PDA

Pogledaj Full Version : Ultra/hools New milenium

Stranice : 1 2 [3]

Ispravno
12-02-2015, 22:42
postoji li kakva slika iz rijeke 2003. (mislim da je tekma iz 3.mjeseca) kad je tijelima formirano slovo d, to je bilo taman pred utakmicu a onda se ubrzo formirao normalan kop...

...
13-02-2015, 16:40
Malo surfam po starom BBB forumu, pa sam poskidao nekoliko svojih pričica
Možda su i bile na ovom forumu, nemojte zamjeriti...

Mislim da je sezona 98/99, ali nisam 100 posto siguran.
Proljetne pripreme Dinama u Istri.
Igrale su se tri utakmice, prva u Puli protiv Istre, druga u Pazinu protiv Pazinke i treća u Rijeci na Krimeji protiv Orijenta.
Nas jedno desetak se jedno tri četiri dana klošarilo tamo, a baza nam je bio stan u Ičićima od T iz Španskog koji je studirao u Opatiji.
Ne sjećam se svih detalja pošto je to bilo jako davno, ali se dobro sjećam da nam je prijevoz bio stari Ford Taurnus koji je vozio skins B, sa njim je bio i S iz N. Gradiške, a oni su došli nakon tekme u Puli.
Nas desetak se vozlo od Ičića do Pazina na tekmu i natrag po luđačkoj kiši, svi mokri, skeljeni jedan na drugog u tom Fordu, to je bilo baš prava old school spika...
Posebno mi je u sjećanju ostala prijateljska trening utakmica protiv Orijenta na Krimeji.
Krenuli smo iz Ičića gradskim busem do Rijeke, naravno švercanje i tu smo se skoro otukli s kondukterima, ali smo to nekak izgladili.
Po Rijeci prije tekme nismo naletii na nikakve navijače, iako smo bili dosta mladi, bili smo već relativno iskusni na cesti.
Na tekmi normalno zajebancija, upad nismo platili.
Onaj najzanimljiviji dio je bio nakon tekme.
Nas murija pušta van i uputi nas na busnu stanicu da čekamo bus za grad koji fura do gl. kolodvora, jer za negdje sat vremena smo imali vlak.
Mi onak malo zbunjeni jer smo primjetili da se neki čudni likovi tamo motaju ipak krenemo do busne stanice, ali ipak odlučimo pješke do grada nizbrdo.
Murijaci su nas pustili bez pratnje.
Skužimo da su ovi krenuli za nama i odmah se vraćamo do križanja i zaletavamo na njih.
Šora je bila kvalitetna, podjednaka, ali su panduri uletjeli i tada smo ipak dobili pratnju do kolodvora.
Odmah smo se ukrcali u vlak, naravno bez karata koji je krenuo za jedno deset minuta.
Riječani su ušli na početak vlaka i krenuli prema nama, po godinama i izgledu su bili dosta stariji od nas.
Pošto je u vlaku jako malo mjesta u onom hodniku, uspjeli smo ih nekako stisnut prema natrag, bila je kvalitetna peglaona, murije nigdje nije bilo i netko je povukao ručnu, nije bitno dali mi ili oni, ne sjećam se više.
To je bilo kod onog podvožnjaka na izlazu iz stanice.
Oni su izletili van iz vlaka i porazbijali nekoliko prozora. U tom trenutku dotrčavaju panduri iz zgrade kolodvora i ne znam iz kojeg razloga nas izvlače van iz vlaka i vraćaju na kolodvor.
Sjebali su i sebe i nas jer smo čekali idući vlak do ponoći, a i oni s nama.
Kako smo čekali taj vlak jedno pet sati u jednom trenutku su do nas došli i Red Fuckersi, navijači Orijenta. Njih nekoliko, dosta starijih od nas tada, sjećam se jednog u plavoj spitfajerici sa nekim prastrim crvenim amblemom RF na rukavu, pričali su nam o tome kako oni mrze Rijeku i Armadu, da nemogu živjet s njima, oni su Talijani, mi smo Hrvati, malo isprana spika, al ajde nek im bude…jako mi je dobro ostalo u sjećanju da su pri odlasku sa kolodvora pjevali Volim te Dinamo…

Edit, postoji i slika nakon ove utakmice, par minuta prije tučnjave.
Nas nekoliko ispred stadiona kod natpisa NK Orijent.
Svojedobno sam se i registrirao na ovaj forum kada sam vidio tu sliku.
ako je netko može pronaći neka je slobodno zalijepi ovdje.

Iceberg
06-04-2015, 16:45
Ajmo malo dić temu.slike iz moje arhive.Dinamo-Cibalia 2002 i čuvena bakljada po cijelom Maksimiru

http://i60.tinypic.com/2rw9q51.jpg

http://i57.tinypic.com/2llkltw.jpg

eurostar
06-04-2015, 17:52
dajte još priča za ovu temu.

trotočka, nisam siguran jel bilo već ovo pitanje, jeste li još u kontaktu sa bayernovim navijačima?

http://www.youtube.com/watch?v=H0ZxOVcdATo

i ako može ukratko, šta se dešavalo iza utakmice.

caporegime
06-04-2015, 19:29
dajte još priča za ovu temu.

trotočka, nisam siguran jel bilo već ovo pitanje, jeste li još u kontaktu sa bayernovim navijačima?

http://www.youtube.com/watch?v=H0ZxOVcdATo

i ako može ukratko, šta se dešavalo iza utakmice.

ma neki lokalni crnci se precijenili pa napali klince ali kako to uvijek biva, naletili na zajebanije pa prekrili cestu.

evo, i ovi su se precijenili pa im se skakalo po glavama.

http://www.youtube.com/watch?v=KGZBN0pLBNc

eurostar
06-04-2015, 19:34
zar ne postoje dvi strane priče s tim psgovima?

dvi tuče?

caporegime
06-04-2015, 20:13
da. parižani napali manju odvojenu grupu koja nije imala neke šanse obzirom na barem 5:1 omjer protiv sebe ali kako to biva, u pravi čas protunapad druge grupe s boka je riješio stvar pa su parižani krenuli stopama ovih tottenhamovih iako ih je, sveukupno bilo poprilično više.
tako da u zadnjih nekoliko godina, osim rusa u kijevu, sve se uspješno rješavalo.
bilo je i tih rusa u kijevu, razbijenih, složenih na pod i slično ali kad se sve zbroji i oduzme....ipak poraz.

juka
11-04-2015, 00:06
Krvavi sukob na Borongaju 2001.

http://themladichi.com/kolumne/price-s-tribine/borongaj/

SPARTAK
11-04-2015, 01:45
TA GRUPA WB01 NEMA VEZE SA http://southernnationalist.com/blog/wp-content/uploads/2013/02/Croatia-soccer-fans6.jpg ????

Stonewall Jackson
13-04-2015, 04:38
Spartak u gostima Gate 7..Kamera uzeta od strane zelenih miseva,dok su se Oly-evi i Rusi strateski povlacili
https://youtu.be/w4gSfmExxCk

Pretorijan
10-09-2015, 17:51
Novo prijateljstvo. nove majce. lazio & wisla krakow
http://oi57.tinypic.com/296opja.jpg
http://oi59.tinypic.com/rrp641.jpg
http://oi61.tinypic.com/296ej3d.jpg
http://oi58.tinypic.com/10xrm1d.jpg

eurostar
11-09-2015, 00:36
Misli da je pozeljni da se takve pizdarije vise ne stavljaju u ovaj topic.... ne triba ga prostituirat

split572
08-02-2016, 23:38
bas sam se sjetio ljeta 2008..bilo je dosta sadržajno u razmaku nekih 20-30 dana..prvo naša prijateljska tekma u Dubrovniku,kada su tovari iz mokošice poslije napali naše iz hercegovine,pa par dana poslije gostovanje u Zadru..nekoliko dana poslije Zadra,idem prema trgu,negdi iza podneva,na Zrinjevcu vidim kako prema meni iz pravca Praške trče dva pandura,jedan stariji deblji i drugi mlađi,ravno na mene šariraju me,jedan motorolom zove bazu..mislim si a niš neka rutinska kontrola,kad veli ovaj deblji moramo vas privesti,odgovarate opisu..reko kojem opisu..pa kao napadnuti nedugo neki navijači..i tak me priveli,a ja još u đepu imao kartu s tekme iz Zadra,odgovaram opisu,boja majice,kratke hlače...u stanici me držali neko vrijeme,da bi me na koncu pustili jer prek video snimke su zaključili da ipak nisam ja taj..o čem se radilo,naime u Koprivnici su igrali S.Belupo-Aris i neki naši su napali Grke koji su bili na proputovanju..nakon toga brzo je došla tekma s Englezima..na dan tekme su neki došli ujutro,mislim vlakom iz Zuricha ili Minhena,ali ekipa ono u dresovima,više kao neki fanovi čim su izašli s kolodvora,odma su znali di trebaju na koji tramvaj,vadili neke bilješke i crta..kasnije sam na čošku vodnikove i savske naletio na bolju ekipu njih 15-20,od 40-50 godina,bez obilježja..navijači Nottingham Foresta..prije same tekme im je jedna ekipa bila cugala na terasi prek puta Sheratona,di je danas onaj neki korejski restoran,objesili jednu zastavu,koliko se sječam kasnije su i ostali bez nje..a mogo bi i gospodin Neron koju napisat o njegovim doživljajima večer prije!

blue
09-02-2016, 15:21
bas sam se sjetio ljeta 2008..bilo je dosta sadržajno u razmaku nekih 20-30 dana..prvo naša prijateljska tekma u Dubrovniku,kada su tovari iz mokošice poslije napali naše iz hercegovine,pa par dana poslije gostovanje u Zadru..nekoliko dana poslije Zadra,idem prema trgu,negdi iza podneva,na Zrinjevcu vidim kako prema meni iz pravca Praške trče dva pandura,jedan stariji deblji i drugi mlađi,ravno na mene šariraju me,jedan motorolom zove bazu..mislim si a niš neka rutinska kontrola,kad veli ovaj deblji moramo vas privesti,odgovarate opisu..reko kojem opisu..pa kao napadnuti nedugo neki navijači..i tak me priveli,a ja još u đepu imao kartu s tekme iz Zadra,odgovaram opisu,boja majice,kratke hlače...u stanici me držali neko vrijeme,da bi me na koncu pustili jer prek video snimke su zaključili da ipak nisam ja taj..o čem se radilo,naime u Koprivnici su igrali S.Belupo-Aris i neki naši su napali Grke koji su bili na proputovanju..nakon toga brzo je došla tekma s Englezima..na dan tekme su neki došli ujutro,mislim vlakom iz Zuricha ili Minhena,ali ekipa ono u dresovima,više kao neki fanovi čim su izašli s kolodvora,odma su znali di trebaju na koji tramvaj,vadili neke bilješke i crta..kasnije sam na čošku vodnikove i savske naletio na bolju ekipu njih 15-20,od 40-50 godina,bez obilježja..navijači Nottingham Foresta..prije same tekme im je jedna ekipa bila cugala na terasi prek puta Sheratona,di je danas onaj neki korejski restoran,objesili jednu zastavu,koliko se sječam kasnije su i ostali bez nje..a mogo bi i gospodin Neron koju napisat o njegovim doživljajima večer prije!
Za vecer prije mogu samo zahvaliti neronu na klopi koju nam je donio u stanicu :hrhb

Ispravno
09-02-2016, 15:31
zašto su bbb na ovom derbiju bili na 2 tribine, i na sjeveru i na istoku? i bez ijednog udarnog transparenta nego samo transparenti gradova/kvartova

https://www.youtube.com/watch?v=Nv57uC8djaE&feature=youtu.be

e i zašto ova tema nije u istaknutim temama?

split572
09-02-2016, 21:25
zašto su bbb na ovom derbiju bili na 2 tribine, i na sjeveru i na istoku? i bez ijednog udarnog transparenta nego samo transparenti gradova/kvartova

ta tekma je bila zapravo revijalna,bez velikog naboja,jer Hajduk je prvu u St izgubio 2-0,a njih je zanimao jedino Varaždin di su na kraju uzeli naslov,vidiš i po njihovom broju na jugu..sezonu prije je bila obrnuta situacija mi prvaci a oni su sve bacili na kup i na kraju u Zg obranili prednost i uzeli kup,tada im je S.Bilić držao obranu a sječam se na našem sjeveru često je grmilo ajmo bijeli ale pušite k.....e!

Ispravno
09-02-2016, 21:41
ali svejedno mi nije jasno zašto ste se raspodijelili na 2 tribine na toj tekmi? umjesto svi na sjeveru.
samo 10 dana prije je isto bio derbi u prvenstvu i sjever je izgledao brutalno (a udarni transparenti na ogradi)

a onda ovaj derbi gdje nema nijednog udarnog a ekipa razbacana na 2 tribine i gro ekipnih transparenata. skroz čudna situacija, niti su svi na istoj tribini nit je bilo udarnih transparenata.

LIKOTA
09-02-2016, 22:27
Mislim da je tada Bandić podijelio 10 000 ulaznica po srednjim školama za sjever. To je tekma na kojoj je Niko Kranjačar debitirao za Dinamo, a s druge strane Ivan Grivčić (inače dečko iz Gospića). Obojica su nešto prije toga bili 3 u Europi do 16god.

split572
09-02-2016, 22:47
recimo ta sezona je bila još u stilu 90-ih i navijačkog old schoola ajmo reć neko prijelazno razdoblje do otvaranja udruge tako da ne čudi da je izgledalo tako kako je,neke velike posječnosti na sjeveru nije bilo cijele sezone osim tih derbija i Ac Milana.. i na Parmi je bilo solidno navijanje..,ovaj derbi koji spominješ da je sjever bio brutalan je igran baš na 13.5...meni iz te sezone doma ostaje u sječanju po nešto boljoj posjeti tekma s Čakovcem kada se obilježavalo 15 g grupe ove ostale tekme su posjete bile praktički mizerne ne samo na sjeveru nego cijeli stadion,iako sam ja baš te sezone doma u svim natjecanjima propustio samo 2 tekme s varteksom u prvom dijelu i osijekom u play offu..inače ne znam jel se neko sječa kojom tekmom je počela sezona u ljeto 2000?igralo se sa Panathinaikosom prijateljsku na Kacianu...mislim da smo ih dobili i ak me pamčenje služi onaj janez Pavlović koji je na San Siru zavaljao Gatusa im je zabio golčinu,jer je lik imao solidan top u nozi

split572
09-02-2016, 23:29
kad smo kod prijateljskih doma sjetih se jedne..mislim da je bila 1993 na jesen?sječam se da je Vlaović igrao i da mi je bilo jako,jako hladno..sa jednim malim slavonskim klubom,Mladost Cerić a tekma je igrana na igralištu ispod juga!a uz ogradu je stajalo nešto sitno,sitno ljudi..ajoj kad je to bilo..a u te raritetne spada i tekma 2002 Dinamo-Iran,bila je otvorena samo zapadna tribina,Čiro je izveo neki mješani sastav a ovi nas nabili 3-0!...meni su takve i najdraže,jer su dolazili samo "ovisnici" a na derbije dođe narod

Ispravno
10-02-2016, 00:24
recimo ta sezona je bila još u stilu 90-ih i navijačkog old schoola ajmo reć neko prijelazno razdoblje do otvaranja udruge

u 5 prethodnih derbija na maksimiru na svakom je sjever izgledao brutalno i svaki put su bili udarni transparenti.
a udruga tad još nije bila osnovana.

i onda na tom derbiju s videa ekipa razdvojena na sjever i na istok, a nijednog udarnog.
neshvatljivo mi je to i malo čudno, pa zato pitam.

split572
10-02-2016, 00:28
Mislim da je tada Bandić podijelio 10 000 ulaznica po srednjim školama za sjever. To je tekma na kojoj je Niko Kranjačar debitirao za Dinamo, a s druge strane Ivan Grivčić (inače dečko iz Gospića). Obojica su nešto prije toga bili 3 u Europi do 16god.

mali Niko je debitirao u kupu sa Zagrebom u Kranjči,sječam se toga dobro

split572
10-02-2016, 00:49
u 5 prethodnih derbija na maksimiru na svakom je sjever izgledao brutalno i svaki put su bili udarni transparenti.

i onda na tom derbiju s videa ekipa razdvojena na sjever i na istok, a nijednog udarnog.

evo da ti nisi spomenuo tu razliku ja je ne bi ni zamjetio,jer tada je malo ko gledao na raspored krpa i takve stvari,jednostavno tak je bilo..a otvaranje udruge spominjem kao početak novog vizualnog izgleda tribine,znači tada su dečki počeli o tome puno više brinuti i s godinama je to bilo usavršavano...recimo da me neko pita koji je bio udarni trans grupe u 90-ima?nemam pojma..na derbijima su postavljani ti veliki transovi,tam 95 na 6 je izrađen Svetinja..mislim po meni je udarni bio Petrinja,mala zastava,Petrinjci..zakaj?pa jednostavno jer su tu jebenu zastavu il trans nosili doslovce svuda di je igro Dinamo iz sezone u sezonu,tak da.....to su 90-e!

Ispravno
10-02-2016, 01:09
ne mislim na nekakav raspored krpa, nego mi je čudno da u 5 derbija prije sjever ima odlična izdanja a onda u tom s videa se bbb pojave na istoku a dio na sjeveru, i nijednog važnog transparenta nego samo od gradova.
neki razlog je valjda postojao da se tu tekmu ne odradi kao inače dobrim izdanjem na sjeveru.

split572
10-02-2016, 01:24
ne mislim na nekakav raspored krpa, nego mi je čudno da u 5 derbija prije sjever ima odlična izdanja a onda u tom s videa se bbb pojave na istoku a dio na sjeveru, i nijednog važnog transparenta nego samo od gradova.
neki razlog je valjda postojao da se tu tekmu ne odradi kao inače dobrim izdanjem na sjeveru.

meni je najbolji derbi iz tih godina bio prvi nakon povratka imena Dinamo,kad su ispod sjevera zapaljene baklje i mahalo se onim zastavama na kojima je pisalo dinamo a koje su na teren dofurali juniori i onda ih dali boysima,sječam se da je reza bila 0-0

split572
10-02-2016, 01:50
jel neko ima sliku BBB-a s tekme igrane 2.5.2000., u Splitu,finale kupa,bio je prekid 5 minuta prije kraja,suzavac,neredi....

LIKOTA
10-02-2016, 07:58
mali Niko je debitirao u kupu sa Zagrebom u Kranjči,sječam se toga dobro

Mogu će i to, ali na ovaj kup utakmici njih dva su ušla u isto vrijeme, kao nagradu za broncu na Eu prvenstvu do 16

baj1992
10-02-2016, 09:00

sa ove tekme sjećam se samo padanja janpi po ogradi i narančaste dimne, a netko je bacio ideju od 10000 podijeljenih ulaznica za sjever, može bit da je tak nekaj bilo jer su svi koje znam bili na istoku a navijanje je bilo goli K, to je negdje kraj old school-a a poslije ko vojska :-)

baj1992
10-02-2016, 09:04
split572 jel si ti vodio bilješke kad si krenuo ili koji k, osim prvih par gostovanja i par tekmi prvih na maksimiru 90te ostalo mi se nekak sve izmiješalo pa sad kad vidim neke stvari kužim da sam više tekmi zaboravio nego kaj se sjećam detalja,2-3 hajduka doma i vani svake godine, timater pa ko može pamtiti to a išao sam aktivno cca 19 sezona, Varaždin npr koji je Neron tu spominjao sam prestao brojiti 15 put kad sam bio, pa sad ti reci s kim si kad razgovarao, tko je bacio prvi kamen,....

split572
10-02-2016, 10:55
split572 jel si ti vodio bilješke kad si krenuo ili koji k, osim prvih par gostovanja i par tekmi prvih na maksimiru 90te ostalo mi se nekak sve izmiješalo pa sad kad vidim neke stvari kužim da sam više tekmi zaboravio nego kaj se sjećam detalja,2-3 hajduka doma i vani svake godine, timater pa ko može pamtiti to a išao sam aktivno cca 19 sezona, Varaždin npr koji je Neron tu spominjao sam prestao brojiti 15 put kad sam bio, pa sad ti reci s kim si kad razgovarao, tko je bacio prvi kamen,....

pa moglo bi se reć,tak nekaj,bio sam dost pedantan..imao sam vrhunsku kolekciju fotki iz tog vremena,plus ulaznice koje sam skupljao,razmjena prek pisama,tak da je materijala bilo ili ima..pa mi je lakše se i sjetiti nekih tekmi di sam bio,a nešto pamtim maltene kao jučer,iako normalno da puno tog ipak zaboraviš kroz godine..pogotovo detalje,normalno..a čuj imao sam i jedan veliki benefit,maltene sam mogao pljunuti na stadion koliko sam blizu živio!

split572
11-02-2016, 00:18
bilo je zanimljivo to prolječe 2000. kad se vratilo ime,nakon one masovke u Vukovaru pa prve domače sa Zagrebom te derbija sa Hajdukom,nekako je splasnula ta euforija vračanja imena i manje više što se tribina tiče atmosfera i posjeta su bile slabe,a kada je Canjuga i formalno otišao a izabrana nova uprava,igrači su normalno ko i uvijek odma se počeli buniti,jer mnogi su imali i te kako bogate ugovore i bojali se da lovu neče dobiti pa su čak najavljivali i nekakav štrajk i ko zna što..no brzo su dobili i odgovor sa sjevera na tekmi protiv Istre,bilo nas je par stotina a napravljene su i prigodne krpe tipa "juniori u igru","svi na transfer listu"..a cijelu tekmu su pljuštale uvrede na račun igrača,orilo se "jebo vas Canjuga","igrajte pederi" i sl.,a vrhunac je bio kada je sjever odlučio "isplatiti" igrače,skupili smo kovanice napunili vrečicu s njima i bacili je s tribine prema igračima!

Rizični
11-02-2016, 00:51
jel neko ima sliku BBB-a s tekme igrane 2.5.2000., u Splitu,finale kupa,bio je prekid 5 minuta prije kraja,suzavac,neredi....

Brijem da je suzavac bio nakon tekme,ili sam pomiješao? Bilo prohladno,i puhalo taj dan junački?

Rizični
11-02-2016, 01:09
Ima li netko slike iz St. '96-te mislim da je bilo 3:2,i iz Ri. '93-će,prvo kolo nakon kupa?

n.b.c.
11-02-2016, 08:31
Brijem da je suzavac bio nakon tekme,ili sam pomiješao? Bilo prohladno,i puhalo taj dan junački?

Da, suzavac nakon tekme bačen na našu tribinu, a sjever su prije toga ispraznili sa suzavcem. Nakon tekme od izlaza do parkirališta kroz špalir plavaca.

neron
11-02-2016, 16:16

tih godina i nije bilo nekih dogovora i reda u postavljanju transparenata, jednostavno se islo gdje se i kako moglo i postavljali transparenti bez nekog striktnog dogovora. te utakmice se sjecam jer sam s ekipom bio na zapadu tik do juga i non stop pjevali :..ajmo bijeli ale, pusite kurcine.." a zasto smo bili na zapadu? stvarno ne znam razlog a nije ga ni trebalo biti, isli smo gdje nam je tad palo na pamet. nije nam ni bilo vazno.
vecinu tekmi je ekipa koja je akcijala redovito kasnila na pocetak pa je moguce da nas na sjever nisu ni pustili.
tako smo na otvaranju sjevera(99.e) takodjer zbog akcijanja kasnili na tekmu pa je sjever dolje bio pun i zatvoren a nas 30ak najaktivnijih se naslo na sjeveru gore i tek kad je pocela sora s murijom na poluvremenu, uspjeli u guzvi uletiti na donju tribinu.
tada apsolutno nitko nije razmisljjao o nekim krpama da li su udarne ili ne, i to apsolutno nikome nije bilo vazno. svi su mogli stavljati sta su htjeli ako je na ogradi bilo mjesta.

baj1992
15-02-2016, 15:23
tih godina i nije bilo nekih dogovora i reda u postavljanju transparenata, jednostavno se islo gdje se i kako moglo i postavljali transparenti bez nekog striktnog dogovora. te utakmice se sjecam jer sam s ekipom bio na zapadu tik do juga i non stop pjevali :..ajmo bijeli ale, pusite kurcine.." a zasto smo bili na zapadu? stvarno ne znam razlog a nije ga ni trebalo biti, isli smo gdje nam je tad palo na pamet. nije nam ni bilo vazno.
vecinu tekmi je ekipa koja je akcijala redovito kasnila na pocetak pa je moguce da nas na sjever nisu ni pustili.
tako smo na otvaranju sjevera(99.e) takodjer zbog akcijanja kasnili na tekmu pa je sjever dolje bio pun i zatvoren a nas 30ak najaktivnijih se naslo na sjeveru gore i tek kad je pocela sora s murijom na poluvremenu, uspjeli u guzvi uletiti na donju tribinu.
tada apsolutno nitko nije razmisljjao o nekim krpama da li su udarne ili ne, i to apsolutno nikome nije bilo vazno. svi su mogli stavljati sta su htjeli ako je na ogradi bilo mjesta.

ili dođeš i staviš svoje preko nečeg pa čekaš reakciju vlasnika, koja obično izostane, a katkad se i zajebeš :-)

no nekak se uvijek znalo tko što donosi bitno pa je išlo preko čega god,a tada je svaka ulica imala "krpu" pa su se i skidale katkad gluposti s ograde, npr mi zamolili susjede s vrbana da ne vješaju sprejom po plahti pisano,pojavilo se na nekoj rijeci na istoku, užas čisti,a tek bbb nzg,... :-)

split572
15-02-2016, 17:13
ili dođeš i staviš svoje preko nečeg pa čekaš reakciju vlasnika, koja obično izostane, a katkad se i zajebeš :-)

no nekak se uvijek znalo tko što donosi bitno pa je išlo preko čega god,a tada je svaka ulica imala "krpu" pa su se i skidale katkad gluposti s ograde, npr mi zamolili susjede s vrbana da ne vješaju sprejom po plahti pisano,pojavilo se na nekoj rijeci na istoku, užas čisti,a tek bbb nzg,... :-)

jedan od apsolutnih favorita s negdje početka 2000-ih,ne znam točno godinu ali s jednog derbija,ispisano sprejem.."Zbetonirat čemo vam plaže",prekriženo ST i u potpisu Trešnjevka Hools!

baj1992
16-02-2016, 23:45
https://lh3.googleusercontent.com/-5PNMaJ4hdJg/VsOliI4TbyI/AAAAAAAAOOY/HO3KJVYcVU0/s720-Ic42/__6_0135.jpg

https://lh3.googleusercontent.com/-44kCeL4FaiE/VsOmRyF_VcI/AAAAAAAAOOo/OVhI3m3BdGc/s800-Ic42/12BBB2-SPO-LUKZELJ-160500.jpg

a svašta se čovjek sjeti nakon 16g, dinamo-hajduk 16.5.2000

split572
17-02-2016, 18:53
Pomorac-Dinamo 2002
http://i45.tinypic.com/1z6thn7.jpg

Željo-Dinamo 2005
http://i46.tinypic.com/2yoo0mc.jpg

jel zna neko ova bijela krpa na Pomorac-Dinamo, Losa ili valjda Loša,to nikada nisam vidio osim tu..Jel to Lošinj?

eurostar
23-04-2016, 18:25
http://www.youtube.com/watch?v=CME8z9-mG34

split572
23-04-2016, 20:19
ovog se sječam,na kraju nismo ušli jer su zatvorili ulaze,zbog prebukiranosti,prije početka je bio dobar stampedo kada se na silu htjelo uči,domači su imali improviziranu blagajnu,stol i frajer prodaje karte..kad je masa krenula..ode frajer skup s blagajnom..

eurostar
02-06-2016, 15:44
https://www.youtube.com/watch?v=RHNFejvYvkQ

s kojeg je ovo dvda isjecak?

kako loše navijanje ovako ubrzano

baj1992
06-06-2016, 01:52
da ne ume forum
https://lh3.googleusercontent.com/-DINNSmphBYc/Vsmufs-Es-I/AAAAAAAAOXk/wfZczm47HOYFaGs9r0iKyXl86KcMZhC-ACCo/s1024/23%2B-hajduk_din4-spo-cagivo-070402.jpg

split572
06-06-2016, 09:03
da ne ume forum
https://lh3.googleusercontent.com/-DINNSmphBYc/Vsmufs-Es-I/AAAAAAAAOXk/wfZczm47HOYFaGs9r0iKyXl86KcMZhC-ACCo/s1024/23%2B-hajduk_din4-spo-cagivo-070402.jpg
ovo je tekma kada se dignuo Darth Vader,Zahora je zabio i dotrčao do juga i skinuo dres,bilo je 10-ak autobusa u organizaciji udruge tada još na Sveticama,baš sam na "Ramljaku" pričao s V. iz Gajnica i dalje je aktivan,jedan od onih koji su u komadu odvalili 20-ak godina na tribini,iznenadio me kako se sječa nekih gostovanja prije toliko godina,čak pamti detalje tipa reza,strijelci,ja ga pitam jel se sječa gostovanja u Sl.Brodu,kup protiv Željezničara a on ispali to je bilo dan poslije tekme Hrv-Bel!....nevjerojatno s obzirom na njegovo izuzetno "prijateljstvo" s flašom i operaciju,svaka mu čast!

...
06-06-2016, 14:28
Kup u Sl. Brodu nakon Hrvatska-Belgija u Zagrebu jedno od najpijanijih gostovanja...tucnjava s lokalnim ciganima u Ivanic Gradu, zajebancija cijelim putem...sunce pici, a glave pune alkohola.

eurostar
06-06-2016, 16:36
trotocka aj napisi par redaka o zcb. kad ste osnovani, kolko ljudi itd.. ako imas volje.

...
06-06-2016, 20:47
Zasto? Ne bi svi voljeli da ih se spominje, a i mnogi su ispali vise nego losi zadnjih godina.

eurostar
06-06-2016, 23:09
ne moras o imenima. to ionako onaj ko želi lako dozna.

pa eto, uveli ste red na tribini i neke stvari doveli do savrsenstva. iako, po mom misljenju malo i precijenjeni.

nego eto, virujem da i druge sta citaju forum zanimaju neki detalji.

...
07-06-2016, 15:09
Imaš potpuno krive podatke...nisu samo ZCB bili u toj ekipi koja je sve dovela do savršenstva, ali i to je bilo po mojem mišljenju krivi put...ali lako je napraviti rezultat kada nemaš otegotne okolnosti.
I danas bi bilo tako da se kao grupa nismo okrenuli borbi kontra zla.
I dalje mislim da smo dobro napravili unatoč svemu.

split572
07-06-2016, 22:06
početak milenija je bio sadržajan,bilo je svega pad s tribine pokojnog Kravarščana pa ulet onog skinsa na Milanu,inače na toj tekmi je na istoku bio izvješen natpis "Boban tradiatore",povratak imena,onaj suzavac na Poljudu,luda kuća..danas nezamislivo..kad smo kod kupa,mislim da je 2008 bila,jedna anegdota, navratio sam u Zvonimirovu koliko se sječam tam je sjedio onaj K.....o,i neka priča je bila o kupu koji slijedi,kao igramo s Plitvicama u gostima..bla,bla..i tak popijem piče,odem svojim poslom i mislim si skočiti ću na tekmu za dan,dva se igrala..velim imao sam neke obveze,nisam baš bio skoncentriran..i dođe dan tekme,ja na autobusni i kupujem kartu za Plitvice,onda po novine da vidim kad je točno tekma i kad tamo skužim da igramo u nekakvom Gojancu a klub se zove Plitvica!o majku ti..mogao sam fino otiči razgledati NP,i sve pet..

eurostar
11-06-2016, 13:50
Imaš potpuno krive podatke...nisu samo ZCB bili u toj ekipi koja je sve dovela do savršenstva, ali i to je bilo po mojem misljenju krivi put...ali lako je napraviti rezultat kada nemaš otegotne okolnosti.
I danas bi bilo tako da se kao grupa nismo okrenuli borbi kontra zla.
I dalje mislim da smo dobro napravili unatoč svemu.

na šta konkretno misliš?
znam da nisu samo zcb, neznam zasto mislis da su krive info, al bili ste pokretac....
tocno se znalo kako koji transparent stoji, teška robotika. kasnije onaj kaos 2009, cak i 2008 stvarno katastrofa.

@split572

sićam se da je na torcida.org forumu pisalo da su neki boysi čak otišli na np plitvice :D

NorthStand
12-08-2016, 01:19
https://www.youtube.com/watch?v=RHNFejvYvkQ

s kojeg je ovo dvda isjecak?

kako loše navijanje ovako ubrzano

na sjeveru nema spontanosti kao kod vas na jugu vi ste ko grdović kako vas bevanda ponese :kez , a na sjeveru vlada samo tvornička vojnička disciplina. :de

http://www.youtube.com/watch?v=pV-cVglrX3I

iako pogle ovdje, sve kako treba 80 posto pjesme kontra mamića, 20 posto za dinamo baš po mom guštu.

da se mene pita, na svakom gostovanju bih forsao istu priču. ovi što govore da ne treba vrijeđat mamića, i da ga treba ignorirat, ignoriranjem problema problem se neće sam od sebe riješit. dakle treba mamića spominjat dok god je aktualan u našem nogometu, i po mogućnosti čim više. tako da je po meni ovo pravi primjer kako treba navijat, a ne kada se sližeš s gazdom pa mu pušiš kurac ispod stola što bi gazda rekao beri jeliniću. uglavnom, kad se pjeva protiv mamića pjeva se spontano iz dubine duše, to se i vidi tj čuje na ovom snimku, zato su meni osobno najdraže dinamove pjesme trenutno one napisane odnosno otpjevane protiv mamića. :dinamo:

http://www.youtube.com/watch?v=Sa-mNItrOxI

i ovi furaju neki vojnički stil, ono ratnici podzemlja bitka na život ili smrt što bi rekao ćume. :D

dzg-29/60

philly
24-08-2016, 17:09
https://www.youtube.com/watch?v=raPe67KFRYU

meni jedno od boljih navijanja i kvalitetno vriđanje šake jada.

philly
24-08-2016, 17:16
https://www.youtube.com/watch?v=Fg18pIqdnao

također jedno od jačih navijanja na gostovanju, dobra ekipa i broj i još kiša taman idealno za grmit... dobra koreo i poruka.
popia hajduk gol u sudačkoj nadoknadi mislin, a i gostovanje specifično po tome šta torcida nije upalila nijednu baklju šta je stvarno rijetkost.