PDA

Pogledaj Full Version : Raskrinkano četničko govno, Dragan Paravinja.

NorthStand
30-11-2012, 01:37
http://www.vecernji.hr/vijesti/pronadene-kosti-pripadaju-antoniji-bilic-clanak-481319

inače, glavni razlog zašto sam stavio ovakav naslov, je to što je ovo smeće tokom suđenja pričalo da se izvodi "teatar" i da je sve ovo oko suđenja neki novi jasenovac, jasno aludirajući kako se jadnom nevinom srbinu priređuje "ustaško suđenje". ovo smeće je na najbešćutniji način ubilo mladi život, i uništilo dobar dio života njene obitelji i još je to imo obraza povezivat s nekakvim jasenovcom. on je najbolji dokaz, na što su sve spremni ti Srbi i kako podmuklo mogu djelovat da bi spasili svoju bijednu guzicu. isto se sada i Kapetan Dragan iz australije nada da će pod krinkom da ga ustaše u hrvatskoj čekaju i imaju namjeru zlostavljat, nada da će se izvuć od suočavanja s pravdom i svojim zlodjelima. hvala bogu, pravda je spora ali dostižna, najbolje to vidimo nakon ovih dana kad su naši generli oslobođeni i kad je konačno nađeno tijelo nesretne Drnišanke, sada kopile zvano Dragan Paravinja može crknut od gladi(štrajka glađu), i nitko osim njegovih najbližih za njim suzu neće pustiti. Hvala ti Bože, i nada se da ćeš biti još nemilosrdniji nego naši sudovi kada dotični dođu pred tvoje lice.

ljuta trava
30-11-2012, 01:44
Nakon zvjerstva ove zvijeri nad Antonijom Bilić , prava je šteta što je ukinuta smrtna kazna u RH .

caporegime
30-11-2012, 09:17
pa dobro, ovaj paravinja je opće zlo, nije tu do odnosa hrvati i srbi.
taj je haračio i među srbima te silovao i što sve ne.
za njega je najbolja kazna da ga se pusti među narodnu masu pa da mu ljudi sude odnosno izvršavaju presudu.
p.s. nije politika pdf za paravinju

Stiliana
04-12-2012, 18:20
pa dobro, ovaj paravinja je opće zlo, nije tu do odnosa hrvati i srbi.
taj je haračio i među srbima te silovao i što sve ne.
za njega je najbolja kazna da ga se pusti među narodnu masu pa da mu ljudi sude odnosno izvršavaju presudu.
p.s. nije politika pdf za paravinju

potpis, s tim da je izgleda paravinja u rsk prvo od srba dobio čizmu u zube pa je propjevao kao ptičica o svemu, dok je u Hrvatskoj već promijenio iskaz i radio sprdačinu od suda i cijelog slučaja. nije da se divim srbima i policijskom nasilju, ali nekad je čizma u zube baš ono što je prijeko potrebno i super funkcionalno u pojednim slučajevima.

NorthStand
04-12-2012, 20:20
ma stavio sam na politku, zbog ovog što je politizirao slučaj. samo što nije reko, da ga hrvatska politički progoni zbog toga što je srbin, a ne zato što je ugasio jedan tako mlad život, na okrutan način bez nekog razumnog razloga.

što se tiče njegovog pjevanja, kod srba je priznao jer su ga tretirali kako se treba sve njegovog kalibra tretirat, ako treba sjekiricom prstić po prstić sijeć da propjeva, onda je i to dobar izbor.

on je izvodio ovakvu predstavu, jer je bio siguran da će se izvuć, i pošto naši nisu našli tijelo od A.B. bio je siguran da će ga oslobodit krivnje.

a da su ga naši propisno zlostavljali, propjevo bi on i našim i priznao ubojstvo, i priznao gdje je bacio ili zakopo tijelo. ne razumjem, zašto se ovakvim kretenima daje pravo da manipuliraju sustavom i državom? pogotovo kad postoje jasne indicije, da su počinili neko teško kazneno djelo, to treba zlostavljat dok god ne priznaju svoja zlodjela. a ne da im se dozvoljava, da se prave ludi ko ovaj paravinja.

isto tako smatram, da nije slučajno da baš on ko srbin ovo napravio. pa opće je poznata činjenica, da su srbi vrlo lukavi kriminalci silovatelji lopovi, mnoge policije ih u tim stvarima svrstavaju u vrh zločinačke mreže u svijetu.

ne kažem da smo mi bogom dani, ali ipak smatram da smo iza njih i albanaca kad su te nekakve zločinačke djelatnosti u pitanju. to njima puno bolje stoji, tako da me ne čudi da je ovakvo zlodjelo napravio srbin. iako nisam mislio aludirat na to, da su svi srbi silovatelji kriminalci itd kad sam otvaro temu, naravno da nisu, ali me ne čudi kad u crnoj kronici svako malo pročitam srpsko ime i prezime. ;)

Stiliana
05-12-2012, 15:23
Ne mislim da je nekako očito da je ovaj zločin počinio Srbin. Sjeti se samo slučaja Anđele Bešlić koji nije imao veze sa Srbima. No, katastrofa i sramota ove države jest da osuđivani silovatelj po njoj mirno 'operira' dok ga u Srbiji čeka bajbukana za nekoliko napada i silovanja koja ja počinio. Da taj paravinja može živjet u Sloveniji i Hravtskoj i radit kao svi drugi normalni ljudi, plus što je otegotna okolnost da je frajer abolirani četnik. Okej, ima takvih kod nas koliko hoćeš, ali svejedno... kako je takvom, s dosjeom debelim ko Rat i mir, omogućeno da zafkrnu sustav, a Boga pitaj je li taj Paravinja dosad još pokupio djevojaka usput koje su nestale i koje nisu imale 'sreće' da se netko ovako za njih založi kao što su se za Antoniju njezine sestre :nezna
Ja se nadam da nije, ali sudeći po kriminalnoj povijesti Dragana Paravinje, nikad nećemo bit sigurni.

A za zlostavljanje pritvorenika nisam. Na papiru, jel. No jesam zato da se u ovakvim situacijama (u njegovom kamionu nađena njezina vlas kose, tragovi krvi, svjedoci su je vidjeli da ulazi u njegov kamion, i sl.) malo 'ubrza' iskaz optuženika. Ne sad da mu čupaju nokte, ali znaju dečki kako treba s takvima. Za njegova mi se ljudska prava u tom slučaju živo fućka. Možda jest malo šerijatski, ali svačija je kćer, sestra, žena mogla bit Antonija Bilić.

NorthStand
05-12-2012, 17:06
pa zato sam i reko, da za takve treba dokinut zakone, kakvi zakoni kad oni njiima manipuliraju. a kakva smo mi država, najbolje govori to da nam se legitimirani silovatelj i potencijalni ubojica mogao voziti po našim cestama i raditi u hr. ali bitno da navijače, zbog dva kemana i jedne baklje u busu osude na 16 godina! o tome ja pričam, tamo gdje treba ljude drastično kaznit, tamo kazne nema. a ovdje gdje se napravi nekakva sitna glupost, se od toga radi slučaj ko da je poginulo 50 ljudi a ne zapalilo jedan bus. bus je materijalna stvar, a ovdje je paravinja bio osumnjičen za najteža moguća djela, i opet nitko ništa nije napravio da on ne šeće slobodno po hrvatskoj, dok nije ubio Antoniju Bilić! da nije žalosno, bilo bi smiješno.

ja i dalje imam stav, prstić po prstić sjekiricom riješavat, pa da vidiš kako će točno reći gdje je tijelo. a ne da se cijelo jezero isušuje, zbog budale koja se sprdači s cijelom državom i osjećajima obitelji čija je osoba "nestala". meni se sigurno tako ne bi sprdačio, jer bi ga izmasakrirao.

Vepar
05-12-2012, 23:04
Lik je žešće smeće, nije to politički, takvih ima među svim narodima, nažalost. Svako iznuđivanje iskaza i mučenje ne bi bilo svrsishodno jer se takav iskaz ne bi mogao koristiti kao dokaz, a ako bi se na njemu donijela presuda, ona bi bila ukinuta. To bi samo povećalo mogućnost da se smeće izvuče. Ako mu bude potvrđena prvostupanjska presuda, to će praktično značiti da doživotno ostaje iza rešetaka, i time je donekle zadovoljena pravda, a opasan kriminalac izdvojen iz društva.

NorthStand
06-12-2012, 00:02
puca meni ona stvar za dokaz, ne bi ja njemu ni sudio, već bi mu presudio i svakom ko takvo nešto napravi. ovo je monstruozni zločin, za koji treba postojat smrtna kazna bez da se ide na suđenje. kad ga se uhapsi, streljana i ciao. kad bi imali takav sistem obračuna s ovakvima, vjeruj mi to bi imalo daleko veći efekt nego ove sudske trakavice i dokazivanja koja nigdje ne vode. zatvori su nam prepuni, i smatram da bi s smrtnim presudama i prijekim sudovima vrlo brzo riješii problem prenapučenih hrvatskih zatvora. već sam ranije reko da je malo radikalnih ko ja, ja bi to sve po kratkom postupku pa nek se misle na onome svijetu. :D

ima među svim narodima, samo što je među srbima taj postotak pozamašan, a što i ne treba čudit kad vidimo kako i danas opravdavaju svoje zločine i agresiju na hrvatsku. od njih ništa dobroga ne očekujem, tako da me ovaj paravinja uopće ne iznenađuje. a boga mi ni hrvatska država, koja je pokazala već milion puta da tolerira najgore kriminalce i ološ. a iživljava se na nama sirotinji, i poštenim ljudima koji krvavo zarađuju svoj kruh.

Vepar
06-12-2012, 00:22
Ponekad i ja tako pomislim, ali ipak nisam za smrtnu kaznu. Ali takvi sigurno ne bi smjeli provesti ni dan života izvan zatvora.

Stiliana
06-12-2012, 13:08
Lik je žešće smeće, nije to politički, takvih ima među svim narodima, nažalost. Svako iznuđivanje iskaza i mučenje ne bi bilo svrsishodno jer se takav iskaz ne bi mogao koristiti kao dokaz, a ako bi se na njemu donijela presuda, ona bi bila ukinuta. To bi samo povećalo mogućnost da se smeće izvuče. Ako mu bude potvrđena prvostupanjska presuda, to će praktično značiti da doživotno ostaje iza rešetaka, i time je donekle zadovoljena pravda, a opasan kriminalac izdvojen iz društva.

Tako je po zakonu, da. Ali eto sad imamo situaciju u kojoj je 'iznuđeni' iskaz uvelike pomogao da se razriješi slučaj. Zapravo sam te batine u Banja Luci spomenula u kontekstu Srba i Paravinjine nacionalnosti. Svom su Srbinu prvo dali dobre batine, jer, kao što kažeš, smeće je smeće ma čije god da jest. Jednostavno ima takvih situacije gdje crno više nije crno nego sivo. Ako ne i bijelo. Većina se nas gnuša i nasilja i naslinih tipova, ali ima situacija kad ti i nasilje i nasilni tipovi pomognu više od vojske diplomata, odvjetnika i sl.

Za smrtnu kaznu isto nisam.

SarajkaDjevojka
06-12-2012, 13:31
Zbog loše suradnje drzava u regionu Paravinja je normalno radio i zivio u Sloveniji navodno, poslije i Hrvatskoj.Zalosna je činjenica da je jedan mladi zivot previsoka cijena za njegovo uhićenje i osudu.Očigledno da je smatrao kako moze izbjeći pravdi, jer je i ranije sumnjičen i osudjivan za slična djela.Njegov samouvjeren, bahat i bezobrazan nastup u sudnici rezultat je preposta više tuzilaštava i policije u regionu.

Ako se priznanje moralo već silom iznuditi pošto oko ovog slučaja postoji niz nejasnoća a i propusta nadleznih, apsolutno ne vidim nikakvu moralnu krivicu kod onih kojima je to uspijelo.Sa pravnog stajališta mozda to iznudjivanje priznanja se ne bi moglo koristiti u dokaznom postupku, no sigurno je pomoglo da se taj monstrum zadrzi u pritvoru.Kao što su pomogli i slučajevi i nedjela koja je prije počinio.

Zamjerka nadleznim institucijama lezi u tome da je u slučaju tog monstruma trebalo pravovremeno reagirati, a ne čekati da ugasi jedan mlad zivot, te mu onda suditi i stati u kraj.