PDA

Pogledaj Full Version : Tko širi laži o Međugorju

Antika
14-03-2013, 11:17
"Kada se jedna mlada Talijanka vratila doma i počela s prijateljima pregledavati snimke iz Međugorja, ostala je šokirana. Na jednoj snimci, iza lijevih vrata crkve, vidi se silueta Gospe kako s plaštem i velom oko glave lebdi iznad hodočasnika. Fotografija je nastala ovoga kolovoza ( Kolovoz, 2012g.) u večernjim satima za vrijeme hodočašća mladih. Oduševljeno je odmah nazvala prijatelje u Međugorju i ispričala im što je snimila. Sliku im je poslala e-mailom."

http://www.vecernji.hr/slika-640x348/vijesti/talijanka-tvrdi-da-je-snimila-gospu-ispred-crkve-medugorju-slika-593155

Ova je fotografija naglo obišla svijet, večernjak ju je zaštitio svojim žigom i na njoj i danas zarađuje.
Sve bi nekako podnio da je cijela priča oko fotografije istinita.
Naime, mlada Talijanka tvrdi da je fotografiju snimila prošlog kolovoza za vrijeme festa mladih; - to joj je ne oprostiva laž.

Na fotografiji se vidi luster na djelu zida od crkve, taj je luster sa tog mjesta maknut prije više od 10 godina.

Pitam se; ako je snimljena tako davno, što je čekala tako dugo kako bi se objavila, i, zašto je lagala da je snimljena prošlog kolovoza....???

Morro Vlachii
05-04-2013, 16:53
U koje vrijeme antike je postojalo krščanstvo..znaš li?

Antika
05-04-2013, 18:26
Znam!
Znam što ti je cilj pitati i znam da si već na pogrešnom putu!