PDA

Pogledaj Full Version : Bombe u glavnom gradu republike

TjelohraniteljOdSchwartza
11-01-2013, 12:46
Što kažete na dvije bombe u glavnom gradu?Policija luta ko slijepac?Ili je to trik za trošenje novčanih sredstava,koji se domislio neki policajac?Ili je al-Qaida ili Srbi?

ogledalce
11-01-2013, 13:14
garant Srbi,
a može biti i Milanovićevi simpatizeri hehhehe

ogledalce
11-01-2013, 13:16
a moguće i Talibani,pripremaju se za Srpsku Novu Godinu

SarajkaDjevojka
11-01-2013, 13:24
Vijesti o dogadjajima pomalo su konfuzne, no mogu misliti da medju gradjanima vlada nelagoda, a mozda i panika.

Humphrey
11-01-2013, 13:32
Vijesti o dogadjajima pomalo su konfuzne, no mogu misliti da medju gradjanima vlada nelagoda, a mozda i panika.

Kako neće vladati nelagoda,ne znam za paniku, kad ih informiraju o ovome hrvatski mediji, jedini istinski teroristi u Hrvatskoj.

Inkvizitor
11-01-2013, 13:35
Kako neće vladati nelagoda,ne znam za paniku, kad ih informiraju o ovome hrvatski mediji, jedini istinski teroristi u Hrvatskoj.

:smijeh

istina..

al nešto je..sad ko zna što je..Hrvati nisu revolucionaran narod tako da neka hrvatska organizacija..sumnjam..sad neka izvana ali tko??..islamisti..oni bi to žešće..ali tko zna..možda zbog Afganistana..uglavnom nadam se da nije ništa ozbiljno mada, nije ni neozbiljno..

već su jednom rokali po Rijeci..

gorand556
11-01-2013, 13:35
a moguće i Talibani,pripremaju se za Srpsku Novu Godinu

a moguće da su i ustaše i belosvetski plaćenici

ZGabriel
11-01-2013, 13:37

ma jok, moja sestra protestira zbog smanjenja plaća učiteljima.

ljuta trava
11-01-2013, 13:38
To se djeca igraju partizana , naime nakon gledanja partizanskih filmova na tzv.Hrt-u , djeca se malo zaigrala , a sinoć kao slučajno Drug Radman pusti na SDP-viziji partizanske Diverzante .Šou će tek biti kada se prikaže Boško Buha .Purgeri sa Kozare sa nestrpljenjem očekuju OTPISANE i Nepokoreni grad .

Marta
11-01-2013, 13:39
Cudan neki dan, bombice lete na sve strane, Sucevic nadjen mrtav ... :o:o

SarajkaDjevojka
11-01-2013, 13:41

:D

Dogadjaji nisu za smijeh, no tvoj opis medija jeste .Ne mogu odoljeti, uz ispriku.

Inkvizitor
11-01-2013, 13:42
Cudan neki dan, bombice lete na sve strane, Sucevic nadjen mrtav ... :o:o

Tko je Sučević.??

Humphrey

istina..

al nešto je..sad ko zna što je..Hrvati nisu revolucionaran narod tako da neka hrvatska organizacija..sumnjam..sad neka izvana ali tko??..islamisti..oni bi to žešće..ali tko zna..možda zbog Afganistana..uglavnom nadam se da nije ništa ozbiljno mada, nije ni neozbiljno..

već su jednom rokali po Rijeci..

Ma kakvi islamisti, ovo je dječja igra za njih. Nije da nam u društvu fali budala, ali tko će ga znati.

Uglavnom briga me tko, samo da ne ispadne neki korisni idiot za vladajuće i medije.

ljuta trava

Da , zaista si u pravu , jedini TERORIZAM koji postoji u RH je upravo MEDIJSKI .

Marta
11-01-2013, 13:45
Tko je Sučević.??

kosarkaski menadzer

Marta
11-01-2013, 13:47
covjek ne smije otvoriti hrvatske portale, stekne dojam da su svi novinari u najboljem slucaju umobolni ... udarna vijesti u bombice je tucnjava radi bureka :facepalm

gorand556
11-01-2013, 13:47
kosarkaski menadzer

Čučnio mu kk Zagreb protiv cibone , a on išao all in na domaće ! šta će drugo , samoubio se s leđa iz zasjede ;)

moonlight
11-01-2013, 13:48
Mene čudi da ovi s jutarnje vizite u Vrapču nisu javili fali li im tko...

Marta
11-01-2013, 13:50
Mene čudi da ovi s jutarnje vizite u Vrapču nisu javili fali li im tko...

ti se inace odsetaju do Osijeka pa odvjetnik okonca zivot izmasakriran ...
koja su to vremena dosla, to nije normalno

ljuta trava
11-01-2013, 13:50
covjek ne smije otvoriti hrvatske portale, stekne dojam da su svi novinari u najboljem slucaju umobolni ... udarna vijesti u bombice je tucnjava radi bureka :facepalm

Nemoj tako Marta , ,,hrvatski,, portali su poznata mjesta ,,tolerancije,, i ,,istinitih,, vijesti , često citirani od vodećih svjetskih medija a poseban su hit u REGIONU .

moonlight
11-01-2013, 13:51
I klupko se raspliće...?

http://www.vecernji.hr/vijesti/ozlijedeni-muskarac-izvrsio-oba-bombaska-napada-clanak-496491

Marta
11-01-2013, 13:51
Nemoj tako Marta , ,,hrvatski,, portali su poznata mjesta ,,tolerancije,, i ,,istinitih,, vijesti , često citirani od vodećih svjetskih medija a poseban su hit u REGIONU .

dobra ti je bila ona, lazes ko jutarnji ;)

moonlight
11-01-2013, 13:52
ti se inace odsetaju do Osijeka pa odvjetnik okonca zivot izmasakriran ...
koja su to vremena dosla, to nije normalno

Bio je jedan prije par godina koji je pobjegao, čak se i zaposlio, radio nekoliko mjeseci dok ga nisu uhvatili...

ljuta trava
11-01-2013, 13:53
dobra ti je bila ona, lazes ko jutarnji ;)

Ja pišem samo istinu .

ogledalce
11-01-2013, 13:54

ma jok,ovo Milanovića organizacija,plaši Hercegovce,
i pokušava ih otjerati iz ZG,
ali neće mu upaliti

ljuta trava
11-01-2013, 13:55
I klupko se raspliće...?

http://www.vecernji.hr/vijesti/ozlijedeni-muskarac-izvrsio-oba-bombaska-napada-clanak-496491

Bumo videli , rekli bi naši Zagorci ....Nešto i ne vjerujem u ovaj scenarij .

gorand556
11-01-2013, 14:00
ma jok,ovo Milanovića organizacija,plaši Hercegovce,
i pokušava ih otjerati iz ZG,
ali neće mu upaliti

a da nisu članovi sprej organizacije hera dejstvovali ? protiv ustavnog poretka perecije ?

gorand556
11-01-2013, 14:01
Bumo videli , rekli bi naši Zagorci ....Nešto i ne vjerujem u ovaj scenarij .

Trava dam se kladit da će sljedeća vijest biti kako je napad izvršio rastrojeni branitelj ili neko uvrijeđen oko istupa druga jovanovića ;)

Marta
11-01-2013, 14:02
Ja pišem samo istinu .

aludirala sam na medije ...

ljuta trava
11-01-2013, 14:03
aludirala sam na medije ...

Ma znam , shvatio sam .

moonlight
11-01-2013, 14:03
Pa zar vi stvarno mislite da se radi o terorističkom činu?

ljuta trava
11-01-2013, 14:04
Trava dam se kladit da će sljedeća vijest biti kako je napad izvršio rastrojeni branitelj ili neko uvrijeđen oko istupa druga jovanovića ;)

Au ...sad će biti zabavan tzv.HRT , a tek Hrvatska u živo sa Majom SEver i Kvegavom ....hahahahahahhahahhaahhaa

pdv
11-01-2013, 14:04
Vjerojatno je riječ o nekoj poremećenoj osobi koja ovim činom pokušava na sebe privući pozornost ili nekakvi međusobni obračuni i poruke. Ne vjerujem u terorizam od strane islamskih terorista.

Marta
11-01-2013, 14:05

dam se kladit da je Rojs

Marta
11-01-2013, 14:06

bas je teroristima u interesu postaviti neku bombicu u ZG na zeljeznikoj pruzi na kojoj prolazi teretni vlak ...

ljuta trava
11-01-2013, 14:06

Prsan je kriv .:rofl:rofl:rofl:rofl

Ovo me sve podsjeća na jednu poznatu akciju KOS-a početkom 90-tih .Što je slijedeće , možda bombica kod Pravoslavne crkve ili Židovskog groblja , možda Bandićeve fontane , ili je prava bomba Gay akcija ,, ljubi bližnjeg svoga ,, ispred Katedrale u subotu u 15 sati .

moonlight
11-01-2013, 14:08
Ja i dalje vjerujem da bolnici Vrapče nedostaje čovjek, sad će se pravdati za propust...

moonlight
11-01-2013, 14:09
bas je teroristima u interesu postaviti neku bombicu u ZG na zeljeznikoj pruzi na kojoj prolazi teretni vlak ...

Baš
...............
:kava

ljuta trava
11-01-2013, 14:12
Ja i dalje vjerujem da bolnici Vrapče nedostaje čovjek, sad će se pravdati za propust...

Da istina je što veliš , viđen je kako dolazi na sjednicu vlade i od milja ga narod prozva Ministar sa vaginom .

ogledalce
11-01-2013, 14:13
a da nisu članovi sprej organizacije hera dejstvovali ? protiv ustavnog poretka perecije ?

e to neznam,nisam se čula sa vođom HERE,
ali ovo ima veze sa Hercegovcima,eto će te viditi,,

pdv
11-01-2013, 14:16

Ovoj verziji sam i ja sklona.

ljuta trava
11-01-2013, 14:17
Eno , POskok sa ponosom javlja kako je HERA preuzela odgovornost .:rofl:rofl:rofl:rofl:rofl

moonlight
11-01-2013, 14:17
Ovoj verziji sam i ja sklona.
To je već subverzija, banat će nas.:)

a, prominila si...ok

gorand556
11-01-2013, 14:18
Eno , POskok sa ponosom javlja kako je HERA preuzela odgovornost .:rofl:rofl:rofl:rofl:rofl

Pronađena je i eksplozivna naprava koja je eksplodirala , riječ je o autolaku :smijeh

pdv
11-01-2013, 14:20
To je već subverzija, banat će nas.:)

Ajde da i to vidimo :kava :D

Ali ozbiljno, mislim da je ovo prenapuhano i idealno za pisanje raznih luđačkih članaka u novinama.

moonlight
11-01-2013, 14:24
Ajde da i to vidimo :kava :D

Ali ozbiljno, mislim da je ovo prenapuhano i idealno za pisanje raznih luđačkih članaka u novinama.

I ja mislim da je prenapuhano, znam di je ta stanica, tam prolazim svaki dan:014, nevjerojatno je da policija nije nakon prve eksplozije bolje motrila cijelu aleju Bologne.

ZGabriel
11-01-2013, 14:25
I ja mislim da je prenapuhano, znam di je ta stanica, tam prolazim svaki dan:014, nevjerojatno je da policija nije nakon prve eksplozije bolje motrila cijelu aleju Bologne.

a počinitelj im je možebit crtao strelicu do svog boravišta.

ljuta trava
11-01-2013, 14:29
Ljudi što vam je , otkriven je pravi krivac .Krivac je Prsan:rofl:rofl:rofl:rofl

Kako ću sad do dućana , moram proći pokraj jednog stupa i autobusne stanice .:rofl:rofl:rofl

pdv
11-01-2013, 14:31

Pa dobro naša policija se i inače ne može pohvaliti nekim dobrim i angažiranim radom. O profesionalizmu da ne pričamo. Kada bi se kod nas zaista dogodio teroristički napad kakav je zadesio neke zemlje mislim da bi naša policija jedino ispravno prebrojila leševe, a bilo kakvo spriječavanje čina je nemoguća misija.

ZGabriel
11-01-2013, 14:32
Ljudi što vam je , otkriven je pravi krivac .Krivac je Prsan:rofl:rofl:rofl:rofl

Kako ću sad do dućana , moram proći pokraj jednog stupa i autobusne stanice .:rofl:rofl:rofl

lako se tebi zaje...ja sam donedavno tim putem išla na posao. :muka

moonlight
11-01-2013, 14:44
Pa dobro naša policija se i inače ne može pohvaliti nekim dobrim i angažiranim radom. O profesionalizmu da ne pričamo. Kada bi se kod nas zaista dogodio teroristički napad kakav je zadesio neke zemlje mislim da bi naša policija jedino ispravno prebrojila leševe, a bilo kakvo spriječavanje čina je nemoguća misija.

Pa iskreno, niti druge se nisu iskazale osim u brojanju leševa, od Londona do Španjolske.

Marta
11-01-2013, 14:45

Tu sama policija nema veliku ulogu. Za to postoje specijalni teamovi, tajne sluzbe itd. ...

Marta
11-01-2013, 14:46

sad znamo tko je postavio bombu ... :vidiga

Inkvizitor
11-01-2013, 14:46
Tko će spriječiti pravi teroristički napad..tko će spriječiti nekoga tko je već sebe prežalio..čime ćeš ga uplašiti..smrću ??

moonlight
11-01-2013, 14:48
Tko će spriječiti pravi teroristički napad..tko će spriječiti nekoga tko je već sebe prežalio..čime ćeš ga uplašiti..smrću ??

Pa upravo to, moguće je samo ako među njih imaš ubačenog doušnika.

ZGabriel
11-01-2013, 14:48
sad znamo tko je postavio bombu ... :vidiga

mogla je jedino mirror, odjednom je otišla offline u ta doba. :zubo

:018

pdv
11-01-2013, 14:50
Pa iskreno, niti druge se nisu iskazale osim u brojanju leševa, od Londona do Španjolske.

Da, prvi put ali nakon onog u Americi sve ozbiljnije države imaju specijalne timove koje se bave ovom problematikom. I nije da baš nisu uspjevali u spriječavanju. Bilo je slučajeva kada je terorizam ostao samo u pokušaju.

Tu sama policija nema veliku ulogu. Za to postoje specijalni teamovi, tajne sluzbe itd. ...

Pa da ali od policije su uglavnom iskonstruirani ti timovi.

.
Ne možeš ga spriječiti ali možeš predvidjeti napad ili bar to pokušat napravit ali tko će to kod nas

ljuta trava
11-01-2013, 15:05

Ma ne zahebavam se .Pa znaš kakvi su pioniri nakon gledanja partizanskih filmova , ponese ih ...u žaru borbe .

ZGabriel
11-01-2013, 15:08
Ma ne zahebavam se .Pa znaš kakvi su pioniri nakon gledanja partizanskih filmova , ponese ih ...u žaru borbe .

pa jest, ali mogli su se zaigrati baš kad ja naiđem njihovim sokakom. :hide

ljuta trava
11-01-2013, 15:15
pa jest, ali mogli su se zaigrati baš kad ja naiđem njihovim sokakom. :hide

Nema ti druge , piši odmah ,,pohvalu,, tzv.HRT-u .

ZGabriel
11-01-2013, 15:17
Nema ti druge , piši odmah ,,pohvalu,, tzv.HRT-u .

ne mogu kad ne znam čime se bave. :( ne gledam tv već godinama, osim sporadično, kad ne mogu izbjeći. :D

Marta
11-01-2013, 15:19
Pa da ali od policije su uglavnom iskonstruirani ti timovi.

.
Ne možeš ga spriječiti ali možeš predvidjeti napad ili bar to pokušat napravit ali tko će to kod nas

Nisu ti timovi sastavljeni samo od policajaca, a najmanje od onih obicnih. Tu su specijalci na djelu.

Kako ces predvidjeti napad? Ne rade u policiji vidovite dzemile koje ce reci kad ce gdje nesto eksplodirati. Mozes jedino preko antiteroristickih teamova raditi na raskrinkavanju i putem ubacenih ljudi u njihove redove itd.

Osim toga mi nismo cilj teroristickih napada, ne postoji tu jos interes za takve stvari.

ljuta trava
11-01-2013, 15:19
Zanimljivo je pratiti portale vezano za ove bombaške aktivnosti .Neki su onog stradalog već proglasili ni manje ni više već KRIVCEM , dok policija još nema ni osumnjičenog .Eksplozije u gradu su za svaku osudu , i policija je vjerujem na mukama , svakako želim da se pronađe krivac ili krivci , ali ono što upada u oči su mjesta odabrana za mete , kao glavni željeznički pravac za EU .Čudno , zaista čudno , no treba biti priseban , ne paničariti .

pdv
11-01-2013, 16:12
Nisu ti timovi sastavljeni samo od policajaca, a najmanje od onih obicnih. Tu su specijalci na djelu.

Kako ces predvidjeti napad? Ne rade u policiji vidovite dzemile koje ce reci kad ce gdje nesto eksplodirati. Mozes jedino preko antiteroristickih teamova raditi na raskrinkavanju i putem ubacenih ljudi u njihove redove itd.

Osim toga mi nismo cilj teroristickih napada, ne postoji tu jos interes za takve stvari.

Rekoh da su svi ti stručnjaci potekli od policije tako da je sasvim jasno kako jedan prometni policajac neće biti glavni čovjek u terorističkoj jedinici nego npr. specijalac koji je također dio policije. I to jest zadatak policije kako god oni nazvivali te timove jer je policija odgovorna za sigurnost u zemlji. I kao takva je dužna brinuti se o svojim građanima i surađivati sa ostalim zemljama u pogledu ovog problema, a ne se praviti kako se to nas ne tiče i kako nas neće. Nekad nije moguće zaustaviti teroristički čin, a nekad jest...na policiji je da one koje može otkloni. Da li će to raditi putem usluga vidovite Džemile ili će poslu pristupiti na ozbiljan način je njihova stvar dok god su efikasni.

Ako već nismo ciljevi terorističkih napada otkud najednom toliki strahovi od terorizma pa i spominjanje terorizma na ovoj temi?

moonlight
11-01-2013, 16:15
Rekoh da su svi ti stručnjaci potekli od policije tako da je sasvim jasno kako jedan prometni policajac neće biti glavni čovjek u terorističkoj jedinici nego npr. specijalac koji je također dio policije. I to jest zadatak policije kako god oni nazvivali te timove jer je policija odgovorna za sigurnost u zemlji. I kao takva je dužna brinuti se o svojim građanima i surađivati sa ostalim zemljama u pogledu ovog problema, a ne se praviti kako se to nas ne tiče i kako nas neće. Nekad nije moguće zaustaviti teroristički čin, a nekad jest...na policiji je da one koje može otkloni. Da li će to raditi putem usluga vidovite Džemile ili će poslu pristupiti na ozbiljan način je njihova stvar dok god su efikasni.

Ako već nismo ciljevi terorističkih napada otkud najednom toliki strahovi od terorizma pa i spominjanje terorizma na ovoj temi?

Pa to nas čini in, mediji su odmah prigrlili tu tezu, kao po onoj "kakav smo mi to faktor, a još nas nisu niti jednom isterorizirali"...medijski se to priziva na neki način.

Inkvizitor
11-01-2013, 16:18
Pa to nas čini in, mediji su odmah prigrlili tu tezu, kao po onoj "kakav smo mi to faktor, a još nas nisu niti jednom isterorizirali"...medijski se to priziva na neki način.

pa ne može se ni ta opcija isključit. jel se sjećaš kad je grunilo u Rijeci jer smo isporučili onog vođu neke islamističke sekcije. Jel onda netko i poginio..kod policijske postaje u Rijeci.

Naši vojnici idu u Afganistan..Bosna je blizu..ne znam zašto bi se ta mogućnost apriori isključila..ne kažem da ovo ima veze ali hipotetski..tko je 100% siguran od toga

moonlight
11-01-2013, 16:28
pa ne može se ni ta opcija isključit. jel se sjećaš kad je grunilo u Rijeci jer smo isporučili onog vođu neke islamističke sekcije. Jel onda netko i poginio..kod policijske postaje u Rijeci.

Naši vojnici idu u Afganistan..Bosna je blizu..ne znam zašto bi se ta mogućnost apriori isključila..ne kažem da ovo ima veze ali hipotetski..tko je 100% siguran od toga

Da ali onda se izravno i prijetilo RH, obećavala se osveta, ona nije stvarno tretirana dok nije eksplodiralo u PU Rijeka.

Inkvizitor
11-01-2013, 18:01
Da ali onda se izravno i prijetilo RH, obećavala se osveta, ona nije stvarno tretirana dok nije eksplodiralo u PU Rijeka.

glupo mi je da teroristi najavljuju svoj čin.

to je kao da obavjestiš neporijatelja koji ćeš mu rov napasti večeras.

Grunf
11-01-2013, 18:05
Radi se o Al Kaidi.

Humphrey
11-01-2013, 19:23
Radi se o Al Kaidi.

Ma ne bi oni, sad kad smo im dali snašu mi smo skoro pa familija.

11-01-2013, 23:20
Dolaze vijesti da je ozlijeđeni 53-godišnji muškarac glavni osumnjičeni..hmm,ne znam.
Ako je ovo fora,ista kao i kad su jednom pijancu Šlogaru smijestili ubojstvo Ivane Hodak,onda mi se čini da murja sami želi prišiti sranje prvom ko naiđe..
Bombe od čega..?Gdje je analiza eksploziva,čiji,od čega je..itd?Zar ne postoji nijedna snimka,nema svijedoka..?!
I sad osumnjičiti čovjeka,pa ako nije kriv,ne bi ga smjeli linčovati.To je matrica stvari kako djeluju mediji i murja.Glup gluplji.

caporegime
12-01-2013, 10:01
evo gdje se krije odgovor.
nakon što su promijeneili zakon o hrt-u i partijski ga kadrovirali, nakon što su odlučili zamijeniti oko 2000 funkcija u mup-u, svojim podobnim kadrovima, prelazi se na korak dalje.

kako piše yutarnji odnosno njegov cirkuski eksponat bajruši;

Vlada premijera Zorana Milanovića uskoro će promijeniti Zakon o sigurnosno-obavještajnim službama i tako krenuti u reforme tajnih službi, potvrda je koju je Jutarnji list dobio od izvora u državnom vrhu. Neposredan povod za to jesu i eksplozije paklenih naprava u Zagrebu, očito događaj koji je prelio čašu strpljenja u Vladi. Opće je mišljenje da je SOA - još iz razdoblja dok su je vodili Tomislav Karamarko i Josip Buljević - duboko kompromitirana i puna kadrova vrlo upitnih kvaliteta i profesionalnih sposobnosti.

Nesposobni agenti

Još otkako ju je preuzeo Karamarko, najveći broj pripadnika te službe zapošljavan je zahvaljujući bliskim odnosima s HDZ-om ili uz pomoć rodbinskih i prijateljskih veza. Posljedica je katastrofalna unutrašnja organizacija i nesposobnost preventivnog djelovanja bez obzira na to je li riječ o organiziranim ekstremstičkim skupinama ili individulnim akcijama raznoraznih fanatika.

dim se nije ni razišao a ljevičarski propagandni pamflet i faktično glasnogovorništvo ove vlasti već najavljuje daljnje korake.
koji je bolji povod od navodnih terorističkih napada na mjerst gdje nema nikoga, gdje ne može nitkoga ozlijediti a dovoljno blizu da zavlada atmosfera straha?
ovo bombe su djelo obavještajne kuhinje i to onog dijela koji želi u potpunosti zacementirati jugofašističke pozicije

Inkvizitor
12-01-2013, 10:06
Jel se sjećate početka rata u Hrvatskoj kad je minirnao židovsko groblje pa kad su krenile priče o restauraciji NDH u Hrvatskoj. Na kraju se ispostavilo da je to bilo djelo KOS-a.

Ako se i na koga može sumnjati onda su to zaostale UDBA-ške strukture. To je njihov potpis.

TheBronxBomber
12-01-2013, 13:02
Za sva pitanja, pismenim putem se obratite nedavno imenovanom "sefu" hrvatske obavjestajne sluzbe, Dadi Lozancicu.

Pozdravljam sve drage ljude. Vratio sam se; jer mi djava ne da mira. :)

TheBronxBomber
12-01-2013, 13:04
Vraca se i komari, samo sto ona to jos ne zna. :D

ZGabriel
12-01-2013, 13:06
a sad znamo i tko se "igra" po zapadnim dijelovima grada. :D nomen est omen. :mardar

nemoj mi plašit sestru. :toljaga

TheBronxBomber
12-01-2013, 13:10
Kad sam procitao da je Dragance Covic, majku mu njegovu komunisticku, slavio RS - rekoh, moram pisati. A onda mi je prisinoc jedan Ljubusak reka da je Kotromanovic cestit covik i da se slaze s objavom registra branitelja... krstio sam se po pet-sest puta. Rekoh sebi, I'm back....

Grunf
12-01-2013, 13:11
evo gdje se krije odgovor.
nakon što su promijeneili zakon o hrt-u i partijski ga kadrovirali, nakon što su odlučili zamijeniti oko 2000 funkcija u mup-u, svojim podobnim kadrovima, prelazi se na korak dalje.

kako piše yutarnji odnosno njegov cirkuski eksponat bajruši;

dim se nije ni razišao a ljevičarski propagandni pamflet i faktično glasnogovorništvo ove vlasti već najavljuje daljnje korake.
koji je bolji povod od navodnih terorističkih napada na mjerst gdje nema nikoga, gdje ne može nitkoga ozlijediti a dovoljno blizu da zavlada atmosfera straha?
ovo bombe su djelo obavještajne kuhinje i to onog dijela koji želi u potpunosti zacementirati jugofašističke pozicije

Ovo su zbilja bedaste insinuacije. Sumnjam da bi Milanović i ekipa postavili 2 bombe kako bi promijenili kadrove u SOA-i. Oni su na vlasti i s jednim dopisom naprave promjene u bilo kojoj državnoj agenciji. Ne trebaju im bombe za to, nisu oni revolucionarni pokret iz šuma.

Grunf
12-01-2013, 13:14
Jel se sjećate početka rata u Hrvatskoj kad je minirnao židovsko groblje pa kad su krenile priče o restauraciji NDH u Hrvatskoj. Na kraju se ispostavilo da je to bilo djelo KOS-a.

Ako se i na koga može sumnjati onda su to zaostale UDBA-ške strukture. To je njihov potpis.

A možda je i netko teško frustriran stanjem u državi pa je pukao.

TheBronxBomber
12-01-2013, 13:15
Ovo su zbilja bedaste insinuacije. Sumnjam da bi Milanović i ekipa postavili 2 bombe kako bi promijenili kadrove u SOA-i. Oni su na vlasti i s jednim dopisom naprave promjene u bilo kojoj državnoj agenciji. Ne trebaju im bombe za to, nisu oni revolucionarni pokret iz šuma.

Khmm, khmm...

Ustaska desnica je sposobna jedino janjocid napravit, a ne gine (mrzim ovu izreku) Vladina optuzba upravo fantomnih ustasa. Naravno da UDB-a stoji iza sintetickih napada. Nitko nije sposoban, niti ima zasto, to izvesti... sem UDB-e. Prije nekoliko godina su sebi poslali i bombasko pismo u Deutschland.

Njemacka toboz trazi 11 UDB-asa... pa ne ocekujete li valjda da Sasa Perkovic izruci svog caletu Josipa? :ZVRKO:

TheBronxBomber
12-01-2013, 13:15

Ni slucajno. Kad Hrvati puknu, dignu ruku na sebe.

caporegime
12-01-2013, 13:19

zašto bedasto?
pa to je obrazac djelovanja.
mijenjanjem zakona ne žele samo postaviti svoje ljude nego nego očito provući neka druga, za njih povoljna rješenja.
pitanje je hoće li, kako je krenulo, za 3 godine uopće biti izbora.

Grunf
12-01-2013, 13:21
Khmm, khmm...

Ustaska desnica je sposobna jedino janjocid napravit, a ne gine (mrzim ovu izreku) Vladina optuzba upravo fantomnih ustasa. Naravno da UDB-a stoji iza sintetickih napada. Nitko nije sposoban, niti ima zasto, to izvesti...

Njemacka toboz trazi 11 UDB-asa... pa ne ocekujete li valjda da Sasa Perkovic izruci svog caletu Josipa? :ZVRKO:

Znači olinjali udbaši na čelu s Manolićem Perkovićem su bacili 2 bombe kako bi upozorili Hrvatsku i Njemačku da im ne mogu pera odbiti? :rofl

Ne treba ti neka velika sposobnost da napraviš bombu, dovoljno je imati volje i pristupa internetu. I naravno biti sjeban u glavu da to negdje baciš, a takvih ljudi u Zagrebu itekak ima kad tam živi milijun ljudi.

TheBronxBomber
12-01-2013, 13:22
U pitanju je psihoza. Ratno stanje bez rata. Svijet je u kurcu. Shvatite Hrvatsku zbilju ko poligon za buduci razvitak dogadjanja u citavom svijetu. Uostalom, to je bila i JUga od svojih pocetka... i svojim neslavnim krajem.

Inkvizitor
12-01-2013, 13:23
Khmm, khmm...

Ustaska desnica je sposobna jedino janjocid napravit, a ne gine (mrzim ovu izreku) Vladina optuzba upravo fantomnih ustasa. Naravno da UDB-a stoji iza sintetickih napada. Nitko nije sposoban, niti ima zasto, to izvesti... sem UDB-e. Prije nekoliko godina su sebi poslali i bombasko pismo u Deutschland.

Vidiš možda je ova akcija tog smjera. Moramo vratiti stare kadrove koji znaju kako se boriti protiv terorizma.

TheBronxBomber
12-01-2013, 13:23
Znači olinjali udbaši na čelu s Manolićem Perkovićem su bacili 2 bombe kako bi upozorili Hrvatsku i Njemačku da im ne mogu pera odbiti? :rofl

Ne treba ti neka velika sposobnost da napraviš bombu, dovoljno je imati volje i pristupa internetu. I naravno biti sjeban u glavu da to negdje baciš, a takvih ljudi u Zagrebu itekak ima kad tam živi milijun ljudi.

Ne, oprosti... nisam bio dovoljno jasan. Ono potonje nije bas vezano za prethodnim dijelom moga upisa. A mozda i je. :ZVRKO:

Grunf
12-01-2013, 13:24
zašto bedasto?
pa to je obrazac djelovanja.
mijenjanjem zakona ne žele samo postaviti svoje ljude nego nego očito provući neka druga, za njih povoljna rješenja.
pitanje je hoće li, kako je krenulo, za 3 godine uopće biti izbora.

Gle, oni mogu promijeniti zakon svaki dan kad se sjete. Ne trebaju zbog toga bacati bombe. Dovoljno je da kažu novinarima kako je reforma potrebna zbog usklađivanja standarda s EU i NATO-om i to je to. Ruke u Saboru imaju.
Dakle, to otpada kolko god zvuči intrigantno.

Grunf
12-01-2013, 13:27
Vama je sve kaj se dogodi vezano s UDB-om. Sve činjenice koje saznamo prilagođavate tezi, umjesto da tezu prilagođavate činjenicama.

TheBronxBomber
12-01-2013, 13:27
Gle, oni mogu promijeniti zakon svaki dan kad se sjete. Ne trebaju zbog toga bacati bombe. Dovoljno je da kažu novinarima kako je reforma potrebna zbog usklađivanja standarda s EU i NATO-om i to je to. Ruke u Saboru imaju.

Poanta je u tome da nitko nema razloga "terorizirati" sem vlastodrsci.

TheBronxBomber
12-01-2013, 13:28
Vama je sve kaj se dogodi vezano s UDB-om. Sve činjenice koje saznamo prilagođavate tezi, umjesto da tezu prilagođavate činjenicama.

Pa, nikad nisu sisli s vlasti niti iz raznoraznih sluzbi. Sve sto se odvija je (ne)posredno njihovo djelo.

Grunf
12-01-2013, 13:30
Poanta je u tome da nitko nema razloga "terorizirati" sem vlastodrsci.

To je tvoje mišljenje, ali ti ne živiš u Hrvatskoj i ne vidiš da postoje drugi razlozi poput gladi i neimaštine koja ljude pretvara u zvijeri.

TheBronxBomber
12-01-2013, 13:35
To je tvoje mišljenje, ali ti ne živiš u Hrvatskoj i ne vidiš da postoje drugi razlozi poput gladi i neimaštine koja ljude pretvara u zvijeri.

Nije bitno gdje tko zivi. Sinteticki terorizam se provodi svagdje. Pa i u Hrvatskoj. Gladan covjek ne postavlja bombe; gladan covjek prosi ili krade kruh...

12-01-2013, 14:37
Vojo će propjevat kad dobije par šamarčina.:zubo

NorthStand
12-01-2013, 15:57
Vidiš možda je ova akcija tog smjera. Moramo vratiti stare kadrove koji znaju kako se boriti protiv terorizma.

ja bi te stare kadrove poslao na onaj svijet, pa taman pod cijenu da nam se raspadne država. bolje i da nas nema, nego da smo ovakvi kakvi smo sada. hrpetina obezglavljenog naroda, bez ikakvog plana i vizije kako doživjet bolje sutra. jasno je već sada, da ovi debili SDP neće ništa napravit, pa koji kreten uopće više išta očekuje od dokazano antihrvatskih i nesposobnih stranaka u hr? sve neki veliki znalci, tipa Vidošević Nadan koji se nakrali i samo po tome imaju status u društvu. dok pošteni i pametni ljudi trunu, kolo nam vode budale i debili bez ikakvog znanja i vizije kako ovaj narod i državu izvuć iz bunara. ne kontaktira se dijasporu, koja je svakoj državi glavna karta za napredak. pogledajmo primjer židova, ili iraca, ne zoka nama kontaktira srbe oni su nam oduvijek bili od velike pomoći. reko sam moje mišljenje o tome, bilo bi bolje da nas nema nego da nam ovakvi nesposobnjaci narod vode u propast. i što je najgore, uz svesrdnu pomoć tog istog naroda, pa nije milanović izabrana od pape već od strane hrvatskog naroda. džabe ovom narodu demokracija, kad se njome ne zna pravilo služit. ove bombe su da prostite pičkin dim, šta bi našoj državi trebalo da se konačno trgne i pokrene u pozitivnom pravcu. bojim se da i nuklarka padne na zagreb, ne bi se puno toga promjenilo, prije svega u načinu razmišljanja prosiječnog purgera i hrvata.

Inkvizitor
12-01-2013, 16:17

Nije baš tako. Zadnji put kad su htjeli promjeniti zakon o policiji stopirala im je upravo ta EU.

Ne kažem da sigurno jesu ali jedini koji imaju iskusta, znanja i beskupuloznosti je udbaška paravlast a ti misli da oni ne postoje više i da je to budalasta teorija zavjere. A gdje god vidiš..oni su na vlasti. Od medija, sudstva, policije pa do ekonomije. Hrvatska je jedina zemlja koja nije dirnula u ostavštinu bivše države. Jedina. Pa ti misli kako to.

Inkvizitor
12-01-2013, 18:54
Bandić kaže da je to djelo nekog pazi sad..patologa

:jao..:jao..

ZGabriel
12-01-2013, 18:56
Izvještaj sa Zapada: situacija mirna, prate se vijesti. :D

Grunf
12-01-2013, 19:15

Jesi se opskrbila zalihama vode i wc papira? :D

ljuta trava
12-01-2013, 19:21

Ja pratim samo program HRT-a i ako nema repriza partizanskih filmova , noć je mirna .Barem je tako do sada bilo .

Stiliana
13-01-2013, 09:30

mladi grunfe, izvedi narod moj iz ropstva :D

kakva udba, kakva soa...

pdv
13-01-2013, 12:18
Ne znam...sve je moguće ali opet ne vjerujem da netko mora bacati bombu kako bi promijenio Zakon ili se riješio nepotrebnog kadra. To se radi svakog dana bez ikakvih bombi pa tako imamo npr. ravnatelja neke bolnice koji ima plaću za svoj posao i uz njega ravnatelja koji je razriješen sa dužnosti zbog političke nepodobnosti i isto tako za isti posao prima plaću.

Mislim, može biti sve ali nekako mi je nelogično da je ovo neko djelovanje UDBE jer nisu neka predratna vremena da je potrebno izazivati neke tenzije ili podijeljenost među narodom kada to već imaju :D

moonlight
13-01-2013, 12:21
:zubo

Ovdje UDBA ima puno širi kontekst od onoga što ti misliš.

Bože, Bože :006

ljuta trava
13-01-2013, 12:46
Ne znam jeste li zamijetili način kojim je govorio Drug Milanče jučer o explozivnom početku godine .Rekao je to kroz smijeh , vrlo čudan način , ili nešto zna što javnost ne zna .

Bez sumnje koji god povod bio , bombe nisu rješenje i svakako želim da policija što prije riješi slučaj .Ali po mojem mišljenju , čudan je izbor meta , kao i vrijeme .O ciljevima se za sada može samo nagađati , ali uvijek ovakvi načini,,izražavanja,, bombama , nose neku poruku , kome je bila upućena i zašto , pokazat će istraga .

pdv
13-01-2013, 13:01
Kada je odjeknula ta vijest ja sam odmah pomislila da je riječ o nekakvoj poruci. Da li su neki mafijaški obračuni ili se tiče nekih poruka vladajućima je pitanje. No, može biti i da je stvarno riječ o nekom bolesniku koji privlači pažnju na sebe. Za sve bi bilo najbolje da je zadnja opcija u pitanju.

GrayHat
13-01-2013, 15:36
Očevidac ili osumnjičenik Vojislav Blažević na svom facebook profilu https://hr-hr.facebook.com/vojislav.blazevic.1 http://www.facebook.com/vojislav.blazevic.1/favorites kaže da su za njega inspirirajuće osobe Shakira, Tito, Nikola Tesla i Muhammad Ali. A od onoga što mu se sviđa u društvu i politici to su među ostalim 25. maj - "Dan mladosti" , udruženje "Protiv buke crkvenih zvona", političar Mirando Mrsić, naravno "Index.hr", Građanska Akcija i slično. Da li je Voja bombaš ili ne, nije toliko važno ali je simptomatično da Voja ima ogromnu podršku, bar na netu, i razni "purgeri" inače alergični na "bosance" nemaju ništa protiv "bosanca" Voje, već je on za njih Car. Nije potrebno niti spomenuti kako bi ti isti pljuvali po Voji i unaprijed ga osuđivali da je kao inspirirajuću osobu naveo recimo A. Gotovinu a kako bi tek histerizirali da je kao pozitivne spomenuo Tuđmana ili Šuška.

Humphrey
13-01-2013, 19:07
Vojo je ipak osumnjičenik.

caporegime
13-01-2013, 19:09
ima li nekoga da napiše članak o simpatičnom paraglajderu koji ima sreće da je titov štovatelj kao i ostalih jugofašističkih jazbina i udruga.
da je slučajno branbitelj ili simpatizer hsp-a ne sumnjam da bi jugofašistički mediji odmah špekulirali s pokušajem državnog udara i široj konspiraciji.
članak, naravno ide odmah na naslovnicu.

Grunf
13-01-2013, 19:15
Ne znam jeste li zamijetili način kojim je govorio Drug Milanče jučer o explozivnom početku godine .Rekao je to kroz smijeh , vrlo čudan način , ili nešto zna što javnost ne zna.

To sam i ja primjetio. Izgleda da je i on skrenuo.

Inkvizitor
13-01-2013, 20:29
Zoran Jovanović zvani Šprajc u informaciji u središnjem dnevniku kaže da je riječ o bivšem vojniku..

Čijem vojniku druže Jovanović?'

moonlight
13-01-2013, 23:13
Zakaj je dalmatincima uvijek sve zajebancija...

http://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=iX0e6hF8ybg

Inkvizitor
13-01-2013, 23:18
Čitao sam na fejsbuku tu stranicu..lik zna za sve diverzantske akcije partizana u dalmatinskoj zagori do u detalj...

SarajkaDjevojka
13-01-2013, 23:20
O motivima se ništa ne zna još uvijek.Ispitivanje u toku..ima li tko kakve opširnije informacije ?

moonlight
13-01-2013, 23:20
Čitao sam na fejsbuku tu stranicu..lik zna za sve diverzantske akcije partizana u dalmatinskoj zagori do u detalj...

A sad će znat i koje tetive se vežu na koje kosti, kako je to kod zglobova...
U "slučajnoj državi" ovakve slučajnosti se tretiraju spremno...
Ža mi ga je

Inkvizitor
13-01-2013, 23:21
Izgleda ko brutalna zajebancija a što je najgore izgleda da nije..

moonlight
13-01-2013, 23:21
O motivima se ništa ne zna još uvijek.Ispitivanje u toku..ima li tko kakve opširnije informacije ?

Lajt motivi su u pitanju...

moonlight
13-01-2013, 23:22
Izgleda ko brutalna zajebancija a što je najgore izgleda da nije..

Ako se ovi ne sprda, gasimo svjetlo...

Inkvizitor
13-01-2013, 23:24
dobro..sprda se..

moonlight
13-01-2013, 23:27
dobro..sprda se..

:rofl:rofl

mislim da je potpuno u pravu...kako se branit od budala drugačije?

14-01-2013, 20:42
Vojo je komunist!?