PDA

Pogledaj Full Version : Nova Godina :D

SarajkaDjevojka
03-12-2012, 14:01
Poslije Bozićnih blagdana, tradicije, porodičnih okupljanja i bogatih trpeza slijedi nam opušeno novogodišnje ludilo.

Dakle, gdje mislite slaviti, s kim i kakve vrste novogodišnjih zabava volite ?Moderna slavlja na otvorenom, bučni lokali ili diskoteke, odabran krug bliskih prijatelja ?

Odjevne kombinacije su takodje jako vazne.Preferirate li svečano oblačenje ili opuštenije udobne varijante ?:)

Evo poklon za sve ponešto, pa se očitujte na temu !

http://www.weekend.ba/thumbzz.php?slika=./slike/news/2009/12/mraz.jpg&duzina=327

Stiliana
03-12-2012, 14:32
nikad ništa ne planiram, nikad ništa ne znam pa što bude, bude... ne jednom sam se žešće smorila na dočeku NG.
izviještavat ću vas kako situacija napreduje ove godine :zubo

SarajkaDjevojka
03-12-2012, 14:36
nikad ništa ne planiram, nikad ništa ne znam pa što bude, bude... ne jednom sam se žešće smorila na dočeku NG.
izviještavat ću vas kako situacija napreduje ove godine :zubo

Vazi !

Hoću sliku haljine, cipela i svih modnih detalja :D

Naravno uz opis, kako gdje i šta.A spontanost za doček moze biti uzbudljiva.Ja nazalost uvijek planiram :(

pdv
03-12-2012, 14:37
Ja to uglavnom ne planiram i bude ok. Prošle godina sam planirala pa sam završila u krevetu s fibrom 40. Toliko o mojim planovima :kava

SarajkaDjevojka
03-12-2012, 14:39
Ja to uglavnom ne planiram i bude ok. Prošle godina sam planirala pa sam završila u krevetu s fibrom 40. Toliko o mojim planovima :kava

Neću da vidim pesimističkih predvidjanja na temi.Inače ti dragom šaljem one sexy gumene čizme da te izvede na slavlje :)

pdv
03-12-2012, 14:41
Neću da vidim pesimističkih predvidjanja na temi.Inače ti dragom šaljem one sexy gumene čizme da te izvede na slavlje :)

:rofl

Nadam se da ću ove godine ući zdrava u Novu godinu. Eto ti optimizma ;)

Stiliana
03-12-2012, 14:44
Vazi !

Hoću sliku haljine, cipela i svih modnih detalja :D

Naravno uz opis, kako gdje i šta.A spontanost za doček moze biti uzbudljiva.Ja nazalost uvijek planiram :(

pa nije to nažalost, to je ok... ja ne mogu ništa planirat zbog posla i ne mogu otić iz zagreba nikako, a zapravo, to me najviše privlači.

za oblekicu ne znam što će bit, sve ovisi hoće li doček bit vani ili unutra, prošle sam godine planirala svašta :zubo pa cijelu večer bila vani u jakni, zabundana :D

:zubo

ja sam dvije NG zaredom provela doma, ali zato jer sam krijeposna i mila, a ne radi febre :zubo gledala sam filmove i bilo mi je baš okej :D

SarajkaDjevojka
03-12-2012, 14:44
:rofl

Nadam se da ću ove godine ući zdrava u Novu godinu. Eto ti optimizma ;)

Sigurno da hoćeš.Dobro raspolozena :D

Evo Inkviju jednu da pošaljem da ne grize zanoktice.Valjal pdv ?

http://www.cafe.ba/vijesti_slike/430x323/v50198.jpg

pdv
03-12-2012, 14:46
Sigurno da hoćeš.Dobro raspolozena :D

Evo Inkviju jednu da pošaljem da ne grize zanoktice.Valjal pdv ?

http://www.cafe.ba/vijesti_slike/430x323/v50198.jpg

Nego šta nego valja samo bi bolje bilo da pošalješ sebe omotanu u crveno :cheer Iako mislim da on više cijeni crnu boju :zubo

Jel ovo Miranda Kerr? Prekrasna mi je ona :pink

SarajkaDjevojka
03-12-2012, 14:49
Nego šta nego valja samo bi bolje bilo da pošalješ sebe omotanu u crveno :cheer Iako mislim da on više cijeni crnu boju :zubo

Jel ovo Miranda Kerr? Prekrasna mi je ona :pink

Nasumice odabrano, mislim da je.

I meni je ko lutkica:D

Moramo Aleksi i Monu isto pronaći neke ovako virtualne poklone.Grunfek je zloban, dobiće samo kolača od Bozića :D

SarajkaDjevojka
03-12-2012, 14:54
http://s2.pticica.com/foto/0001002408_l_0_7d6rds.jpg

Eva djevuška je za Alekseja Svilenaja :D

Stiliana
03-12-2012, 14:57
meni se kerr nikad nije previše sviđala. izgleda kao 'skromnija' verzija Adriane Lime. iako je objektivno jako slatka i zgodna.

ova dole je :slajo

pdv
03-12-2012, 14:58
Ova je baš Aleksin tip. Mislin da se ni moon ne bi bunio ;) I on voli slatke plavuše.

pdv
03-12-2012, 14:59
meni se kerr nikad nije previše sviđala. izgleda kao 'skromnija' verzija Adriane Lime. iako je objektivno jako slatka i zgodna.

ova dole je :slajo

Meni su one odvojena kategorija. Lima mi je baš ono bomba, a Miranda više slatkica :pink

Stiliana
03-12-2012, 15:05
Meni su one odvojena kategorija. Lima mi je baš ono bomba, a Miranda više slatkica :pink

a ne znan, meni su obje i bombe i slatkice: okrugle face, mali nosići, ko curice :pink

pdv
03-12-2012, 15:06
a ne znan, meni su obje i bombe i slatkice: okrugle face, mali nosići, ko curice :pink

Jesu samo ne znan kako objasnit. Lima je čisti sex dok mi ova ima tu slatkoću u sebi, a kod Lime mi toga nema. ;) Eto tako nekako :D

Stiliana
03-12-2012, 15:11
Jesu samo ne znan kako objasnit. Lima je čisti sex dok mi ova ima tu slatkoću u sebi, a kod Lime mi toga nema. ;) Eto tako nekako :D

znam na što misliš, ali to je meni dijelom i umjetno, šminka, stav, ovo, ono... kad vidiš limu bez šminke u trenerci :nezna pa to je djevojčica, mada je i dalje hot samo nije onako in your face kao na VS revijama.

SarajkaDjevojka
03-12-2012, 15:12
Znači drage moje članice stručnog zirija, dobro sam ja odabrala :)

Baš mi je drago da vam se dopadaju !

http://www.tportal.hr/ResourceManager/GetImage.aspx?imgId=146998&fmtId=20

Ova je za Mon-a :)

Evaaaa !On će pjesnički znati da uveliča ljepotu mjesta gdje joj je mašna :)

http://www.anime.com/Hello_Kitty/images/kitty-wallpaper.jpg

Grunf, za tebe !

Stiliana
03-12-2012, 15:37
:jao

jadan grunf... okrutna si :D

SarajkaDjevojka
03-12-2012, 15:43
:jao

jadan grunf... okrutna si :D

Premlad je za sexy tete !Ne zelim da gleda svašta.Svima pokloni prema uzrastu :P

Stiliana
03-12-2012, 15:47
a što onda kardašijanka moonu? njemu se sviđaju neke eterične plavušice, a ti stelnu junicu zalijepila :facepalm

SarajkaDjevojka
03-12-2012, 15:49
a što onda kardašijanka moonu? njemu se sviđaju neke eterične plavušice, a ti stelnu junicu zalijepila :facepalm

On je pjesničko - paćenička duša.Prilagodiće se.Sinoć je obleku od koze zamijenio skajem :D

Stiliana
03-12-2012, 15:55
On je pjesničko - paćenička duša.Prilagodiće se.Sinoć je obleku od koze zamijenio skajem :D

ima nešto u tome što pišeš. možda ga vruća armenska krv dozove k pameti :zubo

I joke, I joke, I kid, I kid :kava Mislim da je bolje da im čarape pokloniš :zubo

NorthStand
03-12-2012, 16:39
sretna vam nova godina. :D

moonlight
03-12-2012, 18:48
Kad smo već kod eteričnog, od plavuša do ulja, onda ona, ona...

http://www.whitegadget.com/attachments/pc-wallpapers/122105d1345785796-charlize-theron-charlize-theron-picture-1024x768.jpg

pdv
03-12-2012, 21:01
ajme da, Charlize :slin

jedna od lipših plavuša, bar meni :cerek

Stiliana
04-12-2012, 10:24
charlize je odlična :D

predivna žena, pre - divna :pink

NorthStand
04-12-2012, 19:04
da, svašta mi padne na pamet kad je vidim. :D

Humphrey
05-12-2012, 20:29
charlize je odlična :D

predivna žena, pre - divna :pink

Moje srce je osvojila kad sam je vidio u onom filmu "Monster". :D

sagitarius
05-12-2012, 21:45
U Sarajevu je sve u znaku Božića i Nove godine, sve šljašti u sjaju i ljepoti, ljudi obavljaju božićne kupovine, vreva uobičajenog predblagdanskog tremora, a u gradu kao u svakoj europskoj metropoli, ovih dana, daju se masovna sniženja i povoljnosti, tako da se ima utisak da ste negdje duboko na zapadu, a ne na zaostalom i primitivnom balkanu ostavljenom u amanet turskoj preživjeloj imperiji, u kojoj svoje osobno ispunjenje nalaze svi oni kojima BiH nikada nije bila na srcu, ali jeste kao islamska patvorina usađena duboko u duši..., ma glupost, u ovom gradu Božić je otišao onog dana kada je protjeran Djed Mraz, a kad je Snješko Bijelić postao osoba non greata...
Božić.
Nova godina.
Čija, katolička, pravoslavna..., ne, nije naša, naša je neka anamo hidžretska tisuću i neka recimo četristota i opet neka...
Ma dajte ljudi... koja je godina...
Kada sarajevska ulema bude shvatila da nisu sami na ovom "dunjaluku", kada budu shvatili da se odnosi u jednom gradu kakvo je Sarajevo ne definiraju relacijama po principu koliko je "naših", a koliko "njihovih" i kada se svjetska nova godina bude slavila u ovom gradu kao oficijelna, nevezano za to tko je u cijeloj ovoj prići koje vjere, ili nacije, tada će ova europska provincija imati šanse da postane europskom metropolom...

Stiliana
06-12-2012, 12:41
Moje srce je osvojila kad sam je vidio u onom filmu "Monster". :D

likom ili djelom? :kes

btw, odličan novi avatar :D

SarajkaDjevojka
11-12-2012, 12:36
http://m.vijesti.me/zivot/novogodisnje-odluke-postavljajte-realne-ciljeve-clanak-54352

Novogodišnje odluke: Postavljajte realne ciljeve
DOM
Kraj godine je obično vrijeme kada ljudi razmišljaju o onome šta su uspjeli da ostvare na osnovu analize sopstvenog života u protekloj godini

Držite se svojih odluka u 2012. godini
Nova godina se bliži, a u novoj planiramo narazličitije stvari. Da, vjerovatno će mnogi donijeti neke svoje novogodišnje odluke, ali da li će ih se i pridržavati?

Zašto su nam novogodišnje odluke potrebne?

I šta na kraju krajeva u psihološkom smislu za nas predstavlja Nova godina?

„Kraj godine je obično vrijeme kada ljudi razmišljaju o onome šta su uspjeli da ostvare na osnovu analize sopstvenog života u protekloj godini“, kaže za „Vijesti“ mr psihologije Bojana Miletić.

Do 31.12 je vrijeme da svedemo bilans uspijeha u protekloj godini i postavimo sebi nove ciljeve.Jeste već napravili listu novogodišnjih odluka i posjetili se liste iz 2012.Ako niste ovo je pravo vrijeme :)

Grunf
11-12-2012, 20:40
Ovo je pravo vrijeme za kupnju cuge za feštu za Novu godinu, a ne za kopiranje bedastih stvari od Amera poput tzv. novogodišnjih odluka. :kava

SarajkaDjevojka
14-12-2012, 11:43
Grunfek, ne budi namćorast :D

Otkrij nam svoje novogodišnje odluke !

A Evo ako zelite nekom poslati poruku na FB, mail ili SmS :)Ne znam koliko vas koristi uopće ove prepisane poruke sa neta, ali meni su bezveze.Osobito ako su masovno poslane iste većem krugu prijatelja.Prirodnije mi je poslati poruku sa jednom rečenicom, osobi koju poznajem, nego prepisivati tekstove nepoznatih.Ako je neki dobar i duhovit citat u pitanju, slika i sl, to je nešto drugo.

-Nek sve što te loše prati, odnese godina stara, a nova donese puno sreće zdravlja i para. Kao pahulja nek se istopi sve što ti ostvarenje snova sprečava, godina nova, nek ti ispuni sve ono što nije stara.

-Kada Nova 2012 u tvoj dom stupi neka vrata svakoj nevolji zalupi, neka radost tebi i tvojoj porodici zablista i kroz život nek vas prati samo sreća čista.

-Želim ti da te u Novoj godini dan za danom lovi i proganja Sreća, Zdravlje nek te neumorno prati svuda, za vrat nek ti sedne Bogatstvo, a da ti nikad neda mira Ljubav i Dobrota!

-Prva je moja želja da vam život bude pun veselja, druga malo veća da vas uvek prati sreća a treća želja srca mog da vas uvek čuva Bog.

-U tihoj zvezdanoj noći putuje poruka ova da vam umesto mene kaže Srećna vam Godina Nova! Sve ono što se srećom zove želim Vam u toku godine ove.

-U krizi moramo štedeti na svemu, pa i na računu za telefon. Koristim ovaj sms da ti pozelim srećan Bozić,rodjendan, slavu i Uskrs.U slučaju da se razboliš želim ti brzo ozdravljenje, lep provod za 1. Maj ,da se odmoriš i pocrniš na letnjem odmoru. I u slučaju da se kriza oduži....želim ti srećnu Novu 2013.

-Možda je glupo slaviti vreme što prolaži, ali je lepo radovati se novom što dolazi, i zato ti želim u godini Novoj, sve bolje i lepše nego u ovoj, zdravlja, i radosti, pesme i smeha, pomalo ludosti i oprostivog greha, mudrost za slogu, znanje za lovu i lako ćeš preživeti godinu Novu.

-Svaka minuta srećna ti bila, svaka ti se želja ispunila, gde god kreneš nek te sreća prati lepše želje ne mogu ti dati.

-Uđimo u Novu godinu s najboljim odlukama, da ćemo s dobrim nastaviti, loše ispraviti, prljavo očistiti i sve ružno u životu ukloniti.

-Neka ti Nova Godina obasja dusu,
ispuni je najdivnijim osecanjima
i neka ti Bog podari sve sto NEMAS,
a ZELIS, i sacuva sve sto IMAS i VOLIS!

-U ovim sitnim satima kad 2012 stoji pred vratima
i svi zadnje minute broje, sa tobom su misli moje!
Puno srece, ljubavi i mira, od SVEG SRCA, sretna Nova!

Godina stara živi od uspomena , a Nova od isčekivanja...
Neka Vam zdravlje postane trajnost , a snovi stvarnost ...
Neka Vas ljubav u srcu greje i neka se ispune sve želje...

SarajkaDjevojka
17-12-2012, 10:14
http://www.zagorje.com/Resource/SmartSize?url=%257e%252fCms_Data%252fContents%252f zagorjecom%252fFolders%252fSlike%252fold_images%25 2f%257econtents%252fQ3D2KYPNVDUN32ZK%252fp_896775s at_nova.jpg&width=426&height=290&vAlign=center&hAlign=center&quality=95

Kad kazaljke se poklope
i kad se casa podigne
a moje zelje krenu, krenu
da te potraze

Za kog su pjesme pjevane
ako nisu za tebe
pronadji me u sjecanju
i reci da li tebe miluju

Ref. 2x
Hladni prsti decembra
ide nova godina
ko ce biti kraj tebe