PDA

Pogledaj Full Version : Hrvatska nogometna reprezentacija

Stranice : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 [11] 12 13 14 15

Komari
20-10-2015, 00:43
Tako je,zoveš joj idućeg frajera,njegovu mamu i tatu i pričaš sve najbolje o njoj..još ako imaš materijala za you tube diš bolje:rofl:rofl

:( dakle još je voliš i na malo čudan način pokazuješ da ne moš bez nje...

:kez

totalna steta
20-10-2015, 00:46
:( dakle još je voliš i na malo čudan način pokazuješ da ne moš bez nje...

Pa reka san odmah gore,emocije su zajebane..naravno da je voliš,pa nismo srbi:018.

Komari
20-10-2015, 00:55
Pa reka san odmah gore,emocije su zajebane..naravno da je voliš,pa nismo srbi:018.
"tko se tuče taj se voli" je rezervirano isključivo za vrtić, ajde i za možebitno par prvih razreda osnovne škole..

ostali ili prihvate takvu kakva je ili odu

totalna steta
20-10-2015, 01:31
"tko se tuče taj se voli" je rezervirano isključivo za vrtić, ajde i za možebitno par prvih razreda osnovne škole..

ostali ili prihvate takvu kakva je ili odu

Slažem se,zato štraca (mamić) mora otići:kez

Pa neće nas neka štraca potirat iz svoje vlastite kuće :zubo

Komari
20-10-2015, 01:41
Slažem se,zato štraca (mamić) mora otići:kez

Pa neće nas neka štraca potirat iz svoje vlastite kuće :zubo

Ček prvo da definiramo .. ti oćeš reć da ti u stvari voliš Mamića ali mu prko nekih stvari ne moš prić :D

Nadalje po pravu i zakonu on je u svojoj kući i plaća sve troškove.. i sad bi mora otić i ti bi ga izbacija iz njegovog samo zato šta ti imaš ideju i emociju kakav bi on trebao bit i šta bi trebao radit Po mogućnosti bi ga još iscipelarija

Komari
20-10-2015, 01:52
Enivej
ja sad iden spavat, a ti do sutra razmisli i odluči se koga u stvari voliš ili ne voliš (Mamića ili reprezetaciju) i je li u redu da zbog neuzvraćene ljubavi (ako izabereš Mamića) u redu nered od života radit prijateljicama (reprezentaciji) ili ipak misliš na reprezentaciju ili na neku desetu.

Jer inače priča o 'štraci' ti ne drži kad i sam više ne znaš kojoj si šta obeća ili priča ili virova ili na koju misliš

:pajki

Picaferaj
20-10-2015, 02:50
Upravo pročita zadnjh nekoliko stranica ove teme i otkria da imamo 2 prave pravcate tekovine NOB-a na forumu. Jedan je 100s a drugi totalna šteta. Pored njihovih upisa i zaba mi pari skoro normalan, informiran i razuman :)

Picaferaj
20-10-2015, 03:24
prvi put u životu sam malo gleda ovog kepeca :bravo

Kutina je zakon!

Joe Šimunić je četnik! Obični Mamićev glupavi potrčko.. samo mu šajkača fali :)

Ovaj voditelj debilko je isto četnik! Mali našmrkanko koji mora plaćat da skida paučinu s jaja ko najveći glupan traljavo politizira i ne sakriva koliko mrzi Hajduk i Torcidu...
Ne da bi moga dobit po ušima, nego bi moga dobijat dok je god živ :kruna
I još uz ova 2 cirkusanta i ovaj treći, jadni, politički, netalentirani SSSR režiser.
Uglavnom, komedija samo takva :shat

Pogleda ti samo ove "logike". Kutina je zakon, Joe je četnik ali i zakon za Kutinu. :)
Sedlar je režiser dokumentarnih filmova a ne igranih. A vrijednost njegovih filmova nije u nekoj kvaliteti nego u probijanju leda, tj. otvaranje predugo zatvorenih tema, ako se tako mogu izrazit... tema koje su za naše antifašističke humanitarce tabu na kvadrat.
Bujanec usprkos nedostatku novinarsko-voditeljskog talenta i pomalo grotekstnog izgleda je uspia napravit najgledaniju i jednu od najkvalitetnijih TV emisija. A to da s kokom skida paučinu s jaja, samo ti viruj Indexima, Jutarnjim, Slobodnim i Novim Listovima. daleko ćeš dogurat. Kladim se da viruješ i Manoliću kad cinkaje udbaše :)

A je, umalo zaboravia. Bujanec dobro sakria od mene da mrzi Hajduk i Torcidu. Da ti to nisi otkria ja bi bia sada u zabludi.

NorthStand
20-10-2015, 03:46
Upravo pročita zadnjh nekoliko stranica ove teme i otkria da imamo 2 prave pravcate tekovine NOB-a na forumu. Jedan je 100s a drugi totalna šteta. Pored njihovih upisa i zaba mi pari skoro normalan, informiran i razuman :)

dobro totalna šteta mi se čini ko ok lik i lijepo argumentira svoje, ali ovaj 100S mi pari da nije SSovac ko ti i ja. :rofl

zaba1111
20-10-2015, 08:20

Ti već imaš dovoljno godina da si ne bi smio dozvoljavati dobacivanje iz mase, nego bi trebao jasno iznijeti svoj stav, ako ga uopče imaš o ovoj temi, znači treba začepiti ili stisnuti muda i suportstaviti se zabinim stavovima direktno , cijenim tvoje iskustvo koje ti kaže da je bolje to izbjeći, ali onda ne treba raditi ni ono što ne priliči iskusnom čovjeku u godinama.

Inkvizitor
20-10-2015, 08:33
Otišao je iz Dinama jer je takva priroda trenerskog posla, kad rastanak zahtjevaju odnosi u svlaćionici, atmosfera i prije svega razultati i igra tada se treneri mijenjaju, zbog istoga su otišli i svi dosadašnji treneri, kao što sam već i unaprijed najavljivao i o tome pisao, ali si brisao... Zašto je Bilić u ozbiljnim europskim konstantno nakon repke, a Mamić ga potjerao, to je tvoj rezon.
Čačić je dokazao da je pošten, da ne sluša nikoga, da profesionalno radio svoj posao i sad je igrom pokazao da ima kvalitete za trenera reprezentacije, momentalno nemamo boljeg dostupnog Hrvata i čovjeka treba podržavati dokle god ima igru i razultat, kao što bi to uvijek tako trebalo biti, međutim kao nigdje u svijetu, u HR se čovjeka može optužiti za budući kriminal koji će napraviti tako što će prodavati Mamićeve igrače, nevjerovatna i neviđena pojava u svijetu, optužen i progonjen kao nitko dosad zbog kriminala koji tek treba počiniti, a u što nitko ne sumnja, postavlja se pitanje zašto su svi u to uvjereni ako je Čačić dokazao da nije slušao Mamića čak ni u Dinamu, potjerao njegove igrače koje je ovaj doveo kao skupa pojačanja i nakon Čačića te iste igrače vratio, i unatoč takvim dokazima da Čačić ne sluša nikoga osim svoj stručni stav, nitko ne sumnja u njegov budući kriminal, a osim samo pozitivnih saznanje o njemu jedino što ga može kompromitirati je to da je još 89. bio u HDZu...
Dakle inkvizitore temeljem čega ti misliš da će Čačić pogodovati menadžerima na uštrub reprezentacije, a što je tvoj glavni argument za kriminal u repkici zbog kojega čak i navijaš protiv hrvatske reprzentacije , a neuspjeh reprezentacije znači i nemjerljivu štetu za državu.
Temeljm čega si protiv Čačiča i zašto želiš štetu u državi?

Priroda takvog posla.

S čime je to Čačić dokazao da je pošten i kome je to dokazao. Tebi. Haha Grohotom se smijem.

Čačić neće pogodovati menadžerima nego menadžeru. Me-na-dže-ru razumiš. Jednom jedinom. Onom koji ga je i postavio. I koji mu je stavio nad glavu nadzornika da ne bi što pogriješio kad bude pred kamerama istrtljavao spisak koji mu ovaj bude sastavio.

Čačić je tamo nebitan lik, dato mu je da laprda po novinama, njega se ne pita ništa. Odmah kad je ustoličen pozvao je Pivarića i Čopa u reprezentaciju., Čopa...ahahaha.

Mislim nije on pozvao. Jozak ih je pozvao ali eto vodi se da ih je Čačić pozvao.

Uostalom ti si tvrdio da je Kovač veličina. Igračka i uopće, da je ostvario velebni rezultat, da smo pod njim kandidati za europske prvake, da je čovjek gigant.

Pa što bi. Odleti gigant dok si reko keks nakon dvi utakmice. Kako objašnjavaš taj paradoks.

Inkvizitor
20-10-2015, 08:37
I onda kad odogovoriš na ludosti on to pobriše jer je to stalkanje, čovječe ja ne znam kako da ti na tebi prihvatljiv način napišem da pišeš ludosti, pokušao sam primjerima nevezanim za nogomet okolo kole , ali džaba, ne slaganje s tobom je stalkanje i onda ide brisanje.

E vidiš ovakvi postovi ti se brišu i radi ovakvih postova letiš s foruma. Ti nisi demantirao i polemizirao nego napišeš da su to ludosti i slične stvari.

Samo budala bez dva grama mozga i onaj tko je na mamićevoj plaći ne vidi da, da ponovim, da su sami naručivali kazne od UEFE i prazan stadion u Splitu kad im je naređeno od strane HDZ-ea vjerovatno da utakmicu pribace u Split, dakle samo budala to nije vidila a vjerovatno su i organizirali svastiku.

I ista ta budala ne vidi da je Čačić obični klaun a da je izbornik Jozak koji mu samo tutne papir sa imenima i gurne pred kamere da ovaj laprda i bude Mamićev gromobran

Inkvizitor
20-10-2015, 08:49
Dakle inkvizitore temeljem čega ti misliš da će Čačić pogodovati menadžerima na uštrub reprezentacije, a što je tvoj glavni argument za kriminal u repkici zbog kojega čak i navijaš protiv hrvatske reprzentacije , a neuspjeh reprezentacije znači i nemjerljivu štetu za državu.
Temeljm čega si protiv Čačiča i zašto želiš štetu u državi?

Ne služi se tim udbaškim metodama. Nisi ti Mamić da imaš takvo pokriće.

ja sam jasno napisao da bi volio da mogu ne navijati za reprezentaciju, tj da navijam protiv nje ali eto ne mogu. Jasno napisano da može razumjeti i zadnji degenerik. Radi ovakvih laganja i podmetanja si letio dva tjedna s foruma a slijedeći put ćeš mjesec dana.

pa ti laži i podmeći a banovi ti se duplaju. Ovu laž i podmetanje ću ti progledat radi prve slijedeće letiš.

Toliko o tome.

Navijam za dres. Što se tiče igrača osim par njih, na ostale bi hraknuo. To su gnjide.

Državi štete tipovi poput Čačića. Ljudi bez morala, bez karaktera koji se prodaju da budu kartonske lutke i koji služe inetresima jednog čovjeka a ne državi. Čovjeku koji naručuje prazne stadione da bi u tišini mogao raditi svoj porljavi posao. Koji smjenjuje izbornike koje je sam postavio ako mu samo kažu "vidjet ću" a kamoli "neću". Mamić želi štetu državi. Čačić želi štetu državi. Šuker želi štetu državi. Ti želiš štetu državi.

zaba1111
20-10-2015, 08:52
Hahaha, cime je Cacic dokazao postenje, pantime sto je uvijek bio posten, odnosno time sto nikad nije uhvacen sa prstima u pekmezu, time sto je slijedio svoj strucni stav i potjerao Leku i Vidu iz Mamicevog kluba, igrace koje je ovaj skupo platio i u momcad vratio nakon Cacicevog odlaska, dakle to je direktni dokaz Caciceve neovisnosti.
Koji je dokaz njegove ovisnosti? Kriminalnog pedigrea da se vec unaprijed zna kako ce biti kriminalac?

Sto je bilo sa Kovacem? Upravo ono sto sam najavio da ce i biti, neprijatelj je kad je repka bila na vrhuncu krenuo u sustavni otvoreni napad.na svim frontovima i kao sto sam najavio to je unijelo nemir, narusilo atmosferu i djlovalo na igru i rezultat.

A napad je bio jednako smijesan kao i ovaj na Cacica, pod izlikom prcije i izloga, a to sto u izlogu nije bio nijedan igrac Dinama nije bilo dovoljno , dovoljno je sto je smo imali fascinantan rezultat i sto imamo ekipu za sami vrh, da neprijatelj udari svim sredstvima i za sobom povede i debile.

Inkvizitor
20-10-2015, 09:05
Hahaha, cime je Cacic dokazao postenje, pantime sto je uvijek bio posten, odnosno time sto nikad nije uhvacen sa prstima u pekmezu, time sto je slijedio svoj strucni stav i potjerao Leku i Vidu iz Mamicevog kluba, igrace koje je ovaj skupo platio i u momcad vratio nakon Cacicevog odlaska, dakle to je direktni dokaz Caciceve neovisnosti.
Koji je dokaz njegove ovisnosti? Kriminalnog pedigrea da se vec unaprijed zna kako ce biti kriminalac?

Sto je bilo sa Kovacem? Upravo ono sto sam najavio da ce i biti, neprijatelj je kad je repka bila na vrhuncu krenuo u sustavni otvoreni napad.na svim frontovima i kao sto sam najavio to je unijelo nemir, narusilo atmosferu i djlovalo na igru i rezultat.

A napad je bio jednako smijesan kao i ovaj na Cacica, pod izlikom prcije i izloga, a to sto u izlogu nije bio nijedan igrac Dinama nije bilo dovoljno , dovoljno je sto je smo imali fascinantan rezultat i sto imamo ekipu za sami vrh, da neprijatelj udari svim sredstvima i za sobom povede i debile.

Nitko nije rekao da je on kriminalac nego klaun. Ne znam što pilaš po nečemu što nitko nije rekao. Stara udbaška metoda a?

On potjerao iz Dinama Leku i ne znam koga još, njega potjerao Mamić. I sad ga doveo za trenera reprezentacije. Vidiš li ti tu neku nelogičnost, neku zamršenu priču, totalno blekastu. Priču bez ikakva smisla.

Znači Kovaču narušilo atmosferu i djelovalo na igru i rezultat. ma nemoj. A malo ranije tvrdiš da je Čačić unio optimizam, smiraj i šta sve ne, u jednakom ako ne i gorem okruženju nego ga je imao Kovač. U doba najvećeg bojkota, kad se i po kafićima počelo bojkotirati gledanje reprezentacije.

Samo sam te tu čeko. Znam unaprijed tu naučenu, nelogičnu idiotariju koju ćeš izverglat.

Kovača sjebala loša atmosfera i napadi na repku, iako je gigant, igrački i uopće a jedan mali, majušni Čačić koji nit je ikog ozbiljno vodio( Dinama i Maribora kratko), nit je itko njega u najluđim snovima vidio kao izbornika, taj mali Čačić u najgoroj atmosferi ikad odkad je Hrvatke, onako digne ekipu, stvori pozitivnu atmosferu i ekipa proigra. Kovača sjebala loša atmosfera oko reprentacije, Čačiću nije smetala i digao reprezentaciju..ahahaha..takvu stupidariju može napisati samo zaba.

Ili je slučajno možda Mamić naredio svojim trabantima u reprezentaciji, i zagrmio, ajmo sad prekid bojkota, ništa Čačić nije hahah napravio u par dana, to ne zadnja budala ne bi pomislila, i nije li možda Kovač odletio ne zbog loše atmosfere i napada na repku, (jer ako je mogao jedan bezvezni Čačić unatoč još gorim napadima i atmosferi oko reprentacije "dići ekipu" što ne bi to smetalo Kovaču) Ili to sve ima veze s Mamićevom izjavom " Iako smo kumovi, iako sam mu sve dao, Kovač više nema moju podršku. Sve sam mu dao a on ne vraća ništa". I odleti Kovač nakon te izjave nakon dvi bojkotirane utakmice od strane Mamićevih trabanata u reprentaciji. Nikakva loša atmosfera jer si ti sam rekao, da je čak bolje da su se takvi huligani maknuli od reprezentacije. Da je to konačno dobra atmosfera. Nije bilo navijača i tih "huligana" ni na Azerbejdžanu ni u Norveškoj.

Što to on "njemu ne vraća"?

Što je Mamić mislio pod tim " da mu Kovač ne vraća ništa". Što ti misliš? Imaš neki logičan odgovor, a li ne one tipa "Kovača sjebala loša atmosfera oko repke a Čačić je onako junački podigao ekipu u najlošijoj atmosferi ikad " i slične stupidarije koje je sramota i čitat.

totalna steta
20-10-2015, 10:25
A argument za to ti je ??
Mozda to što se ne informiram po sturm,white power forumima,ne vidim guštere,židove i masone da iskaču iz svakog kantuna:zbunjen:

btw.ja od tekovina noba sam imao jednu živu babu a i nju su partizani bili zatvorili te oca i njegovu braću u domovima za ratnu siročad..

Picaferaj
20-10-2015, 10:31
A argument za to ti je ??
Mozda to što se ne informiram po sturm,white power forumima,ne vidim guštere,židove i masone da iskaču iz svakog kantuna:zbunjen:

btw.ja od tekovina noba sam imao jednu živu babu a i nju su partizani bili zatvorili te oca i njegovu braću u domovima za ratnu siročad..

Argument mi je da sa i sam bio tekovina NOB-a, tako odgajan i "obrazovan" u samousranom socijalističkom raju, pa ih, tj. vas, mogu pripoznat zatvorenih očju i začepljenog nosa i sa druge strane svita. U jednom si u pravu, kurca ne vidiš..nit znaš il' kužiš.

Picaferaj
20-10-2015, 10:36
Ti već imaš dovoljno godina da si ne bi smio dozvoljavati dobacivanje iz mase, nego bi trebao jasno iznijeti svoj stav, ako ga uopče imaš o ovoj temi, znači treba začepiti ili stisnuti muda i suportstaviti se zabinim stavovima direktno , cijenim tvoje iskustvo koje ti kaže da je bolje to izbjeći, ali onda ne treba raditi ni ono što ne priliči iskusnom čovjeku u godinama.

zaba, ne kaki. Nego, ako imaš imalo (dobre) volje, probaj pogledat sranje sa i oko Mamića iz perspektive hajdukovca. Znam da ti neće uspit iz prve, ili druge, treće ali..you can get it if you really want. Jer Jimmy kaže da mo'š..but you must try, try and try:)

totalna steta
20-10-2015, 10:38
Argument mi je da sa i sam bio tekovina NOB-a, tako odgajan i "obrazovan" u samousranom socijalističkom raju, pa ih, tj. vas, mogu pripoznat zatvorenih očju i začepljenog nosa i sa druge strane svita. U jednom si u pravu, kurca ne vidiš..nit znaš il' kužiš.

Ti si ka onaj lik iz velog mista "jema puno lipih stvari al ih ne smim kazat"

Ti si pravi produkt socijalističkog obrazovanja,sa marksizma si prešao na white power literaturu pa si sad zalipija na to,ko djanki kad se vrati iz komune,...

Istina je između redova,nauči tako čitat...

Picaferaj
20-10-2015, 10:59
Ti si ka onaj lik iz velog mista "jema puno lipih stvari al ih ne smim kazat"

Ti si pravi produkt socijalističkog obrazovanja,sa marksizma si prešao na white power literaturu pa si sad zalipija na to,ko djanki kad se vrati iz komune,..

Istina je između redova,nauči tako čitat...

"white power literaturu"?? Lol. Ne seri bakljave. Ako te zabavlja lipit imbecilne i neistinite etikete ... samo lipi. Al' mene, niti blo koga drugoga u posjedu povijesnih činjenica, ne'š zajebat sa tim plitkim forama koje su glavno oružje i argument svih "antifašista" bez obzira odakle su.

P.S. sljedeći put, ako ga bude, mo'š mi reć i da sam anti - Semit :)

100s
20-10-2015, 11:27

Ako ti se ne svidja sta pisem o hajduku i torcidi onda izadji vise iz ormara i priduzi se ostalim mamicevcima. Vidis da te i zovu. Vide da si vec javno polu njihov.
A sta se tice Nob-a, od mojih niko, niko, niko nije tu bia, iako bi bilo normalno posto su iz Dalmacije da su se jedino tako mogli borit protiv šugavih okupatora talijana.
Al svako se svrbi di ga češe, druker u zatvoru prvi viče za druge da su drukeri, latentni pederi prvi za druge viču da su pederi, tako možda i ti o tom nobu-u?
I stvarno ne razumim ljude koji sve odma uvik pribacuju na partizane i ustaše.. Ja razumim da ti sad imaš priko 6 banki, al bratko davno je bia ww2

Ante S.
20-10-2015, 11:38
vas koje ne zanimaju podjele crveni-crni, vjernici-nevjernici, vas je daleko najlakše zavest i odvest na krivi put. vi ste najlakši plijen moderne neoorjune koja vlada hrvatskom i hajdukom.
dosta da vam se prodaju floskule tipa "kontra mraku - kontra sili", dosta da vam se da panj trave, boca pelinkovca i niko vam nije ravan. sve vam je sprdnja i zajebancija osim baba roge mamića koji vam je kriv za sve nedaće u životu i kojega bi nožem zaklali da možete.

100s
20-10-2015, 11:41
Pogleda ti samo ove "logike". Kutina je zakon, Joe je četnik ali i zakon za Kutinu. :)
Sedlar je režiser dokumentarnih filmova a ne igranih. A vrijednost njegovih filmova nije u nekoj kvaliteti nego u probijanju leda, tj. otvaranje predugo zatvorenih tema, ako se tako mogu izrazit... tema koje su za naše antifašističke humanitarce tabu na kvadrat.
Bujanec usprkos nedostatku novinarsko-voditeljskog talenta i pomalo grotekstnog izgleda je uspia napravit najgledaniju i jednu od najkvalitetnijih TV emisija. A to da s kokom skida paučinu s jaja, samo ti viruj Indexima, Jutarnjim, Slobodnim i Novim Listovima. daleko ćeš dogurat. Kladim se da viruješ i Manoliću kad cinkaje udbaše :)

A je, umalo zaboravia. Bujanec dobro sakria od mene da mrzi Hajduk i Torcidu. Da ti to nisi otkria ja bi bia sada u zabludi.

Prvi put u životu sam gleda onog bujaneca i to samo zato jer je neko reka da mu je gost joe simunic.
Jos im se pridružia onaj propali režiser sedlar tako da je komedija bila potpuna. Neka ubi Bože priča u polumračnom studiju.. Odma me podsjetilo na malnarovu noćnu moru. Mišavina noćne more sa ova 3 lika iz alan forda i konstantnim lošim pokušajima onog komedijaša od voditelja da sere po hajduku i torcidi.
Bujanec, Đo Šimunić i režiser Sedlar :shat

100s
20-10-2015, 11:49
A za Kutinu sam napisa da je zakon jer i je zakon. Davno sa pročita sve šta je napisa o Sajmištu i još je čovik iz legendarnog HOS-a. Kutina je zadnji put kad je bia u Splitu jedan dan i od toga je pola dana provea sa navijačima i jučer je jedini pozdravia Torcidu i BBB za razliku od ovih ostalih jebivjetara koji su sano pokušavali srat.

Komari
20-10-2015, 11:54
Kutina (Damir Markuš) je stari BBBovac i HSPovac.
Koji UBR još uvijek navija za Dinamo i reprezentaciju.

:)

Picaferaj
20-10-2015, 12:04
Ako ti se ne svidja sta pisem o hajduku i torcidi onda izadji vise iz ormara i priduzi se ostalim mamicevcima. Vidis da te i zovu. Vide da si vec javno polu njihov.
A sta se tice Nob-a, od mojih niko, niko, niko nije tu bia, iako bi bilo normalno posto su iz Dalmacije da su se jedino tako mogli borit protiv šugavih okupatora talijana.
Al svako se svrbi di ga češe, druker u zatvoru prvi viče za druge da su drukeri, latentni pederi prvi za druge viču da su pederi, tako možda i ti o tom nobu-u?
I stvarno ne razumim ljude koji sve odma uvik pribacuju na partizane i ustaše.. Ja razumim da ti sad imaš priko 6 banki, al bratko davno je bia ww2

Ako ti se ne sviđa šta pišem o tebi na osnovu tvojih upisa..žviždi i negoduj ako te volja. Šta ću ti ja?
Ti razumiš, da prostiš, kurac a ne mojih priko 6 banki. Pojma nemam koliko ti banki imaš nit me zanima al meni ne mo'š držat pridike ni o Hajduku ni o Torcidi nit o bilo čemu drugome. Jer sve to, uključujući činjenicu da su "partizani i ustaše" srž problema svega u ovoj državi, poznajem pun kurac bolje od tebe.

100s
20-10-2015, 12:06
Kutina (Damir Markuš) je stari BBBovac i HSPovac.
Koji UBR još uvijek navija za Dinamo i reprezentaciju.

:)
Ljudi ka šta je on mogu radit do kraja života šta god oće i bit za koga god oće. Iako virujem da je malo bolje informiran od svemu sumnjam da bi više bia za te.
Isto tako se u splitu družia da ljudima koji se najviše bore protiv ove mamićeve repke i dinama

Picaferaj
20-10-2015, 12:08
Prvi put u životu sam gleda onog bujaneca i to samo zato jer je neko reka da mu je gost joe simunic.
Jos im se pridružia onaj propali režiser sedlar tako da je komedija bila potpuna. Neka ubi Bože priča u polumračnom studiju.. Odma me podsjetilo na malnarovu noćnu moru. Mišavina noćne more sa ova 3 lika iz alan forda i konstantnim lošim pokušajima onog komedijaša od voditelja da sere po hajduku i torcidi.

Koja si ti sofisticirana faca U svemu superioran tim smišnim likovima, a? :)

100s
20-10-2015, 12:14
Koja si ti sofisticirana faca U svemu superioran tim smišnim likovima, a? :)

Bar to nije teško, takvima je svako superioran. Da je dovest jednog Ševu ili Jajana rasturili bi ih :)

Picaferaj
20-10-2015, 12:17
Bar to nije teško, takvima je svako superioran. Da je dovest jednog Ševu ili Jajana rasturili bi ih :)

M naravno. Meni uvik smišno kad pacient u ludari dijagnozira doktora i pokušava ga izličit. Samo nastavi. Splitu nikad nije falilo redikula a ti izgleda nastavljaš tradiciju :)

100s
20-10-2015, 12:19
Fala na lipim ričima, tvoje mišljenje mi je za popizdit važno :D

totalna steta
20-10-2015, 12:28
B
"white power literaturu"? Đanki, mantra o Isusu? Lol. Ne seri bakljave. Ako te zabavlja lipit imbecilne i neistinite etikete ... samo lipi. Al' mene, niti blo koga drugoga u posjedu povijesnih činjenica, ne'š zajebat sa tim plitkim forama koje su glavno oružje i argument svih "antifašista" bez obzira odakle su.

P.S. sljedeći put, ako ga bude, mo'š mi reć i da sam anti - Semit :)

Jedini koji ovde nekog etiketira si ti,ja se samo referiram na tvoje ranije upise i linkove koje si lipija i odakle crpiš "istinu".
od samog početka,od argumenata nisi stavio još ništa ,osim prilično nadmenog stava s visoka "ja sve znam"

A koliko si zanimljiv s tom istinom vidi se i ovde da jedinog pobornika imaš u northu i to na mjestu di su uglavnom "državotvorni" hrvati..toliko o tvojoj istini..

I stvarno mi se neda raspravljat s nadmenim i arogantnim forumašima,te budi pozdravljen od mene !!

Picaferaj
20-10-2015, 12:48
B

Jedini koji ovde nekog etiketira si ti,ja se samo referiram na tvoje ranije upise i linkove koje si lipija i odakle crpiš "istinu".
od samog početka,od argumenata nisi stavio još ništa ,osim prilično nadmenog stava s visoka "ja sve znam"

A koliko si zanimljiv s tom istinom vidi se i ovde da jedinog pobornika imaš u northu i to na mjestu di su uglavnom "državotvorni" hrvati..toliko o tvojoj istini..

I stvarno mi se neda raspravljat s nadmenim i arogantnim forumašima,te budi pozdravljen od mene !!

caka je da ja stvarno sve o čemu je ovdje tema znam. A činjenica je da ti ne znaš al' si uvjeren da znaš. I sad bi ja, po tvojoj besprijekornoj logici, vizavi neke bratskojedinstvene jednakosti triba tebe tretitati ka jednakog meni u znanju da me ti ne bi smatrao "nadmenim", jel'?
Ti si arogantan. I ta vrsta arogancije se samo rađa u ignoranciji. Za utjehu ti, nisi u tome izuzetak nego skoro pravilo. Neću te ni pitat za neki konkretni razlog za navodnike oko "istine" koju "crpim" sa navedenih linkova. Jer, za mene osobno, nema nikakvog nema smisla sa takvima ka ti gubit vrime pokušavajući komunicirat i raspravljat činjenično i razumno.

daBronxBomber
20-10-2015, 12:50
vas koje ne zanimaju podjele crveni-crni, vjernici-nevjernici, vas je daleko najlakše zavest i odvest na krivi put. vi ste najlakši plijen moderne neoorjune koja vlada hrvatskom i hajdukom.
dosta da vam se prodaju floskule tipa "kontra mraku - kontra sili", dosta da vam se da panj trave, boca pelinkovca i niko vam nije ravan. sve vam je sprdnja i zajebancija osim baba roge mamića koji vam je kriv za sve nedaće u životu i kojega bi nožem zaklali da možete.

Dobar upis. Ne znam bi li ga zaklali, ali je činjenica da ga krive za sve.

Mamić je već postigao "značaj" več spomenutih guštera Davida Ickea, masona i sl. kod mitomana koji drže Mamića krivim što im se čuna ne diže.

Nije sve urota niti teorija zavjere, iako one, dakako, postoje. Valja biti razborit i znati koje jesu a koje nisu.

POSTOJI zavjera s ciljem uništavanja svega hrvatskog.

Picaferaj
20-10-2015, 12:54
Fala na lipim ričima, tvoje mišljenje mi je za popizdit važno :D

Nema na čemu. I drugi put :)

NorthStand
20-10-2015, 13:57
B

ni meni se ne da raspravljat s seratorima tvog tipa, koji sve znaju ali ništa ne znaju, i dobro vam je reko picaferaj uvjerljiivo najinteligentniji lik ovdje, njegova svaka stoji ko u svetog petra. vi ste indoktrinirani komunizmom, a da toga niste ni svijesni, zato vam smetaju ustaše ndh crno crnilo postrojavanje garde, SS HITLER itd, zapitajte se ko vam o tome svemu kreira mišljenje, sigurno da vam ga nisam kreirao ja a niti picaferaj, pa mi se onda javite o tome tko ima "krive uvide i poglede" na povijest 2ww.

što se tiče mene osobno, ja tebe i većinu ovdje više neću citirat jer nema smisla, a i manje ću pisat na temi o 22 i nacionalsocijalizmu, nema se na ovom forumu kao ni na 99 posto ostalih s kime pričat nišat na tu temu, vama su mozgovi okupirani još davne godine, točnije onog dana kad ste iz pizde izašli ali naravno da toga niste bili svijesni, ko što reče picaferaj i ja sam tekovina NOB-a, i baš zato što znam kako me ta tekovina djelom oblikovala zauzeo sam onu drugu neprijateljsku stranu NOB-a, jer ako je nešto u interesu židova masona i hrvatskih palikuća, ja se logikom stvari okrećem onoj strani koja nema nikakve interese s tom antihrvatskom kopiladi.

kao što sam već rekao, vrlo sam jednostavan pravedena i praktičan čovjek, imam jednostavan pogleda na svijet i 2ww, zato me većina vas smatra redikulom jer ja ne kompliciram već pojednostavljujem maksimalno stvari, jer one i jesu jednostavne samo što ih vi indoktrinirani lenjinovom školom odgoja morate iskrivit, i ispravljat drine koje su odavno ispravljene.

da se netko ubije, ne može mi dokazat da je fašizam borba za hrvatsku državu, suradnja s fašistima je jedno borba za vlastitu državu pa čak i s fašistima ne može biti fašizam, niti će me itko uvjerit da pavelić zbog suradnje s fašistima i primjene određenih stvari od njih može biti fašist samo zahvaljujući činjenici da je u vrijeme fašizma, primjenio određene stvari koje su funkcionirale u fašističkoj italiji i nacionalsocijalističkoj njemačkoj, to je ko da danas netko hrvatsku optužuje da je previše europejska i amerikanizirana jer provodi neke stvari koje su u interesu amerike i europe, to je istina samo donekle, prava istina je da narod hrvatski nitko ništa ne pita, pa nas nitko nije pitao hoćemo li mi Hrvati imat državu ili nećemo, pa nas nisu pitali hoćemo li mi Zadar Šibenik i Split u sastavu hrvatske ili nećemo, a pavelić je pozvan u rim da potpiše isto ono što je potpisao Trumbić Račan i mnogi drugi srboljupci u svoje vrijeme, pa i čuveni maček koji je talasao debelo jugoslavenskim putevima, ja sam siguran da nema niti jedno hrvatskog političara u 20 stoljeću uključujući i Tuđmana koji jedan dio svog života nije živjeo u zabludi "jugoslavenstva". to sve govori o nama ko narodu, radimo na vlastito negaciji i to nazivamo svojim kulturnim i državotvornim utemeljenjem odnosno "temeljom". meni dovoljno da znam da živim u jednom blago rečeno bolesnom narodu, koji je spreman zbog interesa drugih naroda i država i interesnih grupa kao što su masoni cionisti komunisti pa i fašisti pobit stotine tisuća svojih ljudi, uništit svoju vlastitu državu i onda mene mahnito uvjeravat od 7 godine od kad sam krenuo u prvi razred OŠ, kako je to bio vrhunac naše političke i nacionalne empacipacije kad smo s Titom i drugovima rušili vlastitu državu, jer su nas tako oni usmjerili i rekli ubij svoga ubij te fašiste koji žele državi, jer mi antifašisti koji je ne želimo smo jedina prirodna i logična opcija za hrvatsku i hrvate.

to je ta podjela fašisti i antifašist, i zato mi je drago da sam fašist, odnosno da sam hrvat koji je za NDH. na suprtov svih vas antifa hrvata koji su protiv hrvatske države, kako ste bili 1918 za uniju s srbijom, tako ste bili i 1941 zato ste i ratovali u partizanima, i tako ste i 1991 molili boga da ne kihne, i tako ste i danas usmjereni ka najvećem hrvatskom krvniku 20 stoljeća Beogradu. vaša opsesija BG je ono što je hrvate ko narod jako skupo koštalo, i financijski a da ne govorim o ljudskim tragedijama o kojima mnogi i danas šute, i ne žele javno govorit jer se ne radi o 50 izrazito zaslužnih gospićkih srba koje je general Norac šišnuo na velebitu. jako bitno, kad se uzme u obzir da su Gopsić sravnali s zemljom, da je bio najrazornije grad nakon Vukovara, i da je eliminirano najmanje 100 puta više hrvata u gradu od srba, ali to nije bitno Mesiću on je 2001 govorio o "zaboravljenoj istini" o prešućenom zločinu, ovoliko izroda i petoklonaša koliko Hrvatsak ima, nema niti jedna zemlja na svijetu. to sam siguran sto posto, zato svaki put kad me krenete nadobudno prozivat kako mogu podržavat hitlera, sjetite se svega što sam vam sad nabrojao, tako i zato što su ovi majmuni protiv njega, eto kako. isto kako podržavam Tuđmana ne paritzanskog generala, već vrhovnika HV i čovjeka koji je razmontirao Jugoslaviju na proste faktore, sigurno da ga ne cijenim zbog šumskog dezerterstva i ratovanja protiv NDH.

ja volim pričat otvoreno, i tako ću i nastavit sviđalo se to većini ovdje ili ne, ali kao što sam rekao neću više o hitleru nema smisla, spomenut ću ga samo u zajebanciji iili u nekom vicu, jer s vama se na tu temu stvarno nema šta pričat a s komunjarama i židovima još manje, oni misle da se cijeli svijet vrti oko njihove guzice, i samo oko njihvoih žrtava, i zgražaju se što netko ide na Bleiburg položit vijenac za svog ubijenog brata strica oca itd, ali se sebi ne zgražaju što idu u Jasenovac i Jadovno, vidite kako je to zajebano, politika djeli ljude, i djelit će je uvijek, a ja znam na čijoj sam strani i za šta dišem, dišem za Hrvatsku jer sam Hrvat, i ne mogu biti ni za što drugo osim Hrvatsku, kako bi bio Ustaša 1941, tako bi bio "ZENGA" 1991 da nisam 1991 imao svega 4 i pol godine. misilm da je to ono što najviše jebe dežulovića i drugove, što oni znaju da većina mladih diše po ovim pitanjima na moj način, pa se boje u kakvim će rukama europa ostat kad oni stari NOBovci i komunjare i židovija pocrkavaju, a dođemo mi na vlast, i s pravom se boje jer ćemo raskopusat ova njihvoa boljševička sranja da neće ostati od njih ni traga ni glasa, sad se drže mladi antifašisti nobovci još, ali naše vrijeme tek dolazi zato ih je prpa zato stalno galame protiv fašizma, ali galama neće spriječit dolazak "fašista" na vlast u bliskoj budućnosti, kao što "fašista" Putin jebe majku židovima i amerikancima i masoneriji već na veliko u ukrajini siriji itd, svaka čast putko imaš moju potporu što se mene tiče dok ih sve ne poravnaš s zemljom nemoj se zaustavit.

totalna steta
20-10-2015, 14:06
Superiorna rasa je medju nama:naklon:naklon on sve zna:o
picaferaj povedi nas ,north je već spreman :smijeh:smijeh

P.s.nemojte samo završit ka ona engleska skinjara,po danu tuče crnce i pedere,po noći postaje tetkica u peder klubovima :mmig

zaba1111
20-10-2015, 14:49
E vidiš ovakvi postovi ti se brišu i radi ovakvih postova letiš s foruma. Ti nisi demantirao i polemizirao nego napišeš da su to ludosti i slične stvari.

Samo budala bez dva grama mozga i onaj tko je na mamićevoj plaći ne vidi da, da ponovim, da su sami naručivali kazne od UEFE i prazan stadion u Splitu kad im je naređeno od strane HDZ-ea vjerovatno da utakmicu pribace u Split, dakle samo budala to nije vidila a vjerovatno su i organizirali svastiku.

I ista ta budala ne vidi da je Čačić obični klaun a da je izbornik Jozak koji mu samo tutne papir sa imenima i gurne pred kamere da ovaj laprda i bude Mamićev gromobran

Pa naveo sam ti dokaze koji govore zašto su tvoje teze ludosti, koje usput rečeno nabrajaš bez ikakvih argumenata.
Teza da igrači igraju kad Mamić kaže igraj i da igrači slušaju Mamića jer inače neće igrati pada u vodu čim se vidi koje svjetske klase igraju u repki pa je samim time nelogično da uopće slušaju Mamića , pogotovo da drhte na njegov mig i čine kriminal i nanose štetu državi zbog njega, a još imamo i direktni dokaz protiv te teze kad se Eduardo godinama sudio sa Mamićem za višemiljunske iznose i sasvim normalno igrai u repki i putovao na SP, drugi dokaz je Modrić koji je jedini u desotogodišnjem progonu mamića iznio suvisle optužbe protiv njega.
Daljnji dokazi da Mamimić nema nikakav utjecaj na izbor igrača su sami igrači u repki, nema nijednog koji je tamo nezasluženo, kod kovača nije bio nijedan Dinamov igrač, a u Dinamu je bilo igrača koji komotno mogu igrati u repki, ne znam što više treba, ovo su čisti i očigledni dokazi, kao što su dokazi da čačić isključivo radi svoj posao, bez da itko može na njega utjecati, to što je potjerao Vidu, Leku i Pokrivača.
Tvoje naklapanja bez ikakvih argumenata su nažalost sveprisutna pojava koju planski nameću neprijateljski mediji da uruše reprezentaciju i ugroze rezultat.

Još prošle godine sam pisao do čega će dovesti udruženi zločinački napad na repku i to se i dogodilo, a tada je repka imala fascinantan rezultat, danas kad se dogodilo upravo ono što sam najavio, o tome govore i igrači, i Barić, i Stanić i mnogi drugi, nered koji se odvijajo oko reprzentacije je utjecao na atmosferu, Kovač se s time nije znao nositi i trpio je rezultat, Čačić je uspio donijeti mir u reprezentaciju, donio je pozitivan impuls i trenutno imamo pozitvnu atmosferu u svalčionici, hoće li i koliko u tome uspjeti ostaje da vidimo, a neprijatelj neće prestati napadati.

Znači sve ti je ne samo objašnjeno, nego i najvljeno prije nego se dogodilo, a tvoja teza je da sve to ništa ne znači, da su igrači mafijaški plaćenici i da zato nisu htjeli igrati i da su proigrali, veselili se u svlačionici, pjevali pjesme jer im je tako rekao mamić, to je naprsto van pameti.

A u izbrisanom postu sam detaljno objasnio kako uopće takve priče i nastaju.

Grunf
20-10-2015, 15:45
http://i.imgflip.com/stxpk.gif

Picaferaj
20-10-2015, 16:04
Superiorna rasa je medju nama:naklon:naklon on sve zna:o
picaferaj povedi nas ,north je već spreman :smijeh:smijeh

P.s.nemojte samo završit ka ona engleska skinjara,po danu tuče crnce i pedere,po noći postaje tetkica u peder klubovima :mmig

Nema straja za crnce. Jer je crnac otpiva najbolju ustašku pismu ikada u kojoj poziva svakoga na ustajanje.

https://www.youtube.com/watch?v=F69PBQ4ZyNw

za ostalo ćemo vidit. A ti ako o'š da te vodim, donesi mi potpisanu dozvolu tvoje matere da mo'š ić. Al ni to nije garancija da ću te ja igdi vodit. Jer, frankly, ideš mi na kurac:)

daBronxBomber
20-10-2015, 17:05
Da se ne zaboravi:

Jedan od medijskih pasa i organizatora bojkota. Osudjeni kriminalac, Matija Babic.

http://www.vecernji.hr/crna-kronika/matija-babic-osuden-na-rad-za-opce-dobro-1000093

Humphrey
20-10-2015, 19:08
Platini Blatterova kurva,a Šuker Mamićeva, baš šteta velikih nogometaša,oni bi trebali jebati kurve a, ne biti kurve.

Inkvizitor
20-10-2015, 19:10
Pa naveo sam ti dokaze koji govore zašto su tvoje teze ludosti, koje usput rečeno nabrajaš bez ikakvih argumenata.
Teza da igrači igraju kad Mamić kaže igraj i da igrači slušaju Mamića jer inače neće igrati pada u vodu čim se vidi koje svjetske klase igraju u repki pa je samim time nelogično da uopće slušaju Mamića , pogotovo da drhte na njegov mig i čine kriminal i nanose štetu državi zbog njega, a još imamo i direktni dokaz protiv te teze kad se Eduardo godinama sudio sa Mamićem za višemiljunske iznose i sasvim normalno igrai u repki i putovao na SP, drugi dokaz je Modrić koji je jedini u desotogodišnjem progonu mamića iznio suvisle optužbe protiv njega.
Daljnji dokazi da Mamimić nema nikakav utjecaj na izbor igrača su sami igrači u repki, nema nijednog koji je tamo nezasluženo, kod kovača nije bio nijedan Dinamov igrač, a u Dinamu je bilo igrača koji komotno mogu igrati u repki, ne znam što više treba, ovo su čisti i očigledni dokazi, kao što su dokazi da čačić isključivo radi svoj posao, bez da itko može na njega utjecati, to što je potjerao Vidu, Leku i Pokrivača.
Tvoje naklapanja bez ikakvih argumenata su nažalost sveprisutna pojava koju planski nameću neprijateljski mediji da uruše reprezentaciju i ugroze rezultat.

Još prošle godine sam pisao do čega će dovesti udruženi zločinački napad na repku i to se i dogodilo, a tada je repka imala fascinantan rezultat, danas kad se dogodilo upravo ono što sam najavio, o tome govore i igrači, i Barić, i Stanić i mnogi drugi, nered koji se odvijajo oko reprzentacije je utjecao na atmosferu, Kovač se s time nije znao nositi i trpio je rezultat, Čačić je uspio donijeti mir u reprezentaciju, donio je pozitivan impuls i trenutno imamo pozitvnu atmosferu u svalčionici, hoće li i koliko u tome uspjeti ostaje da vidimo, a neprijatelj neće prestati napadati.

Znači sve ti je ne samo objašnjeno, nego i najvljeno prije nego se dogodilo, a tvoja teza je da sve to ništa ne znači, da su igrači mafijaški plaćenici i da zato nisu htjeli igrati i da su proigrali, veselili se u svlačionici, pjevali pjesme jer im je tako rekao mamić, to je naprsto van pameti.

A u izbrisanom postu sam detaljno objasnio kako uopće takve priče i nastaju.

Ti si onaj lik koji je uvijek u pravu. Jebeš ono što si priča prije. Uvik ćeš okrenit priču da si ti bio u pravu. I kad si govorio da je Kovač legenda a sad se odjednom nije mogao nositi s pritiskom.

Jednom ti je atmosfera oko reprezentacija kriva za sve, drugi put ti je super jer su se huligani makli od reprezentacije pa je Čačić digo ekipu.

Sve što se događa, sve tebi paše i prilagodiš sve svojim teorijama ma koliko bile sulude i kontradiktorne.

Inkvizitor
20-10-2015, 19:46
Inače mislim da bi trebalo više biti respekta unutar grupe i nekog poštovanja prema ljudima sa navijačkom biografijom pa makar imali 60-ak godina. Osnivali su i dizali grupu u teškim vremenima.

I najsmješniji mi je onaj slogan "ultras no politika". U staroj Grčkoj su kažu a i tako je nastao taj pojam "idiotima" su nazivali one koje ne zanima i ne bave se politikom.

Čovjek kao pojedinac, ako ga ne zanima društvo, ima problem, to je sebičnost i zatvorenost unutar svojih uskih interesa. To je problem za pojedinca a kamoli za grupu koja pretendira da bude neki faktor.

Inkvizitor
20-10-2015, 20:06
Inače ovo sam već spominjao čim sam vidio da Ante Kulušića nema na izbornoij listi HDz-ea A on je ne bilo tko u HDZ-u. Bio.

http://www.dnevno.hr/vijesti/hrvatska/karamarko-se-definitivno-odrekao-mamica-845277

Kao i nepodržavanje Šuprahe. Evo dao je i ostavku.

Je li to samo predizborni trik ili ne, vidjet ćemo. Bilo bi dobro kad bi bila istina i da se Mamić vrati svom prirodnijem okruženju.

zaba1111
20-10-2015, 20:20
Ti si onaj lik koji je uvijek u pravu. Jebeš ono što si priča prije. Uvik ćeš okrenit priču da si ti bio u pravu. I kad si govorio da je Kovač legenda a sad se odjednom nije mogao nositi s pritiskom.

Jednom ti je atmosfera oko reprezentacija kriva za sve, drugi put ti je super jer su se huligani makli od reprezentacije pa je Čačić digo ekipu.

Sve što se događa, sve tebi paše i prilagodiš sve svojim teorijama ma koliko bile sulude i kontradiktorne.

Kako nastaju ovakvi upisi i priče sam obajsnio , ali je nažalost brisano.

Uglavnom mogu samo ponoviti ono što sam već sto puta rekao i nekoliko puta najavio.
Kovač je legenda hr nogometa, dokazani borac za HR i dokazani pravi Hrvat. Udruženi zločinački napad na reprezentaciju kojega su sporveli politika, mediji, huligani i debili su doveli, kao što sam najavio, do nereda , loše atmosfere i destabilizacije reprezentaije , a što je sve utjecalo na igru i rezultat, a Kovač to nije uspio iznijeti.

Ove dvije utakmice su pokazale da se u svalačionicu vratio pozitivan duh, zajedništvo, motivacija i imali smo i dobri igru.

Za reprezentaciju je uvijek bolje da nema huligana i debila.

Znači ništa u mojim upisima nema kontradiktorno, naprotiv ne samo da je dosljedno i argumentirano, nego je sve i najavljeno čim je neprijatelj svim sredstvima, čak i terorizmom, napao reprzentaciju, odnosno državu.

Kao što su i sve tvoje bedastoće argumentirano , mada to nije ni trebalo, razmontirane.

dalton
20-10-2015, 20:40
Zdravko Mamić je neposredno prije uhićenja krajem lipnja ove godine, gostovao u emisiji televizije Z1, “Sport nedjeljom”, te se obračunao s tadašnjim hrvatskim izbornikom Nikom Kovačem. U jednom je trenutku, ničim izazvan, gledateljima otkrio ekskluzivu o Niki Kovaču:

“Ja sam najzaslužniji za to što je Niko Kovač još uvijek izbornik Hrvatske. Ja sam ga spasio kad je Hrvatska razočarala na Svjetskom prvenstvu u Brazilu i kad je cijela Hrvatska htjela njegovu ostavku. Ja sam tada stao iza njega, ali više neću. Mene je Niko Kovač razočarao, on više nema moju podršku. On je čovjek koji je po meni isključivo tip jednog egotripa koji misli samo ono što njega interesira. On ignorira i Savez i ljude u Savezu i ljude u klubovima. Moj brat je kum njegovom djetetu, ali otkad je on došao u Hrvatsku, on je jasno pokazao otklon prema obitelji Mamić jer se dodvoravao toj lažnoj medijskoj slici i javnosti. Uz to je otjerao jednog takvog divnog mladića i nogometaša kao što je Ademi da igra za Makedoniju, a mi takvog igrača nemamo u Hrvatskoj”.

Tako je već tada postalo jasno da je Niko Kovač na izlaznim vratima naše reprezentacije, samo je trebao dobar povod da mu Mamić da nogu. Mamiću su, čini se, pomogli i neki naši igrači koji su svojim katastrofalno lošim igrama u kvalifikacijskim utakmicama s Azerbajdžanom i Norveškom u kojima smo osvojili samo jedan bod, omogućili gazdi hrvatskog nogometa da Niku Kovača otpravi iz reprezentacije.

Zapravo, pravi razlog Mamićevog nezadovoljstva Kovačem bio je Nikin neposluh, jer je unatoč Mamićevim pritiscima odbio u reprezentaciju uzeti Ademija i Pivarića. No, osim Mamića, bivšeg izbornika, nažalost, nisu simpatizirali ni sami igrači, jer se nisu nikako mogli naviknuti na Kovačev germanski pristup poslu.

OVO SE ZNALO I PRIJE KO ZNA kOVACA OSOBNO ,,,,ADEMI PIVARIC,TESKI TRENINZI I NEPOPUSTLJIVOST PREMA NEKIM IGRACKIM VELICINAMA ,,,IGNORIRANJE CENTRALNE LOZE I NJENIH INTERESA,,,ZATO MAMIČU NIJE BIJA DOBAR KOVAC,,LEGENDA,BORAC I TAKO DALJE I DALJE,,,COVIK JE PRVO TIJA BIT SA CILOM HRVATSKOM A NE S GRUPOM KLOSARA KOJI TRUJU SVE ODREDA SAMO ZA VLASTITI PROFIT PA JE SMJENJEN I SVI CE BIT SMJENJENI KOJI NEBUDU PLESALI KAKO GAZDA KAZE,,,PLJUC NA TAKVE I KOJI GA PODRZAVAJU,,NAJOBICNIJA SMECA,,,

Inkvizitor
20-10-2015, 20:47
Kako nastaju ovakvi upisi i priče sam obajsnio , ali je nažalost brisano.

Uglavnom mogu samo ponoviti ono što sam već sto puta rekao i nekoliko puta najavio.
Kovač je legenda hr nogometa, dokazani borac za HR i dokazani pravi Hrvat. Udruženi zločinački napad na reprezentaciju kojega su sporveli politika, mediji, huligani i debili su doveli, kao što sam najavio, do nereda , loše atmosfere i destabilizacije reprezentaije , a što je sve utjecalo na igru i rezultat, a Kovač to nije uspio iznijeti.

Ove dvije utakmice su pokazale da se u svalačionicu vratio pozitivan duh, zajedništvo, motivacija i imali smo i dobri igru.

Za reprezentaciju je uvijek bolje da nema huligana i debila.

Znači ništa u mojim upisima nema kontradiktorno, naprotiv ne samo da je dosljedno i argumentirano, nego je sve i najavljeno čim je neprijatelj svim sredstvima, čak i terorizmom, napao reprzentaciju, odnosno državu.

Kao što su i sve tvoje bedastoće argumentirano , mada to nije ni trebalo, razmontirane.

Ti jedino možeš razmontirati kutiju keksa.

Svatko sa dva zrna soli u glavi vidi kontradikciju u upisima

-atmosfera oko reprezentaciji je užasna radi huligana i zato je Kovač krahirao.

- odlično je što su se huligani makli od reprezentacije i to je urodilo rezultatom. Čačić je digao ekipu iako je atmosfera oko reprentacije nikad lošija, a kad je bila manje loša koštala je Kovača i reprezentaciju.

Takav pobijanje vlastite argumentacije ne može baš svatko izvesti.

daBronxBomber
20-10-2015, 20:55
Zdravko Mamić je neposredno prije uhićenja krajem lipnja ove godine, gostovao u emisiji televizije Z1, “Sport nedjeljom”, te se obračunao s tadašnjim hrvatskim izbornikom Nikom Kovačem. U jednom je trenutku, ničim izazvan, gledateljima otkrio ekskluzivu o Niki Kovaču:

“Ja sam najzaslužniji za to što je Niko Kovač još uvijek izbornik Hrvatske. Ja sam ga spasio kad je Hrvatska razočarala na Svjetskom prvenstvu u Brazilu i kad je cijela Hrvatska htjela njegovu ostavku. Ja sam tada stao iza njega, ali više neću. Mene je Niko Kovač razočarao, on više nema moju podršku. On je čovjek koji je po meni isključivo tip jednog egotripa koji misli samo ono što njega interesira. On ignorira i Savez i ljude u Savezu i ljude u klubovima. Moj brat je kum njegovom djetetu, ali otkad je on došao u Hrvatsku, on je jasno pokazao otklon prema obitelji Mamić jer se dodvoravao toj lažnoj medijskoj slici i javnosti. Uz to je otjerao jednog takvog divnog mladića i nogometaša kao što je Ademi da igra za Makedoniju, a mi takvog igrača nemamo u Hrvatskoj”.

Tako je već tada postalo jasno da je Niko Kovač na izlaznim vratima naše reprezentacije, samo je trebao dobar povod da mu Mamić da nogu. Mamiću su, čini se, pomogli i neki naši igrači koji su svojim katastrofalno lošim igrama u kvalifikacijskim utakmicama s Azerbajdžanom i Norveškom u kojima smo osvojili samo jedan bod, omogućili gazdi hrvatskog nogometa da Niku Kovača otpravi iz reprezentacije.

Zapravo, pravi razlog Mamićevog nezadovoljstva Kovačem bio je Nikin neposluh, jer je unatoč Mamićevim pritiscima odbio u reprezentaciju uzeti Ademija i Pivarića. No, osim Mamića, bivšeg izbornika, nažalost, nisu simpatizirali ni sami igrači, jer se nisu nikako mogli naviknuti na Kovačev germanski pristup poslu.

OVO SE ZNALO I PRIJE KO ZNA kOVACA OSOBNO ,,,,ADEMI PIVARIC,TESKI TRENINZI I NEPOPUSTLJIVOST PREMA NEKIM IGRACKIM VELICINAMA ,,,IGNORIRANJE CENTRALNE LOZE I NJENIH INTERESA,,,ZATO MAMIČU NIJE BIJA DOBAR KOVAC,,LEGENDA,BORAC I TAKO DALJE I DALJE,,,COVIK JE PRVO TIJA BIT SA CILOM HRVATSKOM A NE S GRUPOM KLOSARA KOJI TRUJU SVE ODREDA SAMO ZA VLASTITI PROFIT PA JE SMJENJEN I SVI CE BIT SMJENJENI KOJI NEBUDU PLESALI KAKO GAZDA KAZE,,,PLJUC NA TAKVE I KOJI GA PODRZAVAJU,,NAJOBICNIJA SMECA,,,

Ja bih volio da je to tako kako to mislis i vjerujes.

Zelis li ti nama prodavati fol da N. Kovac nije znao unaprijed i u trenutku pristajanja da preuzme kormilo tko je i sto je Z. Mamic? Ajde, bogati. Pa Niko i Zoran M. su kumovi.

Livansko-duvanjska mafija. :D :D :D

dalton
20-10-2015, 21:03
Ja bih volio da je to tako kako to mislis i vjerujes.

Zelis li ti nama prodavati fol da N. Kovac nije znao unaprijed i u trenutku pristajanja da preuzme kormilo tko je i sto je Z. Mamic? Ajde, bogati. Pa Niko i Zoran M. su kumovi.

Livansko-duvanjska mafija. :D :D :D
ne ide to na silu,,neko ko ima autoritet ,novac ,izgradjen imidj njemu se to servira lagano a ako ne ide neposlusan je smjeni ga se,,, a klimavcima samo natuknes i oni odma rone u šupak i grabe vise nego zatrazis ,,,sad imamo klimavca i sam sve radi,,stavlja igrace,vodi bitke kontra svih sve za lovu i polozaj ako triba pojist ce gazdin najveci grozd hemeroida prvi dan ,,,

daBronxBomber
20-10-2015, 21:07
Pa, zapravo... sve je to Niki bili nepotrebno. Mozda imas poantu.

dalton
20-10-2015, 21:19
Pa, zapravo... sve je to Niki bili nepotrebno. Mozda imas poantu.
iman,,moga je doc bija u hajduka

daBronxBomber
20-10-2015, 21:21
I Joe je triba doc u hajduk, zar ne?

daBronxBomber
20-10-2015, 21:22
Joe je hajdukovac, jos iz Australije. Malo tko to zna :D :D

dalton
20-10-2015, 21:27
Joe je hajdukovac, jos iz Australije. Malo tko to zna :D :D
zajeba se u startu sta je otisa di ga je djep navodia a ne di srce ,,ali stas ima nas svakakvih,,

zaba1111
20-10-2015, 23:14
Ti jedino možeš razmontirati kutiju keksa.

Svatko sa dva zrna soli u glavi vidi kontradikciju u upisima

-atmosfera oko reprezentaciji je užasna radi huligana i zato je Kovač krahirao.

- odlično je što su se huligani makli od reprezentacije i to je urodilo rezultatom. Čačić je digao ekipu iako je atmosfera oko reprentacije nikad lošija, a kad je bila manje loša koštala je Kovača i reprezentaciju.

Takav pobijanje vlastite argumentacije ne može baš svatko izvesti.

Neupućen pojedinac bi rekao kako se u nedostatku ikakvih argumenata služiš jeftinim forama , bježiš od pitanja i praviš se lud, ali bi isti bio u zabludi, u takve konstrukcije iz tvoje tintatare to zaista vjeruješ.

Atmosferu su narušili politika, mediji, huilgani, debili koji su na to sve nasjeli, oduzimanje bodova, igranje bez gledatelja, uglavnom sve kako je i najavljeno čim se nepirjatelj dao u akciju.

Kovač se nije s time znao nositi, atmosfera u svalčionici je bila loša i opravdano je smijenjen, danas je atmosfera dobra, Čačić se zasad odupire. Što tu može biti nejasno ikome nije jasno nikome ko te ne zna, pa ljudi misle da se praviš lud, ali su u krivu.

Znači kad mamić kaže stop Modrić i eduardo stanu da ih ne bi izbaciolo iz reprzentacije, nemoj brate nasmijavati jer više i nije smješno, nego tragično.

Picaferaj
20-10-2015, 23:23
zajeba se u startu sta je otisa di ga je djep navodia a ne di srce ,,ali stas ima nas svakakvih,,

Izgleda da smo zaronili duboko u romantično-nerealne vode. Di će profesionalni nogometaš ić nego tamo di ga vodi džep? Budući da je Joe hajdukovac, Hajduk je ima prednost nad Dinamom da ga dovede u Split. Al' budući da je gamad opelješila Hajduka, nisu mu imali šta ponudit. A očekivat od bilo kojeg nogometaša danas da će bit "navođen srcem" a ne lovom je toliko nerealno da..hm..ne znam ni sam šta bi na to reka. Ja sam živia u Australiji dosta dugo i ono šta je neko sinoć u Bujici reka da australski Hrvati bolje poznaju hrvatsku povijest od Hrvata u Hrvatskoj (pa konsekventno bolje razume i sadašnjost) je istina na kvadrat i niko nema nikakvog opravdanog razloga zamjeravat Šimuniću bilo šta..osim možda činjenicu da ne zna šprehat hrvatski kako bog zapovida. Al se zato more zamirit masi ljudi šta su ostavili Joe na cijedilu zbog onog "Za Dom" ka i Splitu šta ga je odjeba kad je triba doć na mali balun.

zaba1111
20-10-2015, 23:25

Još jučer je Kovač bio mamičv pijun koji pordaje njegove igrače kroz repkicu, zbog čega se radilo nerede , crtalo svastike , pozivalo na bojkot i pokušavalo izbaciti repku iz natjecanja, to što u repkici nije bio nijedan igrač Dinama ovakvima ne igra ulogu, a več danas kad je smijenjen sad je po njima smijenjen jer nije slušao mamiča , a to što su igra i rezultat narušeni, to što je plasman s takvom atmosferom visio, to naravno ne igra ulogu jer sve su to sporedne stvari, zna se da ako mamić kaže stop, oni stanu, ako kaže pobjeđuj oni pobjeđuju i sve to u cilju mamićevog bogćenja, a to što su Eduardo i modrić dugogodišnji provtimci to isto nije bitno, a zašto nije bitno, zato što ruši suludu tezu o mamiću kao direktoru svemira zobg čega Hrvati žive promašene živote.

daBronxBomber
20-10-2015, 23:26
Picaferaj, Svaka čast. X.

To je reka Ante Prkačin. I nije laga.

dalton
20-10-2015, 23:40
Izgleda da smo zaronili duboko u romantično-nerealne vode. Di će profesionalni nogometaš ić nego tamo di ga vodi džep? Budući da je Joe hajdukovac, Hajduk je ima prednost nad Dinamom da ga dovede u Split. Al' budući da je gamad opelješila Hajduka, nisu mu imali šta ponudit. A očekivat od bilo kojeg nogometaša danas da će bit "navođen srcem" a ne lovom je toliko nerealno da..hm..ne znam ni sam šta bi na to reka. Ja sam živia u Australiji dosta dugo i ono šta je neko sinoć u Bujici reka da australski Hrvati bolje poznaju hrvatsku povijest od Hrvata u Hrvatskoj (pa konsekventno bolje razume i sadašnjost) je istina na kvadrat i niko nema nikakvog opravdanog razloga zamjeravat Šimuniću bilo šta..osim možda činjenicu da ne zna šprehat hrvatski kako bog zapovida. Al se zato more zamirit masi ljudi šta su ostavili Joe na cijedilu zbog onog "Za Dom" ka i Splitu šta ga je odjeba kad je triba doć na mali balun.
nudili su mu nesto baren je males tako govorija ali je ovi odabra vecu ponudu ali stvar je u tom sta je zaradija dovoljno para pa igraj bar za gust jos se navodno obeca bija hajduku ,,neko ko nema love njega mogu i razumit malcice alo one sta imaju ,,,,

Picaferaj
20-10-2015, 23:51
nudili su mu nesto baren je males tako govorija ali je ovi odabra vecu ponudu ali stvar je u tom sta je zaradija dovoljno para pa igraj bar za gust jos se navodno obeca bija hajduku ,,neko ko nema love njega mogu i razumit malcice alo one sta imaju ,,,,

Hajduk je tada bia u rasulu a igraču ako već igra za gušt onda gušta u titulama i evropskim utakmicama. Al' naravno, nema tu takve vrste gušta na koji aludiraš jer nogometašu, osim ako ne postane neki opaki trener, karijera završava rano u životu pa je reć da je nogometaš zaradio dovoljno da bi igra za samo za gušt je neralno ka i oni tvoj prvi upis.

Picaferaj
20-10-2015, 23:55
Inače ovo sam već spominjao čim sam vidio da Ante Kulušića nema na izbornoij listi HDz-ea A on je ne bilo tko u HDZ-u. Bio.

http://www.dnevno.hr/vijesti/hrvatska/karamarko-se-definitivno-odrekao-mamica-845277

Kao i nepodržavanje Šuprahe. Evo dao je i ostavku.

Je li to samo predizborni trik ili ne, vidjet ćemo. Bilo bi dobro kad bi bila istina i da se Mamić vrati svom prirodnijem okruženju.

Ja ne virujem da je trik. Nego razumni i razumljivi potez. A nekako sve više virujem da je Karamarko suprotnost od imiđa koji su mu crveni mediji sklepali. U svakom slučaju..vidit ćemo brzo šta je šta i ko je ko.

daBronxBomber
20-10-2015, 23:59
Karamarko Savle-Pavle ala Putin.

Joli Pavle-Savle-Pavle. :D

Vrime će pokazat.

dalton
21-10-2015, 00:04
Hajduk je tada bia u rasulu a igraču ako već igra za gušt onda gušta u titulama i evropskim utakmicama. Al' naravno, nema tu takve vrste gušta na koji aludiraš jer nogometašu, osim ako ne postane neki opaki trener, karijera završava rano u životu pa je reć da je nogometaš zaradio dovoljno da bi igra za samo za gušt je neralno ka i oni tvoj prvi upis.
ovisi kako gledas ,svaka medalja ima dvi strane ,,on je odabra jednu ja mislim da bi ja drugu ovisi od covika do covika,,,
https://www.youtube.com/watch?v=2THN7DzZ1RA

zaba1111
21-10-2015, 00:07
A što ako karamrko dokaže da je ispravan, kao što se sve jasnije nazire, a ostavi Mamića na poziciji, kao što se čini da će biti?
Hoće li to biti tek trostruka udbaška podvala za naivne?
Ja mislim da kad bi Karamarko od HR napravio ozbiljnu državu i tada bi bila masa onih koji bi vjerovali kako je sve to samo da zavara narod :), nedavno sam pročitao kako najveća opsanost prijeti ukoliko repka napravi rezultat ili osovoji prvenstvo jer tada će se potpuno zamaskirati koliko je reprezentacija uništena i hr nogomet pokraden i da zato treba navijati protiv repke tako da se stvar demaskira.

daBronxBomber
21-10-2015, 00:16
Prišapni ti njemu da je bio pametan, davno bi se povukao. Kužim da je teško otarasit se Zlatnog teleta, ali što je previše - previše je.

Ja bih mu omogućio pošteno suđenje. Za razliku od masu hahara koji bi mu oči iskopali.

Picaferaj
21-10-2015, 08:31
A što ako karamrko dokaže da je ispravan, kao što se sve jasnije nazire, a ostavi Mamića na poziciji, kao što se čini da će biti?
Hoće li to biti tek trostruka udbaška podvala za naivne?
Ja mislim da kad bi Karamarko od HR napravio ozbiljnu državu i tada bi bila masa onih koji bi vjerovali kako je sve to samo da zavara narod :), nedavno sam pročitao kako najveća opsanost prijeti ukoliko repka napravi rezultat ili osovoji prvenstvo jer tada će se potpuno zamaskirati koliko je reprezentacija uništena i hr nogomet pokraden i da zato treba navijati protiv repke tako da se stvar demaskira.

Ne može Karamarko direktno ostaviti niti postaviti bilo koga na tu poziciju. Ali može, i mora, uvest reda u svoju stranku i maknit debile iz vlastitih redova koji podržavaju Mamića na toj poziciji. Pogotovo ako su ti smradovi sa juga Hrvatske. A čini mi se da je to i počea radit.
U Australiji naprimjer glavna mantra svih političara je da "pravda ne samo da mora bt zadovoljena ngo se mora i jasno vidjet da je zadovoljena"
U ovom slučaju, da bi se vidjelo da je pravda zadovoljena, Mamić mora ostat bez bilo kakve političke podrške pa čak i bez privida političke podrške.

Karamarko se definitivno odrekao Mamića!

Picaferaj
21-10-2015, 08:51
ovisi kako gledas ,svaka medalja ima dvi strane ,,on je odabra jednu ja mislim da bi ja drugu ovisi od covika do covika,,,
https://www.youtube.com/watch?v=2THN7DzZ1RA

ovisi od čovika do čovika koji je profesionalni nogometaš a ne bilo kojeg čovika. Nemo'š bit veliki klub, vodit ga odgovorno i profesionalno i očekivat od profesionalnih nogometaša da ih "srce navodi" u tvoj klub.

Inkvizitor
21-10-2015, 09:05
Mislim da se Joe dovoljno nazarađiva do Dinama da mu to nije trebalo, da ga kantaju po 5-6-7 golova po Europi a da igra za klub u domaćoj ligi kojemu je programirano da mora biti prvi.

U klubu kojeg suci besramno guraju kad god zatreba, da igra u klubu koji u ionako ne baš jakoj ligi, ima suce, kontrolore, delegate pod svojom paskom.

Di je tu sportska čar.

Pitam se, kako mu nije bilo neugodno. Tako završit karijeru, u takvom klubu.

Kao što mu nije trebalo ni ovo sad, s obiteljskim obrtom br. 2 koje se samo nominalno zove hrvatska reprezentacija. No on je tako odlučio, srozao je u mnogim očima sve ono što je do tada bio. Meni je osobno pa u očima a bio mi je ekstra drag igrač. I bio je odličan igrač.

Inkvizitor
21-10-2015, 10:18
Ne može Karamarko direktno ostaviti niti postaviti bilo koga na tu poziciju. Ali može, i mora, uvest reda u svoju stranku i maknit debile iz vlastitih redova koji podržavaju Mamića na toj poziciji. Pogotovo ako su ti smradovi sa juga Hrvatske. A čini mi se da je to i počea radit.
U Australiji naprimjer glavna mantra svih političara je da "pravda ne samo da mora bt zadovoljena ngo se mora i jasno vidjet da je zadovoljena"
U ovom slučaju, da bi se vidjelo da je pravda zadovoljena, Mamić mora ostat bez bilo kakve političke podrške pa čak i bez privida političke podrške.

Naravno da politika može i mora sudjelovat u sportu kao i u svakom drugom djelu društva.

Tko će ako neće ona?

Ovi tzv čistunci kojima nikad ništa dobro i koji će svemu naći manu, nebitni su.

Njima ionako nikad ništa neće valjat.

Nema države na svitu di se politika na ovaj ili onaj način ne miša u sport. Samo je razlika jel to radi u zaštiti nečijeg interesa kao što je to bilo dosad, ili stvara pretpostavke za normalno funkcioniranje sporta.

Ako ovo nije predizborni trik, micanje Šuprahe dalmatinske baze nogometa i nestavljanje Kulušića na izbornu listu HDz-ea je dobra stvar.

ne li predizborni trik ili dobra volja ne, vidjet će se brzo.

Bukowski
21-10-2015, 10:28

Ako je ovo istina,samo pokazuje ko je i kakav je Karamarko.
On je tija izbornika Dalmatinca da se "relaksiraju" odnosi! Kakav moron! Relaksiraju=ZAMASKIRAJU.

Oće tako i državu vodit?Umisto rješavanja problema lipit žbuku i pituru?Leukemiju ličit perikom?Nemamo mi leukemiju šta smo ćelavi Karamarko moj,već smo ćelavi šta imamo leukemiju.I to se ne liči perikom već kemoterapijom.A upravo nam to triba,jedna jebačka kemoterapija.

Al da,"nećemo dopustit propadanje Hajduka,što se sad događa".O čemu ja pričam.Da Karamarko.Odjebite smradovi,skupa sa braćom vam crvenima.

Inače,@Džo Šimunić
-"Neću potpisati ni za Hajduk ni z Dinamo,jer ne želim bit predmet razdora sjevera i juga."

Dan prije potpisa.
Another big Hrvat.Definitivno je patriotizam zadnje utočište hulja i smradova svih fela u ovoj državi.

Bogu hvala šta nije potpisa za nas,samo nam je još jedan 400+ iljada eura ugovor falija.Što me dovodi do Maleša.Kapa doli i vječna hvala na izlaganju i idealizmu,ali kao predsjednik,i ovaj pokušaj potpisivanja klokana u onom momentu govori dovoljno.

Živili vi meni gospodine Brbiću još 100 godina.Djela,a ne riječi.A to šta ste vi "crven",to mene ne dira.Jer ja znan da je Hajduk HRVATSKI klub pa taman Buda Lončar bio predsjednik,sportski i čistačica u jednom,a ne sidija u loži.

Inkvizitor
21-10-2015, 10:47
Kapa doli, u prijevodu tko te šiša.

patriotizam je zadnje utočište hulja. To se vidilo na slučaju Perković i u još par situacija kad su se anacionalisti, tj jugonacionalisti počeli pozivati na patriotizam. U tom smislu sintagma je 100% točna.

Kemoterapija inače ubija i zdrave stanice u tijelu a ne samo bolesne.

A u čemu bi se po tebi trebala sastojat ta "jebačka kemoterapija". Mislim tko će je provest i na koji način? Što bi ona podrazumjevala?

Čovik nije nikakav "klokan" nego Hrvat rođen vani. Tebi i sličnima je emigracija još uvijek neprijatelj. Ne može se iz tog levela.

što je za tebe Ohandza. Crnjo, garavi, Niger..što?

Picaferaj
21-10-2015, 10:51
Ako je ovo istina,samo pokazuje ko je i kakav je Karamarko.
On je tija izbornika Dalmatinca da se "relaksiraju" odnosi! Kakav moron! Relaksiraju=ZAMASKIRAJU.

Oće tako i državu vodit?Umisto rješavanja problema lipit žbuku i pituru?Leukemiju ličit perikom?Nemamo mi leukemiju šta smo ćelavi Karamarko moj,već smo ćelavi šta imamo leukemiju.I to se ne liči perikom već kemoterapijom.A upravo nam to triba,jedna jebačka kemoterapija.

Al da,"nećemo dopustit propadanje Hajduka,što se sad događa".O čemu ja pričam.Da Karamarko.Odjebite smradovi,skupa sa braćom vam crvenima.

Inače,@Džo Šimunić
-"Neću potpisati ni za Hajduk ni z Dinamo,jer ne želim bit predmet razdora sjevera i juga."

Dan prije potpisa.
Another big Hrvat.Definitivno je patriotizam zadnje utočište hulja i smradova svih fela u ovoj državi.

Bogu hvala šta nije potpisa za nas,samo nam je još jedan 400+ iljada eura ugovor falija.Što me dovodi do Maleša.Kapa doli i vječna hvala na izlaganju i idealizmu,ali kao predsjednik,i ovaj pokušaj potpisivanja klokana u onom momentu govori dovoljno.

Živili vi meni gospodine Brbiću još 100 godina.Djela,a ne riječi.A to šta ste vi "crven",to mene ne dira.Jer ja znan da je Hajduk HRVATSKI klub pa taman Buda Lončar bio predsjednik,sportski i čistačica u jednom,a ne sidija u loži.

Naravno da su britanskim kolonizatorima patrioti bili hulje. na kraju krajeva, američki patrioti su im opalili brokvetinu. Nisi se baš proslavia sa tim citatom. A ni sa izjednačavanjem HDZ i SDP, tj, Karamarka i Mujmunčeta. Koliko god grijeha je HDZ skupia na svoj konto, a skupia ih je pun kurac, nikad nije bia isti ka SDP nit će bit. Jaki ste mi vi šta vas "politika ne zanima" a uporno plasirate udbaške teze "svi su oni isti". E nisu. Nit će bit. A situacija danas je takva da nije toliko ni bitno kakav je Karamarko i HDZ nego je jedino bitno da ova gamad ode s vlasti šta prije i da se nikad više ne vrati. A jedina alternativa njima je Karamarko. I onaj ko ga izjednačava sa Milančetom..radi za Milančeta. Svjesno il' nesvjesno. Sad..jesi ti svjestan il' nesvjestan?

Komari
21-10-2015, 11:35
Ne razumim tko je i zašto promijenio naslov teme?
I to nakon koliko upisa i stranica.

.

Grunf
21-10-2015, 11:39
Tko će nego Hajdukovci? :D

Inkvizitor
21-10-2015, 11:51
ja sam promjenio naslov teme i čudio sam se, zašto to nisam uradio ranije.

zaba1111
21-10-2015, 11:54
Ne razumim tko je i zašto promijenio naslov teme?
I to nakon koliko upisa i stranica.

.

Hahah, jesam vam reko da neprijatelj neće stati sa napadima na reprezentaciju i državu.
Idiotska anitkampanja se nastavlja žestoko, ali moj dojam je da se Čačić uspio oduprijeti, da je posložio psihološke konce momčadi i da je čak nesmiljni nepijateljski napad pretvorio u dodatnu motivaciju, ali vidjet ćemo ako je to tako uspio onda je zaista veliki trener.

Kao što vidimo obitlejski obrt znači dobru igru i plasman, a ne kao što bi neki krivo predpostavili da je obiteljski obrt izlog za obiteljske igrače, naime u Kovača nije bio nijedan iz Dinama, a sada su dvojica koji su tamo više nego zasluženo.

Grunf
21-10-2015, 11:54
Evo sad sam i ja na svoju ruku promijenio, ovo mi se čini točnije. Lako vratiš ak ti ne paše.

Inkvizitor
21-10-2015, 11:56
Evo sad sam i ja na svoju ruku promijenio, ovo mi se čini točnije. Lako vratiš ak ti ne paše.

Obiteljski obrt br. 2 je točnija formulacija.

Grunf
21-10-2015, 11:58
Obiteljski obrt br. 2 je točnija formulacija.

Onda vrati. :)

zaba1111
21-10-2015, 11:59

Hahah, Grunf ma koliko naivan bio ipak nije prožet zloćom pa ipak vidi kako za izlog treba barem jedan igrač biti u izlogu. A nije ni toliko pokvaren da na samorazumljivo pitanje koje se samo nameće da koji je to igrač iz privatnog obrta u repki, da odgovori brisanjem.

Grunf
21-10-2015, 12:08
Hahah, Grunf ma koliko naivan bio ipak nije prožet zloćom pa ipak vidi kako za izlog treba barem jedan igrač biti u izlogu. A nije ni toliko pokvaren da na samorazumljivo pitanje koje se samo nameće da koji je to igrač iz privatnog obrta u repki, da odgovori brisanjem.

Agitatore Zaba, ja sam za to da se HNS nazove obiteljskim obrtom broj 2, a repka ne jer je ipak pola repka još izvan njegovih ruku. Tako da sam za to da se nazove Mamićeva uzurpacija iako će repka kroz par godina sigurno postati obrt broj 3.

Inkvizitor
21-10-2015, 12:19
Još jedna aluzija na Šukerove poslovice

veresija svakome, čast nikome :rofl

zaba1111
21-10-2015, 12:30
Agitatore Zaba, ja sam za to da se HNS nazove obiteljskim obrtom broj 2, a repka ne jer je ipak pola repka još izvan njegovih ruku. Tako da sam za to da se nazove Mamićeva uzurpacija iako će repka kroz par godina sigurno postati obrt broj 3.

Da, a najveci problem ce biti ako repka osvoji EP jer tada ce se potpuno zamaskirati koliko je unistena i opljackana.

No dobro, pustimo tu vrstu problema, koji su ono igraci u repkici bili kod Kovaca u kvalifikacijama, a zbog cega je ovaj bio potrcko i pijun, a koji su danas i temljem cega predvidjas da ce Cacic postati budici trgovac nekvalificiranih igraca tj kriminalac, ima li naznaka da se vec odao kriminalu ili je to jos uvijek buducnost koja nas ceka?

daBronxBomber
21-10-2015, 13:17
Bez obzira na sve, nepotrebno preimenovanje teme.

zaba1111
21-10-2015, 13:22
Pa to je jedino sto mu je preostalo, nece valjda nabrajti igrace koji su u obrtu , a ne bi trebali biti, kad takvih ni nema.
Ili nece valjda i dalje tvrditi da su Modric i eduardo igrali kako im mamic naredi i da nema igranja ako se ne slusa.

100s
21-10-2015, 15:02
Da se ne zaboravi:

Jedan od medijskih pasa i organizatora bojkota. Osudjeni kriminalac, Matija Babic.

http://www.vecernji.hr/crna-kronika/matija-babic-osuden-na-rad-za-opce-dobro-1000093

taj indexov bojkot masovnog gledanja mamićeve prcije je samo za obični narod i alealeštinu... kamilica obična.

pravi navijači i patrioti ne bojkotiraju, niti im je svejedno, nego navijaju svim srcem za sve protivnike te okupirane tvorevine.

jedino to je trenutno zdravo za svakoga kome je još iti malo stalo do reprezentacije hrvatske.

isto kao šta i pravi navijači dinama godinama navijaju za sve dinamove protivnike...
isto kao šta sam i ja sam želia da hajduk izgubi izgubi svaku utakmicu dok smo se borili protiv ćire i grgića.

svakim porazom izbijaš neprijatelju jednu od najjačih karata koje ima i to je jednostavno to.
bolje, brže i djelotvornije rješenje bi bilo izbacivanje iz natjecanja, al je nažalost teško izvodivo...

nek jebu svoju mater, a ne klubove i reprezentaciju, skupa sa političarima koji ih pokrivaju.
ili kako kaže ona stara dobra ali ofucana: kad nepravda postane zakon, otpor je tvoja dužnost!

daBronxBomber
21-10-2015, 15:29
5 milijuna Hrvata (Hrvatska + Iseljenistvo) prati hrvatsku nogometnu reprezentaciju. Zar da tih 5 milijuna ispasta zbog vas tisuce (u vrh glave) i vase subkulture?

Inkvizitor
21-10-2015, 15:37
Zar 5 miliona Hrvata mora ispaštat radi pohlepe jedne obitelji, to je pravo pitanje.

Nisu samo ultrasi kontra Mamića iako i njih ima svakakvih al velikom većinom su to ispravni momci ( da parafraziram Šukera, u svakom žitu ima kukolja) a dobar dio njih i ratnici iz prošlog rata. Sad su oni protiv Hrvatske a jugofil i nesuđeni Jovankin mecena koji se bogatio dok su momci ( tada kao mulci, još bez brijaćeg aparata) kojima on sad zabranjuje ući na stadion, krvarili za Hrvatsku, je Hrvatina. Kako da ne.

Takav apsurd može postojati samo u Hrvatskoj.

Masu Hrvata ovo frustrira i tome mora doći kraj.

Dovoljno je vidjeti što je učinio od Dinama. Na utakmici lige prvaka 13 000 gledatelja. I to tko zna koliko sa prodanim koliko sa podijeljenim ulaznicama.

ne može hrvatski nogomet i to komplet biti taoc jedne pohlepne individue i njegovog klana poslušnika i paževa. I tu nema više priče.

daBronxBomber
21-10-2015, 15:38
Svi se slazemo, ali i ne oko nacina rjesenja.

Inkvizitor
21-10-2015, 15:45
A koje je rješenje. Čekati da mu i zadnja dlaka na glavi odpadne od starosti i da se sam makne. Ili da Dinamo i reprezentacija bude nasljedni klan ko nekad feudalni posjedi. Svako rješenje gdje se tu nepogodu miče je dobro osim fizičkog nasilja iako on sam s time fizičkim nasiljem prijeti. Ali prijeti praznom puškom jer nije imao muda ići u rat kad većina njegovih vršnjaka je.

On je naime bio specijalni rezervni sastav MUP-a zadužen za stiropor i drvnu industriju.

I kad ti takvi ljudi krenu pričat o domoljublju, da je napad na njega napad na Hrvatsku i domoljublje, krene ti se rigat.

daBronxBomber
21-10-2015, 15:52
Mamiceva demagogija nije bitna. Svi su je prozreli i to nije vazno.

Hrvatska izvrsna vlast ne radi svoj posao. I to je to.

daBronxBomber
21-10-2015, 16:14
Već je ko-optirala neke, naglašavam, neke pripadnike ultras skupina i pokušala in totale srušiti hrvatski nogomet i izbaciti Hrvatsku iz međunarodnih natjecanja.

Urota i akcija "Hakenkrauz" se neće olako zaboraviti. Zbog 70-godišnje sustavne stigmatizacije hrvatskog naroda za račun "hrvatskih" komunista i beogradskih robova.

Inkvizitor
21-10-2015, 16:18
To nije hrvatski nogomet. I nitko nije pokušao izbaciti čak ni takav hrvatski nogomet iz međunarodnih natjecanja jer je to skoro nemoguće. Radi par baklji se nikoga ne izbacuje iz natjecanja. Radi ubojstava nitko nije izbačen.

teorija o izbacivanju hrvatskog nogometa i reprezentacije su stvorili Mamićevi plaćenici, yugofili koji za to navijaju i tu priču puše samo totalni imbecili.

osim toga kukasto znamenje su vjerovatno nacrtali oni koji su digli i dreku nakon toga. Mnogi optužuju Ostojića da je to on odradio. Možda ali u suglasnosti s Mamićem i Šukerom. Ili na njihov nagovor. A javno se kao napadaju. Stari udbaški trik.

kad su oni bili u stanju naručiti prazan stadion u stanju su sve. Jovankin nesuđeni mecena i Ranko. Počinitelj do danas nepoznat. A kako će i biti. Oni mogu biti glumljeni protivnici ali u borbi kontra hrvatskih nacionalista ( ultrasa, 99% njih) oni su jedno. Sve što o pokliču ZDS kaže Ostojić, to kaže i Mamić. Il Dežulović. Il Pavičić. Il Lalić.

kad su nacrtali simbol onda su digli dreku. Oni sami, inače na to se ntitko ne bi osvrnuo.

Usred histerije svih medija uhvatio me začujuči smijeh. Rekao sam i napisao da će kazna biti eventualno oduzimanje pokojeg boda i nešto para, plus prazne tribine ( Mamiću super).

Dogovoreni igrokaz, dogovorena kazna. To je bilo tako predvidljivo. Sve su to stari udbaški štosevi.

daBronxBomber
21-10-2015, 16:24
Sesna inverzija, dabome.

A da su HNS drasticnije kaznili oduzimanjem bodova i sjebali kvalificiranje? Kazes da nisu mogli. Mogli su. Netko se smilovao.

Inkvizitor
21-10-2015, 16:29
Ali nisu jer je to bio igrokaz na relaciji HNS-UeFA i moguće Ostojić.

Vrana vrani oči ne vadi.

daBronxBomber
21-10-2015, 16:38
Elasticno.

Inkvizitor
21-10-2015, 16:56
Kurca vi jednog ne kužite.

A svakome bi solili pamet.

daBronxBomber
21-10-2015, 17:26

Pa zato si ti tu veliki Inkvizitore da nam svima prosvijetlis pamet i da nam brises postove.

Bukowski
21-10-2015, 19:33
Naravno da su britanskim kolonizatorima patrioti bili hulje. na kraju krajeva, američki patrioti su im opalili brokvetinu. Nisi se baš proslavia sa tim citatom. A ni sa izjednačavanjem HDZ i SDP, tj, Karamarka i Mujmunčeta. Koliko god grijeha je HDZ skupia na svoj konto, a skupia ih je pun kurac, nikad nije bia isti ka SDP nit će bit. Jaki ste mi vi šta vas "politika ne zanima" a uporno plasirate udbaške teze "svi su oni isti". E nisu. Nit će bit. A situacija danas je takva da nije toliko ni bitno kakav je Karamarko i HDZ nego je jedino bitno da ova gamad ode s vlasti šta prije i da se nikad više ne vrati. A jedina alternativa njima je Karamarko. I onaj ko ga izjednačava sa Milančetom..radi za Milančeta. Svjesno il' nesvjesno. Sad..jesi ti svjestan il' nesvjestan?

Ogovorit ću tebi a ujedno i inkviztoru.Odakle vam više volja trpat riči u usta?
Odakle tebi da me politika ne zanima?

Dalje,kojim citatom se nisan proslavija?

I fala šta si me osvjestija.Ja radim za Zoku Milanovića.Nema veze šta bi prije dušu vragu poklonija nego glasa za tu lignjaško udbašku spodobu.

Inače,da te parafrairam.Svi vi koji pišete da je Milanoviću jedina alternativa Karamarko ste ovi na koje je Einstein mislija kad je reka definiciju ludila.

PS.ograđujem se,nisam siguran jel o Einsteinu rič

Inkvizitor
21-10-2015, 19:35
Tko je spominja Milanovića. S kim se ti svađaš. Koje riči su ti trpane u usta.

I nisi ništa odgovorija. Bar ne meni.

NorthStand
21-10-2015, 19:51

ja sam najpametniji ođe, a ti se usuđuješ dovodit moje znanje i pamet u pitanje, kako te nije stid ?

:D

Picaferaj
21-10-2015, 21:55
Ogovorit ću tebi a ujedno i inkviztoru.Odakle vam više volja trpat riči u usta?
Odakle tebi da me politika ne zanima?

Dalje,kojim citatom se nisan proslavija?

I fala šta si me osvjestija.Ja radim za Zoku Milanovića.Nema veze šta bi prije dušu vragu poklonija nego glasa za tu lignjaško udbašku spodobu.

Inače,da te parafrairam.Svi vi koji pišete da je Milanoviću jedina alternativa Karamarko ste ovi na koje je Einstein mislija kad je reka definiciju ludila.

PS.ograđujem se,nisam siguran jel o Einsteinu rič

Osim što nisi razumia moju poprilično jasnu reakciju na tvoj citat s kojim si se ita ("partiotizam je posljednje utočište hulja") jer izgleda pojma nemaš ko je, kada i zašto to reka inače ne bi toliko promašia metu s njim nego me sad optužuješ za ono šta ti meni sada činiš (stavljanje riči u usta). Mo'š ti radit za Milančeta bez da glasaš za njega. Sad vidim da to radiš nesvjesno. Il' barem dobro i uvjerljivo glumiš da to ne činiš svjesno.
A je, da te politika ne zanima je bilo napisano u stilu one facebook reakcije Kolinde iz Kine na Ostojinu izjavu o njoj i njenim prijateljima u Beogradu. Navodnici su bili "dead giveaway" :)

Jebote, zamalo te zaboravia pitat. Ako Karamarko nije jedina alternativa...ko je druga? Ili druge?

Inkvizitor
21-10-2015, 22:28
Bukowski uvik tako nešto napiše pa zbriše..pa opet za neko vrime nešto bubne pa zbriše..niđe veze rekli bi Mostarci..

NorthStand
21-10-2015, 22:59
Karamarko je jedina alternativa, ali nijedan ultras za njega neće glasat jer s onom slikom s mamićem se pokopo ne samo na ovim izborima već svim.

ne možeš tikve sadit s tim klaunom, i onda očekivat potporu na izborima, to tako ne ide.

iako se slažem s vama da je trenutno izgleda jedina alternativa ovim komunističkim gubavcima, ovaj "domoljubni" HDZ, namjerno pod navodnike jer ja tu stvarno ne vidim baš neke domoljube barem ne ono što ja percipiram domoljubljem.

no nada postoji kad je HDZ u pitanju da će se pročistit, da će se riješti svog kukolja i šljama, dok za SDP svi znamo da se to neće dogodit nikada jer oni u svoje redove samo takve i zovu i traže, ko i drug Tito svojevremeno u svoje.

ne znam šta reći više, ali ja za HDZ neću, iako poštujem da neki hoće, ja neću iz poštovanja prema drugu Milanoviću i njegovom "no pasaran". :rofl

Inkvizitor
21-10-2015, 23:02
Inače što se tiče reprezentacije, danas su protestirali neki što sam preimenovao temu u obiteljski obrt br. 2.

To i je netočno jer to nije Mamićevo. To je puno opasnijih ljudi kojima je Mamić samo istureni špic igrač. Šta bi on sam. Primitivna gramziva budaletina kakvih ima na tone u Hrvatskoj. Zašto baš on i kako je odabran to je pitanje.

Zato stvarno treba tu "ljuta trava na ljutu ranu". I tko se to usudi bit će heroj i trebat će imat čelična muda. Ne ulazi se tu u sukob s nekim galamdžijom Mamićem nego sa cijelom strukturom iz prošlog sustava koji cijelu državu drži za jaja odkad je nastala.

Hoće li to Karamrko to napraviti ako dođe na vlast vidjet ćemo ima li snage i hrabrosti. On nije tip koji galami o tome, ništa ga se oko toga nije čulo. On ne rafala, ne stvara buku, više liči na diverzanta koji ide u pozadinu i iza sebe ostavlja mrtve bez buke.

Micanje Šuprahe i Kulušića je indikator. Može biti trik a može biti i početak. Vidjet ćemo.

Mimo toga sad vidim koliko smo mi svi bili glupi, ( neki su to još i sad). kad se sjetiš onih utakmica za svjetsko prvenstvo, pa ono znaš da znaju bit kilavi ali da gube dvaput zaredom od jedne Škotske, ( aj šta su izgubili od Belgije, misliš, ti mogu svakog dobit u gostima) da se ne mogu sastavit s loptom protiv Škota, da im igrač sam samcat između njih par ulijeće i daje gol, ono nije ti jasno al ne znaš što je. Ne pada ti na pamet bojkot, kome je to palo napamet, ne možeš to pojmit, nisi na tom levelu uopće.

Moš razumit da se u klubu prodaju utakmice, mada ni to nije normalno, ali šta briga npr. ove legionare u Dinamu, nisu ni čuli za taj klub dok nisu došli tu hoće li oni spušit od Lyona 7:1 ( taman koliko Lyonu treba da prođe grupu), danas su tu, sutra tko zna gdje ali reprezentacija je jedna. Ali očito da to nema veze nikakve.

A jednostavno bojkotirali su Štimca koji nije ništa bolji od njih ( pozvao je Radoševića da ga proda i više nikad), vidiš da su to sve interesi, menadžeri, pare ( onaj blesavi Šošo nije jedini lik), to je sve grabež. Pare su đava, nije to džabe narod davno reka. To je srpsku reprezentaciju upropastilo. Pa više je kod njih ubijeno u tim menadžersko-nogometnim okršajima nego kod nas skoro u svim mafijaškim obračunima. Tu se vrte velike pare, samo je kod njih to sve divlje, što bi rekao Bata Trlaja.."mala bara puno krokodila". Kod nas je to "sređenije" a ne da nema. Što uređenija zemlja, uređenija mafija.

Dakle hoću reći, koja je to rabota, bojkotirat reprezentaciju da bi se mjenjalo izbornika. To su ponovili i s Kovačem. Pa se mislim, da je bilo uletit sa sto momaaka i natjerat ih da skinu dresove, nabit ih nogom u guzicu i zaprjetiti da ih više nikad nemaju pravo obuć. Dresove. To je toliko gadljivo, ne može se opisat riječima.

Onda ti igrokazi s kaznama. Još jednom smo ispali magarci. Ja sam stvarno mislio da taj Fare i taj Stevanović cinkaju Hrvatsku. A on je ustvari samo Mamićev pijun koji prijavljuje Hrvatsku kad ovaj zatraži od njega. Kao što koristi Čička i HHO za nadzor i prijave na utakmicama Dinama. Ono slaže ti se mozaik "udruženog zločinačkog poduhvata". Meni je bilo čudno, odmah čim je prebačena utakmica protiv Italije u Split, isti dan se počelo pričati o kazni. za dva dana je donešena. Smiješno. Prije toga ništa a prošlo vremena ohoho od te utakmice s Norveškom, gdje se najslabije vikalo ZDS. A na utakmici s Azerbejdžanom u Osijeku skoro cijeli stadion vikao ZDS i nikakve kazne. A na utakmici s Norveškom na polupraznom stadionu, nije trajalo više od pola minuta. Netko viče, neki čak i zvižde, na Tv se jedva čuje i kratko traje. Kako to da se za daleko jače i duže, gromkije deset puta vikanje, u Osijeku nije kažnjavalo a za slabašne kratkotrajne uzvike protiv Norveške je, i to tek kad se obznanilo da se utakmica prebacuje u Split. Prije toga kazna se uopće nije spominjala Sve je bilo jasno tada. Naručena kazna

Kao što se znalo da je Karamarko naredio prebacivanje utakmice u Split. E sad postoje dvi opcije.

1. Mamić je morao pristati ali je uvalio kajlu Karamarku i naručio prazan Poljud ( to tipujem)
2. Karamarko je rekao, prebaci utakmicu(e) u Split a možeš sredit prazan stadion ako ti to toliko treba( u to ne virujem).

Dakle ako je prva opcija u pitanju , a Karamarko nije glup onda postoji velika mogućnost da Mamić odleti sa svom svitom. Ako je druga opcija onda je katastrofa.

jer ovo prevazilazi Nogomet. ovo je pitanje , puno više od toga. ovo je stvar od državne nacionalne važnosti i budućnosti.

Daljnje igrokaze sa kaznama sam predvidio, da će Mamić pod svaku cijenu izbjeći igranje u Splitu i Bugarsku, jer mu je naređeno dvije utakmice zaredom u Splitu. A on to nije htio. I onda ide svastika. Nemoš ti svastiku nacrtat samo tako. Ono sprejom povuć i to je to. Gerilski. Ti tu moraš imat one šablone ko kad crtaju zebre na cesti, da to na nešto liči, da bude uočljiva, da spališ, poliješ to nekom kiselinom, to traje, čak i ako ti je netko pripremio šablone. A stadion predat HNS-u u ponedjeljak, utakmica u subotu. kamere jedva nešto snimile, ako je to snimka uopće tih ljudi.

I onda kreće udružena medijsko- HNS-ova histerija, podudarna u dlaku..jao izbacit će nas, huligani ovo ono..ono odmah vidiš da je režirano..kakvo izbacivanje..a moralnu paniku, danima, tjednima, mjesecima dižu upravo oni koji su kao ljuti protivnici. Mediji i Mamić. Index, Yutarnji, Yutel, okupirani HNS. Svi zajedno u horu. I od izbacivanja naravno ništa kao što sam i predvidio, čak i pogodio kaznu. Ali ne moraš biti posebno pametan da bi skužio tu prozirnu predstavu.

Mislim to su istovremeno i smiješne i tragične stvari.

Prljavo je to sve i gadljivo. žao ti dresa kojeg nose a što se njih tiče, Mamićeve pokvarene svite, igrača, možda nisu svi u tom kolu..ali. sve u svemu gadljivo.

daBronxBomber
21-10-2015, 23:23
Ludilo. Ako se pokaže ko istina, iđemo na kolinan do Sinjske Gospe. Pa ti si, Spajiću, luđi od Loše.

daBronxBomber
21-10-2015, 23:54
U pozitivnom :cerek

totalna steta
22-10-2015, 00:05
Dokaz za obrt :rofl

http://s28.postimg.org/adnohsnod/opg.jpg

zaba1111
22-10-2015, 00:23
Ludilo. Ako se pokaže ko istina, iđemo na kolinan do Sinjske Gospe. Pa ti si, Spajiću, luđi od Loše.

A zašto ne, jer moguće je da je Mamić izdao samo stroga narađenja o utakmicama i načinu igranja , ono kad kaže stop da stanu, kad kaže pobjeđuj da pobjeđuju, a da o dugogodišnjim sudovanjima zbog miliona eura ili o optužbama u uskokou , jednostavno nije govorio, možda je bio toliko bahat da da se nije takvima stvarima zamaro jer znao je da ima kontrolu nad pravosuđenem... tako da priča po meni drži vodu.

zaba1111
22-10-2015, 00:28
A destogodišnji medijski progon, kao i neviđeni politički progon pa i zatvor je , jasno je, samo paravan da se zavara narod koji pada na takve fore, ...koja je to bagra, sasvim je moguće da se sad namjerno udruže i osvoje prvenstvo, što će biti dokaz udruženog zločinačkog poduhvata kako bi se potpuno preuzela reprezentacija i zavarao narod, a ušutkalo borce za spas reprezentacije od uništenja, zaista monstruozna ekipa , spremna na sve.

Inkvizitor
22-10-2015, 12:10

Evo možda će se 100s-u svidjeti kome je hrvatski audiovizaulani centar dodijelio sredstva za filmove umjesto "propalom režiseru Sedlaru".

Dok Sedlari "propadaju" ovi bujaju. Za drugi film sredstva je dobio lik sa znakovitim imenom Čejen.

Eto, 3,2 milijuna kuna za debitantski pamflet protiv Hrvatske. Ne samo to nego još i četnikuje. Divna država. Daje se lova Bošnjacima i Srbima koji mrze Hrvatsku, šizofrenija.

http://www.dnevno.hr/wp-content/uploads/2015/10/licina.png

http://www.dnevno.hr/vijesti/hrvatska/milijune-iz-proracuna-rh-proslavlja-uz-spremte-se-spremte-biti-ugrozeni-srbin-je-najunosnija-profesija-u-hrvatskoj-846057

Za film "posljednji Srbin u Hrvatskoj" sredstva od HAVC-a dobila tri Srbina a Predrag Ličina to sve popratio sa pokličem Sprem'te se sprem'te..

Bukowski
22-10-2015, 12:11
Osim što nisi razumia moju poprilično jasnu reakciju na tvoj citat s kojim si se ita ("partiotizam je posljednje utočište hulja") jer izgleda pojma nemaš ko je, kada i zašto to reka inače ne bi toliko promašia metu s njim nego me sad optužuješ za ono šta ti meni sada činiš (stavljanje riči u usta). Mo'š ti radit za Milančeta bez da glasaš za njega. Sad vidim da to radiš nesvjesno. Il' barem dobro i uvjerljivo glumiš da to ne činiš svjesno.
A je, da te politika ne zanima je bilo napisano u stilu one facebook reakcije Kolinde iz Kine na Ostojinu izjavu o njoj i njenim prijateljima u Beogradu. Navodnici su bili "dead giveaway" :)

Jebote, zamalo te zaboravia pitat. Ako Karamarko nije jedina alternativa...ko je druga? Ili druge?

Ja san to o patriotizmu pročita ode na ovom forumu ako se ne varam.Neman pojma ko je autor te izjave.Kad si reka nisi se proslavija citatom ja san poveza ono prije jer me ovaj jedan uvatija u šemu da šta citiran Bukowskog.Pa san te zato pita koji citat.

Na trpanje riči u usta san mislija upravo to o politici,ne znan odakle to vadite.Napisa san miljon puta ne zanima me hdzsdp.Pa tako nisan moga ni povezat KOlindine reakcije iz Kine :D Jer ne znan da je u Kini,ne znan na šta je reakcija i ne znan koja je reakcija.

A o alternativi,a čuj,promozgaj.Nisi blesav.Iako uporno radiš istu stvarn očekujući drugačiji ishod ;)

Bukowski
22-10-2015, 12:16
Bukowski uvik tako nešto napiše pa zbriše..pa opet za neko vrime nešto bubne pa zbriše..niđe veze rekli bi Mostarci..

Prika na forumu san svako par dana,neman vrimena tu visit dan i noć.
A odgovor će dobit svako ko mi se direktno obrati i za koga mislin da je biće sposobno razumit.I ti si tu :)

A to šta će odgovor doć eventualno nakon koji dan,jbg,nije da pretresamo stvari od životne važnosti,ida o našin zaključcima nekom ovisi oće li imat šta poist

Inkvizitor
22-10-2015, 12:22
Ti si htio nama poručit da je "patriotizam posljednje utočište hulja". Picaferaj tio je želio reći tko je to poručio. Britanski kolonizator Amerikancu kad se borio za nezavisnost.

No Marcel Holjevac je odlično poentirao kad se braneć udbaše Perkovića i Mustača sadašnja vlast počela pozivati na nacionalni suverenitet i patriotizam. Tad im je spustio ko nitko udarajuć im onu njihovu koju ponavljaju ko papagaji " da je ustinu patriotizam posljednje utočište hulja"

što vidimo i kad je Milanović počeo vikati usiljeno i neprirodno vikati Hrvatska Hrvatska i kad su Jugoslaveni počeli mahati mrskim hrvatskim zastavama, jedva ali ipak. Dakle patriotizam je posljednje utočište hulja.

Da bi bilo bar malo u duhu temu i Mamić se poziva na patriotizam kad mu je gusto, ergo, patriotizam je uistinu posljednje utočište hulja.

A mi stalno pozivamo na patriotizam pa ako smo i hulje po tebi, onda nam je to prvo utočište a ne posljednje.

I koliko god ti papagajio, HDZ i SDP nisu i nikad neće bit isto. Evo ti gore koga financira SDP i Hrvoje Hribar. Čejena i sina udbaša Ličine sa naslovom filma "Posljednji Srbin u Hrvatskoj".

nego, što bi ti smatrao jakom kemoterapijom ( poslije koje otpada kosa, ne odpada kosa prije nje).

što bi tebe zadovoljilo' Koji potezi, od koga ili što ti već hoćeš.

100s
22-10-2015, 13:31
Evo možda će se 100s-u svidjeti kome je hrvatski audiovizaulani centar dodijelio sredstva za filomove umjesto "propalom režiseru Sedlaru".

Dok Sedlari "propadaju" ovi bujaju. Za drugi film sredstva je dobio lik sa znakovitim imenom Čejen.

Za film "posljednji Srbin u Hrvatskoj" sredstva od HAVC-a dobila tri Srbina a Predrag Ličina to sve popratio sa pokličem Sprem'te se sprem'te..

Uporno guraš tu priču, ako nisi za ovo, onda si sigurno za ono. Ako nisi za propalog, lošeg, antitalenta, smješnog, očajnog, ali hadezeovog i desničarskog režisera, onda si sigurno za četnike.
Brate nemamo 12 godina, pun mi je kurac takve priče. Pozdrav.

Picaferaj
22-10-2015, 13:41
Uporno guraš tu priču, ako nisi za ovo, onda si sigurno za ono. Ako nisi za propalog, lošeg, antitalenta, smješnog, očajnog, ali hadezeovog i desničarskog režisera, onda si sigurno za četnike.

Nadam se, iskreno, da'š ih imat. Kad tad :)

Inkvizitor
22-10-2015, 13:55

Samo sam ti htio pokazat koga hrvatska vlast financira i zašto su oni rijetki hrvatski režiseri "propali".

Propali su možda u Hrvatskoj ali Sedlar se ne može svrstat u propale. Možda nisi informiran ali on snima, i to puno, ali vani. Ovi koji u Hrvatskoj nisu propali, jer ih se futra državnim parama vani bi morali radit manulne poslove da se prehrane.

Kužiš.

Svi ti epiteti koje si nabrojio govori da si ostrašćen. Koji je tvoj svjetonazor? Desničarstvo ti ne paše, ma što god ono značilo. Moraš imat neki svjetonazor. Koji je?

Grunf
22-10-2015, 14:33
Čačić o izborima i šefu. :D

Par dana prije sastanka IO-a Zdravko Mamić prvi mi je rekao da postajem izbornik. Nakon njega rekao mi je i Šuker. Nemam ništa protiv toga da budem Mamićev čovjek. On je za Dinamo, pa i hrvatski nogomet učinio brojne dobre poteze i ima velike zasluge.

http://www.index.hr/sport/clanak/cacic-nemam-nista-protiv-da-budem-mamicev-covjek-/850861.aspx

Picaferaj
22-10-2015, 14:38
Evo možda će se 100s-u svidjeti kome je hrvatski audiovizaulani centar dodijelio sredstva za filmove umjesto "propalom režiseru Sedlaru".

"U očekivanju da ovih zadnjih 17 dana Ministarstvo "kulture" RH - HNS 0.9%potpiše višemilijunski ugovor s Draganom Vasiljkovićem za njegove memoare "Moj put od Knina, preko Australije do Splita", pa preko HAVC-a krnit Savi Štrbcu par desetaka milja za film "Posljednji građanski rat" i dodatnih 100 milijuna Documenti za istraživanje svih zločina Hrvata od stoljeća sedmog + 200 milja kn .. ono, za cugu portalima Queer, Muf, Partizanski otpor, Novosti, Lupiga...." - Dražen Travaš

totalna steta
22-10-2015, 14:55
"U očekivanju da ovih zadnjih 17 dana Ministarstvo "kulture" RH - HNS 0.9%potpiše višemilijunski ugovor s Draganom Vasiljkovićem za njegove memoare "Moj put od Knina, preko Australije do Splita", pa preko HAVC-a krnit Savi Štrbcu par desetaka milja za film "Posljednji građanski rat" i dodatnih 100 milijuna Documenti za istraživanje svih zločina Hrvata od stoljeća sedmog + 200 milja kn .. ono, za cugu portalima Queer, Muf, Partizanski otpor, Novosti, Lupiga...." - Dražen Travaš

Imam jedno pitanje,jeli se može provjerit koga je financirala zadnja hdz-ova vlast od 2004-2012??
Koje i kakve udruge,ja se iskreno ne sićam da je bilo išta puno drukčije nego s kukurikavcima??

Opet ,volio bi da me demantirate ako nije istina...

daBronxBomber
22-10-2015, 15:07
Bozo Biskupic je financira sve i svasta, ukljucujuci Pupovceve novosti. Sto su HDZ-ejci radili u to doba, doba Smradanera, nitko ne osporava.

Bukowski
22-10-2015, 19:09
Ti si htio nama poručit da je "patriotizam posljednje utočište hulja". Picaferaj tio je želio reći tko je to poručio. Britanski kolonizator Amerikancu kad se borio za nezavisnost.

No Marcel Holjevac je odlično poentirao kad se braneć udbaše Perkovića i Mustača sadašnja vlast počela pozivati na nacionalni suverenitet i patriotizam. Tad im je spustio ko nitko udarajuć im onu njihovu koju ponavljaju ko papagaji " da je ustinu patriotizam posljednje utočište hulja"

što vidimo i kad je Milanović počeo vikati usiljeno i neprirodno vikati Hrvatska Hrvatska i kad su Jugoslaveni počeli mahati mrskim hrvatskim zastavama, jedva ali ipak. Dakle patriotizam je posljednje utočište hulja.

Da bi bilo bar malo u duhu temu i Mamić se poziva na patriotizam kad mu je gusto, ergo, patriotizam je uistinu posljednje utočište hulja.

A mi stalno pozivamo na patriotizam pa ako smo i hulje po tebi, onda nam je to prvo utočište a ne posljednje.

I koliko god ti papagajio, HDZ i SDP nisu i nikad neće bit isto. Evo ti gore koga financira SDP i Hrvoje Hribar. Čejena i sina udbaša Ličine sa naslovom filma "Posljednji Srbin u Hrvatskoj".

nego, što bi ti smatrao jakom kemoterapijom ( poslije koje otpada kosa, ne odpada kosa prije nje).

što bi tebe zadovoljilo' Koji potezi, od koga ili što ti već hoćeš.

Inkvizitore nemoj me jebat.Dobro znaš da nisam mislio na tebe il picaferaja s time o patriotizmu.Već na falše patriote koji se pozivaju na "crvenu opasnost" u svrhu spinanja.

A oko hdzsdpa nikad nisan ni pomislija a kamoli reka da su isti OKO SVEGA.
Prvenstveno ih izjednačavam kao dvije očajne opcije za vlast.Kao dve stranke za koje ne bi glasa ni pod razno.Nigdi nisan reka da je hdz kao i ovi smradovi šta se tiče toga oko čega tebe (i još neke) žulja.

Inkvizitor
22-10-2015, 19:24
A tebe ne žulja?

Picaferaj
23-10-2015, 16:54
Imam jedno pitanje,jeli se može provjerit koga je financirala zadnja hdz-ova vlast od 2004-2012??
Koje i kakve udruge,ja se iskreno ne sićam da je bilo išta puno drukčije nego s kukurikavcima??

Opet ,volio bi da me demantirate ako nije istina...

ka šta BronxBombaš kaže, radilo se i financiralo sve i svašta. I onda došli crveni i to barem udesetostručili. S tim da baš sve što se sada financira radi kontra nacionalnih interesa. Za vrime prvog mandata HDZ-a, do svjetske financiske krize 2008. BDP rastao 3 - 4% godišnje a nezaposlenost i javni dug se smanjivali. A kreditni rejting je bia science fiction u usporedbi sa ovim sada smećem.

daBronxBomber
27-10-2015, 01:40
Otvoreno se priča da je Josip Buljan (još jedan Alkar :D) umiješan u crtanju Hakenkrauza na poljudu. Govorilo se o tome i u Bujici.

bandira
27-10-2015, 17:32
DON MARIJO VOLAREVIĆ
Svećenik torcidaš rekao najveću istinu o našem nogometu!

http://m.tportal.hr/sport/401845/Svecenik-torcidas-rekao-najvecu-istinu-o-HR-nogometu.html

daBronxBomber
27-10-2015, 18:11
Premda se slazem s nekim dijelovima izrecenog, taj pop muti vodu - slicno ko Uzinic.

100s
29-10-2015, 16:05
pozdrav od orjunaša s juga. tako su vas mamić i šuker naučili :D

http://dalmatinskiportal.hr/vijesti/vukovarski-heroj-damir-markus--pozivam-sve-braniteljske-udruge-da-stanu-uz-torcidu-u-borbi-protiv-mamica-i-sukera/8057

daBronxBomber
29-10-2015, 16:07
Uz duzno postovanje prema Damiru Markusu - Kutini, on jednostavno ne shvaca pozadinu nekih dogadjanja, uostalome, kao ni vi. :)

daBronxBomber
29-10-2015, 16:12
Svaka cast Tomislavu Cadezu i, naravno, Damiru Markusu, ali o pozdravu "ZDS" treba slusati generala HOS-a Antu Prkacina, a ne njih. :)

daBronxBomber
29-10-2015, 16:34
Prijesna je, nadalje, laž da su nosili crne uniforme, kačili ušato (ustaško) “u” na kape i da su djelovali izvan sastava hrvatskih oružanih snaga. Žalosno je što i danas moraju naglašavati da njihov pozdrav “Za dom spremni” nije ustaški a još žalosnije da su zbog svoje pripadnosti HOS-u danas praktički građani drugoga reda.

Ovakvo tumacenje se zove alkemijom, ali ovaj put - s nazovi "desne" strane. To je podilazenje i prekrajanje povijesti. Nisu svi HOS-ovci nosili crne uniforme, ali neki jesu. Kao sto su mnogi nosili slovo "U" uz obiljezje HOS-a. Za Boga miloga, IX. Bojna se zove po Rafaelu Bobanu. On je, zna se, poznati partizan.

Nadalje...

Glavna je vrijednost ove knjige, u čijem su pisanju Markušu pomogli profesionalni povjesničari Ante Nazor i Tomislav Šulj, što dokazuje da su HOS-ovci bili hrvatski branitelji bez ikakvih ideoloških “dodataka”, među najhrabrijima i među najpoštenijima. Nazvati ih ustašama velika je uvreda.

Jos malo poznatoga odricanja i opravdanja pred ne znam kime i ne znam za ciji racun.

http://www.jutarnji.hr/prva-knjiga-o-hos-u-pravo-je-blago-povijesti-domovinskog-rata/1444676/

Inkvizitor
29-10-2015, 16:36
Pa i sami naziv HOS vuče ime iz spajanje snaga NDH koji su se 1944-te ujedinili ( ustaše i domobrani) i nosili naziv HOS.

daBronxBomber
29-10-2015, 16:39
Cadez je, nota bene, dugodisnji "nounar" EPH. Mislim da dalje ne treba nista govoriti.

daBronxBomber
29-10-2015, 16:40
Pa i sami naziv HOS vuče ime iz spajanje snaga NDH koji su se 1944-te ujedinili ( ustaše i domobrani) i nosili naziv HOS.

Apsolutno.

daBronxBomber
29-10-2015, 16:47
- Pozivam i prozivam sve braniteljske udruge u Splitu da stanu uz Torcidu u borbi protiv zla koje se zove Mamić = Šuker. Podržite Torcidu, to su naša dica, a Šuker i Mamić nisu!

Podrzati ih u cemu - bojkotiranju Hrvatske reprezentacije? E, pa, nece moci ove noci.

daBronxBomber
29-10-2015, 17:02
"Njihov pozdrav Za dom spremni nije ustaški" ROFL

Aha. Skovao ga Čadež a ne Ante Pavelić (koji je skovao pozdrav utemeljen na povijesnim hrvatskim pokličima).

daBronxBomber
29-10-2015, 17:13
Još valja napomenuti da ustaški pokret nije bio ideološki pokret poput komunističke revolucije, već pokret za nacionalno oslobođenje.

Kasnije ni ustaški režim nije imao ideologiju. Svrstavaju ga i vamo i tamo, ali nema pa nema.

Eco ga zove "fašističkim," a Nolte bitno drukčije.

Picaferaj
29-10-2015, 18:26
Podrzati ih u cemu - bojkotiranju Hrvatske reprezentacije? E, pa, nece moci ove noci.

pretjeruje se sa obe strane. Nije cilj Torcide bojkot reprezentacije nego micanje Maminja. Malobrojni ali glasni i ultra aktivni splitski orjunaši/"antifašisti" i ovi koje je North ispravno dijagnozirao da su indoktrinirani a da toga nisu ni svjesni koriste to za antihrvatske podvale. Ovo je Torcida

https://www.youtube.com/watch?v=gWJTc5i8l9E

daBronxBomber
29-10-2015, 18:29
Jasno mi je to. Ali što se ne osvijeste?

Picaferaj
29-10-2015, 18:38
Jasno mi je to. Ali što se ne osvijeste?

Mora se razumit da ima dosta ljudi, ako ne i većina, koja ne poznaje pravu povijest i koja barem podsvjesno vjeruje djelimično ili u cijelosti "antifašističkoj" fikciji. A to "antifašisti" znaju i te kako iskoristit. Pogotovo u Splitu di je Hajduk važniji od bilo čega. Ako nisi iz Splita nemo'š to razumit. A to da je Mamić opravdano omražen...o tome ne treba trošit riječi. Pa omražen je i među većinom dinamovaca a di neće od Hajdukovaca. Siti se samo derbija u Zagrebu kad je Maminjo bio zatvoru.

daBronxBomber
29-10-2015, 18:40
Bojkot ( i druge sabotaze ) je sredstvo kojem upravljaju malobrojni ali glasni splitski orjunasi/antifasisti s ciljem rusenja Hrvatske za koji se zakacili mnogi neosvjesteni u iskrenoj i naivnoj zelji da maknu Mamica.

Picaferaj
29-10-2015, 18:43
Bojkot ( i druge sabotaze ) je sredstvo kojem upravljaju malobrojni ali glasni splitski orjunasi/antifasisti s ciljem rusenja Hrvatske za koji se zakacili mnogi neosvjesteni u iskrenoj i naivnoj zelji da maknu Mamica.

Bingoooo!!!

Šta je najluđe, Mamiću savršeno odgovara bojkot. Ka da ga je on i izmislia.

daBronxBomber
29-10-2015, 18:46
Šta je najluđe, Mamiću savršeno odgovara bojkot. Ka da ga je on i izmislia.

LOL tako je. Jos ce ispast da i je. Ako je virovat Inkvija. :D

Inkvizitor
29-10-2015, 19:16
Sda je opet nekom alkemijom borba protiv Mamića postala borba protiv Hrvatske..

Inkvizitor
29-10-2015, 19:17
Mora se razumit da ima dosta ljudi, ako ne i većina, koja ne poznaje pravu povijest i koja barem podsvjesno vjeruje djelimično ili u cijelosti "antifašističkoj" fikciji. A to "antifašisti" znaju i te kako iskoristit. Pogotovo u Splitu di je Hajduk važniji od bilo čega. Ako nisi iz Splita nemo'š to razumit. A to da je Mamić opravdano omražen...o tome ne treba trošit riječi. Pa omražen je i među većinom dinamovaca a di neće od Hajdukovaca. Siti se samo derbija u Zagrebu kad je Maminjo bio zatvoru.

!Antifašisti" reprezentaciji nisu mogli nikad ništa a uvijek ih je bilo. Mogu joj samo naštetiti desni glupani.

Picaferaj
29-10-2015, 19:36
Sda je opet nekom alkemijom borba protiv Mamića postala borba protiv Hrvatske..

pitanje je jel u ovom slučaju cilj opravdava sredstva.
Neki definitivno koriste borbu protiv Mamića za borbu protiv Hrvatske. Kao Index Matije Babića naprimjer.

daBronxBomber
29-10-2015, 19:46
Citava 1/4 hrvatskog stanovnistva mrzi hrvatsku drzavu pa i njezinu reprezentaciju. Sto se ocituje svakih izbora. A njihovi spic-igraci su navedeni ovdje i drugdje bezbroj puta.

Inkvizitor
29-10-2015, 19:47
pitanje je jel u ovom slučaju cilj opravdava sredstva.
Neki definitivno koriste borbu protiv Mamića za borbu protiv Hrvatske. Kao Index Matije Babića naprimjer.

Ali koga zanima index i od kad može index utjecati na ijednog političkog Hrvata s dva grama mozga.

Index i Mamić isto misle o nogometnim navijačima. To se stalno kao slučajno zaboravlja spomenut.

stwhiskey
29-10-2015, 19:51

nemogu se složit s tobon posto znam sve u vezi bojkota :D
odluka o bojkotu je donešena JEDNOGLASNO od strane svih ekipa,kvartova i podruznica..pa kome milo kome krivo

al nezna čemu čuđenje za bojkot..pa to je logičan slijed..ja se osobno ne veselin reprezentaciji vec 2-3 godine i tako je sa svima koje znan sa tribine..jednostavno su mi do te mjere zgadili nogomet i reprezentaciju da ja jednostavno neman vise nikakvih emocija kad igra reprezentacija

znan par ljudi iz torcide koji su reprezentaciju pratili po svin vukojebinama jos tamo od druge polovice devedesetih i isto se osjecaju..sad mozes zamislit kakvo je to zlo kad su i takvin ljudima uspili izbit bilo kakvu emociju

stwhiskey
29-10-2015, 19:55
pretjeruje se sa obe strane. Nije cilj Torcide bojkot reprezentacije nego micanje Maminja. Malobrojni ali glasni i ultra aktivni splitski orjunaši/"antifašisti" i ovi koje je North ispravno dijagnozirao da su indoktrinirani a da toga nisu ni svjesni koriste to za antihrvatske podvale. Ovo je Torcida

https://www.youtube.com/watch?v=gWJTc5i8l9E

ovakvi ne postoje ma koliko god ti bija uvjeren u suprotno

Inkvizitor
29-10-2015, 19:56
odluka o bojkotu je donešena JEDNOGLASNO od strane svih ekipa,kvartova i podruznica..pa kome milo kome krivo

al nezna čemu čuđenje za bojkot..pa to je logičan slijed..ja se osobno ne veselin reprezentaciji vec 2-3 godine i tako je sa svima koje znan sa tribine..jednostavno su mi do te mjere zgadili nogomet i reprezentaciju da ja jednostavno neman vise nikakvih emocija kad igra reprezentacija

znan par ljudi iz torcide koji su reprezentaciju pratili po svin vukojebinama jos tamo od druge polovice devedesetih i isto se osjecaju..sad mozes zamislit kakvo je to zlo kad su i takvin ljudima uspili izbit bilo kakvu emociju

ne, kako ne razumiš, s njima index manipulira.

prije nego se odluče šta će i kako će upale kompjuter i gledaju koje će im instrukcije dat index iako ih je index zajedno s Mamićem naziva crnim fašistima.

Hrvatskoj reprezentaciji kao i hrvatskoj državi mogu doći do glave samo desni glupani. Ne lijevi, jer ni njihovi četnici nisu mogli.

Ali desni glupani, sasvim realno..ko mater koja iz posesivne ljubavi neda ditetu da iziđe iz kuće ili nešto slično.

Inkvizitor
29-10-2015, 19:57

Gdje ne postoje?

Picaferaj
29-10-2015, 19:58
Ali koga zanima index i od kad može index utjecati na ijednog političkog Hrvata s dva grama mozga.

Index i Mamić isto misle o nogometnim navijačima. To se stalno kao slučajno zaboravlja spomenut.

Index sam naveo kao jedan od brojnih primjera. Slobodna Dalmacija se ne razlikue puno od njih. Facebook grupa "Split kroz Povijest" ili tako nekako je leglo orjunaša. Nemojmo zaboravit ni da je Fekal Tribune izlazio u Splitu.
A ja sam reka da Mamiću odgovara bojkot. I znam da se ti slažeš s tim.

daBronxBomber
29-10-2015, 19:59

Nikada necu shvatiti kako mozete uskladiti ono prekrasno skandiranje (video koji je picaferaj prilozio) sa bojkotom hrvatske reprezentacije. Teska sizofrenija. Shvacam borbu za ravnopravnost hajduka itd., ali ne mogu to shvatit niti prihvatit.

Oprosti, ali tako je. Inace svaka pohvala za sve sto cinite da promicete hrvatski nacionalizam i domoljublje.

Inkvizitor
29-10-2015, 20:01
Index sam naveo kao jedan od brojnih primjera. Slobodna Dalmacija se ne razlikue puno od njih. Facebook grupa "Split kroz Povijest" ili tako nekako je leglo orjunaša. Nemojmo zaboravit ni da je Fekal Tribune izlazio Splitu.

To mi je jasno. Ali oni nikad čak i nisu krili da im je reprezentacija mrska. Boris Dežulović je još 90-tih napisoa da ne navija za reprenetaciju Hrvatske. I tu se ništa nije promjenilo. Jel tada Torcida i BBB nisu išli na utakmice jer Dežulović navija za Hrvatsku.

Bolio ih kurac za mišljenje Dežulovića i bratije.

Njihov odnos prema reprezentacije je mogao samo uništiti mafijaško-udbaški klan u HNS-u. Nikad i ni u kom slučaju Dežulovići i Orjunaši i nikakvi indexi..

Ili da kažem obrnuto. Može li mišljenje tebe ili mene utjecati na stav Borisa Dežulovića.

stwhiskey
29-10-2015, 20:01
ne, kako ne razumiš, s njima index manipulira.

prije nego se odluče šta će i kako će upale kompjuter i gledjau koje će im instrukcije dat index iako ih je index zajedno s Mamićem naziva crnim fašistima.

Hrvatskoj reprezentaciji kao i hrvatskoj državi mogu doći do glave samo desni glupani. Ne lijevi, jer ni njihovi četnici nisu mogli.

Ali desni glupani, sasvim relano..ko mater koja iz posesivne ljubavi neda ditetu da iziđe iz kuće ili nešto slično.

upravo to..sta su uspili napravit od hrvatskog nogometa i kako su uspili izbit tu emociju reka bi covik da svih ovih godina sdp-ov kadar drma reprezentacijon

ili neko misli da nije indeksa i antifašistickih spodoba da bi sve bilo divno i krasno i da bi na maksimiru bilo ludilo kad igra reprezentacija ko u neka bolja vrimena??
glupost totalna

daBronxBomber
29-10-2015, 20:02
Nikakva emocija nije izbijena. Govori u svoje ime.

daBronxBomber
29-10-2015, 20:04
Vidit ces invaziju na Francusku sljedece godine slicno invaziji na Austriju pa onda pricaj o izbijanju emocije.

Inkvizitor
29-10-2015, 20:04
upravo to..sta su uspili napravit od hrvatskog nogometa i kako su uspili izbit tu emociju reka bi covik da svih ovih godina sdp-ov kadar drma reprezentacijon

ili neko misli da nije indeksa i antifašistickih spodoba da bi sve bilo divno i krasno i da bi na maksimiru bilo ludilo kad igra reprezentacija ko u neka bolja vrimena??
glupost totalna

To se slažem da je epohalna glupost.

Ono u čemu se s tobom ne slažem da nema orjunaša i antifašista. To su ti oni koji pišu..idiot je svatko onaj koji glasa za HDZ radi Hajduka.

Jebe se njima za Hajduk, drugi je njima cilj ili u najmanju ruku nije primarni cilj. A ako nije u toj ekipi a govori to, onda je neopisivo glup.

Picaferaj
29-10-2015, 20:05

ma daj. Samo pogledaj komentare u Slobodnoj, s koje me baniralo, ispod kolumni Dujmovića. Ili baci oko na onu facebook grupu "Split kroz Povijest" di se mi se najebali majke ustaške.

stwhiskey
29-10-2015, 20:05
Nikada necu shvatiti kako mozete uskladiti ono prekrasno skandiranje (video koji je picaferaj prilozio) sa bojkotom hrvatske reprezentacije. Teska sizofrenija. Shvacam borbu za ravnopravnost hajduka itd., ali ne mogu to shvatit niti prihvatit.

Oprosti, ali tako je. Inace svaka pohvala za sve sto cinite da promicete hrvatski nacionalizam i domoljublje.

nemoš svatit,ok..al to nije razlog da dajes etikete i to kakve

ja ti ovde garantiran svojin obrazon da u torcidi nema nikakvih manipulacije sa strane i da se sve bitne odluke zajednicki donose..bilo ko ovo moze vrlo lako provjerit ako zna nekog aktivnog navijaca hajduka i potvrdit ce mu moje navode

stwhiskey
29-10-2015, 20:06
ma daj. Samo pogledaj komentare u Slobodnoj, s koje me baniralo, ispod kolumni Dujmovića. Ili baci oko na onu facebook grupu "Split kroz Povijest" di se mi se najebali majke ustaške.

ko..torcida??ma daj molin te

ili ti mislis da je svak ko se predstavlja navijacen hajduka torcida??

da mu se torcida najebla majke ustaske hahahhaha da je sinoc slucajno drug tomić proša kraj kluba navijača infarkt bi dobija koji repertoar pisama se vrtija :D a sve sama danasnja krema torcide..orjuna rekli bi neki

Picaferaj
29-10-2015, 20:09
To mi je jasno. Ali oni nikad čak i nisu krili da im je reprezentacija mrska. Boris Dežulović je još 90-tih napisoa da ne navija za reprenetaciju Hrvatske. I tu se ništa nije promjenilo. Jel tada Torcida i BBB nisu išli na utakmice jer Dežulović navija za Hrvatsku.

Bolio ih kurac za mišljenje Dežulovića i bratije.

Njihov odnos prema reprezentacije je mogao samo uništiti mafijaško-udbaški klan u HNS-u. Nikad i ni u kom slučaju Dežulovići i Orjunaši i nikakvi indexi..

Ili da kažem obrnuto. Može li mišljenje tebe ili mene utjecati na stav Borisa Dežulovića.

mediji utječu i te kako. Ako ne utječu na tebe, ili na mene, to ne znači da ne utječu, da ne formiraju mišljenja i uvjerenja dobrom dijelu populacije. Da nije tako, ne bi crveni kontrolirali ogromni dio medijske mašinerije.

Inkvizitor
29-10-2015, 20:11
mediji utječu i te kako. Ako ne utječu na tebe, ili na mene, to ne znači da ne utječu, da ne formiraju mišljenja i uvjerenja dobrom dijelu populacije. Da nije tako, ne bi crveni kontrolirali ogromni dio medijske mašinerije.

Ne mogu utjecati na ikoga s dva grama mozga. Jer su toliko bijedni i prozirni. A one na koje utječu a možebitno nisu politički antihrvati, iskreno takvi glupani nam ni ne trebaju.

Picaferaj
29-10-2015, 20:12
ko..torcida??ma daj molin te

ili ti mislis da je svak ko se predstavlja navijacen hajduka torcida??

da mu se torcida najebla majke ustaske hahahhaha da je sinoc slucajno drug tomić proša kraj kluba navijača infarkt bi dobija koji repertoar pisama se vrtija :D a sve sama danasnja krema torcide..orjuna rekli bi neki

ma ne govorim o Torcidi nego o splitskim orjunašima. Šta ti je? A ako orjunaša ima u Splitu, a ima ih i najglasniji su medijima, onda ih ima i u Torcidi. Nemoj sad shvatit "orjunaš" predoslovno.

stwhiskey
29-10-2015, 20:13
Nikakva emocija nije izbijena. Govori u svoje ime.

ma kakvi..kad se sitin onog ludila prijasnjih godina kad bi reprezentacija igrala i ove danas kamilice,ako ti ne vidis to sta da ti kazen

Picaferaj
29-10-2015, 20:14
Ne mogu utjecati na ikoga s dva grama mozga. Jer su toliko bijedni i prozirni. A one na koje utječu a možebitno nisu politički antihrvati, iskreno takvi glupani nam ni ne trebaju.

Nisi u pravu. Većinu politika i povijest zanima onako u prolazu, površno. I mediji su im jedini orjentir. Mediji su, kako i sam znaš, oružje a ne sredstvo informiranja. A zašto bi se uopće koristilo bezopasno oružje?

daBronxBomber
29-10-2015, 20:15
ma kakvi..kad se sitin onog ludila prijasnjih godina kad bi reprezentacija igrala i ove danas kamilice,ako ti ne vidis to sta da ti kazen

Ti vidis ono sto ti zelis vidit. A i ti i ja cemo vidit u sljedecem 6-om mjesecu invaziju Hrvata na Francusku. Ako ih ne bude 20.000 (blaga procjena), eto ti moje glave.

stwhiskey
29-10-2015, 20:15
ma ne govorim o Torcidi nego o splitskim orjunašima. Šta ti je? A ako orjunaša ima u Splitu, a ima ih i najglasniji su medijima, onda ih ima i u Torcidi. Nemoj sad shvatit "orjunaš" predoslovno.

mooožda i ima nekih u torcidi koji su u dubini duse orjunasi al to vrlo dobro skrivaju viruj mi..i poanta je da takvi ne donose nikakve odluke

nema u torcidi par ljudi koji kolo vode,too pokusvan uporno rec..nema vođa ni nekih koji ce svoje misljenje nametnit vecini

stwhiskey
29-10-2015, 20:20
Ti vidis ono sto ti zelis vidit. A i ti i ja cemo vidit u sljedecem 6-om mjesecu invaziju Hrvata na Francusku. Ako ih ne bude 20.000, eto ti moje glave.

a di su bili cile ove kvalifikacije..i one prije i one prije tih prije
di su bili ljudi po trgovima i kaficima u tim kvalifikacijama..pa prije bi šou bija svugdi kad bi reprezentacija igrala,po tome smo bili poznati ko otočani kojima je isto dolazi li malta ili francuska a sad se to sve razvodnilo..pa nisan lud jebote pa da ne vidin to

daBronxBomber
29-10-2015, 20:21
Jesi li ti gledao utakmicu Hrvatska- Italija na San Siru (ili si mozda bio na njoj?)??? Ta utakmica je bila svojevrsna prekretnica, ali ne po dobrom.

Picaferaj
29-10-2015, 20:21
mooožda i ima nekih u torcidi koji su u dubini duse orjunasi al to vrlo dobro skrivaju viruj mi..i poanta je da takvi ne donose nikakve odluke

nema u torcidi par ljudi koji kolo vode,too pokusvan uporno rec..nema vođa ni nekih koji ce svoje misljenje nametnit vecini

Sad otkrivaš toplu vodu. Ja sam umisto toga samo stavia link na YouTube klipić malo poviše ovoga. Ili na prethodnoj stranici. Imaš malo čudan sistem razumijevanja pročitanog :)

daBronxBomber
29-10-2015, 20:22
Jesi li vidio tu atmosferu (do sabotaze s bacanjem baklji)???

stwhiskey
29-10-2015, 20:31
Sad otkrivaš toplu vodu. Ja sam umisto toga samo stavia link na YouTube klipić malo poviše ovoga. Ili na prethodnoj stranici. Imaš malo čudan sistem razumijevanja pročitanog :)

ne jebi me :D
ovo si napisa:Malobrojni ali glasni i ultra aktivni splitski orjunaši/"antifašisti"

ovo malobrojni i glasni nedvosmisleno znaci da nameću svoje mišljenje ostalima..a ja ti kažem,ako slucajno i postoje takvi koji su ultra aktivni antifasisti,da ne da nisu glasni nego vrlo dobro skrivaju svoje namjere

i ne,nisu glasni ni na komentarima na slobodnoj i slično ako si to rija rec..govorimo o navijacima naravno

p.s.valjda si sa ovin 'ultra aktivni' mislija na navijace

Inkvizitor
29-10-2015, 20:36
Nisi u pravu. Većinu politika i povijest zanima onako u prolazu, površno. I mediji su im jedini orjentir. Mediji su, kako i sam znaš, oružje a ne sredstvo informiranja. A zašto bi se uopće koristilo bezopasno oružje?

mediji su antihrvatski i imaju određeni utjecaj ali ne toliki koliki bi željeli. Jer da je po medijima, nikakvih dilema oko ovih izbor ane bi bilo. Antihrvats bi vladali deseteljećima. Ali ipak nije tako.

Picaferaj
29-10-2015, 20:39
ne jebi me :D
ovo si napisa:Malobrojni ali glasni i ultra aktivni splitski orjunaši/"antifašisti"

ovo malobrojni i glasni nedvosmisleno znaci da nameću svoje mišljenje ostalima..a ja ti kažem,ako slucajno i postoje takvi koji su ultra aktivni antifasisti,da ne da nisu glasni nego vrlo dobro skrivaju svoje namjere

i ne,nisu glasni ni na komentarima na slobodnoj i slično ako si to rija rec..govorimo o navijacima naravno

p.s.valjda si sa ovin 'ultra aktivni' mislija na navijace

Kad sam reka "glasni" mislia sam , a i reka, glasni u medijima a ne na stadionu ili na sastancima Torcide. I nisam mislia da nameću mišljenje nego da potiču na imbecilne i štetne ispade poput onog sranja sa bakljama u Milanu ili svastike na Poljudu. Mamić je naše, hrvatsko šporko rublje i triba se oprat unutar naša četri zida a ne vanka. Jer boli ljude kurac vanka za Mamića i interne hrvatske stvari. Pa sve šta "kuže" je da su Hrvati balkanski divlji fašisti

stwhiskey
29-10-2015, 20:42
mediji su antihrvatski i imaju određeni utjecaj ali ne toliki koliki bi željeli. Jer da je po medijima, nikakvih dilema oko ovih izbor ane bi bilo. Antihrvats bi vladali deseteljećima. Ali ipak nije tako.

vladaju desetljecima i kako stvari stoje i vladat ce..ili ti mislis da oni koji su uz sdp unsistili ovu drzavu na svim poljima nisu antihrvati??da im se to sve brise lametanjen o ćirilici i busanju o prsa??obicna farsa koju ce skupo platit hrvatski narod..ziv bija pa vidija Hrvatsku za 50 godina nastave li je vodit dosadasnje politick elite..nece ostat ni h od hrvatske

Picaferaj
29-10-2015, 20:43

Ajmo ovako. Da nema (ovakvih) medija ne bi bilo ni (ovakvog) SDP-a. Naravno da mediji ne utječu koliko bi medijski kontrolori željeli da utječu. Al' to ne znači da ne utječu. Utječu ...i to, za moj ukus, i previše.

Inkvizitor
29-10-2015, 20:44
a di su bili cile ove kvalifikacije..i one prije i one prije tih prije
di su bili ljudi po trgovima i kaficima u tim kvalifikacijama..pa prije bi šou bija svugdi kad bi reprezentacija igrala,po tome smo bili poznati ko otočani kojima je isto dolazi li malta ili francuska a sad se to sve razvodnilo..pa nisan lud jebote pa da ne vidin to

ma mogu oni i skupit 50 000-100 000 ljudi ali to nisu ultrasi. Nit pravi navijači to su navijači turisti pretežno iz inozemstva koji brkaju padeže i svi imaju iste frizure a subotom idu na cajke sa svojim prijateljima Serbs i muslims a na lito idu kod opa a kad hoće nešto razjasniti između sebe onda raspravljaju među sobom na njemačkom jer se na hrvatskom ne znaju izrazit.

biti danas protiv udbaško-mafijaške nakupine zvane hrvatske reprezentacija je pitanje časti i nacionalnog ponosa. Ja osobno ne mogu navijati protiv nje ali ne mogu zamjeriti onim hrvatskim navijačama ( tu naravno ne ubrajam indexaše) koji i navijaju protiv jer se taj isti HNS ponaša prema njima kao nižim bićima. Ali ako ne mogu navijati kontra nje, nemam niti emocija za ovu skaradnu udbaško-mafijašku skupinu koja se savim krivo i bezobrazno naziva hrvatskom reprezentacijom gdje sam igrači bojkotiraju i gube utakmice kad im se naredi.

Dok god je ova ekipa na čelu, ova reprezentacija nije hrvatska.

Inkvizitor
29-10-2015, 20:45
vladaju desetljecima i kako stvari stoje i vladat ce..ili ti mislis da oni koji su uz sdp unsistili ovu drzavu na svim poljima nisu antihrvati??da im se to sve brise lametanjen o ćirilici i busanju o prsa??obicna farsa koju ce skupo platit hrvatski narod..ziv bija pa vidija Hrvatsku za 50 godina nastave li je vodit dosadasnje politick elite..nece ostat ni h od hrvatske

Tu ima ogromna razlika. SDP je u svojoj suštini antihrvatski a HDZ ima štetočine u svojim redovima.

To je ogromna razlika i tko ne vidi tu razliku taj je glup ka kurac.

Pod uvjetom da ne glumi.

dalton
29-10-2015, 20:47
Kad sam reka "glasni" mislia sam , a i reka, glasni u medijima a ne na stadionu ili na sastancima Torcide. I nisam mislia da nameću mišljenje nego da potiču na imbecilne i štetne ispade poput onog sranja sa bakljama u Milanu ili svastike na Poljudu. Mamić je naše, hrvatsko šporko rublje i triba se oprat unutar naša četri zida a ne vanka. Jer boli ljude kurac vanka za Mamića i interne hrvatske stvari. Pa sve šta "kuže" je da su Hrvati balkanski divlji fašisti
doma ga stiti i politika i murija i tu je jedini vic ,,kad je vidija da se bojiste prebacilo vani onda je i to sredija,,poljud svastika,maximir za dom spremni i aj bog slobodni ste gospodo dok mi ne uzmemo pare a kasnije ako i bude sranja bolice ih kurac i jos ce se okoristit i rec,, jeste vidili sta vam mi nonstop govorimo to triba represijom rjesit te huligane,,,

stwhiskey
29-10-2015, 20:47

ali nisu glasni ni u medijima..jedino ako mozda pisu sa laznih fejs profila no kako onda znamo da je to torcida??
a to za baklje i svastiku..kad bi napravija anketu medu torcidon jedno 99 posto bi ti reklo da podrzaju to

a sad,jesu li te metode ispravne ili ne je vec druga prica al da su potaknute od orjunaša jednostavno nisu..neznan sta da ti kazen drugo

Inkvizitor
29-10-2015, 20:51
Ajmo ovako. Da nema (ovakvih) medija ne bi bilo ni (ovakvog) SDP-a. Naravno da mediji ne utječu koliko bi medijski kontrolori željeli da utječu. Al' to ne znači da ne utječu. Utječu ...i to, za moj ukus, i previše.

Za moj ukus sve je od njih previše.

Ali po meni su opasniji desni glupani, nažalost ima ih koji će podržavati svaku lopovsku barabu samo nek viče Hrvatska Hrvatska..pa čak ako je prije toga vikao Jugoslavija jugoslavija..i što je najžalosnije htjeli bi biti kao on.

daBronxBomber
Znaci, Mamic, Jovanovic, Josipovic, Milanovic, Ostojic, Stevanovic, FARE, UEFA, Servi, INDEX, vecina "hrvatskih" medija i sva cuda od SDP-ove ekipe su u... talu?!?

stwhiskey
Tu ima ogromna rzalika. SDP je u svojoj suštini antihrvatski a HDZ ima štetočine u svojim redoima.

To je ogromna razlika i tko ne vidi tu razliku taj je glup ka kurac.

Pod uvjetom da ne glumi.

slažem se ali i tu ima ogromna razlika..hdz ima stetocine u svim najvisim funkcijama svoje stranke,pocevsi od predsjednika mjesnog ogranka stranke do predsjednika stranke,nisu to neki pojedinci..članstvo diše hrvatski za razliku od sdp-ovog al to je za goli kurac kad kriminalci kolo vode

daBronxBomber
29-10-2015, 20:52
Za moj ukus sve je od njih previše.

Ali po meni su opasniji desni glupani, nažalost ima ih koji će podržavati svaku lopovsku barabu samo nek viče Hrvatska Hrvatska..pa čak ako je prije toga vikao Jugoslavija jugoslavija..i što je najžalosnije htjeli bi biti kao on.

a to za baklje i svastiku..kad bi napravija anketu medu torcidon jedno 99 posto bi ti reklo da podrzaju to

A ovo, jesu li ovo desni glupani?

Inkvizitor
29-10-2015, 20:52
ali nisu glasni ni u medijima..jedino ako mozda pisu sa laznih fejs profila no kako onda znamo da je to torcida??

a sad,jesu li te metode ispravne ili ne je vec druga prica al da su potaknute od orjunaša jednostavno nisu..neznan sta da ti kazen drugo

Baklje su benigni incident i nije vrijedan pažnje to su samo mediji i mafijaško-udbaški HNS digli na n-tu potenciju a svastiku bi volio znat tko ju je nacrtao.

ja mislim isti onaj koji je naručio prazan stadion u Splitu.

stwhiskey
29-10-2015, 20:54

da nema ovakvog sdp-a,nebi bilo ni ovakvog hdz-a,to je sustina svega ;) da je glavna opozicija hdz-u neka domoljubna i normalna opcija onda nebi mogli prodavat maglu..oni su jednostavno potrebni jedni drugima ma koliko god glumili da nemogu smislit jedni druge

Inkvizitor
29-10-2015, 20:54
slažem se ali i tu ima ogromna razlika..hdz ima stetocine u svim najvisim funkcijama svoje stranke,pocevsi od predsjednika mjesnog ogranka stranke do predsjednika stranke,nisu to neki pojedinci..članstvo diše hrvatski za razliku od sdp-ovog al to je za goli kurac kad kriminalci kolo vode

Svejedno..HDZ ima mangupa u svojim redovima ali mu je baza hrvatska. u SDP je i baza ( uz par glupana koji koji ne znaju tko im glavu nosa) antihrvatska, i vodstvo antihrvatsko a deset puta su veći lopovi od HDZ-ovaca.

Nikad se HDZ i SDP ne mogu izjednačit koliko god HDZ imao mana.

stwhiskey
29-10-2015, 20:55
A ovo, jesu li ovo desni glupani?

a navijači su biće uvik bili poznati ka veliki intelektualci :D

stwhiskey
29-10-2015, 20:56
Svejedno..HDZ ima manguipa u svojim redovima ali mu je baza hrvatska. u SDP je i baza ( uz par glupana koji koji ne znaju tko im glavu nosa) antihrvatska, i vodstvo antihrvatsko a deset puta su veći lopovi od HDZ-ovaca.

Nikad se HDZ i SDP ne mogu izjednačit koliko god HDZ imao mana.

po količini štete koju rade apsolutno mogu

daBronxBomber
29-10-2015, 20:57
HDZ i SDP, iako su izrasli iz jedne jedite partije, nikada nece biti isto. HDZ je iza sebe ostavio RH, a SDP je rusi. Svakom prigodom.

Inkvizitor
29-10-2015, 20:58
po količini štete koju rade apsolutno mogu

Ne, ne mogu. To bi bilo kao kad bi netko rekao isto je kad ti netko opali par trisaka i ako te netko isječe na komade.

Kod tebe vidim utjecaj medija npr.

Picaferaj
29-10-2015, 21:03

Ti inzistiraš na pogrešnom interpretiranju mojih upisa. Već sam reka, i to više nego jednom, da ne govorim o Torcidi. Nego o Splićanima "antifašističkog" uvjerenja. Koji su i navijači Hajduka. I kojih u Splitu imai za izvoz. Nemo'š reć da splitske antifašiste ne zanima balun i Hajduk.
Čisto sumnjam da je 99% realno al' i da je 1000% to ne znači da su pravu. Glupo i štetno. I otkriva impotentnost. Jer idiotske stvari rade samo likovi u očaju, kad skuže da ne mogu prominit ništa na bolje.

Inkvizitor
29-10-2015, 21:14
doma ga stiti i politika i murija i tu je jedini vic ,,kad je vidija da se bojiste prebacilo vani onda je i to sredija,,poljud svastika,maximir za dom spremni i aj bog slobodni ste gospodo dok mi ne uzmemo pare a kasnije ako i bude sranja bolice ih kurac i jos ce se okoristit i rec,, jeste vidili sta vam mi nonstop govorimo to triba represijom rjesit te huligane,,,

Točno to. Pa oni onog Stevanovića koriste da cinkaju sami sebe kako bi ih kažnjavalo da nema navijača. Oni su naručili prazan Poljud to je jasno svakome sa dva grama mozga.

dakle njima navijači uopće ne trebaju niti njih onaj bojkot dira.

To je najbolje prezentirao onaj Mamićev trbuhozborac Čačić pitanjem ..tko su ti ljudi tko su oni. To ne govori on niti on smije govorit svoje riječi. To Mamić govori kroz njega kao što mu i diktira spisak igrača A da to kaže izbornik jedne Engleske ili Italije ili bilo koje reprezentacije na svijetu za njihove naviječ..tko su oni, ne bi dana više bio izbornik. Jednog jedinog dana. Koja bahatost. Nigdje se na vlastite navijače ne udara kao u Hrvatskoj. Da ih mediji gade zajedno sa HNS-om a kao mediji i HNS su u sukobu.

Priča za idiote.

Sve je to ista udaško-mafijaška bagra. A oni navijači koji nakićeni šalovima i u dresoima su za njih korisni idioti. Ali čak ni oni njima ne trebaju. Ako će doći nek dođu a ako neće, koga boli kurac.

Komari
29-10-2015, 21:18
Ne, ne mogu. To bi bilo kao kad bi netko rekao isto je kad ti netko opali par trisaka i ako te netko isječe na komade.

Kod tebe vidim utjecaj medija npr.
Najmijesmišnije kad SDP kaže HDZ pokrao državu..
:rofl

To koliko je Partija pokrala Hrvatsku i Hrvate u svakom mogućem smislu, od onog materijalno preko intelektualnog pa do duhovnog...je jednostavno nenadmašivo.

Upantilo se npr naime nije da se iz Slavonije iseljavalo dragovoljno...bome evo sad i tome svjedočimo za vlasti Partije
.

stwhiskey
29-10-2015, 21:18
Ti inzistiraš na pogrešnom interpretiranju mojih upisa. Već sam reka, i to više nego jednom, da ne govorim o Torcidi. Nego o Splićanima "antifašističkog" uvjerenja. Koji su i navijači Hajduka. I kojih u Splitu imai za izvoz. Nemo'š reć da splitske antifašiste ne zanima balun i Hajduk.
Čisto sumnjam da je 99% realno al' i da je 1000% to ne znači da su pravu. Glupo i štetno. I otkriva impotentnost. Jer idiotske stvari rade samo likovi u očaju, kad skuže da ne mogu prominit ništa na bolje.

Ne,reka si za one koji su ULTRA AKTIVNI a ne za obicne navijace

Inkvizitor
29-10-2015, 21:26
Najmijesmišnije kad SDP kaže HDZ pokrao državu..
:rofl

To koliko je Partija pokrala Hrvatsku i Hrvate u svakom mogućem smislu, od onog materijalno preko intelektualnog pa do duhovnog...je jednostavno nenadmašivo.

Upantilo se npr naime nije da se iz Slavonije iseljavalo dragovoljno...bome evo sad i tome svjedočimo za vlasti Partije
.

Čak i onaj odvratno-odurni HDZ pod Sanaderom i Kosoricom nije "uspio šta su ovi uspjeli". ovi se hvale nekim jadnim porastom BDP-ea kojeg je imala jedna Kosorica na kraju mandata.

najveći je zajeb kad se kažu da su oni nesposobni. Oni su itekako sposobni u uništavanju Hrvatske jer ju toliko ne podnose osim kao vlastiti bankomat. Da sve njihove sfere i krađe iziđu na svjetlo bilo bi posla za cijelo europsko pravosuđe.

da ne kažem da su zadužili državu za 100 milijardi kuna što je više od trećine duga stvorenog za 25 godina. U nepune 4 goidne oni ko ostali u 21-nu godinu.

HDZ je odlično vodio državu do kraja devedesetih, dok je Tuđman bio još priseban. Iznit cili rat i to bez glavnog aduta, turizma, naoružat vojsku, zbrinut svoje i bosanske izbjeglice a da nitko ne gladuje i još se minimalno zadužit..to je epohalno.

Pa ovi bi za dva dana izvjesili bijelu zastavu. Šta bi oni npr bez turizma.

Doduše puno je pomagala prezrena dijaspora, ona koju se poslije pljuvalo gore nego ikakvog dušmanina.

stwhiskey
29-10-2015, 21:37
Čak i onaj odvartno-odurni HDZ pod Sanaderom i Kosoricom nije "uspio šta su ovi uspjeli". ovi se hvale nekim jadnim porastom BDP-ea kojeg je imala jedna Kosorica na kraju mandata.

najveći je zajeb kad se kažu da su oni nesposbni. Oni su itekako sposbni u uništavanju Hrvatske jer ju toliko ne podnose osim kao vlastiti bankomat. Da sve njihove sfere i krađe iziđu na svjetlo bilo bi posla za cijelo europsko pravosuđe.

da ne kažem da su zadužili državu za 100 milijardi kuna što je više od trećine duga stvorenog za 25 godina. U nepune 4 goidne oni ko ostali u 21-nu godinu.

HDZ je odlično vodio državu do kraja devedesetih, dok je Tuđman bio još priseban. Iznit cili rat i to bez glavnog aduta, turizma, naoružat vojsku, zbrinut svoje i bosanske izbjeglice a da nitko ne gladuje i još se minimalno zadužit..to je epohalno.

Pa ovi bi za dva dana izvjesili bijelu zastavu. Šta bi oni npr bez turizma.

Doduše puno je pomagala prezrena dijaspora, ona koju se poslije pljuvalo gore nego ikakvog dušmanina.

Vidit cemo uskoro ko je u pravu u vezi HDZ

Nas iz ove kaljuze jedino moze izvuc da se cili ovaj nakradni sistem srusi i udre zdrave temelje..a zdravi temelji su nulta tolerancija na korupciju i zaposljavanje na kljucne pozicije SPOSOBNIH a ne podobnih..ako se to napravi onda imamo sanse,sve ostalo je trla baba lan i prodavanje magle

Pogotovo bi stavija naglasak na zaposljavanje sposobnih..sad imamo sistem di ce,karikiran,sin nekog partijasa zavrsit fakultetic priko kurca i veze i bit zaposljen na neku bitnu funkciju a momak koji je daleko najbolji na fakultetu i koji bi tu finkciju obavlja profesionalno i donija napredak ce otic vanka zaradivat kruv..drzava sa takvin sistemon moze samo doli

Picaferaj
29-10-2015, 21:47
Ne,reka si za one koji su ULTRA AKTIVNI a ne za obicne navijace

O jebote :)
ja reka "ultra aktivni"..misleći po političkim komentarima/aktivnostima u medijima a ti odma razumija ka "ultra aktivni u navijačkom smislu". Valjda zbog onoga "ultra".

Inkvizitor
29-10-2015, 21:49
Vidit cemo uskoro ko je u pravu u vezi HDZ

Nas iz ove kaljuze jedino moze izvuc da se cili ovaj nakradni sistem srusi i udre zdrave temelje..a zdravi temelji su nulta tolerancija na korupciju i zaposljavanje na kljucne pozicije SPOSOBNIH a ne podobnih..ako se to napravi onda imamo sanse,sve ostalo je trla baba lan i prodavanje magle

Pogotovo bi stavija naglasak na zaposljavanje sposobnih..sad imamo sistem di ce,karikiran,sin nekog partijasa zavrsit fakultetic priko kurca i veze i bit zaposljen na neku bitnu funkciju a momak koji je daleko najbolji na fakultetu i koji bi tu finkciju obavlja profesionalno i donija napredak ce otic vanka zaradivat kruv..drzava sa takvin sistemon moze samo doli

šta imamo vidit kad te dvije stranke imaju svoju povijest.

Korupcije i nepotizma ima svuda jer je ljudska narav takva. Ali je treba svesti na mjeru koja ne ugrožava društvo.

stwhiskey
29-10-2015, 22:01
O jebote :)
ja reka "ultra aktivni"..misleći po političkim komentarima/aktivnostima u medijima a ti odma razumija ka "ultra aktivni u navijačkom smislu". Valjda zbog onoga "ultra".

A jebiga onda :D

stwhiskey
29-10-2015, 22:03
šta imamo vidit kad te dvije stranke imaju svoju povijest.

Korupcije i nepotizma ima svuda jer je ljudska narav takva. Ali je treba svesti na mjeru koja ne ugrožava društvo.

Ma naravno,nisan ni mislija da se moze skroz iskorijenit nego svest na minimun

A ko cemo sudit po povijesti te dvije stranke sta se tice korupcije i nepotizma,jebali smo jeza u najmanju ruku :D

Inkvizitor
29-10-2015, 22:09
Ma naravno,nisan ni mislija da se moze skroz iskorijenit nego svest na minimun

A ko cemo sudit po povijesti te dvije stranke sta se tice korupcije i nepotizma,jebali smo jeza u najmanju ruku :D

Zašto ja imam osjećaj da ti imaš neke uske gabarite i prioritete.

stwhiskey
29-10-2015, 22:16
Zašto ja imam osjećaj da ti imaš neke uske gabarite i prioritete.

Ne razumin

zaba1111
29-10-2015, 23:42
Svi koji čitaju ove postove na zadnjih par stranica se vjerovatno pitaju u ovom trenutku o čemu ovi pišu , što ovi ljudi čitaju, gdje žive i kako je to moguće, ja sam se to isto par godina pitao, ovdje o tome raspravljao i neki dan sam napokon dobio odgovor na pitanje od ljudi koji kažu da Mamić od reprezentacije pokušava napraviti Dinamo, i uglavnom dugočekivani odgovor je bio kako je Dinamo uništen tako što je toliko ojačao, jednostavnom analogijom dolazimo do toga da je i reprezentacija uništena tako što je toliko ojačala, seniori su toliko dobri da nam prijeti osvajanje prvenstva, pogotovo sada kad se i atmosfera u svalčionici popravila čemu svjedoči slavlje nakon plasmana, mladi razvaljuju Nijemce i također prijeti osvajanje svjetskog prventstva tako da je reprezentacija jača nego ikad ili kako neki kažu uništenija nego ikad, još kad dodamo kako Hrvati igraju i LP i to bolje nego ikad u zadnjih mnogo godina, da nam liga ekspresno napreduje sa 27 ka 15 mjestu UEFIne liste i da nam prijete 2 kluba u lp, onda je jasno kakvo je stanje u hr nogometu i kako je ono neizdrživo i da mu prijeti totalno uništenje.

Kome smeta takvo stanje, kome smeta dobar rezultat ne EP, kome smeta buđenje nacionalnog ponosa koje se još jedino uz nogomet budi, kome smeta promocija turističke države u svijetu, kome smetaju hrvatski ekonmski interesi, kome smetaju milijarde koje plasman donosi, kome smeta da hrvatska ostvaruje svoje interese?
Na prvi pogled znamo da to smeta neprijatrelju i to nije sporno, međutim kome to još smeta, smeta onima koje je neprijatelj uvjerio kako je interes Hrvatske da se sve to uništi jer se navodno hr nogomet uništava, kako je to moguće uz ovakve podatke i činjenice je već malo teže pitanje, ali eto moguće je, ako je moguće uvjeriti mase kako je repkica izlog za privatne interese iako u istoj kod Kovača , a to je onda kad je najjači napad započeo, nije igrao doslovno nijedan igrač Dinama, a tamo su 4 ili 5 igrača za koje se sada nudi više od 10 milona,a sada igraju tek dvojica koji su najbolji na svojoj poziciji, a mogu komotno još dvojica ali ne igraju i u takvoj situaciji nahuškati mase na bojkot zbog repkice kao izloga je zaista nevjerovatno, ali to pokazuje s jedne strane neprijateljsku moć, ali nažalost i tupost, zatucanost pa i zloću onih koji se svrstavaju među domoljube, ali opet barem je pozitivno što su se takvi svrstali uz ljevicu po ovom pitanju i tu smo ih makli od sebe i prebacili njima, što bi trebao biti i konačan ishod u svemu, sve debile prebaciti ljevici i to će biti njihov konačan kraj.

zaba1111
29-10-2015, 23:52
Kasni su sati, veliki meštar brisanja je na spavanju pa ću iskoristiti priliku i pitati, ako ko zna, kako je to moguće da neprijatelj, udbomediji, njihovi političari udruge , kao što piše inkvizitor dosljedno i strastveno brane svoje uvijek i svugdje, osim kad se radi o Mamiću i hrvatskom nogometu? Naime oni proživljavaju progon kakav nije doživio nitko u zadnjih 20 godina slobodne HR.

stwhiskey
29-10-2015, 23:59
Kasni su sati, veliki meštar brisanja je na spavanju pa ću iskoristiti priliku i pitati, ako ko zna, kako je to moguće da neprijatelj, udbomediji, njihovi političari udruge , kao što piše inkvizitor dosljedno i strastveno brane svoje uvijek i svugdje, osim kad se radi o Mamiću i hrvatskom nogometu? Naime oni proživljavaju progon kakav nije doživio nitko u zadnjih 20 godina slobodne HR.

a šta bi možda tribali dignit spomenik čoviku koji je okupira hrvatski nogomet i od toga napravija vlastiti biznis!?

koji ispran mozak..ma zamisli samo da recimo gazda reala preuzme sve konce španjolskog nogometa,minja izbornike i postavlja svoje predsjednike saveza i od reprezentacije napravi poligon za vlastito bogaćenje..to nemoš niti zamislit al recimo da se dogodi..pa nebi se odigrala dva kola takve lige,katalonci bi digli barikade na imaginarnoj granici sa španjolskon ja mislin

al jebiga,kad magarca navikneš na batine onda ono šta je najnakaradnije postane normalno

dalton
30-10-2015, 00:03
a šta bi možda tribali dignit spomenik čoviku koji je okupira hrvatski nogomet i od toga napravija vlastiti biznis!?

koji ispran mozak..ma zamisli samo da recimo gazda reala preuzme sve konce španjolskog nogometa,minja izbornike i postavlja svoje predsjednike saveza i od reprezentacije napravi poligon za vlastito bogaćenje..to nemoš niti zamislit al recimo da se dogodi..pa nebi se odigrala dva kola takve lige,katalonci bi digli barikade na imaginarnoj granici sa španjolskon ja mislin
http://www.slobodnadalmacija.hr/Sport/Hajduk/tabid/83/articleType/ArticleView/articleId/303457/Default.aspx
vlastito bogacenje,,nemoj tako opet ce se stisnit od muke,,, ovako bar vidimo neke njegove radove kad se opusti a oni izlete iz anusa,,

zaba1111
30-10-2015, 00:10

al jebiga,kad magarca navikneš na batine onda ono šta je najnakaradnije postane normalno

A kako se to bogati kroz reprezentaciju? Uvaljivanjem svojih igrača?

stwhiskey
30-10-2015, 00:12
sama činjenica da je u isto vrime obavlja visoku funkciju u jednom klubu i bija alfa i omega i u isto vrime ima svoju menađersku agenciju koja je pod svojin okriljem drzala veliku vecinu igraca tog kluba,i seniorske i mlađe uzraste,je dovoljna da ga se izbaci iz nogometa sa sva vrimena

stwhiskey
30-10-2015, 00:14
al to tebi nije sporno niti malo..zamisli da sad brbić osnuje svoju agenciju i prakticki sve igrace kluba uzme pod svoje..ti bi reka da nema nikih problema jel

zaba1111
30-10-2015, 00:17
sama činjenica da je u isto vrime obavlja visoku funkciju u jednom klubu i bija alfa i omega i u isto vrime ima svoju menađersku agenciju koja je pod svojin okriljem drzala veliku vecinu igraca tog kluba,i seniorske i mlađe uzraste,je dovoljna da ga se izbaci iz nogometa sa sva vrimena

To je tako, ali samo po tvojim kriterijima, država ima svoje kriterije za progon opisane u zakonu, a zakon koliko čujem čak i od njegovih progonitelja se po tom pitanju nije kršio, tj. oni to ne spominju, mislim ovi nešto ozbiljniji, ovakvih kao ti koji tako opzužuju viđam svaki dan.

stwhiskey
30-10-2015, 00:17
A kako se to bogati kroz reprezentaciju? Uvaljivanjem svojih igrača?

necu ti uopce odgovarat nego cu ti samo rec da bi se sramija da hajduk radi ovo sta dinamo radi..al to je vec stvar kucnog odgoja i časti i obraza

stwhiskey
30-10-2015, 00:20
To je tako, ali samo po tvojim kriterijima, država ima svoje kriterije za progon opisane u zakonu, a zakon koliko čujem čak i od njegovih progonitelja se po tom pitanju nije kršio, tj. oni to ne spominju, mislim ovi nešto ozbiljniji, ovakvih kao ti koji tako opzužuju viđam svaki dan.

to je točno,naša je rupe u zakonu..kasnije se zakon prominija pa je sve pribacija na svog sina
da sad drzava donese zakon u kojem dozvoljava pedofiliju i kad bi ja spolno opcija sa curicon od 8 godina ti bi me onda branija jer je sve po zakonu..opet kazen,pitanje obraza i casti

zaba1111
30-10-2015, 00:20
al to tebi nije sporno niti malo..zamisli da sad brbić osnuje svoju agenciju i prakticki sve igrace kluba uzme pod svoje..ti bi reka da nema nikih problema jel

Kao što rekoh , meni sve što nije po zakonu je sporno, koliko znam do prije par godina menadžerstvo je bilo dozvoljeno i tada ga je bilo, sada više nije i više ga nema.
A da Hajduk uzme što više igrača pod svoje je ono što vam ja ima par godina i preporučam jer to jedini put do dobrog Hajduka, a ne non stop blesat o maiću i još huškati ne reprezentaciju koja je uništena tako što je nikad bolja, ali upravo to nikad bolja nekome smeta.

stwhiskey
30-10-2015, 00:23
nije stvar u tome jel radija po zakonu nego u tome sta ga ti branis u necemu sta je nakaradno bez obzira sta je to zakon dozvoljava
branis li tako onda i bivse udbase jer i oni su radili po slovu zakona..zakon je bija nakaradan al jebiga,nista nije sporno

100s
30-10-2015, 00:23
Svi koji čitaju ove postove na zadnjih par stranica se vjerovatno pitaju u ovom trenutku o čemu ovi pišu , što ovi ljudi čitaju, gdje žive i kako je to moguće, ja sam se to isto par godina pitao, ovdje o tome raspravljao i neki dan sam napokon dobio odgovor na pitanje od ljudi koji kažu da Mamić od reprezentacije pokušava napraviti Dinamo, i uglavnom dugočekivani odgovor je bio kako je Dinamo uništen tako što je toliko ojačao, jednostavnom analogijom dolazimo do toga da je i reprezentacija uništena tako što je toliko ojačala, seniori su toliko dobri da nam prijeti osvajanje prvenstva, pogotovo sada kad se i atmosfera u svalčionici popravila čemu svjedoči slavlje nakon plasmana, mladi razvaljuju Nijemce i također prijeti osvajanje svjetskog prventstva tako da je reprezentacija jača nego ikad ili kako neki kažu uništenija nego ikad, još kad dodamo kako Hrvati igraju i LP i to bolje nego ikad u zadnjih mnogo godina, da nam liga ekspresno napreduje sa 27 ka 15 mjestu UEFIne liste i da nam prijete 2 kluba u lp, onda je jasno kakvo je stanje u hr nogometu i kako je ono neizdrživo i da mu prijeti totalno uništenje.

Kome smeta takvo stanje, kome smeta dobar rezultat ne EP, kome smeta buđenje nacionalnog ponosa koje se još jedino uz nogomet budi, kome smeta promocija turističke države u svijetu, kome smetaju hrvatski ekonmski interesi, kome smetaju milijarde koje plasman donosi, kome smeta da hrvatska ostvaruje svoje interese?
Na prvi pogled znamo da to smeta neprijatrelju i to nije sporno, međutim kome to još smeta, smeta onima koje je neprijatelj uvjerio kako je interes Hrvatske da se sve to uništi jer se navodno hr nogomet uništava, kako je to moguće uz ovakve podatke i činjenice je već malo teže pitanje, ali eto moguće je, ako je moguće uvjeriti mase kako je repkica izlog za privatne interese iako u istoj kod Kovača , a to je onda kad je najjači napad započeo, nije igrao doslovno nijedan igrač Dinama, a tamo su 4 ili 5 igrača za koje se sada nudi više od 10 milona,a sada igraju tek dvojica koji su najbolji na svojoj poziciji, a mogu komotno još dvojica ali ne igraju i u takvoj situaciji nahuškati mase na bojkot zbog repkice kao izloga je zaista nevjerovatno, ali to pokazuje s jedne strane neprijateljsku moć, ali nažalost i tupost, zatucanost pa i zloću onih koji se svrstavaju među domoljube, ali opet barem je pozitivno što su se takvi svrstali uz ljevicu po ovom pitanju i tu smo ih makli od sebe i prebacili njima, što bi trebao biti i konačan ishod u svemu, sve debile prebaciti ljevici i to će biti njihov konačan kraj.

O cemu ti pricas sinko? Dinamo je takvo ludilo da ga i vlastiti navijači mrze. Uz vlastite navijače ga mrzi cili Zagreb i kompletna Hrvatska.
Na utakmice dolazi samo uža rodbina igrača i šaka upravinih poltrona.
Brojke sa stadiona se nabrijavaju tako da od dvoznamenkastog broja rade troznamenkasti. Šta više reć, najjači ste :D

I iskreno mi ža svih dinamovih navijača u ovom nogometnom ratu, oni su najviše najebali. Mi smo izgubili te sportske uspjehe, a stotine tisuća dinamovaca su izgubili cili klub.
Uz taj jadni, a nekad davno ok klub su ostali samo kvislinzi-plaćenici ka ti, ovi jadni glupani koje se uvjerilo da je mamic jednako hrvatska :) i ljudska đubrad tipa Šuker, propali vojvođanski komunist Marčinko i onaj Horvatinčić koji sa gliserom ubije dvoje starih nedužnih talijana i nakon toga od djece poginulih traži 250 000 eura za štetu na gliseru.
Te vaše price i uspjeha se ni scenaristi alan forda ne bi sitili, zvucalo bi im pretjerano i neuvjerljivo :D

zaba1111
30-10-2015, 00:26
necu ti uopce odgovarat nego cu ti samo rec da bi se sramija da hajduk radi ovo sta dinamo radi..al to je vec stvar kucnog odgoja i časti i obraza

Hahaha, neću ti odgovoriti, naravno da nečeš jer bi slijedilo pitanje da koji su to igrači u repkici, a onda bi morao ili uteći ili priznati da takvih nema, a izlog za mamićeve igrače je temlej bojkota, prosvjeda i svih napada na repku, tako bi napismeno priznao kako ni sam ne znaš zašto mrziš repku ili si priznati kako si namagarčen od strane neprijateljske propagande ili bi ko ALbandi izvlaćio igrače koji su pozvani za prijateljske utakmice zajedno sa pola HNLa(što bi preskočio)

dalton
30-10-2015, 00:30
http://i63.tinypic.com/10msdb5.jpg

zaba1111
O cemu ti pricas sinko? Dinamo je takvo ludilo da ga i vlastiti navijači mrze. Uz vlastite navijače ga mrzi cili Zagreb i kompletna Hrvatska.
Na utakmice dolazi samo uža rodbina igrača i šaka upravinih poltrona.
Brojke sa stadiona se nabrijavaju tako da od dvoznamenkastog broja rade troznamenkasti. Šta više reć, najjači ste :D

I iskreno mi ža svih dinamovih navijača u ovom nogometnom ratu, oni su najviše najebali. Mi smo izgubili te sportske uspjehe, a stotine tisuća dinamovaca su izgubili cili klub.
Uz taj jadni, a nekad davno ok klub su ostali samo kvislinzi-plaćenici ka ti, ovi jadni glupani koje se uvjerilo da je mamic jednako hrvatska :) i ljudska đubrad tipa Šuker, propali vojvođanski komunist Marčinko i onaj Horvatinčić koji sa gliserom ubije dvoje starih nedužnih talijana i nakon toga od djece poginulih traži 250 000 eura za štetu na gliseru.
Te vaše price i uspjeha se ni scenaristi alan forda ne bi sitili, zvucalo bi im pretjerano i neuvjerljivo :D

hahaha, koja legenda, vas su uvjerili da je mamič reprezentacija pa da reprezentaciju treba rušiti, unatoč tome što je bolja nego ikad od najmlađih uzrasto pa do seniora unatoč tome što su u nju uključene tusuće ljudi i godine rada
Zašto nema navijača, upravo zbog toga, unatoč činjenicama da liga, repka i Dinamo stoje bolje nego ikad u zadnjih 15 i više godina, mase su sustavno uvjerne kako je sve uništeno i pokradeno i kako je hrvatski nogomet jednako Mamić i da ga zbog toga treba bojkotirati.

stwhiskey
Hahaha, neću ti odgovoriti, naravno da nečeš jer bi slijedilo pitanje da koji su to igrači u repkici, a onda bi morao ili uteći ili priznati da takvih nema, a izlog za mamićeve igrače je temlej bojkota, prosvjeda i svih napada na repku, tako bi napismeno priznao kako ni sam ne znaš zašto mrziš repku ili si priznati kako si namagarčen od strane neprijateljske propagande ili bi ko ALbandi izvlaćio igrače koji su pozvani za prijateljske utakmice zajedno sa pola HNLa(što bi preskočio)

evo recimo u-21..u prvoj ekipi igra mali koji je REZERVA LOKOMOTIVE a jedan vlasic koji gura hajduk sidi na kluoi..triba li dalje

stwhiskey
30-10-2015, 00:32
sta je to pjaca napravija ove sezone vise od vlasica da igra u prvih jedanest a ovoga se niti ne zove

stwhiskey
30-10-2015, 00:34
hahaha, koja legenda, vas su uvjerili da je mamič reprezentacija pa da reprezentaciju treba rušiti, unatoč tome što je bolja nego ikad od najmlađih uzrasto pa do seniora unatoč tome što su u nju uključene tusuće ljudi i godine rada
Zašto nema navijača, upravo zbog toga, unatoč činjenicama da liga, repka i Dinamo stoje bolje nego ikad u zadnjih 15 i više godina, mase su sustavno uvjerne kako je sve uništeno i pokradeno i kako je hrvatski nogomet jednako Mamić i da ga zbog toga treba bojkotirati.

nas su uvjerili??ko je to nas uvjerija..pa mi navijaci smo prvi poceli borbu kontra tog nakaradnog sistema,tek kasnije su se prikljucili raznorazni medijski i ini oportunčići

stwhiskey
30-10-2015, 00:37
nije stvar u tome jel radija po zakonu nego u tome sta ga ti branis u necemu sta je nakaradno bez obzira sta je to zakon dozvoljava
branis li tako onda i bivse udbase jer i oni su radili po slovu zakona..zakon je bija nakaradan al jebiga,nista nije sporno

ovo si priskocija..braniš li bivse udbase??

zaba1111
30-10-2015, 00:39
nas su uvjerili??ko je to nas uvjerija..pa mi navijaci smo prvi poceli borbu kontra tog nakaradnog sistema,tek kasnije su se prikljucili raznorazni medijski i ini oportunčići

Pa isti oni koji su te uvjerili da Vlašić sjedi na klupi, naime Vlašić igra u mladoj repki.
A pored njega su Pjaca koji je odveo Dinamo u lp i Halilović koji hit španjolske lige.
Dakle oni koji sustavno plasiraju teorije zavjere o krađi, pogodovanju i sličnim glupostima, unjesto da se bave stvaranjem igrača.

daBronxBomber
30-10-2015, 00:41
Sto ako hajduk pobijedi prvenstvo unatoc Mamicevoj prognozi da nitko nece osvojiti prvenstvo osim dinamo u ovom zivotu - hocete i slaviti taj naslov i reci: "Pustio je ovaj naslov, jer je voda dosla do grla?"

Argumentirajte u realnim okvirima. Hajduk nije prvak vec 10 godina prvenstveno zato sto nije valjao i zato sto je klub razoren. Mamic je samo nadodao gas i koristio, po mome, nepotrebnom korupcijom da to zacementira. Za te necasne radnje apsolutno kriv, ali ne i zbog toga sto je hajduk unisten.

stwhiskey
30-10-2015, 00:41
Pa isti oni koji su te uvjerili da Vlašić sjedi na klupi, naime Vlašić igra u mladoj repki.
A pored njega su Pjaca koji je odveo Dinamo u lp i Halilović koji hit španjolske lige.
Dakle oni koji sustavno plasiraju teorije zavjere o krađi, pogodovanju i sličnim glupostima, unjesto da se bave stvaranjem igrača.

pjaca igra za seniore,vlasic nije niti pozvan u seniore

zaba1111
30-10-2015, 00:43

Bivšim udbašima zamjeram što su uopće radili u takvoj sližbi koja je progonila i ubijala poštenbe ljude, to se od uvelike razlikuje od rada u hrvatskom nogometu koji je najučinkvotiji sektor u državi, međutim ukoliko ni prvi ni drugi nisu kršili zakon ja im po tom pitanju onda ne mogu prigovoriti, ali gotovo da ni ne postoji udbaš koji nije kršio zakon i zbog toga su zloglasni, varaš se ako misliš da su oni radili po jugoslavenskom zakonu.

daBronxBomber

UDB-a nije ubijala po propisima i zakonima. Tu si se malo zaletio. Naime, i u bivsoj totalitarnoj i komunistickoj Jugoslaviji je bilo nezakonito ubijati politicke protivnike. Ali samo na papiru.

stwhiskey
Sto ako hajduk pobijedi prvenstvo unatoc Mamicevoj prognozi da nitko nece osvojiti prvenstvo osim dinamo u ovom zivotu - hocete i slaviti taj naslov i reci: "Pustio je ovaj naslov, jer je voda dosla do grla?"

Argumentirajte u realnim okvirima. Hajduk nije prvak vec 10 godina prvenstveno zato sto nije valjao i zato sto je klub razoren. Mamic je samo nadodao gasa i koristio, po mome, nepotrebnom korupcijom da to zacementira. Za te necasne radnje apsolutno kriv, ali ne i zbog toga sto je hajduk unisten.

ko je ikad reka da je mamic kriv sta je hajduk unistavan??iko ikad??ovo je neznan koji put da to cujen od branitelja lika i djela zdravka mamica..al ocito da sto puta ponovljena laz postaje istina

zaba1111
30-10-2015, 00:44
pjaca igra za seniore,vlasic nije niti pozvan u seniore

Pa čovječe božiji za Pjacu se već sad nudi 10 miliona, za Vlašića se tek nadamo da će u budućnosti neko nuditi 3 ipo.

stwhiskey
30-10-2015, 00:45
UDB-a nije ubijala po propisima i zakonima. Tu si se malo zaletio. Naime, i u bivsoj totalitarnoj i komunistickoj Jugoslaviji je bilo nezakonito ubijati politicke protivnike. Ali samo na papiru.

ne govorin o ubojstvima nego recimo o zabrani izrazavanja nacionalnih osjecaja tj, nacionalistickih po njihovome..znaci oni koji su tukli i progonili zbog hrvatske zastave su opravdani jer su to radili po zakonu??

zaba1111
30-10-2015, 00:45

Argumentirajte u realnim okvirima. Hajduk nije prvak vec 10 godina prvenstveno zato sto nije valjao i zato sto je klub razoren. Mamic je samo nadodao gas i koristio, po mome, nepotrebnom korupcijom da to zacementira. Za te necasne radnje apsolutno kriv, ali ne i zbog toga sto je hajduk unisten.

Koje nečasne radnje?

stwhiskey
30-10-2015, 00:46
Pa čovječe božiji za Pjacu se već sad nudi 10 miliona, za Vlašića se tek nadamo da će u budućnosti neko nuditi 3 ipo.

nije bitno koliko se nudi tj.koliko mediji tvrde da se nudi..sta je to kriterij za reprezentaciju posta a ne kako neko igra??

daBronxBomber
30-10-2015, 00:47
Koje nečasne radnje?

A sta ja znam... namjestanje utakmice. Stvaranje filijalnih klubova. Kupovanje sudaca, delegata.... itd.itd Ajde, ne luduj vise.

stwhiskey
30-10-2015, 00:48
prodan je i balaban u ono vrime za rekordan transfer pa nije bas da se nesto proslavija u reprezentaciji niti ga se zbog toga guralo u prvu momcad

zaba1111
30-10-2015, 00:51
A sta ja znam... namjestanje utakmice. Stvaranje filijalnih klubova. Kupovanje sudaca, delegata.... itd.itd Ajde, ne luduj vise.

haha, šta je znam, koda je bitno šta, jer sigurno već ima nešto.

kako ne, kupovanje delegata i utakmica, što ,nisu mogli bez toga osvojiti prvenstvo?
kakvih filjala, ovo što inkvizitor piše? pa on npr danas piše kako ljevičari strastveno brane jedan drugog u svkoj prilici, a onda piše kako je najprogonjeniji čovjek u državi od strane udbomedija, udruga i političara ustvari njihov špic igrač, nemoj me nasmijavati.

zaba1111
30-10-2015, 00:54
nije bitno koliko se nudi tj.koliko mediji tvrde da se nudi..sta je to kriterij za reprezentaciju posta a ne kako neko igra??

Pa moramo uzeti neki kriterij za poređenje, meni je pjaca daleko bolji, ali tebe to ne dira , tako da se moramo za nešto uhvatiti, a najbolje se uhvatiti onoga što kaže struka, a onaj ko kešira veliku lovu se sigurno sa strukom konzultirao, mada kao i u svemu loše procjene se događaju.
uglavnom u repki nema igrača niti ga je bilo ikada za kojega je struka rekla da tamo nije trebao biti i to je ono što je bitno.

stwhiskey
30-10-2015, 00:59
Pa moramo uzeti neki kriterij za poređenje, meni je pjaca daleko bolji, ali tebe to ne dira , tako da se moramo za nešto uhvatiti, a najbolje se uhvatiti onoga što kaže struka, a onaj ko kešira veliku lovu se sigurno sa strukom konzultirao, mada kao i u svemu loše procjene se događaju.
uglavnom u repki nema igrača niti ga je bilo ikada za kojega je struka rekla da tamo nije trebao biti i to je ono što je bitno.

toliko bolji da se vlasica niti na klupu nemoze stavit??nemoj me nasmijavat

daBronxBomber
30-10-2015, 00:59
haha, šta je znam, koda je bitno šta, jer sigurno već ima nešto.

kako ne, kupovanje delegata i utakmica, što ,nisu mogli bez toga osvojiti prvenstvo?
kakvih filjala, ovo što inkvizitor piše? pa on npr danas piše kako ljevičari strastveno brane jedan drugog u svkoj prilici, a onda piše kako je najprogonjeniji čovjek u državi od strane udbomedija, udruga i političara ustvari njihov špic igrač, nemoj me nasmijavati.

Ja se ne slazem s Inkvizitorom po pitanju Mamica, ako nisi dosad primjetio - ali to ne znaci da sam za njega.

Ova situacija je viseslojna.

Mamic vs Jovanovic - MAMIC

Mamic vs Josipovic - Mamic

Mamic vs Milanovic - Mamic

Mamic vs bilo koji orjunas, jugoslaven, servin itd - MAMIC uvijek MAMIC

ALI to ne znaci da je Mamic nevinasce i da Mamic nije korumpiran. On jest korumpiran i nema obraza. I umjesto da je iskoristio svoj ogroman utjecaj i moc da siri fair-play na svakoj razini, a posebno prema hrvatskom jugu, on je podrivacima vjetar u ledja. Jer gura Split u ruke vec navedenoj bandi.

Mogao je biti DOMOLJUB, karakteran, posten i obziran. ALI NIJE. Izabrao je nesto drugo, trece i cetvrto.

zaba1111
30-10-2015, 01:04
Ja se ne slazem s Inkvizitorom po pitanju Mamica, ako nisi dosad primjetio - ali to ne znaci da sam za njega.

Ova situacija je viseslojna.

Mamic vs Jovanovic - MAMIC

Mamic vs Josipovic - Mamic

Mamic vs Milanovic - Mamic

Mamic vs bilo koji orjunas, jugoslaven, servin itd - MAMIC uvijek MAMIC

ALI to ne znaci da je Mamic nevinasce i da Mamic nije korumpiran. On jest korumpiran i nema obraza. I umjesto da je iskoristio svoj ogroman utjecaj i moc da siri fair-play na svakoj razini, a posebno prema hrvatskom jugu, on je podrivacima vjetar u ledja. Jer gura Split u ruke vec navedenoj bandi.

Mogao je biti DOMOLJUB, karakteran, posten i obziran. ALI NIJE. Izabrao je nesto drugo, trece i cetvrto.

Pa ko je Mamić da bih se ja bavio je li on nevinašce, koje pjesme pjeva i s kim s druži, hrvatski nogomet odkad je glavnu riječ preuzeo Mamić, nakon što je srušio Štimca, u svakom smislu ide naprijed i to je ono što mene zanima, kao što me zanima i neprijateljsko djelovanje koje želi da Hrvati nemaju repku na navišoj razini kao što imaju, da nemaju podmladak koji će ih nasljediti, da Hrvati nemaju klub, a uskoro i dva u lp.
Ako misle da je kriv i ako nešto imaju neka ga barem optuže, do tada me ta priča ne interesira.

dalton
30-10-2015, 01:05
http://www.monitor.hr/vijesti/aztn-dinamo-i-lokomotiva-nisu-sklopili-kartel/230804/
oni nisu kartel,,,oni su jedno tjelo,,,,

daBronxBomber
30-10-2015, 01:06
Jos da te podsjecam na njegove jugoslavenske ispade na kokainskom pogonu. Bilo u Zagrebu ili Beogradu. JEBALA ga regionalna liga i sjeta za "bivsom drzavom."

Ali Zdravkec voli trositi bijelo, a znas sto se dogadja od trosenja bijelog? Bipolarni poremecaj i nesto vrlo blizu sizofreniji. :mig

Tako da je isti Zdravkec promicao ideje o regionalnoj ligi onda se pojavi Zvonku Busicu na pogreb. To moze samo osoba sjebana mozga.

stwhiskey
30-10-2015, 01:09
Pa ko je Mamić da bih se ja bavio je li on nevinašce, koje pjesme pjeva i s kim s druži, hrvatski nogomet odkad je glavnu riječ preuzeo Mamić, nakon što je srušio Štimca, u svakom smislu ide naprijed i to je ono što mene zanima, kao što me zanima i neprijateljsko djelovanje koje želi da Hrvati nemaju repku na navišoj razini kao što imaju, da nemaju podmladak koji će ih nasljediti, da Hrvati nemaju klub, a uskoro i dva u lp.
Ako misle da je kriv i ako nešto imaju neka ga barem optuže, do tada me ta priča ne interesira.
evo i sam priznaš da je mamić vladar hrvatskog nogometa i tebi i dalje nema nista sporno

zaba1111
30-10-2015, 01:11
Jos da te podsjecam na njegove jugoslavenske ispade na kokainskom pogonu. Bilo u Zagrebu ili Beogradu. JEBALA ga regionalna liga i sjeta za "bivsom drzavom."

Ali Zdravkec voli trositi bijelo, a znas sto se dogadja od trosenja bijelog? Bipolarni poremecaj i nesto vrlo blizu sizofreniji. :mig

Tako da je isti Zdravkec promicao ideje o regionalnoj ligi onda se pojavi Zvonku Busicu na pogreb. To moze samo osoba sjebana mozga.

da, kao što je i nesuđeni jovankin mecena, a kad su ga pozvali na telefon da kad će taj stan jovanki, on im odgovorio da ulazi u tunel, ćao bao.
Znači Mamić je jedini koji pored ostalog i podjebaje jugolevicu i koji im se direktno suprotstavio na njihov način i oštro kad treba i podjebavanjem, kao što i oni rade često, npr ovm pričom kako je domoljubno biti portiv repke .

zaba1111
30-10-2015, 01:13
evo i sam priznaš da je mamić vladar hrvatskog nogometa i tebi i dalje nema nista sporno

naravno da nije vladar, ali pored Šukera ima najveći utjecaj, ali to realno tako i treba biti jer on je najsposobniji čovjek u hr nogometu.

daBronxBomber
30-10-2015, 01:14

Mala bara puna krokodila. A Mamic je najveci i najsposobniji od svih krokodila. I Dinamo jest odlican klub, po svim hrvatskim parametrima, i dinamo je odlicna firma. 200 ljudi uredno zaposljava dinamo. Skola je odlicna i momci su odlicni. U takvom kriminalnom drustvu i u takvoj korumpiranoj zemlji gdje su institucije blokirane; gdje je politika u kurcu (1/4 stanovnistva ne zeli drzavu); gdje je drzava podrivena 100 posto od svakakve jadezi, Mamic je isplivao na vrh. Zato sto je sposoban. Hladnokrvno sposoban. Ne mrzite ga zbog toga.

Mrzite ga sto nije imao obzira prema drugima.

stwhiskey
30-10-2015, 01:15
naravno da nije vladar, ali pored Šukera ima najveći utjecaj, ali to realno tako i treba biti jer on je najsposobniji čovjek u hr nogometu.

ne,treba biti da svi imaju jednak utjecaj jeben te nakaradna