PDA

Pogledaj Full Version : Pederska FTV

caporegime
01-06-2011, 19:40
http://www.posusje-online.info/index.php?option=com_content&view=article&id=557:otkrivamo-ftv-ov-voditelj-darjan-babi-je-peder-foto-dokaz&catid=34:drutvo&Itemid=54

iako smo i do sada ftv nazivali pederskom, primjenjujući taj naziv kao karakternu osobinu, izgleda da se tamo još nešto zbiva odnosno da pošten svijet često leđa uza zid drži.

možda i njemu netko iz mračne ulice, kakav jalijaš, vikne, oš guze hađija......

Borna Bekijski
01-06-2011, 23:32
Ja miline kad ga sad u Saraju mlad vehabija sretne:)
Trebaće mu više tjelohranitelja nego ih Bakir voda :)

Graničar Jozo
02-06-2011, 10:53

ponekada mi te behabije omile pravo :D

Inkvizitor
02-06-2011, 11:18
ponekada mi te behabije omile pravo :D

behabije...hahahahaha

zlatni_ljiljan
02-06-2011, 12:58

Vehabije su najvece "tobdzije" u Bosnjaka vole ga primiti s guza tako da im ovaj gej moze biti samo simpa...uostalom sarajevska gej scena je poznata na ovim prostorima,za nijansu slabija od zagrebacke

caporegime
02-06-2011, 13:05
ne treba zaboraviti našeg "hercegovca" Mislava Bagu, novinarskog djelatnika koji je poznat i po tome da je u sitne noćne sate u tada još neuređenom bundeku zatečen u autu u sitnim noćnim satima s tuđom kitom u ustima.
on je predstavnik hr gay novinarstva pa bi mogli organizirati i neko druženje srodnih duša bih i hr gay medijske scene.

zlatni_ljiljan
02-06-2011, 13:15
mislim da bi se u ovaj gej-mozaik idealno uklopio Bakir Hadziomerovic kao najbolji izdanak novog BH gej talasa ...mislim da je i on ANALiticar samo nece da prizna ko bivsi gradonacelnik Berlina

Graničar Jozo
02-06-2011, 13:39
kažu da se u duhu hrvatskog jezika treba koristiti riječ turoperator, a ne gay

Borna Bekijski
02-06-2011, 15:16
Vehabije su najvece "tobdzije" u Bosnjaka vole ga primiti s guza tako da im ovaj gej moze biti samo simpa...uostalom sarajevska gej scena je poznata na ovim prostorima,za nijansu slabija od zagrebacke
Nisam upoznat sa tom scenom da mogu reći explicitno jesu ili nisu.Odlučio sam ti vjerovati ali jedno je što privatno vole,drugo je što javno rade.Prije nekih 2-3 godine kada je u Saraju trebao biti queer festival baš behabije rastjerale gayove i lezbe :lupa

zlatni_ljiljan
02-06-2011, 15:49
Nisam upoznat sa tom scenom da mogu reći explicitno jesu ili nisu.Odlučio sam ti vjerovati ali jedno je što privatno vole,drugo je što javno rade.Prije nekih 2-3 godine kada je u Saraju trebao biti queer festival baš behabije rastjerale gayove i lezbe :lupa

Oficijelno su vehabosi protiv gej-parada,ali zna se da su najveci pederski derneci u njihovim kampovima jer dok mi normalni spavamo sa zenama oni spavaju s "bracom"

Ilirk@
02-06-2011, 16:57
ni ja ne volim te pederske parade, jesam li i ja behabija?
gade mi se gologuzani što se drpaju na cesti.
to nema veze sa ponosom. kakav je, pobogu, ponos to što oni javno pokazuju da vole pimpeke umjesto ženskih spolnih organa?
kakav je ponos u tome što će javno pokazati guzicu u tangama ili obući haljinu i našminkati čunjku?
kakav je ponos u tome što će javno pokazati da je ne samo nastran, nego i promiskuitetan, a najvjerojatnije i rasadnik smrtonosnih bolestiju?
ja ne vidim u tome ni mrve ljudskog dostojanstva.
pederi vole silovati javnost svojim egzibicionizmom. nema to veze sa ljudskim slobodama i pravima.
nitko njima ne smeta da se praše, nego problem je u tome što im ni to nije dovoljno, trebamo svi mi to gledati dok oni uživaju u našem gađenju.
pokvareni su, napasni, agresivni i potencijalno opasni kao i svi ljudi sa nekakvim poremećajem seksualnosti. daleko im kuća od moje bila.
više njih zakon i društvo štiti nego mene.
ženu možeš prebiti ko ante nobilo, neće ti ništa bit.
na hercegovca možeš javno sipati rasizam i pozivati na linč, neće ti ništa bit.
još malo, pa ću i ja na cestu i tražiti jednakopravnost za heteroseksualnu hercegovačku ženu.

Gala
14-06-2011, 14:53
http://www.posusje-online.info/index.php?option=com_content&view=article&id=619:darjan-babi-nakon-sex-skandala-zamee-tragove&catid=34:drutvo&Itemid=54

NorthStand
14-06-2011, 15:06
http://www.dnevno.hr/kolumne/zvonimir_hodak/koliko_euidiota_dnevno_baulja_diljem_hrvatske/322345.html

Stara arapska poslovica glasi.....Ako ne misliš na picu, nisi koncentriran. :rofl

caporegime
14-06-2011, 15:14
http://www.posusje-online.info/index.php?option=com_content&view=article&id=619:darjan-babi-nakon-sex-skandala-zamee-tragove&catid=34:drutvo&Itemid=54
kako je šmugnuo.....a vjerojatno u javnosti daje podršku "tim ljudima, koji trpe teror netolerantne sredine" ali kad se njega javno prozove...onda ide ono, nisam ja, majke mi:rofl:rofl

ko aca stanković koji svima da je do znanja kako osuđuje srbofobiju ali kad se njemu kaže;- srbine, onda aca cvili, nisam ja.....

p.s. emerik gudelj je isto.....priča se po kafanama

Ilirk@
14-06-2011, 15:24
emerik je meni jedne prilike pravio frizuru.
da nije onako pederkast, pomislila bih da mi se upucava.
lik je dobričina, ali štaš...

caporegime
14-06-2011, 15:32
emerik je meni jedne prilike pravio frizuru.
da nije onako pederkast, pomislila bih da mi se upucava.
lik je dobričina, ali štaš...

:o:o možda je bipsić....pa se stvarno i upucavao.
ja znam jednog bipsića (barem tako tvrdi) a u ovoj drugoj ulozi je tetkica (prizno). ja sam uvijek mislio da bipsić nasrće pa bilo muško, bilo žensko.....čudno

Borna Bekijski
14-06-2011, 19:47
Možda to nije tolerantno,ali moje je mišljenje da ovakvim osobama treba pomoći da se izliječe.Predlažem lobotomiju i doživotnu izolaciju.