PDA

Pogledaj Full Version : 'Bošnjaci ubili najmanje 500-1000 sunarodnjaka iz Srebrenice'

ljuta trava
21-02-2013, 21:18
OSNIVAČ SDA IBRAN MUSTAFIĆ:

Bošnjaci ubili najmanje 500-1000 sunarodnjaka iz Srebrenice

Mustafić tvrdi da su postojali popisi nepodobnih ljudi koje je radila "srebrenička mafija"

http://www.vecernji.hr/vijesti/bosnjaci-ubili-najmanje-500-1000-sunarodnjaka-srebrenice-clanak-512915

ZGabriel
21-02-2013, 21:33
meni ta priča zvuči malo nategnuto. :nezna vjerojatno je bilo obračuna, ali sad baš 1000 ljudi...

ljuta trava
21-02-2013, 21:38
meni ta priča zvuči malo nategnuto. :nezna vjerojatno je bilo obračuna, ali sad baš 1000 ljudi...

Ne znam , ali kad sami oni o tome govore , treba ih pustiti nek se HVALE .

DunjaBGD
22-02-2013, 02:14
http://www.youtube.com/watch?v=lJHHTJputM0

0:42.."neka znaju Ćetnici da za Ibrana lanci ništa ne znače.."

:rofl

Gde nalaze Bošnjaci ove..Murate Šabanoviće više..

Jel ima tu neki ozbiljan čovek, dostojan normalnog razgovora :misli

Inkvizitor
22-02-2013, 11:22
Moguće je da je tu bilo i tih stvari ali suštinski to ne mjenja ništa. Što ako su Srbi pobili 5 000 umjesto 6 000. Ili 6 000 umjesto 7 000. Što mjenja na stvari.

Ovdje se najviše vidi kako ljudi u velikim zločinima postanu samo brojevi. 5 000 ljudi kao da je to 5 000 krompira. Svaka brojka je jedna sudbina nad par ubijenih ljudi će se dići galama a kad to preraste u tisuće onda se samo ladno zbraja. Jedan mrtav tragedija, 100 000 mrtvih statistika, tko je ono rekao.

Što se tiče Srebrenice mislim da je Alija sve znao. I da će pasti i sve. Da je znao govori činjenica da je prije pada grada helikopterom i preko teriotorije koje su Srbi kontrolirlali izvukao Orića i još neke oficire.

Malo se priča o tome da VRS uopće nije imala prvotnu namjeru zauzimati Srebrenicu nego samo skratiti linije. Kad su vidjeli da nema otpora tek onda su odlučili zauzeti i mjesto. Srebrenicu je osvojila jedna brigada VRS sa tri tenka. I možda još neke manje jedinice. Kako to?

To je ona priča Hakije Meholjića predsjednika SDA Srebrenice gdje mu Alija, njemu i još njih 5-6 iz Srebrenice na sastanku SDA u Sarajevu nudi opciju da Srbi pobiju 5 000 Srebreničana i onda će bit intervencija. Kao Clinton mu nudi. I tako i bi. Bi pobijeno 5 000 Srebreničana ili više i bi intervencija. Nakon Srebrenice idu NATO napadi na srpske položaje u BiH. Čudna koincidencija zar ne.

Alija je bio tip kojemu žrtve vlastitog naroda ništa nisu značile. On je bio fanatik. Nika nije pokazivao nikakvu empatiju. Tuđman je npr bio po svjedočenju najbližih suprotnost. Kad bi mu javili neku veću pogibiju pripadnika HV- to bi ga pogađalo. Znao je da smo mali narod kojemu svaki veći gubitka predstavlja neku vrstu katastrofe. Alija za to očito nije mario barem nije pokazivao u javnosti nešto tako.