PDA

Pogledaj Full Version : Prometni kaos izazvan snijegom (usred zime)

ZGabriel
13-01-2013, 21:58
klapa druga :D

Prošli mjesec imali smo zimske radosti u punom sjaju. Evo nam opet veselja. :bravo
U Zagrebu sniježi cijeli dan, i čini mi se da neće skoro stati. Sve je bijelo, nije hladno i baš je lijep ugođaj. :cerek
Jedino me malo muči što ujutro moram na posao na drugi kraj grada. :) Javnim prijevozom. :)
Ovim putem molim braću i sestre Splićane da nam pošalju svoje lopate. Bojim se da će nam usfaliti oruđa.

Malo se šalim, nemojte se ljutiti. Kako je u ostalim krajevima? Kako je u BIH? Zagrebačka zimska služba raspolaže s, ako sam dobro zapamtila, 280 ralica, ali nekako mislim da ih neće biti dovoljno, iako će vjerojatno raditi cijelu noć.
Kako se vi snalazite u snijegu? Mislim, kad morate nekud, obaviti nešto? Gledati snijeg kroz prozor iz tople sobe je nešto prekrasno, ali nekad moramo i izaći.

Ako sam fulala podforum, molim da prebacite temu negdje drugo (iako mi je ovo nekako najprikladniji ali poštujem odluku administracije :018)

ljuta trava
13-01-2013, 23:39
Kakav kaos , upravo stigao , ceste su prohodne , za one koji imaju zimske gume , koji nemaju neka ne izlaze , nek čekaju proljeće .

ZGabriel
14-01-2013, 09:36
dobro jutro, Hrvatska! :D

prvi izvještaj sa zagrebačkih cesta - podnošljivo. :D javni prijevoz vozi relativno normalno, uz manja kašnjenja.
kako sam se probila do ulaznih vrata je za drugu temu, uz šalicu čaja. :kava

baj1992
14-01-2013, 10:29
pao snijeg, sve očekivano, pola sata lopatanja s parkinga a dalje ide bez problema i tu u debelo predgrađe di mi okupatori smjestili firmu, neznam kaj bi ljudi htjeli, ljubičice u siječnju

ljuta trava
14-01-2013, 10:46
dobro jutro, Hrvatska! :D

prvi izvještaj sa zagrebačkih cesta - podnošljivo. :D javni prijevoz vozi relativno normalno, uz manja kašnjenja.
kako sam se probila do ulaznih vrata je za drugu temu, uz šalicu čaja. :kava

Nema puno snijega , malo poprašilo , samo pola metra .

Marta
14-01-2013, 11:16
Mi u Hrvati imamo stvarno problem pri shvacanju nekih stvari. Nije mi jasno, zasto se barem glavne ceste ne mogu ocistiti?! Ne, kod nas je kaos.
Autocesta je super cista, nema prigovora, al cim se sidje s autoputa, uzas.

ljuta trava
14-01-2013, 11:18
Mi u Hrvati imamo stvarno problem pri shvacanju nekih stvari. Nije mi jasno, zasto se barem glavne ceste ne mogu ocistiti?! Ne, kod nas je kaos.

Nije istina , autocesta Tomislavgrad-Livno je čista i suha ko papir .:rofl:rofl:rofl:rofl:rofl

ZGabriel
14-01-2013, 11:24

glavne prometnice u ZG su očišćene, iako snijeg i dalje sipa, tako da ne znam kako će biti popodne. ali meni su veći problem pločnici. :D jednom moraš izaći i z prometala i napraviti par koraka. a snijeg do koljena, i nema ga se gdje ni baciti. lijevo zgrada, desno parking pa cesta. :nezna

Marta
14-01-2013, 11:31
glavne prometnice u ZG su očišćene, iako snijeg i dalje sipa, tako da ne znam kako će biti popodne. ali meni su veći problem pločnici. :D jednom moraš izaći i z prometala i napraviti par koraka. a snijeg do koljena, i nema ga se gdje ni baciti. lijevo zgrada, desno parking pa cesta. :nezna

Ja sam prolazila nakon onog snijega prosli mjesec. U ZG jesu prometnice ociscene, sto nije u svakom hrvatskom gradu bio slucaj.
Tamo kod trave recimo, lele majke. Kod mene zadnja vuca, sam gledas gdje ce te zanjet.

ljuta trava
14-01-2013, 11:54

KERUM je kriv , što snijeg pada .A Bandić je kriv što zora sviće .:rofl:rofl:rofl:rofl:rofl:rofl:rofl:rofl:rofl:rof l:rofl:rofl:rofl:rofl

ZGabriel
14-01-2013, 11:57
samo se ti zezaj, prognoza za ovaj tjedan je još više snijega...

ljuta trava
14-01-2013, 12:08
samo se ti zezaj, prognoza za ovaj tjedan je još više snijega...

Super , idem prodavati poluautomatske lopate za snijeg .

ZGabriel
14-01-2013, 12:11
Super , idem prodavati poluautomatske lopate za snijeg .

u jednom trenutku više neće biti mjesta za odgrnuti sav taj snijeg. daj izmisli na brzinu neki top koji će snijeg slati drito na Sljeme. :D

ljuta trava
14-01-2013, 12:12
u jednom trenutku više neće biti mjesta za odgrnuti sav taj snijeg. daj izmisli na brzinu neki top koji će snijeg slati drito na Sljeme. :D

http://www.youtube.com/watch?v=hQbtAD4Gm1o

Marta
14-01-2013, 12:13
KERUM je kriv , što snijeg pada .A Bandić je kriv što zora sviće .:rofl:rofl:rofl:rofl:rofl:rofl:rofl:rofl:rofl:rof l:rofl:rofl:rofl:rofl

najbolji su bili ono debili, nek Bandic vidi da lopatamo ispred svoje kuce :skartoc :facepalm

ljuta trava
14-01-2013, 12:16
najbolji su bili ono debili, nek Bandic vidi da lopatamo ispred svoje kuce :skartoc :facepalm

A to su oni Purgeri sa Kozare .

ZGabriel
14-01-2013, 12:17
nemojte se ljutit, dragi moji, ali zatrolali ste temu. a i ja s vama pomalo.

kaže mi kolega koji živi u Zelini da je ralica prošla samo glavnom cestom. dva sata mora čistiti snijeg da dođe do nje.:jao

Marta
14-01-2013, 12:22
nemojte se ljutit, dragi moji, ali zatrolali ste temu. a i ja s vama pomalo.

kaže mi kolega koji živi u Zelini da je ralica prošla samo glavnom cestom. dva sata mora čistiti snijeg da dođe do nje.:jao

Sve je to vezano za snijeg i prometne posljedice.
To je ono sto sam ti na pocetku rekla. U drugim gradovima je stvar drugaciji nego u ZG. U Velikoj Gorici je bilo smijesno, ocekujes ciste ulice, kad ono nista.
U Slavoniji je bilo jos gore. Zalosno je da u Hrvatskoj ne mare za tim, prijedjes granicu na Samcu i sve cisto, kao da si dosao u drugi svijet. Zalosno.

NorthStand
15-01-2013, 02:12

ah, šta bi ovi jugo debili bez keruma i bandića, ne bi znali koga prozivat za vlastitu nesposobnost. neka pričaju svi što god hoće, ali od ovih kretena koje nudi HDZ i SDP, još su kerum i bandić najbolji izbor. žalosno, i istinito. iako jasno je, da bi bilo bolje da stručniji ljudi preuzmu naše najveće gradove. ali ovaj narod, bolje od keruma i bandića ne zaslužuje. stoga neka sjedi doma i plače, zbog silne nepravde što im oni vode gradove. bit će da Bernardić ili Ostojić, će manje krasti i puno promjenit sliku zagreba, ili splita onaj debil iz SDP-a kako li se zove, zaboravio sam. ma nebitno, kad vidim tko im je konkurencija, samo se nasmijem i kažem živjeli hercegovci i vlaji bandić-kerum. :rofl

ZGabriel
15-01-2013, 12:27
:503

fala na pitanju, pola tramvaja ne vozi. ili su se pokvarili nasred ceste, ili je negdje neki vod stradao pod težinom snijega.
lopate su najmoderniji modni dodatak ovih dana u Zagrebu. :D

ljuta trava
15-01-2013, 13:28
Slušam sad na radiju nekog kretena koji veli da mu je ralica prošla kroz ulicu , i nanijela snijeg ispred njegovog ulaza i tko bu sad to počistil ,kaj taj Bandić misli , jel on noramalan , nije mu to Hercegovina i kak se to on ponaša .Zakaj zimska služba ne počisti njegov ulaz , bum opal ak idem u dućan ....

Stvarno su gadne te lopate bez uputa za upotrebu !!!!!!!!!

Marta
15-01-2013, 13:35
Nek se kreteni Zagorski i Turopoljski zale dragom Bogu sto im pada snijeg. Koji debili.
Bandic je ljenoj bagri kriv sto pada snijeg.

NorthStand
15-01-2013, 15:16
Slušam sad na radiju nekog kretena koji veli da mu je ralica prošla kroz ulicu , i nanijela snijeg ispred njegovog ulaza i tko bu sad to počistil ,kaj taj Bandić misli , jel on noramalan , nije mu to Hercegovina i kak se to on ponaša .Zakaj zimska služba ne počisti njegov ulaz , bum opal ak idem u dućan ....

ovaj narod je žešće iskompleskiran, ja sam sam čistio i jučer i danas, i šta bi mi sad trebalo dati orden za junaštvo zbog toga? ti ljudi su nemogući, i što više vrijeme prolazi sve su gori, očekuju da svi vode njihovu brigu. a realno svi znamo, da nitko neće vodit brigu o tebi ako sam ne vodiš. dakle, ako sam ne uzmeš lopatu u ruke, možeš samo sjedit doma i plakat, pogotovo kad napada malo više snijega. ali ne treba se čudit ovome, narod koji je ovakav kakav je, očekuje da će mu sve pasti s neba u rebra. samo nek i dalje nastavi tako, nismo mi još dotakli dno kako mislimo, s ovakvim ponašanjem najgore tek sljedi.

ZGabriel
15-01-2013, 15:20

šteta što nije ostavio ime i adresu, da mu komunalci pošalju kaznu.
po zakonu je dužan očistiti pred svojim ulazom. :kava

ljuta trava
15-01-2013, 16:03
šteta što nije ostavio ime i adresu, da mu komunalci pošalju kaznu.
po zakonu je dužan očistiti pred svojim ulazom. :kava

Ne vrijede zakoni za ,,domaće ,, samo za strance .

Vepar
15-01-2013, 17:46

Debil, osim ako nije penzić koji ne može dignuti lopatu, a zbog svojih problema mrzi sve oko sebe. Tad ga razumijem.