PDA

Pogledaj Full Version : Komšije u BiH

ljuta trava
15-12-2012, 00:40
Slika govori više od riječi

http://www.youtube.com/watch?v=B5d7k27chPw

ljuta trava
15-12-2012, 14:38
Šteta što nema reakcija na postavljeni video , gdje se dokumentirano vidi kakve zvijeri su napadale Hrvate .

Grunf
15-12-2012, 17:10
Užas........

NorthStand
15-12-2012, 22:25
e i nakon svega, dođe stipe mesić i njegovi jugofašistički sateliti u obliku manolića boljkovca nobila i te stoke, i još imaju obraza bacat teret na leđa hrvata bih i optuživat Tuđmana i vodstvo RH 1990ih za agresiu na BiH. i prozivat njih za izazivanje sukoba, s bih muslimanima. a ovima mudžahedini stolovali po cijeloj bosni, i onim djelovima koje je kontrolirala armija. i baš je čudno, da je s takvima došlo do sukoba. ko da se ne zna, šta je takvima cilj. njihov cilj je bio i ostao, stvaranje čiste muslimanske države na teritoriju europe. zato su i došli ratovat u bih, ne samo da obrane "braću" od srba, već da i cijelu bosnu i hercegovinu očiste od kršćana. to je krajnji cilj njihove politike, i rata u bih. srećom, taj scenarij nisu ugledali, a i neće ma koliko ga planirali i htjeli sprovest u djelo.

sagitarius
17-12-2012, 18:43
Realno uzevši, nisu svi muslimani u BiH vehabije i nisu svi mudžahedini i zlikovci kojima je jedino terorizam i agresivno nametanje islama na pameti.
Možemo biti zli i sve poistovijetiti, ali to znači biti zao i zlonamjeran, pa one dobre ljude, čestite, radine i uistinu normalne u najboljem smislu te riječi, uvrijediti generaliziranjem jedne odvratne i za svaku osudu zločinačke pojave o kojoj mnogi od njih stvari znaju samo iz tiska i medija i nisu se s njom susretali.
Ima i ljudi, naših komšija koji se boje nas isto koliko i mi njih, dakle, nepoznajemo jedni druge, a protekli rat je načinio jaz u mjeri da su se i izgubile neke želje za popravljanjem tih odnosa, jer bismo tako pružajući ruku svom komšiji islamske vjeroispovijesti iskočili iz okvira svog stada - svog naroda, što bi bila solidna sablazan i poriv da nas netko nazove izdajnicima.
Koliko Hrvati, toliko i Bošnjaci i obrnuto.
Da.
Svugdje ima budala, ljudi kažu budala i krivih drva nikad neće nedostajati, zadrtih i zalupanih ljudi koji šilje svoju priću i nema šansi da se s njima može išta mudro porazgovarati ili dogovoriti..., ali to više nije stvar komšiluka nego ekstrema.
I naravno, ovaj Travin link je zaista užasna stvar, no nisu sve naše komšije iz tog primjera i takve - na sreću.
Uistinu - na sreću.
U ovo pred Božićno vrijeme osobno bih se uzdržavao od ovakvih tema, ne da treba od njih bježati, nego ne želim se ogriješiti ni o koga, pa tako ni o naše komšije ili federalne partnere, po volji, jer dovoljno je da je jedan dobar čovjek, a nije ima ima ih mnogo...

flasa
28-12-2012, 22:46
Nek mi neko odgovori kak su ovi ludjaci stigli u BiH ? Preko teritorija koji su drzali Srbi nisu sigurno,pali s neba isto nisu ! Znaci preko Hrvatske i hercegovine, a to najbolje govori kolko su Hrvati po Mesicu i slicnim hohstaplerima planirali rat s muslimanima !

caporegime
29-12-2012, 13:36
Nek mi neko odgovori kak su ovi ludjaci stigli u BiH ? Preko teritorija koji su drzali Srbi nisu sigurno,pali s neba isto nisu ! Znaci preko Hrvatske i hercegovine, a to najbolje govori kolko su Hrvati po Mesicu i slicnim hohstaplerima planirali rat s muslimanima !

i da se nadovežem. zagreb i cijela hrvatska su nažalost bili glavni logistički pravci za mudžahedine u vrijeme muslimanske agresije na hrvate u bih.
stvarno mi nije jasno kako netko može optuživati hrvatsku i hrvate za rat s muslimanima. da smo imali to u planu prvo bi eliminirali njihovu logistiku u hrvatskoj.
iako, tu se radi o dubljoj politici.
mesić i ostali jugofašisti jednostavno inzistiraju na optužbi hrvatske i hrvata za rat s muslimanima i tobožnju podjelu bih jer im je to bio najpogodniji način za obračun s tuđmanom te slabljenjem državnih pozicija hrvatske.
dan danas mesić i cijeli koloplet društveno dobro pozicioniranih likova i dalje rade na destrukciji hrvatske državnosti.

d celjski
30-12-2012, 13:36
Tih godina, u nekoliko navrata pri dolasku u zg na tekmu, ostajem šokiran slikom na kolodvoru...sve zamotano, bradato...čitam oznake od crnih labudova pa sve do nekih tih šara. A u slo slušam o sukobima s našima u bih i često sam se pitao tko je tu lud!!?? Mislim da ćemo tek s vremenom shvatiti lik i djelo prvog predsjednika...znao je on!!

gorand556
13-01-2013, 21:32
http://www.youtube.com/watch?v=DJrNeZgnj7Y

Bozo
16-01-2013, 10:36
Tako je bilo. Mi se s njima borimo a Hrvatska im ranjenike lijeci po Zagrebu, salju pomoc u lijekovima. Djecu im i zene smjestili na more. Jebena politika je bila sto se tice BiH. U Zagrebu im je sva logistika bila. Zna to onaj njihov hodza. Najzalije mi je nasih po Bosni. Napisem pa izbrisem, bolje nista ne pisat. I onda me pita onaj momak kako to ja manijak a nazivam bosnjake balijama. Pa buraz evo vidi, protiv ovakvih sam se borio 1993. Pa kako ih drukcije nazivat? Udju u Crkvu i glume mangupe, odrubljuju ritualno glave. Ja ne znam kuda su prolazili, kojim kanalima iz Hrvatke do Bosne, to mi nije jasno.

Inkvizitor
16-01-2013, 18:00
Tako je bilo. Mi se s njima borimo a Hrvatska im ranjenike lijeci po Zagrebu, salju pomoc u lijekovima. Djecu im i zene smjestili na more. Jebena politika je bila sto se tice BiH. U Zagrebu im je sva logistika bila. Zna to onaj njihov hodza. Najzalije mi je nasih po Bosni. Napisem pa izbrisem, bolje nista ne pisat. I onda me pita onaj momak kako to ja manijak a nazivam bosnjake balijama. Pa buraz evo vidi, protiv ovakvih sam se borio 1993. Pa kako ih drukcije nazivat? Udju u Crkvu i glume mangupe, odrubljuju ritualno glave. Ja ne znam kuda su prolazili, kojim kanalima iz Hrvatke do Bosne, to mi nije jasno.

Pa nisu dolazili sa sabljama u rukama nego kao djelatnici islamskih humanitirnih organizacija sa iskaznicama najčešće zapadnih zemalja. Pa ti zaustavi islamske humanitarce na putu u Bih.

Bozo
17-01-2013, 03:45
Mogli su komotno i sa sabljama. Znalo se ko su i sta su. Gdje su nase tajne sluzbe? Bome smo ih mi hvatali i razmjenjivali za nase. Humanitarci naoruzani do zuba s iskaznicama armije bih. Znali su i oni da mi znamo da lazu. Da ih vidis kako su mirotvorni kad ih uhvatis, covjek bi se smilovao i krvi im dao.

Inkvizitor
17-01-2013, 14:09
Gdje ste ih hvatali. Na ratištu ili u prolazu?

Bozo
18-01-2013, 00:22
U borbi i u prolazu.

MoSTaR
23-02-2013, 16:06
Opasniji su oni u skupim odijelima koji ih financiraju, a u samom vrhu su muslimanskih politickih elita....

MoSTaR
05-03-2013, 23:52
"Opasni bosanski tango: islam i nacionalizam"

“Još je puno ljutnje i frustracije među Bošnjacima a vodeće figure u islamskim ustanovama pokušavaju to iskoristiti za postizanje političkih ciljeva. Islamska zajednica (IZ) u BiH je izrasla iz vjerske organizacije u važnog političkog igrača koji je sudjelovao u oblikovanju bošnjačkog identiteta. Njen bivši utjecajni vođa, Mustafa ef. Cerić, oslikao je BiH koja bi, iako multietnička, trebala biti bošnjačka nacionalna država, jer, kako on tvrdi, Hrvati i Srbi već imaju svoje države u susjedstvu.“

Takva vizija je privlačna mnogim Bošnjacima, uključujući i neke koji su krajnje sekularni, ali je odbojna Hrvatima i Srbima. Ako to postane dominantan bošnjački stav, a skoro da je već postao, teško je vidjeti na koji način se to može pomiriti sa stavovima drugih zajednica u BiH. U tom slučaju bi bili izvjesni trajni konflikt i nestabilnost.
http://www.hrsvijet.net/index.php?option=com_content&view=article&id=26449:kolumna-mio-relota-party-za-elipu&catid=58:mio-relota&Itemid=336

ZGabriel
06-03-2013, 08:41
Njen bivši utjecajni vođa, Mustafa ef. Cerić, oslikao je BiH koja bi, iako multietnička, trebala biti bošnjačka nacionalna država, jer, kako on tvrdi, Hrvati i Srbi već imaju svoje države u susjedstvu.“

pametan je efendija. :rolleyes: to što su Hrvati živjeli u Bosni prije dolaska Turaka ćemo zanemarit, jer eto Bošnjaci nemaju nacionalnu državu pa ćemo se odreći konstitutivnosti da njenu ugodimo. :facepalm

galija
06-03-2013, 09:40
To je stvarnost u BIH,čak i u puno većem obimu nego se priča.
A efendija...šta reći o vjerskom poglavaru koji se u slučaju bugojanskog terorističkog napada vehabija,oglasio tek nakon 2-3 dana i to s nekom nejasnom porukom.
Umjesto sa se jasno ogradi od tih radikalnih islamista on im daje tihu podršku

Eugen Savojski
06-03-2013, 12:44
http://www.youtube.com/watch?v=X7OEy5dnNAo