PDA

Pogledaj Full Version : Poruka Liniću: Prevršili ste mjeru, zaboravili ste zašto smo Vas izabrali!

ljuta trava
08-12-2012, 15:45
Otvoreno pismo Prvom Haračliji u Hrvata , Hrvoja Marušića iz Splita

Poštovani ministre, dok je većina poduzetnika prošlu godinu otpuštala ljude zbog nemogućnosti naplate potraživanja, a sve zbog neučinkovitog pravosuđa kojim upravlja Vaša Vlada, dotle ste Vi na ispostavljene, a nenaplaćene račune uredno naplaćivali PDV i mnoge poduzetnike otjerali u propast i stavili ih na stup srama...

http://www.dnevno.hr/vijesti/novac/73065-otvoreno-pismo-poduzetnika-slavku-linicu-prevrsili-ste-mjeru-zaboravili-ste-zasto-smo-vas-izabrali.html

pdv
08-12-2012, 16:52
Kako sam već i pisala kada je izašla ta lista, to je sramotno i nepotrebno objavljivati. Samo za zadovoljavanje ljudske znatiželje i skretanje pozornosti javnosti s pravih problema. Izrazito je glupo bilo objaviti poduzetnike koji su porezni dužnici, a da se pri tome nije provjerili mogu li ti poduzetnici uopće naplatiti svoja potraživanja. No, Linić kao i ostali ministri ove Vlade ne namjeravaju riješavati probleme kroz pravne institucije ove zemlje već kroz zakon ulice. Nešto slično pokušava i Fred Matić s objavom registra branitelja. Osim što će se ljudi zabaviti koja dva dana da provjere imena svojih susjeda ništa bitnije se neće dogoditi. Problemi registra se neće riješiti bez institucija koje su zaslužne za to, a osobe koje se nađu na njemu mogu imati i drugih problema prelaskom granica određenih zemalja. Dogodit će se ono što se dogodilo s poreznom listom. Dugovi se platili nisu ali bitno da je stranica objave padala zbog preopterećenog servera.

Humphrey
08-12-2012, 17:01
Milanović je rekao kako oni nisu ništa obećavali tako da su sva očekivanja gospodina Marušića samo njegova. Koalicija sa tim veze nema.

Čovjek je u svemu u pravu, samo kako čovjek koji je u stanju dosta konkretno i razumno prepoznati i navesti sve probleme koje muče poduzetnike glasati za kukurikavce?

pdv
08-12-2012, 17:04
Ovaj Marušić je glasao za njih?

Pa ne bi bio prvi koji je nešto očekivao samo ne znam što. Uostalom, u onoj smijuriji od onog debilnog plana su naveli dosta ovih stvari koje danas sprovode. Bar na račun porasta poreza poduzetnici nisu trebali dati svoj glas kukurikavcima. Inače, još sam pod dojmom one neke nebitne ministrice koja je iznijela genijalan prijedlog za plaćanje tv pretplate :rofl Odbijan virovat da nas takvi luđaci vode.

Humphrey
08-12-2012, 17:06
Ovaj Marušić je glasao za njih?

Pa ne bi bio prvi koji je nešto očekivao samo ne znam što. Uostalom, u onoj smijuriji od onog debilnog plana su naveli dosta ovih stvari koje danas sprovode. Bar na račun porasta poreza poduzetnici nisu trebali dati svoj glas kukurikavcima. Inače, još sam pod dojmom one neke nebitne ministrice koja je iznijela genijalan prijdelog za plaćanje tv pretplate :rofl Odbijan virovat da nas takvi luđaci vode.

Pa ne znam, ja to pretpostavljam na temelju naslova njegova pisma "zaboravili ste zašto smo vas izabrali"

pdv
08-12-2012, 17:07
Pa ne znam, ja to pretpostavljam na temelju naslova njegova pisma "zaboravili ste zašto smo vas izabrali"

Ah to..može bit, a možda misli i na većinu.

Grunf
10-12-2012, 22:37
Jel mu Linić odgovorio? http://www.pic4ever.com/images/288.gif

ljuta trava
10-12-2012, 22:58
Jel mu Linić odgovorio? http://www.pic4ever.com/images/288.gif

Je , odgovor nije trebalo dugo čekati , nova poskupljenja su spremna .

NorthStand
10-12-2012, 23:45
kad mi krećemo, ko naši susjedi slovenci? dosta mi je ovih mirnih prosvijeda. :D

ljuta trava
11-12-2012, 08:17
kad mi krećemo, ko naši susjedi slovenci? dosta mi je ovih mirnih prosvijeda. :D

Nikada, a tko bi to mogao pokrenuti ovu naciju ? Ne znam , ne vjerujem .Traži se neko idealno vrijeme , a do tada će i kraj mandata diktature proleterijata .

NorthStand
16-12-2012, 22:08
ma i ja sumnjam da nas itko i išta može pokrenut iz ovog mrtvila, franje nema odavno, zato je sve ovako mirno i tiho, da franjo ustane iz groba oživjela bi hrvatska dok kažeš keks. http://www.hrhb.info/images/smilies/novi/002.gif