PDA

Pogledaj Full Version : Article: Rasprodaja Grčke

Graničar Jozo
25-05-2011, 08:32
You can view the page at http://hrhb.info/content.php?r=108-Rasprodaja-Grčke

Graničar Jozo
25-05-2011, 08:33
Eto im sad Olimpijske igre...

Prestiž za one stvari...

caporegime
25-05-2011, 08:41
ne moš živjet ko baja bez pokrića.
to su još veći kauboji po mentalitetu nego mi.
a imali kao neki prihod, turizam, poljoprivreda, ovo, ono, zaigrali se i eto im sad.

Graničar Jozo
25-05-2011, 08:53
Tako je, zato i je jako važno shvatiti da EU sama po sebi neće riješiti naše probleme. Nitko neće plaćati naše gluposti, a naplata se izvršiti mora, pa makar i u naturi :D

zaba1111
25-05-2011, 10:30
NIje bez pokrića, pokriće je založenoj imovini.
Netko bogat i moćan je davno bacio oko na prirodne resurse, obalu , nekretnine... i napravio plan kako da to preuzme.
Propaganda urušavanja vrednota i vrijednosti(djedovina), promoviranje politike globalizacije(prepuštanja svojih bogatstava onome tko ima novac da ih kupi), financiranje sindikata i nevladinih organizacija koje prodaju maglu i zagovaraju standard bez pokrića... što na kraju dovodi do prezaduženosti i nužnosti rasprodaje nacionalnih bogatstava i do velike ekonomske ovisnosti u budućnosti.

Konačan cilj je da se stanovništvo prisili da radi za drugog ili da dio zarađenog prihoda odvaja za drugog.
Npr. pojednostavljeno rečeno, ako ja živim u SADu gdje svojim radom mogu živjeti prosječno u prosječnoj kući(slično kao i ljudi ovdje) i kad kuću koju sam zaradio tamo prodam, ovdje kupim zgradu s 10 stanova i sad već 10 najmoprimaca je ovisno o meni i konstantno izdvaja za mene. A novac zarađen tamo realno ne vrijedi toliko u SADu i tamo s takvim radom i prodktivnošćunije bilo šanse da dođem u situaciju da 10 ljudi izdvaja za mene.

Druga stvar je u nerealnoj valuaciji vrijednosti i promociji života koji je poguban za nasljedstvo. NPr . djedovina na selu ima malu novčanu vrijednost koja se može porediti s malim stanom u velegradu i kad se proda velika zemlja i velika stambena površina za malu, onda se dođe do toga da potomci više nemaju ništa i prisiljeni su na najam, a mogli su živjeti sigurno i neovisno, ali bi se morali baviti nepopoularnim zanimanjima i živjeti stilom koji nije popularan zbog zatupljujuće propagande.