PDA

Pogledaj Full Version : Article: Zvonkin put iz malog posuškog sela do nekretnina milijunske vrijednosti.

admin
25-05-2011, 23:22
You can view the page at http://hrhb.info/content.php?r=115-Zvonkin-put-iz-malog-posuškog-sela-do-nekretnina-milijunske-vrijednosti.

caporegime
26-05-2011, 09:59
uglavnom, da nije bilo politike ovaj bi i dana danas bušio zube po nekim domovima zdravlja

mardar
26-05-2011, 10:43
Ma ljudi "malo" ga je krenula "karta" ali zna ona i stati.Ma ovakove igre znaju brzo donijeti ali u trenu i odnijeti.

A "vrijedni"su izgleda i on i žena i "štedljivi" jako "štedljivi".

Ne znam je li i ovo kleveta??Ma nema veze o državnom trošku na hranu manje izlazaka uštedit ću i ja kao i Jurišići.Što moram izlajati da što prije krenem sa "Štednjom"

Inkvizitor
26-05-2011, 11:06
Ali nisam vidio nazovi političara koji više izgleda ko da je taj čas banuo od ovaca..da ne uvrijedim časne čobane.

mery
26-05-2011, 13:01
Vrijeđaš čobane ,ni krivi ni dužni našli su se kao neko mjerilo nižerazrednog bića koji obavlja taj posao!
Nirvana ba.

caporegime
26-05-2011, 13:18
možda i jest ovaj čas banuo od ovaca.
ne kao pastir, doduše nego više kao gene wilder u woody allenovom filmu "sve što ste htjeli znati o seksu a niste se usudili pitati".

Inkvizitor
26-05-2011, 13:40
Vrijeđaš čobane ,ni krivi ni dužni našli su se kao neko mjerilo nižerazrednog bića koji obavlja taj posao!
Nirvana ba.

jesam li se ogradio, a i sam sam bio čoban nebrojeno puta.

mardar
26-05-2011, 13:49
jesam li se ogradio, a i sam sam bio čoban nebrojeno puta.

Kao zanimanje ili ?????:):)

caporegime
26-05-2011, 13:53
a kome se nije dogodilo da ispadne čoban koji put?
meni jest, ja priznam. još se po kafanama prepričavaju neki doživljaji.

mardar
26-05-2011, 14:04
Pa svi smo pomalo čim se ovakovi mogu i primaknuti mjestima na kojima tvrde da nas predstavljaju.Čobani smo mi onda.Jednako je reći da je glupan ili idiot.Ne da mu zavidim Bože sačuvaj ali zateknem se nekada da zamišljam da li je on glupan i idiot kako ga mnogi nazivaju po portalima ili........
Bolje da ne završim ovo.Ponajprije smo sami krivi

Neregistrirana S
26-05-2011, 14:08
mery,ne gledaj taj film "sve što ste htjeli znati o seksu a niste se usudili pitati"nije tema .
Zvonko Yurišić zanimanje-zubar(stomatolog)
Zaključak:
Visokoobrazovana?? osoba za levaćenje pravaša(tipa-ja tebi zube ti meni glasove).Pošto je ta visokoobarzovana?? osoba skužila da se zubima može dobro švercat u politici ,zbog nedostatka istih kod određene populacije,uspješno je gradio političku karijeru.

Inkvizitor
26-05-2011, 14:19
Kao zanimanje ili ?????:):)

Ma ko dite sam čobanio non stop..najlipša vrimena..sunce trave, kruv, slanina, pršut, maslo, a zrak, sunce..da je nako zdravlje..

Neregistrirana S
26-05-2011, 14:21
Mardare veliki pozdrav tebi i tvojoj ekipi !
Naredba od Mery.

Graničar Jozo
27-05-2011, 14:31
Ajmo Zrinski!!!!

http://www.ljubuski-online.info/sumrak-pameti/113-sumrak-pameti/5827-zvonko-jurisic-preuzima-mostarski-velez-.html

mardar
29-05-2011, 00:17
Ma ko dite sam čobanio non stop..najlipša vrimena..sunce trave, kruv, slanina, pršut, maslo, a zrak, sunce..da je nako zdravlje..

A bi li povjerovao da sam rođen i čitav život živio na asfaltu a da su i meni to najljepše uspomene i da se to ne zaboravlja.Lokacija -Ramljaci kod Posušja krava Zekulja konj Zekan a kod prababe .Njene kršćanske tetovaže na ruci ali i savršene priče pred spavanje nama djeci.Večernja molitva ušuškani zaspeš u tren sretan i blagoslovljen a slatko umoran od igranja na čistom zraku. .Nezaboravno a prošlo je više od 35 godina.Nadam se da se nisi uvrijedio na repliku.Pozdrav tebi.:clap:clap

mardar
29-05-2011, 00:19
Mardare veliki pozdrav tebi i tvojoj ekipi !
Naredba od Mery.

A to vi mene zbunjujete po portalima je li neregistrirana.A zašto me ne bi sama pozdravila.To radiš samo po naredbi je li???:confused::confused::(:)