PDA

Pogledaj Full Version : Hrvatska nogometna reprezentacija

Stranice : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 [10] 11 12 13 14 15

Grunf
11-10-2015, 20:31
Očito neki trebaju na hlađenje jer polude od previše pisanja. :D

Grunf
11-10-2015, 20:35
Jel i rakitić í subašić i srna moraju davat pola plaće mamiću ili su se oni samo solidarno priključili štrajku da ih se ne bi proglasilo štrajkolomcima.

ima logike.:bang

Ne, samo oni iz Dinama koji su prošli kroz tatine ruke.

ako su ti ti takvi ugovori nezakoniti, zašto ih ne ponište na sudu?
slažem se da su to sve većinom mamićevi igrači, i jesu pa šta.
ko brani tebi ili meni da sad hranimo nekog talentiranog klinca, kupujemo mu opremu, privatne trenere pa da mu jednog dana uzimamo pola plaće???
i ako smo toliko sposobni da jednog dana skupimo 7,8 svjetskih klasa koje smo othranili, onda smo brate mili zaslužili da drmamo nogometom jer smo turbo sposobni.
da branko grčić upravlja ekonomijom ko mamić nogometom bili bi ko njemačka.
orjunaši iz našeg hajduka režu žile jer se ovo ne uklapa u njihov socijalizam ali šta ćeš takav ti je život.

Eduardo je poništio ugovor. Si pratil to?

Ante S.
11-10-2015, 22:05
Ne, samo oni iz Dinama koji su prošli kroz tatine ruke.

Eduardo je poništio ugovor. Si pratil to?

upravo je poanta u tome da mamić ne može naredit cijeloj momčadi bojkot kad ih nema sve.
a nema ni sa svima ugovor kakav je imao sa eduradom jer da ima, i drugi bi ga tužili na sud.

Ante S.
11-10-2015, 22:07
osim toga, ta eduardova presuda je nepravomoćna i vrlo dvojbena. naime, eduardo u trenutku potpisivanja nije bio ni pijan ni drogiran niti mu je pištolj bio uperen u čelo.

Grunf
11-10-2015, 22:19
upravo je poanta u tome da mamić ne može naredit cijeloj momčadi bojkot kad ih nema sve.
a nema ni sa svima ugovor kakav je imao sa eduradom jer da ima, i drugi bi ga tužili na sud.

Pa dovoljan ti je jedan u bilo kojem sportu, a ima ih više od jednog sigurno. Da, naravno da nema sa svima takav ugovor. U međuvremenu je naučio kako napraviti ugovor da mu to sud ne može pobiti kao s Duduom.

Ante S.
12-10-2015, 10:37
najviše zamjeram čačiću što je zvao čopa i olića umjesto halilovića i vlašića. po mom mišljenju tandem krila halilović-vlašić nije ništa lošiji od tandema pjaca-perišić koji su svjetska klasa....

Inkvizitor
12-10-2015, 11:02
Šta je se uskokodakao ovaj Čačić. Pita" to su ti ljudi koga oni predstavljaju"

A koga ti klaune predstavljaš. Ti ne smiješ sam ni napraviti spisak reprezentativaca jer ti ga Mamićev paž Jozak vjerovatno sastavlja. Dobio na klupi nadglednika čovjek i onda se ON pita koga oni predstavljaju :rofl

Stavi tu klaunsku kapicu na glavu, nisi ti tu da pričaš i praviše se važan, umjesto tebe na klupi može biti i neka kartonska figura.

Ante S.
12-10-2015, 11:17
u pravu si. čačić je klaun. a ko su ti klauni iz torcide koji pozivaju srnu na bojkot? ja da sam srna ja bi ih pitao: alo, klauni, ko ste vi, šta ste vi? jeste li predstavnici splitske omladine u kojoj je veća faca onaj koji više popije i pošmrče i razbije više glava? ko su ti torcida i bed blu bojsi?? nek idu malo u njemačku i italiju i englesku, tamo su ultras navijači vrlo cijenjena i produktivna zanimanja, englezi jedva čekaju da ih zaposle.:hrv

Grunf
12-10-2015, 11:58
Ja se isto slažem da je bojkot krivi put. Treba izbaciti Mamića van i to je to.

GBH
12-10-2015, 12:53

nema zato jer je ugovore prebacio na sina. sto se isto kosi sa zakonima,ali koga briga.bitno da je on zrtva progona ove vlasti. to je jedan mikroprimjer koliko su ljudi koji puse te price glupi i naivni.
kada nekome pismenom punoljetnom treba objasnjavat zasto predsjednik kluba ne smije biti menadzer i zasto nitko u srodstvu s njim ne smije biti menadzer onda je problem u debilu koji to ne shvaca. i takvi izlaze na izbore svake 4 godine i biraju vlast.

GBH
12-10-2015, 12:56
Ja se isto slažem da je bojkot krivi put. Treba izbaciti Mamića van i to je to.

ja se isto slazem da je bojkot glupa prica prije svega jer utakmica u HR nema jos godinu dana,a plasmanom za euro ce sva ova hajka past u vodu jer je previse ljudi kojima je ta reprezntacija samo hobi za velika natjecanja i previse je komercijalizirana da bi si netko dopustio izgubit milijarde profita zbog nekakvih tamo navijaca reprezentacije.
zato u utorak kad se potvrdi plasman na euro krece ofanziva pozitive.

Inkvizitor
12-10-2015, 13:42
Nije bojkot samo zbog toga "glupa priča". Fora je u tome da njima bojkot odgovara. Što manje ljudi na utakmicama, njima bolje.

Ko u Dinamu. A ovi što dođu, šuti, gledaj i ne buni se.

U cijelom svijetu je trend da se navijači maknu s tribina i tome teže i FIFA i UEFA. Samo što nigdje nemaju podršku države kao u Hrvatskoj pa im to ne uspjeva. Tamo ne možeš samo tako zabraniti ulazak ljudima na stadion ako za to nema debeli razlog. U ovoj polumafijaškoj državici je to naprimjer moguće.

Jakov
12-10-2015, 14:20
jedini način na koji se može utjecat je ovaj:

http://www.slobodnadalmacija.hr/Biznis/tabid/69/articleType/ArticleView/articleId/301640/Default.aspx

sve ostalo je neučinkovito.

Ante S.
12-10-2015, 14:34
Nije bojkot samo zbog toga "glupa priča". Fora je u tome da njima bojkot odgovara. Što manje ljudi na utakmicama, njima bolje.

Ko u Dinamu. A ovi što dođu, šuti, gledaj i ne buni se.

što manje ljudi koji rasno vrijeđaju i bacaju baklje i prave financijsku štetu a što više ljudi koji dolaze sa djecom i kupuju kobasice i hot dog. to je europski put moj inkvizitore.:smoke
a ovi koji dođu mogu zviždat i negodovat, nema problema, ali bez politike. to je europski trend.

kome se ne sviđa mamić, neka angažira privatnog istražitelja, poreznog policajca, neka se kandidira na izborima promjeni zakon o udrugama i zakon o sportu.
neka institucije pravne države rade svoj posao.:cvijece

Inkvizitor
12-10-2015, 14:43

http://www.slobodnadalmacija.hr/Biznis/tabid/69/articleType/ArticleView/articleId/301640/Default.aspx

Ma to je kap u moru njihovih interesa.

To može samo država zaustavit, nikakvi pekari.

Grunf
12-10-2015, 14:45

Opet pogrešno. Mamiću neće ništa naškoditi bojkot proizvoda zagrebačke pivovare. Njega treba izbaciti iz kluba i HNS-a. Sve ostalo je nula.

Jakov
12-10-2015, 14:49
samo kažem da bi se triba radit pritisak na sponzore a ne na hns. hns na ignore, a javno objavljivat otkazivanja suradnje sa sponzorima radi financiranja neetičnih i kriminalnih radnji.

Inkvizitor
13-10-2015, 10:04
Opet pogrešno. Mamiću neće ništa naškoditi bojkot proizvoda zagrebačke pivovare. Njega treba izbaciti iz kluba i HNS-a. Sve ostalo je nula.

Fora je u tome da čak i oni koji ih žele zamjeniti misle isto o navijačima ko i Mamić. Pogledajte njihove intervjue.. Svi osuđuju navijače, baklje, huligane, neprimjerena skandiranja ( zna se što pod tim misle). Svi su oni elitisti koji bi maknuli"prljave" navijače sa stadiona.

Od hrvatskih navijača, ultrasa napravili su babaroge a sve u sinergiji s medijima koji sad kao pozivaju na bojkot reprezentaciije a mrze navijače, isto ako ne i više nego Mamić &co

NorthStand
13-10-2015, 15:39
http://www.youtube.com/watch?v=k5zvVUPR_Fk&feature=youtu.be

clash
13-10-2015, 16:13
Šteta šta su se otkrili- bilo bi efektnije da su se samo iznenada pojavili na tribini. Ovi milicajci su se sad spremili, pa ce bit teško dalje...

Petar Kružić
13-10-2015, 16:22
Njima je bitno da su izašli u novine i da ih hrvatski Index.yu prati u stopu.

NorthStand
13-10-2015, 16:48
Šteta šta su se otkrili- bilo bi efektnije da su se samo iznenada pojavili na tribini. Ovi milicajci su se sad spremili, pa ce bit teško dalje...

neće, nije to naša rija, mislim da bu opet belaja, u biti nadam se vrijeme je da se mamićeva prćija izbaci s eura, da nam cijenjeni zaba i njegovi istomišljenici ante. S završe na aparatima, mojoj sreći nema kraja zaba je ostao bez europskog raja, ništa od prvenstva repkice ništa od šminkeraja na tribinama,

Petar Kružić
13-10-2015, 16:49
Javlja li se ćifut Aleksa Holiga i ćifut Toma Bauer?

Komari
13-10-2015, 18:31
Dakle neki tamo koji sebe nazivaju Torcida se prijete neredima a kako bi onemogućili da reprezentacija ode na Euro.
Dakle koliki idiot moraš bit i potrošit lovu i sebi osigurat doživotnu ubilježbu u policijske registre na tlu cile Europe?
Ili ih neko dobro plaća i obeća im je siguran život.

Uostalom očekujem javnu objavu imena i prezimena svakog onog ko napravi nered, kao i primjerenu kaznu u vidu zatvora i pozamašne svote u proračun.

.

Petar Kružić
13-10-2015, 18:38
Nekad je torcida dozivala Boga, molila Isusa i Gospu da spasi hajduka. A sad rade ovakve stvari:

http://www.dnevno.hr/vjera/vjera-kultura-i-znanost/na-poljudu-osvanula-zastava-vrag-i-bog-u-dresu-hajduka-zagrljeni-825814

Neumjesno, neukusno, blasfemično.

Zavedeni kultisti.

Petar Kružić
13-10-2015, 18:42
I simbolika ima svoje granice. Stoko.

A da ste u dosluhu s đavlom, dokazali ste kad ste doveli Budu Lončara koljača u svečanu ložu.

Inkvizitor
13-10-2015, 18:53
Dakle neki tamo koji sebe nazivaju Torcida se prijete neredima a kako bi onemogućili da reprezentacija ode na Euro.
Dakle koliki idiot moraš bit i potrošit lovu i sebi osigurat doživotnu ubilježbu u policijske registre na tlu cile Europe?

Uostalom očekujem javnu objavu imena i prezimena svakog onog ko napravi nered, kao i primjerenu kaznu u vidu zatvora i pozamašne svote u proračun.

.

Umisto u proračun, ja predlažem da se uplati Mamiću.

Ipak je to eventualna šteta njegovoj firmi.

NorthStand
13-10-2015, 19:05
Cvrk i Jozak sudjelovali u "prepoznavanju" huligana, a ovdje se neki čude što su neki protiv repkezentacija tj za njeno izbacivanje,

NorthStand
13-10-2015, 19:07
http://www.youtube.com/watch?v=If9xUayKgUc

ruši stoku, ubij bandu satri gamad.

Petar Kružić
13-10-2015, 19:08
Biti protiv reprezentacije = biti protiv države.

Ako ne voliš režim, mijenjaj ga. Vi rušite reprezentaciju (državu).

NorthStand
13-10-2015, 19:09
neka plati stoka, ionako ih neće mafija koja vlada ueficom izbacit, pa barem neka plati stoka ono što je maznula !

http://www.youtube.com/watch?v=6kprJrzbO_s

NorthStand
13-10-2015, 19:10
Biti protiv reprezentacije = biti protiv države.

Ako ne voliš režim, mijenjaj ga. Vi rušite reprezentaciju (državu).

ne mi rušimo režim koji je okupirao našu državu, da bi ta država bila opet naša, moramo srušit režim ne birajući sredstva, vrlo jednostavno.

Petar Kružić
13-10-2015, 19:10
Uzmite se za ruke i otiđite u Split pa istražite tko je opljačkao hajduka do kosti. Pljačka zbog koje nikad niste bojkotirali.

Petar Kružić
13-10-2015, 19:11
Vi rušite Mamića i punite džep Baueru. Krasna logika.

NorthStand
13-10-2015, 19:16
Uzmite se za ruke i otiđite u Split pa istražite tko je opljačkao hajduka do kosti. Pljačka zbog koje nikad niste bojkotirali.

HDZ i jataci, precizniej desne komunjare, koje su u biti iste ko i "lijeve".

NorthStand
13-10-2015, 19:17
Vi rušite Mamića i punite džep Baueru. Krasna logika.

za ovaj problem ipak nije kriv Židov niti cionisti, već cigan Mamić i njegova ljuta želja da se bogati na našim svetinjama.

Petar Kružić
13-10-2015, 19:17
Podsjetit ću vas da ste nekad rušili Tuđmana, skupa s Mamićem, pa ste mu na kraju popušili…

I na kraju svega ovoga ćete biti odbačeni ko prezervativ. Što u konačnici, i jeste.

Inkvizitor
13-10-2015, 19:19
Samo da se podsjetimo tko nam je ukrao reprezentaciju i pretvorio je u svoju prćiju br.2

Mamić žali Za Jugoslavijom-

http://www.youtube.com/watch?v=-Kmn8Xm9kgg

Mamić žali što Partizan nije ušao u Ligu prvaka

http://www.youtube.com/watch?v=NQ4eVBTs_2A

Mamić na RTS-u

http://www.youtube.com/watch?v=k45zGiZi6TM

Mamić nudi ( tada živoj) Jovanki broz preseljenje u Zagreb i odabit stana na njegov račun po njezinoj vlastitoj želji. Naziva i je i "čistom u povijesnim istinama".

http://www.youtube.com/watch?v=s4pOPUllWpQ

To je pojam našim Hrvatinama.

Komari
13-10-2015, 20:35
Ma meni je jasno tko je Mamić i ekipa.

Al mi je isto jasno što znači reprezentacija i tko je sve ove silne godine želi uništit. Ta to je praktički jedino bilo preostalo gdje se mogao osjetiti nacionalni ponos.

Naime ova ekipa u vodstvu će kad tad past. Ali ja ne želim niti ću ići na ruku onima koji od prvog dana žele uništiti ono što okupi Hrvate.
Dakle ja kad vidim tko su glavni igrači u ovim "silovanjima" oko reprezentacije i da kad im nije uspjelo kroz klubove okrenuli su na reprezentaciju koja za njih po priznanju mnogih od njih nikad im nije bila niti će bit nešto bitno.

Njima je do nogometa do kluba umrli bi za Hajduk Dinamo bla bla... a za istinu, boli ih kuki za simbol hrvatskog ponosa hrvatsku reprezentaciju.

Žalosno je što je zavladala psihoogija mase pa su se mnogi istinski domoljubi priključili i nasjeli .

Ja i večeras navijam za reprezentaciju., uz crno p. i pizzu :)

philly
13-10-2015, 20:51
http://www.youtube.com/watch?v=k5zvVUPR_Fk&feature=youtu.be

stvarno mi se ne ulazi u one priče orjuna protiv mamića,index i sl., al neka se zna, šta kiša metaka još ima za reć:

https://www.youtube.com/watch?v=NBHqs6RoIyE

nean pojma ko je ovaj žuvi, al ovaj prosvijetljeni reper krešo bengalka je bia i u torcidi jedno vrime, al vjerojatno mu je smeta "ustašluk" il kako to već ti prekul anacionalni uzvišeni likovi to nazivaju.

mislin, stvarno se ne može poreć da u ovoj borbi protiv hns-a ima prilično glasnih likova kojima hrvatska država, a samin time i reprezentacija, nije pretjerano mila :D

oćeš od matije babića, lalića i perasovića, raznoraznih lijevih novinara, pa do ovakvih kmica poput kreše bengalke...

inače, nevezano za temu, nedavno čitah intervju repera el bahatteeja, dok je još bia glazbeno aktivan, i pazite sad...
tip koji se ako ne svakodnevno, onda prilično često drogira, opija, sklon ekscesima itd., kaže da mu se gadi thompsonova publika jer veliča ustaštvo...jbt predstavljaš se ka neki luđak, opičeni tip, onda odjeanput glumiš moralistu i ka neka pičkica u osnovnoj školi tužakaš radi grube riči???

philly
13-10-2015, 21:02

.

koliki jadnik moraš bit da bi ti najveći domet bia u životu piskarat po forumu???
ljudi imaju svoje ideale, i zamisli to, ne da ne dobijaju lovu, nego sjebaju živote sebi još dok ti pivaš borbene priko foruma.
da, ako nisi znala, znači dok ti fino u svojoj toploj sobi piskaraš, oni po gostovanjima trpe represiju i vrlo vjerojatno sebi sjebaju živote-dobijanje zabrane,zatvora,gubitak posla itd...

ne moraš mi ništa odg. jer nema šanse s tobon da ikako komuniciran nakon tvoje izjave da očekuješ javnu objavu imena, zatvor, globu...kolika pičketina triaš bit za to napisat, gadljivo

Petar Kružić
13-10-2015, 21:08
Zašto nikada ne napadate petu kolonu? Što ne rušite orjunašku vlast Zokija Milanovića?

Komari
13-10-2015, 21:09
koliki jadnik moraš bit da bi ti najveći domet bia u životu piskarat po forumu???
ljudi imaju svoje ideale, i zamisli to, ne da ne dobijaju lovu, nego sjebaju živote sebi još dok ti pivaš borbene priko foruma.
da, ako nisi znala, znači dok ti fino u svojoj toploj sobi piskaraš, oni po gostovanjima trpe represiju i vrlo vjerojatno sebi sjebaju živote-dobijanje zabrane,zatvora,gubitak posla itd...

ne moraš mi ništa odg. jer nema šanse s tobon da ikako komuniciran nakon tvoje izjave da očekuješ javnu objavu imena, zatvor, globu...kolika pičketina triaš bit za to napisat, gadljivo

Je naravno da mi je najveći domet pisat po forumu.
A za javno objavu imena i prezimena sam uvik. Pa kad si tolika faca ginit za ideala onda budi faca pa i javno imenom i prezimenom potvrdi te ideale i pogini za njih. A ne da se zamataš krpama da ti se ne vidi faca a da zbog tvojih piz*** ispašta ko oće i ko neće.

Naime to me podsjetilo na jednog oficirskog sina iz srednje koji je stuka cilu katedru i po ostalog namještaja u razredu čisto iz svojih ideala i loših ocjena pa tražio od nas ostalih da kažemo da smo svi skupa i još nam se usput pritio ćaćom jugo oficirom.

Ježi ga takvih me nikad nije bilo straj ..
.

Petar Kružić
13-10-2015, 21:13
Što ne rušite Ranka Ostojića i jugoslavensku vlast koja progoni istinske branitelje i domoljube?

Nego putujete do Malte i Milana, bagro plaćenička, da bi rušili Hrvatsku

philly
13-10-2015, 21:19
kružiću ne razumin šta radiš na topicu a ni forumu, imoćaninu iz bronxa, doša si odi i gadiš svaki topic sa svojin upisima...veze nemaš o navijačima a odi prosipaš pamet i truješ.
u kojen svitu sinko ti živiš, kako si ti odrasta da ti je sve ustaše-partizani...pazi izjava, domoljubi a bijete se međusobno :D začuđeno će on, ka neki štreberko kojem nije jasno zašto ekipa igra na balun iza škole, zašto se tuču razred protiv razreda i sl...
torcida da ruši vlast zokija milanovića hhahaha ludo ludo

GBH
13-10-2015, 21:30
nemoguce je i matematicki da toliko tupih ljudi pise na jednom forumu, bas nemoguce.ovaj ne zna sastavit recenicu da u njoj tri puta ne kaze kombinaciju orjuna-komunisti-jugoslavija.sektasi.

Inkvizitor
13-10-2015, 21:38
Ma meni je jasno tko je Mamić i ekipa.

Al mi je isto jasno što znači reprezentacija i tko je sve ove silne godine želi uništit. Ta to je praktički jedino bilo preostalo gdje se mogao osjetiti nacionalni ponos.

Naime ova ekipa u vodstvu će kad tad past. Ali ja ne želim niti ću ići na ruku onima koji od prvog dana žele uništiti ono što okupi Hrvate.
Dakle ja kad vidim tko su glavni igrači u ovim "silovanjima" oko reprezentacije i da kad im nije uspjelo kroz klubove okrenuli su na reprezentaciju koja za njih po priznanju mnogih od njih nikad im nije bila niti će bit nešto bitno.

Njima je do nogometa do kluba umrli bi za Hajduk Dinamo bla bla... a za istinu, boli ih kuki za simbol hrvatskog ponosa hrvatsku reprezentaciju.

Žalosno je što je zavladala psihoogija mase pa su se mnogi istinski domoljubi priključili i nasjeli .

podržavaš li onda i ovu hrvatsku vladu. Jer to je hrvatska institucija, izabrana od građana.

Komari
13-10-2015, 21:43
podržavaš li onda i ovu hrvatsku vladu. Jer to je hrvatska institucija, izabrana od građana.

Izabrana je na izborima, ne podržavam je odnosno njezin politički smjer, ali ću uvik podržat Hrvatsku ma ko joj u datom momentu - izbornom ciklusu bio na čelu.

Dakle usporedba ti je promašena, ja naime ne podržavam trenutno vodstvo HNSa ali ću uvik podržat reprezentaciju..

Nadam se da je jasno što se s čime uspoređuje.
:)

Inkvizitor
13-10-2015, 21:59
Izabrana je na izborima, ne podržavam je odnosno njezin politički smjer, ali ću uvik podržat Hrvatsku ma ko joj u datom momentu - izbornom ciklusu bio na čelu.

Dakle usporedba ti je promašena, ja naime ne podržavam trenutno vodstvo HNSa ali ću uvik podržat reprezentaciju..

Nadam se da je jasno što se s čime uspoređuje.
:)

Pa tako i navijači podržavaju hrvatsku reprezentaciju ali ne podržavaju trenutno vodstvo HNS-ea.

U čemu je razlika. I ne znam kako vam se da više o toj patetici...ja navijam za hrvatsku reprezentaciju. I ja. Ali ne za obiteljski obrt.

Oni se rugaju s hrvatskom reprezentacijom kad namjerno gube utakmice kako bi po gazdinom nalogu smjenjivali izbornike.

I to tebi hrvatska reprezentacija.

Komari
13-10-2015, 22:11
Pa tako i navijači podržavaju hrvatsku reprezentaciju ali ne podržavaju trenutno vodstvo HNS-ea.

U čemu je razlika. I ne znam kako vam se da više o toj patetici...ja navijam za hrvatsku reprezentaciju. I ja. Ali ne za obiteljski obrt.

Oni se rugaju s hrvatskom reprezentacijom kad namjerno gube utakmice kako bi po gazdinom nalogu smjenjivali izbornike.

I to tebi hrvatska reprezentacija.

Razlika je Inkvi šta ja zbog šnicela neću ubit kravu.
Odnosno neću sorit, spalit Hrvatsku jer mi se ne sviđa vodstvo.

A izraz patetike je upravo ovo što rade bojkotaši, npr na patetiku "što nam učiniše od reprezentacije" stvarni mrzitelji i reprezentacije i svega hrvatskog uspili su navuć i neke domoljube.

Hvala lijepa, ali di je u priči "pedofil s Madagaskara", deasmina i ekipica, ja u toj priči ne želim sudjelovat. A koliko vidim ni Torcidi oni ne smetaju, bar nisam vidila da su ih se javno odrekli.

;)

Inkvizitor
13-10-2015, 22:16
Razlika je Inkvi šta ja zbog šnicela neću ubit kravu.
Odnosno neću sorit, spalit Hrvatsku jer mi se ne sviđa vodstvo.

A izraz patetike je upravo ovo što rade bojkotaši, npr na patetiku "što nam učiniše od reprezentacije" stvarni mrzitelji i reprezentacije i svega hrvatskog uspili su navuć i neke domoljube.

Hvala lijepa, ali di je u priči "pedofil s Madagaskara", deasmina i ekipica, ja u toj priči ne želim sudjelovat. A koliko vidim ni Torcidi oni ne smetaju, bar nisam vidila da su ih se javno odrekli.

;)

To je teški debilizam da su nas domoljube neki indexi uspjeli navuć na mržnju prema reprezentaciji. To je podcjenjivanje osnovne inteligencije i ne baš pokazivanje vlastite.

Komari
13-10-2015, 22:44
I eto nas u Francuskoj

:cheer

Inkvizitor
13-10-2015, 22:59
Već sam mislio da će Italija pustit Norveškoj, kako su igrali. No izgleda da im nisu zaboravili ono kad su ih u dogovoru s Danskom izbacili s europskog prvenstva. No ipak nije tako bilo.

Malo sam gledao tu malo ove Mamićeve i igrali su tako mrljavo. Jesu li oni znali da im je gol dovoljan i jel s Maltom bio neki deal ali ono je bilo negledljivo, ko na nekoj seoskoj revijalnoj utakmici.

Ako to nije bio neki dogovor, s ovom igrom u Francuskoj nemaju što tražit.

Komari
13-10-2015, 22:59
Inače mi je ovo interesantan tekst

http://www.vecernji.hr/nogomet/ivan-tomicic-nabijem-vas-na-k-sve-zajedno-1009582

Šta je Torcida rekla na to?

I ako nije problem zna li ko šta Torcida (a i BBB) kaže za koga triba glasat, čisto da se znan ravnat.

Hvala

Komari
13-10-2015, 23:01
Već sam mislio da će Italija pustit Norveškoj, kako su igrali. No izgleda da im nisu zaboravili ono kad su ih u dogovoru s Danskom izbacili s europskog prvenstva. No ipak nije tako bilo.

Malo sam gledao tu malo ove Mamićeve i igrali su tako mrljavo. Jesu li oni znali da im je gol dovoljan i jel s Maltom bio neki deal ali ono je bilo negledljivo, ko na nekoj seoskoj revijalnoj utakmici.

Ako to nije bio neki dogovor, s ovom igrom u Francuskoj nemaju što tražit.

Mi s Maltom iz nekog razloga uvik traljavo odigramo.
A Anti Čačiću nije tribala sad ova izjava u stilu "usta moja hvaliteme i usput popljujte prethodnika"..

Meni je recimo zanimljivo kako jedva s Azerima, Bugare sataremo, a onda Bugari Azere..

Inkvizitor
13-10-2015, 23:09
Mi s Maltom iz nekog razloga uvik traljavo odigramo.
A Anti Čačiću nije tribala sad ova izjava u stilu "usta moja hvaliteme i usput popljujte prethodnika"..

Meni je recimo zanimljivo kako jedva s Azerima, Bugare sataremo, a onda Bugari Azere..

Ante Čačić. Pa šta se njega pita. On ima Jozaka na klupi. Umjesto Ante može biti i kartonska figura.

protiv Azerbejdžana su Mamićevci bojkotirali kao i protiv Norveške jer im je Mamić naredio da se tako rješi Kovača i dovede ovog klauna koji glumi trenera na klupi a ne pita ga se ništa.

kao što je naredio da se dvaput izgubi od Škotske u prošlim kvalifikacijama.

Ruganje sa hrvatskom reprezentacijom zbog interesa jednog čovjeka.

btw..kako ti se čine one Mamićeve izjave sa onih clipova...to je njegova reprezentacija.

Vi stvarno ništa ne kužite. Otužno vas je čitat što podržavate.

Komari
13-10-2015, 23:44
Ja o Mamiću odavno imam negativan stav..
Jer dok bi on mostove sa Srbijom ja bi zidove iako ni ova ideja Mađara s bodljikavom žicom nije loša.

Doduše ni mnogim #bokotašima", "torcidašima" "bebebeovcima" cajke, razdrljene košulje i bircevi po beogradskim splavovima nisu strane.

Dakle ja ću u svakom slučaju podržat Hrvatsku, neću joj bacat balvane pod noge, a probleme u kući se može riješit da se hoće, ali sam nekako uvjerena da nered odgovara i bojkotašima i ovima u HNSu, jer naime po mojem mišljenju nema tu velike razlike između trenutnog vodstva HNSa, "torcide", "bbba" ... i jedni i drugi se služe nasilnim metodama iako se zna di i kako se to može riješit, a začudo nitko da krene nego se vode rovovske bitke i usput odrađuje posa boktepita za koga, u stvari za likove poput onih s Indexa.

.

stwhiskey
14-10-2015, 00:33
Jer dok bi on mostove sa Srbijom ja bi zidove iako ni ova ideja Mađara s bodljikavom žicom nije loša.

Doduše ni mnogim #bokotašima", "torcidašima" "bebebeovcima" cajke, razdrljene košulje i bircevi po beogradskim splavovima nisu strane.

Dakle ja ću u svakom slučaju podržat Hrvatsku, neću joj bacat balvane pod noge, a probleme u kući se može riješit da se hoće, ali sam nekako uvjerena da nered odgovara i bojkotašima i ovima u HNSu, jer naime po mojem mišljenju nema tu velike razlike između trenutnog vodstva HNSa, "torcide", "bbba" ... i jedni i drugi se služe nasilnim metodama iako se zna di i kako se to može riješit, a začudo nitko da krene nego se vode rovovske bitke i usput odrađuje posa boktepita za koga, u stvari za likove poput onih s Indexa.

.
pa u tome i je problem..oni obnasaju javne funkcije,trose novac poreznih obveznika i vode organizaciju koja pripada svima nama i zato moraju podnosit racune svima.torcida i bbb se sami financiraju i ne tribaju nikome polagat račune..neznan uopće čemu usporedba vodstva neke navijacke skupine koja postoji za svoj gust,sama se financira i glavni posal je navijat za svoj klub i vodstva državne nogometne organizacije..uostalom za razliku od hns-a di je jedan čovik bog i batina torcida vodstva prakticki nema jer sve se odluke zajedniki donose tj. vodstvo je samo na papiru(predsjednik,tajnik)..pozdrav

Komari
14-10-2015, 00:55
Ma HNS začudo ne pripada svima nama :D .. To je u stvari podružnica jedne međunarodne organizacije.. A i činimise da nas HNS i ne košta...za razliku od nekih drugih, npr Hajduk obzirom da je grad većinski vlasnik tj dioničar ili npr Dinamo koji je udruga građana ili...
Dakle put u smjenu vodstva HNS je jasan, a sigurno ne ide od glave odnosno nečega gdje građanin ne može utjecat a niti se država smi mišat.

I vidi vraga netko "iz navijačkih skupina" je odlučio radit nerede na utakmicama reprezentacije..umisto da radi nered tamo di se nešto i stvarno može učinit...a naslova je preko nekoliko.
Al Baldasar je super npr. a lik je član npr vladajuće ekipe koja je na klupskoj razini da je htjela mogla čuda učinit i riješit problem...imali su čak i Bajića.. nisu ništa,

nego šta kaže Torcida kome triba dat glas na izborima? :D

100s
14-10-2015, 01:14

A di su te tvoje face s desnice i zasto oni ne idu protiv ove nogometne mafije nego ste pustili ovoj takozvanoj lijevoj inteligenciji, tocnije receno jebivjetrima s ljevice da oni preuzmu glavnu ulogu u jurisanju na te kriminalce iz nogometa.
Zasto su se ti četnici iz vrha hnsa zalipili bas svi za desnicu i zasto ih onda te moralne velicine s desnice ne odjebu i ne krenu oni na njih i uzmu ljevicarima taj primat.

NorthStand
14-10-2015, 03:07

.

kako ti ne kužiš da je ljudima pun kurac ovog stanja, da ih jebeno boli kurac hoće li crveni strpat mamića u zatvor, ili plavi tj crni koji ni ne postoje u hrvatskoj od 1945.

dakle, zajebi priče o tome tko je crveni plavi i crni u ovoj priči, jer to prosiječnog navijača hrvatske reprezentacije dinama hajduka rijeke itd, ne zanima.

jedino što nas trenutno zanima, je to da mamić i njegovi priljepci abdiciraju, milom ili silom.

pošto se mafija nigdje nije odrekla svoje pozicije moći, i kriminala milom, jasno je da navijačima ne preostaje ništa drugo nego čista sila koju ti mafijaši jedino priznaju, i jedino se sile i boje.

ništa njih ne može ugrozit, ko kukasti baklje i huligani u naletu, kopita zla u naletu da sruše našu "svetinju" zdravka mamića. užasno, kako li su se samo usudili, e moji magarci ćoravi, ništa vi ne kužite i žalosno je čitat koliko ste slijepi i kako pored zdrave pameti dovzoljavate uhljebima koji reprezentaciju i klubove koriste za punjenje svog džepa, da vas obmanjuju i manipuliraju s vama o crvenim i plavim, o ustašama i partizanima, a zapravo se radi samo o tome da su oni tu samo zbog jedne stvari, svog "dubokog" džepa, koji nikako da se napuni dovoljno da oni odstupe ! dragovoljno ni mamić ni nitko od njih neće odstupit, dakle šta to navijačima odnsono huliganima preostaje, nego nasilno i radikalno izbacivanje reprezentacija i kluba iz europe ?

stvarno trebaš biti veliki mudrac, da shvatiš da kad ti netko svojim ponašanjem suzi izbor, da nemaš neki izbor, kao što je hitler imao dvije opcije 1945 da se preda ili ubije, on je izabrao drugu opciju, tako i navijači imaju dvije opcije, da se predaju ili da nešto pokušaju pa makar na kraju oni ispali jedina crna ovca u cijeloj priči, ali netko će ovo sranje morat presijeć na radikalan način, i natjerat govna da odstupe, niti jedna vlast za to nema muda, nema ni SDPova da su oni htjeli maknut mamića ozbiljno, ne bi mu dozvolili da doživi kraj njihovog mandata. sve ovo što su oni radili je obična predstava za jasvnosti i zavaravanje ljudi, kao HDZ ih podržava a mi se borimo protiv njih, mene nisu prevarili i ja nisam obmanjen, da su oni htjeli maknut mamića makli bi ga bez obzira na FIFU UEFU i slične mafijaške organizacije koje bi drekale o "mješanju politike u sport", a ja bi im poručio ne gamadi mi se mješamo u kriminal u našem sportu, a ako vam Mamić i company prestavljaju sport, onda je to isključivo vaš problem, i nemojte se začudit ako se pobrinemo i za jednu istragu zbog štićenja dotičnih i u Uefi i Fifi, nije da i vi ne grcate u aferama vezanim uz korupciju, ali SDP to nije napravio, već je igrao igru koja je za njih najbezbolnija, zato znam da nemaju ozbiljne namjere i da ne žele maknut mamića, već na njemu stalno politiziraju i ubiru plodove, kao i HDZ koji je dobar dio svojih članova uhljebio u mamića, ali oni su eto "istjerali korupciju iz HDZ-a van", ne može se korupcija iz bilo koje stranke istjerat hapšenjem jednog čovjeka, već "lustracijom" svih koji su mu služili, a ja još vidim "stara lica" koja me uvjeravaju da su drugačiji i bolji, iako su redom služili sanaderu i njegovom kriminalu i izdaji.

ti ljudi su licemjerna pokvarena govna, i od njih očekivat poštenje i pravdu, je stvanro iluzorno. HDZ i SDP su dva galopirajuća karcinoma hrvatske države i naroda, i čim se prije njih riješimo, tim ćemo prije ko država i narod na put božji.

Ante S.
14-10-2015, 08:58
bitno je da su se hrvatski nogometaši kvalificirali na europsku smotru i da ćemo moć guštat u dobrom balunu.
a ove političke i porezne igre su nebitne. neka policija hapsi navijačke i funkcionerske huligane, ove prve će očito lakše jer ovi drugi imaju veće mozgove od ovih prvih.:cheer

mislim da nas sad nitko više ne može sjebat incidentima. kad hdz dođe na vlast treba odma napravit popis torcide, bbb-a i ostalih skupina, poslat ih organizatorima europskog prvenstva da im ne prodaju karte i problem rješen. ne može nas nakon toga nitko kaznit.
tako i tako više nema ultrasa na tim elitnim natjecanjima.
ultrasima ostaju birtije i livade, to im treba omogućit, zašto im to zabranjivat...

šta se tiče naših, vrijeme je da se olić oprosti i da se halilović zove umisto njega, kao i vlašić. mislim da će se joško vlašić i mamić nešto dogovorit, ljudi su...:zubo

Inkvizitor
14-10-2015, 09:41

.

Ti si protiv Mamića ali podržavaš njegov obrt koji se samo još nominalno zove hrvatska reprezentacija. Zanimljiva logika.

I mislim to što papagajski spominješ index u svakom postu dokaz je nedostatka ikakvog suvislog argumenta i neodgovaranja na pitanja u quotu kojeg postiraš..

Spominjanje indexa je čisto trolanje, čisto zajebavanje u zdrav mozak.

Index je potpuno nebitan u cijeloj priči, to što su oni protiv Mamića i za neki bojkot koga to uopće briga. Oni su tu nebitni, šlepaju se, skupili su navodno 35 000 lajkova u pozivu na bojkot , moš mislit koga oni brigaju. Oni su iz svojih razloga, velika većina ultrasa i navijači su skroz iz drugih motiva i njihovi svjetovi se nigdje ne dodiruju. Ako ima i pokoji navijač ili ultras koji podržava index taj je malo teži debil jer o tim navijačima i ultrasima index misli deset puta gore nego o Mamiću a to su i potvrdili stotinama svojih tekstova. Dovoljno se sjetiti samo onih poslije Milana.

Znači što bi ja sad trebao , ako index napiše da sunce izlazi na istoku a zalazi na zapadu, i ja to potvrdim, ja sam indexovac.

Zato molim te, ne nabijaj više tu index nekome na nos jer je to čisto trolanje i podjebavanje a ne razgovor.

Inkvizitor
14-10-2015, 09:58
Ma HNS začudo ne pripada svima nama :D .. To je u stvari podružnica jedne međunarodne organizacije.. A i činimise da nas HNS i ne košta...za razliku od nekih drugih, npr Hajduk obzirom da je grad većinski vlasnik tj dioničar ili npr Dinamo koji je udruga građana ili...
Dakle put u smjenu vodstva HNS je jasan, a sigurno ne ide od glave odnosno nečega gdje građanin ne može utjecat a niti se država smi mišat.

I vidi vraga netko "iz navijačkih skupina" je odlučio radit nerede na utakmicama reprezentacije..umisto da radi nered tamo di se nešto i stvarno može učinit...a naslova je preko nekoliko.
Al Baldasar je super npr. a lik je član npr vladajuće ekipe koja je na klupskoj razini da je htjela mogla čuda učinit i riješit problem...imali su čak i Bajića.. nisu ništa,

Koji je put smjene HNS-ea ako građanin ne može ništa a država se ne smi miješat. Koji je to put? Da čujem!

Da oni smjene sami sebe???. To želiš reć?

Pa nisu toliko blesavi. Prije će bit da će njihovi sinovi i unuci naslijedit HNS, ko što udbaši naslijeđuju poslove.

Država se naravno itekako smije miješat u sport. To je obični spin da ne smi. Inače bi onda sportski funkcioneri bili jači od ikakve
mafije.

Kako se smi dirat u Blattera i Platinija.

Druga je stvar što oni neće a ne što ne smiju. Jugoslavenčine su nakratko uhitile svoga jugoslavena, il je to bio samo trik il im je netko dao po prstima pa je jugoslavenčina puštena iz pritvora nakon deset dana , gdje ga je branio udbaški dvojac Prodanović-Sloković ( treći udbaški odvjetnik je zabavljen slučajem u Minhenu pa nije stigao) pa sud odredi da nema jamčevine, ne može, a za dva dana može. Tko je sudu naredio da jamčevina može. Neće oni na njega jer je više njihov nego druge strane, mogu samo izvoditi samo smiješne skečeve.

TZv desnica ili HDZ isto inficirana korupcijom, seljakulukom, inficirana udbašima, neće ili ne smije na Jugoslavena. Proslave pobjeda proslavljaju uz debilane od cajki a u Sisačko-moslavačkoj županiji HDZ-ov župan izbacuje iz ureda predstavnika branitelja, da bi ga dao jednom od glavnih srpskih ekstremista na tom području, nekom Bogdanu Rkmanu koji je za vrijeme rata radio propagadne uratke i snimao, dizao moral četničkoj bratiji dok su žarili i palili po Banovini.

Znači totalna poremećnost, totalni raspad sustava, morala, samopoštovanja. Moral, logika, rezon u Hrvata je katastrofa. Imaš neojugoslavene koji ovu državu ne mogu smislit a nazivaju se ljevicom iako su jugoslavenski desničari i imaš hrpu tzv desničara, koji podržavaju kriminal, nepotizam, primitivizam. Pojedini katolici staju iza nekoga koji proklinje na Božić, podržava se tipa koji u javnosti psuje nekome mater, seljačinu prve klase, pomahnitalog tipa koji žudi za Jugoslavijom, nudi se Jovanki kao mecena. To je jedno veliko ludilo sastavljeno od masu malih ludila.

To je sve totalno poremećeno. Društvo je poremećeno i samo zato Mamić i slični njemu mogu egzistirati u toj moralnoj kaljuži.

I koliko se god ti i takvi kao ti keli u hrvatstvo, podržavanjem tog obrasca činite nevjerovatnu štetu tom istom hrvatstvu.

S Vladom Gotovcem se ni u čemu nisam slagao što se tiče politike ali rekao je jednu dobru sintagmu "Hrvatska, da ali ne bilo kakva".

A ova današnja je nikakva. Rasap morala, neimanje kriterija, sve se može progurat ako je duboko nemoralno samo ako je probitačno.

I ne samo zbog zadrtih jugoslavena nego i zbog balkanske tzv desnice, tj njezinog djela, koja podržava kriminal, lopovluk i primitivizam.

Grunf
14-10-2015, 10:08
Ja isto nemrem navijati protiv Hrvatske, nemrem protiv sebe. Sori. :D

Znam da je Mamić preoteo HNS i želim da ga maknu. Isto tak uvijek navijam za rukometnu repku iako je Gobac glavni u savezu i košarkašku iako je Radić bio glavni u savezu.

Inkvizitor
14-10-2015, 10:21

Znam da je Mamić preoteo HNS i želim da ga maknu. Isto tak uvijek navijam za rukometnu repku iako je Gobac glavni u savezu i košarkašku iako je Radić bio glavni u savezu.

Pa ne mogu ni ja. Iako sam duboko svjestan da je to osobna Mamićeva firma i da samo nose dres hrvatske reprezentacije kao mimikriju.

Da ima neka druga paralelna hrvatska reprezentacija, sigurno na ovu ne bi obrvu pomakao.

Ali na to gadovi i idu. Nema se druge. Udaraju ljudima na emocije kako bi sebi zgrnuli materijalnu korist.

Ne znam kako uopće mogu navijati za tu reprezentaciju kad znam da su je oni sami bojkotirali. Da su namjerno gubili utakmice. realno je da kažeš i da im saspuješ sve i da stvarno poželiš da ispadnu jer su to svojim ponašanjem i nekarakterom zaslužili.. Ali nisam stigao do te faze. Možda sam i ja priglup.

Čak da osvoje par svjetskih prvenstava u teoriji i par europskih ostat će neviđena i svakom normalnom i čestitom ljudskum umu nepojmljiva sramota da su namjerno gubili utakmice reprezentacije i države za koju se onako hinjski i pokvareno kunu pred kamerama ( a sve je to plitka laž, čast pojedincima, prozirni štos, oni su plaćenici i poslušnici firma Mamić i radit će sve što im on naredi) ko poslušni psići spremni su pljunuti na sve to kad im gazda naredi i osramotiti dres koji nose i grb na njemu i državu koju predstavljaju.

Sve je to jedno veliko sranje i samo odraz društva u kojem su se sve norme pogubile. A sport je uvijek samo bio odraz društva. Ništa drugo. Kao i svaka vlast. U ovoj državi su svi pošteni, sve poštenjačine, jedan veći od drugoga, moralne gromade svuda oko nas, samo su oni na vlasti lopovi. Austvari su ovi samo zavidni što oni ne kradu. Jer nemoguće je da se uvijek na vlast proberu samo lopovi a oko njih par miliona poštenjačina.

Zašto Srbija nema uspjeha u reprezentativnom nogometu. Zato jer tamo ima deset klanova koji se kokaju čiji će igrač igrat i tko će doć u izlog. Ovdje to drži jedan centar, pa se uz to što reprezentacija služi kao izlog, uspiju i kvalificirat na natjecanja.

Btw..Gobac po meni ne može u istu rečenicu s Mamićem. Ne znam zašto je uopće bila povika na tog čovjeka. Za vrijeme njegove vladavine hrvatski rukomet je postao svjetska velesila i samo je neki niz faktora nedostajao da imamo hrpu zlatnih medalja sa raznih natjecanja a imamo medalja. Sjećam se dreke na Červara koji je Hrvatsku digao na onu razinu. Tada je to po meni bio napad na hrvatski sport kad se njega micalo.

NorthStand
14-10-2015, 12:29

http://www.youtube.com/watch?v=EDR4xRKFuBA

NorthStand
14-10-2015, 13:39
Zdravko Mamić

Slijepa li si

Kad sam sretan režem vene
na koncertu Lepe Brene
Ali drže me za jaja
Uskokovci, čudna raja

Prepoznah ljepotu para
eura, kuna i dolara
počeo sam dilat djecu
vozim Bentley, a ne Mecu

Ref.
Balabane, bogat li si
Brozoviću, zlatan ti si
Lovren Dejo, srce unosno
Luka Modrić, čedo moje
zašto drukaš, nezgodno je
Eduardooo, smeće garavo

Kada koka nosom kreće
ja se sjetim da sam smeće
nemoj mislit da me ždere
za sve ratne profitere

Ajmo Vrba i Davore
sada euri nek se broje
nema veze što se klima
nigdje stida, ni pred svima

:cheer :naklon

NorthStand
14-10-2015, 14:00

http://www.youtube.com/watch?v=Xyh9RoYAXWA

Ante S.
14-10-2015, 14:33
benjamin perasović je poznati urbani jugoslaven. takve se najlakše prepozna po urbanom repiću kojega nose.
on samo i jedino navija za hajduka zato što je hajduk bio u partizanima.

clash
14-10-2015, 14:35
Svaki pravi navijač i poklonik nogometa je kontra ovake reprezentacije, jer sve to danas, doci ce na naplatu sutra a kad bude payback, onda nece bit svjetla na kraju tunela.. ako to niste u stanju konzumirat, onda se bolje maknite od nogometa.

NorthStand
14-10-2015, 15:43
benjamin perasović je poznati urbani jugoslaven. takve se najlakše prepozna po urbanom repiću kojega nose.

i to je sve što imaš za reći na njegov govor, ovo je govor za antologiju, za njegove ljevičarenje znam ali isto tako ne vidim zašto ne bih s ljevičarima bio na istoj fronti protiv mamića, kao da je mamić problem samo desničara u ovoj državi.

i tko je kriv glupim desničarima, koji u mamiću vide turbo ustašu, koji jebe majku komunjarama. pa ga zato ne daju, a on sam je notorna jugoslavenčina, brat mu se zove Stojan, da mi je vidjet tog Hrvata koji će svom djetetu dati ime Stojan, to je teško jugoslavensko ime, koje je najbolji dokaz da mamić dolazi iz jugoslavenske familije.

ali eto, on je ustaša, a benjamin je partizan jer navija za partizanski hajduk. :rofl

NorthStand
14-10-2015, 15:45
i da završim, tko god je protiv mamića moj je prijatelj, tko god je za mamića moj je neprijatelj, jebe mi se jel levo ili desno, jel gore ili dole, jel sluša lepu brenu ili thompsona, ako je za mamića onda znam o kakvom je pacijentu riječ, nitko normalan ne može podržavat tog lažnog domoljuba i kleptomana.

bandira
14-10-2015, 18:16

smradu jedan,

http://i.imgur.com/SlydZIn.jpg

philly
14-10-2015, 18:33
bandira vidi šta kaže picaferaj

Nogometni savez nam je totalno u kurcu, Hajduk nikad gori, policija je zaštitarska firma za mafijaše i udbu a mediji totalnije u kurcu od HNSa a ti bi da ti predstavnici takvih "institucija" objašnjavaju što je što i ko je ko?
jedino bi se mogao slagati sa tebom u vezi Bena Perasovića kojeg sam poznava prilično dobro u mladosti i koji je bio teška komunjara i jugoslaven, nešto kao Lalić..samo malo simpatičniji ka osoba. U stvari, puno simpatičniji.

Inkvizitor
14-10-2015, 19:53
I ćorava kokoš ubode zrno.

Na pitanje da prokomentira navijače koji rade nerede i bojkotiraju izjavio je da " u svakom kukolju ima žita" :zubo

Šteta da nije bio u vrijeme stripa Alan Ford. Bio bi glavni junak..:rofl

Brend je car :rofl:

Grunf
14-10-2015, 19:59
Brendon je ziva komedija. :rofl

Inkvizitor
15-10-2015, 08:50
Nije bilo inteligentnijeg igrača a tupljeg čovjeka.

neke paralele..pokupljene sa fhr-a

u nogama su kratke laži

ne jaši konja kojeg nisi kudila

doć će vratanca na macu

A možda je uz to što je glup, i disleksičan.
Ko u onom vicu
Disleksični pljačkaš upadne u banku s puškom u ruci i zaurla:
-Zrak u ruke, pljačka vam materina, ovo je pička!

i ćoravo zrno ubode kokoš

:rofl..

S onim svojim palcem gore i alanfordovskim smiješkom..stvarno, sreća da smo mala država, inače bi bio planetarna sprdnja..

Ante S.
15-10-2015, 09:05
smradu jedan,

http://i.imgur.com/SlydZIn.jpg

nisam za ovo znao. za njega sam od jedne meni bliske osobe koja je radila s njim čuo da je teški jugoslaven. ako ta osoba laže onda i ja lažem.

Inkvizitor
15-10-2015, 09:15
ne znam koja su politička uvjerenja Bena Perasovića ali nekako mislim da je Jugoslaven bio bio non stop na medijima kao i ostatak takvog društva. A njega se u širokom luku zaobilazi. Bio je u zadnjih ne znam deset gopdina jednom na HTV-eu i TV-eu uopće, mislim nakon neodigranog derbija i tamo je čovjek jednostavno briljirao. Točno precizno secirao sve probleme hrvatskog nogometa i odnosa prema navijačima. Mislim da ga nakon toga dugo neće pozvati na HTV. I nisu. I kako vidimo i neće. Na splitskoj Rivi, na prosvjedu kontra HNS-a je također bio briljantan. Da je Jugoslaven pozivao bi i raspirivao vatru između sjevera i Juga između Zagreba i Splita jer je to orjunašima glavni forte a on je rekao " ovo nije sukob sjevera i juga, ovo je zajednička borba". Jedini u studiju HTV-ea nije se obrušio na pozdrav ZDS, rekavši da to ne želi komentirati i da je to malo šire pitanje od nogometa i navijača. 100% točno A mogao je ko i Lalić obrušiti se na taj poklič i minutama daviti svojom ideologijom, spominjati Bari, prodaju Dalmacije i sl., relativizirati, malo kriviti HNS, malo navijače i huligane, ko Lalić i ostala svita i bio bi na HTV-eu inventar kao što je to Lalić inventar. Ali nije i neće jer očito čovjek ima kičmu i stav.

Ja Bena Perasovića uživam slušat, samo je problem što ga se tako rijetko ima prilike slušat a kamoli gledat.

Ante S.
15-10-2015, 09:53
ne znam koja su politička uvjerenja Bena Perasovića ali nekako mislim da je Jugoslaven bio bio non stop na medijima kao i ostatak takvog društva. A njega se u širokom luku zaobilazi. Bio je u zadnjih ne znam deset gopdina jednom na HTV-eu i TV-eu uopće, mislim nakon neodigranog derbija i tamo je čovjek jednostavno briljirao. Točno precizno secirao sve probleme hrvatskog nogometa i odnosa prema navijačima. Mislim da ga nakon toga dugo neće pozvati na HTV. I nisu. I kako vidimo i neće. Na splitskoj Rivi, na prosvjedu kontra HNS-a je također bio briljantan. Da je Jugoslaven pozivao bi i raspirivao vatru između sjevera i Juga između Zagreba i Splita jer je to orjunašima glavni forte a on je rekao " ovo nije sukob sjevera i juga, ovo je zajednička borba". Jedini u studiju HTV-ea nije se obrušio na pozdrav ZDS, rekavši da to ne želi komentirati i da je to malo šire pitanje od nogometa i navijača. 100% točno A mogao je ko i Lalić obrušiti se na taj poklič i minutama daviti svojom ideologijom, spominjati Bari, prodaju Dalmacije i sl., relativizirati, malo kriviti HNS, malo navijače i huligane, ko Lalić i ostala svita i bio bi na HTV-eu inventar kao što je to Lalić inventar. Ali nije i neće jer očito čovjek ima kičmu i stav.

Ja Bena Perasovića uživam slušat, samo je problem što ga se tako rijetko ima prilike slušat a kamoli gledat.

šta on uopće ima radit na televiziji, ko je on šta je on? sociolog? kakvo je to zanimanje, struka?? jel se to jede ili pije?

Ante S.
15-10-2015, 09:55
posipam se pepelom i kajem ako sam čovjeka oklevetao ali mislim da nisam. osim toga dovoljno je vidit da se oblači ko neki alternativac i panker a svi mi znamo ko su i šta su oni. anarhisti - komunjare

Komari
15-10-2015, 12:47
Koliko vas koji bojkotirate stvarno niste niti poćirili utakmice na TV ili po portalima ćirnili rezultat?

I može li se znati kakav je osjećaj u vama bio kad je postalo jasno da Hrvatska ide direktno u Francusku?

Jakov
15-10-2015, 13:04
ja isto misli da je dobro da idemo u francusku samo mi je želja da ne idemo sa ovim vodstvom i selektorom.

Ante S.
15-10-2015, 13:25
svakome normalnom hrvatu je drago samo ne žele priznat da ko fol ne bi ispali nemoralni jer kao time podržavaju kriminal.:facepalm pizdarije.

kao fol se bojkotira a htv objavio da je 700 tisuća ljudi gledalo utakmicu protiv bugarske.

Jakov
15-10-2015, 13:32
a ti viruješ što htv objavljuje? isto razina točnosti kao i Ipsos Puls

Ante S.
15-10-2015, 13:54
a ti viruješ što htv objavljuje? isto razina točnosti kao i Ipsos Puls

šta su i htv mamićevi plaćenici?:smoke

NorthStand
15-10-2015, 15:16
Koliko vas koji bojkotirate stvarno niste niti poćirili utakmice na TV ili po portalima ćirnili rezultat?

I može li se znati kakav je osjećaj u vama bio kad je postalo jasno da Hrvatska ide direktno u Francusku?

može, osjećaj ko kad ti umre najdraža baba iz sela pa moraš na njen pokop.

RockyMarciano
15-10-2015, 15:50
posipam se pepelom i kajem ako sam čovjeka oklevetao ali mislim da nisam. osim toga dovoljno je vidit da se oblači ko neki alternativac i panker a svi mi znamo ko su i šta su oni. anarhisti - komunjare

Ti si kao neka karikatura desničara rođena u umu ljevičarskog piskarala.

Inkvizitor
15-10-2015, 16:22

posipaš se pepelom pa onda opet nastavljaš u istom stilu.

Inkvizitor
15-10-2015, 19:43
Još malo o Brendu..:kez

Puna mu je brada šake.

Karavane laju, psi prolaze.

Kako žanjete, tako ćete i sijati!!!

koga jama kopa, u njega i upada

Napravili ste zeca dok je ražanj još u šumi.

I naravno da tko se ljuti, ima pravo da gubi.

Tko od mača pogiba njega se i lača.

Najlakše tuđim koprivama po qurcu mlatit.

uciteljica je povijest zivota.

:rofl :rofl :rofl

daBronxBomber
15-10-2015, 23:59
Ti si kao neka karikatura desničara rođena u umu ljevičarskog piskarala.

On ti piše istinu u 9/10 slučajeva, a izlega ga je ovaj forum ko kukavičje jaje.

Komari
16-10-2015, 01:27
A di su te tvoje face s desnice i zasto oni ne idu protiv ove nogometne mafije nego ste pustili ovoj takozvanoj lijevoj inteligenciji, tocnije receno jebivjetrima s ljevice da oni preuzmu glavnu ulogu u jurisanju na te kriminalce iz nogometa.
Zasto su se ti četnici iz vrha hnsa zalipili bas svi za desnicu i zasto ih onda te moralne velicine s desnice ne odjebu i ne krenu oni na njih i uzmu ljevicarima taj primat.
Evo upozorilo me da san ostala dužna odgovor :D

Prvo u Hrvatskoj ka ni ljevice nema ni desnice. To šta se neko busa u prsa apsolutno ništa ne znači. A i ima neke veze s ugovrom po kojem politika praktički ne smi ništai ne smi se mišat jer bi takav upliv najviše štetio nogometu
Drugo , da ja imam utjecaja onda bi prvo promijenila zakon o športu po kojem bi se svi klubovi privatizirali kao dionička društva i u koje ni lipice državne love ne bi išlo a i regulirala bi i način zastupanja nogometaša po kojem mi se ne bi moga provuć praktički robovlasnički ugovor i koji bi ima ograničen rok trajanja..ono na dvi, tri, 5 godina maksimalno. Sve mimo toga bi rezultiralo novčanom i zatvorskom kaznom.
Posebnu bi pažnju posvetila sudačkoj organizaciji kao i agentima nogometaša

Uostalom kad bi se sredilo stanje u državi i kad bi sudovi i inspekcije radile svoj posao i kad bi se provodio zakon vjerujem da ni problema ovakvih ne bi bilo
E kad bi to riješili riješili bi i problem HNSa

Uostalom, povijest je pokazala da su navijačke skupine najpogodnije za političko manipuliranje i da se preko nogometa štošta da izrežirat a za potrebe politike.

Kad to shvate "navijači" onda će shvatit zašto ja bez obzira na sve i dalje navijam za reprezentaciju, jer ona meni nije samo nogomet ona je meni puno više
:) ;)

100s
16-10-2015, 01:34
Evo upozorilo me da san ostala dužna odgovor :D

Prvo u Hrvatskoj ka ni ljevice nema ni desnice. To šta se neko busa u prsa apsolutno ništa ne znači. A i ima neke veze s ugovrom po kojem politika praktički ne smi ništai ne smi se mišat jer bi takav upliv najviše štetio nogometu
Drugo , da ja imam utjecaja onda bi prvo promijenila zakon o športu po kojem bi se svi klubovi privatizirali kao dionička društva i u koje ni lipice državne love ne bi išlo a i regulirala bi i način zastupanja nogometaša po kojem mi se ne bi moga provuć praktički robovlasnički ugovor i koji bi ima ograničen rok trajanja..ono na dvi, tri, 5 godina maksimalno. Sve mimo toga bi rezultiralo novčanom i zatvorskom kaznom.
Posebnu bi pažnju posvetila sudačkoj organizaciji kao i agentima nogometaša

Uostalom kad bi se sredilo stanje u državi i kad bi sudovi i inspekcije radile svoj posao i kad bi se provodio zakon vjerujem da ni problema ovakvih ne bi bilo
E kad bi to riješili riješili bi i problem HNSa

Uostalom, povijest je pokazala da su navijačke skupine najpogodnije za političko manipuliranje i da se preko nogometa štošta da izrežirat a za potrebe politike.

Kad to shvate "navijači" onda će shvatit zašto ja bez obzira na sve i dalje navijam za reprezentaciju, jer ona meni nije samo nogomet ona je meni puno više
:) ;)
To se zove odgovor i bez obzira sta si za ovu i ovakvu reprezentaciju si avion za ove tu tupe ko stup wannabe hrvatine i desnicare kruziće, antiše i bombardere :)

Komari
16-10-2015, 01:45
To se zove odgovor i bez obzira sta si za ovu i ovakvu reprezentaciju si avion za ove tu tupe ko stup wannabe hrvatine i desnicare kruziće, antiše i bombardere :)

Ali... mislim da su torcidaši puno zasljepljeniji i politički nepismeniji da se "Torcidu" lipo izmanipuliralo .. spike "Hajduk iznad svega" ne pijen, pogotovo ne pijen uletavanje reprezentativnom nogometašu i traženje bojkota... ne znam šta je tu točno bilo je li to bio razgovor uz piće ili je bilo i kaznenih elemenata . Ali to je praktički razina upravo Mamića i ekipe.
Naime navijači upravo ne kuže da idu na ruku Mamiću i ekipi, a da ne govorim raznim zokama, Jovanovićima, indeksima...koji bi bili najsretniji da ništa hrvatsko ne postoji...
podsjetit ću samo na izjavu o "slučajnoj državi" i onoga lika jovanovićevog prike šta prijavi i transparent "vukovar"
a vidi čuda BBBi su upravo u Jovanovićima vidili spas od Mamića.

Jedan ovdje kaže..Budo mu je nebitan..e vidiš to je meni puno bitan moment.

Ko poveže poveže, ko ne poveže .. ja mu ne mogu više pomoć :D

Picaferaj
16-10-2015, 10:55
Ali... mislim da su torcidaši puno zasljepljeniji i politički nepismeniji da se "Torcidu" lipo izmanipuliralo .. spike "Hajduk iznad svega" ne pijen, pogotovo ne pijen uletavanje reprezentativnom nogometašu i traženje bojkota... ne znam šta je tu točno bilo je li to bio razgovor uz piće ili je bilo i kaznenih elemenata . Ali to je praktički razina upravo Mamića i ekipe.
Naime navijači upravo ne kuže da idu na ruku Mamiću i ekipi, a da ne govorim raznim zokama, Jovanovićima, indeksima...koji bi bili najsretniji da ništa hrvatsko ne postoji...
podsjetit ću samo na izjavu o "slučajnoj državi" i onoga lika jovanovićevog prike šta prijavi i transparent "vukovar"
a vidi čuda BBBi su upravo u Jovanovićima vidili spas od Mamića.

Jedan ovdje kaže..Budo mu je nebitan..e vidiš to je meni puno bitan moment.

Ko poveže poveže, ko ne poveže .. ja mu ne mogu više pomoć :D

Ovako otprlike i ja mislim..pogotovo o smradu Lončaru koji je napravia državi i narodu više štete od milijun Mamića. Šta je najluđe, čak i da se uspilo sjebat reprezentaciju Mamić bi osta tamo di je i sad i nastavia bi radit šta radi. Što me asocira na onu englesku poslovicu o bacanju diteta sa šporkom vodom iz kade. Jer ovi bi bacili dite i šporku vodu ostavili

dalton
16-10-2015, 12:02
Ovako otprlike i ja mislim..pogotovo o smradu Lončaru koji je napravia državi i narodu više štete od milijun Mamića. Šta je najluđe, čak i da se uspilo sjebat reprezentaciju Mamić bi osta tamo di je i sad i nastavia bi radit šta radi. Što me asocira na onu englesku poslovicu o bacanju diteta sa šporkom vodom iz kade. Jer ovi bi bacili dite i šporku vodu ostavili
mislim da nisi u pravu,,,jedino sta njega drzi u svemu ovome je NOVAC a najveci priliv novca i osnova za daljnje pravljenje novca mamiču je reprezentacija ,,cak u prvom sastavu ima jos nekog respekta da se ne ubacuju sve njegovi dok se to u uzrastima 17-19-21 totalno vise ne gleda,,tu njegovi igraci cine 80 posto ,,,nije dosta sta kupuje cilu ligu od sitnih uzrasta tj pionira nego jos kroz reprezentaciju cini dodatnu selekciju i dize cjenu,,,,otislo je ovo sve predaleko ,,politika ga stiti dok ima novca i to je to,,znaci zatvorit mu spinu a spina mu je reprezentacija i gradska vlast koja ga filiuje jos ekstra,,jeli nije dosta vise te price koliko su ulozili u sredstva na stadionu,,pa u picku materinu vise u svakoj normalnoj drzavi bi ga vec pet puta zatvorili posli toliko upunpanih para u stadion,,tu se radi o jebenoj cifri,,sican se jednog clanka bilo je priko 960 milijuna kn do 2000 utuceno u stadion,,a tek posli ,,pa i slipac vidi da se tu peru strasne pare,,,,,da drzava radi svoj posal onda danas o ovome nebi niti sanjali a kamoli razgovarali,o djelovanju kontra svima nama svetog dresa ,,pitanje koje najbitnije je zasto politika stiti tog kurbinog sina na racun velike stete,,,pitan se ko ce na euru zabranit gostovanje ultrasima sta misle da ce in zaboravit sve ovo dosad,,,ljudi moji samo pune bacvu baruton a kad esplodira a to niko nezna kad ce bit e onda ce bit zasto se prije nije ovo zasto ono,,,isto tako interesantno je kako se hajduku samo spominje taj redikul loncar a u dinamu su zaposleni takvi stavise jos gori jer su jos vitalni dok ce ovaj krepat za po godine,,ali ne samo hajduku nabijaju to ka na nos iako neme veze ni sa torcidon ni nasin hajdukon,,pa svima je jasno zasto je to tako ,,,udbasi licemjeri i prevaranti napadaju hajduk i torcu vicuci im da su jugosloveni udbasi i prevaranti,,,

Komari
16-10-2015, 12:26
Sad će to Lalovac sve sredit..i u HNSu i općenito u nogometu
.

SDP nikako nać Hrvata već uvik "braću" šalju u "obračun"

Čekan reakciju navijača posebice "Torce".. Jesu li dobili novoga idola, heroja spasitelja..ili će ipak progledat...

pogledajte usljedećem nastavku...tutnn čkčkčk

:brineta

dalton
16-10-2015, 12:39
Sad će to Lalovac sve sredit..i u HNSu i općenito u nogometu
.

SDP nikako nać Hrvata već uvik "braću" šalju u "obračun"

Čekan reakciju navijača posebice "Torce".. Jesu li dobili novoga idola, heroja spasitelja..ili će ipak progledat...

pogledajte usljedećem nastavku...tutnn čkčkčk

:brineta
aj guli kumpire cerce jer kad se budu slali lalovci i slicni u povjest to ce opet cinit najvjerojatnije navijaci na prvin crtama ko i 90 a takvi ko ti i ova dva tri dezurna mamicoljpca koji nevide dalje od svog nosa ce ih vracat

daBronxBomber
16-10-2015, 12:51
U Dinama jedan Mamic. U Hajduka 1.000.

Picaferaj
16-10-2015, 13:10
mislim da nisi u pravu,,,jedino sta njega drzi u svemu ovome je NOVAC a najveci priliv novca i osnova za daljnje pravljenje novca mamiču je reprezentacija ,,cak u prvom sastavu ima jos nekog respekta da se ne ubacuju sve njegovi dok se to u uzrastima 17-19-21 totalno vise ne gleda,,tu njegovi igraci cine 80 posto ,,,nije dosta sta kupuje cilu ligu od sitnih uzrasta tj pionira nego jos kroz reprezentaciju cini dodatnu selekciju i dize cjenu,,,,otislo je ovo sve predaleko ,,politika ga stiti dok ima novca i to je to,,znaci zatvorit mu spinu a spina mu je reprezentacija i gradska vlast koja ga filiuje jos ekstra,,jeli nije dosta vise te price koliko su ulozili u sredstva na stadionu,,pa u picku materinu vise u svakoj normalnoj drzavi bi ga vec pet puta zatvorili posli toliko upunpanih para u stadion,,tu se radi o jebenoj cifri,,sican se jednog clanka bilo je priko 960 milijuna kn do 2000 utuceno u stadion,,a tek posli ,,pa i slipac vidi da se tu peru strasne pare,,,,,da drzava radi svoj posal onda danas o ovome nebi niti sanjali a kamoli razgovarali,o djelovanju kontra svima nama svetog dresa ,,pitanje koje najbitnije je zasto politika stiti tog kurbinog sina na racun velike stete,,,pitan se ko ce na euru zabranit gostovanje ultrasima sta misle da ce in zaboravit sve ovo dosad,,,ljudi moji samo pune bacvu baruton a kad esplodira a to niko nezna kad ce bit e onda ce bit zasto se prije nije ovo zasto ono,,,isto tako interesantno je kako se hajduku samo spominje taj redikul loncar a u dinamu su zaposleni takvi stavise jos gori jer su jos vitalni dok ce ovaj krepat za po godine,,ali ne samo hajduku nabijaju to ka na nos iako neme veze ni sa torcidon ni nasin hajdukon,,pa svima je jasno zasto je to tako ,,,udbasi licemjeri i prevaranti napadaju hajduk i torcu vicuci im da su jugosloveni udbasi i prevaranti,,,

Ja znam da sam u pravu. Jer znam da bi Mamić osta tamo di je i sad da se uspilo izbacit reprezentaciju sa Eura. Naravno da Mamiću koristi reprezentacija za prodaju igrača. Kojem klubu to ne koristi? A je, klubu koji je totalno uništen, pokraden i koji ne more platit ni čistačice a kamoli dobrog igrača pa mora prodavat mlade talente za siću.
Ovo nije normalna država. U normalnoj državi Maleš bi bia heroj i jedan od glavnih ljudi Nogometnog Saveza a pravosuđe bi se bavilo Mamićima a ne ulica

Komari
16-10-2015, 13:11
aj guli kumpire cerce jer kad se budu slali lalovci i slicni u povjest to ce opet cinit najvjerojatnije navijaci na prvin crtama ko i 90 a takvi ko ti i ova dva tri dezurna mamicoljpca koji nevide dalje od svog nosa ce ih vracat

O braći kumpirima sve najbolje. Puno puta su me spasili od gladi. Fala in. Evo i danas je pala porcija. Petak je ne jede se meso.

A sada najfriškije vijesti

Boris Lalovac, ministar financija Republike Hrvatske, posjetio je u četvrtak kamp Hrvatskog nogometnog kluba Rijeka. Ministar je u pratnji ljudi iz kluba razgledao kamp i iskazao veliko oduševljenje viđenim.
- Ovo je jedan od ljepših stadiona. Kada vidimo ovako puno ulaganja, bilo bi dobro da i nogometna reprezentacija igra ovdje. Završen je jedan ciklus, sada ide novi za Svjetsko prvenstvo i bilo bi dobro da se HNS očituje da li kamp zadovoljava uvjete, a mislim da su ovo europski standardi - rekao je Boris Lalovac.

http://www.nk-rijeka.hr/vijest/ministar-boris-lalovac-posjetio-kamp-hnk-rijeka/
(http://www.nk-rijeka.hr/vijest/ministar-boris-lalovac-posjetio-kamp-hnk-rijeka/)
------

Očito da će se bitka za Dalmaciju voditi i oko Hajduka. Tome u prilog idu i najave da bi se Boris Lalovac, jedan od najpopularnijih SDP-ovaca i vatreni navijač Hajduka, unatoč nekim razmišljanjima da bude nositelj jedne od “zagrebačkih” lista, ipak trebao naći na prvom mjestu u X. jedinici. Uz taktiku borbe za pravedniji Hajduk i bolji HNS, te Lalovca kao nositelja liste
http://izbori.jutarnji.hr/bitka-za-birace-u-dalmaciji-boris-lalovac-ce-voditi-bitku-protiv-hns-a-i-zdravka-mamica-za-glasove-torcidasa/

Ante S.
16-10-2015, 13:29
ima jos nekog respekta da se ne ubacuju sve njegovi dok se to u uzrastima 17-19-21 totalno vise ne gleda,,tu njegovi igraci cine 80 posto ,,,nije dosta sta kupuje cilu ligu od sitnih uzrasta tj pionira nego jos kroz reprezentaciju cini dodatnu selekciju i dize cjenu,,,,otislo je ovo sve predaleko ,,,

jel pratiš ti te mlađe uzraste? koliko ja znam dinamove mlađe kategorije osvajaju sve živo, mislim da su prošle godine dinamovi kadeti osvojili neko europsko natjecanje.
sigurno da mamić gura svoje, ali brate mili, on i ima najveću kvalitetu pod svojim ugovorima. njemu se svi mlađi igrači nude. on je kao don king hrvatskog nogometa.
je li to dobro? pa baš i nije ali je tako kako je.

dalton
16-10-2015, 13:41
Ja znam da sam u pravu. Jer znam da bi Mamić osta tamo di je i sad da se uspilo izbacit reprezentaciju sa Eura. Naravno da Mamiću koristi reprezentacija za prodaju igrača. Kojem klubu to ne koristi? A je, klubu koji je totalno uništen, pokraden i koji ne more platit ni čistačice a kamoli dobrog igrača pa mora prodavat mlade talente za siću.
Ovo nije normalna država. U normalnoj državi Maleš bi bia heroj i jedan od glavnih ljudi Nogometnog Saveza a pravosuđe bi se bavilo Mamićima a ne ulica
centralizacija moci i monopol je stetan za cjeli nogomet valjda ti je jasno ,,zavrsicemo ko kosarka za koju godinu zivi bili pa vidili,,,tako je krenilo od kosarke i cibone vidi nas sad ,,doslo in je iz guzice u glavu posli 20 godina ,,,cudi me tvoje razmisljanje o hajduku zaista ali eto svi imamo svoje vidjenje pa zivi bili pa vidili sta ce bit u buducnosti,,isto tako males vam je svima heroj a on i brbic jedina dva covika koji se imaju muda suprostavit tom zlu iz hns i dinama tj mamica od cile drzave,,,,paticemo mi jos i radi malesa i brbica ali baren necemo prodat guzicu pa neka nemamo za cistacice kako ti kazes,,a koja je tvoja alternativa na to sve ??

dalton
16-10-2015, 13:44
jel pratiš ti te mlađe uzraste? koliko ja znam dinamove mlađe kategorije osvajaju sve živo, mislim da su prošle godine dinamovi kadeti osvojili neko europsko natjecanje.
sigurno da mamić gura svoje, ali brate mili, on i ima najveću kvalitetu pod svojim ugovorima. njemu se svi mlađi igrači nude. on je kao don king hrvatskog nogometa.
je li to dobro? pa baš i nije ali je tako kako je.
najbitnija je ova zadnja recenica koju ti olako preskocis sa tako je kako je,,,svako zna ako nema konkurencije samo slabis i u konacnici dojes u rang luxemburga,,,

Ante S.
16-10-2015, 13:57
najbitnija je ova zadnja recenica koju ti olako preskocis sa tako je kako je,,,svako zna ako nema konkurencije samo slabis i u konacnici dojes u rang luxemburga,,,

a ko brani nekom splitskom mangupu sa lovom da dođe u mamićevu baru i da počne otimat jednog po jednog igrača i jednog po jednog suca. ko je branio nekom da dođe i otme misto don kingu u americi??
mamić drži županijske saveze jer ih plaća. ajmo skupit love i platit ih više. to se tako radi na divljem zapadu.:liza
vi se kao borite za neki pravedni sustav. pravedni sustav postoji samo u Kraljevstvu Božjem.:pop

Picaferaj
16-10-2015, 14:01
centralizacija moci i monopol je stetan za cjeli nogomet valjda ti je jasno ,,zavrsicemo ko kosarka za koju godinu zivi bili pa vidili,,,tako je krenilo od kosarke i cibone vidi nas sad ,,doslo in je iz guzice u glavu posli 20 godina ,,,cudi me tvoje razmisljanje o hajduku zaista ali eto svi imamo svoje vidjenje pa zivi bili pa vidili sta ce bit u buducnosti,,isto tako males vam je svima heroj a on i brbic jedina dva covika koji se imaju muda suprostavit tom zlu iz hns i dinama tj mamica od cile drzave,,,,paticemo mi jos i radi malesa i brbica ali baren necemo prodat guzicu pa neka nemamo za cistacice kako ti kazes,,a koja je tvoja alternativa na to sve ??

Mene ka hajdukovca zanima da Hajduk bude jak..što znači da ga moraju vodit sposobni likovi kojima Za Dom Spremni je stari hrvatski pozdrav i koji ni u snu ne bi dopustili smradu Lončaru da se približi Poljudu a kamoli da sidi u počasnoj loži. A ka Hrvata me zanima da reprezentacija bude što jača i i bolja i prepoznatljivija u svijetu. Nije Mamić doveja Vidoševića i slična govna u Hajduk. I Milošević je tija centraizaciju i monopol al' mu nije uspilo. Mamiću uspijeva zbg nesposobnosti ljudi u Hajduku. Nit će Brbić postat sposoban nit će Pavasoviću Za Dom Spremni postat stari hrvatski pozdrav ako Mamić odjebe iz nogometa ili ako ga zatvore. Pa je mene ka hajdukovca više briga šta se radi u Hajduku nego šta radi Mamić

dalton
16-10-2015, 14:13
Mene ka hajdukovca zanima da Hajduk bude jak..što znači da ga moraju vodit sposobni likovi kojima Za Dom Spremni je stari hrvatski pozdrav i koji ni u snu ne bi dopustili smradu Lončaru da se približi Poljudu a kamoli da sidi u počasnoj loži. A ka Hrvata me zanima da reprezentacija bude što jača i i bolja i prepoznatljivija u svijetu. Nije Mamić doveja Vidoševića i slična govna u Hajduk. I Milošević je tija centraizaciju i monopol al' mu nije uspilo. Mamiću uspijeva zbg nesposobnosti ljudi u Hajduku. Nit će Brbić postat sposoban nit će Pavasoviću Za Dom Spremni postat stari hrvatski pozdrav ako Mamić odjebe iz nogometa ili ako ga zatvore. Pa je mene ka hajdukovca više briga šta se radi u Hajduku nego šta radi Mamić
ko je doveja vidosevica ??naravno da svi mi zelimo da hajduk bude jak ali mi u hajduku mozemo birat ako neko zakaze ,a mamica niko ne zeli ni birat ni imat pa opet stoji tu je i jebe sve ono sta je nama sveto,,znaci koji je tvoj put za hajduk to me zanima ,,,jeli zelis jaki hajduk bez politickog predznaka ili zelis opet politicki hajduk ?'

Ante S.
16-10-2015, 14:15

TO JE TO.:inkvi

Picaferaj
16-10-2015, 14:42
ko je doveja vidosevica ??naravno da svi mi zelimo da hajduk bude jak ali mi u hajduku mozemo birat ako neko zakaze ,a mamica niko ne zeli ni birat ni imat pa opet stoji tu je i jebe sve ono sta je nama sveto,,znaci koji je tvoj put za hajduk to me zanima ,,,jeli zelis jaki hajduk bez politickog predznaka ili zelis opet politicki hajduk ?'

naravno da želim jak Hajduk bez ikakvog političkog predznaka. Jer domoljublje nije politika. Kao ni Lončarevo jugoslavenstvo/antihrvatstvo. To je neprijateljstvo i izdaja. Politika je, u Hrvatskoj, kad se hrvatske političke stranke nadjebavaju međusobno ko je bolji i sposobniji za vodit državu a ne za uništavat je. A Hajduk je Hrvatski Nogometni Klub. Puno toga je sjebano u ovoj državi toliko da masa ljudi ne može najosnovnije stvari razumit. A sve je to posljedica tragedije iz 1945-e i diktature s pranjem mozgova koja je uslijedila. Sve u svemu, s Mamićem bi se tribalo bavit pravosuđe. A pravosuđe nećemo imati dok ne doživimo temeljitu lustraciju.

daBronxBomber
16-10-2015, 14:43

Svaka cast!

daBronxBomber
16-10-2015, 14:44
naravno da želim jak Hajduk bez kakvog političkog predznaka. Jer domoljublje nije politika. Kao ni Lončarevo jugoslavenstvo/antihrvatstvo. To je neprijateljstvo i izdaja. Politika je, u Hrvatskoj, kad se hrvatske političke stranke nadjebavaju međusobno ko je bolji i sposobniji za vodit državu a ne za uništavat je. A Hajduk je Hrvatski Nogometni Klub. Puno toga je sjebano u ovoj državi toliko da masa ljudi ne može najosnovnije stvari razumit. A sve je to posljedica tragedije iz 1945-e i diktature s pranjem mozgova koja je uslijedila. Sve u svemu, s Mamićem bi se tribalo bavit pravosuđe. A pravosuđe nećemo imati dok ne doživimo temeljitu lustraciju.

Jos bolje! Naklon do poda! :s

1981
16-10-2015, 15:02
Kad neki izjednačuju Mamića i Budu Lončara meni je to vriđanje inteligencije i nastojin to priskočit.
Brate mili dok je Mamić prodava stiropol i šverca rebatinke dotle je Buda Lončar odlučiva o sudbinama ljudi i životu i smrti Hrvatskih mladića.
Od 45-ete pa sve do 91 ka zadnji ministar vanjskih poslova jugoslavije kad se zalaga da se uzme Hrvatskoj oružje teritorijalne obrane a onda u jeku pada Vukovara i agresije na Hrvatsku 91 pokrenija je raspravu u vijeću sigurnosti Un-a da se donese embargo na uvoz oružja u Hrvatsku.
Mislin stvarno...................

daBronxBomber
16-10-2015, 15:16
"Ne znaju bolje!"

Inkvizitor
16-10-2015, 15:24
Ali zašto bi se uopće radile paralele Bude Lonačara i Zdravka Mamića. Obojica su loši.

Budo je stari komunistički kadar a Mamić je oportunist kojemu je grabež za novcem jedina preokupacija.

I jedan i drugi su štetni za Hrvatsku na različitim razinama.

Hrvatska reprezentacija. Koja hrvatska reprezentacija jebote kad njima Mamić naređuje da gube utakmice kako bi se on rješio iole neposlušnog izbornika i stavio svog totalnog pijuna. Oni su od reprezentacije napravili ruglo a ne oni koji je bojkotiraju. U tu skupinu ne ubrajam one jugoslavenčine koji je bojkotiraju od početka. Govorim o iskrenim navijačima Hrvatske.

I uopće im ne zamjeram bojkot. Ja nisam na tom levelu, mada bi trebao bit. Jer oni rade budale od mene i od svakoga onog koji ipak želi da ta reprezentacija ode na netjecanje. Kelje nam se u facu. Plaze nam jezik.

Nije to stvar tko je štetniji. Mi smo dotle došli da gledamo tko je štetniji. No nije problem Mamić. Problem je naš mentalitet. Da nije takav kakav je ni Mamić ne bi mogao funkcionirati. Bio bi prezren u svakom normalnom društvu. Kod je kod nekih junak, sposoban tip.

Stavio je onog karikaturalnog Šukera kao marionetu koji ne zna sastavit smislenu rečenicu.

što je najgore mi kao društvo ne rastemo, ne napredujemo. nego čini me nazadujemo.

Mislim drago ti je na kraju krajeva što je Hrvatska otišla na EP ali to je sve onako, bez nekih emocija. mada ruku na srce meni nikad nisu ostavljali neke velike emocije. Oni su igrači koji to odrađuju za pare. I za vrijeme rata i poslije oni su raidli svoj posao za pare.

nikad se nisu sjetili npr svoje premije poklonit ratnim stradalnicima. Oni žive u svom nadmenom svijetu. Danas je dan kad je poginuo Blago Zadro. To su heroji. Na današnji dan je rođen ban jelačić. Na današnji dan je ubijen Bruno Bušić. Jedan znakovit dan.

Oni bi realno trebali nositi umjesto hrvatskog dresa, dres na kojem bi pisalo, obiteljski obrt familije Mamić. pa tko hoće nek navija i za to.

Ali oni su ukrali hrvatsku reprezentaciju. Oni se lažno predstavljaju.

To je tragedija. I da se reprezentacija nije kvalificirala opet bi ostalo isto, jer su tu preveliki interesi u igri. Nema to više veze sa emocijama i nogometom. To je biznis. Svuda u svijetu a kod nas divlji biznis jer smo mi nedovršeni narod.

Mi smo takav narod, politički nepismen, sa hrpom naroda koji ne može smisliti vlastitu državu, političari su nam najplići lažljivci, savršeni smo manipulaciju, djelom ropskog pokornog mentaliteta,a oni rijetki heroji su prezreni ili pod zemljom.

Sve proizilazi iz naroda. Ništa nije slučajno niti je došlo eto samo tako.

1981
16-10-2015, 15:29
Ali zašto bis e uopće radile paralele Bude Lonačara i Zdravka mamića. Obojica su loši.

Budo je stari komunistički kadar a Mamić je oportunist kojemu je grabež za novcem jedina preokupacija.

Pa na to san i mislija.Ovaj je švercer iz Juge i današnji vladar HR nogometa kojemu je jedino bankovni račun važan a ovaj drugi je doslovno odlučiva o ljudskin sudbinama i životu i smrti.

100s
16-10-2015, 15:34
Meni samo nije jasno zasto su se neki toliko uvalili tog bude loncara. Koga boli kurac za tog budu loncara. Doveli ga kerum i svagusa na jednu utakmicu prije 5 godina i ko zna kako se ustvari taj lik uvalia u lozi na toj utakmici i sad odjedanput toliko price o tom nekom polumrtvom komunistickom zombiju.
I opet ista prica ko i sa LJPV da nekim slucajem nikad nisam otvoria i cita ovak forum nebi do dan danas uopce ima pojma da je taj lik sidia u hajdukovoj loži. Nikad u zivotu nisam od nikoga na ulici cua da je ikad iko spomenia tog budu, a kamoli prica o njemu.
Prica je o hajduku i reprezentaciji.. Ko drma nogometom i ko je glava mafije, mamic ili taj neki s jednom nogom u grobu loncar. O cemu neki uopce pricaju jebote??
Kad se vec prica o ljudima koji side u hajdukovoj loži, meni je sto puta veci problem onih 5 raznih nacelnika policije koji su se smijali i slikavali dok se hajdukov starac Bego tuka sa sotonom mamicem.
Znam ko je Picaferaj i od mene ce uvik imat veliki respekt za sve ono sta je predstavlja i sta je bia u splitu krajem 70-ih i pocetkom 80-ih, al me ova današnja razmišljanja i napisano u najmanju ruku cude od covika koji je nekad bia to i to.

daBronxBomber
16-10-2015, 15:35

Treba se rijesavati naroda ko sto je radio Visionarovic i Jughasvili. :)

Ante S.
16-10-2015, 15:39
Nije to stvar tko je štetniji. Mi smo dotle došli da gledamo tko je štetniji. No nije problem Mamić. Problem je naš mentalitet. Da nije takav kakav je ni Mamić ne bi mogao funkcionirati. Bio bi prezren u svakom normalnom društvu.

u kakvoj je to državi don king funkcionirao? osuđeni kriminalac pa nakon toga multimilijuner koji je privatizirao cijeli boks. i to sve u vrlo uređenoj i vrlo bogatoj americi.
to je divlji kapitalizam, potplati, ukradi, snađi se.
ne vidim čemu zgražanje. ne vidim da se navijači chelsea zgražaju što im lopina abramovič vodi klub niti navijače milana što im lopina berlusconi vodi klub.
zgraža se naivno idealistička manjina dok većina kupi kokice i neobavezno se zabavlja u gledalištu.
to je to.
ja se npr. zgražam što većina ljudi danas onanira na pornografiju i vara svoje zakonite žene. meni je npr. to puno veći grijeh od potplaćivanja nogometnih sudaca. ali ja sam idealist šta ćeš.:pdv1

100s
Ko da se usporedjuje mamic i tito ili mamic i hitler i kao hitler i tito su gori. Naravno da su gori, al kakve kurceve veze imaju i jedsn i drugi i treci taj neki bivsi ministar vanjskih poslova jugoslavije sa zlocincom mamicem i nogometnom mafiji u hrvatskoj.

daBronxBomber
Box je zbog Kinga, izmedju ostalih, i propao. Usporedba ti je za kurac. Jedino ako hoces ovim crnjacima i pesimistima pojacat argument.

daBronxBomber
16-10-2015, 15:40
Ko da se usporedjuje mamic i tito ili mamic i hitler i kao hitler i tito su gori. Naravno da su gori, al kakve kurceve veze imaju i jedsn i drugi i treci taj neki bivsi ministar vanjskih poslova jugoslavije sa zlocincom mamicem i nogometnom mafiji u hrvatskoj.

Ima veze, jer zelimo ciste i neokaljane domoljube u hajduku. A ne budale, ma tko bili, koji dovedu koljace u svecanu lozu.

1981
16-10-2015, 15:41
Sustav biranja u HNS-u je takvi da ce nakon Mamića doć novi Mamić.Dok se to ne rješi sve ce bit isto samo sa drugin imenima i prezimenima.THE END.

Ante S.
16-10-2015, 15:44
Box je zbog Kinga, izmedju ostalih, i propao. Usporedba ti je za kurac. Jedino ako hoces ovim crnjacima i pesimistima pojacat argument.

nije boks propao radi kinga nego radi toga što se pojavio krvaviji kick boks i ultimate fajt a ljudi vole više krvi i zato sve više mladih tučara ide u te sportove i samim time se boks razvodnio.

100s
16-10-2015, 15:45
u kakvoj je to državi don king funkcionirao? osuđeni kriminalac pa nakon toga multimilijuner koji je privatizirao cijeli boks. i to sve u vrlo uređenoj i vrlo bogatoj americi.
to je divlji kapitalizam, potplati, ukradi, snađi se.
ne vidim čemu zgražanje. ne vidim da se navijači chelsea zgražaju što im lopina abramovič vodi klub niti navijače milana što im lopina berlusconi vodi klub.
zgraža se naivno idealistička manjina dok većina kupi kokice i neobavezno se zabavlja u gledalištu.
to je to.

U toj uredjenoj americi je jedan vlasnik kluba, i to onih La clipersa koji su po lovi i miljon puta veci klub od dinama mora odjebat ne samo iz kluba nego iz kompletnog sporta i javnog zivota radi samo jedne izjave koji samo deset tisućiti dio onoga sta mamic govori u hrvatskoj javnosti za dobro jutro

Ante S.
16-10-2015, 15:47
U toj uredjenoj americi je jedan vlasnik kluba, i to onih La clipersa koji su po lovi i miljon puta veci klub od dinama mora odjebat ne samo iz kluba nego iz kompletnog sporta i javnog zivota radi samo jedne izjave koji samo deset tisućiti dio onoga sta mamic govori u hrvatskoj javnosti za dobro jutro

e to je zato što je od nedavno politička korektnost u americi vrhovni zakon. ali ja ti govorim o don kingu, kriminalcu koji je robijao pa nakon toga privatizirao cijeli sport boksa. u vrlo uređenoj i naprednoj zemlji.

daBronxBomber
16-10-2015, 15:57
nije boks propao radi kinga nego radi toga što se pojavio krvaviji kick boks i ultimate fajt a ljudi vole više krvi i zato sve više mladih tučara ide u te sportove i samim time se boks razvodnio.

Djelomično točno. Box je uništen a barbarizam, pa i u športu, je u usponu.

daBronxBomber
16-10-2015, 15:58
Židov vlasnik Clippersa, rasist poput svih Židova, pao je od vlastite PK.

A nekad svoje žrtvuju da bi pojačali pritisak na goye.

Picaferaj
16-10-2015, 16:34
Ali zašto bi se uopće radile paralele Bude Lonačara i Zdravka Mamića. Obojica su loši.

I jedan i drugi su štetni za Hrvatsku na različitim razinama.

Hrvatska reprezentacija. Koja hrvatska reprezentacija jebote kad njima Mamić naređuje da gube utakmice kako bi se on rješio iole neposlušnog izbornika i stavio svog totalnog pijuna. Oni su od reprezentacije napravili ruglo a ne oni koji je bojkotiraju. U tu skupinu ne ubrajam one jugoslavenčine koji je bojkotiraju od početka. Govorim o iskrenim navijačima Hrvatske.

I uopće im ne zamjeram bojkot. Ja nisam na tom levelu, mada bi trebao bit. Jer oni rade budale od mene i od svakoga onog koji ipak želi da ta reprezentacija ode na netjecanje. Kelje nam se u facu. Plaze nam jezik.

Nije to stvar tko je štetniji. Mi smo dotle došli da gledamo tko je štetniji. No nije problem Mamić. Problem je naš mentalitet. Da nije takav kakav je ni Mamić ne bi mogao funkcionirati. Bio bi prezren u svakom normalnom društvu. Kod je kod nekih junak, sposoban tip.

Stavio je onog karikaturalnog Šukera kao marionetu koji ne zna sastavit smislenu rečenicu.

što je najgore mi kao društvo ne rastemo, ne napredujemo. nego čini me nazadujemo.

Mislim drago ti je na kraju krajeva što je Hrvatska otišla na EP ali to je sve onako, bez nekih emocija. mada ruku na srce meni nikad nisu ostavljali neke velike emocije. Oni su igrači koji to odrađuju za pare. I za vrijeme rata i poslije oni su raidli svoj posao za pare.

nikad se nisu sjetili npr svoje premije poklonit ratnim stradalnicima. Oni žive u svom nadmenom svijetu. Danas je dan kad je poginuo Blago Zadro. To su heroji. Na današnji dan je rođen ban jelačić. Na današnji dan je ubijen Bruno Bušić. Jedan znakovit dan.

Oni bi realno trebali nositi umjesto hrvatskog dresa, dres na kojem bi pisalo, obiteljski obrt familije Mamić. pa tko hoće nek navija i za to.

Ali oni su ukrali hrvatsku reprezentaciju. Oni se lažno predstavljaju.

To je tragedija. I da se reprezentacija nije kvalificirala opet bi ostalo isto, jer su tu preveliki interesi u igri. Nema to više veze sa emocijama i nogometom. To je biznis. Svuda u svijetu a kod nas divlji biznis jer smo mi nedovršeni narod.

Mi smo takav narod, politički nepismen, sa hrpom naroda koji ne može smisliti vlastitu državu, političari su nam najplići lažljivci, savršeni smo manipulaciju, djelom ropskog pokornog mentaliteta,a oni rijetki heroji su prezreni ili pod zemljom.

Meni se onako odokativno čini da malo pretjeruješ. Naravno da igrači igraju za lovu i za svoje osobne interese. U kojoj to zemlji je drukčije?
Misliš da Messi ili Ronaldo igraju za lipe oči i domoljublje? Al' to ne znači da većini igrača nije gušt i ponos igrat za reprezentaciju. Nemoj mi samo govorit da je ono "Lijepa li si" i "Zovi, samo zovi" na Malti posli utakmice bila ljukavo osmišljena predstava za javnost. A i teza da Srna ili Perišić sluša naređenja Mamića je, da se preblago izrazim, malo nategnuta. Mamić je zlo i za nogomet i za društvo u cijelini..al, jebote, nemojmo toliko pretjerivat.

Picaferaj
16-10-2015, 16:42
Meni samo nije jasno zasto su se neki toliko uvalili tog bude loncara. Koga boli kurac za tog budu loncara. Doveli ga kerum i svagusa na jednu utakmicu prije 5 godina i ko zna kako se ustvari taj lik uvalia u lozi na toj utakmici i sad odjedanput toliko price o tom nekom polumrtvom komunistickom zombiju.
I opet ista prica ko i sa LJPV da nekim slucajem nikad nisam otvoria i cita ovak forum nebi do dan danas uopce ima pojma da je taj lik sidia u hajdukovoj loži. Nikad u zivotu nisam od nikoga na ulici cua da je ikad iko spomenia tog budu, a kamoli prica o njemu.
Prica je o hajduku i reprezentaciji.. Ko drma nogometom i ko je glava mafije, mamic ili taj neki s jednom nogom u grobu loncar. O cemu neki uopce pricaju jebote??
Kad se vec prica o ljudima koji side u hajdukovoj loži, meni je sto puta veci problem onih 5 raznih nacelnika policije koji su se smijali i slikavali dok se hajdukov starac Bego tuka sa sotonom mamicem.
Znam ko je Picaferaj i od mene ce uvik imat veliki respekt za sve ono sta je predstavlja i sta je bia u splitu krajem 70-ih i pocetkom 80-ih, al me ova današnja razmišljanja i napisano u najmanju ruku cude od covika koji je nekad bia to i to.

Bez tog "bude" za kojeg nikad nisi čua ne bi bilo moguće uvest embargo na uvoz oružja dok se Vukovar brania. Tvoja neinformiranost je zapanjujuća. "Buda" nie doša sam u ložu. Neko ga je pozva. A taj neko nije niko u Hajduka nit je neiformiran o Lončaru. I onda se čudite kad ljudi popizde i počmu lipit pa nama etikete orjunaštva.

Ante S.
16-10-2015, 17:56
Meni se onako odokativno čini da malo pretjeruješ. Naravno da igrači igraju za lovu i za svoje osobne interese. U kojoj to zemlji je drukčije?
Misliš da Messi ili Ronaldo igraju za lipe oči i domoljublje? Al' to ne znači da većini igrača nije gušt i ponos igrat za reprezentaciju. Nemoj mi samo govorit da je ono "Lijepa li si" i "Zovi, samo zovi" na Malti posli utakmice bila ljukavo osmišljena predstava za javnost. A i teza da Srna ili Perišić sluša naređenja Mamića je, da se preblago izrazim, malo nategnuta. Mamić je zlo i za nogomet i za društvo u cijelini..al, jebote, nemojmo toliko pretjerivat.

on to pretjeruje malo radi umjetničkog dojma.

Ante S.
16-10-2015, 17:58
Bez tog "bude" za kojeg nikad nisi čua ne bi bilo moguće uvest embargo na uvoz oružja dok se Vukovar brania. Tvoja neinformiranost je zapanjujuća. "Buda" nie doša sam u ložu. Neko ga je pozva. A taj neko nije niko u Hajduka nit je neiformiran o Lončaru. I onda se čudite kad ljudi popizde i počmu lipit pa nama etikete orjunaštva.
tako je. prvo se triba očistit ruglo i sramota iz svoje kuće pa onda gledat u tuđu.

dalton
16-10-2015, 18:06
jako su pametni ti sta lipe nama etikete orijunasa,,zapanjuje inteligencija onih koji piju tu priču,,,hajduk je hrvatski klub i torca je hrvatska grupa uvk bila i bice a te glupe floskule koje dolaze iz mamiceve i marcinkove kuzine puse samo budale,,,kakav buda i kakvi bakraci prica za destabilizaciju ovog projekta (nebi se cudija ni da je smisljena jer svi vidimo da se ta priča kotrlja davno prije loncara ,pocevsi od nekih nasih clanova torce i naseg hajduka pa kad to nije uspilo onda ovako-bojse su zavadili odma to je vec iskusana verzija koja in u splitu nece proc),,ako su vama uspili ubacit bubu u glavu onda nij e nista cudno sta misle ovi obicni simaptizeri ,,,,,svojih smo se gradskih suhgavaca i politickih pijavica i rjesili ako ce ova uprava radit posteno neka rade ako nece -bit ce in sritan put ne samo ovima nego svima drugima,,,dobili smo to da ih uvik mozemo izbirat ponovo ako nevride ,,,,hajduk se dize i to je problem jer su mislili da nam je odzvonilo ili u drugu ruku da cemo in bit prirepak ko od 96 nadalje e zajebali su se ,,mamič neprijatelj broj jedan jer kljucevi za boljitak nogometa i dalje su u njega a posto su nam s druuge strane beskicmenjaci i sugavci bez obraza i grama postenja jos triba jace pojacat radikalizam(moje misljenje) jer samo njega izgleda razumiju,nevirujen da iko voli hrvatsku vise od nas samih, nijedan od tih sugavaca u odjelima iz politike i raznoraznih kompanija koji dobijaju gratis karte i u skupim odjelima gledaju nogač i vole iskljucivo radi novca i privilegija (cisti primjer da su u stanju igrat i bez ikoga na stadionu samo za svoj djep a ovi politicari su spremni sve riskirat radi jednog svercera stiropora),,,,jedva cekam francusku bice zanimljivo,,,

Komari
16-10-2015, 18:30
Budo Lončar bi triba sidit u zatvoru a ne u svečanoj loži Hajduka.
Najlakše je upirat u drugoga prstom i Budinu nazočnost pravdat "bitnijim stvarima".

I onda se čudite etiketama koje vam se lipe, a vi ih lipite svakome tko ne misli kao vi.

:bićedobro:

Bukowski
16-10-2015, 18:34
a ko brani nekom splitskom mangupu sa lovom da dođe u mamićevu baru i da počne otimat jednog po jednog igrača i jednog po jednog suca. ko je branio nekom da dođe i otme misto don kingu u americi??
mamić drži županijske saveze jer ih plaća. ajmo skupit love i platit ih više. to se tako radi na divljem zapadu.:liza
vi se kao borite za neki pravedni sustav. pravedni sustav postoji samo u Kraljevstvu Božjem.:pop

Ja mu branim.
I dalton.
I bandira.

Koliko ti ne razumiš ništa.

Reka si da si katolik,moli Boga da intervenira i da ti promini moždani sklop.

daBronxBomber
16-10-2015, 18:38
Jesi li ti katolik?

daBronxBomber
16-10-2015, 18:44
Jeste li znali da je Budimir Lončar odgovoran za smrt i ovog čovjeka:

https://hr.m.wikipedia.org/wiki/Ivo_Ma%C5%A1ina

daBronxBomber
16-10-2015, 18:49
Jer ne volim kad sektaši udaraju po katolike katoličkim moralom.

Bukowski
16-10-2015, 18:51

I dalje ne razumiš o čemu se priča?

Da ti pomognem,priča se o onome o čemu mamić želi.
Jesan ja puka taj SPIN o crvenim i crnima.Pa i pravi Bojsi su crveni.Dok su popaj i toljaga ustaše.Samo tu nije prošlo,pa se dalje fokusiralo na huliganstvo.Dok je kod Hajduka zbog povisti,Pavasovića i Brbića,sad ovoga Lalovca šta je iskočija,te tog Bude Lončara priča pala na plodno tlo.
Kapiš,Maimić-HDZ,Hajduk-SDP.

Neki dan san napisa za hranu i dicu,al može i ovako: koga boli kurac jel se dobro vodi klub,bitno da ga vodi ustaša.Razumiš.
Ja matere mi sljedeći put pod nož kad iden kirurg ima da mi dokaže za koga je glasa.

@picaferaj
ja iman osjećaj da ti i ne pratiš baš šta se u Hajduku dešava?

daBronxBomber
16-10-2015, 18:54
Događa se da nije osvojio prvenstvo 10 godina i da je najveći povijesni rezultat ostvario kad je Tuđman bio na vrhuncu svoje moći.

Bukowski
16-10-2015, 19:02
Događa se da nije osvojio prvenstvo 10 godina i da je najveći povijesni rezultat ostvario kad je Tuđman bio na vrhuncu svoje moći.

Ne želim ni počinjat odgovarat.Bez ljutiš,ali tu mač nebuloze,i nema veze s ničim.Baš ničim.

PS.Nisam katolik,smatram se kršćanom.Vjerujem u Bibliju i Isusa Krista.
PPS.Jes mu ti odvjetnik?Razumiš Krležu?Prevoditelj?Dečko inače ima teških problema sa moralom

daBronxBomber
16-10-2015, 19:03
Aha, dakle - sektaš.

Picaferaj
16-10-2015, 19:17
I dalje ne razumiš o čemu se priča?

Da ti pomognem,priča se o onome o čemu mamić želi.
Jesan ja puka taj SPIN o crvenim i crnima.Pa i pravi Bojsi su crveni.Dok su popaj i toljaga ustaše.Samo tu nije prošlo,pa se dalje fokusiralo na huliganstvo.Dok je kod Hajduka zbog povisti,Pavasovića i Brbića,sad ovoga Lalovca šta je iskočija,te tog Bude Lončara priča pala na plodno tlo.
Kapiš,Maimić-HDZ,Hajduk-SDP.

Neki dan san napisa za hranu i dicu,al može i ovako: koga boli kurac jel se dobro vodi klub,bitno da ga vodi ustaša.Razumiš.
Ja matere mi sljedeći put pod nož kad iden kirurg ima da mi dokaže za koga je glasa.

@picaferaj
ja iman osjećaj da ti i ne pratiš baš šta se u Hajduku dešava?

Ako su crveni antihrvati, a jesu... a "crni ustaše" hrvati, a jesu, onda je to jedino bitno a sve ostalo sporedno i nebitno. Ti pokušavaš, namjerno il' nenamjerno, mutit vodu sa SDP-HDZ podijelama jer i u HDZ-u ima crvenih.
to da ne pratim šta se događa u Hajduku..al mi promakla neka domaća il' evropska titula zadnjih desetak godina..ili koji dobar igrač kojeg je Hajduk dovuka ili proda za masnu lovu?
Ovo šta se sada događa u Hajduku, obećavajuće koliko je, bi se moglo opisat sa "kad ne možemo nikako drugačije ajmo probat razumno i pošteno. Love za krast ionako odavno više nema"

Inkvizitor
16-10-2015, 19:18

Ne znam za koliko igraju Messi il Ronaldo za reprezentaciju, znam da ovi naši uvijek dijele 40% od plasmana. Ergo plaćenici. Kad su rekli, evo naše premije ratnim invalidima, ratnoj siročadi, udovicama, braniteljima koji žive u šupama zaboravljeni od svih.

Mogu i ja pivat "Hej Sloveni" ili " Svilen konac srbijanski kroj" pa ne znači da sam Jugoslaven ili Srbin

Dok su oni mlatili pare po inozemstvu neki su ovdje ginuli, ostali osakaćeni fizički i duševno.

Meni nitko ne bi dobio ni centa jednog ako želi igrat za reprezentaciju. Pa da vidimo onda koliko će ih odazivat.

što se tiče bojkota, za Srnu sam 99% uvjeren da je mutikaša i da sluša Mamića. To je Štimčev učenik. Kako se on samo skljokao prid petercom protiv Norveške tamo di može driblat samo majstor prve klase i bacat lažnjake.

Također mislim da svi iz Mamićeve ergele bojkotiraju kad zatreba. Modrić, Kovačić, Mandžukić, Badelj. za Subašića sam siguran da je ispravan momak i za Ćorluku.

Dakle ako su oni spremni uraditi tako odurnu i gadljivu stvar da bojkotiraju reprezentaciju i svode je na razinu sprdnje što bi ja ili netko drugi imao motiv da ih podržavam. A podržavam ih zbog dresa jer ti je to usađeno i nemoš tako lako kontra sebe. Ali realno oni se rugaju sa svima. Rugaju se i sa onima koj ih svojski podržavaju. Čak i njima.

Inkvizitor
16-10-2015, 19:19
P.S sinoć sam masu postova pribaciva na Hajduka. Jel vi to mene zajebajete. Ovo je tema o reprezentaciji tj Mamićevom privatnom obrtu. Hajduk ima svoju temu. Ne mogu virovat.

Komari
16-10-2015, 19:36
Koliko se sićan reprezentativci su do sada uvik davali lovu.
K tome ajmo više utvrdit da ta lova ne ide iz proračuna.

I može li netko reći kad uspjeh reprezentacije u stilu plasiranja na EURO nije bio obilježen ono bar čestitkom Vlade RH ako ne i prijemom?
Meni se čini da se to dogodilo prvi put upravo sad.
Što meni kaže puno ako ne i sve.

.

Inkvizitor
16-10-2015, 19:41
Koliko se sićan reprezentativci su do sada uvik davali lovu.
K tome ajmo više utvrdit da ta lova ne ide iz proračuna.

I može li netko reći kad uspjeh reprezentacije u stilu plasiranja na EURO nije bio obilježen ono bar čestitkom Vlade RH ako ne i prijemom?
Meni se čini da se to dogodilo prvi put upravo sad.
Što meni kaže puno ako ne i sve.

.

Kome su davali? Kad?

Uopće nije bitno što ta lova ne ide iz proračuna. To je potpuno nebitno. Bitno je to da oni igraju u reprezentaciji za pare.

jedan igrač je, mislim Škot izjavio " u klubu igram za pare, u reprezentaciji za čast".

To je jedini ispravan put. Zato nek mi ne prodaju domoljublje. Njima je to posao.

Uz to kad još dodam da bojkotiraju tu istu reprezentaciju koja im je posao da bi izvršili planove gazde, dodatno mi se smuče.

Imam respekta prema dresu kojeg nose ( prema njima nemam, osim pojedincima). Oni ga nemaju. Da imaju odbili bi tu rabotu s gađenjem.

Komari
16-10-2015, 20:22
Pa jesu li dali i za onih poplava u Gunji?

Na kraju krajeva prozivat nekoga, bilo koga zašto plaću ne daje u humanitarne svrhe je potpuno promašeno. Kao i gledanje u tuđi takujin i brojanje tuđe love.
Kad je moga pokojnog didu jedan milicioner pitao i prozivao da on sirotinja daje crkvi, moj u je pokojni dida odgovorio da šta ga se briga šta će on sa svojim novcima. Oće li ih dat crkvi, zapalit, zapit, sakrit da on o tome nije pozvan vodit računa jer ih on nije ni zaradio.

Na kraju krajeva zašto se humanost mora na sva zvona udarit. To je ponajprije ponižavanje drugoga a da bi sebe uzdigao. Kad daješ daj da niko ne zna.

A ako neko misli da lova zarađena nepošteno postoje institucije kojima se to prijavi.

Ante S.
16-10-2015, 20:24
Ne želim ni počinjat odgovarat.Bez ljutiš,ali tu mač nebuloze,i nema veze s ničim.Baš ničim.

PS.Nisam katolik,smatram se kršćanom.Vjerujem u Bibliju i Isusa Krista.
PPS.Jes mu ti odvjetnik?Razumiš Krležu?Prevoditelj?Dečko inače ima teških problema sa moralom

hajdučki brate :hrhb, nemoj me krivo sudit, ja sam ti inače veliki svetac.:zubo i nemam problema sa moralom.
ali oću da se sudi isti aršinom. mamić djeluje po postojećem zakonu o udrugama. da li je platio porez ili nije, neka sud utvrđuje. da li daje mito, neka sud utvrđuje.
znamo svi da je on varalica i prevarant, ali nije on kriv što su hajdukove uprave zadnjih 20 godina nesposobni lopovi koji su upropastili hajduka. mamić je varalica ali nije upropastio svoj klub, on je svoj klub podigao na visoku razinu i posljedično hrvatsku reprezentaciju.
umjesto da se hajdukovci upru da se hajduk digne, oni se bave dinamom i mamićem koji je samo iskoristio situaciju u hrvatskoj.
znači dosta je kuknjave i plakanja i pozivanja da poštenje.
niko nije u ovoj priči pošten. a ni ja ni ti. svi smo mi grešnici. osim bude lončara koji je četnik.:zubo

Inkvizitor
16-10-2015, 20:28
Pa jesu li dali i za onih poplava u Gunji?

Na kraju krajeva prozivat nekoga, bilo koga zašto plaću ne daje u humanitarne svrhe je potpuno promašeno. Kao i gledanje u tuđi takujin i brojanje tuđe love.
Kad je moga pokojnog didu jedan milicioner pitao i prozivao da on sirotinja daje crkvi, moj u je pokojni dida odgovorio da šta ga se briga šta će on sa svojim novcima. Oće li ih dat crkvi, zapalit, zapit, sakrit da on o tome nije pozvan vodit računa jer ih on nije ni zaradio.

Na kraju krajeva zašto se humanost mora na sva zvona udarit. To je ponajprije ponižavanje drugoga a da bi sebe uzdigao. Kad daješ daj da niko ne zna.

A ako neko misli da lova zarađena nepošteno postoje institucije kojima se to prijavi.

Ja u kupe, ti u špade.

Besmislen razgovor.

dalton
16-10-2015, 20:30
hajdučki brate :hrhb, nemoj me krivo sudit, ja sam ti inače veliki svetac.:zubo i nemam problema sa moralom.
ali oću da se sudi isti aršinom. mamić djeluje po postojećem zakonu o udrugama. da li je platio porez ili nije, neka sud utvrđuje. da li daje mito, neka sud utvrđuje.
znamo svi da je on varalica i prevarant, ali nije on kriv što su hajdukove uprave zadnjih 20 godina nesposobni lopovi koji su upropastili hajduka. mamić je varalica ali nije upropastio svoj klub, on je svoj klub podigao na visoku razinu i posljedično hrvatsku reprezentaciju.
umjesto da se hajdukovci upru da se hajduk digne, oni se bave dinamom i mamićem koji je samo iskoristio situaciju u hrvatskoj.
znači dosta je kuknjave i plakanja i pozivanja da poštenje.
niko nije u ovoj priči pošten. a ni ja ni ti. svi smo mi grešnici. osim bude lončara koji je četnik.:zubo
to sta je mamič napravija ce te vidit kad ode ko sta smo mi vidili kad nam je otisa nadan i rozic najuspjesniji hajdukovci koji su nas doveli do lige prvaka a kad su otisli --rupa ko svemir,,,ali sta je je neki su lipo zivili snjima ,,bilo je tu svakavih nagrada na svim razinama dabogda svi propali koji su se okoristili snjima

Picaferaj
16-10-2015, 20:58
Kome su davali? Kad?

Uopće nije bitno što ta lova ne ide iz proračuna. To je potpuno nebitno. Bitno je to da oni igraju u reprezentaciji za pare.

jedan igrač je, mislim Škot izjavio " u klubu igram za pare, u reprezentaciji za čast".

To je jedini ispravan put. Zato nek mi ne prodaju domoljublje. Njima je to posao.

Uz to kad još dodam da bojkotiraju tu istu reprezentaciju koja im je posao da bi izvršili planove gazde, dodatno mi se smuče.

Imam respekta prema dresu kojeg nose ( prema njima nemam, osim pojedincima). Oni ga nemaju. Da imaju odbili bi tu rabotu s gađenjem.

Nogomet je danas u prvom redu biznis. Koja je ono afrička reprezentacija odbila igrat jer nisu dobili premije? Obala Slonovače? Messija i Ronalda sam spomenia jer su, u usporedbi sa klupskim igrama, napravili kurčinu za svoje reprezentacije i lakše bi se njih moglo optužit da zabušavaju na svojim reprezentativnim nastupima nego bilo koga iz hrvatske reprezentacije. Sad kad znam da si iz Splita i da si iša u ekonomsku lakše mi je razumit tvoju potribu za pretjerivanjem. Nemo'š kontra temperamenta čak i kad bi tia. :)

Bilo kako bilo i bez obzira ko šta misli i kaže, meni srce zaigra svaki put kad reprezentacija igra i niko, Mamić included, mi to neće sjebat

Inkvizitor
16-10-2015, 21:40
Nogomet je danas u prvom redu biznis. Koja je ono afrička reprezentacija odbila igrat jer nisu dobili premije? Obala Slonovače? Messija i Ronalda sam spomenia jer su, u usporedbi sa klupskim igrama, napravili kurčinu za svoje reprezentacije i lakše bi se njih moglo optužit da zabušavaju na svojim reprezentativnim nastupima nego bilo koga iz hrvatske reprezentacije. Sad kad znam da si iz Splita i da si iša u ekonomsku lakše mi je razumit tvoju potribu za pretjerivanjem. Nemo'š kontra temperamenta čak i kad bi tia. :)

Bilo kako bilo i bez obzira ko šta misli i kaže, meni srce zaigra svaki put kad reprezentacija igra i niko, Mamić included, mi to neće sjebat

Nisam ti ja iz Splita. Ja sam u Split doša u školu, radi Hajduka normalno.

ovo o čemu pišeš, o tome sam već pisa a svjetski mediji već o tome bruje. nekad je bilo čast igrati za reprezentaciju i čekali su se svjetska i europska prvenstva ko rodne godine. danas kad novac sve diktira klubovi na sve načine žele da igrači ne igraju za reprezentaciju, pogotovo ne da se tamo grče i lome nego bi htjeli da uopće i ne igraju ako ikako može. jer što bi oni plaćali desetine i stotine milione eura te igrače a ovi se tamo iscrpljuju ili ozlijeđuju. Čak je bilo napisa u novinama da igraču jedva čekaju da im reprezentacija ispadne da idu na odmor do nove naporne klupske sezone.

Sve je to postalo goli biznis i meni se to manje sviđa i sve manje to pratim. Žele potjerati navijače s tribina i dovesti tamo one sa vrećom čipsa i ogromnom posudom Coca-cole koji će plaćati ulaznicu po 50-100 eura, pa naviše i biti tiho.

Kod nas je to samo hibrid kao i sve ostalo samo što su kod nas još radikalniji. Vlast u dealu sa gazdom hrvatskog nogometa odstranio je prvo navijače s Dinama a sad i sa reprezentacije. Njima navijači uopće ne trebaju, njima bojkot odgovara ejj.

Pa oni su sami od UEFE naručivali prazne tribine u Splitu a možda su upetljani u svastiku na Poljudu. Oni žele prazne tribine. Čudno mi je da ti kao jedan od jačih ultrasa svog vremenao gledaš to onako,ajde pa šta.

Ukrali su nam reprezentaciju, tj ukrao je on i hrpa njegovih poltrona koji za velike plaće slušaju njega kao goniča robova. Sve je njemu podređeno i njegovim inetresima. To može netko iz nekog meni neshvatljivog inata podržavat ali to dokazuje da je društvo duboko bolesno.

ja to ne razumijem, jebe me se za Jugoslavene i njihov stav, meni je nepojmljiv stav ove tzv naše strane. Iako je više ne znam jesmo li mi uopće po osnovnim postulatima u životu i odnosu prema društvu i državi ista strana.

Picaferaj
16-10-2015, 22:43
Nisam ti ja iz Splita. Ja sam u Split doša u školu, radi Hajduka normalno.

ovo o čemu pišeš, o tome sam već pisa a svjetski mediji već o tome bruje. nekad je bilo čast igrati za reprezentaciju i čekali su se svjetska i europska prvenstva ko rodne godine. danas kad novac sve diktira klubovi na sve načine žele da igrači ne igraju za reprezentaciju, pogotovo ne da se tamo grče i lome nego bi htjeli da uopće i ne igraju ako ikako može. jer što bi oni plaćali desetine i stotine milione eura te igrače a ovi se tamo iscrpljuju ili ozlijeđuju. Čak je bilo napisa u novinama da igraču jedva čekaju da im reprezentacija ispadne da idu na odmor do nove naporne klupske sezone.

Sve je to postalo goli biznis i meni se to manje sviđa i sve manje to pratim. Žele potjerati navijače s tribina i dovesti tamo one sa vrećom čipsa i ogromnom posudom Coca-cole koji će plaćati ulaznicu po 50-100 eura, pa naviše i biti tiho.

Kod nas je to samo hibrid kao i sve ostalo samo što su kod nas još radikalniji. Vlast u dealu sa gazdom hrvatskog nogometa odstranio je prvo navijače s Dinama a sad i sa reprezentacije. Njima navijači uopće ne trebaju, njima bojkot odgovara ejj.

Pa oni su sami od UEFE naručivali prazne tribine u Splitu a možda su upetljani u svastiku na Poljudu. Oni žele prazne tribine. Čudno mi je da ti kao jedan od jačih ultrasa svog vremenao gledaš to onako,ajde pa šta.

Ukrali su nam reprezentaciju, tj ukrao je on i hrpa njegovih poltrona koji za velike plaće slušaju njega kao goniča robova. Sve je njemu podređeno i njegovim inetresima. To može netko iz nekog meni neshvatljivog inata podržavat ali to dokazuje da je društvo duboko bolesno.

ja to ne razumijem, jebe me se za Jugoslavene i njihov stav, meni je nepojmljiv stav ove tzv naše strane. Iako je više ne znam jesmo li mi uopće po osnovnim postulatima u životu i odnosu prema društvu i državi ista strana.

Društvo je definitivno bolesno. Nekad se igralo i za klub zbog časti a ne samo za reprezentaciju. Sve se minja pa tako i stanje na terenu i na tribinama. Ali ipak nije sve tako crno kako ti percepiraš. Ostalo je malo žerave i u većini igrača (hrvatske reprezentacije) i navijača. Istina je da je nogomet ne samo biznis nego šporki biznis. Čelnici FIFA-e i UEFA-e nisu ništa bolji ni poštenji od Mamića i njima ne tribaju više navijači na tribinama. Većina love ionako im se sliva u đepove od reklama, TV - prava i kladara. A i navijač ne može platit cijenu ulaznice koju gledatelj koji dođe vidit skupocjene zvijezde može. Usprkos svemu tome, nogomet je daleko najpopularniji sport. jedini istinski globalni sport a Hrvatska je mala i mlada državica koja se s pomoću reprezentacije najlakše može afirmirat u svijetu. A to i čini. I dok je tako, ja ću je rado gledat. I navijat za njih..isprid TV-a :)

daBronxBomber
16-10-2015, 22:49

Prekrasno napisano.

Inkvizitor
16-10-2015, 23:13
Društvo je definitivno bolesno. Nekad se igralo i za klub zbog časti a ne samo za reprezentaciju. Sve se minja pa tako i stanje na terenu i na tribinama. Ali ipak nije sve tako crno kako ti percepiraš. Ostalo je malo žerave i u većini igrača (hrvatske reprezentacije) i navijača. Istina je da je nogomet ne samo biznis nego šporki biznis. Čelnici FIFA-e i UEFA-e nisu ništa bolji ni poštenji od Mamića i njima ne tribaju više navijači na tribinama. Većina love ionako im se sliva u đepove od reklama, TV - prava i kladara. A i navijač ne može platit cijenu ulaznice koju gledatelj koji dođe vidit skupocjene zvijezde može. Usprkos svemu tome, nogomet je daleko najpopularniji sport. jedini istinski globalni sport a Hrvatska je mala i mlada državica koja se s pomoću reprezentacije najlakše može afirmirat u svijetu. A to i čini. I dok je tako, ja ću je rado gledat. I navijat za njih..isprid TV-a :)

Ali zašto onda dio domoljuba podržava bolesno društvo.

Jugoslavenima ovo paše, Mamić njima treba kao što im je trebao Rojs, Kutle ili štajaznam tko.

Oni vole kad je ovo društvo bolesno, oni u tome savršeno plivaju. Njihove motive znam.

Ali ova druga, naša strana. Koji je njezin motiv. Jel njoj u cilju ozdravljenje društva ili ćemo biti taoci jedne besprizorne, nezajažljive primitivne persone?

Žeravu u našim igračima pali i gasi Mamić. Kad želi da je smanji onda pospe pepelom po žeravi a kad želi da se razgori samo puhne.

Oni su uposlenici jedne nezasitne sebične osobnosti. Pa kad je čak i Židak napisao da su bojkotirali Kovača a ovaj je najavio njegovu smjenu prije par mjeseci riječima"on više nema moju podršku, sve sam mu dao a on ne vraća ništa". Što to on njemu "ne vraća"..

On ga je postavio, on ga je skinuo. Ponaša se ko britanski kolonijalni guverner Indije. Prije toga je isto uradio sa Štimcem. On ga postavio on ga skinuo. Isto bojkotom igrača..

To je duboko bolesno, poremećeno, ne želim to podržavat.

Picaferaj
17-10-2015, 08:17
Ali zašto onda dio domoljuba podržava bolesno društvo.

Jugoslavenima ovo paše, Mamić njima treba kao što im je trebao Rojs, Kutle ili štajaznam tko.

Oni vole kad je ovo društvo bolesno, oni u tome savršeno plivaju. Njihove motive znam.

Ali ova druga, naša strana. Koji je njezin motiv. Jel njoj u cilju ozdravljenje društva ili ćemo biti taoci jedne besprizorne, nezajažljive primitivne persone?

Žeravu u našim igračima pali i gasi Mamić. Kad želi da je smanji onda pospe pepelom po žeravi a kad želi da se razgori samo puhne.

Oni su uposlenici jedne nezasitne sebične osobnosti. Pa kad je čak i Židak napisao da su bojkotirali Kovača a ovaj je najavio njegovu smjenu prije par mjeseci riječima"on više nema moju podršku, sve sam mu dao a on ne vraća ništa". Što to on njemu "ne vraća"..

On ga je postavio, on ga je skinuo. Ponaša se ko britanski kolonijalni guverner Indije. Prije toga je isto uradio sa Štimcem. On ga postavio on ga skinuo. Isto bojkotom igrača..

To je duboko bolesno, poremećeno, ne želim to podržavat.

Kakav završetak. Ispada da ja želim to podržavat. I da podržavam.

U državi u kojoj je sve korumpirano i postavljeno na glavu fokusirat se toliko na Mamića i nogomet (koji je na reprezentativnom nivou bolji/uspješniji od svih ostalih bivših Yu republika zajedno) meni izgleda malo nerealno. Ja se uoće ne ljutim na Mamića. On radi ono što mu je dopušteno radit. Ako tribam bit ljut zbog situacije, a jesam ljut, onda ću bit ljut na bivše i aktualnu vlast koji nisu sredili državu i tako omogućili Mamiću da radi to šta radi. Uzrok, posljedica i to :)

što se tiče Štimca i Kovača..i meni su popeli na kurac uporno stavljajući ključne igrače na neprirodne pozicije pa nemam nikakvog razloga plakat za njima.

Inkvizitor
17-10-2015, 11:39
Kakav završetak. Ispada da ja želim to podržavat. I da podržavam.

U državi u kojoj je sve korumpirano i postavljeno na glavu fokusirat se toliko na Mamića i nogomet (koji je na reprezentativnom nivou bolji/uspješniji od svih ostalih bivših Yu republika zajedno) meni izgleda malo nerealno. Ja se uoće ne ljutim na Mamića. On radi ono što mu je dopušteno radit. Ako tribam bit ljut zbog situacije, a jesam ljut, onda ću bit ljut na bivše i aktualnu vlast koji nisu sredili državu i tako omogućili Mamiću da radi to šta radi. Uzrok, posljedica i to :)

što se tiče Štimca i Kovača..i meni su popeli na kurac uporno stavljajući ključne igrače na neprirodne pozicije pa nemam nikakvog razloga plakat za njima.

jasno što sam mislio pod tim..ne želim podržavat. nemoj se hvatat za to. Čitaj cijeli tekst. Ne želim podržavat, znači da mi se to gadi. To sam već nekoliko puta napisao.

daleko ćemo mi stići ako budemo samo čekali vlast da sama od sebe nešto napravi. To je kao da čekaš od jugoslavenskih vlasti da ti naprave hrvatsku državu. Vlast treba natjerati s nečim da učini nešto. Ovu i prošlu vlast Mamić il drži u šaci ili ih drže oni koji u šaci drže Mamića. I cijelo hrvatsko društvo.

I budemo nalazili opravdanja tipa, to je ipak naša reprezentacija. Nije. Naša reprezentacija ne bi bojkotirala samu sebe i rugala se cijeloj naciji zbog interesa jednog čovjeka. Naš je samo dres koji oni nažalost nose.

Što se tiče navijanja za reprezentaciju, Mamiću i ekipi ti ljudi uopće ne trebaju. Mamića baš briga hoće li netko navijati za Hrvatsku ili ne. Kao što ga nije briga hoće li netko navijati za Dinamo ili ne. On je ispraznio Maksimir, ispraznio je i tribine u Splitu kad je igrala reprezentacija, tražio je od UEFE prazan Poljud za utakmicu s Italijom a kasnije je vjerovatno organizirao i svastiku da i slijedeće utakmice reprezentacija igra bez gledatelja. On bi bio najsretniji da i dalje bude tako.

Dakle svi ovi koji se trse navijat za tu reprezentaciju, na njih Mamić & co gledaju s prezirom kao smetnju.

A to je vladar, i to apsolutistički hrvatskog nogometa. Klupskog i reprezentativnog. Njemu su podređeni svi suci, svi delegati, sve disciplinske komisije, sve ama sve. Većeg apsolutiste nije bilo od ne znam onig silnih Lujeva u Francuskoj.

Običnom čovjeku kad vidi da je vlast slizana sa tim apsolutistom ne ostaje ništa nego aktivni i pasivni otpor. Aktivni će skršit represija, ostaje samo pasivni. A njemu to i paše. Baš ga briga.

On čak i svoj status u reprezentaciji preslikava iz Dinama. I tamo je bio neki izvršni dopredsjednik, neka izmišljena funkcija koja ne postoji, ne znači ništa a marioneta Barišić je ko neki predsjednik.

Sad je i u reprezentaciji izvršni dopresjednik a Šuker marioneta je ko neki predsjednik.

što lijepo ne uzme mjesto predsjednika kad ionako o svemu odlučuje on sam. Čemu ta smiješna mimikrija.

No najbitnije je to, da se preko njegovog slučaja vidi kakvo smo mi društvo uopće. On je slika i prilika našeg društva. Ne on sam. Nego i On.

Apropo Štimca i Kovača. Nijedan nije bio neki trener ali tko ih je birao. Mamić. Tko ih je smijenio. Mamić.

Prvom da se naruga a drugog je valjda birao jer je računao da će mu biti 100% poslušan. Kad je bio samo 99% poslušan maknuo ga je i stavio ovog potpunog klauna Čačića.

Inkvizitor
17-10-2015, 18:31
Odsad neću pribacivat postove o Hajduku na odgovarajuću temu nego ću ih brisat. Toliko da znate

Komari
18-10-2015, 12:39
Evo malo povijesti

http://www.slobodnadalmacija.hr/Sport/Nogomet/tabid/84/articleType/ArticleView/articleId/303476/Default.aspx

- Ja sam Hrvat jugoslavenskog opredijeljenja. Neću driblati niti za Hrvatsku, niti za Srbiju, nego za Jugoslaviju. Ona se nikada neće raspasti! by Robert Prosinečki..zvan i Decembarski

.

NorthStand
18-10-2015, 19:32
ništa čudno, takvi debili ko on su i kumovali stvaranju Jugoslavije, i čuvenom "bratstvu jedinstvu".

Ante S.
19-10-2015, 13:31
veliki Hrvat i dalmatinac Josip Skoblar, legenda hrvatskog nogometa kuži spiku!:bravo: http://www.index.hr/sport/clanak/skoblar-mamic-je-pozitivac-a-boban-se-kasno-sjetio-progovoriti/850121.aspx

:ceda

totalna steta
19-10-2015, 14:48
Skoblaru za ono provociranje cigana i mažnjavanje kupa zvezdi isprid nosa u srid beograda 1991 ostajem vječno zahvalan :yess:hrhb:bravo

Ante S.
19-10-2015, 14:54
Skoblaru za ono provociranje cigana i mažnjavanje kupa zvezdi isprid nosa u srid beograda 1991 ostajem vječno zahvalan :yess:hrhb:bravo

ti ostaješ vječno zahvalan, ali kad sad orjuna počne sa hajkom: "ala braleee proda se mamiću za judine škude, izdajnik, triba ga obisit na rivi" i ostale pravedničke i junačke želje....

totalna steta
19-10-2015, 15:00
Boli me ona stvar šta radi sad ili di je igra prije....ja sam mu zahvalan za oni momenat..isto ka šta mi uspomenu na igrača ivicu šurjaka neće izbrisat sportski direktor ivica šurjak

daBronxBomber
19-10-2015, 15:07
Ništa izvan okvira uobičajenog navijačkog ponašanja. A onda je odjednom krenula pošast bengalki, tučnjava, rasističkih ispada, naci-fašističke simbolike, koja je kulminirala ljetošnjom svastikom na splitskom Poljudu. I zanimljivo, iako je riječ o ograničenim grupama huligana, na ograničenom terenu, za vrijeme događaja koji su uvijek pod pojačanim policijskim nadzorom, Milanović-Ostojićeva policija nikad nije identificirala krivce, nikad ih nije preventivno sklonila od stadiona, niti je javno objavila tko su ti huligani i s kojim motivima tako politički precizno ciljano čine nerede i ispade.

http://www.slobodnadalmacija.hr/Komentatori/VisnjaStaresina/tabid/415/articleType/ArticleView/articleId/303494/Vinja-Stareina-Drava-i-njezina-reprezentacija.aspx

Inkvizitor
19-10-2015, 15:22

Taj kup je Zvezda pustila jer je već bila prožeta četništvom i nije joj trebao kup i pehar Maršala Tita. Imala je pet puta jaču ekipu od Hajduka i mogla je taj kup uzeti ko od šale.

Još manje je trebao Hajduku,

Josip Skoblar je preteča Robrta Prosinečkog. Golgeter OFK Beograda.

Tašti starac, malo bljeđa kopija Ćire. Taj mjenja stajališta brže nego vjetrokaz. Šta se sve taj naizgovarao u životu i koga sve nije napadao.Totalno nebitna figura u hrvatskom nogometu.

Ante S.
19-10-2015, 15:28
Taj kup je Zvezda pustila jer je već bila prožeta četništvom i nije joj trebao kup i pehar Maršala Tita. Imala je pet puta jaču ekipu od Hajduka i mogla je taj kup uzeti ko od šale.

Tašti starac, malo bljeđa kopija Ćire. Taj mjenja stajališta brže nego vjetrokaz. Šta se sve taj naizgovarao u životu i koga sve nije napadao.Totalno nebitna figura u hrvatskom nogometu.

zvezda bila 5 puta jača od hajduka?:shlag:facepalm
nisu htjeli kup maršala tita?:shlag:facepalm

skoblar je naš najbolji golgeter U POVIJESTI.
ej, alo u povijesti.:slin

ako skoblar sutra kaže da zemlja ravna ploča e onda je zemlja ravna ploča. razumiš.:durica:kava:zbunjen:

totalna steta
19-10-2015, 15:33

Ma pustila ga je Zvezda sigurno..daj ne lupaj majke ti....par dana posli Borova sela,Zvezda pušta Hajduku..

Sigurno je Skoblar navijao za Ofk od malih nogu pa je krivac šta ga Hajduk nije pripozna kao i mnoge prije i poslije njega iz Dalmacije..

Bitan ili ne,čovjek je ime evropskog nogometa,Zadranin,Dalmatinac i Hrvat i neznam čemu ga se odricat zbog izjava koje tebi nisu sjele ?

daBronxBomber
19-10-2015, 15:34
veliki Hrvat i dalmatinac Josip Skoblar, legenda hrvatskog nogometa kuži spiku!:bravo: http://www.index.hr/sport/clanak/skoblar-mamic-je-pozitivac-a-boban-se-kasno-sjetio-progovoriti/850121.aspx

:ceda

Ne postoje veliki i mali Hrvati. Postoje dobri i losi. Postoje "obicni" i "znacajni," ali veliki i/ili mali? Stupidna prica o velikim i malim Hrvatima je takodjer djelo jedne tajne sluzbe. Prica i shema koja razorno djeluje na kolektivnu psihu ropskog naroda.

daBronxBomber
19-10-2015, 15:35
Ma pustila ga je Zvezda sigurno..daj ne lupaj majke ti....par dana posli Borova sela,Zvezda pušta Hajduku..

Sigurno je Skoblar navijao za Ofk od malih nogu pa je krivac šta ga Hajduk nije pripozna kao i mnoge prije i poslije njega iz Dalmacije..

Bitan ili ne,čovjek je ime evropskog nogometa,Zadranin,Dalmatinac i Hrvat i neznam čemu ga se odricat zbog izjava koje tebi nisu sjele ?

Skoblar je ok. Inace se slazem s ovim upisom.

daBronxBomber
19-10-2015, 15:36
"Ako si Hrvat onda moras biti ponosan Hrvat." - Josip Joe Simunic

Inkvizitor
19-10-2015, 15:37

Zvezda je koji dan kasnije ili ranije osvojila Kup europskih prvaka. Gledao sam tu utakmicu i vidio da Zvezda igra priko neke stvari.

zašto Zvazda ne bi pustila kup nakon Borova sela. Pa baš zato bi ga i pustila. Tada Zvezdom vlada četništvo a ne Titovo maršalstvo. "Druže Tito druže Tito tebe Srbi lažu, oni vole ovi vole đenarala Dražu"..i te spike

Ne znam za koga je on navija ali je igra za OFK Beograd. Ali nije to toliko bitno, bitnije je to, da je čovjek kolerični svadljivac kojeg su očito sad kupili nekom nevažnom funkcijicom da mu nahrane ego.

Ante S.
19-10-2015, 15:44
mamić je kupio skoblara, mamić je kupio sve najbolje naše nogometaše, mamić je kupio kolindu, mamić je kupio šukera, mamić je kupio nogometne suce, mamić je kupio pravosudne suce.
mi koje mamić nije kupio smo zapravo teška iznimka. samo je pitanje vremena kad će mamić pokucat na naša vrata i kupit nas. e nećeš razbojniče.

:zubo

daBronxBomber
19-10-2015, 15:45
Mamic je vrlo jak i ima veliko zaledje kao i djelatnu mrezu, no... mnogi pretjeruju kada govore i pisu o njemu i njegovoj moci. Ispada da je jaci od pokojnog Al Capone-a. Duvanjski Al Capone :D

totalna steta
19-10-2015, 15:47
Zvezda je koji dan kasnije ili ranije osvojila Kup europskih prvaka. Gledao sam tu utakmicu i vidio da Zvezda igra priko neke stvari.

ne znam za koga je on navija ali je igrao za OFK Beograd. Ali nije to toliko bitno, bitnije je to, da je čovjek kolerični svadljivac kojeg su očito sad kupili nekom nevažnom funkcijicom da mu nahrane ego.

Zvezda je igrala iduce sedmice finale u Bariju..igralo se u Bg,Zvezda ubjedljivo kvalitetnija momčad ali Hajduk potetniji i prčevitiji te Skoblar koji je uporno provocira igrače i klupu Zvezde..naravno cilj opravdava sredstvo i Hajduk je donija meni možda najdraži trofej u životu..u osvit rata,srbi se kurče nemjerljivo,mi gutamo muku od jada jer nemamo s čim i onda ih Boka uništi u srid Beograda....da nebitan trofej :facepalm

Btw..Zvezda je igrala u najboljem sastavu,toliko o tom da nisu htjeli trofej..i da ih nije zanima kup onda bi ispali prije,nebi čekali finale..bez obzira šta delije pjevaju...

totalna steta
19-10-2015, 15:52
Iskreno,ni neznam koju on to funkciju ima sad kod mamića u Hns??

Inkvizitor
19-10-2015, 15:52
Zvezda je igrala iduce sedmice finale u Bariju..igralo se u Bg,Zvezda ubjedljivo kvalitetnija momčad ali Hajduk potetniji i prčevitiji te Skoblar koji je uporno provocira igrače i klupu Zvezde..naravno cilj opravdava sredstvo i Hajduk je donija meni možda najdraži trofej u životu..u osvit rata,srbi se kurče nemjerljivo,mi gutamo muku od jada jer nemamo s čim i onda ih Boka uništi u srid Beograda....da nebitan trofej :facepalm

Btw..Zvezda je igrala u najboljem sastavu,toliko o tom da nisu htjeli trofej..i da ih nije zanima kup onda bi ispali prije,nebi čekali finale..bez obzira šta delije pjevaju...

Hajduk pobijedio Zvezdu jer je Skoblar provocira Zvezdinu klupu..ajde molim te

meni osobno najogavniji trofej i bolio me kurac za njega nakon Borova sela..da kup Maršala Tita..

zato ga Zvezda i nije htjela..

Jakov
19-10-2015, 16:01
https://www.youtube.com/watch?v=GvdRX_MuTHQ

najjači dio utakmice je Milojko Pantić i epizoda:Niste se čak ni setili cveće da donesete i da čestitate,.... Magnetoskop zapišite ovaj trenutak i izbacite, nisam video kada su dali cveće

totalna steta
19-10-2015, 16:04
https://www.youtube.com/watch?v=GvdRX_MuTHQ

najjači dio utakmice je Milojko Pantić i epizoda:Niste se čak ni setili cveće da donesete i da čestitate,.... Magnetoskop zapišite ovaj trenutak i izbacite, nisam video kada su dali cveće

To nije ista utakmica..ovo sa cvećem je prvenstvena utakmica i trener je Špaco kojeg je Binić nokautirao jer je mislija da je Skoblar..toliko o tom da ih Skoblar nije provocira i stao ima na žulj..

totalna steta
19-10-2015, 16:07
Hajduk pobijedio Zvezdu jer je Skoblar provocira Zvezdinu klupu..ajde molim te

meni osobno najogavniji trofej i bolio me kurac za njega nakon Borova sela..da kup Maršala Tita..

zato ga Zvezda i nije htjela..

Koga boli kurac kako se trofej zva,moga se zvat i kup kralja petra,bitno je da ih je hajduk skinija kad su bili najjači i najnakurčeniji u sred beograda!!! Kako ne kontaš??:facepalm

Inkvizitor
19-10-2015, 16:11
Koga boli kurac kako se trofej zva,moga se zvat i kup kralja petra,bitno je da ih je hajduk skinija kad su bili najjači i najnakurčeniji u sred beograda!!! Kako ne kontaš??:facepalm

A kako ti ne kontaš da im je to pušteno jer je Zvezdu bolio kurac za taj trofej i da su htjeli nabili bi tadašnji Hajduk s par golova kako su i ga nabijali svih tih godina pa sve da im je Skoblar igra kazačok na klupi.

Gleda sam tu utakmicu i iz aviona se vidjelo da Zvezdaši igraju ko da ih je netko puškom natjero.

Hajduk je tih godina bio očajan klub s par izuzetnih pojedinaca tipa Bokšić ali kao ekipa..nula.

Uglavnom da se ne ponavljamo ko papagaji, ti misliš svoje a ja svoje i nema potrebe za ponavljanjem.

(btw kad su ga već donijeli u Split trebali su ga rastalit i bacit u kanalizaciju ili neku crnu rupu)

totalna steta
19-10-2015, 16:18
A kako ti ne kontaš da im je to pušteno jer je Zvezdu bolio kurac za taj trofej i da su htjeli nabili bi tadašnji Hajduk s par golova kako su i ga nabijali svih tih godina pa sve da im je Skoblar igra kazačok na klupi.

Gleda sam tu utakmicu i iza viona se vidjelo da Zvezdaši igraju ko da ih je entko puškom natjero.

Hajduk je tih godina bio očajan klub s par izuzetnih pojedinaca tipa Bokšić ali kao ekipa..nula.

Uglavnom da se ne ponavljamo ko papagaji, ti misliš svoje a ja svoje i nema potrebe za ponavljanjem.

(btw kad su ga već donijeli u Split trebali su ga rastalit i bacit u kanalizaciju ili neku crnu rupu)

U pravu si ti misliš svoje ja svoje,nema potribe više argumentirati...
Jarni,bilic,štimac,bokšić,vučević,jeličić,miše su bili u toj momčadi..kako sam reka prije,mladi i potetni a takve momčadi često iznenade favorita ko zvezda...

Edit: zašto se sramiti svoje povijesti,zašto bi pokal trebalo rastaliti??
Čemu prekrajanje nečeg što se desilo??stvarno ne razumim tu potrebu za mjenjanjem svoje povijesti?? Bili se trebalo odreći onda svih titula ,osim ovih od 1992??

Inkvizitor
19-10-2015, 16:32
U pravu si ti misliš svoje ja svoje,nema potribe više argumentirati...
Jarni,bilic,štimac,bokšić,vučević,jeličić,miše su bili u toj momčadi..kako sam reka prije,mladi i potetni a takve momčadi često iznenade favorita ko zvezda...

Edit: zašto se sramiti svoje povijesti,zašto bi pokal trebalo rastaliti??
Čemu prekrajanje nečeg što se desilo??stvarno ne razumim tu potrebu za mjenjanjem svoje povijesti?? Bili se trebalo odreći onda svih titula ,osim ovih od 1992??

Nije to mjenjanje povijesti.

Samo je pehar trebalo rastalit i bacit u neku septičku jamu..

Pogotovo nakon Borova sela kojeg si spomenuo. jer taj "maršal" bio maršal monstruma koji je spepeljao trećinu Hrvatske.

totalna steta
19-10-2015, 16:49
Nije to mjenjanje povijesti.

Samo je pehar trebalo rastalit i bacit u neku septičku jamu..

Pogotovo nakon Borova sela kojeg si spomenuo. jer taj "maršal" bio maršal monstruma koji je spepeljao trećinu Hrvatske.

Sad odlazimo u sferu politike i povijesti..a pogotovo nemam namjeru braniti "maršala" i njegovu politiku..činjenice su da smo mi svi i hajduk bili dio te države,lige i kupa,koji se zvao kako se zvao...

daBronxBomber
19-10-2015, 18:33
Ja se samo nadam da će ono đubre Čičak biti taj koji će na koncu sjebat duvanjskog Al Caponea.

Komari
19-10-2015, 20:08
Evo pomoćnog , Joa Šiminića u Bujici..
:kez

zaba1111
19-10-2015, 20:38
Evo sad je malo jasnije zašto su neprijatelji žestoko nagazali čovjeka koji je jedini trener koji se direktno sukobio sa mamićevim igračkim investicijama u Dinamo, škartao ih zbog nediscipline bez da trepne i radio isključivo u intersu struke i svog trenerskog posla, evo zašto su neprijatelji naparavili nečuven čin u povijesti i optužili čovjeka za budući kriminal koji će po njima tek počininti i zašto su nahuškali debile, huligane i prema Hrvatskoj indiferentne, na Antu Čačića.
Citat:

Ante Čačić: Pozivati na bojkot reprezentacije je svojevrsni čin veleizdaje!

- Učlanio sam se u HDZ 1989. godine. Učinio sam to zbog ideje o neovisnoj Hrvatskoj i moja se jedina politička aktivnost svela u izlasku na izbore i glasanju za HDZ! Ne za hadezeovce, nego za HDZ, za Tuđmanovu ideju o sveopćoj pomirbi i hrvatskoj samostalnosti...

Citat:

– Kroz nogomet se vodi politika, to je činjenica, umjesto da se kod nas politika potrudi da osigura kvalitetnu infrastrukturu, red i mir na stadionima. Žalosno je da nemamo adekvatan stadion po europskim mjerilima, a reprezentacija nam je od zadnjih 11 velikih natjecanja nastupila čak na devet. Dinamo zadnjih deset godina igra u skupinama europskih natjecanja, sve su to fantastični dosezi za malu zemlju poput naše. Ali, za razliku od pokojnog predsjednika dr. Franje Tuđmana, nijedna dosadašnja vlada nije to prepoznala, niti je težila poboljšati infrastrukturu. K tome, situacija postaje opasna kad se dopušta huliganski način ponašanja i to se ne sankcionira, kad nagovaranja na bojkot reprezentacije postaju normalna pojava. Gledajte, nenormalno je da skupina izgrednika napravi nered u Italiji zbog kojih je kažnjen HNS, pa se onda dogodi i “svastika” na praznom Poljudu i HNS bude drastično kažnjen od Uefe, a uzročnici svega toga ostali su nekažnjeni ili nisu još ni pronađeni! Čak je bivši predsjednik države pronašao opravdanje za huliganizam, to je nečuveno! Ili izjave našeg premijera da ga nogomet ne zanima. Nevjerojatno, nogomet nam je najbolji promidžbeni artikl, a njega to ne zanima!? Pa što ga onda zanima?

http://www.vecernji.hr/nogomet/ante-cac ... tu-1031330

100s
19-10-2015, 21:03
Evo pomoćnog , Joa Šiminića u Bujici..

prvi put u životu sam malo gleda ovog kepeca :bravo

Kutina je zakon!

Joe Šimunić je četnik! Obični Mamićev glupavi potrčko.. samo mu šajkača fali :)

Ovaj voditelj debilko je isto četnik! Mali našmrkanko koji mora plaćat da skida paučinu s jaja ko najveći glupan traljavo politizira i ne sakriva koliko mrzi Hajduk i Torcidu...
Ne da bi moga dobit po ušima, nego bi moga dobijat dok je god živ :kruna
I još uz ova 2 cirkusanta i ovaj treći, jadni, politički, netalentirani SSSR režiser.
Uglavnom, komedija samo takva :shat

daBronxBomber
19-10-2015, 21:54
Aleksa Holiga na aparatima.

totalna steta
19-10-2015, 21:57

Kutina je zakon!

Ovaj voditelj debilko je isto četnik! Mali našmrkanko koji mora plaćat da skida paučinu s jaja ko najveći glupan traljavo politizira i ne sakriva koliko mrzi Hajduk i Torcidu...
I još uz ova 2 cirkusanta i ovaj treći, jadni, politički, netalentirani SSSR režiser.
x

Koji dobar opis,čisto mi dodje potražit reprizu i uzet malo dima:rofl:inkvi1

Inkvizitor
19-10-2015, 21:58

Kutina je zakon!

Jel Dražen Lalić četnik? Je li ili nije.

Nisam gledao emisiju jer je Šimunić ispao glup samim time što je pristao biti dio tima koji osuđuje pozdrav ZDS a mislim da ni tebi nije mio.

I tu sva priča oko njega prestaje. Sve što on nakon toga kaže nebitno je. I sad jel ustaša il četnik, mislim da je ustaša. haha

netalentirani SSSR režiseri su ti Brešan, Matanić, i ekipa koji nas 15 godina zasipaju idiotskim filmovima koji koštaju milione i milione eura i koje nitko ne gleda..

NorthStand
19-10-2015, 22:00
http://images.news-bar.hr/foto/7026/10904175_781674018583875_1305316166_n__seo.jpg

neki će reć da tema nije bujanec, slažem se ali kad se napada buajnca treba samo reći da je on pokazatelj koliko Hrvati žude i vape za pravom desnicom jer u nedostatku iste, idu u vode nacionalsocijalizma, da bi se taj trend zaustavio dragi moji integralisti, treba rasformirat HDZ i skupa s njime mamića, i krenut od nule, spepelit usranu pomirbu partizana i ustaša, i krenut u obračun s svim bivšim strukturama udbe i jugoslavije, koje se već 15 godina neometano iživljavaju nad hrvatima i svim svojim poltičkim neistomišljenicima, potpora mamiću od glupavih desničara dolazi i zbog navedenih stvari, da postoji desnica prava ona bi očerupala crvene kmere i mamića tako da nakon njihovog "dejstovanja" od dotičnih ne bi ostalo ni traga ni glasa. ali mi to nemamo, pa ćemo i dalje nastavit talasat putevima nacionalsocijalizma, neki u želji da se najebemo majke lažnim desničarima HDZ, i mamiću koji je od naše svetinje napravio privatnu prčiju, onaj kukasti po meni uopće nije bitan, on je samo simbol otpora potlačenog naroda, kome to nije jasno glup je ko kurac. potlačeni smo danas u miru i demokraciji, ko i u usranoj Titinoj Jugoslaviji, nemojte samo počet opet kako nećete politiku u svoju butigu i slična sranja, da bi se spriječilo devijacije ovog tipa treba gubavu komunističku aždaju zvanu SDP i HDZ rasformirat na proste faktore, i počet stvarat državu i stranku nacionalista od početka, jer ovi kadrovi koje sad imamo HDZ i SDP koji se smjenjuju ko na traci, nisu riješili niti jedan gorući problem naše države i narod, a za bonus cijelo vrijeme narod djele na partizane i ustaše, što rezultirala podrškom mamiću i sličnim "branitelima hrvatstva" od dva komunistička ogranka, jednog malo manje anacionalnog HDZ, i drugog okorijelo anacionalnog SDP, dakle po meni ključni problem je što se u hrvatskoj nije napravila lustracija, da se napravial danas ni Mamića ne bi gledali ko udbinog klauna kako glumi velikog hrvata i domoljuba, na račun svog privatnog menadžerstva. a gdje naravno puni džep i "domoljuba" iz HDZ-a i udbaša iz SDP-a. samo glup može mislit da SDP i komunjare žele maknut mamića, da su ga htjeli odavno bi ga zapakirali ko sanadera da ne bi znao šta ga je snašlo u tuđini.

nitko nama nije kriv što govna 1990ih nismo potaracali onako kako su oni naše očeve i djedove potaracali 1945, a upravo ih je tako trebalo sve u kompletu potaracat. bez milosti, i suda.

daBronxBomber
19-10-2015, 22:03
Dražen Lalić je predvodnik progresivnih snaga iz 50-ih.

daBronxBomber
19-10-2015, 22:06
A da mu se vratit u'45 bio bi knojevac.

daBronxBomber
19-10-2015, 22:10
Bujanec stalno pozdravlja Torcidu i hvali svaki domoljubni čin iste grupe, a tako ga častite. Aj dobro.

Inkvizitor
19-10-2015, 22:17
zaba1111, ponoviš li još jednom taj glupavi, idiotski post odletit ćeš s opet s foruma..

100s
19-10-2015, 22:23
Jel Dražen Lalić četnik? Je li ili nije.

Nisam gledao emisiju jer je Šimunić ispao glup samim time što je pristao biti dio tima koji osuđuje pozdrav ZDS a mislim da ni tebi nije mio.

I tu sva priča oko njega prestaje. Sve što on onakon toga kaže nebitno je. I sad jel ustaša il četnik, mislim da je ustaša. haha

netalentirani SSSR režiseri su ti Brešan, Matanić, i ekipa koji nas 15 godina zsipaju idiotskim filomovima koji koštaju milione i milione eura.
Dražen Lalić je jebivjetar, nebitan lik, i meni je iša na živce kad je nekidan prvi skočia na ona govna koja je govoria predsjednik HDZ-a na račun Hajduka, al nije Mamićev četnik i neprijatelj ko ova dva. Bezveznjak koji se miša di triba i di ne triba.

Sedlar je komedijaš koji je uša u filmsku antologiju sa onim naručenim od politike, SSSR filmovima tipa legendarni Četverored :D
A pošto se realno solidno razumim u filmove ni ova dvojica antitalenata Brešan, Matanić i svi ti ostali koji dobijaju lovu u Hrvatskoj za filmove zadnjih 20 godina mu nisu daleko, iako s ovom legendom Sedlarom niko ne može u istu rečenicu :)

Četnik je četnik, nema to veze s politikom, niti tribate sve uvik okrićat na politiku. I onaj govnjar Milanović je četnik jer nije kurcem maka 4 godine da makne HNS, mafijašku državu u državi. Usranko mali, nesposobni, kojemu Mamić vlada dobrim komadom države.

zaba1111
19-10-2015, 22:23
Pa ne mogu ni ja. Iako sam duboko svjestan da je to osobna Mamićeva firma i da samo nose dres hrvatske reprezentacije kao mimikriju.

Da ima neka druga paralelna hrvatska reprezentacija, sigurno na ovu ne bi obrvu pomakao.

Ali na to gadovi i idu. Nema se druge. Udaraju ljudima na emocije kako bi sebi zgrnuli materijalnu korist.

Ne znam kako uopće mogu navijati za tu reprezentaciju kad znam da su je oni sami bojkotirali. Da su namjerno gubili utakmice. realno je da kažeš i da im saspuješ sve i da stvarno poželiš da ispadnu jer su to svojim ponašanjem i nekarakterom zaslužili.. Ali nisam stigao do te faze. Možda sam i ja priglup.

Čak da osvoje par svjetskih prvenstava u teoriji i par europskih ostat će neviđena i svakom normalnom i čestitom ljudskum umu nepojmljiva sramota da su namjerno gubili utakmice reprezentacije i države za koju se onako hinjski i pokvareno kunu pred kamerama ( a sve je to plitka laž, čast pojedincima, prozirni štos, oni su plaćenici i poslušnici firma Mamić i radit će sve što im on naredi) ko poslušni psići spremni su pljunuti na sve to kad im gazda naredi i osramotiti dres koji nose i grb na njemu i državu koju predstavljaju.

Sve je to jedno veliko sranje i samo odraz društva u kojem su se sve norme pogubile. A sport je uvijek samo bio odraz društva. Ništa drugo. Kao i svaka vlast. U ovoj državi su svi pošteni, sve poštenjačine, jedan veći od drugoga, moralne gromade svuda oko nas, samo su oni na vlasti lopovi. Austvari su ovi samo zavidni što oni ne kradu. Jer nemoguće je da se uvijek na vlast proberu samo lopovi a oko njih par miliona poštenjačina.

Zašto Srbija nema uspjeha u reprezentativnom nogometu. Zato jer tamo ima deset klanova koji se kokaju čiji će igrač igrat i tko će doć u izlog. Ovdje to drži jedan centar, pa se uz to što reprezentacija služi kao izlog, uspiju i kvalificirat na natjecanja.

Btw..Gobac po meni ne može u istu rečenicu s Mamićem. Ne znam zašto je uopće bila povika na tog čovjeka. Za vrijeme njegove vladavine hrvatski rukomet je postao svjetska velesila i samo je neki niz faktora nedostajao da imamo hrpu zlatnih medalja sa raznih natjecanja a imamo medalja. Sjećam se dreke na Červara koji je Hrvatsku digao na onu razinu. Tada je to po meni bio napad na hrvatski sport kad se njega micalo.

Čovjek je napravio vlastitu konstrukciju onako kako se to njemu čini logično i onda bez ikakvih dokaza kreće u javnost sa montruoznim optužbama prema velikim i najzaslužnijim Hrvatima, a sve , kao što je i tipično, popraćeno sa velikim pričama o moralu i zgražanju nad sveopćim nemoralom...

Edit: Ja sam svoj post maksimalno skratio , vjerujem da nije problem u citiranom postu.

zaba1111
19-10-2015, 22:27
zaba1111, ponoviš li još jednom taj glupavi, idiotski post odletit ćeš s opet s foruma..

Post uopće nije glupav, gađa u sridu i rješava problem koji mnogima nije bio jasan pa ni meni ,dok nisam naletio na ono. I šteta je što ga brišeš samo zato što u njemu ostaješ posramljen, trebaš misliti na opće dobro.

Inkvizitor
19-10-2015, 22:28
Dražen Lalić je jebivjetar, nebitan lik, i meni je iša na živce kad je nekidan prvi skočia na ona govna koja je govoria predsjednik HDZ-a na račun Hajduka, al nije Mamićev četnik i neprijatelj ko ova dva. Bezveznjak koji se miša di triba i di ne triba.

Sedlar je komedijaš koji je uša u filmsku antologiju sa onim naručenim od politike, SSSR filmovima tipa legendarni Četverored :D
A pošto se realno solidno razumim u filmove ni ova dvojica antitalenata Brešan, Matanić i svi ti ostali koji dobijaju lovu u Hrvatskoj za filmove zadnjih 20 godina mu nisu daleko, iako s ovom legendom Sedlarom niko ne može u istu rečenicu :)

Četnik je četnik, nema to veze s politikom, niti tribate sve uvik okrićat na politiku. I onaj govnjar Milanović je četnik jer nije kurcem maka 4 godine da makne HNS, mafijašku državu u državi. Usranko mali, nesposobni, kojemu Mamić vlada dobrim komadom države.

Nemoj ti meni to, Mamićev četnik. Nije Mamić komandadant svih četnika. Četnik je četnik.

Dakle, jel Dražen Lalić četnik. pošto tako lako dajete titule četnika. Ako je četnik ( a njemu je bliže, najbliže četništvo od svih pobrojanih), što četnik radi u loži Hajduka.

Nije neprijatelj, kako kome, možda tebi nije, možda drugima je.

A po čemu je to Četverored "legendaran" Koliko ja znam njega su napadali samo Feralova dica i slični njima.

Film je pokazao niti jedan promil stradanja Hrvata na križnom putu i Feralovci su ga proglasili ustaškom propagandom.

Znači ti se svrstavaš u tu skupinu.

Što bi bilo da je prikazao kako zazidavaju žive ljude u Hudu jamu zalivaju ih krečom. Da je prikazano stvarno stradanje i malo više od promila onoga što se stvarno dogodilo.

Inkvizitor
19-10-2015, 22:30
Post uopće nije glupav, gađa u sridu i rješava problem koji mnogima nije bio jasan pa ni meni ,dok nisam naletio na ono. I šteta je što ga brišeš samo zato što u njemu ostaješ posramljen, trebaš misliti na opće dobro.

Posramljen. Pa posramllen može biti samo onaj tko piše takve postove koji kao da su pisani pod lošim opijatima.

Ne glupiraj se se tim svojim pričicama bar ne ovdje..imaš tamo gore podforuma za fiktivne pričice. Koga briga za to.

100s
šta je orjunaši, bujanec i šimunić su vam trn u oku. ajde uvatite se u kolo partizansko sa brbićem i pavasovićem, oni su vam ono urbani dalmatinci ka, borci za pravdu i to...puuuj.

Sinko špreha ti je ista ka i Šukeru... Svi ste slične pameti i priče..
Pa ti vidi, ako ti to nije previše, jel to dobro ili loše :)

daBronxBomber
Jel se sicate ovoga. I dan dana se smijem. Ajme hahahhahhaahahaha

https://www.youtube.com/watch?v=BA67CEPVyS8

Ante S.
19-10-2015, 22:33
sedlar ono nije dovoljno urban ka razumiš braleee, a ioni aralica, samo neke komuniste spominje, dosadan je, ono brale daj o hajduku piši knjige, ono o travi, pičkama i te sheme. ono brale razumiš, rej ban, rebe, urbani đir

zaba1111
19-10-2015, 22:34

Kutina je zakon!

A ovo je inteligentan post s kojim Inkvizitor raspravlja,... čovjek otvorio forum da bi on bio na njemu najpametniji, sve koji su od njega pametniji progoni i briše, a onda za neuspjeh foruma okrivljuje narod... :facepalm

Inkvizitor
19-10-2015, 22:35
Čovjek je napravio vlastitu konstrukciju onako kako se to njemu čini logično i onda bez ikakvih dokaza kreće u javnost sa montruoznim optužbama prema velikim i najzaslužnijim Hrvatima, a sve , kao što je i tipično, popraćeno sa velikim pričama o moralu i zgražanju nad sveopćim nemoralom...

Edit: Ja sam svoj post maksimalno skratio , vjerujem da nije problem u citiranom postu.

To nije nikakva konstrukcija. To vidi svatko osim onih s manje od dva grama mozga ili oni koji su na plaći u obiteljskom obrtu. Ja ne znam što si ti od to dvoje.

Toliko je to sve očito da je morao i Židak napisati da su bojkotirali Kovača.

100s
19-10-2015, 22:37
Nemoj ti meni to, Mamićev četnik. Nije Mamić komandadant svih četnika. Četnik je četnik.

Dakle, jel Dražen Lalić četnik. pošto tako lako dajete titule četnika. Ako ječetnik, što četnik radi u loži Hajduka.

Nije neprijatelj, kako kome, možda tebi nije, možda drugima je.

A po čemu je to Četverored "legendaran" Koliko ja znam njega su napadali samo Feralova dica i slični njima.

Film je pokazao niti jedan promil stradanja Hrvata na križnom putu i Feralovci su ga proglasili ustaškom propagandom.

Znači ti se svrstavaš u tu skupinu.

Što bi bilo da je prikazao kako zazidavaju žive ljude u Hudu jamu zalivaju ih krečom. Da je prikazano stavrno stradanje i malo više od promila onoga što se stvarno dogodilo.

za Lalića sam ti već napisa.

Sranje film je sranje film, bez obzira jeli o stradanju domobrana, ustaša, partizana ili komanča. Film kojemu se svi smijali na svim festivalima po europi di su ga probali slat tih godina. Film koji kurca ne valja ko film. Zato je legendaran. Good fellas je dobar film. Četverored nije.
Ne tribaš sve politizirat bez veze.

Inkvizitor
19-10-2015, 22:37
A ovo je inteligentan post s kojim Inkvizitor raspravlja,... čovjek otvorio forum da bi on bio na njemu najpametniji, sve koji su od njega pametniji progoni i briše, a onda za neuspjeh foruma okrivljuje narod... :facepalm

Ma da...

Slobodan si otići svojom voljom sa ovog neuspješnog foruma..

daBronxBomber
19-10-2015, 22:38
Kako to da te urbane tipove uvijek predvode neki likovi ciji su roditelji stigli iz debelo-bosanskih ili servijanskih gudura? To je neki fenomen u pm.

A ima onih ko Lalic. Lalic je iz Podgore kod Makarske. Mjesto poznato po orjunastvu; odanih dinastiji Karadjordjevica. U WW2 su se presaltali u partizane, poput servskih cetnika. Cast rijetkim iznimkama koje su bili posteni Hrvati. Ima ih, naravno, i danas.

daBronxBomber
19-10-2015, 22:40
Urbanim tipovima, bili hrvatskog ili servskog podrijetla, imaju nesto zajednicko: Zaljenje za Jugoslavijom, partizanski pedigree i teski kompleksi zbog spusta u gradove.

Komari
19-10-2015, 22:42
Joe ima problem što se na hrvatskom ne zna baš dobro izražavati. I pod hitno nek plati školu retorike i poradi na jeziku.
Toga ima u Zagrebu.

On se naša (svojom krivnjom) u potpuno apsurdnoj situaciji.

Njemu je hrvatski dres svetinja i totalno ne kuži što se oko tog dresa događa. Predmnijevam da je on poziv shvatio kao najveću čast, a ne kuži da je upa u kašetu brokava i da će/je navuka na sebe ljutnju dijela navijača i da je lagano izgubio kredibilitet.

O Bujancu ja i tako nemam pozitivno mišljenje još od studentskih dana.

A što se Sedlara tiče i po mojem skromnom mišljenju Četverored nije odradio onako kako ta tema zaista zaslužuje. To sam i u vrijeme kad je film izišao rekla i pri tome ostajem i dan danas. Sve je to bilo ofrlje i u pojedinim momentima i komično. Što je užas.

Ja još uvijek čekam da netko napokon i tu temu obradi na dostojan način, ali kad znamo tko drži lovu i kome je dili za snimanje filmova onda mislim da ću se još načekat.

.

Inkvizitor
19-10-2015, 22:42
za Lalića sam ti već napisa.

Sranje film je sranje film, bez obzira jeli o stradanju domobrana, ustaša, partizana ili komanča. Film kojemu se svi smijali na svim festivalima po europi di su ga probali slat tih godina. Film koji kurca ne valja ko film. Zato je legendaran. Good fellas je dobar film. Četverored nije.
Ne tribaš sve politizirat bez veze.

Ali ti politizaraš.

Film nije za Oscara ali je za sva ova Matanićeva i Brešanova sranja filmčuga. Iako ih promoviraju sa epitetima..film koji je zapalio Hrvatsku i Europu :vidiga:rofl i ulupavaju državne pare u ta govna od filmova.

Al ih nitko ne proziva a 15 godina nas teroriziraju svojim imbecilnim uradcima koje nitko ne gleda i gdje jedna drugoga hvale po premijerama po sistemu " ja tebi serdaru ti meni vojvodo, a kod kuće ionako znaju kakva smo govna"

Sedlar od tih državnih fondova 15 nije dobio centa niti može dobit ( filmove mu financiraju i Židovi)..dijele između sebe tuđe pare,,uska kasta netalntiranih crvenih Kmera i ti onda njega nazivaš režiserom SSSR-a..to je groteska.

totalna steta
19-10-2015, 22:43
sedlar ono nije dovoljno urban ka razumiš braleee, a ioni aralica, samo neke komuniste spominje, dosadan je, ono brale daj o hajduku piši knjige, ono o travi, pičkama i te sheme. ono brale razumiš, rej ban, rebe, urbani đir

Ja saam seeeeljak al živim u graduuuuuuu:belj1:vidiga

daBronxBomber
19-10-2015, 22:44
Sedlarove projekte ne financiraju Zidovi, jedino ako je A.K. iz Omisa - Zidov. :)

Komari
19-10-2015, 22:46
Što se tiče Dražena Lalića... on nije četnik..on je ono još gore - orjunaš.
Naime s ovima prvima znaš da te mrze i otvoreno ti to kažu ne lažu te... a ovi ti prodaju ljubav za Hrvatsku i uvjeravaju te da je ono što oni nastoje postić upravo najbolje za hrvatski narod i nabacju se poluistinom.
Tako je bilo i kad su se osnivali tako je i danas.

totalna steta
19-10-2015, 22:47
Da skratimo polemiku o hrvatskom filmu na temi o nogometnoj reprezentaciji....hrvatski režiseri i scenografi su smeće,kao i njihovi filmovi...kako lijevi tako i desni...:facepalm:shlag

daBronxBomber
19-10-2015, 22:49
Boris Dezulovic je najurbaniji Splicanin kojeg sam ja vidio u zivotu. Toliko urban, da mu je Beograd smisao zivota. (Halo, Beograd!) :D :D :D

Inkvizitor
19-10-2015, 22:50
Joe ima problem što se na hrvatskom ne zna baš dobro izražavati. I pod hitno nek plati školu retorike i poradi na jeziku.
Toga ima u Zagrebu.

On se naša (svojom krivnjom) u potpuno apsurdnoj situaciji.

Njemu je hrvatski dres svetinja i totalno ne kuži što se oko tog dresa događa. Predmnijevam da je on poziv shvatio kao najveću čast, a ne kuži da je upa u kašetu brokava i da će/je navuka na sebe ljutnju dijela navijača i da je lagano izgubio kredibilitet.

O Bujancu ja i tako nemam pozitivno mišljenje još od studentskih dana.

A što se Sedlara tiče i po mojem skromnom mišljenju Četverored nije odradio onako kako ta tema zaista zaslužuje. To sam i u vrijeme kad je film izišao rekla i pri tome ostajem i dan danas. Sve je to bilo ofrlje i u pojedinim momentima i komično. Što je užas.

Ja još uvijek čekam da netko napokon i tu temu obradi na dostojan način, ali kad znamo tko drži lovu i kome je dili za snimanje filmova onda mislim da ću se još načekat.

.

Ako Šimunić nije skužio di je upa i s kim je upa, onda je glup.

Temu događanja nakon Bleiburga koji se u narodu naziva i križnim putem, je nemoguće obraditi u jednom filmu..mislim moguće je ali to treba biti majstor..film je urađen na brzinu i je djelom tragikomičan a djelom nije.

Al ne napadaju njega što je tragikomičan nego što se uopće usudio dirnuti tu temu. To njima smeta a ne umjetnički dojam

što bi tek radili nekome kad bi prikazao pravu razinu stradanja...npr ovo

http://img.rtvslo.si/upload/Slovenija/snap47678_show.jpg

i ovo na ulazu u rudnik

http://narod.hr/wp-content/uploads/2015/10/%C5%BDenske-pletenice-Huda-jama-Barbarin-rov-1024x512.jpg?d649c5

Pa šta bi tek njemu radili..Sedlar je uradio to sve s malo krvi..tako da mu je prišao Vlado Gotovac nakon premijere i rekao..Jakove, bilo je stoputa gore..

Šta bi mu tek radili ili njemu ili bilo kome da prikaže bar dio stradanja koje se dogodilo.

njima stalo do umjetničkog dojma..aha..

zaba1111
19-10-2015, 22:51
To nije nikakva konstrukcija. To vidi svatko osim onih s manje od dva grama mozga ili oni koji su na plaći u obiteljskom obrtu. Ja ne znam što si ti od to dvoje.

Toliko je to sve očito da je morao i Židak napisati da su bojkotirali Kovača.

Čovjek doslovno kaže kako je za uspjeh reprezentacije ključno to ako Mamić naredi igraj onda oni pobjeđuju, ako kaže bojkotiraj oni bojkotiraju, ćemu služe pripreme, čemu navijači, čemu klupski psiholozi, čemu taktike... da je Realu jedan Mamić.
Ali šalu na stranu, ovo je prelazi granice šale, a je se ne volim nikome izrugivati, dakle Mamić naređuje najvećim svjetkim klasama, a oni ga moraju slušati ako žele igrati, tako npr jedan Modrić službeno optuži Mamića za kriminal zbog kojega je ovaj pod istragom i ozbiljno je ugrožen, znači čovjek koji je jedini ikada iznio nešto suvulo protiv Mamića na policiji je njegov potrčko ili Eduardo, čovjek koji se s Mamićem sudio za milione eura , koji je sve te godine konstntno igrao, putovao na SP , je ustvari Mamićev pijun i potrčko odaziva se lopti na mamićevu zapovijed.
Kovač je Mamićev pijun koji prodaje njegove igrače iako u repki u kvalifikacijama nije igrao nijedan igrač Dinama, a u Dinamu su svo to vrijeme bili svjetske klase Pjaaca, Ćorić, Rog, pa i Pivarić, a unutra je bio Caktaš.
A Čačić je lopov, iako je jedini koji je odjebao Mamićeve investicije Vidu,Leku, Pokrivača, dokazao da ima stav i ljudski i profesionalni inegritet, ali pojedinac ispraznog mozga zna da će on u budućnosti postati kriminalac i prodavati Mamićeve igrače i zato treba svim sredstvima po njemu, a zna se da je bio i u HDZu još 89. , stoga stvar je jasna, Čačić je sklon kriminalu i nema sumnje da je to budući kriminalac.

totalna steta
19-10-2015, 22:52
Boris Dezulovic je najurbaniji Splicanin kojeg sam ja vidio u zivotu. Toliko urban, da mu je Beograd smisao zivota. (Halo, Beograd!) :D :D :D

Boris je odrasta u bandite strasse i cili život želi ima kompleks urbanog:zubo

Jadni njegov brat,svaku mobilizaciju su ga dizali zbog bore,otuka je terena i terena...

daBronxBomber
19-10-2015, 22:56
hahhahahaha :zubo :D :D

Inkvizitor
19-10-2015, 22:56
Čovjek doslovno kaže kako je za uspjeh reprezentacije ključno to ako Mamić naredi igraj onda oni pobjeđuju, ako kaže bojkotiraj oni bojkotiraju, ćemu služe pripreme, čemu navijači, čemu klupski psiholozi, čemu taktike... da je Realu jedan Mamić.
Ali šalu na stranu, ovo je prelazi granice šale, a je se ne volim nikome izrugivati, dakle Mamić naređuje najvećim svjetkim klasama, a oni ga moraju slušati ako žele igrati, tako npr jedan Modrić službeno optuži Mamića za kriminal zbog kojega je ovaj pod istragom i ozbiljno je ugrožen, znači čovjek koji je jedini ikada iznio nešto suvulo protiv Mamića na policiji je njegov potrčko ili Eduardo, čovjek koji se s Mamićem sudio za milione eura , koji je sve te godine konstntno igrao, putovao na SP , je ustvari Mamićev pijun i potrčko odaziva se lopti na mamićevu zapovijed.
Kovač je Mamićev pijun koji prodaje njegove igrače iako u repki u kvalifikacijama nije igrao nijedan igrač Dinama, a u Dinamu su svo to vrijeme bili svjetske klase Pjaaca, Ćorić, Rog, pa i Pivarić, a unutra je bio Caktaš.
A Čačić je lopov, iako je jedini koji je odjebao Mamićeve investicije Vidu,Leku, Pokrivača, dokazao da ima stav i ljudski i profesionalni inegritet, ali pojedinac ispraznog mozga zna da će on u budućnosti postati kriminalac i prodavati Mamićeve igrače i zato treba svim sredstvima po njemu, a zna se da je bio i u HDZu još 89. , stoga stvar je jasna, Čačić je sklon kriminalu i nema sumnje da je to budući kriminalac.

ne kažem ja da je Čačić kriminalac, Čačić je samo otužni klaun.

Ako je tako dobar trener što ga je Mamić potjerao iz Dinama?

Nitko ne zna što je Modrić govorio pred istražiteljima Uskoka a ako je govorio spašava sebe, što ne znači da neće bojkotirat reprezentaciju ako mu je to u nekom inetresu.

jasno je da su Štimac i Kovač bojkotirani po naredbi Mamića da bi se ustoličio klaun Čačić.

No, šalju se neki pozitivni signali. HDZ nije stao iza Šuprahe u Dalmaciji, član HNS-ea Ante Kulušić nije ušao na izbornu listu HDZ-ea. Sve je to premalo i ne zna se je li predizborni trik no daje neku sitnu nadu a i najdulji put počinje prvim korakom.

Rađe bi o tome nego se nadjebavao s tobom, dosadno je.

zaba1111
19-10-2015, 22:58
Ma da...

Slobodan si otići svojom voljom sa ovog neuspješnog foruma..

već sam ti rekao zašto ovdje dolazim, ali brišeš, a danas mi je forum odgovorio i na pitanje koje mi je dugo bilo nejasno, ali i to si pobrisao, nadam se da je barem netko pročitao jer vjerovatno su i mnogi drugi bili u neznanju poput mene.

Edit: pa nemoj se nadjebavati, pusti različita mišljenja i postove koji imaju što reći... ali onda nećeš biti forumski vrajer.

Inkvizitor
19-10-2015, 23:01
već sam ti rekao zašto ovdje dolazim, ali brišeš, a danas mi je forum odgovorio i na pitanje koje mi je dugo bilo nejasno, ali i to si pobrisao, nadam se da je barem netko pročitao jer vjerpvatno su i mnogi drugi bili u neznanju poput mene.

Ok, jesi sad sretan..

Inkvizitor
19-10-2015, 23:03
Boris je odrasta u bandite strasse i cili život želi ima kompleks urbanog:zubo

Jadni njegov brat,svaku mobilizaciju su ga dizali zbog bore,otuka je terena i terena...

jednom je spominja svog brata..kao redovan je na terenu..al nije spominja da ga se ono diže preko mjere..nego da ovaj to želi.

Ako je bilo tako..da su ga dizali svaki teren više nego druge, to nije fer, jer momak nije kriv.

totalna steta
19-10-2015, 23:05
ne kažem ja da je Čačić kriminalac, Čačić je samo otužni klaun.

Ako je tako dobar trener što ga je Mamić potjerao iz Dinama?

Nitko ne zna što je Mosdrić govorio pred istražiteljima Uskoka a ako je govorio spašava sebe, što ne znači da neće bojkotirat reprezentaciju ako mu je to u nekom inetresu.

jasno je da su Štimac i Kovač bojkotirani po naredbi Mamića da bi se ustoličio klaun Čačić.

No, šalju se neki pozitivni signali. HDZ nije stao iza Šuparhe u Dalmaciji, član HNS-ea Ante Kulušić nije ušao na izbornu listu HDZ-ea. Sve je tp premalo i ne zna se je li predizborni trik no daje neku sitnu nadu a i najdulji put počinje prvim korakom.

Rađe bi o tome nego se nadjebavao s tobom, dosadno je.

Ja mislim da ni sdp nije reka zadnju riječ po pitanju braće mamić...ne bi me čudilo da bude opet neka spektakularna hapšenja glavatog pred izbore,kao i kalmete te josipe rimac..mislim da im je to adut u rukavu...

Komari
19-10-2015, 23:06
Neće bit hapšenja, jerbo i ovi koji su za to zaduženi čekaju rezultate izbora..
:D

Inkvizitor
19-10-2015, 23:10
Neće bit hapšenja, jerbo i ovi koji su za to zaduženi čekaju rezultate izbora..
:D

Tako je. Gotovo je sa hapšenjima. Ionako je svatko skužio da su to samo predstave.

Oni uhapse Mamiće a ovi iziđu još luđi.

To su sve trikovi. Jeftini i namjerno režirani. I to od onih koji hapse. Kao i ova farsa sa Sanaderom. Pred one izbore podignuta optužnica, pred ove izbore cirkus oko puštanja. Luda država bez ikakvog reda.

I za ovo su momci istrčavali pred tenkove sa zoljama u rukama.

zaba1111
A zašto je Čačić otužni klaun?
Meni npr izgleda kao gospodin, dokazao je da ima stav, nije se libio potjerati Leku i VIdu, iako je mamić u njih investirao i koje je vratio nakon odlaska Čačića, širi pozitivne vibracije, širi domoljubne emocije, djeluje pošteno, vratio je zajedništvo u svlačionicu, pozitivan duh, slave se pobjede, igra i pristup su bili bolji nego ikad u zadnjih 5 godina... čovjek doslovno ničim nije zaslužio ovakav neviđeni progon, osim time što je bio u HDZu još 89. , ali zato i govorimo o neprijateljima i debilima.

totalna steta
jednom je spominja svog brata..kao redovan je na terenu..al nije spominja da ga se ono diže preko mjere..nego da ovaj to želi.

Ako je bilo tako..da su ga dizali svaki teren više nego druge, to nije fer, jer momak nije kriv.

Ma želija je vraga..on je sušta suprotnost bori,priglupa dobričina..on je to uredno odrađiva svaki poziv,iako neznam zašto je njih iz partizanske slalo u makarsku 156(cini mi se ) a ne u 6.domobransku ili 141 di su obično išli splićani...

Kad smo vec offtopik i kod te ekipe iz partizanske,zanimljiv je jedan lik inače srbin,koji je cili rat opalija u bosni u hvo-u,od bugojna preko mostara...

Inkvizitor
19-10-2015, 23:16
Meni npr izgleda kao gospodin, dokazao je da ima stav, nije se libio potjerati Leku i VIdu, iako je mamić u njih investirao i koje je vratio nakon odlaska Čačića, širi pozitivne vibracije, širi domoljubne emocije, djeluje pošteno, vratio je zajedništvo u svlačionicu, pozitivan duh, slave se pobjede, igra i pristup su bili bolji nego ikad u zadnjih 5 godina... čovjek doslovno ničim nije zaslužio ovakav neviđeni progon, osim time što je bio u HDZu još 89. , ali zato i govorimo o neprijateljima i debilima.

Ma da..njega se napada jer je u HDZ-eu od 1989-te. Svi su znali za taj podatak, Čačićeva biogrfaija se pomno pratila. Dok to nije rekao u intervju-u nitko ga nije napada.

Klaun je jer je prista bit klaun. Ima na klupi Mamićevog čovjeka ko dijete tetu u vrtiću.

Kad je tako dobar što ga je Mamić potjerao iz Dinama. Ili to Mamić više voli i više ga strah za Dinamo od reprezentacije.

Inkvizitor
19-10-2015, 23:17
Ma želija je vraga..on je sušta suprotnost bori,priglupa dobričina..on je to uredno odrađiva svaki poziv,iako neznam zašto je njih iz partizanske slalo u makarsku 156(cini mi se ) a ne u 6.domobransku ili 141 di su obično išli splićani...

Kad smo vec offtopik i kod te ekipe iz partizanske,zanimljiv je jedan lik inače srbin,koji je cili rat opalija u bosni u hvo-u,od bugojna preko mostara...

Ko da je to jedini Srbin..

Ma znam da sam jednom pročita od Bore..kao moj brat..jel Jere ili nešto tako..nijedan teren ne propušta..nije ono napisa..đubrad mi brata stalno dižu..zato pitam..

Komari
19-10-2015, 23:20
Ma da..njega se napada jer je u HDZ-eu od 1989-te. Svi su znali za taj podatak. Dok to nije rekao u intervju-u nitko ga nije napada.

HDZu će taj podatak sad javno priznat jako puno pomoć na izborima.. :rofl

Činimise da HNS ekipi više odgovaraju ovi sadašnji :kez jer kako bi inače dokazivali svoje domoljublje :kez

totalna steta
19-10-2015, 23:21

Ja neznam jeli ti izlaziš iz kuće kad ovako pišeš ili namjerno trolaš?? Pa jeli tebi normalno da jedna dalmacija kao izrazito domoljubni dio hrvatske ne vidi reprezentaciju dva puta u 20 godina,da jedni bbb i torcida kao izrazito desno orijentirani tu istu repku žele izbaciti?? Čemu se praviti slijep kod očiju,pa jeli ti vidiš da više nema 10% zanosa oko te iste reprezentacije?? Pa nije moguće da su svi budale,samo ti,mamić i razni klički po forumima pametni..pa jeli se išta jadnije moglo desiti hrvatskoj reprezentaciji da im šuker iznajmljuje navijače plaćenike a mamic zabranjuje praćenje iste a gastose se hapsi po norveškoj radi dresa..dobro jesi ti normalan??

Inkvizitor
19-10-2015, 23:22
.

Edit: pa nemoj se nadjebavati, pusti različita mišljenja i postove koji imaju što reći... ali onda nećeš biti forumski vrajer.

Sva mišljenja su ovdje dopuštena kako vidiš ali nije stalkanje a to je ono što ti radiš..

Okani se mene i piši o temi i neće bit nikakvih problema.

Naravno laganje, izmišljanje i namjerno trolanje s jasnom namjerom da se tema uništi neće se dopuštat. Različita mišljenja, to uvijek.

Komari
19-10-2015, 23:23
Ovaaaaj ko su "klički".. To mi je novi moment tu.
:rofl

daBronxBomber
19-10-2015, 23:26
Klicki su vam mamicevi trollovi na SPINDEXU.

totalna steta
19-10-2015, 23:27
Ko da je to jedini Srbin..

Ma znam da sam jednom pročita od Bore..kao moj brat..jel Jere ili nešto tako..nijedan teren ne propušta..nije ono napisa..đubrad mi brata stalno dižu..zato pitam..

Jole,inače dobričina ..ok lik..ja sam feralove radove čitao još dok su pisali u omladinskoj iskri,jer su te tekstove u šporko radili na velikom panou u njihovoj šupi di smo mi kao imali neki bend i vježbali...jebiga,tada su stvarno bili duhoviti i mi smo umirali od smija,a još bi im urednik pola toga prekrižio..

Inkvizitor
19-10-2015, 23:28
Ja neznam jeli ti izlaziš iz kuće kad ovako pišeš ili namjerno trolaš?? Pa jeli tebi normalno da jedna dalmacija kao izrazito domoljubni dio hrvatske ne vidi reprezentaciju dva puta u 20 godina,da jedni bbb i torcida kao izrazito desno orijentirani tu istu repku žele izbaciti?? Čemu se praviti slijep kod očiju,pa jeli ti vidiš da više nema 10% zanosa oko te iste reprezentacije?? Pa nije moguće da su svi budale,samo ti,mamić i razni klički po forumima pametni..pa jeli se išta jadnije moglo desiti hrvatskoj reprezentaciji da im šuker iznajmljuje navijače plaćenike a mamic zabranjuje praćenje iste a gastose se hapsi po norveškoj radi dresa..dobro jesi ti normalan??

Plus naručivanje kazne praznih stadiona od Uefe i bojkot reprezentacije da bi se doveo Mamićev 100% ni klaun koji još ima nadzornika na klupi ko da je kažnjenik.

Čovjek ima Mamićevog stražara na klupi za svaki slučaj toliki mu je oprez odkad Zokijev kum nije bio 100% poslušan.

Inkvizitor
19-10-2015, 23:30
Jole,inače dobričina ..ok lik..ja sam feralove radove čitao još dok su pisali u omladinskoj iskri,jer su te tekstove u šporko radili na velikom panou u njihovoj šupi di smo mi kao imali neki bend i vježbali...jebiga,tada su stvarno bili duhoviti i mi smo umirali od smija,a još bi im urednik pola toga prektižio..

A pratio se Feral kad su bili podlistak Slobodne.

I iako su neprijatelji, mora im se priznat da imaju duha. To bi bio kreten kad bi negirao.

Kao i to da su pokvareni do srži.

zaba1111
19-10-2015, 23:35
Ma da..njega se napada jer je u HDZ-eu od 1989-te. Svi su znali za taj podatak, Čačićeva biogrfaija se pomno pratila. Dok to nije rekao u intervju-u nitko ga nije napada.

Klaun je jer je prista bit klaun. Ima na klupi Mamićevog čovjeka ko dijete tetu u vrtiću.

Kad je tako dobar što ga je Mamić potjerao iz Dinama. Ili to Mamić više voli i više ga strah za Dinamo od reprezentacije.

Otišao je iz Dinama jer je takva priroda trenerskog posla, kad rastanak zahtjevaju odnosi u svlaćionici, atmosfera i prije svega razultati i igra tada se treneri mijenjaju, zbog istoga su otišli i svi dosadašnji treneri, kao što sam već i unaprijed najavljivao i o tome pisao, ali si brisao... Zašto je Bilić u ozbiljnim europskim konstantno nakon repke, a Mamić ga potjerao, to je tvoj rezon.
Čačić je dokazao da je pošten, da ne sluša nikoga, da profesionalno radio svoj posao i sad je igrom pokazao da ima kvalitete za trenera reprezentacije, momentalno nemamo boljeg dostupnog Hrvata i čovjeka treba podržavati dokle god ima igru i razultat, kao što bi to uvijek tako trebalo biti, međutim kao nigdje u svijetu, u HR se čovjeka može optužiti za budući kriminal koji će napraviti tako što će prodavati Mamićeve igrače, nevjerovatna i neviđena pojava u svijetu, optužen i progonjen kao nitko dosad zbog kriminala koji tek treba počiniti, a u što nitko ne sumnja, postavlja se pitanje zašto su svi u to uvjereni ako je Čačić dokazao da nije slušao Mamića čak ni u Dinamu, potjerao njegove igrače koje je ovaj doveo kao skupa pojačanja i nakon Čačića te iste igrače vratio, i unatoč takvim dokazima da Čačić ne sluša nikoga osim svoj stručni stav, nitko ne sumnja u njegov budući kriminal, a osim samo pozitivnih saznanje o njemu jedino što ga može kompromitirati je to da je još 89. bio u HDZu...
Dakle inkvizitore temeljem čega ti misliš da će Čačić pogodovati menadžerima na uštrub reprezentacije, a što je tvoj glavni argument za kriminal u repkici zbog kojega čak i navijaš protiv hrvatske reprzentacije , a neuspjeh reprezentacije znači i nemjerljivu štetu za državu.
Temeljm čega si protiv Čačiča i zašto želiš štetu u državi?

zaba1111
19-10-2015, 23:39

Nije normalno, ali je još manje normalno da vodstvo HNSa koje nakon 20 godina dovede u ST dvije najjače utakmice i najavi 5 u svakom idućem ciklusu bude sabotirano .

daBronxBomber
19-10-2015, 23:42
Ajme, Sedlar opet donio knjigu Jeffreya Goldberga hahahahah "Liberal Fascists." Joj, jebote. Ovi kosher desnicari stvarno idu na kurac. :D :D

totalna steta
19-10-2015, 23:42
A pratio se Feral kad su bili podlistak Slobodne.

I iako su neprijatelji, mora im se priznat da imaju duha. To bi bio kreten kad bi negirao.

Kao i to da su pokvareni do srži.

Kad smo vec kod njih ,moram reć da znam i antu tomića,iako sam mu sa mlađim bratom baš dobar (inženjer u hepa-a).
I njemu je neugodno nekad koliko ovaj zabrazdi s glupostima,a inače jako liče jedan drugom,pa onda mu mladji zapriti da će uzet onaj njegov šešir i stat u prvi red gospe od zdravlja i uništit mu renome kod ovih splitskih gostoničkih antifašista ala gal,pavičić,ivanišević i ostala bratija...jednom sam reka anti tomiću,moš ti ismijavat vlaje koliko hoćeš ali za njih ćeš ti uvik bit mali vlaj..nije mu bilo pravo :mmig

zaba1111
19-10-2015, 23:44
Plus naručivanje kazne praznih stadiona od Uefe i bojkot reprezentacije da bi se doveo Mamićev 100% ni klaun koji još ima nadzornika na klupi ko da je kažnjenik.

Čovjek ima Mamićevog stražara na klupi za svaki slučaj toliki mu je oprez odkad Zokijev kum nije bio 100% poslušan.

I onda kad odogovoriš na ludosti on to pobriše jer je to stalkanje, čovječe ja ne znam kako da ti na tebi prihvatljiv način napišem da pišeš ludosti, pokušao sam primjerima nevezanim za nogomet okolo kole , ali džaba, ne slaganje s tobom je stalkanje i onda ide brisanje.

totalna steta
19-10-2015, 23:47
Nije normalno, ali je još manje normalno da vodstvo HNSa koje nakon 20 godina dovede u ST dvije najjače utakmice i najavi 5 u svakom idućem ciklusu bude sabotirano .

Meni je sasvim normalno da svojoj curi ili ženi ,nakon šta se jebala okolo 20godina, ne virujem da mi počme obećavati da će narednih 5 godina voliti samo mene !! Reprezentacija je nama emocija,a emocije su zajebane:toljaga:hrhb

daBronxBomber
19-10-2015, 23:48
Bujica je bila dosta dobra. Izuzev napornog Sedlara s americkim neo-konzervativnim knjigama, pizdarijama i idejama.

Komari
20-10-2015, 00:22
Meni je sasvim normalno da svojoj curi ili ženi ,nakon šta se jebala okolo 20godina, ne virujem da mi počme obećavati da će narednih 5 godina voliti samo mene !! Reprezentacija je nama emocija,a emocije su zajebane:toljaga:hrhb

I onda je bojkotiraš, vriđaš užu i širu rodbinu, radiš nered na poslu, vriđaš svakoga tko se druži s njom....ili šta ?

totalna steta
20-10-2015, 00:35
I onda je bojkotiraš, vriđaš užu i širu rodbinu, radiš nered na poslu, vriđaš svakoga tko se druži s njom....ili šta ?

Tako je,zoveš joj idućeg frajera,njegovu mamu i tatu i pričaš sve najbolje o njoj..još ako imaš materijala za you tube diš bolje:rofl:rofl