PDA

Pogledaj Full Version : Article: Jurišić: Potrebno je ukinuti ured predsjednika i dva dopredsjednika Federacije BiH

Graničar Jozo
07-06-2011, 10:31
You can view the page at http://hrhb.info/content.php?r=190-Jurišić-Potrebno-je-ukinuti-ured-predsjednika-i-dva-dopredsjednika-Federacije-BiH

caporegime
07-06-2011, 10:32
„HSP-u nisu prihvatljive bilo kakve kozmetičke ustavne promjene i beskompromisno se zalažemo za osnivanje hrvatske federalne jedinice s diksontinuitetom teritorija u kojoj bi se našli Hrvati i Hercegovine i Bosne i Posavine, a u granicama Bosne i Hercegovine. No do tog rješenja je dug put, te se treba organizirati i prije negoli do njega dođemo, a ove mjere su pravi put“, ističe Jurišić.

jesi li ti, jurišiću, siguran da znaš što govoriš?
zasad te vlastita djela demantiraju.
ako ti uspiješ stvoriti hrvatsku federalnu jeidnicu onda ćemo mi ovdje organizirati maraton kroz bih, gologuzi.
sa mnom na čelu.

Geronimo
07-06-2011, 11:07
ma sve je to super što je Borna napisao. Ali ja i dalje tvrdim da su po nas veća opasnost ova stoka koja nam upropaštava firme, tipa lijanovići i njihovi jataci nego ovi likovi koje malo klanjaju titu, malo paveliću, pa malo lagumdžiji.

Pa i iz ovoga što je Borna prikazao vidi se da su to blentavi ljudi koje će netko šutnuti kad mu bude korisno distancirati se od opskurne političke ideologije. Je politika kurava, ali opet ovakave zaokrete čovjek rijetno viđa :014

mery
07-06-2011, 13:22
ma sve je to super što je Borna napisao. Ali ja i dalje tvrdim da su po nas veća opasnost ova stoka koja nam upropaštava firme, tipa lijanovići i njihovi jataci nego ovi likovi koje malo klanjaju titu, malo paveliću, pa malo lagumdžiji.

Pa i iz ovoga što je Borna prikazao vidi se da su to blentavi ljudi koje će netko šutnuti kad mu bude korisno distancirati se od opskurne političke ideologije. Je politika kurava, ali opet ovakave zaokrete čovjek rijetno viđa :014

Niste razumjeli tekst a ni politiku ..
Netko je omogućio Lijanoviću da potkrada i krade ,kada mu to nije bilo dovoljno ubacio se u politiku ...i proračune koji se nalaze u rukama političara ..proračuni su moćna stvar ..kako za HSP tako i za Lijanoviće ..s tim da se ne izvlači niti HDZ iz ove kaše ..jer koaliranje s Lijanovićima je za njih prihvatljivo ...bez obzira na njihove postupke ...prema radnicima ili načina kupovanja glasova ...ruka -ruku mije a narod gladan vije...
Svi programi stranaka su kao Violetin papir...

Geronimo
07-06-2011, 13:47
Niste razumjeli tekst a ni politiku ..
Netko je omogućio Lijanoviću da potkrada i krade ,kada mu to nije bilo dovoljno ubacio se u politiku ...i proračune koji se nalaze u rukama političara ..proračuni su moćna stvar ..kako za HSP tako i za Lijanoviće ..s tim da se ne izvlači niti HDZ iz ove kaše ..jer koaliranje s Lijanovićima je za njih prihvatljivo ...bez obzira na njihove postupke ...prema radnicima ili načina kupovanja glasova ...ruka -ruku mije a narod gladan vije...
Svi programi stranaka su kao Violetin papir...

pa to je ono o čemu ja pišem. ne vidim kako nisam razumio tekst. u čemu se to naše mišljenje razlikuje?

dobro, ja ne ulazim retrospektivno u priču o tome tko im je to omogućio, ali govorim i pokušavam složiti sebi neku priču šta bi se moglo događati ubuduće. Uredu, devastacija proračuna je izgledna, a i HSP je pokazao svoje upravljačke kapacitete u ZHŽ. Tako da ste strane nema govora da su benigni.

Samo, SDP će HSP-om pomesti pod kada im više ne bude trebao, jer su radikalni element. Cijela medijska kampanja ide na to da se HSP provlači kroz blato, a šta je sa lijanovićima? zašto je to tako? zašto su lijanovići pošteđeni? bit će da ima je patron sveti slavo pa se svi boje? :)