PDA

Pogledaj Full Version : platformaške hijene u napadu na funkcije

caporegime
01-06-2011, 18:34
http://www.hercegovina.info/vijesti/vijesti/politika/platformasi-u-nove-uprave-nadzorne-odbore-rasporedjuju-rodbinu-zetove-sogore-svoje-asistente#news_view

kako je lagumdžija znao kakve hijene i lopove uzima, znao je što da im da, jer te hijene se i ne znaju drukčije ponašati.
trpanje svojih ljudi, manje više nekompetentnih će uskoro i njih žigosati kao lopovske udruge, kao što su svojedobno obilježeni hadezeovci.
zaključak će na kraju biti, svi hrvati su lopovi i kokošari pa s njima i ne treba nikakvu vlast formirati.

probajte zamisliti stupanj društevene odgovornosti i predanosti općem dobru svježe uhljebljenih lijanovićevih i hsp bih-ovih kadrova.
ja pokušaam.............ništa. evo opet.......ništa.

Ilirk@
01-06-2011, 21:09
moju firmu već reketare i ucjenjuju za već potpisane ugovore o radovima. ili daj pare ili će nać načina dat ugovore muslimanima. ovo što sad radimo, radimo dok isteknu ugovori, kasnije možemo svi pomalo kući. plaća mi već kasni mjesec dana.
neka, bit će rata još kobogda...

west
01-06-2011, 21:24
bice rata....ali rata kredita :(

caporegime
01-06-2011, 21:52
ali ako može prvo rat među nama hrvatima...da se prvo malo pročistimo, pa može onda sa svima.

zlatni_ljiljan
02-06-2011, 12:30
a ima nepotizma i u Hrvata na kile mashallah,uguraj zeta ,daj sestru,brata ,dajdzu,balduzu samo nek se radi...

caporegime
02-06-2011, 12:33
naravno da ima.
nema kod koga nema ali činjenica da ovi nazovi hrvati u ovoim teškim trenucima razmišljaju kako je očerupati sve što se očerupati da, i to u vrijeme kad je kao nikad prije potrebno poštenje, odmjerenost i suzdržavanje.....je posebno gadljiva.
odvratno.

Borna Bekijski
02-06-2011, 14:19
Nepotizma ima u svim političkim opcijama,to je nepobitno.
Ipak,Lijanovići i HSP su po tone tsunami a ovo ostalo je mala nevera.
Zaboliće Zlatka dobro glava od njih.

caporegime
03-06-2011, 12:25
pitao sam se kak oto da oni imaju obraza i želuca za ovakvo ponašanje. rekoh, s takvim ponašanjem nema šanse da na idućim izborima išta dobiju.
onda se sjetim...pa nisu ni na ovim.
hijene i ne znaju drugo ne čapat lešinu dok lav ne dođe.

Graničar Jozo
03-06-2011, 13:42
hijene imaju čvrst stisak zubi. Ono što stisnu ne puštaju.