PDA

Pogledaj Full Version : Zimske radosti :D

SarajkaDjevojka
29-10-2012, 08:59
Ove godine nam je zima očigledno poranila.Snijeg uveliko pada u većem dijelu Evrope, a ponegdje je izazvao i saobraćajne prekide zbog nepripremljenosti.

No ovu temu nisam otvorila zbog otežavajućeg saobraćaja tokom zimskih mjeseci već naprotiv da prokomentiramo zimske pogodnosti.
http://2.bp.blogspot.com/_5MWMBhDrwYE/TQUOiXTlLII/AAAAAAAABTY/s-elibYyuKg/s1600/beautiful-winter-1024x768-wallpaper-2264.jpg

Dakle, skijanje, klizanje, sankanje, grudvanje šetnja, pravljenje andjela sa krilima :)

Koje su vam omiljene zimske aktivnosti i da li je zima uopće " vaše " godišnje doba ?

Ja volim sve već nabrojano, trudim se biti aktivna osobito vikendima.Živim na sreću u Evropi gdje su zimski sportovi jako cijenjeni, te su skijaške staze, klizališta i sl dobro održavani i posjećeni.Na par destinacija nedaleko od grada moguće je dobro se zabaviti jednodnevnim izletima ( putovanja autom traju od 1 h pa do 2 h )pa čak iznajmiti i prilično kvalitetnu opremu.

Stiliana
29-10-2012, 09:15
Obožavam zimu iako ne skijam i ne kližem. Uglavnom zbog prizemnih razloga kao što su hrana i piće, blagdani, čajevi, šalovi, čizme i slično...
Al za grudanje sam uvijek :)

ZGabriel
29-10-2012, 09:19
kad vas klinci uvaljaju u snijeg, promijenit ćete naslov u "zimske gadosti". :zubo

zima je lijepa ako se može samo gledati kroz prozor iz tople sobe. kamin opcionalan. ajd može proći i grudanje. :D

SarajkaDjevojka
29-10-2012, 09:20
I ja volim okićen grad za božićne i novogodišnje blagdane.Kuvano vino na ulicama kao posluženje, kestenove i pečene krompiriće sa sosom.

Nakon toga kolače, torte i dobru hranu.U pravu si ti, nije sva čar samo u sportskim aktivnostima.

Stiliana
29-10-2012, 09:20
nije me još nitko napao... osim poledice. ali njoj odolijevam već cca 10 godina tako da sam si sva važna i super.

Stiliana
29-10-2012, 09:21
I ja volim okićen grad za božićne i novogodišnje blagdane.Kuvano vino na ulicama kao posluženje, kestenove i pečene krompiriće sa sosom.

Nakon toga kolače, torte i dobru hranu.U pravu si ti, nije sva čar samo u sportskim aktivnostima.

Kod vas se i punč prodaje na ulicama :pink
Kuhano vino nije loše, ovisi kako gdje i koje... može ako je alkohol jako slab, a ovi ostali mirisi i okusi jaki.

ZGabriel
29-10-2012, 09:23
nije me još nitko napao... osim poledice. ali njoj odolijevam već cca 10 godina tako da sam si sva važna i super.

ja sam ljosnula jednom, kao dijete. izdržala sam hodanje po ledu do dućana i natrag, i pred kućom se ispružim koliko sam duga. :rofl

a sestra se u Grazu otklizala niz brdo u štiklama. :rofl

Stiliana
29-10-2012, 09:25
ja sam ljosnula jednom, kao dijete. izdržala sam hodanje po ledu do dućana i natrag, i pred kućom se ispružim koliko sam duga. :rofl

a sestra se u Grazu otklizala niz brdo u štiklama. :rofl

užas. mene je najviše strah da ne padnem nezgodno i napuknem neku kost...

sestra ti je zakon :D zašto je uopće hodala u štiklama po snijegu/ledu?

SarajkaDjevojka
29-10-2012, 09:25
Kod vas se i punč prodaje na ulicama :pink
Kuhano vino nije loše, ovisi kako gdje i koje... može ako je alkohol jako slab, a ovi ostali mirisi i okusi jaki.

Bude svega, već je počelo.A ovo je zbilja zabava za klince, no ja je obožavam.Sve blješti i trešti a okolo hrana, slatkiši i piće.Ne propuštam otići nijedne iodine.Što ću slabosti :D

http://austria.partysan.net/files/2010/11/christkindlmarkt.jpg

ZGabriel
29-10-2012, 09:29
užas. mene je najviše strah da ne padnem nezgodno i napuknem neku kost...

sestra ti je zakon :D zašto je uopće hodala u štiklama po snijegu/ledu?

išla kod brata u Graz, a ovdje je bilo suho. kad je došla tamo, metar snijega. i oni ti hrabro odu u šetnju (u Grazu imaš brdo usred grada i na njemu velika kula sa satom). uzbrdo je bilo lako, ali kad su se spuštali, ona se počela klizati. brat joj dovikne: koči! (to nam je i danas interna šala) ona naravno nije mogla zakočiti u štiklama, i kad je vidjela da je vrag odnio šalu, sjedne na snijeg i na dupetu se otkliže do podnožja. :smijeh
s njom uvijek neki cirkus. :D
zato sam ja hrabro išla u kožnim tenisicama. :kes

ogledalce
29-10-2012, 09:29
Bude svega, već je počelo.A ovo je zbilja zabava za klince, no ja je obožavam.Sve blješti i trešti a okolo hrana, slatkiši i piće.Ne propuštam otići nijedne iodine.Što ću slabosti :D

đesi sarajka,ima li pahulja na Jahorini? :)

SarajkaDjevojka
29-10-2012, 09:32
Ogledalce, sigurno da ima.Kako si ti ?Sniježi li ?

ogledalce
29-10-2012, 09:35
hahahah evo još nije zaladilo,ono kako bi tribalo,al oće u toku dana,
a evo ja dobro,malo čitam,portale i forume,a bolje da ne pišem samo rat izazovem :))

SarajkaDjevojka
29-10-2012, 09:37
hahahah evo još nije zaladilo,ono kako bi tribalo,al oće u toku dana,
a evo ja dobro,malo čitam,portale i forume,a bolje da ne pišem samo rat izazovem :))

Hoćemo na skijanje ili ćemo se samo bacati i praviti andjele ?:)

Stiliana
29-10-2012, 09:40

I naša skromna verzija znana i kao bandićev Božić:
http://croatia.org/crown/content_images/2008/Bozic_Jelacic_plac_2009.jpg

Nije toliko za djecu koliko za pivopije i kobasicojede. Ja sam u ovoj drugoj skupini.

išla kod brata u Graz, a ovdje je bilo suho. kad je došla tamo, metar snijega. i oni ti hrabro odu u šetnju (u Grazu imaš brdo usred grada i na njemu velika kula sa satom). uzbrdo je bilo lako, ali kad su se spuštali, ona se počela klizati. brat joj dovikne: koči! (to nam je i danas interna šala) ona naravno nije mogla zakočiti u štiklama, i kad je vidjela da je vrag odnio šalu, sjedne na snijeg i na dupetu se otkliže do podnožja. :smijeh
s njom uvijek neki cirkus. :D
zato sam ja hrabro išla u kožnim tenisicama. :kes

:smijeh
Koči!
A kako da zakoči jadna :rofl

ogledalce
29-10-2012, 09:40
Hoćemo na skijanje ili ćemo se samo bacati i praviti andjele ?:)

hahhahaha,ma more kako god oćeš,
al meni je se lani snig ogadio,30 dana nigdi iz kuće,poludila,,
netriba mi više padat dok sam živa,,,

ZGabriel
29-10-2012, 09:45
:smijeh
Koči!
A kako da zakoči jadna :rofl

pa možda je i mogla potpeticom, ali ko bi se sjetio pri toj brzini. :rofl

SarajkaDjevojka
29-10-2012, 09:47
hahhahaha,ma more kako god oćeš,
al meni je se lani snig ogadio,30 dana nigdi iz kuće,poludila,,
netriba mi više padat dok sam živa,,,

Pa zima je pomalo nezgodna.No ako si baš totalno neaktivna, to ima i svojih negativnih strana ( brže podliježeš virusima, gripe i šmrcanje )

Stilka, bude li slatkiša ?

Stiliana
29-10-2012, 09:48
pa možda je i mogla potpeticom, ali ko bi se sjetio pri toj brzini. :rofl

ma ne znam baš... nizbrdo, led, mogla je samo ljosnut i razbit se ko budala, ovi je ipak bilo koliko toliko elegantno rješenje :D

Stiliana
29-10-2012, 09:50
Pa zima je pomalo nezgodna.No ako si baš totalno neaktivna, to ima i svojih negativnih strana ( brže podliježeš virusima, gripe i šmrcanje )

Stilka, bude li slatkiša ?

Ne znam baš... možda i ima nekih slastica, ali sumnjam. Uglavnom pivo, kuhano vino i kobasice svakakve. Ali tamo u centru ima dobrih slastičarni pa ljudi tamo papaju slatko... i budu oni štandovi s velikim lizalicama i bombonima šarenim.
I kapama i šalovima i sličnim điđama... svijeće, ukrasi za bor, paprenjaci, i tako.

SarajkaDjevojka
29-10-2012, 09:53
Meni se posjeti ZG u vrijeme Božića uglavnom svedu na porodična okupljanja, pune stolove hrane i sl.
Kupovine obavimo u Beču obzirom da smo uvijek u nekoj frci i prolazu jer za Novu godinu budemo većinom u Saeajevu.
Tako da šetnje osravljam za ljeto, kavice sa kumom i sl.

Stiliana
29-10-2012, 09:59
Meni se posjeti ZG u vrijeme Božića uglavnom svedu na porodična okupljanja, pune stolove hrane i sl.
Kupovine obavimo u Beču obzirom da smo uvijek u nekoj frci i prolazu jer za Novu godinu budemo većinom u Saeajevu.
Tako da šetnje osravljam za ljeto, kavice sa kumom i sl.

Lijep je centar ZGa u to vrijeme :) Prošetaj malo ako uspiješ... Zrinjevac je prekrasan.

SarajkaDjevojka
29-10-2012, 10:02
Lijep je centar ZGa u to vrijeme :) Prošetaj malo ako uspiješ... Zrinjevac je prekrasan.

A voljela bih, potrudiću se ove godine.Ako me ne odvuku kao i obično na neki porodični skup :)

Stiliana
29-10-2012, 10:05
A voljela bih, potrudiću se ove godine.Ako me ne odvuku kao i obično na neki porodični skup :)

Ma dobro... ja sam sigurna da to nije ni pola onoga što je u Beču. Nećeš propustit ništa spektakularno, ali ako ti je usput...

zlatna ribica
29-10-2012, 10:29
Lijep je Zagreb u božićno vrijeme, al svake godine stavljaju sve iste ukrase, dosadili su mi već :D

ZGabriel
29-10-2012, 10:31
Lijep je Zagreb u božićno vrijeme, al svake godine stavljaju sve iste ukrase, dosadili su mi već :D

meni je Zrinjevac lijep, s onim lampicama u krošnjama, a nije prevelika gužva kao oko Trga i u Bogovićevoj.

i žive jasle ispred katedrale. :naklon moja mala nećakinja prošle godine "glumila" malog Isusa. :cerek

SarajkaDjevojka
29-10-2012, 10:33
Ma dobro... ja sam sigurna da to nije ni pola onoga što je u Beču. Nećeš propustit ništa spektakularno, ali ako ti je usput...

Vrijedi vidjeti predblagdansko ruho u svim verzijama.Obožavateljica sam svega toga blještavila ukrašenog snijegom.

zlatna ribica
29-10-2012, 10:42
meni je Zrinjevac lijep, s onim lampicama u krošnjama, a nije prevelika gužva kao oko Trga i u Bogovićevoj.

i žive jasle ispred katedrale. :naklon moja mala nećakinja prošle godine "glumila" malog Isusa. :cerek

Nadam se da su joj uplatili koju tisućicu u fond za obrazovanje za to smrzavanje :D

zlatna ribica
29-10-2012, 10:43
Vrijedi vidjeti predblagdansko ruho u svim verzijama.Obožavateljica sam svega toga blještavila ukrašenog snijegom.

I ja :) I htjela bih vidjet NY u predbožićno vrijeme :love

Stiliana
29-10-2012, 10:45
I ja :) I htjela bih vidjet NY u predbožićno vrijeme :love

Nisam neka NY obožavateljica, ali to bih i ja voljela vidjet jednom.

ZGabriel
29-10-2012, 10:45
Nadam se da su joj uplatili koju tisućicu u fond za obrazovanje za to smrzavanje :D

haha, nije dugo trajalo, predstava traje 20-ak minuta, i poslije su je još malo fotkali s "Josipom" i "Marijom". osim svog bijelog kaputića imala je i neku dekicu u koju su je umotali.

mislim da će ih biti i ove godine, treba pogledati ako ništa zbog živog magarca i druge živine. :D

zlatna ribica
29-10-2012, 10:48
Nisam neka NY obožavateljica, ali to bih i ja voljela vidjet jednom.

Uf... a meni je NY san :) ... sanjam ga cijeli život. NY je čudo, ču-do. Sad sam konačno otplatila auto, tako da sa sljedećom plaćom počinjem štedit za NY :love

Stiliana
29-10-2012, 10:52
Uf... a meni je NY san :) ... sanjam ga cijeli život. NY je čudo, ču-do. Sad sam konačno otplatila auto, tako da sa sljedećom plaćom počinjem štedit za NY :love

Znam, sjećam se da si o tome pričala. Sa srećom ti onda :)

ZGabriel
29-10-2012, 10:55

nadam se da imaš dobar fotić. ;) očekujemo, štoviše, zahtijevamo, da po povratku zaspamaš forum svojim fotkama. :D

zlatna ribica
29-10-2012, 10:55
Znam, sjećam se da si o tome pričala. Sa srećom ti onda :)

Hvala :)

To je jedino mjesto izvan Hrvatske gdje bi se iz ovih stopa odselila...

zlatna ribica
29-10-2012, 10:56
nadam se da imaš dobar fotić. ;) očekujemo, štoviše, zahtijevamo, da po povratku zaspamaš forum svojim fotkama. :D

Imam i naravno da budem, podrazumijeva se :)

zlatna ribica
29-10-2012, 10:58
Znam da je offtopic, al eto... :)

http://www.youtube.com/watch?v=0UjsXo9l6I8

Stiliana
29-10-2012, 11:00
Hvala :)

To je jedino mjesto izvan Hrvatske gdje bi se iz ovih stopa odselila...

Može, samo dođi na forum tu i tamo...

zlatna ribica
29-10-2012, 11:07
Može, samo dođi na forum tu i tamo...

Pa normalno :)

pdv
29-10-2012, 12:38
Ne mogu se pohvaliti da me snijeg privlači više od gledanja kroz prozor u nekoj toploj planinskoj kućici :pink Koliko god lijepo i čarobno izgledao ja ga ipak volim samo promatrati.Jednostavno, ne znam hodati po snijegu, živcira me ta magla i bljuzga, a grudanje mi pruža zadovoljstvo u istoj razini kao i mokre noge u neadekvatnoj obući. Možda je i do mene pa se ne znam veseliti ali mi sami osjećaj one hladne grude u kombinaciji s promrzlim rukama zimske radosti svede na nervozu i želju za toplim domom :pink

No, s druge strane obožavam bladgdansko razdoblje i sve te blink blink stvarčice. Prelijep je osjećaj šetati noću gradom kada nema nikoga ili kada sretneš nekog prolaznika koji onako cijeli zamotan u šal i kapu sa pognutom glavom žuri u sigurnost toplog mu doma, a bura svira neku čudnu simfoniju kroz tijesne kalete lupajući ionako ostarjelim i trošnim škurama. Pa sav onaj kič, jer je to jedini naziv kojim mogu nazvati sve one ukrase u obliku zvonaca, pahulja, slapova, postaje tako romantičan i poseban unatoč tome što sva svjetla ne rade ili što previše bliješte. Sam njihov odsjaj na starom i izlizanom kamenu je savršen. Sjaji Split u iljadu koluri :pink

SarajkaDjevojka
29-10-2012, 13:19
http://www.ljepota.ba/slike/kamin%20u%20kuci.jpg

Evo nešto onda pdv za potpuni ugodjaj :)

pdv
29-10-2012, 13:29
Može :pink

http://3.bp.blogspot.com/_wFYIYwwPTTk/TSieFtKCgAI/AAAAAAAAEo0/Gp2rh4OmRf0/s640/Chambre.jpg

http://2.bp.blogspot.com/_wFYIYwwPTTk/TSig2dAwbRI/AAAAAAAAEo4/9dOR1s8k5tw/s640/Salle-de-Bain.jpg

http://1.bp.blogspot.com/_wFYIYwwPTTk/TSiiibxSVPI/AAAAAAAAEo8/pSmiEu-tWQA/s640/New+folder-3.jpg

ZGabriel
29-10-2012, 13:33
:rofl a jedva si dočekala

http://i1269.photobucket.com/albums/jj587/ZGabriela/kamin.gif

pdv
29-10-2012, 13:39
:zubo

Dolazi moje vrime :pink

ZGabriel
29-10-2012, 14:14
Ne mogu se pohvaliti da me snijeg privlači više od gledanja kroz prozor u nekoj toploj planinskoj kućici :pink Koliko god lijepo i čarobno izgledao ja ga ipak volim samo promatrati.Jednostavno, ne znam hodati po snijegu, živcira me ta magla i bljuzga, a grudanje mi pruža zadovoljstvo u istoj razini kao i mokre noge u neadekvatnoj obući. Možda je i do mene pa se ne znam veseliti ali mi sami osjećaj one hladne grude u kombinaciji s promrzlim rukama zimske radosti svede na nervozu i želju za toplim domom :pink

No, s druge strane obožavam bladgdansko razdoblje i sve te blink blink stvarčice. Prelijep je osjećaj šetati noću gradom kada nema nikoga ili kada sretneš nekog prolaznika koji onako cijeli zamotan u šal i kapu sa pognutom glavom žuri u sigurnost toplog mu doma, a bura svira neku čudnu simfoniju kroz tijesne kalete lupajući ionako ostarjelim i trošnim škurama. Pa sav onaj kič, jer je to jedini naziv kojim mogu nazvati sve one ukrase u obliku zvonaca, pahulja, slapova, postaje tako romantičan i poseban unatoč tome što sva svjetla ne rade ili što previše bliješte. Sam njihov odsjaj na starom i izlizanom kamenu je savršen. Sjaji Split u iljadu koluri :pink

100 riječi? :pink

mirr.or
30-10-2012, 00:28
smrzla sam se samo od ove teme. ne volim zimu. ja bih to sve prespavala.

i sjetila sam se jedne zime kada sam po nekakvom ledu morala hodati po BGD-u, u štiklama, nizbrdo. naravno, moj plan je bio da uzmem taxi, ali niti jedan taxist me nije htio vozit po tom ledu tako kratku relaciju, iako sam im nudila 10 puta više novca neg bi to izašlo. još su mi rekli kako sam razmažena. u svakom slučaju imala sam se klizati nekih 300 metara, i obzirom da sam odlučila stići u jednom komadu, to je trajalo nekih sat vremena. da, imala sam nekakav kufer težak najmanje 20 kg, i trebalo je kočit:zubo s tim u ruci. zato sad putujem bez mnogo stvari (nekad zaboravim i neophodne:rofl) i znam kako je vozačima onih ogromnih kamiona kad idu nizbrdo.

pdv
30-10-2012, 11:53
:rofl

Zašto jednostavno nisi sila na kufer i spustila se doli za dvi minute :cheer

ogledalce
30-10-2012, 11:59
evo malo Blidinja:)

http://t2.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcRNvaHuRzBQF_LtpTRsXQe6N-m9H2-iIKSyah8ITa8zt6-GpQi4YU3UF5Vs

http://www.apartmani-blidinje.com/galerija/slike/21102009staza.jpg

http://zimovanje-smjestaj.com/images/sized/images/uploads/blidinje-01-400x266.jpg

mirr.or
30-10-2012, 20:22
:rofl

Zašto jednostavno nisi sila na kufer i spustila se doli za dvi minute :cheer

gužva po gradu. auti, djeca i slično. morala sam pazit da nekog ne ubijem. :zubo

SarajkaDjevojka
10-12-2012, 11:28
Pošto Ovan voli akciju i vrlo je preduzimljiv, ni ovu situaciju neće provesti pišući statuse na Fejsbuku ("Pada sneg" i "Ovo je pogled sa mog prozora"), već će na prve pahulje snega izaći na grudvanje i pravljenje Sneška Belića. Ovan uživa u životu, nevezano za vremensku prognozu.

BIK
Bik jeste hedonista, ali samo kada je na toplom i sigurnom. U snegu će uživati samo uz kamin, toplu čokoladu i film. Uživaće u pogledu kroz prozor, ali nikako neće želeti da izađe na grudvanje, tako da nemojte ni pokušavati da ga nagovorite, jer ćete se samo uzalud iznervirati.

BLIZANCI
Blizanac je prilagodljiv, tako da podjednako uživa i u sunčanju, ali i u grudvanju. Neće prvi inicirati romantičnu šetnju i uživanje u snežnim čarolijama, ali će svakako rado prihvatiti poziv i pridružiti vam se.

RAK
Kao neko ko uživa u porodičnom okruženju i poznati je emotivac, obožava ovo doba godine! Nova Godina, Božić, slave, pravljenje Sneška Belića, sve je ono u čemu će Rak uživati i činiće ga srećnim i ispunjenim.

LAV
Već u septembru planira skijanje, tako da na prve vesti o snegu, već će uveliko biti na nekoj fensi destinaciji i zagrevaće se za skijanje ili snoubord. Voli da se dokazuje i takmiči, tako da će i ovo godišnje doba iskoristiti za to.

DEVICA
Device su poprilično ozbiljne, i neće doživeti nikakvo veće uzbuđenje zbog snega. Kod dece još i može da prođe, ali uživanje u zimskim čarolijama kod odraslih za njih je banalno. Samo će čekati da prođe zimska bljuzgavica i da mogu da se vrate u svoje omiljene udobne patike.
*

VAGA
Vaga je spremno dočekala prvi sneg: cipele, zimske gume, tople kape, sve je tu. Uvek dobro organizovana i ovo će dočekati spremna, a onda - pravac u prirodu. Šetnja, čist vazduh, i nakon toga kuvano vino, za njih nema veće radosti.
*

ŠKORPIJA
Škorpija obožava sve što je vezano za zimu i zimske sportove. Pošto ima izražen sportski duh i želju za pobeđivanjem, jako dobro vlada i zimskim sportovima. Obožava klizanje i skijanje, i jedva će dočekati da se dokaže!
*
*
STRELAC
Strelac je večito dete i avanturista, tako da će jedva dočekati da izađe na grudvanje i gnjaviće celo svoje društvo, dok se svi ne pojave, jer uživa u tome da okuplja ljude. Niko neće više uživati u prizoru od 15 odraslih ljudi kako se glupiraju na snegu od Strelca.
*

JARAC
Začuđujuće je da kao tipičan zimski znak, Jarac uopšte ne uživa u bilo čemu što ima veze sa zimom. Tolerisaće je, ali neće uživati u zimskim čarolijama. Radije u ovim trenucima sebe zamišlja na nekom toplom ostrvu i uveliko planira letovanje.
*

VODOLIJA
Vodolija će pasti u ekstazu čim ugleda sneg i isplaniraće ceo vikend, ali od tih planova se ništa neće ostvariti, jer je Vodolija jednostavno takva. Zapali se, ali vrlo brzo je prođe volja i ipak ostane ispred tv-a i omiljene serije.
*

RIBE
Riba će uživati u prizoru, ali neće izlaziti napolje ako ne mora. Namestiće se pored prozora i satima posmatrati pahulje, ali u isto vreme uživajući u toplom i ni najmanje ne priželjkujući da se pokvasi.
*

zlatna ribica
10-12-2012, 14:22
RIBE

Riba će uživati u prizoru, ali neće izlaziti napolje ako ne mora. Namestiće se pored prozora i satima posmatrati pahulje, ali u isto vreme uživajući u toplom i ni najmanje ne priželjkujući da se pokvasi.
*

Istina :pink

NorthStand
10-12-2012, 23:50
Može :pink

http://3.bp.blogspot.com/_wFYIYwwPTTk/TSieFtKCgAI/AAAAAAAAEo0/Gp2rh4OmRf0/s640/Chambre.jpg

http://2.bp.blogspot.com/_wFYIYwwPTTk/TSig2dAwbRI/AAAAAAAAEo4/9dOR1s8k5tw/s640/Salle-de-Bain.jpg

http://1.bp.blogspot.com/_wFYIYwwPTTk/TSiiibxSVPI/AAAAAAAAEo8/pSmiEu-tWQA/s640/New+folder-3.jpg

e ovo je brvnara po mom guštu, da mi se ovdje uvalit i dočekat novu godinu, uh. http://i44.tinypic.com/5jtbhe.gif

NorthStand
10-12-2012, 23:58
STRELAC
Strelac je večito dete i avanturista, tako da će jedva dočekati da izađe na grudvanje i gnjaviće celo svoje društvo, dok se svi ne pojave, jer uživa u tome da okuplja ljude. Niko neće više uživati u prizoru od 15 odraslih ljudi kako se glupiraju na snegu od Strelca.

http://i41.tinypic.com/k3rrs6.gif