PDA

Pogledaj Full Version : Politički finale ovog 4 godišnjeg razdoblja

caporegime
17-05-2011, 13:49
http://www.vecernji.hr/vijesti/slavko-linic-borovec-laze-uime-svog-sefa-karamarka-clanak-288366

slino je malo neurozan.....
ima li to karani marko kakav adut u rukavu koji će ako ne da uspije na izborima ono barem da se pred desnijim biračkim tijelom pokaže kao prikladan vođa nove desnije grupacije nakon izbora, te kao takav vođa opozicije.
zanimljive izjave na bleiburgu. prazna priča ili...
ne mogu ne primijetiti kako se slatko nasmijao na zvižduke jadranki kosor

Inkvizitor
17-05-2011, 14:29
Ne vjerujem ja u to. Ne vjerujem Karamarku ništa. Kameleon. Mislim da on nema politiku niti svjetonazor nego je samo nemilosrdni makijavelist.

caporegime
17-05-2011, 14:38
samo si djelomično u pravu.nekad su i makijavelisti znali povezati svoj interes sa interesima zajednice.
i da to ispadne dobro. e sad je li on kapacitet.....
moj jedan znanac je vodio 80'ih godina jednu katoličku udrugu mladih čiji je vrlo aktivan član bio i karamarko.
frajer je bio često na meti jer je oženio muslimanku a sa mesićem je imao prijateljstvo jer je mesić ostao dobar s njim kad je ovaj dobio pedalu.
možda je to ostao iz naivnosti.
jedan čovjek koji je upućen u dosta toga mi je rekao kako je karamarko s mesićem politički djelovao prvenstveno iz tih osobnih razloga a manje iz političke sukladnosti svjetonazora.
zasad ostaje još uvijek otvorena knjiga, vrijeme će pokazati.
gore od sanaderova poučka se, vjerujem, ne može dogoditi

Baader Meinhof
17-05-2011, 14:53
frajer je bio često na meti jer je oženio muslimanku

Skroz sam zaboravio na to. Inače, rastavio se čovjek nedavno.

caporegime
17-05-2011, 14:56
eto, možda ima relacije s njegovim novim istupima.
tko zna možda mu je cijelo ovo vrijeme svašta mećala u kavu, čaj ili bozu....:rolleyes: (justa a joke. or....)

Graničar Jozo
17-05-2011, 15:15
Ma povezivalo se njega i sa albanskom mafijom. Amir Muharemi mu je bio badžo.

caporegime
17-05-2011, 15:20
sve je moguće. ja sam isto sa raznih strana čuo svakakvih stvari.
od povezanosti cijele te ekipe s klanom osmani pa do određenih monopola ovdje....
svakakva se tu imena spominju...

NorthStand
17-05-2011, 18:46
http://www.vecernji.hr/vijesti/slavko-linic-borovec-laze-uime-svog-sefa-karamarka-clanak-288366

slino je malo neurozan.....
ima li to karani marko kakav adut u rukavu koji će ako ne da uspije na izborima ono barem da se pred desnijim biračkim tijelom pokaže kao prikladan vođa nove desnije grupacije nakon izbora, te kao takav vođa opozicije.
zanimljive izjave na bleiburgu. prazna priča ili...
ne mogu ne primijetiti kako se slatko nasmijao na zvižduke jadranki kosor

Ovaj smrad je toliko omastio prstiće da njegove "argumente", uopće ne treba slušat niti uzimat za ozbiljno. I ne samo on, taj SDP to su lopovi u najmanju ruku jednaki onima iz HDZ-a. Samo što vrlo interesantno, još nisu ni približno na nišanu DORH-a odnosno HPravosuđa kao krademze. Nešto slično ko kad treba hapsit branitelje i ustaše, onda je naše pravosuđe vrlo revno, al kad treba istražit komunističke zločine i četnike, te maknut onu nakazu tita s kazališnog trga onda "zapinje". U svakom slučaju, nadam se da će ova država konačno počet riješavat patriota koji ju pljačkaju, i patriota koji su ubijali vlastiti narod a za to nikad nisu odgovarali!!!!!

Humphrey
17-05-2011, 19:16
Karamarko je osoba koja je zauvijek kompromitirana i ako se uspije(a bojim se to mu je cilj)nametnuti kao neki vođa desnice onda treba reći zbogom ikakvoj mogućnosti snažnije desnice u Hrvatskoj a da ne govorim vjerodostojnije.

Njemu i ostalom HDZ kadru treba nakon izbora dati nogom u guzicu.Tek njihovim nestankom je moguć dolazak nekih drugih koji će popuniti prazna mjesta na desnici.

Baader Meinhof
18-05-2011, 06:02
Ako je pitanje Karamarko ili Linić, odgovor je Karamarko. Linić je popljačkao Rijeku, Karamarko nije. Linić je komunistički direktor, Karamarko nije. Linić je lijevo, Karamarko je desno. Ali! Nije pitanje Linić ili Karamarko. Pitanje je želim li ja Karamarka na čelu države, a to je nešto sasvim drugo.

Treba priznati da ono što govori danas lijepo zvuči. Ne znam tko mu je savjetnik (lijen sam a trebao bih saznati), ali dobro mu govori. Karamarko je u stvari već u kampanji, i to dosta dugo. Na svojoj strani ima 'popularne branitelje', to su oni koji su uvijek blizu kamera. Njegov je igrač Sačić, koji u najavama stvaranja 'braniteljske stranke' u stvari radi odstupnicu Karamarku ako ovaj ne uspije unutar HDZ-a. Njegov je igrač, a ovo još nije bilo u medijima, i Šveps. Kad sam to prvi put čuo nisam vjerovao, ali izgleda da mu Šveps radi operativu u Zagrebu. Nevjerojatno s obzirom tko je Šveps. No nakon što Jarnjak javno nije negirao da bi s HDZ-om na izbore mogao Bandić, sve se nekako posložilo.

Ne treba zaboraviti da su Bandić i Karamarko bili prilično povezani u Zagrebu. Karamarkovi šefovi zagrebačke SOA-e uvijek su istovremeno bili i Bandićevi ljudi, a i šefovi zagrebačke policije također. Jarnjakova i Karamarkova veza je prilično jasna, al evo je kroz primjer Mladena Lackovića. Dok je Jarnjak bio šef MUP-a ovaj mu je vodio kadrovsku, nakon što je Jarnjaka na mjestu šefa UNS-a zamijenio Karamarko, uzeo je Lackovića na mjesto šefa nadzorne službe. (Drugi vicešef UNS-a tada je bio Smiljan Reljić koji je Karamarka doveo u SZUP, a koji je bio šef SZUP-a dok je Jarnjak bio ministar policije. SZUP je u to vrijeme bio sastavni dio policije s odrđenom autonomijom) Kad je UNS ukinut Lacković je postao šef kabineta glavnog tajnika HDZ-a Jarnjaka, a kad je jarnjak otišao u Sabor, Karamarko je Lackovića sprmio u 'odnose s javnošću' SOA-e. Da ne zaboravim, Švepsov brat, naravno, radi u SOA-i, gdje ga je stavio Karamarko. Ovo se u službi zove 'mreža' i jebeš špijuna koji je nema.

Aha, i ako netko zna, kako je moguće da od pola milijuna branitelja za prvog među njima bude postavljen Šveps?!

caporegime
18-05-2011, 12:31
nadajmo se da će ovo ljeto ući malo prebrzo u zavoj s onim motorom.

Mrav
18-05-2011, 12:36
Ne vjerujem Karamarku ništa. Kameleon.
ne poznam ga bas. ali kad je ono rekao da je purda znao za potjernicu, tada sam shvatio da je kreten.

NorthStand
18-05-2011, 17:14
Karamarko je osoba koja je zauvijek kompromitirana i ako se uspije(a bojim se to mu je cilj)nametnuti kao neki vođa desnice onda treba reći zbogom ikakvoj mogućnosti snažnije desnice u Hrvatskoj a da ne govorim vjerodostojnije.

Njemu i ostalom HDZ kadru treba nakon izbora dati nogom u guzicu.Tek njihovim nestankom je moguć dolazak nekih drugih koji će popuniti prazna mjesta na desnici.

Apsolutno se slažem s tobom, Karamarko za mene osobno ne predstavlja nikakvu desnicu, čim je bio u HDZ-u. Za mene je HDZ trajno izgubio vjerodostojnost, i ja dok sam živ mu glas svoj neću dat, pa makar došo neki novi Franjo Tuđman u njegove redove. Čisto iz principa, treba odjebat sve ove pokušaje kvazidesničara da nas izmanipuliraju na izborima, i dobiju neopravdano naše povjerenje. Nije uopće u cijeloj priči ni bitna desnica, već vođenje države, i na koji način će se vodit država. A Karamarko sigurno nije osoba, koja će znat vodit državu, već obični politikant koji nešto hoće ušećarit. Takvih nam je puna politička scena, bilo lijeva bilo desna, takvima ja više glas ne dajem. Dobro ću promislit na sljedećim izborima, koga ću zaokružit, i to i vama preporučam. Dosta je bilo razno raznih sanadera koji prije dolaska na vlast, drže desnicu u zraku i srcu, obećavaju sve i svašta, a onda sve to pogaze dolaskom na vlast. Nemojmo bit naivni, i konstantno davat vjetar u leđa manipulatorima i lažovima.

caporegime
19-05-2011, 10:23
http://www.jutarnji.hr/slucaj-linic---ivo-josipovic--trazit-cu-istragu-ako-slavka-linica-politicki-progone/947009/

"dosljednost" na mjestu.
kako netko štiti svoje političke istomišljenike to je čudo.
u takvim izvidima vide političku namještaljku a kad je pod povećalom neko iz druge političke opcije onda je već kriv i prije nogo se počne provoditi istraga.
komunistička "principijelnost"

NorthStand
19-05-2011, 18:25
"ne želim se mješati, ALI veliki brat vas sve gleda". hahahahaha

Koja komedija od države smo mi, kakvi likovi pobjeđuju na izborima, stvarno sam nekad dojma da su pametni ljudi u ovoj zemlji debela manjina. Kad se uzme u obzir način razmišljanja velike većine, i političke pobjede ovakvih brzo dođem do tog zaključka.

Dobro je reko onaj mostarac neki dan u emisiji o BiH, pulsu hrvatske, crveni kmeri u sarajevu, na žalost moram primjetit da su crveni kmeri i u zagrebu uvelike prisutni dobro su se usosili i gnjezda savili.

http://www.dnevno.hr/kolumne/zvonimir_hodak/spijuncina_i_oliver_pretvorit_ce_remetinec_u_vises tranacki_zatvor/304391.html

caporegime
31-05-2011, 11:30
http://www.vecernji.hr/vijesti/polancec-nema-dvojbe-da-se-policija-konzultirala-vrhom-hdz-a-clanak-294143
zanimljivo kako rumenko sve priča sa znatnom vremnskom distancom, a iz njegovog rumenog lica i pogleda se nekako i vidi da pjeva naučenu pjesmu svog branitelja koji umjesto crvenila ima đon na obrazu budući da prečesto melje o demokraciji i pravnoj državi, iako je karijeru počeo kao provodnik totalitarizma.
još kad godinama ne bi bila praksa da nobilo sve svoje djelovanje temelji na stalnoj priči u kojoj je sve zlo došlo od hdz-a...
naravno, njemu nije motiv eventualna negativost nepotizma, malverzacija i sličnih stvari.
ne može nobilo zaboraviti tko mu je ubio jedninu jugoslaviju.
a glupa čeljad priču puši iako bi bi višestruko osuđeni pedofil, silovatelj i razbojnik bio relevantniji i vjerodostojniji kad bi pričao o poštenju i pravdi.

Inkvizitor
31-05-2011, 13:04
Polančec želi povući sa sobom cijeli HDZ i ovo je čista osveta iz ogorčenja. Istina je da su ga izdali, i prodali ko na placu, i ne bila šteta da s političke scene nestanu svi Šeksovi, Kosorice i Bebići, Milinovići i ekipa ali tko će preuzeti totalnu vlast nakon njih. Pa Nobilo i slični. U tome je tragedija. Hrvat je u situaciji ko osuđenik na smrt..biraj, il metak il vješala.

NorthStand
31-05-2011, 18:18
Dragi moji, Nobilo je teška partizančina, i ovo je sve njegovo maslo. Pa taj smrad udara po HDZ-u već 15 godina, možda i više. Svi imalo upućeni dobro znaju, da pliva u ljevičarskim vodama ko veliki, i da ima mnogo drugova u tim vodama. Na nagovor njega, Polančec s klasičnim spinom pokušava spasit svoju jadnu smrdljivu učmalu lopovsku guzicu. I moram priznat da mi je žao, što nema smrtne kazne u hrvatskoj kao u americi, jer bi mu baš dobro sjela jedna električna stolica.

Da se razumjemo, fučka mi se za HDZ, al kad vidim ove jadnike boljševičke kako stalno udaraju na HDZ koji je sada predstavnike više ljevice nego desnice, dođe mi da se userem od muke. Pa gdje oni nalaze samo ovakve likove, kao Nobilo? Tuče ženu pičkica, mislim da i to puno govori o njemu. Čačić zgazi ljude u mađarskoj, i eno ga još se krevelji po televiziji, u normalnoj državi već bi odavno odgovarao, al ima puno poznanika udbe u policiji pa može mirno spavat. Nije ovo nikakva teorija zavjere, već čiste činjenice koje se vrlo lako mogu provjerit. Crveni kmeri imaju na svakoj poziciji u društvu svoje ljude, koji revno rade i pomažu svojim drugovima i drugaricama, naravno sve po potrebi. Ako nema potrebe, neće ni reagirat. Pa vidjeli ste YUsipovića, kako je brže bolje sazvao VZNSigurnost za danas. Kad mu je drug Slinić umalo završio u pritvoru, odmah se žurno reagiralo, da ne bi "pravna država" uzela na zub i crvenokmerašku koaliciju.

NorthStand
31-05-2011, 18:18
Polančec želi povući sa sobom cijeli HDZ i ovo je čista osveta iz ogorčenja. Istina je da su ga izdali, i prodali ko na placu, i ne bila šteta da s političke scene nestanu svi Šeksovi, Kosorice i Bebići, Milinovići i ekipa ali tko će preuzeti totalnu vlast nakon njih. Pa Nobilo i slični. U tome je tragedija. Hrvat je u situaciji ko osuđenik na smrt..biraj, il metak il vješala.

Što bi netko reko, što ti je milije?

caporegime
09-06-2011, 23:06
http://www.vecernji.hr/vijesti/ivo-sanader-od-austrije-trazim-hitno-izrucenje-hrvatskoj-clanak-298748

gdje li se to sanaderu žuri?
da nije shvatio da ima neke dobre adute u ruci koji bi mu pomogli da se i postupak koji će se voditi pretvori u nešto nalik farsi?
pravo je davno ustupilo pred poliotikom.
šta li o svemu može reći baader?

zaba1111
09-06-2011, 23:15
Nešto sigurno je nije on tek tako odlučio, možda je dobio informaciju da će svakako biti izručen pa mu je onda bolje "dragovoljno".

Graničar Jozo
10-06-2011, 15:26
izbori dolaze, a pogledaj i članak o nobilu i HDZ-u

caporegime
10-06-2011, 15:31
možda je nobilo, kao stari udbaški komunistički kadar pronašao neki maslac kako se presijava na glavama onih koji imaju političku moć, pa i toliku da utječu na pravosuđe.
najveći paradoks da je sve to kuha nobilo, stari komusnistički zlotvor, čovjek povezan sa kriminalom, koji čak ni ne taji da je za uspjeh svoje stranke spreman i lagati i učiniti sve što mu je na raspolaganju.
kad on počne pričati o demokraciji i vladavini prava onda je to stvarno previše, čak i od njega.
država u kojoj to govno može biti išta više od zatvorenika nije država.

caporegime
24-06-2011, 15:01
http://danas.net.hr/hrvatska/page/2011/06/24/0228006.html

ovdje su tek ludi svi. od pisca do likova radnje.