PDA

Pogledaj Full Version : Protiv UEFA-e, protiv "modernog" nogometa.

caporegime
12-03-2013, 09:58
http://www.vecernji.hr/slika-640x348/vijesti/platini-igrao-si-pred-39-mrtvih-veselio-se-slika-872550

Navijači rimskog prvoligaša na svom su stadionu Olimpico istaknuli transparent kojim su prozvali Uefina predsjednika Michela Platinija te pokazali da pamte tragičan trenutak koji se dogodio uoči finala Kupa kupova u svibnju 1985. godine. Juventus je tada pobijedio Liverpool s 1:0 pogotkom Platinija!

Povod reakcije Lazijevih navijača je to što je Uefa kaznila rimskog prvoligaša s dvije domaće utakmice bez gledatelja zbog rasističkih ispada.

povod temi je gostovanje onog surlisa kod kmetova iz HNS-a kojima je odmah počep pametovat o huliganima zahtjevajući da se država aktivnije uključi u taj problem iako u hrvatskoj nereda nije bilo godinama a država svojim postupcima udara zadnje čavle na lijes ljudskih sloboda gdje se također zakopavaju i temeljna pravna načela .
ne sumnjam da će ova kmetovska sdp-ovska smeća raditi po diktatu međunarodnih hohštaplera i interesnih udruga.

tema je mjesta za sve laži, nebuloze, nelogičnosti, dvostruke kriterije i ostalo što možemo povezati uz sadanjšnju političku europske nogometne vrhuške pred kojom tako pokorno kleči cicija i pizdurina davor šuker.

clash
12-03-2013, 11:10
više platiniju znači glas HNSa, nego istina i pravda u hrvatskom nogometu..

bajdo
12-03-2013, 11:17
Mene je najvise razveselilo jucer ono kmečanje Mamića i kako ih je Milanović hladno i suptilno odjeba..nadam se da ce politika totalno napraviti zaokret i za razliku od kradezeovske bande prestati takvim mafijasima drzati leđa..dosta je bilo, ima da svi padnu..

Florida
12-03-2013, 12:05
Mene je najvise razveselilo jucer ono kmečanje Mamića i kako ih je Milanović hladno i suptilno odjeba..nadam se da ce politika totalno napraviti zaokret i za razliku od kradezeovske bande prestati takvim mafijasima drzati leđa..dosta je bilo, ima da svi padnu..Ma neka ga je Milanović odjeba, to sam i očekiva, koji racku presjednik uefe ima tražiti kod premijera države i još se bahatiti i mješati u unutarnje poslove jedne zemlje.

Vozdovac
12-03-2013, 12:09
http://www.delije.net/galerija/06_07/0607_cz_milan_10.jpg

bajdo
12-03-2013, 12:28
Ma neka ga je Milanović odjeba, to sam i očekiva, koji racku presjednik uefe ima tražiti kod premijera države i još se bahatiti i mješati u unutarnje poslove jedne zemlje.

Misli ako je nekad bija desetka i dava golove da sad moze bacat pod noge neku tamo malenu Hrvatsku i na njoj trenirat strogocu..smece..

Iceberg
12-03-2013, 13:26
Mene je najvise razveselilo jucer ono kmečanje Mamića i kako ih je Milanović hladno i suptilno odjeba..nadam se da ce politika totalno napraviti zaokret i za razliku od kradezeovske bande prestati takvim mafijasima drzati leđa..dosta je bilo, ima da svi padnu..

Platini dolazi 18.03. na sastanak s našima iz Vlade,tako da se bojim da se sprema još veča represija i sranja prema navijačima.

CostaConcordia
12-03-2013, 15:31
Platini dolazi 18.03. na sastanak s našima iz Vlade,tako da se bojim da se sprema još veča represija i sranja prema navijačima.

Sve bi to bilo divno i krasno da je ovakav premijerov stav iskren i da ce ga se drzat. Vise mi to izgleda ko skupljanje političkih bodova za sebe, u stilu mi znamo voditi državu sto ce nam netko govorit.

sick touch
13-03-2013, 22:01
Prati li iko scenu na čizmi? Kakva je situaciji kod njih oko onih tessera?
Prije sam nešto čitao o tome i kao pratio, znam da je bilo ekipa koje nisu imale izbora i odmah su prihvatile, a bilo je i onih koji su se žestoko borili..
Vi u Hrvatskoj možete slično da očekujete što ste sve bliži EU, a zakon o navijačima već imate, tako da je teško reći da bolji dani dolaze

...
14-03-2013, 00:29
Prvo bi trebali napraviti stadione i imati te stadione pune...
Mislim da tessere imaju samo talijani, ostali nemaju...ne znam kakva je situacija sada tamo, ali mislim da su još uvijek u funkciji...

Homeini
14-03-2013, 01:01
Prati li iko scenu na čizmi? Kakva je situaciji kod njih oko onih tessera?
Prije sam nešto čitao o tome i kao pratio, znam da je bilo ekipa koje nisu imale izbora i odmah su prihvatile, a bilo je i onih koji su se žestoko borili..
Vi u Hrvatskoj možete slično da očekujete što ste sve bliži EU, a zakon o navijačima već imate, tako da je teško reći da bolji dani dolaze

bilo je o tesserama nešto ovdje http://www.hrhb.info/showthread.php?t=194&page=7 , pisali su milky in Argenitno o tome.

pa mislim da EU kao takva nije toliko opsjednuta navijačima kao ovdašnje vlasti, prije nogometne organizacija ali i tu su brijem drugi interesi. Sa druge strane, Hrvatska ima mislim da od več 2003 jedan od najrigoroznijih navijačkih zakona u Europi, znaći već odavno je odlučila žešćom represijom postupati navijačima. Dok u nekim državama i ako imaju ozbiljno navijačku scenu i dugo su godina u EU to nije primjer.

sick touch
14-03-2013, 02:02
Ljudi nemojte se zavaravati.Jedna Italija je dovedena do propasti upravo zbog tig tessera.Svi mi znamo kakav je uticaj imala italija na formiranje ultra grupa na ovim prostorima.
zamisli da tebi sad neko donese neku kartu sa kojom ne možeš ići na gostovanja,a ne mora se zvati tessera, pošto oni mogu da je nazovu i pička materina ako to hoće.
Onda kad nemaš izbora i uzmeš kartu, a ono ne možeš ići nigdje zato što ti u toj karti piše šta si sve radio predhodnih 20 godina, recimo ako si pogriješio oko numerisanih sjedišta to će ti tamo pisati.
Zbog svih tih okolnosti navijači osjećaju doz nesigurnosti da li će pratiti svoj klub iduće nedelje na gostovanju.
Dešavalo se u Italiji da je murija zaustavljala navijače i optuživala za krađe po pumpama za koje nemaju dokaze i nakon sve ga toga ti udare zabranu na osnovi ničega.Kontrolišu ih konstantno u stopu-telefon, internet i sve ostale zajebancije...
Ako spomenem činjenicu da su jedni Interisti, Minalisti i Juve prihvatili tessere od samog početka, e onda se zapitajmo gdje smo mi tu!
Bubnjevi su postali oružje,a nositi zastavu se smatra nasiljem.
Priče da je represija kod nas uzela najviše maha padaju u vodu.
Ne želim na bilo koji način da omalovažavam žabare,ali jednostavno od toliko profitera i komercijalista pravi ultrasi se osjećaju kao crne ovce u stadu.
stop modernom fudbalu i modernim navijačima!

psina
22-10-2013, 13:09
http://radio.hrt.hr/radio-rijeka/clanak/drasticna-kazna-uefa-e/28063/

psina
22-10-2013, 19:10
žešćegluposti

SIČ
22-10-2013, 19:26
Dešavalo se u Italiji da je murija zaustavljala navijače i optuživala za krađe po pumpama za koje nemaju dokaze i nakon sve ga toga ti udare zabranu na osnovi ničega.

Dešavalo se to i u Hrvatskoj. Točno to.
http://www.youtube.com/watch?v=IzYj1oXvirA

Ovo gostovanje, autobus privelo radi par ukradenih piva.... "ukradenih"

psina
22-10-2013, 23:52
http://www.novilist.hr/Sport/Nogomet/Armada-Zasto-keltski-kriz-u-grbu-Celtica-nije-zabranjen

W.S.1990
26-11-2014, 19:11
Navijacki klubovi

http://www.gostionica.net/portal/amf/