PDA

Pogledaj Full Version : Milanović u Njemačkoj: Hrvatska nacija nevjerojatan je paradoks

ljuta trava
21-09-2012, 18:54
http://www.vecernji.hr/vijesti/milanovic-njemackoj-hrvatska-nacija-nevjerojatan-je-paradoks-clanak-455530

Ja stvarno ne znam je li lik pri zdravoj pameti .

ljuta trava
21-09-2012, 18:58
Jedini paradoks koji su Hrvati napravili su biranje Mesića i nesposobnih kvazi socijaldemokrata .

Inkvizitor
21-09-2012, 19:12
Koja tragikomična budaletina. Al ne govori on to slučajno

ljuta trava
21-09-2012, 19:21
Koja tragikomična budaletina. Al ne govori on to slučajno

Ja nisam znao ili plakati ili se smijati budali , ali prepoznali ga Nijemci i smijali se a što će drugo .

ljuta trava
21-09-2012, 19:26
A samo koji dan prije ,,proslavio se,, tvrdnjama da su stvarni uzroci rata autonomije republika što su postignute Ustavom iz 1974. godine, onim Ustavom koji je bio podlogom za međunarodno priznanje Hrvatske od strane Badinterove komisije i međunarodne zajednice.Tim tvrdnjama zapravo je pristao uz velikosrpske teze artikulirane u memorandumu SANU, što su provedene Miloševićevom krvavom politikom.

http://www.hrsvijet.net/index.php?option=com_content&view=article&id=23835:hho-u-bujici-neodgovornih-izjava-milanovi-uvrijedio-3-milijuna-hrvatskih-iseljenika&catid=1:politika&Itemid=9

TheBronxBomber
21-09-2012, 20:14
Milanovic je trenutno glavni zabavljac paradoksalne nacije.

ljuta trava
21-09-2012, 21:34
Teško nama kad imamo takvog ,,državnika ,, .

Vepar
21-09-2012, 22:18
Sramotna izjava, jedino ga mogu kazniti da izađem na izbore i glasam za one za koje procjenim da su manje zlo, da se ne blamira ovako možda bih i ostao pasivan. Milanče tjera vodu na mlin svojoj konkurenciji.

ljuta trava
21-09-2012, 22:22
Sramotna izjava, jedino ga mogu kazniti da izađem na izbore i glasam za one za koje procjenim da su manje zlo, da se ne blamira ovako možda bih i ostao pasivan. Milanče tjera vodu na mlin svojoj konkurenciji.

Ah to su ti ,,odgovorni državnici,, kukurikavaca , ta izjava je samo vrh gluposti koje izjavljuje , i time sramoti ovu prekrasnu Hrvatsku zemlju , a tek njegove šovinističke eskapade u Saboru , koje je službeno glasilo SDP-a znano i kao Jutarnji list proglasilo gotovo genijalnošću .Još samo čekamo istup profesionalnog SRbina na odboru za ustav i poslovnik radi izjava njegovog miljenika druga Milančeta .

Vepar
21-09-2012, 22:26
Sve to treba pamtit i vratit na izborima.

ljuta trava
21-09-2012, 22:33
Sve to treba pamtit i vratit na izborima.

Bog te čuo , nadam se da će narod zapamtiti ali mislim da bi bilo pametnije narodu odreći se ove nenarodne vlasti .

Vepar
21-09-2012, 23:01
Ja mislim da padaju, ali zbog ekonomije. A tad dolazi opet HDZ i tako u krug.

ljuta trava
21-09-2012, 23:06
Ja mislim da padaju, ali zbog ekonomije. A tad dolazi opet HDZ i tako u krug.

Tko got dođe morat će pametnije , neće se više moći prodavati muda pod bubrege . Iskreno se čudim kako narod može trpiti više .Pa u ratu je bila bolja ekonomska situacija , plaće su bile male , ali kupovna moć je bila veća , ovo je dno dna , a drugi tjedan opet idu cijene gore , onaj drugi opet idu cijene gore itd.

Vepar
21-09-2012, 23:10
Tko got dođe morat će pametnije , neće se više moći prodavati muda pod bubrege . Iskreno se čudim kako narod može trpiti više .Pa u ratu je bila bolja ekonomska situacija , plaće su bile male , ali kupovna moć je bila veća , ovo je dno dna , a drugi tjedan opet idu cijene gore , onaj drugi opet idu cijene gore itd.

Ha, realno, osim HDZ-a i nemaju ozbiljnog konkurenta (mada ja neću ni za jedne ni za druge). Sanaderov i Kosoričin HDZ nije bio pametan, možda ove promjene u toj stranci pokrenu stvari nabolje.:moli

ljuta trava
21-09-2012, 23:13
Ha, realno, osim HDZ-a i nemaju ozbiljnog konkurenta (mada ja neću ni za jedne ni za druge). Sanaderov i Kosoričin HDZ nije bio pametan, možda ove promjene u toj stranci pokrenu stvari nabolje.:moli

Ja se nadam , ali nije to više onaj HDZ iz 90-tih , tek ostaci ostataka .I umjesto da se konsolidiraju , zbiju redove i traže saveznike , okupe sve prohrvatske stranke , oni se još bave igrama među sobom , valjda će uspjeti na vrijeme , ali dok se oni slože , proći će još dana a možda i mandat kukurikavaca , pitanje je hoće li Hrvatska izdržati .

NorthStand
22-09-2012, 02:13
ma što reć o ovoj gamadi, samo pratim kako nijednog našeg ne puštaju na televiziju, da im u lice jebe mamitu. nego zovu sve svoje dokazane udbaše, i "borce za ljudska prava". problem je što je naš narod glup, dakle ne svi, ali trenutno moj je dojam da u našoj zemlji ima više budala nego pametnih ljudi. jer da ima više ovih drugih, pametnih, ne bi ovakvi ko milanović ni prismrdili hrvatskom saboru, a kamoli vladi. tako da treba shvatit jednu stvar, mi hrvati definitivno nismo narod za demokraciju jer smo preglupi da koristimo ono što nam je ponuđeno, a to je glasačko pravo da biramo mudro i prije svega one ljude koji će svojim političkim djelovanjem predstavljat interese naše države prije svega. a tek onda svih ostalih čimbenika u svijetu, i regiji. na žalost, mi imamo sasvim drugačiju situaciju, gdje narod bira one koji predstavljaju imperijalne sile i njihove interese ne samo u našoj državi, već i cijelom ovom prostoru. i dok god je takvo stanje stvari, nećemo bit normalni narod, a još manje normalna država.

u svakom slučaju, ja se ničemu više ne čudim, jer od smrti franje imali smo se prilike nagledat takvih kokošara u i oko vlasti da teško da ovaj period od 12 godina itko više može nadmašit po pitanju stupidnosti i kukavičluka naših političkih mecena. a o lopovluku, koji su proveli oni na vlasti, posebice HDZ i SDP, suvišno je i pričat. smiješno mi je kad netko sprda albance s kosova, za njihovo siromaštvo, možda mi nismo tako siromašni ko oni, ali smo podjednako zaglibili u korupciji kriminalu nepotizmu i svim mogućim oblicima nezdravog funkcioniranja jedne države i naroda. čak i crkva koja je prije bila jedini glas razuma, u posljednje vrijeme sve više šuti, umjesto da diže svoj glas pokraj svih tih nenormalnih pojava koje će nas prije ili kasnije dovest u totalno kaotično stanje. a ni sad nismo daleko od njega, njemačka npr nikad nije bila bolje gospodarski a kao svijet je u krizi. očito ćemo mi još puno morat učit od velikih, da bi se pokrenuli s mrtve točke.

http://www.jutarnji.hr/cameron-ce-ranije-ratificirati-sporazum-s-rh--a-merkel-nece/1055258/

a što se tiče njemačke, na kraju će nas i englezi prije priznat nego bundestag. jel se to pogoršavaju hrvatsko njemački odnosi, pobliže će nam objasnit Jozo Ćurić iz berlina, pardon inkvizitor. :D

NorthStand
22-09-2012, 02:21
HDZ je u kurcu, al opet mi je draži jedno milion puta od ove gamadi jugoslavenske. pa oni su iz sabora izlazili revoltirano 1991, kad se trebala izglasat odluka o samostalnosti hrvatske. a dobro su već mogli bit informirani, da srbi odavno pripremili puške za vojni pohod. da ne govorim da bi i ovca progledala da će biti rata, nakon slobinog dermeka na gazimestanu 1989! al šta ćeš ti pored ovolikih budala nekome pričat, kada jedan moron milanović može pričat ovakve gluposti bez da ga netko za vrat ne uhvati. on kao predstavlja interese naše države u svijetu, mi smo stvarno morbidna država, kad nam ovakvi vode glavnu riječ u politici.

sagitarius
22-09-2012, 18:51
čak i crkva koja je prije bila jedini glas razuma, u posljednje vrijeme sve više šuti, umjesto da diže svoj glas pokraj svih tih nenormalnih pojava koje će nas prije ili kasnije dovest u totalno kaotično stanje. a ni sad nismo daleko od njega, njemačka npr nikad nije bila bolje gospodarski a kao svijet je u krizi. očito ćemo mi još puno morat učit od velikih, da bi se pokrenuli s mrtve točke.

Sa velikim dijelom tvog komentara bih se mogao složiti, ali ne i sa ovim dijelom oko Crkve, obzirom da crkva ne govori ispolitizirano, pa to automatski ne znaći i da šuti.S druge strane sigurno ti je poznato kolika se hajka inače vodi protivu Crkve, kao bitne integralističke i moralne snage u Hrvata, što je jedan od ciljeva njenih protivnika , a što je već po sebi svojevrstan i neprimjereni bezobrazluk na kojeg nipošto ne treba ostati nijem.
Nisu nam krivi Biskupi i svećenstvo što su na vlasti kukurikavci, nego vjernici koji su na pozicijama gdje se može govoriti, a oni šute...