao Srbe.

Ovo u prošlim kvalifikacijama nije bilo dovoljno.

Kovač bi ih potaraca ko zečeve, i u Beogradu :mardar

A idu dvojica, siguran sam da smo jedni od ta dva. Iako skupina nije lagana

Bismarck
24-02-2014, 14:17
šugavi grci su opet dobili najlaksu skupinu,,,nevjerovatno ,,sere ih nonstop...ali prolazimo mi to ako ne glatko onda ko treči najbolji ha ha,,,sva sriča mnismo u grupi koja je bila zadnja tako da sam ipak zadovoljan,,,,danska,srbija,albanija,portugal,,,,s amo smo mi falili da bude teski kupus,,,veselimo se derbiju susjeda i oče li bit gostujučih navijača?????bit če interesantno ,,,do tada idemo brazilu bod a kamerunce i mexico izmest talijanski,,1-0

Da, nevjerojatno. To sam odmah zapazio, koliko imaju sreće pa to je nečuveno

franjevac
24-02-2014, 14:26
u kakvoj su nam pojedinci formi nama grupa sa njemačkom,španjolskom i italijom ne bi bila teška
a srbe sam htio izbjeći ne toliko zbog njihove kvalitete
koliko zbog medijske presije i
30 članaka o bajaderi,odžačaru,domaćici,jugoplastici,radi šerbedžiji i svim tim jugonostalgičnim glupostima
kao da ih i ovako nema preko glave

Inkvizitor
24-02-2014, 14:31
Daj nek mi netko objasni ovu navodnu pomamu velikih klubova za Rakitićem i hvale na njegov račun. On meni, "nit' smrdi nit' miriše.

Bismarck
24-02-2014, 14:40
Daj nek mi netko objasni ovu navodnu pomamu velikih klubova za Rakitićem i hvale na njegov račun. On meni, "nit' smrdi nit' miriše.

Misliš nit je lovni nit je torni :misli

Ma igra Raketa ko zmaj, svako malo igrač kola, vidi na jutjubu :kez

franjevac
24-02-2014, 14:43
gledao sam ga u par navrata i može se primjetit
da je radio na kondiciji,agresivnosti,zalaganjem u obrani
protiv barce je djelovao autoritativno,kapitenski
uz već njegove prijašnje kvalitete(udarac,centaršut)
meni je sasvim logično da ga u budućnosti vidimo u nekom većem klubu
samo ne u premier nego u špa ili ita

Inkvizitor
24-02-2014, 14:46
gledao sam ga u par navrata i može se primjetit
da je radio na kondiciji,agresivnosti,zalaganjem u obrani
protiv barce je djelovao autoritativno,kapitenski
uz već njegove prijašnje kvalitete(udarac,centaršut)
meni je sasvim logično da ga u budućnosti vidimo u nekom većem klubu
samo ne u premier nego u špa ili ita

a u repki je mrtvo puvalo..nikad od njega nešto vidit..sve nešto trlj mrlj..

franjevac
24-02-2014, 14:52
vidit ćemo ga sad pod nikom

bandira
24-02-2014, 20:41
a u repki je mrtvo puvalo..nikad od njega nešto vidit..sve nešto trlj mrlj..

u repki igra krilo, u klubu centralnog...nema brzinu za probit krilo a ima odličan pregled igre kao srednji

NorthStand
27-02-2014, 11:54
ni meni taj Rakitić ne djeluje tako dobar kako se priča, puno bolje mi djeluje Halilović mislim da će on u budućnosti biti uz Kovačića zvijezda naše reprezentacije. ko što su sada, Modrić i Mandžukić.

Inkvizitor
27-02-2014, 13:28
Mali je još šmrkljav i neozbiljan a u duelu ne postoji..daleko je to još od ozbiljnog nogometa..

franjevac
28-02-2014, 10:04
budućnost hrvatske je u kovačiću i rebiću kojeg mogu samo povrede izbacit
a halilović je novi krkić ako on postane igrač ja ću pojest tastaturu

NorthStand
01-03-2014, 01:22
Mali je još šmrkljav i neozbiljan a u duelu ne postoji..daleko je to još od ozbiljnog nogometa..

invki, ti si ko oni hajdukovci, što su rekli Modriću da ima "pretanke noge". :rofl

http://www.footycroatia.com/wp-content/uploads/2010/11/1-e1289377442954.jpg

ovo su momci iz Australije....

http://footycroatia.com/wp-content/uploads/2012/01/PA080138.jpg

dakle, očito je da ovi momci vole hrvatsku, ali oni su u očima svijeta zbog jugo kopiladi prikazani ko fašisti. ali zato su oni s petokrakom na glavi, prikazani ko veliko pozitivci i borci za "našu stvar" naravno ako je Jugoslavija "naša stvar".

no ne treba s njiam uopće ulazit u debate, već podhitno otić na sud i na sudu dokazat da ZA DOM SPREMNI, nije nikakav fašizam i da tu nema nikakvog poziva na mržnju i ostala sranja na koja se pozivaju dotični "antifašisti" po hrvatskoj i svijetu. ali cijela hajka na Šimunića je krenula iz hrvatske, i zato je bitno da se inzistira na sudskom razriješenju ove nepravde oko Šimunića, jer ne može nitko jendom narodu zabranit da bude nacionalno ponosan i svijestan svoje posebnosti, kako to oni pokušavaju pod krinkom zaštite digniteta nekakvih žrtava i ostalih patetičnih frazetina zabranit hrvatima praktički postojanje, ali nećete uspjet bando pokvarena probali ste od 1945-1991, i niste uspjeli pa nećete ni sada. BOG I HRVATI.

NorthStand
05-03-2014, 21:24
al ih Drmić šamara, a nama pol ekipe valjda na tribinama. ne znam koji kurac su ugovarali prijateljsku, da bi nam falili praktički ključni igrači? pletikosa, modrić, mandžukić, sačuvaj bože.

a ovog Drmića što nismo zakaparili, to nam je veliki propust, ali ništa čudno kad naši glupanderi ne znaju ko im glavu nosi. a bolji je igrač od svih ovih naših napadača, jedino Mandžukić mu može ići ko al pari, stvarno tragikomedija, uglavnom starci da su mu iz Viteza. a i on je pravo viteški, naše danas izvozo, možda i hat trick zabije. :D

Rodica
05-03-2014, 22:04
super tekma. kad bi me netko sad pitao kakav je rezultat, rekla bih da švicarci nisu zabili ni jednog gola.

NorthStand
05-03-2014, 23:01
pa ni nisu, samo su Hrvati bili strijelci. :D

Inkvizitor
05-03-2014, 23:20
Perišić živa katastrofa, kako je taj igrač iritantan i kako ne zna, Srna penzija, Kovačić zna, odličan pas kod drugog gola, ali je ukočen, još nema sigurnost, kod Modrića se vidi klasa, Ola :rofl..uvijek smiješan ali stari lav je tu, teško ćemo takvog više imat, Ćorluka spor i teretan, Rakitić mrtvo puvalo ko i uvik, samo dobro centrira i izvodi kornere a možda opet igra na krivom mistu..i tako..može to i bit će bolje

Ne znam koji kurac Kovač ima onako prozivat navijače, javno i i na prvom mistu, jebale ga dvi tri baklje da ga jebale i čips-kola navijači..

franjevac
06-03-2014, 09:42
perišić -ružan,tužan i dužan odstranit ga zauvijek
pranjić igra na krivoj poziciji
subašić-solidan
ćorluka i lovren-obojica nisu u takmičarskom ritmu jedan se vraća zbog ozljede drugi ima stanku u prvenstvu
kovačić-potencijal ogroman,treba otići iz intera kod kloppa recimo
rakitić-klasa,kontrola lopte,pregled igre,centaršut,jedini u reprezentaciji ima školovan udarac milina ga gledat
maleš-šta taj radi u reprezentaciji
olić-niko ga nije bolje opisao od ćire "gluvo krme " :D
mandžo i modrulja-suvišno je pričat

drugo poluvrijeme je izgledalo dobro,stisli smo ih i odigrali solidnu utakmicu,zasad to sve obećava
prolaz u drugi krug na mundijalu je izgledan
a onda za euro kvalifikacije krenit sa pomlađivanjem ekipe
imamo laganu grupu gdje dvoje prolazi
i odlična je prilika za to

Jager
06-03-2014, 11:11
Pranjić, Da Silva, Mandžukić, Rakitić, Olić - klasa.Ostali prosjek, s tim da je Kovačić još mlad.Perišić, Vukojević, Maleša definitivno nisu materijal za repku :P.

Bismarck
06-03-2014, 11:26
Pranjića treba maknut pod hitno. Ili ga matnut na krilo, dalje od obrane.
Perišić nula.
Jelavić oko nule, ali on je klasični strijelac tako da nije zabrinjavajuće.
Eduardu ne vjerujem.
Ćorluka teretan.
Srna mora bolje. Već 10 godina. Al je po meni ipak solidan.
Rakitić je bio solidan, ne previše konkretan, al vjerujem da će bolje.
Olić je fenomen. Da si gledao utakmicu bez ona dva njegova gola, reka bi da je loš. A on zabio 2 i namjestio mrtvaca Eduardu.
Mandžukić i Modrić su Mandžukić i Modrić

Uglavnom, ja sam jako zadovoljan. Bez najboljih igrača, ekipa koja nikada nije zaigrala skupa, i u kojoj nekoliko igrača igra baš loše, igra 45 minuta ravnopravno sa odličnom Švicarskom u gostima. Kada su ušli gazde , Švicarci na moment gotovo pa nestali.

Bit ćemo moćni u Brazilu.

Ono što me veseli je jedan detalj sa kraja. Kovač prilazi Rakitiću, obostrani iskren snješak i zagrljaj. Vidi se da sve funkcionira kako treba.

Bravo Niko :yess

Bismarck
06-03-2014, 11:30
Ja na moment pomislio, zar Kosovo nije jučer trebalo igrati sa Haitijom a ne sa nama :misli

A onda nam momak iz Viteza zabije gol pa skontam da je to ipak Švicarska :smijeh :smijeh :smijeh

Drmić iz Viteza zbija gol za Švicarsku a iza gola hrvatski barjak na kojem piše srednja Bosna. Šteta, da su ga vrbovali, sigurno da bi igrao za Hrvatsku :muka

Inkvizitor
06-03-2014, 11:33
Ono što ja nikako ne volim a što se nije promjenilo ni kod Kovača je beskonačno mrljavljenje u zadnjoj liniji, sporo dodavanje pa vrta golmanu pa golman ispucaj..ili opet beskrajno sporo dodavanje u zadnjoj liniji.

To tako nitko više ne igra.

To je presporo i prevaziđeno.

Mislio sam da će Kovač prekinut s tom praksom..ali očito nije..

To mi toliko smeta da to ne mogu opisat.

I tako igramo od Ćire pa do naovamo..Kovač mi je pobudio nadu kad je rekao da mi stagniramo i da mi stojimo na jednom nivou i ne mičemo se a drugi su otišli naprijed.

A jučer mu pola vremena repka igra tu trlj mrlj igru..

franjevac
06-03-2014, 11:36
meni nije jasno zašto albanija ne vrbuje te sa kosova koji igraju za razne europske reprezentacije
nedavno je židak sastavio ekipu tih sa kosova
kada pročitaš timove u kojima igraju-bolesno
bili bi top 20 reprezentacija sigurno

Bismarck
06-03-2014, 11:40
Ne znam koji kurac Kovač ima onako prozivat navijače, javno i i na prvom mistu, jebale ga dvi tri baklje da ga jebale i čips-kola navijači..

Kovač zna šta govori. Utakmica je igrana u Švicarskoj, nenormalno sterilnoj zemlji, bio ja dva puta. Užas živi.

Oni su kad je bilo europsko prvenstvo kod njih, jedva čekali da završi...

Tako da je na nas je naovaj način malo htio opravdati, Švicarcima je paljenje baklji ko da im se neko posere na travnjak :smijeh

Da se igralo bilo di drugo, ne bi ovako reagirao.

franjevac
06-03-2014, 11:46
slažem se da bi trebali imati i tu dimenziju u igri(trka i igra okomito i preko krila)
ali to je već stvar organizacije koja treba
da školuje trenere,igrače da klopp,heynckes drže predavanja itd.
a dotle da igramo ovako
jer možemo
imamo tehnički savršene igrače za razliku od švaba
kako reče scolari hrvati kao da su iz južne amreike

Inkvizitor
06-03-2014, 11:54
slažem se da bi trebali imati i tu dimenziju u igri(trka i igra okomito i preko krila)
ali to je već stvar organizacije koja treba
da školuje trenere,igrače da klopp,heynckes drže predavanja itd.
a dotle da igramo ovako
jer možemo
imamo tehnički savršene igrače za razliku od švaba
kako reče scolari hrvati kao da su iz južne amreike

Ako je beskrajno mrcvarenje lopte u zadnjoj liniji južnamerički stil..ne hvala..

Inkvizitor
06-03-2014, 11:56
Kovač zna šta govori. Utakmica je igrana u Švicarskoj, nenormalno sterilnoj zemlji, bio ja dva puta. Užas živi.

Oni su kad je bilo europsko prvenstvo kod njih, jedva čekali da završi...

Tako da je na nas je naovaj način malo htio opravdati, Švicarcima je paljenje baklji ko da im se neko posere na travnjak :smijeh

Da se igralo bilo di drugo, ne bi ovako reagirao.

Svejedno..on to ne smije govorit ni u kakvom obliku..obično selektori izbjegavaju odgovore na takva eksplicitna pitanja...nešto mrljave u sitlu da su oni za fer navijanje..da im kut sa klupe nije najpodesniji za ocjenit...a on, prvo to bez da itko pita..i još se ispričava

ma mrš.

baš me razočaro..šta on tu glumi koji k.

NorthStand
06-03-2014, 19:37
Perišić živa katastrofa, kako je taj igrač iritantan i kako ne zna, Srna penzija, Kovačić zna, odličan pas kod drugog gola, ali je ukočen, još nema sigurnost, kod Modrića se vidi klasa, Ola :rofl..uvijek smiješan ali stari lav je tu, teško ćemo takvog više imat, Ćorluka spor i teretan, Rakitić mrtvo puvalo ko i uvik, samo dobro centrira i izvodi kornere a možda opet igra na krivom mistu..i tako..može to i bit će bolje

stvarno rijetko viđena neznalica, i totalno mi ide na živce. ne znam šta on više radi u reprezentaciji, i zašto ga se stalno forsira dok neki mladi poletni dečki griju klupu?

NorthStand
06-03-2014, 19:39
e a Olić mi liči ko Rus, ko neki tip koji je upravo drmnuo pol litre vodke, i maloprije skinuo uniformu crvene armije. :D majke mi, živi Rus. onako vizualno, nije ni čudo da je igro u CSKA. :D

a Kovač je slažem se pretjero s svojim prozivanjem, nije to njegov poso, neka se usredotoči na teren a ne ko kreten Štimac na kritiziranje navijača zbog par ekscesa. ako se paljenje 20tak baklji može nazvat ekscesom i neredom.

NorthStand
07-03-2014, 00:42
http://sport.hrt.hr/reakcije-nakon-remija-u-svicarskoj

NorthStand
28-03-2014, 14:59
http://www.vecernji.hr/nogomet/rakitic-protiv-modrica-real-mora-slaviti-kod-seville-929302

Rakitić "el sombrero". :kez

kad ovo bude napravio za hrvatsku, onda ću mu čestitat ovako dok briljira u sevili a u reprezentaciji oscilira ne mogu ga nikako probavit ko nekakvog majstora lopte. jebo majstora lopte, koji za reprezentaciju ne igraju ovako.

Grunf
28-03-2014, 20:44
Ovdje je gif akcije, može se i povećati :naklon

http://gfycat.com/ElegantWastefulBlackandtancoonhound

Grunf
28-03-2014, 20:48
http://www.vecernji.hr/nogomet/rakitic-protiv-modrica-real-mora-slaviti-kod-seville-929302

Rakitić "el sombrero". :kez

kad ovo bude napravio za hrvatsku, onda ću mu čestitat ovako dok briljira u sevili a u reprezentaciji oscilira ne mogu ga nikako probavit ko nekakvog majstora lopte. jebo majstora lopte, koji za reprezentaciju ne igraju ovako.

U reprezentaciji ne igra na svojoj poziciji. U Sevilli igra polušpicu, a u repki defanzivnog veznog. Osim kaj ne igra svoju poziciju treba reći i da je jako napredovao u Sevilli. Prvi je igrač poslije Riquelmea koji je tada igrao za Villareal koji je prešao granicu od 10 golova i 10 asistencija u sezoni (ako izuzmemo Barcu i Real). Dakle, nijedan igrač izvan klubova Barce i Reala nije imal takvu statistiku već 9 godina. :naklon

Inkvizitor
17-04-2014, 19:40
Vidim da guraju onog mediokriteta Čopa u reprezentaciju.

prvo je artiljerijskom pripremom krenio Židak..a sa d nastavlja mlađi dio obiteljskog klana.

Taj picopevac kojem se namještaju golovi u poluprijateljskim utakmicama a koji je u jednoj utakmici sam pred golom na par metara par puta vatao loptu ko ribu u moru..toga oni guraju u reprezantaciju

'pa da ga i uguraju ..ko će njega kupit..

Humphrey
17-04-2014, 19:57
Mamić samo stavlja svoje igrače u svoj izlog, privatno vlasništvo je svetinja.

Inkvizitor
17-04-2014, 20:03
Još će i gurnuti tog metroseksualčića u ekipu..ništa nije nemoguće..prodat ga nekako..

Humphrey
17-04-2014, 20:13
Još će i gurnuti tog metroseksualčića u ekipu..ništa nije nemoguće..prodat ga nekako..

Pa trebat će nam napadač za utakmicu protiv Brazila. Mamić je samo u službi domovine. :D

NorthStand
17-04-2014, 23:26
jebemti mandžu mutavog, da je bio oprezniji protiv islanda mogo je bit igrač odluke protiv brazila u sred brazila ovako pitanje je šta će biti bez njega u napadu.

NorthStand
17-04-2014, 23:56
U reprezentaciji ne igra na svojoj poziciji. U Sevilli igra polušpicu, a u repki defanzivnog veznog. Osim kaj ne igra svoju poziciju treba reći i da je jako napredovao u Sevilli. Prvi je igrač poslije Riquelmea koji je tada igrao za Villareal koji je prešao granicu od 10 golova i 10 asistencija u sezoni (ako izuzmemo Barcu i Real). Dakle, nijedan igrač izvan klubova Barce i Reala nije imal takvu statistiku već 9 godina. :naklon

ne znam zašto ne igra na toj poziciji, ali je očito da se na njoj bolje snalazi. prema tome, trebalo bi napravit mjesta za njega na toj poziciji. uglavnom, mislim da će Real nagrabusit kontra Bayerna, Bayern je moćan i da ga ne vodi ovaj mutavi Guardiola bio bi još moćniji, stalno mjenja sastav rotira non stop pozicije mandžu drži češće na klupi nego u napadu, jednom riječju dno dna kakav je to trener? nema trenera kod kojeg mandžo ne bi bio 90 minuta u igri, samo kod njega ulazi u 67 minuti.

Bukowski
18-04-2014, 22:03
ne znam zašto ne igra na toj poziciji, ali je očito da se na njoj bolje snalazi. prema tome, trebalo bi napravit mjesta za njega na toj poziciji. uglavnom, mislim da će Real nagrabusit kontra Bayerna, Bayern je moćan i da ga ne vodi ovaj mutavi Guardiola bio bi još moćniji, stalno mjenja sastav rotira non stop pozicije mandžu drži češće na klupi nego u napadu, jednom riječju dno dna kakav je to trener? nema trenera kod kojeg mandžo ne bi bio 90 minuta u igri, samo kod njega ulazi u 67 minuti.

A i kakav je to klub,koji raskine s trenerom koji in je donija trostruku krunu,i to već uoči sljedeće sezone.
Samo radi toga in želim sve najgore.

franjevac
29-04-2014, 09:31
http://www.24sata.hr/komentari/novi-kockasti-zbog-hrvatske-je-odbacio-dres-mocnog-elfa-364194

dolazi nam pojačanje na lijevom boku
daj bože novi jarni

NorthStand
29-04-2014, 15:41
odlično, to je jedina pozicija na kojoj smo "tanki" već godinama.

TheBronxBomber
29-04-2014, 19:53
odlično, to je jedina pozicija na kojoj smo "tanki" već godinama.

Jedina???:kez

Inkvizitor
29-04-2014, 20:11
Jel ko čitao Šukerov intervju.

Taj čovjek je postao Mamićeva glista. nije da ni prije nije bio al sad i ne pokušava izići iz guzice dotičnog.

prestrašno kakos etja čovjek blamira. Velik igrač a ko čovjek peezda.

da se on neće odreći Širića radi jedne presude. Tup, tup.

Humphrey
29-04-2014, 21:15
Jel ko čitao Šukerov intervju.

Taj čovjek je postao Mamićeva glista. nije da ni prije nije bio al sad i ne pokušava izići iz guzice dotičnog.

prestrašno kakos etja čovjek blamira. Velik igrač a ko čovjek peezda.

da se on neće odreći Širića radi jedne presude. Tup, tup.

Na što je mislio sa tim? ako ga se neće odreći kao prijatelji to je pohvalno,ali ako to znači da za Širića još ima mjesta u hrvatskom nogometu,e to je već problematično.

Inkvizitor
29-04-2014, 22:11
Kao prijatelja..ali nije to nego kako on to sve objašnjava.

I još veli da on garantira, rukom. nogom da u našoj ligi nema namještanja utakmica.

Nakon ovih sprdačina od puštanja o može izgovoriti samo glup, lud ili nenormalno bezobrazna osoba.

Grunf
29-04-2014, 22:54
http://www.24sata.hr/image/davor-suker-luka-je-pokazao-da-ima-talent-za-real-madrid-504x335-20121251-20121219190758-7d98fd4d67a886bbe74d35817589ba3e.jpg

Grunf
29-04-2014, 22:57
Sve je u redu, nema namještanja. :D

http://cdn.sibenik.in/upload/novosti/2014/03/2014-03-28/21048/suker.jpg

NorthStand
30-04-2014, 00:26
Jedina???:kez

dobro ima prostora i na još pozicija za neke nove likove, ali ova nam je baš mrtvo puvalo već jako dugo vremena.

NorthStand
30-04-2014, 00:27
http://www.24sata.hr/image/davor-suker-luka-je-pokazao-da-ima-talent-za-real-madrid-504x335-20121251-20121219190758-7d98fd4d67a886bbe74d35817589ba3e.jpg

sve je u redu, no sikiriki no sikirirki. :smijeh

Bukowski
30-04-2014, 04:58
Kao prijatelja..ali nije to nego kako on to sve objašnjava.

I još veli da on garantira, rukom. nogom da u našoj ligi nema namještanja utakmica.

Nakon ovih sprdačina od puštanja o može izgovoriti samo glup, lud ili nenormalno bezobrazna osoba.

Glup je zicer,lud ne znam,a nenormalno bezobrazan sigurno.

O gluposti,dovoljno mu je vidit intervjue pred kamerama,one impromptu,jer na presicama mu valjda neko napiše govor.Zadnji koji mi je osta je kad na pitanje nešto oko Brazila ovaj odgovara u stilu "Brazil je nogometna zemlja,i Hrvatska se mora tamo plasirati zato jer ljepo,to puno dobivamo,ako ne gubimo....." i onda nakon šta se totalno pogubija,počeja ne samo pričat besmislice nego doslovno izostavljat i,ili,je,i to.O padežima da ne pričam.Nogometna nacija,dat ću 120%,stereotipni nogometaš.

Sad,ne mora značit da je on glup za se snać,al neobrazovan do boli,neartikuliran,vokabularno osakaćen :kez,i baš ono neinteligentan.To zicer.

A koliko je bezobrazan,egotripaš,skoro ka i Mamić.To je onaj sindrom grandioznosti,il kako već.

I plus Šuker je koliko znam iz javnih medija,a i privatnih priča,po meni možda čak i broj jedan u svijetu po gramzivosti,a onda logično i po škrtosti.

Kad se sitin onih priča onoga njegovog prike,švapskog Hrvata,svaki put se zamislim.
U Francuskoj,par minuta prije utakmice,čak mislim da se radi baš o utakmici s Francuzima,dakle polufinale svjetskog prvenstva,zvoni mu mobitel.Ko je,Davor Šuker.Znači frajer mrtav ladan 10 minuta prije utakmice zove lika na tribinu i pita jel uspio riješit sve karte.Jer je smrad svoj dio karata koje dobije kao reprezentativac naravno dao u prodaju.

Sad,ajde,dao ih u prodaju,okej,ima nas svakakvih,ali da on zove par minuta prije,znači praktički iz svlačionice i provjerava jel se riješilo...:zbunjen: i to lik koji je nogometaš,koji ima para,ne znan kolki mu je tad bio ugovor i di je igra,al da ga jebeš ta lova od karata mu ne bi smila značit nešto ekstra kako god okreneš.

Priča mi je jedan njegov suigrač koji je igra u istom gradu pa su skupa u par navrata izašli da to doslovno ne moš vjerovat.Nikad cugu platio,NIKAD,znači ni nekim curicama ovo ono,da je jednom teško razočara nekakvog klinca iz familije mu,koji je žarko tija doć tamo i pogledat neku utakmicu,al starci nisu imali za platit tek tako avion i to,a ovaj mu mrtav ladan slaga nešto da se izvuče i ne potroši na maloga.

Uglavnom,Davor Šuker je idealna osoba za ovakav nogometni savez i ovakvu ligu.Kad je onaj prdno u čabar baš san se mislija koga će glavonja instalirat,jer sebe ne može,mislija san da će Vrba,ali ipak san masu zadovoljniji sa Šukijem.On je ideal jebeni,da ga je svićom tražilo nisu mogli nać idealnijeg.Idiot,potkupljiv,gramziv,neobrazovan,eg ocentrik,nemoralan,laže da ne trepne,nema apsolutno nikakve svetinje i ideale u životu,klasični primjer luciferijanske doktrine o čovjekovoj karnalnoj prirodi i jednakosti životinji,u se,na se i poda se.

Inkvizitor
30-04-2014, 10:50
Odlično si ovu analizu napravio. Još malo pa mogli smo je na naslovnicu stavit.

Sjećam se onog poznatog duela na Tv sa Štimcom, kad se Štimac posprdno smijao na svaku Šukerovu riječ..a ovaj samo ponavljao..ja brend ja brend.

Mada je i Štimac kasnije savio kičmu do poda. Do poda brajo.

Ali Šuker tulav, baš ono tulav.

A kao igrač je bio pronicljiv i lukav, brzo je mislio na terenu..razočarenje totalno..a mogao je ostati zlatnim slovima upisan u hrvatski nogomet..šta mu to treba..uvijek s epitma što to ljudima treba..da budeš klaun da se glupiraš..

Ako je to sve istina što si pobrojio, to je neki poremećaj..i ona krađa zlatnika u avionu..

S jedne strane škrtac a s druge navodno sve prokocka..

Inače..marioneta samo takva..on kaže dajem ruku da se utakmice u HNL ne štimaju a ovamo Dinamo A, Dinamo B ( Lokomotiva) i poluDinamo C (Rijeka) pušta Osijeku..Hajduk pušta Dragovoljcu, Istra pušta Dragovoljcu, pa Zadar pušta Dragovoljcu, samo je pitanje tko ima više za pustit, kojoj opciji, totalna sprdačina..Lokomotiva napokon uzima bod Dinamu kad je sve gotovo a Zoran Mamić najvećom mogućom jeftinoćom kao da ima posla sa 4 miliona degenerika..viče pokrali su nas, pokrali su nas..bila su četri penala..kao ljut on....ono da ne poviruješ..to nije cirkus to je dno dna blata najnižeg blata..

Sve je to ustvari otužno i žalosno i čovjeku zgadi i tu repku..one najčistije navijačke osjećaje..a zbog čega, radi svoje pohlepe

TheBronxBomber
02-05-2014, 08:43
Brazil -SRH 3: 0

SRH -Cameroon 1: 2

Mexico - SRH 3: 1

Inkvizitor
02-05-2014, 08:55
jebate kad vidim ove slike s podignutim palcem odmah znaš da imaš posla s idiotom..još se priglupo kesi..da zabetonira dojam..

Grunf
03-05-2014, 15:59
:D

http://www.24sata.hr/image/davor-suker-ni-mamic-ni-ja-nemamo-utjecaja-na-izbornike-504x335-20121043-20121026194807-6c398f6f6a3f833d49a093ba323472d1.jpg

Inkvizitor
03-05-2014, 16:03
Vidi Čička iza..koji gmaz..

a ovaj retardinjo opet s palcem podignutim..jel on stvarno blago retardiran

Humphrey
03-05-2014, 16:40

Čičak se zagledao u Zdravkovu čašu,nije to dobro,gledati na svijet kroz tuđu čašu.

Šuker je brend,a podignuti palac je dio tog brenda, kao zlatni lukovi mcdonaldsu, otrovanii ljudi karlovačkom pivu.

Grunf
03-05-2014, 16:47
:rofl :rofl

Grunf
03-05-2014, 16:53

http://www.alo.rs/resources/img/05-09-2013/single_news/701833-24.jpg

Inkvizitor
03-05-2014, 17:06
Koji klaun jbt..mogli su i jefitinjeg klauna nać..ima toliko redikula koji bi za 1000 eura cili misec dizali palac i kezili se u kameru.

Još bi napravili dobro djelo..

zaba1111
03-05-2014, 18:11
Pojedinac koji je najviše učinio za promociju mlade države doslovno, koja je najviše njegovom zaslugom postala poznata u svijetu, u trenucima kada joj je to najviše trebalo, je za Hrvate naravno , što drugo nego idot, šta će ta budala, što je on napravio, osim što je pored najveće promocije države u povijesti, trajno upisao HR u anale najgledanijeg događaja na svijetu i koji je time osigurao Hrvatskoj trajno spominjanje kada se god priča o SP , a svake 4 godine se intezivno priča u cijelom svijetu i spominje se najbolji strijelac iz HR.

I to je taj idot, vidi ga kako diže prst, nek ide u pm i on i ona budala koja je takvog čovjeka dovela na funkciju, a poznato je i da je škrt, pričo meni jedan kako je prodavo karte, poznato je i da je beškole...
Iza toga sigurno stoji mafija jer ko bi takvog čovjeka postavio na funkciju, priča se da iza njega stoji i najbolji nogometni menadžer ovog dijela svijeta i šire, tako da je stvar jasna, menadžer, dakle lopov + ovakav idiot= mafija, jasno je zašto su postavili Kovača, da u repku gura njihove igrače da bi se bolje prodali.

Dok je ovaj trojac koji se ničim nije dokazao niti ičim zaslužio da bude na funkciji hr nogometu nema spasa, a to će postati jasno kad jedna takva velesila ispane već u osmini finala sp i dok su oni na vlasti osvajanje sp možemo samo sanjati.

Inkvizitor
03-05-2014, 18:30
Te karikirane gluposti nitko nije ni spominje tipa osvajanje SP. Postaviš tezu pa se svađaš sam sa sobom i sebe karikiraš.

I rečeno je da je bio veliki igrač al da je kao karakter nula..što nije nepoznat pojam, u nogometu, sportu a ni u drugim sferama života

Mnogi su veliki sportaši i umjetnici, pisci bili moralne nakaze.

Naravno da samo redikul u svakoj prilici diže palac gore i pritom se glupavo kezi. što je to nego retardiranost

A o tome da je Mamićev psić i da služi samo kao trbuhozborac svom gazdi ..to je vidljivo iz aviona.

Nek sutra ispusti jednu riječ ili zarez šzo mu gazda naredi, šutnit će ga ko staru kantu.

Kakav je to karakter..nula, zero, ništa.

zaba1111
03-05-2014, 18:34
A Niko KOvač? Je li i on gazdin psić koji će odletit čim ispusti zarez?

Inkvizitor
03-05-2014, 18:39
Niko Kovač nadam se ima karakter a da ga ovaj već ucjenjuje to je jasno s onim presmiješnim Čopom...preko svog drugog trbuhozborca Židaka.

zaba1111
03-05-2014, 18:56
Ucjenjuje ovaj, prijet onaj...pa što?
Prijetio je Mamić i Bariću i Kranjčaru i Biliću, i nikad ga nijedan nije šljivio 2% niti je Mamić uspio njima uvaliti ijednog igrača, usprkos sveprisutnim mitovima bez temelja.

U sličnim raspravama sam ovdje pisao da nema tog Boga i tog Mamića koji će sačuvati nekad tvog , kao i cijele javnosti, ljubimca Štimca ukoliko ne bude rezultata, kao što ga neće nitko moći maknuti u slučaju uspjeha, usprkos što je on jedini zapravo pogodovao Mamiću i menadžerima.

I tako se i dogodilo, Štimac je neprimjereno surađivao s Mamićem, i zahvljajući moći koju ima javnost odletio, ista stvar je i sa Kovačem, nema Dinamovih igrača, a Mamić mu ne može pero odbiti, kao što rekoh unatoč mitovima, po vašoj potpuno promašenoj logici Mamić ne bi uopće trebao imati utjecaj u HNSu, što je totalna glupost i po vašoj logici prćije Štimac je trebao ostati, a Kovač odletiti i sad iako stvarnost u potpunosti demantira takve mitove oni su i dalje neokrznuti.

Dakle Dinamovih igrača nema, Kovač neće otići nakon SP ukoliko se prođe skupina, ali vi ćete i dalje pričati priče kako će odletiti svatko ko ispusti zarez, pobogu na temelju čega? I hoće li to biti pokazatelj da nitko nema demonsku vlast u HNSu i da je rezultat glavno mjerilo ili ćeš i dalje, nakon što Kovač ostane bez Dinamovih igrača u repki, kao i u slučajevima Barića, Kranjčara, Bilića i Štimca, samo preći preko takvih činjenica i nastaviuti s mitomanijom?

Inkvizitor
03-05-2014, 19:10
O čemu ti melješ..tko je podržavao i mislio da Štimac treba ostati.

I o čemu melješ i otkrivaš toplu vodu kad kažeš da svaki selektor ovisi o rezultatu. A o čemu bi drugom. Pa što bi oni trebali, uništit reprezentaciju skroz i tako sebi odsjeći granu na kojoj sjede..što želiš uopće reći.

zaba1111
03-05-2014, 19:29
Kako misliš "melješ"? Činjnice i ozbiljna rasprava se ne mogu tako kvalificirati, mljevenje bi valjda bilo ono što mi u Duvnu opisujemo kao šupljaci, a moraš priznati da ti pišeš šupljake, tj neutemeljene pomodarske mitove, a na postavljena pitanja ne odgovaraš, doboro nisi ti jedini to je forumski trend, ući bahato u raspravu pa onda kad se postavi pitanje pobjeći ili u tvom slučaju početi sa priglupim vrijeđanjem je nešto što ovdje ima dobar prolaz, sve za mitove, najjače mi još kad se pozovu stručnjaci, na koje čekamo po 2-3 godine ili koji pobjegnu brže nego su došli. Gdje ti nestade onaj financijski stručnjak? rečeno je bilo da stižu odgovori, nećemo valjda i na tu struku čekati godinama.

Inkvizitor
03-05-2014, 19:32
Sasvim sam precizno naveo o čemu melješ...

zaba1111
03-05-2014, 19:49
Iako jasno sve piše, tebi se mora polako i temeljito objasniti, dakle poznati mit ,koji podržavaš ti i ostali, je da HNSom upravlja mafija za svoj privatni interes i da je HNS privatna prćija gdje se leti zbog ispuštenog zareza ukoliko se ne pogoduje privatnim interesima upravitelja prćije.

Dakle to je mit iz kojega bi trebalo proizaći da izbornici koji po vama, štovateljima mitova, pogodiju gazdi da bi on mogao bolje prodavati svoje igrače i da izbornici dolaze i odlaze po gazdinoj volji i interesu i da je zbog toga hrvatski nogomet propao, a sve je to čista glupost koju demantiraju svi dosadašnji izbornici i njihovo nepozivanje ključnih igrača koje čak trebalo pozvati, kao i nepostojeći primjeri nezasluženog pozivanja u repku, a da gazda nema mitsku vlast jednako potvrđuje i činjenica da je jedini izbornik koji mu je pogodovao jedini i odletio prije vremena.

I sad je pitam, ali odogovr ne očekujem , nego očekujem nekakvo glupiranje koje bi kao trebalo biti uvredljivo, hoće li Kovačev ostanak nakon SP, iako nema nijednog gazdinog igrača u repki, što je osnovni motiv ovoga mita, značiti da gazda nema takavu mitsku moć i da reprezentacija nije u službi privatne prćije?

Što je najgore, najvjerovatnije će se i nakon svih tih događaja i dalje će živjeti mitovi kako trgovac uvaljuje igrače u repku i da se navijači trebaju boroti protiv takvog vodstva, jer to je lopovluk ,a zna se da nisu ni neki karakteri i da su kvarni i primitivni, makar osvojili i SP, oni trebaju otići jer nevaljaju i gotovo.

zaba1111
03-05-2014, 20:08
Gledam sad atmosferu iz Sinja sa Alkar -Cibona, dobro navijanje, pozitivna atmosfera, pozdravili su goste koji su nedavno postali šampioni, a na kraju nakon poraza zajedno sa igračima Cibone su proslavljali taj predivni sportski dan, točno čovjeku dođe da se spusti do Sinja za sljedeću utakmicu, ali ne to ne valja, to nije mentalitet, to su čips-kokice navijači, takvi ne trebaju imati utjecaj jer oni ne kontaju ništa i ne znaju se oduprijeti uništvanju hr sporta...

Grunf
03-05-2014, 22:20
Iako jasno sve piše, tebi se mora polako i temeljito objasniti, dakle poznati mit ,koji podržavaš ti i ostali, je da HNSom upravlja mafija za svoj privatni interes i da je HNS privatna prćija gdje se leti zbog ispuštenog zareza ukoliko se ne pogoduje privatnim interesima upravitelja prćije.

Dakle to je mit iz kojega bi trebalo proizaći da izbornici koji po vama, štovateljima mitova, pogodiju gazdi da bi on mogao bolje prodavati svoje igrače i da izbornici dolaze i odlaze po gazdinoj volji i interesu i da je zbog toga hrvatski nogomet propao, a sve je to čista glupost koju demantiraju svi dosadašnji izbornici i njihovo nepozivanje ključnih igrača koje čak trebalo pozvati, kao i nepostojeći primjeri nezasluženog pozivanja u repku, a da gazda nema mitsku vlast jednako potvrđuje i činjenica da je jedini izbornik koji mu je pogodovao jedini i odletio prije vremena.

I sad je pitam, ali odogovr ne očekujem , nego očekujem nekakvo glupiranje koje bi kao trebalo biti uvredljivo, hoće li Kovačev ostanak nakon SP, iako nema nijednog gazdinog igrača u repki, što je osnovni motiv ovoga mita, značiti da gazda nema takavu mitsku moć i da reprezentacija nije u službi privatne prćije?

Što je najgore, najvjerovatnije će se i nakon svih tih događaja i dalje će živjeti mitovi kako trgovac uvaljuje igrače u repku i da se navijači trebaju boroti protiv takvog vodstva, jer to je lopovluk ,a zna se da nisu ni neki karakteri i da su kvarni i primitivni, makar osvojili i SP, oni trebaju otići jer nevaljaju i gotovo.

Sve su to mitovi. HNS-om ne upravlja Mamić preko svojih lutkica poput Šukera i ne postavlja izbornike. Štimac je došao na čelo repke zbog svojih stručnih referenci, a Sammir nije igrao u repki u suton svoje karijere da ga šef lakše proda. :naklon

Grunf
03-05-2014, 22:26
Gledam sad atmosferu iz Sinja sa Alkar -Cibona, dobro navijanje, pozitivna atmosfera, pozdravili su goste koji su nedavno postali šampioni, a na kraju nakon poraza zajedno sa igračima Cibone su proslavljali taj predivni sportski dan, točno čovjeku dođe da se spusti do Sinja za sljedeću utakmicu, ali ne to ne valja, to nije mentalitet, to su čips-kokice navijači, takvi ne trebaju imati utjecaj jer oni ne kontaju ništa i ne znaju se oduprijeti uništvanju hr sporta...

Haha, pa Maligani su tip navijača kao i BBB-i. Jel ti to plačeš kaj nema BBB-a na tribinama? Mamić ih je potjerao, jel buš ga kritiziral bar zbog toga ili je i tu sve čisto? :D

zaba1111
04-05-2014, 01:07
Sve su to mitovi. HNS-om ne upravlja Mamić preko svojih lutkica poput Šukera i ne postavlja izbornike. Štimac je došao na čelo repke zbog svojih stručnih referenci, a Sammir nije igrao u repki u suton svoje karijere da ga šef lakše proda. :naklon

HNSom upravljaju skupština i predsjednik, a izbornik bira igrače.
Mamić, kao pojedinac, osim predsjednika, trenutno ima najveći utjecaj u HNSu i to je sasvim normalno jer je tako svugdje, najsposobniji menadžer u državi, predstavnik daleko najuspješnijeg kluba i treba imati največi utjecaj, ali njegova ne smije biti zadnja, kao što ni nije., dakle pored toga što šuker, inače najpoznatiji Hrvat u svijetu, najzaslužniji za najveću promociju HR u povijesti, diže prst nije jasno što je sporno u njegovom radu, navodno je Mamićev potrčko i pogoduje njegovim intersima iako zato nema nikakvog dokaza, naprotiv, izbornik je izostavio sve dinamove igrače i ima čvršću poziciju nego ijedan dosad, osim ako dokaz nije to što Šuker često skupi šaku, ispruži palac i isve to zajedno s ispruženom rukom u laktu pokaže novinarima.
A kad smo kod toga pokazalo se kao pun pogodak to što je Mamić počeo imati veči utjecaj jer je pored reprezentacije kojom je godinama uspješno uprvaljao Marković, sad i HNL sa ruba ponora počeo ići u pravom smjeru, a i dugo očekivani kamp je postavio svoj kamen temeljac.

Samir je igrao kad je miljenik javnosti Štimac, koji se za izborničko mjesto borio godinama i koji na kraju za to mjesto imao najveću podršku javnosti, ko zna iz kojih razloga i kojih osobnih i materijalnih interesa u reprezentraciju dovodio igrače poput Samira, kojega je inače Mamić godinama pokušavao potpuno bezuspješno ugurati u reprezentaciju, čak Biliću govorio da je rasist, a taj Bilić je inače izbornok sa najdužim stažom ikad... i uglavnom jedini izbornik koji je pogodovao Mamiću je Štimac i on je jedini koji je prijevremeno doslovno odletio s funkcije, i sve je to tebi, logično(ako gledaš lzn, podsjećaš me na Čombeta) dokaz da su HNS i Šuker mamićeva prćija, što reći koju poruku poslati, osim nevjerovatno, vjerovali ili ne.

zaba1111
04-05-2014, 01:15
Haha, pa Maligani su tip navijača kao i BBB-i. Jel ti to plačeš kaj nema BBB-a na tribinama? Mamić ih je potjerao, jel buš ga kritiziral bar zbog toga ili je i tu sve čisto? :D

Dobro ja vjerujem da su oni tebi svi isti, budale koje galame po stadionu, ali nama koji pratimo sport i koji volimo uživo pogledati utakmicu, nama oni nisu ni približno isti, kao što sam rekao ovi prave takvu atmosferu da sam poželio i da imam vremana to bi i napravio, otišao bih do Sinja na utakmicu, popio par piva, malo se zezo po gradu i otišo kući, iako ne pratim u zadnje vrijeme košarku, dok s druge strane BBB su navijači koji prave takvu atmosferu da iako pratim nogomet i volim otić na utakmicu i iako Dinamo igra dobro protiv dobrih europskih klubova, ne da nemam želju otići na Maksimir , nego bih i da sam tamo, zbog atmosfere koju stvaraju BBB, poželio pobjeći i ne vraćati se više, već sam pisao da mi kad u kafiću gledamo uvjek konobaru govorimo da smanji jer se to od jada ne može slušati.

Prema tome, to nije isto iz tog kuta gledanja, sad jel se slično tuku jesu li Maligani jednaki BBB na ulici to ne znam jer to ne pratim, ako si na to mislio.

Inkvizitor
04-05-2014, 01:16
ako govorite stvarno konobaru da smanji onda ste vi pikice..i bolje da ne idete na Maksimir..

a jel govorite konobaru da smanji kad Mamić proklinje na Božić?

zaba1111
04-05-2014, 01:30
Vidiš to nismo, Mamić je zanimljiv i kad psuje, dok BBB su toliko nezanimljivi da poželiš stišati TV, jednostavno je tako, najgori navijači u svijetu i ja takvu atmosferu ne mogu slušati jer volim nogometnu atmosferu i ponajviše radi nje i odem na stadion i onda kad čujem ono točno mi bude mučno.

Bukowski
04-05-2014, 10:01
Daj brate ne seri,kad ti moran tako reć.
Mrzin,ali MRZIN te spinove kako je neko kad je ima tri godine spasija skakavca sigurne smrti i zato mu se mora oprostit sve.
Niko njemu ne oduzima zasluge,pa čoviče,bija je idol jebeni,ali kakve to veze ima s ovin danas?
Nadalje,nije pričo meni jedan iz kvarta to o prodavanju karata,već novinama,i to njegov prijatelj.Ne bivši prijatelj (pa da kažeš tija ga ocrnit) nego prika,koji je valjda na razini inteligencije ka i on,pa nije ni kužija poantu kad je to priča.Naime,on je to ispriča kao jednu simpatičnu anegdotu,kako ga Šuker zove iz svlačionice,a onda mrtav-ladan zabije Francuzima,priča u stilu "koji je to kralj".

Čovik ništa nije napravija odkad je instaliran na misto predsjednika,dapače,otvoreno podržava Lokomotivu i kaže da tu nema nikih problema,garantira da je liga i suđenje čisto,šutke gleda selektivno provođenje njihovih pravila,i tako...A Kovača,ako mene pitaš za mišljenje,su instalirali (odnosno Mamić ga je instalirao,Šukera se tu ne pita) jer je shvatio da mu je na mistu izbornika prioritet imat sposobnog,a ne podobnog.Ako može oboje,super,ali ako mora birat sposoban je u prednosti.Jer,ma koliko mu paše kad može iz šuta ubacit par svojih u reprezentaciju,ipak je ubra da samo to ne diže cijenu (toliko) više,jer Hrvatska mora dobro igrat da bi uopće bila nekakvo mjerilo kvalitete pozvanih.

I za kraj,je,šuker je glavni i odgovorni za promociju Hrvatske.Niko drugi ni prst doda nije,kakvi Draženi,Kukoči i Rađe,kakvi kurčevi rukometaši,kakvi Cikatić.....samo Šuki.Još je Bogu hvala i u individualnom sportu pa je sva zasluga njegova....A ima bit i da je osobno dizajnira kockasti dres,koji je u najmanju ruku promocija koliko i on.A o pričanju o nama,a šta da ti kažen,i ne vidin baš svake 4 godine da nas se spominje...

Eventualno kod nekih statistika,di se kaže da je bija najbolji strijelac te da je Hrvatska imala iznimno uspješan debi.a šta se famozne bronce tiče,ni malo ne osporavajući taj vrhunski rezultat,znaš li ko je 1994. bio treći?Ili da odemo bliže,2004.?Dapače,znaš li ko je bija drugi jbt....aj,to znan i ja,jer uvik upamtiš finale ko je igra,al treća mista,ne znan ih ni 20%

Inkvizitor
04-05-2014, 10:15
Kad smo kod toga najviše ali daleko najviše promocije Hrvatske na sportskom planu je uradio Ivanišević. Nitko kao on. Nosio je traku s hrvatskim motivima oko glave..svagdi je promovira Hrvatsku a bio je toliko popularan zbog svog stila, i dan danas je najomiljeniji igrač u Britaniji npr.

Nije bio najbolji tenisač svog vremena ali je bio sigurno najzanimljiviji i to u eri najboljeg tenisa koji će se teško ponovit..nije to bilo vrijeme industrijskog tneisa kao danas gdje imaš dva tri robota i onda pustinju.

Šuker je bio odličan igrač ali nije bio sam, to je bila cijela repka..izdvaja ga to što je bio najboji strijelac svjetskog.

Bio je nogomatna klasa, sad je Mamićev otužni klaun..svatko igra više uloga u životu...malo je tko jednoznačan..

Inkvizitor
04-05-2014, 10:37
Vidiš to nismo, Mamić je zanimljiv i kad psuje, dok BBB su toliko nezanimljivi da poželiš stišati TV, jednostavno je tako, najgori navijači u svijetu i ja takvu atmosferu ne mogu slušati jer volim nogometnu atmosferu i ponajviše radi nje i odem na stadion i onda kad čujem ono točno mi bude mučno.

Mamić može biti zanimljiv kad psuje samo ljudima kako da kažem..bez moralnog kodeksa i totalnim primitivcima. Ako je tebi to zanimljivo ti imaš jeben problem i imaš jebeno poremećene kriterije.

Znači nije stvar u tome što viču navijači Dinama, nit to vama smeta da morate ko kakve ženice smanjivat ton, jer to je navijački folklor, svuda , ništa posebno, vama smeta što viču kontra trgovca.

Tako je ona šmizla Amra Peternel jednom došla na TV i počela kenjkati kako ona kao ne može dovesti dijete na stadion, da ne sluša one prostote koje navijači viču a ond aje fino predstavnik BBB, dal je to bio Petrinjac il netko drugi..fino poklopi..veli i ja moram stišati ton na TV-eu kad Mamić psuje da mi dijete ne čuje.

Onda se ona počela vadit da je to drugo, da je čovjek emotivan i da tako reagira....mislim priča za idiote.

Mislim koliko moraš biti glup da ideš navijačima predbacivati prostote dok tvoj gazda kojeg braniš rukama i nogama i čija si obična lutka, psuje ko najzadnji kočijaš..i primjer je nekontroliranog divljaka. Koliko glup moraš biti za to..umjesto da se pokriješ ušima i šutiš na tu temu..gledšaš u pod i sramiš se.

Navijačima je u opisu posla da tu i tamo opsuju, uostalom to je rulja, gomila, masa a masa je nekontrolirana, ali to je zadnja stavr koji smije raditi predsjednik kluba ili bilo koja javna osoba. Do Mamića to nije viđeno.

Općenito me briga za Dinamo jer nisam njegov navijač ali to je stvar mentalne higijene društva.

Jer on može biti primitivac u svom društvu i to onda njegova osobna sramota ali ako je on javna osoba i to radi javno to je društveni problem i društvena sramota

Ono njegovo proklinjanje i psovanje majke čovjeku..punih usta dok luđačke oči žare, dok psuje i prska iz usta..to je užas..to je dno dna..to govori i o nama kao narodu, društvu, državi.

Kad je on nakon toga ostao na svojoj poziciji to dokazuje da je društvo bolesno, poremećeno, nenormalno. I masa takvih sličnih ispada. ma ne mora ni psovat..kad je prvi put pocijepo majicu na areodromu, moro je otić.

Koji se predsjednik jednog kluba , pardon izvršni predsjednik tako ponaša.

I taj Dinamo, tko su ti ljudi u skupštini, koji to dopuštaju, normalna situacija bi bila poslije tih cirkusa koje izvodi srboljub..da se sastanu urgentno i kažu mu..oprostite gospodine Zdravko mi zbog svoog renomea, zbog kluba, zbog društvene odgovornosti vi više ne možete biti na funkciji koju obnašate.

Tko su ti ljudi jebote tamo, tko su ti beskičmenjaci, kako ih nije sram..jesu oni svjesni kako truju društvo svojim poltronstvom i nečinjenjem..

A oni ko pizde šute jer ih on medi..jer ih je kupio i ima ih u šaci.

To je društveni poraz, to više nema toliko veze ni s klubom..to je civilizacijski poraz jebote..da ti je glavna faca u društvu bogata seljačina i primitivac..to razara društvo.

Što se tiče klauna Šukera..on se kune da nema namještanja utakmica..a Osijek sasvim slučajno tukao Dinamo, sasvim slučajno tukao Lokomotivu, sasvim sluičajno tukao Rijeku..Dragovoljac pomeo Hajduka, pa pomeo Zadra, pa pomeo Istru..to je čisti cirkus HNL je cirkus.

Lokomotiva igra ligu iako ne mogu postojati nit igdje postoje dva kluba jednog gazde u istom rangu natjecanja..ne smije uzeti ni bod Dinamu..i sad je uzeo bod kad više nikom nije bitno a mlađi Mamić kao divlja oštetili su nas oštetili su nas...ono priča za degenerike..

Oni su se toliko osilili i toliko su izgubili dodir sa stvarnošću da oni stvarno u svojim pokvarenim glavama misle da imaju posla sa 4 miliona degenerika..što i nije daleko od istine jer oni takvi kakvi su mogu egzistirati samo među degenericima.

Utakmice se kupuju i prodaju za slijedeće sezone tako da nijedna neće biti regularna..tko tu više kome duguje utakmice..kako će Osijek smjeti tući Dinamo dogodine a dragovoljac Hajduka..i slične šeme..to ej totalna neregularnost..

Ova cirksuarija da će se prekidat utakmice zbog povika HNS pederi jer je to homofobija a mamiću cigane ..rasizam..govori dokle je to došlo..to je već nadrealno..to je već ko iz Orwelovih romana..ono misliš da je sve iluzija, da ne postoji stvarni život, da je sve neki morbidni privid..to je ludilo kad ti žele kontrolirati svaku riječ..začepit ti usta..uradit od tebe robota bez ikakvih prava, bez emocija..a sve to radi svojih prizmenih materijalnih interesa..to je iskonsko zlo.

zaba1111
04-05-2014, 10:41
Ako ste išli u inozemstvo onda znate da je Šuker pojedinac koji je u svijetu najpoznatiji i da je on kao pojedinac učinio najviše za promociju HR u povijesti, naravno svaka čast Kukoču, Ivaniševiću i ostalima, ali oni nisu broj jedan. Broj jedan je Šuker od Azije, Afrike,Južne Amerike i ostatka svijeta, čak i u SADu.

I dakle , odkad su on i Mamić preuzeli inicijativu u HNSu liga se počela oporavljati, reprezentacija je sa Kovačem neovisna i ide naprijed, počelo se sa izgradnjom kampa, ali ko to šljivi kad je mamićev potrčko, a potrčko je jer mi tako kažemo i jer reprezentacija služi da bude izlog, također jer mi tako kažemo iako u izlogu nema nijednog igrača i iako je Kovačeva pozicija neupitna, sve je to prćija u službi Mamića, a oni su kvarni idioti jer Šuker diže prst i jer je navodno škrt, dajte molim vas , i onda kažu Hr je pobjegla sa Balkana, je ,ali u glavi još nije i zato su pametni ljudi davno promovirali bijeg sa Balkana kao nužnost za razvoj države, samo što nažalost mentalni otklon od Balkana ne prati brzinom ovaj formalni, ali pomalo će doći i to.

Inkvizitor
04-05-2014, 10:44
Daj brate ne seri,kad ti moran tako reć.
Mrzin,ali MRZIN te spinove kako je neko kad je ima tri godine spasija skakavca sigurne smrti i zato mu se mora oprostit sve.
Niko njemu ne oduzima zasluge,pa čoviče,bija je idol jebeni,ali kakve to veze ima s ovin danas?
Nadalje,nije pričo meni jedan iz kvarta to o prodavanju karata,već novinama,i to njegov prijatelj.Ne bivši prijatelj (pa da kažeš tija ga ocrnit) nego prika,koji je valjda na razini inteligencije ka i on,pa nije ni kužija poantu kad je to priča.Naime,on je to ispriča kao jednu simpatičnu anegdotu,kako ga Šuker zove iz svlačionice,a onda mrtav-ladan zabije Francuzima,priča u stilu "koji je to kralj".

Čovik ništa nije napravija odkad je instaliran na misto predsjednika,dapače,otvoreno podržava Lokomotivu i kaže da tu nema nikih problema,garantira da je liga i suđenje čisto,šutke gleda selektivno provođenje njihovih pravila,i tako...A Kovača,ako mene pitaš za mišljenje,su instalirali (odnosno Mamić ga je instalirao,Šukera se tu ne pita) jer je shvatio da mu je na mistu izbornika prioritet imat sposobnog,a ne podobnog.Ako može oboje,super,ali ako mora birat sposoban je u prednosti.Jer,ma koliko mu paše kad može iz šuta ubacit par svojih u reprezentaciju,ipak je ubra da samo to ne diže cijenu (toliko) više,jer Hrvatska mora dobro igrat da bi uopće bila nekakvo mjerilo kvalitete pozvanih.

I za kraj,je,šuker je glavni i odgovorni za promociju Hrvatske.Niko drugi ni prst doda nije,kakvi Draženi,Kukoči i Rađe,kakvi kurčevi rukometaši,kakvi Cikatić.....samo Šuki.Još je Bogu hvala i u individualnom sportu pa je sva zasluga njegova....A ima bit i da je osobno dizajnira kockasti dres,koji je u najmanju ruku promocija koliko i on.A o pričanju o nama,a šta da ti kažen,i ne vidin baš svake 4 godine da nas se spominje...

Eventualno kod nekih statistika,di se kaže da je bija najbolji strijelac te da je Hrvatska imala iznimno uspješan debi.a šta se famozne bronce tiče,ni malo ne osporavajući taj vrhunski rezultat,znaš li ko je 1994. bio treći?Ili da odemo bliže,2004.?Dapače,znaš li ko je bija drugi jbt....aj,to znan i ja,jer uvik upamtiš finale ko je igra,al treća mista,ne znan ih ni 20%

Naravno, to je ona priča..a kako Mamić ne naređuje i smjenjuje sve izbornike koji ga ne slušaju.

I što bi dobio s tim. Raspad sistema. A jel njemu odgovara raspad sistema. Naravno da ne. Ali stalno radi pritisak i stvara u rerezenataciji napeto stanje. Evo sad su navalili sa guranjem onog zalizanog medikrititeta..onu šeprtlju Čopa da mora ić na svjetsko jer je kao prvi strijelac ovog cirkusa od lige.

Ovu ligu treba rasformirat jer to smrdi smrdi užasno smrdi..tu nema više regularnosti ni trun..tu svi prodaju štimaju..to je živo blato..tko to više može gledat..i to svi rade..a trgovac prednjači jer ima najviše štofa za trgovinu..osigura prvenstvo i onda manipulira..štima tko će ispast, tko će ostat,, radi zalihe za ubuduća prvnestva..

Rasformirat i provest istrage..policija i odvjetništvo ne bi smjeli mjesecima izlazit iz HNS-a iz sudačke organizacije,..iz HNL-a, iz klubova..ali svih sve do jednog..to je ko ono smiješno kolo 1986-te kad je bio cirkus u zadnjem kolu..ono kolo kad je poništeno..i danas je to sve isto..isti kurac osto...prodaj, naštimaj..

Inkvizitor
04-05-2014, 10:46
Ako ste išli u inozemstvo onda znate da je Šuker pojedinac koji je u svijetu najpoznatiji i da je on kao pojedinac učinio najviše za promociju HR u povijesti, naravno svaka čast Kukoču, Ivaniševiću i ostalima, ali oni nisu broj jedan. Broj jedan je Šuker od Azije, Afrike,Južne Amerike i ostatka svijeta, čak i u SADu.

I dakle , odkad su on i Mamić preuzeli inicijativu u HNSu liga se počela oporavljati, reprezentacija je sa Kovačem neovisna i ide naprijed, počelo se sa izgradnjom kampa, ali ko to šljivi kad je mamićev potrčko, a potrčko je jer mi tako kažemo i jer reprezentacija služi da bude izlog, također jer mi tako kažemo iako u izlogu nema nijednog igrača i iako je Kovačeva pozicija neupitna, sve je to prćija u službi Mamića, a oni su kvarni idioti jer Šuker diže prst i jer je navodno škrt, dajte molim vas , i onda kažu Hr je pobjegla sa Balkana, je ,ali u glavi još nije i zato su pametni ljudi davno promovirali bijeg sa Balkana kao nužnost za razvoj države, samo što nažalost mentalni otklon od Balkana ne prati brzinom ovaj formalni, ali pomalo će doći i to.

Ti si smiješan čovječuljak..ignorant i smiješni čovječuljak. Muška Amra Peternel.

zaba1111
04-05-2014, 10:51
Krivo kopčaš ono što govorim, Mamić se ponaša neprimjereno i ružno, ali je zanimljiv i svi to gledaju, tako i ti bolje od mene poznaješe sve njegove izjave i riječi.
Ne stišavam ja tv jer navijači psuju , nego jer rade tako lošu atmosferu da to ne mogu slušati jer volim pravu nogometnu atmosferu, npr uživam na YT pogledati atmosferu s Poljuda gdje se prikazuju navijači, a neugodno mi je i kao Hrvatu radi europe jer onakvo navijanje doista ne postoji nigdje i onako mučna atmosfera, pogotovo u lp,

Prodaja utakmica jer ti tako kažeš, smješno i neozbiljno, kao i to da Mamić preko Uefe sam sebi šalje kazne, odnosno da je i UEFU i platinija satvio pod svoje, doista neozbiljno.

Međutim dosta mi je ove rasprave o Mamiću, ima tamo tema pa kad dođete s odgovorima koje ste obećali možemo nastaviti, ovdje sam htio o "problemu" Šukera.

Inkvizitor
04-05-2014, 10:58
Kome je zanimljiv ..tebi. Pa nisi ti mjerilo. To nije društveno prihvatljivo nigdje i koga briga što je to tebi.

Jer kad bi se gledalo što bi ljudi htjeli gledat..kakve perverzije onda bi u svačiju spavaću sobu instalirali kameru..društvo se ne radi po perverznim željama pokvarenjaka. bar ne normalno društvo..postoji granica..

naravno da ću znat kad mediji to guraju pod nos, tu bolest i taj primitivizam, pravdati da je to zanimljivo može samo kreten..jer to je pošast za društvo..razara ga pooput najgore bolesti..promocija takvih primitivaca bez morala, bez skrupula i bez obzira.

kakvo je to društvo gdje takvi tipovi egzistiraju i gdje se za njih otimaju medi ji. To je bolesno, poremećeno društvo.

Ja sam nabrojio utakmice ..kako tko koga pobjeđuje i kako Osijek tuče sva tri Dinama i A i B i C ekipu, i to zaredom, naglo proigrali šta li, a do tada ima samo par pobjeda..i kako Lokomotiva napokon uzima bod Dinamu kad je prvenstvo davno gotovo..tebi naravno to ništa nije sporno i sve je to savim normalno..zato i jesi ignorant....pa nisam ja to buno onako radi svađenit je meni cilj podjebavanje nit išta slično....ti jesi ignorant do daske.

zaba1111
04-05-2014, 10:59
Ti si smiješan čovječuljak..ignorant i smiješni čovječuljak. Muška Amra Peternel.

Meni samo nije jasno kako ti čovječe nije neugodno ovako se sramotiti, na postavljena pitanja i činjenice uporno odgovaraš na ovako jadan način.

Tupino jedna govorim kao čovjek koji je vidio svijeta i koji zna što je tamo čuo, a tamo je najpoznatiji Hrvat Šuker, nije Ivanišević iako ti to napamet, po svom nahođenju i potpuno ne utemeljno tvrdiš.

Ja mu spomenem kamp, da se liga konsolidira, izlazi iz bankrota, postaje zanimljivija i daleko interesentnija i praćenija, da je izbornik potpuno neovisan, da nema nijednog dinamovog igrača i da je kao takav siguran na svojoj poziciji, ali ne svi su oni u službi, idioti , zašto, pa zato jer Inkvizitor tako kaže i jer je to balkanska logika i jer se ta priča na balkanu puši, ajde bježi, dovedi napokon, kao što si govorio, nekoga s kim mogu razgovarati na meni odgovarajućoj razini.

zaba1111
04-05-2014, 11:04
Kome je zanimljiv ..tebi. Pa nisi ti mjerilo. To nije društveno prihvatljivo nigdje i koga briga što je to tebi.

Jer kad bi se gledalo što bi ljudi htjeli gledat..kakve perverzije onda bi u svačiju spavaću sobu instalirali kameru..društvo se ne radi po perverznim željama pokvarenjaka. bar ne normalno društvo..postoji granica..

naravno da ću znat kad mediji to guraju pod nos, tu bolest i taj primitivizam, pravdati da je to zanimljivo može samo kreten..jer to je pošast za društvo..razara ga pooput najgore bolesti..promocija takvih primitivaca bez morala, bez skrupula i bez obzira.

ja sma nabrojio utakmice ..kako tko koga pobjeđuje i kako Osijek tuče sva tri Dinama i A i B i C ekipu a do tada ima smao apr pobjeda..i kako Lokomotiva napokon uzima bod Dinamu kad je prvenstvo davno gotovo..tebi naravno to ništa nije sporno i sve je to savim normalno..zato i jeis ignorant....

kakvo je to društvo gdje takvi tipovi egzistiraju i gdje se za njih otimaju medi ji. To je bolesno, poremećeno društvo.

Ne Mamić je meni zanimljiv kao menadžer i predsjednik najuspješnijeg kluba i ja pišem o tome, a tebi je zanimljiv valjda u smislu u kojem pišeš o njemu, a to je ono kako psuje i kako se ponaša, pa sve njegove psovke i izjave znaš, ja ih neznam pola u odnosu na tebe, ali priznajem da kad ga čujem ne prebacim kanal, nego pogledam jer nije dosadan, a ti sve to pratiš daleko više od mene iako ti nije zanimljiv, ti si onda mazohist, ne znam što se mučiš.

Inkvizitor
04-05-2014, 11:06
Meni samo nije jasno kako ti čovječe nije neugodno ovako se sramotiti, na postavljena pitanja i činjenice uporno odgovaraš na ovako jadan način.

Tupino jedna govorim kao čovjek koji je vidio svijeta i koji zna što je tamo čuo, a tamo je najpoznatiji Hrvat Šuker, nije Ivanišević iako ti to napamet, po svom nahođenju i potpuno ne utemeljno tvrdiš.

Ja mu spomenem kamp, da se liga konsolidira, izlazi iz bankrota, postaje zanimljivija i daleko interesentnija i praćenija, da je izbornik potpuno neovisan, da nema nijednog dinamovog igrača i da je kao takav siguran na svojoj poziciji, ali ne svi su oni u službi, idioti , zašto, pa zato jer Inkvizitor tako kaže i jer je to balkanska logika i jer se ta priča na balkanu puši, ajde bježi, dovedi napokon, kao što si govorio, nekoga s kim mogu razgovarati na meni odgovarajućoj razini.

Ti nisi nikakvo mjerilo nit koga zanimaju tvoja putovanja i ona su dokaz ničega. Šuker nikad nije dostigao niti će planetarnu popularnost jednog Ivaniševića o kome je i film snimljen.

Samo jedan u moru dobrih nogometaša bez neke osobnosti da ga se pamti u širem kontekstu.

kao i sve dosad lupaš i to..

ta indijanska priča..ja Šuker ja brend..imponira valjda samo sličnima tebi..

uostalom koga to briga tko je on i što u svijetu..to je totalno nebitno..

Liga je kaljuža u kojoj se zadnjih pet šest kola samo prodaju utakmice i to vidi svatko sa malo zrna razuma..jer su svi rezlutati eto baš takvi da samo pobjeđuju oni koji trebaju ispast..al to ni tebi nije dokaz tebi ništa nije dokaz..zato jer si ingorant i Mamićev fanatik..nema toga što bi tebe uvjerilo..da ugaziš u kravlju galebinu i to frišku..i da ti Mamić kaže..ti bi rekao..ma neeee..nije to govno..to je pamuk.

A nisam u mogućnosti niti mislim da i htjela ova Amra Peternel doć tu..ona je tvoja razina..

Inkvizitor
04-05-2014, 11:07
Ne Mamić je meni zanimljiv kao menadžer i predsjednik najuspješnijeg kluba i ja pišem o tome, a tebi je zanimljiv valjda u smislu u kojem pišeš o njemu, a to je ono kako psuje i kako se ponaša, pa sve njegove psovke i izjave znaš, ja ih neznam pola u odnosu na tebe, ali priznajem da kad ga čujem ne prebacim kanal, nego pogledam jer nije dosadan, a ti sve to pratiš daleko više od mene iako ti nije zanimljiv, ti si onda mazohist, ne znam što se mučiš.

To je samo zato jer ti imaš poremećeni sustav vrijednosti. Trebao bi se zamislit nad tim. Umjesto što ovdje glumiš budalu i to uspješno, bolje da staviš prst na čelu i zamisliš se.

Uostalom ne piše se ovo zbog tebe..ti nemaš nijedan kriterij normalnih ljudi ovdje se piše općenito..ti si ignorant i Mamićev fanatik..ne piše se ovdje radi tebe..

Slobodan si zaobići topic i mjesto ako ti ne paše..

zaba1111
04-05-2014, 11:17
Nevjerovatno, ja uporno pišem o onome što se u Dinamu, na čelu s Mamićem, radi u organizacijskom smislu, što je i posao predsjednika i što mene zanima kad se priča o Mamiću, a on uporno o spordnim stvarima koje mene ne zanimaju i on onda tvrdi kako je Mamić , kao takav meni zanimljiv iako ja to ne pratim, ali ne prebacim kad naletim, a on to sve prati, o tome uporno piše i na kraju zaključi kako njemu nije zanimljiv, dobro to i je zaključak u skladu sa tvojim dosadašnjim pisanjem i ovo je zadnje moje o Mamiću do najavljenih stručnih odogovra koji će stići kad se uhvati vremena.

Inkvizitor
04-05-2014, 11:26
Pa nisi ti mjerilo. Koga briga šta tebe zanima. Samo tehničke stavari nisu ni u jednoj državi mjerilo, niti je "uspješnost" ljudi jeidni kriterij. Jer bi onda i uspješne bande i kriminalci bili poštovani.

Društvu je zadatak da iz javnog života odstrani primitivce, psovače i poremećene egoistične luđake koji nemaju za cilj širu društvenu korist nego su vođeni samo sebičnim osobnim interesom.

To svako normalno društvo radi a naše očito nije normalno.

Ne pišem ja zbog tebe nit me briga što tebe zanima, ja govorim općenito.

Uvijek se gleda širi društveni konteskt. Koga briga što to nije za tebe ..ej..nije ni za Amru Peternel..ali niste vi mjerilo...jer imate poremećena mjerila

Bolje da ne daješ "stručne odgovore" da zadržimo neku razinu topica.

Dovoljno si se opet izblamirao, opet skočio sam sebi u usta i usput spustio razinu topica

zaba1111
04-05-2014, 11:32
Čovječe čega ja nisam mjerilo? Ja nisam mjerilo onoga što me ne zanima, slažem se . Ali ti jesi mjerilo je li Mamić zanimljiv jer ti o tome uporno pišeš, znači ja nisam nikakvo mjerilo toga, nego samo zaključujem, iz toga što ti uporno , ali i mnogi drugi, kao i većina medija pišete o tome, da je Mamić, budući da je toliko praćen , iako ja to tek usput pratim, zanimljiv... kontaš.
Znači ti si dokaz da je Mamić svojim ponašanjem zanimljiv na Balkanu.

Inkvizitor
04-05-2014, 12:22
Stvarno je biti "talentiran" pa tvrditi da sam ja dokaz da je Mamićevo ponašanje zanimljivo Balkanu. Pa nisi li ti tvrdio da smo mi svi koji smo protiov Mamića Balkanci sa jugomentalitetom a odjednom Mamić zanimljiv Balkanu.

Još jedna maestralni skok samom sebi u usta. Pa dokle.?

Ja isto mislim da je Mamić zanimljiv Balkancima i baš zato se trebamo rješit te balkanštine. Njegovo ponašanje je ponašanje Balkanca i to onog najgore sorte. Bez Mamića će biti i manje balkanštine. Jer nitko njega ne tjera pred kamere, on saziva presica na kojima balkanski divlja.

I nakon svega samo bi budala rekla da to meni paše.

Upravo suprotno, meni to ne paše, ja ga ne želim u javnom prostoru, on je meni naturen..ja ne uživam u njegovim divljaštvima, ja se zgražam nad njima.

I ne zanima me toliko Dinamo ni što je on prodao, koliko je prodao..on je društvena pošast pa sve da je najbolji menadžer na svijetu.

Radi primjera drugima najviše mladima, koji se formiraju jer što će oni pomisliti u kakvom društvu žive kad vide jednog divljaka koji psuje, prska iz usta, razrogačenih luđačkih očiju..a uspješan je.

I oni će logično , poneki poželjeti da budu kao on..a to je katastrofa za svako društvo.

Nek on bude primitivac i divljak u zabitim krčmama , to je onda samo njegova stvar i užeg društva oko njega koje to želi trpit..ali on je sad društveni problem..nek ide u krčme po pertiferiji..po dragoj mu Srbiji gdje se komunucira sa bocama po glavama , ma može i u visoko društvo, u elitne restorane ako žele tolerirat njegovo divljaštvo..samo nek se makne iz društvenog i javnog života jer je njegova pojava razarajuća pošast po društvo..

zaba1111
04-05-2014, 12:33
On ti je naturen jer balkanski mediji daju balkanskoj publici ono što ih interesira, a pogotovo jer im je cilj zaobići ono što je njegov posao i ono što je on napravio u Dinamu jer ga žele maknuti pa zataškavaju bitno i plasiraju nebitno, a mediji vjerovatno čitaju i forume pa kad npr dođu na jedan ovakav onda vide da ustvari ni nemaju nijedan razlog da odustanu od svog načina pisanja jer se uvjere da publiku baš to i zanima, npr ti kao vlasnik foruma najviše i uporno pišeš o njegovom karakteru, za kojega tvrdiš da je loš iako oni koji ga poznaju kažu sve najbolje, pišeš i stavljaš klipove kako psuje, pišeš nekakve bizarne priče o Jovanki, pišeš kako je Šuker idiot i potrčko ,unatoč činjenicama, jer diže prst... ma koliko se ja trudio pisati o sukusu i biti to jednostavno nema prolaz jer to ljude ne interesira.
I to mediji vide i što će drugo nego pisati o onome što ti i takva publika koja je u većini i tražite, ljudi misle na svoje čitatelje.

Inkvizitor
04-05-2014, 12:38
Pa što se on ne otrgne tome, što on daje štofa "neprijateljima", divlja, psuje, proklinje, saziva presice, zove novinare..po tebi je on luđak koji radi kontra sebe..što se ne povuče u sjenu i radi posao bez divljanja i primitivizma...bez balkanštine.

jel ti vidiš svo ludilo svojih teorija ili si se totalno pogubio..

kakve je bizarne priče pričam o Jovanki..pa on je to izjavio na TV..to nije moja priča..jesi ti normalan uopće..

zaba1111
04-05-2014, 12:45
Pa ne znam ja zašto on ima takav nastup u javnosti jer me to niti ne zanima, to bi bolje ti mogao odgovoriti jer si to bolje upratio, ali budući da masovnu publiku to najviše interesira i ja sam nešto upratio, predpostavljam da je egzibicionist koji voli kamere, kao i one njega, ali kao što rekoh to je potpuno nebitno u kontekstu razgovora o menadžeru koji uprihoduje 250 mil kn i koji je jedan od najznačajniji u projektu proizvodnje igrača za Dinamo i reprezentaciju i time promocije hrvatske u svijetu.

E sad ko je normalan ko nije , npr u tvom miljeu bizarnosti i trača sam ja nenormalan jer pokušavam raspravu odmaći od toga, pogotovo u ovakvim sluačajevima velikog kapitala i značaja za državu, međutim u društvu ozbiljnih ljudi koji znaju kako je teško napraviti rezultat i kako je teško ostvariti financijski uspjeh i dobar proizvod je ovo tvoje potpuno nevjerovatno, zato ja takvima preporučujem da svrate na forume i u birtije, da ne budu izolirani od stvarnog svjeta, jer nije dobro ne znati kakva je ustavri većina i na kojoj je razini.