PDA

Pogledaj Full Version : Mutne radnje oko INE

patriot
20-04-2012, 15:17
a sto je sa inom i sirijom..?..uopce nisam upoznat sa time

sandra october
20-04-2012, 15:23
a sto je sa inom i sirijom..?..uopce nisam upoznat sa time
evo, potvrda rečenog.. jedva da se piše po novinama. pa ništa, samo smo sakrili prije privatizacije ine da imamo nalazište u siriji vrijedno 23 milijarde eura (tadašnja vrijednost, po višestruko manjoj cijeni nafte po barelu), i onda prodali mađarima inu za 500 mil eura, i sad na poziv eu hladno napustili siriju i izgledno izgubili nalazište. ma samo javni dug hrvatske.. kikiriki ..

i šta da se radi..???

što bi ti napravila...
subjektivno? vojni sud, metak u čelo
objektivno? za početak na koljena natrag molit asada da nam oprosti prije nego prepusti nalazište rusima i kinezima ..i paralelno tužba za poništenje transakcije sa mol-om ..

patriot
20-04-2012, 15:25
znaci deal ulaz u eu za nalaziste nafte?..

Inkvizitor
20-04-2012, 15:26

a šta Ina navodno našla golema nalazišta u Siriji..sad će još ispast da je cijela gungula u Siriji radi tih nalazišta..??????????????????

sandra october
20-04-2012, 15:27
ma kuki moj, mi smo prvaci u trgovini na način da damo a sebi ne uzmemo ništa. ne mogu ja ovo shvatiti. 23 fucking milijarde odnosno danas bitno više smo ladno pustili..koji je kuki ovoj zemlji i ovim ljudima? ovo je veleizdaja carskih proporcija?

patriot
20-04-2012, 15:28
pa nismo im valda hladno pustili nalaziste???!!!!..pa jebem ih bolesne,jesu oni normalni??!!..i kako to da nitko ne pise o tome??..mislim ako je info ovdje,zna to onda puno ljudi

sandra october
20-04-2012, 15:29
ih ih ih...a kad smo pričali kako naši daju za džabe onda si vikala..NE NE !!!!!!!!!!!!!!!!!

tako treba!!!!!!!!!!!!!!!!!

TO JE OK !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ma ne bi ja imala ništa protiv ni da su oni to prodali mađarima, ali sa procjenom nalazišta.. oš? plati 15 milijardi dolara i nosi ..pa nek mađari pregovaraju sa eu oće il neće izać iz sirije

a šta Ina navodno našla golema nalazišta u Siriji..sad će još ispast da je cijela gungula u Siriji radi tih nalazišta..??????????????????
ti se ova sad sprdaš?

Inkvizitor
20-04-2012, 15:32
ma ne bi ja imala ništa protiv ni da su oni to prodali mađarima, ali sa procjenom nalazišta.. oš? plati 15 milijardi dolara i nosi ..pa nek mađari pregovaraju sa eu oće il neće izać iz sirije

ti se ova sad sprdaš?

ne sprdam se nego je možda baš to..ako toliko vrijede nalazišta koliko se priča to je ziher..nijedan rat nije bez toga počeo..

ako je tako u veliku smo igru upali..i šta će tu jedna Inica i naša vladica..naš tragač ustaške guje i onaj Milanović

a ti bi dala za 15 milijardi..hahahaha i ja bi..

al onda nije to to..

sandra october
20-04-2012, 15:34
pa nismo im valda hladno pustili nalaziste???!!!!..pa jebem ih bolesne,jesu oni normalni??!!..i kako to da nitko ne pise o tome??..mislim ako je info ovdje,zna to onda puno ljudi
o jesmo, ladno... eu okom, mi skokom
http://www.vecernji.hr/biznis/s-kadija-ina-je-tajila-pronalazak-izvora-vrijednih-23-milijarde-dolara-clanak-398381

Inkvizitor
20-04-2012, 15:35
hhohoho

ako nalazišta toliko stvarno vrijede ako to nije patka..onda se tu nema šta mislit.

pa tko će nama prepustiti toliku vrijednost..pa nisu oni vesla sisali..

pa nas će napast ako zatreba pod izlikom o gaženju ljudskih prava..

sandra october
20-04-2012, 15:37
ne sprdam se nego je možda baš to..ako toliko vrijede nalazišta koliko se priča to je ziher..nijedan rat nije bez toga počeo..

ako je tako u veliku smo igru upali..i šta će tu jedna Inica i naša vladica..naš tragač ustaške guje i onaj Milanović

a ti bi dala za 15 milijardi..hahahaha i ja bi..

al onda nije to to..
sirija nije zaratila zbog ininog polja, zaratila je jer su nalazišta u koncesijama krivih zemalja pa ajmo malo glumit međunarodnog policajca, ko i sva "arapska proljeća" do sada .. ali oprosti, mi bi referendum radi eu, mi bi referendum za izmjene radnog zakona, pišenja ili nepušenja u zatvorenom prostoru... ali se ladno odreknemo sirije i ni prc ni mrc.. vijesti o tome jedva da ima ..ako je išta veleizdaja, ovo je.. mega razmjera. sanader je za ovo lokalni džeparoš

Inkvizitor
20-04-2012, 15:39
sirija nije zaratila zbog ininog polja, zaratila je jer su nalazišta u koncesijama krivih zemalja pa ajmo malo glumit međunarodnog policajca, ko i sva "arapska proljeća" do sada .. ali oprosti, mi bi referendum radi eu, mi bi referendum za izmjene radnog zakona, pišenja ili nepušenja u zatvorenom prostoru... ali se ladno odreknemo sirije i ni prc ni mrc.. vijesti o tome jedva da ima ..ako je išta veleizdaja, ovo je.. mega razmjera. sanader je za ovo lokalni džeparoš

pa ja sam uvijek rekao..svi kriminali koji su javni i o kojima narod priča nisu ni 0,001% onoga što se ne priča i o čemu se ne smije pričat.

ovo je sve narodu za zabavu..i Kutle, i Gucić i svi oni skupa..

pa naravno jer su koncesije u rukama krivih zemalja..šta misliš zašto je Fra bila protiv intervencije u Iraku..jer je ona imala koncesiju

a sad je više nema..:D

ma sve se to zna, to više nije ni vijest

sandra october
20-04-2012, 15:41
hhohoho

ako nalazišta toliko stvarno vrijede ako to nije patka..onda se tu nema šta mislit.

pa tko će nama prepustiti toliku vrijednost..pa nisu oni vesla sisali..

pa nas će napast ako zatreba pod izlikom o gaženju ljudskih prava..

cijena nafte je tada bila oko 20 usd po barelu ..danas smo na oko 100 usd barel.. i da su manje količine, teško da ćemo past ispod ovog iznosa..

Inkvizitor
20-04-2012, 15:42
cijena nafte je tada bila oko 20 usd po barelu ..danas smo na oko 100 usd barel.. i da su manje količine, teško da ćemo past ispod ovog iznosa..

pa ako je to istina onda su morali dat..

pa napali bi nas da nismo dali..

sandra october
20-04-2012, 15:42
pa ja sam uvijek rekao..svi kriminali koji su javni i o kojima narod priča nisu ni 0,001% onoga što se ne priča i o čemu se ne smije pričat.

ovo je sve narodu za zabavu..i Kutle, i Gucić i svi oni skupa..

pa naravno jer su koncesije u rukama krivih zemalja..šta misliš zašto je Fra bila protiv intervencije u Iraku..jer je ona imala koncesiju

a sad je više nema..:D

ma sve se to zna, to više nije ni vijest
ma gle, za francuze mi se ladno hebe..ovdje smo mi u pitanju .. al eto za potrebu argumentacije, njemci nisu imali nalazište gore pa su isto bili protiv intervencije

sandra october
20-04-2012, 15:43

e za ovo se i ratuje ako treba..

Inkvizitor
20-04-2012, 15:44
ma gle, za francuze mi se ladno hebe..ovdje smo mi u pitanju .. al eto za potrebu argumentacije, njemci nisu imali nalazište gore pa su isto bili protiv intervencije

čuj hebe je se..ja ti dajem primjer gdje je jedna velika Francuska izgurana iz posla a šta ćemo mi.????

Nijemci su protiv svake intervencije plus francusko-njemačka alijansa koja vlada EU.

Inkvizitor
20-04-2012, 15:45
e za ovo se i ratuje ako treba..

mda..samo tko bi..

daj sandra..

sandra october
20-04-2012, 15:45
čuj hebe je se..ja ti dajem primjer gdje je jedna velika Francuska izgurana iz posla a šta ćemo mi.????

Nijemci su protiv svake intervencije plus francusko-njemačka alijansa koja vlada EU.
ali ako tako postavljaš stvari, čemu onda išta? što će nam država?

patriot
20-04-2012, 15:46

tko bi nas napao i zbog cega?..nije bas to divlji zapad,kakavim i mi nekad pokusavamo prikazati stvari..
ocito su pojedinci dobili masnije naknade,da prikriju nalaziste do prodaje Ine

patriot
20-04-2012, 15:48

Ne mozes izgubiti koncesiju tek tako..nisam upoznat sa primjerom Francuske,pa da sad govorim o istome,ali nisu tu cista posla..

Inkvizitor
20-04-2012, 15:48
ali ako tako postavljaš stvari, čemu onda išta? što će nam država?

pa ničemu..sve male države su igračke velikih..šta je tu novo.

jel Amerika napala svaku zemlju koja ju nije slušala i koja joj nije predla kontrolu nad svojim rudnim bogatstvima??

i sad bi ti sa 4 miliona posvađanih jalnih Hrvata koji jedni druge ne mogu nacrtane vidjeti, sa korumpiranim političarima koje kupiš za sitniš ratovala..:rolleyes:

Inkvizitor
20-04-2012, 15:49
Ne mozes izgubiti koncesiju tek tako..nisam upoznat sa primjerom Francuske,pa da sad govorim o istome,ali nisu tu cista posla..

možeš možeš..kad je okupiran Irak sve stare koncesije su poništene..okupacijska vlada ima sve prerogative..

patriot
pa ničemu..sve male države su igračke velikih..šta je tu novo.

jel Amerika napala svaku zemlju koja ju nije slušala i koja joj nije predla kontrolu nad svojim rudnim bogatstvima??

i sad bi ti sa 4 miliona posvađanih jalnih Hrvata koji jedni druge ne mogu nacrtane vidjeti, sa korumpiranim političarima koje kupiš za sitniš ratovala..:rolleyes:
venezuela primjerice?..nemaju je na temelju cega napasti,a imaju takodjer vrijedna naftna nalazista..

sandra october
tko bi nas napao i zbog cega?..nije bas to divlji zapad,kakavim i mi nekad pokusavamo prikazati stvari..
ocito su pojedinci dobili masnije naknade,da prikriju nalaziste do prodaje Ine

ma nažalost stoji njegov komentar, od svih sreća, ne dao nam bog da nađemo ikad na našem teritoriju ozbiljnu naftu, te sekunde bi nas potaracali ali svejedno.. ja ovo naprosto ne razumijem ..ovo je bilo čisto manipuliranje povlaštenim informacijama

patriot
20-04-2012, 15:51
možeš možeš..kad je okupiran Irak sve stare koncesije su poništene..okupacijska vlada ima sve prerogative..

a na osnovu cega su ponistene koncesije..morali su neko objasnjenje dati ..zasto su ugovori proglaseni nevazecim..pretpostavljam poradi nelegalnog lovbiranja sa tadasnjom politickom klikom u iraku

Inkvizitor
20-04-2012, 15:51
venezuela primjerice?..nemaju je na temelju cega napasti,a imaju takodjer vrijedna naftna nalazista..

pa što se vrte oko nje nego zbog nafte..ne budi siguran da je neće napast..to im je u dvorištu, to im je sigurno..sad harače na drugom kraju svijeta..

Inkvizitor
20-04-2012, 15:52
a na osnovu cega su ponistene koncesije..morali su neko objasnjenje dati ..zasto su ugovori proglaseni nevazecim..pretpostavljam poradi nelegalnog lovbiranja sa tadasnjom politickom klikom u iraku

nisam toliko pratio da znam pojedinosti ali o tome se pričalo prije invazije na Irak non stop..

sandra october
20-04-2012, 15:52
pojednostavljeno, tako nekako..

sandra october
20-04-2012, 15:54
jadna ti je ova zemlja, doslovno prokurvana, zapijena i prokockana...
odo.. aj čuvajte forum da se opet ne sronda..

patriot
pa što se vrte oko nje nego zbog nafte..ne budi siguran da je neće napast..to im je u dvorištu, to im je sigurno..sad harače na drugom kraju svijeta..
nece napasti bez povoda,a venezuela im ga nicim ne daje..tako da se mogu jebati..nebi ni u siriji profitirali,da se nije sam narod pobunio..mislim ok..jasnoc od koga je financiran i podrivan ustanak i tko je stao na kraju u njihovu obranu,ali sam uzrok sukoba lezi u politickom uredjenju

Inkvizitor
samo MOL mi je onda pretanak za te stvari..jedino ako nije paravan..

sandra october
20-04-2012, 15:56
samo MOL mi je onda pretanak za te stvari..jedino ako nije paravan..
pametniji od nas koji su u ovom businessu kažu da su rusi iza..

Inkvizitor
20-04-2012, 15:58
pametniji od nas koji su u ovom businessu kažu da su rusi iza..

Rusi su bili u Molu ali su izišli..to je čudno ako je to to..zašto su izišli..

OMW je bio skoro uzeo MOL pa mađarska vlada intervenirala..to je bio onaj skandal..kad se digla frka..ali izišli su.

Inkvizitor
20-04-2012, 16:00
nece napasti bez povoda,a venezuela im ga nicim ne daje..tako da se mogu jebati..nebi ni u siriji profitirali,da se nije sam narod pobunio..mislim ok..jasnoc od koga je financiran i podrivan ustanak i tko je stao na kraju u njihovu obranu,ali sam uzrok sukoba lezi u politickom uredjenju

narod se pobunio...:rofl

I u Iraku se narod pobunio i u Libiji...:rofl

tako se to radi..

a jedini razlog je bio što i Irak i Libija nisu više htjeli trgovati za dolare...tj samo su zucnuli o tome.

evo neka SA kaže da će prodavati za eure naftu..sutra će ju napast..

patriot
20-04-2012, 16:05
al cekaj..ne mozes toliku kolicinu ljudi indoktrinirati nekim idejama i podrivati na ustanak na osnovu nicega..ne mozes..
na stranu to sto ljudi doista jesu ovce,ali nisu tolike..

Inkvizitor
20-04-2012, 16:08
al cekaj..ne mozes toliku kolicinu ljudi indoktrinirati nekim idejama i podrivati na ustanak na osnovu nicega..ne mozes..
na stranu to sto ljudi doista jesu ovce,ali nisu tolike..

jooj patriot moj..

šuti šuti..

nas su zamalo napundali da Tuđmana napadnemo što je vodio zemlju u samostalnost..malo je falilo..šuti šuti..pučina je stoka jedna grdna.

T@nja
21-04-2012, 16:42
Vidim da ste se dotakli Sirije i INE. Jucer su u Hrvatska uzivo dosta dobro rasclanili sto se zbiva oko te velike afere.
http://www.hrt.hr/index.php?id=enz&tx_ttnews[cat]=370&cHash=a7431c4d83 (odmah na pocetku emisije)

sandra october
21-04-2012, 18:25
gledam hu na hrt koji je tanja spomenula.. a zašto hdz o tome nije ni riječ rekao u svom mandatu..

Inkvizitor
21-04-2012, 18:28
gledam hu na hrt koji je tanja spomenula.. a zašto hdz o tome nije ni riječ rekao u svom mandatu..

zašto..?'zato što su udbaši uvezani u svim strankama..a zašto to nitko nije spočitnuo SDP-eu i koaliciji..njih se nikad ne dovodi u kontekst krađe.

jel se ti sjećaš da je neki SDP-ovac suđen za nešto..ili su oni svi poštenjačine onako po habitusu??

T@nja
21-04-2012, 18:29

Zasto se ni sada bas ne spominje. Kad si ovo, sto si gledala na HuŽ, cula na Dnevniku npr? :nezna:

Ali zato nemojte propustiti danas predsjednika u pol osam. :es

sandra october
21-04-2012, 18:29
zašto..?'zato što su udbaši uvezani u svim strankama..a zašto to nitko nije spočitnuo SDP-eu i koaliciji..njih se nikad ne dovodi u kontekst krađe.

jel se ti sjećaš da je neki SDP-ovac suđen za nešto..ili su oni svi poštenjačine onako po habitusu??
ma pusti ti, ne pričam ja sad o komunistima. mene zanima kako hdz ovo nikad nije iskoristio? :009

sandra october
21-04-2012, 18:31
Zasto se ni sada bas ne spominje. Kad si ovo, sto si gledala na HuŽ, cula na Dnevniku npr? :nezna:

ne kužim, ni necenzurirano.com..ni ni jedno od ovih kvazi wiki leaks hr portala... nitko .. jedva da se spominje..

Inkvizitor
21-04-2012, 18:31
ma pusti ti, ne pričam ja sad o komunistima. mene zanima kako hdz ovo nikad nije iskoristio? :009

kad ne čitaš što sam napisao naravno da te i dalje zanima.:rolleyes:

Inkvizitor
21-04-2012, 18:32

hoće li opet plazit ustaške guje koje napadaju njegov antifašizam a prema tome i cijelu naciju..??

sandra october
21-04-2012, 18:33
kad ne čitaš što sam napisao naravno da te i dalje zanima.:rolleyes:
ma sve je to fine, ali mi dođe prevesti tekst i poslat vani nekom nezavisnom mediju.. najozbiljnije.. kako nitko niti jutros na kopanju smeća naše vlade nije ih niti to pitao da komentiraju..

T@nja
21-04-2012, 18:34
ne kužim, ni necenzurirano.com..ni ni jedno od ovih kvazi wiki leaks hr portala... nitko .. jedva da se spominje..

Kak se nikad vise nije pisalo za Bobana i nepoznatog prijatelja na onoj jahti? Kak se ne pise da je Mudrinic ostavio zenu i otisao Modnom macku? :D Sve je dobro zataskano ili placeno.
Al kad se jednom zakotrlja prica, nema povratka. Mada ovo s Inom, mozda da bolje nismo ni znali. Pa to je strava!!!

sandra october
21-04-2012, 18:37
Kak se nikad vise nije pisalo za Bobana i nepoznatog prijatelja na onoj jahti? Kak se ne pise da je Mudrinic ostavio zenu i otisao Modnom macku? :D Sve je dobro zataskano ili placeno.
Al kad se jednom zakotrlja prica, nema povratka. Mada ovo s Inom, mozda da bolje nismo ni znali. Pa to je strava!!!
ma ovo sa mudrim i mačićem je čista kuruza.. za bobana ne znam:D
ovo je preužasno ..

Inkvizitor
21-04-2012, 18:38

Pa onu su Vesnu Balenović umalo u ludnicu otjerali..al žena je kremen kamen..nije se dala.

radi Ine su padale glave..Đureković ubijen jer su tada nestajali cijeli tankeri nafte na putu od mjest kupnje do odredišta..to je uvijek bio udbaški leno..i tko tu smije dirnuti..a udbaši nikad nisu prestali vladati Hrvatskom..

Sanader i ekipa samo su im bili potrčci..

ko smi u INU dirat šta vam je..

Inkvizitor
21-04-2012, 18:38

ma to je pizdarija..pa neće ići onom..onom..pa to je idiotizam..

sandra october
21-04-2012, 18:45
Pa onu su Vesnu Balenović umalo u ludnicu otjerali..al žena je kremen kamen..nije se dala.

radi Ine su padale glave..Đureković ubijen jer su tada nestajali cijeli tankeri nafte na putu od mjest kupnje do odredišta..to je uvijek bio udbaški leno..i tko tu smije dirnuti..a udbaši nikad nisu prestali vladati Hrvatskom..

Sanader i ekipa samo su im bili potrčci..

ko smi u INU dirat šta vam je..
ma ovo je prebombastično, ovo mora eksploidirat, gotovo, vani je.. i timing je čudan, suđenje drivi oko mola..

Pa nije bas njemu otisao, nego u svoj stan koji je kupio njemu. :D
ma tanja ženo, ti si pametna.. nema veze s bogom

Inkvizitor
21-04-2012, 18:46
ma ovo je prebombastično, ovo mora eksploidirat, gotovo, vani je.. i timing je čudan, suđenje drivi oko mola..

šta mora eksdplodirat..:D ništa od toga..to će bit priča od tri dana..

sandra october
21-04-2012, 19:00
šta mora eksdplodirat..:D ništa od toga..to će bit priča od tri dana..
neće. eksplodirat će. nije ovo kikiričarenje od par miliona eura

Inkvizitor
21-04-2012, 19:10
neće. eksplodirat će. nije ovo kikiričarenje od par miliona eura

hahahah hlebinka :D

raspetljavanje INE bi bio kraj vladavine new Udbe u Hrvatskoj..

sandra october
21-04-2012, 20:04
hahahah hlebinka :D

raspetljavanje INE bi bio kraj vladavine new Udbe u Hrvatskoj..
ja ti kažem da neće ovdje stati. sve mi je u najmanju ruku čudno. samodol uostalom nikad ali nikad ništa nije napravio a da nije bilo po političkoj direktivi..

mora vas nekako imat pod kontrolom..:muka

razjularile ste se..
čekaj čekaj.. assange je mala beba kroz koje će muke tvoj forum prolazit :D jesi još jednom dobro proučio svoje opće uvjete korištenja, mislim odgovornosti korisnik- urednik :D

pa ako želite preuzeti forum.....prvo pokorite vodstvo....:018:evil

kuruza ili ne mudrinić ga trpa mačku u prkno. i kupuje darove.
vodstvo se nedavno gotovo predalo za pršut, dalje ne bi :D
ljudi, ma koji mačak i mudri, dajte ne budite blesavi, mudrom sindikat ili neki parasindikat odlučio smjestit pa koga će koga će, i sjetili se prvog pedera hr scene :D

Inkvizitor
21-04-2012, 20:14
ja ti kažem da neće ovdje stati. sve mi je u najmanju ruku čudno. samodol uostalom nikad ali nikad ništa nije napravio a da nije bilo po političkoj direktivi..

a što je to Samodol napravio..??

čekaj čekaj.. assange je mala beba kroz koje će muke tvoj forum prolazit :D jesi još jednom dobro proučio svoje opće uvjete korištenja, mislim odgovornosti korisnik- urednik :D

jasno..stavili smo da ne odgovaramo za napisano a odkad ste vi tu ne bi bilo loše dodat da ne odgovaramo ni za nenapisano..:muka:bravo

sandra october
21-04-2012, 20:19
prije dvije godine..pa brzi su..nema šta..:rofl
irelevantno, iz nekog razloga je očito prije 2 godine dobio instrukciju

Inkvizitor
21-04-2012, 20:20
irelevantno, iz nekog razloga je očito prije 2 godine dobio instrukciju

daj sandra molim te..u kakve bajke ti viruješ...

sandra october
21-04-2012, 20:22
daj sandra molim te..u kakve bajke ti viruješ...
ne.. meni se čini da se nešto okreće iza sporednih vrata

mirr.or
08-12-2012, 00:10
kopirano sa starog trača. :)