PDA

Pogledaj Full Version : Hrvatska nogometna reprezentacija

Stranice : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 [15]

Inkvizitor
12-09-2018, 19:34
Ko ih jebe. Ne treba se uopće opterećivati s njima.

Ova utakmica je samo pokazala da se možemo raspast po šavu kad primimo par blesavih golova. To je najgore. Raspad u 2-om poluvremenu je bio strašan za gledat. Mogli smo primit deset golova komotno. I zato čak i ovaj teniski rezultat nije toliko strašan koliko je mogao biti.

Tu Dalić mora postavit stvari na mjesto. Ne možeš se onako raspast. Seoski klub bi bolje stajao na terenu.

Prvo poluvrjeme je čista slučajnost. Dali su nam tri gola na greške, ajde prvi još kako tako a ostala dva su Kalinićeva i Pivarićeva . i još imaš peh da se od prečke i vratara odbije u gol a prije toga promašiš dva "mrtvaca"

rezultat nakon prvog poluvremena je bio totalno nerealan. Moglo je biti i obrnuto.

drugo poluvrjeme je drugi padež. Nisu znali gdje stoje. Logično da će ti tu napravit šanse . I malo su ih napravili koliko su mogli.

Naravno da se može dvaput dogodit slična stvar. Ne dvaput nego pet puta.

crni bombarder
12-09-2018, 19:43
Drugi dio nisam ni gledao, ocekivao sam totalni raspad.

Ne znam puno o nogometnoj taktici i svemu tome, ali o psihologiji znam mozda i previse.

Za mene je i tih 20 minuta dobre igre iznenadjenje, nasi nisu ni pripreme prosli kako spada, vecina se prikljucila poluozljedjeni i istroseni svojim klubovima. Modric igra 20 minuta po utakmici. Rebica jos nema, Lovrena takodje.

Grunf
12-10-2018, 19:56
U-21 dobili Grke 2:0, golove zabili Vlašić i Brekalo. U prvom poluvremenu smo se jako mučili, spretan gol Vlašića, u drugom smo dominirali posjedom, a imali i više prilika. Na kraju Brekalo u 94. minuti zabio za 2:0. :hrv

philly
12-10-2018, 20:57
Haha vidi naših "crnaca", ne znam kako jugotifusari podnose ovo :D

crni bombarder
13-10-2018, 14:04
Drago mi je zbog U21, gledao sam i nisu odusevili prije svega Gracan je uzasno los trener, ali dobili smo na individualni kvalitet. Brekalo i Vlasic prije svih, Halilovic odlicno igra prema naprijed ali njegovi stari problemi i dalje stoje, crkne do 60. minute i ne igra nazad nista. Sosa je par puta ostavio prazan bok ali u igri prema naprijed on je moderan lijevi bek, uostalom vec je standardan u Stuttgartu i igra jako dobro.
Mora se reci da nas je golman par puta spasio cistog gola za Grke.

Sad dobiti San Marino pa da idemo na to EP. Steta bi bilo da ova generacija ne dobije svoju priliku.

O seniorima se nema sto reci, iscijedjena (motivacijski) momcad, koja igra tek toliko da igra. Samo Rebic grize i stvarno me odusevljava, ima ga svugdje, nije bas toliko na ti sa loptom ali trudi se, takav napadac nama treba. Pjaca i dalje ni slan ni sladak, ostali nekako samozatajni.

crni bombarder
13-10-2018, 14:31
Brekalo majstorija

https://youtu.be/Ui6S--hmANA

Inkvizitor
13-10-2018, 14:32
Brekalo dao fin gol poslije tunela.

crni bombarder
13-10-2018, 14:36
Samo da se Pjaca vrati na ono staro, volim takve igrace, jak na lopti, jedan na jedan, odlican dribling, dobar sut. Vidi se da ga je ona ozljeda na pijesku Estonije dobro sjebala.

Grunf
13-10-2018, 16:01
Kramarić nemre igrati krilo, tu bu moral Pjaca igrati ili Brekalo. Krama opet na klupu i nek malo otiđe do teretane i vježba tijelo jer je imal 5 udaraca po golu i svi su bili hračeki. :D

Picaferaj
13-10-2018, 21:38
Kramarić nemre igrati krilo, tu bu moral Pjaca igrati ili Brekalo. Krama opet na klupu i nek malo otiđe do teretane i vježba tijelo jer je imal 5 udaraca po golu i svi su bili hračeki. :D

Men'se čini da bi Pjaca, kad se vrati u formu, bio puno učinkovitiji na polušpici di je i Krami misto. Ima vrhunski dribling i dobar udarac. Za krila su Perišić i Rebić najbolji.

juanpablom
12-11-2018, 21:39
dvije pobjede i eto nas u polufinalu. teoretski sa gol razlikom 2:6 :D

mirv
15-11-2018, 16:17
Kalinić ne bi trebao biti prvi vratar, previsok je i zato sporo reagira. Ima prevelika stopala pa loše ispucava a čak nije dobar niti u izlascima s vrata i skoku, baš kao što u tome nije bio dobar niti Subašić. Prva dva vratara bi trebali biti Livaković i Posavec koji brane izvrstno u svojim klubovima a treći vratar može biti također odlični Šemper. Kada se Borna Sosa oporavi on bi trebao biti trajno rješenje na lijevom boku. Ćorić, Majer i Moro neka se pripremaju za kvalifikacije za SP 2022. jer se nakon EP-a opraštaju Modrić i Rakitić.

Puntar2.0
15-11-2018, 16:33
I, sto ce to biti danas,sto kazete.

Grunf
15-11-2018, 22:44
Koja tekma, koja pobjeda. :naklon

:hrv :hrhb

Inkvizitor
15-11-2018, 22:47
Nisam gledo tekmu osim nešto malo preko streama ali svaka čast dečkima

Puntar2.0
15-11-2018, 22:53
Triba karakter nakon one utakmice ovako pobijediti. Bravo, bravo.

Grunf
15-11-2018, 22:54
Pet golova u drugom poluvremenu, već dugo nisam gledal tak dobru tekmu. :naklon

Sudac nam je opet sudil nekakav debilan penal, ali to je valjda normalno protiv nas. Španjolci su dominirali posjedom, ali tek kad smo zabili golove su krenuli s vatrom pred našim golom. Ušli Vlašić i Brekalo, tad nam se igra ubrzala i digla. Odlični su bili.

Jedvaj zabio 2 gola, a igral na lijevom beku. :kez Kakav igrač. :naklon

Nervozni listonoša
15-11-2018, 23:02
Mogao je rezultat otići i na drugu stranu, ali treba realno reći da su naši zasluženo dobili, a što nije utakmica prije prelomljena u našu korist krivi su Rebić koji je kod 2:1 promašio čisti zicer, ter redom Rakitić, Kramarić i mislim Perišić koji su bili u situacijama da dodaju puno boljem postavljenim suigračima ali su oni htjeli biti strijelci i šanse su propale.

To mi nije jasno kod napadača da su toliko narcisoidni.

Inkvizitor
15-11-2018, 23:05
Jedvaj smo dobili Španjolce

Grunf
Mogao je rezultat otići i na drugu stranu, ali treba realno reći da su naši zasluženo dobili, a što nije utakmica prije prelomljena u našu korist krivi su Rebić koji je kod 2:1 promašio čisti zicer, ter redom Rakitić, Kramarić i mislim Perišić koji su bili u situacijama da dodaju puno boljem postavljenim suigračima ali su oni htjeli biti strijelci i šanse su propale.

To mi nije jasno kod napadača da su toliko narcisoidni.

Trebal ga je Rebić lobati, izašel mu je na 12 metara valjda. Šteta, ali je odlično igral. Naši su izvukli pouku iz prve tekme. Čuvali su snagu za drugo poluvrijeme i onda stisnuli Španjolce svom snagom kao što su ih stisnuli u Španjolskoj. Mogli smo dobiti još koji gol, ali bolje igrati tak napadački nego gledati onu njihovu dosadnu tika taku.

Grunf
Jedvaj smo dobili Španjolce

Jedvaj će jedva otići u Real nakon ovoga. :D

Grunf
15-11-2018, 23:07
Pohvale i Robiju Prosinečkom koji je s BiH ušel u A rang natjecanja, osvojil je 10 bodova u skupini s Austrijom i Sjevernom Irskom.

Inkvizitor
15-11-2018, 23:13
Onaj rez i Špa nije mjerilo. Tam smo mi imali dvi odlične prilike njih nigdje nije bilo par gtešaka i sretnih golova i naš raspad sistema koji se ipak ne smije onako ružno digađati, ali kad se dogodi jednom Brazilu.

Sad na Wembley u angrif, mada će Englezi biti našpanani stoposto a i dobili su Španjolce u gostima.

Inkvizitor
15-11-2018, 23:15
Pohvale i Robiju Prosinečkom koji je s BiH ušel u A rang natjecanja, osvojil je 10 bodova u skupini s Austrijom i Sjevernom Irskom.

Za njeg me baš briga a za BiH još manje

Grunf
15-11-2018, 23:17
Za njeg me baš briga a za BiH još manje

To su naši susjedi, nemoj biti takav. I još veliki Žuti. :D

Grunf
15-11-2018, 23:17
Onaj rez i Špa nije mjerilo. Tam smo mi imali dvi odlične prilike njih nigdje nije bilo par gtešaka i sretnih golova i naš raspad sistema koji se ipak ne smije onako ružno digađati, ali kad se dogodi jednom Brazilu.

Sad na Wembley u angrif, mada će Englezi biti našpanani stoposto a i dobili su Španjolce u gostima.

Imam osjećaj da ćemo opet dobiti na Wembleyu, nemrem si pomoći. Da bu opet povijesna tekma. :cheer

juanpablom
15-11-2018, 23:22
svaka čast dečkima.ponosan sam na njih :hrv :hrhb
utakmica prava kako mi znamo

Grunf
15-11-2018, 23:23
Bravoooo :hrv :hrhb

Nervozni listonoša
15-11-2018, 23:25
Imam osjećaj da ćemo opet dobiti na Wembleyu, nemrem si pomoći. Da bu opet povijesna tekma. :cheer

Volio bih to itekako ali sve mi se čini da će nam ovaj put ako bude trebalo Ingliši noge polomiti. Ne dobija se Engleska baš svaki put još igraju kod kuće.

Nervozni listonoša
15-11-2018, 23:29
Trebal ga je Rebić lobati, izašel mu je na 12 metara valjda. Šteta, ali je odlično igral. Naši su izvukli pouku iz prve tekme. Čuvali su snagu za drugo poluvrijeme i onda stisnuli Španjolce svom snagom kao što su ih stisnuli u Španjolskoj. Mogli smo dobiti još koji gol, ali bolje igrati tak napadački nego gledati onu njihovu dosadnu tika taku.

Misliš - odlično je tukao po Španjolcima. Mislim da je samo jednom prošao pored obrambenog španjolca, a da ga nije ''klepio''. Brat bratu jedno 8 - 9 faulova je napravio onako ''u prolazu''!

Puntar2.0
15-11-2018, 23:41
To su naši susjedi, nemoj biti takav. I još veliki Žuti. :D

Zvezdin sin.:kez

Picaferaj
15-11-2018, 23:59
Mladi do 21. g. bez Vlašića i Brekala su odlično odigrali protiv Francuske (2 : 2). Ovo večeras sa Španjolcima je bilo izvrsno, ne toliko igra koliko zalaganje i drama u završnici. Protiv Engleza sve je moguće osim reprize one šestice u Španjolskoj. Pobjednik ovog natjecanja ide direktno na EP pa se nadam da nećemo bit prvi jer onda nećemo igrat kvalifikacije :)

juanpablom
16-11-2018, 00:19
kako je Brekalo povaljao onog kod trećeg gola.....bjutiful

mirv
16-11-2018, 02:14
Naše mlade snage su sve redom vrhunski igrači, dinamov naraštaj rođen 1998. godine će biti okosnica najjače hrvatske reprezentacije koja će barem jednom postati svjetski prvak u sljedeća 3 SP-a. Ali ovoga puta ne ćemo imati samo jednu dobru postavu već dvije i bit ćemo pokriveni na svim mjestima u momčadi. Hrvatska urođena darovitost za šport jednostavno prirodno dolazi do izražaja i sasvim je normalno da smo nogometna velesila, jedini razlog zbog kojeg nemamo rezultate primjerene našoj vrijednosti je taj što smo kasno dobili samostalnu državu pa ih nismo stigli ostvariti u samo 24 kratke godine natjecateljskih utakmica. Međutim, vrijeme će postaviti stvari na svoje mjesto i mladi naraštaji koji su mentalno odgojeni na svjetskoj bronci i srebru će bez besmislenih kompleksa manje vrijednosti, male države i malobrojnog stanovništva logično pridodati i zlato. Ili dva, tri...

1981
16-11-2018, 10:46
Ne triba se bojat za budućnost. Možda nećemo imat ekipe za svetakoga prvaka ali da ce mo imat uvik solidne ekipe to nije upitno. Jednostavno toliko imamo talenata da ce mo uvik bit u vrhu. Ovaj mali Brekalo vec igra standarno u bundes ligi a ima 20 godina. Šteta prava šteta šta mu je De Geja izvuka onaj udarac kod trecega gola iz male mriže a kako je još onoga zavalja prije udarca.....velemajstorski!!!!!

crni bombarder
16-11-2018, 11:20
Da je svjetski prvak biti lako, svjetski prvak bi bio svako.

Nasi mladi su jucer igrali sa Francuzima prijateljsku, 2:2, Halil najbolji kod nasih i steta je sto ne igra u Milanu ali kod Gattusa takvi igraci nemaju prodju, Halil ima problem neodgovornosti u igri i da je malo agilniji u obrani bio bi vrhunski igrac. Francuzi standardno, izgledaju kao da imaju po 30 godina, naravno tu najmanje Francuza ravno dvojica koji nisu tamnoputi. Ali talent nasih nogometasa odskace. Oni su fizicki jaci.

Problem bi nam mogao biti napadac, mi stvarno nemamo niti jednog napadaca na vidiku, stopera, veznih i krilnih na bacanje, sve vrhunski talenti, ali napadaca nema...

Ovo sa Spanjolcima je bilo sjajno posebno drugo poluvrijeme, nakon prvih 45 minuta bio sam malo i razocaran ali ocito je taktika bila takva, da ih sacekamo. Inace zadnjih par minuta dva spanjolca stoje sami na centru, da smo izgubili loptu primili bi gol kao nista, Dalic se dere na igra ce da se vrate a oni nece kazu idemo po gol. To je odlika Daliceve Hrvatske, svidja mi se to, i kad ne ide i kad su potroseni pokusavaju bore se. Je da su ih Spanjolci natamburali prije dva mjeseca ali to je bilo samo opustanje nakon velikog uspjeha i dosta ozljeda igraca.

Ova momcad je brend i brend je sad i ovaj crni dres i ako nista, gustam jer oni koji ne vole Hrvatsku, tesko su spavali sinoc. Kao i ovog ljeta.

1981
16-11-2018, 11:38
Da je svjetski prvak biti lako, svjetski prvak bi bio svako.

Nasi mladi su jucer igrali sa Francuzima prijateljsku, 2:2, Halil najbolji kod nasih i steta je sto ne igra u Milanu ali kod Gattusa takvi igraci nemaju prodju, Halil ima problem neodgovornosti u igri i da je malo agilniji u obrani bio bi vrhunski igrac. Francuzi standardno, izgledaju kao da imaju po 30 godina, naravno tu najmanje Francuza ravno dvojica koji nisu tamnoputi. Ali talent nasih nogometasa odskace. Oni su fizicki jaci.

Problem bi nam mogao biti napadac, mi stvarno nemamo niti jednog napadaca na vidiku, stopera, veznih i krilnih na bacanje, sve vrhunski talenti, ali napadaca nema...

Ovo sa Spanjolcima je bilo sjajno posebno drugo poluvrijeme, nakon prvih 45 minuta bio sam malo i razocaran ali ocito je taktika bila takva, da ih sacekamo. Inace zadnjih par minuta dva spanjolca stoje sami na centru, da smo izgubili loptu primili bi gol kao nista, Dalic se dere na igra ce da se vrate a oni nece kazu idemo po gol. To je odlika Daliceve Hrvatske, svidja mi se to, i kad ne ide i kad su potroseni pokusavaju bore se. Je da su ih Spanjolci natamburali prije dva mjeseca ali to je bilo samo opustanje nakon velikog uspjeha i dosta ozljeda igraca.

Ova momcad je brend i brend je sad i ovaj crni dres i ako nista, gustam jer oni koji ne vole Hrvatsku, tesko su spavali sinoc. Kao i ovog ljeta.

:zubo :hrv

Inkvizitor
16-11-2018, 12:11
Bit će napadača. Ka šta je reka Luka Kaliterna, ne daje igrač gol, igra daje gol.

Puntar2.0
16-11-2018, 13:11
Holiga narice, ti prokleti crni dresovi...i jos pobjedjuju.
http://mobile.twitter.com/AlexHoliga/status/1063159299378155520

Grunf
16-11-2018, 22:14
Lutali smo s drugom garniturom dresova, ali izgleda da smo konačno našli standardnu drugu garnituru. Ovi crni budu odsad brend kao i crveni. :)

Nervozni listonoša
17-11-2018, 13:17
https://www.24sata.hr/sport/southgate-hrvati-su-ratnici-600429

Southgate: Hrvati su ratnici i imaju nevjerojatan mentalitet

- Neki pričaju o europskim kvalifikacijama 2007. i pobjedi Hrvatske koja nas je izbacila s Eura, ali ja na to ne gledam tako. Za mene je bitno da smo nešto naučili iz prošlog poraza u Rusiji i da ćemo pokazati da smo se popravili. Kako god završilo, ovo je bila briljantna godina za engleski nogomet. Za kraj nas čeka momčad pravih ratnika koja je pokazala da može okrenuti 6-0 poraz u pobjedu u samo dva mjeseca. To sve govori o hrvatskom mentalitetu i kvalitetu - rekao je Gareth Southgate.

Grunf
18-11-2018, 13:20
Stekli smo našim igrama poštovanje kod velikih, to je trebalo krvavo zaslužiti. :)

Grunf
18-11-2018, 14:57
Ajmo, spektakl. :cheer

Nervozni listonoša
18-11-2018, 16:02
Prvo poluvrijeme - loše. Samo je rezultat dobar u odnosu na igru. Sad se tek vidi koliko je važan Rakitić.

Grunf
18-11-2018, 16:57
Samo mi možemo primiti takve pacerske golove iz auta, a i poslije još u 85. minuti jedan. Ali dobro, kaj je tu je, Englezi su bili bolji. Nama je obrana prvo poluvrijeme bila raspad sustava. Tek dok je ušel Milić na lijevog beka se to malo smirilo. Nisam siguran, ali čini mi se da je Jedvaj danas bil jako loš u obrani. Ne samo na lijevom beku nego i na desnom.

Šteta kaj Brozović kod 1:0 nije pucal na gol dok je dobil loptu od Kramarića to bi možda bio gol, ali je krenul cimati bez veze. Propustili smo svoje šanse i to je to.

Iskreno mi je Engleza bilo i malo žal, da smo ih sad dobili mislim da bi potonuli u desetljetnu depresiju.

Inkvizitor
18-11-2018, 17:05
Jbt prvo Englezi fulaju sve, onda Krama da gol da se vrti svaki dan na špicama

, imamo mrtvu šansu za drugi gol i to kad du Englezi već pomalo u raspadu, primimo karikaturalan gol i umjesto da se pamti dan budemo prvi mi ispadamo iz grupe.

Nije tolko ni važno ali žao mi zbog Kramine majstorije

Nervozni listonoša
18-11-2018, 17:38
Obrana je danas cbila jako loša. Jedvaj, Vida i Lovren ne zna se koji je bio gori. I taman kad su se stabilizirali i kad sam pomislio dobro je nismo primili gol - oni prime onakav gol iz auta.

Ali tako je to - previše su neki igrači pričali ovaj tjedan - tu posebice mislim na Lovrena koji se više koncetrirao na prepirku sa Ramosom - nego na to da danas igra protiv Engleza.

Ali sad što je tu je - i ovakvi smo trebali dobiti Engleze.

Inkvizitor
18-11-2018, 17:53
Ostaje činjenica da ne znamo braniti prekide. Zbog toga smo izgubili titulu svjetskog prvaka. Najvjerojatnije. A danas prvo mjesto u grupi. Oba puta po dva gola iz prekida.

Sve u svemu prvo poluvrjeme očaj a onda Kramin gol za špice, Englezi pali, imamo ih u konopcima za drugi gol i onda dolaze tko, što... prekidi.

Al opet da ti je netko rekao posle 0:6 u Špa da ćemo se boriti za prvo mjesto?????

Bilo je tu i sreće. Engleska pobjeda u Špa. Naša pobjeda nad Špa u zadnjoj sekundi.

Realno nismo zaslužili prvo mjesto iako smo ga imali faktički u ruci. Al dobro , imali su i Englezi u Rusiji 2:0 faktički u ruci.

Jedino što mi je žao priče zbog Kraminog svjetskog gola. Tri vrćenja čovječe.

Brekala prvi put gledao. Malo treme ali vidi se klasa, hitrina i lakoća. Idemo dalje

Nervozni listonoša
18-11-2018, 18:33
Ostaje činjenica da ne znamo braniti prekide. Zbog toga smo izgubili titulu svjetskog prvaka. Najvjerojatnije. A danas prvo mjesto u grupi. Oba puta po dva gola iz prekida.

Sve u svemu prvo poluvrjeme očaj a onda Kramin gol za špice, Englezi pali, imamo ih u konopcima za drugi gol i onda dolaze tko, što... prekidi.

Al opet da ti je netko rekao posle 0:6 u Špa da ćemo se boriti za prvo mjesto?????

Bilo je tu i sreće. Engleska pobjeda u Špa. Naša pobjeda nad Špa u zadnjoj sekundi.

Realno nismo zaslužili prvo mjesto iako smo ga imali faktički u ruci. Al dobro , imali su i Englezi u Rusiji 2:0 faktički u ruci.

Jedino što mi je žao priče zbog Kraminog svjetskog gola. Tri vrćenja čovječe.

Brekala prvi put gledao. Malo treme ali vidi se klasa, hitrina i lakoća. Idemo dalje

Igrao se s njima kao sa djecom. Brekalo će biti klasa. Imao je manje treme nego Vlašić koji je iskusniji. Pitanje je što će biti s Pjacom? Da li je stvarno toliko potonuo nakon ozlijede.

Što se Engleza tiče - oni su precjenjeni. Vidjelo se to i danas. Igrali su samo 20 - 25 početnih minuta, a na kraju su uzeli poklonjeno.

juanpablom
19-11-2018, 00:34
danas smo igrali za k

clash
19-11-2018, 10:44
Realniji je izpad iz ove grupe, nego 2 mjesto na SP..

crni bombarder
19-11-2018, 12:22
Jesi li jedva docekao.

Mozes slaviti sa Holigom i tom ekipom. I strepiti hoce li Hajduk izboriti opstanak u 1. HNL.

Grunf
19-11-2018, 13:21
Pa je, kao i ostali susjedi. Imaju neki pik na nas, više vole da mi izgubimo nego oni da nekoga dobiju. :D

clash
19-11-2018, 15:18
Nit sam cekao, nit sam docekao... samo konstantiram. Nekad mi je vasa repka bila draga, dok je tamo bilo mojih hajdukovaca, al ovim novim vjetrom u hns totalno sam indiferentan..
Ja ne strepim da hajduk ispadne iz lige.. mozda se tome potajno cak nadam...

Inkvizitor
19-11-2018, 20:47
Najgore u ovom porazu je to što bi ovo diglo strašno repku nakon onih 0:6.

Nakon toga osvojiti grupu, pa to je , neopisivo.

A bili su koračić od toga. Opet ti glupi blesavi prekidi. Ko da se pogube u njima

juanpablom
20-11-2018, 00:01
gledao danas drugo poluvrijeme opet, bili smo dosta dobri al opet gluposti kod prekida uz neregularni prvi gol. Brekalo ostavio bolji dojam u ove dvije utakmice od Vlašića.

Grunf
20-11-2018, 08:13
gledao danas drugo poluvrijeme opet, bili smo dosta dobri al opet gluposti kod prekida uz neregularni prvi gol. Brekalo ostavio bolji dojam u ove dvije utakmice od Vlašića.

Baš sam htio komentirati nevidljivost Vlašića. Lik nije imal osvojeni duel, nije imal osvojenu loptu, nije imal dodavanje, nije uopće sudjeloval u igri. Bil je nevidljiv.

Picaferaj
20-11-2018, 12:14
Baš sam htio komentirati nevidljivost Vlašića. Lik nije imal osvojeni duel, nije imal osvojenu loptu, nije imal dodavanje, nije uopće sudjeloval u igri. Bil je nevidljiv.

Nije li Vlašić dodao balun Kramariću za 1 : 0 ?

Grunf
20-11-2018, 12:22
Nije li Vlašić dodao balun Kramariću za 1 : 0 ?

Istina, ali van toga ga nije bilo vidjeti. Nije uopće sudjeloval u igri. Bar kolko se sjećam. Trebal bi netko napraviti analizu njegove igre protiv Engleza, baš me zanima kak bi to izgledalo.

Nervozni listonoša
20-11-2018, 19:29

Ajde - nećemo biti prestrogi prema Vlašiću. Krenulo mu je dobro u Rusiji i zaslužio je poziv u reprezentaciju. Praktički je debitirao na Wembliju. Trema i tako to - je normalna stvar za debitanta - da je bila neka lakša utakmica protiv slabijeg protivnika pa da ''probije led'' - bilo bi za njega bolje, ali što je tu je - valjda slijedeći put bude manje pod pritiskom pa odigra bolje.

Može on to.

Nervozni listonoša
20-11-2018, 19:31
Ja sam odmah vidio da je Englez nepravilno izveo aut - prestupio preko aut - linije, ali što to vrijedi kad sudije nisu vidjele. Dalić mi ne izgleda baš previše tužan zbog ovoga, ali ga i dalje brinu bekovi i naše slabo reagiranje kod ubačaja sa bokova i prekida.

Picaferaj
20-11-2018, 21:39
Istina, ali van toga ga nije bilo vidjeti. Nije uopće sudjeloval u igri. Bar kolko se sjećam. Trebal bi netko napraviti analizu njegove igre protiv Engleza, baš me zanima kak bi to izgledalo.

I mene bi zanimala ta analiza. Naprimjer koliko puta je Vlašić primio loptu od suigrača. Ja se ne mogu sjetiti ni jednog jedinog puta. Možda njegovom krivnjom jer se nije otvarao a možda i ne. Sve u svemu, mislim da bi barem odigrali neriješeno da je Vrsaljko ostao u igri.

juanpablom
02-12-2018, 17:26
Nije loša grupa. Dobili smo Wales, Slovačku, Mađarsku, Azerbajdžan https://www.uefa.com/uefaeuro-2020/draws/

Puntar2.0
02-12-2018, 17:30
Grupa je odlicna cega se bojim, jer po obicaju bi se moglo vratiti staro prokletstvo da protiv "slabijih" ne igramo 100%.

Nervozni listonoša
11-12-2018, 12:19
https://direktno.hr/sport/sime-vrsaljko-koji-lezi-hrvatskoj-zastavi-medu-pet-najboljih-sportskih-fotografija-godine-141634/

AUTOR DRAGO SOPTA

Šime Vrsaljko koji leži na hrvatskoj zastavi među pet je najboljih sportskih fotografija godine

mirv
24-03-2019, 20:26
Evo, izgubismo od Mađarske a sve zbog tvrdoglavog izbornika. Lovre Kalinić je novi Mirko Alilović, previsok je i zato trom i spor, loše ispucava a čak ni ne prevladava u skoku gdje bi trebao biti najjači. On nije igrač za reprezentaciju, na vratima treba biti Livaković a drugi vratar može biti mladi Posavec iz Hajduka koji je jednako dobar. Druga stvar koja već dugo ne valja je naš pristup nakon vodstva. Umjesto da držimo loptu i tražimo novi pogodak mi puštamo da nas protivnik napada a nikada se ne obranimo, i tek nakon izjednačenja ponovno počnemo igrati. Kakva je to glupost, tko je to igdje vidio? Takve bezumnosti izbornik odmah mora prekinuti, ili nekakav psiholog. Naravno, nije da ne smijemo izgubiti ali koliko puta još moramo gubiti zbog lošeg pristupa i nesposobnjakovića na vratima te izbornika koji ga jadnog uporno sili da obavlja posao za koji nije sposoban? Zar ga ovaj ima snimljenog negdje u kompromitirajućoj situaciji i ucjenjuje da ga ne miče s vrata, u čemu je stvar? Treba li zvati SOA-u da to malo istraži?

Ono što je dobro je Josip Brekalo, taj čovjek je prava napast za suparnika i čisti prirodni talent koji treba odmah početi utakmicu i samo ga pustiti da igra jer je u pet minuta nakon ulaska stvorio više opasnosti za Mađarsku nego svi skupa prije njega u sat vrjemena. Također se nadam da će Borna Sosa otići na posudbu i naučiti da strane seronje prate tko vrijedi u Hrvatskoj i da će takve rado staviti na klupu da ih razjebu u začetku jer nisu ludi da si stvaraju opasne suparnike. U poslovnom svijetu to se zove neprijateljsko preuzimanje a isto se zbilo i s Antom Ćorićem u Romi pa bi obojici bilo pametnije da slijede primjere Vlašića i Kovačića koji su se odlučili na posudbu umjesto da nekakvoj anonimnoj pederčini griju klupu i skupljaju lopte na kraju treninga.

mirv
24-03-2019, 20:37
Još jedna stvar vezana za Mađarsku, imamo lažljive hrvatske medije koji nam krivotvore povijest i pišu kako je ovo prvi poraz od Mađarske (https://www.vecernji.hr/sport/ovo-nam-se-jos-nikad-nije-dogodilo-1308782). Nije, hrvatska nogometna povijest ne počinje 1990. nego 1940. godine, za vrijeme Banovine Hrvatske. Kao Banovina smo 2. svibnja 1940. igrali s Mađarskom u Budimpešti i izgubili 1-0 (https://hrnogomet.com/reprezentacija/utakmica.php?id=3&tab=1&lang=en) a nakon toga smo 8. prosinca igrali u Zagrebu 1-1 (https://hrnogomet.com/reprezentacija/utakmica.php?id=4&tab=1&lang=en). Znam da je teško očekivati od novinara da budu točni i istiniti u svojim izvješćima ali to ne znači da mi kao obični ljudi moramo nijemo trpjeti njihove lažne vijesti i zlonamjerna krivotvorenja hrvatske povijesti. Hrvatska je igrala utakmice i kao Banovina Hrvatska, i kao NDH kada smo službeno postali članovi FIFA-e, i kao SR Hrvatska, a i ova reprezentacija je odigrala utakmice 1990. i 1991. godine prije nego li je Republika Hrvatska službeno priznata pa se one itekako računaju, na svekoliku žalost ovih piskarala koji su tada, kao i danas, navijali za Smrdoslaviju.

Inkvizitor
24-03-2019, 20:44
Nije stvar samo Kalinića, mada si u pravu, oba gola su njegova on po zemlji lopte nikad nije znao branit. A drugi iz peterca, njegovog tetitorija. Druga stvar što radi Leovac u reprezentaciji.

Ali mi generalno igramo zakurac. Vode i onda se beskonačno dodaju u zadnjoj liniji. I uvijek nakon toga spuše gol.

Mislim da Madjari nisu dobili nekog ovako visoko kotiranog od Puśkaša i ekipe.

Jel oni opet bojkotiraju selektira ili što. U onoj Ligi nacija su i igrali nešto, sad ne igraju jedan kurac.

crni bombarder
24-03-2019, 20:50
Tipicni balkanski mentalitet, mi od toga pobjeci ne mozemo, prepotentno, nezainteresirano, "lako cemo", trckaranje po terenu, ovo je vec ona klasicna Hrvatska iz svih kvalifikacija i prijateljskih utakmica.

Lose jako lose, u dvije utakmice sa reprezentacijama iz nekog srednjeg doma europskog nogometa, mi nismo postenu priliku slozili.

O Kalinicu je dovoljno reci da taj ni u engleskom drugoligasu Aston Vili, ne brani, sjedi na klupi. Covjek ne zna izaci sa crte, ali valjda ce braniti dok sam ne kaze idem u penziju. To tako kod nas ide, "tesko se ulazi jos se teze izlazi iz ekipe" stara krilatica. I vjeciti senatori koji igraju iako ne pokazuju nista, Perisic uzasan, Rakitic jos gori, Brozovic nevidljiv. Ali igraju.

Sad ih ili prodrmati, ili pustiti da sjebu kvalifikacije.

crni bombarder
24-03-2019, 20:56
Jos bi dodao i kako iz rupa izlaze misevi, sva ona kamarila koja se sad sprda sa Gospom, Dalicevom religijom, Thompsonom i tako dalje.

Inkvizitor
24-03-2019, 21:07
Ko ih jebe, ja njih i ne pratim. Još će se oni sjećati Rusije ohoho.

Grunf
24-03-2019, 21:10
Kalinić teška rupetina, lik nas je koštao 3 boda danas, a skoro nas je koštao bodova i protiv Azerbejdžana. Primil je u 5 tekmi koje je branil 15 golova, katastrofalna statistika. Dalićeva tvrdoglavost u tzv. hijerarhiji nas je koštala bodova. Ne samo to nego i uplašena taktika protiv Mađara i manjak agresivnosti. Brekalo rasturio protiv Azera, i umjesto da ga sad stavi na desnog beka pa da dolazi iz drugog plana na centaršuteve jer je tu jak, ovaj ga ostavi vani i na njegovu poziciju stavlja sporog Jedvaja...

Boji se Mađara, škart ekipe i to ga je koštalo poraza.

Grunf
24-03-2019, 21:12
Tipicni balkanski mentalitet, mi od toga pobjeci ne mozemo, prepotentno, nezainteresirano, "lako cemo", trckaranje po terenu, ovo je vec ona klasicna Hrvatska iz svih kvalifikacija i prijateljskih utakmica.

Lose jako lose, u dvije utakmice sa reprezentacijama iz nekog srednjeg doma europskog nogometa, mi nismo postenu priliku slozili.

O Kalinicu je dovoljno reci da taj ni u engleskom drugoligasu Aston Vili, ne brani, sjedi na klupi. Covjek ne zna izaci sa crte, ali valjda ce braniti dok sam ne kaze idem u penziju. To tako kod nas ide, "tesko se ulazi jos se teze izlazi iz ekipe" stara krilatica. I vjeciti senatori koji igraju iako ne pokazuju nista, Perisic uzasan, Rakitic jos gori, Brozovic nevidljiv. Ali igraju.

Kritizirali su pristup i igru Kovačića, a Broz je bio 10 puta gori. Nit pristupa, nit igre, nit ničega. Jedini koji se borio je bio Rebić pa ga je valjda za kaznu Dalić izvadio.

Grunf
24-03-2019, 21:14

Ak sad ne promjene rupu Kalinića, koji treba sam sa sobom neke stvari riješiti, onda najbolje da ugasimo nogomet. Mislim da su Modrić, Rakitić i Perišić pukli zbog toga jer svaku tekmu ulaze sa sigurna 2 gola u mreži zbog Kale. Ne mogu oni zabiti kolko Kale more dobiti.

mirv
24-03-2019, 21:16
Jos bi dodao i kako iz rupa izlaze misevi, sva ona kamarila koja se sad sprda sa Gospom, Dalicevom religijom, Thompsonom i tako dalje.

To su oni koji ne mogu prihvatiti da je Hrvatsko nogometno predstavništvo vlasnik srebrnog i brončanog odličja na svjetskim prvenstvima, kao i da je na njima iznjedrilo najboljeg igrača i strijelca, odnosno još jednom najboljeg strijelca na EP-u. To su ljudi koji su s užasom istrpjeli obnovu nogometnog predstavništva jer znaju kako jaku promičbenu i duhovnu moć posjeduje a koja posve zasjenjuje i nadilazi onu njihove omiljene balkanske satrapije. Zbog toga što nikako ne mogu prebrisati postignute uspjehe i 60 milijardi pretraživanja hrvatskoga imena u svijetu za vrijeme nedavnog svjetskog prvenstva mali dašak utjehe pronalaze u bilo kakvom posrtanju ili nesreći nogometnog predstavništva, iako je ono već besmrtno i toliko ugledno da se danas ukine i ne pojavi sljedećih 100 godina bilo bi opet dočekivano sa strahopoštovanjem. Ta njihova žuč i njihov jal i jad su onaj završni dio slagalice cjelokupnog uspjeha, recimo otvoreno, države Hrvatske i naša stvarnost ne bi bila tako lijepa da njima nije toliko ružna i gorka. Uživajmo u njihovoj mukloj nemoći i mirno pratimo naše nogometno predstavništvo do nekih novih uspjeha koji su samo pitanje vrjemena i broja odigranih natjecanja te uživajmo u spoznaji da je količini naše radosti razmjerna količina grča i žgaravice mrzitelja Hrvatske. Nema, doista, nigdje tako osvježavajućeg pića poput suza hrvatskih neprijatelja.

Grunf
24-03-2019, 21:17
Evo, izgubismo od Mađarske a sve zbog tvrdoglavog izbornika. Lovre Kalinić je novi Mirko Alilović, previsok je i zato trom i spor, loše ispucava a čak ni ne prevladava u skoku gdje bi trebao biti najjači. On nije igrač za reprezentaciju, na vratima treba biti Livaković a drugi vratar može biti mladi Posavec iz Hajduka koji je jednako dobar. Druga stvar koja već dugo ne valja je naš pristup nakon vodstva. Umjesto da držimo loptu i tražimo novi pogodak mi puštamo da nas protivnik napada a nikada se ne obranimo, i tek nakon izjednačenja ponovno počnemo igrati. Kakva je to glupost, tko je to igdje vidio? Takve bezumnosti izbornik odmah mora prekinuti, ili nekakav psiholog. Naravno, nije da ne smijemo izgubiti ali koliko puta još moramo gubiti zbog lošeg pristupa i nesposobnjakovića na vratima te izbornika koji ga jadnog uporno sili da obavlja posao za koji nije sposoban? Zar ga ovaj ima snimljenog negdje u kompromitirajućoj situaciji i ucjenjuje da ga ne miče s vrata, u čemu je stvar? Treba li zvati SOA-u da to malo istraži?

Ono što je dobro je Josip Brekalo, taj čovjek je prava napast za suparnika i čisti prirodni talent koji treba odmah početi utakmicu i samo ga pustiti da igra jer je u pet minuta nakon ulaska stvorio više opasnosti za Mađarsku nego svi skupa prije njega u sat vrjemena. Također se nadam da će Borna Sosa otići na posudbu i naučiti da strane seronje prate tko vrijedi u Hrvatskoj i da će takve rado staviti na klupu da ih razjebu u začetku jer nisu ludi da si stvaraju opasne suparnike. U poslovnom svijetu to se zove neprijateljsko preuzimanje a isto se zbilo i s Antom Ćorićem u Romi pa bi obojici bilo pametnije da slijede primjere Vlašića i Kovačića koji su se odlučili na posudbu umjesto da nekakvoj anonimnoj pederčini griju klupu i skupljaju lopte na kraju treninga.

Sad će se tek vidjeti kolko je Dalić sposoban, kad treba organizirati igru. I protiv Azera i protiv Mađara smo prestali igrati nakon kaj smo zabili gol. Nismo se povukli nego prestali igrati. Isto tak, počel je igrati neke sigurice od tekmi, postavljati krive igrače na krive pozicije, kao da mu je slava udarila u glavu i umislio si je da je neviđeni strateg. Od tih njegovih strategija nemremo dobiti škart ekipe bez problema.

Inkvizitor
24-03-2019, 21:25
Upravo tak. Po ziheraštvu je počeo Čačića kopirat.

Veliš nitko nije išao 1 na 1 do ulaska Brekala. Pa majstore što si čekao. Što nisi mjenjao u poluvremenu još.

Rakitić se vratio svojo igri bacanja lopti u bunar. Pa on ne može igrača u 20 metara pogodit kad baca dijagonale.

Grunf
24-03-2019, 21:34
Upravo tak. Po ziheraštvu je počeo Čačića kopirat.

Veliš nitko nije išao 1 na 1 do ulaska Brekala. Pa majstore što si čekao. Što nisi mjenjao u poluvremenu još.

Rakitić se vratio svojo igri bacanja lopti u bunar. Pa on ne može igrača u 20 metara pogodit kad baca dijagonale.

I još k tome svi naši izbjegavaju kontakt, a Mađari idu čvrsto. Drugi gol je pal iz faula nad našim, ali zašto naši ne mogu dobiti nijedan duel, boje se skočiti, zagraditi igrača, ući u kontakt. Svi čuvaju vrijedne noge, ok, to je sve u redu, ali Dalić to treba vidjeti i onda staviti mlade, napaljene i nedokazane igrače. Kova sa svojim falinkama ipak ima to u sebi da se želi dokazati, on bi za razliku od Broza ipak dao malo krvi. Brekalo također. Još su trebali staviti Vlašića i kaj ja znam koga.

mirv
24-03-2019, 21:37
Sad će se tek vidjeti kolko je Dalić sposoban, kad treba organizirati igru. I protiv Azera i protiv Mađara smo prestali igrati nakon kaj smo zabili gol. Nismo se povukli nego prestali igrati. Isto tak, počel je igrati neke sigurice od tekmi, postavljati krive igrače na krive pozicije, kao da mu je slava udarila u glavu i umislio si je da je neviđeni strateg. Od tih njegovih strategija nemremo dobiti škart ekipe bez problema.

Možda bi trebalo mijenjati pristup i odrediti da se u reprezentaciju može i brzo ući i brzo iz nje izaći. Ekipa se malo previše opustila, kao da je na izletu u Andori a ne kod jako opasne momčadi. Nijedan protivnik nije više lagan i svaka utakmica se mora ozbiljno odraditi do kraja. Ako Dalić izvrši promjenu vratara a igrači se malo zamisle i uozbilje onda će od ovog poraza biti neke koristi. Još smo na početku kvalifikacija a i sretna je okolnost da je Vels pobijedio Slovačku.

Inače, ovaj lijepi mađarski stadiončić na kojem smo igrali je stajao oko 40 milijuna eura. Novac koji smo potiho bacili u Uljanik a koji mu na kraju priče ne će pomoći ni na koji način iznosi oko 400 milijuna eura. Samo kažem.

Grunf
24-03-2019, 21:41
Možda bi trebalo mijenjati pristup i odrediti da se u reprezentaciju može i brzo ući i brzo iz nje izaći. Ekipa se malo previše opustila, kao da je na izletu u Andori a ne kod jako opasne momčadi. Nijedan protivnik nije više lagan i svaka utakmica se mora ozbiljno odraditi do kraja. Ako Dalić izvrši promjenu vratara a igrači se malo zamisle i uozbilje onda će od ovog poraza biti neke koristi. Još smo na početku kvalifikacija a i sretna je okolnost da je Vels pobijedio Slovačku.

Inače, ovaj lijepi mađarski stadiončić na kojem smo igrali je stajao oko 40 milijuna eura. Novac koji smo potiho bacili u Uljanik a koji mu na kraju priče ne će pomoći ni na koji način iznosi oko 400 milijuna eura. Samo kažem.

Za 400 milijuna eura napravimo Allianz arenu. :)

Inkvizitor
24-03-2019, 21:44
Naravno da je početak i ovaj poraz može donijeti neka saznanja ali ugled ne treba tako rasprodavati

Umjesto 6 bodova i prsta u uhu i pjevanja mi imamo jedva isčupana 3 boda protiv Azera. Nešto se veliko mora mjenjat.

Ako treba senatore van, van. Zahvali im se, svaka čast na Rusiji i srebru ali hrvatski nogomet mora dalje

kiler
24-03-2019, 21:53
po mom mišljenju,pogrešan izbor vratara nas je koštao i titule svjetskog prvaka i ulaska u besmrtnost...

Subašić u finalu Mundijala nikako nije imao reflekse...niti jednom nije ispružio ruku kada je primao golove,a kod penala nije ni stranu pogodio...

naravno,i argentinski sudac Nestor Pitana,koji je tu postavljen sa zadatkom...
da su finale igrali Engleska i Francuska,kao što je FIFA i planirala,onda bi sudio onaj koji je i trebao,Bjorn Kuipers,u finalu postavljen za četvrtog suca...

Inkvizitor
24-03-2019, 22:07
Najbilji svjetski sudac je Milorad Mažić , Srbin i on je trebao suditi finale ali to su “tempi pasati”

mirv
24-03-2019, 23:58
U svemu ovome možda je najljepše što jedna povijestna nogometna supersila Mađarska, koja je još uvijek rezultatski dosta uspješnija od Hrvatske, gleda na ovu pobjedu kao na nekakvo svjetsko čudo. Zamisli - dobili smo jedne Hrvate. Došli su nam bogovi nogometa a mi smo ih pobijedili, i pored njih se cijeli svijet čudi kako je jedna nogometna institucija zvana Hrvatska mogla izgubiti. A još 1990. nitko nije želio igrati niti prijateljski susret s nama. Ako to nije dobro odrađen posao onda ne znam što je.

crni bombarder
25-03-2019, 00:13
zadovoljan sam sto su mediji propratili reakcije gdZe predsjednice, nakon modnog duela sa Jelenom Veljacom, sad smo prigodno upoznati sa navijackim ludorijama predsjednice u kockastom dresu

sigurno se jako potresla

isti ti mediji vriste da je ovo "sudar sa realnoscu" i jos poraz dva, zvace Veselina Vujovica za selektora, pardon on je za rukomet, mozda Boru Milutinovica ili Miljana Miljanica. Moze i Bilic, ako je i dalje u rock fazonu, uglavnom netko tko se ne moli Bogu, ne stuje Gospu i ne slusa Thompsona, ustasu.

svakako bi najpozeljniji bio troprsti Robert, ali zauzet je sa rajom na carsiji, a i slabog je zdravlja.

Jos da je maknuti one ustaske crnoplave dresove...

Nervozni listonoša
25-03-2019, 08:08
po mom mišljenju,pogrešan izbor vratara nas je koštao i titule svjetskog prvaka i ulaska u besmrtnost...

Subašić u finalu Mundijala nikako nije imao reflekse...niti jednom nije ispružio ruku kada je primao golove,a kod penala nije ni stranu pogodio...

naravno,i argentinski sudac Nestor Pitana,koji je tu postavljen sa zadatkom...
da su finale igrali Engleska i Francuska,kao što je FIFA i planirala,onda bi sudio onaj koji je i trebao,Bjorn Kuipers,u finalu postavljen za četvrtog suca...

S tom razlikom što je Subašić itekako zaslužan što smo došli do finala, a ovaj Lovro Kalinić može braniti jedino u HNL-u ili eventualno u premijer ligi BiH. S tim da je ovo drugo pod upitnikom.

Smjestio se u Belgiji i tu je trebao biti zadovoljan i ostati, ali ne on ode u Englesku i tamo je već popušio jer dolazi iz hajdukove linijaške škole vratara, a u Engleskoj si na liniji mrtav vratar.

I ja sam sve do jučer (sinoć) mislio da je na svjetskom u finalu trebao braniti Kalinić jer Subašić je bio ozlijeđen i objektivno nije mogao, ali konačno nakon ovoga sinoć mislim da je Subašić trebao braniti i u finalu jer bi isto bilo da je branio i ovaj Kalinić koji pod bilo kakvim pritiskom ne funkcionira.

Zapravo - da Subašić nije mogao naši su trebali pitati FIFU da dovedu bilo kojeg vratara iz NHL-a za finale, pa ako ne može na gol staviti Šimu Vrsaljka i nek brani.

A jučer nakon prvog gola Ladić je odmah trebao reagirati i reći Daliću da izvadi dite iz hajdukove škole vratara i stavi na vrata Mamićevog golmana Livakovića i mi ne bi izgubili sinoć.

Ali ne on tamo sjedi ko drvena Marija i nešto se domunđava sa Dalićem, jebote bio odličan vratar, a ne zna sad procjeniti da su vratari iz Hajdukove škole - u današnjem nogometu demode.

Nemam ništa protiv Lovre - ali jednostavno njemu smetaju i visina i vlastite ruke i obično je drvo na golu. Lako je braniti za Hajduka kad se ne boriš ni za što i kad znaš da je Dinamo bolji, ali hajde ti pajdo kad je pritisak - e to ne može.

Jedan Kalinić (Hajdukovo dite) je zajeba skoro na svjetskom, a sad bi drugi trebo razjebat ''Mamićevu prčiju'' u kvalifikacijama''!

Može li to tako? Većih rupa od hajdukovih vratara nismo imali na golu repke (treba znati da je Subašić došao iz Zadra u Hajduk, a onda se i on magično ''zalijepio na liniju''). Ali Kalinić ih je sve nadmašio.

I ne nije za ovo sinoć najkrivlji Lovre (nemam ništa protiv dečka), nego deklarirani Hajdukovac Dalić i njegov pomoćnik Ladić (pogotovu on jer je za razliku od Dalića bio vratar).

I još nešto. Vidim spominje se Leovac!!! Što je dečko kriv? Ušao je u igru silom prilika jer se ozlijedio Borna Barišić. Možda je kriv što je onu loptu iozbio prsima u korner, ali treba biti realan nama je svaki centaršut pred naš gol opasnost, pa makar da nam iz svog kaznenog prostora centrira protivnički vratar.

Možda je umjesto Leovca Dalić trebao pozvati nekog bočnog iz Hajduka?

I za kraj. Brekalo na beku ne može, ali na klasičnom desnom krilu itekako može.

Jedvaj nije greška da mu čuva leđa.

Brozović je jučer odradio klasičnu svoju trkačku dionicu on nije graditelj igre, on je tipični razgrađivač protivničkih napada (kao i Milan Badelj uostalom).

Jučer su svi manje više bili loši, ali izgubiti od onakvih Mađara - je stvarno ''uspijeh''!

Ima tu još za razgovarati. Ali Dalić najprije treba krenuti od vratara i staviti Mamićeva golmana na gol, onda porazgovarati sa Modrićem i Rakitićem i reći im da u reprezentaciji ne mogu doć na odmor i čuvati noge.

Treba popričati i sa Kovačićem jer se taj momak potpuno pogubio kako je otišao vanka!

Ako na slijedećoj protiv Welsa bude branio Kalinić - to će nam biti i definitivni kraj, uz ovakav pristup igri.

I još nešto. Sudac nije svirao očigledan faul kod drugog gola Mađara + čisti penal na Vidi u drugom poluvremenu.

Na našu žalost i on se pogubio.

Ako ćemo izvući pouke iz ove dvije utakmice, a ne se ići sviđati nogometnom puku (pogotovu onome iz Splita) ovo nije ništa strašno, a ako će i dalje ovako - onda bolje ne gledati i ne živcirati se.

Inkvizitor
25-03-2019, 08:16
Jebo te Mamić i koji k uvidiš svoj animozitet prema Hajduku u ovu priču.

Ako ti je do Mamića idi idolu u Hercegovinu i zapjwvajte jednu o Jugoslaviji. Nemoj nas maltretirat

Nervozni listonoša
25-03-2019, 08:22
I još nešto jučer u jutro sam pročitao u 24 sata izjave onog smišnog Tonija Kukoča koji sad igra u Mađarskoj. Uglavnom tip pun sebe trkelja nešto kao nemamo što jest, a predsjednica ide navijat i dobit ćemo Mađare jer oni imaju samo dva prava igrača. Ma sigurno dobijamo, e čim mi tako krenemo ''pušiona je rođo'' što bi rekao legendarni Stjepan Spajić.

Jedino je pogodio za Mađare imaju igrača i pol + vratar koji je bolji od našeg.

Inače se taj Kukoč nametao sam u reprezentaciju prije za beka, a lik je potjeran i iz Zrinjskog!

Toliko!

Nervozni listonoša
25-03-2019, 08:26
Jebo te Mamić i koji k uvidiš svoj animozitet prema Hajduku u ovu priču.

Ako ti je do Mamića idi idolu u Hercegovinu i zapjwvajte jednu o Jugoslaviji. Nemoj nas maltretirat

Znam da je tebi teško - ali ja kad sam vidio da je Skansi dovodio onog Jovanovića u Split i u Hajduk odmah mi je sve bilo jasno. A tebi nije ili sam sebi neš priznati? Boli me k...c za Mamića, ali itekako dobro znam što su htjeli ovi iz kukuriku koalicije - sve sa hrvatskim predznakom uništiti (oni to zovu isušivanje močvar). Ako si ti kao deklarirani desničar za Skansia, Jovanovića, Bauka, Stazića, Pusiće i ostalu ekipu koja ne može smisliti ništa hrvatsko, e onda se moraš stvarno zamisliti da li si ti zbilja ono za što se ''prodaješ''?

Inkvizitor
25-03-2019, 08:36
Jebo te i Skansi.

Nervozni listonoša
25-03-2019, 08:52
Evo sad budala uvodi i nekog Skansia u priču. Jebo te i Skansi.

Ti ni ne znaš o čemu ja pričam - a bacaš kometare. Dakle, Petar skansi nije neki nego je on slavni bivši košarkaš Jugoplastike koji je između ostalog osvojio Srebro sa HRV rep u Atalanti 1992., i koji je u kukuriku koaliciji sa stručnom spremom srednje pomorske škole, u kukuriku koaliciji bio doministar za Šport premijera Milanovića, a izravni mu je šef bio Željko Jovanović tadašnji ministar tog resora - a oni su svi radili na tome da u svoje ruke preuzmu HNS i pri tome su se služili - znaš s čime i s kime? Ili si toliko zaboravan da ti sve moram nacrtati (a to mi se neda).

I u svemu tome su imali pomoć bivšeg predsjednika Josipovića.

Objektivno i zbilja nisam htio komentirati ovo, ali mi je zasmetalo što sam vidio komentare - kao Mamić ponovno ima utjecaj u repki - što Leovac ima tražiti u njoj? Eto koliko ste objektivni? Leovac je ušao kao rezerva rezerve, nakon što se jučer ta rezerva ozlijedila na utakmici i s bilo kim je ako je igrač se može krpati, ali se sa golmanom ne krpa - odnosno krpa se igračem ako je dobio golman crveni, a potrošio si pravo na zamjenu jer si prije sve iskoristio.

Onda igrač navlači rukavice i vratarski dres i staje na gol.

A priznajem da sam otvoreno provocirao sa Mamićevim golmanom - jer kad se može Leovca koji nije kriv prozvat Mamićevim, onda je i Livaković Mamićev. Da je on branio, a ovako kao Kalinić eh mogu samo zamislit koji bi komentari bili?

A nećete uzet u obzir da je samo bolji vratar od Kalinića.

I prije što ćeš nekog nazvati budalom za nešto bar razmisli zašto je taj netko napisao ono što je napisao. Jer ćeš u suprotnom ispasti i veća budala od te budale.

Nervozni listonoša
25-03-2019, 09:03
Uglavnom - da zaključim! Hrvatska je nogometna reprezentacija trebala biti dovedena prema planu kukuriku koalicije na nivo na kojem je sad hrvatska košarkaška reprezentacija. Ovom narodu treba uništiti sve što je hrvatsko. To je plan bio. I pred svjetsko prvenstvo u Rusiji se razvlačilo Lovrena i Modrića po sudovima (a moglo se to i prije, ali i kasnije). Mislili su arhitekti plana da će to biti dovoljno da se poslije tri utakmice vrate doma i onda bi počela pljuvačina (ali očito su se zahebali trebalo je njih dvojicu odmah uhapsiti i staviti u zatvor) i onda ne bi bilo ni Rusije, ni onog neponovljivog slavlja, a Thompsonu su i tako i tako ''organizatori'' isključili mikrofon.

Na žalost jučer smo izgubili od tako loših Mađara da se ne mogu sjetiti da li smo ikad izgubili natjecateljsku utakmicu od tako loše ekipe. Dalić mi jučer ličio na Miljana Miljanića, a ovi su igrali kao nekada Jugoslavija (kao da su svi posvađani među sobom).

Jedna je dobra stvar da je grupa stvarno loša, ali ako iz ovoga nećemo izvući pouke onda ne trebamo ni ići na taj EP.

Od mene toliko.

1981
25-03-2019, 09:12
Triba vratit Čegevaru Bilića.Idola HR navijača i HR javnosti. Velikoga trenera koji u grupi sa Andoron,Kazahtanon,Bjelorusijon,Ukrajinon i Engleskon nije uspija uvatit drugo misto u grupi za SP 2010.

Nervozni listonoša
25-03-2019, 09:21
Triba vratit Čegevaru Bilića.Idola HR navijača i HR javnosti. Velikoga trenera koji u grupi sa Andoron,Kazahtanon,Bjelorusijon,Ukrajinon i Engleskon nije uspija uvatit drugo misto u grupi za SP 2010.

Ma je on ''crveni'' ali ja nemam ništa protiv Bilića. On je takav kakav je (prema njegovu i oca su mu progonili '71.) ali je socijalist. Ja mu nikad neću zaboraviti kako je Engleze sprašio 3:2 na Wembliju u sred Londona (iako su mu drugačije savjetovali jer se on već plasirao, a ovim drugima je bio dovoljan i bod, ali on je pošteno odradio. Kao ni činjenicu da je na SP-u u Francuskoj odigrao maestralno (upravo vrhunski) cijelo prvenstvo, a utakmicu za treće mjesto na Ćirinu molbu sa blokadom i teškom ozlijedom kuka - nakon koje se više nikad nije oporavio i dan danas šepa zbog te ozlijede.

Tako za Slavena kapa dolje i naklon do poda!

Nervozni listonoša
25-03-2019, 09:29
Da se malo podsjetimo!

http://www.youtube.com/watch?v=kkvcfORMLqo

Eto ti Chegevara!!!

A bio je savjetovan da malo ''progleda kroz prste'' Englezima!

Nije.

Ovo je jedna od rijetkih stvari koje ću pamtiti dok sam živ (dok mi živo /hrvatsko/srce bije)!

I da ne da volim Bilića, Bokšića i Asanovića - ja njih trojicu - obožavam!

1981
25-03-2019, 09:40
Da se malo podsjetimo!

http://www.youtube.com/watch?v=kkvcfORMLqo

Eto ti Chegevara!!!

A bio je savjetovan da malo ''progleda kroz prste'' Englezima!

Nije.

Ovo je jedna od rijetkih stvari koje ću pamtiti dok sam živ (dok mi živo /hrvatsko/srce bije)!

I da ne da volim Bilića, Bokšića i Asanovića - ja njih trojicu - obožavam!

Ne tribas me podsjecat. Gleda san uzivo. Ima je reprezentaciju za ubit vola. Usporedi obranu danasnju sa Srnon, Simunicen, R. Kovacen, Corlukon.......neusporedivo.

Sekstant
25-03-2019, 09:40
Triba vratiti strucnjaka Cacica. Livakovica na gol, uruciti pozive Teofilu i Olmu :kava

Grunf
25-03-2019, 09:42
Počeli smo gubitke gledati tako kao da se ništa strašno nije dogodilo. Španjolci nas pregaze sa 6-0, nema veze, sve je ok. Jedva dobijemo Azere, nema veze, idemo dalje. Dobiju nas Mađari, nema veze, bude valjda nekak.

Činjenica je da već više od pola godine nemamo standardnih 11 igrača, da lutamo u postavi i taktici i to se odražava na rezultat.

Grunf
25-03-2019, 09:43
Triba vratiti strucnjaka Cacica. Livakovica na gol, uruciti pozive Teofilu i Olmu :kava

Pa gle, Livakovića svakako treba na gol, ako mislimo igrati ozbiljan nogomet.

Picaferaj
25-03-2019, 09:55
Nije nas zajebao ni Kalinić ni Dalić ni Rakitić ni bilo ko drugi ili treći nego naš mentalitet. Svi seru kako je ovo najlakša kvalifikacijska grupa ikad a u stvarnosti je najzajebanija. Naši nemaju nikakve motivacije se dokazivati protiv tamo neke Slovačke, Mađarske, Walesa jer mi smo svjetski doprvaci a oni kurac od ovce iako su solidne, tvrde reprezentacije koje mogu zagorčat život svakome..pogotovo kad su motivirani činjenicom da igraju protiv finalista SP. Jučer je Brekalo jedini igrao. Svi ostali su bli zakurac. Nekima nije išlo a većini se nije uopće dalo igrati.

Grunf
25-03-2019, 10:09
Nije nas zajebao ni Kalinić ni Dalić ni Rakitić ni bilo ko drugi ili treći nego naš mentalitet. Svi seru kako je ovo najlakša kvalifikacijska grupa ikad a u stvarnosti je najzajebanija. Naši nemaju nikakve motivacije se dokazivati protiv tamo neke Slovačke, Mađarske, Walesa jer mi smo svjetski doprvaci a oni kurac od ovce iako su solidne, tvrde reprezentacije koje mogu zagorčat život svakome..pogotovo kad su motivirani činjenicom da igraju protiv finalista SP. Jučer je Brekalo jedini igrao. Svi ostali su bli zakurac. Nekima nije išlo a većini se nije uopće dalo igrati.

Da smo imali Livakovića na golu dobili bi tekmu, tako da je Kalinić zeznuo, a i Dalić jer ga forsira iako nije u formi. Dalićeva je isto krivica jer stavlja igrače koji nemaju motivacije dobiti Mađarsku nego stavlja one kojima puca ona stvar.

Grupa je zeznuta, to je istina.

Nervozni listonoša
25-03-2019, 10:11
Ne tribas me podsjecat. Gleda san uzivo. Ima je reprezentaciju za ubit vola. Usporedi obranu danasnju sa Srnon, Simunicen, R. Kovacen, Corlukon.......neusporedivo.

Stjecajem okolnosti danas je - kako je. Ovi su baš bili zreli za prvaka Europe - ali nakon tih nesretnih Turaka - što se desi jednom u 100 godina su ispali. Sjećam se Srne kako je neutješno plakao na centru, a kasnije je izkavio da je plaka zbog Klasnića, a ne zato što smo izgubili. Valjda je to Dario Srna - legenda. Sad se nudio da pomogne ali su ovi zaključili da im ne treba.

Nervozni listonoša
25-03-2019, 10:20

Nikad nisam rekao da treba vratiti bilo koga, a kamo li Ćaćića. Dalje - Dalić je pogriješio višestruko ali je najveća greška sa Lovrom i ako si pažljivo pročitao što sam napisao za Lovru više krivim pomoćnika Ladića koji je sam bio vratar i koji nakon prvog gola nije došao Daliću i rekao šefe Kalinić je gotov - vadi ga van. Onaj prvi gol je primio i uz sebe je još kao krivca naznačio i Vidu koji je išao pokriti prostor ispred igrača, a ne na njega i na loptu jer je bilo unutar šesnaest. Kad primiš onakav gol ti automatski poljuljaš samopouzdanje svojih obranbenih igrača. A Kalinić je bio totalno uzdrman i to se vidjelo odmah nakon gola kada jednu laganu loptu koja pada kao kruška ne hvata nego boksa iako je bio sam samcat i ona obrana slobodnjaka u zadnjoj sekundi prvog gdje je nikakvu loptu tek iz drugog pokušaja primirio.

A o ovoj dvojici - ne bih jr nisam baš upućen. Olmo je Španjolac i koliko znam Dinamo ga prodaje Milanu za 25 miliona eura (tako pišu).

Picaferaj
25-03-2019, 10:24
Da smo imali Livakovića na golu dobili bi tekmu, tako da je Kalinić zeznuo, a i Dalić jer ga forsira iako nije u formi. Dalićeva je isto krivica jer stavlja igrače koji nemaju motivacije dobiti Mađarsku nego stavlja one kojima puca ona stvar.

Grupa je zeznuta, to je istina.

Da se igralo kako bog zapovida Kalinić ne bi dobio priliku da izgubi utakmicu.

Nervozni listonoša
25-03-2019, 10:26
Pa gle, Livakovića svakako treba na gol, ako mislimo igrati ozbiljan nogomet.

A jel bio problem da je prije Mađara Kalinić došao Ladiću ili Daliću i rekao - Čuj šefe ja bih sve da za hrvatski dres, ali nisam u formi, bio sam i ozlijeđen, završio sam na klupi u Engleskoj drugoj (znači promjena i sredine) neka brani Ante ili Mate, a ja sam tu ako krene nešto po zlu. A ne Azeri - ma oni su bezveze, Mađari - ti pojma nemaju možemo i bez golmana ili neka na njima naš golman vrati samopouzdanje.

Ovako je Kalinić i sam sebe zeznuo - jer možda bi se do lipnja i pribra..... a sad je upitnik veliki iznad njegove glave.

Nervozni listonoša
25-03-2019, 10:33

Picferaj ja se u 99,99% slučajeva slažem s tobom, ali ti jednostavno bez golmana ne možeš ništa napraviti. Golman je 70% ekipe. Je sve je kako ti kažeš - ali onda su naši podcijenili i Azere i pogotovo Mađare, ako su mislili da mogu do povoljnog rezultata sa golmanom koji je em došao sa nedavno doživljenim potresom mozga, em totalno poljuljanog samopouzdanja. Pa ćemo ga sad mi malo podići u reprezentaciji.

To se ne radi!

Uvjek se sjetim onog Brazila iz 1982., godine. Ti su bili tako dobri da su mislili da im vratar i ne treba. Poveli su rupu od rupe i Rosi ih je istorpedirao - pa pakuj kofere i kući. Džaba i Zico i Eder i Sokrates i Falcao i ostali kad je rupa na golu - a vidjelo se da je rupa još na prvoj tekmi protiv tadašnjeg SSSR-a, ali ovi su mislili da mogu i bez golmana - pa je na kraju bilo i plača.

crni bombarder
25-03-2019, 10:41
uz "dabogda sve izgubili" socijalisticke pacijente i sektase, uvijek u ovim situacijama ispliva cuveno klubastvo... ovi brane Leovca jer je GNK, ovi brane drvo na golu jer je iz Hajduka, i tako u krug.

Livakovica svakako na gol, mada nije ni on neka garancija i prvi gol koji primi, bice pljuvanja.

Kalinic, hvala ali dovidjenja, frajer je primio 15 golova od kad je prosle jeseni stao na gol.

Sta dalje, neka smislja Dalic, ali ne vidim ga jos dugo na klupi. Pojest ce ga oni koji jedva cekaju kiks, a vec ih ima nekoliko, mada jos nista nije dovedeno u pitanje sto se tice kvalifikacija, imamo i Ligu nacija za plasman na EP ali nije se pametno igrati i vrijeme je za uzbunu. Momcad mu izgleda lose, oni su jos glavom na onom autobusu, spustiti se na zemlju i igrati nogomet. Ili jebiga, ponoviti kvalifikacije nakon uspjeha `98. Sta drugo reci.

Nervozni listonoša
25-03-2019, 10:41
I kukaš - nemaš bekova. A jedan Srna ti se diskretno nudi da se vrati da pomogne i ti kažeš: Hvala lipo ne treba. I staviš Brekala na beka - koji je krilo klasično. A onda u zadnji tren protiv Mađara jedvaja na beka koji je stoper, pa vadiš Petkovića koji u zadnjoj nije ništa loše napravio i vratiš Rebića koji je isti tip igrača. U obranu vratiš Lovrena koji sjedi na klupi pa je malo izgubljen u prostoru, a to odmah djeluje i na Vidu. I na kraju balade - shvatiš da je na golu najveći problem, a njega si ostavio.

Ja nisam nikakav stručnjak - samo gledam i kad ja vidim neke stvari onda mi nije jasno kako to ne vide stručnjaci Dalić i Ladić koji znaju više od mene o nogometu. Inače Vida uvjek daje sve što može - a jučer je i batine dobio od Mađara i opet vele da je kriv za prvi gol!

crni bombarder
25-03-2019, 10:49
kad pogledas snimku prvog Madjarskog gola, ono nije ni islo u gol, Kalinic je sam sebi dao gol :D

1981
25-03-2019, 10:58
kad pogledas snimku prvog Madjarskog gola, ono nije ni islo u gol, Kalinic je sam sebi dao gol :D

Ja san to odma ubra. Prvi gol je auto gol Kalinića.

1981
25-03-2019, 11:00
Nije isprika ali drugi gol je cisti faul Madjara u skoku a druga polovica gola je krivnja Kalinića jer ne izlece a ima 2.03 visine.

crni bombarder
25-03-2019, 11:00
I kukaš - nemaš bekova. A jedan Srna ti se diskretno nudi da se vrati da pomogne i ti kažeš: Hvala lipo ne treba. I staviš Brekala na beka - koji je krilo klasično. A onda u zadnji tren protiv Mađara jedvaja na beka koji je stoper, pa vadiš Petkovića koji u zadnjoj nije ništa loše napravio i vratiš Rebića koji je isti tip igrača. U obranu vratiš Lovrena koji sjedi na klupi pa je malo izgubljen u prostoru, a to odmah djeluje i na Vidu. I na kraju balade - shvatiš da je na golu najveći problem, a njega si ostavio.

Ja nisam nikakav stručnjak - samo gledam i kad ja vidim neke stvari onda mi nije jasno kako to ne vide stručnjaci Dalić i Ladić koji znaju više od mene o nogometu. Inače Vida uvjek daje sve što može - a jučer je i batine dobio od Mađara i opet vele da je kriv za prvi gol!

Dalic je konformist, on razmislja kao 99% navijaca, sto bi jelte igrao Petkovic naprimjer, kad imamo Rebica, kojeg svi zele vidjeti na terenu.

Onda Rebic odigra prvo poluvrijeme za anale, covjek sve duele izgubio a duel igra mu je najjaci dio repertoara.

Nemoj Perisica na klupu jer je on senator. I tako dalje.

Sad je vrijeme da se pokusa nesto novo, Vlasic, Sunjic (mislim da je vec vrijeme za njega) Brekalo je vec u vatri, malo pretumbati, porazgovarati sa igracima kome se ne da igrati idi doma, ne znam na izborniku je da vidi sto ce.

Sekstant
25-03-2019, 11:01
Ali Ladic ce nekoga makniti :D
nakon one danske i bosne... :kava

1981
25-03-2019, 11:11
Ja mislin da mi godina sami sebe PRECJENJUJEMO a podcjenjujemo sve i svakoga. Niti smo mi toliko dobri niti su ostali toliko loši. Danas svi moraju igrat krvavo za dobit reprezentacije srednje evropske klase. Ovo sve je i namisteno da idu dalje iz svake grupe po dvi reprezentacije direktno da se ne dogodi da Italija i Nizozemska ostanu doma i neidu na SP. Iako nista vise ne garantira ni ovaj sistem kvalifikacija.

Nervozni listonoša
25-03-2019, 11:17
uz "dabogda sve izgubili" socijalisticke pacijente i sektase, uvijek u ovim situacijama ispliva cuveno klubastvo... ovi brane Leovca jer je GNK, ovi brane drvo na golu jer je iz Hajduka, i tako u krug.

Livakovica svakako na gol, mada nije ni on neka garancija i prvi gol koji primi, bice pljuvanja.

Kalinic, hvala ali dovidjenja, frajer je primio 15 golova od kad je prosle jeseni stao na gol.

Sta dalje, neka smislja Dalic, ali ne vidim ga jos dugo na klupi. Pojest ce ga oni koji jedva cekaju kiks, a vec ih ima nekoliko, mada jos nista nije dovedeno u pitanje sto se tice kvalifikacija, imamo i Ligu nacija za plasman na EP ali nije se pametno igrati i vrijeme je za uzbunu. Momcad mu izgleda lose, oni su jos glavom na onom autobusu, spustiti se na zemlju i igrati nogomet. Ili jebiga, ponoviti kvalifikacije nakon uspjeha `98. Sta drugo reci.

Sinoć sam vidio da spominju Leovca, a zatim kriv je i Vida. Nema se što Leovca braniti. Kažu plivao je, pa plivao je i Lovren (jednom se trenutku u prvom poluvremenu Vida okjreće prema njemu i pita ga pa gdje si ti čovječe pokazujući mu rukom gdje je trebao valjda biti. Zbog Lovrena je plivao i Vida.

Leovac je kriv što je onu loptu prsima izbacio u korner ili što je pao nakon što ga je Mađar nadskočio ili što? A netko je napisao Da Kalinić nije kriv - čak se i bacio kaže komentator. Čuj čak se i bacio, a golman?

No dobro.

Nervozni listonoša
25-03-2019, 11:27
Ali Ladic ce nekoga makniti :D
nakon one danske i bosne... :kava

Dražen Ladić - dečko moj dragi - je naš najbolji vratar od 90-te na ovamo. On je imao onu jednu strašnu krizu pred svjetsko - ali ga je Tuđman ostavio na životu i golu pred svjetsko - Ćiro ga je htio mijenjati. (Tuđman mu na domjenku kaže: Pa i jedan Lav Jašin je primao golove sa trideset metara, a Ladić mu odgovara -Da predsjedniče jednog ili dva ali ja sam Vam primao takve pola godine.

Ti se toga dijaloga ne sjećaš ali ja se sjećam. Ladić je sve vratio na SP-eu gdje je bio možda i najbolji vratar tog SP-a. A u utakmici za treće mjesto nizozemcima je skinuo bar jedno 4 - 5 zicera, a ona obrana nogom kad pada na leđa je možda i obrana cijelog natjecanja. Spašavao nas je Ladara i protiv Japana kod 0:0 i protiv Nijemaca, protiv Rumunja je obrana bila vrhunska. Francuza nije mogao jer su greške bile kardinalne.

Ali što ja ovo uopće pričam???

Nervozni listonoša
25-03-2019, 11:30
Ja mislin da mi godina sami sebe PRECJENJUJEMO a podcjenjujemo sve i svakoga. Niti smo mi toliko dobri niti su ostali toliko loši. Danas svi moraju igrat krvavo za dobit reprezentacije srednje evropske klase. Ovo sve je i namisteno da idu dalje iz svake grupe po dvi reprezentacije direktno da se ne dogodi da Italija i Nizozemska ostanu doma i neidu na SP. Iako nista vise ne garantira ni ovaj sistem kvalifikacija.

A vidiš ja mislim da mi kad se prepadnemo porcije i ne pričamo mnogo pred utakmicu - tad je uvjek dobro i na kraju vrlo pozitivno, a čim nekoga podcjenimo i počnemo pričati pred utakmicu - odma se u....mo!

Sekstant
25-03-2019, 11:33
A sta ja prican "decko dragi"... Ode se pise da Kalinica triba potirati a Ladara nakon onih kikseva po tin kriterijima nebi triba prismrditi repki. Pa ipak je bija naj golman turnira kasnije. A lovre osim kikseva ima jos jedan veliki. krimen u tvojin ocima. On je hajdukova skola. Fuj to.

Sekstant
25-03-2019, 11:37
Iskoristiti cu da jos malo trolan s obziron da ste raspravu oko tv prava na drugoj temi "zaobisli".
Kako su to sektasi sta zelu "zatrti sve hrvatsko" prodali prava srpskoj tv kuci koja pribacuje utaknice na live kanale u live termine i tako unistava hrvatski sport?

1981
25-03-2019, 11:46
A sta ja prican "decko dragi"... Ode se pise da Kalinica triba potirati a Ladara nakon onih kikseva po tin kriterijima nebi triba prismrditi repki. Pa ipak je bija naj golman turnira kasnije. A lovre osim kikseva ima jos jedan veliki. krimen u tvojin ocima. On je hajdukova skola. Fuj to.

Ja nemislin da Kalu triba potirat ali je cinjenica da je ima potres mozga i da nebrani tri miseca. Posto pratin i Engleze i prije potresa mozga branija je ajme majko tako da bi mi bilo najnormalnije da ga se silo na klupu.

Nervozni listonoša
25-03-2019, 11:51

Pa ti ne znaš ni što sam napisa. Nakon prvog gola - bilo je krajnje vrijeme da ga se zamjeni - da se utakmica ne izgubi. A kasnije štaš radit to i nije bilo moja briga. A zaboravio si da smo trebali primit i treči gol na kraju opet zaslugom Kalinića ali je Rakitić izbacio sa gol crte - Lovro i bukvalno nije zna di je, a trebao je samo istrčat i pokupit jednu loptu. A ne ostao je na crti. Uostalom - neka on brani i slijedeću protiv Welsa - što se mene tiče, ali ja onda neću ni gledati ne zbog njega ili nekog trćeg - nego zbog svojih živaca. To mi ne treba.

1981
25-03-2019, 12:00
Ove kvalifikacije moraju se iskoristit da se ubace mlade snage.Tu prvenstveno mislin na Pašalića, Vlasića, Brekala. Nije mi jasno sta se stalno zove Roga a momak je odigra sve skupa u Napolija tri utakmice. Pasalić je za njega avion.

1981
25-03-2019, 12:03
Nemogu virovat da je onaj Sluga treći vratar pored zivoga Posavca. Jedini kiks cilu sezonu Posavec je ima na ono idtrcavanje protiv Steaue a sve ostalo cilu sezonu 9/10.

crni bombarder
25-03-2019, 12:05
ne dirati Kalu, da se slucajno netko ne uvrijedi

Nervozni listonoša
25-03-2019, 12:05
Ja nemislin da Kalu triba potirat ali je cinjenica da je ima potres mozga i da nebrani tri miseca. Posto pratin i Engleze i prije potresa mozga branija je ajme majko tako da bi mi bilo najnormalnije da ga se silo na klupu.

Sjedim gledam tekmu i kod inkriminirajućeg kornera kažem evo gol za Mađare. I oni ga zabiju. Kod prvog vidim ulazi mađar iz kosa - kažem gol - i ono stvarno gol. Protiv Azera - lopta ide prema napadaču - Čaleta Car bježi od njega (povlači se), kažem gol i ono stvarno gol. Pogodio sam i Kramarićev - jedino Barišićev nisam.. A jedan sam fulao - jer su se dva Azera jednostavno sudarila u našem kaznenom prostoru.

Sad nije da se hvalim - ali sam toliko situacija vidio i zapamtio, a ujedno u neke jednostavno nemam povjerenja da mogu spasiti i ono napraviti što se zove - vratrskim čudom.

Jeste vidjeli jednog Manuela Noera neki dan protiv Ajaxa - to više nije isti vratar nakon ozlijede. Jeste vidjeli možda i najvećeg Bufona. Ni on nije isti - zbog godina. Noer će možda dobiti još jednu godinu u Bayernu da se vrati na staru razinu prije ozlijede, ako ne ide ća. Bufon je prije ispadanja PSG-a trebao potpisati još jedan jednogodišnji ugovor - ali sad neće. Zahvalit će mu se. To tako ide i kod igrača, ali su posebno golmani na udaru tu se puno ne oprašta. Zato i ljudi i oboljevaju od depresije.

Isti vam je slučaj bio i sa Ikerom Casillasom legendarnim vratarom Reala i Španjolske repke.

To je posao, a posao je lova. Sa lovom se igra samo u kockarnici.

Nervozni listonoša
25-03-2019, 12:11
Dalić bi trebao znati da mu se kiks protiv Welsa u Osjeku ne smije dogoditi - i da mu igraju samo tri boda. Mislim da je on toga svjestan. Ako nije - onda će on prvi - pakirati kofere!

Picaferaj
25-03-2019, 12:43
Picferaj ja se u 99,99% slučajeva slažem s tobom, ali ti jednostavno bez golmana ne možeš ništa napraviti. Golman je 70% ekipe. Je sve je kako ti kažeš - ali onda su naši podcijenili i Azere i pogotovo Mađare, ako su mislili da mogu do povoljnog rezultata sa golmanom koji je em došao sa nedavno doživljenim potresom mozga, em totalno poljuljanog samopouzdanja. Pa ćemo ga sad mi malo podići u reprezentaciji.

To se ne radi!

Uvjek se sjetim onog Brazila iz 1982., godine. Ti su bili tako dobri da su mislili da im vratar i ne treba. Poveli su rupu od rupe i Rosi ih je istorpedirao - pa pakuj kofere i kući. Džaba i Zico i Eder i Sokrates i Falcao i ostali kad je rupa na golu - a vidjelo se da je rupa još na prvoj tekmi protiv tadašnjeg SSSR-a, ali ovi su mislili da mogu i bez golmana - pa je na kraju bilo i plača.

Za 3 boda kontra Azera moremo zahvaliti publici na Maksimiru koja je tirala igrače non-stop da daju sve od sebe. Da se igralo u gostima, pred praznim tribinama ili na neutralnom terenu popušili bi i od Azera. Nije golman za svaku ekipu 70% ekipe. Za reprezentaciju za koju svi govore da ima jednu od najboljih sredina ako ne i najblju golman ne bi smia bit više od 10-15% ekipe.
Ja sam očekiva da će Dalić smistit Kalu na klupu nakon očajnog nastupa protiv Azera a nisam zna da je Kale ima potres mozga. Dalić nije nikakav nogometni stručnjak i bilo bi mu pametnije da je prihvatia onu nemoralnu ponudu od Kineza. U Rusiji se sve saršeno poklopilo a tako nešto ne more vječno trajat. Ja se ne bi iznenadia da se ne uspijemo plasirat na evropsko

1981
25-03-2019, 12:56
Plasirat cemo se mi na EP. Ne bojin se ja toga nimalo. I drugi ce gubit bodove jer su wels,madjarska i slovacka tu negdi li la. Dalic se samo mora dogovorit sam sa sobon da mu igraju najbolji i najmotiviraniji i nece bit straja.

1981
25-03-2019, 12:59
Sitite se samo kako smo se plasirali na SP98. A igraci velicine samo takve od Jarnija do Sukera a vezna linija Boban,Prosinecki,Asanovic.

crni bombarder
25-03-2019, 13:23
ako popusimo kvalifikacije, ima vadiona na Ligi nacija, kako smo u A zoni v jerojatno ce se sve momcadi kvalificirati eventualno Island nece, dakle sa njima bi igrali taj play off... ne znam kakav je sustav ako se sve momcadi iz A zone kvalificiraju a mi ne, dolaze li onda u play off momcadi iz B zone ispod crtre njihovog razigravanja, ili ne... taj sustav Lige nacija je valjda nejasan i njegovim tvorcima

Nervozni listonoša
25-03-2019, 13:39
Sitite se samo kako smo se plasirali na SP98. A igraci velicine samo takve od Jarnija do Sukera a vezna linija Boban,Prosinecki,Asanovic.

Schmaihel nas je plasira. U Grckoj je na golu radio cuda. Ali ne zbog nas nego zbog sebe jer su se bojali ici u dokvalifikacije.

Inace da je sve bilo cisto Petar bi im pustio jer smo mi njih prije toga na EP izbacili smo ih igrajuci s drugom postavom protiv Portugala jer je Ciro procjenio da mu je lakse sa Nijemcima nego s Talijanima, a onda gle cuda Cesi izbace Talijane.

1981
25-03-2019, 13:48
Schmaihel nas je plasira. U Grckoj je na golu radio cuda. Ali ne zbog nas nego zbog sebe jer su se bojali ici u dokvalifikacije.

Inace da je sve bilo cisto Petar bi im pustio jer smo mi njih prije toga na EP izbacili smo ih igrajuci s drugom postavom protiv Portugala jer je Ciro procjenio da mu je lakse sa Nijemcima nego s Talijanima, a onda gle cuda Cesi izbace Talijane.

I ovo san gleda uzivo i ne samo da san gleda nego smo iza utakmice tako izvridjali Ciru isprid stadiona da pas s maslon nebi poliza.

Nervozni listonoša
25-03-2019, 15:03
:obama
I ovo san gleda uzivo i ne samo da san gleda nego smo iza utakmice tako izvridjali Ciru isprid stadiona da pas s maslon nebi poliza.

Pa to sa Portugalom nas je i kostalo. Protiv Nijemaca su nam uvalili onog suca Pedersena i odradio nas po zadatku. Tako oni to rade. Danas Ciro jos prica kako ga je tad zeznuo taj Pedersen i Jerkan koji je rekao da moze igrati (sa slomljenim nosem), a ocito nije mogao. A u biti Ciro je zezno sam sebe. Ja ne kazem da bi mi i kompletni dobili Portugal, ali Ciro si je stimao suparnika i stvarno je dobro skuzio da su tad Talijani bolji od Svaba, ali su se onda Pojavili Cesi dan poslije. Da je Cirohito to znao sigurno bi pokusao dobiti Portugal i izvuci Cehe... Ali eto nije ni on mogao sve pogoditi. Koji lukavac taj Ciro. I jos samouvjeren Hocu Nijemce veli, a ovi mu rekli ma nema problema i poslase mu uz Nijemce i suca - u paketu.

kiler
29-03-2019, 09:21
:obama

Pa to sa Portugalom nas je i kostalo. Protiv Nijemaca su nam uvalili onog suca Pedersena i odradio nas po zadatku. Tako oni to rade. Danas Ciro jos prica kako ga je tad zeznuo taj Pedersen i Jerkan koji je rekao da moze igrati (sa slomljenim nosem), a ocito nije mogao. A u biti Ciro je zezno sam sebe. Ja ne kazem da bi mi i kompletni dobili Portugal, ali Ciro si je stimao suparnika i stvarno je dobro skuzio da su tad Talijani bolji od Svaba, ali su se onda Pojavili Cesi dan poslije. Da je Cirohito to znao sigurno bi pokusao dobiti Portugal i izvuci Cehe... Ali eto nije ni on mogao sve pogoditi. Koji lukavac taj Ciro. I jos samouvjeren Hocu Nijemce veli, a ovi mu rekli ma nema problema i poslase mu uz Nijemce i suca - u paketu.

protiv Nijemaca u četvrtfinalu 1996. nam je sudio Šveđanin Leif Sundell...
(Rune) Pedersen nam je sudio protiv tih istih Nijemaca dvije godine kasnije ,u Lyonu,na Mundijalu...
Fun fact:ako se ne varam,taj isti Norvežanin Pedersen nam je sudio u ključnoj utakmici te generacije,u Kijevu u jesen 1997. protiv Ukrajine,kad su Ukrajinci odmah poveli i dali čak i drugi gol ubrzo,ali ga je pomoćni sudac poništio, da bi Bokšić 20ak minuta kasnije otklonio sve nedoumice oko prolaska u Francusku...

Sekstant
29-03-2019, 13:08
HNS i Brand u misiji kako izgraditi dinamu stadion na brk repke i na racun poreznih obveznika.... :kava

Picaferaj
29-03-2019, 14:49
HNS i Brand u misiji kako izgraditi dinamu stadion na brk repke i na racun poreznih obveznika.... :kava

Ja ne bi imao ništa kontra toga. Barem bi se vidjelo da je od love poreznih obveznika nešto i napravljeno. A Dinamo, kad smo već zapeli za to, ne bi morao igrati stalno na tom stadionu. Za većinu utakmica dovoljan mu je onaj u Kranjčevićevoj. A kad zaželi i zatreba igrati na novom..nek' plati. Maksimir je sramota na kvadrat cijele Hrvatske a ne samo Zagreba.

Nervozni listonoša
29-03-2019, 15:27
protiv Nijemaca u četvrtfinalu 1996. nam je sudio Šveđanin Leif Sundell...
(Rune) Pedersen nam je sudio protiv tih istih Nijemaca dvije godine kasnije ,u Lyonu,na Mundijalu...
Fun fact:ako se ne varam,taj isti Norvežanin Pedersen nam je sudio u ključnoj utakmici te generacije,u Kijevu u jesen 1997. protiv Ukrajine,kad su Ukrajinci odmah poveli i dali čak i drugi gol ubrzo,ali ga je pomoćni sudac poništio, da bi Bokšić 20ak minuta kasnije otklonio sve nedoumice oko prolaska u Francusku...

Ma taj nam je Sundell 'sviro' ko 'pedersen'. Na to sam mislio. A kad bi god kasnije vidio na tveu ili kad bi netko spomeno Solkovskog odmah bi mi Boksic pao na pamet i sjetio bih se tog njegovog gola u Ukrajini.

Nervozni listonoša
29-03-2019, 15:36
Ja ne bi imao ništa kontra toga. Barem bi se vidjelo da je od love poreznih obveznika nešto i napravljeno. A Dinamo, kad smo već zapeli za to, ne bi morao igrati stalno na tom stadionu. Za većinu utakmica dovoljan mu je onaj u Kranjčevićevoj. A kad zaželi i zatreba igrati na novom..nek' plati. Maksimir je sramota na kvadrat cijele Hrvatske a ne samo Zagreba.

Ma sve je to jos na "dugom stapu". Sto bi se reklo ispitivanje javnosti. Osobno mislim da reprezentaciji i ne treba nacionalni stadion. Odnosno da su svi stadioni u Hrvatskoj i nacionalni stadioni.

Picaferaj
29-03-2019, 17:09
Ma sve je to jos na "dugom stapu". Sto bi se reklo ispitivanje javnosti. Osobno mislim da reprezentaciji i ne treba nacionalni stadion. Odnosno da su svi stadioni u Hrvatskoj i nacionalni stadioni.
nacionalni, gradski, Dinamov, društveni...mene nije briga kako se zove ni ko će ga financirati. Činjenica je da Hrvatskoj nužno triba moderni stadion. Čak ga je i Makedonija uspila sagradit.

Bukowski
04-04-2019, 01:04
Meni Hrvatska igra očajno još od tamo kvalifikacija za Rusiju. U Rusiji protiv Argentine donekle dobro (uz ogromnu dozu sreće, oni fulali prazan gol, prvi gol nam poklonio golman, Luka zabio za dva nula u idealnom momentu), sve ostalo ubi Bože.
Kontra Danaca smo trebali ispast, ako zbog ničeg drugog onda jer su nas totalno navukli na svoju igru. Englezi u biti još, to je bilo donekle okej, ali samo donekle. Ljudi to gledaju kao odličan nastup jer je Engleska uvijek ime, ali kad im pogledaš i rezultate zadnjih DESETLJEĆA i imena u rosteru, to mi realno i trebamo dobit. Ja ću reć da je to dobro bilo samo zato što je polufinale.

Sa ekipom koju imamo mi već godinu i kusur radimo biće nekakvu šansu i pol po utakmici. Očaj.

Inače, Daliću sam poželio sreću samo iz dva razloga: drago mi bilo da je onaj panj otišao, i da je šansu dobio neko ko nije nekakav Gračan, Ladić ili Zoki Mamić (neko donekle izvana kartela) i zato što je poslao jasnu poruku u PRVOJ utakmici gdje je u minut uveo Vlašića i Pašalića.
Ljepa gesta. Pošto sam ja jak u ezoteriji, ja tvrdim da si je time kupio sreću u penalima, ždrijebu, itd. Kao što tvrdim da si sad kupuje nesreću u budućnosti stavljanjem Petkovića i More i ignoriranjem Vlašića.

U Engleskoj jako dobar nastup, nesreća sa rezultatom, jedva se i na sreću plasirali u Francusku (Bokšić, zalječen nekako).

1998. u Francuskoj odlični nastupi i odličan rezultat (meni veći nego ovo srebro) nakon toga sljedi kiks i ne plasman na Euro 2000.

2008. u Austriji odlični nastupi i nesreća sa rezultatom (po meni, da smo imali Eduarda, tučemo se za titulu), nakon toga sljedi kiks i ne plasman u JAR.

2018. u Rusiji labavi nastupi i ekstra sreća sa rezultatom. Šta sljedi nakon toga vidit ćemo. Zasad nije nešto. U obe utakmice bez šanse. Azeri su imali 1 na 1 s golmanom i mogućnost da povedu 2:0, sumnjam da bi se vratili, pošto i dalje nakon godine i kusur stvaramo šansu i pol po utakmici.

Svakih deset godina ciklusi se ponavljaju. Najjači smo bili 1996. i dvije i osme. Prvi put nas posro sudac (debitanti, kontra sile - Njemaca) drugi put nesreća i Taylor Martin. Ako se ne varam Dudu je bio naj strelac kvalifikacija tada..... plus je tu bio i moćni tada Srna , Modrić i Ćorluka.

Treba totalni remont i samo mlade gurat. Ostavit par ovih starih čisto da daju samopouzdanje. I Kalinića je trebalo odavno počet gledat kao privremeno riješenje, po meni je Letica ili Grbić taj. Šteta šta je Grbić u smrdljivoj Lokomotivi pa ne možeš jednostavno zaozbiljno ga uzet.

A najveći, daleko najveći rezultat sa reprezentacijom je po meni postigao meni osobno najmrži od sviju - Otto Barić. Kakav je on raspad nasljedio nakon Jozića i Japana, kakvu rupu generacijsku, i uspio se plasirati u Portugal, što je po meni ravno čudu. Izmislio čovjek Pršu.

Najjača veza svijeta je smješno neučinkovita, i sa 99% točnih dodavanja nek se ubiju svi skupa kad su sva unazad ili paralelno, na par metara. Modrić, Rakitić, Badelj, Brozović, Kovačić, to je sve potpuno isti tip igrača, teretan do boli, neučinkovit, dobar samo za davat ritam utakmici (Modrić), ubijat trkom (Brozović), igrat flastere (Badelj), ili neko na koga se možeš oslonit jer točno znaš koliki mu je donji limit i da će odigrat ili ko uvijek ili možda i rijetko bolje (Rakitić).
Svi imaju (napisane) "specijalnosti" ali svi su jednaki tip veznjaka, koji je dobro imat jednoga (eventualno dva ako taktika i protivnik to zahtjeva) ali samo uz bolje od njega ofenzivno. Jer sami po sebi su svi do zla Boga neučinkoviti što se kreacije zaista opasnih situacija tiče.
Sreća pa imamo još uvijek kolko tolko taj kult reprezentacije pa igrači redovno u bitnim utakmicama daju zaista sve od sebe. To nas jedino i drži tu malu stepenicu ispod najboljih.

Ja nekako prognoziram da će se i plasirat, čisto jer je euro takav da ide ko oće, odnosno konkurencija je takva, i jer shvaćaju koliko to znači i ljudima a prvenstveno njihovim šefovima iz HNS-a, ali sve uz jadnu i dosadnu igru, na silu, i čisto na ogromnu razliku u kvaliteti u našu korist. Dalić je i dalje zlatno tele, iako mu ekipa igra očajno već godinu dana.

Ova generacija je svoje odjebala, kad gledam sve ukupno mislim da nisu imali sreće (Austrija 2008.), da su podbacili (sve ostalo), i da su imali nevjerovatnu sreću (Rusija 2018.). Sve zajedno, nit smrdi nit miriše. Ipak je tu bilo DOSTA igrača koji su igrali (ali igrali!) u top klubovima. Mislim da su imali bolje izbornike da bi svako natjecanje bila igra kao u Austriji. Da ne spominjem kvalifikacije za tu istu Austriju.

A to se postiglo možda i radi toga što je Bilić napravio radikalan rez, možda je vrijeme za novi.

crni bombarder
05-04-2019, 14:27
finalist SP drugi na svjetu ali sve sretno i na guzove

ajmeeee

Nervozni listonoša
05-04-2019, 18:17
finalist SP drugi na svjetu ali sve sretno i na guzove

ajmeeee

Pa i da je sve takooooo! Pa što. Kako su Talijani postali prvaci svijeta - 1982. godine. I da li je i jedan jedini Talijan imao prigovor na način. Jesu kritizirali su izbornika kad su bili u grupi - jer su je jedva prošli, ali kasnije Enzo - genije! A vidi nas? Čisto klubaštvo!

PS: I neki dan u kvalifikacijama za EP Švicarska - Danska. Vode Švicarci do 83 minute 3:0 i na kraju završilo 3:3. A mi smo te Dance izbacili - pa neka je i na jedanaesterce.

crni bombarder
05-04-2019, 18:26
to je cista malicioznost, kao eto sve na srecu, a trebali ispasti jos od Argentine, kao

svaki gol Hrvatske je na srecu... preseravanje, ukratko

ili sto bi rekla ona jugoslovencina Holiga, "Schone promasio penal", iz njegovog kuta gledista nije Subasic obranio. Logicno, jer je govnar navijao za Dansku.

Ocekujes da takve prosere izjavljuju ljubomorne komsije, ali ovo...

mirv
11-06-2019, 21:34
Igramo protiv Tunisa s tri igrača u obrani i umjesto 0-1 moglo je i trebalo biti 0-4, nastupaju nam nekakvi Melnjaci, Sluge, kakva je ovo poremećena zajebancija?

Grunf
11-06-2019, 21:40
Baš poremećena zezancija. Melnjak je lokalni dečko pa ga Dalić gura. Formacija promašena.

Najjeftinije karte 100 kuna, a ovi rade cirkus.

Grunf
11-06-2019, 22:38
Tunis je dobra ekipa, a naši su se razbahatili, počevši od Dalića. Predobri su da bi dobili tamo neki Tunis.

st.anger
12-06-2019, 15:37
Ako je netko od upucenih voljan napisati par rijeci oko reprezentacije i povratka na Poljud. Ima li Hajduk iskljucivo pravo na koristenje Poljuda ili to grad moze sam s HNS-om dogovoriti?

TuSam
12-06-2019, 21:05
Ne znam, ali eto, naslovi po portalima kako se čude i u Hajduku i u gradu da su domaćini utakmice s Mađarskom. Kaljuža.

juanpablom
15-06-2019, 00:19
Ako je netko od upucenih voljan napisati par rijeci oko reprezentacije i povratka na Poljud. Ima li Hajduk iskljucivo pravo na koristenje Poljuda ili to grad moze sam s HNS-om dogovoriti?

Grad odlučuje ako sam dobro shvatio. Nadam se da će ovi što zajebavaju prestat to raditi.

Nervozni listonoša
17-06-2019, 20:23

https://www.24sata.hr/sport/branitelji-slozni-zahtijevamo-da-hrvatska-igra-u-splitu-635119

Branitelji i 4. gardijska brigada: Zahtijevamo Hrvatsku u Splitu!

Grunf
17-06-2019, 20:54
I onda se Torcidaši bune kad velimo da je u vrhu NH sama Orjuna. Kukaju kako nema Hrvatske u Splitu, a sad kad dođe onda kažu da kaj dolaze, nitko ih nije zvao. Pogotovo NH nije nitko ništa pitao, najbolje da će se te klošare nešto pitati. Kam bi došli.

Nervozni listonoša
17-06-2019, 21:10
I onda se Torcidaša bune kad velimo da je u vrhu NH sama Orjuna. Kukaju kako nema Hrvatske u Splitu, a sad kad dođe onda kažu da kaj dolaze, nitko ih nije zvao. Pogotovo NH nije nitko ništa pitao, najbolje da će se te košare nešto pitati. Kam bi došli.

Oni to trebaju sami rijesiti. Ako ne onda se slazu sa stanjem koje je sad.

Grunf
17-06-2019, 21:25
Nek NH napravi stadion od svoje love pa nek zabranjuju onda tko će igrati na njihovom stadionu. Taj stadion bi valjda imal sam ogradu i travnjak.

Nervozni listonoša
17-06-2019, 21:34
SDP valjda stoji iza te udruge. Pa nije NH cijela Torcida i Dalmacija?

mirv
18-06-2019, 10:46
2012.

OBLJETNICA: Platini na obilježavanju 100 godina HNS-a: Niste riješili problem huliganizma, bili ste loš učenik

"Ne želim kvariti slavlje, ali bilo bi neodgovorno da ne spomenem probleme koji su svima poznati, i nudim vam našu pomoć u njihovu rješavanju. Razočarani smo rezultatima u borbi protiv huliganizma, tu ste bili loš učenik. Također, vaše prvenstvo izaziva sumnju u regularnost. Pozdravljam sve što je napravio Vlatko Marković, ali neke stvari nisu prihvatljive i moraju se riješiti. Vjerujem u tebe Davore (Šukeru) da ćeš promijeniti lice hrvatskog nogometa, a u tome će mu biti potrebna snažna podrška hrvatskih vlasti", rekao je Platini.

http://www.politikaplus.com/novost/68910/platini-na-obiljezavanju-100-godina-hns-a-niste-rijesili-problem-huliganizma-bili-ste-los-ucenik

2019.

Michel Platini, 63-godišnji nekadašnjipredsjednik UEFA-e, uhićen je u Francuskoj zbog sumnje da je bio umiješan u korupciju prilikom dodjele Svjetskog prvenstva Kataru. Trenutačno se nalazi u pritvoru u Nanterresu. Platini je na mjesto predsjednika UEFA-e izabran u siječnju 2007. godine, te je na toj poziciji ostao do 2015. Za njegove vladavine je krovna europska nogometna organizacija osumnjičena za niz afera, pa je Platini bio prisiljen odstupiti sa svoje pozicije, ali i odustati od namjere da postane prvi čovjek FIFA-e nakon što se u središtu korupcijskog skandala našao dotadašnjih predsjednik Sepp Blatter.

https://www.vecernji.hr/sport/uhicen-michel-platini-1326740

Obilježit ćemo ovu posebnu prigodu liepim glazbenim uradkom za gospodina Moralnog.

https://www.youtube.com/watch?v=8AQ_1wua68A

Grunf
18-06-2019, 11:41
Haha. :vidiga

Drugi put nek donese cvijeće kad nam dolazi pa će i bolje proći. :D

st.anger
18-06-2019, 12:03
Te teorije oko NH-a me i ne zanimaju previse. Njihov klub, pa neka ga vode kako im odgovara.
Zanima me samo, posto se oko toga prasina digla, postoji li pravna podloga hajdukovom uvjetovanju reprezentaciji na Poljudu?
Imaju li neki ekskluzivni ugovor s gradom pa da imaju pravo na to ili to onako pupulisticki izbacivanju.

Grunf
18-06-2019, 13:22
Nije njihov klub, nisu vlasnici. Oni samo upravljaju u ime vlasnika. Poljud je u vlasništvu grada, tko zna kakav ugovor su sklopili s NH, ali očito NH ne može minirati tekmu jer bi već to napravili.

Humphrey
18-06-2019, 18:24
Umjetnička strast kod autora svastike opet se probudila pa opet žele na Poljud?

clash
19-06-2019, 13:16
Smisljena provokacija iz močvare, u cilju jos veceg jaza na relaciji zg-st i stvaranja negativne klime i razdora u dalmaciji. Evo pripcenje, di vam sve lipo pise:

KN Torcida je zbog posljednjih medijskih natpisa, dužan ovim putem reagirati i iznijeti svoj stav u vezi mogućeg odigravanja utakmice hrvatske nogometne reprezentacije u Splitu. Za onaj dio hrvatske javnosti koji je prespavao posljednjih dvadesetak godina hrvatskog nogometa te su ih iz dubokog sna probudile braniteljske udruge i pozivanje HNS-a na dobrobit djece, moramo ponoviti jednu činjenicu. Od 1998.g do danas u Hrvatskoj je odigrano 66 službenih utakmica, od kojih u Splitu – samo dvije. I od kojih jedna, zaslugom HNS-a i bez gledatelja.

Ne sjećamo se u tih dvadesetak godina nikakvih braniteljskih priopćenja, pozivanja na žrtve domovinskog rata, na zajedništvo i krv hrvatskih ratnika kao što se ne sjećamo prozivanja odgovornih zbog onemogućavanja odigravanja nogometnih utakmica hrvatske reprezentacije u hrvatskom Splitu. Ne sjećamo se da je netko od čelnika HNS-a prolivao suze zbog toga što djeca rođena krajem prošlog stoljeća kao i na početku 21. stoljeća ne mogu gledati svoje nogometne idole u hrvatskom Splitu.

Jedino čega se mi sjećamo je vaša šutnja svih ovih godina, vaše ruganje sa hrvatskim Splitom i hrvatskim nogometnim klubom Hajduk, vaše ignoriranje i omalovažavanje navijača Hajduka. Nepravda i kriminal u hrvatskom nogometu uz podršku bivšeg i sadašnjeg vodstva HNS-a stvorili su nakon svih ovih godina kod nas samo još jaču mržnju prema vama i još veću želju za otporom. Dijelite pare kao mafija plijen te se ponašate prema Splitu kao provinciji koju ste odlučili malo zapišati svojim dolaskom.

E pa neće moći.

Svima koji dovode u pitanje naše domoljublje poručujemo da baš zato što volimo Hrvatsku i nismo digli ruke od nje. Borili smo se i boriti ćemo se protiv ovakvog HNS-a i ljudi koji ga vode. Naša je dužnost da svojoj djeci i budućim generacijama ostavimo u nasljeđe nogomet kojim neće upravljati kriminalci.

Oglašavamo se jer nas niste i nećete utišati. Zbog onoga što smo bili i što ćemo biti. Zbog onog dijela branitelja koji nam se obraća s isprikama zbog licemjernog javljanja nakon desetljeća šutnje. Desetljeća u kojima se oko nas, a valjda i oko vas, zatiralo sve što čini naše ideale, a sijala korupcija, poticala sprega mafije i politike.

Jeste se danas probudili, pogledali oko sebe i našli upirati prstom u navijače i Hajduk? One rijetke, ako ne i jedine koji se bore? Nas ste našli optuživati da smo protiv?

Vratite se u san, uspavane ljepotice.

Nismo mi protiv mi smo za. Za čisti nogomet, za Hrvatsku koja neće biti odraz močvare koju ste svojom šutnjom omogućili. Za reprezentaciju koja odražava sve te ideale.

Torcida Split

SDP valjda stoji iza te udruge. Pa nije NH cijela Torcida i Dalmacija?

Nije SDP, nego SKJ, sezione Boško Buha.

clash
19-06-2019, 13:20
Te teorije oko NH-a me i ne zanimaju previse. Njihov klub, pa neka ga vode kako im odgovara.
Zanima me samo, posto se oko toga prasina digla, postoji li pravna podloga hajdukovom uvjetovanju reprezentaciji na Poljudu?
Imaju li neki ekskluzivni ugovor s gradom pa da imaju pravo na to ili to onako pupulisticki izbacivanju.

Mozda ne postoji nikakva pravna podloga, ali postoje baklje, suzavac i slicno....

A HNS je u organizaciju utakmice u Splitu uša slično ka Spud na ovaj razgovor za posa
https://youtu.be/CVp9rKF3hag

Nervozni listonoša
19-06-2019, 16:26
Smisljena provokacija iz močvare, u cilju jos veceg jaza na relaciji zg-st i stvaranja negativne klime i razdora u dalmaciji. Evo pripcenje, di vam sve lipo pise:

KN Torcida je zbog posljednjih medijskih natpisa, dužan ovim putem reagirati i iznijeti svoj stav u vezi mogućeg odigravanja utakmice hrvatske nogometne reprezentacije u Splitu. Za onaj dio hrvatske javnosti koji je prespavao posljednjih dvadesetak godina hrvatskog nogometa te su ih iz dubokog sna probudile braniteljske udruge i pozivanje HNS-a na dobrobit djece, moramo ponoviti jednu činjenicu. Od 1998.g do danas u Hrvatskoj je odigrano 66 službenih utakmica, od kojih u Splitu – samo dvije. I od kojih jedna, zaslugom HNS-a i bez gledatelja.

Ne sjećamo se u tih dvadesetak godina nikakvih braniteljskih priopćenja, pozivanja na žrtve domovinskog rata, na zajedništvo i krv hrvatskih ratnika kao što se ne sjećamo prozivanja odgovornih zbog onemogućavanja odigravanja nogometnih utakmica hrvatske reprezentacije u hrvatskom Splitu. Ne sjećamo se da je netko od čelnika HNS-a prolivao suze zbog toga što djeca rođena krajem prošlog stoljeća kao i na početku 21. stoljeća ne mogu gledati svoje nogometne idole u hrvatskom Splitu.

Jedino čega se mi sjećamo je vaša šutnja svih ovih godina, vaše ruganje sa hrvatskim Splitom i hrvatskim nogometnim klubom Hajduk, vaše ignoriranje i omalovažavanje navijača Hajduka. Nepravda i kriminal u hrvatskom nogometu uz podršku bivšeg i sadašnjeg vodstva HNS-a stvorili su nakon svih ovih godina kod nas samo još jaču mržnju prema vama i još veću želju za otporom. Dijelite pare kao mafija plijen te se ponašate prema Splitu kao provinciji koju ste odlučili malo zapišati svojim dolaskom.

E pa neće moći.

Svima koji dovode u pitanje naše domoljublje poručujemo da baš zato što volimo Hrvatsku i nismo digli ruke od nje. Borili smo se i boriti ćemo se protiv ovakvog HNS-a i ljudi koji ga vode. Naša je dužnost da svojoj djeci i budućim generacijama ostavimo u nasljeđe nogomet kojim neće upravljati kriminalci.

Oglašavamo se jer nas niste i nećete utišati. Zbog onoga što smo bili i što ćemo biti. Zbog onog dijela branitelja koji nam se obraća s isprikama zbog licemjernog javljanja nakon desetljeća šutnje. Desetljeća u kojima se oko nas, a valjda i oko vas, zatiralo sve što čini naše ideale, a sijala korupcija, poticala sprega mafije i politike.

Jeste se danas probudili, pogledali oko sebe i našli upirati prstom u navijače i Hajduk? One rijetke, ako ne i jedine koji se bore? Nas ste našli optuživati da smo protiv?

Nismo mi protiv mi smo za. Za čisti nogomet, za Hrvatsku koja neće biti odraz močvare koju ste svojom šutnjom omogućili. Za reprezentaciju koja odražava sve te ideale.

Torcida Split

Pokusavas bit duhovit, a evo cu i ja. Nije Buha, nego Bauk.

Humphrey
19-06-2019, 16:57

E pa neće moći.

Torcida Split

"Huligani" opet pokazuju razliku između domoljuba i hdz domoljuba.

Samo neka zapamte,domoljublje se u ovoj državi plaća zatvorskim kaznama i medijskim progonima uz odobravanje velike većine koja "samo želi gledati reprezentaciju", kojoj je samo do "dostojanstva".

Humphrey
20-06-2019, 15:30
https://narod.hr/sport/povratak-vatrenih-u-split-poraz-destruktivaca-zasto-slobodna-dalmacija-dijeli-branitelje-na-hajdukove-i-one-druge

Koliko puta je spomenut buda lončar?

Narod hr posjećujem kako bi se donekle informirao,direktno i kamenjar kako bi se smijao hdz domoljubima,ali izgleda da ću morati razmisliti o tome želim li imati veze sa portalom za kojeg piše netko ovakav. Iskreno to je kao da su zaposlili budu lončara.

philly
20-06-2019, 16:54
Samo neka zapamte,domoljublje se u ovoj državi plaća zatvorskim kaznama i medijskim progonima uz odobravanje velike većine koja "samo želi gledati reprezentaciju", kojoj je samo do "dostojanstva".

Sve si reka...

Nervozni listonoša
20-06-2019, 18:08
A ta ista reprezentacija ljetos napravi podvig i doveede Thompsona da im pjeva. Onoliko ljudi zbog njih izađe na ulicu u kockastom - vlast totalno nespremna i iznenađena. I još moraju isključivati mikrofon. Naši slušaju Merkelicu i Brisel - a narod po svom čim mu se pruži bilo kakva prilika.

Puntar2.0
20-06-2019, 19:30
https://narod.hr/sport/povratak-vatrenih-u-split-poraz-destruktivaca-zasto-slobodna-dalmacija-dijeli-branitelje-na-hajdukove-i-one-druge

Koliko puta je spomenut buda lončar?

Narod hr posjećujem kako bi se donekle informirao,direktno i kamenjar kako bi se smijao hdz domoljubima,ali izgleda da ću morati razmisliti o tome želim li imati veze sa portalom za kojeg piše netko ovakav. Iskreno to je kao da su zaposlili budu lončara.

Taj Miroslav Herceg jedino pokriva temu Hajduk, i koliko se sjecam cesce pise afirmativno o Mamindji.

juanpablom
21-06-2019, 00:00
Mozda ne postoji nikakva pravna podloga, ali postoje baklje, suzavac i slicno....

A HNS je u organizaciju utakmice u Splitu uša slično ka Spud na ovaj razgovor za posa

zar nisi ti Slovenac?

st.anger
21-06-2019, 10:38

Greska u startu.
Ladno izignorirati reprenzentaciju na maksimalno, dva/ tri dana vaser bude u gradu i dovidjenja.

Grunf
21-06-2019, 10:54

A kaj ti kao Slovenac si jako zagrijan za to da se minira tekma Hrvatske na Poljudu. Iznenađujuće. Znači svi mogući dušmani ne žele Hrvatsku na Poljudu. :D

Grunf
21-06-2019, 10:56
Nismo mi protiv mi smo za.

Torcida Split

Normalan stav. :hrv

Inkvizitor
21-06-2019, 11:41
Greska u startu.
Ladno izignorirati reprenzentaciju na maksimalno, dva/ tri dana vaser bude u gradu i dovidjenja.

Ignorirat može svatko, nauditi reprezentaciji ciljsno ne smije nitko jer je onda rang Mamića protiv kojeg se kao bori.

clash
21-06-2019, 12:49
A kaj ti kao Slovenac si jako zagrijan za to da se minira tekma Hrvatske na Poljudu. Iznenađujuće. Znači svi mogući dušmani ne žele Hrvatsku na Poljudu. :D

Baš sam zagrijan da.. eto ne spavam vec 3 dana zbog toga.
Ja sa distance neke stvari bolje vidim, pa sam se nasao pozvanim da pokomentiram pravednu i plemenitu borbu moje brače sa Sjevera kontra političke mafije, koja ne bira nacin za diskreditirat Torcidu.
Ova podvala sa reprezentacijom jest samo jos jedan u nizu pokusaja i ne vidim nista sporno ako se zbog toga bude bacila koja stvar u teren ili se napravi prekid. Na provokacije ovakog tipa mora se najostrije odgovorit, jer ovo je direktno pišanje po hajduku i torcidi.

st.anger
21-06-2019, 14:01
Baš sam zagrijan da.. eto ne spavam vec 3 dana zbog toga.
Ja sa distance neke stvari bolje vidim, pa sam se nasao pozvanim da pokomentiram pravednu i plemenitu borbu moje brače sa Sjevera kontra političke mafije, koja ne bira nacin za diskreditirat Torcidu.
Ova podvala sa reprezentacijom jest samo jos jedan u nizu pokusaja i ne vidim nista sporno ako se zbog toga bude bacila koja stvar u teren ili se napravi prekid. Na provokacije ovakog tipa mora se najostrije odgovorit, jer ovo je direktno pišanje po hajduku i torcidi.

Dok im ne dirate Srbe, index je uz vas!

st.anger
21-06-2019, 14:09
Ignorirat može svatko, nauditi reprezentaciji ciljsno ne smije nitko jer je onda rang Mamića protiv kojeg se kao bori.

To ozbiljno?
Ovo sto Splicani izvode je isto smijesno, ali zasto bi reprezentacija bila sveta krava?

clash
21-06-2019, 14:21
Dok im ne dirate Srbe, index je uz vas!

.

A ako je tko smjesan, onda ste to rjecani, mamiceve pudlice.

st.anger
21-06-2019, 15:50
Jeba ti index mater.

A ako je tko smjesan, onda ste to rjecani, mamiceve pudlice.

Staresina oda 45 godina idete preko net-a netkome spominjati mater. Idi se pokopati klosaru!

Inkvizitor
21-06-2019, 16:41
To ozbiljno?
Ovo sto Splicani izvode je isto smijesno, ali zasto bi reprezentacija bila sveta krava?

Zato što je reprezentacija. To je kao da pitaš zašto je zastava.

P.S bez spominjanja roditelja. Minimum pristojnosti molim.

clash
22-06-2019, 09:23
Staresina oda 45 godina idete preko net-a netkome spominjati mater. Idi se pokopati klosaru!

Klosar i nije neka uvrjeda navijacu.. al sta zna pudlica, koja uci za ispit dok mu klub igra finale kupa....

Humphrey
22-06-2019, 16:17
Hoće li rejić i budo zajedno izvesti početni udarac?

Picaferaj
24-06-2019, 17:28
Izgleda da je pala neka vrsta dogovora i da će se sa Mađarima ipak igrat u Splitu. Podržavam.

st.anger
26-06-2019, 13:39
Klosar i nije neka uvrjeda navijacu.. al sta zna pudlica, koja uci za ispit dok mu klub igra finale kupa....

Eto huliganu imas mogucnost da bacis baklju prvi!

Hrvatska Mađarsku dočekuje na Poljudu, Kustić poručio: Svojim ćemo radom postići da se i Hajduk uključi u organizaciju; Brbić: Hajduk ne sudjeluje u organizaciji utakmice!

izvor: https://slobodnadalmacija.hr/sport/hajduk/clanak/id/610232/hrvatska-maarsku-docekuje-na-poljudu-kustic-porucio-svojim-cemo-radom-postici-da-se-i-hajduk-ukljuci-u-organizaciju

Grunf
26-06-2019, 14:35
Bit će sigurno odlična atmosfera, a zaluđeni fanatici te mrzitelji Hrvatske će doma plakati zbog atmosfere i rezultata, kao i uvijek. :D

clash
26-06-2019, 15:12
Eto huliganu imas mogucnost da bacis baklju prvi!

Eto vec sam ispalio raketu.. onu sa padobranom. 10.9. u 20.33 slijece drito na centar poljuda. Možda budem imao srece pa pogodi glavnoga suca :cool:

A vidim, sve ti ide na ruku. U 9om nema ispita, tako da... kupi bojice, ofarbaj lice, maramu na glavu, zastavu priko ledja, šal oko vrata, jedan na ruku i piči miki :cool::cheer:cheer

st.anger
27-06-2019, 21:05
Eto vec sam ispalio raketu.. onu sa padobranom. 10.9. u 20.33 slijece drito na centar poljuda. Možda budem imao srece pa pogodi glavnoga suca :cool:

A vidim, sve ti ide na ruku. U 9om nema ispita, tako da... kupi bojice, ofarbaj lice, maramu na glavu, zastavu priko ledja, šal oko vrata, jedan na ruku i piči miki :cool::cheer:cheer

Dogadjaji oko Reprezentacije me zanimaju onoliko koliko i prica o hajduku, nula.

Kada vec nabrajas. Jogurt za burek i mlijeko za navijacki rucak si zaboravio, desi se!
http://www.tportal.hr/media/thumbnail/w1000/123439.jpeg

Puntar2.0
27-06-2019, 23:28
Pa kada te ne zanima Hajduk, onda ga se ostavi. Ne spominje se ni bratski klub Cigana non stop.

Grunf
28-06-2019, 09:36
Izgleda da je nastalo totalno ludilo u sekti zvanoj Naš Hajduk. Brbić pod žestokim kritikama, kaže da mirni pregovori nemaju alternativu, da su Tuđman i Milošević pregovarali 30 puta. Smatraju li u NH da su pred bitkama i u bitkama, možda čak i oružanim? Jesu li iscrpili mirne načine borbe i kako misle sabotirati tekmu Hrvatske u Splitu? :nezna

kiler
28-06-2019, 10:13
Izgleda da je nastalo totalno ludilo u sekti zvanoj Naš Hajduk. Brbić pod žestokim kritikama, kaže da mirni pregovori nemaju alternativu, da su Tuđman i Milošević pregovarali 30 puta. Smatraju li u NH da su pred bitkama i u bitkama, možda čak i oružanim? Jesu li iscrpili mirne načine borbe i kako misle sabotirati tekmu Hrvatske u Splitu? :nezna

NH će tobože biti za utakmicu na Poljudu ,ali će sve učiniti da se reprezentacija oblati toliko da dobije udarac od kojeg se neće više oporaviti u dogledno vrijeme...

Sekstant
28-06-2019, 23:24
Nije repka cirkus da "gostuje" vanka maksimira :kava
Oni su drugi na svitu, ej :kava

Nervozni listonoša
11-07-2019, 10:32
https://www.24sata.hr/sport/mandzo-nemoguce-je-opisati-trenutak-kad-sam-zabio-taj-gol-638890

Mandžo: Nemoguće je opisati trenutak kad sam zabio taj gol

To se novcem ne može platiti!

TuSam
15-07-2019, 22:05
Danas, prije godinu dana, izgubismo to finale... Šteta, bila je to dosta čudna utakmica, puna nekih repova i čudnih raspleta.

https://gol.dnevnik.hr/clanak/hrvatska-reprezentacija/hrvatska-prije-godinu-dana-igrala-finale-sp-a---568272.html

Ali svejedno, ponos veliki...

st.anger
27-08-2019, 09:51
http://www.vecernji.hr/media/img/96/93/6eb30d7eb45f39050f6f.jpeg

Koja ekipa, svi apsurdi drzave na jednoj slici.

Grunf
06-09-2019, 22:37
Razbili smo Slovačku 4-0. :hrv :hrhb

Inkvizitor
06-09-2019, 22:42
Što radi ovaj Petković jbt. Ko Ibrahimović.

Grunf
06-09-2019, 22:43
Nevjerojatno, baš klasa Ibrahimovića. :naklon

Nervozni listonoša
06-09-2019, 23:22
Ako ne dobiju i taj Azerbejdžan onda će im ovo večeras malo vrijediti.

mirv
06-09-2019, 23:26
Nije što smo pobijedili s četiri razlike nego se pokazalo da već imamo novi naraštaj izvanrednih igrača koji će stvoriti još jaču Hrvatsku u budućnosti nego što su bile one dvije iz 1998. i 2018. a mnogi će u svijetu ubrzo biti iznenađeni što se tek sprema u malo mlađim kategorijama. Jedino bi Bartolec mogao u jači klub i ligu jer se vidjelo da je malo sirov u nekim situacijama iako ima potencijala a u Danskoj ne može postati bolji nego što trenutno je. Da dođe i u Dinamo bilo bi mu pet puta bolje za karijeru. Također bih želio ukazati na činjenicu da nam stranci kupuju mlade nadarene igrače i onda ih namjerno šikaniraju, kao i naše standardne prvotimce i općenito je odnos prema našim dečkima jako pogoršan nakon srebra u Rusiji. Vidi se iz svemira da su se usrali kao grlice te da pokušavaju u začetku uništiti konkurenciju i naši treneri i nogometni djelatnici bi morali početi na neki način voditi računa o tome i pokušati osujetiti takve sabotaže hrvatskog nogometa.

juanpablom
06-09-2019, 23:33
kakvo razvaljivanje, dominacija :hrhb:hrv

Nervozni listonoša
07-09-2019, 17:48
Koji lijep vikend. Nogometni naravno. Jučer naši isprašili anemične Slovake, a danas Kosovo dobilo u Prištini prepotentne Čehe 2:1 i izbilo na prvo mjesto grupe A. Čitam kako su na granici zaustavili neke češke navijače i priveli ih zbog toga što su kod njih našli zastavu sa natpisom ''Kosovo je Srbija''. E pa sad nek vide gdje su bili i od koga su izgubili.

Koliko blesav moraš biti da ''guraš svoj nos tamo gdje mu nije mjesto''.

Još samo da večeras ''kokoške'' izgube od Portugala i to bi bilo točka na I.

Koja bi to senzacija bila da se Kosovo plasira na ep, a da ''kokoške'' ostanu doma.

Možda Vučić uputi prosvjed pa se utakmica poništi jer kao što piše na češkom transparentu ''Kosovo je Srbija'' i onda nikako Kosovo ne može biti Kosovo, a pošto Srbija igra večeras sa Portugalom - dakle s kim su onda i od koga su izgubili - nadobudni Česi?

kiler
07-09-2019, 19:07
pa Kosovo ima rezervnu opciju preko play-offa Lige nacija,ako ne budu među prve dvije reprezentacije u svojoj grupi,igrat će se turnir 4 reprezentacije...tako da nije nimalo nerealan njihov plasman na EP 2020...
Kosovo se plasiralo iz grupe D Lige nacija u grupu C,treću po jačini...

A što se tiče Hrvatske,po meni je ono sinoć bila bolja partija od bilo koje na SP u Rusiji...
ne znam ima li ikakve veze to što Rakitić nije nastupio nego Vlašić,ali bio je pressing svih 90 minuta bez imalo stajanja... :nezna

Grunf
07-09-2019, 19:58
Modrić je bolji na ovoj poziciji nego na polušpici, a Vlašić je prava punokrvna polušpica koju nismo imali na SP. Puno je napredoval i odlično igra. Takav nam je igrač falil.

Rakitić, Kramarić, Kovačić su jučer izgubili mjesta u prvih 11.

Nervozni listonoša
07-09-2019, 22:33
Modrić je bolji na ovoj poziciji nego na polušpici, a Vlašić je prava punokrvna polušpica koju nismo imali na SP. Puno je napredoval i odlično igra. Takav nam je igrač falil.

Rakitić, Kramarić, Kovačić su jučer izgubili mjesta u prvih 11.

Kokoske gube 4:2. Nabusili ih Portugalci. Ma sve ko Po koncu.

Inače ko je jucer izgubio mjesto, a ko dobio manje je važno od činjenice da je zdrava konkurencija uvjek dobra stvar.

Grunf
08-09-2019, 18:43
Koja je sad šema? Portugal ide na europsko prvenstvo jer je osvojil Ligu nacija, a drugi su u svojoj grupi. Tko sad ide na Euro iz te grupe?

kiler
08-09-2019, 18:47
Koja je sad šema? Portugal ide na europsko prvenstvo jer je osvojil Ligu nacija, a drugi su u svojoj grupi. Tko sad ide na Euro iz te grupe?

Nije ni Portugal siguran za EP,tj. mora biti drugi u grupi iza Ukrajine da bi išao direktno na EP dogodine.
Srbija ima siguran play off Lige nacija jer teško da može prestići Portugal do kraja kvalifikacija.
A i Portugal bi ,ako nekim čudom bude treći u grupi imao osiguran play off,jer je igrao u A Ligi nacija,baš kao i Hrvatska,ako bi nas na drugom mjestu u grupi prestigla Slovačka do kraja kvalifikacija.

Grunf
09-09-2019, 11:39
Nije ni Portugal siguran za EP,tj. mora biti drugi u grupi iza Ukrajine da bi išao direktno na EP dogodine.
Srbija ima siguran play off Lige nacija jer teško da može prestići Portugal do kraja kvalifikacija.
A i Portugal bi ,ako nekim čudom bude treći u grupi imao osiguran play off,jer je igrao u A Ligi nacija,baš kao i Hrvatska,ako bi nas na drugom mjestu u grupi prestigla Slovačka do kraja kvalifikacija.

Pa kaj nisu rekli da tko osvoji Ligu nacija ide direktno na EP? Kak sad mora biti najmanje drugi? Znači ta Liga nacija je totalno njesra. :D

Nervozni listonoša
09-09-2019, 19:41
Ne možemo mi bez komplikacija. Još će nam i bod biti dobar protiv Azera?!

Nervozni listonoša
09-09-2019, 19:53
Eto bar nismo izgubili 1:1.

Nervozni listonoša
09-09-2019, 20:24
Slovake smo percipirali kao ozbiljnu reprezentaciju i tako smo im i pristupili, Azere nismo ozbiljno shvatili. Podcijenili smo ih i umalo da izgubimo.

Grunf
09-09-2019, 20:33
Užasna taktika Dalića, nije mijenjal šetače u drugom poluvremenu i čekal je da dobijemo gol...

Inkvizitor
09-09-2019, 21:31
Opet se igraju starih lopovluka

Nervozni listonoša
09-09-2019, 21:36
Mađari gube na poluvremenu. Možda bude X na kraju.

Picaferaj
10-09-2019, 18:42
Slovake smo percipirali kao ozbiljnu reprezentaciju i tako smo im i pristupili, Azere nismo ozbiljno shvatili. Podcijenili smo ih i umalo da izgubimo.

Nismo ih podcijenili. Prvo poluvrijeme je odigrano kao i protiv Slovačke, trebali smo zabit 4-5 komada al' se napromašivalo. 15 udaraca na gol. Pa su se ispuhali. Dalić je trebao mijenjati ne ranije nego prije početka utakmice.

Inkvizitor
10-09-2019, 18:49
Jesul dobili lovu od Azerskih bogataša da se pohvale remijom sa svjetskim doprvacima, jel su s kladionicama postigli deal, jel su htjeli spasiti mjesto Jurčeviću il Dalić ne sluša pa bojkotiraju reorezentaciju ne zanima me al sram ih može bit da nastavljaju sa starim navadama da prodaju bodove i utakmice.

Jer onako kako je branič Azera, ponavljam branič Azera, ne Hazard; prošao Brozovića i Lovrena ne bi proša staru babu s operirana oba kuka a kamoli mene.

Sram ih bilo zajedno s Dalićem. Mislio sam da su ta vremena sramoćenja hrvatskog dresa prošla.

juanpablom
10-09-2019, 22:47
Jesul dobili lovu od Azerskih bogataša da se pohvale remijom sa svjetskim doprvacima, jel su s kladionicama postigli deal, jel su htjeli spasiti mjesto Jurčeviću il Dalić ne sluša pa bojkotiraju reorezentaciju ne zanima me al sram ih može bit da nastavljaju sa starim navadama da prodaju bodove i utakmice.

Jer onako kako je branič Azera, ponavljam branič Azera, ne Hazard; prošao Brozovića i Lovrena ne bi proša staru babu s operirana oba kuka a kamoli mene.

Sram ih bilo zajedno s Dalićem. Mislio sam da su ta vremena sramoćenja hrvatskog dresa prošla.

ne fantaziraj, nije bilo nikakve prodaje. Jednostavno su podcijenili protivnika, da je panj Rebić zabio jedan od svojih zicera ne bi se pričalo o ovom.

Inkvizitor
10-09-2019, 23:09
Očigledno se razumiš u nogomet ko pile u sisu.

Nervozni listonoša
11-09-2019, 12:16
Sumnjivo je i meni. Kako su mogli tako pasti u drugom poluvremenu? Sad se pojavila informacija da ih je 8 pred utakmicu dobilo virozu. Čudno da to tek kažu kad je utakmica gotova. S druge strane kao da se samo čekalo da primimo regularan gol.

Picaferaj
12-09-2019, 12:46
Priče o nekakvoj prodaji ili namjernom puštanju su glupost. Hrvatska je takva reprezentacija koja može pobijediti svakog i izgubiti od svakoga..što se više manje redovno i događa. Ove smo jedva jedvice dobili u Zagrebu a u Baku-u su odigrali savršeno, u 2. poluvremenu nam radili ono što smo mi radili Slovacima, presing na zadnju liniju. I išlo im je dobro dok su hr. igrači izdušili totalno. Prodaja nema nikakvog smisla. Igrači za hr. reprezentaciju igraju za simbolični honorar a HNS je pun love. Nije to Hajduk.

Grunf
12-09-2019, 13:24
Pustili su Jurčeviću bod da ga spase na klupi Azera. To ne znači da su svi puštali, ali dovoljno je bilo da Dalić ne uvede zamjene u 60. minuti kad su Rebić, Vlašić i Petković bili gotovi, a da Jurčević stavi 3 napadački nastrojena igrača i mi smo primili gol.

juanpablom
12-09-2019, 18:46
Očigledno se razumiš u nogomet ko pile u sisu.
a što hoćeš reć, da je Rebić promašio namjerno dva zicera?kako se to u praksi dogovara puštanje utakmice?

juanpablom
12-09-2019, 18:48
Pustili su Jurčeviću bod da ga spase na klupi Azera. To ne znači da su svi puštali, ali dovoljno je bilo da Dalić ne uvede zamjene u 60. minuti kad su Rebić, Vlašić i Petković bili gotovi, a da Jurčević stavi 3 napadački nastrojena igrača i mi smo primili gol.
ma daj molim te, pa ne bi smo imali toliko šansi u prvih pola sata. jednostavno smo ih podcijenili nakon onakve utakmice u Trnavi

Inkvizitor
12-09-2019, 18:51
a što hoćeš reć, da je Rebić promašio namjerno dva zicera?kako se to u praksi dogovara puštanje utakmice?

Ima sto načina ali mislim da bi tebi bilo uzaludno ijedan spominjat

juanpablom
12-09-2019, 21:38
Ima sto načina ali mislim da bi tebi bilo uzaludno ijedan spominjat

ima, i po toj logici svaki poraz favorita bio mogao podvest pod prodaju. Što bi s Rebićem, nisi odgovorio?

crni bombarder
13-09-2019, 23:48
Vele upuceniji da je noc prije utakmice bilo veselo, slavio se Lukin rodjendan, svi pijani.

Nervozni listonoša
14-09-2019, 10:10
Vele upuceniji da je noc prije utakmice bilo veselo, slavio se Lukin rodjendan, svi pijani.

Valjda je to ta viroza.

crni bombarder
14-09-2019, 10:52
Da, slicna viroza ko onda kad su nesretnog Sarbinija unosili u hotel suigraci, u sred priprema.

Inkvizitor
14-09-2019, 12:15
Da netko stavi gif azerskog gola gdje Brozović i Lovren i još jedan treći, reagiraju ko dvi babe netom operiranih kukova bilo bi svima sa očima jasno o kakvoj se " virozi" i "proslavi rođendana" radi.

Tri puta im se prije toga namještaju na falši ofsajd al Azeri prerano ulijeću dok nisu rekli aukurac morat ćemo izgleda zaglumit operirane babe, ovi se nikako skontat.

juanpablom
14-09-2019, 23:11

izvor iz Vlade?