PDA

Pogledaj Full Version : Hrvatska nogometna reprezentacija

Stranice : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 [12] 13 14 15

stwhiskey
30-10-2015, 01:17
Mala bara puna krokodila. A Mamic je najveci i najsposobniji od svih krokodila. I Dinamo jest odlican klub, po svim hrvatskim parametrima, i dinamo je odlicna firma. 200 ljudi uredno zaposljava dinamo. Skola je odlicna i momci su odlicni. U takvom kriminalnom drustvu i u takvoj korumpiranoj zemlji gdje su institucije blokirane; gdje je politika u kurcu (1/4 stanovnistva ne zeli drzavu); gdje je drzava podrivena 100 posto od svakakve jadezi, Mamic je isplivao na vrh. Zato sto je sposoban. Hladnokrvno sposoban. Ne mrzite ga zbog toga.

Mrzite ga sto nije imao obzira prema drugima.

tako nekako..boli me kurac za dinamo,sta se mene tice moze i do kraja zivota bit u dinamu..al on je okupira cili hrvatski nogomet a ne samo svoj klub(koji da stvar bude gora ni nije njegov tj.nebi triba bit njegov)

daBronxBomber
30-10-2015, 01:18
da, kao što je i nesuđeni jovankin mecena, a kad su ga pozvali na telefon da kad će taj stan jovanki, on im odgovorio da ulazi u tunel, ćao bao.
Znači Mamić je jedini koji pored ostalog i podjebaje jugolevicu i koji im se direktno suprotstavio na njihov način i oštro kad treba i podjebavanjem, kao što i oni rade često, npr ovm pričom kako je domoljubno biti portiv repke .

Znaci, kad Mamic rida za Jugoslavijom i javno zagovara regionalnu ligu, on podjebaje jugolevicu? Ja bih volio da je tako. Ali ne vjerujem da je tako.

zaba1111
30-10-2015, 01:18
ne,treba biti da svi imaju jednak utjecaj jeben te nakaradna

pa službeno ja tako, sve županije imaju jednaki utjecaj, ali u svim demokrtskim sustavima sposobniji se istaknu i tako imaju veći utjecaj, bitno je samo da se ne krši zakon.

stwhiskey
30-10-2015, 01:23
pa službeno ja tako, sve županije imaju jednaki utjecaj, ali u svim demokrtskim sustavima sposobniji se istaknu i tako imaju veći utjecaj, bitno je samo da se ne krši zakon.

a koji se to klub u francuskoj,engleskoj,španjolskoj,njemačkoj istaka pa da ima najveći utjecaj u savezu??ili u njih nema toliko sposobnih ko tata zdravko

zaba1111
30-10-2015, 01:24
Znaci, kad Mamic rida za Jugoslavijom i javno zagovara regionalnu ligu, on podjebaje jugolevicu? Ja bih volio da je tako. Ali ne vjerujem da je tako.

daj bogati, šta ti misliš da bi mamić volio da je jugoslavija ostala, nemoj molim te.
Zna se da je politički bleso, i u tom smislu ga ne treba ni promatrati, ono što govori o njegovom odnsou prema HR i YU je donacija Kninu od miljun kn, donacija Kolindi, podrška hDZu, svakodnevni dugogodišnji sukobi sa svim istaknutim ljubiteljima bivše države.
Znači ti vjeruješ da je on i u jednom trenutku mislio kupiti stan Jovanki?
A s druge strane malo mi je i neprimjereno raspravljati što je tko mislio sa svojim parama.

zaba1111
30-10-2015, 01:25
a koji se to klub u francuskoj,engleskoj,španjolskoj,njemačkoj istaka pa da ima najveći utjecaj u savezu??ili u njih nema toliko sposobnih ko tata zdravko

predsjednik REala ili Barcelone sigurno ima veći utjecaj u savezu nego predsjednik Gijona, stavri tako funkcioniraju.

stwhiskey
30-10-2015, 01:27
predsjednik REala ili Barcelone sigurno ima veći utjecaj u savezu nego predsjednik Gijona, stavri tako funkcioniraju.

neki primjeri u vezi toga??ili mozda neki brutalni primjer di predsjednik barce ili reala smjenjuje selektore i postavlja svoje

daBronxBomber
30-10-2015, 01:28
daj bogati, šta ti misliš da bi mamić volio da je jugoslavija ostala, nemoj molim te.
Zna se da je politički bleso, i u tom smislu ga ne treba ni promatrati, ono što govori o njegovom odnsou prema HR i YU je donacija Kninu od miljun kn, donacija Kolindi, podrška hDZu, svakodnevni dugogodišnji sukobi sa svim istaknutim ljubiteljima bivše države.
Znači ti vjeruješ da je on i u jednom trenutku mislio kupiti stan Jovanki?
A s druge strane malo mi je i neprimjereno raspravljati što je tko mislio sa svojim parama.

Ne ja ne vjerujem da je on htio Jovanki kupit stan. Ali on takve stvari po mome nije smio ni izgovoriti.

A najzalosnije mi je, od svih ispada, sto se bas ON nasao u studiu RTS u Beogradu gdje "brani" pokojnoga Busica od napada servijanskog voditelja. ON da ga brani. Znas onu, "nemojte nas, molim te, braniti."

daBronxBomber
30-10-2015, 01:36
Pa se izmotavao veliki serif u beogradskom studiu; savio kraljeznicu. Inace veliki dzek i frajer. Veliki Boss. "Pa nije Busic terorista.... blah, blah." Umjesto da je servinu zacepa gubicinu i rekao da su Hrvati bili robovi u Jugoslaviji i da je Busic bio borac za Hrvatsku slobodu. Schluss. Ne, on mile-lale.... "pa nije Busic terorista... blah, blah."

Cak je i ekavicu govorio. :D Ma sramotno.

daBronxBomber
30-10-2015, 01:38
A di su jos vecere za servijansku sportsku elitu po Beogradu. E, jebem te zivote.

stwhiskey
30-10-2015, 01:39
Pa se izmotavao veliki serif u beogradskom studiu; savio kraljeznicu. Inace veliki dzek i frajer. Veliki Boss. "Pa nije Busic terorista.... blah, blah." Umjesto da je servinu zacepa gubicinu i rekao da su Hrvati bili robovi u Jugoslaviji i da je Busic bio borac za Hrvatsku slobodu. Schluss. Ne, on mile-lale.... "pa nije Busic terorista... blah, blah."

Cak je i ekavicu govorio. :D Ma sramotno.

ali bušić je terorist reka bi ti zaba..imamo sudsku presudu di je on osuđen i proglašen teroriston..to je krajnje bitno,zakon i pravda,sve ostalo je nebitno..jel tako zaba prijatelju??

daBronxBomber
30-10-2015, 01:47
Mamic je gangster koji se vrlo dobro snasao u tranziciji. Reklo bi se, odlicno se snasao. A po pitanju hrvatstva i domoljublja, gubi se u burnim post-tudjmanovskim, post-nacionalnim vremenima i prema naletu neo-jugoslavenstva. Nije on jedini. Boze dragi, svak zna da nije.

Bez obzira na to sve, postoji nesto puno, puno gore od Mamica u Hrvatskoj drzavi. Nesto puno, puno gore. I od njih i takvih ko sto su oni, i Mamica treba braniti. Eto.

zaba1111
30-10-2015, 08:45
Cuj Mamic placao vecere i to je krimen, kao prvo zabolli me sta je i gdje kome placao, drugo sasvim je normalno ici na poslovne vecere i ta prica je potpuno promasena.
Kako je Mamic branio Busica u BG, nisam gledao, ali pretpostvljam bolje nego itko drugi je to radio u BG, cak i u ZG javno , s time da to nije njegovo podrucje pa nije niti dovoljno upucen.
Je li Mamic gangster ja jednostavno ne znam niti se u to upustam, cinjenica je da ga vlast progoni godinama i da jos uvijek nema optuznice.

Busic je osudjeni terorist, kao i mnogi drugi borci za slobodu, kao takav je i SADu samo terorist, u Hr je velikan i borac za hrvatsku slobodu, dakle kao i kod Mamica svatko se referira na ono sto je predmet njegovog interesa. Tako je mamic za nekoga koga zanima boljitak hr nogometa , time i drzave, netko ko je stoji iza ulvelikih uspjeha, dok netko kome su cajke preokupacija i mjerilo, koga to interesira, njemu je mamic samo cajkaros, nekome koga poltika intezivno zanima njemu je mamic politicka neznalica i kao takvoga ga ni ne analzira jer je politicki nebitan.
Ali postavlja se pitanje zasto raspravljati o nebitnom i privatnom kad govorimo o nekomu ko je bitan u drugom javnom polju.
Npr o Todoricu i muzici koju slusa, s kim se druzi i ide na veceru... raspravljau u zutoj stampi i oni koji to prate, o njemu se raspravlja ozbiljno kao gospodarstveniku, a ne o njegovoj politici jer se njome ne bavi.
Ali kad nemas sto, htio bi kompromitirati, onda treba nesto smisliti.

Inkvizitor
30-10-2015, 08:54
Svako društvo u kojem funkcioniraju i vladaju tipovi poput Mamića je bolesno društvo. Takvo bolesno društvo može imati i neke uspjehe. Naravno. pa rumunjske i ruske gimanstičarke su imale najbolje uspjehe a to što su djevojčice maltretirane na sve načine, živjele u vojničkom režimu, izostajala im mjesečnice, i sve što se kasnije otkrilo, to nikoga nije zanimalo. One su bile najbolje na svijetu ali pod koju cijenu.

To je je jedan primjer a mogao bi nabrojati sličnih koliko hoćeš.

Društvo u kojem su Mamići uopće u javnom životu prisutni u bilo kakvom obliku a kamoli da vladaju jednom tako bitnom sferom društvenog života kao što je nogomet je duboko moralno poremećeno. To je tek katastrofa i dokaz da smo duboko bolesno društvo s poremećenim tj nepostojećim sustavom vrijednosti..

kad likovi poput Mamića budu na periferiji društva i ne budu bili u stanju prismrditi nekoj fotelji ili kameri i kad im krajnji domet bude nešto ala Malnarova Noćna mora, onda ćemo znati da kao društvo ozdravljamo.

Do tada smo teška balkanska kaljužetina, udbaška prćijetina , koje je Mamić dio, jer ne bi on toliko egzistirao da nije, dotle smrdimo i zaudaramo na grabež, primitivizam i zadah ustajale krčmetine gdje se prevrću stolovi i prljavim bocama razbijaju glave.

To što ima tih tzv desničara koji to podržavaju govori koliko nam je dio desnice primitivan, neobrazovan, bez kriterija i osnovnog morala, koliko je prožet balkanštinom iako se deklarativno od nje odmiče ali joj pripada cijelim bićem.

Inkvizitor
30-10-2015, 09:04
Evo koga se brani ovdje..stavljali smo i stavljat ćemo..

http://www.youtube.com/watch?v=s4pOPUllWpQ

Lika koji tvrdi da je Jovanka čista u povijesnim istinama, da nije okaljala ruke. Dakle on ovdje tvrdi da je on bio spreman kupiti stan Jovanki, ništa tunel, ništa ćao..

I dio tzv desničara će ga i dalje braniti misleći da braneći njega brani Hrvatsku od UDBE.

Za to stvarno moraš imati koeficijent inteligencije ispod kritičnog minimuma

Jakov
30-10-2015, 09:09
Kod nas nije problem Mamić i njegova pohlepa nego masu sitnih poslušnika koji su se prodali za sitne škude. Ljudi bez obraza koji nemaju samopoštovanja i gledaju u Mamića ko psi u gazdu. Nažalost takvih ima previše u našem društvu.

Inkvizitor
30-10-2015, 09:17
Kod nas nije problem Mamić i njegova pohlepa nego masu sitnih poslušnika koji su se prodali za sitne škude. Ljudi bez obraza koji nemaju samopoštovanja i gledaju u Mamića ko psi u gazdu. Nažalost takvih ima previše u našem društvu.

Problem je i jedno i drugo. A jedno bez drugog ne ide.

Kao i u svakom bolesnom i totalitarnom društvu. To mu je glavna odlika. Liži gazdi petu i za to dobijaj kosti. To je odlika bolesnih društava koji se brane fanatizmom. Tu nema racionalne obrane niti moralne jer je ne može ni biti.

Ona se može samo braniti samo fanatizmom i bespogovornom odanošću jer znaju da silaskom gospodara s trona i oni nestaju kao bilo kakve činjenice.

To je stotine i tisuće puta dokazano u povijesti. Oni tog svog gospodara istovremeno i mrze i dive mu se. a najviše ga se plaše. Kad dođe do prevrata i taj do jučer neprikosnoveni gospodar padne nitko od vjernih pasa na lancu neće se ni počešati. Pokušat će se čak ugurati među njegove protivnike da bi spasili i oprali sebe i svoju biografiju ili sačuvali eventualno položaj a ranije, u nekim drugim državama u nekim drastičnijim slučajevima i samu kožu. tj život..

Inkvizitor
30-10-2015, 09:28
Onaj glavni tobože argument kojeg prosipaju Mamićevi paževi je da je hrvatski nogomet strašno napredova pod Mamićem i reprezentacija i što sve ne. Kao da prije Mamića ništa nije postojalo. Ali postojalo je i više i bolje.

Reprezentacija je bila treća na svijetu ( mada i tu ima muljaže jer ju je vodio Mamićev učitelj Blažević) Hajduk je igra četvrfinale lige prvaka, Dinamo, doduše pod drugim imenom nije bio kanta za napucavanje, nego je tukao i Porta, i igra sa tada super jakim Manchesterom 0:0 na Old Trafordu, tukao i druge jake ekipe i nije bio kanta za napucavanje gdje se ko od šale dobijalo po pet komada i računalo da se još dobro prošlo.

Ova pobjeda nad Arsenalom je proslavljena ko ne znam što, al da jedna lasta ne čini proljeće znaju svi normalni ljudi.

Reprezentacija nam se istina plasira na velika natjecanja ali tamo u pravilu ništa ne postiže, samo jednom je prošla grupu, prvenstvo nam je kriminalno i mafijaško, Dinamo tj obiteljski obrt ima više od pola direktnih filijala i još par koje uvijek može ucijenit, obrt odlućuje tko će ispast iz lige, tko ostat, suci su svi pod kontrolom, delegati i kontrolori, cijeli HNS dakle cijeli hrvatski nogomet je u službi jedne klike, ja tvrdim udbaške kojoj je Mamić samo istureni špic igrač.

Govoriti da si protiv Udbe a za Mamića je kao kad bi 1953-će rekao da si protiv UDBE a za Aleksandra Rankovića. Eto to je ta razina "pameti"

I tvrdim da će se teže biti Karamarku uhvatiti u koštac s tom ekipom nego sa ičim drugim u državi. Ako se bude usudio uhvatit. Ili bude htio.

To je mafijaški posloženo od vrha do dna. To je teška maglovita močvara, ona amazonska puna anakondi, krokodila, svakakvih zmija otrovnica, otrovnih žaba, paukova a ti gaziš zavrnutih nogavica.. bos, samo sa lukom i strijelom u rukama.

Svakome tko se uhvati s tom krimalnom aždajom, strašno organiziranom, prsa o prsa treba dodijeliti orden Kralja Zvonimira s lentom, samo za to.

Ante S.
30-10-2015, 09:48
eno čitao sam članak kako je došlo do procvata nogometa na islandu, grade terene, nogometne kampove i evo reprezentacija im je čudo.
znači nije sve u talentu, ima puno toga i u ulaganju u nogometnu infrasturukturu.
i tu je mamić čudo, njegova nogometna infrastruktura je čudo, njegova omladinska škola odlično brusi mlade talente koje njegovi skauti prepoznaju po cijeloj hrvatskoj i dovode u dinamo.
dok su hajdukovi kokošari pljačkali klub, mamić je gradio svoju infrastrukturu i danas ima mladu momčad koja kandidira da osvoji svjetsko prvenstvo u čileu.
on će sigurno tu sebi uzet svoj postotak ali će i dinamo ostat dio tog postotka koji hajduk nikad neće zaradit jer ga vode jalni, ograničeni i nesposobni ljudi koji umisto da se bave razvojem svoga kluba, konstantno kukaju i nariču ko babetine i nabijaju sami sebi komplekse boreći se protiv mamića koji je po sposobnostima mlazni avion za sve njih.

Ante S.
30-10-2015, 09:52
prigovara se da grad zagreb daje milijune dinamu? a zašto ih split neda hajduku? split je postao turistički centar europe, di je lova, zašto se hajduku ne pomogne??
bandića ne volim jer je suncokret i glumatalo i bivša neprežaljena komunjara ali čovjek je od zagreba napravio čudo. najbolji gradonačelnik u povijesti. i nije čudo da ima grad love za dinamo, to uopće nije ni čudno ni sablažnjivo...

Jakov
30-10-2015, 10:10
Nije bandić stvorio novce zagrebu nego državna politika koja je napravila centraliziranu državu. bandić ima zasluge za razvoj grada kao i ministar turizma za dobru turističku sezonu. nikakve, stvar inercije

Ante S.
30-10-2015, 10:42
Nije bandić stvorio novce zagrebu nego državna politika koja je napravila centraliziranu državu. bandić ima zasluge za razvoj grada kao i ministar turizma za dobru turističku sezonu. nikakve, stvar inercije

ajme koje floskule.:facepalm
tako ni tuđman nije stvorio državu nego eto tako srušio se komunizam sam od sebe.
bandić itekako ima zasluge za razvoj grada. onaj prije njega ništa nije napravio a i dalje je bila centralizirana država.
i fala Bogu da je centralizirana država, ne bi da samo veličine amerike pa su nam potrebne nekakve regije.
da se mene pita ja bi i ukinio nazive dalmacija, istra, zagorje, slavonija i one mali grbove na hrvatskom grbu.
meni bi postojali samo istočni, zapadni, sjeverni i južni hrvati. a nikakvi dalmatinci, slavonci i zagorci.:hrhb

zaba1111
30-10-2015, 10:51
Dakle da rezimiramo, stanje u hr nogometu je takvo da A selkcija ima kapacitet za osvajenje EP, mladi imaju potencijal da osvoje SP, Dinamo u LP igra izvrsno, liga napreduje sa 27. na 15. mjesto i uskoro ćemo imati 2 predstavnika u lp, u reprezentaciji igraju samo oni koji su to igrama zaslužili.
Takvo stanje mnogima smeta i protiv takvog stanja se digla kuka i motika, prekidaju se utakmice, organiziraju se prosvjedi, pokušava se izbaciti iz natjecanje, poltika i mediji tvrde da je takvo stanje močvara koju treba isušiti, e sad logično se zapitati je li to stanje ono što treba mijenjati jer možemo daleko bolje ili netko želi da bude gore, odgovor neka svatko dade sam sebi ili pak stanje treba mijeanjati jer je HNS udbaška špic ispostava, a ovakve izjave služe da zavaraju narod :rofl
maras

Sada vam mogu ekskluzivno najaviti da ćemo HDZ maknuti iz sporta i nogometa u prvih šest mjeseci Hrvatske vlade. Više neće maltretirati preko svojih poltrona Šukera i Mamića."

Kako ćete to učiniti?

"Vrlo efikasno. Nećemo ostaviti mogućnost da se izvrdavaju. Do sada nije bilo sankcija pa se nisu poštivali ni pozitivni propisi. Omogućit ćemo navijačima Dinama na tragu prijedloga Bišćana, Marića, Šimića i Šokote da biraju tko će voditi zagrebačku svetinju Dinamo. Neće više biti jedne osobe koja će terorizirati navijače.

Jakov
30-10-2015, 11:14
ajme koje floskule.:facepalm
tako ni tuđman nije stvorio državu nego eto tako srušio se komunizam sam od sebe.
bandić itekako ima zasluge za razvoj grada. onaj prije njega ništa nije napravio a i dalje je bila centralizirana država.
i fala Bogu da je centralizirana država, ne bi da samo veličine amerike pa su nam potrebne nekakve regije.
da se mene pita ja bi i ukinio nazive dalmacija, istra, zagorje, slavonija i one mali grbove na hrvatskom grbu.
meni bi postojali samo istočni, zapadni, sjeverni i južni hrvati. a nikakvi dalmatinci, slavonci i zagorci.:hrhb

najbolje da se svi zovemo istim imenom i prezimenom i da imamo istu frizuru. ukinimo i granice pa da bude cili svit jedna država.
da je po meni, ja bi ukinuo književni jezik i govorilo bi se samo dijalektom. ljepota je različitosti. ako idem u zagorje oću jest zagorsku spizu, u istri istarsku,....

zaba1111
30-10-2015, 11:27
http://www.slobodnadalmacija.hr/Sport/Hajduk/tabid/83/articleType/ArticleView/articleId/303457/Default.aspx
vlastito bogacenje,,nemoj tako opet ce se stisnit od muke,,, ovako bar vidimo neke njegove radove kad se opusti a oni izlete iz anusa,,

- Ne znam koji uopće može biti smisao da se treću godinu zaredom mijenjaju pravila i kriteriji natjecanja ako to nije samo pogodovanje jednom klubu? - pita se voditelj Omladinske škole Hajduka Srđan Andrić.

A taj klub sigurno nije Hajduk, naprotiv:

- Napravljeno je toliko nelogičnosti i nekorektnih poteza koji jedino idu na štetu mladih nogometaša i klubova, a u ovom zadnjem slučaju pravila su promijenjena isključivo na štetu Hajduka i Adriatica, našeg dogovora.

Evo ovo je znakovit citat koji otkriva mnogo o stanju, ali u Hajduku.
Znači u Hajduku i oko Hjaduka se pitaju zašto se mijenjaju sustavi natjecanja i to naravno ne povezuju sa traženjem najboljeg modela, nego logično povezuju s time da se želi našteti Hajduku, umjesto da se pitaju kako je moguće da je osrednji igrač koji je tek završio osrednju karijeru postao voditelj omladinske škole, kad zato nema nikakvo ni iskustvo ni reference, ali što bi se u Hajduku i oko Hajduka time bavili jer Hajduk je demokratki ustrojen, uprava se bira demokratskim glasovanjem, a glasove ne donosi postavljanje pitanje kako je u najvažnijem sektoru kluba netko bez ikakvih referenci, nego glasove donosi borba protiv stanja u hrvatskom nogometu.
Dakle stvar je jasna, dok se stanje u Hadjuku, odnosno ovakav menatlni sklop ne promijeni, dok Srđan Andrić vodi omladineske škole, to je kao da su u Dinamu, što je apsolutno nemoguće, postavili ne Šokotu i Marića, nego Mihaela Mikića za voditlja omladinske škole, dotada Hajduku nema naprijed.

Ante S.
30-10-2015, 11:29
najbolje da se svi zovemo istim imenom i prezimenom i da imamo istu frizuru. ukinimo i granice pa da bude cili svit jedna država.
da je po meni, ja bi ukinuo književni jezik i govorilo bi se samo dijalektom. ljepota je različitosti. ako idem u zagorje oću jest zagorsku spizu, u istri istarsku,....

ako odeš u sjevernu hrvatsku jest ćeš sjevernohrvatsku spizu a nikakvu zagorsku.:zubo

nemoramo imat svi iste frizure ali moramo svi bit hrvati. ko ne želi i nije mu po volji neka ide ča.
nikakve ja dalmatince ne priznajem, to je okupatorski naziv rimske provincije. mi smo južni hrvati a ovi jugoslaveni neka se ne skrivaju iza naziva dalmatinac nego neka se slobodno deklariraju jugoslavenima da ih možemo detektirat i otpratit u radne logore.:zubo

Jakov
30-10-2015, 12:07
Evo ovo je znakovit citat koji otkriva mnogo o stanju, ali u Hajduku.
Znači u Hajduku i oko Hjaduka se pitaju zašto se mijenjaju sustavi natjecanja i to naravno ne povezuju sa traženjem najboljeg modela, nego logično povezuju s time da se želi našteti Hajduku, umjesto da se pitaju kako je moguće da je osrednji igrač koji je tek završio osrednju karijeru postao voditelj omladinske škole, kad zato nema nikakvo ni iskustvo ni reference, ali što bi se u Hajduku i oko Hajduka time bavili jer Hajduk je demokratki ustrojen, uprava se bira demokratskim glasovanjem, a glasove ne donosi postavljanje pitanje kako je u najvažnijem sektoru kluba netko bez ikakvih referenci, nego glasove donosi borba protiv stanja u hrvatskom nogometu.
Dakle stvar je jasna, dok se stanje u Hadjuku, odnosno ovakav menatlni sklop ne promijeni, dok Srđan Andrić vodi omladineske škole, to je kao da su u Dinamu, što je apsolutno nemoguće, postavili ne Šokotu i Marića, nego Mihaela Mikića za voditlja omladinske škole, dotada Hajduku nema naprijed.

nema naprijed ni sa ljudima koji na ovaj način traže najbolji model. zamisli da se svake godine kompletni sustav školstva mijenja jer ministar traži najbolji model. Jel bi glasao za takvu stranku koja postavlja takvog ministra?

100s
30-10-2015, 12:07
Maras:
Sada vam mogu ekskluzivno najaviti da ćemo HDZ maknuti iz sporta i nogometa u prvih šest mjeseci Hrvatske vlade. Više neće maltretirati preko svojih poltrona Šukera i Mamića."

Kako ćete to učiniti?

"Vrlo efikasno. Nećemo ostaviti mogućnost da se izvrdavaju. Do sada nije bilo sankcija pa se nisu poštivali ni pozitivni propisi. Omogućit ćemo navijačima Dinama na tragu prijedloga Bišćana, Marića, Šimića i Šokote da biraju tko će voditi zagrebačku svetinju Dinamo. Neće više biti jedne osobe koja će terorizirati navijače.

đubre političarsko lažljivo... šta su radili prošle 4 pune godine... čekali da mamića neko s ulice likvidira i makne....

zaba1111
30-10-2015, 12:27
nema naprijed ni sa ljudima koji na ovaj način traže najbolji model. zamisli da se svake godine kompletni sustav školstva mijenja jer ministar traži najbolji model. Jel bi glasao za takvu stranku koja postavlja takvog ministra?

Nisam detaljno upucen u sustave natjecanja u nizim pogonima, ali sigurno znam da se ne mijenjaju da bi se nastetilo Hajduku, kao sto sam siguran i u to da Hajduku nema naprijed dok se ne promijeni ovakav mentalni sklop kmecanja i dok omladinske skole vode ljudi bez referenci.

daBronxBomber
30-10-2015, 13:48
Busic je osudjeni terorist, kao i mnogi drugi borci za slobodu, kao takav je i SADu samo terorist, u Hr je velikan i borac za hrvatsku slobodu

Vidis, i ti si zrtva ministarstva propagande Sjeverne Koreje na Balkanu. Naime, Zvonko Busic nije osudjen za terorizam, vec je osudjen za AIR PIRACY. Laickim jezikom, osudjen je za otmicu zrakoplova.

Cak je u zavrsnoj rijeci sudac naglasio da mu je borba pravedna i plemenita ali se ne slaze s metodama njegove/njihove borbe.

daBronxBomber
30-10-2015, 13:49
Znaci, Mamic, Jovanovic, Josipovic, Milanovic, Ostojic, Stevanovic, FARE, UEFA, Servi, INDEX, vecina "hrvatskih" medija i sva cuda od SDP-ove ekipe su u... talu?!?

Kako to da nitko ne replicira na ovaj post???

zaba1111
30-10-2015, 15:40
Vidis, i ti si zrtva ministarstva propagande Sjeverne Koreje na Balkanu. Naime, Zvonko Busic nije osudjen za terorizam, vec je osudjen za AIR PIRACY. Laickim jezikom, osudjen je za otmicu zrakoplova.

Cak je u zavrsnoj rijeci sudac naglasio da mu je borba pravedna i plemenita ali se ne slaze s metodama njegove/njihove borbe.

Slazem se, po ovom pitanju sam ocigledno zrtva neprijateljske propagande jer sam mislio da je osudjen za terorizam, dakle tim bolje .
Ali kao sto sam vec sto puta rekao zrtvom njihove propagande se postane vrlo lako ako se ne pazi, pa ako se jednom meni to dogodilo kako onda nece masama uz takav propagandni angazman, nevidjen ni u pribliznom obliku u samostalnoj HR. (Tudjman kao predsjednik nije uporediva kategorija i on je imao svoje medije za obranu).
Ma koliko bio svjestan njihove moci ipak me iznenadilo kako su se na kraju vec i poceli zajebavati i praviti ljude budalama kad su ih uvjerili kako je domoljubno biti protiv repke i to da groteska bude jos veca , uvjerili su ih da je repka izlog iako u izlogu nema nijednog igraca navodnog okupatora repke zbkg kojega treba rusiti repku.

bandira
30-10-2015, 20:16
Znaci, Mamic, Jovanovic, Josipovic, Milanovic, Ostojic, Stevanovic, FARE, UEFA, Servi, INDEX, vecina "hrvatskih" medija i sva cuda od SDP-ove ekipe su u... talu?!?

mamić, je u talu jer skuplja eure
jovanović, je u talu jer ovako ruši simbol hrvatstva
josipović,vidi pod jovanović
milanović,boli ga neka stvar,neradnik, dobro mu dođe svaka svađa na desnici
ostojić, u talu jer njegova milicija može terorizirat navijače najveće nacionaliste u države i branike svega onoga "liberalnog" šta njegova opcija podržava
fare, u talu jer dobiva eure od države ka civilna udruga za izmišljanje ustaša,huligana
uefa, u talu jer smo platinijevi birači,
serv, su taki ka ti
index, vidi pod jovanović

sad bi ja nadoda:
hdz, sitni interesi lokalnih šerifa koji kroz nogomet besplatno putuju,jedu,piju,prče,zarađuju
takvi ka ti koji ga podržavaju,tupasto blago sitnog zuba kako vas je tuđman opisa

daBronxBomber
30-10-2015, 20:22
Ti previse vrimena provodis sa Servima, pa si postao jaci mitoman od njih. S time da ti ne branis Veliku Serviju, vec promices mit o hajduku koji je vjecno pokraden i zakinut. Svak ga je pokra, rasproda, unistio - samo to Splicani i Dalmatinjeri nisu. :D

bandira
30-10-2015, 20:22

Sereš.Da si Srbin reka bi ti da mitomanišeš.

bandira
30-10-2015, 20:23
Ti previse vrimena provodis sa Servima, pa si postao jaci mitoman od njih. S time da ti ne branis Veliku Serviju, vec promices mit o hajduku koji je vjecno pokraden i zakinut. Svak ga je pokra, rasproda, unistio - samo to Splicani i Dalmatinjeri nisu. :D

Daj još malo mitomanije o doživotnoj kazni za oteti zrakoplov.

daBronxBomber
30-10-2015, 20:23
Sereš.Da si Srbin reka bi ti da mitomanišeš.

Prestani lagati, mitomane. To sto radis ti ne ide na cast.

daBronxBomber
30-10-2015, 20:24
Daj još malo mitomanije o doživotnoj kazni za oteti zrakoplov.

Ti si dobar s dokumentima, pogotovo s onima koje triba zamracit. Sudski dokumenti su ti dostupni na netu. Pa se uvjeri.

bandira
30-10-2015, 20:49
Ti si dobar s dokumentima, pogotovo s onima koje triba zamracit. Sudski dokumenti su ti dostupni na netu. Pa se uvjeri.

aj nam ti stavi dokumente s presude u kojima se ne spominje podzemna željeznica
i ja ti se ispričan da nesereš,
ako ne uspiješ, da nas ti počastiš napuštanjen teme. važi?

daBronxBomber
30-10-2015, 20:54
Zvonko Busic nije osudjen za terorizam, niti se terorizam ikada spomenulo u njegovom sudskom procesu.

Sto se tice same definicije terorizma, jos nije postignuta definicija niti ce se ikada postici dok je Boga i svijeta. Niti OUN nije postigao konsenzus niti definirao terorizam. Nadalje, "terorizam" (drustveni fenomen; borba protiv) prije 9/11 i post 9/11 nije isto.

daBronxBomber
30-10-2015, 20:56
Sve sto ti treba je tu.

1. What sentence did Zvonko Busic receive for his offense?

He and his wife, Julienne were found guilty of all charges, and both received life sentences, which was mandatory when a death, intentional or unintentional, results in the commission of an air piracy. The judge in the case had no choice but to sentence them to life imprisonment.

http://www.zvonkobusic.com/engDefault.asp

NorthStand
30-10-2015, 21:09
kad se Hrvati bore za slobodu, onda je to terorizam i fašizam, kad se Srbi i domaća peta kolona partizanska govnjarija posrbice veći Srbi od Srba bore za Jugoslavije na velikosrpski pogon, onda je to dični šarmantni antifašizam.

reko sam ja davno, neki svojim vlastitim odabirom žele biti budale i idioti, i ovce za šišanje, takvim idiotima ne treba poklanjati svoje vrijeme, već govnjariju i stoku ignorirat

daBronxBomber
31-10-2015, 00:49
Jasna stvar. A neka zastava svih boja lagano odjebe.

Da je Ujević danas živ, bio bi optužen za "homofobiju." :D

NorthStand
31-10-2015, 14:20
http://www.youtube.com/watch?v=3tQg3heVZL8

pogledajte vi ovog bolesnika šta on priča, da je on zaslužan što je Niko Kovač postao izbor, on nema više tvoju podršku doći će dan kad nećeš imat smrade zaleđe i kad te neće pandurija štiti ko koalu, živo me zanima kako ćeš onda junačino šetat po zagrebu, hoće li ti treba pancirka i pet zaštitara da bi popio kavicu. s tim svojim staklenim porculanskim zubima, koje bi bilo najbolje polupat i prosut po podu za tvoj ogromni doprinos napretku hrvatskog fudbala kako bi ti rekao, govno koje liže četnički šupak čim se četnički šupak nađe u tvojoj blizini odmah i ekavice krene pljuštat.

i upravo zbog ovakve seljačine i njemu sličnih svim hercegovcima se narušava reputacija časnih ljudi, i samo se potpiruje ove orjunaše i petokolonaše širom hrvatske da siju mržrnju protiv istih. a sve zbog zdravana i njemu sličnih hercegovaca, koji su hercegovci koliko i ja. nijedan hercegovac i normalan čovjek se ne bi ponašao ovako kako se on ponaša, barem ne ko javna osoba, to je svakome jasno, a da ne govorim o tome kako je beskrupulozni manijak i na šta je sve spreman za euriće u džepu,

daBronxBomber
31-10-2015, 16:46
1) Mamić je rođen u Bjelovaru

2) Mamić je podrijetlom iz Tomislavgradske općine (Duvno).

3) Mamić nije Hercegovac niti je podrijetlom Hercegovac

NorthStand
31-10-2015, 17:18
ja Duvno ne priznajem, za mene je Duvno hercegovina. sve iz bosne hrvate gledam ko hercegovce, ljutili se oni ili ne za mene su svi ero s onoga svijeta. :D

kako je moguće da Tomislav Grad nije hercegovina, tko je to izmislio i zašto se oni odvajaju od plemenitih hercegovaca ? :kez

za mene je Hercegovina i van neretve, da muslići znaju šta je za mene sve hercegovina već sad bi se pripremali za idući rat, srećom ne znaju za moje planove pa ću ja biti u velikoj prednosti kad jednom krenem u asimilaciju. :P

i zašto se mi hrvati stalno djelimo na te regije, ko da je bitno jel hercegovac i dalmatinac i tko je taj ko je odredio da između dalmacije i hercegovine "Granica" Dinara ? stalno neki zemljopisni pojmovi i regionalizacije, svi smo mi Hrvati svi smo mi Ero s onoga svijeta. :D

NorthStand
31-10-2015, 17:25
ja sam po starom ličan, i po stari banovac, ali na prvom mjestu sam bio i ostat ću Hrvat, ovo regionalno mi ne znači ni petinu koliko mi znači nacionalo to želim reći.

naglasak uvijek mora biti na nacionalno, a ne regionalno, jer to je specijalitet istarskih gastronoma.

što se mene tiče, mogu komotno izbrisat liku ko regiju iz mape hrvatske, i napisat samo Hrvatska. jer Lika i je Hrvatska, a ko Lika je samo geografski pojam jednog djela hrvatske i to je to, ali to nije mnogima tako, neki u dalmaciji istri pa vidimo i na tom Duvnu žele separatizam, žele se odvojit od majke hrvatske i majke hercegovine, a to kod mene neće proći, dok ja dišem bit će te dio hrvatske i hercegovine. i tu kompromisa nema. :D

1) Mamić je rođen u Bjelovaru

2) Mamić je podrijetlom iz Tomislavgradske općine (Duvno).

3) Mamić nije Hercegovac niti je podrijetlom Hercegovac

jel ti ono navijaš za g U j iz Imotskog ili griješim ? :D

i imaš li ti modža kućicu u kamenu, ko teenager ? :de

daBronxBomber
31-10-2015, 17:41
Imam kućetinu od kamena, i to na tri kata. I ima tri izlaza (vrata). I kroz koja izlazio, uvijek si u prizemlju. ;)

Tomislavgrad je Hrvatska ali nije u Hercegovini.

NorthStand
31-10-2015, 17:52
a dobro, nek ti bude, ali za mene je u hercegovini. :rofl

neću se svađat s nikim oko toga, za mene je hercegovina puno veća, čak bih i Imotski uključio u Hercegovinu ali onda bi se i vi i duvnjaci udružili protiv mene, pa bi imao s jedne strane zapadnjake imoćane, a s druge boljševike duvnjačane protiv sebe ko hitler, i popušio bi rat jer ttko može ratovat na dva fronta bez posljedica ? :D

a šta živiš u Bronxu ili ? jel imaš američko državljanstvo, pošto kola tamo čujem da je dosta jeftina u ovim cofy shopovima. :D

daBronxBomber
31-10-2015, 17:57
Ne bih ti znao što ti to znači "za mene je u Hercegovini." Što je Hercegovina - Izrael? Obećana zemlja?? A ti Cionist? :D

Duvno je u Bosni, Posušje je u Hercegovini, Imotski je u Dalmaciji. I sve je to HRVATSKA.

NorthStand
31-10-2015, 18:32
tako je, ali Duvno ne postoji za mene, postoji samo hercegovina. :rofl

šalim se, svi ste vi Hrvati i sve vas jednako volim, ma kako se zvali dalmatinci imoćani hercegovci duvnjaci slavonci primorci prigorci vlaji itd. :D

daBronxBomber
31-10-2015, 19:24
ja Duvno ne priznajem, za mene je Duvno hercegovina. sve iz bosne hrvate gledam ko hercegovce, ljutili se oni ili ne za mene su svi ero s onoga svijeta. :D

kako je moguće da Tomislav Grad nije hercegovina, tko je to izmislio i zašto se oni odvajaju od plemenitih hercegovaca ? :kez

za mene je Hercegovina i van neretve, da muslići znaju šta je za mene sve hercegovina već sad bi se pripremali za idući rat, srećom ne znaju za moje planove pa ću ja biti u velikoj prednosti kad jednom krenem u asimilaciju. :P

i zašto se mi hrvati stalno djelimo na te regije, ko da je bitno jel hercegovac i dalmatinac i tko je taj ko je odredio da između dalmacije i hercegovine "Granica" Dinara ? stalno neki zemljopisni pojmovi i regionalizacije, svi smo mi Hrvati svi smo mi Ero s onoga svijeta. :D

Pa nije bitno odakle je tko, to upravo jest poanta. Hercegovina je hrvatska pokrajina poput Dalmacije, Like ili Slavonije. Bosne.

Ali znaju se granice svih naših pokrajina. Zašto bi Hrvat iz Bosne tebi bio Hercegovac? Može li Prigorac biti Zagorac? Mislim, ovo su elementarne stvari.

daBronxBomber
31-10-2015, 19:26
Hercegovina je nastala iz Bosne. Herceg Stjepan Kosača ju "odcipio."

daBronxBomber
31-10-2015, 19:31
Reci ustaši iz Bugojna da je Ero paš dobit batine. Kužiš, majstore? :D

daBronxBomber
31-10-2015, 19:43
Sve su to zemljopisni pojmovi, North. Točno. I sve je to Hrvatska. Pa se onda čovjek mora zapitati zašto Hrvate Bosne trpaš u Hercegovinu. Ko da je Bosna manje hrvatsk(ij)a od Hercegovine.

Radiš mentalne i ine akrobacije kojim se normalni mogu samo čuditi.

Po istoj "metodologiji" je Thompson posta Hercegovac. Mislim, ludnica.

daBronxBomber
31-10-2015, 19:46
Akademik Pečarić je napisao tekst "zašto sam Hercegovac," ponosno se opirući žigosanju svakog domoljubnog Hrvata kojeg ORJUNA trpa u Hercegovinu kao nešto retrogradno i sramotno.

Ali ja se ne ravnam orjuninim parametrima. Čavoglave su u hrvatskoj Dalmaciji.

Inkvizitor
31-10-2015, 19:50
Duvno nije Hercegovina ali je bar granična općina Hercegovini. Bosni čak nije ni granična. Granična općina Bosni su Kupres i Livno obje sjeverno od Duvna.

daBronxBomber
31-10-2015, 19:53
Vi ste BiH. I neka vam bude.

daBronxBomber
31-10-2015, 20:00
Moji su bili stari kolari, prodavali vino po vašim krajevima, imamo i kumove u Brišniku (to sam ti priča, stare veze)… da je moj ćaća svomu stricu reka da iđe u Brišnik, u "Hercegovinu", opalio bi mu plesćurinu. "Kakva 'Ercegovina,

hahahahahahah

daBronxBomber
31-10-2015, 20:16
Dobro što si editira post, ali triba si ostavit radi autentičnosti izričaja. Hahahahaa

NorthStand
31-10-2015, 20:43
Pa nije bitno odakle je tko, to upravo jest poanta. Hercegovina je hrvatska pokrajina poput Dalmacije, Like ili Slavonije. Bosne.

Ali znaju se granice svih naših pokrajina. Zašto bi Hrvat iz Bosne tebi bio Hercegovac? Može li Prigorac biti Zagorac? Mislim, ovo su elementarne stvari.

ma ja bih samo hito to, da su svi Hrvati ka Hercegovci, to su pravi ljudi, pogle kako ste i vi Imoćani dobri, a znaš zašto ? zato jer graničite s ercegovcima. :rofl

NorthStand
31-10-2015, 20:47
Sve su to zemljopisni pojmovi, North. Točno. I sve je to Hrvatska. Pa se onda čovjek mora zapitati zašto Hrvate Bosne trpaš u Hercegovinu. Ko da je Bosna manje hrvatsk(ij)a od Hercegovine.

Radiš mentalne i ine akrobacije kojim se normalni mogu samo čuditi.

Po istoj "metodologiji" je Thompson posta Hercegovac. Mislim, ludnica.

pa nisam rekao da su manji, samo smatram da su hercegovci najveći. i rastom i hrvatstvom. :D

to što ste vi ostali ljubomorni na njih, nisam vam ja kriv, ja nisam hercegovac, i ja sam krajnje objektivan i mogu biti objektivan kad nisam hercegovac.

ko je vama kriv što znate da su hercegovci ljepši viši kršniji od vas iz dalmacije, pa stišćete zubima ko konji bisni. :rofl

za utjehu, vi iz dalmatinske zagore ste mi odmah iza ere, dakle ja imam svoju rang listu ne mora se ona svima sviđat ali takav je moj sud o vama, ne možeš reć da su svi krajevi hrvatske isti po pitanju hrvatstva, jer nisu ni približno.

malo vas provociram, nije da me briga za to previše, ali stvarno smatram da je hercegovina najčišći hrvatski kraj, znači ne po populaciji već postotku hrvata na glavu stanovnika, dakle ne samo etničkih(po toj računici i Milanović je Hrvat) već političkih.

daBronxBomber
31-10-2015, 21:15
Ajde trollaj zastavu svih boja, za promjenu. Dosta si me trolla protekle 3 godine. :D :D

NorthStand
01-11-2015, 00:04
zašto je baniran bronx ?

dalton
01-11-2015, 00:06
zašto je baniran bronx ?
bice je uletija u teren

NorthStand
01-11-2015, 00:54
bice je uletija u teren

nacrta je kukasti, to antifašisti ovdje strogo kažnjavaju. :rofl

ako je iko zaslužija ban onda sam to ja, ali vjerojatno je on osobno ušao u duel s inkvijem ili nekim drugmi moderatorom, a to se obično kažnjava strogo, dakle možeš jebati majku svima ali ako moderatoru digneš živac, jebo si ježa. :D

Ante S.
02-11-2015, 10:07
pogledajte šta plavi maradona radi po španjolskoj: https://www.youtube.com/watch?v=Kung1W3-sjc

Grunf
02-11-2015, 10:48
pogledajte šta plavi maradona radi po španjolskoj: https://www.youtube.com/watch?v=Kung1W3-sjc

Šteta kaj je Pjaca na njegovoj poziciji pa nema prostora za njega u repki. :D

Inkvizitor
02-11-2015, 10:53
Napredova je mali u trci i motorici , nije više onako "šašavo razigran" bez taktičkih osnova. Ali ima tu još posla.

Ante S.
02-11-2015, 11:31
Šteta kaj je Pjaca na njegovoj poziciji pa nema prostora za njega u repki. :D

čekaj malo sad. ali i ovaj nema doživotni ugovor sa mamićem ko i svi? valjda je mamiću interesu da mu raste cijena.
kako sad to, a majstore ulovio sam te u mentalnu zamku.

Ante S.
02-11-2015, 11:33
pa nisam rekao da su manji, samo smatram da su hercegovci najveći. i rastom i hrvatstvom. :D

to što ste vi ostali ljubomorni na njih, nisam vam ja kriv, ja nisam hercegovac, i ja sam krajnje objektivan i mogu biti objektivan kad nisam hercegovac.

ko je vama kriv što znate da su hercegovci ljepši viši kršniji od vas iz dalmacije, pa stišćete zubima ko konji bisni. :rofl

za utjehu, vi iz dalmatinske zagore ste mi odmah iza ere, dakle ja imam svoju rang listu ne mora se ona svima sviđat ali takav je moj sud o vama, ne možeš reć da su svi krajevi hrvatske isti po pitanju hrvatstva, jer nisu ni približno.

malo vas provociram, nije da me briga za to previše, ali stvarno smatram da je hercegovina najčišći hrvatski kraj, znači ne po populaciji već postotku hrvata na glavu stanovnika, dakle ne samo etničkih(po toj računici i Milanović je Hrvat) već političkih.

svaka čast hercegovcima najjači su, ali da im je naše bodulske ljepote di bi im kraj bio.:cerek

Grunf
02-11-2015, 12:00
čekaj malo sad. ali i ovaj nema doživotni ugovor sa mamićem ko i svi? valjda je mamiću interesu da mu raste cijena.
kako sad to, a majstore ulovio sam te u mentalnu zamku.

Ala brale ludila. :D

Odgovor je jasan. Pjaca se bez repke ne može prodati za velike novce, a Halilović može. Lova od transfera Pjace će ići Mamiću, a od transfera Halilovića Barci. Pjaca je izabran kao slijedeći glavni projekt za prodaju u Dinamu, osim njega još samo Pivarića mogu prodati. Osim toga, pitanje je da li Halilović ima slične ugovore kao ostatak jer su ga prodali za malu lovu jako rano. I bilo je nekog natezanja s njegovim starim.

Ante S.
02-11-2015, 13:03
Ala brale ludila. :D

Odgovor je jasan. Pjaca se bez repke ne može prodati za velike novce, a Halilović može. Lova od transfera Pjace će ići Mamiću, a od transfera Halilovića Barci. Pjaca je izabran kao slijedeći glavni projekt za prodaju u Dinamu, osim njega još samo Pivarića mogu prodati. Osim toga, pitanje je da li Halilović ima slične ugovore kao ostatak jer su ga prodali za malu lovu jako rano. I bilo je nekog natezanja s njegovim starim.

vidit ćemo. iduću utakmicu su i on i kovačić dani mladoj reprezentaciji. ali ako onu iduću ne bude pozvan onda je stvarno sve jasno.
mada po meni pjaca ne zaostaje puno za njim po talentu. po meni je pjaca već sad bolji od perišića a halilović je bolji od obadvojice.

NorthStand
02-11-2015, 14:31
svaka čast hercegovcima najjači su, ali da im je naše bodulske ljepote di bi im kraj bio.:cerek

ma šalim se ja, teško mi se odlučit ko je ljepši i jači, dalmatinci ili hercegovci, pogotovo ovi dalmoši iz dalmatinske zagore mi djeluju muževno s onim brčinama, ko pravi uskoci. :D

bodule nikad nisam volio, kao ni istrane i riječane, za njih smatram da su najlošiji hrvati, ovi što su bliže italiji to su sve veći partizani i antifašisti odnsono jugosloveni. to ne volim kod njih, iako evo vidim da na partizanskoj korčuli dobio HDZ, kako će to Anto Nobilo podnit ? :cerek

a vidi i grunfekove zagorce, tko god je bio bliže granici s europom, dao je partizana ko pljeve, voli ljudi biti in u modi što bi se reklo i onda svi kako vitar puše. e nećete razbojnici, zato ću vas ja sprdat i gledat ispod oka. :D

Ante S.
02-11-2015, 14:54
nisu svi boduli partizanska banda. ima nas narodnih izdajnika i klerofašista dosta.:hrhb
mi smo još žešći od hercegovaca jer smo okruženi nadmoćnim neprijateljem.:zubo

NorthStand
02-11-2015, 16:13
a od kud si ti, s korčule ? ja sam bio na šolti braču hvaru nisam iako ga svi hvale, tamo ide jet set, ja se držim ovih klerofašističkih krajeva što više u brdu to bolje, tamo znam kako ljudi dišu. :D

Bukowski
02-11-2015, 16:37
a ti si north ličan prijeklon?
meni je stara iz like

al ne znan,nikad nisan ima nikakav osjećaj vezanosti uz liku,ka za moje miljevce i Dalmaciju.Ja ni za Istru neman osjećaj "svoga",ja san doli doma.Možda je to jer san bija doli do 6-e godine.Uglavnom ja ni dan danas,nakon šta 30 godina tu živin,ne smatran ovo svojim domom

NorthStand
02-11-2015, 18:00
meni stari iz like, baš ispod velebita tamo su gotovo svi bili ustaše. iako mi je jedan rođak od babe bio partizan, točnije njen brat.

ali kao što znate, ne volim baš partizane. :rofl

ma ja imam osjećaj povezanosti, ali nije mi to regionalno toliko bitno, najviše sam sretan kad igra Hrvatska u bilo kojem sportu, dinamo mi je isto drag ali Hrvatska je Hrvatska iznad svega ne može niti jedan klub ili regija biti iznad hrvatske.

a što se tiče dinama ime je komunističko, ali navijači srećom nisu, oteli su nam građanski ali nam nikad nisu oteli hrvatstvo.

a šta fali miljevcima i dalmaciji, bolje nego da si u Istri ili na kordunu grob do groba, traži drug druga svoga. :D

1981
02-11-2015, 18:23
Ma North ok nemoraš se pravdat niti imat grižnju savjest.Biče ti bija još koji iz familije u partizanima osin rođaka od babe..Razumin tvoju frustraciju šta si iz partizanske obitelji ali netribaš to sakrivat.Nije ni to sramota.Nemožeš ti odgovarat za njihovu opredjeljenost.

NorthStand
02-11-2015, 23:31
Ma North ok nemoraš se pravdat niti imat grižnju savjest.Biče ti bija još koji iz familije u partizanima osin rođaka od babe..Razumin tvoju frustraciju šta si iz partizanske obitelji ali netribaš to sakrivat.Nije ni to sramota.Nemožeš ti odgovarat za njihovu opredjeljenost.

nije da me to frustrira frustrira me partizanluk jugofilija i slično a ne to ko je šta bio prije 70 godina problem je što oni i danas furaju taj film pa sam ja morao postat nacist. :rofl

dakle ako su već oni ogriješili dušu hvala bogu ja nisam, ja sam nacist. :de

ali koliko znam, to je stvarno jedini partizan u mojoj porodici s obadvije strane, dakle i od stare i starog su djedovi bili ustaše, a onda se ovaj našo da usere stvar. tako to mora biti, jedan Hrvat tri stranke, čudi me samo kako to da nisam imao i nekog četnika, onda bi ovo jedan Hrvat tri stranke imalo potpuno smisla. :D

na kraju krajeva bar bi me ti trebao razumjet, jer ako itko ne voli partizanovce više od mene onda si to ti, čak sam ih morao branit od tebe dolje na mystic old school hools. :rofl

1981
02-11-2015, 23:42
nije da me to frustrira frustrira me partizanluk jugofilija i slično a ne to ko je šta bio prije 70 godina problem je što oni i danas furaju taj film pa sam ja morao postat nacist. :rofl

dakle ako su već oni ogriješili dušu hvala bogu ja nisam, ja sam nacist. :de

ali koliko znam, to je stvarno jedini partizan u mojoj porodici s obadvije strane, dakle i od stare i starog su djedovi bili ustaše, a onda se ovaj našo da usere stvar. tako to mora biti, jedan Hrvat tri stranke, čudi me samo kako to da nisam imao i nekog četnika, onda bi ovo jedan Hrvat tri stranke imalo potpuno smisla. :D

na kraju krajeva bar bi me ti trebao razumjet, jer ako itko ne voli partizanovce više od mene onda si to ti, čak sam ih morao branit od tebe dolje na mystic old school hools. :rofl

:rofl:rofl:rofl:rofl

Ante S.
03-11-2015, 09:37
. iako mi je jedan rođak od babe bio partizan, točnije njen brat.

D

oprosti ali meni je ovo neoprostivo. više se neću dopisivat s tobom, imaš partizane u familiji.
ja ipak imam neke kriterije.

NorthStand
17-11-2015, 23:16
oprosti ali meni je ovo neoprostivo. više se neću dopisivat s tobom, imaš partizane u familiji.
ja ipak imam neke kriterije.

a jbg, u svakom gnijezdu nađe se pokoje kukavičje jaje. :D

on topic...

http://www.youtube.com/watch?v=XGC-mWebDKI

šta je je, dobri golovi mamićeve prčije. Brozović ga zavuko ko od šale.

Dobri Pastir
17-11-2015, 23:46
I onda ti mene zoveš trolerom. LOL

NorthStand
17-11-2015, 23:57
I onda ti mene zoveš trolerom. LOL

ja nikoga ne povlačim za jezik, već govorim ono što mislim. pa kome pravo kome krivo, i od nikoga ne očekujem replike, drugi je par rukava što se na moje postove masa ljepi ko muhe na govno. ne znam što ih toliko privlači u mene, nije da želim biti u centru pozornosti, ne želim biti obožavan ko Hitler na vrhuncu svoje vladavine, samo želim da se i moj glas čuje u ovom nenormalnom društvu, koje nameće neke standarde koji su svakoj normalnoj osobi neprihvatljive. samo se o tome radi.

stavio sam Brozovića jer je stvarno zabio lijep gol, kakvo je to trolanje ? a ovo iznad sam ionako počeo polemiku kad su me drugi replicirali, šta da radim, ja ne želim odlazit široko u raspravu, ali što god da napišem netko me replicira, pa onda ja njemu repliciram pa onda on opet meni, pa se rasprava rastegne na dvije tri strane a nije da mi je to cilj. ali uvijek netko ima nešto za reći, znaš kako to ide. barem si ti stručnjak na tom području. :rofl

Dobri Pastir
18-11-2015, 00:21
Ma, moj se upis odnosi na Ante S. i njegov upis tebi.

Dobri Pastir
18-11-2015, 00:23
Ante S. je kukavičje jaje. Izleglo ga ovaj forum. Javi se na PM ako želiš znati tko zapravo stoji iza tog nick-a. Ukoliko me ne baniraju ponovno.

Ne bi im bio prvi put. Partija je, znaš, partija. Ima svoje dogme.

caporegime
19-11-2015, 13:55
zar je tebe itko ovdje banirao? pa tek si došao i nisam primijetio da si već bio u frižideru

bandira
08-12-2015, 18:04
Pa čovječe božiji za Pjacu se već sad nudi 10 miliona, za Vlašića se tek nadamo da će u budućnosti neko nuditi 3 ipo.

da se posjetimo upisa

bandira
08-12-2015, 18:12
Čovjek doslovno kaže kako je za uspjeh reprezentacije ključno to ako Mamić naredi igraj onda oni pobjeđuju, ako kaže bojkotiraj oni bojkotiraju, ćemu služe pripreme, čemu navijači, čemu klupski psiholozi, čemu taktike... da je Realu jedan Mamić.
Ali šalu na stranu, ovo je prelazi granice šale, a je se ne volim nikome izrugivati, dakle Mamić naređuje najvećim svjetkim klasama, a oni ga moraju slušati ako žele igrati, tako npr jedan Modrić službeno optuži Mamića za kriminal zbog kojega je ovaj pod istragom i ozbiljno je ugrožen, znači čovjek koji je jedini ikada iznio nešto suvulo protiv Mamića na policiji je njegov potrčko ili Eduardo, čovjek koji se s Mamićem sudio za milione eura , koji je sve te godine konstntno igrao, putovao na SP , je ustvari Mamićev pijun i potrčko odaziva se lopti na mamićevu zapovijed.
Kovač je Mamićev pijun koji prodaje njegove igrače iako u repki u kvalifikacijama nije igrao nijedan igrač Dinama, a u Dinamu su svo to vrijeme bili svjetske klase Pjaaca, Ćorić, Rog, pa i Pivarić, a unutra je bio Caktaš.
A Čačić je lopov, iako je jedini koji je odjebao Mamićeve investicije Vidu,Leku, Pokrivača, dokazao da ima stav i ljudski i profesionalni inegritet, ali pojedinac ispraznog mozga zna da će on u budućnosti postati kriminalac i prodavati Mamićeve igrače i zato treba svim sredstvima po njemu, a zna se da je bio i u HDZu još 89. , stoga stvar je jasna, Čačić je sklon kriminalu i nema sumnje da je to budući kriminalac.

da ne tražin druge upise kad je bila rasprava u kojem zaba omolovažava Caktaša u odnosu na Roge,Antoliće,Pivariće...i onda dođe hrvatski derbi u kojem Caktaš dominira

Zorana Mamića oduševio je jedan igrač Splićana.
- Nemam običaj izdvajati neke igrače, ali danas jednostavno moram izdvojiti Miju Caktaša. Fenomenalno je odigrao, oduševio je, kapa mu do poda.

zaba1111
08-12-2015, 19:40
Hahaha, mislio sam se ne javljati vise, ali Bandi me uvijek nasmije pa nemam obraza ne odgvortiti mu.
Koliko sam puta vec rekao da je Bandi velika legenda foruma i opet moram to ponoviti, naime Bandi citira moj post gdje Inkvizitorive sulude teorije izvrgavam ruglu, zbog cega me on konstantno brise i zbog cega mi se neda vise ni pisati, a i zbog cega mi je spicio ban pa i da sam htio nisam mogao, a doslo mi je bilo nekoliko puta nakon nekoliko urnebesnih upisa, ali sad se vise ne sjecam sta je bilo...
Dakle zasto nemam obraza neodgovriti legenedi, zato sto je legendaran ovaj citat gdje se sramoti vozda, a kojega Bandi izvlaci jer je na njega ljut.:naklon

A sto se tice sadrzaja upisa i prozivke mene, znajuci da se raspolaze alatom za brisanje ako zatreba, to je isto legendarno, ali ipak ne kao spustanje trecem mojim citatima, uglavnom Pjaca, Rog i Coric su i dalje svjetske klase koje ce otici za dvocifrene cifre, a Caktas je i dalje igrac koji ce otici za iljade.
E sad kako je moguce da se Caktas tako istakao, pa jednostavno tako sto to nije toliko los igrac, a ove svjetske klase su tada bile u mislima na Beiern i u takvim okolnostima ovaj se istakao.
Pa zar nekima jos nije jasno kako je Dinamo ispustio toliko bodova i kako se Buric ucino vrhunskim trenerom..., pored toga sto je klub destabiliziran sredstvima prisile u rukuma politike, klub igra ligu prvaka gdje stoji bolje od svih ocekivanja, tu se logicno punontrosi, psiboloski se vratiti u hnl je tesko i tako su se Buric i Caktas pokazali, medjutim na proljece ce sve to doci na svoje.

NorthStand
08-12-2015, 21:48
taman sam se odmorio malo od tebe, ali eto tebe nazad, gazda brani ime u pritvoru a zaba na forumu. :rofl

http://www.index.hr/thumbnail.ashx?path=images3/f51607c2-0dde-4cf5-b8cc-c0fc8cc3aa9e.jpg&w=121&h=70

zaba, koliko komada prognoziraš sutra, ja otprilike 3 najmanje, do 6 najviše. :rofl

svim srcem za bayern, a prčija nek prođe kako je i zaslužila. kad ne igraš za navijače, već za gazdu, poželjno je da ih napune do vrha. :)

TuSam
12-12-2015, 21:03
Grupe za EURO.

http://static.mozzartsport.com/img/news/a/0/a/14499430736338.jpg

Opet Španjolci.

NorthStand
12-12-2015, 21:28
teška skupina, ali nije da me više briga nešto za ovu reprezentaciju, ako njih nije briga da im mamić rikta postavu, šta bi se ja zamaro ?

Ante S.
14-12-2015, 13:11
najjači komentar koji sam pročitao na internetu ovih dana:

"Čaćke je simpa lik. Znam da je Mamićev dupelizac kojega samo to kvalificira za poziciju izbornika, ali nekako navijam za njega. Ako zanemarite tu nezgodnu osobinu, on je običan čovjek, serviser tv-uređaja, nekakav Branko ili Darko koji živi u istoj zgradi s vama i viđate ga u lokalnoj birtiji. Čovjek bez ikakvih nogometnih kompetencija koji se nađe u neobičnoj situaciji da vodi svoju državu na Euru. Pa tko ne bi navijao za takvog simpatičnog autsajdera?"

I HAVE A DREAM. :zubo:zubo:zubo ante čačić je ostvario američki san

Grunf
14-12-2015, 14:18
Laka skupina, prolazi srednjoeuropska veza Česi i mi. :cheer

1981
14-12-2015, 14:32
Laka skupina, prolazi srednjoeuropska veza Česi i mi. :cheer

Idu dalje još 4 najbolja treča.Tako da če iz 4 grupe ič tri ekipe dalje.

Inkvizitor
14-12-2015, 14:37
Dobra grupa. Dobri protivnici, da su normalne okolnosti, poslastice.

Ante S.
14-12-2015, 14:45
imamo strašan vezni red i napad:

---rakitić----modrić----kovačić---

--halilović---mandža----perišić--

još da je ubacit vrsaljka i jedvaja a izbacit srnu i ćorluku, možemo komotno igrat sa svima pa čak i potuć se za naslov.

najveći nam je neprijatelj naš kmetovski luzerski mentalitet...

NorthStand
14-12-2015, 17:33
jedino što želim je da dobijemo turke, pošto znam da će sarajevo bugojno zenica istočni mostar posebice svim srcem navijat za Tursku, pa bi bio red da ih naprčimo u usta škrbava.

imamo poturice, i imamo srbe koji su pola njih genetikom povezani s turskom, u našem susjedstvu nakon 300 godina turskog zuluma svi su pomalo postali Turci, posebice ovi kako se zovu Bošnjaci i Srbi koji su se širili pod njihovom silom nemilice, pa su tako nama naselili dalmaciju liku banovinu kordun, siguran sam da nije bilo turaka ne bi bilo jednog jedinog srbina na ovaj strani NDH odsosno preko dunava i drine, a znamo koliko ih samo u bosni ima a i da su gadno u hrvatsku navalili, dok ih Franjo nije stavio u red i doveo na prihvatljivih 4 posto, dakle Turci su simbol naših zala kao i Komunisti Jugoslaveni svih uzrasta i generacija. :D

zato je bitno takve protivnike dobit, oni su puno više štete napravili hrvatsko narodu i državi, čak i od jednog mamića koji je dokazani ratni profiter i nogometni štetočina. ali kao što sam rekao, Turke se mora dobit, to je više od utakmice, ta utakmica traje još od 1463 kad su nam po prvi put muslimani oteli bosnu, ali pokušavat će to oni i dalje preko ovih Bošnjaka koji im služe ko njihov pokusni kunić ko njihov plod u sred jugoistične europe, zato nikoga ne treba čudit ta tijesna veza turaka i bošnjaka odnosno ataturak i izmetbegovića jer svi oni jako dobro znaju da bez turaka, ne bi bilo ni njih, pozorno pratite kako će opet u istočnom mostaru i sarajevu tugovat ako turci izgube, i slavit ako turci pobjede. zato je bitno da ih se dobije, da nam "jarani" malo tuguju. :evil

Picaferaj
14-12-2015, 20:18
imamo strašan vezni red i napad:

---rakitić----modrić----kovačić---

--halilović---mandža----perišić--

još da je ubacit vrsaljka i jedvaja a izbacit srnu i ćorluku, možemo komotno igrat sa svima pa čak i potuć se za naslov.

najveći nam je neprijatelj naš kmetovski luzerski mentalitet...

zašto Ćorluku? Kad je najkilaviji i kad ima najlošiji dan, bolji je od bilo koga u odbrani.

Jakov
15-12-2015, 08:51
po čemu halilović, čime je to zaslužio. isto i kovačić.

Ante S.
15-12-2015, 09:23
zašto Ćorluku? Kad je najkilaviji i kad ima najlošiji dan, bolji je od bilo koga u odbrani.

spor je i neodlučan, primjeti kad igrač krene prema njemu, ćorluka ga nikad ne dočeka nego trči unazad sve do golmana.
bio je dobar igrač prije 5,6 godina ko i srna ali sad je slab.

Ante S.
15-12-2015, 09:27
po čemu halilović, čime je to zaslužio. isto i kovačić.

halilović je 3. najbolji dribler španjolske lige po uspješnim driblinzima po statistici, jedino su mesi i neimar bolji. odličan dodavač, zna zadržat loptu.
dogodine će bit prva zamjena za barcelonin svemirski trojac.

kovačić je strašan, čitam malo realove navijače forume, već ga sad obožavaju i uspoređuju sa di mariom. nevjerovatna motorika, ubrzanje, vrhunska tehnika...
pa sam modrić ga je preporučio perezu i garantira za njega. po meni već sad bolji igrač od kroosa...

Inkvizitor
15-12-2015, 11:21
Kovačić je mrtvo puvalo. ćorluka je beton, nemamo boljeg, halilović još tonu pure pojest

Jakov
15-12-2015, 11:27
halilović je škrti dribler koji bi bio idealan za 4 kafića, a ne za taktičke formacije

Ante S.
15-12-2015, 11:37
vidi se ne pratite ni španjolsku ligu ni španjolske medije.
halilović je po egzaktnim statističkim podacima nakorisniji igrač svoje momčadi, navijači su ga izabrali prije dva mjeseca za najboljega igrača. na barceloninim forumima navijači prozivaju enriqea da zašto ga je pustio na posudbu.
ma dovoljna je jedna utakmica da ga se pogleda i sve je jasno. majstor. prigovaraju mu da je škrt. svi veliki igrači, španeri su škrti i bahati. da nisu takvi ne bi bilo to što jesu.
to je i jedina mana kovačiću što nije bahatiji i škrtiji jer je po talentu i motorici uz pogbu danas vjerovatno najmoćniji vezni igrač europe.

Inkvizitor
15-12-2015, 11:43
ja od Kovačića nisam vidio ništa, Halilović istina napreduje u motorici a i inače i ambiciozniji je od mrljavog Kovačića.

Ali to sve na kraju nebitno jer ti nikad ne znaš kad će oni pustit utakmicu po nalogu Šukera il Mamića.

Oni cijelu naciju drže magarcima.

Ante S.
15-12-2015, 13:37
pa mamić je praktički otjerao halilovića, mali je otišao za nikakve pare.
a kovačić sigurno nije sirotinja iz favele pa da će ga mamić ucjenjivat sa puštanjem utakmica.
zašto npr. srna koji nema ugovor sa mamićem igra a vrsaljko koji ga ima ne igra? teorija ti pada u vodu.

Ante S.
15-12-2015, 13:39
ja od Kovačića nisam vidio ništa,

evo ti pa gledaj: https://www.youtube.com/watch?v=p_6B8Xwd6rM

Ante S.
15-12-2015, 13:43
halilović je škrti dribler koji bi bio idealan za 4 kafića, a ne za taktičke formacije

u nogometu je osim zabijanja pogotka najvažnije biti timski igrač. a halilović je usprkos svojoj škrtosti odličan timski igrač. zašto?
zato što on svojim driblinzima stvara višak igrača i osvaja prostor. znači on jednim svojim driblingom prođe igrača i osvoji desetak, dvadesetak metara prostora za razliku od npr. nike kranjčara koji je imao vrhunski lažnjak ali bi nakon njega ostajao na mjestu jer je bio spor i trom. kranjčar je idealan za mali nogomet za razliku od halilovića.

TuSam
15-12-2015, 17:56
Može ovako?

-------------- Livaković -------------
Vrsaljko - Ćorkula - Lovren - Pivarić
--- Kovačić -- Modrić -- Rakitić ---
-- Halilović - Mandžukić -- Pjaca ---

Grunf
16-12-2015, 08:22

Evo, zabio je 2 gola jučer. Za krilo je takav igrač idealan.

http://www.index.hr/sport/clanak/halilovic-zabio-dva-gola-u-kupu-kralja-pogledajte-novu-alenovu-majstoriju/862656.aspx

Ante S.
16-12-2015, 08:58
i ovaj brozović postaje ludilo igrač, evo u roku par dana zabio dvije identične golčine sa dvadeset metara u rašlje: https://twitter.com/Fcinterdata/status/676879713130971136

Ante S.
16-12-2015, 09:21
Evo, zabio je 2 gola jučer. Za krilo je takav igrač idealan.

http://www.index.hr/sport/clanak/halilovic-zabio-dva-gola-u-kupu-kralja-pogledajte-novu-alenovu-majstoriju/862656.aspx

ne samo što zabija golove nego razigrava cijelu momčad, pun ga je teren, navlači na sebe dva do tri igrača, odigrava vrhunske lopte u prostor, ma čudo igrač...https://www.youtube.com/watch?v=PxuqIL_OQ1Y

TuSam
18-12-2015, 14:36
i ovaj brozović postaje ludilo igrač, evo u roku par dana zabio dvije identične golčine sa dvadeset metara u rašlje: https://twitter.com/Fcinterdata/status/676879713130971136

Da, sad vidim da sam falio kod svoje postave, umjesto Rakitića bi trebao igrati Epic Broz! :)

dalton
19-12-2015, 20:42
http://sportske.jutarnji.hr/kruno-jurcic-o-anti-cacicu--smeta-kad-vidim-da-svjetske-postaje-vrte-treninge-vatrenih-kakvih-nije-bilo-od-doba-ferenca-puskasa--/1482251/
da od ferenc puskasa ...

Ante S.
04-01-2016, 13:08
kovačić je motorčina od igrača, ojačao je i fizički pa je i duelu moćan:https://www.youtube.com/watch?v=6VmUwc6JQkM

Ante S.
05-01-2016, 09:11
a pazite ovog nogometnog zajebanta: http://www.index.hr/sport/clanak/video-dana-halilovic-driblingom-pokupio-ovacije/866190.aspx

bandira
08-03-2016, 20:14
šifo u zadnjih godinu dana odigra možda 3 utakmice i dobija poziv,tin jedvaj se već proda pa ga nije bilo potribe zvat

pjaca rezerva u prčiji ali je u repkici neophodan

ko jebe pašalića kad je igra u hajduku,a nije do kolina antoliću

GBH
08-03-2016, 21:01
šifo u zadnjih godinu dana odigra možda 3 utakmice i dobija poziv,tin jedvaj se već proda pa ga nije bilo potribe zvat

pašalić i jedvaj su pozvani za u21 protiv španjolske koja je važnija od ove prijateljske. a baš me zanima ko je to bolji odabir od antolića. maleš? močinić? caktaš?

od schife mislim da ni nema nekakav ekstra bolji izbor, lešković iz rijeke je čini mi se ozlijeđen

pjaca i perišić su najjača dva krilna igrača reprezentacije, a rezerva je u dinamu iz nekih drugih razloga. uostalom, konkurencija su mu fernandes i soudani

tako se sralo i po brozoviću pa je ovaj tu gdje je, pa i po jedvaju

Inkvizitor
08-03-2016, 21:21
postovi koji sadrže "argumente" tipa, debilko, kretenu, budalo brišu se..

zaba1111
08-03-2016, 21:26

....... , ti da imaš obraza ili imalo pameti više se nikad ne bi javio na temu nogometa, nakon sramoćenja koje si sebi priuštio i redovitih promašaja u procjeni igrača , kojega god igrača ...... spomene taj ubrzo ode za desetak milona.
Ajmo sad o nogometu, Pjaca je daleko najbiolji igrač HNLa i budući nositej reprzentacije, Šifo je provjeren i dobar igrač koji se napokon oporavio i svakako zaslužuje da bude provjerena njegova forma na prijateljskoj utakmici, dok Pašalić u zadnjih nekoliko utakmica uopće nije ni na klupi, moguće daje ozljeđen, ali ako bude dobro igrao nema sumnje da će biti na EP, uostalom kao što su i dosad bili svi koji su zaslužili...

Što je još interesantno, klub koji igra LP, tamo je sve bolji i od njega svi očekuju da bude još bolji, čiji juniori su skoro osvojili LP , je prćija, a nekad slavni klub koji je danas na razini Travnika u svakom segmentu, je po ..... uzoran klub u kojega se svi trebaju ugledati, eto to su vam hrvatski mediji i posljedice koje oni uzrokuju.

zaba1111
08-03-2016, 21:27
postovi koji sadrže "argumente" tipa, debilko, kretenu, budalo brišu se..

E moj Inkvizitore.

bandira
09-03-2016, 18:28
pašalić i jedvaj su pozvani za u21 protiv španjolske koja je važnija od ove prijateljske. a baš me zanima ko je to bolji odabir od antolića. maleš? močinić? caktaš?

od schife mislim da ni nema nekakav ekstra bolji izbor, lešković iz rijeke je čini mi se ozlijeđen

pjaca i perišić su najjača dva krilna igrača reprezentacije, a rezerva je u dinamu iz nekih drugih razloga. uostalom, konkurencija su mu fernandes i soudani

tako se sralo i po brozoviću pa je ovaj tu gdje je, pa i po jedvaju

zanimljivo kako ti fernadezi,sudaniji,šife i pjace ni belupa ne mogu na pošteno dobit prije 3 dana...do koje je lakrdije došlo da se te stvari više i ne spominju

NorthStand
15-03-2016, 22:48
E moj Inkvizitore.

http://www.youtube.com/watch?v=ZK-Q7NJywzA

ovako će se navijat za hrvatsku kad tvoj gazda ode, i ti skupa s njime.

do tada, emocije ne možeš prevariti ako za nešto i nekoga ništa ne osjećaš ne možeš mu ni pokazat osjećaje, tako je s mamićevom i čačićevom hrvatskom nju nitko ne doživljava ko svoju pa shodno tome nema ni emocija oko nje.

jer nitko nema srca navijat za ovakvu hrvatsku, u kojoj jedan ratni profiter i lopov rikta prvu postavu.

zaba1111
22-03-2016, 21:13
Napokon se javio kapetan Srna i poručio neprijateljima reprezentacije da je bez njih na stadionu bolje.

"Prekrasan je osjećaj doći u Hrvatsku, a pogotovo u Slavoniju i Osijek. Ovdje je uvijek lijepa i pozitivna atmosfera, nema zvižduka, cijelo vrijeme bodri se reprezentacija, kao što bi trebalo biti svugdje", rekao je Srna.

"Napokon imamo malo mira, bez povišenih tenzija natjecateljskih utakmica, makar smo došli napraviti dobar rezultat. Došli smo i napraviti dobar ugođaj unutar i oko reprezentacije te se korak po korak pripremiti za ono što nas čeka u Francuskoj", dodao je Srna, koji se planira oprostiti od reprezentacije nakon europske smotre.

"Za reprezentaciju uvijek imamo motiva. Dio igrača iz Europe možda je i malo umoran, no imamo mladih koji mogu preuzeti teret i koji predstavljaju budućnost. Naravno, svi će zaboraviti umor kada čuju hrvatsku himnu", zaključio je kapetan.

Inkvizitor
23-03-2016, 09:51
Cajkaroš se preplašio što je u eter otišla vijest da je kupio semafor za klub u Bijeljini pa je cajkaroš brže bolje nastojao popraviti štetu. Pa je tako donirao 75 000 kuna za toranj u Vukovaru , tri puta manje nego što je dao za semafor u Bijeljini.

http://direktno.hr/en/2014/sport/42843/'Raketa'-dobio-nagradu-za-najsr%C4%8Danijeg-igra%C4%8Da-pa-Vukovaru-donirao-75000-kn.htm

Mislim da je to i glavni razlog što cajkaroš neće igrati prijateljske.

Neki dan je onako ko gromčić iz vedra neba odjeknula vijest da je Ivan Rakitić (reprezentativac Mamićevog obiteljskog obrta br 2, koji se samo kolokvijalno još naziva hrvatskom reprezentacijom iako se zna, i svi to znaju, samo se neki prave ludi, da je to obični obiteljski obrt famiglie Mamić) kupio semafor nekom klubu iz Bijeljine za koji je malo tko čuo. Čiji navijači slave Ratka Mladića. Ivan Rakitić je da ponovimo član reprezentacije obiteljskog klana Mamić. Oni smjenjuju izbornike kad im postanu neposlušni, onji naručuju bojkote utakmica, oni naređuju igračima da gube bodove protiv Azeberjdžana i Škotske i dok se naivni navijači hvataju za glavu, kako je moguće dva puta izgubiti od Škotske, ili zar je moguće da taj veliki talenat tipa Kovačić iz izgledne šanse pukne loptu ko rahitična ovca, oni sve to odrađuju, naručuju kazne za HNS kad se utakmica igra u Splitu, dogovaraju sa UEFOm-koliko će nam se bodova uzeti za svastiku koju su 99,9% sami nacrtali a sve kako bi eliminirali igranje u Splitu a ako se kojim slučajem igra u Splitu ( naredbom iz vrha HDZ-ea) onda bez navijača molim lijepo. Od Uefe naručiš kaznu, Uefa dostavi. Na kućnu adresu ko pizzu. Sve je moguće kad imaš mafijaštvo i reprezentaciju podređenu interesima kriminala. Zdravko Mamić je mjesec dana otprilike prije smjene Nike Kovača u medijima javno galamio da Niko Kovač više ne uživa njegovo povjerenje, iako su kumovi, jer ne cijeni valjda dovoljno njegove sugestije, tko bi trebao igrati a tko ne. U stilu narodnih pesma, "sve sve sve sam ti dao i jel mi to fala" najavio "operaciju Kovač". Završila se ubrzo. Remijem u Azerbejdžanu i porazom u Norveškoj, bojkotom reprezentacije od strane samih igrača koji su vlastitog izbornika doveli do pozicije da nema kud nego napustiti kormilo obiteljskog obrta br. 2. Ista stvar je urađena sa Štimcem godinu dana ranije. Osobno mi se nije sviđao nitijedan od njih i oni su i mogli doći samo kao Mamićevi kandidati, ali način na koji su smijenjeni gadljiv je. Dostojan prezira, Prvenstveno što se tim bojkotom ne samo smjenjuju Mamiću 100% nelojalni izbornici nego je to pljuska svakom Hrvatu. To bi recimo bilo , simbolički naravno , kao kad bi ministar obrane hrvatske vojske naredio vojnicima da prepuste hrvatski teritorij neprijatelju, samo zato jer mu se ne sviđa načelnik glavnog stožera kojega želi smijeniti.

Dakle Ivan Rakitić koji je za reprezentaciju uvijek igrao da prostite zakurac, vazda čuvajuć noge i snagu, kupio je semafor klubu iz Bijeljine. Jer je navodno prijatelj sa Mladenom Krstajićem koji je valjda iz te etnički očišćene Bijeljine, koju pamtimo s početka rata u Bih, po scenama, gdje mrtvi civili opa spola, leže po ulicama grada a jednog od njih srpski vojnik šutira nogom u glavu. Bijeljina je kao i svako mjesto u tzv RS potpuno očišćena od nesrba. Nožem metkom, kamom, protjerivanjem. I navodno ga je isti taj Mladen pitao, a zašto ti ne bi pomogao tom bijeljinskom klubu i kupio semafor. Otprilike tako. Iako je nejasno zašto se taj bivši igrač Partizana i sadašnji "kralj nekakve rakijetine" kako pišu yugo-regio mediji, nije ono jebote sam isprsio i kupio semafor. Para vjerovatno ima, nije igrao za kikiriki a valjda se nešto i mučenice proda. Ako je kralj. Nego je nagovorio čovjeka kojeg je vukao sa sobom na koncert Mile Kitića da on kupi semafor kao da je on kolokvijalno rečeno "gole guzice" pa eto ne može. Naravno svi yugo-regio meidji samo što se nisu upiškili od miline, pa se raspekmezili i širokom srcu, šoru i Rakitićevom dobročinstvu, bratstvu&jedinstvu skoro probuđenom, iako je i danas posve nejasno, zašto hrvatski reprezentativac kupuje semafor klubu čiji navijači slave Ratka Mladića. To bi bilo kao kad bi Rajko Mitić npr. 60-eset i neke, a da je preživjela NDH, očišćena od Srba na način na koji je tzv RS očišćena od Hrvata i Muslimana, kupi semafor klubu čiji navijači slave Antu Pavelića ili Jurur Francetića. Mislite da bi to bilo moguće. Pa naravno da je to fantazija nad fantazijama.

Ivan Rakitić, notorni cajkaroš, igrač koji pretežno čuva noge i sapu kad igra za obiteljski obrt koji još neki nazivaju hrvatskom reprentacijom, shvatio je da je malo prećerao, pa je plašeći se zvižduka onih koji još pogrešno i naivno misle da je obiteljski obrt vlasništvo svih Hrvata, pa je požurio donirati za vukovarski toranj, kako bi sjena konzerviranog vukovarskog tornja malo prekrilo semafor u Bijeljini. Pa je donirao dva i po puta manje za toranj nego za semafor. Za semafor 25 000 evra a za vukovarski toranj 75 000 kuna. Dakle 10 000, ovaj puta eura. I uslikao se gradonačelnikom Vukovara Ivanom Penavom koji normalno prihvaća svaku donaciju iako je to krivo. Trebao je odbiti tu donaciju i reći, brate mili ako tebi neki četnički klub u Bijeljini vrijedi dva i po puta više od simbola Vukovara, nosi se i ti i tvojih 10 000 eura.

Mi Hrvati.

http://www.hrhb.info/content.php?r=3768-Cajke-semafori-i-vukovarski-toranj

Grunf
24-03-2016, 20:52
Mladi rasturili Spanjolce 3-0 u Spanjolskoj. Igrali smo bez Kovacica, Halilovica, Pjace, Vlasica, Pasalica, Radosevica...

:hrv :hrhb

bandira
18-05-2016, 09:14
mora san ovo prin...ha ha ha

bliži se tekma, jel i vas pere nervoza?
pere me nervoza, dal stavit će broza jer je u broza, talenta dupla doza
meni je broz dobar baš skroz, ravan mu nije ni veliki oz
najdraža boja marsela broza, znate i sami, naravno...roza,
životinja;koza,
piće je loza,
a najdraža bolest...tuberkuloza(kuka artroza/mononukleoza)
draga je njemu i jetre ciroza, a najdraži predmet;penkala iz toza
uvijek pri ruci je njemu glukoza, na trening još uvijek mama ga voza
a simbioza, samira i broza, udara jače neg najčišća droza
kamerun kmeči zbog hettrika broza, nije nam ravan ni tajvan formoza

Quote:
bože, da postoji ljudska mitoza pa da nam repka ima dva broza

Quote:
MarceloBrozovič kaže:
benće moj lako je srati
čito sam na fejsu da takvi su hrvati
i ti imaš u sebi taj hrvatski jal
kogod uspije za tebe mora da je kral
vidim šta pišeš o mamiču caru, reko mi je da ti velim da te nabije na karu
a kad smo kod kare znaj da imaš sreču
da mene nije snimilo jer niko nema veču
a kad smo kod nike stoposto sereš i po njemu
kao kaj je stavil broza sam da mu digne cjenu
kaj tebe boli kurac kaj mi cjenu diže repka
treniram skoro svaki dan ne izlazim do petka
malo se opustim kod bosanca i frenkija
svugdje čeka separe i spremna litra đekija
nedužna zabava uz šabana i cecu
al ti bi buraz našo zamjerku i najboljemu svecu
smiješ mi se vidim i jer glas mi je piskutav
pričaš svima okolo broz je glup i mutav
a ja te pitam buraz o čemu mi to pričamo
pa prešo sam za sedam milja iz lokse u dinamo
sedam milja i to je bagatela, jer reko mi je zdravko da i barca me je htjela
veli poslali su ponudu sa službenog mejla
veli s tolko nula da je istog trena sjela
cijela zdravkova familija na trosjed ispod berbera
zdravko je zatražio vode i šećera
kćer je veli rekla tata nemoj umrijeti
ako odeš gotovi smo ulica će uspjeti
veli zdravko poslje da je jedva preživio
napravio je pravu stvar kako bi se smirio
spustio je pogled dolje ko da je na drogama
vidio da koleđice stoje čvrsto na nogama
veli odma je znao da još mi nije vrijeme
da atomski će dinamo gradit oko mene
navodno je točno tako sve baš i bilo
i sad smo zdravko i ja jedna duša jedno tilo
a ja te pitam benću sad kad znaš tu priču
oćeš srat i dalje
po marcelu brozoviču?

Inkvizitor
18-05-2016, 10:16
To je još od Brazila. Al bome Broz se proda u Inter di li.

Najjači je stih..

spustio je pogled dolje ko da je na drogama
vidio da koleđice stoje čvrsto na nogama

hahaha.

mada je ovaj Bench teška komunjara i jugoslavenčina..ima mota za pisat rugalice..

bandira
21-05-2016, 10:30
sad ante čaćić čačić ante mora stavljat dinamove igrače radi financijskog bankrota ...ha ha ha

Treće, posve je izvjesno da će na ljeto Modri morati realizirati ili jedan prilično unosni ili više transfera kako bi zadovoljio kriterije financijskog fair-playja na kojeg je UEFA posebno osjetljiva. S tim ne bi trebali imati problema - u izlogu će prvi biti Marko Pjaca kojeg će izbornik Ante Čačić staviti u prvih 11 hrvatske reprezentacije na Euru. Osim Pjace, na lijepi iznos bi Modri mogli računati i od eventualne prodaje Ante Ćorića, Marka Roga, a možda i kapetana Domagoja Antolića, posebno ako ga Čačić uvrsti među 23 putnika za Francusku.
http://gol.dnevnik.hr/clanak/nogomet/uefa-pokrenula-nadzor-nad-dinamom-zbog-minusa-od-51-milijun-kuna---437804.html

Inkvizitor
21-05-2016, 11:19
Pa niej Ante Čačić, Čačić Ante stavljen tamo da spava nego da radi poso.

Pjaca zaslužuje obiteljski obrt br 2 ali Antolić..hahah Antolić..

Mislim tko bi njega kupio a da nije neki tal..neko pranje nekih para i to ne velikih..

zaba1111
21-05-2016, 13:56
Ovo je isto fenomen, covjek svake godine prica istu pricu, nabraja igrace koji su u repkici putem mafije i doslovno svaki igrac kojega je nabrojio ode u vrhunski europski klub za velike pare i napravi veliku karijeru, ali Inkvizitor ne odustaje i idalje vjeruje kako je njegova procjena igraca relevantana, a da je ovo sve mafija, pa dobro inkvizitore zar ni Murinjo nije veci strucnjak od tebe jer i on je kupovao igrace koje si ti provlasio nevaljanima.

Ali sto ocekivati od nekoga ko je pisao kolumne o izlogu u reprezentaciji, u vrijeme dok tamo nije bio doslovno nijedan jedini igrac Dinama, a u Dinamu su bili i Pjaca i Coric i Rog, ali su zati bili u repki Caktas Milovic.

Sta vam rade, jadna majko, ali neprijatlju Hrvati poruciju, nema prolaza, Hrvati ove godine idu do kraja.

Inkvizitor
21-05-2016, 14:50
To si ti nešto pobrkao kao i većinu stavri. Ja nisam pisao o izlogu u reprezentaciji. To mi je sekundarno, pisao sam o tome kako braća naručuju kazne od Uefe za reprezentaciju i Dinamo kako bi otjerali sve koji ih ne mirišu sa stadiona i izbacili Split kao domaćina reprezentacije. Opet si fulao.

zaba1111
21-05-2016, 15:11
Naravno da si pisao o izlogu, na desetine puta, to je svima poznato , a narucivanje kazne je stvar koju nism spomenuo jer mi je bilo neugodno, takvo sramocenje dovodi do toga da se i sugovornik crveni.

Grunf
01-06-2016, 00:04
Kaj veli Cacic, Halilovic je slabiji od Roga i Corica? :D

HR SOKOL
01-06-2016, 05:28
Kaj veli Cacic, Halilovic je slabiji od Roga i Corica? :D

Mali Coric je zasluzio da ide na Euro,Rog je morao i trebao otpasti nikako Halilovic.Ali kako naslov teme kaze obiteljski obrt familije mamic nista cudno.Jos da je Pivaric tu :o trebali bi novog kapetana

zaba1111
01-06-2016, 10:48
Ja bih također vodio Halilovića jer je, za razliku od forumske struke koja ga je uporno pljuvala, meni uvijek bio dobar, jedino što bih ja promijenio je Halilović umjesto Čopa, mada ni čop nije loš igrač , ali ovaj je mlađi, veliki je talent i budućnost reprezentacije.

Popis je uglavnom dobar i kao što vidimo nema puno zamjerki na njega, možda čak i najmanje dosad od svih hrvatskih selekcija za natjecanje, skoro da nema nikoga tko bi mijenjao više od jednog igrača sa popisa, a takav konsesnzus je zaista rijetkost ne samo u HR, nego i kod drugih reprezentacija, skoro uvijek i svugdje se nabraja veći broj igrača koji su trebali ili nisu trebali biti na popisu, međutim ni takav konsenzus nije dovoljan da se ne sumnja u nečasne namjere, ponovo se sustavno preko neprijateljskih medija ispire mozak i pokušava narušiti atmosfera kako bi se naštetitlo reprezentaciji, podgrijava se već sveprisutni stav kako je repka izlog za pordaju igrača mafije iako se nitko ne može sjetiti ni jednog igrača iz izloga. Kolika je moć medija i koliko su oni u stanju ispirati mozak govori i ovaj slučaj kritike na konsenzualni izbor, tako je nakon Kovačića, Brozovića, Pjace sada dokaz mafije u repki i izloga Rog, kojega barem prema dosadašnjem iskustvu igrača koje se porglašavalo mafijaškim izborom čeka izvrsna karijera u najvećim europskim klubovima.

Jedva čekam prvenstvo, izvrstan nastup Hrvata i poradi toga patnju neprijatelja.

Inkvizitor
01-06-2016, 12:03
Halilović je još nezrelo derle. Rog je za njega odgovorna igračina.

Duje ČOp ide :vidiga

zaba1111
01-06-2016, 12:15
Inkvizitore mora netko ići, ako ti ne valja Haliliović, koga bi ti umjesto Čopa? Antolića?

Inkvizitor
01-06-2016, 12:23
Ma nek ide, vjerovatno neće igrat ali kad god njega vidim na terenu, smij me uvati..mali napuvanko s obje live noge.

bandira
01-06-2016, 20:25
Zadarski bombarder donio Standardu belgijski Kup: Asistirao pa zabio pobjednički gol!
20.3.2016. 18:39:13
STANDARD je pobijedio Club Brugge s 2:1 u finalu Kupa a naslov mu je asistencijom i golom za pobjedu donio maestralni Ivan Santini

Santini se "gura" na popis za Euro: Zabio svoj 11. ove sezone za Standard
7.5.2016. 21:32:30
IVAN SANTINI zabio je svoj 11 gol za Standard Liege ove sezone u pobjedi protiv Waasland-Beverena 2:0

Sekstant
04-06-2016, 22:17
Jebes te golove u tamo nekoj belgiji, zabi lokosima u plavoj majici i vec si u fokusu, zabij dva eto te na euru...

zaba1111
04-06-2016, 22:34
Haha , da Standard, osvajac belgijskog kupa 4. u prvenstvu Belgije , je naravno superioran Dinamu, standardnom clanu LP.
Koje sveprisutno ispiranje mozga , ali na neciju zalost , a na srecu Hrvata , veceras smo oborili rekord i Cacic je time usao u povijest.

Vepar
05-06-2016, 18:40
Santini bi bio bolji izbor od Čopa, definitivno.

Sekstant
07-06-2016, 10:52
E Standard cetvrti iz Belgije. Nisan siguran da se isti dobiva po sest- sedan komada kao jeli standardni clan lige prvaka, a nebi ni pare stavija na diname u medjusobnon ogledu. Da se razumimo, ja niti ne pratin bel.ligu ni Santinija ali fascinatno je da momak nije dobija niti priliku na pripremama i prijateljskin u repki. Ko da igra u drugoj tajvanskoj , dok istovremeno svaka truba iz dinama cin odigra solidno dva uzastopna meca dobije poziv. Nemoj mi sa spominjati modrica, kovacica i neke, ne mozes ignorirati tu cinjenicu, bilo je tako i prije mamiceve ere, a sad pogotovo. Vidis kako se halilovic proda pa moze i bez eura, triba utopiti corica sada :D

st.anger
09-06-2016, 23:42
Uefa potvrdila: Kosovo u skupini s Hrvatskom u kvalifikacijama za SP!

http://www.vecernji.hr/nogomet/uefa-potvrdila-kosovo-u-skupini-s-hrvatskom-u-kvalifikacijama-za-sp-1091077

Biti ce valjda prvi put da ce Srbi navijati za Hrvatsku.

model2
19-06-2016, 00:55
https://www.youtube.com/watch?v=eaoQPYW4o2U

26:20 Gazda pokazuje svoje pravo lice

48:30 Zdravko Mamic se zalaze za koaliciju HDZ-a i SDP-a :-)

NorthStand
22-06-2016, 05:31
hoćemo prekid, prekid protiv slovačke, orjunaši nek se svuda praši od baklji i dima.

http://www.youtube.com/watch?v=onJVodxXVt4

ovako se to radi nerone, vieni vidi vici. dođoh vidjeh zapalih i zbrisah. :D

neminovnost je da će svi ovi kmečavci kad tad najebat, jer je neminovno da bijes i frustracija u ljudi kipti, pitanje je dana kad će nekome totalno dopizdit i kad će netko neki pojedinac uzet pravdu u svoje ruke.

kao što sam rekao, ja da sam na mjestu svih onih silnih PTSPovaca što razmišljaju o ubojstvo, sa sobom bi poveo najmanje još 50 smradova i napravio takvo sranje da bi država o tome morala pričat tjedan dana nakon što bi ja obavio svoje.

nisu mi jasni ljudi koji se ubiju i ne razmišljaju o ničemu, ako već ideš u destrukciju onda idi na super kvalitetan način, da je svaki onaj što se ubio koknuo jednog todorića tj. mamića u ovih 25 godina postojanja hrvatske države, danas bi bili normalna država. razmilslite malo, ovo vam najozbiljnije govorim, nije poanta samo oduzet si život već kako se to i napravi. :)

http://www.youtube.com/watch?v=nnItfksOyKQ

zbog zakoan o navijačima, ovakve bakljade su skoro nemoguće danas, skoro. tu je po 500+ baklji upaljeno. na što smo spali, da ni baklje više ne smijemo palit da se cijela država kvazi pozera i šminkera ne obruši na nas čanse i rasne huligane koji jedini dostojno predstavljamo svoju zemlju u internacioanlnim natjecanjima, siguran sam da je reprezentacija rezultatski loša, da bi svi ovi debili što su bili u francuskoj bili kod kuće i da se nijedan ne bi bunio protiv bakljade i baklji u terenu protiv češke, eto samo nek se zna o čemu se tu radi, da su rezultati loši kurac moj bi se vi bunili i radili frku oko nereda i bakljade i dizali frku oko toga da se ne izbaci repkica, jer bi tada bili svijesni da su za kurac i da svejedno ispadaju. dakle samo se radi o vašoj želji da se malo fešta tjedan dva, i da se onda opet svi zajedno vratimo u ono pravo iskonsko hrvatsko zlo i sivilo, koje smo realno i zaslužili.

NorthStand
04-07-2016, 10:56
http://www.index.hr/images2/torcida_hns_dalmatinski_portal.jpg

poruka za predsjednicuuuuu

juanpablom
31-08-2016, 23:09
sutra naši mladi U-21 igraju protiv Švedske, pobjeda vjerojatno donosi prvo mjesto i izravan odlazak na Euro

juanpablom
01-09-2016, 20:07
1:1 završilo, najrealniji rezultati. moglo je otić na obje strane

franjevac
05-09-2016, 20:25
drago mi što će čačić počet sa pjacom
ja bio još broza stavio mjesto badelja i kalinića mjesto mandžukića
nadam se da lovre i obrana neće kiksat

franjevac
05-09-2016, 21:22
kako je ovaj strinić postao nogometaš meni nije jasno
on ima problema s hodanjem čovječe božji
di je tu još trčanje pa još trčanje i kontrola lopte

franjevac
05-09-2016, 21:28
rakitić sa ovakvom igrom nije ni za radnika iz bijeljinje
trči ko oscar pistorious

franjevac
05-09-2016, 22:33
ivan strinić je najgori igrač kojeg sam ja u životu vidio
ne znam šta bi mislio o klubocvima koji su ga kupili
ivane striniću želim ti sve najgore u životu ubi se majumune
sva sreća pa nam drugi rezultati idu u korist

Grunf
05-09-2016, 23:15
Nisam gledal, ali pretpostavljam da je bilo sve precrtano kao u grupi, samo kaj sad nije sjela bomba od Modrica.

Komari
05-09-2016, 23:36
Mandžukić standardno...stativa
:kez

najbolje mi je što na praznom stadionu spiker poziva da se ustane na himne
razumin čovik je plaćen da odradi utakmicu, imalo to smisla ili ne..:D

juanpablom
05-09-2016, 23:49
šteta, da je barem jedna greda ušla. bili smo bolji, uz ovakvu igru ne bi trebalo biti problema

Bukowski
06-09-2016, 07:59
Mandžukić standardno...stativa

najbolje mi je što na praznom stadionu spiker poziva da se ustane na himne
razumin čovik je plaćen da odradi utakmicu, imalo to smisla ili ne..:D

Evo u tri kratke rečeno se.Drito u centar.
Inače,uvik je lipo vidit kad žena stvarno razumi balun,kapa doli šjora.

PS.Ima koji misec da san tu predvidija reprezentativna događanja do no9e godine,napisa san Čačke kiksa u prvih par utakmica,do negdi 4-5 utakmice ide šup-karta,i onda,po svim pokazateljima,ide ustoličenje klokana.
A da nije bilo svega ovoga drugoga,ustoličenje bi čekalo Zoku Mamića.

A šta se tiče mene,i dalje ih pogledan,ali isto tako mi se i riga,samo kad vidin ko nam traku nosi.Na leđima 10,iz džepa u džep 50.

Jakov
06-09-2016, 08:23

po čemu je strinić najgori, a ne spominješ pjacu, manđu, raketu te kapetana i naravno izbornika. najjača je isprika da je teško igrat jer nije bilo publike, a većina došla iz dinama koji i onako igra pred prazim tribinama tako da je to njima domaća atmosfera

juanpablom
06-09-2016, 08:25
kapetan je bio najbolji igrač, više je lopta oduzeo nego svi ostali, izborio penal, povezivao igru.

Nervozni listonoša
06-09-2016, 09:10
http://www.index.hr/images2/torcida_hns_dalmatinski_portal.jpg

poruka za predsjednicuuuuu

Srbi su srušili Jugoslaviju - jer im je dosadila Srboslavija. Htjeli - veliku Srbiju!
Da se Hrvate pitalo - Jugoslavija bi i danas bila u komadu!
Čudi me - kako to ne znaš?

Grunf
06-09-2016, 11:24
po čemu je strinić najgori, a ne spominješ pjacu, manđu, raketu te kapetana i naravno izbornika. najjača je isprika da je teško igrat jer nije bilo publike, a većina došla iz dinama koji i onako igra pred prazim tribinama tako da je to njima domaća atmosfera

Izbornik je očajan, mislim da je vrijeme za promjenu. Nadam se da će Šuker ponuditi Zokiju više nego šeici jer nam konačno treba kvalitetan trener. :D

Picaferaj
06-09-2016, 12:16
Nisam gledal, ali pretpostavljam da je bilo sve precrtano kao u grupi, samo kaj sad nije sjela bomba od Modrica.

Pa nije baš. Sinoć smo 3-4 puta pogodili stative i imali još toliko izvrsnih šansi. Bilo je i lipih poteza petama. Gol koji smo popili čista pegula. Nije ni bio faul i onda balun se odbije od živog zida i prevari Kalinića, sve to doslovno u zadnjoj sekundi produžetka sudačke nadoknade

juanpablom
06-09-2016, 12:46
umjesto RAkitića je trebalo stavit Kovačića a ne Brozovića. ovaj je bio užasan kad je ušao, nije se pošteno sastao s loptom

Picaferaj
06-09-2016, 12:58
umjesto RAkitića je trebalo stavit Kovačića a ne Brozovića. ovaj je bio užasan kad je ušao, nije se pošteno sastao s loptom

Da je pola onih stativa završilo u golu niko to ne bi ni spominjao. Nego bi se hvalilo sve živo.

juanpablom
06-09-2016, 13:10
to ne bi promjenilo činjenicu da je zamjena promašena. btw. od početka se vidjelo da je Rakitić izvan utakmice, što i nečudi s obzirom na obiteljsku situaciju

Picaferaj
06-09-2016, 14:07
to ne bi promjenilo činjenicu da je zamjena promašena. btw. od početka se vidjelo da je Rakitić izvan utakmice, što i nečudi s obzirom na obiteljsku situaciju

Ja ne kužim ove "napade"na Rakitića. Čak i kad je totalno van forme bolji je od većine na terenu. I u svakom trenutku može napravit potez koji odlučuje utakmicu. Meni puno više smeta Manđo van forme. A van forme je već barem godinu dana. I Strinić koji nikad nije bio nit će bit u formi.

juanpablom
06-09-2016, 16:40
Ja ne kužim ove "napade"na Rakitića. Čak i kad je totalno van forme bolji je od većine na terenu. I u svakom trenutku može napravit potez koji odlučuje utakmicu. Meni puno više smeta Manđo van forme. A van forme je već barem godinu dana. I Strinić koji nikad nije bio nit će bit u formi.
dok nije od svih, nema što tražiti na terenu. jučer je bio najvećim dijelom "izvan" utakmice. mislim da se trebalo probati sa Kovačićem.Mandžukića se nezasluženo previše trpi. Kalinić je trenutno (puno) bolja solucija.

bandira
06-09-2016, 18:00

slaven bilić je u dvi utakmice sa englezima priko livog boka primia 7 istih golova,de mi odgovori: koliko je sinoć puta najbolji turski igrač probia strinićev bok i dovea nas u opasnu situaciju?

šta bi po tebi triba livi bek osim zatvarat svoju stranu,prić 3 igrača i dat gol?

koliko danas u svitu uopće postoji kvalitetnih livih bekova,aj mi ti stručnjak nabroji dvojicu trojicu,baš ovako da vidim koliko imaš u glavi.

Picaferaj
07-09-2016, 02:37
slaven bilić je u dvi utakmice sa englezima priko livog boka primia 7 istih golova,de mi odgovori: koliko je sinoć puta najbolji turski igrač probia strinićev bok i dovea nas u opasnu situaciju?

šta bi po tebi triba livi bek osim zatvarat svoju stranu,prić 3 igrača i dat gol?

koliko danas u svitu uopće postoji kvalitetnih livih bekova,aj mi ti stručnjak nabroji dvojicu trojicu,baš ovako da vidim koliko imaš u glavi.

bekovi danas nisu samo bekovi nego i krila. Pa je, tribaju, između ostalog, znat prić igrača, centrirat..a i i dat go. Ka da Srna i Ćorluka kad je igra beka nisu nikad zabili

Picaferaj
07-09-2016, 02:40
dok nije od svih, nema što tražiti na terenu. jučer je bio najvećim dijelom "izvan" utakmice. mislim da se trebalo probati sa Kovačićem.Mandžukića se nezasluženo previše trpi. Kalinić je trenutno (puno) bolja solucija.
Lol. kad bi takav kriterij bia za sve ostale igrače...ko bi igrao?

juanpablom
07-09-2016, 10:44
bezveze, ako nisi mentalno 100% onda nisi koristan ekipi. Kao Ronaldo Nazario Brazilu u finalu SP 1998

Picaferaj
07-09-2016, 14:38
bezveze, ako nisi mentalno 100% onda nisi koristan ekipi. Kao Ronaldo Nazario Brazilu u finalu SP 1998

Ako si bolji od bilo koga drugoga bez obzira koliko si "mentalno" onda ti je misto u ekipi. lako je prdit nakon utakmice. Ko može garantirat da bi Kovačić naprimjer odigra bolje? Kovačić je do sada odigra jednu dobru utakmicu. I to protiv Islanda

juanpablom
07-09-2016, 15:24
Ako si bolji od bilo koga drugoga bez obzira koliko si "mentalno" onda ti je misto u ekipi. lako je prdit nakon utakmice. Ko može garantirat da bi Kovačić naprimjer odigra bolje? Kovačić je do sada odigra jednu dobru utakmicu. I to protiv Islanda
protiv Srbije kao debitant, protiv Argentine prijateljska u Londonu, i tako ima još.

bandira
07-09-2016, 17:26
bekovi danas nisu samo bekovi nego i krila. Pa je, tribaju, između ostalog, znat prić igrača, centrirat..a i i dat go. Ka da Srna i Ćorluka kad je igra beka nisu nikad zabili

u pravu si,samo takav na planeti trenutno ne postoji

livi bek je trenutno pozicija koja je u svitu nogometa najslabije popunjena kvaklitetnim igračima zato sam ja trenutno zadovoljan limitiranim strinićem jer su manje više svi livi bekovi danas takvi...za nas je napredak šta mu nije propuv na strani

juanpablom
07-09-2016, 17:45
Jordi Alba, Marcelo,Kolarov,Felipe Luis.....

Picaferaj
07-09-2016, 20:54
u pravu si,samo takav na planeti trenutno ne postoji

livi bek je trenutno pozicija koja je u svitu nogometa najslabije popunjena kvaklitetnim igračima zato sam ja trenutno zadovoljan limitiranim strinićem jer su manje više svi livi bekovi danas takvi...za nas je napredak šta mu nije propuv na strani

Čak i da je to istina to još uvik ne znači da bi Strinić triba igrat u reprezentaciji. A nije istina.

juanpablom
07-09-2016, 21:02
ne vidim bolju soluciju od Strinića trenutno

Picaferaj
07-09-2016, 21:59
ne vidim bolju soluciju od Strinića trenutno

Ako je, ka šta kaže bandira, jedini zadatak livog beka zaustavit prodore po njegovoj strani onda livi bek ne mora biti ljevak. Bilo koji dešnjak more igrat na toj poziciji. Strinić ionako ne pomaže napadu ni igri općenito na bilo koji način

juanpablom
07-09-2016, 23:18
Ako je, ka šta kaže bandira, jedini zadatak livog beka zaustavit prodore po njegovoj strani onda livi bek ne mora biti ljevak. Bilo koji dešnjak more igrat na toj poziciji. Strinić ionako ne pomaže napadu ni igri općenito na bilo koji način

po toj logici ne mora biti ljevak ni za napadačku igru

Picaferaj
08-09-2016, 00:00
po toj logici ne mora biti ljevak ni za napadačku igru

paaa..za livo krilo je više nego poželjno da zna i može centrirat livom nogom. A livo krilo je, koliko znam, napadač. A livi bek mora znat bit i livo krilo. Pa nije baš po toj logici. Nego po nekoj drugoj, meni nepoznatoj :)

juanpablom
08-09-2016, 00:09
paaa..za livo krilo je više nego poželjno da zna i može centrirat livom nogom. A livo krilo je, koliko znam, napadač. A livi bek mora znat bit i livo krilo. Pa nije baš po toj logici. Nego po nekoj drugoj, meni nepoznatoj :)
danas sve češće na lijevom krilu igraju dešnjaci i obratno. da se razumijemo, da bi netko bio vrhunski nogometaš mora igrati dobro sa obje noge

franjevac
08-09-2016, 18:52

ne gleda se samo koliko ga ja puta ko probio a probio ga je par puta onaj turčin pa je dobio žuti karton
nego on ne zna dodat loptu suigraču u noge on kad primi loptu na našoj polovici toliko njega,suigrače mene panika uvati jer znam da će nam složit situaciju
sa turcima je dva puta vraćao kaliniću loptu na način da kalinić nije znao dal njemu ili vidi dodaje
on ne zna osnovne stvari štopanje,kontrola lopte itd
i kad pitaš koga bi ja stavio ja bi igrao sa vrsaljkom na njegovoj poziciji a jedvaj bi mi igrao na vrsaljkovoj
jedvaj je znao igrati beka u leverkusenu i to dosta solidno odrađivao

bandira
13-09-2016, 17:48
Stranka HSP 1861 je poručila da daje podršku navijačima u njihovoj borbi

Dobroslav Paraga, predsjednik stranke HSP 1861, na svojoj je Facebook stranici objavio tekst vezan za Zakon o sportu i stanje u hrvatskom nogometu. Prenosimo ga u cijelosti...

Dok su drugima pred izbore bila puna usta Zakona o sportu i navijača, mi nismo htjeli tim jeftinim populizmom skupljati poene i dodvoravati se navijačima. HSP 1861 je jasno iznio svoje stavove odmah nakon događaja u Francuskoj te beskompromisno stojimo uz navijače u borbi za poštivanje zakona ove države i čišćenje našeg nogometa od kriminalaca koji su privatizirali HNS.

Osamdesetih godina prošlog stoljeća, postojala je jedna grupa ljudi koja se među prvima stavila na raspolaganje hrvatskom narodu i hrvatskoj grudi protiv velikosrpskog terora i tiranije masovno krenuvši u krvavi boj...ta grupa ljudi zovu se hrvatski navijači.

Danas, kao i onda, ti isti hrvatski navijači ponovno su među prvima u borbi protiv drugih neprijatelja, onih koji su izdali hrvatski narod i hrvatsku grudu, onih koji su nacionalnu svetinju ukrali od naroda i koriste je za promoviranje svojih igrača, onih koji godinama krše i ignoriraju sve moguće zakone ove države, onih kojima je jedina ideologija novac!

Ti neprijatelji nalaze se u Hrvatskom nogometnom savezu pod visokim pokroviteljstvom hrvatske predsjednice, dvoglave aždaje HDZ-a i SDP-a, te moćnika koji su svoje bogatstvo stekli dok su ti isti hrvatski navijači ginuli i bili ranjavani u borbi za slobodu.

Kada pogledamo strukture koje su pomagale ili pomažu strukture HNS-a ili njegovog glavnog čovjeka savjetnika Zdravka Mamića (o kojem ne želimo trošiti riječi jer su za tog notornog jugonostalgičara priče odavno ispričane i pjesma odavno opjevana u režiji Fahrete Jahić Živojinović, iste one koja je dizala borbeni moral po četničkim dernecima) dolazimo do bivših članova UDBA-e i KOS-a koji i dan danas Hrvatsku smatraju svojim bankomatom.

Bilo bi zanimljivo čuti odgovore savjetnika i svih njegovih poturica koji pod plaštom lažnog 'domoljublja' brane kriminal u hrvatskom nogometu što imaju za reći na imena poput Jakova Blaževića, Marijana Hanžekovića, Mirka Barišića, Tomislava Marčinka i drugih, na pitanja što su radili i kojim poslovima su se isti bavili u tamnici zvanoj Jugoslavija i poslije u kriminalnoj pljačkaškoj pretvorbi i privatizaciji provedenoj u režiji takvih osoba i njihovih kolega agenata.

HSP 1861 se zalaže za provedbu nemilosrdne lustracije u Hrvatskom nogometnom savezu i hrvatskom nogometu, pa će doći i do provedbe Zakona o sportu.

goran2hr
14-09-2016, 09:54
Stranka HSP 1861 je poručila da daje podršku navijačima u njihovoj borbi

Dobroslav Paraga, predsjednik stranke HSP 1861, na svojoj je Facebook stranici objavio tekst vezan za Zakon o sportu i stanje u hrvatskom nogometu. Prenosimo ga u cijelosti...

Dok su drugima pred izbore bila puna usta Zakona o sportu i navijača, mi nismo htjeli tim jeftinim populizmom skupljati poene i dodvoravati se navijačima. HSP 1861 je jasno iznio svoje stavove odmah nakon događaja u Francuskoj te beskompromisno stojimo uz navijače u borbi za poštivanje zakona ove države i čišćenje našeg nogometa od kriminalaca koji su privatizirali HNS.

Osamdesetih godina prošlog stoljeća, postojala je jedna grupa ljudi koja se među prvima stavila na raspolaganje hrvatskom narodu i hrvatskoj grudi protiv velikosrpskog terora i tiranije masovno krenuvši u krvavi boj...ta grupa ljudi zovu se hrvatski navijači.

Danas, kao i onda, ti isti hrvatski navijači ponovno su među prvima u borbi protiv drugih neprijatelja, onih koji su izdali hrvatski narod i hrvatsku grudu, onih koji su nacionalnu svetinju ukrali od naroda i koriste je za promoviranje svojih igrača, onih koji godinama krše i ignoriraju sve moguće zakone ove države, onih kojima je jedina ideologija novac!

Ti neprijatelji nalaze se u Hrvatskom nogometnom savezu pod visokim pokroviteljstvom hrvatske predsjednice, dvoglave aždaje HDZ-a i SDP-a, te moćnika koji su svoje bogatstvo stekli dok su ti isti hrvatski navijači ginuli i bili ranjavani u borbi za slobodu.

Kada pogledamo strukture koje su pomagale ili pomažu strukture HNS-a ili njegovog glavnog čovjeka savjetnika Zdravka Mamića (o kojem ne želimo trošiti riječi jer su za tog notornog jugonostalgičara priče odavno ispričane i pjesma odavno opjevana u režiji Fahrete Jahić Živojinović, iste one koja je dizala borbeni moral po četničkim dernecima) dolazimo do bivših članova UDBA-e i KOS-a koji i dan danas Hrvatsku smatraju svojim bankomatom.

Bilo bi zanimljivo čuti odgovore savjetnika i svih njegovih poturica koji pod plaštom lažnog 'domoljublja' brane kriminal u hrvatskom nogometu što imaju za reći na imena poput Jakova Blaževića, Marijana Hanžekovića, Mirka Barišića, Tomislava Marčinka i drugih, na pitanja što su radili i kojim poslovima su se isti bavili u tamnici zvanoj Jugoslavija i poslije u kriminalnoj pljačkaškoj pretvorbi i privatizaciji provedenoj u režiji takvih osoba i njihovih kolega agenata.

HSP 1861 se zalaže za provedbu nemilosrdne lustracije u Hrvatskom nogometnom savezu i hrvatskom nogometu, pa će doći i do provedbe Zakona o sportu.

Bilo je to ako se ne varam u drugoj polovici 1992. kada je Paraga na TV-u dao izjavu-osudu Hrvatske, zbog "zločina nad Srbima" i tako dobio čast, da bude prvi sa hrvatske strane koji će otvoriti sezonu pljuvanja po HV-u i Hrvatima (slično kao i Budiša koji se prvi okomio na "Oluju" također zbog navodnih zločina), koja traje sve do danas. Taj lik hrvatski nacionalista nije, a što je, dalo bi se nagađati kada bi to više uopće bilo bitno.
Pretpostavljam da je i ovo njegovo smeće od teksta, vezano uz početak suđenja (točnije dvojici (gdje li su ostali "isparili"?)), koji su napravili svinjariju u Francuskoj. Ovdje se hrvatske navijače koji s pravom protestiraju neće nazivati orjunašima jer je to kretenizam prve klase. Ovaj put ću samo taj dio obrisat a slijedeći put cijeli tekst.

goran2hr
14-09-2016, 13:40
Bilo je to ako se ne varam u drugoj polovici 1992. kada je Paraga na TV-u dao izjavu-osudu Hrvatske, zbog "zločina nad Srbima" i tako dobio čast, da bude prvi sa hrvatske strane koji će otvoriti sezonu pljuvanja po HV-u i Hrvatima (slično kao i Budiša koji se prvi okomio na "Oluju" također zbog navodnih zločina), koja traje sve do danas. Taj lik hrvatski nacionalista nije, a što je, dalo bi se nagađati kada bi to više uopće bilo bitno.
Pretpostavljam da je i ovo njegovo smeće od teksta, vezano uz početak suđenja (točnije dvojici (gdje li su ostali "isparili"?)), koji su napravili svinjariju u Francuskoj. Ovdje se hrvatske navijače koji s pravom protestiraju neće nazivati orjunašima jer je to kretenizam prve klase. Ovaj put ću samo taj dio obrisat a slijedeći put cijeli tekst.

Ja o tim likovima (.............. - možete upisati za njih politički korektan naziv) neću i ne mogu imati pozitivno mišljenje. Ne vidim u njima nikakve heroje, ni borce za hrvatsku stvar. Niti su to "navijači" jer oni za hrvatsku reprezentaciju nisu ni navijali, oni su željeli da ona tamo, ne samo izgubi, nego propadne i bude izbačena sa prvenstva. Da su to na neki način rješavali sa Mamićem (u granicama ljudskog i razumnog), još bi i imao razumijevanja, ali ići na Hrvatsku i hrvatsku reprezentaciju - to je kretenizam prve klase. Nema nitko pravo šarati svastike, gaditi Hrvatsku i njenu reprezentaciju, baciti kamen na nečiju obitelj i sl.
Pa kao i kad Srbi rade svinjarije u Vukovaru (i šire), pa ih mediji ne nazivaju pravim imenima, nego "nepoznatima" ili "pijanim mladićima", možda bi i ovdje rješenje bio kompromis, gdje bi svi znali tko su to zapravo "oni", a bez da im se povrijede osjećaji. Npr. veterani 4 GBR nazivaju ih "kvislinzima" (http://kamenjar.com/iza-ovih-mladih-kvislinga-stoji-plan-kojeg-oni-mozda-niti-nisu-svjesni/). Možda bi to bio prihvatljivi naziv?
Također znakovito je tko je tim ......... dao potporu, a tko ih je osudio, kako u vrijeme prvenstva, tako i danas. To je jednostavno tako. Sa desne strane (koliko znam), potporu su dobili jedino od novinara Duspare (mislim da tu nije u pravu, ali dobro) i od Parage (kojega ionako ne smatram hrvatskim domoljubom). Ali zato brojne osude istih sa domoljubno desne strane ili drugačije rečeno tona "kretenizama prve klase".....

Već sam navikao da mi upisi (negdje drugdje) fantomski nestaju, bez kazne, ali i bez objašnjenja, a to mi nije po volji. Ni ova cenzura mi se baš ne sviđa, pa ako se već nema snage argumentima i bez vrijeđanja nešto opovrgnuti, onda bi bio zahvalan da se "kretenizam prve klase", ne dira, a meni da karton ili ban.

Inkvizitor
14-09-2016, 13:58
ne možeš ti momke od kojih su većina žestoki Hrvati, žešći od mene i tebe nazivati orjunašima, samo zato jer je to ispalio blesavi Bujanec a ponovila tuntlava predsjednica kojoj nije problem primati u posjet velikosrpske udarne šake neki dan koji lažu i kleveću Hrvatsku..prije je to orjunaški nego bacanje par običnih baklji..

Možeš se s njima ne slagati ali ne možeš ih nazivati kretenskim nazivcima..i to je sve.

I živo me se jebe za svastiku i tko ju je nacrtao..o tome razglabaju i s time se zamaraju samo kmetovi...

ostalo je svima po volji..

Azzurri
14-09-2016, 15:37
Pozdrav od orjune gorane!

bajdo
14-09-2016, 15:39
ORJUNA do Zemuna!!

goran2hr
14-09-2016, 16:09
ne možeš ti momke od kojih su većina žestoki Hrvati, žešći od mene i tebe nazivati orjunašima, samo zato jer je to ispalio blesavi Bujanec a ponovila tuntlava predsjednica kojoj nije problem primati u posjet velikosrpske udarne šake neki dan koji lažu i kleveću Hrvatsku..prije je to orjunaški nego bacanje par običnih baklji..

Možeš se s njima ne slagati ali ne možeš ih nazivati kretenskim nazivcima..i to je sve.

I živo me se jebe za svastiku i tko ju je nacrtao..o tome razglabaju i s time se zamaraju samo kmetovi...

ostalo je svima po volji..

Već smo krenuli ne nekom boljem smijeru. Znači politički korektan naziv za njih bio bi "žestoki Hrvati". OK sviđa mi se, jedino što ću ja taj naziv stavljati u navodnicima. Ovo sa Bujancem i Kolindom bilo bi točno, jedino što bi bilo korektno dodati da su slično ili daleko gore nazivlje za "žestoke Hrvate" imali i mnogi drugi (moglo bi ih se i nabrajati). A zašto ne, nabrojati i one koji su "žestoke Hrvate" pohvalili ili barem njihov čin-ove pokušali relativizirati, eto zaključno sa Paragom.

Pa što su to naši "žestoki Hrvati" učinili? Ometali posjet velikosrpske udarne šake? Ne? Prosvjedovali protiv proslave u Srbu? Pa to je ipak bio Keleminec. Pokazivali guzu splitskoj paradi ponosa (ne bi li ih zbunili i skrenuli sa trase)? Ne ovaj put. Narisali "U" i ZDS? Ne, nego naci svastiku. Naškodili Mamiću? Spriječili ulaz ilegalnim imigrantima? Pa baš i ne.

Oni su jadni oteli Hrvatskoj pobjedu, a narodu malo veselja. Gadili Hrvatsku svijetu prije turističke sezone, a i za vrijeme iste. I kao takvi su prepoznati i imenovani raznim imenima, od onih koji ih podržavaju ("bravo dečki"), pa do onih drugih.....

Inkvizitor
14-09-2016, 16:21
Gadili Hrvatsku svijetu. Pa to je čisti robovski i kmetovski gen. Da su tako Mađari razmišljali ne bi nikad Orbana izabrali.

Nikako da se oslobodite tog kmetovskog gena..ajojjj što će o nama svijet misliti. Koliko god glumili suvereniste ne možete se toga osloboditi.

Jel Talijani gade sebe svijetu kad imaju spomenik Musoliniju.

I što bi oni morali raditi na svim poljima gdje se očekuje reakcija države. Pa da opet budu dežurne budale. Bore se u svom fahu.

Toliko su ogadili Hrvatsku prije turističke sezone da je bila najbolja u povijesti.

philly
14-09-2016, 16:46
Pa što su to naši "žestoki Hrvati" učinili? Ometali posjet velikosrpske udarne šake? Ne? Prosvjedovali protiv proslave u Srbu? Pa to je ipak bio Keleminec. Pokazivali guzu splitskoj paradi ponosa (ne bi li ih zbunili i skrenuli sa trase)? Ne ovaj put. Narisali "U" i ZDS? Ne, nego naci svastiku. Naškodili Mamiću? Spriječili ulaz ilegalnim imigrantima? Pa baš i ne.

ja ne razumin zašto tako razmišljaš, pa torcida je navijačka skupina nogometnog kluba HAJDUK SPLIT i točka. njena aktivnost je prvenstveno vezana uz taj klub pobogu, a ne nekakve imigrante, pedere i slično...

i to bacanje baklji i obračun s mamićen, pa bože moj to je način navijačke borbe oduvik, oće li revoltirani navijači reagirat skandiranjen i bengalkama ili ti misliš da su oni nekakva mafija koja rješava stvari ubojstvima i slično?

juanpablom
14-09-2016, 16:56
ja ne razumin zašto tako razmišljaš, pa torcida je navijačka skupina nogometnog kluba HAJDUK SPLIT i točka. njena aktivnost je prvenstveno vezana uz taj klub pobogu, a ne nekakve imigrante, pedere i slično...

i to bacanje baklji i obračun s mamićen, pa bože moj to je način navijačke borbe oduvik, oće li revoltirani navijači reagirat skandiranjen i bengalkama ili ti misliš da su oni nekakva mafija koja rješava stvari ubojstvima i slično?
pa nek baca na utamicama Hajduka(ili Dinama svejedno)

philly
14-09-2016, 17:01
pa nek baca na utamicama Hajduka(ili Dinama svejedno)

znači ti ne bi ima problem da recimo bbb na nekoj inozemnoj utakmici dinama pobacaju 20ak baklji u teren?
mislin, koja ti je suštinska razlika između tog akta na utakmici dinama ili hrvatske reprezentacije?
ne navijaš za dinamo pa te boli k ili? i zar opet ne bi "osramotili" hrvatsku?

dobro, ti si glasa sa josipovića pa mi nije ni čudno da se zgražaš nad takvin barbarskin ponašenjen :zubo

philly
14-09-2016, 17:03
Pozdrav od orjune gorane!

daj stavi onu sliku ako imaš iz mislin caffe bar dvori... hrvatska zastava na kojoj piše orjUna, baza :D

juanpablom
14-09-2016, 17:26
znači ti ne bi ima problem da recimo bbb na nekoj inozemnoj utakmici dinama pobacaju 20ak baklji u teren?
mislin, koja ti je suštinska razlika između tog akta na utakmici dinama ili hrvatske reprezentacije?
ne navijaš za dinamo pa te boli k ili? i zar opet ne bi "osramotili" hrvatsku?

općenito sam protiv bacanja baklji u teren, mislim koji k uopće to bacanje baklji u teren. :nezna
kako će navijači Dinama riješiti svoj odnos sa Mamićem ostavljam njima, nisam navijač Dinama. ali ni BBB ni Torcida nemaju ekskluzivno pravo zbog neke svoje borbe, opravdane ili neopravdane, sjebati reprezentaciju. ako ti je target Mamić, obračunaj se s njim osobno. kako i na koji način sam odluči

dobro, ti si glasa sa josipovića pa mi nije ni čudno da se zgražaš nad takvin barbarskin ponašenjen :zubo
a stvarno mi je bio izbor. Josipović oli Bandić. ok danas bi u tom slučaju bio za Bandića, kad bi morao. tad nisam znao tko je i što Josipović. za mene i veliku većinu javnosti, on je bio jedan profesor i uglađeni klavijaturist, dok je Bandić bio seljačina koja gmiže po snijegu. mea culpa kao što rekoh

goran2hr
14-09-2016, 17:42

Nisam iz Splita, ali kada je taj cirkus bio aktualan, čak ni Torcida nije stala iza tih "žestokih Hrvata" i rekla, DA to smo mi (doduše nisu ih nešto previše ni osuđivali i pokušavali su stvar relativizirati). 4 GBR (veterani) je bila pak vrlo jasna (kao i najveći dio domoljubne scene).
Mamića ne volim ni ja i bilo bi mi svejedno (neću reći drago, jer osobno dokaza protiv njega nemam), da ga sutra smjene ili zatvore. Pa dok god se natežu s njim, na njegovoj razini (galama, plakati, psovanje, vrijeđanje, tužbe, tračevi), to je dio te estrade, scene i taj folklor. U tom blatu nek se svi oni valjaju i zabavljaju. Ja o tome čak ne bi ni pisao, komentirao, niti bi me to previše zanimalo. Čak kao Zagrebčanin mogu reći, da ukoliko zaista zbog Mamića Hajduku kradu utakmice i bodove, da sam protiv toga.

Međutim itekako sam protiv akcija koje su usmjerene u krivom smijeru, a poslije se pravdaju ovako ili onako. Ako sam ja npr. nezadovoljan komunalnim uslugama u svom gradu, to mi ne daje za pravo da napadam nečiju djecu, da zapalim tuđi auto i sl. A "aktivnost" usmjerenu protiv hrvatske reprezentacije, Republike Hrvatske ili nečije obitelji koja nije ništa kriva - neću nazivati nečim dobrim, opravdanim ili djelom žestokog Hrvata.

Žestoki si Hrvat u rovu na minus 15, a "žestoki Hrvat" kada na vrućem stadionu, pališ baklju kako bi Hrvatska izgubila.

philly
14-09-2016, 17:55
Nisam iz Splita, ali kada je taj cirkus bio aktualan, čak ni Torcida nije stala iza tih "žestokih Hrvata" i rekla, DA to smo mi (doduše nisu ih nešto previše ni osuđivali i pokušavali su stvar relativizirati). 4 GBR (veterani) je bila pak vrlo jasna (kao i najveći dio domoljubne scene).
Mamića ne volim ni ja i bilo bi mi svejedno (neću reći drago, jer osobno dokaza protiv njega nemam), da ga sutra smjene ili zatvore. Pa dok god se natežu s njim, na njegovoj razini (galama, plakati, psovanje, vrijeđanje, tužbe, tračevi), to je dio te estrade, scene i taj folklor. U tom blatu nek se svi oni valjaju i zabavljaju. Ja o tome čak ne bi ni pisao, komentirao, niti bi me to previše zanimalo. Čak kao Zagrebčanin mogu reći, da ukoliko zaista zbog Mamića Hajduku kradu utakmice i bodove, da sam protiv toga.

Međutim itekako sam protiv akcija koje su usmjerene u krivom smijeru, a poslije se pravdaju ovako ili onako. Ako sam ja npr. nezadovoljan komunalnim uslugama u svom gradu, to mi ne daje za pravo da napadam nečiju djecu, da zapalim tuđi auto i sl. A "aktivnost" usmjerenu protiv hrvatske reprezentacije, Republike Hrvatske ili nečije obitelji koja nije ništa kriva - neću nazivati nečim dobrim, opravdanim ili djelom žestokog Hrvata.

Žestoki si Hrvat u rovu na minus 15, a "žestoki Hrvat" kada na vrućem stadionu, pališ baklju kako bi Hrvatska izgubila.

mišljenje 4. gbr o bakljama u st. eteinnu mi je relavantno ka i njihovo mišljenje o tečaju dionica na burzi.

ne mislin da si žestoki hrvat ako si baca baklje u st. etiennu, nije preduvjet, al svakako je dokaz muda s obziron na moguće posljedice - zatvor, dosje i tako to... naročito u usporedbi sa hrvatskon policijon koja mlati hrvatske ratne invalide i osigurava srpski dernek u srbu jer se npr. eto boje otkaza jer imaju kredit.

al pitanje svega je ko in je platia put u francusku :zubo :zubo
pretpostavljan da se takvi šta to pitaju nisu nikad niti švercali u javnon prijevozu...

juanpablom
14-09-2016, 18:31
mišljenje 4. gbr o bakljama u st. eteinnu mi je relavantno ka i njihovo mišljenje o tečaju dionica na burzi.

ne mislin da si žestoki hrvat ako si baca baklje u st. etiennu, nije preduvjet, al svakako je dokaz muda s obziron na moguće posljedice - zatvor, dosje i tako to... naročito u usporedbi sa hrvatskon policijon koja mlati hrvatske ratne invalide i osigurava srpski dernek u srbu jer se npr. eto boje otkaza jer imaju kredit.

pretpostavljan da se takvi šta to pitaju nisu nikad niti švercali u javnon prijevozu...
a po čemu je mišljenje bakljaša relevantnije od pripadnika 4. GBR?

philly
14-09-2016, 18:37
a po čemu je mišljenje bakljaša relevantnije od pripadnika 4. GBR?

pa isto kako je mišljenje pripadnika 4. gbr o domovinskon ratu relevantnije od bakljaša, nije ti to palo napamet?

juanpablom
14-09-2016, 20:25
pa isto kako je mišljenje pripadnika 4. gbr o domovinskon ratu relevantnije od bakljaša, nije ti to palo napamet?
nije, usporedba ti je apsolutno promašena. da ne kažem neumjesna

goran2hr
14-09-2016, 22:13
Gadili Hrvatsku svijetu. Pa to je čisti robovski i kmetovski gen. Da su tako Mađari razmišljali ne bi nikad Orbana izabrali.

Nikako da se oslobodite tog kmetovskog gena..ajojjj što će o nama svijet misliti. Koliko god glumili suvereniste ne možete se toga osloboditi.

Jel Talijani gade sebe svijetu kad imaju spomenik Musoliniju.

I što bi oni morali raditi na svim poljima gdje se očekuje reakcija države. Pa da opet budu dežurne budale. Bore se u svom fahu.

Toliko su ogadili Hrvatsku prije turističke sezone da je bila najbolja u povijesti.

Dakle ima gađenja i gađenja. Da je svijet zgrožen Hrvatskom zbog toga - što je konačno izabrala svog "Orbana", što je stala na rep stranim bankama i torbarima, što je promijenila vanjsku politiku, što je srušila (ekološki zbrinula) spomenik u Srbu, podigla žilet žicu za ilegalne imigrante, ukinula parade ponosa, povukla se iz "misionarenje", prava manjina uskladila sa pravima Hrvata u stranim zemljama, proglasila isključivi gospodarski pojas, uvela vinjete na ceste, da Joe opet viče ZDS, da se ukine novac za NVU, nepoželjnim proglase bradati provokatori, zatraži treći entitet za BiH Hrvate........... ne bih se osjećao kao kmet, ne bi me bilo briga što stranci misle i ne bi žalio zbog posljedica.

Kada je svijet gledao svastiku, pa akciju "žestokih Hrvata", nemile scene, tučnjavu među Hrvatima, gubitak pobijede, kaznu... to mi se nije svidjelo, bilo mi je to gadljivo i sramotno. I admiral Domazet (http://direktno.hr/en/2014/direkt/51844/Brodi%C4%87-Nije-jedan-redatelj-tog-incidenta-Lo%C5%A1o-Oni-su-vo%C4%91eni-izvana.htm) to naziva oblikom specijalnog rata, da su vođeni izvana, te da su nas osramotili. Eto, ima nas kmetova...

Svinjarijom na stadionu, ranije svastikom, a kasnije kamenjem na vikendicu, sigurno nisu privukli ni jednog turista, nekog su sigurno i odvratili. Koliko je točno tih drugih - ne mogu znati.

goran2hr
14-09-2016, 22:41

Mišljenje veterana 4 GBR ipak bi nešto trebalo značiti, jer su i to domaći ljudi, navijači, imaju iskustvo, obitelji i djecu, na kraju i zasluge. A i inače im poštovanje iskazuju navijači (ako to nije hinjeno). Sada su odjedanput nebitni i irelevantni?!

Muda? Pa upravo odnos policije mi je tu dosta čudan i znakovit?! U Zagrebu policija zbog namjere da baci pepeljaru na paradu ponosa čovjeka veže lisicama, baca na zemlju i udara čizmom u glavu. U Osijeku policija je moćna nad starijom ženom, koja je prošla na crveno. U Vukovaru je pogibeljno razbiti plastičnu ploču sa čudnim znakovima... Međutim, u ovom slučaju, reakcija je blaga. Ministar Orepić sve to razvodnjava, sudi se samo dvojici, kada više nema interesa javnosti, očita je neka politika stoji iza toga. Tako da se tu ne radi o mudima, nego bezobrazluku, odsustvu srama ili nečem gorem (http://direktno.hr/en/2014/direkt/51839/Zavr%C5%A1nu-fazu-specijalnog-rata-protiv-Hrvatske-gledalo-dva-milijuna-Hrvata.htm).

Naravno da nije bitno tko im je platio put, smještaj, ulaznice, pa unio baklje na teren, kako je to sve Grizly znao, a policija nije, tko je to isplanirao i organizirao. Sve je to nebitno i u rangu švercanja u tramvaju - dvije stanice.

Bukowski
14-09-2016, 23:39

Jel može odgovor na ovo?Na šta se misli,tj. vezano uz šta je Paraga dao izjavu,za koji događaj,a ako može i kako je ta izjava glasila (bar otprilike)?

Jer,iako moram priznat nisam tu baš previše upućen,al znam da Paragu manje-više domoljubi gledaju negativno (to zaključujem i po napisima naovom forumu),mada ja ne znam točno radi čega,jer realno,vjerujem sudu tih koji su iznijeli loše mišljenje o njemu,ali moram priznat da bi se baš iznenadio ako bi saznao da Paraga nije iskreni domoljub.Jer sva ta negativna mišljenja su bila mahom u vezi njega kao političara,kao ovoga ili onoga,opisivalo ga se kao klauna,šarlatana,neozbiljnog,ali nikad nisam dobio dojam da ljudi sumnjaju u njegovo domoljublje.
A moram reć da isto vrijedi i za mene,meni je uvijek djelovao iskren što se toga tiče.

Baš se sjetih,nedavno pogledah neki njegov govor,iz Splita čini mi se,na YT-u,mislim i da je relativno nedavno održan,bar sudeći po spominjanim ljudima i događajima.Slučajno skroz naletio,i zainteresiralo me jer mi je bila prva vijest ne da je čovjek još živ,nego nisam imo uopće pojma da on išta i pokušava tu.Ja sam ga zadnji put vidio za vrijeme rata praktički,i zaboravio da postoji.
I bome,moram reć da sam mic po mic pogledao govor do kraja.A ima bome,kolko,uru i po zicer.I baš mi je sjeo,čitav,sve,davno nisam čuo nikog iz tog političkog kruga da je tako ljepo i smisleno rezonirao.Pa me sjetio i na Inkvizitora,jer je citirao stihove o grobu,i ženi koja zna tu doći,a koje je Inkvizitor dugo držao u potpisu.

Pa,kad sa već tu,aj ba idem probat nać prikladnu temu i pitat ljude zašto ga gledaju negativno.

juanpablom
14-09-2016, 23:43
zato što je srao o dogovoru Tuđman- milošević o podjeli BiH, eto to je samo jedan razlog zašto ga ne mogu smisliti

Bukowski
15-09-2016, 01:06
Već smo krenuli ne nekom boljem smijeru. Znači politički korektan naziv za njih bio bi "žestoki Hrvati". OK sviđa mi se, jedino što ću ja taj naziv stavljati u navodnicima. Ovo sa Bujancem i Kolindom bilo bi točno, jedino što bi bilo korektno dodati da su slično ili daleko gore nazivlje za "žestoke Hrvate" imali i mnogi drugi (moglo bi ih se i nabrajati). A zašto ne, nabrojati i one koji su "žestoke Hrvate" pohvalili ili barem njihov čin-ove pokušali relativizirati, eto zaključno sa Paragom.

Oni su jadni oteli Hrvatskoj pobjedu, a narodu malo veselja. Gadili Hrvatsku svijetu prije turističke sezone, a i za vrijeme iste. I kao takvi su prepoznati i imenovani raznim imenima, od onih koji ih podržavaju ("bravo dečki"), pa do onih drugih.....

Imaš pravo na mišljenje da su gadili Hrvatsku svijetu,ako tako misliš,ali da su oni oteli pobjedu reprezentaciji,to prodaji di ima tržišta sa potencijalnim kupcima.

Da baklje otele pobjedu.Umirem.Onda su biće te iste baklje i dale krila ovima?Al ovi igraju na bakljaški pogon...

A i stavljat kako su ih neki veterani nazvali kvislinzima,a ne dodat da je tomu tako jer ljudi vjeruju da su to učinili stvarno neki kojima je Milanović platio put,je jadno.

I kažeš nisu navijači jer nisu tamo navijali,već želili poraz.A ako ti voliš jest jaja,zašto ih onda razbijaš prije jela?Ne,moš ih ti jest kolko oš,to meni ne znači ništa (ko ni tebi šta su oni prešli kilometre i kilometre sa reprezentacijom,i puštali glas na miljon utakmica prije),ti ne voliš jaja.Jer ih razbijaš.A možda ih i šaraš za Uskrs :D

Bukowski
15-09-2016, 01:21
Mamića ne volim ni ja i bilo bi mi svejedno (neću reći drago, jer osobno dokaza protiv njega nemam), da ga sutra smjene ili zatvore

Bilo bi ti svejedno da ga zatvore bez dokaza?

I bome to o dokazima je više nego nebulozno.Ako vidiš svjetlo,dim,vidiš pepeo,i drva koja nestaju,vidiš žar,osjetiš toplinu,ti bi ušetao u vatru?Jer ti nije došo jebeni "vatrolog" i dao definitivni sud da se radi o vatri?

Pa čovječe,kad bi svi čekali takve dokaze,a dotada im bilo "svejedno",tada bi se ljude moglo svest u robovski status.

Inače,kao i onda,tako i sad,i kao i svi,tako i ti,zaboravljaš nešto.Da ti ja otkrijem tajnu.O tom,krajnjem metodu se razmišljalo dugo,i nikad se nije odlučilo na taj korak,iz raznih razloga.Sve dok se nije desilo to da ti se najotvorenije moguće kaže da nikada,nikada neš uspjet.A to se reklo sa ovim slučajem "zakon se ne odnosi na nas".
Sve dotad je postojala kakva takva nada.

Mogu i bakljaši bome po toj šemi,zakon se ne odnosi na njih.Jebiga,ne sviđa nam se,nećemo ga primjenjivat.

Nego,9-i je misec,kad počinje više to suđenje?

goran2hr
15-09-2016, 07:44
Jel može odgovor na ovo?Na šta se misli,tj. vezano uz šta je Paraga dao izjavu,za koji događaj,a ako može i kako je ta izjava glasila (bar otprilike)?

Jer,iako moram priznat nisam tu baš previše upućen,al znam da Paragu manje-više domoljubi gledaju negativno (to zaključujem i po napisima naovom forumu),mada ja ne znam točno radi čega,jer realno,vjerujem sudu tih koji su iznijeli loše mišljenje o njemu,ali moram priznat da bi se baš iznenadio ako bi saznao da Paraga nije iskreni domoljub.Jer sva ta negativna mišljenja su bila mahom u vezi njega kao političara,kao ovoga ili onoga,opisivalo ga se kao klauna,šarlatana,neozbiljnog,ali nikad nisam dobio dojam da ljudi sumnjaju u njegovo domoljublje.
A moram reć da isto vrijedi i za mene,meni je uvijek djelovao iskren što se toga tiče.

Baš se sjetih,nedavno pogledah neki njegov govor,iz Splita čini mi se,na YT-u,mislim i da je relativno nedavno održan,bar sudeći po spominjanim ljudima i događajima.Slučajno skroz naletio,i zainteresiralo me jer mi je bila prva vijest ne da je čovjek još živ,nego nisam imo uopće pojma da on išta i pokušava tu.Ja sam ga zadnji put vidio za vrijeme rata praktički,i zaboravio da postoji.
I bome,moram reć da sam mic po mic pogledao govor do kraja.A ima bome,kolko,uru i po zicer.I baš mi je sjeo,čitav,sve,davno nisam čuo nikog iz tog političkog kruga da je tako ljepo i smisleno rezonirao.Pa me sjetio i na Inkvizitora,jer je citirao stihove o grobu,i ženi koja zna tu doći,a koje je Inkvizitor dugo držao u potpisu.

Pa,kad sa već tu,aj ba idem probat nać prikladnu temu i pitat ljude zašto ga gledaju negativno.

Tu izjavu vidio sam na TV-u (1992. (prije) ili možda početak 1993.) i to sam siguran. Iznenadilo me je to više, što je to bio upravo on. Dao je izjavu koje se ne bi posramio ni Zoran Pusić. Što više, prije te izjave 1992. su bili izbori i dao sam mu glas (HSP). Da li se trebao dokazati nekome vani kao "borac za ljudska prava", da li je "izgubio kompas", želio napakostiti Tuđmanu... Uglavnom, bilo mi je drago kada su ga potjerali iz HSP-a.
Slično se "proslavio" i Budiša nakon "Oluje". Pa dok se nacija veselila, on prvi krenuo sa pljuvačinom...

goran2hr
15-09-2016, 08:01
Imaš pravo na mišljenje da su gadili Hrvatsku svijetu,ako tako misliš,ali da su oni oteli pobjedu reprezentaciji,to prodaji di ima tržišta sa potencijalnim kupcima.

Da baklje otele pobjedu.Umirem.Onda su biće te iste baklje i dale krila ovima?Al ovi igraju na bakljaški pogon...

A i stavljat kako su ih neki veterani nazvali kvislinzima,a ne dodat da je tomu tako jer ljudi vjeruju da su to učinili stvarno neki kojima je Milanović platio put,je jadno.

I kažeš nisu navijači jer nisu tamo navijali,već želili poraz.A ako ti voliš jest jaja,zašto ih onda razbijaš prije jela?Ne,moš ih ti jest kolko oš,to meni ne znači ništa (ko ni tebi šta su oni prešli kilometre i kilometre sa reprezentacijom,i puštali glas na miljon utakmica prije),ti ne voliš jaja.Jer ih razbijaš.A možda ih i šaraš za Uskrs :D

Ako ste gledali utakmicu, pa onda ne možete poricati, da do "bakljade" (a ciljali su na prekid i gubitak utakmice, možda i izbacivanje sa prvenstva) Hrvatska ima vodstvo i dobro igra. Nakon te svinjarije, naša momčad je bila psihološki uzdrmana, igra je agonija, a neriješeni rezultat je na kraju, još i bio uspjeh. Naknadno su im još uzeli i bod.

Tko što želi, jaja, Uskrs, zečevi i banane? Niste mi baš razumljivi, ali mislim da se pozivate na minuli rad, napore i zasluge tih bakljaša. Meni je to kao da pokušavate opravdati silovatelja pedofila, koji je prije toga bio tako dobar, pomagao djeci, zbog njih prešao kilometre i kilometre, a onda je ogorčen lošom uslugom u gradskom prijevozu, u najboljoj namjeri, učinio to što je učinio.

Azzurri
15-09-2016, 14:44
Koga boli ona stvar za četnikove bankomate i za sve te idiote koji nastupaju u reprezentaciji, a da nikad glas nisu digli protiv četnika i četnika vol. 2?

Samo vi kukajte, drugi put će bit još više baklji u terenu i tako sve dok vi, zatucana većina, ne progledate i dignete svoj glas protiv pa se onda neki kurac i možda i napravi kad se skupi kritična masa. Probalo se u fino, ali to je vrime odavna pasalo, sada pušu neki novi vitrovi.

Klasična priča, nisam za Mamića, ali...

Inkvizitor
15-09-2016, 14:54
ja osobno, iako podržavam navijače kontra Mamića i svog tog mulja u HNS HNL-u i u UEFI i FIFI da se ne zajebajemo..sve je to isti k. mislim da su šanse za pobjedu u toj neravnopravnoj bici skoro nikakve.

podržavam svaki oblik vaninstitucionalne borbe jer su institucije kriminalne. Prvenstveno policija, pravosuđe, javna uprava itd.

Kad nepravda postane zakon, otpor postaje dužnost..i to je to.

Ali u toj borbi ne možeš dobit..nemožeš rukama na tenk..možeš zoljom il armbrustom ali golim rukama ne možeš.

satrat će te i uništit..i tebe i nogomet u zemlji..ostat će samo prašina..takva su vrimena došla..

Azzurri
15-09-2016, 15:48
Ma slažen se ja s tobon. Promjena može stić jedino izvana jer ova država je korumpirana do bola. Eto možda baš ovi novi predsjednik, Zlovenac, bude od neke koristi.

A šta se tiče nasilne borbe. Jedan moj dobri prika je reka nešto ovako : kad su oni (tiha većina, klobučari) svojon šutnjom i okretanjem glave od problema nama (navijačima, simpatizerima koji kuže) uništili zabavu (nogomet), sad ćemo mi njima svojin postupcima vratit istom mjerom.

juanpablom
15-09-2016, 16:43
ma vi ste korisne budale raznih grupacija, Mamić i HNS neće najebat a reprezentacija će trpit

Azzurri
15-09-2016, 18:12
ma vi ste korisne budale raznih grupacija, Mamić i HNS neće najebat a reprezentacija će trpit

Navijači su od tebe svjetlosnim godinama isprid. Avangarda.

Dok nam državu uništava banda iz politike, tebi je problem šta bankomatići remiziraju s Češkom.

Avangarda, ka šta san ti i reka.

juanpablom
15-09-2016, 18:30
Navijači su od tebe svjetlosnim godinama isprid. Avangarda.

Dok nam državu uništava banda iz politike, tebi je problem šta bankomatići remiziraju s Češkom.

Avangarda, ka šta san ti i reka.
toliko su ispred mene da nisu u stanju ni pogoditi tko im je stvarni neprijatelj.:kava

goran2hr
16-09-2016, 08:50
Koga boli ona stvar za četnikove bankomate i za sve te idiote koji nastupaju u reprezentaciji, a da nikad glas nisu digli protiv četnika i četnika vol. 2?

Samo vi kukajte, drugi put će bit još više baklji u terenu i tako sve dok vi, zatucana većina, ne progledate i dignete svoj glas protiv pa se onda neki kurac i možda i napravi kad se skupi kritična masa. Probalo se u fino, ali to je vrime odavna pasalo, sada pušu neki novi vitrovi.

Klasična priča, nisam za Mamića, ali...

Nogometaši koji nisu digli glas protiv četnika? Koliko se sjećam Čorluka je platio izgradnju spomenika borcima HVO-a. Joe je pozdravom ušao u legendu. Davali su se novci i za toranj u Vukovaru. I kao reprezentacija, ipak su institucija i simbol Hrvatske. Doduše ima tu i kića i glazbenog neukusa. I to je otprilike to. Više od toga ni ne očekujem. Agresivnim mješanjem u politku u ovo vrijeme i u ovim okolnostim, upropastili bi svoju karijeru i život, a bez nekog velikog učinka.

Sa druge strane imamo bakljaše koji su se digli protiv četnika (kada?) i naudili četnicima (kako?). Zanimljivo, upravo oni koji su ratovali protiv četnika, prozvali su bakljaše - kvislinzima. Ako se ikada otkrije puna istina o svemu tome (svastika, bakljada, kamen na vikendicu i sl.), ne bio me začudilo da su upravo ti likovi odradili zadatke po nalogu iz Srbije (bilo za novac ili kao korisni idioti). A bakljaši neka drugi put, prvo puste neke nove vitrove, a onda neka pripaze kod paljenja baklji, zbog opasne smjese plinova.

Nisam za Mamića.

Picaferaj
16-09-2016, 12:19
Nogometaši koji nisu digli glas protiv četnika? Koliko se sjećam Čorluka je platio izgradnju spomenika borcima HVO-a. Joe je pozdravom ušao u legendu. Davali su se novci i za toranj u Vukovaru. I kao reprezentacija, ipak su institucija i simbol Hrvatske. Doduše ima tu i kića i glazbenog neukusa. I to je otprilike to. Više od toga ni ne očekujem. Agresivnim mješanjem u politku u ovo vrijeme i u ovim okolnostim, upropastili bi svoju karijeru i život, a bez nekog velikog učinka.

Sa druge strane imamo bakljaše koji su se digli protiv četnika (kada?) i naudili četnicima (kako?). Zanimljivo, upravo oni koji su ratovali protiv četnika, prozvali su bakljaše - kvislinzima. Ako se ikada otkrije puna istina o svemu tome (svastika, bakljada, kamen na vikendicu i sl.), ne bio me začudilo da su upravo ti likovi odradili zadatke po nalogu iz Srbije (bilo za novac ili kao korisni idioti). A bakljaši neka drugi put, prvo puste neke nove vitrove, a onda neka pripaze kod paljenja baklji, zbog opasne smjese plinova.

Nisam za Mamića.

Sad ćete avangardni Azzuri koji je svjetlosne godine isprid tebe ( a i mene) pomest sa "argumentima". Ali, koliko mi je poznato, "argumenti" ne mogu brže od brzine svjetlosti pa'š morat pričekat nekoliko godina. :)

bajdo
16-09-2016, 12:43
Nisam za Mamića.
A ne nisi, aj priznaj da drkas na tatu..

A ovi momci sta su u opoziciji bi prvi stali na branik domovine, ka sta su i njihovi ocevi to napravili 90-tih..a ovi koji su drukavali momke bi bizali ka sta su bizali i njihovi ocevi, pripadnici tzv. minken bojne..

Picaferaj
16-09-2016, 12:53

A ovi momci sta su u opoziciji bi prvi stali na branik domovine, ka sta su i njihovi ocevi to napravili 90-tih..a ovi koji su drukavali momke bi bizali ka sta su bizali i njihovi ocevi, pripadnici tzv. minken bojne..

Koje ste vi avangardisti face. Sve znate o svakome ko nije avangardan ka vi. A čini mi se da i osobno poznajete još avangardnije bakljaše pa tako znate i ko su im očevi i u kojoj bojnoj su ratovali.

goran2hr
16-09-2016, 16:23

U nedostatku argumenata, znanja, iskustva i inteligencije izvalili ste proser godine. Post Vam je bijedan i netočan do srži. Dragovoljac sam DR, oženjen, imam djecu, otac mi je pokojni. Ima nas koji u životu nismo probali baš sve, pa ako Vi i Vaš tata na tako osebujan način kratite vrijeme, ne znači da se tako zabavljaju i drugi. Čak me ne zanimaju ni detalji.

Bakljaše su veterani 4 GBR prozvali - kvislizima. Veterani specijalne policije, su pak rekli da će se na idućim utakmicama (nakon bakljade) oni pobrinuti za bakljaše i gle čuda, na ostalim utakmicama "hrabri" bakljaši nisu izvodili ispade. A Vi kao znate čiji su oni sinovi i maglom garantirate da bi oni bili borci? Nedajbože rata, bakljaši po već viđenom, stali na branik, samo pitanje je koje domovine (https://www.youtube.com/watch?v=VCsFjoGZ6ck).

bajdo
16-09-2016, 16:54
Tebi je svaki post proser, i ne zanima me ni ko si ni sta si niti sam tebi ista reka direktno..etiketira sam bas kako ti to radis zadnje dvi strane, samo sta se ja nisam nasa prozvanim a ti ocito jesi..

juanpablom
16-09-2016, 17:08

nešto kao veterani iz 4 GBR?

bajdo
16-09-2016, 17:15
Ko prica o njima, oni imaju svoje misljenje, govorim o ovim misevima koji su drukavali..mislim ok mozes bit kontra tog cina ali ici trcati na panduriju sa podacima osoba koje su zapazene na snimci to mi je dno dna..i bas zato sam na strani ovih momaka, zbog ovog kmetovskog drustva koje me okruzuje..

juanpablom
16-09-2016, 17:18
Ko prica o njima, oni imaju svoje misljenje, govorim o ovim misevima koji su drukavali..mislim ok mozes bit kontra tog cina ali ici trcati na panduriju sa podacima osoba koje su zapazene na snimci to mi je dno dna..i bas zato sam na strani ovih momaka, zbog ovog kmetovskog drustva koje me okruzuje..
zašto ti je to "baš dno dna"?

bajdo
16-09-2016, 17:22
Zbog malih crvenih patuljaka poput tebe..

juanpablom
16-09-2016, 17:23
Zbog malih crvenih patuljaka poput tebe..
obraćaj se doma tako

bajdo
16-09-2016, 17:27
obraćaj se doma tako

E bas necu..:belj1

juanpablom
16-09-2016, 18:06
E bas necu..:belj1

dobro, onda budi glup i dalje

Bukowski
16-09-2016, 23:07
Tu izjavu vidio sam na TV-u (1992. (prije) ili možda početak 1993.) i to sam siguran. Iznenadilo me je to više, što je to bio upravo on. Dao je izjavu koje se ne bi posramio ni Zoran Pusić. Što više, prije te izjave 1992. su bili izbori i dao sam mu glas (HSP). Da li se trebao dokazati nekome vani kao "borac za ljudska prava", da li je "izgubio kompas", želio napakostiti Tuđmanu... Uglavnom, bilo mi je drago kada su ga potjerali iz HSP-a.
Slično se "proslavio" i Budiša nakon "Oluje". Pa dok se nacija veselila, on prvi krenuo sa pljuvačinom...

I dalje sam na istom,ovo mi nije ni mrvu pomoglo da sam procjenim na osnovu činjenica,najvažnije što sam pitao nije tu rečeno.Znači,koja izjava,ili bar u vezi kojeg događaja,a može i kome je to rečeno.
Jbg,čisto "kritizirao hrvatsku zbog žrtava" meni ne implicira automatski lošu namjeru,dapače.Ne mogu odma to uzet kao kad npr. Milanović,il neki govnarski novina to napravi najočiglednije po šemi naštetit nama.

Mene isto baš jako smeta neka npr civilna žrtva,štagod,Srbin,počinjena čisto zločinački od našeg vojnika.Jebeno,baš me jebeno jako smeta.Znao sam reć da me "više bole" te žrtve nego naše iz npr. Škabrnje,pa me masa krivo znala i skužit.

Bukowski
16-09-2016, 23:35
Tko što želi, jaja, Uskrs, zečevi i banane? Niste mi baš razumljivi, ali mislim da se pozivate na minuli rad, napore i zasluge tih bakljaša. Meni je to kao da pokušavate opravdati silovatelja pedofila, koji je prije toga bio tako dobar, pomagao djeci, zbog njih prešao kilometre i kilometre, a onda je ogorčen lošom uslugom u gradskom prijevozu, u najboljoj namjeri, učinio to što je učinio.

Ne znam jel baš bilo tolko nejasno,al kakogod,naravno da nisam to pokušao,niti sam ikada i pomislio selektivno davat veću važnost ikome i iz ikakvih razloga,ubrajajući minuli rad.
Nego sam,karikirajući,rekao ono za što se koristi poslovica o neizbježnosti razbijanja jaja u svrhu pravljenja frite.Kajgane,jel.
Pa sam ta ista jaja samo iskoristio malo drugačije,sa istim zaključkom.

Nekad jednostavno moraš žrtvovat nešto zbog većeg/krajnjeg cilja.

Dok god ti,iko,stoji pri tome da nije trebalo i da nisu smjeli iz ma kojeg razloga,dal je glupo,jel ima drugi način,il drugo vrijeme,ne pada mi n pamet tvrdit da nisi u pravu,al bome nemaš ti pravo reć da su to radili jer su izdajice države i slično.
PRVO jer se bacaš blatom,čak točnije govnima,a ne znaš da si u pravu.
A tek onda jer ja znam da nisi,odnosno zbog toga što to nije istina.

Picaferaj
17-09-2016, 01:07
Ne znam jel baš bilo tolko nejasno,al kakogod,naravno da nisam to pokušao,niti sam ikada i pomislio selektivno davat veću važnost ikome i iz ikakvih razloga,ubrajajući minuli rad.
Nego sam,karikirajući,rekao ono za što se koristi poslovica o neizbježnosti razbijanja jaja u svrhu pravljenja frite.Kajgane,jel.
Pa sam ta ista jaja samo iskoristio malo drugačije,sa istim zaključkom.

Nekad jednostavno moraš žrtvovat nešto zbog većeg/krajnjeg cilja.

Dok god ti,iko,stoji pri tome da nije trebalo i da nisu smjeli iz ma kojeg razloga,dal je glupo,jel ima drugi način,il drugo vrijeme,ne pada mi n pamet tvrdit da nisi u pravu,al bome nemaš ti pravo reć da su to radili jer su izdajice države i slično.
PRVO jer se bacaš blatom,čak točnije govnima,a ne znaš da si u pravu.
A tek onda jer ja znam da nisi,odnosno zbog toga što to nije istina.

Ovo je repriza rasprave. U onoj prvoj si također tvrdio "da to nije istina" ali tu tvrdnju nisi s ničim ni pokušao argumentirati a kamoli da si ju dokazao kao istinitu. Istina je da ti ne znaš jel' istina ili nije. Šta se mene tiče...."When I see a bird that walks like a duck and swims like a duck and quacks like a duck, I call that bird a duck"

Bukowski
17-09-2016, 03:34
Stari,zato što i da pokušam dokazat,realno (tebi) ne mora značit što i drugome.A di je da to i ne mogu,jer bi uša u "nikad,a ni onda" skupinu stvari za forum.

Nadalje,zato san i napisa PRVO što on ne zna da je u pravu.

A za ovo zadnje,čak i kad je tebi naočigled prominila oblik,i postala patkom odjednom?Iako je oduvik ti bacala na rodu? Jbg,možda je do daljine,pa ti odatle se pari patkon.Moguće ti od odsjaja sunca takva boja perja,a hod ti pačji jer vreba žabu baš,pa taktički prominila hod.A kvakanje....jbg,da to ne dolazi iz toga okvirno pravca,pa iako je izvor neka patka u blizini,ti to pripisa rodi jer nema ko bit kad je jedino ona ti u vidokrugu...

Možda da prošetaš 10 metara livo pa odatle pogledaš?

Ako ne,jbg,onda nemaš šta nego čekat,da se steknu povoljne okolnosti za bolju vidljivost.Da sunce zađe i povede odsjaj,da žaba il uteče il fasuje na najjače,i to.A ne daj Bože da te ni to sve ne uvjeri,jer ako budeš čeka i da stane kvakanje,moga bi se realno i načekat,dok god patka ne parti,a nigdi nijedne druge u prolazu.

Picaferaj
17-09-2016, 12:50
Stari,zato što i da pokušam dokazat,realno (tebi) ne mora značit što i drugome.A di je da to i ne mogu,jer bi uša u "nikad,a ni onda" skupinu stvari za forum.

Nadalje,zato san i napisa PRVO što on ne zna da je u pravu.

A za ovo zadnje,čak i kad je tebi naočigled prominila oblik,i postala patkom odjednom?Iako je oduvik ti bacala na rodu? Jbg,možda je do daljine,pa ti odatle se pari patkon.Moguće ti od odsjaja sunca takva boja perja,a hod ti pačji jer vreba žabu baš,pa taktički prominila hod.A kvakanje....jbg,da to ne dolazi iz toga okvirno pravca,pa iako je izvor neka patka u blizini,ti to pripisa rodi jer nema ko bit kad je jedino ona ti u vidokrugu...

Možda da prošetaš 10 metara livo pa odatle pogledaš?

Ako ne,jbg,onda nemaš šta nego čekat,da se steknu povoljne okolnosti za bolju vidljivost.Da sunce zađe i povede odsjaj,da žaba il uteče il fasuje na najjače,i to.A ne daj Bože da te ni to sve ne uvjeri,jer ako budeš čeka i da stane kvakanje,moga bi se realno i načekat,dok god patka ne parti,a nigdi nijedne druge u prolazu.

o jebiga sad. Ako ti je roda draža od patke onda ju zamini sa rodom. Šta se tiče vidljivosti, ovdje kod mene je poprilčno dobra. Jesi li ti siguran da ti nisi zaglavia u magli? U livo ne idem. Tamo se svi zvijeri paze :)

juanpablom
26-09-2016, 11:02
izgleda da smo dobili laternativu Striniću(ja bi rekao i boljeg nego Strinića) na lijevom beku, Hrvoja Milića. čovjek je konstantan u Fiorentini, i dobro je odigrao ono što sam gledao.

juanpablom
29-09-2016, 14:32
jel objavljen roster za Kosovo i Finsku?

Grunf
29-09-2016, 15:58
To pitas kao da se ne zna prvih 11. :D

juanpablom
29-09-2016, 16:31
To pitas kao da se ne zna prvih 11. :D
da čitam :kava

juanpablom
30-09-2016, 22:12
popis za Kosovo i Finsku http://hns-cff.hr/news/15143/popis-izbornika-cacica-za-kosovo-i-finsku/

juanpablom
05-10-2016, 10:13
otpala četvorica, valjda će biti zdravih do sutra

Grunf
05-10-2016, 10:55
Čim se Modrić ozlijedio ostali izmišljaju ozljede. Rakitića pecka grlo, Pjaca ima urasli nokat, Lovren ima insomniju.

juanpablom
05-10-2016, 10:59
Čim se Modrić ozlijedio ostali izmišljaju ozljede. Rakitića pecka grlo, Pjaca ima urasli nokat, Lovren ima insomniju.
Rakitić nije igrao za Barcu ovaj vikend

franjevac
06-10-2016, 20:52
ne mogu vjerovat mandžo dao gol a da nije glavom ili nogom sa metra :D

franjevac
06-10-2016, 21:24
nadam se da će most inzistirat na smanjivanju pretplate
a ćelavog smrada ćosića izbaciti na ulicu
kako je jadan u pičku materinu

Grunf
06-10-2016, 21:46
Mandzo pronasao repku na kojoj ce se iskaliti. :cheer Cos se ili dere ko gorila ili cvili ko mis. Nema sredine. :D

franjevac
06-10-2016, 22:09
Mandzo pronasao repku na kojoj ce se iskaliti. :cheer Cos se ili dere ko gorila ili cvili ko mis. Nema sredine. :D

mandžo funkcionira uz drugog napadača
a ćosić nije normalan koliko je jadan
stalno osuđuje navijače i njihove povike
kao da su oni zastupnici ili državni dužnosnici a ne navijači

Grunf
06-10-2016, 22:12
Kramaric je dost pomogel Mandzi. :)

franjevac
06-10-2016, 22:14
Kramaric je dost pomogel Mandzi. :)

kramarić je kreator odličan igrač
gledam druge rezultate u našoj grupi baš je kaotična i izjednačena