PDA

Pogledaj Full Version : Bio / bila sam naivan, zaljubljen i mlad :)

SarajkaDjevojka
02-12-2012, 12:28
Evo jedna tema idealna za nedjelju prijepodne :)

Pa izvolite....:)

Na naslov naletih u nekoj pjesmi Daniela davnašnjoj a slikovit prizor slijedi

http://www.she.hr/UserDocsImages/zdravlje/ordinacija/imunitet-optimizam.jpg

Ja kad se zaljubim toliko idealiziram tu osobu, da sam nesposobna sagledati bilo koju njegovu manu.Neupućeni bi rekli " ljubav prihvata i mane i vrline " no kod mene to graniči sa naivnošću više.

Uglavnom ne treba očajavati poslije takvih situacija.Odanost i lojalnost svakako su vrline.Tko to ne prepozna, sam je gubitnik :D

pdv
02-12-2012, 12:52
Pa svi smo pomalo naivni kada se zaljubimo, a kako upoznajemo osobu tako i ružičaste naočale padaju. Neki ljudi ih ne umiju skinuti ni poslije ali to je već problem nekih drugih stvari u karakteru određene osobe. No, svi ljudi su ponekad naivni bez obzira da li je riječ o vezama, prijateljstvima, poslu itd.

SarajkaDjevojka
02-12-2012, 14:46
Pa svi smo pomalo naivni kada se zaljubimo, a kako upoznajemo osobu tako i ružičaste naočale padaju. Neki ljudi ih ne umiju skinuti ni poslije ali to je već problem nekih drugih stvari u karakteru određene osobe. No, svi ljudi su ponekad naivni bez obzira da li je riječ o vezama, prijateljstvima, poslu itd.

:D

Najbolja mogućnost je da ruzičasti pogled na svijet ljubavi i voljenu osobu ostane zauvijek.To znači da si sebi ispunila očekivanja, da su osobine voljenog većinom vrline koje su potvrdile i učvrstile tvoju početnu zaludjenost.

Idealna ljubav :)

Inkvizitor
02-12-2012, 14:57
naivnost je prostodušnost..obično se smatra negativnom osobinom ali svijet čuvaju naivni..

SarajkaDjevojka
02-12-2012, 15:03
naivnost je prostodušnost..obično se smatra negativnom osobinom ali svijet čuvaju naivni..

Misliš tanka je linija koja razdvaja te osobine, iako pozitivne od gluposti ?

Proračunatost je mana ?Ili opet u ovisnosti kako je svijet gleda ?:)

Inkvizitor
02-12-2012, 15:21
ne volim proračunate ljude to je sve što mogu reći..

mirr.or
02-12-2012, 17:32
šta trebamo pisat ovdje, ja nisam baš razumjela temu, ali dobro zvuči. :D

Inkvizitor
02-12-2012, 17:55
Trolu :D

mirr.or
02-12-2012, 18:05
Trolu :D

ja trol, a tamo na povijesti ruše državu. :facepalm a ja ozbiljno pitam, možda imam šta zanimljivo pisat, samo dok skužim temu. :zubo

SarajkaDjevojka
02-12-2012, 18:59
ja trol, a tamo na povijesti ruše državu. :facepalm a ja ozbiljno pitam, možda imam šta zanimljivo pisat, samo dok skužim temu. :zubo

http://www.bummagazin.com/uploads/blog_gallery/1287945420.jpg

Mirka, piši kako si voljela ovog momka :)Meni si rekla da si njegove postere i na plafon lijepila.

A kasnije mozeš o nekoj realnoj ljuvavi.Ovo je za zagrijavanje :))

SarajkaDjevojka
02-12-2012, 19:13
Jesam ikome rekao da mrzim svatove. Mrzim tu masu što se valja u tijesnim kompletićima ispod kojih se naziru valovi, veliki i prijeteći, mrzim tu ciku raspomamljenih kućanica, ta znojna tjelesa koja se gibaju uvijek u ritmu drugačijem od pjesme, mrzim sve proizvođače pudera koji redovno subotom ujutro trljaju ruke. Kao po pravilu zareknem se sebi da me nikakva raspomamljena spodoba više nikad neće odvući na plesni podij napravljen od najjeftinijih keramičkih pločica ali uvijek me zajebu." Ajde ajde idemo plesat"..kriču potomkinje Džingis-kana i Tamerlenka. I dok si reko keks..evo mene u središtu događaja ..masa se valja oko mene kriče i poskakuju siluete, cere mi se u facu i što je najgore..pjevaju. Totem od mog tijela se izvija u grču očajnički pokušavajući da izbjegne katastrofu ali one to shvaćaju kao iskonski ples i tek se onda raspomame. Jesam ga malo prisra..naravno da jesam ..to mi je gušt. Zato više volim sprovode. U njima ima puno više dostojanstva.

A ovaj put neće..ne..zavuko sam se iza dva stupa tako da konobar jedva pronašao. Tiho sam mu rekao da mi kriomice donese par piva i da hoda na prstima. Namignuo mi je i rekao..."nemaš problema stari..posle ću doć da ti pravim društvo".

Kako je bilo lijepo gledati u masu iz sigurnosti moje male zemunice. Na podiju se događala katastrofa u rangu omanjeg tsunamija. Već pri okupljanju opazio sam par zvijeri u tijesnim haljinama. Ove će večeras doći nekome glave..šapnuo mi je moj urođeni instinkt veterana svatovskih Golgota. treba se držati podalje od njih.

Niz tijelo se cijedila nirvana. Blaženi osjećaj ništavila i beskonačnosti. Valjajuća masa se pretvorila u močvarnu izmaglicu, krokodili su bili u vodi i trgali plijen u čoporima a ja sam bio vanka..na sigurnom.

Jedna silueta se izdvojila i prilazila mi čvrstim korakom. Žena u najboljim godinama....ide drito na mene i smiješi se. Poznata faca, malo načeta vremenom ali isti onaj smješak i onaj tempirani hod. Raširila je ruke kao da se veseli..

- Čovječe sto godina je prošlo..

- Meni se čini i više..

- Šta ima kod tebe..jesi se oženija..

Naravno da sam progutao knedlu. uvijek se pripremam na ta stereotipna dosadna pitanja al uvijek me zaskoče..Smišljao sam nešto jebeno originalno i pala mi je na pamet genijalna isprika.

- Nisam ima sriće u ljubavi...

nasmijala se cijelim tijelom. Pametna cura uvijek je imala mota za cinizam

Stiliana
02-12-2012, 19:21
Ja kad sam bila mlada, bila sam nevjerojatno zgodna. To je sve čega se sjećam.

:013

Okej, ozbiljno... sumnjam da sam ikad bila naivna. Pošto sam mizantrop i u pravilu pretpostavljam sve najgore o ljudima... a zaljubljive prirode nisam, štoviše, teško mi se i netko svidi na taj način tako da nemam pikantnih priča za podijelit u kojima ispadam magarac, osim onih svakodnevnih (padanje s trake za trčanje i sl) :down

SarajkaDjevojka
02-12-2012, 19:21
Ovo je večerašnji uvod u jednu odličnu priču, na ovu temu.Ako budete vrijedni i aktivni, sutra slijedi nastavak :)

P.S Autor je pristao na objavu svoje mladenačke ispovijesti.A oni koji već znaju kraj, neka se uzdrze od komentara :)

SarajkaDjevojka
02-12-2012, 19:29
Ja kad sam bila mlada, bila sam nevjerojatno zgodna. To je sve čega se sjećam.

:013Okej, ozbiljno... sumnjam da sam ikad bila naivna. Pošto sam mizantrop i u pravilu pretpostavljam sve najgore o ljudima... a zaljubljive prirode nisam, štoviše, teško mi se i netko svidi na taj način tako da nemam pikantnih priča za podijelit u kojima ispadam magarac, osim onih svakodnevnih (padanje s trake za trčanje i sl) :down

Ista tajo mrgud, teško joj priznati kako ima jedno veliko srce :))

Pa zeza, ironiše i tak ':D

Opasna djevojčica.

Stiliana
02-12-2012, 19:50
Ista tajo mrgud, teško joj priznati kako ima jedno veliko srce :))

Pa zeza, ironiše i tak ':D

Opasna djevojčica.

Nu nje... :013

Meni je glupo o tome pričat, jer fakat nemam što. Dosta sam racionalan tip, čak i kad sam bila tinejdžerica nisu me hvatala neka ludila i gubljenja glave a kamoli da vjerujem u neke glupe spike... nema to veze s opasnošću nego s nagonom za samoočuvanjem :cerek bar ja to tako vidim... a sad tek ne vjerujem nikome ništa i imam loše mišljenje o ljudima općenito :018

caporegime
02-12-2012, 19:53
mislim da naivnost povezana sa zaljubljivanjem nije tek posljedica mladenaštva.
štoviše, ljudi što su stariji pa se zaljube djeluju još smušenije, zbunjenije i skloni su pravljenju onoga što bi neutralna osoba sa strane rekla "početničkih grešaka".
viđeno masu puta na onima koji su "normalni" imali neke kruće poglede pa uslijed "minskog polja" posrali sve što su imali za reći na ovu temu u smislu, iskustva, držanja pod kontrolom itd.

caporegime
02-12-2012, 19:55
Nu nje... :013

Meni je glupo o tome pričat, jer fakat nemam što. Dosta sam racionalan tip, čak i kad sam bila tinejdžerica nisu me hvatala neka ludila i gubljenja glave a kamoli da vjerujem u neke glupe spike... nema to veze s opasnošću nego s nagonom za samoočuvanjem :cerek bar ja to tako vidim... a sad tek ne vjerujem nikome ništa i imam loše mišljenje o ljudima općenito :018

kladim se u 150 eura da ćeš još u ovom desetljeću doživjeti da se dernjaš na nekom javnom mjestu, i bez obzira na začuđene poglede ljudi u nesuvislo povezanim dijelovima spominješ vječne ljubavi, nemogućnost daljnjeg života, bol,.......
takvi kao ti su najbolji kandidati da stanu na minu.

Stiliana
02-12-2012, 20:05
kladim se u 150 eura da ćeš još u ovom desetljeću doživjeti da se dernjaš na nekom javnom mjestu, i bez obzira na začuđene poglede ljudi u nesuvislo povezanim dijelovima spominješ vječne ljubavi, nemogućnost daljnjeg života, bol,.......
takvi kao ti su najbolji kandidati da stanu na minu.

Vrlo lako moguće, jer ja koga volim volim luđački. Samo kažem da ne vjerujem u glupe priče pogotovo ako dolaze od ljudi koje ne poznaješ, a to da bi zavijala na mjesec ko ranjena (i šutnuta) zvijer je istina. Samo što to dolazi na kraju priče, a ne na početku. Ako ti se to stalno događa na početku, onda ti (ne tebi osobno) fali koja daska u glavi.

caporegime
02-12-2012, 20:14
pa na kraju naravno. dobro, to možda i ne bude kraj. to se događa otprilike kad misliš da je kraj ali takav kraj zapravo i nemora biti kraj nego može biti jedan dobar nastavak iako često zna biti tek malo odgađanje kraja.
uglavnom, stariji ljudi znaju biti jako čudni kad se zaljube pa makar do tada glasili za etablirane jebače i zavodnike.
poznati su mi slučajevi gdje bi se takvi znali i fizički razboliti toliko da su uzrokovali paniku na odjelu za maligne bolesti a neki su i pred većim auditorije (komšilukom) znali tužni zavijati ispred vrata kroz koja ih nisu htjele pustiti njihove neuzvraćene ljubavi.

Stiliana
02-12-2012, 20:20
pa na kraju naravno. dobro, to možda i ne bude kraj. to se događa otprilike kad misliš da je kraj ali takav kraj zapravo i nemora biti kraj nego može biti jedan dobar nastavak iako često zna biti tek malo odgađanje kraja.
uglavnom, stariji ljudi znaju biti jako čudni kad se zaljube pa makar do tada glasili za etablirane jebače i zavodnike.
poznati su mi slučajevi gdje bi se takvi znali i fizički razboliti toliko da su uzrokovali paniku na odjelu za maligne bolesti a neki su i pred većim auditorije (komšilukom) znali tužni zavijati ispred vrata kroz koja ih nisu htjele pustiti njihove neuzvraćene ljubavi.

Nisam ništa od navedenog :zubo

Ma kužim ja što ti hoćeš reć, ali to ja fakat ne vidim baš često. Više nailazam na rezignaciju, apatiju, odustajanje, okoštalost na sve i svašta...:nezna
I mislim isto da dubina nečijih osjećaja, pogotovo povrijeđenosti nema veze s naivnošću. Ne moraš bit ni naivan ni glup da te nešto zaboli. Ali mislim da, ako si stalno u nekoj ljubavnoj drami, nešto nije kako treba... ne moš imat npr. 32 godine i zaljubljivat se pet puta u godinu dana... nego što je to nego naivnost i blesavoća.

SarajkaDjevojka
02-12-2012, 20:25
mislim da naivnost povezana sa zaljubljivanjem nije tek posljedica mladenaštva.
štoviše, ljudi što su stariji pa se zaljube djeluju još smušenije, zbunjenije i skloni su pravljenju onoga što bi neutralna osoba sa strane rekla "početničkih grešaka".
viđeno masu puta na onima koji su "normalni" imali neke kruće poglede pa uslijed "minskog polja" posrali sve što su imali za reći na ovu temu u smislu, iskustva, držanja pod kontrolom itd.

Tko bi rekao ?:)

Vrlo poučan komentar.

@Stilka :D

Počujmo iskusne :)

caporegime
02-12-2012, 20:28
uh ja bi volio imati 32 godine pa makar se morao zaljubljivati 5 puta godišnje.

Stiliana
02-12-2012, 20:32
Tko bi rekao ?:)

Vrlo poučan komentar.

@Stilka :D

Počujmo iskusne :)

ma joj... ti nikad nisi čula da su ljudi sve luđi što su stariji? :D

SarajkaDjevojka
02-12-2012, 20:35
ma joj... ti nikad nisi čula da su ljudi sve luđi što su stariji? :D

Meni je capo ono Macho, od njega nisam zbilja očekivala ovako nešto.

Poučno i ovozemaljski :D

Stiliana
02-12-2012, 20:40

a ne znam kaj da ti velim... macho - ne macho svi bi tili voljet i voljeni bit :014

caporegime
02-12-2012, 20:42

biće da ti ne znaš pravo značenje ovog pojma.
macho nije onaj koji samo želi izbrojati što više trofeja, ili onaj koji loče zidarsku pivu u jednom cugu i rokće dok spolno opći zabijene glave u jastuk.

Stiliana
02-12-2012, 20:45
biće da ti ne znaš pravo značenje ovog pojma.
macho nije onaj koji samo želi izbrojati što više trofeja, ili onaj koji loče zidarsku pivu u jednom cugu i rokće dok spolno opći zabijene glave u jastuk.

tak je. macho je zgelirani tamnoputi nabildanac koji nosi kožne 'lače i sunčane oćale po noći :D

caporegime
02-12-2012, 20:48
zar se takav ne zove peder?

Stiliana
02-12-2012, 20:50
zar se takav ne zove peder?

:zubo

dobro ajde, neću se miješat... ti nam objasni, slušamo te.

SarajkaDjevojka
02-12-2012, 20:56
I ja sam nestrpljiva.Definiraj capo :)

Opisi muškaraca su Ti grozomorni :))

Čuj piva i trofeji.Ni pomislila na to !!!

caporegime
02-12-2012, 21:04
:zubo

dobro ajde, neću se miješat... ti nam objasni, slušamo te.

šta imam objašnjavat. ukvarcani nabildani zalizanko s tamnim naočalama po noći i kožnim hlačama ne može biti nego peder.
macho s druge strane nije previše liberalan ali voli lijepo izlgledati, trenira po mogućnosti, uvijek će prvi mašit za novčanik, ako treba poginut će da zaštiti ženu u svom društvu, ako treba izderat će na nju, prebacit preko ramena ili ohladit hladnom vodom ali nikad neće nanijeti zlo.
preskočit ogradu s šiljcima ili ući joj u stan preko balkona.
macho nije samo macho u odnosu na žene.
macho si otkad se probudiš.
držiš se dogovora i ako si se dogovorio sa najnezanimljivijim likom nećeš ga odjebat ni ako te pozove monica belucci da joj pomogneš oko pravljenja bebe.
uvijek staneš iza leđa frendu i ne ostavljaš ga.
ne bježiš od teškog rada.
korektan si i prema slabijima.
i što je najbitnije kad zbog stava trebaju trpiti čula........neka trpe. obraz i dosljednost je najbitnija.
možda nekad i padneš ali ustaješ se što prije.
to je to a ne karikaturizirani prikazi u obliku latino polupedera iz sapunica i talijanskih fantazija.

mirr.or
02-12-2012, 21:46
http://www.bummagazin.com/uploads/blog_gallery/1287945420.jpg

Mirka, piši kako si voljela ovog momka :)Meni si rekla da si njegove postere i na plafon lijepila.

A kasnije mozeš o nekoj realnoj ljuvavi.Ovo je za zagrijavanje :))

auh.. :misli nisam, nisam ja tog momka voljela. ja sam voljela jednog drugog, a i sad ga volim, i to svi znaju. al to ti je sve platonski, sara, na moju duboku žalost. ja cijeli zivot sanjam kako odlazim uz rijeku starim parobrodom koji vozi sol i da nosim jednu davnu, nikad prezaljenu ljubav tanku dugacku cigaru i par mamuza od zlata... dobro, može i bez mamuza. al to je to..

ako sam promašila temu, ti reci... :zubo

mirr.or
02-12-2012, 21:50
šta imam objašnjavat. ukvarcani nabildani zalizanko s tamnim naočalama po noći i kožnim hlačama ne može biti nego peder.
macho s druge strane nije previše liberalan ali voli lijepo izlgledati, trenira po mogućnosti, uvijek će prvi mašit za novčanik, ako treba poginut će da zaštiti ženu u svom društvu, ako treba izderat će na nju, prebacit preko ramena ili ohladit hladnom vodom ali nikad neće nanijeti zlo.
držiš se dogovora i ako si se dogovorio sa najnezanimljivijim likom nećeš ga odjebat ni ako te pozove monica belucci da joj pomogneš oko pravljenja bebe.
i što je najbitnije kad zbog stava trebaju trpiti čula........neka trpe. obraz i dosljednost je najbitnija.
to je to a ne karikaturizirani prikazi u obliku latino polupedera iz sapunica i talijanskih fantazija.

čitam ovo i dolazim do jednog pametnog zaključka: ja sam macho! :cheer idem popit pivo u to ime. :bravo

ljuta trava
02-12-2012, 21:58
čitam ovo i dolazim do jednog pametnog zaključka: ja sam macho! :cheer idem popit pivo u to ime. :bravo

:rofl:rofl:rofl:rofl:rofl:rofl:rofl:rofl:rofl:rofl :rofl:rofl:rofl:rofl

mirr.or
02-12-2012, 22:00
:rofl:rofl:rofl:rofl:rofl:rofl:rofl:rofl:rofl:rofl :rofl:rofl:rofl:rofl

ustvari nisam.. ne treniram. :(

Grunf
02-12-2012, 22:02
Evo i video argumenta za negacijsku ekipu.

http://www.youtube.com/watch?v=t8PxHfSrork

ljuta trava
02-12-2012, 22:02
Bio sam naivan , zaljubljen i mlad , volio sam pivo , volim je i sad:rofl:rofl:rofl:rofl

ljuta trava
02-12-2012, 22:04
Evo i video argumenta za negacijsku ekipu.

http://www.youtube.com/watch?v=t8PxHfSrork

Gdje ovo iskopa

Grunf
02-12-2012, 22:05
Gdje ovo iskopa

Na Jubitou.

mirr.or
02-12-2012, 22:06
Na Jubitou.

jel to tvoja priča? :kokice1

ljuta trava
02-12-2012, 22:07
Na Jubitou.

Tamo je samo Kiro , zaljubljen i mlad :rofl:rofl:rofl:rofl:rofl

Grunf
02-12-2012, 22:11
jel to tvoja priča? :kokice1

Ne, od Sarajke. :D

Grunf
02-12-2012, 22:14
Tamo je samo Kiro , zaljubljen i mlad :rofl:rofl:rofl:rofl:rofl

A kad bumo počeli svoje priče? Ja želim čuti priču od Moona. :raspa

ljuta trava
02-12-2012, 22:28
Dobro se vi još sjećate tih vremena , mene lagano već gazi 45-ta .

pdv
02-12-2012, 22:32
Ne mogu se sjetit neke priče u kojoj sam ispala baš naivni magarac :zubo Nemam živaca trpit nepoštovanje u ime neke velike ljubavi. Očekujem da me se poštuje jer tako i ja prilazim ljudima, a kada neko počne pravit budalu od mene jednostavno se ohladim i odmaknem. Tako da nemam nekih osobnih priča u vezi neke prevelike naivnosti.

pdv
02-12-2012, 22:33
Dobro se vi još sjećate tih vremena , mene lagano već gazi 45-ta .

Najbolje godine ;)

ljuta trava
02-12-2012, 22:55
Najbolje godine ;)

...za mirovinu

pdv
02-12-2012, 23:14
...za mirovinu

Kakva mirovina, još u svići ulja ima ;)

Ne znam zašto je uopće ta priča kad muškarac pređe 40 da je star. Tek tada postajete ono što se kaže taman u bilo kojem smislu ;)

Inkvizitor
02-12-2012, 23:23

Ne znam zašto je uopće ta priča kad muškarac pređe 40 da je star. Tek tada postajete ono što se kaže taman u bilo kojem smislu ;)

:ples:hug:pusa1:rukoljub:bighug

pdv
02-12-2012, 23:32
:ples:hug:pusa1:rukoljub:bighug

Di će suza nego na oko :pink

Inkvizitor
02-12-2012, 23:33
Di će suza nego na oko :pink

smišljam kako da te nagradim :cheer

SarajkaDjevojka
02-12-2012, 23:39
Pdv, stvarno si promućurena mlada dama :)

Jednim komplimentom oborila si cijelu mušku populaciju na forumu :D

pdv
02-12-2012, 23:39
smišljam kako da te nagradim :cheer

Neću se previše nadat ;)

pdv
02-12-2012, 23:40
Pdv, stvarno si promućurena mlada dama :)

Jednim komplimentom oborila si cijelu mušku populaciju na forumu :D

Ove godine sam s božićnim poklonima počela ranije :pink

Inkvizitor
02-12-2012, 23:42
Neću se previše nadat ;)

još jednom si potvrdila da si promućurna :cheer

SarajkaDjevojka
02-12-2012, 23:44
Ove godine sam s božićnim poklonima počela ranije :pink

Od Inkvija trazi krug sa BMW- om :D

I dionice u forumu !

SarajkaDjevojka

Ne budi cicija.Odriješi kesu !!!

pdv

Znan te puško dok si pištolj bila :kava

I dionice u forumu !

Moš' mislit da će Inkvi dat svog BMW-a ;)

pdv
02-12-2012, 23:45
Ne budi cicija.Odriješi kesu !!!

To je isto ka da mu kažeš ne diši :cheer

SarajkaDjevojka
02-12-2012, 23:47
To je isto ka da mu kažeš ne diši :cheer

Ja sam svijedok i forumsko pučanstvo, pitao je kako da te nagradi :)

Inkvizitor
!

ne vozi se pedevuša u starin karampanan :cheer

Inkvizitor

mislio sam na smajliće i imunitet od baniranja..:cheer

pdv
02-12-2012, 23:50

Ah, Saro moja, ne nagrađuje taj tako lako :tuzni

ne vozi se pedevuša u starin karampanan :cheer

Tvoj dođe nešto ka oldtimer tako da bi i mogla napravit đir...šta si se pripa, dobro vozin :kava

SarajkaDjevojka
02-12-2012, 23:50
mislio sam na smajliće i imunitet od baniranja..:cheer

Smajlići se nigdje ne troše.A Bendzoni je bendzoni makar i oltajmer :)

SarajkaDjevojka
02-12-2012, 23:51
Ah, Saro moja, ne nagrađuje taj tako lako :tuzni

Tvoj dođe nešto ka oldtimer tako da bi i mogla napravit đir...šta si se pripa, dobro vozin :kava

Telepatija :))

Inkvizitor
02-12-2012, 23:52
rugajte se vi sa sirotinjon :kava

pdv
02-12-2012, 23:56
Telepatija :))

A, možemo to i ovako reći : great minds think alike :D

:rofl

SarajkaDjevojka
03-12-2012, 00:03

http://images.kurir-info.rs/slika-900x608/euro-evro-pare-devize-1332938167-139932.jpg

Inkvi suši lovu, ubudjala se u slamarici na tavanu :D

Inkvizitor
03-12-2012, 00:04
http://images.kurir-info.rs/slika-900x608/euro-evro-pare-devize-1332938167-139932.jpg

kako mi imaš srca tu sliku postavljat..:cry

okrutna ženo :013

SarajkaDjevojka
03-12-2012, 00:08
kako mi imaš srca tu sliku postavljat..:cry

okrutna ženo :013

Premalo ?Uduplao si kapital ?

A PDV nedas dionica, ne plaćaš tretmane na kauču.Stipso !!!!

ogledalce
03-12-2012, 00:08

lipa slika,ajd bar ću imat šta noćas sanjat :)
odavno nisam vidila ovoliku hrpu eurića na jednom mistu:(

Inkvizitor
03-12-2012, 00:10

Premalo ?Uduplao si kapital ?

A PDV nedas dionica, ne plaćaš tretmane na kauču.Stipso !!!!

da sam ja plaćo ne bi imo šta imam :kava

SarajkaDjevojka
03-12-2012, 00:14
da sam ja plaćo ne bi imo šta imam :kava

Naći će se neka koja će Ti sve to potrošiti.Tako uvijek biva.A Ti ćeš sretno blejiti što ona zadovoljna i raspolozena :D

pdv
03-12-2012, 00:19
Naći će se neka koja će Ti sve to potrošiti.Tako uvijek biva.A Ti ćeš sretno blejiti što ona zadovoljna i raspolozena :D

Da samo znaš koliko ja držin fige toj ženi :cheer

Na neki način tu dobit zadovoljstvo za svu patnju, neisplaćene dividende, prekovremene, tretmani na kauču....zapravo ja spadam potpuno u ovu temu.Naivna..ta sam http://i186.photobucket.com/albums/x308/Robodad_smilies/characters_people/dramaqueen.gif

SarajkaDjevojka
03-12-2012, 00:21

Na neki način tu dobit zadovoljstvo za svu patnju, neisplaćene dividende, prekovremene, tretmani na kauču....zapravo ja spadam potpuno u ovu temu.Naivna..ta sam http://i186.photobucket.com/albums/x308/Robodad_smilies/characters_people/dramaqueen.gif

Neće smijeti na forum od nje.Ali nasladjivaćemo se u mailovima zajedno :)

moonlight
03-12-2012, 00:23

A jeste smiješne, pa znate da lova na lovu ide...

SarajkaDjevojka
03-12-2012, 00:25

Romantičar je on, nije to njemu bitno :D

pdv
03-12-2012, 00:25

Kad je ovi moon posta ovoliko zlo :rofl

SarajkaDjevojka
03-12-2012, 00:30

Kad je ovi moon posta ovoliko zlo :rofl

Ne mozeš Moja draga PDV, uzivati u pakosnim mislima od njih :)

ljuta trava
03-12-2012, 02:13

Ja ,ja sam bez teksta .....Hvalaaaaaaaaaaaa

SarajkaDjevojka
03-12-2012, 10:36
nasmijala se cijelim tijelom. Pametna cura uvijek je imala mota za cinizam

- Ka da ja jesam..

- Al si se bome udala..

malo se uzvrpoljila ko da se pravda...

- Dobro izgledaš čovječe...

- I ti..niko ti ne bi dao 45.

pokazala mi je srednji prst smijući se..

- Uvik si bija lud..i bezobrazan..i čudan.

pokazala je rukom na podij

- Ono je moja gora polovica

- Onaj trapavi što hvata svaku aždaju na podiju. Nema mota. Što ga ne naučiš plesat. Sićam ga se isprid škole..kad se mota na Ziku onako krupan i smotan ka medvid na biciklu.

munula me u rebra..

- Jebi se..kad se samo sitim da sam ga izbjegavala godinama. A bija je napastan ajme majko.

- Upornost se isplati. Ko će vas žene razumit. Držite se ko carice a onda se udate za zadnjeg klipana.

spustila je pogled

- Tebe sam volila..

sjetio sam se stotina špartanja posle škole niz Balkansku pa dole do Prime. Ja sam produžava u varoš a ona je skretala u Spinut. Uvik bi se čekali i uvik smo samo rekli "bog"

Stiliana
03-12-2012, 15:08

da, pa ja to malo trolam da ne bude dosadno. a ovo što si ti opisao ne bi trebao bit macho, nego jednostavno - muško :nezna
nažalost, pa se danas svašta muškim naziva :kava

Bio sam naivan , zaljubljen i mlad , volio sam pivo , volim je i sad:rofl:rofl:rofl:rofl

:rofl :rofl

ja se slažem. svatko tko u četrdesetima misli da je star ili se dadne od drugih uvjerit da je za staro željezo je glup. zapravo, ne mislim da je glup, možda samo osjetljiv na godine i to zbog pritiska društva koje nalaže neke stvari kako starimo... s čim se donekle slažem, jer bi bilo smiješno vidjet lika od 45 godina da se obuče kao Kanye West (bilo bi smiješno za svakoga :013) i brije da je neki igrač... ali daleko od toga da je za pemziju.

što sam ozbiljna postala :zubo

mirr.or
04-12-2012, 17:16
i, dobro, znači nitko nije bio naivan ili nitko nije bio zaljubljen kad je bio mlad.. ili nitko nije bio naivan kad je bio zaljubljen... ili nitko nije bio mlad kad je bio naivan? :misli sad sam se malo zbunila, zatrolali ste gore nego ja kad uhvatim trolati.

što uopće znači biti naivan? da nas je netko preveslao? ili da nismo na vrijeme uočili nešto što je bilo očito? da smo radili gluposti?
što znači, kad smo bili mladi? možda smo i sad mladi duhom... pa čak i naivni.
i što znači biti zaljubljen? jel se broji svako neko dopadanje i očijukanje ili samo ono kad se znoje dlanovi i ne znamo progovorit od treme? :misli

Stiliana
04-12-2012, 17:30
i mene si sad zbunila... tko bi ti na ovo odgovorio :nezna

caporegime
04-12-2012, 19:33
i, dobro, znači nitko nije bio naivan ili nitko nije bio zaljubljen kad je bio mlad.. ili nitko nije bio naivan kad je bio zaljubljen... ili nitko nije bio mlad kad je bio naivan? :misli sad sam se malo zbunila, zatrolali ste gore nego ja kad uhvatim trolati.

što uopće znači biti naivan? da nas je netko preveslao? ili da nismo na vrijeme uočili nešto što je bilo očito? da smo radili gluposti?
i što znači biti zaljubljen? jel se broji svako neko dopadanje i očijukanje ili samo ono kad se znoje dlanovi i ne znamo progovorit od treme? :misli

ovo bi bio odgovor.
ali što reći na situaciju kad je izgledno da druga strana "vesla" ali joj se pušta....što iz nade, što iz neke demonstracije.......
šta? šta?

mirr.or
04-12-2012, 20:08
ovo bi bio odgovor.
ali što reći na situaciju kad je izgledno da druga strana "vesla" ali joj se pušta....što iz nade, što iz neke demonstracije.......
šta? šta?

eh, sad... sve je to možda životna škola, neke se stvari moraju proći, u mladosti, a neke i kasnije, ovisi koliko pratimo na satu... pa nekad, nakon što ispadnemo prenaivni, počnemo puhati na hladno... pa ako i tad ispadnemo naivni jer smo puhali kad ne treba, kad skužimo da smo puhali na hladno, onda se idući put opečemo... nikad naći neku sredinu, hmmm... a možda je to sve tek čarolija života, bez koje bi nam bilo dosadno?

caporegime
04-12-2012, 20:11
točno. jebeš život ko po špagi.
šokovi, blokovi, frke, panike, promišljanja, krivi koraci, pogrešne pretpostavke....c'est la vie

pdv
04-12-2012, 20:20

Po meni je naivnost stanje kada drugi od tebe radi budalu s tim da si toga uglavnom svjestan ali ne želiš regirati. Stoga, vjerujem da smo svi ponekad ispali budale i da nismo htjeli sasjeći to odmah već smo popuštali zbog ljubavi, gluposti, trenutnog zadovoljstva itd.

Zaljubljenost ima različite oblike. Nekad je to što navodiše...znojenje dlanova, nervoza, flertanje i tiče se nekog muškarca ili žene. A, nekad je to zaljubljenost u dobru hranu, putovanja, cipele itd. U svakom slučaju lijep je osjećaj ali uglavnom kratko traje :zubo

mirr.or
04-12-2012, 20:21
točno. jebeš život ko po špagi.
šokovi, blokovi, frke, panike, promišljanja, krivi koraci, pogrešne pretpostavke....c'est la vie

i vjerujem da ne možemo postat mnogo pametniji pretresajući tuđa, pa ni vlastita iskustva... ali, možemo se zabavit prepričavajući događaje u kojima smo ispali blesavi ili naivni...

malo mi je dosadilo trolat, pa pokušavam ozbiljno pristupiti temama. :zubo

mirr.or
04-12-2012, 20:24
Po meni je naivnost stanje kada drugi od tebe radi budalu s tim da si toga uglavnom svjestan ali ne želiš regirati. Stoga, vjerujem da smo svi ponekad ispali budale i da nismo htjeli sasjeći to odmah već smo popuštali zbog ljubavi, gluposti, trenutnog zadovoljstva itd.

Zaljubljenost ima različite oblike. Nekad je to što navodiše...znojenje dlanova, nervoza, flertanje i tiče se nekog muškarca ili žene. A, nekad je to zaljubljenost u dobru hranu, putovanja, cipele itd. U svakom slučaju lijep je osjećaj ali uglavnom kratko traje :zubo

ma ja pitam sve to da bih se pokušala sjetit nekog takvog događaja iz mladosti, pa da se imamo čemu smijati, a ne bih da mašim temu... :zubo

pdv
04-12-2012, 20:29
ma ja pitam sve to da bih se pokušala sjetit nekog takvog događaja iz mladosti, pa da se imamo čemu smijati, a ne bih da mašim temu... :zubo

Aha, ti bi primjere da ovdje ogolimo dušu :cry

Pa ja ka prava Vlaj'na teško da mogu ispast naivna ;) Jednostavno, neman nekih primjera di me neko baš zajeba jer neman živaca za te neke polu odnose di me netko maltretira. Riješim to odmah po kratkom postupku ;)

mirr.or
04-12-2012, 20:34
Aha, ti bi primjere da ovdje ogolimo dušu :cry

Pa ja ka prava Vlaj'na teško da mogu ispast naivna ;) Jednostavno, neman nekih primjera di me neko baš zajeba jer neman živaca za te neke polu odnose di me netko maltretira. Riješim to odmah po kratkom postupku ;)

primjere, nego kako. :bravo nećemo mi ovdje valjda bit gori od navijača, ništa ako osobno nismo sudjelovali u naivnosti. :cheer

Stiliana
04-12-2012, 21:01
nismo :kava

ključaj temu :zubo

mirr.or
04-12-2012, 21:14
nismo :kava

ključaj temu :zubo

nećemo ključat, ja se pokušavam sjetit moje mladosti.. al davno je bilo, a ja zaboravljiva, pa mi nije lako. :muka

mirr.or
06-12-2012, 22:02
razmišljam o temi, evo par dana, prisjećam se... pa sam skužila da nikad nisam bila naivna u smislu da sam imala ružičaste naočale, pa nekog idealizirala. ili, ako jesam, onda ih imam i dan danas. o ljudima najčešće mislim jednako kao i kad sam bila mlađa (ni sad se ne osjećam mnogo staro, premda se ne bih žalila da mi je koja godina manje:raspa), i kad sam god bila zaljubljena bila sam svjesna većine mana kod te osobe (pa i hrane, putovanja ili cipela..:zubo). no, iako nisam bila naivna u tom smislu, moram priznati da jesam u nekom drugom... znalo mi se dogoditi da vjerujem kako ta neka mana nije nešto strašno, i da ću ja lako s tim na kraj.
kad je hrana u pitanju, događalo se puno puta da pojedem previše torte, iako sam znala da ću se od toga ugojiti i da bi bilo zdravije pojest jabuku, naivno vjerujući kako ću sutra malo više vježbati, pa će se to sredit. kad su u pitanju putovanja, isto, bila sam svjesna prednosti i mana, posebno zbog toga što sam ja nikakav organizator vremena i ne volim planirat, ali destinacija je zacrtana... cipele su nekad i vrhunac moje naivnosti. zaljubim se u neke, znam da ih nikad neću obuti jer ne idu uz moju ličnost, ali ih uredno kupim i gledam svaki dan jer su prekrasne. kad izađu iz mode i dalje ih gledam i mislim kako će kroz deset godina opet slične bit moderne. :cerek

kada je o ljudima riječ... isto, nakon promišljanja, sigurna sam da nisam bila nikad naivna u smislu nesvjesnosti nečijih mana, a opet jesam u smislu podcjenjivanja važnosti neke mane, ili precjenjivanja vlastitih mogućnosti da s tim manama izađem na kraj. ne samo kad je o zaljubljivanju riječ, nego uopće sve vrste bliskih odnosa.

tu postoji još jedna vrsta naivnosti, koja nema veze s ružičastim pogledom, bar ne na prvu, a to je moj uvijek prilično otvoreni pristup ljudima. moglo bi se reći kako naivno vjerujem ljudima, i kako je to zbog toga što idealiziram ljudski rod.. opet, mislim da sam i tu svjesna mana i mogućnosti da na***em zbog toga, no opet vjerujem da mogu izaći na kraj i s tim.

tako, na kraju mogu zaključiti da ja, ustvari, čitavo vrijeme idealiziram sebe. :nezna

farcry
22-12-2013, 18:46
http://www.montenegroclick.me/vijesti/zanimljivosti/hrvatice-se-zaljubljuju-u-srbe-i-crnogorce-sve-je-kod-njih-nekako-vece/

koliko ovde ima istine, iskreno ja nesto i nisam vidjao hrvatice po BG ili ne izlazim na ta mesta gde one izlaze, vise sam vidjao slovence.

caporegime
22-12-2013, 21:49
bojan navojec ima ženu iz beograda, ivan herceg je hodao s onom srpskom glumicom, frano lasić je dok je imao lokal u bg mijenjao cure ko čarape, mlađi pripuz hoda s onom sorajom, mlađi todorić ima curu neku srpsku manekenku.........
mogli bi tako do sutra s hrvatske strane.
isto tako ima žena iz hrvatske koje su odabrale srpske partnere.
dobar dio njih je toliko potrošen i ofucan da je preko grane valjda jedino mjesto gdje bi još netko na njih obratio pažnju, kao što je stvar npr. u severini, nikolini pišek.....

takvih pojava ima na obje strane a tendenciozni članci u kojima se naglašava kako "one vole naše jer su naši muževniji" više govore o onome tko to piše jer taj očito ima problema s vlastitom sviješću i vlastitom sigurnošću.
genetsku muževnosti i nacionalnu nadmoć nisam nikad preferirao jer su se iza tih izraza uglavnom krili oni koji duboku u duši sumnjaju u samoga sebe.
količina pojedinaca unutar jednog kolektiva i njihov značaj je nešto drugo što ne bi volio da se pobrka s prethodnim.
i s jedne i s druge strane se zapravo radi o ljudima jeftinih društveno političkih stavova pa počesto njihov ljubavni odabir ima u sebi i neku pritajenu političku dispoziciju.
nešto kao kad ružna žena nađe crnca pa se ponaša kao netko tko ima nešto što većina nema.
osobni kompleksi su tu često važan čimbenik

Humphrey
23-12-2013, 13:45
Nitko ne spominje Dežulovića koji se skrasio u Beogradu. On valjda nije dovoljno žensko za Srbe.

farcry
23-12-2013, 15:44
Niko ne spominje Todorica koji je pokupovao sve po Srbiji....

caporegime
23-12-2013, 21:01
kakve veze ima todorićeva kesa i kupovanje firmi po srbiji s ljubavnim vezama?
dobro, jes da mu sin hoda s nekom srpskom manekenkom ali todorićevo poslovno carstvo mi nikako ne ulazi u ovu temu.

NorthStand
22-02-2014, 04:13
http://www.youtube.com/watch?v=p53nkfwGde4

http://i1269.photobucket.com/albums/jj587/ZGabriela/pink.gif