PDA

Pogledaj Full Version : Hrvatska jazavačka vlast

caporegime
19-05-2011, 10:36
http://www.vecernji.hr/vijesti/gadafijev-diplomat-nepozeljan-rh-zbog-intervjua-vecernjaku-clanak-289286

nek su i naši jazavci nekog protjerali. jes da je to čovjek vlade za koju samo vrijeme otkucava i čeka se pad.
što li nisu onomad zabranili ulaz aleksandru vučiću koji je otvoreno dolazi provocirat i javno se ispričavat srbima u hrvatskoj jer nisu više učinili za njih u ratu!!!
još su mu dali i policijsku pratnju i zaštitu.
pa nek jazavci osjete malo kako je to izbahatit se na nekog iako ni zec ne bi od sramote oštrio kurac na predstavnika toliko propale vlade koju šutaju svi, od nato saveza pa do vlasatitih građana.

crni bombarder
19-05-2011, 10:54
Prije ce Papi zabraniti dolazak, nego Vucicu... mislim na Hrvate, a vlast je samo slika i prilika svog debilnog naroda.

NorthStand
19-05-2011, 18:32
Kad sam maloprije pogledo taj članak, točno mi je palo na pamet ovo što i tebi. Dakle naši jebači, su konačno dobili muda! Šteta što nisu tako hrabri i protiv SAD-a, VBritanije, al dobro treba imat razumjevanja za njihov strah od navedenih. Tri puta su nam srbi palili ambasadu u beogradu, i nijednom nismo povukli svog diplomata koji njima ukida vize i rješava povlastice u RH. Al jebiga, o hrvatima pričamo.