PDA

Pogledaj Full Version : Article: Zukan Helez preko revizije povlaštenih mirovina briše 90 % umirovljenika HVO-a iz prava !?

caporegime
27-05-2011, 09:53
You can view the page at http://hrhb.info/content.php?r=124-Zukan-Helez-preko-revizije-povlaštenih-mirovina-briše-90-umirovljenika-HVO-a-iz-prava-!

caporegime
27-05-2011, 10:10
znam ja još jednog iz posušja koji je civlno služio vojsku.

šalu na stranu, ovo je opasan posao, na taj način se izravno pokušava potaknuti hrvate na odlazak.ž
s ovakvim stavom sarajevskih centralnih vlasti, hrvati su zreli za pobunu.
samo još da s profiliraju ljudi u kojoe će narod imati povjerenja i koji će u slučaju neuspjeha dati do znanja da će snositi sudbinu ostatka ljudi.

Graničar Jozo
27-05-2011, 10:21
Baš mi je zanimlivo ovaj dio od naših kolega. Kada sam ja prije 2 godine pisao da će se nakon presuda generalima krenuti na HVO nitko mi nije vjerovao. Dabače, pobrisana mi je tema :) Sad je ne mogu naći pa čete mi morati vjerovati na riječ :011

caporegime
27-05-2011, 10:25
udar na hvo invalide je udar na hrvate. na djelu je definitivno politika koja od hrvata želi stvoriti ne političke nego folklorni faktor.
a tom se mora suprostaviti svim sredstvima.
od blokada, preko noćnih akcija pa sve do građanskog neposluha.
kad bi svi prestali plaćati pretplatu ftv-u, sudovi bi bili zagušeni prekršajnim prijavama.
ne bi mogli ništa odraditi, otišlo bi sve u zastaru.
možda da proučim neke materijalne odredbe zakona o televiziji u bih jer u hrvatskoj tko ne želi plaćati pretplatu, prođe lišo, jer je zakon tako glupo u tom dijelu napisan da se okrivljeniku gotovo nikad ne može dokazati krivnja.

Graničar Jozo
27-05-2011, 10:29
Daj mi pomozi da se riješim te pretplate. rađe ću davati 80 kn u lemozinu nego jutelu. :D

caporegime
27-05-2011, 10:57
odjaviš prijamnik.
kontrolori ti ne smiju uću u kuću osim ako ih ne pustiš.
doduše po starom zakonu o hrt-u bilo je puno lakše.
zanima me kak oje to regulirano u bih, pa da dam svoju procjenu

west
27-05-2011, 15:36
ponosni vlanisk duga od nekoliko stotina maraka prema BHT-u..
tuzi me!
:)

ne dam im nista!

nek crknu kao medij ..jer medij uopce ninisu vec obicna anti hrvatska propagandna masinerija

Neregistriran
27-05-2011, 17:46
Jozo vjerujemo ti ,napiši novu!:)

zaba1111
27-05-2011, 22:04
odjaviš prijamnik.
kontrolori ti ne smiju uću u kuću osim ako ih ne pustiš.
doduše po starom zakonu o hrt-u bilo je puno lakše.
zanima me kak oje to regulirano u bih, pa da dam svoju procjenu

U nas ne plaća nitko, u početku su pitali u pošti sa ili bez tva, dans ni ne pitaju samo naplate telefonski račun umanjen za 8 maraka ili koliko je već tv.