PDA

Pogledaj Full Version : Političko smeće godine

caporegime
30-12-2012, 21:28
izbor za političko smeće godine

Inkvizitor
30-12-2012, 23:09
Košara je puna jabuka. Teško je odabrati.

bandira
30-12-2012, 23:11
evo ovde podatak.
Prema istraživanju koje je nedavno proveo Institut za javne financije, sudionika NOB-a je u prosincu prošle godine bilo 55.558. Prosječna mirovina iznosi im 2.671 kuna, 520 kuna više nego radnicima s 40 godina staža.

stavke iz proračuna za 2013.
za mirovine boraca NOR-a - 390 mil.kn
za sudionike i žrtve 2. svjetskog rata i poraća - 194 mil.kn

nevjerovatno

moonlight
31-12-2012, 00:23
Bojim se za taj registar, neke znam da su nositelji, s nekoliko godina života.
Hrvatska.
Danas.

Stiliana
01-01-2013, 12:11
Stipe Mesić. Zauvijek :zubo

Inkvizitor
01-01-2013, 12:18
On je ovu godinu bio sporedna persona. Moj favorit je Zoki the Milanović..

Stiliana
01-01-2013, 12:58

meni je meske uvjerljivo negativac broj jedan u zadnjih ne znam koliko godina.... dovoljno mi je da ga vidim na pet minuta i da mi pored njega i čačić izgleda kao anđelak.

caporegime
01-01-2013, 13:03

tvoj favorit, a zoki ima 0% "podrške".
aktiviraj se malo. moj favorit vodi mrtvu trku

Humphrey
01-01-2013, 14:10
Političko smeće godine je definitivno Milanović, njegova vlada je hrpa smeća kojem on daje poseban štih.

Svima sretna Nova godina 2013.

NorthStand
01-01-2013, 14:13
predrag matić, za mene. ljigav je, vidi se da s lignjom ima posla. zoki mi nije toliko negativan, ali puše mu za vrat, čačić mi više nije smeće jer će uskoro na robiju pa nikome neće ni moć više naštetit barem dok je zatvoru, dakle moj red bi bio predrag zoki slinić, i onda par mjesta prazno pa ostali a mesić više nije aktivan pa ga ne računam, iako je on smeće nad smećima, čovjek bez obraza što bi se reklo. pored njih, i pupovac mi se čini ko gospodin.

by the way, sretna nova svima, puno zdravlja i nek vam se želje ako ih imate u 2013 ostvare.

TjelohraniteljOdSchwartza
01-01-2013, 21:35
Svi su smeće!

sagitarius
02-01-2013, 18:06
Osobno se ne bih nabacivao smećem na ovog ili onog političara radije bih ustanovio portalni izbor za političara/čarku godine, sportaša godine, forumaša godine, a za ove likove koji su se izblamirali na ovaj ili onaj način tijekom protekle 2012.godine, ustanovio bih "izbor portala hrvatskih integralista za nositelja političkog promašaja godine" i cijelo ovo "natjecanje" bih začinio i sa javnim i političkim osobama sa BiH političke scene, koja zasigurno obiluje ridikulima i sjajnim ljudima pa da se onda glasuje...
Ovako mi je malo ofirno glasovati za "smeće godine"- nekako mi isuviše izgleda i djeluje kao da se spuštamo na njihov nivo..., a i volio bih glasovati radije za dobre ljude, pa neka se čuje i ponešto lijepo i neka se poneko poveseli da je dobio glasove ljudi sa HRHB portala. Nije to mala stvar, a ni zanemarljiva...

TjelohraniteljOdSchwartza
03-01-2013, 15:23
ustanovio bih "izbor portala hrvatskih integralista za nositelja političkog promašaja godine" i cijelo ovo "natjecanje" bih začinio i sa javnim i političkim osobama sa BiH političke scene, koja zasigurno obiluje ridikulima i sjajnim ljudima pa da se onda glasuje... Odmah ti mogu reći da je najantihrvatskiji t.portal.
A što se tiče BIH političke strukture tu prednjači reis-ul-ulema Cerić koji nastavlja tursku propagandu!

sagitarius
03-01-2013, 15:27
Odmah ti mogu reći da je najantihrvatskiji t.portal.
A što se tiče BIH političke strukture tu prednjači reis-ul-ulema Cerić koji nastavlja tursku propagandu!

Možda si u pravu, ali bilo bi fakat zanimljivo vidjeti rezultate glasovanja...., pa znaš, ono, prvo mjesto je oooosvoooojioooo.......:):)

Vepar
03-01-2013, 15:37
Najveći promašaj po mom izboru je Linić. Ljigav mi je, a ujedno je strašno bahat. Čudna kombinacija. Crveni neoliberal. Čačić je prošlost, pa me se toliko ne tiče, a u anketi nedostaju još dva lika iz sadašnje vlade, Jovanović i Mrsić. Ne treba zaboraviti i na ljigavce s druge strane granice, Komšića i Lijanovića.

milky way
05-01-2013, 14:24
Uz mesica i pusicku glasati za nekog drugog je grijeh.

http://www.youtube.com/watch?v=mi-n8DSJ50o