PDA

Pogledaj Full Version : Bandić u napadu

Baader Meinhof
28-05-2011, 01:14
http://www.jutarnji.hr/milan-bandic-za-the-economist--sdp-je-unisten-skandalima--a-vlada-korumpirana/949316/

Ovo bi Bandiću mogao biti vrlo jak potez, populistički naravno.

NorthStand
28-05-2011, 02:12
Bandić se pokušava ojačat pred parlamentarne izbore, al realno izgubio je on puno u političkom smislu, i kredibilitetu. Al na ovakvoj političkoj sceni kakva je naša, meni osobno je jedan od jačih likova. Neću uopće ulazit u njegova prijateljstva i odnose, s određenim ljudima, npr s mamićem u dinamu. Ovdje je ipak riječ o politici, i ako se držimo toga, on je dosta jak. Al je osjetno izgubio na moći, jer nam većina društva ima isprani mozak u svezi hercegovaca ustaša itd itd da ne nabrajam. Meni je krivo što nije dobio predsjedničke izbore, samo iz razloga što sam siguran da bi kao predsjednik puno više napravio za nacionalne interese države od Josipovića. I kud i kamo bi manje, prijateljevao s srbima i Borisom Tadićem, bez obzira što mu je "desna ruka" Duško LJuština-Srbin. Al šta je tu je, ne vjerujem da će osvojit neko ozbiljnije mjesto od saborskog zastupnika! To mu je mislim krajnji domet, nakon što ga je SDP izopćio, tj on sam sebe kandidaturom za predsjednika.