PDA

Pogledaj Full Version : Najbolji tv voditelji i voditeljice

SarajkaDjevojka
19-11-2012, 09:01
Ovu temu možemo a i ne moramo, podijeliti po raznoraznim kriterijima, počevši od društva, muzike, politike pa do profesionalizma, izgleda fotogeničnosti tv voditelja ili voditeljice.

Tko su osobe koje svojim prisustvom daju poseban šarm, svojom profesionalnošću posebnu atmosferu u studiju emisija koje pratite ?

Evo ja ću početi sa opuštenijim tv emisijama i mojom najdražom voditeljicom Antonijom.

Vrlo je prirodna, draga, simpatična osoba.Po mom mišljenju ima neki pozitivan i opušten pristup kako prema gostima u studiju, tako i prema publici.Njen osobni izgled varira, te se od nestašne djevojčice pretvara u damu iz visokog društva.

http://www.index.hr/images2/anotinijaablace293.jpg

SarajkaDjevojka
19-11-2012, 09:06
http://www.net.hr/2009/06/05/0164007.42.gif

Daniela, oštra, britkog uma, ponekad beskrupulozna, duhovita i šarmantna ( s vremena na vrijeme )

SarajkaDjevojka
19-11-2012, 09:18
http://www.ekapija.ba/dokumenti/tarik_filipovic.jpg

Tarik Filipović.

Vječni voditelj skoro svih bitnijih hrvatskih kvizova.Simpatičan, zgodan, duhovit.Po profesiji glumac i to jako dobar.Nisam sigurna kako bi se uklopio u ulogu voditelja neke političke emisije, gdje se ipak zahtijeva profesionalizam, nepristrasnost i sl :)

Pošto u kvizovima, posebno milijunašu imam utisak da zna biti jako blag, prema osobama koje su mu na prvi pogled simpatične.Ne insistira puno, te im daje vremena za promišljanje.

SarajkaDjevojka
19-11-2012, 09:26
http://www.index.hr/images2/aleksnadarstankovic_nu2_HTVscreenshot.jpg

I nezaobilazni vuk u jagnjećoj koži.Jedni ga pljuju, drugi mu upućuju hvalospijeve ;)

Tomahawk
19-11-2012, 09:48
Divno, hvala ti, sastavila si listu najomrazenijih voditelja u Hrvatskoj, po meni.

Antoniaj Blace moze biti dama samo kad se igra s klinkama na prelazu iz osnovne u srednju skolu, jer na tom uzrastu je zaostala u razvoju. I to pod uvjetom da sami sebe ne sminka.
Danijela Trbovic je frustrirana provincijalka koja samo u neokomunizmo poput Hrvatske moze biti vodoiteljica. Vjerojatno je mjesto upraviteljice smetljista vec bilo zauzeto.

Tarik Filipovic je tipicni Balija )ne Bosnjak ili Musliman, vec Balija) koj ije dosao do voditeljsta po podobnosti- nije bio Hrvat. Cak bi s emoglo reci da je otvorio sezonu ljigavaca u Hrvatskoj. On je prva ljiga i vodeci Balija, po odvratnosti i dvolicnosti nadmasuje cak i onog drugog Baliju iz reklama, onog s dugim prezimenom, koji je bio ministar kulture i Balija na kvadrat.

Aleksandar Stankovic je.............. govno. Kratko i jasno.

Po meni su najbolji voditelji- Pervan, Knjaz, Rene Bitorajac, Igor Mesin.

SarajkaDjevojka
19-11-2012, 10:00
Pa to je tvoje mišljenje Tomo.Meni je lično Antonija, jako draga.Baš te osobine koje joj ti spočitavaš, meni su simpatične.Zaigrana klinka.Ostatak ekipe, sam sastavila bez ikakvih namjera, te prestavljaju isključivo prijedloge.A ti izvoli pa svoju listu i mišljenje napiši.Tko ti je drag, s tko pak ne.Zašto :)

Diskutiramo.

Inkvizitor
19-11-2012, 10:12
Od tih svih Danijela Trbović ima šlifa za vođenje emisija. Iako je prije bila bolja.

Ima i Tarik iako mi ide na živce njegovo isforisrnao glumatanje cool i duhovitog lika. Zato okrećem program čim ga vidim.

Antonija Blaće :facepalm

SarajkaDjevojka
19-11-2012, 10:17
Od tih svih Danijela Trbović ima šlifa za vođenje emisija. Iako je prije bila bolja.Ima i Tarik iako mi ide na živce njegovo isforisrnao glumatanje cool i duhovitog lika. Zato okrećem program čim ga vidim.

Zašto Antonija ? Mislim, ona je baš slatka.I naravno vodi emisije koje odgovaraju njenoj osobenosti.Zar ne ? Koji su tvoji omiljeni | omiljene ?I zašto ?

Tomahawk
19-11-2012, 10:17
Ne branim tebi misljenje a i svoje sam napisao.

Antonija nije klinka, u tom i jeste problem, a dama moze biti samo u komediji.

Ove muske koje sam nabrojao ne treba objasnjavati.
Zenske voditeljice kojima znam imena mi se ne svidaju, samo znam da je jedna plava i kratko osisana i vodi negdje dnevnik, nije losa ni ona iz Ljubav je na selu.

Tomahawk
19-11-2012, 10:21
Od tih svih Danijela Trbović ima šlifa za vođenje emisija. Iako je prije bila bolja.

Ima i Tarik iako mi ide na živce njegovo isforisrnao glumatanje cool i duhovitog lika. Zato okrećem program čim ga vidim.

Zar Danijela nije zenski Tarik? Isforsirana do bola.

SarajkaDjevojka
19-11-2012, 10:25
http://urednik.slobodnadalmacija.hr/Portals/0/images/2012-08-30/REF/IVANAPARADZIKOVIC00.jpg

Ivana je jasna, profesionalna i lijepo izgleda.

Tomahawk
19-11-2012, 10:27
Je li ova Ivana vodi negdje Dnevnik? Ako jeste onda je i meni ok.

Inkvizitor
19-11-2012, 10:29
Paradžiković..nako nako..

ima ih dosta solidnih ali netko odličan po meni nema..

prije su spikeri bili duplo bolji..Helga Vlahović, Ana Brbora-Hum, Ksenija Urličić..to su bile dame

SarajkaDjevojka
19-11-2012, 10:33

prije su spikeri bili duplo bolji..Helga Vlahović, Ana Brbora-Hum, Ksenija Urličić..to su bile dame

http://static.nacional.hr/img/5ac7845a65459f5de39ed20a161d9bc1_700x550.jpg

Samo još reci " prije su i žene bile ljepše i zgodnije, a sad su mršave, ružnjikave i izvještačene.Ajdee :)

pdv
19-11-2012, 13:47

S ovim se i ja slažem. Dovoljno je samo poslušati neku od emisija kada ove krasne žene gostuju na tv-u ili radio pa kad čuješ onaj topli glas bez ikakvih govornih mana. Nekako majčinski topli glasovi pogotovo kod Željke Fattorini.

Što se tiče nabrojenih voditeljica, Danijela je poprilično snalažljiva i zna biti duhovita, a i kao voditeljica nije loša. Nema neki ugodan glas ali u svakom slučaju jedna od boljih kod nas što dovoljno govori o kvalitetni naših voditeljica :D Antonija je nikakakva voditeljica. Od glupastih fora koje obično završe samo na tome da se ona na silu smije do lošeg izgovora i frfljanja. Jednostavno, nije za voditeljicu.

Tarik je ok ali tip emisija koje vodi mu i ne daje previše prostor da pokaže neko umijeće. Emisije su mu više kao neki razgovori na kavi :D Dok Stanković ima mogućnost prikazati sve vještine s obzirom da mu je emisija takvog tipa da treba šokirati naciju. No, on to često radi pristrano, loše i kako smo u nedavnoj emisiji vidjeli ponekad nije ni svjesan koga je pozvao u goste :D

Trenutno najbolja voditeljica je Barbara Kolar.

pdv
19-11-2012, 13:49
Samo još reci " prije su i žene bile ljepše i zgodnije, a sad su mršave, ružnjikave i izvještačene.Ajdee :)

Dobro, žene je malo starija i deblja ali je u mladosti bila prekrasna kao i njene kolegice. I sad je ona lipa i baš je prava dama samo malo punija :pink :D

Inkvizitor
19-11-2012, 14:01
S ovim se i ja slažem. Dovoljno je samo poslušati neku od emisija kada ove krasne žene gostuju na tv-u ili radio pa kad čuješ onaj topli glas bez ikakvih govornih mana. Nekako majčinski topli glasovi pogotovo kod Željke Fattorini.

Što se tiče nabrojenih voditeljica, Danijela je poprilično snalažljiva i zna biti duhovita, a i kao voditeljica nije loša. Nema neki ugodan glas ali u svakom slučaju jedna od boljih kod nas što dovoljno govori o kvalitetni naših voditeljica :D Antonija je nikakakva voditeljica. Od glupastih fora koje obično završe samo na tome da se ona na silu smije do lošeg izgovora i frfljanja. Jednostavno, nije za voditeljicu.

Tarik je ok ali tip emisija koje vodi mu i ne daje previše prostor da pokaže neko umijeće. Emisije su mu više kao neki razgovori na kavi :D Dok Stanković ima mogućnost prikazati sve vještine s obzirom da mu je emisija takvog tipa da treba šokirati naciju. No, on to često radi pristrano, loše i kako smo u nedavnoj emisiji vidjeli ponekad nije ni svjesan koga je pozvao u goste :D

Trenutno najbolja voditeljica je Barbara Kolar.

Jojjjda i Željku Fatorini sam zaboravio..znao sam da netko fali

takvi topli glasovi..takve žene...takve dame...

Stiliana
19-11-2012, 14:02
Antonija Blaće mi je granični retard. Trbovićka preagresivna u nastupu, a Tarik šuć muć pa prolij. On mi je još najgledljiviji.

Ivana Paradžiković ima očajan glas, tanak i promukao, kad je čujem - okrećem program. Njena kolegica Romina Knežević, ili kako se već vabi, zato ima užasno iritabilnu facu i mimiku iste.

Ne mogu se sad sjetit tko mi je dobar... manje više mi svi idu na nerve :zubo
Uključujući roksu Barbaru Kolar i njene balske haljine i gigantski dekolte.

pdv
19-11-2012, 14:04

Da, tako nježni i topli glasovi :pink

Antonija Blaće mi je granični retard. Trbovićka preagresivna u nastupu, a Tarik šuć muć pa prolij. On mi je još najgledljiviji.

Ivana Paradžiković ima očajan glas, tanak i promukao, kad je čujem - okrećem program. Njena kolegica Romina Knežević, ili kako se već vabi, zato ima užasno iritabilnu facu i mimiku iste.

Ne mogu se sad sjetit tko mi je dobar... manje više mi svi idu na nerve :zubo
Uključujući roksu Barbaru Kolar i njene balske haljine i gigantski dekolte.

Dobro i meni Kolarica ide na živce ali je jedna od boljih voditeljica u nas. Ide mi i Danijela :zubo

Inkvizitor
19-11-2012, 14:06
Kolarica se nekontrolorino hihoće ko šiparica ali ima mota za vodit program..

pdv
19-11-2012, 14:10
Kolarica se nekontrolorino hihoće ko šiparica ali ima mota za vodit program..

Sad mi je i Duško pa napamet. On mi je drag, ka neki medo :pink A, i ima ugodan glas i ok vodi

Inkvizitor
19-11-2012, 14:11
Sad mi je i Duško pa napamet. On mi je drag, ka neki medo :pink A, i ima ugodan glas i ok vodi

prekenjava se..ajd na radiu i nekako..

pdv
19-11-2012, 14:12
prekenjava se..ajd na radiu i nekako..

pa malo ali je simpa nekako :D

Stiliana
19-11-2012, 14:15

Super mi je Duško.

SarajkaDjevojka
19-11-2012, 14:30
Dobro, žene je malo starija i deblja ali je u mladosti bila prekrasna kao i njene kolegice. I sad je ona lipa i baš je prava dama samo malo punija :pink :D

Nisam mislila ni na kog odredjeno pdv.Nego Inkvi uvijek poredi prošlo vrijeme sa nostalgijom.Isključivo se na njega odnosilo :)

pdv
19-11-2012, 14:37
Nisam mislila ni na kog odredjeno pdv.Nego Inkvi uvijek poredi prošlo vrijeme sa nostalgijom.Isključivo se na njega odnosilo :)

ae, reka bi čovik da je jugović :zubo

Stiliana
19-11-2012, 14:40

E da, čekajte samo nek se raspriča o Hajduku osamdeset i neke :facepalm

SarajkaDjevojka
19-11-2012, 14:42

Ne izgovaraj tu riječ na Y. Bićemo prve koje smo dobile trajni ban, na podforumu koji nema veze s politikom.Znaš kakav je :D

SarajkaDjevojka
19-11-2012, 14:43

Tebe će se odreći po peti put ovog mjeseca, jer te zbog krvnog srostva neće banirati :)

ZGabriel
19-11-2012, 14:45

znanje i iskustvo. :mig zaboravili ste Jasminu Nikić. ja sam i dan-danas zaljubljena u njen glas. koja dikcija :naklon

meni se od ovih novih uglavnom riga. Danijelu sam upoznala na snimanju, sva je umjetna i lažna. totalno mi se srozala u očima. ona mi je tip za Hit-depo i sl. gdje može brbljati do besvijesti, bez komunikacije s drugima. jer druge prekida i upada im u riječ, što je meni izuzetno iritantno. ove druge neobrazovane (u smislu voditeljskog posla) neću ni spominjat.
od muških mi je simpa Duško, zbog Stojedinice. :pink tamo sam ga prije slušala.
i nije voditelj, ali Kosoričin sin mi je od petka skroz drag. :D

pdv
19-11-2012, 14:49

:rofl

Ne izgovaraj tu riječ na Y. Bićemo prve koje smo dobile trajni ban, na podforumu koji nema veze s politikom.Znaš kakav je :D

Niko ne sme da nas banuje :pink

ZGabriel
19-11-2012, 14:51
dobro došli u Inkvijev vltić. :zubo nova emisija u školskom programu HTV-a. :D

ZGabriel
19-11-2012, 15:05

nije više, umrla je ljetos...

pdv
19-11-2012, 15:07
nije više, umrla je ljetos...

ajme, jest. skroz sam zaboravila

SarajkaDjevojka
19-11-2012, 15:30
A ona Ana Bago, što čita vremensku, da li je to žena od Milisava ? Lik mi je kao zblahnut.Strašno.Dok je ona solidna.

ZGabriel
19-11-2012, 15:32
Milisav :rofl :smijeh

misliš na Mislava Bagu? ne bih rekla da su njih dvoje par.

SarajkaDjevojka
19-11-2012, 15:45
Milisav :rofl :smijeh

misliš na Mislava Bagu? ne bih rekla da su njih dvoje par.

Da, pogrešno sam ime napisala.Nadam se da nisu.Strašan je :D

Kad izvještava ne trepće :D

SarajkaDjevojka
19-11-2012, 15:53
http://static.nacional.hr/img/dfb400427e90215758bf62a71b60aed4_700x550.jpg

http://m.vecernji.hr/data/slika/53/264453.jpg

Stiliana
19-11-2012, 19:05
Nisu oni par. Šuška se već jako dugo da je on homoseksualac i da je uhvaćen in flagranti na Jarunu u nečijem autu :zubo

SarajkaDjevojka
19-11-2012, 19:09
Laknulo mi je :)

pdv
19-11-2012, 20:08
Tako kažu ;)

A, Ana čita prognozu tako da i nema neke veze s voditeljskim poslom. Meni je simpa :D

Stiliana
19-11-2012, 20:13
Tako kažu ;)

A, Ana čita prognozu tako da i nema neke veze s voditeljskim poslom. Meni je simpa :D

Meni je Milan Sijerković bio i ostao nezamjenjiv. Ove druge ni ne primjećujem. I Vakula je dobar, ali on mi je simpa iz onog HRT-ovog kviza gdje su sjedili u kućicama jedni na drugima i odgovarali na pitanja... dok se ne bi spojila tri X-a ili O-a
Ne znam kako se show zvao... bio je dobar.

pdv
19-11-2012, 20:16
sjećam se tog showa i ja sam to gledala, a biće se zove križić kružić :zubo

Da, Sijerković sa onim poslovicama :'' Sveta Kata, snijeg na vrata'' i slično :cheer

Stiliana
19-11-2012, 20:23
sjećam se tog showa i ja sam to gledala, a biće se zove križić kružić :zubo

Da, Sijerković sa onim poslovicama :'' Sveta Kata, snijeg na vrata'' i slično :cheer

Tako nešto mora da je ...

I Oliver Mlakar je isto bio dobar voditelj. Tek sad kad ga nema vidiš neke stvari... prije mi je bio blah...

Grozna mi je Jurićka, Halilovićka i Sopekica... kad se samo sjetim onih javljanja uživo ispred BB kuće i njenih žabljih usta s tri kila sjajila na sebi :zubo

Antonija Stupar mi je zato nekako simpatična...

pdv
19-11-2012, 20:36
Ma da, sve te voditeljice koje su tu zbog izgleda, a ne zbog znanja su obično loše. Ali što ćeš takav je sad trend. I meni je Antonija simpa ali nije ni ona dobra :D

Meni je Vlatka skroz dobro odrađivala svoje voditeljske poslove ;)

Inkvizitor
19-11-2012, 20:39
Mirna Berend..:cerek

Stiliana
19-11-2012, 20:41
Ma da, sve te voditeljice koje su tu zbog izgleda, a ne zbog znanja su obično loše. Ali što ćeš takav je sad trend. I meni je Antonija simpa ali nije ni ona dobra :D

Meni je Vlatka skroz dobro odrađivala svoje voditeljske poslove ;)

Ja je se sjećam kao ukočene dosta...

A ekipa iz Dobro jutro Hrvatska? :kez

A Grga u Sedmoj noći koji bi se cijeli preznojio od muke/treme, čega li već...

Stiliana
19-11-2012, 20:41

Nije mi simpa, ali koliko se sjećam bila je dobra voditeljica. natural talent.

pdv
19-11-2012, 20:43

Taman san je mislila spomenit. I ja je volem. Onako, neobičan, hrapav glas ali dobro je vodila.

Ja je se sjećam kao ukočene dosta...

A ekipa iz Dobro jutro Hrvatska? :kez

A Grga u Sedmoj noći koji bi se cijeli preznojio od muke/treme, čega li već...

Volila san i Dobro jutro Hrvatska i onu uvodnu pismu od Maje Blagdan :pink i Sedmu noć :pink

I uvik san mišala Grgu i Maria Sedmaka :D

Inače, šta se tiče lipših glasova...Karmela Vukov Colić ima baš dobar glas ;)

Stiliana
19-11-2012, 20:45
I ja dan danas miješam Sedmaka i Grgu :D

Karmela ima lijep glas, slažem se. Mislim da je ona prva za ZET snimila ona glasovna upozorenja na koju stanicu dolaziš... sad je nečiji tuđi glas.

Iako je karmelica pinkicu štracasta :zubo

zaboravili smo aktualnu Elizabetu Gojan :rofl

pdv
19-11-2012, 20:47
Nisan nijednu njenu emisiju pogledala. Ništa me ne vuče :zubo

Stiliana
19-11-2012, 20:51
Nisan nijednu njenu emisiju pogledala. Ništa me ne vuče :zubo

Ni ja je ne gledam, ali ne iz tog razloga, inače volim feminističke emisije. Ove se jednostavno ne sjetim.

A Saša Kopljar? Vječni dječak. A Andrija Jarak koji se fakat javi iz svakog jarka kad 'zatreba'? Dobro, on nije voditelj... ali bi trebao uć u pop kulturu. S masleničkog mosta Andrija Jarak, iz Čačićeva prtljažnika Andrija Jarak... nema gdje ga nema. Ko da su ga klonirali u deset primjeraka.

ljuta trava
19-11-2012, 20:53
Maja Sever , daleko najlepša ,:smijeh:smijeh:smijeh:smijeh:smijeh:smijeh

Elizabeta uGojan , ističe se posebno svojim glasićem i vitkom linijom , atraktivnom kao program htv-a:smijeh:smijeh:smijeh:smijeh:smijeh:smijeh

pdv
19-11-2012, 20:57
Ni ja je ne gledam, ali ne iz tog razloga, inače volim feminističke emisije. Ove se jednostavno ne sjetim.

A Saša Kopljar? Vječni dječak. A Andrija Jarak koji se fakat javi iz svakog jarka kad 'zatreba'? Dobro, on nije voditelj... ali bi trebao uć u pop kulturu. S masleničkog mosta Andrija Jarak, iz Čačićeva prtljažnika Andrija Jarak... nema gdje ga nema. Ko da su ga klonirali u deset primjeraka.

Je, Jarak je uvik u centru zbivanja ali meni je jako drag. Ima nešto onako prosto, narodno u sebi. Skoro nikada ne zamuca i ne osjeti se trema :D

Saša mi je ok.

ZGabriel
19-11-2012, 20:58

de ti nama reci kako si pio s njom. :rofl

šalim se, u usporedbi s ovim danas, ona je bila skroz ok. Vlatka Pokos je probala imitirati staru gardu ali ne mo+š istjerat cajku iz nje. :zubo

Inkvi, sjećaš se Nedjeljnog popodneva iz Beograda i Dine Čolić? :D

Stiliana
19-11-2012, 21:01

Je, Jarak je uvik u centru zbivanja ali meni je jako drag. Ima nešto onako prosto, narodno u sebi. Skoro nikada ne zamuca i ne osjeti se trema :D

Saša mi je ok.

Ma okej je Andrija... fora mi je kako su naši krenuli s tim izvještajima s lica mjesta, samo nekad zbilja pretjeraju. Netko bi trebao napravit mozaik slika svih mjesta i prilika u kojima je Andrija bio :love

Inkvizitor
19-11-2012, 21:08
de ti nama reci kako si pio s njom. :rofl

šalim se, u usporedbi s ovim danas, ona je bila skroz ok. Vlatka Pokos je probala imitirati staru gardu ali ne mo+š istjerat cajku iz nje. :zubo

Inkvi, sjećaš se Nedjeljnog popodneva iz Beograda i Dine Čolić? :D

cilu jednu večer smo pili ko smukovi..a pošto je to meni bila treća večer lumpovanja..ja pred zoru otišao u auto jer sam doslovno padao s nogu..a ona došla i vuče me..i viče.. spavat ćeš kad umreš..izvukla me ko u filmu..

prso sam od smija kad je pričala o svom nekom psu, kuji šta li..koju je zvala Severina i stalno se smijala ko luda kad bi to spominjala..nji dvi su tad bile u nekom sukobu šta li

jako zanimljiva ženska, za društvo

Inkvizitor
19-11-2012, 21:09
Ma okej je Andrija... fora mi je kako su naši krenuli s tim izvještajima s lica mjesta, samo nekad zbilja pretjeraju. Netko bi trebao napravit mozaik slika svih mjesta i prilika u kojima je Andrija bio :love

Andrija je Chuck Norris novinarstva :pink

ZGabriel
19-11-2012, 21:13
cilu jednu večer smo pili ko smukovi..a pošto je to meni bila treća večer lumpovanja..

auuuuuu, oporavak od nesretne ljubavi? :(

sjećam se te priče da je imala kujicu Severinu. :zubo pisalo po novinama onomad.

Inkvizitor
19-11-2012, 21:22
auuuuuu, oporavak od nesretne ljubavi? :(

sjećam se te priče da je imala kujicu Severinu. :zubo pisalo po novinama onomad.

tko..ona..sumnjam..

stalno se smijala ko luda kad bi spomenula tu svoju kujicu..

ZGabriel
19-11-2012, 21:26
tko..ona..sumnjam...

ma ne ona, TI! :madder zašto bi inače pio tri dana, osim ako nije nesretna ljubav u pitanju? :nezna

pdv
19-11-2012, 21:27
zato kaj je moral slušati o kujici severini :cheer

Inkvizitor
19-11-2012, 21:33
ma ne ona, TI! :madder zašto bi inače pio tri dana, osim ako nije nesretna ljubav u pitanju? :nezna

ma pio sam bezveze s rođacima mlađim i luđim..protuva moje volje..

Stiliana
19-11-2012, 21:34
Andrija je Chuck Norris novinarstva :pink

Odličan opis :rofl

ZGabriel
19-11-2012, 21:35
ma pio sam bezveze s rođacima mlađim i luđim..protuva moje volje..

u to uopće ne sumnjam. Inkvi - santo subito! :pop

Grunf
19-11-2012, 22:25
http://static.nacional.hr/img/5ac7845a65459f5de39ed20a161d9bc1_700x550.jpg

http://www.jutarnji.hr/multimedia/archive/00469/helga_vlahovi__469326S1.jpg

Inkvizitor
19-11-2012, 22:27
jel to mlađahna Helga ???

ZGabriel
19-11-2012, 22:29
a nego tko je. :D baš je bila lijepa.

Inkvizitor
19-11-2012, 22:31
Koja lipotica jbt..topio bi se čovjek..

ZGabriel
19-11-2012, 22:36
dobro si rekao - baš ima nešto damski u sebi. :pink

evo je s K. Urličić i J. Nikić. jedino je Ksenija ružno ostarila, ove i dalje lijepe...

http://www.jutarnji.hr/multimedia/archive/00469/35_-str-6-stupaca-_469590S1.jpg

ZGabriel
19-11-2012, 22:39
a vidi Žeže u mladim danima. :D

http://arhiv.slobodnadalmacija.hr/20070916/images/ned5b.jpg

Grunf
19-11-2012, 22:39
Nekad si trebao biti obrazovan, lijep i još k tome ugodnoga glasa, lijepoga govora i finih manira za biti voditelj. Danas se to sve srozalo.

Tomahawk
20-11-2012, 00:53
A Lana Baneli?

Sarajka je još svojoj listi zaboravila dodati Latina a Inkvi svojoj Jozu Curica.

SarajkaDjevojka
20-11-2012, 09:15
http://www.index.hr/images2/benqCL75NikolinaV.jpg

Od mladje generacije, takodje lijepa Nikolina :D

SarajkaDjevojka
20-11-2012, 09:18
http://www.index.hr/images2/vlatka.jpg

Svestrans Vlatka koja je povremeno i voditeljica :)

Tomahawk
20-11-2012, 09:39
Vidi stvarni, Nikolina je bila lijepa a sad je strasilo.
Zašto je Vlatka svestrana? Zna hodati i pričati?

SarajkaDjevojka
20-11-2012, 09:50
Vidi stvarni, Nikolina je bila lijepa a sad je strasilo.
Zašto je Vlatka svestrana? Zna hodati i pričati?

:D

Mislim da se bavila i glazbom, ako sam dobro upućena.Pozira, partijanerica it'd it'd :)

Tomahawk
20-11-2012, 10:02
Pozira????? a partyjala je prije 100 godina, i to dva puta.
Aaahaaahaaaahaaaa
Zaboravila si i da trepce okicama

Kažu da je najbolji voditelj Saša Zelepugin.
Ni Skoro ne bi bio los da iz njega ne izbija provincijalizam i kolac u leđima.
Inkvi me asocira na njega.

SarajkaDjevojka
20-11-2012, 10:23
Ni Skoro ne bi bio los da iz njega ne izbija provincijalizam i kolac u leđima.
Inkvi me asocira na njega.

Ovo se uvlačiš komplimentima ? Da imaš kredita kad te bude htio banirati ? :D

Tomahawk
20-11-2012, 10:39
On mene banira iz ljubavi. Kao sto i ja njega uznemiravam iz ljubavi.
A da budemo ontopic on je po meni najbolji voditelj foruma.
Uveo bih u primjenu pojam "Inkvimanija".