PDA

Pogledaj Full Version : Hrvatska nogometna reprezentacija

Stranice : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 [14] 15

Komari
03-07-2017, 16:21
za onih 16.6 milijardi kuna nestale državne imovine? Il za desetke milijardi kuna "oproštenog" poreznog duga u Linićevim predstečajnim nagodbama? Grrrr

Jok
Za ovu Perisicevu šta je potrosija na zabavu
B-)

Inkvizitor
04-07-2017, 11:56
Koji cirkus cajkaroš opet izvodio u sudnici.

Zbog Modrićeve punice..jbt ovo ko meksička sapunica.

Modrićeva punica koja je radila kao neki pravni ekspert u Dinamu je izjavila na sudu nešto kao " ne sjećam se" što je Jugoslaven htio preinačiti i diktirati zapisničarki suda u "NE".

Uz galamu i dreku da se falsificiraju iskazi, jugoslavenska mafijaška klaunčina je opet napravila scenu....rofl

pa to nema ni u Hondurasu..:rofl

Ja se cijelo vrijeme pitam..kako su onako izgubili od Islanda, ono vuku se po terenu bez truna želje za ičim, ko krepane kokoši, mislim se koga sad smjenjuju, pa na klupi je serviser televizora 100% odan, 100% kontroliran, ..nema smisla...jednostavno nema smisla..

I primiše gol ramenom, prije toga ostavili igrača na pet metara samog, koji tuče nepredviđeno pravo u Kaliniča. odmah poslije toga korner..opet igrač sam ..samo je još falilo da guzicom prime gol...al ne znaš koga sad ruše..nije ti jasno. Gledaš puničinog zeta, kao "puca na gol"..a puca zadnjom nogom..pa bolje bi prosječno istrenirana baba šutnula loptu..a lik pazi igra u Realu..a kad šutira samo što se ne poprskaš vodom iz vlastitih usta..

I onda mi sine..to cajkaroši možda prijete narodu da se neće kvalificirat za Rusiju. neće bit Žuje u potocima, neće bit Bitorajca u reklamama, ..ono nema što drugo bit nego da cajkaška družina i fanovi Mitra Mirića ne vrše pritisak, posredno, na pravosuđe..ako budete zajabevali vlasnika plantaže nećete gledati branje pamuka uživo..ili ćete gledati ali bez nas..ja ne znam što bi drugo bilo..

Al opet izgubili bi premije..a radi njih i igraju za Hrvatsku..premije su premije...pa ne znam jel samo blefiraju s ovim porazom od Islanda..il će stvarno ić do kraja ako je udbašima i njihovom pravosuđu njihov klaun pripizdio..

vidjet ćemo..

Picaferaj
04-07-2017, 14:35
Evo ja upravo pogleda taj klipić iz današnjeg sudskog cirkusa. Svjedokinja odgovara na pitanje sa "Ne. Ne sjećam se" i umjesto da ispitivač pritisne svjedokinju da se izjasni jel' odgovor glasi "ne, ne postoji" ili "ne sječam se jel postoji il' ne postoji", naloženo je da se u zapisnik uvede samo "ne sjećam se". I naravno, Mamić je za sve kriv a jebivjetri u sudnici ni za što.

Inkvizitor
04-07-2017, 15:15
Mislim da mu je greška što se nije skinuo u gaćice i čarape. skočio zapisničarki na stol, uzeo nešto što bi imitiralo mikrofon " i zaderao se..

http://www.youtube.com/watch?v=f46LkPDypSY

GBH
04-07-2017, 16:18
Još samo fali ona leftardska fora "koliko škola i vrtića se moglo izgraditi.

.

Fora koju je patentirao HNS (nogometni Savez) dok je zbrajao kazne dobivene nakon bakljadi (rijedje) i rasizma (cesce).
Rasizmom se naravno smatra ustaski poklic, za dom spremni.
Nikada HNS (savez) nije niti pokusao kod UEFA-e i FIFA-e lobirati da se taj pozdrav dekriminalizira kad su utakmice u pitanju, vec su umjesto toga od onih koji ga skandiraju napravili neprijatelje drzave putem medija.
A predsjednika imaju u IO UEFA. Zamisli. Ni rijec nikad, niti dopis.
Pogledati samo onu sramotnu propagandu pred zadnju tekmu s Ukrajinom na Maksimiru.
To su vasi heroji i promotori drzave. Kurca, a ne drzave.
Koja je to vrijednost koju ti debili promoviraju, a da sluzi podizanju nacionalne svijesti osim sto je tih dana na velikim turnirima popularno pit zuju i slusat onaj jad od pokusaja humora Rene Bitorajca.

Inkvizitor
04-07-2017, 16:31
Pa sam je cajkaroš toliko puta javno rekao..da kako policija može dopustit da se na Maksimiru viču rasisički i zločinački pokliči ZDS a policija ne reagira.

Oni su se okomili na onog Stevanovića ( i sam sam se početku nasjeo na tu priču) .ne kužeći da Stevanović radi samo ono što mu Mamić i HNS ( a to je oept Mamić) narede..

kakav Phare, kakav kurac..to sve HNS i Mamić diktiraju..

Picaferaj
04-07-2017, 16:40
Pa sam je cajkaroš toliko puta javno rekao..da kako policija može dopustit da se na Maksimiru viču rasisički i zločinački pokliči ZDS a policija ne reagira.

Oni su se okomili na onog Stevanovića ( i sam sam se početku nasjeo na tu priču) .ne kužeći da Stevanović radi samo ono što mu Mamić i HNS ( a to je oept Mamić) narede..

kakav Phare, kakav kurac..to sve HNS i Mamić diktiraju..

kad postoji zajednički interes onda nema potribe za diktiranjem. A zajednički interes Mamića, HNS-a i tog Stevanovića definitivno postoji. Iako je malo teže objasniti šta Joe Šimunić radi u reprezentaciji ako mamić upravlja reprezentacijom i ako je alergičan na Za Dom Spremni.

Inkvizitor
04-07-2017, 17:01
kad postoji zajednički interes onda nema potribe za diktiranjem. A zajednički interes Mamića, HNS-a i tog Stevanovića definitivno postoji. Iako je malo teže objasniti šta Joe Šimunić radi u reprezentaciji ako mamić upravlja reprezentacijom i ako je alergičan na Za Dom Spremni.

da mulja naivne domoljube...mor abit malo mišano..ko u HDZ-eu...malo ruka na srcu kad svira himna malo ćemo bit Pupovčevo zlato..a i ne košta ništa..neš ti funkcije bit u stožeru Ante čačića..
Uostalom odnos prema ZDS je nabrojio GBH a HNS je koristio PHARE i tog Stevanovića da ne bi ispalo da su oni eto protiv ZDS i sličnih stvari nego eto taj Phare a kad se još zove Stevanović..diš bolje.

zato im je on bio potreban za diktiranje..

ustvari to zajedno i ruča i večera..

clash
04-07-2017, 17:03
Iz tamo nekih postova sam ubra, da je 'desničarima' prihvatljivo kad njihovi rade sranja, pa su ih spremni zagovarat do kraja... isti mentalni film vjerojatno ide i u 'lijeve'...

Dakle pola biračkog tjela drka na svoje lopove, a druga polovina na svoje :zubo

I onda se čude šta je sve pokradeno, na valja im korupcija, klientelizam... a u stvari sami biraju ekipu koja če krast, jer ruku na srce rijetki su političari koji su tu da bi nešto napravili... večina ulazi u politiku kako bi i oni nešto 'jamili' , sredili nekom svom nešto itd ,a živo im se jebe za lijevo/desno :006

A ovaki kokošari su im jack pot na izborima.

Picaferaj
04-07-2017, 17:13
Iz tamo nekih postova sam ubra, da je 'desničarima' prihvatljivo kad njihovi rade sranja, pa su ih spremni zagovarat do kraja... isti mentalni film vjerojatno ide i u 'lijeve'...

I onda se čude šta je sve pokradeno, na valja im korupcija, klientelizam... a u stvari sami biraju ekipu koja če krast, jer ruku na srce rijetki su političari koji su tu da bi nešto napravili... večina ulazi u politiku kako bi i oni nešto 'jamili' , sredili nekom svom nešto itd ,a živo im se jebe za lijevo/desno :006

daj ne seri. Pola biračkog tijela uopće ne izlazi na izbore. A od polovine koja izlazi više od polovine glasa protiv nekoga a ne za nekoga

Dobri Pastir
04-07-2017, 17:47
Ne samo da je HNS koristio Phare i Stevanovića, Mamić je naručio "bakljadu" u Milanu i kukasti križ na Poljudu. Medijski dio posla odradio je Aleksandar Holiga (Guardian), Matija Babić (Index) [dodajte još koji medij sklon Mamiću]... (poznato je da su navedeni mediji i medijski operativci skloni Hrvatskoj a mrze Hajduka)

Ništa nije kako se čini. Mamić je zapravo u talu s Našim Hajdukom, jugoslovenskim medijima i novinarima, servo-komunističkim političarima. Uvukli su čak i predsjednicu u đavolje kolo.

Koja smicalica! Predsjednica, koju j*be Mamić, proziva orjunaše koji zapravo rade za Mamića!

Ostaje visjeti u zraku tko je Šimuniću gurnuo mikrofon u ruke i je li Ivu Begu Mamić stimulirao da pokuša atentat na njega.

Jednoga dana, kada slegne prašina, bit će jasno svima da je Zdravko Mamić udbaški agent koji je bio zadužen za sustavno umorstvo hrvatskoga nogometa. A da su Servi i Jugosloveni čista izmišljotina zagriženih Rvata koji skaču ko klokani na prve takte cajki koje Mamić ionako obožava. Tko je vidio da Hrvati, excuse me, Rvati slušaju cajke? To je izolirana pojava u postratnoj Hrvatskoj.

Inkvizitor
04-07-2017, 19:13

Nije to baš tako pojednostavljeno. Ovi nazovimo ih desni nisu imali izbora. Ili glasat za HDZ ili za minorne i razjedinjene pravaše.

sad se situaciju mjenja sa Brunom, Hasanom i Glavom.

A što se tiče teme i lika u temi, to je više očaj u kombinaciji s glupošću.- Imaš ti ljudi koji stvarno misle da se na Mamića okomila UDBA i Jugoslaveni :rofl

koliko god to glupo i nakaradno bilo, stvarno ih ima.

kad im turneš clip di Mamić nariče za Jugoslavijom i poziva 5 meleona Srba na Jadran :rofl..šute..a šta će reć..al opet piče svoju priču.

Kao SDp se okomio na njega i on je Hrvat jer je rekao da Jovanović ima krvave očnjake i mrzi sve hrvatsko...oni to stvarno misle..

Ono obični šibicarski štosevi..oni sitni doušnički..da bi lik nakon mjesec dva gostovao u prime timeu RTS-a gdje nije nijedan Hrvat čak ni Josipović.

Onda se misliš odkud HHO na utakmicama HNL-a. Šta će Čičak tamo :rofl..ono misliš koji k. onda saznaš da je potpresjednik tog HHO-a Igor Peternel muž od Amre Peternel..neke tajnice u Dinamo što li..i onda HHo javlja..na utakmici je bilo rasizma..jer se vikalo kao Mamiću Cigane..pa UEFA pošalje kaznu od 25 000 eura Dinamu..a to je onda placet da policija prazni tribine.

I tako to su sve oni sitni udbaški štosići..

Apropo te Amre..koja je jednom čak gostovala u nekoj emisiji sa BBB i kao kako ona ne može povesti dijete jer se psuje na stadionima..a gazda joj psuje i prostači ko deset kočijaša..što joj je ovaj jedan BBB naravno i odgovorio na što je ona rekla..da je to druga stvar jer je on emotivac :rofl

i tako..jednostavno sprdačina..kao i država..sprdačina u globalu a Mamić joj je samo logična nuspojava

Puntar2.0
04-07-2017, 20:53
Mislim da mu je greška što se nije skinuo u gaćice i čarape. skočio zapisničarki na stol, uzeo nešto što bi imitiralo mikrofon " i zaderao se..

http://www.youtube.com/watch?v=f46LkPDypSY

Crvena zvezda, nije djaba da ispod svakog clipa Mamica na youtubeu ima sto Srbijanaca koji ga hvale ''Sto ga ne volite bre ustase, pravi covek''

:kez

Inkvizitor
04-07-2017, 22:36
Crvena zvezda, nije djaba da ispod svakog clipa Mamica na youtubeu ima sto Srbijanaca koji ga hvale ''Sto ga ne volite bre ustase, pravi covek''

:kez

di neće

http://www.youtube.com/watch?v=kUVwltmvRZI

GBH
05-07-2017, 12:38
Ne samo da je HNS koristio Phare i Stevanovića, Mamić je naručio "bakljadu" u Milanu i kukasti križ na Poljudu. Medijski dio posla odradio je Aleksandar Holiga (Guardian), Matija Babić (Index) [dodajte još koji medij sklon Mamiću]... (poznato je da su navedeni mediji i medijski operativci skloni Hrvatskoj a mrze Hajduka)

Ništa nije kako se čini. Mamić je zapravo u talu s Našim Hajdukom, jugoslovenskim medijima i novinarima, servo-komunističkim političarima. Uvukli su čak i predsjednicu u đavolje kolo.

Koja smicalica! Predsjednica, koju j*be Mamić, proziva orjunaše koji zapravo rade za Mamića!

Ostaje visjeti u zraku tko je Šimuniću gurnuo mikrofon u ruke i je li Ivu Begu Mamić stimulirao da pokuša atentat na njega.

Jednoga dana, kada slegne prašina, bit će jasno svima da je Zdravko Mamić udbaški agent koji je bio zadužen za sustavno umorstvo hrvatskoga nogometa. A da su Servi i Jugosloveni čista izmišljotina zagriženih Rvata koji skaču ko klokani na prve takte cajki koje Mamić ionako obožava. Tko je vidio da Hrvati, excuse me, Rvati slušaju cajke? To je izolirana pojava u postratnoj Hrvatskoj.

Znas kako se kaze, covjeka bez argumenata najbolje prepoznas po cinizmu. Tako i ovo tvoje.

Svako kolo HNL-a recimo, Cicak i tzv. HHO teroriziraju javnost s izvjestajima sa stadiona. Vjerovali ili ne, HHO pored svih mogucih i nemogucih apsurda u drzavi, silovanja nad malim covjekom, otvorene mrznje prema Hrvatskoj pa i sabotaze, HHO se bavi zapisivanjem i objavljivanjem povika na stadionima.
Naravno, dominantnu ulogu u tim izvjestajima ima "educiranje" onih preostalih nas zatucanih kamenjara sto je fasizam i ustasevanje.
Vezu HHO i mamiceve ekipe zna svatko ko barem 2 puta tjedno otvori sportsku rubriku bilo kojih novina.

I sad, pazi ti tu zamjenu teza. Oni koji nas preodgajaju da je zds ustasluk, fasizam... Ti isti su zrtve progona jugokomunjara.

Sizologija kakve se ne bi posramio ni Tvrtko Jakovina dok brani lik i djelo Maršala.

Naravno, uvijek postoji odredeni postotak ljudi koji ce to popusit, svim nevjerojatnim kontradikcijama unatoc.

Picaferaj
05-07-2017, 14:49
Znas kako se kaze, covjeka bez argumenata najbolje prepoznas po cinizmu. Tako i ovo tvoje.

Svako kolo HNL-a recimo, Cicak i tzv. HHO teroriziraju javnost s izvjestajima sa stadiona. Vjerovali ili ne, HHO pored svih mogucih i nemogucih apsurda u drzavi, silovanja nad malim covjekom, otvorene mrznje prema Hrvatskoj pa i sabotaze, HHO se bavi zapisivanjem i objavljivanjem povika na stadionima.
Naravno, dominantnu ulogu u tim izvjestajima ima "educiranje" onih preostalih nas zatucanih kamenjara sto je fasizam i ustasevanje.
Vezu HHO i mamiceve ekipe zna svatko ko barem 2 puta tjedno otvori sportsku rubriku bilo kojih novina.

I sad, pazi ti tu zamjenu teza. Oni koji nas preodgajaju da je zds ustasluk, fasizam... Ti isti su zrtve progona jugokomunjara.

Sizologija kakve se ne bi posramio ni Tvrtko Jakovina dok brani lik i djelo Maršala.

Naravno, uvijek postoji odredeni postotak ljudi koji ce to popusit, svim nevjerojatnim kontradikcijama unatoc.

Pičak je jebivjetar koji bi htio bit jeban, pošten i, najvažnije, relevantan. A od svega toga samo je (s)jeban

Puntar2.0
05-07-2017, 21:11
Mamić nakon Modrićevog iskaza prozvao Čačića, HNS i reprezentativce: Zar treba reći zbogom da bi stali u njegovu obranu?

http://narod.hr/sport/mamic-nakon-modricevog-iskaza-prozvao-cacica-hns-reprezentativce-zar-reci-zbogom-da-netko-stao-njegovu-obranu

Stvarno je neukusno tako napadati reprezentaciju! :kez

Picaferaj
05-07-2017, 21:16
Mamić nakon Modrićevog iskaza prozvao Čačića, HNS i reprezentativce: Zar treba reći zbogom da bi stali u njegovu obranu?

http://narod.hr/sport/mamic-nakon-modricevog-iskaza-prozvao-cacica-hns-reprezentativce-zar-reci-zbogom-da-netko-stao-njegovu-obranu

Stvarno je neukusno tako napadati reprezentaciju! :kez

Pa ne napada reprezentaciju nego one koje i ti napadaš. Pa onda meni govoriš da sam ja mamićevac a ti i mamić napadate iste ljude i organizacije. :)

Puntar2.0
05-07-2017, 21:26
Ajde, ja mislija ti malo vise na zack, kako kaze Svabo. Pa sta znaci moj kez na kraju, da mi je bas fora kako lik kojeg branu kao zbog repke napada repku.

Lud jebe zbunjenog.

Puntar2.0
05-07-2017, 21:28
Sira slika, sira slika. Haha.

Inkvizitor
05-07-2017, 21:36
“Gdje ste izborniče Čačiću? Gdje ste gospodo iz HNS-a, gdje ste reprezentativci? Gdje ste svi koji volite nogomet i želite mu dobro? Našeg kapetana, vašeg suigrača i idola navijača diljem svijeta valjaju u blatu jer govori istinu i zato što ne želi služiti mračnim silama. Udaraju ga sa svih strana, a oni koji bi ga trebali braniti šute. Razmišljam je li normalno da nitko od suigrača iz reprezentacije ne reagira? Zašto nema reakcije HNS-a i izbornika na ovakav tretman? Pa zar treba najbolji igrač u povijesti reći zbogom reprezentaciji da bi netko stao u njegovu obranu? Kakvi smo ljudi postali? Gdje je nestala ljudskost i poštenje? Može vas sve biti sram. Siguran sam- da se netko od vas našao u nevolji, Luka Modrić bi prvi stao u vašu obranu”, poručio je nakon današnjeg iskaza u Općinskom državnom odvjetništvu u Osijeku Luke Modrića Dinamov savjetnik Zdravko Mamić na Facebooku.

Gde je sad Sajrus Vens, gde Jasuši Akaši gde je sad Hakim Olavudžon da vidi šta se ovo radi sa srpskim narodom i srpskijem krajinama gde nasrću ustaški kasapi i mračne sile. Gde ste sad belosvetski moćnici udaraju na goloruku srpsku nejač, kad se atakuje na goloruko srpstvo. Gde ste sad to vas ja pitam, šta sad radi Jevropa šta radi Džon Mejdžer šta radi Đovani Demikelis.

narod hr je stvarno spao na niske grani kad prenosi ovo jeftino naricanje kriminalne babe narikače..ovo šibicarsko nabrajanje srebroljupca i srboljupca...

Inkvizitor
05-07-2017, 21:40
Ajde, ja mislija ti malo vise na zack, kako kaze Svabo. Pa sta znaci moj kez na kraju, da mi je bas fora kako lik kojeg branu kao zbog repke napada repku.

Lud jebe zbunjenog.

Pa on Srbe i doslovno kopira u mitomaniji i onim jeftinim babskim nabrajanjima a sve radi svoje guzice.

ko precrtano sa stickypond krajina :rofl

nego jel to on sprema nogu i Čačiću..pa nije moguće..s kim će ga sad zamjenit..mmm odmah je meni onaj poraz na Islandu bio sumnjiv..bracu kaže neće povlačit iz Saudijske Arabije jer trenutno on hrani obitelj jer je stariji buraz svu ušteđevinu zašteko u cajkačka prsa..limene trube ..porazbaco sve ...

Dobri Pastir
05-07-2017, 21:44
.

Vidjet ćeš tek jada kad udruga Naš Hajduk što jest Torcida bude plaćala kazne za izgrede Našega Hajduka, odnosno, Torcide.

To će biti (možda) jedinstven slučaj u svijetu.

Čičak je špijun; u svakom trenu na vezi najmanje triju služba. Ne predbacite ga, hvala lijepa.

Puntar2.0
05-07-2017, 21:51
Pa on Srbe i doslovno kopira u mitomaniji i onim jeftinim babskim nabrajanjima a sve radi svoje guzice.

ko precrtano sa stickypond krajina :rofl

nego jel to on sprema nogu i Čačiću..pa nije moguće..s kim će ga sad zamjenit..mmm odmah je meni onaj poraz na Islandu bio sumnjiv..bracu kaže neće povlačit iz Saudijske Arabije jer trenutno on hrabi obitelj jer je starije buraz svu ušteđevinu zašteko u cajkačka prsa..limene trube ..porazbaco sve ...

Ma, kad nekad gledas i pratis sto se to radi, moras se jednostavno smijati, nema sto nema, super Dalmatinci oko ferala se hvacaju krvi i tla, i svu zaslugu pripisuju copavon magarcu, dok Tudjmanu nebi priznali ista, i ne shvacaj koliko to izgleda glupo, ili ovaj Hrvatina Mamic koji napada kao onoga crvendaca Jovanovica jer je Srbin, a Maminjo kao da je jucer sisa sa Beograd school of drama and arts.....

Lud jebe zbunjenog, i gotovo.:kez

Inkvizitor
05-07-2017, 22:35
Ma, kad nekad gledas i pratis sto se to radi, moras se jednostavno smijati, nema sto nema, super Dalmatinci oko ferala se hvacaju krvi i tla, i svu zaslugu pripisuju copavon magarcu, dok Tudjmanu nebi priznali ista, i ne shvacaj koliko to izgleda glupo, ili ovaj Hrvatina Mamic koji napada kao onoga crvendaca Jovanovica jer je Srbin, a Maminjo kao da je jucer sisa sa Beograd school of drama and arts.....

Lud jebe zbunjenog, i gotovo.:kez

Od svih Srba i srbofila i njihovih drama priopćenja i dramoserskih patetiziranja ovaj verbalni proljev nosi krunu..:rofl

ne bi me čudilo..znaš u Srbiji postoje profesionalne narikače..koje nariču nad grobovima za pare..možda je srboljubac iznajmio isto tako nekog njihovg "Deretića" da mu napiše ovo smjehotresno priopćenje za pačiće male..

Točno vidiš da je to ta škola..srpska..drama queen.....jeftino, lažno, ljigavo..

On po svemu spada..ne ozbiljno on po svemu spada u Srbiju..on bi tamo bio ko riba u vodi..garava mehana..seljakluk..krkanluk..a onda u salon, zavrnute nogavice iznad bičava..pije se šampanjac..cerek širok ko Morava, sjaje se zubi poredani ko keramičke pločice, rukavi zavrnuti..cvike i usred noći..hohštapleraj, kupleraj ne samo doslovni nego i moralni..samo što bi on tamo bio jedan od stotinu a ovdje je prvi..inače možda on bi davno preslio davno u Beograd..on o Srbiji priča s toliko ljubavi da je to možda jedino gdje ne glumi..

Picaferaj
06-07-2017, 10:32
Od svih Srba i srbofila i njihovih drama priopćenja i dramoserskih patetiziranja ovaj verbalni proljev nosi krunu..:rofl

ne bi me čudilo..znaš u Srbiji postoje profesionalne narikače..koje nariču nad grobovima za pare..možda je srboljubac iznajmio isto tako nekog njihovg "Deretića" da mu napiše ovo smjehotresno priopćenje za pačiće male..

Točno vidiš da je to ta škola..srpska..drama queen.....jeftino, lažno, ljigavo..

On po svemu spada..ne ozbiljno on po svemu spada u Srbiju..on bi tamo bio ko riba u vodi..garava mehana..seljakluk..krkanluk..a onda u salon, zavrnute nogavice iznad bičava..pije se šampanjac..cerek širok ko Morava, sjaje se zubi poredani ko keramičke pločice, rukavi zavrnuti..cvike i usred noći..hohštapleraj, kupleraj ne samo doslovni nego i moralni..samo što bi on tamo bio jedan od stotinu a ovdje je prvi..inače možda on bi davno preslio davno u Beograd..on o Srbiji priča s toliko ljubavi da je to možda jedino gdje ne glumi..

maminjo je sa Ustašama Ustaša, sa Srbima Srbin a sa jugosima jugoslaven. I to je to. Za svakoga ima šprehu. Takvih likova sam srea u životu više nego što se želim sjetiti.

Jakov
06-07-2017, 11:06
narod.hr je mora dobit ogromnu donaciju od brata daltona da su na braniku kriminala. kao posljedica ispiru mozak ljudima i sami potkopavaju svoj ugled. nažalost, na kraju ispada da se stvarno sve more kupit parama

GBH
06-07-2017, 11:06
Vidjet ćeš tek jada kad udruga Naš Hajduk što jest Torcida bude plaćala kazne za izgrede Našega Hajduka, odnosno, Torcide.

To će biti (možda) jedinstven slučaj u svijetu.

Čičak je špijun; u svakom trenu na vezi najmanje triju služba. Ne predbacite ga, hvala lijepa.

Bez obzira sto ja mislio o udruzi Nas Hajduk cinjenica je da ona ima preko 40 000 clanova.
Model koji postoji u Hajduku je prekopirani socios model koji koriste u Njemackoj, Portugalu i Spanjolskoj, tako da sigurno nece bit jedinstven slucaj u svijetu to sto navodis, cak naprotiv.
Jedinstven slucaj u svijetu svakako je to da u Dinamu je jedan covjek istovremeno i menadzer igracima i predsjednik kluba.
E, toga bas nema nigdje. Obecao bih ti novi mercedes u Mamicevom stilu ako mi netko navede barem jedan primjer ovog besramnog sukoba interesa koji je na kraju doveo, kako DORH tvrdi do nekoliko desetaka teskih kaznenih djela zloporabe polozaja i ovlasti i udruzivanja u zlocinacku organizaciju.

Picaferaj
06-07-2017, 11:15
Bez obzira sto ja mislio o udruzi Nas Hajduk cinjenica je da ona ima preko 40 000 clanova.
Model koji postoji u Hajduku je prekopirani socios model koji koriste u Njemackoj, Portugalu i Spanjolskoj, tako da sigurno nece bit jedinstven slucaj u svijetu to sto navodis, cak naprotiv.
Jedinstven slucaj u svijetu svakako je to da u Dinamu je jedan covjek istovremeno i menadzer igracima i predsjednik kluba.
E, toga bas nema nigdje. Obecao bih ti novi mercedes u Mamicevom stilu ako mi netko navede barem jedan primjer ovog besramnog sukoba interesa koji je na kraju doveo, kako DORH tvrdi do nekoliko desetaka teskih kaznenih djela zloporabe polozaja i ovlasti i udruzivanja u zlocinacku organizaciju.

Svašta DORH tvrdi i tvrdio je. A od svih tvrdnji jedino su tvrdnje o ratnim zločinima hrvatskih branitelja rezultirale pravomoćnim presudama koje su se sastojale od ozbiljnih zatvorskih kazni. U svemu ostalom su nastupili i vuk i magare. Ne bi laga kad bi reka da je Mamić milijun puta vjerodostojniji od DORH-a. Čak tri nedavna nalaza državne revizije (prodaja CO, nestanak 16.6 milijardi kuna državne imovine iz DUDI-a i marčapija u HAVC-u) o "nepravilnostima" oni totalno ignoriraju..ka da ih nije ni bilo.

Inkvizitor
06-07-2017, 11:16
DORH je govno. On maže oči. Srboljub je napravio toliko kaznenih djela da je odavno trebao nositi prugasto a oni zajedno s njim rade sprdnju od tzv hrvatskih institucija. Sve je to predstava za javnost.

Inkvizitor
06-07-2017, 11:20
DORH je kriminalan Mamić je kriminalan. Vrana vrani oči ne vadi.

Dorh je leglo udbašije koja ima zadatak da poništava hrvatsku samostalnost da progoni hrvatske branitelje i abolira i oslobađa srpske zločince. DORh je najveća prepreka razvitku i napretku Hrvatske i najveća njezina kočnica.

A da je tome tako dokaz je da nijedan kriminal nisu kaznili..ni Sanaderov, ni SDP-ov osim nekih marginalnih ljudi tipa Sabo..Vidošević i kompanija..ali im je zato Đuro Brodarac umro u pritvoru i osudili su teško bolesnog Merčepa, osudili su Hrastova i sude Milankoviću, osudili su Glavaša i Norca

DORH je najveća udbaška utvrda i zato Mamić neće bit osuđen jer je on njihov. ovo malo cirkusa koji se događa...to je za svjetinu ko nekad gladijatorske igre u starom Rimu.

Picaferaj
06-07-2017, 13:49
Ispravak mog prijašnjeg netočnog navoda. Hrvatska nije (više) 18-a nego 15-a na FIFA-inoj rang ljestvici. A Island 19-i. Čim je Mamić napao izbornika i igrače skočili smo za tri mista. .)

Humphrey
06-07-2017, 14:28
https://narod.hr/sport/ivan-zvonimir-cicak-izvjestajima-hho-a-stadiona-zelimo-da-nas-drzava-financijski-podrzi-to-ozbiljan-drustveni-problem

Evo gdje bi država trebala trošiti novac,borba protiv opasnih elemenata je od najvažnijeg prioriteta.

HNS je svoje obavio

“HNS je davao, davali su klubovi, i davao je Grad Zagreb i nitko drugi. Nama je dosadilo da nas financiraju samo klubovi, želimo da nas država financijski podrži jer to je ozbiljan društveni problem, ali očigledno da se državne institucije boje uplesti u to zbog “navijača-birača”. Hoće li nas HNS i dalje honorirati? Trenutačno smo u pregovorima, ali kažem vam, želimo to prebaciti na državu. HNS je voljan i dalje nas podržavati, ali i oni se pitaju kako nitko drugi ne želi…”

Humphrey
06-07-2017, 14:31
Ispravak mog prijašnjeg netočnog navoda. Hrvatska nije (više) 18-a nego 15-a na FIFA-inoj rang ljestvici. A Island 19-i. Čim je Mamić napao izbornika i igrače skočili smo za tri mista. .)

Znam da sam dosadan sa tim velikim čovjekom i športašem,ali Čilić je bolji od te tkz.svetinje koja nije ništa postigla na nogometnim terenima od 98. a to treće mjesto je uspjeh samo ako si od onih kojima je biti treći uspjeh.

Inkvizitor
06-07-2017, 14:35
https://narod.hr/sport/ivan-zvonimir-cicak-izvjestajima-hho-a-stadiona-zelimo-da-nas-drzava-financijski-podrzi-to-ozbiljan-drustveni-problem

Evo gdje bi država trebala trošiti novac,borba protiv opasnih elemenata je od najvažnijeg prioriteta.

HNS je svoje obavio

Kud će suza već na oko..HNS ih financira..to je iznenađenje ko da vlada RH financira srpske Novosti..

Picaferaj
06-07-2017, 15:18
Znam da sam dosadan sa tim velikim čovjekom i športašem,ali Čilić je bolji od te tkz.svetinje koja nije ništa postigla na nogometnim terenima od 98. a to treće mjesto je uspjeh samo ako si od onih kojima je biti treći uspjeh.

Slažem se. Dosadan si. :)

Dobri Pastir
06-07-2017, 15:36

Ja vam želim sreću s vašim samoupravljanjem (odakle vam takav koncept uopće? hmmm)

Ah, da Sociosi :D

Stvarno, želim vam uspjeh ali znam da, kako je jedan neki dan napisao, pripreme za sljedeću sezonu kreću iza Gospe. :D

Kako ono ide: "rezultat je trend, ideal je vječan?"

Kod svakog normalnog to izaziva jedan ogroman WTF?

:D

Humphrey
06-07-2017, 16:22
Slažem se. Dosadan si. :)

Dosadan sam jer Čilića veličam,jer ga smatram većim športašom od tamo nekih nogometnih ambasadora kojima je uspjeh kvalificirati se na natjecanje.

Picaferaj
06-07-2017, 16:28
Dosadan sam jer Čilića veličam,jer ga smatram većim športašom od tamo nekih nogometnih ambasadora kojima je uspjeh kvalificirati se na natjecanje.

Nisi dosadan zbog Čilića. Nego zato jer stavljaš znak jednakosti između tenisa i baluna. Više vridi poraz u četvrfinalu evropskog ili svjetskog pr. u balunu nego svi teniski grandslamovi zajedno...skupa sa svim Davis Cup-ovima

Humphrey
06-07-2017, 18:52
Nisi dosadan zbog Čilića. Nego zato jer stavljaš znak jednakosti između tenisa i baluna. Više vridi poraz u četvrfinalu evropskog ili svjetskog pr. u balunu nego svi teniski grandslamovi zajedno...skupa sa svim Davis Cup-ovima

Molim???? Iskreno i ja više volim pogledati nogometnu utakmicu od teniskog meča,ali ne bih nikad stavljao znak jednakosti između ta dva sporta, tenis je neusporedivo teži sport.

Picaferaj
06-07-2017, 20:03
Molim???? Iskreno i ja više volim pogledati nogometnu utakmicu od teniskog meča,ali ne bih nikad stavljao znak jednakosti između ta dva sporta, tenis je neusporedivo teži sport.

Triatlon ili maraton su neusporedivo teži od tenisa. Al' ko govori o težini? Točnije, koga briga za težinu? Popularnost sporta je jedino što je bitno u kontekstu o kojem ja govorim. Pa tenis, a ni bilo koji drugi sport, nije usporediv sa balunom.

Inkvizitor
06-07-2017, 20:42
Al si ga pretjerao. To su dva različita sporta. jedna je kolektivni drugi individualni i svaki je u svakoj klasi prvi.

Kakvo crno ispadanje u ćetvrtfinalu EP i SP da bude usporedivo sa GS. Tko te uopće pamti

Picaferaj
06-07-2017, 21:27
Al si ga pretjerao. To su dva različita sporta. jedna je kolektivni drugi individualni i svaki je u svakoj klasi prvi.

kKakvo crno ispadanje u ćetvrtfinalu EP i SP da bude usporedivo sa GS. Tko te uopće pamti

Ko pamti GS-ove? Osim Čilićevog u New Yorku ja pojma nemam ko je osvojia bilo koji GS u zadnjih 10 godina. Znam doduše da su ih Đoković i oni Švicarac i Španjolac osvajali al' koje točno i kada, pojma nemam nit me zanima. Evo sada je Wimbledon. Počet ću ga pratit od sljedećeg tjedna i to samo ako koji naš bude sudjelovao. A prestat ću pratit čim zadnji naš ispadne. Je je, znam..upisano je, "on the record"...a i teniski fanovi pamte..ali...koliko ih je u usporedbi sa nogometnim? A četvrt finale SP u balunu gleda više ljudi nego bilo koji događaj na Olimpijskim igrama. More se reć i ne lagat da je balun na globalnoj razini popularniji od svih drugih sportova zajedno. A uspoređivat ga sa tenisom, ili bilo kojim drugim sportom, u popularnosti je presmiješno.
Ti si bia citira onog škotskog nogometaša o časti i reprezentaciji. A jedan škotski izbornik, zaboravia sam mu ime, je reka ""balun nije pitanje života i smrti..nego nešto puno važnije i ozbiljnije" :)

Puntar2.0
06-07-2017, 22:45
Kad smo kod pamcenja, meni legendarna lola je ovaj, David Diehl, koji je nakon pobjede super bowla najprije pokaza oklen mu mama dolazi.

http://www.thesportsbank.net/core/wp-content/uploads/2014/05/david_diehl.jpg

Ehe, prvo bilo polje pa se slikajte

http://croatia.org/crown/content_images/2012/bellichick_diehl/david_diehl_split_poljud0.jpg

Ajmo jos jednu

http://media.nj.com/giants_impact/photo/10557363-large.jpg

Inkvizitor
07-07-2017, 10:48
Ko pamti GS-ove? Osim Čilićevog u New Yorku ja pojma nemam ko je osvojia bilo koji GS u zadnjih 10 godina. Znam doduše da su ih Đoković i oni Švicarac i Španjolac osvajali al' koje točno i kada, pojma nemam nit me zanima. Evo sada je Wimbledon. Počet ću ga pratit od sljedećeg tjedna i to samo ako koji naš bude sudjelovao. A prestat ću pratit čim zadnji naš ispadne. Je je, znam..upisano je, "on the record"...a i teniski fanovi pamte..ali...koliko ih je u usporedbi sa nogometnim? A četvrt finale SP u balunu gleda više ljudi nego bilo koji događaj na Olimpijskim igrama. More se reć i ne lagat da je balun na globalnoj razini popularniji od svih drugih sportova zajedno. A uspoređivat ga sa tenisom, ili bilo kojim drugim sportom, u popularnosti je presmiješno.
Ti si bia citira onog škotskog nogometaša o časti i reprezentaciji. A jedan škotski izbornik, zaboravia sam mu ime, je reka ""balun nije pitanje života i smrti..nego nešto puno važnije i ozbiljnije" :)

Oprosti ali nisi ti mjerilo. Svi GS se prate u cijelom svijetu i tenis je globalno popularan sport. A koliko je njegovo značenje govori i to da su sportaše godine u svijetu zadnjih 15 godina ne znam birani Federeri, Nadali, Đokovići a ne nogometaši.

To što tebe toliko ne zanima, drugi je padež.

Picaferaj
07-07-2017, 11:45
Oprosti ali nisi ti mjerilo. Svi GS se prate u cijelom svijetu i tenis je globalno popularan sport. A koliko je njegovo značenje govori i to da su sportaše godine u svijetu zadnjih 15 godina ne znam birani Federeri, Nadali, Đokovići a ne nogometaši.

To što tebe toliko ne zanima, drugi je padež.

Nemam ja šta tebi opraštat a ni ti meni. Izmjenjujemo mišljenja. Znam da nisam ja mjerilo. Nego primjer. Nego..jel' tenisači igraju za čast i zbog domoljublja? Ta "titula" sportaš godine nema nikakve veze sa popularnosti ni sporta ni tog sportaša. A ja govorim SAMO o popularnosti sporta i ničemu više. Pa se ti samo mo'š složit sa mnom da je nogomet masu popularniji od tenisa i svih drugih sportova ili ne složit. SP u nogometu je jedini sportski događaj gledaniji od Olimpijskih igara. A Olimpijske igre uključuju praktički sve sportove..pa i tenis. I gledaju se u državama poput Kine, Indije i Indonezije koje čine trećinu svjetskog stanovništva a nogomet im i nije baš toliko popularan:)

Inkvizitor
07-07-2017, 12:09
Nemam ja šta tebi opraštat a ni ti meni. Izmjenjujemo mišljenja. Znam da nisam ja mjerilo. Nego primjer. Nego..jel' tenisači igraju za čast i zbog domoljublja? Ta "titula" sportaš godine nema nikakve veze sa popularnosti ni sporta ni tog sportaša. A ja govorim SAMO o popularnosti sporta i ničemu više. Pa se ti samo mo'š složit sa mnom da je nogomet masu popularniji od tenisa i svih drugih sportova ili ne složit. SP u nogometu je jedini sportski događaj gledaniji od Olimpijskih igara. A Olimpijske igre uključuju praktički sve sportove..pa i tenis. I gledaju se u državama poput Kine, Indije i Indonezije koje čine trećinu svjetskog stanovništva a nogomet im i nije baš toliko popularan:)

pa ja se naravno mogu složiti da je nogomet globalno najpopularniji sport, čak i ako izuzmemo da to nije u jednoj SAD, Canadi, čak ni u jednoj Francuskoj gdje je ragbi popularniji..ali globalno je najpopularniji..

Ali tenis je zato najgledaniji individualni sport koji je isti tako nevjerovatno gledan, praćen i to globalno..i tu si ga debelo podcjenio..

tenisači su individualci više nego nogometaši..igraju za sebe a neki i za čast..za zemlju.

Imaju isti problem jer se džapaju oko premije u Davis cupu..ili su se džapali pa su se tako svadili svojevremeno Karlović i Ljubičić..oko novaca naravno..

Picaferaj
07-07-2017, 12:29
pa ja se naravno mogu složiti da je nogomet globalno najpopularniji sport, čak i ako izuzmemo da to nije u jednoj SAD, Canadi, čak ni u jednoj Francuskoj gdje je ragbi popularniji..ali globalno je najpopularniji..

Ali tenis je zato najgledaniji individualni sport koji je isti tako nevjerovatno gledan, praćen i to globalno..i tu si ga debelo podcjenio..

tenisači su individualci više nego nogometaši..igraju za sebe a neki i za čast..za zemlju.

Imaju isti problem jer se džapaju oko premije u Davis cupu..ili su se džapali pa su se tako svadili svojevremeno Karlović i Ljubičić..oko novaca naravno..

Nisam ga podcijenio. Nego stavio u realne okvire u odnosu na nogomet . Ne sporim ja popularnost tenisa...nego izjednačavanje popularnosti tenisa i nogometa.

Inkvizitor
07-07-2017, 13:04
Nisam ga podcijenio. Nego stavio u realne okvire u odnosu na nogomet . Ne sporim ja popularnost tenisa...nego izjednačavanje popularnosti tenisa i nogometa.

Ne , ti si nogomet stavio na vrh a tenis na neko dno..što je daleko od istine..

Picaferaj
07-07-2017, 13:46
Ne , ti si nogomet stavio na vrh a tenis na neko dno..što je daleko od istine..

Ne. Nisam stavio tenis na nikakvo dno. Nego sam reagirao na tvrdnje da je tenis "daleko teži" sport od nogometa što je impliciralo i neki povezanost sa popularnošću. Kao što to i tvoj upis o "sportašima godine" implicira. Tenis je u većem postotku biznis od nogometa ali se u njemu vrti puno manje love nego u nogometu i ima daleko manje gledatelja, pratitelja, fanova od nogometa, kako uživo tako i preko TV-a. Ludo je da o ovome uopće moramo raspravljati.

Inkvizitor
07-07-2017, 13:55
Možemo tako do sutra Omalovažavao si tenis kao nebitan i negledan sport kojeg malo tko prati( po svom primjeru) a to nema veze s vezom jer je daleko najpopularniji i najpraćeniji individualni sport.

Nitko popularnost nogometa nije dovodio u pitanje. Ti tenisu jesi.

Picaferaj
07-07-2017, 14:07
Možemo tako do sutra Omalovažavao si tenis kao nebitan i negledan sport kojeg malo tko prati( po svom primjeru) a to nema veze s vezom jer je daleko najpopularniji i najpraćeniji individualni sport.

Nitko popularnost nogometa nije dovodio u pitanje. Ti tenisu jesi.

To je tako i ispalo izgledati tebi...ali sami tenis opće nije bio tema..nego odnos popularnosti nogometa i tenisa. Pa sam o tenisu i govorio u tom kontekstu...a ne u kontekstu same popularnosti samog tenisa.

Dobri Pastir
09-07-2017, 16:34
Zašto šutnja i kako je doživio Mamićeve kritike?

– Da vam iskreno kažem, to što nitko nije osjećao potrebu nešto reći u vezi toga zbog činjenice je što sto posto znaju da je dečko ispravan, da nije ništa loše napravio. On je uzor svima, pogotovo mladim igračima. Luka je veliki igrač i veliki čovjek, mislim da se o njemu nema što drugo kazati, izjavio je Šimunić za Sportske novosti

Nažalost, ovo što pišu neki mediji, i što se neke stvari tumače kako se tumače, i vi i svi znate zbog čega je to tako, to nikako nije u redu. Međutim, idemo dalje. Dakle, nitko ništa nije rekao jer svatko zna da je on ispravan, da je u pravu, da je pošten, i nema se što pričati o tome. O Modriću se ne treba nikome ništa objašnjavati, niti drugi govoriti o njemu, jer onda bi ispalo kao da se on opravdava i kao da netko drugi opravdava njega. Zbog čega, kad dečko ništa nije napravio pogrešno. Eto, to je cijela istina.

Luki sigurno nije lako.

– Vidio sam izjavu gospodina Mamića, razumijem ga, međutim drukčije to tumačim, kažem, to što nitko nije rekao ništa ne temu Luke, samo je dokaz da znaju da je ispravan i čist.

Modrića treba poštivati. To što je napravio u karijeri fantastično je, naš je najbolji nogometaš sigurno u povijesti i vjerujem da će jako teško biti nekome da dostigne domete koje je postigao, pa je jasno da treba malo više poštovanja pokazati prema njemu.

Nije slučajno kapetan hrvatske nogometne reprezentacije, to je zaslužio sa svime što je učinio u životu. Svoj je uspjeh ostvario krvavim i poštenim radom. Luku treba respektirati, a ne okretati neke stvari i prikazivati onakvima kakve nisu, te stvoriti dojam da je nešto krivo učinio. Sto posto sam uvjeren da nije. Cijeli je život pošteno radio i ne bi postigao što je postigao da nije pošten.

Neki se pitaju hoće li ga taj javni linč razočarati pa da prestane igrati za reprezentaciju. Znate ga u dušu, očekujete od njega da i dalje nosi hrvatski dres?

– Hvala Bogu. Zašto bi, kad nije ništa pogriješio, sada razmišljao drugačije. Ali opet, to njega morate pitati. I ja sam nekoliko puta u životu bio u situaciji u kojoj sam svašta doživio, no kad znaš da nisi ništa pogriješio ne trebaš se ničega bojati. Istina je istina, a istina je na tvojoj strani, i gotovo.
http://www.maxportal.hr/premium-sadrzaj/simunic-objasnio-zasto-nitko-od-vatrenih-nije-branio-luku-modrica/

Dobri Pastir
11-07-2017, 23:18
https://narod.hr/sport/slaven-bilic-nazvao-luku-modrica-nakon-hajke-fantastican-momak

" Ja sam pravnik i legalist. Ne mogu govoriti o sudskim stvarima, nisam ni pratio taj slučaj temeljito. Zvao sam Luku nakon te hajke, čujemo se često, imao sam potrebu nazvati i njega i njegova oca Stipu. Jedino što o njemu mogu reći je isključivo pozitivno, samo naj naj, i to ne o njemu kao igraču nego kao osobi. Ne mogu ništa drugo reći nego ekstremno pozitivno, on je fantastičan momak, sjajno odgojen i moralna osoba. On i cijela njegova obitelj”, rekao je bivši izbornik.

clash
12-07-2017, 15:12
I?
Kad ti ekipa pokuca na vrata, odgoj, moral i pozitiva padaju u zaborav...

bandira
22-08-2017, 17:16
https://scontent-vie1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/20953172_112896729440240_6597744749806173918_n.jpg ?oh=403ca699e3df27de627c672adc11caf4&oe=5A38CFF9

bandira
22-08-2017, 17:59
http://www.forum.hr/showpost.php?p=65145853&postcount=2969

Grunf
05-09-2017, 22:40
S poimence najjačom repkom u povijesti Hrvatske mi nećemo ići na Svjetsko prvenstvo jer imamo notornu neznalicu kao izbornika. Treba dati otkaz svima koji su izabrali Čačića i sve ih staviti ispred Maksimira da ih ljudi šibaju po golim leđima. Jad i bijeda, lik je pogodio jednom u životu taktiku protiv Španjolaca i zadnjih 10 tekmi igra jedno te isto iako je svaki protivnik drugačiji. Broz igra na krilu, a lik veznjak. Nemamo okomitosti, trke, ničega. Čačić igra oprezan nogomet, ni vrit ni mimo, bez želje za postizanjem pogotka i onda nam nogometne ekipe kakve su sve na svijetu lupe jednu kontru i izgubimo tekmu. Primili smo 3 gola, a imamo 2 poraza. :silud Ova Turska je smiješan protivnik, nisu se usudili doma napasti, glavno da mi pimplamo s lijeve na desnu. Gonite se da vam ne kažem gdje s tim Čačićem i čelništvom HNS-a.

Nervozni listonoša
05-09-2017, 23:19
S poimence najjačom repkom u povijesti Hrvatske mi nećemo ići na Svjetsko prvenstvo jer imamo notornu neznalicu kao izbornika. Treba dati otkaz svima koji su izabrali Čačića i sve ih staviti ispred Maksimira da ih ljudi šibaju po golim leđima. Jad i bijeda, lik je pogodio jednom u životu taktiku protiv Španjolaca i zadnjih 10 tekmi igra jedno te isto iako je svaki protivnik drugačiji. Broz igra na krilu, a lik veznjak. Nemamo okomitosti, trke, ničega. Čačić igra oprezan nogomet, ni vrit ni mimo, bez želje za postizanjem pogotka i onda nam nogometne ekipe kakve su sve na svijetu lupe jednu kontru i izgubimo tekmu. Primili smo 3 gola, a imamo 2 poraza. :silud Ova Turska je smiješan protivnik, nisu se usudili doma napasti, glavno da mi pimplamo s lijeve na desnu. Gonite se da vam ne kažem gdje s tim Čačićem i čelništvom HNS-a.

Sve točno - ali i igrači su krivi. Večeras jedini koji je igrao je Modrić. Ostali su bili tek na broju.

A o Subašiću stvarno ne bih. Onakav gol primiti. Pa mislim stvarno, ako nisi na ''čistu'' to preneseš preko grede u korner, a ne onako ići hvatati iz dva puta.

I jel ko vidio što je igrao Kalinić - sad ga stavi kad je totalno ''drven''!?

Ne možeš vjerovat, a čovjek je profesionalni nogometni trener. Igrači na travnjaku - djeluju kao da se prvi put vide, odigrali točno onako kako Turcima najviše paše.

Možda je i najbolje da ne idemo na taj SP u Rusiju?

Jakov
06-09-2017, 08:39
ne znaš ko je veća prevara: izbornik ili kovačić
zapravo sve je prevara, vratite nam reprezentaciju i hrvatski nogomet!

bandira
06-09-2017, 20:42
kaže čačićev pomoćnik Ante Miše za hrvatske tiskovine kad je bia izabran :

I sam Miše je u razgovoru potvrdio da ga je poziv iznenadio.
''Iskreno da vam kažem, i dalje ne vjerujem da se ovo događa. Iznenađen sam kao i vi, ako ne i više. Prošli utorak sam pročitao u novinama da se moje ime provlači u cijeloj toj priči, no mislio sam da su to samo novinarska naklapanja i medijske špekulacije bez ikakvog pokrića. Međutim, u četvrtak, dakle, dva dana kasnije, Čačić me je nazvao na telefon i pitao me bih li prihvatio tu funkciju ako on postane izbornik. U trenutku kad sam to čuo, skoro sam pao sa stolice. Ništa mi nije bilo jasno. U redu, nije da se nas dvojica nismo baš poznavali. Dok sam vodio Vitez, a on Slaven, bili smo skupa na pripremama i nekoliko puta smo znali sjediti skupa u društvu i pričati o nogometu. I Tomislav Ivković je znao biti s nama. Ne znam, valjda sam mu se svidio. Na telefon mi je rekao kako me već neko vrijeme prati, kako mu se sviđa moja stručnost . Ostali smo u kontaktu i eto'', odmah na početku nam je rekao Miše.

Ka šta je neko napisa: treneru Slaven Belupa se sviđa stručnost trenera Viteza i sad nji dva skupa vode nogometnu reprezentaciju vridnosti igrača po transfermarketu otprilike od pola miljarde eura.
Pa to nema nigdi u svitu,amerikanci bi najmanje deset filmova snimili i petnaest knjiga napisali o ovome.

Nervozni listonoša
10-09-2017, 11:48
Projugoslavenski mediji koji piš(aj)u u Hrvatskoj smijenjuju Čačića, i na njegovo mjesto dovode Zvezdaša Roberta Prosinečkog, a ''zamjena'' mu je Slovenac Matjaž Kek!!

Kao 50+% anketiranih (net.hr?) je za zvezdaša Prosinečkog!?

Humphrey
10-09-2017, 13:55
Čisto sa nogometnog stajališta Čačić ne bi više vodio ni seoski klub,ali s obzirom da vodi repku srpske hrvatske neka ostane.

bandira
07-10-2017, 17:32
2000. - 2017. zlatko dalić

NK Varteks (pom. trener)
NK Varteks(sportski direktor)
NK Varteks (pom. trener)
NK Varteks
NK Rijeka
FC Dinamo Tirana
NK Slaven Belupo
Al Faisaly Harmah
Hrvatska do 21(pom. trener)
Al Hilal FC(olimpijska momčad)
Al Hilal FC
Al Ain FC

IMPRESIVNO !!!

Logičan korak dalje u karijeri je reprezentacija od 300 000 000 €.

Puntar2.0
08-10-2017, 10:50
Sto reci. Placenicke pizde.

Inkvizitor
08-10-2017, 11:52
kako nisu optužili hulkigane, mrzitelje koji eto ne daju da osvoje prvo europsko pa onda i svjetsko prvenstvo..

Jauču ili još naši domoljubi..pa tko je nacrtao svastiku..

skater
08-10-2017, 13:09
kako nisu optužili hulkigane, mrzitelje koji eto ne daju da osvoje prvo europsko pa onda i svjetsko prvenstvo..

Jauču ili još naši domoljubi..pa tko je nacrtao svastiku..

Što da je bila nacrtana crvena zvijezda petokraka? Poanta priče, nevjerojatna je ta histerija oko svastike a više puta se utvrdilo da simbole koji edukacijsko-medijskim kondicioniranjem od ljudi stvaraju histerične idiote s potenciranjem viktimizacijskog kompleksa su upravo provokatori suprotnog političkog predznaka, odnosno u slučaju svastike, veća vjerojatnost da je to učinila antifa u hrvatskom slučaju nego ultramegaturbo desničarski neo-nacist kako takvima obično tepaju priglupi mainstream mediji.

Kao što sam već jednom rekao, jadno je društvo koje jedva vidljiva svastika može izbaciti iz takta, isto tako određene politički nekorektne riječi. Takvo društvo nema svijetlu budućnost, jer ako ih određeni simboli ili riječi mogu prestrašiti ili se akteri tih djela kažnjavaju gore nego ubojice i silovatelji, onda je njihova kultura, identitet na klimavim nogama i ono što se upravo događa na Zapadu je sumrak civilizacije.

Puntar2.0
08-10-2017, 14:16
E jebiga, postoji ipak mogucnost da tata HNSa podje u cuzu(ne, ne pocasni Crnogorac Davor), i nema vise toliko uticaj da ih kroz veze i vezice ubaci u dobre klubove kroz Europu, onda to vise nije toliko zanimljivo. Glavni poput vrlog kapetana Realac su ionako uhljebljeni u najbolje europkse klubove, puca njima kurac.

Inkvizitor
08-10-2017, 15:42
Pa što god ja mislio o Modriću jedini se on nešto trudi..a ostale kao da im puca k....

bar većinu ovih provikanih..

Puntar2.0
08-10-2017, 17:19
Pad nacionalnog naboja, ocito i ne vide vise nuznost samopromocije, pa dodaj manjak svapskih radnih navika i tu smo di smo. Kad se primadone ne tepa po glavici, ocito te razmazene pizde ne vide nuznost igrati da valja.

Puntar2.0
08-10-2017, 17:34
Inace, mislin da je i negativno od hrvatskih navijaca ocekivati od reprezentacije naslove, prvo drugo trece misto na nekon velikon natjecanju.

Neka svako udje u sebe i neka promisli jel' ta reprezentacija ima taj naboj, tu zelju, taj apetit i tu kurazu da ostvari takvo nesto. Nema, i to od one 1998 kad se promislis i kad si iskren.

Individualni kvalitet na kvadrat, ali kao momcad. Sta je to. Uvik blizu najboljih, ali nikad medju njima.

kiler
09-10-2017, 19:43
Tko će večeras biti Alen Bokšić ove generacije?

https://www.youtube.com/watch?v=gRyr4qvhav8

:hrv

Inkvizitor
09-10-2017, 20:17
Neriješen tadašnji rezultata vjerovatno večeras neće značit ništa.

kiler
09-10-2017, 20:38
Neriješen tadašnji rezultata vjerovatno večeras neće značit ništa.

jedino ako Wales-Rep. Irska odigraju 0:0...

kiler
09-10-2017, 22:18
Krama,Krama,Krama!!!!! :hrhb:hrv

Inkvizitor
09-10-2017, 23:19
kako je izgledalo prvo poluvrjeme mislio sam da ne bi dali gol sto godina.

A onda drugo poluvrjeme dosta bolje.

Krama faca..

Al za otić u Rusiju trebat će puuuno puno bolje..

Jakov
10-10-2017, 11:52
Nije čudno stoga da su se nakon utakmice dečki malo opustili. Dvostruki strijelac Andrej Kramarić poveo je pjesmu Saše Matića "Kralj izgubljenih stvari". Stihovi "jer hiljadu ti stepenika treba do vrha, a jedan jedini do dna" su, čini se, najviše dirnuli Dejana Lovrena.

Pročitajte više na: https://www.vecernji.hr/sport/andrej-kramaric-dejan-lovren-hrvatska-sasa-matic-1199967 - www.vecernji.hr

Grunf
10-10-2017, 13:39
Bravo naši, odlična igra i odlična pobjeda. :hrv

Ne znam kaj naši jugodesničarima smetaju srpski pjevači, nemojte bre da budete autošovinisti. :D

Humphrey
10-10-2017, 18:36
Je li saša matić gledao utakmicu?

philly
10-10-2017, 18:43

kad citas ovo bas se poklopi s onin sta si nedavno reka- reprezentacija srpske hrvatske...

Inkvizitor
10-10-2017, 19:19

jooj.... crni humor...

naime za one koji ne znaju..čovjek je slijep..

Humphrey
10-10-2017, 20:03
zašto jooj inkvi:D matić vidi bolje od onih koji ovu ekipu još smatraju simbolom hrvatstva.

Inkvizitor
10-10-2017, 20:33
daj..ne postoji valjda veći fizički hendikep nego kad je čovjek slijep..

st.anger
10-10-2017, 20:44
Cajke drmaju od Umaga do Vukovara, od Varazdina do Dubrovnika, popularne i medju navijacima. Cemu cudjenje?

Nadam se da ce izvuci Grcku i duboki pad nakon "velicanstvene" pobjede.

Inkvizitor
10-10-2017, 20:59
Najapardoksalnija i meni najžalosnija situacija da su se skoro na istoj strani našli oni hrvatski domoljubi koji preziru Mamićev kriminal, jugoslvenštinu, mafijaštvo svake vrste, podređivanje nacionalnih interesa vlastitim ( u te brojim i sebe) i notorne jugoslavenčine koji ovoj reprezentaciji da je najbolja i da sve štima željeli bi propast i veselili se porazima.

Onima kojima je Dežulović gigant i dođe im nešto ko prototip..svojevrsni neandrtalac protu"rvatske" reprezentacije.

ta dva nespojiva svijeta su se uvjetno rečeno našli skoro pa na istoj strani što je nevjerovatan paradoks.

Inkvizitor
10-10-2017, 21:00
btw..pogledoao sam snimku i nije neko pjevanje..vidi se da pjeva Lovren i nešto Krama..ostali se baš i ne čuju.

Taj Lovren je izgleda dosta kvalitetan krkan.

Puntar2.0
10-10-2017, 21:41
Najapardoksalnija i meni najžalosnija situacija da su se skoro na istoj strani našli oni hrvatski domoljubi koji preziru Mamićev kriminal, jugoslvenštinu, mafijaštvo svake vrste, podređivanje nacionalnih interesa vlastitim ( u te brojim i sebe) i notorne jugoslavenčine koji ovoj reprezentaciji da je najbolja i da sve štima željeli bi propast i veselili se porazima.

Onima kojima je Dežulović gigant i dođe im nešto ko prototip..svojevrsni neandrtalac protu"rvatske" reprezentacije.

ta dva nespojiva svijeta su se uvjetno rečeno našli skoro pa na istoj strani što je nevjerovatan paradoks.

Pa to je donekle i normalno, jer nazovimo ona istinska desnica mora biti protiv korupcije, ubacivanja na poslove po vezama a ne sposobnosti itd. itd. itd. Mora biti za one stvari koje unaprijedjuju drustvo kao takvo.

To sto ovi indexovci, Severicka i slicni furaju te teme, i okupiraju ih, to kao prvo nije problem tih istinskih desnicara, niti to mora biti problem za te desnicare.

Ako je neko toliko glup i bas hoce svhacati oponiranje balkanizmu kao protu-hrvatstvo, tako stiteci ''hrvatske kriminalce'', neka mu bude.

Jedni to guraju ideoloski za napredak hrvatskog drustva, da ojaca i stane na zdrave temelje, a drugi te price guraju kao kamuflazu boreci se protiv plavih kriminalaca kako bi ustolicili svoje crvene kriminalce.

Ali, sto je tu rijesenje. Da komplet desnica stane uz Mamica? Pa onda bolje da i nema desnice.

Grunf
10-10-2017, 22:01

Nije to nista nevjerojatno, treba samo pogledati nasu povijest i vidjeti koliko dugo smo bili bez svoje drzave. Najodlicniji domoljubi ne rade razliku izmedu institucije reprezentacije i njenog mafijaskog vodstva. Umjesto da se rusi vodstvo, rusi se reprezentacija. Umjesto da se rusi rezim koji ne valja, rusi se drzava. Jugodesnicari su vas naveli da mrzite reprezentaciju jer ne valja celnistvo saveza.

Ja sam jucer navijal za repku i bodril je i uvijek cu to raditi.

Inkvizitor
10-10-2017, 22:14
Nije to nista nevjerojatno, treba samo pogledati nasu povijest i vidjeti koliko dugo smo bili bez svoje drzave. Najodlicniji domoljubi ne rade razliku izmedu institucije reprezentacije i njenog mafijaskog vodstva. Umjesto da se rusi vodstvo, rusi se reprezentacija. Umjesto da se rusi rezim koji ne valja, rusi se drzava. Jugodesnicari su vas naveli da mrzite reprezentaciju jer ne valja celnistvo saveza.

Ja sam jucer navijal za repku i bodril je i uvijek cu to raditi.

Ma koga su naveli da mrzim reprezentaciju. Nikad nisam navijao kontra reprezentacije pa ni jučer. jednostavno ne mogu doći na taj level.

ovo što si ti naveo..može se obrnuti..oni koji brane mamića i škvadru umotavaju to u branjenje reprezentacije. upravo radi toga dolazi do ovih stvari koje sam gore naveo.

Lik je jučer -preključer opet imao castrovski govor u kojem je opet svoje protivnike nazvao orjunašima i mrziteljima svega hrvatskog, on koji je veličao Jugoslaviju i itd da ne spominjem ono sve ostalo što se zna..

dakle, to je u jednu ruku začarani krug..i s jedne u s druge strane..kako se boriti kad pomaka nema..pa se onda ide u radikalizam makar on izgleda kao sprega sa orjunašima mada nema većih neprijatelja od njih..

Puntar2.0
10-10-2017, 22:55
Mora se jedna stvar reci, i to jasno, ljudi poput Perkovicke, brace Sinkovic, pa i Hrgovic dosada, svi oni ostvarivaju izvanredne rezultate a materijalno od toga ne dobivaju ni mrvicu toga sto dobiva prosjecan nogometas.

Tako da suojsecanje sa njima je deplasirano. Ne moze biti da je vazniji jedan grafit ''dabogda sve izgubili'' od nerada nogometasa.

Ti ljudi su tu da sluze narodu. Isto kao politicari, jer ih narod placa. Nisu to nikakve svetinje. Svetinja je zaista reprezentacija, a cudno je kad se buni protiv sake buntovnika a oni koji su od te reprezentacije napravili svoj bordel i svoj biznis, njima se gleda kroz prste.

To je van svake pameti.

DzoniBG
10-10-2017, 23:49

http://www.youtube.com/watch?v=IA4BbItUBfM

Jak je Sasa... iako slep... hebe kevu kako peva...

Inkvizitor
10-10-2017, 23:50
Čovječe..to je epidemija..trebalo je otići na FHR lani kad je 90% ljudi navijalo da Hrvatska ispadne od Portugala..i to nisu bili sve orjunaši njih je 1% ionako u društvu pa tako i među navijačima....neki tipovi za koje znaš da nisu to ali mržnja je tolika da je to nevjerovatno..proslavljao se gol Portugala kao Hrvatske nekad..to je poprimilo razmjere epidemije.

Ili sad prije Ukrajine..90% ljudi navija za Ukrajinu..to nije štos i poza..to je mržnja..

Znam da postoje dežulovićevci koji su takvi bili do 90-tih..sam je to uostalom i rekao ..nikad nisam navijao za Hrvatsku ali njih nema toliko..ni blizu..ali ovo je epidemija čovječe..

I to je sve kriv Mamić..jer bez njega ovih 1% bi bili drek na šibici..ništa..nula zero..

DzoniBG
11-10-2017, 00:06
Prebacivao sam malo juce, igrali smo u isto vreme...

Teska tekma... pun stadion, nalozeni na parole iz rata sa Rusima - Slava Ukraini, Geroima Slava... popusili su ga u Donbasu sa time, ali gruva pun stadion...

Imali su sanse, Konopljanka i onaj jos jedan su dobri igraci, ali ste ih smirili na vreme... Modric je igrao ko car, Kramaric pospremio ono sto je trebao...

Savez, Suker, Mamic... to su neke druge borbe, ali valjda je normalno da se navija za svoju ekipu... ne razumem neke motive i price onih koji navijaju da se izgubi, da bi se kao ocistio savez... da im skines glavu, docice neki drugi, savezi, od krovne FIFA, do UEFA su uvek leglo kriminala, jer se vrte ogromne pare... nema sanse da tu postavis neke postene likove koji nece drpati...

Puntar2.0
11-10-2017, 00:10
Hrvati moraju imati bolje drustvo nego vi, ta necemo se uvik u ton blatu valjati.

Mamica direkt za Beograd, tamo i pripada.

DzoniBG
11-10-2017, 00:16
Hrvati moraju imati bolje drustvo nego vi, ta necemo se uvik u ton blatu valjati.

Mamica direkt za Beograd, tamo i pripada.

Drustvo? :)

Ako nastavite ovako da se jedete izmedju sebe, necete imati nikakvo "drustvo"... ne znam drzavu gde postoji solidan broj onih koji navijao protiv svoje reprezentacije... odnosno znam, BiH, ali to je posebna prica...

Punti, smanji malo mitteleurpishe trip... gazda saveza vam je onaj balkanac sa dna kace... gosn Mamic...

Grunf
11-10-2017, 08:44
Čovječe..to je epidemija..trebalo je otići na FHR lani kad je 90% ljudi navijalo da Hrvatska ispadne od Portugala..i to nisu bili sve orjunaši njih je 1% ionako u društvu pa tako i među naivjačima....neki tipovi za koje znaš da nisu to ali mržnja je toika da je to nevjerovatno..proslavljaos e gol Poretugala kao hrvatske nekad..to je poprimilo rzamjere epidemije.

Ili sa dprije Ukrajine..90% ljudi navija za Ukrajinu..to je štos i poza..to je mržnja..

Znam da postoje dežulovićevci koji su takvi bili do 90-tih..sam je to uostalom i rekao ..nikad nisam navijao za Hrvatsku ali njih nema toliko..ni blizu..ali ovo je epidemija čovječe..

I to je sve kriv Mamić..jer bez njega ovih 1% bi bili drek na šibici..ništa..nula zero..

Aha, a daj mi reci zakaj se s istim žarom ne navija protiv rukometne reprezentacije gdje je Gobac, rukometna verzija Mamića? Gobac je uništio jedan klub, Metković, i uzeo mu titulu prvaka. Zadnjih 25 godina samo Zagreb uzima naslove prvaka, a trenere postavlja on u repku, kao što i forsira igrače. U svemu tome ima lijepe dobiti pretpostavljam.

Orjunaški mediji su nahuškali naivce da mrze svoju reprezentaciju jer se oko nje vrti mafijaš. Pa nek usmjere mržnju u to da maknu Mamića iz HNS-a, a ne da unište našu repku.

Ta ekipa vrhunskih intelektualaca na forum.hr-u je navijala da Dinamo ispadne iz Europe jer će tako maknuti Mamića iz Dinama. Eto, Dinamo ispao iz Europe, a Mamić i dalje vedri i oblači klubom. Smiješni su. Nek maknu Bandića i maknut će Mamića jer mu je on glavni financijer i on ga podržava da vedri i oblači u Dinamu. A kad ga se makne iz Dinama, onda će ga se lakše maknuti i iz saveza. To je put, a ova navijanja protiv svojih klubova i reprezentacije su jadna.

Inkvizitor
11-10-2017, 09:26
Aha, a daj mi reci zakaj se s istim žarom ne navija protiv rukometne reprezentacije gdje je Gobac, rukometna verzija Mamića? Gobac je uništio jedan klub, Metković, i uzeo mu titulu prvaka. Zadnjih 25 godina samo Zagreb uzima naslove prvaka, a trenere postavlja on u repku, kao što i forsira igrače. U svemu tome ima lijepe dobiti pretpostavljam.

Orjunaški mediji su nahuškali naivce da mrze svoju reprezentaciju jer se oko nje vrti mafijaš. Pa nek usmjere mržnju u to da maknu Mamića iz HNS-a, a ne da unište našu repku.

Ta ekipa vrhunskih intelektualaca na forum.hr-u je navijala da Dinamo ispadne iz Europe jer će tako maknuti Mamića iz Dinama. Eto, Dinamo ispao iz Europe, a Mamić i dalje vedri i oblači klubom. Smiješni su. Nek maknu Bandića i maknut će Mamića jer mu je on glavni financijer i on ga podržava da vedri i oblači u Dinamu. A kad ga se makne iz Dinama, onda će ga se lakše maknuti i iz saveza. To je put, a ova navijanja protiv svojih klubova i reprezentacije su jadna.

daj Grunf ne budi smiješan, kad je rukomet izazivao emocije poput nogometa. mada mrzilo se i Gopca ali još više Červara iako je čovjek donio i svjetsko i olimpijsko zlato i još masu srebrnih i brončanih ali se mislilo da je to premalo s onom generacijom. A tek Golužu pa onda Babića.

Istina da smo mi grintava nacija kojoj nitko i ništa ne valja, ali kad izuzmemo one koji stvarno mrze ovu državu pa i sve njezine nusporudkte poput reprezentacije, nikad se ranije nije dogodilo da toliko ljudi doslovno mrzi reprezentaciju i želi joj ispadanje i to traje još od prošlog EP, a nisu dežulovićevci i sično. Njurgalo se ranije kad je Marković bio, ali se nije mrzilo, bar ne u tolkoj mjeri, ni blizu. Velim, to je epidemija, ne postoji nigdje sličan primjer.

A zato nisu samo krivi orjunaški mediji, jer kad se vidilo da se Mamiću ne može ništa, da on drži i dalje sve konce u svojim rukama, kakva optužnica kakvi bakrači, jednostavno se krenulo u mržnju jer državu poistovjećuju s Mamićem, naravno tu je i HDz usput na tapeti koji je to sve omogućio..

Glavni im je argument..ako reprezentacija ne ode na SP, neće se dobit novci, posvađat će se između sebe i promjenit će se nešto korjenito..pa kad im kažeš nije se otišlo ni 2010 pa se ništa nije promjenilo, saspu na tebe salve uvreda da si glupan i kreten hdzovski koji ništa ne kuži itakoto..

Inkvizitor
11-10-2017, 11:01
za ovog Sašu Matića sam čuo onako rubno preko uva što se kaže..nikad poslušao nijednu pjesmu..meni je sve to živi treš..i sad sam poslušao i pogledao ovaj clip koji je Nidžo stavio..mislim nije tipični cajka užas ali brate..ako je to ta kvaliteta..

Popularan je on ovdje..kao i gore od njega onaj najcrnji turbofolk što ubija moždane stanice gore nego ikakav kokain..bio je specijalni gost na svadbi moje sestrične..kad sam ja pitao odkud taj ovdje..objasnili su mi da je mladoženjin brat slijep ( stao s bagerom na minu) i da su se tako upopznali pa eto..on mu došao bratu na svadbu pjevat..

ajd reko..nema veze nek čovjek pjeva kad je tako..a onda mi mladenkin brat moj "ludi" švestrić kaže..znaš da je taj zajeban kad se pobije..ja pitam kako..veli..taj ne gleda kud udara.

Ono prsnuo sam od smjeha..jebiga ružno je i crni je najcrnji humor znam..ali eto dogodi se..

Grunf
11-10-2017, 11:03
Gobac još uvijek vodi rukomet i radi s njim isto kaj i Mamić s nogometom, još i gore. Ako ne navijaš za nogometnu repku zbog mafijaša onda moraš biti dosljedan i isto napraviti s rukometnom repkom. Ali to se ne čini, a ne čini se zato jer ljudi u većini ne misle svojom glavom nego onako kako im mediji napišu, a orjunaški mediji pišu da se treba mrziti reprezentacija svoga naroda i svoje države, time bombardiraju narod i zato je došlo do epidemije. I nije to prvi put da se borbom protiv jednog lika ili stranke ruši država i njezine institucije, a sve u korist drugih naroda i država. Tako se i 1941. rušila država, a ne režim i čovjek koji je loše vladao.

Inkvizitor
11-10-2017, 11:05
Gobac još uvijek vodi rukomet i radi s njim isto kaj i Mamić s nogometom, još i gore. Ako ne navijaš za nogometnu repku zbog mafijaša onda moraš biti dosljedan i isto napraviti s rukometnom repkom. Ali to se ne čini, a ne čini se zato jer ljudi u većini ne misle svojom glavom nego onako kako im mediji napišu, a orjunaški mediji pišu da se treba mrziti reprezentacija svoga naroda i svoje države, time bombardiraju narod i zato je došlo do epidemije. I nije to prvi put da se borbom protiv jednog lika ili stranke ruši država i njezine institucije, a sve u korist drugih naroda i država. Tako se i 1941. rušila država, a ne režim i čovjek koji je loše vladao.

Pa i ne navijaju ni za rukometnu reprezentaciju samo su tu manje emocije pa nije tako upadljivo..

philly
11-10-2017, 14:24

Ovaj paradoks je vrijedan doktorske disertacije u psihologiji, sociologiji ili slicnoj grani... najozbiljnije.

Puntar2.0
11-10-2017, 18:46
Drustvo? :)

Ako nastavite ovako da se jedete izmedju sebe, necete imati nikakvo "drustvo"... ne znam drzavu gde postoji solidan broj onih koji navijao protiv svoje reprezentacije... odnosno znam, BiH, ali to je posebna prica...

Punti, smanji malo mitteleurpishe trip... gazda saveza vam je onaj balkanac sa dna kace... gosn Mamic...

Da ti nesto recen, i ovakva Hrvatska je za vas pojam drzave.

Puntar2.0
11-10-2017, 19:05
Inace, ja mislin da su recimo ovakve pisme prigodne za slavlje hrvatske reprezentacije, a to smece mogu likovi slusati na WCu kod sebe doma. Nije in to Srbija pa da ce ciganluk uvesti Hrvatima kao role model, i oni i njihov idol Zdravko cigan Mamic.

http://www.youtube.com/watch?v=bx9z-0tRaaU

Kad se ja zamislin sto je to bilo 1998, kad je neki klinac tamo u Svabiji skaka doma uokolo i urlika na prozor ''Deutschland auf Wiedersehn'' koja je to herojcina bila taj Suker.

A onda kad vidis sto ta fukara radi od hrvatskog nogometa, i da to u biti tretira jedino kao biznis, za vlastite potribe, smuci ti se sve. Hrvatska mora iz balkanskog smrada, ciganluk mora biti izkorjenjen. Temeljito. Pa neka onaj debil Rakitic i dalje donira bosanskin Srbima.

Inkvizitor
11-10-2017, 19:39
Mile Kitić i Rakitić..i naravno Džej..odnosno Lovren.

Stvarno ka-tastrofa..taj glazbenin izričaj žasu živi..inače taj Šuker mogao je ostati legenda hrvatskog nogometa jer mu još nijedan napadač..sve da ih skupiš zajedno nisu mu do do koljena..volim Kramu kao igrača jer ima udarac driblnig, vic i lažnjak.., Pjaca ima potencijal..oni su još mladi pa vidit ćemo..al ne on sve sjebe..jer je prokocko lovu..jer je bankrotiro..jer je postao omražen..

Inače što se dogodilo s onim Perišićem..jel on ono sabotira reprezentaciju..gubi lopte, krivo daje lopte..ne trudi se..sasvim suprotno od onog što radi u Interu..i što je ighrao ranije..usporediti njjegove igre ne EP i sad..to više kao da nije isti igrač..

Humphrey
11-10-2017, 20:09
Nije problem što oni slušaju to smeće, nisu oni iznimka,to slušaju mnogi u srpskoj hrvatskoj,problem je što to očito više nije sramota. To je civilizacijski problem, kad nestane srama, nestane i civilizacije.

skater
11-10-2017, 20:39
Čoporativno navijanje u nekom športu je ionako iskrivljavanje plemenskog instinkta inače vezanog uz rasu/etnicitet/naciju koje se lijevo-liberalnom indoktrinacijom pokušava pretvoriti u folklor bez okusa i mirisa, mahanje zastavicama i pjevanjem politički korektnih pjesmica da se ne remeti globalizacijski projekt.

skater
11-10-2017, 22:08

Ekstremi se obično znaju naći na istoj strani ali iz različitih razloga, ono složiti se s liberalima iz potpuno krivih razloga ili kako su se anarhisti i komunisti spojili u nesveti savez protiv konzervativaca, fašista/nacionalsindikalista u građanskom ratu u Španjolskoj. Ekstremna ljevica i desnica recimo, kritika kapitalizma iz različitih kuteva pa ispada kao da su isti a zapravo su potpuno različiti. O tome je govorio nešto Mladen Schwartz s Predragom Raosom. Obično centar ne čini razliku između lijevog i desnog ekstremizma.

https://www.dailymotion.com/video/x1ojte6_ni-mi-je-jasno-raos-vs-schwartz_news

Zanimljiv razgovor, međutim nije se išlo u širinu, jer Staljin je bio prilično konzervativan u komunističkim okvirima za razliku od "Trockog" koji bi proveo sličnu komunističku i kulturnu revoluciju kakvu su njegovi sunarodnjaci sproveli u Njemačkoj.

Galjego
12-10-2017, 09:32
Mile Kitić i Rakitić..i naravno Džej..odnosno Lovren.

Stvarno ka-tastrofa..taj glazbenin izričaj žasu živi..inače taj Šuker mogao je ostati legenda hrvatskog nogometa jer mu još nijedan napadač..sve da ih skupiš zajedno nisu mu do do koljena..volim Kramu kao igrača jer ima udarac driblnig, vic i lažnjak.., Pjaca ima potencijal..oni su još mladi pa vidit ćemo..al ne on sve sjebe..jer je prokocko lovu..jer je bankrotiro..jer je postao omražen..

Inače što se dogodilo s onim Perišićem..jel on ono sabotira reprezentaciju..gubi lopte, krivo daje lopte..ne trudi se..sasvim suprotno od onog što radi u Interu..i što je ighrao ranije..usporediti njjegove igre ne EP i sad..to više kao da nije isti igrač..

Igraci poput Perisica su dobri kad su tjelesno spremni,a on je cijelo ljeto proveo u iscekivanju prelaska u Manchester i igranju turnira u odbojci na pijesku.

Inkvizitor
12-10-2017, 14:25
Igraci poput Perisica su dobri kad su tjelesno spremni,a on je cijelo ljeto proveo u iscekivanju prelaska u Manchester i igranju turnira u odbojci na pijesku.

Mda..ali za Inter igra ko lud. naravno da je smiješno njegovo hodanje i guzičarneje po turnirima za odbojku na pijesku gdje se gleda u ženske guzice ali to mi nije dovoljno opravdanje za ovakav njegov krah igre u reprezentaciji.

RockyMarciano
12-10-2017, 17:17
Ne mislim da su ljudi koji navijaju protiv ovakve reprezentacije neprijatelji države, to su uglavnom spinovi koji dolaze iz kuhinje pro-mamićevskih medija (večernji list, narod.hr i slični - nažalost, to je naša desnica). Moguće je da ima ljudi koji iskorištavaju ovakvu situaciju kako bi ubacili svoje anacionalne ideje, ali realno, većina su ultrasi koji su po svojoj prirodi desničari. Nije problem u njima, njihov bijes je samo poslijedica, problem je u uzroku, a uzrok je kriminal u HNS-u i u državi općenito. Pravosuđe nam je sprdnja, ljudi se ubijaju jer živimo u društvu u kojem su pravo i pravda nepoznati pojmovi. Imamo državu koja u nekim ključnim područjima uopće ne funkcionira.

Što se tiče same reprezentacije, ja ne navijam protiv njih. Prema reprezentaciji sam ravnodušan. Hoće li hrvatska reprezentacija pobijediti ili izgubiti, sasvim mi je svejedno. Jednako sam uzbuđen kao kad igra Trinidad i Tobago. Mislim da je većina ljudi ravnodušna i to se itekako vidi po popunjenosti tribina. Da HDZ ima imalo pameti, odavno bi se distancirao od Mamića i sličnih faca, ali to je HDZ, korumpiran do srži, priglup i izgubljen. Teško je protiv tog balkanskog mentalnog sklopa.

Puntar2.0
12-10-2017, 19:48
http://www.vecernji.hr/media/img/d7/e3/567fe0849bb86917cdbe.jpeg

Dalić: Sa Zdravkom Mamićem nikad nisam ni kavu popio!

:facepalm

Inkvizitor
12-10-2017, 19:50
Pa i ne pije kavu. Jel ti vidiš negdje kavu.

Puntar2.0
12-10-2017, 19:59
To je naravno tocno, vidi se buntovnicko drzanje i uzdigunuta glava, svoj covik. Nema sa njime sale.

Inkvizitor
12-10-2017, 20:04
Ajde sad ne vadite pizdarije..uvatilo čovjeka u nekom društvu s mamićem..uopće ne znam ima li veze s njim ili nema ali ovakve slike i vijesti naliče na srpski Informer a to je dno ljudske civilizacije..

Puntar2.0
12-10-2017, 20:09
Ajde sad ne vadite pizdarije..uvatilo čovjeka u nekom društvu s mamićem..uopće ne znam ima li veze s njim ili nema ali ovakve slike i vijesti naliče na srpski Informer a to je dno ljudske civilizacije..

Dalicu, jes' to ti??:kez

Picaferaj
12-10-2017, 22:17
Ne mislim da su ljudi koji navijaju protiv ovakve reprezentacije neprijatelji države, to su uglavnom spinovi koji dolaze iz kuhinje pro-mamićevskih medija (večernji list, narod.hr i slični - nažalost, to je naša desnica). Moguće je da ima ljudi koji iskorištavaju ovakvu situaciju kako bi ubacili svoje anacionalne ideje, ali realno, većina su ultrasi koji su po svojoj prirodi desničari. Nije problem u njima, njihov bijes je samo poslijedica, problem je u uzroku, a uzrok je kriminal u HNS-u i u državi općenito. Pravosuđe nam je sprdnja, ljudi se ubijaju jer živimo u društvu u kojem su pravo i pravda nepoznati pojmovi. Imamo državu koja u nekim ključnim područjima uopće ne funkcionira.

Što se tiče same reprezentacije, ja ne navijam protiv njih. Prema reprezentaciji sam ravnodušan. Hoće li hrvatska reprezentacija pobijediti ili izgubiti, sasvim mi je svejedno. Jednako sam uzbuđen kao kad igra Trinidad i Tobago. Mislim da je većina ljudi ravnodušna i to se itekako vidi po popunjenosti tribina. Da HDZ ima imalo pameti, odavno bi se distancirao od Mamića i sličnih faca, ali to je HDZ, korumpiran do srži, priglup i izgubljen. Teško je protiv tog balkanskog mentalnog sklopa.

ja mislim da pogrešno misliš. Ako odemo u Rusiju i tamo doguramo do četvrtfinala ili polufinala vidit ćeš tu "ravnodušnost".
Ja sam ravnodušan prema odbojci pa uopće ne idem na teme o tom sportu a kamoli da komentiram.

Inkvizitor
12-10-2017, 22:25
Nije istina da nema mrzitelja Hrvatske među bojkotašima. Ima ih itekako ih ima. I to koliko. I to uopće ne taje.

Već sam napisao a mogu i ponovoit kako sam jednom secirao iz svog kuta navijače i one što "bojkotiraju", tj ne bojkotiraju nego se vesele hrvatskim porazima.

Skupine na koje Mamić i njegovi poltroni mogu računati

Navijač look : To su navijači koje ne zanima nogomet, ne znaju ni pravila nogometne igre ali ako te večeri nema neki event, party ili otvaranje kakve modne revije , gdje su minijaturni sendviči mukte a tzv manekenke se ne plaćaju za ugovorenu svotu od 500-injak kuna i ako je ulaznica gratis, i ako se očekuje dolazak poznatijeg svijeta, doći će na utakmicu zajedno sa svim tzv manekenkama i sponzorušama koje dolaze iz svojih, čisto tehničkih, proračunatih motiva. Njih u principu ne zanima ni nogomet ni reprezentacija, ni Mamić, oni su tu da vide i budu viđeni. U određenom trenutku kad svi oko njih skaču, kad npr padne gol, spremni su ( ne ustajuć se) sastavljenih koljena a razmaknutih stopala, zapljeskati prstićima ne odvajujuć dlanove. Stupanj iznad njih su oni koji u kockastim dresovima reklamiraju pivo ala Rene Bitorajac

Kontigent: jako ograničen

Kokičar light: On dolazi na utakmicu jer je navikao od djetinjstva, nije oduševljen baš sa svime ali olako prelazi preko toga jer on želi jednoiposatnu "zabavu" garniranu željom da pobjegne od grintave žene. Obično ima pivski trbuh u srednjem stadiju a ako ima dijete koje još samostalno ne izlazi, povede i njega na utakmicu, obavezno u dresu. Mamić mu malo smeta malo ne smeta ovisno o njegovom raspoloženju a toj skupini mogu se naći i primjerci koji Mamiću zavide i željeli bi ostvariti uspješnu karijeru muljatora. Imponira im iako znaju javno grintati kontra njega jer je seljak i primitivac.

Kontigent: ograničen

Kokičar XXL i domoljub: On je uživljeni kokičar koji isto želi pobjeći od žene koja upravo stavlja viklere ali to nije primarni motiv. On bi utekao i od žene krasotice jer je nekad bio žestoki navijač sklon i gostovanjima i tučama a sad je u godinama kad si to više ne može priuštiti ali može biti redovan na utakmicama. Njega još ponese adrenalin pa navija za klub ili reprezentaciju kako god igrali. Mamić bi radi njega mogao otići istog trena ali i ostati koliko god želi.

Kontigent: ograničen

Dijasporaš light: On dolazi iz iseljeništva i reprezentacija ( a ponekad i klub) su mu naprosto veza sa domovinom. Apsolutno ga ne zanima ni Mamić ni kriminal, ni zabrane ni prodane utakmice. On to sve slabo kuži jer rđavo barata hrvatskim i njega ništa ne zanima osim da viče Hrvatska Hrvatska !!!! obavezno obučen u nacionalni dres, uniformiranih frizura ( misterij)

Kontigent: ograničeno neograničen

Dijasporaš turbo: U tu skupinu ulaze najviše Hrvati iz BiH. Poneki dosta toga kuže i znaju ali ih nije briga. Poneki pak ne kuže ništa. I njima je reprezentacija veza sa domovinom u koju nisu uspjeli prispjeti. Potpuno krivo, napad na ovu prodanu reprentaciju shvaćaju kao napad na Hrvatsku. Mamiću se mnogi dive a dosta njih je ravnodušno. Nije ih briga.

Kontigent: nažalost velik

Ultras kupljeni: Bivši žestoki momci koji su prosto rentani. Mamić ih plaća i to je čisti biznis. Spremni na svakakve akcije pošto imaju iskustva iz ultra perioda. Skloni kriminalu, opasni.

Kontigent: totalno ograničen

Skupine nesklone Mamićevom teroru u HNS-u su različite i svjetonazorski po prvi puta suprostavljene. Ovdje ne ulaze oni tipovi koji nikad i ni u kojem slučaju ne bi navijali za hrvatsku reprezentaciju pa sve da je najuređenija na svijetu. Naravno zbog svog svjetonazora i ideologije ( uzorci, Boris Dežulović, Miljenko Jergović). Dakle uglavnom osobe krivo nazvane ljevicom a radi se o tvrdoj desnici, samo jugoslavenskoj. Osnovna osobina, jako izražena i neograničena srbofilija

Skupine nesklone Mamićevoj tiraniji

Pobunjeni kokičar light: On nije toliko protiv načina vođenja kluba i reprezentacije nego protiv tipa koji to radi. Osobni sukob počesto na regionalnoj osnovi ( očistimo Zagreb od Hercegovaca), mada ja ne znam što se tog tipa uopće veže uz tu regiju jer nit je porijeklom Hercegovac a rođen je u Bjelovaru

Kontigent: djelimično ograničen

Pobunjeni kokičar turbo-iskreni domoljub: On se sjeća vremena kad se živjelo za klub a ne od kluba. Žesti se iskreno na primitivizam, bahatluk i pretvaranja kluiba i reprezentacije u obiteljski obrt. Iako podavno u zrelim godinama, spreman je potući se ( barem verbalno) za klub ili reprezentaciju. Veliki broj njih nosi iskustva iz rata

Kontigent: potencijalno velik

Ultras: On ne može smislit Mamića a za to ne treba posebno objašnjenje. On voli svoj klub, reprezentaciju nešto manje ali u dovoljnoj mjeri da je spreman na sve. Njemu je Mamić ukrao klub, reprezentaciju i beskompromisno je protiv tiranije koju u sinergiji sa Mamićem provode i državna tijela, prvenstveno represivni aparat koji ne bira sredstva da ugasi ultra pokret.

Kontigent: potencijalno velik

Ljevičar vulgaris: On nije poput gore navedenih koji ne može smisliti nacionalnu vrstu u nikakvom obliku. On navija za tu reprezentaciju, zgraža se na povike sa tribina, stalno je u dilemi jel ispravno navijati za tu reprezentaciju. iskoristit će ovo stanje za skupljanje političkih poena i napadom na suprotnu političku opciju. Proračunat i navijački labilan. Spletom otužnih okolnosti našao se u istoj skupini sa onima s kojima ne dijeli nijednu zajedničku točku. Njihovi svjetonazori su udaljeni ka zemljini polovi.

Kontignet: totalno ograničen

Desničar vulgaris: Voli hrvatsku reprezentaciju i svoj klub. Nije sitničav i često pređe preko nekih stvari koje su loše a sve zarad nacionalnog interesa. Spreman je žmuriti na mnoge negativnosti radi "opće stvari". Treba mu puno pare da prokuva. Kad prokuva šišti

Kontigent: ogroman

Dijasporaš ljuti: Pretežno iz BiH uz poneku iznimku. On ne može smislit Mamićev primitivizam i tiraniju s istom onom strašću kojom njegov sunarodnjak iz BiH može. Slažu se u 95% stvari. Mamić je onih 5% gdje se nikako ne mogu složit.

Kontigent: nažalost ograničen.

RockyMarciano
12-10-2017, 22:40
ja mislim da pogrešno misliš. Ako odemo u Rusiju i tamo doguramo do četvrtfinala ili polufinala vidit ćeš tu "ravnodušnost".
Ja sam ravnodušan prema odbojci pa uopće ne idem na teme o tom sportu a kamoli da komentiram.

Da, u pravu. Luda atmosfera vlada oko ove reprezentacije.

Picaferaj
12-10-2017, 22:41
To je naravno tocno, vidi se buntovnicko drzanje i uzdigunuta glava, svoj covik. Nema sa njime sale.

http://www.dnevno.hr/sport/nogomet/zlatko-dalic-objasnio-kavu-s-mamicem-izbornik-otkrio-pozadinu-inkriminirajuce-slike-1076512/

Picaferaj
12-10-2017, 22:47
Da, u pravu. Luda atmosfera vlada oko ove reprezentacije.
Ove reprezentacje? odbojkaške?
Činjenica je da je zadnju utakmicu gledalo skoro milijun ljudi na HRT-u. Jel' se to računa u "atmosferu", pojma nemam. Al' se sigurno ne računa kao ravnodušnost.

RockyMarciano
12-10-2017, 22:59
Ove reprezentacje? odbojkaške?
Činjenica je da je zadnju utakmicu gledalo skoro milijun ljudi na HRT-u. Jel' se to računa u "atmosferu", pojma nemam. Al' se sigurno ne računa kao ravnodušnost.

Praktički sve navijačke skupine protiv su HNS-a i ovakve reprezentacije. Torcida, BBB, Armada, Ultrasi, Kohorta itd. Na utakmicama reprezentacije dolaze kojekakvi klobučari i ostali cirkusanti koji nisu u stanju popuniti stadion. Ja se dobro sjećam kakva je bila atmosfera i zainteresiranost u nekim prošlim vremenima, ovo je danas lakrdija. Što se tiče televizijskog prijenosa, gledao sam i ja utakmicu, samo s emocijama kao da igra Gruzija, ne Hrvatska.

RockyMarciano
12-10-2017, 23:01
Dalić sam po sebi nije bitan, niti je bitno je li čovjek bio s Mamićem ili nije. Uletio je ni kriv ni dužan u ovakvu situaciju.

Inkvizitor
12-10-2017, 23:04
Praktički sve navijačke skupine protiv su HNS-a i ovakve reprezentacije. Torcida, BBB, Armada, Ultrasi, Kohorta itd. Na utakmicama reprezentacije dolaze kojekakvi klobučari i ostali cirkusanti koji nisu u stanju popuniti stadion. Ja se dobro sjećam kakva je bila atmosfera i zainteresiranost u nekim prošlim vremenima, ovo je danas lakrdija. Što se tiče televizijskog prijenosa, gledao sam i ja utakmicu, samo s emocijama kao da igra Gruzija, ne Hrvatska.

Ultrasi nikad nisu u većem broju pratili reprezentaciju, to je pravilo svuda na svijetu koje ja ne razumijem ali je skoro pa pravilo. Nešto Armade, nešto Torcide, par Boysa, paradoks da su najbrojniji pratitelji reprezentacije bili Armada i vinkovački Ultrasi.

Tako je i u GB gdje navijači Burnleya ili ne znam kojih drugoligaških klubova prate reprezentaciju jer oni su kao klub i samo klub..prema tome bar što se tiče stadiona, nikad ultrasi nisu ni bili većina na utakmicama reprezentacije, ne da nisu bili većina nego su bili zanemariva manjina.

Picaferaj
12-10-2017, 23:10

Kad bi svi članovi svih tih navijačkih skupina koji redovno idu na svaku utakmicu doma i većinu gostovanja pobrojili, koliko bi ih bilo? Jel' 5000 previše ili premalo?
naravno da je prije atmosfera bila luđa. Nezavisnost i to. Sad smo se navikli a i malo razmazili.

RockyMarciano
12-10-2017, 23:13
Ultrasi nikad nisu u većem broju pratili reprezentaciju, to je pravilo svuda na svijetu koju ja ne razumijem ali je skoro pa pravilo. Nešto Armade, nešto Torcide, par Boysa, paradoks da su najbrojniji pratitelji reprezentacije bili Armada i vinkovački Ultrasi.

Vjerojatno zato što su odivjek percipirali utakmice reprezentaciju kao okupljalista tzv. klobučara, samo što ta etiketa sada ima dodatno negativno značenje. Ne radi se više o dobronamjernim cirkusantima nego likovima koji ili ne kuže o čemu se radi, dakle tipičnim hrvatskim kmetovima ili onima koji podržavaju ovakvo stanje.

Tako je i u GB gdje navijači Burnleya ili ne znam kojih drugoligaških klubova prate repreznataciju jer oni su kao klub i samo klub..prema tome bar što se tiče stadiona, niakd ultrasi nisu ni bili većina, ne da nisu bili većina nego su bili zanemariva manjina.

Sve pet. Kakva god bila struktura navijača na utakmicama reprezentacije, činjenica je da je navijanje za reprezentaciju u smislu brojnosti ljudi na stadionima, atmosfere i ostaloga znatno narušeno svim ovim negativnostima. Zar se ne slažeš?

Inkvizitor
12-10-2017, 23:22
Ne slažem se. Gledao sam nedavno kvalifikacijsku utakmicu s Ukrajinom za SP u Francuskoj ..dodatne kvalifikacije..i stadion je poluprazan . U Zagrebu.

Uvijek su tzv klobučari punili stadione a ne ultrasi. Ultrasi su uvijek bojkotirali reprezentaciju osim par vinkovačkih Ultrasa, i nešto Armade, sitno Torcide..prema tome.o čemu pričamo.

Nitko ovo stanje ne podržava tj ne ima ih koji i podržavaju ali su manjina. Ali evo ja ovo stanje ne podržavam da ne idem u detalje ali nisam na levelu da navijam kontra reprezentacije ili da budem ravnodušan..a pogotovo da sam na istoj strani s onim koji ovo koriste jer Hrvatsku ne mogu smislit bilo kakvu pa da je najuređenija na svijetu, i kao država i kao savez i kao reprezentacija..gadio bi se sam sebi..

Vi njima koji su, iako malobrojni, jako umreženi, uporni i infiltriraju se lakoćom služite kao korisni idioti.

RockyMarciano
12-10-2017, 23:42
Prije bi rekao da im vi koristite kao korisni idioti, jer oni onda rade što hoće a kad se netko pobuni prilijepe mu etiketu orjunaša, pozivaju se na Dežulovića i slične nebuloze. Što što će netko iskoristiti ovu situaciju za politikanstvo, to je neizbježno (sjeti se BBBa i borbe za povratak imena Dinamo), ali kako to mijenja činjenicu da je HNS do srži korumpiran i kompromitiran? Ako sam ja korumpirano smeće i zločinac, a krijem se pod krinkom hrvata i domoljuba, i prozove me neki Dežulović i index.hr, znači li to da ja odjednom postajem moralno ispravan zato jer me napadaju jugoslaveni? Postavlja se pitanje tko je tu kome korisni idiot. Onako kako ja to vidim Mamić, Šuker i ekipa mogu biti od srca zahvalni indexu i Dežuloviću (i obratno, naravno) jedni drugima odlično služe za spinove.

Puntar2.0
13-10-2017, 00:15
Prije bi rekao da im vi koristite kao korisni idioti, jer oni onda rade što hoće a kad se netko pobuni prilijepe mu etiketu orjunaša, pozivaju se na Dežulovića i slične nebuloze. Što što će netko iskoristiti ovu situaciju za politikanstvo, to je neizbježno (sjeti se BBBa i borbe za povratak imena Dinamo), ali kako to mijenja činjenicu da je HNS do srži korumpiran i kompromitiran? Ako sam ja korumpirano smeće i zločinac, a krijem se pod krinkom hrvata i domoljuba, i prozove me neki Dežulović i index.hr, znači li to da ja odjednom postajem moralno ispravan zato jer me napadaju jugoslaveni? Postavlja se pitanje tko je tu kome korisni idiot. Onako kako ja to vidim Mamić, Šuker i ekipa mogu biti od srca zahvalni indexu i Dežuloviću (i obratno, naravno) jedni drugima odlično služe za spinove.

Ne da si mogu biti zahvalni vec su oni blizanci, a i na vecoj razini tako funkcioniraju i zovu se HDZ i SDP. Jedni su okupirali desnicu i desnicarske teme, bar dosad, a u biti preziru tu biracku bazu, to kao onaj lapsus od Sukera oko pokojnog Custica, kojeg je nazva Cosic, i kao odigrati ce se neka utakmica u Zadru, da se lokalna sredina ojaca, i zbog odavanja pocasti ''Cosicu''. To je toliko bahata budaleturina, takav smrad nevidjeni, kao i onaj Mamic. Prava ona balkanska bagra, koja izkoristava i ponizava narod u isti cas. A o Hrvatima se moze reci sto se hoce, trpe dosta dugo ponizavanje ali kad zakuha su dosta temeljiti u rijesavanju problema.

Dok taj dvojac ne sjasi nema tu mira. I da imaju mrvicu postenja u sebi otisli bi. Ali nemaju.

Picaferaj
13-10-2017, 01:23

Naravno da postaješ. Glupo pitanje. :)
Zajebanciju na stranu...zašto bi ja morao navijati kontra reprezentacije jer su Mamić i Šuker govna? Ili biti ravnodušan? Zašto bi to bilo "moralno ispravno"? Probaj mi to objasnit

philly
13-10-2017, 02:04
Ultrasi nikad nisu u većem broju pratili reprezentaciju, to je pravilo svuda na svijetu koje ja ne razumijem ali je skoro pa pravilo. Nešto Armade, nešto Torcide, par Boysa, paradoks da su najbrojniji pratitelji reprezentacije bili Armada i vinkovački Ultrasi.

Tako je i u GB gdje navijači Burnleya ili ne znam kojih drugoligaških klubova prate reprezentaciju jer oni su kao klub i samo klub..prema tome bar što se tiče stadiona, nikad ultrasi nisu ni bili većina na utakmicama reprezentacije, ne da nisu bili većina nego su bili zanemariva manjina.

Mislim da nisi u pravu, osim Torce većina grupa je pratila reprezentaciju u jakim/brojnim sastavima.

Manjina možda da, al zanemariva nikako, pa tko vodi navijanje, diže atmosferu?
Osim ako ne misliš apsolutno, u brojkama, to vrijedi na domaćim utakmicama kad od 30 000 ljudi na stadionu ima 1000 ultrasa, al na gostovanjima je druga priča.

Primjer recimo bugarska iz 2005 mislim, 500tinjak hardcore ustaša/ultrasa, sve grupe u jakim sastavima... Klobučari u tragovima šta se tiče brojnosti.

Inkvizitor
13-10-2017, 08:43

Moguće da su oni koji navijaju za reprezentaciju, da na kraju ispadnu korisni Mamićevi idioti ( Šuker je ti nebitan , umjesto njega može biti i lutka iz izloga) ali to ne potire činjenicu da su i oni koji navijaju kontra reprezentacije korisni Dežulovićevi ili Tomićevi idioti. kakve god imali motive oni su na kraju njihovi korisni idioti. A da nema među "mrziteljima hrvatske reprezentacije" onih koji je mrze po defaultu a ne samo zbog Mamića ko šta si tvrdio..mislim to je teška zabluda. Znaš kako ih ima. I fino su se infiltrirali i sad zajedno s vama viču aaaa..naprid Portugal, naprid Ukrajina..

Inkvizitor
13-10-2017, 08:46
Mislim da nisi u pravu, osim Torce većina grupa je pratila reprezentaciju u jakim/brojnim sastavima.

Manjina možda da, al zanemariva nikako, pa tko vodi navijanje, diže atmosferu?
Osim ako ne misliš apsolutno, u brojkama, to vrijedi na domaćim utakmicama kad od 30 000 ljudi na stadionu ima 1000 ultrasa, al na gostovanjima je druga priča.

Primjer recimo bugarska iz 2005 mislim, 500tinjak hardcore ustaša/ultrasa, sve grupe u jakim sastavima... Klobučari u tragovima šta se tiče brojnosti.

Ja mislim da BBB skoro uopće nisu pratili reprezentaciju. U Bugarskoj je bilo najviše ultrasa jer se išlo kroz Srbiju pa se možda očekivala i priželjkivala neka akcija. Isto kao što sam siguran da će unatoč "bojkotu" ako se Hrvatska plasira u Rusiju ići tamo dosta ultrasa jer su i Srbi tamo, kao što će i njihovih iako ni oni ne prate reprezentaciju u tom slučaju biti barem tri puta više nego ih inače bude.

Puntar2.0
13-10-2017, 10:50
Mamic mora biti odstranjen kao faktor, pa ako ce privremeno zbog toga crknut HNS, crknut ce. Nema tu nikakvog problema.

Grunf
13-10-2017, 11:14
Prosječnog gledatelja ne zanimaju te navijačke opsesije Mamićem, oni samo žele bodriti svoju državu i svoj narod u nogometu.

Puntar2.0
13-10-2017, 11:23
Mamic je simbol za daleko vecu stvar nego za korupciju u nogometu. Mamic je Balkan, Mamic je HDZ amalgam svega i svacega sto ce kociti Hrvatsku i dalje.

Humphrey
13-10-2017, 20:21
Prosječnog gledatelja ne zanimaju te navijačke opsesije Mamićem, oni samo žele bodriti svoju državu i svoj narod u nogometu.

prosječni gledatelj je ovca koja zaslužuje sve što mu život priredi.

Dobri Pastir
15-10-2017, 06:13
Ovaj paradoks je vrijedan doktorske disertacije u psihologiji, sociologiji ili slicnoj grani... najozbiljnije.

To ti je isto kao kad se cila Dalmacija našla u partizanima “boreći se za Hrvatsku”, rušeći, skupa sa Servima, Nezavisnu Državu Hrvatsku.

Ima čak zanimljivijih paralela. Split je ponovno “prodan,” a “repku” vode Hrvati iz ustaških krajeva.

Dobri Pastir
15-10-2017, 07:01

To ti je isto kao kad se cila Dalmacija našla u partizanima “boreći se za Hrvatsku”, rušeći —skupa sa Servima — Nezavisnu Državu Hrvatsku.

Ima čak zanimljivijih paralela. Split (Poljud/Hajduk) je ponovno “prodan,” a “repku” vode Hrvati iz ustaških krajeva.

Nezaobilazna je i mitologija kod mnogih hajdukovih navijača. Robuju toj mitologiji da čak zaudara na servsku mitologiju o boju na Kosovu. Tj. razmjeri “izdaje” Vuka Brankovića i razmjeri Mamićeve “izdaje”, odnosno, “krađe” Hajduka.

Nikakvo čudo. Didovi su išli u Partizane, između ostaloga, i zbog partizanske ratne promidžbe o “prodaji” Dalmacije; kako će Brko sterilizirati sve Slavene (“dobit će ‘nekciju”), a selima će teći med i mlijeko kad pobijedi Socijalizam.

Tako unuci i praunici vjeruju u sveopću izdaju Dalmacije koja je vođena iz Zagreba; u urotu protiv Hajduka i slične bedastoće koje im podvaljuje Jugoslovenska inteliđencija (Dražen Lalić i sl.).

Opljačkan i razoren Hajduk je jugoslovenskoj inteliđenciji došao ko balun na volej. Em Mamić (Tuđman) (Poglavnik) je kriv za sve; em Zg pljačka i izolira Dalmaciju; em Hajduk ne more tuć ni Lalovčevu ženu...

I tako je ponovno stvorena kritična partizanska masa u Južnoj Hrvatskoj. Ludi su i dezorijentirani. Maniti i šizofreni. Viju zastavu HOS-a; prave murale; kliču ZDS — a protiv Hrvatske navijaju!

Još dodaj i diverzantske akcije sa šumskim potpisom. Ima tu svega.

... ponajmanje pameti.

Mogao bi Hajduk ponovno na Vis! Znate kako je jednom predstavljao cijelu Jugu!? To znate. Ne svojom voljom, ali ipak.

Puntar2.0
15-10-2017, 11:11
Kakav kompleksaski proser.

Puntar2.0
15-10-2017, 13:38
Zdravko Srbine, stite te Davorove "ustase"
http://www.index.hr/mobile/clanak.aspx?category=black&id=1000987

Inkvizitor
15-10-2017, 13:48
Suvišno je dokazivati koliko se ta obitelj srbizirala i kako je postala kao ovisnik o kokainu ovisna o srpskom načinu života i zabave..s oca se prenijelo na sina..

Grunf
15-10-2017, 14:36
Srbizirano je cijelo društvo, a ne samo Mamić.

Peraklo
15-10-2017, 14:40
To ti je isto kao kad se cila Dalmacija našla u partizanima “boreći se za Hrvatsku”, rušeći, skupa sa Servima, Nezavisnu Državu Hrvatsku.

Ima čak zanimljivijih paralela. Split je ponovno “prodan,” a “repku” vode Hrvati iz ustaških krajeva.

Iz tih "ustaških" krajeva su bile brojne partizanske i partijske veličine :facepalm

Peraklo
15-10-2017, 14:54

Govori u svoje ime.

Humphrey
15-10-2017, 15:08

srbizirani su prosječni gledatelji, to su mamićevi ljudi, za njih je on "sposoban", za njih je proklinjanje na Božić samo šarmantna karakterna mana. Oni su ti koji drže takve poput mamića na vlasti, ne samo u nogometu nego u cijelom društvu.

Humphrey
15-10-2017, 15:13
Zato prosječni gledatelj navija za srpsku hrvatsku, jer na kraju krajeva oni ne znaju razliku između Hrvatske i srpske hrvatske., Hrvata i Mamića.

Grunf
15-10-2017, 16:13
I kad gube i kad tuku, uvik virni svojoj Hrvatskoj. :cheer

Inkvizitor
15-10-2017, 16:37
Hrvatsko društvo se srbizira, tj primitivizira najviše preko tih nesretnih cajki, tog najjeftinijeg kiča i neukusa kojeg je svijet ikad vidio. Šta ti mladi ( i stariji kenjci) ljudi vide u tome u tim priglupim zavijanjima i imbecilnim tekstovima nikad mi neće bit jasno. A jedan od glavnih promotora toga je ovaj nesretnik sa Zidina koji se toliko puta javno kao kakva muška kurva i striptizeta skinuo tobož u nekom zanosu..

prvo se nudio za Jovakinog mecenu pa onda hvalio Jugoslaviju, turao Breni u sise evre..proklinjao punih usta..i onda na kraju rekao da ga napadaju Jugoslaveni što je jedna od najšizofrenijih izjava što ih je ikad itijedan dvonožac izrekao..

Čovjek, ako se tako može nazvati je naručivao kod Uefe kazne za Dinamo i reprezentaciju..ZDS proglašavao nacizmom i opet ga dio nesretnih domoljuba iz tzv ustaških krajeva puši..ide ga štonobise reklo ko kurvu kurac..dok je god priglupih domoljuba.

Puntar2.0
15-10-2017, 17:05

Fora je u tome da svejedno koliko se Mamic sprda u biti sa onima koji ga brane, koliko se on god uliziva Srbima, koliko god kod Srba blatija drzavu sto ga ne stiti i ne staje navijacima u kraj, da on i gedze mogu u miru stvarati regiyunalnu ligu, koliko si puta trga majicu sa sebe na srpske hitove, nista nije dovoljno da bi ga se poslalu u....sa strane tih Mamicevaca.

Bas suprotno, sto ih vise Mamic prca, pravi od njih budale, oni pojacavju riganje vatre na Hajdukovce, Torcidu, a mali je korak od toga do Dalmatinaca.

Orjuna, orjuna moze se cuti, a Zdravko je pravi.

A meni najzanimljivije je to fokusiranje na Torcidu i Dalmatince. Kao oni su jedini koji imaju sto reci za Mamica.

Ja i ovo nebi vise puno komentira, samo bi kratko rezonira da ako se gura Torcida vs. HNS/Mamic/Suker, ja cu uvik pa uvik stati na stranu Torcide, a ovakav HNS neka crkne, doci ce i drugi kad se opameti drustvo.

Puntar2.0
15-10-2017, 17:13
Da kratko dodan, isto vazi i za HDZ, neka nestane, to poistovjecivanje Hrvatska je HNS i Hrvatska je HDZ je ionako toliko izlizano i u biti kontraproduktivno na svin razinama.

Inkvizitor
15-10-2017, 17:25
Nije fora u poistovjećivanju niti je isto HDZ nije Hrvatska nikad ni bio a još manje je to bio HNS.

isto kao što je debilno što su uvjetno rečeno na istoj strani i pravi "orjunaši" i čak ekstremni domoljubi, svaki iz svojih razloga koji nemaju dodirne točke..jedni preko Mamića žele propast hrvatske reprezentacije , drugi preko njegove propasti žele ozdravljenje hrvatske reprezentacije..to jedna od onih situacija gdje ne važi ona..neprijatelj moga neprijatelja je moj prijatelj.

S druge strane ima i orjunaša koji podržavaju Mamića jer više mrze hrvatske domoljube koji su protiv njega nego njega i domoljubi koji podržavaju Mamića jer je eto zamisli netko nacrtao svastiku na Poljudu da napakosti Hrvatskoj.

Doduše ova imbecilna kombinacija je nešto rjeđa..a HNS podjednako svi bojkotiraju evo sad i zadnja Kohorta, prošli put Armada, već ranije BBB i Torcida..te nema nikavih argumenta da se to svodi na Dalmatince, osim što su oni bili najglasniji jer su bili i najzakinutiji..

Dobri Pastir
15-10-2017, 17:39
Zašto minjaš moje upise?

Dobri Pastir
15-10-2017, 17:41
Briši sve. Nemoj brisati ono što ti ne paše pa minjaš smisao cilog upisa.

skater
15-10-2017, 17:41
Nije fora u poistovjećivanju niti je isto HDZ nije Hrvatska nikad ni bio a još manje je to bio HNS.

isto kao što je debilno što su uvjetno rečeno na istoj strani i pravi "orjunaši" i čak ekstremni domoljubi, svaki iz svojih razloga koji nemaju dodirne točke..jedni preko Mamića žele propast hrvatske reprezentacije , drugi preko njegove propasti žele ozdravljenje hrvatske reprezentacije..to jedna od onih situacija gdje ne važi ona..neprijatelj moga neprijatelja je moj prijatelj.

S druge strane ima i orjunaša koji podržavaju Mamića jer više mrze hrvatske domoljube koji su protiv njega nego njega i domoljubi koji podržavaju Mamića jer je eto zamisli netko nacrtao svastiku na Poljudu da napakosti Hrvatskoj.

Doduše ova imbecilna kombinacija je nešto rjeđa..a HNS podjednako svi bojkotiraju evo sad i zadnja Kohorta, prošli put Armada, već ranije BBB i Torcida..te nema nikavih argumenta da se to svodi na Dalmatince, osim što su oni bili najglasniji jer su bili i najzakinutiji..

Hrvatski domoljubi koji poistovjećivaju nacionalnu reprezentaciju sa Hrvatskom su idioti i u krajnjem slučaju desničarski rogonje. Profesionalni šport odavno nema veze s nacionalizmom i nacionalnim identitetom, inače Katar nebi nikada bio prvak u nekom športu s obzirom na plaćenike koje stavljaju u svoju reprezentaciju. To bi radili i Hrvati da imaju novaca jer blagostanje i mir stvaraju dekadenciju u društvu, osim donekle u švicarskom slučaju.

Hrvatski "ekstremni domoljubi" ako je ovo istina o čemu pišeš, postali su korisne budale orjunaša i etnomazohista.

Govorimo o Amerikancima (znači bijelci, jer oni čine SAD SAD-om) kao glupanima, ali oni bojkotiraju NFL, xxx xxxxx xxxx vrijeđaju simbole američke države, himnu i zastavu, a naši "esktremni domoljubi" napadaju kriminalce i ološ s antihrvatskih, orjunaških pozicija. Negdje ima smisla taktika preuveličavanja nereda, primjerice, rodna ideologija i potencirati uvođenje kako bi se u potpunosti razobličio sustav ali ovdje je to kontraproduktivno i u stilu partizanskih antifa-šističkih kokošara, stvaranje nereda s neizvjesnim ciljem.

Inkvizitor
15-10-2017, 17:52
Koliko je Ante Tomić imotski ponos toliko je Zdravko Mamić duvanjski..to se ovdje neće pisat..ima gdje se može..

Inkvizitor
15-10-2017, 17:55
Hrvatski domoljubi koji poistovjećivaju nacionalnu reprezentaciju sa Hrvatskom su idioti i u krajnjem slučaju desničarski rogonje. Profesionalni šport odavno nema veze s nacionalizmom i nacionalnim identitetom, inače Katar nebi nikada bio prvak u nekom športu s obzirom na plaćenike koje stavljaju u svoju reprezentaciju. To bi radili i Hrvati da imaju novaca jer blagostanje i mir stvaraju dekadenciju u društvu, osim donekle u švicarskom slučaju.

Hrvatski "ekstremni domoljubi" ako je ovo istina o čemu pišeš, postali su korisne budale orjunaša i etnomazohista.

Govorimo o Amerikancima (znači bijelci, jer oni čine SAD SAD-om) kao glupanima, ali oni bojkotiraju NFL, kada crni preplaćeni majmuni vrijeđaju simbole američke države, himnu i zastavu, a naši "esktremni domoljubi" napadaju kriminalce i ološ s antihrvatskih, orjunaških pozicija. Negdje ima smisla taktika preuveličavanja nereda, primjerice, rodna ideologija i potencirati uvođenje kako bi se u potpunosti razobličio sustav ali ovdje je to kontraproduktivno i u stilu partizanskih antifa-šističkih kokošara, stvaranje nereda s neizvjesnim ciljem.

Gle, tvoj rasizam me ne zanima..a s čime se ijedna narod trebao identifecirati..ne s nogometnom reprezentacijom, ne s vojskom, ne s kulturom, ne s književnošću..ti si jedno prilično konfuzno čeljade..

i ne piši ovdje svoje rasističke komentare jer će bit odstranjeni tipa crni preplaćeni majmuni..jer je dehumanizirnaje crnaca a i njih je Bog stvorio kao i tebe i po čemu si ti vrjedniji od njih samo zato jer si bijelac..

Dobri Pastir
15-10-2017, 18:02
Mamića izjednačiti s Antom Tomićem (ponos Imotskoga) je nepošteno, pa i uvredljivo, Mamiću.

Tomić je jugoslovenski ubermensch a Mamić tek Hrvat koji voli pare i istočnu muziku.

Inkvizitor
15-10-2017, 18:07
Za mene su isti kurac a ako za tebe nisu, to je tvoja stvar.

Grunf
15-10-2017, 18:24
Fora je u tome da svejedno koliko se Mamic sprda u biti sa onima koji ga brane, koliko se on god uliziva Srbima, koliko god kod Srba blatija drzavu sto ga ne stiti i ne staje navijacima u kraj, da on i gedze mogu u miru stvarati regiyunalnu ligu, koliko si puta trga majicu sa sebe na srpske hitove, nista nije dovoljno da bi ga se poslalu u....sa strane tih Mamicevaca.

Bas suprotno, sto ih vise Mamic prca, pravi od njih budale, oni pojacavju riganje vatre na Hajdukovce, Torcidu, a mali je korak od toga do Dalmatinaca.

Orjuna, orjuna moze se cuti, a Zdravko je pravi.

A meni najzanimljivije je to fokusiranje na Torcidu i Dalmatince. Kao oni su jedini koji imaju sto reci za Mamica.

Ja i ovo nebi vise puno komentira, samo bi kratko rezonira da ako se gura Torcida vs. HNS/Mamic/Suker, ja cu uvik pa uvik stati na stranu Torcide, a ovakav HNS neka crkne, doci ce i drugi kad se opameti drustvo.

Bojsi i Torcida su zapeli da skinu Mamića svim silama, ali ne mogu jer je Mamić prejak. Ne mogu se bosti s rogatim. I od frustracije sad žele da mi navijamo protiv hrvatske domovine. Ne bu išlo.

Puntar2.0
15-10-2017, 18:37
Bojsi i Torcida su zapeli da skinu Mamića svim silama, ali ne mogu jer je Mamić prejak. Ne mogu se bosti s rogatim. I od frustracije sad žele da mi navijamo protiv hrvatske domovine. Ne bu išlo.

Grunfko, ti ces sutra opet birati HDZ ako se oni malo usminkaju, i prastas puno toga.

Tako to meni izgleda. Evo ja nisan Torcida, volin Hajduk iz sentimenta, za Dinamo san ravnodusan, Zrinsjki mi simpa a repka.....Repka bi mogla biti kohezivni faktor, a Suker i Mamic stvaraju na silu antagonizme koje nece moci kontrolirati.

Moramo usporediti stvarnu moc i krivnju, te malo objektivno sagledati stvari.

Evo recimo ovako. Da se Hajduk zalaze za regijonalnu ligu, da cajke brendira kao zastitni znak, da Torcida ide kod Srbijanaca i lize in dupe.

Mislis li da bi ja to podrzava?

Inkvizitor
15-10-2017, 18:42
kako je došlo do toga da Mamić bude nesmjenjiv. Zna se tko je u ovoj državi nesmjenjiv.

ne stvaraju Mamić i Šuker nikakve antagonizme. protiv njih su svi. I normalni i nenormalni bar što se tiče regionalizama koji su u Hrvatskoj jaki. Oni su tu radi love, Mamići su nezasitni a moraju i dijelit s gazdama a Šuker je sve prokocko pa se vadi na reprezentaciji.

Inače Mandžukić donirao opreme u vrijednosti 20 000 eura vatrogascima. To je još uvijek 5 000 manje nego je Raketa iskeširao za semafor u Bijeljini

Dobri Pastir
15-10-2017, 18:56

Oni žele svesti Hrvatsku na razinu Hajduka. Može i Dinamo. Ma da je Dinamo svemirski brod za Hajduk.

Još uvijek se ne zna hoće li Hrvatska u Rusiju. Ali jedno se zna: ne prođe li HR, mnogi će biti sretni. I sad se zapitaj kakvi su to ljudi (koji su to ljudi!?) koji su sretni kad Hrvatska gubi?

Oni bi, je li, promijenili čitavu zbilju i sebi je podredili jer se idealistički “bore” protiv nepravde. U NOGOMETU!!?? NOGOMET! Bahahahahaha

Nego, počme SP a Hrvatske nema. Ništa. Gledat ćemo Hajduka koji će opet biti eliminiran do Male Gospe.

HNS jest korumpiran, to nitko nikada nije ni osporovao. Pobrinut se moramo da HNS dostigne razinu pravde i poštenja u Hajduku.

Jakov
17-10-2017, 08:51
Oni žele svesti Hrvatsku na razinu Hajduka. Može i Dinamo. Ma da je Dinamo svemirski brod za Hajduk.

Još uvijek se ne zna hoće li Hrvatska u Rusiju. Ali jedno se zna: ne prođe li HR, mnogi će biti sretni. I sad se zapitaj kakvi su to ljudi (koji su to ljudi!?) koji su sretni kad Hrvatska gubi?

Oni bi, je li, promijenili čitavu zbilju i sebi je podredili jer se idealistički “bore” protiv nepravde. U NOGOMETU!!?? NOGOMET! Bahahahahaha

Nego, počme SP a Hrvatske nema. Ništa. Gledat ćemo Hajduka koji će opet biti eliminiran do Male Gospe.

HNS jest korumpiran, to nitko nikada nije ni osporovao. Pobrinut se moramo da HNS dostigne razinu pravde i poštenja u Hajduku.

HNS nije samo korumpiran nego je pro-jugoslavenski. ne bi se čudio da vi koji ga podržavate ne počnete opravdavat i regionalne lige i zajedničke turnire. pa da svi zajedno ne zapjevamo: Ne može nam nitko ništa....

Inkvizitor
17-10-2017, 15:02
Izvukli smo Grčku..točno sam znao..mislim loši su, Bosanci su se sprdali s njima u Grčkoj..ali nama ne pašu po načinu igre..

Humphrey
17-10-2017, 17:26
Kserkso Dalić sa svojim besmrtnicima će pregaziti Grke.

juanpablom
20-10-2017, 18:40
Mamic mora biti odstranjen kao faktor, pa ako ce privremeno zbog toga crknut HNS, crknut ce. Nema tu nikakvog problema.

Nek crkne HNS, samo nek se repku ne dira

juanpablom
20-10-2017, 18:46
Zato prosječni gledatelj navija za srpsku hrvatsku, jer na kraju krajeva oni ne znaju razliku između Hrvatske i srpske hrvatske., Hrvata i Mamića.

zato si ti tu Bogomdan da nam prosvjetliš pamet. Jer eto mi ne znamo da je Mamić jugoslaven i jovankin stanodavac i što sve već......

Humphrey
21-10-2017, 16:56
zato si ti tu Bogomdan da nam prosvjetliš pamet. Jer eto mi ne znamo da je Mamić jugoslaven i jovankin stanodavac i što sve već......

Žalosno je što vi to sve znate.

juanpablom
27-10-2017, 12:44
Žalosno je što vi to sve znate.

kao što i vi znate da je hrvatska reprezentacija jedno a Mamić i ekipa drugo.

bandira
27-10-2017, 17:27
kao što i vi znate da je hrvatska reprezentacija jedno a Mamić i ekipa drugo.

ha ha ha...kaže lik i ostane živ

mamić bira izborniae,bira predsjednika saveza,određuje igrače
igrači su njegovi bankomati koji na sudu naglo gube pamćenje
na prsima im je grb hrvatskog nogometnog saveza a ne grb Republike Hrvatske

kako je onda hrvatska reprezentacija jedno a Mamić i ekipa drugo?

st.anger
27-10-2017, 18:15

Od kada vi toliko “patite” za repkom?

bandira
27-10-2017, 18:23
Od kada vi toliko “patite” za repkom?

koji smo to mi?

st.anger
27-10-2017, 18:37
koji smo to mi?

Torcida...

juanpablom
27-10-2017, 22:51

daj ne kaki, isti taj grb je 27 godina. to što su likovi uzurpirali savez je druga stvar. uostalom koga bi ti stavio u roster umjesto pozvanih protiv Grčke?

bandira
28-10-2017, 09:03
daj ne kaki, isti taj grb je 27 godina. to što su likovi uzurpirali savez je druga stvar. uostalom koga bi ti stavio u roster umjesto pozvanih protiv Grčke?

dalića sasvim sigurno ne bi

bandira
28-10-2017, 09:03
Torcida...

jel ovo ironija?

juanpablom
31-10-2017, 21:42
dalića sasvim sigurno ne bi

koga bi?Carilla?

st.anger
04-11-2017, 15:51
jel ovo ironija?

Nikakva ironija, to je bio moj dojam.

Grunf
10-11-2017, 08:25
Rasturili Grke 4-1 :hrv :hrhb

http://img.rtvslo.si/_up/upload/2017/11/09/65449199_luka-modric.jpg

kiler
10-11-2017, 08:38
oduševio me vezni red sa dodavanjima iz prvog dodira i lopta na krilo za Strinića ili Vrsaljka...:shlag
Strinić kao Jarni u najboljim danima...:north
još kad se Ćorluka vrati umjesto Lovrena bit ćemo jači barem za 20 posto...

jedina realna šansa da budemo u drugom šeširu na ždrijebu skupina je da Novi Zeland izbaci Peru i tako da nam skupina bude drastično lakša nego iz trenutnog trećeg šešira...

Inkvizitor
10-11-2017, 08:39
:rofl

Lukica u pirueti.

Lijepa pobjeda..no..Grci su nam poklonili dva gola, ( i mi njima doduše jedan) ali bila je panika svaki put kad bi nam došli do16.

brine i to, da ih nismo nakantali kad su izišli visoko nakon 4-og gola. ozbilja ekipa bi ih tek tada rasturila a mi poštenu šansu nismo napravili. Jurnut će u Grčkoj pogotovo kad su vidili da ih nismo nakantali kad su izišli. To me brine.

nadmoćni su u skoku bit će nabacivanja..Subašić mi je nesiguran skroz...rezultat je realno bolji od igre

ne bi volio da Grci popravljaju prosjek datih golova po utakmici nad nama.

Grunf
10-11-2017, 08:50
Luka kao super Mario. :D

https://s2.postimg.org/tdetvog4p/12345.jpg (https://postimages.org/)

Inkvizitor
10-11-2017, 08:57
Ovaj lik doli ispod je hejter repke..:rofl

Inkvizitor
10-11-2017, 08:57
A pari malo i na Čačića..

Grunf
10-11-2017, 08:59
:rofl

Lukica u pirueti.

Lijepa pobjeda..no..Grci su nam poklonili dva gola, ( i mi njima doduše jedan) ali bila je panika svaki put kad bi nam došli do16.

brine i to, da ih nismo nakantali kad su izišli visoko nakon 4-og gola. ozbilja ekipa bi ih tek tada rasturila a mi poštenu šansu nismo napravili. Jurnut će u Grčkoj pogotovo kad su vidili da ih nismo nakantali kad su izišli. To me brine.

nadmoćni su u skoku bit će nabacivanja..Subašić mi je nesiguran skroz...rezultat je realno bolji od igre

ne bi volio da Grci popravljaju prosjek datih golova po utakmici nad nama.

Nek samo jurnu, da im uvalimo tam pet komada. :D Ne smijemo tam igrati na nulu nego na pobjedu i onda prolazimo bez problema. Najjači je bil engleski komentator kad su mu rekli da bu se sad igralo pred 36 tisuća vatrenih Grka u vrućoj atmosferi, veli on da su hrvatski igrači navikli na to. Igraju svaki tjedan na Santiago Bernabeu, Nou Campu, San Siru, Anfieldu itd. :D

Grunf
10-11-2017, 08:59
Ovaj lik doli ispod je hejter repke..:rofl

:rofl :rofl :rofl

Grunf
10-11-2017, 09:01
oduševio me vezni red sa dodavanjima iz prvog dodira i lopta na krilo za Strinića ili Vrsaljka...:shlag
Strinić kao Jarni u najboljim danima...:north
još kad se Ćorluka vrati umjesto Lovrena bit ćemo jači barem za 20 posto...

jedina realna šansa da budemo u drugom šeširu na ždrijebu skupina je da Novi Zeland izbaci Peru i tako da nam skupina bude drastično lakša nego iz trenutnog trećeg šešira...

Dobar je Lovren, sam kaj mu je trenutno psiha malo poljuljana zbog onih prijetnji u Liverpoolu.

Inkvizitor
10-11-2017, 09:04
Nek samo jurnu, da im uvalimo tam pet komada. :D Ne smijemo tam igrati na nulu nego na pobjedu i onda prolazimo bez problema. Najjači je bil engleski komentator kad su mu rekli da bu se sad igralo pred 36 tisuća vatrenih Grka u vrućoj atmosferi, veli on da su hrvatski igrači navikli na to. Igraju svaki tjedan na Santiago Bernabeu, Nou Campu, San Siru, Anfieldu itd. :D

je ampak i sinoć su juranuli nakon 4-og gola pa smo im dali kurac. Neozbiljni su. Trebali su im stavit još dva-tri gola ovako moramo strepit oće li Grčka prvi put u povijesti dat nekom tri gola..

Nije nam problem grčki bunker, nego otvoreni Grci...:rofl

Grunf
10-11-2017, 09:28
je ampak i sinoć su juranuli nakon 4-og gola pa smo im dali kurac. Neozbiljni su. Trebali su im stavit još dva-tri gola ovako moramo strepit oće li Grčka prvi put u povijesti dat nekom tri gola..

Nije nam problem grčki bunker, nego otvoreni Grci...:rofl

Jurnuli su Grci nakon 2-1 pa smo im zabili 2 gola za 4-1. Onda su se naši ispuhali i Dalić je predugo čekao na izmjene pa su Grci s 2 nova igrači malo pritisli. Unatoč tome smo imali 3 kontre za gol i par nedodanih lopti gdje su Perišić i Kramarić išli sami prema golmanu. Grci mogu zabiti 1 ili 2 gola, ako napadnu svim silama, ali će dobiti onda bar 2 gola. Ne treba se bojati ni strijepiti, Grci su lošiji od nas i treba s autoritetom proći na SP.

juanpablom
10-11-2017, 10:20
Dobra igra, realan rezultat. ima još stvari za popravljat. a realno Dalić je tek nedavno došao na kormilo

Humphrey
10-11-2017, 11:41
Ne može nam niko ništa,jači smo od grčke, mogu samo da nas mrze oni što rusiju ne vide

Picaferaj
10-11-2017, 16:08
Dobro je bilo ono sinoć. Imamo jedan od najboljih veznih redova i napada u svijetu i ovako možemo igrati protiv svakoga. Obrana nam štekaje pa bi tribalo manje pretjerivart sa "fancy" dodavanjima da bi imali balun više u posjedu. Sa ovakvom igrom definitivno zabijamo i u Grčkoj. Novi Zeland nema ni teoretske šanse protiv Perua ali ako se bude na svjetskom igralo kako se može onda nema veze u kojem smo šeširu, možemo svakoga dobit. A 'oćemo li..to je druga stvar.

bandira
11-11-2017, 19:10
odlična igra preko bokova,moderni nogomet

koliko je ovaj nogomet čudan sport jedan lovren igra u liverpoolu,a vida u ukrajini,nezamislivo

Inkvizitor
11-11-2017, 19:36
Stručni Tv komentator..:zubo

https://www.facebook.com/milan.pranjic.1/videos/1879370738757523/?comment_id=1879379745423289&notif_id=1510425301620096&notif_t=feed_comment_reply

crni bombarder
12-11-2017, 11:45
Sad kad krene "lako cemo" mentalitet i padne gol Grcke u prvih 15 minuta, pa panika, voda u usi :D

Grunf
12-11-2017, 18:45
Ako krenu momački odmah od početka i stisnu i napadnu Grke onda neće biti panike nego će Grkljani biti izbezumljeni.

Grunf
12-11-2017, 22:44
Bravo naši. :hrv :hrhb

Inkvizitor
12-11-2017, 22:49
Da su Grci dali jedan gol, da su ga skrompirali bome bilo bi čupavo.

odigrali su zakurac, teška bolikurčina..koliko su se samo puta sudarili na utakmici.

Modriću definitivno treba zabranit da izvodi prekide.

Al ajde..plasirali su se, nek se zahvale Bogu za to..

Grunf
12-11-2017, 22:49
Pet puta smo bili u dodatnim kvalama i pet puta smo prošli dalje. Bez poraza. :naklon

Grunf
12-11-2017, 22:50
Da su Grci dali jedan gol, da su ga skrompirali bome bilo bi čupavo.

odigrali su zakurac, teška bolikurčina..koliko su se samo puta sudarili na utakmici.

Modriću definitivno treba zabranit da izvodi prekide.

Al ajde..plasirali su se, nek se zahvale Bogu za to..

Nemoj mračiti. :pljus

Grunf
12-11-2017, 22:52
Ajmo sad po naslov svjetskog prvaka. :hrv :hrhb

Inkvizitor
12-11-2017, 23:06
Svaka čast Daliću što je rekao da nije bila neka igra i što se ispričao Kramariću. To se prvi put ima čut od nekog našeg izbornika da igra nije bila neka.

Picaferaj
12-11-2017, 23:10
Ovo je bilo naporno za gledati. Ka, za navijača Hajduka, Hajduk-Rijeka. Srićom, Grčka je lošija od Rijeke. Osim što su ušli u utakmicu sa podsvjesnom namjerom da čuvaju rezultat, ništa ih nije išlo. Svaki odbijanac je završavao kod Grka

crni bombarder
12-11-2017, 23:14
Odigrali koliko je trebalo, Grci ne bi dali gol do sutra.

Grunf
13-11-2017, 09:16
Vida opet s pivom, a Mandžo pokraj njega s luđačkim pogledom. :D

http://pbs.twimg.com/media/DOdtBP8XkAI5pat.jpg

Inkvizitor
13-11-2017, 11:00
zipa Srebrića..ko broj 1..

juanpablom
13-11-2017, 18:09
Pet puta smo bili u dodatnim kvalama i pet puta smo prošli dalje. Bez poraza. :naklon

ajmo ne izazivat vraga, i klonit se baraža jer jednom mora puknut tradicija. i da igrali smo prilično za kurac da prostite

Inkvizitor
13-11-2017, 22:46
Jbt Italija se nije kvalificirala na svjetsko. Kakvo je to svjetsko bez Nizozemske i Italije.

kiler
13-11-2017, 22:53
Hrvatska će biti u drugom šeširu na ždrijebu skupina 1.12. :bravo

i dalje smo dali više golova u dosadašnjim utakmicama baraža nego Honduras,Australija,Italija,Švedska,Peru,Novi Zeland,Grčka,Irska,Sj. Irska,Švicarska,Danska,Italija,Švedska,Grčka,Švica rska i Sj. Irska skupa...

crni bombarder
13-11-2017, 23:44
Imaju srece ovi nasi, upali u drugu jakosnu skupinu.

Jos da izvuku rusiju na izvlacenju, da se nogom u dupe udaraju od srece.

Grunf
14-11-2017, 11:30
Jbt Italija se nije kvalificirala na svjetsko. Kakvo je to svjetsko bez Nizozemske i Italije.

Realno, obje repke su u silaznoj putanji već godinama. Talijani vuku islužene zvijezde godinama i nemaju hrabrosti napraviti promjenu generacija pa su im ekipu pregazile mlađe i bolje repke. Nizozemci su otišli u drugu krajnost i napravili promjenu generacija, ali im novija generacija nije nešto kvalitetna trenutno. Šteta kaj ih neće biti, ali realno si nisu zaslužili.

clash
14-11-2017, 12:46
Nizozemci imaju probleme unutar saveza/repke več 15ak i više godina.. dok su imali dobre generacije, sve se to nekak pokrivalo- u normalnim okolnostima, vjerojatno bi uzeli i neki naslov- a sad kad su došli ovi mlađi, negativna klima im još samo otježava sve skupa. Za zabare je Grunf sve reka a slicno je sa englezima, samo sta ovi nisu imali spanjolce u grupi. I jedne i druge jebe previse stranaca u klubovima, pored kojih se mladi ne dobiju prave prilike pa se ne mogu razvijati, jer je sve podređeno rezultatu i ŁŁŁŁ... englezi su momentalno u vrhu svih juniorskih selekcija, ali pitanje je, kolko tih igraca ce na kraju bit vrhunski.
A ova EP, SP su postala vašar...

Inkvizitor
14-11-2017, 13:06
Nizozemci su još 2010 igrali finale svjetskog. Koliko god pali da se oni ne mogu kvalificirat ni na prošireni Euro..

Talijani kakvi god bili..šteta je da nisu na svjetskom..a da idu tamo neke reprezentacije koje su do jučer jedva saznali pravila..te kvote za svjetsko su smijurija..zato je za mene uvijek bio jači Euro od svjetskog prvenstva..

Grunf
15-11-2017, 13:06
Evo i Australija prošla na svjetsko prvenstvo, pobijedila 3-1 Honduras. Sva tri gola zabio Mile Jedinak. :hrv :hrhb

juanpablom
15-11-2017, 13:27
Nizozemci su još 2010 igrali finale svjetskog. Koliko god pali da se oni ne mogu kvalificirat ni na prošireni Euro..

Talijani kakvi god bili..šteta je da nisu na svjetskom..a da idu tamo neke reprezentacije koje su do jučer jedva saznali pravila..te kvote za svjetsko su smijurija..zato je za mene uvijek bio jači Euro od svjetskog prvenstva..
ne bi se složio s tobom. Tu su Brazil, Argentina, Urugvaj, Neksiko, Kolumbija pa i Čile i SAD koji se na ovaj SP nisu kvalificirali, a svaka od ovih reprezentacija bi bila konkurentna na Euru sa 16 a kamoli ne sa 24 reprezentacije.

Grunf
15-11-2017, 13:52
Ni ja, SP je za klasu jače natjecanje. 19 svjetskih prvenstava je bilo dosad, 10 su osvojili Europljani, a 9 Južnoamerikanci. Euro je jače od svjetskog jedino u rukometu. :D

juanpablom
15-11-2017, 16:04
volio bi vidjet jednu revijalnu utakmicu Europa vs J. Amerika

clash
15-11-2017, 20:13
Dok je bilo na EP 8 pa i kad je bilo 16, bilo je to jače natjecanje, a sad je kvaliteta u padu.
Jedine konstante u JA po pitanju kvalitete su argentina i brazil.evropa ima švabe, francuze, žabare, nizozemsku, španiju, englesku i ovih 8 je uvjek u krugu favorita, pa sad računaj.od 50-70 još čssr, sssr, madžari...
U pitanju je koncentracija kvalitete na prvenstvu, a na ko bi i koliko bi bio konkurenčan..

juanpablom
15-11-2017, 21:00
Dok je bilo na EP 8 pa i kad je bilo 16, bilo je to jače natjecanje, a sad je kvaliteta u padu.
Jedine konstante u JA po pitanju kvalitete su argentina i brazil.evropa ima švabe, francuze, žabare, nizozemsku, španiju, englesku i ovih 8 je uvjek u krugu favorita, pa sad računaj.od 50-70 još čssr, sssr, madžari...
U pitanju je koncentracija kvalitete na prvenstvu, a na ko bi i koliko bi bio konkurenčan..

da, Nizozemska je baš konstanta, a i ITalija na zadnja dva SP-a

clash
16-11-2017, 11:50
http://www.fifa.com/fifa-tournaments/statistics-and-records/worldcup/teams/index.html

15 od 20 je iz evrope. Sve je jasno.

juanpablom
16-11-2017, 18:22
http://www.fifa.com/fifa-tournaments/statistics-and-records/worldcup/teams/index.html

tablica nije točna. btw . JA ima 10 reprezentacija Europa 50 i nešto

Grunf
16-11-2017, 19:29

Ili po trofejima, 3 od 5 su iz južne Amerike. :D Sve moreš okrenuti i gledati iz svog kuta.

Picaferaj
16-11-2017, 20:22

Sve do Južne Afrike Evropljani nisu osvojili ni jedno prvenstvo koje se igralo van Evrope. I onda tamo Španjo..pardon, Španija osvojila. Sledeći šampion može da bude Švajcarska :)

Grunf
16-11-2017, 21:54
I sad do južne Amerike mislim da nijednom nije europska ekipa osvojila prvenstvo u južnoj Americi. Brazil je osvajal u južnoj i sjevernoj Americi, Europi i Aziji. Kvaliteta je svuda u modi. :D

Inkvizitor
17-11-2017, 11:33
Koliko HNS drži do hrvatstva i pijeteta..govori to da Osijek -Cibalija igraju na dan obilježavanja pada Vukovara pa su vinkovčački Ultrasi pozvali na bojkot utakmice.

Nervozni listonoša
17-11-2017, 14:55
Ajde da vam malo ''isperem gorčinu''!

https://www.vecernji.hr/sport/procurile-fotografije-hrvatska-na-sp-u-u-rusiji-u-crnim-dresovima-1208347

Procurile fotografije: Hrvatska na SP-u u Rusiji u crnim dresovima!?

Crnog cu kupiti - obvezno!

Grunf
18-11-2017, 11:32
Dalicevi crnci. :D

Jucer je Brekalo srusil Borrusiju Dortmund, mali igra krilo i ima 19 godina. Veliki talent i treba ga probati za prvu vrstu.

Grunf
28-03-2018, 21:25
Dalicevi crnci bez glavnih vitezova dobili Meksiko 1-0. :hrv :hrhb

Grunf
11-09-2018, 21:37
Loše prvo poluvrijeme. Trebali zabiti 2 gola i onda primimo 3 u 10 minuta. Kalinić je trom na golu, nijedan gol nije bil ni blizu da obrani loptu, katastrofa. Presjekel nas je izlazak Vrsaljka i stavljanje Roga na njegovo mjesto, mislim da su se tu naši pogubili. Ne znam zakaj nije stavil Jedvaja na to mjesto. Šteta, dobro smo otvorili, Španjolci su jaki, ali opet...

Mislim da su prvi i treći gol pali zato jer je Perišić bil previsoko gore i njega su probili. Drugi gol naša pogreška.

Mitrović očito nije dugoročno rješenje za beka, fali nam Lovren, fale nam Rebić i Kramarić. Ne treba ovo gledati kao kraj svijeta, jednostavno nam fale igrači i to je to. Unatoč tome smo trebali povesti protiv Španjolske, a onda bi stvari drugačije izgledale. Vela i ovaj drugi komentator bez emocija kad naši primaju golove, pa dajte razbijte studio od bijesa.

Picaferaj
11-09-2018, 21:47
Nigdi nisam moga nać razlog zašto Rebić i Kramarić ne igraju. Zna li ko?

crni bombarder
11-09-2018, 21:53
Kramaric je kao ozljedjen, a odigrao zadnuju utakmicu za klub, odnosno drugo poluvrijeme

Repriza finala SP, bolji a gubimo, ovaj put 3 gola primili iz tri prilike

Puntar2.0
11-09-2018, 21:59
Shit..........

Nervozni listonoša
11-09-2018, 22:09
Ma igrali 20 minuta - i onda šetnja!

5:0. Ovaj Kup nacija - za što je to?

Ima li neku svrhu ili se igra da bi se igralo.

Kako naši stoje na terenu - čini mi se ovo drugo!

Picaferaj
11-09-2018, 22:15
Pa šta je ovo. Posjed lopte , naš, u 2. poluvremenu je negdi oko 0.6%

crni bombarder
11-09-2018, 22:21
sramotna igra od 20 minute na dalje

Nervozni listonoša
11-09-2018, 22:28
Pa šta je ovo. Posjed lopte , naš, u 2. poluvremenu je negdi oko 0.6%

Presto sam gledat nakon 3:0 ok loš rezultat, ali toliko nonšalancije nisam vidio odavno. Nije fer prema stručnom stožeru.

Grunf
11-09-2018, 22:42
Najteži poraz u povijesti. Sve neki povijesni rezultati ove godine. :D

Jbg, loša tekma, događa se. Naši shvatili Ligu nacija kao zezanciju očito, a i u zadnje vrijeme su svi nešto ozlijeđeni. Nema nam više od pol ekipe. Broz danas očajan, bar mi se čini.

Kale je obranil jednu loptu od 7 udaraca u okvir. Katastrofa. Nemreš tak igrati kad ti golman sve prima.

Grunf
11-09-2018, 22:43
Presto sam gledat nakon 3:0 ok loš rezultat, ali toliko nonšalancije nisam vidio odavno. Nije fer prema stručnom stožeru.

Ne znaš tko je pokazal više nonšalancije, da li igrači ili komentatori. Padaju golovi, a njima svejedno.

Grunf
11-09-2018, 22:49
Treba li potjerati i ovog Kalinića iz repke? :kava

Puntar2.0
11-09-2018, 22:51
Ja mogu samo zamisliti da je ovaj branija na SPu kud bi mi stigli.

Puntar2.0
11-09-2018, 22:55
Ono, naravno da nije fer nekoga optuzivati sa coucha, ali ovo je br'te kurac od golmana.
I ozljedjen Subasic je za njega nedostizan.

Grunf
11-09-2018, 23:14
Ono, naravno da nije fer nekoga optuzivati sa coucha, ali ovo je br'te kurac od golmana.

Katastrofa kolko je nepokretan. Na centaršuteve ne izlazi, a ima 2 metra, a sve kaj mu pucaju u stranu dobije gol jer je pretrom za baciti se. Trebali bi probati onog Posavca iz Hajduka ili Livakovića iz Dinama.

Nervozni listonoša
11-09-2018, 23:15

Vidio sam tri prva gola i ne mogu reći da je kriv. Druga tri nisam. Smeta mi malo što je teški linijaš - ko da su zacementirani za liniju. A u njemu dva metra. Pa istrči - odnesi igrača, boksaj loptu ne moraš ju hvatati ako ne znaš. Ovo kao da im je bila nebitna utakmica. Totalno - anemično kao da ih je netko natjerao da igraju večeras. Ili se sve jednostavno tako poklopilo.

Ipak, hajde zaslužili su i neki kredit na račun onog od ljetos.

Nervozni listonoša
11-09-2018, 23:32
Rakitiću večeras 100-ta ljubilarna u hrv dresu. A nema šanse da je zaboravi dok je živ.

Inkvizitor
12-09-2018, 10:00
Nije Kalinić kriv i nije moga branit nijedan gol osim drugog kojeg je primio kroz uši sa 25 metara. Mada se nije nešto ni iskaza, daleko je on od glavnog krivca.

Utakmicu smo za mene iznenađujuće počeli dobro. Stiskali Španjolce imali dvije odlične šanse i još jedan Rakitićev udarac, još jednu situaciju 4 na dva koju smo smotali, igrali presing i Španjolaca nije bilo nigdje.

Onda primimo gol, gdje cijelih tih 20 minuta a i do kraja utakmice lijeva strana ima prazinu veličine crne rupe ??????

Brozović ne isprati igrača, primimo onaj drugi gol nakon glupe greške i treći nesrećom jer se lopta od Kalinića odbila u gol i imali smo situaciju kao protiv Francuske u finalu s tim da je izgledalo još gore na semaforu da su nam iz jedne akcije dali tri gola.

Ali je zato drugo poluvrjeme bila totalna katastrofa, totalni raspad. Linije se raspala, nitko više nije znao što igra i postojala je realna mogućnost da nas Španjolci dobiju dvocifrenom razlikom.To bi tek bila katastrofa. To je nalikovalo na Brazil protiv Njemačke u polufinalu SP 2014-te.

Kad se ekipa raspadne to grdo izgleda.

Prvo poluvrjeme totalno nerealan rezultat ali drugo je bilo ajme i kuku. Od izlaska Vrsaljka sve je krenulo naopako.

Ružno izgleda, neka utjeha je da je moglo još ružnije izgledat, malo će se čudit a neki likovat ali sve će to proć. To je ipak samo jedan poraz, malo ružan ali događa se i većim reprezentacijama.

Onih prvih 20 minuta kad smo Španljolcima igrali presing i stvorili dvije skoro mrtve šanse, govori da je ono kasnije bio samo jedan "loš dan u uredu"

1981
12-09-2018, 11:08
Ne bojin se ja za reprezentaciju.Ima mladih za izvoz.Ja jedino šta zamjeran ne Daliću nego opčenito svin trenerima kad pozivaju igrače koji nisu standadni u svojin klubovima ili ne igraju nikako.Npr. koji k če ti Rog kad cilu prošlu sezonu nije odigra 180 minuti za Napoli.Kaže Dalić želija san ga dignit jer ne igra nikako u Napoliju.Je baš češ ga dignit jednon utakmicon i to protiv Španjolske na desnome beku.Nemoš virovat.

crni bombarder
12-09-2018, 14:30
Ja mislim da je ta presing taktika pogresna, pokusao je iskopirati Argentinu ali ovi nisu raspala momcad naprotiv, mladi zeljni dokazivanja a znaju od noge do noge.

Sa Spanjolskom nitko ne igra tako otvoreno, jer oni su u nadigravanju najbolji na svijetu. Rusi su njih dobili pravom taktikom, medjutim ajde, nadam se da ce Dalic nesto nauciti iz ovog.

Ja se samo bojim da neminovno u ovakvim utakmicama dolazi do izrazaja ipak njegovo ograniceno znanje, nije ovo sad ponizavanje ja mu pruzam ruku na svemu, ali promasio je taktiku. Mozda smo mogli zabiti gol dva, nismo, primili smo tri, i raspali se. To je bas onako rizik taktika, koja sinoc nije upalila. Sa spanjolcima 99% trenera igra zatvoreno. Nije to slucajnost.

Inkvizitor
12-09-2018, 17:19
Ma k. da je ušao barem jedna od naša dva gola a mogla su i oba onda bi možda njih razbili. Prvih 20 minuta Španjolaca nije bilo nigdje. I onda Brozović ne isprati svog igrača i Kovačić i Rakitić se ne razume, Kalinić primi gol kroz uši i sve krene naopako.

Igračima se mora zamjeriti raspad u drugom poluvremenu kad su izgledali kao seoska ekipa i svaki napad je mogao biti gol. Raspali se. Ali to se dogodi i jednom Brazilu. I ne samo njima.

presing taktika je bila odlična jer smo im presingom napravili dvije mrtve šanse i još dvije potencijalno opasne prilike, i iako mislim da nikad jedan igrač ne odlučuje utakmicu tko zna što bi bilo da nije Vrsaljko izišao.

Sad se vidi da Mitrović nije za reprezentaciju, mada smo skoro svi bili kivni jer ga Dalić nije pozvao na SP. da je Pivarić ipak rupa u obrani i Daliću se može zamjeriti jedino Rog na beku jer je čovjek polušpica.

Sad su svi pametni ali da je kako velim ušao barem jedan gol, a realno morao je,, druga bi se pisma pivala. Rezultat je grozan ali nije to djelo nikakve Španjolske ekstraklase, nego našeg rapada u drugom poluvremenu a u prvom smo bili bolji a gubili smo 3:0. kako, pa eto tako, što se to tako nekad dogodi.

crni bombarder
12-09-2018, 19:18
Jednom moze biti slucajnost, dva puta vec ne. Ovako smo i sa Francuzima, dominirali, a primili dva gola.

Sinoc tri.

Preofenzivno, lijepo je to izgledalo prvih 20. minuta ali kad nismo dali, trebalo se povuci. Kazem, nitko se sa Spanjolcima ne nadigrava, nemoguce je jer oni imaju najbolji sitan vez na svijetu. Nasi su stajali visoko, a uopce nisu pratili igrace. Sve prilike Spanjolaca su bile ciste za gol, bez pokrivanja igraca, bez bloka, bez icega. Rupa na lijevoj strani.

Rizik koji se nije isplatio. Sad treba istrpiti kritike katastrofalnog rezultata.

crni bombarder
12-09-2018, 19:25
Naravno, treba sad istrpiti i debile koje su jedva docekali ovo da prospu svoje frustracije, "sve izgubili dabogda" debile.